facebook RSS # #

10.12.2018 02:14

Polska Agencja Prasowa Serwis Samorządowy
 
2012-01-13 14:20       aktualizacja: 2018-04-26 05:47       Klub Samorządowy
  A A A

Oferta Klubu Samorządowego PAP

Oferta Klubu Samorządowego PAP
Serdecznie zapraszamy do współpracy w ramach Klubu Samorządowego. Należą do niego gminy, miasta i powiaty, które cenią sobie promocję za naszym pośrednictwem.

Umożliwiamy m.in. zamieszczanie na naszej stronie informacji z życia samorządu, ofert inwestycyjnych, wideo i zdjęć. Najciekawsze wiadomości trafiają też na stronę główną Polskiej Agencji Prasowej i są wysyłane do dziennikarzy prasy ogólnopolskiej i lokalnej.


Co Państwu proponujemy?

Wizytówka samorządu


Wizytówka to możliwość prezentacji gminy, powiatu lub miasta w Serwisie Samorządowym PAP, który codziennie odwiedza ok. 16 tys. internautów. Na stronie Klubu Samorządowego PAP jest widoczna lista wszystkich Klubowiczów - to właśnie tam może wkrótce zostać umieszczony również herb Państwa jednostki samorządowej.

Po kliknięciu na niego wchodzi się na dedykowaną dla Państwa podstronę, na której zostanie umieszczona Wizytówka i inne poświęcone Państwu publikacje, wynikające z członkostwa w Klubie.

Wizytówka może zostać stworzona przez dziennikarzy naszej redakcji, w oparciu o informacje zaczerpnięte z Państwa strony internetowej. Posiadaczy Błękitnej Karty prezentujemy za pomocą tekstu zawierającego 500 znaków i 2 zdjęć, Srebrnej przy pomocy 1000 znaków i 5 zdjęć, a Złotej - 1500 znaków i 7 zdjęć.


Codzienny Newsletter Informacyjny
Członkowie Klubu Samorządowego PAP otrzymują codziennie newsletter, zawierający zapowiedzi najświeższych informacji dotyczących działalności samorządowej oraz zapowiedzi inicjatyw ustawodawczych.

Piątkowy
Newsletter Klubowy
Piątkowy Newsletter to podsumowanie wydarzeń z życia Klubu, zapowiedź przedsięwzięć klubowych, prezentacja najciekawszych inicjatyw klubowych. Tu również zdajemy Państwu relację z informacji klubowych zamieszczanych w danym tygodniu na stronie głównej PAP http://www.pap.pl/.

Codzienny Serwis dla Mediów


Informacje nadsyłane przez Państwa w ramach Wiadomości Klubowych są przesyłane do dziennikarzy z całej Polski zainteresowanych tematyką samorządową - to gwarancja promocji regionu i szerokiego dotarcia do  odbiorcy.Wiadomości Klubowe - pakiety

Strona Serwisu Samorządowego jest tworzona dla Państwa i chcemy, by mogła być również Państwa medium. Jako członkowie Klubu Samorządowego możecie Państwo, posiadając Kartę Błękitną, przesłać do redakcji do 5 tekstów tygodniowo, do każdej z nich może być dołączone jedno zdjęcie
*.

Członkowie Karty Srebrnej mogą opublikować do 8 tekstów tygodniowo, a do każdego dołączyć 2 zdjęcia.

Klubowicze Karty Złotej mają możliwość opublikowania do 12 artykułów tygodniowo, a do każdego mogą dołączyć 3 zdjęcia. Informacje przesyłane przez Państwa mogą dotyczyć relacji z ważnych wydarzeń, przeprowadzonych akcji, podejmowanych decyzji, słowem - tego, z czego jesteście dumni, czym chcecie się pochwalić i podzielić na szerszym forum.

* rozmiary zdjęć 300x225 lub 380x291 w formacie jpg do 2 MB

Nadesłane informacje ukażą się na stronie głównej Serwisu Samorządowego w dziale „Wiadomości Klubowe". Państwa artykuł jest potem nieodpłatnie archiwizowany w wizytówce, możliwy do odnalezienia również przez wyszukiwarkę Serwisu Samorządowego. Najciekawsze teksty będą przesyłane do współpracujących z nami, zainteresowanych tematyką samorządową dziennikarzy z całej Polski.

Pakiet Zielony

Pakiet dla nowych Członków Klubu Samorządowego na okres 6 miesięcy. Możliwość publikacji 8 tekstów miesięcznie, do każdej wiadomości może być dołączone jedno zdjęcie (do 150 KB).

Małe pakiety:

Pakiet Biały

Do dyspozycji Klubowiczów 48 informacji /każda wiadomość z 1 zdjęciem do 150 KB/ - do wykorzystania w dowolnym terminie w okresie 12 miesięcy.

Pakiet Szary

Do dyspozycji Klubowiczów 24 informacje /każda wiadomość z 1 zdjęciem do 150 KB/ - do wykorzystania w dowolnym terminie w okresie 12 miesięcy.


Oferta dla inwestorów

Członkostwo w Klubie daje możliwość publikacji ofert inwestycyjnych w zakładce „Zainwestuj w gminie” na stronie głównej www.samorzad.pap.pl.

Informacje te będą również dostępne dla uczestników rynku kapitałowego, korzystających z platformy www.biznes.pap.pl. PAP Biznes to najpełniejszy polski serwis gospodarczo – finansowy przeznaczony dla biznesu, w szczególności dla inwestorów. Istotą serwisu są bieżące informacje ekonomiczne i polityczno – gospodarcze z kraju i ze świata. Odwiedzany codziennie przez tysiące inwestorów pozwala dotrzeć z Państwa ofertą inwestycyjną do grupy docelowej.

Zniżki na reklamę w Serwisie Samorządowym

Klubowicze reklamujący się w Serwisie Samorządowym uprawnieni są do rabatów. W ramach Pakietu Błękitnego zniżka wynosi 20 proc., Pakiet Srebrny to 25 proc. rabatu, a Złoty - 30 proc.

Film, galeria zdjęć

Posiadacze Karty Srebrnej oraz Złotej mają możliwość zamieszczenia na swojej podstronie, w zakładce Klubu Samorządowego PAP, kilkuminutowego filmu, prezentującego walory regionu oraz galerii zdjęć. Film i zdjęcia będą też na stronie głównej Serwisu w dziale Multimedia. Kilka razy w miesiącu zamieszczamy tam najciekawsze galerie zdjęć nadesłanych przez Klubowiczów.


Dziennikarska obróbka dostarczonych materiałów

Wszystkie dostarczone przez Państwa materiały są przed publikacją redagowane przez naszych dziennikarzy.

Wywiady, rozmowy z przedstawicielami samorządu i komentarze

Dziennikarze Serwisu Samorządowego w swojej pracy redakcyjnej często przeprowadzają wywiady, rozmowy, bądź proszą samorządowców o komentarz. Rozmowy takie są publikowane na stronie głównej Serwisu. Klubowicze mają u nas pierwszeństwo - najczęściej staramy się uzyskiwać komentarze dotyczące spraw samorządowych właśnie od Państwa! Oczywiście kluczowa jest zgoda przedstawiciela samorządu i jego wola rozmowy.

Jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje współpracy!

Kontakt:

Hanna Kollat-Skwira
Główny Specjalista
(22) 509 24 56
h.kollat@pap.pl  


TAGI:
 
KOMENTARZE: 0 PRZEJDŹ NA FORUM

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

 
newsletter

TAGI

PARTNERZY 


  Związek Gmin Wiejskich  

KONTAKT
Polska Agencja Prasowa SA
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (+48 22) 509 22 22
Faks: (+48 22) 509 22 34
REDAKCJA SERWISU SAMORZĄDOWEGO PAP
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (22) 509 23 67
Faks: (22) 509 23 72, (22) 509 22 20
e-mail: samorzad@pap.pl
e-mail klubowy: klub@pap.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
Rafał Szafrański
Tel.: (22) 509 27 03
Kom.: 722 202 428
r.szafranski@pap.pl
PAP Copyright © PAP SA 2013 .
Redakcja  |  O portalu  |  Licencje  |  Polityka Prywatności  |  v 1.4.25