facebook RSS # #

17.01.2019 21:21

Polska Agencja Prasowa Serwis Samorządowy
 
2017-11-28 12:11       aktualizacja: 2017-11-28 14:46       INFORMATYZACJA
  A A A

Cyfrowe zdolności. Zainwestuj w kwalifikacje IT samorządowców

Cyfrowe zdolności. Zainwestuj w kwalifikacje IT samorządowców
Akademia Zarządzania IT Administracji Publicznej
Akademia Zarządzania IT Administracji Publicznej prowadzi nabór do IV edycji programu edukacyjnego IT dla administracji. Program ukończyło już blisko 400 urzędników.

Akademia Zarządzania IT Administracji Publicznej organizowana przez Fundację IT Leader Club Polska prowadzi nabór do IV edycji największego programu edukacyjnego IT dla administracji. Program ukończyło już blisko 400 urzędników z administracji centralnej i samorządowej.

Akademii patronuje Politechnika Warszawska, Ministerstwo Cyfryzacji oraz PMI Poland Chapter.

Celem programu jest doskonalenie i kształtowanie nowej jakości liderów IT w sektorze publicznym poprzez podnoszenie ich kompetencji zawodowych. Przez udział w Akademii uczestnicy uaktualniają swoją wiedzę, poznają nowe koncepcje i trendy w zarządzaniu IT, a także otrzymują wsparcie w rozwiązywaniu praktycznych i codziennych problemów.

Udział w roli słuchacza jest całkowicie nieodpłatny w ramach realizacji misji społecznej Fundacji IT Leader Club Polska i kończy się otrzymaniem prestiżowego dyplomu sygnowanego przez dr hab. n.ekon. inż. Janusza Zawiła-Niedźwieckiego, prof. PW, dziekana Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

IV edycja Akademii Zarządzania IT Administracji Publicznej, która rusza w lutym 2018 roku będzie organizowana pod hasłem: „Government Digital Service (GDS): transformacja analogowej administracji do cyfrowej rzeczywistości nakierowanej na zadowolonego Obywatela".

Dlaczego warto wziąć udział w Akademii Zarządzania IT Administracji Publicznej?

Akademia to wyjątkowy program edukacyjny, który trwa nieprzerwanie od 3 lat, oparty jest na najnowszych trendach w zarządzaniu IT w administracji, stworzony z myślą tylko o sektorze publicznym i samorządowym.

Po ukończeniu absolwent otrzymanie prestiżowy dyplom uznawany przez Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej oraz Certyfikat CPE.

Każdy ma możliwość uzupełnienia edukacji po Akademii na studiach podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej dla administracji publicznej na preferencyjnych warunkach.

Zajęcia prowadzone są przez cenionych praktyków wnoszących doświadczenia przedsiębiorstw z zakresu zarządzania IT na grunt sektora publicznego. Wysoko wykwalifikowani trenerzy zapewnią wiedzę merytoryczną na najwyższym poziomie.

Starannie dobrani partnerzy merytoryczni Akademii, będący liderami w swoich sektorach, zapewniają prelegentów z bogatym praktycznym doświadczeniem zawodowym.

Strona WWW Akademii: https://www.akademiait.edu.pl.

Rejestracja na Akademię: https://www.akademiait.edu.pl/rejestracja.html.

KONTAKT:
e-mail: biuro@akademiait.edu.pl

Źródło informacji: Fundacja IT Leader Club Polska
 
KOMENTARZE: 0 PRZEJDŹ NA FORUM

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

 
newsletter

TAGI

PARTNERZY 


  Związek Gmin Wiejskich  

KONTAKT
Polska Agencja Prasowa SA
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (+48 22) 509 22 22
Faks: (+48 22) 509 22 34
REDAKCJA SERWISU SAMORZĄDOWEGO PAP
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (22) 509 23 67
Faks: (22) 509 23 72, (22) 509 22 20
e-mail: samorzad@pap.pl
e-mail klubowy: klub@pap.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
Rafał Szafrański
Tel.: (22) 509 27 03
Kom.: 722 202 428
r.szafranski@pap.pl
PAP Copyright © PAP SA 2013 .
Redakcja  |  O portalu  |  Licencje  |  Polityka Prywatności  |  v 1.4.25