facebook RSS # #

20.09.2018 09:54

Polska Agencja Prasowa Serwis Samorządowy
 
2018-07-11 12:24       aktualizacja: 2018-07-11 12:25       AKTY PRAWNE
  A A A

Wykaz powołanych urzędników wyborczych - Delegatura KBW w Zielonej Górze

Korpus Urzędników Wyborczych

 


Lp


Gmina (miasto)


Nazwisko


Imię


1


m. Gubin


Orzeszko


 Anna 


2


gm. Bobrowice


Gwiazdowska


Aneta


3


gm. Bytnica


Mackowicz


Paulina


4


gm. Dąbie


Wesołowska


Agnieszka


5


gm. Gubin


 

 


6


gm. Krosno Odrzańskie


Hellwing


Alicja


7


gm. Maszewo


Marciniak


Beata


8


m. Nowa Sól


Hellwing


Dagmara


9


gm. Bytom Odrzański


Gaczyńska


Anna


10


gm. Kolsko


Zientek


Danuta


11


gm. Kożuchów


Sawicka


Joanna


12


gm. Nowa Sól


Piosik


Anna


13


gm. Nowe Miasteczko


Trojniarz


Joanna


14


gm. Otyń


Izdebska


Agata


15


gm. Siedlisko


Miśkiewicz


Dariusz


16


gm. Lubrza


Paszkowska


Monika


17


gm. Łagów


Leśna-Kuś


Joanna


18


gm. Skąpe


Filinowicz


Renata


19


gm. Szczaniec


Twardowski


Wojciech


20


gm. Świebodzin


Warcholik


Janina


21


gm. Zbąszynek


 


 


22


gm. Babimost


 


 

23


gm. Bojadła


Bosy


Marta


24


gm. Czerwieńsk


Kraszewski


Edward


25


gm. Kargowa


 


 


26


gm. Nowogród Bobrzański


 Bednarz


Dorota Daria


27


gm. Sulechów


 Bogucewicz


 Ireneusz 


28


gm. Świdnica


Szylderowicz


Małgorzata


29


gm. Trzebiechów


Jaroszewska


Agnieszka


30


gm. Zabór


Skałecka


Justyna


31


m. Gozdnica


 Tusińska


 Katarzyna


32


m. Żagań


Sikora


Zuzanna


33


gm. Brzeźnica


Więckowski


Edward


34


gm. Iłowa


Staszkowian


Anita


35


gm. Małomice


Woźniak-Maciejewska


Edyta


36


gm. Niegosławice


Szymczak


Małgorzata


37


gm. Szprotawa


Górna


Dorota


38


gm. Wymiarki


Kuźniar-Poor


Aneta


39


gm. Żagań


Hryniewiecka


Iwona


40


m. Łęknica


Mukoid


Marta


41


m. Żary


Jach


Grażyna


42


gm. Brody


Ziemba


Łukasz


43


gm. Jasień


Wojciechowicz


Monika


44


gm. Lipinki Łużyckie


Domaradzka


Agnieszka


45


gm. Lubsko


Sobierajska


Elżbieta


46


gm. Przewóz


Zieliński


Wiesław


47


gm. Trzebiel


Świtajło


Sławomir


48


gm. Tuplice


Świtajło


Katarzyna


49


gm. Żary


Balcewicz


Anna


50


gm. Sława


Kokorniak


Joanna


51


gm. Szlichtyngowa


Smolin


Remigiusz


52


gm. Wschowa


   

53


m. Zielona Góra


Banasiak


Wojciech


54


m. Zielona Góra


 


 


 


TAGI:
 
KOMENTARZE: 0 PRZEJDŹ NA FORUM

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

 
newsletter

TAGI

PARTNERZY 


  Związek Gmin Wiejskich  

KONTAKT
Polska Agencja Prasowa SA
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (+48 22) 509 22 22
Faks: (+48 22) 509 22 34
REDAKCJA SERWISU SAMORZĄDOWEGO PAP
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (22) 509 23 67
Faks: (22) 509 23 72, (22) 509 22 20
e-mail: samorzad@pap.pl
e-mail klubowy: klub@pap.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
Adam Michrowski
Tel.: (22) 509 29 47
Kom.: 516 363 056
a.michrowski@pap.pl
PAP Copyright © PAP SA 2013 .
Redakcja  |  O portalu  |  Licencje  |  Polityka Prywatności  |  v 1.4.25