facebook RSS # #

22.05.2018 04:27

Polska Agencja Prasowa Serwis Samorządowy
 
2017-04-25 10:30       aktualizacja: 2017-04-25 10:42       CZYTELNICY
  A A A

rynkink

Gmina


Powiat


Województwo


Imię


Nazwisko


Kadencja


gm. Karlino


białogardzki


zachodniopomorskie


Waldemar Włodzimierz


Miśko


4


gm. Pełczyce


choszczeński


zachodniopomorskie


Mirosław Józef


KLUK


4


gm. Drawsko Pomorskie


drawski


zachodniopomorskie


Zbigniew


Ptak


4


gm. Ostrowice


drawski


zachodniopomorskie


Wacław Kazimierz


Micewski


4


gm. Maszewo


goleniowski


zachodniopomorskie


Jadwiga Jolanta


FERENSZTAJN


4


gm. Stepnica


goleniowski


zachodniopomorskie


Andrzej


WYGANOWSKI


4


gm. Brojce


gryficki


zachodniopomorskie


Stanisław


Gnosowski


4


gm. Gryfice


gryficki


zachodniopomorskie


Andrzej Wacław


SZCZYGIEŁ


4


gm. Karnice


gryficki


zachodniopomorskie


Lech Andrzej


Puzdrowski


4


gm. Płoty


gryficki


zachodniopomorskie


Marian Czesław


Maliński


4


gm. Gościno


kołobrzeski


zachodniopomorskie


Marian Józef


Sieradzki


4


gm. Manowo


koszaliński


zachodniopomorskie


Roman Bernard


Kłosowski


4


gm. Polanów


koszaliński


zachodniopomorskie


Grzegorz Paweł


Lipski


4


gm. Dębno


myśliborski


zachodniopomorskie


Piotr Ryszard


Downar


4


gm. Nowogródek Pomorski


myśliborski


zachodniopomorskie


Tomasz Antoni


PIETRUSZKA


4


gm. Police


policki


zachodniopomorskie


Władysław


Diakun


4


m. Darłowo


sławieński


zachodniopomorskie


Arkadiusz Wojciech


Klimowicz


4


m. Stargard Szczeciński


stargardzki


zachodniopomorskie


Sławomir Leon


PAJOR


4


gm. Marianowo


stargardzki


zachodniopomorskie


Elżbieta Irena


RINK


4


gm. Stargard Szczeciński


stargardzki


zachodniopomorskie


Kazimierz


Szarżanowicz


4


gm. Barwice


szczecinecki


zachodniopomorskie


ZENON


MAKSALON


4


gm. Połczyn-Zdrój


świdwiński


zachodniopomorskie


Barbara


Nowak


4


gm. Rąbino


świdwiński


zachodniopomorskie


Krzysztof Bogdan


Majewski


4


m. Świnoujście


Świnoujście


zachodniopomorskie


Janusz


ŻMURKIEWICZ


4


gm. Choszczno


choszczeński


zachodniopomorskie


Robert


ADAMCZYK


3


gm. Rewal


gryficki


zachodniopomorskie


Robert Marek


SKRABURSKI


3


gm. Banie


gryfiński


zachodniopomorskie


Teresa Halina


Sadowska


3


gm. Chojna


gryfiński


zachodniopomorskie


Adam Wojciech


FEDOROWICZ


3


gm. Trzcińsko-Zdrój


gryfiński


zachodniopomorskie


Zbigniew Leszek


KITLAS


3


gm. Golczewo


kamieński


zachodniopomorskie


Andrzej  Jan


DANIELUK


3


gm. Międzyzdroje


kamieński


zachodniopomorskie


Leszek Tomasz


DOROSZ


3


gm. Wolin


kamieński


zachodniopomorskie


Eugeniusz


Jasiewicz


3


m. Kołobrzeg


kołobrzeski


zachodniopomorskie


Janusz


Gromek


3


gm. Rymań


kołobrzeski


zachodniopomorskie


Mirosław


Terlecki


3


gm. Będzino


koszaliński


zachodniopomorskie


Henryk Stanisław


Broda


3


gm. Dobra (Szczecińska)


policki


zachodniopomorskie


Teresa


DERA


3


gm. Nowe Warpno


policki


zachodniopomorskie


Władysław Piotr


Kiraga


3


gm. Bielice


pyrzycki


zachodniopomorskie


Zdzisław Lech


Twardowski


3


gm. Lipiany


pyrzycki


zachodniopomorskie


Krzysztof Ireneusz


BOGUSZEWSKI


3


gm. Stara Dąbrowa


stargardzki


zachodniopomorskie


Mieczysław


Włodarczyk


3


gm. Suchań


stargardzki


zachodniopomorskie


Stanisława


Bodnar


3


m. Szczecinek


szczecinecki


zachodniopomorskie


Jerzy


Hardie-Douglas


3


gm. Borne Sulinowo


szczecinecki


zachodniopomorskie


RENATA MARIA


PIETKIEWICZ-CHMYŁKOWSKA


3


m. Świdwin


świdwiński


zachodniopomorskie


Jan Andrzej


Owsiak


3


gm. Resko


łobeski


zachodniopomorskie


Arkadiusz


Czerwiński


3


m. Szczecin


Szczecin


zachodniopomorskie


Piotr Tomasz


KRZYSTEK


3


m. Białogard


białogardzki


zachodniopomorskie


KRZYSZTOF JÓZEF


BAGIŃSKI


2


gm. Drawno


choszczeński


zachodniopomorskie


Andrzej Wojciech


Chmielewski


2


gm. Czaplinek


drawski


zachodniopomorskie


Adam Sylwester


Kośmider


2


gm. Kalisz Pomorski


drawski


zachodniopomorskie


Michał Robert


Hypki


2


gm. Wierzchowo


drawski


zachodniopomorskie


Jan


Szewczyk


2


gm. Goleniów


goleniowski


zachodniopomorskie


Robert Wiesław


KRUPOWICZ


2


gm. Nowogard


goleniowski


zachodniopomorskie


Robert Antoni


Czapla


2


gm. Osina


goleniowski


zachodniopomorskie


Krzysztof Zbigniew


SZWEDO


2


gm. Mieszkowice


gryfiński


zachodniopomorskie


Andrzej


Salwa


2


gm. Dziwnów


kamieński


zachodniopomorskie


Grzegorz Maciej


JÓŹWIAK


2


gm. Świerzno


kamieński


zachodniopomorskie


Krzysztof Stanisław


Atras


2


gm. Siemyśl


kołobrzeski


zachodniopomorskie


MAREK


DOŁKOWSKI


2


gm. Ustronie Morskie


kołobrzeski


zachodniopomorskie


Jerzy Stanisław


Kołakowski


2


gm. Bobolice


koszaliński


zachodniopomorskie


Mieczysława Sabina


Brzoza


2


gm. Mielno


koszaliński


zachodniopomorskie


Olga Barbara


Roszak-Pezała


2


gm. Sianów


koszaliński


zachodniopomorskie


Maciej


Berlicki


2


gm. Boleszkowice


myśliborski


zachodniopomorskie


Jan


Krzywicki


2


gm. Kołbaskowo


policki


zachodniopomorskie


Małgorzata


SCHWARZ


2


gm. Warnice


pyrzycki


zachodniopomorskie


Anna Ewelina


Hackiewicz-Gębska


2


m. Sławno


sławieński


zachodniopomorskie


Krzysztof Marek


Frankenstein


2


gm. Postomino


sławieński


zachodniopomorskie


Janusz


Bojkowski


2


gm. Sławno


sławieński


zachodniopomorskie


Ryszard


Stachowiak


2


gm. Dolice


stargardzki


zachodniopomorskie


GRZEGORZ ADAM


BROCHOCKI


2


gm. Brzeżno


świdwiński


zachodniopomorskie


Jerzy Ryszard


Anielski


2


gm. Sławoborze


świdwiński


zachodniopomorskie


Marcin Artur


Książek


2


gm. Człopa


wałecki


zachodniopomorskie


ZDZISŁAW


KMIEĆ


2


gm. Mirosławiec


wałecki


zachodniopomorskie


Piotr


Pawlik


2


gm. Tuczno


wałecki


zachodniopomorskie


Krzysztof Zygmunt


Hara


2


gm. Węgorzyno


łobeski


zachodniopomorskie


Monika


Kuźmińska


2


m. Koszalin


Koszalin


zachodniopomorskie


Piotr Jan


Jedliński


2


gm. Białogard


białogardzki


zachodniopomorskie


Jacek Wojciech


Smoliński


1


gm. Tychowo


białogardzki


zachodniopomorskie


Robert


Falana


1


gm. Bierzwnik


choszczeński


zachodniopomorskie


Adam


BŁASZCZYK


1


gm. Krzęcin


choszczeński


zachodniopomorskie


Bogdan Wojciech


BRZUSTOWICZ


1


gm. Recz


choszczeński


zachodniopomorskie


Wiesław


ŁOŃSKI


1


gm. Złocieniec


drawski


zachodniopomorskie


Krzysztof Robert


ZACHARZEWSKI


1


gm. Przybiernów


goleniowski


zachodniopomorskie


Lilia Julia


ŁAWICKA


1


gm. Cedynia


gryfiński


zachodniopomorskie


Gabriela Barbara


Kotowicz


1


gm. Gryfino


gryfiński


zachodniopomorskie


Mieczysław Edward


SAWARYN


1


gm. Moryń


gryfiński


zachodniopomorskie


Józef Ryszard


PIĄTEK


1


gm. Stare Czarnowo


gryfiński


zachodniopomorskie


Marzena Mariola


GRZYWIŃSKA


1


gm. Widuchowa


gryfiński


zachodniopomorskie


Anna Katarzyna


KUSY - KŁOS


1


gm. Kamień Pomorski


kamieński


zachodniopomorskie


Stanisław


KURYŁŁO


1


gm. Kołobrzeg


kołobrzeski


zachodniopomorskie


Włodzimierz


Popiołek


1


gm. Biesiekierz


koszaliński


zachodniopomorskie


Andrzej Leszek


Leśniewicz


1


gm. Świeszyno


koszaliński


zachodniopomorskie


Ewa


Korczak


1


gm. Barlinek


myśliborski


zachodniopomorskie


Dariusz


ZIELIŃSKI


1


gm. Myślibórz


myśliborski


zachodniopomorskie


Piotr Jerzy


SOBOLEWSKI


1


gm. Kozielice


pyrzycki


zachodniopomorskie


Piotr


Rybkowski


1


gm. Przelewice


pyrzycki


zachodniopomorskie


Mieczysław


Mularczyk


1


gm. Pyrzyce


pyrzycki


zachodniopomorskie


Marzena


Podzińska


1


gm. Darłowo


sławieński


zachodniopomorskie


Radosław


Głażewski


1


gm. Malechowo


sławieński


zachodniopomorskie


Radosław Artur


Nowakowski


1


gm. Chociwel


stargardzki


zachodniopomorskie


Stanisław


SZYMCZAK


1


gm. Dobrzany


stargardzki


zachodniopomorskie


Anna


GIBAS


1


gm. Ińsko


stargardzki


zachodniopomorskie


Jacek


Liwak


1


gm. Kobylanka


stargardzki


zachodniopomorskie


Mirosław


Przysiwek


1


gm. Biały Bór


szczecinecki


zachodniopomorskie


Paweł Stanisław


Mikołajewski


1


gm. Grzmiąca


szczecinecki


zachodniopomorskie


Tadeusz Ryszard


Hajkowicz


1


gm. Szczecinek


szczecinecki


zachodniopomorskie


Ryszard Andrzej


Jasionas


1


gm. Świdwin


świdwiński


zachodniopomorskie


Kazimierz


Lechocki


1


m. Wałcz


wałecki


zachodniopomorskie


Bogusława  Maria


Towalewska


1


gm. Wałcz


wałecki


zachodniopomorskie


Jan


Matuszewski


1


gm. Dobra


łobeski


zachodniopomorskie


Piotr Remigiusz


Hebda


1


gm. Łobez


łobeski


zachodniopomorskie


Piotr Wiesław


ĆWIKŁA


1


gm. Radowo Małe


łobeski


zachodniopomorskie


Wiesław Czesław


Lorent


1


gm. Trzebiatów


gryficki


zachodniopomorskie


Józef


DOMAŃSKI


0


gm. Dygowo


kołobrzeski


zachodniopomorskie


Grzegorz


Starczyk


0


 
KOMENTARZE: 0 PRZEJDŹ NA FORUM

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

 
newsletter

TAGI

PARTNERZY 


  Związek Gmin Wiejskich  

KONTAKT
Polska Agencja Prasowa SA
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (+48 22) 509 22 22
Faks: (+48 22) 509 22 34
REDAKCJA SERWISU SAMORZĄDOWEGO PAP
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (22) 509 23 67
Faks: (22) 509 23 72, (22) 509 22 20
e-mail: samorzad@pap.pl
e-mail klubowy: klub@pap.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
Tel.: (22) 509 22 25
Faks: (22) 509 22 72
pap@pap.pl
PAP Copyright © PAP SA 2013 .
Redakcja  |  O portalu  |  Licencje  |  Polityka Prywatności  |  v 1.4.25