facebook RSS # #

21.04.2018 21:54

Polska Agencja Prasowa Serwis Samorządowy
 
2012-01-13 14:20       aktualizacja: 2017-03-14 16:45       Klub Samorządowy
  A A A

Oferta Klubu Samorządowego PAP

Oferta Klubu Samorządowego PAP
Serdecznie zapraszamy do współpracy w ramach Klubu Samorządowego. Należą do niego gminy, miasta i powiaty, które cenią sobie promocję za naszym pośrednictwem.

Umożliwiamy m.in. zamieszczanie na naszej stronie informacji z życia samorządu, ofert inwestycyjnych, wideo i zdjęć. Najciekawsze wiadomości trafiają też na stronę główną Polskiej Agencji Prasowej i są wysyłane do dziennikarzy prasy ogólnopolskiej i lokalnej.


Co Państwu proponujemy?

Wizytówka samorządu


Wizytówka to możliwość prezentacji gminy, powiatu lub miasta w Serwisie Samorządowym PAP, który codziennie odwiedza ok. 16 tys. internautów. Na stronie Klubu Samorządowego PAP jest widoczna lista wszystkich Klubowiczów - to właśnie tam może wkrótce zostać umieszczony również herb Państwa jednostki samorządowej.

Po kliknięciu na niego wchodzi się na dedykowaną dla Państwa podstronę, na której zostanie umieszczona Wizytówka i inne poświęcone Państwu publikacje, wynikające z członkostwa w Klubie.

Wizytówka może zostać stworzona przez dziennikarzy naszej redakcji, w oparciu o informacje zaczerpnięte z Państwa strony internetowej. Posiadaczy Błękitnej Karty prezentujemy za pomocą tekstu zawierającego 500 znaków i 2 zdjęć, Srebrnej przy pomocy 1000 znaków i 5 zdjęć, a Złotej - 1500 znaków i 7 zdjęć.


Codzienny Newsletter Informacyjny
Członkowie Klubu Samorządowego PAP otrzymują codziennie newsletter, zawierający zapowiedzi najświeższych informacji dotyczących działalności samorządowej oraz zapowiedzi inicjatyw ustawodawczych.


Codzienny Przegląd Prasy
Codziennie rano nasi dziennikarze przygotowują specjalnie dla Państwa pakiet najważniejszych informacji z prasy ogólnopolskiej i lokalnej. Codzienny Przegląd Prasy wysyłany jest na wskazane przez Państwa adresy mailowe - codziennie, od poniedziałku do czwartku.

Piątkowy Newsletter Klubowy
Piątkowy Newsletter to podsumowanie wydarzeń z życia Klubu, zapowiedź przedsięwzięć klubowych, prezentacja najciekawszych inicjatyw klubowych. Tu również zdajemy Państwu relację z informacji klubowych zamieszczanych w danym tygodniu na stronie głównej PAP http://www.pap.pl/.

Codzienny Serwis dla Mediów

Informacje nadsyłane przez Państwa w ramach Wiadomości Klubowych są przesyłane do dziennikarzy z całej Polski zainteresowanych tematyką samorządową - to gwarancja promocji regionu i szerokiego dotarcia do  odbiorcy.

Wiadomości Klubowe - pakiety

Strona Serwisu Samorządowego jest tworzona dla Państwa i chcemy, by mogła być również Państwa medium. Jako członkowie Klubu Samorządowego możecie Państwo, posiadając Kartę Błękitną, przesłać do redakcji do 5 tekstów tygodniowo, do każdej z nich może być dołączone jedno zdjęcie
*.

Członkowie Karty Srebrnej mogą opublikować do 8 tekstów tygodniowo, a do każdego dołączyć 2 zdjęcia.

Klubowicze Karty Złotej mają możliwość opublikowania do 12 artykułów tygodniowo, a do każdego mogą dołączyć 3 zdjęcia. Informacje przesyłane przez Państwa mogą dotyczyć relacji z ważnych wydarzeń, przeprowadzonych akcji, podejmowanych decyzji, słowem - tego, z czego jesteście dumni, czym chcecie się pochwalić i podzielić na szerszym forum.

* rozmiary zdjęć 300x225 lub 380x291 w formacie jpg do 2 MB

Nadesłane informacje ukażą się na stronie głównej Serwisu Samorządowego w dziale „Wiadomości Klubowe". Państwa artykuł jest potem nieodpłatnie archiwizowany w wizytówce, możliwy do odnalezienia również przez wyszukiwarkę Serwisu Samorządowego. Najciekawsze teksty będą przesyłane do współpracujących z nami, zainteresowanych tematyką samorządową dziennikarzy z całej Polski.

Pakiet Zielony

Pakiet dla nowych Członków Klubu Samorządowego na okres 6 miesięcy. Możliwość publikacji 8 tekstów miesięcznie, do każdej wiadomości może być dołączone jedno zdjęcie (do 150 KB).

Małe pakiety:

Pakiet Biały

Do dyspozycji Klubowiczów 48 informacji /każda wiadomość z 1 zdjęciem do 150 KB/ - do wykorzystania w dowolnym terminie w okresie 12 miesięcy.

Pakiet Szary

Do dyspozycji Klubowiczów 24 informacje /każda wiadomość z 1 zdjęciem do 150 KB/ - do wykorzystania w dowolnym terminie w okresie 12 miesięcy.


Oferta dla inwestorów

Członkostwo w Klubie daje możliwość publikacji ofert inwestycyjnych w zakładce „Zainwestuj w gminie” na stronie głównej www.samorzad.pap.pl.

Informacje te będą również dostępne dla uczestników rynku kapitałowego, korzystających z platformy www.biznes.pap.pl. PAP Biznes to najpełniejszy polski serwis gospodarczo – finansowy przeznaczony dla biznesu, w szczególności dla inwestorów. Istotą serwisu są bieżące informacje ekonomiczne i polityczno – gospodarcze z kraju i ze świata. Odwiedzany codziennie przez tysiące inwestorów pozwala dotrzeć z Państwa ofertą inwestycyjną do grupy docelowej.

Zniżki na reklamę w Serwisie Samorządowym

Klubowicze reklamujący się w Serwisie Samorządowym uprawnieni są do rabatów. W ramach Pakietu Błękitnego zniżka wynosi 20 proc., Pakiet Srebrny to 25 proc. rabatu, a Złoty - 30 proc.

Film, galeria zdjęć

Posiadacze Karty Srebrnej oraz Złotej mają możliwość zamieszczenia na swojej podstronie, w zakładce Klubu Samorządowego PAP, kilkuminutowego filmu, prezentującego walory regionu oraz galerii zdjęć. Film i zdjęcia będą też na stronie głównej Serwisu w dziale Multimedia. Kilka razy w miesiącu zamieszczamy tam najciekawsze galerie zdjęć nadesłanych przez Klubowiczów.


Dziennikarska obróbka dostarczonych materiałów

Wszystkie dostarczone przez Państwa materiały są przed publikacją redagowane przez naszych dziennikarzy.

Wywiady, rozmowy z przedstawicielami samorządu i komentarze

Dziennikarze Serwisu Samorządowego w swojej pracy redakcyjnej często przeprowadzają wywiady, rozmowy, bądź proszą samorządowców o komentarz. Rozmowy takie są publikowane na stronie głównej Serwisu. Klubowicze mają u nas pierwszeństwo - najczęściej staramy się uzyskiwać komentarze dotyczące spraw samorządowych właśnie od Państwa! Oczywiście kluczowa jest zgoda przedstawiciela samorządu i jego wola rozmowy.

Jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje współpracy!

Kontakt:

Hanna Kollat-Skwira
Główny Specjalista
(22) 509 24 56
h.kollat@pap.pl  


TAGI:
 
KOMENTARZE: 0 PRZEJDŹ NA FORUM

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

 
newsletter

TAGI

PARTNERZY 


  Związek Gmin Wiejskich  

KONTAKT
Polska Agencja Prasowa SA
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (+48 22) 509 22 22
Faks: (+48 22) 509 22 34
REDAKCJA SERWISU SAMORZĄDOWEGO PAP
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (22) 509 23 67
Faks: (22) 509 23 72, (22) 509 22 20
e-mail: samorzad@pap.pl
e-mail klubowy: klub@pap.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
Tel.: (22) 509 22 25
Faks: (22) 509 22 72
pap@pap.pl
PAP Copyright © PAP SA 2013 .
Redakcja  |  O portalu  |  Licencje  |  Polityka Prywatności  |  v 1.4.25