facebook RSS # #

24.09.2018 04:44

Polska Agencja Prasowa Serwis Samorządowy
 
2018-07-11 10:01       aktualizacja: 2018-07-11 10:03       AKTY PRAWNE
  A A A

Wykaz powołanych urzędników wyborczych - Delegatura KBW w Kielcach

Korpus Urzędników Wyborczych w województwie świętokrzyskim


WYKAZ URZĘDNIKÓW WYBORCZYCH W POSZCZEGÓLNYCH GMINACH NA OBSZARZE WŁAŚCIWOŚCI DELEGATURY (WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE)


(stan na dzień 4 lipca 2018 r.)


Lp.


Nazwa jednostki


Imię i nazwisko


1


m.n.p.p


Kielce


Anna CHWASTOWSKA


Łukasz GOŁDA


2


m.


Ostrowiec Świętokrzyski


Kamil STOJEK


Mariusz MROCZEK


3


m.


Skarżysko-Kamienna


Damian GRZELKA


4


m.


Starachowice


Jerzy WITKOWSKI


5


m.gm.


Bodzentyn


Ewa KLIMCZAK


6


m.gm.


Busko-Zdrój


Marta MOCHOCKA


7


m.gm.


Chęciny


Dorota MOŻDŻEŃ


8


m.gm.


Chmielnik


Arkadiusz ŁYSAK


9


m.gm.


Ćmielów


Anita SKWIROWSKA


10


m.gm.


Daleszyce


Piotr GOŁDA


11


m.gm.


Działoszyce


Renata BANASIK


12


m.gm.


Jędrzejów


Maciej NOGA


13


m.gm.


Kazimierza Wielka


Agnieszka GAUDYN


14


m.gm.


Końskie


Renata DOROSZKO


15


m.gm.


Koprzywnica


Marta TOŚ


16


m.gm.


Kunów


Marta JAGIEŁŁO


17


m.gm.


Łagów


Norbert SADŁOCHA


18


m.gm.


Małogoszcz


Mirosław SADOWSKI


19


m.gm.


Morawica


Teresa SÓJKA


20


m.gm.


Opatów


Jadwiga GARNUSZEK


21


m.gm.


Osiek


Sławomir BIELECKI


22


m.gm.


Ożarów


Anna GRYS


23


m.gm.


Pińczów


Lucjan ŚREDNICKI


24


m.gm.


Połaniec


Piotr MASTALERZ


25


m.gm.


Radoszyce


 

26


m.gm.


Sandomierz


Krzysztof DYWAN


27


m.gm.


Sędziszów


Dariusz ZARZYCKI


28


m.gm.


Skalbmierz


Kamila WÓJCIK


29


m.gm.


Staszów


Edyta WACH


30


m.gm.


Stąporków


Ewa WIĘCKOWSKA


31


m.gm.


Stopnica


Marzena POROS


32


m.gm.


Suchedniów


Piotr CZAJKOWSKI


33


m.gm.


Wąchock


Alicja SIEKAŃSKA


34


m.gm.


Wiślica


Marta PODSIADŁO


35


m.gm.


Włoszczowa


Justyna BUGAŁA-PIOTROWSKA


36


m.gm.


Zawichost


Katarzyna KONDRAT


37


gm.


Baćkowice


Katarzyna PIETRZYK


38


gm.


Bałtów


Urszula WALCZYK


39


gm.


Bejsce


Małgorzata NOWAK-KANIA


40


gm.


Bieliny


Monika KWIETNIEWSKA


41


gm.


Bliżyn


Renata JĘDRZEJEWSKA


42


gm.


Bodzechów


Łukasz WOŹNY


43


gm.


Bogoria


Paweł KOZIARZ


44


gm.


Brody


Ewelina SŁAWEK


45


gm.


Czarnocin


Ewa SMĘDZIK


46


gm.


Dwikozy


Maria KRAKOWIAK-KUSIK


47


gm.


Fałków


Mirosława PTAK


48


gm.


Gnojno


Robert KALATA


49


gm.


Gowarczów


Kamil KUBKA


50


gm.


Górno


Tomasz SZYMKIEWICZ


51


gm.


Imielno


Halina GŁOMBIŃSKA


52


gm.


Iwaniska


Ewelina MRUK


53


gm.


Kije


Justyna GARBAT


54


gm.


Klimontów


Jolanta MACIĄG


55


gm.


Kluczewsko


Kinga POPCZYK


56


gm.


Krasocin


Cezary KOWALSKI


57


gm.


Lipnik


Magdalena JAKUBOWSKA


58


gm.


Łączna


Mariusz OSIŃSKI


59


gm.


Łoniów


Magdalena PAWLICA


60


gm.


Łopuszno


Beata NIZIOŁEK


61


gm.


Łubnice


Agnieszka KASZA


62


gm.


Masłów


Izabela DZIEWIĘCKA


63


gm.


Michałów


Stanisław KĘDZIERSKI


64


gm.


Miedziana Góra


Urszula SAPA-GÓRA


65


gm.


Mirzec


Julita PIĘTAK


66


gm.


Mniów


Jolanta RUTKOWSKA


67


gm.


Moskorzew


Paulina WÓJCIK


68


gm.


Nagłowice


Agnieszka DĄBEK


69


gm.


Nowa Słupia


Piotr GAJEK


70


gm.


Nowy Korczyn


Krzysztof GADAWSKI


71


gm.


Obrazów


Ewa GRZESIK


72


gm.


Oksa


Dariusz NOWAK


73


gm.


Oleśnica


Katarzyna BASIŃSKA


74


gm.


Opatowiec


 

75


gm.


Pacanów


Justyna TOKARSKA


76


gm.


Pawłów


Dariusz NOWAK


77


gm.


Piekoszów


Piotr JASEK


78


gm.


Pierzchnica


Paweł STĘPIEŃ


79


gm.


Radków


Marcin SZAFRAŃSKI


80


gm.


Raków


Mateusz SZWARC


81


gm.


Ruda Maleniecka


Jarosław KLIMEK


82


gm.


Rytwiany


Renata PODYMA


83


gm.


Sadowie


Adam KMIECICKI


84


gm.


Samborzec


Piotr CIESZKOWSKI


85


gm.


Secemin


Ewelina MAŁECKA


86


gm.


Sitkówka-Nowiny


Sławomir CISZOWSKI


87


gm.


Skarżysko Kościelne


Marta ZIOMEK


88


gm.


Słupia (Jędrzejowska)


Krystyna WÓJCIK


89


gm.


Słupia Konecka


Małgorzata SZABLEJ


90


gm.


Smyków


Zbigniew KOLUS


91


gm.


Sobków


Patryk CZUBA


92


gm.


Solec-Zdrój


Aleksandra MICHALSKA


93


gm.


Strawczyn


Aneta SZPLIT


94


gm.


Szydłów


Monika SKAŁBANIA


95


gm.


Tarłów


Marek WILKOWICZ


96


gm.


Tuczępy


Ewa STACHURSKA


97


gm.


Waśniów


Iwona ŁABĘCKA


98


gm.


Wilczyce


Sławomir KOWALSKI


99


gm.


Wodzisław


Ryszard BIELAK


100


gm.


Wojciechowice


Anna ZASUWA


101


gm.


Zagnańsk


Ireneusz PIASECKI


102


gm.


Złota


Dorota FRĄCZEK


 


TAGI:
 
KOMENTARZE: 0 PRZEJDŹ NA FORUM

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

 
newsletter

TAGI

PARTNERZY 


  Związek Gmin Wiejskich  

KONTAKT
Polska Agencja Prasowa SA
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (+48 22) 509 22 22
Faks: (+48 22) 509 22 34
REDAKCJA SERWISU SAMORZĄDOWEGO PAP
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (22) 509 23 67
Faks: (22) 509 23 72, (22) 509 22 20
e-mail: samorzad@pap.pl
e-mail klubowy: klub@pap.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
Adam Michrowski
Tel.: (22) 509 29 47
Kom.: 516 363 056
a.michrowski@pap.pl
PAP Copyright © PAP SA 2013 .
Redakcja  |  O portalu  |  Licencje  |  Polityka Prywatności  |  v 1.4.25