facebook RSS # #

13.12.2017 01:09

Polska Agencja Prasowa Serwis Samorządowy
 

Redakcja


Redakcja Serwisu Samorządowego PAP
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
tel. (22) 509 23 67
fax (22) 509 23 72
e-mail: samorzad@pap.pl
e-mail klubowy: klub@pap.pl

Jacek Krzemiński
redaktor - kierownik Serwisu Samorządowego PAP
tel. (22) 509 29 25
j.krzeminski@pap.pl

Wojciech Kaźmierczak
redaktor - zastępca kierownika Serwisu Samorządowego PAP
tel. (22) 509 24 36
w.kazmierczak@pap.pl

Katarzyna Kubicka-Żach
redaktor - zastępca kierownika Serwisu Samorządowego PAP
tel. (22) 509 23 67
k.kubicka_zach@pap.pl 

Marcin Przybylski
redaktor  - zastępca kierownika Serwisu Samorządowego PAP
tel. (22) 509 23 69
m.przybylski@pap.pl  

Mateusz Kicka
redaktor
tel. (22) 509 23 66
m.kicka@pap.pl

Justyna Maletka
redaktor
tel. (22) 509 23 64
j.maletka@pap.pl

Daria Porycka
redaktor
tel. (22) 509 25 95
d.porycka@pap.pl

Mateusz Mikowski
reporter
tel. (22) 509 24 77
m.mikowski@pap.pl

Maksymilian Orżewski
reporter
tel. (22) 509 29 11
m.orzewski@pap.pl

Anna Banasik
redaktor 
tel. (22) 509 24 77
a.banasik@pap.pl

 
Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie [kod pocztowy 00-502], przy ul. Brackiej 6/8, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000067663, NIP 526-025-07-42, wysokość opłaconego w całości kapitału akcyjnego – 30 695 520 PLN

Zastrzeżenia prawne

Kopiowanie, reprodukowanie materiałów zamieszczonych w Serwisie Samorządowym PAP w jakikolwiek sposób w całości lub w części bez uprzedniej, pisemnej zgody PAP SA jest zabronione.

logo Serwisu Samorządowego.
 

Formularz kontaktowy

newsletter

TAGI

PARTNERZY 


  Związek Gmin Wiejskich     Związek Powiatów Polskich

KONTAKT
Polska Agencja Prasowa SA
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (+48 22) 509 22 22
Faks: (+48 22) 509 22 34
REDAKCJA SERWISU SAMORZĄDOWEGO PAP
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (22) 509 23 67
Faks: (22) 509 23 72, (22) 509 22 20
e-mail: samorzad@pap.pl
e-mail klubowy: klub@pap.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
Tel.: (22) 509 22 25
Faks: (22) 509 22 72
pap@pap.pl
PAP Copyright © PAP SA 2013 .
Redakcja  |  O portalu  |  Licencje  |  Polityka Prywatności  |  v 1.4.25