facebook RSS # #

24.05.2018 01:06

Polska Agencja Prasowa Serwis Samorządowy
 
  A A A

Newslettery Serwisu Samorządowego

Zachęcamy do subskrypcji naszych newsletterów! Na podany przez Państwa adres mailowy codziennie (lub - w przypadku newslettera edukacyjnego - co miesiąc) dotrą zapowiedzi najnowszych artykułów dotyczących działalności samorządowej.Codzienny Newsletter Informacyjny - serwis poranny – serwis poranny jest wysyłany przez redakcję od poniedziałku do piątku, zawiera linki do aktualności zamieszczanych każdego dnia w Serwisie Samorządowym.


Codzienny Serwis dla Mediów - wysyłany codziennie, skierowany głównie do dziennikarzy prasy lokalnej. Informacje zawarte w newsletterze pochodzą od jednostek samorządu terytorialnego, PAP nie ponosi za te informacje odpowiedzialności. Wiadomości można wykorzystać bezpłatnie.


Newsletter Edukacyjny Serwisu Samorządowego - to wysyłany raz w miesiącu pakiet najważniejszych wiadomości dotyczących oświaty. Omawiamy w nim planowane i wprowadzone zmiany w prawie, przytaczamy aktualne komentarze samorządowców, przypominamy o ważnych terminach.


Z ostatniej chwili - to newsletter wysyłany w sytuacjach szczególnych, przy okazji nagłych ważnych wydarzeń w kraju i na świecie.


Codzienny Przegląd Prasy - jest wysyłany codziennie do członków Klubu Samorządowego PAP. Zawiera krótki przegląd najważniejszych informacji z prasy ogólnopolskiej.

Aby otrzymywać newsletter, zachęcamy do zapisania się do Klubu Samorządowego


Piątkowy Newsletter Klubowy - jest wysyłany do członków Klubu Samorządowego PAP, zawiera podsumowanie informacji z mijającego tygodnia. Zamieszczane są tam linki do tekstów w Serwisie, w których wypowiadali się przedstawiciele samorządów należących do klubu. Publikowane jest też zestawienie wiadomości klubowych, które zamieszczaliśmy na stronie głównej PAP, bądź które wysyłane były w mijającym tygodniu w Codziennym Serwisie dla Mediów.
Aby otrzymywać newsletter, zachęcamy do zapisania się do Klubu SamorządowegoE-mail*
*
* Pole wymagane

Powtórz E-mail*
*
* Pole wymagane


Akceptuję regulamin

Zgodnie z art. 23 ust.1 pkt.1 ustawy o Ochronie Danych Osobowych ( tekst jednolity Dz. U. 2001 r. Nr 101, poz. 926) wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych przez Polską Agencję Prasową S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Brackiej 6/8, w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Dane podaje dobrowolnie i jestem świadoma/y , możliwości ich poprawiania i usuwania z wyjątkiem danych do, których przetwarzania Spółka ma uprawnienie z mocy przepisów prawa. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim w celach realizacji ich działań marketingowych.

Wyrażam zgodę na zamieszczenie moich danych w bazie Polskiej Agencji Prasowej S.A. w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 833. Zgadzam się na otrzymywanie informacji o charakterze handlowym zarówno ww Spółki jak i podmiotów współpracujących.

Wyrażam zgodę na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie Polskiej Agencji Prasowej S.A. i wykorzystywanie ich w celach marketingowych ww Spółki zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 833.captcha
*
* Pola wymagane
 
newsletter

TAGI

PARTNERZY 


  Związek Gmin Wiejskich  

KONTAKT
Polska Agencja Prasowa SA
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (+48 22) 509 22 22
Faks: (+48 22) 509 22 34
REDAKCJA SERWISU SAMORZĄDOWEGO PAP
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (22) 509 23 67
Faks: (22) 509 23 72, (22) 509 22 20
e-mail: samorzad@pap.pl
e-mail klubowy: klub@pap.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
Tel.: (22) 509 22 25
Faks: (22) 509 22 72
pap@pap.pl
PAP Copyright © PAP SA 2013 .
Redakcja  |  O portalu  |  Licencje  |  Polityka Prywatności  |  v 1.4.25