facebook RSS # #

12.12.2018 14:25

Polska Agencja Prasowa Serwis Samorządowy
 
2018-10-11 15:02       aktualizacja: 2018-10-12 10:08       WIADOMOŚCI KLUBOWE
  A A A

Grudziądz: Nagrody dla nauczycieli

Grudziądz: Nagrody dla nauczycieli
Fot. UM Grudziądz
Łącznie 27 nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych otrzymało dziś, tj. 11 października Nagrodę Prezydenta Grudziądza z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uroczyste spotkanie z tej okazji zorganizowano w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich. Udział w nim wzięli m.in. Poseł RP Tomasz Szymański, Prezydent Grudziądza Robert Malinowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Arkadiusz Goszka oraz radni: Joanna Iwanowska, Edyta Ogonowska i Piotr Jezierski, Przewodnicząca ZNP Róża Lewandowska, Naczelnik Wydziału Edukacji Sławomira Gajewska, a także wyróżnieni pracownicy oświaty.

- To na Państwa barkach ciąży wielka odpowiedzialność za kształtowanie postaw i wskazywanie wartości młodym ludziom. Dzięki Wam odkrywają świat i czerpią radość z nauki. To dla mnie ogromny zaszczyt, że mogę wręczyć nagrody, które są w pewnym sensie ukoronowaniem Waszej dotychczasowej pracy. Niech będą również motywacją do dalszej działalności - mówił prezydent Robert Malinowski.

Nagrodę I stopnia w tym roku przyznano dyrektorowi Szkoły Podstawowej Nr 16 Rafałowi Chylewskiemu. Nagrody II stopnia otrzymali:
- Małgorzata Tomaszewska - dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego,
- Beata Kacała - dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych,
- Tomasz Kempski - dyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego,
- Beata Nowacka-Klimek - wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 5,
- Jarosław Nadolski - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 5,
- Adriana Nowacka - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 8,
- Jolanta Ulatowska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 9,
- Mirosława Kikulska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 12,
- Żaneta Pyszora–Krzemkowska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 15,
- Agnieszka Kwiatkowska - wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 16,
- Grażyna Bociek - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 18,
- Małgorzata Gembka - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20,
- Jakub Tyszczenko - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20,
- Mariola Zaremba - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 21,
- Elżbieta Percha - nauczyciel Zespołu Szkół Ogólnokształcących,
- Monika Ochał - nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego,
- Marlena Rogoziewicz - wicedyrektor II Liceum Ogólnokształcącego,
- Bożena Góralska - nauczyciel IV Liceum Ogólnokształcącego,
- Katarzyna Snuszka - nauczyciel Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych,
- Mariola Krywalska - nauczyciel Zespołu Szkół Mechanicznych,
- Anna Granica - nauczyciel Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich,
- Wioletta Czepukojć - nauczyciel Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich,
- Monika Szramowska - nauczyciel Zespołu Szkół Rolniczych,
- Jolanta Baumgart - nauczyciel Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych,
- Zenon Urlicki - nauczyciel Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych,
- Izabela Frankowska - nauczyciel Przedszkola Miejskiego „Kopernik”.

Ponadto Prezydent Grudziądza Robert Malinowski wręczył gratulacje osobom, które inne nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

• Nagroda Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego - „Kujawsko-Pomorski Lider Edukacji”:
- Marlena Treichel - dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 11.

• Nagroda Ministra Edukacji Narodowej:
- Maria Kaczorowska - wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 20.

• Nagroda Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty:
- Krzysztof Maliszewski - dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych,
- Alicja Kuziemska-Machowska - wicedyrektor Szkół Podstawowej Nr 12.

• Medal Komisji Edukacji Narodowej:
- Jolanta Tarniowa - Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 5,
- Anna Hausman - Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 12 ,
- Roman Cegiełkowski - Dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego,
- Ewa Szulc-Goławska - Dyrektor Zespołu Placówek Młodzieżowych „Bursa”,
- Aneta Ćwiertnia - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 3,
- Beata Makowska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 11,
- Iwona Szymańska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 11,
- Alicja Kuziemska-Machowska - wicedyrektor Szkół Podstawowej Nr 12,
- Małgorzata Nalewajska - nauczyciel Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych,
- Piotr Jezierski - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 12,
- Alicja Kłobucka - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 15,
- Iwona Kasprowicz - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20,
- Marzena Krzewińska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20,
- Iwona Mokwa - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 20,
- Maria Krupińska - nauczyciel Zespołu Szkół Rolniczych,
- Izabela Figurska - nauczyciel Przedszkola Miejskiego „Tarpno”,
- Justyna Łuczak - nauczyciel Przedszkola Miejskiego „Tarpno”.


• Medal Złoty za Długoletnią Służbę:
- Lidia Rodzaj - Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4,
- Adam Przybylak - Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 21,
- Artur Mach - Dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego,
- Piotr Liczmański - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 3,
- Grażyna Landowska - pracownik Szkoły Podstawowej Nr 3,
- Ewa Koleńska - pracownik Szkoły Podstawowej Nr 8,
- Ewa Szulc - nauczyciel Zespołu Szkół Rolniczych,
- Mirosława Kupczyk - Wicedyrektor Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych
- Małgorzata Byczyńska - nauczyciel Przedszkola Miejskiego „Tarpno”.

• Medal Srebrny za Długoletnią Służbę:
- Aleksandra Tobolska - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 3,
- Iwona Gazdecka - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 8,
- Dariusz Miller - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 8,
- Barbara Janiszewska - nauczyciel Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych,
- Ewa Rozwadowska - nauczyciel Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych,
- Anna Stawicka - nauczyciel Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych.

• Medal Brązowy za Długoletnią Służbę:
- Izabela Pytyńska - nauczyciel Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich,
- Marta Matla - nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 2,
- Magdalena Strysik - nauczyciel Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych.

Przed zaproszonymi gośćmi wystąpił chór ze Szkoły Podstawowej nr 16.
Źródło: materiały nadsyłane przez jednostki samorządu terytorialnego.
Za treść tych informacji PAP S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności.

TAGI:
 
KOMENTARZE: 0 PRZEJDŹ NA FORUM

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

 
newsletter

TAGI

PARTNERZY 


  Związek Gmin Wiejskich  

KONTAKT
Polska Agencja Prasowa SA
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (+48 22) 509 22 22
Faks: (+48 22) 509 22 34
REDAKCJA SERWISU SAMORZĄDOWEGO PAP
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (22) 509 23 67
Faks: (22) 509 23 72, (22) 509 22 20
e-mail: samorzad@pap.pl
e-mail klubowy: klub@pap.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
Rafał Szafrański
Tel.: (22) 509 27 03
Kom.: 722 202 428
r.szafranski@pap.pl
PAP Copyright © PAP SA 2013 .
Redakcja  |  O portalu  |  Licencje  |  Polityka Prywatności  |  v 1.4.25