facebook RSS # #

20.09.2018 11:34

Polska Agencja Prasowa Serwis Samorządowy
 
2018-07-11 12:19       aktualizacja: 2018-07-11 12:22       AKTY PRAWNE
  A A A

Wykaz powołanych urzędników wyborczych - Delegatura KBW w Zamościu

WYKAZ URZĘDNIKÓW WYBORCZYCH POWOŁANYCH NA OBSZARZE DZIAŁANIA KOMISARZY WYBORCZYCH W ZAMOŚCIU

Kod gminy (miasta)


Gmina (miasto)


Nazwisko


Imię


Drugie imię


060201


m. Biłgoraj


Szmołda


Marta


 

060202


gm. Aleksandrów


Dziduch


Renata


 

060203


gm. Biłgoraj


Kita


Adam


 

060204


gm. Biszcza


Łagowska-Borek


Agnieszka


 

060205


gm. Frampol


Dubiel


Edyta


 

060206


gm. Goraj


Miksza


Edyta


 

060207


gm. Józefów


Paszkowska


Iwona


Urszula


060208


gm. Księżpol


Bielak


Zbigniew


 

060209


gm. Łukowa


Szewc


Agnieszka


 

060210


gm. Obsza


Kutni


Edyta


 

060211


gm. Potok Górny


Orlińska


Ewa


Sylwia


060212


gm. Tarnogród


Kita


Zbigniew


 

060213


gm. Tereszpol


Pataj


Leszek


 

060214


gm. Turobin


Korgul-Marek


Iwona


 

060401


m. Hrubieszów


Zając


Ewelina


Anna


060402


gm. Dołhobyczów


Danilewicz


Dariusz


Antoni


060403


gm. Horodło


Patkowski


Szymon


 

060404


gm. Hrubieszów


Mazek


Marta


Iwona


060405


gm. Mircze


Obrocki


Zbigniew


Kazimierz


060406


gm. Trzeszczany


Pogódz-Kukiełka


Marcelina


 

060407


gm. Uchanie


Świstowski


Dariusz


Marian


060408


gm. Werbkowice


Czernysz


Wojciech


Kazimierz


061801


m. Tomaszów Lubelski


Krawczyk


Barbara


Renata


061802


gm. Bełżec


Chyżyński


Jakub


Łukasz


061803


gm. Jarczów


Knap


Daniel


Kamil


061804


gm. Krynice


Słowańska


Dominika


Joanna


061805


gm. Lubycza Królewska


Pilewicz


Rafał


 

061806


gm. Łaszczów


Łukaszek


Urszula


Bernarda


061807


gm. Rachanie


Piłat


Mateusz


 

061808


gm. Susiec


Podolak-Wilczyńska


Agnieszka


Jadwiga


061809


gm. Tarnawatka


Chojnacki


Łukasz


Piotr


061810


gm. Telatyn


Pliżga


Alina


 

061811


gm. Tomaszów Lubelski


Kardasz


Barbara


 

061812


gm. Tyszowce


Dzierba


Krzysztof


Jan


061813


gm. Ulhówek


Gruszkiewicz


Magdalena


 

062001


gm. Adamów


Galant


Marianna


 

062002


gm. Grabowiec


Nowosad


Krystyna


Lucyna


062003


gm. Komarów-Osada


Kosecki


Marcin


Leszek


062004


gm. Krasnobród


Pogódź


Dorota


Justyna


062005


gm. Łabunie


Góra


Milena


 

062006


gm. Miączyn


Woszuk


Agnieszka


 

062007


gm. Nielisz


Kozłowski


Przemysław


Kazimierz


062008


gm. Radecznica


Łapa


Anna


Iwona


062009


gm. Sitno


Kalisz


Aleksander


Wojciech


062010


gm. Skierbieszów


Kwik


Monika


Agnieszka


062011


gm. Stary Zamość


Błahut


Dorota


Katarzyna


062012


gm. Sułów


Węs


Ireneusz


 

062013


gm. Szczebrzeszyn


Bartnik


Renata


Małgorzata


062014


gm. Zamość


Kowalczuk


Bożena


Marta


062015


gm. Zwierzyniec


Koczon-Ciurysek


Beata


 

066401


m. Zamość


Syta


Elżbieta


Dorota


066401


m. Zamość


Łyp


Kinga


 
TAGI:
 
KOMENTARZE: 0 PRZEJDŹ NA FORUM

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

 
newsletter

TAGI

PARTNERZY 


  Związek Gmin Wiejskich  

KONTAKT
Polska Agencja Prasowa SA
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (+48 22) 509 22 22
Faks: (+48 22) 509 22 34
REDAKCJA SERWISU SAMORZĄDOWEGO PAP
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (22) 509 23 67
Faks: (22) 509 23 72, (22) 509 22 20
e-mail: samorzad@pap.pl
e-mail klubowy: klub@pap.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
Adam Michrowski
Tel.: (22) 509 29 47
Kom.: 516 363 056
a.michrowski@pap.pl
PAP Copyright © PAP SA 2013 .
Redakcja  |  O portalu  |  Licencje  |  Polityka Prywatności  |  v 1.4.25