facebook RSS # #

10.12.2019 15:19

Polska Agencja Prasowa Serwis Samorządowy
 
2018-01-13 14:20       aktualizacja: 2019-01-24 11:42       Klub Samorządowy
  A A A

Oferta Klubu Samorządowego PAP

Oferta Klubu Samorządowego PAP
Co Państwu proponujemy?

Z tytułu członkostwa w Klubie Samorządowym PAP Samorządowi przysługują następujące świadczenia:

- Publikacja informacji przesyłanych przez Samorząd w „Wiadomościach Klubowych”

- Prawo do zamieszczenia fotoreportaży lub filmu video z wydarzeń organizowanych przez Samorząd w „Multimediach” na stronie głównej www.samorzad.pap.pl /wybrane pakiety/

- Stworzenie Wizytówki Samorządu

- Archiwizowanie przesłanych informacji na podstronie samorządu

- Prawo do publikacji ofert inwestycyjnych w zakładce „ Zainwestuj w gminie”

- Prawo do zamieszczania informacji w „Kalendarium” na głównej stronie Serwisu Samorządowego PAP

- Samorząd otrzymuje Codzienny Newsletter Informacyjny oraz Piątkowy Newsletter Klubowy, Newsletter Edukacyjny Serwisu Samorządowego

- Samorząd ma możliwość przesyłania wybranych informacji do dziennikarzy w Codziennym Serwisie dla Mediów

- Samorząd ma możliwość uzyskania rabatu na promocję/reklamę/ w Serwisie Samorządowym PAP

Wiadomości Klubowe

Nadesłane przez członków Klubu depesze ukazują się na stronie głównej Serwisu Samorządowego PAP w dziale „Wiadomości Klubowe”. Artykuł jest następnie archiwizowany w wizytówce, możliwy do odnalezienia poprzez kliknięcie w Państwa herb. Liczba publikowanych wiadomości zależy od wybranego przez Państwa pakietu.

Klubowicze mają swoje stałe miejsce na stronie głównej Polskiej Agencji Prasowej www.pap.pl w bloku „Wiadomości samorządowe” – ukazują się wszystkie wiadomości przesłane przez członków Klubu Samorządowego PAP.

Najciekawsze wiadomości klubowe ukazują się również na kurier.pap.pl. To portal z wiadomościami o tematyce ogólnokrajowej, regionalnej, lokalnej oraz ekonomicznej - adresowany m.in. do mediów lokalnych, regionalnych i tematycznych (w tym branżowych). Polska Agencja Prasowa udostępnia je do bezpłatnego wykorzystania w mediach lokalnych, specjalistycznych i ogólnopolskich.

Państwa informacje są również przesyłane do dziennikarzy z całej Polski zainteresowanych tematyką samorządową (Codzienny Serwis dla Mediów ). To gwarancja promocji regionu i szerokiego dotarcia do odbiorcy.
Część wiadomości zamieszczamy także na facebookowym profilu Serwisu Samorządowego PAP.

Oferta dla inwestorów

Członkostwo w Klubie daje możliwość publikacji ofert inwestycyjnych w zakładce „Zainwestuj w gminie” na stronie głównej Serwisu Samorządowego PAP.

Informacje te są również dostępne dla uczestników rynku kapitałowego, korzystających z platformy www.biznes.pap.pl. Serwis Ekonomiczny PAP Biznes to najpełniejszy polski serwis gospodarczo – finansowy przeznaczony dla biznesu, w szczególności dla inwestorów. Istotą serwisu są bieżące informacje ekonomiczne i polityczno – gospodarcze z kraju i ze świata. Odwiedzany codziennie przez tysiące inwestorów pozwala dotrzeć z Państwa ofertą inwestycyjną do grupy docelowej.

Wizytówka samorządu

Na stronie Klubu Samorządowego PAP znajdują się herby jednostek samorządowych wszystkich Klubowiczów. Kliknięcie w dany herb prowadzi do dedykowanej dla Państwa podstrony z wizytówką prezentującą gminę czy powiat /opis, zdjęcia, link do Waszej strony internetowej/. Są tam również archiwizowane wszystkie Państwa publikacje.

Newslettery

Piątkowy Newsletter Klubowy

Piątkowy Newsletter to podsumowanie wydarzeń z życia Klubu, zapowiedź przedsięwzięć klubowych, prezentacja najciekawszych inicjatyw klubowych. Tu również zdajemy Państwu relację z informacji klubowych zamieszczanych w danym tygodniu na stronie głównej PAP http://www.pap.pl (wyłącznie dla członków Klubu Samorządowego PAP)

Codzienny Newsletter Informacyjny

Członkowie Klubu Samorządowego PAP otrzymują codziennie newsletter, zawierający zapowiedzi najświeższych informacji dotyczących działalności samorządowej oraz zapowiedzi inicjatyw ustawodawczych (jest to newsletter ogólnodostępny)

Newsletter Edukacyjny Serwisu Samorządowego - to wysyłany raz w miesiącu pakiet najważniejszych wiadomości dotyczących oświaty. Omawiamy w nim planowane i wprowadzone zmiany w prawie, przytaczamy aktualne komentarze samorządowców, przypominamy o ważnych terminach (jest to newsletter ogólnodostępny)

Codzienny Serwis dla Mediów
 
Informacje nadsyłane przez Państwa w ramach Wiadomości Klubowych są przesyłane do dziennikarzy z całej Polski zainteresowanych tematyką samorządową

Wywiady, komentarze, rozmowy z przedstawicielami samorządu

Dziennikarze Serwisu Samorządowego PAP w bieżącej pracy redakcyjnej często korzystają z opinii i doświadczenia samorządowców. Wywiady, rozmowy i komentarze naszych Klubowiczów są publikowane na stronie głównej Serwisu, w jego głównej rubryce - "Wiadomości".

Film, galeria zdjęć

Prawo do zamieszczenia fotoreportaży z wydarzeń organizowanych przez Samorząd w „Multimediach” mają posiadacze pakietu błękitnego, srebrnego i złotego, a prawo publikowania filmów video – jedynie „złoci” Klubowicze.

Zniżki na reklamę w Serwisie Samorządowym PAP

Klubowicze reklamujący się w Serwisie Samorządowym PAP uprawnieni są do rabatów.
Pakiet Zielony – 15%, Pakiet Błękitny – 20%, Pakiet Srebrny – 25%, Pakiet Złoty – 30%.

Serdecznie zachęcamy do uwzględnienia współpracy z Polską Agencją Prasową w planach promocyjnych Państwa Samorządu.

Kontakt:

Hanna Kollat-Skwira
Główny Specjalista
(22) 509 24 56
h.kollat@pap.pl
TAGI:
 
KOMENTARZE: 0 PRZEJDŹ NA FORUM

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

 
newsletter

TAGI

PARTNERZY 


  Związek Gmin Wiejskich  

KONTAKT
Polska Agencja Prasowa SA
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (+48 22) 509 22 22
Faks: (+48 22) 509 22 34
REDAKCJA SERWISU SAMORZĄDOWEGO PAP
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (22) 509 29 25
Faks: (22) 509 23 72, (22) 509 22 20
e-mail: samorzad@pap.pl
e-mail klubowy: klub@pap.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
Rafał Szafrański
Tel.: (22) 509 27 03
Kom.: 722 202 428
r.szafranski@pap.pl
PAP Copyright © PAP SA 2013 .
Redakcja  |  O portalu  |  Licencje  |  Polityka Prywatności  |  v 1.4.25