facebook RSS # #

17.08.2019 01:20

Polska Agencja Prasowa Serwis Samorządowy
 
2018-11-06 12:21       aktualizacja: 2018-11-06 15:08       AKTY PRAWNE
  A A A

Nazwiska radnych-elektów do rad gmin część 1

Kod jednostki Jednostka terytorialna Imię Nazwisko
60802 gm. Abramów Marcin MAZUR
60802 gm. Abramów Agata LICHAJ
60802 gm. Abramów Ireneusz KARCZMARZ
60802 gm. Abramów Beata ŁYSIAK
60802 gm. Abramów Grzegorz RODAK
60802 gm. Abramów Iwona CWAJDA
60802 gm. Abramów Krzysztof KOZDRUŃ
60802 gm. Abramów Andrzej ROJEK
60802 gm. Abramów Iwona CZARNECKA
60802 gm. Abramów Krzysztof KRASA
60802 gm. Abramów Marek MISZTAL
60802 gm. Abramów Agnieszka ROJEK
60802 gm. Abramów Jacek ANTONIAK
60802 gm. Abramów Iwona GOLUCH
60802 gm. Abramów Mirosław ANTONIAK
61103 gm. Adamów Grzegorz GOLIAN
61103 gm. Adamów Anna CĄKAŁA
61103 gm. Adamów Robert DZIDO
61103 gm. Adamów Mirosław MAJAK
61103 gm. Adamów Anna BARTOSIEWICZ
61103 gm. Adamów Bożena BABIUCH
61103 gm. Adamów Jarosław BIADUŃ
61103 gm. Adamów Paweł WACHNIK
61103 gm. Adamów Dawid KASPRZAK
61103 gm. Adamów Janusz WIĘSEK
61103 gm. Adamów Krystyna BUJAK
61103 gm. Adamów Jerzy OLEK
61103 gm. Adamów Andrzej CĄKAŁA
61103 gm. Adamów Adam BASAK
61103 gm. Adamów Mieczysław DZIDO
62001 gm. Adamów Tomasz MICHAŁUSZKO
62001 gm. Adamów Urszula POLAKOWSKA
62001 gm. Adamów Dariusz KOMISARCZUK
62001 gm. Adamów Jacek KURYŁO
62001 gm. Adamów Joanna CHMIEL
62001 gm. Adamów Beata TYRKA-STEĆKO
62001 gm. Adamów Ryszard KRAWCZYK
62001 gm. Adamów Dariusz SOŁTYS
62001 gm. Adamów Jan KAWAŁKO
62001 gm. Adamów Krzysztof GRELA
62001 gm. Adamów Renata MATWIJ
62001 gm. Adamów Piotr KOSTRUBIEC
62001 gm. Adamów Katarzyna SŁOTA
62001 gm. Adamów Mirosław LEWUSZ
62001 gm. Adamów Bożena SKIBA
181402 gm. Adamówka Jan SMYK
181402 gm. Adamówka Tadeusz STĄCEL
181402 gm. Adamówka Józef POPIK
181402 gm. Adamówka Czesław BOBKO
181402 gm. Adamówka Artur LISIK
181402 gm. Adamówka Piotr SIRY
181402 gm. Adamówka Jan KSIĄŻEK
181402 gm. Adamówka Zdzisław CIURKO
181402 gm. Adamówka Edward KUBAJ
181402 gm. Adamówka Tomasz ŚMIECIUCH
181402 gm. Adamówka Jan KYĆ
181402 gm. Adamówka Adam BRZYSKI
181402 gm. Adamówka Stanisław DYNDAŁ
181402 gm. Adamówka Antoni DUBEL
181402 gm. Adamówka Witold POPEK
60202 gm. Aleksandrów Stanisław SWACHA
60202 gm. Aleksandrów Stanisław BRODZIAK
60202 gm. Aleksandrów Zenon TORBA
60202 gm. Aleksandrów Kazimierz WIŚNIEWSKI
60202 gm. Aleksandrów Antoni BIELAK
60202 gm. Aleksandrów Waldemar SURMACZ
60202 gm. Aleksandrów Wiesław MICHOŃSKI
60202 gm. Aleksandrów Teresa LELEŃ
60202 gm. Aleksandrów Andrzej BIL
60202 gm. Aleksandrów Krzysztof KOSZARNY
60202 gm. Aleksandrów Jolanta WIĘCŁAW
60202 gm. Aleksandrów Bronisław RÓŻAŃSKI
60202 gm. Aleksandrów Andrzej BOROWIEC
60202 gm. Aleksandrów Jerzy SURMACZ
60202 gm. Aleksandrów Zdzisław HUŁAS
101001 gm. Aleksandrów Jolanta ROGOZIŃSKA
101001 gm. Aleksandrów Tomasz PRZYBYŁ
101001 gm. Aleksandrów Ewa SIPA
101001 gm. Aleksandrów Ewa KUCHTA
101001 gm. Aleksandrów Rafał STASZEWSKI
101001 gm. Aleksandrów Agata BERNACIAK
101001 gm. Aleksandrów Józef STAŃCZYK
101001 gm. Aleksandrów Krzysztof WASZCZYK
101001 gm. Aleksandrów Daniel JASION
101001 gm. Aleksandrów Adam HUME
101001 gm. Aleksandrów Karolina BINIEK
101001 gm. Aleksandrów Marek PIĄTKOWSKI
101001 gm. Aleksandrów Renata BRZEZOWSKA
101001 gm. Aleksandrów Zbigniew ŚLUSARCZYK
101001 gm. Aleksandrów Zbigniew OGŁOZA
40104 gm. Aleksandrów Kujawski Maciej MALISZEWSKI
40104 gm. Aleksandrów Kujawski Bożena ŚWIĄTKOWSKA
40104 gm. Aleksandrów Kujawski Alicja CICHOCKA
40104 gm. Aleksandrów Kujawski Jerzy SZTYLER
40104 gm. Aleksandrów Kujawski Barbara KURACZYK
40104 gm. Aleksandrów Kujawski Waldemar BARTCZAK
40104 gm. Aleksandrów Kujawski Agnieszka PYSZYŃSKA
40104 gm. Aleksandrów Kujawski Piotr KASZUBSKI
40104 gm. Aleksandrów Kujawski Marek WIECZOREK
40104 gm. Aleksandrów Kujawski Grzegorz JANKOWSKI
40104 gm. Aleksandrów Kujawski Agnieszka KOWALIK
40104 gm. Aleksandrów Kujawski Rafał PRECZAK
40104 gm. Aleksandrów Kujawski Michał GUŚLAKOW
40104 gm. Aleksandrów Kujawski Kamila DRZEWUCKA
40104 gm. Aleksandrów Kujawski Stanisław BONOWICZ
102004 gm. Aleksandrów Łódzki Mieczysław DOMINOWSKI
102004 gm. Aleksandrów Łódzki Maciej MARCISZKO
102004 gm. Aleksandrów Łódzki Jacek LIPIŃSKI
102004 gm. Aleksandrów Łódzki Małgorzata GRABARCZYK
102004 gm. Aleksandrów Łódzki Roman KARASIAK
102004 gm. Aleksandrów Łódzki Elżbieta ZIENTEK
102004 gm. Aleksandrów Łódzki Piotr SZEWCZYK
102004 gm. Aleksandrów Łódzki Jolanta OGIŃSKA
102004 gm. Aleksandrów Łódzki Tomasz DOMINOWSKI
102004 gm. Aleksandrów Łódzki Jacek LIPIŃSKI
102004 gm. Aleksandrów Łódzki Katarzyna PASTUSIAK
102004 gm. Aleksandrów Łódzki Kazimierz TOMCZYK
102004 gm. Aleksandrów Łódzki Ewa GEMZA
102004 gm. Aleksandrów Łódzki Leszek PIERLEJEWSKI
102004 gm. Aleksandrów Łódzki Konrad MASIAREK
102004 gm. Aleksandrów Łódzki Bohdan PARYSIEWICZ
102004 gm. Aleksandrów Łódzki Bartosz ZALEGA
102004 gm. Aleksandrów Łódzki Mariusz GRABOWSKI
102004 gm. Aleksandrów Łódzki Adam MICHAŚ
102004 gm. Aleksandrów Łódzki Roman LEMAŃSKI
102004 gm. Aleksandrów Łódzki Paweł STASIAK
120301 gm. Alwernia Katarzyna DRABIEC
120301 gm. Alwernia Sławomir KURNIK
120301 gm. Alwernia Tomasz TOMASZEWSKI
120301 gm. Alwernia Radosław ŚWIERGUŁA
120301 gm. Alwernia Krzysztof PIERZCHAŁA
120301 gm. Alwernia Marzena KUBICA
120301 gm. Alwernia Marek DUDEK
120301 gm. Alwernia Jolanta KUCIEL
120301 gm. Alwernia Henryk KĘDZIORA
120301 gm. Alwernia Aurelia MACUDA-GARNEK
120301 gm. Alwernia Maria KUMALA
120301 gm. Alwernia Jerzy KULCZYK
120301 gm. Alwernia Edward MAJCHROWSKI
120301 gm. Alwernia Jarosław ŁUKASIK
120301 gm. Alwernia Dawid KNAPIK
100602 gm. Andrespol Marian TURZYŃSKI
100602 gm. Andrespol Wojciech LUBARSKI
100602 gm. Andrespol Sławomir KWIECIEŃ
100602 gm. Andrespol Piotr KISIEL
100602 gm. Andrespol Lech CHOJNACKI
100602 gm. Andrespol Wiesław GABARA
100602 gm. Andrespol Jan WOŹNIAK
100602 gm. Andrespol Robert SAWIDZKI
100602 gm. Andrespol Romuald BULESOWSKI
100602 gm. Andrespol Tomasz BOJANOWSKI
100602 gm. Andrespol Jacek STEFANIAK
100602 gm. Andrespol Patrycja MELANIUK
100602 gm. Andrespol Agnieszka RATAJ
100602 gm. Andrespol Paweł GARNYS
100602 gm. Andrespol Andrzej WIOSNA
121801 gm. Andrychów Tadeusz BIŁKO
121801 gm. Andrychów Alicja STUDNIARZ
121801 gm. Andrychów Tadeusz SARLEJ
121801 gm. Andrychów Ewa WĄTROBA
121801 gm. Andrychów Dorota MAGIERA
121801 gm. Andrychów Krzysztof KUBIEŃ
121801 gm. Andrychów Sławomir NOWAK
121801 gm. Andrychów Roman BABSKI
121801 gm. Andrychów Czesław RAJDA
121801 gm. Andrychów Maciej KOBIELUS
121801 gm. Andrychów Józefa KAPELA
121801 gm. Andrychów Andrzej POWROŹNIK
121801 gm. Andrychów Jacek SORDYL
121801 gm. Andrychów Tomasz ŻAK
121801 gm. Andrychów Stanisław PRUS
121801 gm. Andrychów Władysław ŻYDEK
121801 gm. Andrychów Wiesław MIKOŁAJEK
121801 gm. Andrychów Jakub GUZDEK
121801 gm. Andrychów Paweł ŁYSOŃ
121801 gm. Andrychów Zofia MOSKWIK
121801 gm. Andrychów Zbigniew RZADEK
141602 gm. Andrzejewo Dariusz PĘKAŁA
141602 gm. Andrzejewo Antoni CYMBALAK
141602 gm. Andrzejewo Elżbieta KAŁUSKA
141602 gm. Andrzejewo Wojciech LITWA
141602 gm. Andrzejewo Andrzej GRALIK
141602 gm. Andrzejewo Dariusz CHILIŃSKI
141602 gm. Andrzejewo Sylwiusz HAN
141602 gm. Andrzejewo Wojciech PERKOWSKI
141602 gm. Andrzejewo Krzysztof JASKO
141602 gm. Andrzejewo Józef DENISZEWSKI
141602 gm. Andrzejewo Teresa DĄBKOWSKA
141602 gm. Andrzejewo Ryszard SKŁODOWSKI
141602 gm. Andrzejewo Justyna KAZIMIERCZUK
141602 gm. Andrzejewo Roman SIEJK
141602 gm. Andrzejewo Jan NIENAŁTOWSKI
60702 gm. Annopol Mariusz LIS
60702 gm. Annopol Waldemar RAKWAŁ
60702 gm. Annopol Jerzy LIPNIACKI
60702 gm. Annopol Zenobia JARMUŁA
60702 gm. Annopol Zdzisław ROMAŃSKI
60702 gm. Annopol Andrzej BOWNIK
60702 gm. Annopol Grzegorz TĘCZA
60702 gm. Annopol Anna WĄSIK
60702 gm. Annopol Witold WINOGRODZKI
60702 gm. Annopol Łukasz BABIRACKI
60702 gm. Annopol Bogumiła IRACKA-BUREK
60702 gm. Annopol Danuta KSIĄDZ
60702 gm. Annopol Edward KOBA
60702 gm. Annopol Julita DOMAGAŁA
60702 gm. Annopol Elżbieta KAWKA
200102 gm. Augustów Karol MILANOWSKI
200102 gm. Augustów Andrzej KOWALEWSKI
200102 gm. Augustów Henryk KARCZEWSKI
200102 gm. Augustów Marek SUJATA
200102 gm. Augustów Michał SZCZEPAŃSKI
200102 gm. Augustów Grzegorz WISZNIEWSKI
200102 gm. Augustów Danuta KULBACKA
200102 gm. Augustów Zdzisław CHMIELEWSKI
200102 gm. Augustów Marek MIKOŁAJCZYK
200102 gm. Augustów Marek PIEŃCZYKOWSKI
200102 gm. Augustów Ewa FRĄCKIEWICZ
200102 gm. Augustów Arkadiusz ROSZKOWSKI
200102 gm. Augustów Bożena KONDRACKA
200102 gm. Augustów Kamil CZEROBKA
200102 gm. Augustów Krzysztof ŁANIEWSKI
300902 gm. Babiak Piotr TANALSKI
300902 gm. Babiak Renata KRZYŻANOWICZ
300902 gm. Babiak Marek KOMPANOWSKI
300902 gm. Babiak Andrzej ROSIŃSKI
300902 gm. Babiak Szymon SIMIŃSKI
300902 gm. Babiak Roman ALBIN
300902 gm. Babiak Zenon IDCZAK
300902 gm. Babiak Andrzej ORZECHOWSKI
300902 gm. Babiak Dariusz WIŚNIEWSKI
300902 gm. Babiak Ireneusz WIŚNIEWSKI
300902 gm. Babiak Robert GALĘBA
300902 gm. Babiak Andrzej STAROSTA
300902 gm. Babiak Zbigniew DOPIERAŁA
300902 gm. Babiak Marian GÓRCZEWSKI
300902 gm. Babiak Przemysław BRODZIŃSKI
120302 gm. Babice Robert MATYSKIEL
120302 gm. Babice Krzysztof SADOWSKI
120302 gm. Babice Krzysztof TRZASKA
120302 gm. Babice Marika NOWORYTA
120302 gm. Babice Józefa BAŁYS
120302 gm. Babice Janina MASTALSKA
120302 gm. Babice Bogusław KASZUBA
120302 gm. Babice Tadeusz BIEL
120302 gm. Babice Ryszard KUCIEL
120302 gm. Babice Maciej KADŁUCZKA
120302 gm. Babice Iwona WARCHOŁ
120302 gm. Babice Kamil MYRCIK
120302 gm. Babice Iwona TARABUŁA
120302 gm. Babice Mateusz KULAWIK
120302 gm. Babice Marcin CUDAK
80901 gm. Babimost Tomasz KREMER
80901 gm. Babimost Lidia ŁASIŃSKA
80901 gm. Babimost Witold SYPNIEWSKI
80901 gm. Babimost Stanisław DASZKIEWICZ
80901 gm. Babimost Zbigniew PYZIK
80901 gm. Babimost Ryszard DAJEK
80901 gm. Babimost Aleksandra CHEŁSKA
80901 gm. Babimost Adam RAKOWSKI
80901 gm. Babimost Stanisław WIECZOREK
80901 gm. Babimost Tadeusz MASZEWSKI
80901 gm. Babimost Wojciech SMOLAREK
80901 gm. Babimost Sławomir JARYSZ
80901 gm. Babimost Rafał KUBICKI
80901 gm. Babimost Eugeniusz RICHTER
80901 gm. Babimost Weronika KANDULSKA
160201 gm. Baborów Roman KRASZEWSKI
160201 gm. Baborów Ewa STANULEWICZ
160201 gm. Baborów Wojciech ŚLIWIŃSKI
160201 gm. Baborów Kamila BARTMAN
160201 gm. Baborów Krzysztof TOKARZ
160201 gm. Baborów Michalina JAKUBOWSKA
160201 gm. Baborów Irena BIEGUS
160201 gm. Baborów Jarosław RONCZKA
160201 gm. Baborów Dorota FITZOŃ
160201 gm. Baborów Dagmara FRYZEL-KALITA
160201 gm. Baborów Jadwiga KOWALCZYKOWSKA
160201 gm. Baborów Marian BLIŹNICKI
160201 gm. Baborów Wiesław SOBCZYK
160201 gm. Baborów Kazimierz MORYS
160201 gm. Baborów Magdalena BRADEL
142003 gm. Baboszewo Gabriel GULASZEWSKI
142003 gm. Baboszewo Mariusz KARWOWSKI
142003 gm. Baboszewo Marek SMOLIŃSKI
142003 gm. Baboszewo Tadeusz CICHOCKI
142003 gm. Baboszewo Grzegorz ZIÓŁKOWSKI
142003 gm. Baboszewo Wioletta DERECKA
142003 gm. Baboszewo Kazimierz SADOWSKI
142003 gm. Baboszewo Edyta SKRĘCIAK
142003 gm. Baboszewo Grzegorz KALIŃSKI
142003 gm. Baboszewo Wiesław KUPNIEWSKI
142003 gm. Baboszewo Sławomir GOSZCZYCKI
142003 gm. Baboszewo Katarzyna GWIAZDOWSKA
142003 gm. Baboszewo Wiesław GARCZEWSKI
142003 gm. Baboszewo Janina PYDYNOWSKA
142003 gm. Baboszewo Monika ROGOWSKA
260601 gm. Baćkowice Agnieszka WÓJCICKA
260601 gm. Baćkowice Krzysztof GRZYB
260601 gm. Baćkowice Małgorzata STANIEK
260601 gm. Baćkowice Tomasz KARGUL
260601 gm. Baćkowice Michał MAZUR
260601 gm. Baćkowice Marzena NOWAK
260601 gm. Baćkowice Wioletta WÓJTOWICZ
260601 gm. Baćkowice Krzysztof DĄBROWSKI
260601 gm. Baćkowice Władysław PIERŚCIŃSKI
260601 gm. Baćkowice Andrzej MUCHA
260601 gm. Baćkowice Beata PIECHOTA
260601 gm. Baćkowice Marek JANKOWSKI
260601 gm. Baćkowice Krzysztof SOCHA
260601 gm. Baćkowice Agnieszka ŁUCKA
260601 gm. Baćkowice Sylwester STOPAJ
201201 gm. Bakałarzewo Henryk ŚWIDERSKI
201201 gm. Bakałarzewo Grzegorz KOZŁOWSKI
201201 gm. Bakałarzewo Bogusław KONOPKO
201201 gm. Bakałarzewo Henryk BRANKIEWICZ
201201 gm. Bakałarzewo Marek GORLO
201201 gm. Bakałarzewo Janusz KOZŁOWSKI
201201 gm. Bakałarzewo Szymon JACKIEWICZ
201201 gm. Bakałarzewo Witold BEJLIK
201201 gm. Bakałarzewo Karol GÓRSKI
201201 gm. Bakałarzewo Edward ANTONIAK
201201 gm. Bakałarzewo Szymon CHLEBUS
201201 gm. Bakałarzewo Sławomir SAWICKI
201201 gm. Bakałarzewo Magdalena SZNURKOWSKA
201201 gm. Bakałarzewo Dorota WALENDZEWICZ
201201 gm. Bakałarzewo Piotr KALEJTA
182101 gm. Baligród Piotr LEWANDOWSKI
182101 gm. Baligród Małgorzata PUTYRA
182101 gm. Baligród Danuta OSTALECKA
182101 gm. Baligród Zenon RAJCHEL
182101 gm. Baligród Krystyna PIĘTA
182101 gm. Baligród Iwona IRZYŃSKA
182101 gm. Baligród Henryk LEICHT
182101 gm. Baligród Joanna TRZEŚNIOWSKA
182101 gm. Baligród Barbara HERBETKO
182101 gm. Baligród Sylwester CHORZĘPA
182101 gm. Baligród Zbigniew BOŃCZAK
182101 gm. Baligród Józef BARAŃSKI
182101 gm. Baligród Jolanta SIUCIAK
182101 gm. Baligród Marzena DŻOŃ - LEICHT
182101 gm. Baligród Waldemar PITYCZ
260702 gm. Bałtów Henryk CIELEBĄK
260702 gm. Bałtów Leszek SMOLIŃSKI
260702 gm. Bałtów Jerzy GIERCZAK
260702 gm. Bałtów Albert KACUGA
260702 gm. Bałtów Edyta BIDZIŃSKA
260702 gm. Bałtów Teresa PIÓRKOWSKA
260702 gm. Bałtów Cezary STĘPNIEWSKI
260702 gm. Bałtów Rafał MAZIARSKI
260702 gm. Bałtów Piotr WYRODA
260702 gm. Bałtów Barbara LICHOTA
260702 gm. Bałtów Tomasz OSOJCA
260702 gm. Bałtów Anna MARZEC
260702 gm. Bałtów Henryk CICHOCKI
260702 gm. Bałtów Grzegorz NOWAK
260702 gm. Bałtów Piotr PELCZARSKI
320601 gm. Banie Tadeusz KUFEL
320601 gm. Banie Izabella SENDA
320601 gm. Banie Joanna OSIEWALSKA
320601 gm. Banie Rafał STAŃKO
320601 gm. Banie Joanna KAMIŃSKA
320601 gm. Banie Anna BIERNAT
320601 gm. Banie Andrzej BINKOWSKI
320601 gm. Banie Maria DUDEK
320601 gm. Banie Izabela WILK
320601 gm. Banie Andrzej KEJS
320601 gm. Banie Anna SIWEK
320601 gm. Banie Alicja BURZYŃSKA
320601 gm. Banie Bogdan DĄBROWSKI
320601 gm. Banie Renata MIECZNIKOWSKA
320601 gm. Banie Robert MIECZNIKOWSKI
281801 gm. Banie Mazurskie Tomasz KUNIO
281801 gm. Banie Mazurskie Adam WAWER
281801 gm. Banie Mazurskie Dariusz CZYGIER
281801 gm. Banie Mazurskie Mariusz DROZD
281801 gm. Banie Mazurskie Stefania URBAŃSKA
281801 gm. Banie Mazurskie Artur OZIMEK
281801 gm. Banie Mazurskie Andrzej LEŚNIAK
281801 gm. Banie Mazurskie Irena KOGUT
281801 gm. Banie Mazurskie Mirosław KWIT
281801 gm. Banie Mazurskie Roman DASZKIEWICZ
281801 gm. Banie Mazurskie Beata SEREDA
281801 gm. Banie Mazurskie Izabela RANT
281801 gm. Banie Mazurskie Paweł DEJNAK
281801 gm. Banie Mazurskie Piotr WARCABA
281801 gm. Banie Mazurskie Edward TEPYŁO
141501 gm. Baranowo Elżbieta BAKUŁA
141501 gm. Baranowo Bogdan BANDOROWICZ
141501 gm. Baranowo Adam ORZOŁ
141501 gm. Baranowo Andrzej KRAWCZYK
141501 gm. Baranowo Aneta ŚCIĘGAJ
141501 gm. Baranowo Krzysztof ŚCIĘGAJ
141501 gm. Baranowo Janusz OBRĘBSKI
141501 gm. Baranowo Grzegorz WILGA
141501 gm. Baranowo Józef PŁOSKI
141501 gm. Baranowo Roman KASIEWSKI
141501 gm. Baranowo Adam ZBRZEŹNIAK
141501 gm. Baranowo Kazimierz KOZŁOWSKI
141501 gm. Baranowo Jan DEPTUŁA
141501 gm. Baranowo Lesław BERK
141501 gm. Baranowo Czesława ABRAMCZYK
61402 gm. Baranów Małgorzata CIOTA
61402 gm. Baranów Tomasz NIEDBALSKI
61402 gm. Baranów Roman MARUSZAK
61402 gm. Baranów Anna OGÓREK
61402 gm. Baranów Marianna GOLUCH
61402 gm. Baranów Wojciech GRUDKA
61402 gm. Baranów Andrzej WIAK
61402 gm. Baranów Stanisław ANTONIEWICZ
61402 gm. Baranów Krystyna CZERSKA
61402 gm. Baranów Krzysztof ŻUREK
61402 gm. Baranów Tomasz WIRASZKA
61402 gm. Baranów Michał GRZECHNIK
61402 gm. Baranów Stanisław MAZUREK
61402 gm. Baranów Małgorzata PSZCZOŁA
61402 gm. Baranów Halina IRCHA
140503 gm. Baranów Albin TKACZ
140503 gm. Baranów Jan CIOŁEK
140503 gm. Baranów Jacek ZIĄBSKI
140503 gm. Baranów Dariusz SZYMAŃCZAK
140503 gm. Baranów Paweł BUĆKO
140503 gm. Baranów Beata FABISIAK
140503 gm. Baranów Anna SZELACHOWSKA
140503 gm. Baranów Marcin SKOWRONEK
140503 gm. Baranów Mariusz ŻACZKIEWICZ
140503 gm. Baranów Grzegorz FABISIAK
140503 gm. Baranów Witold KONARSKI
140503 gm. Baranów Agnieszka WIŚNIEWSKA
140503 gm. Baranów Stefan SADOŚ
140503 gm. Baranów Roman BODYCH
140503 gm. Baranów Teresa WARDZIAK
300801 gm. Baranów Ewa MARSZAŁEK
300801 gm. Baranów Ryszard STASIOWSKI
300801 gm. Baranów Grzegorz BYSTRY
300801 gm. Baranów Marian KREMER
300801 gm. Baranów Teresa ZAWADA
300801 gm. Baranów Teresa JERZYK
300801 gm. Baranów Hanna URBAŃSKA
300801 gm. Baranów Marek MAJCZYK
300801 gm. Baranów Magdalena FLORCZAK
300801 gm. Baranów Andrzej STODOLSKI
300801 gm. Baranów Mieczysław KURZAWA
300801 gm. Baranów Marta WYLĘGA
300801 gm. Baranów Marcin TYRA
300801 gm. Baranów Piotr MARCINIAK
300801 gm. Baranów Franciszek ŁĘGOCKI
182001 gm. Baranów Sandomierski Henryk RÓG
182001 gm. Baranów Sandomierski Mariusz BIAŁEK
182001 gm. Baranów Sandomierski Wacław SMYKLA
182001 gm. Baranów Sandomierski Barbara GROTT
182001 gm. Baranów Sandomierski Teresa MAZUR
182001 gm. Baranów Sandomierski Jan LIS
182001 gm. Baranów Sandomierski Waldemar CHWIEJA
182001 gm. Baranów Sandomierski Mirosław SERWAN
182001 gm. Baranów Sandomierski Waldemar STĘPIEŃ
182001 gm. Baranów Sandomierski Ryszard JARZĘBSKI
182001 gm. Baranów Sandomierski Anna MARCHEWICZ
182001 gm. Baranów Sandomierski Edward RUSIN
182001 gm. Baranów Sandomierski Tadeusz KACZAK
182001 gm. Baranów Sandomierski Janusz WILK
182001 gm. Baranów Sandomierski Łukasz SIPIORA
280802 gm. Barciany Wiesław GAJDOWSKI
280802 gm. Barciany Krzysztof KORDOWSKI
280802 gm. Barciany Justyna KORZENIEWSKA
280802 gm. Barciany Grzegorz CAŁUCH
280802 gm. Barciany Dawid JACKIEWICZ
280802 gm. Barciany Mirosława JASEK
280802 gm. Barciany Tamara MUSIAŁOWSKA
280802 gm. Barciany Wiesława ANTOŃCZYK
280802 gm. Barciany Agnieszka KUCZEWSKA
280802 gm. Barciany Wiesława KŁACZKO-DYJAS
280802 gm. Barciany Piotr BARAN
280802 gm. Barciany Wioletta GIERKO
280802 gm. Barciany Marta KAMIŃSKA
280802 gm. Barciany Małgorzata MATEUSIAK
280802 gm. Barciany Andrzej SZWAJDYCH
41901 gm. Barcin Teresa WILK
41901 gm. Barcin Hubert ŁUKOMSKI
41901 gm. Barcin Paweł RATAJCZAK
41901 gm. Barcin Jarosław KUCHARSKI
41901 gm. Barcin Remigiusz PASZKIET
41901 gm. Barcin Agnieszka GACZKOWSKA
41901 gm. Barcin Ewa KOŁODZIEJSKA
41901 gm. Barcin Rafał RYDLEWSKI
41901 gm. Barcin Jakub WOJCIECHOWSKI
41901 gm. Barcin Sławomir ZELEK
41901 gm. Barcin Bartłomiej USZKO
41901 gm. Barcin Piotr NIESTATEK
41901 gm. Barcin Janusz WOJTKOWIAK
41901 gm. Barcin Witold ANTOSIK
41901 gm. Barcin Agnieszka SULECKA
281401 gm. Barczewo Halina BRONKA
281401 gm. Barczewo Aleksandra CIECHANOWICZ-OSIECKA
281401 gm. Barczewo Krzysztof DOWGIAŁŁO
281401 gm. Barczewo Sebastian BIAŁECKI
281401 gm. Barczewo Adam DOWGIAŁŁO
281401 gm. Barczewo Bogumiła LISOWSKA
281401 gm. Barczewo Balbina BURAS
281401 gm. Barczewo Urszula MOSAKOWSKA
281401 gm. Barczewo Andrzej TUREK
281401 gm. Barczewo Krystyna MAŃKOWSKA
281401 gm. Barczewo Tomasz KACZOR
281401 gm. Barczewo Piotr GROSZKOWSKI
281401 gm. Barczewo Maria SIDOR
281401 gm. Barczewo Grzegorz MATŁOKA
281401 gm. Barczewo Bartosz PONTUS
22401 gm. Bardo Barbara STRZELEC
22401 gm. Bardo Kamil WITEK
22401 gm. Bardo Łukasz ZIELIŃSKI
22401 gm. Bardo Andrzej KARDAŚ
22401 gm. Bardo Leszek KŁOSOWSKI
22401 gm. Bardo Marcin KOSTRZEWA
22401 gm. Bardo Dariusz WARZECHA
22401 gm. Bardo Włodzimierz BINIAŚ
22401 gm. Bardo Piotr URBANIAK
22401 gm. Bardo Damian BIEŃKO
22401 gm. Bardo Adam TOKARZ
22401 gm. Bardo Dariusz MICHORCZYK
22401 gm. Bardo Paweł ZIELONKA
22401 gm. Bardo Adam MATEJA
22401 gm. Bardo Andrzej CZEPIERUK
200103 gm. Bargłów Kościelny Patrycja ANDRZEJCZYK
200103 gm. Bargłów Kościelny Mateusz TURŻONEK
200103 gm. Bargłów Kościelny Grzegorz BRONAKOWSKI
200103 gm. Bargłów Kościelny Jan ZALEWSKI
200103 gm. Bargłów Kościelny Jarosław ZIARKO
200103 gm. Bargłów Kościelny Krzysztof WŁODKOWSKI
200103 gm. Bargłów Kościelny Przemysław LEŃKOWSKI
200103 gm. Bargłów Kościelny Narcyz CHOLEWIŃSKI
200103 gm. Bargłów Kościelny Małgorzata STANKIEWICZ
200103 gm. Bargłów Kościelny Dorota BARTOSZEWICZ
200103 gm. Bargłów Kościelny Robert PIEŃCZYKOWSKI
200103 gm. Bargłów Kościelny Jarosław KUKLIŃSKI
200103 gm. Bargłów Kościelny Andrzej MILLER
200103 gm. Bargłów Kościelny Małgorzata MIECZKOWSKA
200103 gm. Bargłów Kościelny Karol OLEKSY
321001 gm. Barlinek Rafał SZCZEPANIAK
321001 gm. Barlinek Alicja KOWALEWSKA
321001 gm. Barlinek Cezary KRZYŻANOWSKI
321001 gm. Barlinek Jerzy SYMELA
321001 gm. Barlinek Cezary MICHALAK
321001 gm. Barlinek Piotr STANISŁAWSKI
321001 gm. Barlinek Grzegorz ZIELIŃSKI
321001 gm. Barlinek Michał ANTOSIEWICZ
321001 gm. Barlinek Mariusz MACIEJEWSKI
321001 gm. Barlinek Sylwester ŁUCZAK
321001 gm. Barlinek Tomasz STRYCHALSKI
321001 gm. Barlinek Bernarda LEWANDOWSKA
321001 gm. Barlinek Jacek POLESZCZUK
321001 gm. Barlinek Romuald ROMANIUK
321001 gm. Barlinek Iwona RUDNICKA
40206 gm. Bartniczka Andrzej MIELKE
40206 gm. Bartniczka Maria JAKUBOWSKA
40206 gm. Bartniczka Kazimierz ZAWISZA
40206 gm. Bartniczka Mirosława STANKOWSKA
40206 gm. Bartniczka Marianna DOLNA
40206 gm. Bartniczka Kazimierz LICHOCKI
40206 gm. Bartniczka Jan KOZICKI
40206 gm. Bartniczka Benedykt KACZMARSKI
40206 gm. Bartniczka Ewa PIÓRKOWSKA
40206 gm. Bartniczka Zbigniew KUCHARSKI
40206 gm. Bartniczka Bożena SZYMAŃSKA
40206 gm. Bartniczka Leszek WALCZAK
40206 gm. Bartniczka Hanna GIZIEWSKA
40206 gm. Bartniczka Tadeusz PIÓRKOWSKI
40206 gm. Bartniczka Piotr SZWED
280103 gm. Bartoszyce Paweł GROSZYK
280103 gm. Bartoszyce Mieczysław KOCUŃ
280103 gm. Bartoszyce Beata CZAPLICKA
280103 gm. Bartoszyce Andrzej DYCHA
280103 gm. Bartoszyce Piotr CZAPLICKI
280103 gm. Bartoszyce Krzysztof IWAŃSKI
280103 gm. Bartoszyce Wojciech FERDYCZ
280103 gm. Bartoszyce Jolanta WÓJCIK
280103 gm. Bartoszyce Adam STANULEWICZ
280103 gm. Bartoszyce Sergiusz SOBÓTKA
280103 gm. Bartoszyce Mirosław PRZYBYŁEK
280103 gm. Bartoszyce Janina KOSIŃSKA
280103 gm. Bartoszyce Bogusław ŁATANYSZYN
280103 gm. Bartoszyce Andrzej KOSAKOWSKI
280103 gm. Bartoszyce Krzysztof PROKOP
41802 gm. Baruchowo Kazimierz KILICHOWSKI
41802 gm. Baruchowo Jarosław KOMOREK
41802 gm. Baruchowo Teodor ZIELIŃSKI
41802 gm. Baruchowo Józef RUDZIŃSKI
41802 gm. Baruchowo Robert KWAŚNIEWSKI
41802 gm. Baruchowo Rafał PAWLAK
41802 gm. Baruchowo Edward ROSIŃSKI
41802 gm. Baruchowo Jan DYBOWSKI
41802 gm. Baruchowo Małgorzata GOSPODAROWICZ
41802 gm. Baruchowo Arkadiusz MICHALSKI
41802 gm. Baruchowo Wojciech SŁOWIŃSKI
41802 gm. Baruchowo Zdzisław OSTROWSKI
41802 gm. Baruchowo Grażyna JĘDRZEJCZAK
41802 gm. Baruchowo Maria KRAJEWSKA
41802 gm. Baruchowo Kazimierz KORALEWSKI
321502 gm. Barwice Małgorzata ZABOROWSKA
321502 gm. Barwice Jarosław SKWAREK
321502 gm. Barwice Andrzej GRUSZA
321502 gm. Barwice Cezary KAZIROD
321502 gm. Barwice Justyna PIETRAS
321502 gm. Barwice Piotr MAŁEK
321502 gm. Barwice Adam SOBOLEWSKI
321502 gm. Barwice Edyta JOHANNSSEN
321502 gm. Barwice Edward TREJNIS
321502 gm. Barwice Monika TKACZYK
321502 gm. Barwice Marian MOSKWA
321502 gm. Barwice Dorota PAPUGA
321502 gm. Barwice Renata RUBIK
321502 gm. Barwice Monika RUZIK
321502 gm. Barwice Andrzej TOBOŁA
60501 gm. Batorz Alina PASTUCHA
60501 gm. Batorz Anna ZARZECZNA
60501 gm. Batorz Janusz HAŁABIS
60501 gm. Batorz Józef DYCHA
60501 gm. Batorz Jarosław KOWALSKI
60501 gm. Batorz Andrzej MATYSEK
60501 gm. Batorz Agata MICHAŁEK
60501 gm. Batorz Jarosław CHAŁABIS
60501 gm. Batorz Krzysztof GRZEGÓRSKI
60501 gm. Batorz Jerzy SMYL
60501 gm. Batorz Ryszard DZIEWA
60501 gm. Batorz Grzegorz TOMIŁO
60501 gm. Batorz Anna ŁADZIAK
60501 gm. Batorz Sylwia DAŚKO
60501 gm. Batorz Jan KOWALCZYK
40105 gm. Bądkowo Piotr GRZEGÓRSKI
40105 gm. Bądkowo Elżbieta FIGAS
40105 gm. Bądkowo Adrian HYŻY
40105 gm. Bądkowo Mirosława PAWLAK
40105 gm. Bądkowo Piotr KOBUSIŃSKI
40105 gm. Bądkowo Ewa DZIEŃSKA
40105 gm. Bądkowo Tomasz PIETRZAK
40105 gm. Bądkowo Ryszard SUCHARA
40105 gm. Bądkowo Ryszard WIŚNIEWSKI
40105 gm. Bądkowo Roman CIESIELSKI
40105 gm. Bądkowo Henryk PASIŃSKI
40105 gm. Bądkowo Marek JANKOWSKI
40105 gm. Bądkowo Roman KASZUBSKI
40105 gm. Bądkowo Agnieszka SOBIECKA-PODLEWSKA
40105 gm. Bądkowo Marian MACHALSKI
100202 gm. Bedlno Adam GAJEWSKI
100202 gm. Bedlno Piotr NOWICKI
100202 gm. Bedlno Tomasz RYCZKOWSKI
100202 gm. Bedlno Agnieszka MATUSIAK
100202 gm. Bedlno Stanisław GAJEWSKI
100202 gm. Bedlno Ewa PILARSKA
100202 gm. Bedlno Konrad OLEJNICZAK
100202 gm. Bedlno Marcin ADASIAK
100202 gm. Bedlno Anna RATAJCZYK
100202 gm. Bedlno Jan ANTCZAK
100202 gm. Bedlno Adam SZCZODRAK
100202 gm. Bedlno Grzegorz KUCHARSKI
100202 gm. Bedlno Waldemar GRAWENDER
100202 gm. Bedlno Mariusz KANTOREK
100202 gm. Bedlno Krzysztof TRUSIŃSKI
260301 gm. Bejsce Beata GRUDZIEŃ
260301 gm. Bejsce Janusz WŁUSEK
260301 gm. Bejsce Ewa WALOCH
260301 gm. Bejsce Stanisław KSIĄŻKIEWICZ
260301 gm. Bejsce Regina MIAŁKOWSKA
260301 gm. Bejsce Janusz KUREK
260301 gm. Bejsce Wioletta GRUDZIEŃ
260301 gm. Bejsce Leszek MAKUCH
260301 gm. Bejsce Joanna DOMOŃ-MAJ
260301 gm. Bejsce Stanisław MARZEC
260301 gm. Bejsce Jan MARZEC
260301 gm. Bejsce Jarosław PARADA
260301 gm. Bejsce Bronisław ZUWAŁA
260301 gm. Bejsce Cezary NOGA
260301 gm. Bejsce Danuta URANTÓWKA
140601 gm. Belsk Duży Bogusław SIKORSKI
140601 gm. Belsk Duży Ewa MACIAK
140601 gm. Belsk Duży Marzanna KARALUCH
140601 gm. Belsk Duży Wojciech KRAWCZAK
140601 gm. Belsk Duży Zbigniew BYRSKI
140601 gm. Belsk Duży Roman OZIMSKI
140601 gm. Belsk Duży Stanisława SOKOŁOWSKA
140601 gm. Belsk Duży Grzegorz JANOTA
140601 gm. Belsk Duży Ewa ŁUBIŃSKA
140601 gm. Belsk Duży Paweł AUGUSIEWICZ
140601 gm. Belsk Duży Marek DĄBROWSKI
140601 gm. Belsk Duży Radosław SZEWCZYK
140601 gm. Belsk Duży Jarosław CĄDEREK
140601 gm. Belsk Duży Mariusz GIELECIŃSKI
140601 gm. Belsk Duży Andrzej ADAMCZYK
100102 gm. Bełchatów Marzena POLAK
100102 gm. Bełchatów Zygmunt PARADECKI
100102 gm. Bełchatów Wojciech RZEPECKI
100102 gm. Bełchatów Przemysław GOŁĄB
100102 gm. Bełchatów Bogumiła ROBAK
100102 gm. Bełchatów Paweł LESIAK
100102 gm. Bełchatów Rafał MAREK
100102 gm. Bełchatów Rafał FURCZYŃSKI
100102 gm. Bełchatów Jacek LUDWICZAK
100102 gm. Bełchatów Piotr KOTAS
100102 gm. Bełchatów Szczepan FRĄCZKOWSKI
100102 gm. Bełchatów Konrad KOC
100102 gm. Bełchatów Monika SADURA
100102 gm. Bełchatów Grażyna KAŁUŻNA
100102 gm. Bełchatów Krzysztof POLAK
61802 gm. Bełżec Małgorzata GAJDA
61802 gm. Bełżec Kazimierz PUDEŁKO
61802 gm. Bełżec Anna TRĄD
61802 gm. Bełżec Janusz CYWKA
61802 gm. Bełżec Ryszard ROMAŃCZUK
61802 gm. Bełżec Eliza KIJKO
61802 gm. Bełżec Jadwiga MAREK
61802 gm. Bełżec Marzena SKALSKA
61802 gm. Bełżec Danuta WAGNER
61802 gm. Bełżec Grażyna KOMADOWSKA
61802 gm. Bełżec Marek GMOCH
61802 gm. Bełżec Waldemar KWAS
61802 gm. Bełżec Adam DOMINIK
61802 gm. Bełżec Ewa KOMADOWSKA
61802 gm. Bełżec Magdalena SZCZEPAŃSKA
60901 gm. Bełżyce Jadwiga WĘGLIŃSKA
60901 gm. Bełżyce Ewa PIETRZYK
60901 gm. Bełżyce Marcin SOBCZAK
60901 gm. Bełżyce Grzegorz KAMIŃSKI
60901 gm. Bełżyce Krzysztof ĆWIKLIŃSKI
60901 gm. Bełżyce Bożena DZIEWICKA
60901 gm. Bełżyce Adam ANASIEWICZ
60901 gm. Bełżyce Anna WÓJTOWICZ
60901 gm. Bełżyce Andrzej BEDNARCZYK
60901 gm. Bełżyce Bogumił SIRAMOWSKI
60901 gm. Bełżyce Rafał BRODZIAK
60901 gm. Bełżyce Dariusz PRUSZKOWSKI
60901 gm. Bełżyce Ireneusz PRZYBYSZ
60901 gm. Bełżyce Justyna ŻYWIEC
60901 gm. Bełżyce Teresa MAZUR
181702 gm. Besko Ewelina KNUREK
181702 gm. Besko Szymon KIELAR
181702 gm. Besko Maciej BURY
181702 gm. Besko Tadeusz SZUL
181702 gm. Besko Jan SZAŁANKIEWICZ
181702 gm. Besko Tomasz SZUBA
181702 gm. Besko Maciej MERMER
181702 gm. Besko Marek SZUL
181702 gm. Besko Tomasz JAŚLAR
181702 gm. Besko Wojciech SOKOŁOWSKI
181702 gm. Besko Robert KIELAR
181702 gm. Besko Edyta SZAŁANKIEWICZ
181702 gm. Besko Beata HEDESZ
181702 gm. Besko Marcin SEMENOWICZ
181702 gm. Besko Zbigniew GIERLICKI
240202 gm. Bestwina Małgorzata ŁUKOŚ
240202 gm. Bestwina Łukasz ZDEB
240202 gm. Bestwina Jerzy STANCLIK
240202 gm. Bestwina Marcin GAC
240202 gm. Bestwina Ireneusz STANCLIK
240202 gm. Bestwina Radosław MRÓZ
240202 gm. Bestwina Sławomir WALCZAK
240202 gm. Bestwina Magdalena WIZNER-WILCZEK
240202 gm. Bestwina Stanisław NYCZ
240202 gm. Bestwina Jerzy BORUTKA
240202 gm. Bestwina Marek SZYMAŃSKI
240202 gm. Bestwina Grzegorz KOŁODZIEJCZYK
240202 gm. Bestwina Roman PACYGA
240202 gm. Bestwina Grzegorz OWCZARZ
240202 gm. Bestwina Łukasz FURCZYK
101602 gm. Będków Renata SZYMAŃSKA
101602 gm. Będków Krzysztof JABŁOŃSKI
101602 gm. Będków Bronisław SARNIAK
101602 gm. Będków Wiesława FIJAŁKOWSKA
101602 gm. Będków Marlena KOPKA
101602 gm. Będków Katarzyna PIREK
101602 gm. Będków Jarosław BŁOCH
101602 gm. Będków Małgorzata MARCZAK
101602 gm. Będków Michał HOFER
101602 gm. Będków Emilia PIREK
101602 gm. Będków Bogdan SUJKA
101602 gm. Będków Andrzej MIESZEK
101602 gm. Będków Andrzej BADEK
101602 gm. Będków Małgorzata PIECHNA
101602 gm. Będków Karol MALINOWSKI
320901 gm. Będzino Andrzej KRAWIEC
320901 gm. Będzino Agnieszka GĘBURA
320901 gm. Będzino Mariusz GOSŁAWSKI
320901 gm. Będzino Lucyna PAROL
320901 gm. Będzino Joanna BANASZCZAK
320901 gm. Będzino Eugenia IMBIOROWSKA
320901 gm. Będzino Tomasz BACZYŃSKI
320901 gm. Będzino Andrzej JÓŹWIAK
320901 gm. Będzino Adam GOŁĘBIEWSKI
320901 gm. Będzino Piotr KOŁPACKI
320901 gm. Będzino Sławomir BRYLIŃSKI
320901 gm. Będzino Grzegorz SZTULC
320901 gm. Będzino Krystyna NAJDZION
320901 gm. Będzino Diana KRET
320901 gm. Będzino Barbara GRUDZIEŃ
101701 gm. Biała Ewa DWORNICKA
101701 gm. Biała Elżbieta MIKUŚ
101701 gm. Biała Anetta FRASZEK
101701 gm. Biała Lila MACIEJEWSKA
101701 gm. Biała Barbara PAWEŁCZYK
101701 gm. Biała Jolanta MAJCHROWSKA
101701 gm. Biała Mariusz KAMOLA
101701 gm. Biała Janusz KUBSKI
101701 gm. Biała Małgorzata PICHLAK
101701 gm. Biała Władysław BAKOTA
101701 gm. Biała Marian GRZESIAK
101701 gm. Biała Zbigniew KUPSKI
101701 gm. Biała Krzysztof WOSZCZYK
101701 gm. Biała Anna KICZKA
101701 gm. Biała Edward PRAŻMOWSKI
161001 gm. Biała Roman BARYSZ
161001 gm. Biała Jacek CZERWIŃSKI
161001 gm. Biała Marek KLINKE
161001 gm. Biała Józef RODEN
161001 gm. Biała Irena WOTKA
161001 gm. Biała Maria MOSZCZEŃSKA
161001 gm. Biała Małgorzata FLUDER
161001 gm. Biała Gabriela NEUGEBAUER
161001 gm. Biała Mariusz KWOCZEK
161001 gm. Biała Andrzej OSIEWACZ
161001 gm. Biała Damian TARNOWSKI
161001 gm. Biała Mateusz KOSIŃSKI
161001 gm. Biała Sabina GOREK
161001 gm. Biała Alfred KRUPA
161001 gm. Biała Adrian HARNYS
281601 gm. Biała Piska Iwona PIECHOWSKA
281601 gm. Biała Piska Marcin SIEJK
281601 gm. Biała Piska Monika RYŻY
281601 gm. Biała Piska Sławomir SAWICKI
281601 gm. Biała Piska Zbigniew DĄBKOWSKI
281601 gm. Biała Piska Anna ALBIŃSKA
281601 gm. Biała Piska Katarzyna CYBULA
281601 gm. Biała Piska Marek GRABOWSKI
281601 gm. Biała Piska Janusz POŁUJAŃSKI
281601 gm. Biała Piska Eugeniusz NIEDŹWIECKI
281601 gm. Biała Piska Małgorzata PIOTROWSKA
281601 gm. Biała Piska Sławomir DUDA
281601 gm. Biała Piska Jerzy BRZÓZKA
281601 gm. Biała Piska Jerzy MUSZYŃSKI
281601 gm. Biała Piska Paweł ŁONIEWSKI
60103 gm. Biała Podlaska Mateusz SIWIEC
60103 gm. Biała Podlaska Joanna PANASIUK
60103 gm. Biała Podlaska Dariusz PLAŻUK
60103 gm. Biała Podlaska Sebastian GAŁĄZKA
60103 gm. Biała Podlaska Tomasz WOŁOWIK
60103 gm. Biała Podlaska Agnieszka SĘCZYK
60103 gm. Biała Podlaska Monika OSKWAREK
60103 gm. Biała Podlaska Marcin ONISIEWICZ
60103 gm. Biała Podlaska Renata RUDAWSKA
60103 gm. Biała Podlaska Mariusz SEMERYŁO
60103 gm. Biała Podlaska Marek CZECZKO
60103 gm. Biała Podlaska Mariusz TRZECIAK
60103 gm. Biała Podlaska Stefan ŚLEDŹ
60103 gm. Biała Podlaska Bożena ZALEWSKA
60103 gm. Biała Podlaska Marek SAWCZUK
101302 gm. Biała Rawska Marek DZIUBIŃSKI
101302 gm. Biała Rawska Daria FRĄCZAK
101302 gm. Biała Rawska Łukasz PACZKOWSKI
101302 gm. Biała Rawska Mariusz ŚWISTAK
101302 gm. Biała Rawska Paweł ROCHMIŃSKI
101302 gm. Biała Rawska Zenon SZCZEŚNIAK
101302 gm. Biała Rawska Jan SOWIK
101302 gm. Biała Rawska Karol RUDZIŃSKI
101302 gm. Biała Rawska Marek BETA
101302 gm. Biała Rawska Mirosław NIEWOLSKI
101302 gm. Biała Rawska Sylwester BRZEZIŃSKI
101302 gm. Biała Rawska Dariusz RUDNICKI
101302 gm. Biała Rawska Andrzej WŁODARSKI
101302 gm. Biała Rawska Dariusz ZALEWSKI
101302 gm. Biała Rawska Małgorzata MITKO-LESIAK
100701 gm. Białaczów Dominik BOŻEK
100701 gm. Białaczów Andrzej MARTYKA
100701 gm. Białaczów Marzanna PADUSZYŃSKA
100701 gm. Białaczów Elżbieta LASOTA
100701 gm. Białaczów Ewa SKALSKA
100701 gm. Białaczów Waldemar ŚWITKOWSKI
100701 gm. Białaczów Beata WILK
100701 gm. Białaczów Zdzisław PRUSEK
100701 gm. Białaczów Krystyna JÓŹWIK
100701 gm. Białaczów Marcin PAWŁOWSKI
100701 gm. Białaczów Zbigniew TRĘBARCZYK
100701 gm. Białaczów Ireneusz DUDA
100701 gm. Białaczów Lidia NOWAK
100701 gm. Białaczów Dawid KUCHARSKI
100701 gm. Białaczów Piotr SZYMCZYK
40301 gm. Białe Błota Dariusz FUNDATOR
40301 gm. Białe Błota Krzysztof MICHALAK
40301 gm. Białe Błota Maria WOLSZTYŃSKA
40301 gm. Białe Błota Kamilla GRZELAK
40301 gm. Białe Błota Aleksandra LUBOŃSKA
40301 gm. Białe Błota Zbigniew MOROZ
40301 gm. Białe Błota Piotr MĄDRZYŃSKI
40301 gm. Białe Błota Karolina LACHOWICZ
40301 gm. Białe Błota Sławomir OSSOWSKI
40301 gm. Białe Błota Magdalena SZNAJDER
40301 gm. Białe Błota Magdalena BURDANOWSKA
40301 gm. Białe Błota Krzysztof KOCIKOWSKI
40301 gm. Białe Błota Ilona NOWAKOWSKA
40301 gm. Białe Błota Łukasz WYSZOMIRSKI
40301 gm. Białe Błota Henryk SYKUT
40301 gm. Białe Błota Katarzyna TOMICKA
40301 gm. Białe Błota Bronisław BALCEROWSKI
40301 gm. Białe Błota Anna BANASZEK
40301 gm. Białe Błota Patrycja HARCZENKO
40301 gm. Białe Błota Jacek GRZYWACZ
40301 gm. Białe Błota Sławomir RUGE
140101 gm. Białobrzegi Elżbieta KACZMAREK
140101 gm. Białobrzegi Kazimierz MIZIOŁEK
140101 gm. Białobrzegi Zofia NIEZABITOWSKA
140101 gm. Białobrzegi Magdalena JEŻOWSKA
140101 gm. Białobrzegi Dominik PIEKARSKI
140101 gm. Białobrzegi Wojciech MACHAŁOWSKI
140101 gm. Białobrzegi Paweł KOT
140101 gm. Białobrzegi Alina WITKOWSKA
140101 gm. Białobrzegi Marcin OSOWSKI
140101 gm. Białobrzegi Marek GÓRALSKI
140101 gm. Białobrzegi Anna NOWACKA
140101 gm. Białobrzegi Andrzej DANIS
140101 gm. Białobrzegi Tomasz JASIOROWSKI
140101 gm. Białobrzegi Wioletta GUTOWSKA
140101 gm. Białobrzegi Zenon JACHOWSKI
181002 gm. Białobrzegi Robert LEJA
181002 gm. Białobrzegi Stanisław CHUDZIK
181002 gm. Białobrzegi Bogdan PRAJS
181002 gm. Białobrzegi Agnieszka WOJNAR
181002 gm. Białobrzegi Stanisław GOLAK
181002 gm. Białobrzegi Wanda ZDĄBŁARZ
181002 gm. Białobrzegi Bogusław POTĘGA
181002 gm. Białobrzegi Rafał WANOWICZ
181002 gm. Białobrzegi Mieczysław ŻAK
181002 gm. Białobrzegi Mieczysław KUKULSKI
181002 gm. Białobrzegi Piotr STAFIEJ
181002 gm. Białobrzegi Antoni KLUZ
181002 gm. Białobrzegi Roman NIŹNIK
181002 gm. Białobrzegi Witold MALSKI
181002 gm. Białobrzegi Jerzy ŚWIĘTONIOWSKI
320102 gm. Białogard Emilia MAJEWSKA
320102 gm. Białogard Anna SUSZYŃSKA
320102 gm. Białogard Agnieszka KRZEMIŃSKA
320102 gm. Białogard Małgorzata GRABIAS
320102 gm. Białogard Aneta CHILMAŃSKA
320102 gm. Białogard Marcin PENDER
320102 gm. Białogard Radosław KŁYS
320102 gm. Białogard Daria SMOLIŃSKA
320102 gm. Białogard Ewa NAZARKIEWICZ
320102 gm. Białogard Marcin SORYS
320102 gm. Białogard Małgorzata MAZIK
320102 gm. Białogard Bernard DUDKIEWICZ
320102 gm. Białogard Marzena MORACZEWSKA
320102 gm. Białogard Aneta DRĄG
320102 gm. Białogard Krzysztof MYDLAK
60302 gm. Białopole Mariusz KAMIŃSKI
60302 gm. Białopole Mariusz KRASNOWSKI
60302 gm. Białopole Sławomir LEŚNICKI
60302 gm. Białopole Sławomir PAWELEC
60302 gm. Białopole Artur ŁUKASZEWSKI
60302 gm. Białopole Waldemar WILGOS
60302 gm. Białopole Mieczysław NIEDŹWIEDZKI
60302 gm. Białopole Leszek GOSZCZYŃSKI
60302 gm. Białopole Ryszard DANILUK
60302 gm. Białopole Kazimierz CIĘŻKI
60302 gm. Białopole Wiesław NAPORA
60302 gm. Białopole Edward MAJEWSKI
60302 gm. Białopole Lucjan DOWIERCIAŁ
60302 gm. Białopole Henryk STANISZEWSKI
60302 gm. Białopole Agnieszka KĘDZIERSKA
301902 gm. Białośliwie Magdalena CZAPLA
301902 gm. Białośliwie Grzegorz BARTCZAK
301902 gm. Białośliwie Piotr JANECZKO
301902 gm. Białośliwie Aldona WACHOWIAK-GÓRNIAK
301902 gm. Białośliwie Joanna SUSKA
301902 gm. Białośliwie Krzysztof SONNENBERG
301902 gm. Białośliwie Jolanta SIKORA
301902 gm. Białośliwie Piotr STROJEK
301902 gm. Białośliwie Karol BARTOSZEK
301902 gm. Białośliwie Jacek MATLAK
301902 gm. Białośliwie Małgorzata MAŃKA
301902 gm. Białośliwie Sylwia JURGIEL
301902 gm. Białośliwie Krystyna BRĄGIEL
301902 gm. Białośliwie Ryszard KWIECIŃSKI
301902 gm. Białośliwie Ryszard WOLNY
200502 gm. Białowieża Krystyna MICUN
200502 gm. Białowieża Urszula PODŁASZCZYK
200502 gm. Białowieża Anna BOROWSKA-BEREND
200502 gm. Białowieża Jowita MORAWSKA
200502 gm. Białowieża Andrzej ANTCZAK
200502 gm. Białowieża Włodzimierz WOŁKOWYCKI
200502 gm. Białowieża Piotr CHARKIEWICZ
200502 gm. Białowieża Janusz SZPAKOWICZ
200502 gm. Białowieża Grzegorz ORZECHOWSKI
200502 gm. Białowieża Elżbieta RUBIEL
200502 gm. Białowieża Krzysztof ZAMOJSKI
200502 gm. Białowieża Wojciech NIEDZIELSKI
200502 gm. Białowieża Justyna SZPAKOWICZ
200502 gm. Białowieża Joanna LEWCZUK
200502 gm. Białowieża Bożena PTASZYŃSKA
321503 gm. Biały Bór Lucyna LESIŃSKA
321503 gm. Biały Bór Grażyna LECHOWICZ
321503 gm. Biały Bór Włodzimierz FIL
321503 gm. Biały Bór Lech JAMKA
321503 gm. Biały Bór Waldemar KRUŻYŃSKI
321503 gm. Biały Bór Zbigniew KWAŚNIEWSKI
321503 gm. Biały Bór Anna KIJ
321503 gm. Biały Bór Anna HRYMAK
321503 gm. Biały Bór Janusz KAMIŃSKI
321503 gm. Biały Bór Katarzyna BOROWICZ
321503 gm. Biały Bór Bożena KUCHTA
321503 gm. Biały Bór Paweł KARNIEWICZ
321503 gm. Biały Bór Danuta LECH
321503 gm. Biały Bór Wanda KRÓL
321503 gm. Biały Bór Włodzimierz SZYDYWAR
121702 gm. Biały Dunajec Antoni KOSEK
121702 gm. Biały Dunajec Aniela MARCINIAK
121702 gm. Biały Dunajec Maria WALICZEK
121702 gm. Biały Dunajec Stanisław WALICZEK
121702 gm. Biały Dunajec Józef GONDEK
121702 gm. Biały Dunajec Roman RZADKOSZ
121702 gm. Biały Dunajec Wojciech POLAK
121702 gm. Biały Dunajec Wojciech BUŃDA
121702 gm. Biały Dunajec Zygmunt JANOCHA
121702 gm. Biały Dunajec Andrzej SIECZKA
121702 gm. Biały Dunajec Renata PALIDER
121702 gm. Biały Dunajec Anna PAWLIKOWSKA
121702 gm. Biały Dunajec Krzysztof FILAS
121702 gm. Biały Dunajec Józef JARZĄBEK
121702 gm. Biały Dunajec Andrzej STYCZEŃ
120502 gm. Biecz Adam NIZIOŁEK
120502 gm. Biecz Grzegorz NOSAL
120502 gm. Biecz Grażyna SZETELA
120502 gm. Biecz Renata KUDŁA
120502 gm. Biecz Piotr SENDECKI
120502 gm. Biecz Dariusz SOKOŁOWSKI
120502 gm. Biecz Czesław MAZUR
120502 gm. Biecz Tomasz DYKAS
120502 gm. Biecz Bohdan BIAŁOŃ
120502 gm. Biecz Andrzej BOCHENEK
120502 gm. Biecz Władysław BAJOREK
120502 gm. Biecz Konrad MIERZWA
120502 gm. Biecz Józef WSZOŁEK
120502 gm. Biecz Marian TUMIDAJEWICZ
120502 gm. Biecz Grażyna KALISZ
142902 gm. Bielany Grażyna GĄSOWSKA
142902 gm. Bielany Waldemar ŻÓŁKOWSKI
142902 gm. Bielany Bogdan CHOJECKI
142902 gm. Bielany Karol KOBYLIŃSKI
142902 gm. Bielany Tomasz NASIŁOWSKI
142902 gm. Bielany Michał JEŻOWSKI
142902 gm. Bielany Teresa KOSIERADZKA
142902 gm. Bielany Ireneusz BŁOŃSKI
142902 gm. Bielany Tomasz JEDLIŃSKI
142902 gm. Bielany Kazimierz WIERZBICKI
142902 gm. Bielany Jan ŁOPUCH
142902 gm. Bielany Tadeusz STELĘGOWSKI
142902 gm. Bielany Adam KISIELIŃSKI
142902 gm. Bielany Piotr DMOWSKI
142902 gm. Bielany Marek POŁASKI
100502 gm. Bielawy Piotr KOCIAK
100502 gm. Bielawy Andrzej ZIMIŃSKI
100502 gm. Bielawy Wojciech STASIAK
100502 gm. Bielawy Michał KOSTRZEWA
100502 gm. Bielawy Barbara WIETESKA
100502 gm. Bielawy Wojciech SZCZEŚNIAK
100502 gm. Bielawy Krzysztof RACEWICZ
100502 gm. Bielawy Ireneusz GRALAK
100502 gm. Bielawy Jarosław PAŁKA
100502 gm. Bielawy Witold POPŁAWSKI
100502 gm. Bielawy Adam KRYSICKI
100502 gm. Bielawy Henryk TYRKO
100502 gm. Bielawy Krzysztof WIŚNIEWSKI
100502 gm. Bielawy Krzysztof ANTCZAK
100502 gm. Bielawy Józef SOBIERAJSKI
321201 gm. Bielice Edward MOCARSKI
321201 gm. Bielice Wiesław MARSZAŁEK
321201 gm. Bielice Jan GELDNER
321201 gm. Bielice Artur WCISŁO
321201 gm. Bielice Danuta GRZEGOREK
321201 gm. Bielice Bogdan WDÓWKA
321201 gm. Bielice Jan ADAMSKI
321201 gm. Bielice Andrzej KOŁOBYCZ
321201 gm. Bielice Krzysztof MORDAL
321201 gm. Bielice Cezary TUMASZ
321201 gm. Bielice Stanisław KULIG
321201 gm. Bielice Robert KUKIEŁKA
321201 gm. Bielice Radosław PLUTA
321201 gm. Bielice Leokadia ZEMBAL
321201 gm. Bielice Andrzej SKIBA
260401 gm. Bieliny Marek BROŻYNA
260401 gm. Bieliny Dariusz SALA
260401 gm. Bieliny Marcin BROŻYNA
260401 gm. Bieliny Elżbieta BERNAT
260401 gm. Bieliny Dorota RZEPKA
260401 gm. Bieliny Grażyna SITEK
260401 gm. Bieliny Józef GAWĘCKI
260401 gm. Bieliny Henryk DURLEJ
260401 gm. Bieliny Jan BROŻYNA
260401 gm. Bieliny Krzysztof PAWLIK
260401 gm. Bieliny Barbara HERBUŚ
260401 gm. Bieliny Emil SZCZEPANIAK
260401 gm. Bieliny Robert BERNAT
260401 gm. Bieliny Dariusz PIOTROWSKI
260401 gm. Bieliny Jerzy BĘBEN
141901 gm. Bielsk Wiesław ZIELIŃSKI
141901 gm. Bielsk Zbigniew KLIMKOWSKI
141901 gm. Bielsk Adam KWASIBORSKI
141901 gm. Bielsk Mariusz CHYLIŃSKI
141901 gm. Bielsk Wiesław LINOWSKI
141901 gm. Bielsk Arkadiusz TUROWSKI
141901 gm. Bielsk Bogdan JANIKOWSKI
141901 gm. Bielsk Józef KLEKOWICKI
141901 gm. Bielsk Andrzej WOCHOWSKI
141901 gm. Bielsk Emilia CEGLIŃSKA
141901 gm. Bielsk Sławomir KLIMKOWSKI
141901 gm. Bielsk Jacek GRZELAK
141901 gm. Bielsk Tadeusz FRYDRYCH
141901 gm. Bielsk Józef KALINOWSKI
141901 gm. Bielsk Marcin ŻÓŁTAŃSKI
200303 gm. Bielsk Podlaski Jerzy ONACIK
200303 gm. Bielsk Podlaski Anatol TYMIŃSKI
200303 gm. Bielsk Podlaski Albin MISIUK
200303 gm. Bielsk Podlaski Jerzy PAC
200303 gm. Bielsk Podlaski Jerzy BAJENA
200303 gm. Bielsk Podlaski Mikołaj CAR
200303 gm. Bielsk Podlaski Stanisław OLSZEWSKI
200303 gm. Bielsk Podlaski Walenty GAŁUSZEWSKI
200303 gm. Bielsk Podlaski Alina KRUK
200303 gm. Bielsk Podlaski Andrzej BOROWSKI
200303 gm. Bielsk Podlaski Lucyna TKACZUK
200303 gm. Bielsk Podlaski Jan KOWALCZUK
200303 gm. Bielsk Podlaski Alina KORSZAK
200303 gm. Bielsk Podlaski Jerzy CHILKIEWICZ
200303 gm. Bielsk Podlaski Mikołaj KIRYLUK
160302 gm. Bierawa Marek PERMUS
160302 gm. Bierawa Ewa SZYMAŃSKA
160302 gm. Bierawa Czesław KUDZIA
160302 gm. Bierawa Jan PANKALA
160302 gm. Bierawa Wanda CYRAN
160302 gm. Bierawa Danuta SZCZYGIEŁ
160302 gm. Bierawa Mirosław POŁULICH
160302 gm. Bierawa Mariusz MATUSZEK
160302 gm. Bierawa Violetta KLIMANEK
160302 gm. Bierawa Waldemar PLUTTA
160302 gm. Bierawa Ewa GARBAS
160302 gm. Bierawa Hubert MUSIOŁ
160302 gm. Bierawa Joachim MORCINEK
160302 gm. Bierawa Piotr SZEWERDA
160302 gm. Bierawa Anna PALIŃSKA
21402 gm. Bierutów Małgorzata MIKOŚ
21402 gm. Bierutów Jakub MATUSZCZYK
21402 gm. Bierutów Teresa FLEISZER
21402 gm. Bierutów Łukasz ZMARZŁY
21402 gm. Bierutów Piotr SAWICKI
21402 gm. Bierutów Piotr BARANOWSKI
21402 gm. Bierutów Krzysztof KISIEL
21402 gm. Bierutów Marek LISOWSKI
21402 gm. Bierutów Joanna ŁYSKAWA
21402 gm. Bierutów Józef ŁAWNICZAK
21402 gm. Bierutów Irena WYSOCKA-PRZYBYŁEK
21402 gm. Bierutów Urszula ZADKA
21402 gm. Bierutów Małgorzata ZAKRZEWSKA
21402 gm. Bierutów Mariusz KARAKUŁA
21402 gm. Bierutów Marianna JARZĄB
320201 gm. Bierzwnik Piotr KASZUBA
320201 gm. Bierzwnik Marek SZYMANOWSKI
320201 gm. Bierzwnik Szymon HERMAN
320201 gm. Bierzwnik Beata RADZISZEWICZ
320201 gm. Bierzwnik Jan MAREK
320201 gm. Bierzwnik Gustaw PIEKARSKI
320201 gm. Bierzwnik Krystyna BYCZKIEWICZ
320201 gm. Bierzwnik Mariola FILAS-SZUBER
320201 gm. Bierzwnik Katarzyna SOSNOWSKA
320201 gm. Bierzwnik Anna JANKOWSKA
320201 gm. Bierzwnik Urszula BOLONEK
320201 gm. Bierzwnik Marian OSUBNIAK
320201 gm. Bierzwnik Aneta DROMNICKA
320201 gm. Bierzwnik Anna WŁODARCZYK
320201 gm. Bierzwnik Jan PAPROTA
320902 gm. Biesiekierz Jan TERELAK
320902 gm. Biesiekierz Grażyna GUZOWSKA
320902 gm. Biesiekierz Elżbieta PIEKARSKA
320902 gm. Biesiekierz Wioletta ZIELIŃSKA-ZUJEWSKA
320902 gm. Biesiekierz Jacenty DĘBSKI
320902 gm. Biesiekierz Jan WYPYCH
320902 gm. Biesiekierz Krzysztof KRAWCZAK
320902 gm. Biesiekierz Marek PŁAZA
320902 gm. Biesiekierz Paweł GRAJPER
320902 gm. Biesiekierz Bernadeta TOMCZAK
320902 gm. Biesiekierz Krzysztof KAŹMIERCZAK
320902 gm. Biesiekierz Anna BEJNAROWICZ
320902 gm. Biesiekierz Monika MODŁA
320902 gm. Biesiekierz Małgorzata JABŁOŃSKA-BAUER
320902 gm. Biesiekierz Martyna RYFUN
143701 gm. Bieżuń Zbigniew PRZYBYSZEWSKI
143701 gm. Bieżuń Barbara ROGOWSKA
143701 gm. Bieżuń Krzysztof JABŁOŃSKI
143701 gm. Bieżuń Agata KOŚCIELNA
143701 gm. Bieżuń Waldemar ROSMANOWSKI
143701 gm. Bieżuń Ryszard GADOMSKI
143701 gm. Bieżuń Mariusz CZARNOMSKI
143701 gm. Bieżuń Kamil BACA
143701 gm. Bieżuń Ireneusz MYŚLIWCZYK
143701 gm. Bieżuń Ryszard ŁUBIŃSKI
143701 gm. Bieżuń Katarzyna KOWALSKA
143701 gm. Bieżuń Marek ŻURAWSKI
143701 gm. Bieżuń Bogumiła PYDYN
143701 gm. Bieżuń Andrzej SZTYBOR
143701 gm. Bieżuń Izabela NADOLSKA
60203 gm. Biłgoraj Krzysztof MALEC
60203 gm. Biłgoraj Krzysztof MALEC
60203 gm. Biłgoraj Małgorzata JEDNACZ
60203 gm. Biłgoraj Jan MAJEWSKI
60203 gm. Biłgoraj Wiesław MACIOCHA
60203 gm. Biłgoraj Marek MAŁEK
60203 gm. Biłgoraj Lucjan SOŁTYS
60203 gm. Biłgoraj Stanisław KUBIK
60203 gm. Biłgoraj Józef RÓŻAŃSKI
60203 gm. Biłgoraj Piotr HARASIM
60203 gm. Biłgoraj Stanisław CIOSMAK
60203 gm. Biłgoraj Marek MAŁYSA
60203 gm. Biłgoraj Tomasz BRYTAN
60203 gm. Biłgoraj Ireneusz GNOJEK
60203 gm. Biłgoraj Wiesław GRABIAS
181301 gm. Bircza Krzysztof POCZYNEK
181301 gm. Bircza Grzegorz KWAŚNICKI
181301 gm. Bircza Tadeusz WILGUCKI
181301 gm. Bircza Adam WILGUCKI
181301 gm. Bircza Stanisław CHROBAK
181301 gm. Bircza Ryszard HAJNOLD
181301 gm. Bircza Andrzej PACŁAWSKI
181301 gm. Bircza Zbigniew DUTKOWSKI
181301 gm. Bircza Elżbieta KUNIK
181301 gm. Bircza Andrzej GŁOWACZ
181301 gm. Bircza Józefa BARSZCZAK
181301 gm. Bircza Hubert KĘPA
181301 gm. Bircza Kazimierz CAP
181301 gm. Bircza Jan KOTERBICKI
181301 gm. Bircza Czesław MLICZEK
121901 gm. Biskupice Kinga DĄBROWSKA
121901 gm. Biskupice Krzysztof GROCHOT
121901 gm. Biskupice Krzysztof BALICKI
121901 gm. Biskupice Anna KLIMA
121901 gm. Biskupice Danuta NOWAK
121901 gm. Biskupice Andrzej MUSIAŁ
121901 gm. Biskupice Andrzej KASINA
121901 gm. Biskupice Stanisław PTASZNIK
121901 gm. Biskupice Adam JAMKA
121901 gm. Biskupice Stanisław ŚWIĄTKO
121901 gm. Biskupice Magdalena CIĘŻAREK- JUSZCZYK
121901 gm. Biskupice Magdalena KOT
121901 gm. Biskupice Dorota ŁADYGA
121901 gm. Biskupice Ewa KURZAWA
121901 gm. Biskupice Lucyna CIASTOŃ
281202 gm. Biskupiec Andrzej PLICHTA
281202 gm. Biskupiec Zbigniew BUZANOWSKI
281202 gm. Biskupiec Kazimierz ZALEWSKI
281202 gm. Biskupiec Jan MANISTA
281202 gm. Biskupiec Jerzy DEMBEK
281202 gm. Biskupiec Tomasz DEMBEK
281202 gm. Biskupiec Ludwik FALKOWSKI
281202 gm. Biskupiec Zbigniew KRASKOWSKI
281202 gm. Biskupiec Małgorzata SZUSTAK
281202 gm. Biskupiec Jerzy LEŚNIEWSKI
281202 gm. Biskupiec Damian TUDEK
281202 gm. Biskupiec Zbigniew MRÓZ
281202 gm. Biskupiec Jan WIŚNIEWSKI
281202 gm. Biskupiec Witold GRUDZIEŃ
281202 gm. Biskupiec Piotr ŁUKASZEWSKI
281402 gm. Biskupiec Krzysztof CIEŚLAK
281402 gm. Biskupiec Andrzej STASZAK
281402 gm. Biskupiec Ryszard ZIELIŃSKI
281402 gm. Biskupiec Sylwia IWAŃSKA
281402 gm. Biskupiec Janusz SZCZAWIŃSKI
281402 gm. Biskupiec Michał SKRAJNOWSKI
281402 gm. Biskupiec Marek STANISZEWSKI
281402 gm. Biskupiec Marcin MATWIEJEC
281402 gm. Biskupiec Katarzyna MODLAK
281402 gm. Biskupiec Paweł GACIOCH
281402 gm. Biskupiec Alina RADZISZEWSKA
281402 gm. Biskupiec Mariusz GUTOWSKI
281402 gm. Biskupiec Elżbieta KOSTKA
281402 gm. Biskupiec Angelika ZYGMUNTOWICZ
281402 gm. Biskupiec Tomasz DUDZIC
60204 gm. Biszcza Grażyna KITA
60204 gm. Biszcza Tadeusz KORNAK
60204 gm. Biszcza Adam PISARCZYK
60204 gm. Biszcza Tadeusz KOŻUSZEK
60204 gm. Biszcza Mieczysław STANGRET
60204 gm. Biszcza Eugeniusz SZENIAK
60204 gm. Biszcza Krzysztof KRZYWIŃSKI
60204 gm. Biszcza Jerzy MAZUREK
60204 gm. Biszcza Grzegorz CIOSMAK
60204 gm. Biszcza Krzysztof MYSZAK
60204 gm. Biszcza Agnieszka BUŁA
60204 gm. Biszcza Józef MAŁEK
60204 gm. Biszcza Marzena PYCH
60204 gm. Biszcza Tadeusz KMIEĆ
60204 gm. Biszcza Angelika MAŁEK
280104 gm. Bisztynek Agnieszka ROMANOWSKA
280104 gm. Bisztynek Jarosław DĄBROWSKI
280104 gm. Bisztynek Małgorzata DERBIN-PASZKOWSKA
280104 gm. Bisztynek Zbigniew DROZDOWSKI
280104 gm. Bisztynek Wanda TUMICZ
280104 gm. Bisztynek Irena KARCZMARCZYK
280104 gm. Bisztynek Dariusz BIAŁOUSZ
280104 gm. Bisztynek Anna AUGUSTYNIAK-OLSZYŃSKA
280104 gm. Bisztynek Stanisław ŁYKOWSKI
280104 gm. Bisztynek Ryszard CHĘCIŃSKI
280104 gm. Bisztynek Anna KIEŁPIŃSKA
280104 gm. Bisztynek Zbigniew FILIPCZYK
280104 gm. Bisztynek Ewelina LEDWIŃSKA
280104 gm. Bisztynek Grzegorz MAJEWSKI
280104 gm. Bisztynek Krzysztof MAŁOLEPSZY
240401 gm. Blachownia Tomasz REĆKO
240401 gm. Blachownia Renata KOLMAN
240401 gm. Blachownia Barbara BAGMAT
240401 gm. Blachownia Dariusz WĄCŁAW
240401 gm. Blachownia Jerzy SZKURŁAT
240401 gm. Blachownia Tomasz CZECH
240401 gm. Blachownia Małgorzata BERNAT
240401 gm. Blachownia Katarzyna BORYCKA
240401 gm. Blachownia Marek KUŁAKOWSKI
240401 gm. Blachownia Sebastian SZCZEPANIAK
240401 gm. Blachownia Paweł HRECZAŃSKI
240401 gm. Blachownia Ewelina GAJZNER
240401 gm. Blachownia Jacek ROGUT
240401 gm. Blachownia Krzysztof CZERWIK
240401 gm. Blachownia Tadeusz BOREK
80301 gm. Bledzew Anita BORKOWSKA
80301 gm. Bledzew Tadeusz TWARDOSZ
80301 gm. Bledzew Daniel DUBINO
80301 gm. Bledzew Mieczysław GAWROŃSKI
80301 gm. Bledzew Tomasz WALCZAK
80301 gm. Bledzew Zygmunt JÓSKOWIAK
80301 gm. Bledzew Tadeusz PRZYBYŁKA
80301 gm. Bledzew Mateusz GANCZARSKI
80301 gm. Bledzew Agnieszka RYBACKA
80301 gm. Bledzew Wiesława GRZĄDKO
80301 gm. Bledzew Mieczysław WIRSZYC
80301 gm. Bledzew Ewelina OBLĘGÓR
80301 gm. Bledzew Aleksandra WALCZAK
80301 gm. Bledzew Marek BARTKOWIAK
80301 gm. Bledzew Agnieszka MODRZEJEWSKA
300701 gm. Blizanów Michał GROMADA
300701 gm. Blizanów Kazimierz JANAS
300701 gm. Blizanów Marzena BŁAŻEJAK
300701 gm. Blizanów Artur KWAŚNIEWSKI
300701 gm. Blizanów Grzegorz SŁODKOWSKI
300701 gm. Blizanów Andrzej KASPRZAK
300701 gm. Blizanów Jerzy POPIOŁEK
300701 gm. Blizanów Janusz KUJAWSKI
300701 gm. Blizanów Janusz KOWALCZYK
300701 gm. Blizanów Jan WOJTYŁA
300701 gm. Blizanów Józef WOJCIESZAK
300701 gm. Blizanów Anna SZMAJDZIŃSKA
300701 gm. Blizanów Krzysztof RZEŹNICZAK
300701 gm. Blizanów Jarosław OLENDEREK
300701 gm. Blizanów Dawid KAŹMIERSKI
261002 gm. Bliżyn Dorota CUKROWSKA
261002 gm. Bliżyn Sławomir MŁODAWSKI
261002 gm. Bliżyn Krzysztof JUREK
261002 gm. Bliżyn Małgorzata ZEP
261002 gm. Bliżyn Wiesław GREGIEL
261002 gm. Bliżyn Agnieszka ŚWIERCZ
261002 gm. Bliżyn Grzegorz WRÓBEL
261002 gm. Bliżyn Radosław BUŁKA
261002 gm. Bliżyn Genowefa SUPERNAT
261002 gm. Bliżyn Monika GRUSZCZYŃSKA
261002 gm. Bliżyn Szymon MASTALERZ
261002 gm. Bliżyn Jacek KRZEPKOWSKI
261002 gm. Bliżyn Aneta SMULCZYŃSKA
261002 gm. Bliżyn Krzysztof OLCZYK
261002 gm. Bliżyn Józef DĄBROWSKI
101402 gm. Błaszki Marek LASKOWSKI
101402 gm. Błaszki Łukasz NIEBORAK
101402 gm. Błaszki Izabela MARUSZEWSKA
101402 gm. Błaszki Andrzej WIKTOROWSKI
101402 gm. Błaszki Andrzej KOSATKA
101402 gm. Błaszki Eryk FELISIAK
101402 gm. Błaszki Andrzej MELKA
101402 gm. Błaszki Anna WIETRZYK
101402 gm. Błaszki Bogusław KLIMASZEWSKI
101402 gm. Błaszki Zbigniew JAWORSKI
101402 gm. Błaszki Sławomir KĘDZIA
101402 gm. Błaszki Aleksy PIETRZAK
101402 gm. Błaszki Ireneusz HENDRYSIAK
101402 gm. Błaszki Zenon KUŚWIK
101402 gm. Błaszki Krzysztof POGORZELEC
181602 gm. Błażowa Danuta DYTKO
181602 gm. Błażowa Józef BOROWIEC
181602 gm. Błażowa Ryszard WYSKIEL
181602 gm. Błażowa Stanisław CAG
181602 gm. Błażowa Paweł KRUCZEK
181602 gm. Błażowa Małgorzata SOWA
181602 gm. Błażowa Dorota STANKOWSKA
181602 gm. Błażowa Sławomir KOWAL
181602 gm. Błażowa Elżbieta KUSTRA
181602 gm. Błażowa Małgorzata DREWNIAK
181602 gm. Błażowa Zbigniew SZALA
181602 gm. Błażowa Janusz SZPALA
181602 gm. Błażowa Wiesław WOLSKI
181602 gm. Błażowa Elżbieta PĘCKA
181602 gm. Błażowa Wojciech CHOCHREK
140602 gm. Błędów Sebastian OZIEMSKI
140602 gm. Błędów Zenon ŻEBROWSKI
140602 gm. Błędów Robert BORKOWSKI
140602 gm. Błędów Dominik GÓRECKI
140602 gm. Błędów Aneta WRÓBLEWSKA
140602 gm. Błędów Leszek BOBROWSKI
140602 gm. Błędów Andrzej KĘPKA
140602 gm. Błędów Krzysztof KOŁACZ
140602 gm. Błędów Zbigniew KOZIŃSKI
140602 gm. Błędów Piotr PIEKARSKI
140602 gm. Błędów Mirosław JAKUBCZAK
140602 gm. Błędów Leszek SŁOWIŃSKI
140602 gm. Błędów Marek RYBICKI
140602 gm. Błędów Dariusz RYBAK
140602 gm. Błędów Piotr JAKUBCZYK
143201 gm. Błonie Marzena CICHEWICZ
143201 gm. Błonie Helena SZYMAŃSKA
143201 gm. Błonie Irena WAŚNIEWSKA
143201 gm. Błonie Jarosław URASZEWSKI
143201 gm. Błonie Jakub BARGIEŁ
143201 gm. Błonie Jadwiga SOWIŃSKA
143201 gm. Błonie Grażyna LASKOWSKA
143201 gm. Błonie Tomasz WIŚNIEWSKI
143201 gm. Błonie Monika ZALEWSKA
143201 gm. Błonie Janusz GUZIK
143201 gm. Błonie Sławomir PIOTROWSKI
143201 gm. Błonie Jacek CIEŚLAK
143201 gm. Błonie Marcin KOŁOTA
143201 gm. Błonie Grzegorz OLĘDZKI
143201 gm. Błonie Andrzej PŁYWACZEWSKI
143201 gm. Błonie Grzegorz BANASZKIEWICZ
143201 gm. Błonie Barbara WIELOGÓRSKA
143201 gm. Błonie Ewa PODYMA
143201 gm. Błonie Grażyna KOŚCIŃSKA
143201 gm. Błonie Katarzyna MIELCARZ
143201 gm. Błonie Konrad JANOWSKI
320903 gm. Bobolice Zbigniew OLEKSIAK
320903 gm. Bobolice Hubert KARWOWSKI
320903 gm. Bobolice Piotr ADAMUS
320903 gm. Bobolice Jarosław BĄCZKOWSKI
320903 gm. Bobolice Grzegorz KOSIŃSKI
320903 gm. Bobolice Agnieszka KURPIEWSKA
320903 gm. Bobolice Zdzisław KURTA
320903 gm. Bobolice Krzysztof CZAJKOWSKI
320903 gm. Bobolice Rafał KACZMAREK
320903 gm. Bobolice Justyna TERLECKA
320903 gm. Bobolice Marek GOLAS
320903 gm. Bobolice Franciszek ŁOBOCKI
320903 gm. Bobolice Ireneusz BEDNARCZYK
320903 gm. Bobolice Mariusz WALASZCZYK
320903 gm. Bobolice Anna KUSTRZYCKA-BRODA
120503 gm. Bobowa Maria ZIOMEK
120503 gm. Bobowa Małgorzata MOLENDOWICZ
120503 gm. Bobowa Barbara GNIADEK
120503 gm. Bobowa Antoni ZAGÓRSKI
120503 gm. Bobowa Teresa MAGIERA
120503 gm. Bobowa Piotr KLOC
120503 gm. Bobowa Jan JURUŚ
120503 gm. Bobowa Józef ZIĘBA
120503 gm. Bobowa Ryszard FORCZEK
120503 gm. Bobowa Ewa TRUCHAN
120503 gm. Bobowa Maria ZARZYCKA
120503 gm. Bobowa Anna WIEJACZKA
120503 gm. Bobowa Urszula MUCHA
120503 gm. Bobowa Tomasz TARASEK
120503 gm. Bobowa Wiesław JANOTA
221304 gm. Bobowo Marek SUWALSKI
221304 gm. Bobowo Mirosław DZIEDZIŃSKI
221304 gm. Bobowo Mariusz ENGLER
221304 gm. Bobowo Marzena RAJSKA
221304 gm. Bobowo Wiesław KURCWALD
221304 gm. Bobowo Mariola ROSKWITALSKA
221304 gm. Bobowo Jolanta ZIELIŃSKA
221304 gm. Bobowo Bożena KOZYRA
221304 gm. Bobowo Grzegorz PASZEK
221304 gm. Bobowo Irena KIERUZEL
221304 gm. Bobowo Angelika ŁABUŃSKA
221304 gm. Bobowo Piotr BERENT
221304 gm. Bobowo Małgorzata MAKIŁA
221304 gm. Bobowo Leszek JANKOWSKI
221304 gm. Bobowo Zygmunt WILCZEWSKI
80202 gm. Bobrowice Marcin MURAWA
80202 gm. Bobrowice Jakub LEŚKO
80202 gm. Bobrowice Krzysztof WIKTORSKI
80202 gm. Bobrowice Monika KOZAKOWSKA
80202 gm. Bobrowice Anna HAŁUPKA
80202 gm. Bobrowice Iwona SZAJEK
80202 gm. Bobrowice Łukasz DUDZIC
80202 gm. Bobrowice Lucjan TRACZ
80202 gm. Bobrowice Marek PIECHOWIAK
80202 gm. Bobrowice Janina ŁUKASZEWICZ
80202 gm. Bobrowice Andrzej GRUDZIŃSKI
80202 gm. Bobrowice Łukasz SERGIEL
80202 gm. Bobrowice Łukasz KAMERDUŁA
80202 gm. Bobrowice Kamil KORONKA
80202 gm. Bobrowice Łukasz KOWALEWSKI
40802 gm. Bobrowniki Mariusz GOŁĘBIEWSKI
40802 gm. Bobrowniki Marcin KAŹMIRSKI
40802 gm. Bobrowniki Janusz SZTUKA
40802 gm. Bobrowniki Daniela KOPCZYŃSKA
40802 gm. Bobrowniki Dariusz SZYMAŃSKI
40802 gm. Bobrowniki Kamila SZTUCZKA
40802 gm. Bobrowniki Jarosław BOJARSKI
40802 gm. Bobrowniki Andrzej CHOJNACKI
40802 gm. Bobrowniki Jolanta PARZNIEWSKA
40802 gm. Bobrowniki Monika ROHDE
40802 gm. Bobrowniki Paulina SZTUCZKA
40802 gm. Bobrowniki Czesław SUSKI
40802 gm. Bobrowniki Małgorzata PIÓRECKA
40802 gm. Bobrowniki Marzena STAŃCZAK-KAŹMIERSKA
40802 gm. Bobrowniki Władysław KRAZIŃSKI
240104 gm. Bobrowniki Adam NOCUŃ
240104 gm. Bobrowniki Szymon CIEŚLA
240104 gm. Bobrowniki Remigiusz RYGOŁ
240104 gm. Bobrowniki Jarosław WIECZOREK
240104 gm. Bobrowniki Barbara BRZOZOWSKA
240104 gm. Bobrowniki Ilona NAJDA
240104 gm. Bobrowniki Marcin MOREK
240104 gm. Bobrowniki Jadwiga WYCHOWAŁEK
240104 gm. Bobrowniki Mariusz ŁASKI
240104 gm. Bobrowniki Zbigniew BINKO
240104 gm. Bobrowniki Jerzy CHUDY
240104 gm. Bobrowniki Tomasz GWÓŹDŹ
240104 gm. Bobrowniki Kamila SOKOŁA
240104 gm. Bobrowniki Wojciech KOC
240104 gm. Bobrowniki Anna FLAKIEWICZ
40202 gm. Bobrowo Krzysztof CICHEWICZ
40202 gm. Bobrowo Zbigniew CICHEWICZ
40202 gm. Bobrowo Janusz ZIELONKO
40202 gm. Bobrowo Władysław SZULC
40202 gm. Bobrowo Konstanty JAMROŻY
40202 gm. Bobrowo Roman WĘGRZYNOWSKI
40202 gm. Bobrowo Adam ZIÓŁKOWSKI
40202 gm. Bobrowo Marcin KIEDEWICZ
40202 gm. Bobrowo Krzysztof CIEŚLAK
40202 gm. Bobrowo Daniel WIERZCHOWSKI
40202 gm. Bobrowo Ryszard WŁODARCZYK
40202 gm. Bobrowo Grzegorz ADAMSKI
40202 gm. Bobrowo Przemysław SZOSTAKOWSKI
40202 gm. Bobrowo Kamila ZONAKOWSKA
40202 gm. Bobrowo Alina PROKOPOWICZ
120102 gm. Bochnia Franciszek PAJOR
120102 gm. Bochnia Alina SKOCZEK
120102 gm. Bochnia Izydor WRÓBEL
120102 gm. Bochnia Stanisław CEFAL
120102 gm. Bochnia Władysław BIELAK
120102 gm. Bochnia Robert TYNKA
120102 gm. Bochnia Witold KOWALSKI
120102 gm. Bochnia Bogdan TRZÓSŁO
120102 gm. Bochnia Piotr GAJEK
120102 gm. Bochnia Adrian KUKLA
120102 gm. Bochnia Stanisław RACHWAŁ
120102 gm. Bochnia Jacek MAJCHRZAK
120102 gm. Bochnia Barbara KWECZKO
120102 gm. Bochnia Renata KOWALCZYK
120102 gm. Bochnia Maciej LASKOWICZ
200304 gm. Boćki Walentyna KOPTEWICZ
200304 gm. Boćki Przemysław TATARCZUK
200304 gm. Boćki Marta JURKOWICZ
200304 gm. Boćki Piotr ZAWADZKI
200304 gm. Boćki Marek SKOMOROWSKI
200304 gm. Boćki Katarzyna ZALEWSKA
200304 gm. Boćki Adam KRÓL
200304 gm. Boćki Krystyna PIOTROWSKA
200304 gm. Boćki Anatol JAKIMIUK
200304 gm. Boćki Eugeniusz CHMUR
200304 gm. Boćki Jarosław MATWIEJUK
200304 gm. Boćki Wojciech WIERCIŃSKI
200304 gm. Boćki Paweł ZAMBROWSKI
200304 gm. Boćki Małgorzata JÓŹWIAK
200304 gm. Boćki Zbigniew LIPIŃSKI
141902 gm. Bodzanów Anna JAKUBOWSKA
141902 gm. Bodzanów Krzysztof LEWANDOWSKI
141902 gm. Bodzanów Zofia DALKIEWICZ
141902 gm. Bodzanów Sylwia SZMULEWICZ
141902 gm. Bodzanów Radosław CABAN
141902 gm. Bodzanów Małgorzata ŻAGLEWSKA
141902 gm. Bodzanów Waldemar NIEDZIELSKI
141902 gm. Bodzanów Bogusław BŁASZCZAK
141902 gm. Bodzanów Alicja PAKIEŁA
141902 gm. Bodzanów Paweł RÓŻAŃSKI
141902 gm. Bodzanów Zbigniew BOJARSKI
141902 gm. Bodzanów Damian OLEWNIK
141902 gm. Bodzanów Tomasz KUREK
141902 gm. Bodzanów Janusz JANOWSKI
141902 gm. Bodzanów Leszek ATŁASKI
260703 gm. Bodzechów Sławomir KOZŁOWSKI
260703 gm. Bodzechów Krzysztof KUBICKI
260703 gm. Bodzechów Monika NIEDBAŁA
260703 gm. Bodzechów Wiesław MAJEWSKI
260703 gm. Bodzechów Renata FRAŃCZAK
260703 gm. Bodzechów Anna STĘPIEŃ
260703 gm. Bodzechów Władysława ĆWIK
260703 gm. Bodzechów Wioletta HARAŹNY
260703 gm. Bodzechów Bożena PŁATEK
260703 gm. Bodzechów Renata KISZKA
260703 gm. Bodzechów Barbara KOWALSKA
260703 gm. Bodzechów Bogusław JURYS
260703 gm. Bodzechów Jerzy KOZŁOWSKI
260703 gm. Bodzechów Maria ŁEBEK
260703 gm. Bodzechów Wiesław CISEK
260402 gm. Bodzentyn Ewelina DRÓŻDŻ
260402 gm. Bodzentyn Dominik DUDEK
260402 gm. Bodzentyn Włodzimierz BĄDERSKI
260402 gm. Bodzentyn Zofia GLIWA
260402 gm. Bodzentyn Teresa BZYMEK
260402 gm. Bodzentyn Marzanna BOREK
260402 gm. Bodzentyn Katarzyna SIKORA
260402 gm. Bodzentyn Tadeusz ZIELIŃSKI
260402 gm. Bodzentyn Jerzy TOFIL
260402 gm. Bodzentyn Stanisław CHRZĘSZCZYK
260402 gm. Bodzentyn Mariusz MATLA
260402 gm. Bodzentyn Jan WILKOSZ
260402 gm. Bodzentyn Monika JAMRÓZ
260402 gm. Bodzentyn Anna OBARA
260402 gm. Bodzentyn Bogusława JANKOWICZ
22503 gm. Bogatynia Ryszard MORAWSKI
22503 gm. Bogatynia Krystian BAJSAROWICZ
22503 gm. Bogatynia Krzysztof PEREMICKI
22503 gm. Bogatynia Artur SIWAK
22503 gm. Bogatynia Krzysztof MUSIELAK
22503 gm. Bogatynia Barbara OTROCIUK
22503 gm. Bogatynia Piotr KAWECKI
22503 gm. Bogatynia Filip BARBACHOWSKI
22503 gm. Bogatynia Marek MARCZAK
22503 gm. Bogatynia Tomasz TRACZ
22503 gm. Bogatynia Jerzy WIŚNIEWSKI
22503 gm. Bogatynia Zbigniew SZATKOWSKI
22503 gm. Bogatynia Wojciech BŁASIAK
22503 gm. Bogatynia Eugeniusz KUBICA
22503 gm. Bogatynia Dorota BOJAKOWSKA
22503 gm. Bogatynia Dawid SZCZEPANIK
22503 gm. Bogatynia Krystyna DUDZIAK-PIWOWARSKA
22503 gm. Bogatynia Michał KUBICA
22503 gm. Bogatynia Tomasz WIŚNIEWSKI
22503 gm. Bogatynia Artur OLIASZ
22503 gm. Bogatynia Dominik ZAWADA
80102 gm. Bogdaniec Małgorzata BURYN
80102 gm. Bogdaniec Waldemar ADAMCZAK
80102 gm. Bogdaniec Jan DEMCZYSZYN
80102 gm. Bogdaniec Bronisław WIĄCEK
80102 gm. Bogdaniec Edyta KIEŁPIŃSKA
80102 gm. Bogdaniec Tomasz KWIATKOWSKI
80102 gm. Bogdaniec Teresa ASTEL
80102 gm. Bogdaniec Kacper GRADOWSKI
80102 gm. Bogdaniec Dariusz WRÓBLEWSKI
80102 gm. Bogdaniec Mateusz LECH
80102 gm. Bogdaniec Beata TORUŃSKA
80102 gm. Bogdaniec Karolina TOMCZYSZYN
80102 gm. Bogdaniec Beata WIŚNIEWSKA
80102 gm. Bogdaniec Renata SUCHECKA
80102 gm. Bogdaniec Małgorzata LIPIŃSKA
261201 gm. Bogoria Grzegorz SNOPEK
261201 gm. Bogoria Marek MARCINKOWSKI
261201 gm. Bogoria Patrycja DYDUCH
261201 gm. Bogoria Dariusz DUBIEL
261201 gm. Bogoria Danuta SIKORA
261201 gm. Bogoria Jolanta PIOTROWSKA
261201 gm. Bogoria Zdzisław SARZYŃSKI
261201 gm. Bogoria Jolanta WYRZYKOWSKA
261201 gm. Bogoria Krzysztof ZIELIŃSKI
261201 gm. Bogoria Lucjan SŁAWSKI
261201 gm. Bogoria Anna STOBNICKA
261201 gm. Bogoria Edyta UTNIK
261201 gm. Bogoria Bogdan LECH
261201 gm. Bogoria Wiesław BARABASZ
261201 gm. Bogoria Maciej TUTAK
181603 gm. Boguchwała Dominik MAZIARZ
181603 gm. Boguchwała Elżbieta ZIELIŃSKA
181603 gm. Boguchwała Piotr PUSTELNY
181603 gm. Boguchwała Agnieszka BEDNARSKA
181603 gm. Boguchwała Maria ANGOWSKA
181603 gm. Boguchwała Agnieszka SIOREK
181603 gm. Boguchwała Andrzej ZAJĄC
181603 gm. Boguchwała Marta ĆMIEL-GIERGIELEWICZ
181603 gm. Boguchwała Grzegorz WOJEWODA
181603 gm. Boguchwała Katarzyna WARCHOŁ
181603 gm. Boguchwała Jerzy MAZUR
181603 gm. Boguchwała Tadeusz RAK
181603 gm. Boguchwała Antoni ZIOBRO
181603 gm. Boguchwała Łukasz HUDZIK
181603 gm. Boguchwała Alina POCIASK
181603 gm. Boguchwała Piotr BEDNARSKI
181603 gm. Boguchwała Piotr KOBYŁECKI
181603 gm. Boguchwała Tadeusz KALANDYK
181603 gm. Boguchwała Marek CISEK
181603 gm. Boguchwała Iwona PEZDAN-ŚLIŻ
181603 gm. Boguchwała Paweł SANECKI
141603 gm. Boguty-Pianki Konrad ZŁOTKOWSKI
141603 gm. Boguty-Pianki Piotr BOGUCKI
141603 gm. Boguty-Pianki Jadwiga TYMIŃSKA
141603 gm. Boguty-Pianki Jan NIENAŁTOWSKI
141603 gm. Boguty-Pianki Mieczysław GODLEWSKI
141603 gm. Boguty-Pianki Mariusz GODLEWSKI
141603 gm. Boguty-Pianki Mirosław KAZANOWSKI
141603 gm. Boguty-Pianki Aneta GODLEWSKA
141603 gm. Boguty-Pianki Eugeniusz SKOWROŃSKI
141603 gm. Boguty-Pianki Artur ZAWISTOWSKI
141603 gm. Boguty-Pianki Piotr TYMIŃSKI
141603 gm. Boguty-Pianki Grzegorz TYMIŃSKI
141603 gm. Boguty-Pianki Mirosław MURAWSKI
141603 gm. Boguty-Pianki Bogdan SKŁODOWSKI
141603 gm. Boguty-Pianki Jadwiga GODLEWSKA
80902 gm. Bojadła Aneta KAMIŃSKA
80902 gm. Bojadła Luiza MARTYNIAK
80902 gm. Bojadła Joanna DEMSKA-MARCZENIA
80902 gm. Bojadła Edyta RATAJCZAK
80902 gm. Bojadła Patryk PETRUS
80902 gm. Bojadła Krystyna URBAŃSKA
80902 gm. Bojadła Tomasz BEDNAREK
80902 gm. Bojadła Małgorzata NOWAKOWSKA
80902 gm. Bojadła Jerzy WODZISŁAWSKI
80902 gm. Bojadła Małgorzata DRZEWIECKA
80902 gm. Bojadła Robert KUROWSKI
80902 gm. Bojadła Robert KUBIK
80902 gm. Bojadła Magdalena KRAMSKA
80902 gm. Bojadła Justyna SZOPA
80902 gm. Bojadła Sławomir SAWICKI
302201 gm. Bojanowo Waldemar CZERWIŃSKI
302201 gm. Bojanowo Jan MORYSON
302201 gm. Bojanowo Ilona PAZOŁA-SZYMAŃSKA
302201 gm. Bojanowo Tomasz WAŁKIEWICZ
302201 gm. Bojanowo Tomasz WOŹNICZKA
302201 gm. Bojanowo Jan KUBIS
302201 gm. Bojanowo Alina BRONIARZ
302201 gm. Bojanowo Renata JAGODZIK
302201 gm. Bojanowo Jarosław BARTKOWIAK
302201 gm. Bojanowo Dariusz STACHOWIAK
302201 gm. Bojanowo Ewa SZCZEPANIAK
302201 gm. Bojanowo Sebastian MIEKISZ
302201 gm. Bojanowo Karolina SALAMON
302201 gm. Bojanowo Beata BURA
302201 gm. Bojanowo Bogumiła WOŹNIAK
181802 gm. Bojanów Emil BIELEŃ
181802 gm. Bojanów Jan PUZIO
181802 gm. Bojanów Krzysztof MAGDZIAK
181802 gm. Bojanów Marta BUREK
181802 gm. Bojanów Łukasz SZCZĘCH
181802 gm. Bojanów Marek LESICZKA
181802 gm. Bojanów Krzysztof BEDNARCZYK
181802 gm. Bojanów Józef GRABIEC
181802 gm. Bojanów Zbigniew MARUT
181802 gm. Bojanów Monika IWASZCZUK
181802 gm. Bojanów Mieczysław SASIELA
181802 gm. Bojanów Jerzy PASEK
181802 gm. Bojanów Wojciech ŻAK
181802 gm. Bojanów Michał KOTWICA
181802 gm. Bojanów Tadeusz TUREK
241404 gm. Bojszowy Urszula BIAŁOŻYT
241404 gm. Bojszowy Adam CZARNYNOGA
241404 gm. Bojszowy Sebastian LYSKO
241404 gm. Bojszowy Marcin DUŻY
241404 gm. Bojszowy Tomasz LEJAWA
241404 gm. Bojszowy Krystyna KNOPEK
241404 gm. Bojszowy Andrzej ROKOWSKI
241404 gm. Bojszowy Roman HORST
241404 gm. Bojszowy Janusz WAWRZYCZEK
241404 gm. Bojszowy Marek KUMOR
241404 gm. Bojszowy Krzysztof JASIŃSKI
241404 gm. Bojszowy Łukasz MRZYK
241404 gm. Bojszowy Grzegorz KOTAS
241404 gm. Bojszowy Krzysztof KOMANDERA
241404 gm. Bojszowy Mariusz OROCZ
120401 gm. Bolesław Jan KACZÓWKA
120401 gm. Bolesław Stanisław ZWIRECKI
120401 gm. Bolesław Janusz PIERGA
120401 gm. Bolesław Danuta SZCZYGIEŁ
120401 gm. Bolesław Łukasz RACHMACIEJ
120401 gm. Bolesław Sławomir MIŁOŚ
120401 gm. Bolesław Jan ŚWIATŁOWSKI
120401 gm. Bolesław Piotr CZUPRYNA
120401 gm. Bolesław Krzysztof ŚWIATŁOWSKI
120401 gm. Bolesław Ryszard KACZÓWKA
120401 gm. Bolesław Józef KOPKA
120401 gm. Bolesław Roman KOWAL
120401 gm. Bolesław Agnieszka SOLAK
120401 gm. Bolesław Jan MISIASZEK
120401 gm. Bolesław Joanna GIL
121203 gm. Bolesław Ewa DYCHTOŃ
121203 gm. Bolesław Iwona SKUPIŃSKA
121203 gm. Bolesław Józef GOŁĄB
121203 gm. Bolesław Marzena MIREK
121203 gm. Bolesław Krzysztof DUDZIŃSKI
121203 gm. Bolesław Anna CHMIEST
121203 gm. Bolesław Dawid SADOWSKI
121203 gm. Bolesław Mirosław ĆWIĘCZEK
121203 gm. Bolesław Sebastian PIEKOSZEWSKI
121203 gm. Bolesław Ewa CZERWIŃSKA
121203 gm. Bolesław Zygmunt BANAŚ
121203 gm. Bolesław Bartłomiej PRYCHODKO
121203 gm. Bolesław Agata CZERNIAK
121203 gm. Bolesław Marcin MACEK
121203 gm. Bolesław Jacek FAŁOWSKI
20102 gm. Bolesławiec Edward POTOCKI
20102 gm. Bolesławiec Bogusław UZIEJ
20102 gm. Bolesławiec Leszek BERNY
20102 gm. Bolesławiec Krystyna WÓJTOWICZ
20102 gm. Bolesławiec Andrzej CHUDZIK
20102 gm. Bolesławiec Rozalia GAJEWSKA
20102 gm. Bolesławiec Jadwiga DURTKA
20102 gm. Bolesławiec Małgorzata ZORYŁO
20102 gm. Bolesławiec Andrzej SZWEDO
20102 gm. Bolesławiec Anetta KAMIŃSKA
20102 gm. Bolesławiec Beata TOROŃCZAK
20102 gm. Bolesławiec Rafał JANIEC
20102 gm. Bolesławiec Henryk OSTROWSKI
20102 gm. Bolesławiec Łukasz BIEGACZ
20102 gm. Bolesławiec Grażyna ŁUCKA
101801 gm. Bolesławiec Ilona GÓRAL
101801 gm. Bolesławiec Krystyna NOWAKOWSKA
101801 gm. Bolesławiec Sylwester DULSKI
101801 gm. Bolesławiec Marianna CIERKOSZ
101801 gm. Bolesławiec Ewa MAKÓWKA
101801 gm. Bolesławiec Józef KOŁODZIEJ
101801 gm. Bolesławiec Bartłomiej ZUZEK
101801 gm. Bolesławiec Danuta MARKIEWICZ
101801 gm. Bolesławiec Szymon POKORA
101801 gm. Bolesławiec Aneta KMIECIK-GWIZDEK
101801 gm. Bolesławiec Maciej MACIEJEWSKI
101801 gm. Bolesławiec Artur DULSKI
101801 gm. Bolesławiec Alicja MAŚLANKA
101801 gm. Bolesławiec Paulina OLEJNIK-JANAS
101801 gm. Bolesławiec Alina MAŚLANKA
321002 gm. Boleszkowice Agnieszka STANKIEWICZ
321002 gm. Boleszkowice Zbigniew STRZELCZYK
321002 gm. Boleszkowice Marcin CIECHANOWICZ
321002 gm. Boleszkowice Karol ŚPIEWAK
321002 gm. Boleszkowice Iwona GUSZKOWSKA
321002 gm. Boleszkowice Anna BUKIEL
321002 gm. Boleszkowice Ryszard STOPAREK
321002 gm. Boleszkowice Jolanta SZCZEPANIAK
321002 gm. Boleszkowice Bogusław ŚNIADAŁA
321002 gm. Boleszkowice Zygmunt ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI
321002 gm. Boleszkowice Sabina BEDNARZ
321002 gm. Boleszkowice Jan WOŹNIAK
321002 gm. Boleszkowice Eugeniusz MROCZKOWSKI
321002 gm. Boleszkowice Renata MATUSZEWSKA
321002 gm. Boleszkowice Michał SŁUGOCKI
101501 gm. Bolimów Dariusz MIŚTA
101501 gm. Bolimów Michał KONOPCZYŃSKI
101501 gm. Bolimów Jan HUBERT
101501 gm. Bolimów Jarosław MOŃKO
101501 gm. Bolimów Sławomir SKRZYPOWSKI
101501 gm. Bolimów Wojciech CISZEWSKI
101501 gm. Bolimów Jan MUSZYŃSKI
101501 gm. Bolimów Tadeusz AMBROZIAK
101501 gm. Bolimów Wiktor TARMANOWSKI
101501 gm. Bolimów Agnieszka KURCZAK
101501 gm. Bolimów Krzysztof GALA
101501 gm. Bolimów Stanisław CZARNOTA
101501 gm. Bolimów Marianna STROŻEK
101501 gm. Bolimów Michał GREFKOWICZ
101501 gm. Bolimów Arkadiusz ŻUKOWSKI
20502 gm. Bolków Marek JANAS
20502 gm. Bolków Elżbieta KRAMARCZUK
20502 gm. Bolków Jacek PŁASZEWSKI
20502 gm. Bolków Małgorzata CIOŁKO
20502 gm. Bolków Agnieszka SZEMBERSKA
20502 gm. Bolków Agata SZEMBERSKA
20502 gm. Bolków Marek KWIATKOWSKI
20502 gm. Bolków Łukasz IWUĆ
20502 gm. Bolków Marlena BARANOWSKA
20502 gm. Bolków Zbigniew WOLSKI
20502 gm. Bolków Teresa OZIMEK
20502 gm. Bolków Paulina BRYMERSKA
20502 gm. Bolków Michał STANEK
20502 gm. Bolków Paweł SZYMAŃSKI
20502 gm. Bolków Mirosław PUSTUŁA
41803 gm. Boniewo Eugeniusz ADRYAŃCZYK
41803 gm. Boniewo Adam CIESIELSKI
41803 gm. Boniewo Jan MODRZEJEWSKI
41803 gm. Boniewo Karolina MYSIOR
41803 gm. Boniewo Ewa DOLATA VEL DOLATOWSKA
41803 gm. Boniewo Daniel SZADKOWSKI
41803 gm. Boniewo Marcin STAWICKI
41803 gm. Boniewo Paweł BOCIAN
41803 gm. Boniewo Jerzy PRZYBYSZ
41803 gm. Boniewo Andrzej PAWŁOWSKI
41803 gm. Boniewo Henryka WOJASIŃSKA
41803 gm. Boniewo Ireneusz GÓRSKI
41803 gm. Boniewo Grzegorz KUJAWSKI
41803 gm. Boniewo Agnieszka DAROSZEWSKA
41803 gm. Boniewo Mirosław PIASECKI
300401 gm. Borek Wielkopolski Tomasz SZCZEPANIAK
300401 gm. Borek Wielkopolski Roman MALICKI
300401 gm. Borek Wielkopolski Piotr KĘDZIA
300401 gm. Borek Wielkopolski Elżbieta WOJCIECHOWSKA
300401 gm. Borek Wielkopolski Artur OSOWICZ
300401 gm. Borek Wielkopolski Damian FLORCZYK
300401 gm. Borek Wielkopolski Romuald GAWROŃSKI
300401 gm. Borek Wielkopolski Magdalena PRZYBYLAK
300401 gm. Borek Wielkopolski Andrzej KUBIAK
300401 gm. Borek Wielkopolski Michał DOPIERAŁA
300401 gm. Borek Wielkopolski Tomasz PAWLAK
300401 gm. Borek Wielkopolski Róża JĘDROSZ
300401 gm. Borek Wielkopolski Leszek CHAŁUPNICZAK
300401 gm. Borek Wielkopolski Radosław ANDRZEJAK
300401 gm. Borek Wielkopolski Jacek GAŁCZYŃSKI
61502 gm. Borki Tomasz KWAŚNY
61502 gm. Borki Andrzej ROGULSKI
61502 gm. Borki Elżbieta KULENTY
61502 gm. Borki Janusz BUHAJ
61502 gm. Borki Bożena GÓRSKA
61502 gm. Borki Bogdan SPOSÓB
61502 gm. Borki Piotr CIEŚLAK
61502 gm. Borki Piotr KONDASZUK
61502 gm. Borki Marcin JASZCZUK
61502 gm. Borki Danuta KUCIO
61502 gm. Borki Beata GUZ
61502 gm. Borki Rafał GREMPLEWSKI
61502 gm. Borki Stanisław SOKÓŁ
61502 gm. Borki Henryk BĘCZYŃSKI
61502 gm. Borki Adam KRÓL
142301 gm. Borkowice Piotr KOWALSKI
142301 gm. Borkowice Krystyna TRACZYK
142301 gm. Borkowice Jadwiga WOJTUNIK
142301 gm. Borkowice Wiesława STANDO
142301 gm. Borkowice Jacek GŁUCH
142301 gm. Borkowice Tomasz SŁOŃ
142301 gm. Borkowice Tadeusz ŚWIERCZYŃSKI
142301 gm. Borkowice Alina FRONCZAK
142301 gm. Borkowice Katarzyna DUMIN
142301 gm. Borkowice Krzysztof WIELGUS
142301 gm. Borkowice Paweł ŚWIERCZ
142301 gm. Borkowice Wojciech BRODECKI
142301 gm. Borkowice Sławomir PLASKOTA
142301 gm. Borkowice Mirosław DŁUGOSZ
142301 gm. Borkowice Mirosław MŁYNARCZYK
321504 gm. Borne Sulinowo Mariusz GORGOL
321504 gm. Borne Sulinowo Joanna GROSICKA
321504 gm. Borne Sulinowo Agnieszka BARTOSZEK
321504 gm. Borne Sulinowo Magdalena BUGIEL
321504 gm. Borne Sulinowo Karolina FORNAL
321504 gm. Borne Sulinowo Izabela JADWIŻYC
321504 gm. Borne Sulinowo Dariusz PALICKI
321504 gm. Borne Sulinowo Renata KOMOROWSKA
321504 gm. Borne Sulinowo Anetta CHOŁODY
321504 gm. Borne Sulinowo Marzena GĄSIENICA
321504 gm. Borne Sulinowo Arkadiusz MALARSKI
321504 gm. Borne Sulinowo Elżbieta NIEPELT
321504 gm. Borne Sulinowo Irena LIS
321504 gm. Borne Sulinowo Paweł SZTYLER
321504 gm. Borne Sulinowo Artur MALINOWSKI
240702 gm. Boronów Bogdan HUTSZ
240702 gm. Boronów Wioleta LIPKA
240702 gm. Boronów Krystyna NOWAK
240702 gm. Boronów Antoni STROBA
240702 gm. Boronów Irena KOZAK
240702 gm. Boronów Marian ŚLĘZOK
240702 gm. Boronów Barbara KOŻUCH
240702 gm. Boronów Aleksander MALCHER
240702 gm. Boronów Aleksandra MAŁYSA
240702 gm. Boronów Jarosław GAŁKA
240702 gm. Boronów Robert HUCZ
240702 gm. Boronów Grzegorz MERCIK
240702 gm. Boronów Aniela FRANIA
240702 gm. Boronów Ilona ROBOK
240702 gm. Boronów Teresa PAPROTNY
181102 gm. Borowa Norbert STALA
181102 gm. Borowa Robert WRZOSEK
181102 gm. Borowa Władysław KLIŚ
181102 gm. Borowa Sebastian STACHOWICZ
181102 gm. Borowa Michał OPAŁACZ
181102 gm. Borowa Wiesław ŻELAZKO
181102 gm. Borowa Andrzej MASAJADA
181102 gm. Borowa Augustyn BASZTURA
181102 gm. Borowa Piotr DROŻDŻOWSKI
181102 gm. Borowa Marcin STACHURA
181102 gm. Borowa Waldemar POLIT
181102 gm. Borowa Mieczysław RUGAŁA
181102 gm. Borowa Stanisław ŁACH
181102 gm. Borowa Eugeniusz RYMANOWSKI
181102 gm. Borowa Mieczysław WIĄCEK
140303 gm. Borowie Tadeusz BARANEK
140303 gm. Borowie Krystyna BELKIEWICZ
140303 gm. Borowie Dominika GORA
140303 gm. Borowie Tomasz METERA
140303 gm. Borowie Marzena NOWAK
140303 gm. Borowie Maciej BARAN
140303 gm. Borowie Ewa WIELGOSZ
140303 gm. Borowie Michał CHMIELAK
140303 gm. Borowie Elżbieta RYBICKA
140303 gm. Borowie Krzysztof KOWALSKI
140303 gm. Borowie Grzegorz KOWALSKI
140303 gm. Borowie Halina BARCIKOWSKA
140303 gm. Borowie Maria SABAK
140303 gm. Borowie Alicja SZANIAWSKA
140303 gm. Borowie Tadeusz ŚWIĄTEK
21701 gm. Borów Ryszard GÓRNIAK
21701 gm. Borów Barbara CHRZAN
21701 gm. Borów Anna SKULSKA
21701 gm. Borów Ewa DARECKA
21701 gm. Borów Jan PRZYSZLAK
21701 gm. Borów Krzysztof CHABERSKI
21701 gm. Borów Maciej BAGIŃSKI
21701 gm. Borów Grażyna KOSIŃSKA
21701 gm. Borów Piotr ZASŁUCKI
21701 gm. Borów Krzysztof GOLEC
21701 gm. Borów Adam SZCZEPANKIEWICZ
21701 gm. Borów Anna BUDNA
21701 gm. Borów Wiesław LECHOWSKI
21701 gm. Borów Justyna OLANIN
21701 gm. Borów Waldemar NOWICKI
60902 gm. Borzechów Władysław BISZCZAK
60902 gm. Borzechów Marianna PIETRAS
60902 gm. Borzechów Agnieszka DROZDA
60902 gm. Borzechów Stanisław DĘBOWCZYK
60902 gm. Borzechów Damian BIENIEK
60902 gm. Borzechów Paweł MAJEWSKI
60902 gm. Borzechów Józef WÓJCIK
60902 gm. Borzechów Grzegorz DUBIL
60902 gm. Borzechów Arkadiusz WAWER
60902 gm. Borzechów Henryk SYROKA
60902 gm. Borzechów Henryk WIELGUS
60902 gm. Borzechów Józef KWIATKOWSKI
60902 gm. Borzechów Jarosław KOZIEŁ
60902 gm. Borzechów Halina IWANIAK
60902 gm. Borzechów Paweł ŻURAWSKI
120201 gm. Borzęcin Paweł POSTAWA
120201 gm. Borzęcin Tadeusz PRUS
120201 gm. Borzęcin Anna CHOCZYŃSKA
120201 gm. Borzęcin Józef CIOCHOŃ
120201 gm. Borzęcin Paweł KUŁAK
120201 gm. Borzęcin Czesław MAŁEK
120201 gm. Borzęcin Józef KIJAK
120201 gm. Borzęcin Maria PILARSKA
120201 gm. Borzęcin Rafał ZWOLAK
120201 gm. Borzęcin Czesław CZAJA
120201 gm. Borzęcin Maria KAMYSZ
120201 gm. Borzęcin Piotr MISZTAK
120201 gm. Borzęcin Agata ROCZNIAK
120201 gm. Borzęcin Stanisław HALIK
120201 gm. Borzęcin Marcin NASIADKA
220101 gm. Borzytuchom Jarosław GARBICZ
220101 gm. Borzytuchom Mirosław WENSIERSKI
220101 gm. Borzytuchom Bartłomiej SOKOŁOWSKI
220101 gm. Borzytuchom Leszek SZACHTA
220101 gm. Borzytuchom Jarosław CIERNIAK
220101 gm. Borzytuchom Grzegorz KĘDZIORA
220101 gm. Borzytuchom Henryk KĘDZIORA
220101 gm. Borzytuchom Witold GRADZIK
220101 gm. Borzytuchom Krzysztof KĄDZIELA
220101 gm. Borzytuchom Bogusława PIEPRZNIK
220101 gm. Borzytuchom Stanisława HARAHUC
220101 gm. Borzytuchom Krzysztof FURMAN
220101 gm. Borzytuchom Lucyna KOSOWSKA
220101 gm. Borzytuchom Krzysztof LASS
220101 gm. Borzytuchom Beata KUDLIK
300802 gm. Bralin Roman LEMANIK
300802 gm. Bralin Kamil WANZEK
300802 gm. Bralin Leszek GŁĄB
300802 gm. Bralin Paweł NARĘKIEWICZ
300802 gm. Bralin Marek MARKIEWICZ
300802 gm. Bralin Michael BÖHM
300802 gm. Bralin Mateusz BORYCZKA
300802 gm. Bralin Adrian SZLAG
300802 gm. Bralin Karol POPRAWA
300802 gm. Bralin Anna CZAJKA
300802 gm. Bralin Monika KULA
300802 gm. Bralin Stanisław NIECHCIAŁ
300802 gm. Bralin Kazimierz KŁODNICKI
300802 gm. Bralin Tadeusz IWAN
300802 gm. Bralin Paweł BÖHM
160202 gm. Branice Adam HERBUT
160202 gm. Branice Wojciech CHUCHLA
160202 gm. Branice Maciej NOWAK
160202 gm. Branice Władysław LENARTOWICZ
160202 gm. Branice Mirosław BARSKI
160202 gm. Branice Wiesław CYKOWSKI
160202 gm. Branice Bogusława DYLĄG
160202 gm. Branice Józef ANTOSZCZYSZYN
160202 gm. Branice Roman KOWALCZYK
160202 gm. Branice Tadeusz SĘGA
160202 gm. Branice Marta HUMENIUK-WIŚNIEWSKA
160202 gm. Branice Paweł KOPECZEK
160202 gm. Branice Iwona PĄCZKO
160202 gm. Branice Roman LENARTOWICZ
160202 gm. Branice Artur NOWAK
280202 gm. Braniewo Krzysztof KOZŁOWSKI
280202 gm. Braniewo Dominik KUNC
280202 gm. Braniewo Ewelina SZKUDLAREK
280202 gm. Braniewo Cezary ŚWIERDZEWSKI
280202 gm. Braniewo Anetta BABIK
280202 gm. Braniewo Małgorzata ROJEK
280202 gm. Braniewo Dariusz FRĄCKIEWICZ
280202 gm. Braniewo Czesław KACZMARSKI
280202 gm. Braniewo Janusz PUSZCZ
280202 gm. Braniewo Piotr JASTRZĘBSKI
280202 gm. Braniewo Daniel KAPUSTO
280202 gm. Braniewo Paweł SZAKIEWICZ
280202 gm. Braniewo Andrzej KARPIŃSKI
280202 gm. Braniewo Tomasz KOŁODZIEJCZYK
280202 gm. Braniewo Stanisław ŻOŁĘDZIEWSKI
200305 gm. Brańsk Anna ŻERO
200305 gm. Brańsk Franciszek BOLESTA
200305 gm. Brańsk Marek KADŁUBOWSKI
200305 gm. Brańsk Adam MATYSIAK
200305 gm. Brańsk Witold SIEROCKI
200305 gm. Brańsk Tadeusz KRASOWSKI
200305 gm. Brańsk Grażyna PŁONOWSKA
200305 gm. Brańsk Franciszek RUŁKA
200305 gm. Brańsk Mariusz PÓŁTORAK
200305 gm. Brańsk Marek BRZOZOWSKI
200305 gm. Brańsk Honorata KRASNODĘBSKA-BOBEL
200305 gm. Brańsk Józef SZPAKOWSKI
200305 gm. Brańsk Paweł WYSOCKI
200305 gm. Brańsk Paula GÓRSKA
200305 gm. Brańsk Elżbieta MOCZULSKA
143501 gm. Brańszczyk Piotr DEPTUŁA
143501 gm. Brańszczyk Tomasz BRALEWSKI
143501 gm. Brańszczyk Adam BŁOŃSKI
143501 gm. Brańszczyk Ewa WIELGOLASKA
143501 gm. Brańszczyk Bogdan CZARNECKI
143501 gm. Brańszczyk Jadwiga UCHAL
143501 gm. Brańszczyk Hanna ZAGOŻDŻON
143501 gm. Brańszczyk Jadwiga STOSZEWSKA
143501 gm. Brańszczyk Tadeusz KRUSZEWSKI
143501 gm. Brańszczyk Paweł SZYDLIK
143501 gm. Brańszczyk Andrzej SKŁUCKI
143501 gm. Brańszczyk Jan DOMALEWSKI
143501 gm. Brańszczyk Andrzej KUKWA
143501 gm. Brańszczyk Sławomir GAŁĄZKA
143501 gm. Brańszczyk Anna NASIADKA
101403 gm. Brąszewice Jan ŚWIĄTEK
101403 gm. Brąszewice Łukasz DĄBEK
101403 gm. Brąszewice Remigiusz UBYCHA
101403 gm. Brąszewice Bartłomiej KUŚ
101403 gm. Brąszewice Justyna BRĄŚ
101403 gm. Brąszewice Adam SOWIZDRZAŁ
101403 gm. Brąszewice Zdzisława KOMENDA
101403 gm. Brąszewice Adam LASKOWSKI
101403 gm. Brąszewice Antoni SOWIZDRZAŁ
101403 gm. Brąszewice Józef TORUŃSKI
101403 gm. Brąszewice Marzena CICHECKA
101403 gm. Brąszewice Grażyna DOBRUCHOWSKA
101403 gm. Brąszewice Józef PRZEZAK
101403 gm. Brąszewice Zenon CIUPEK
101403 gm. Brąszewice Andrzej SMOK
240304 gm. Brenna Zdzisław GAWLAS
240304 gm. Brenna Gabriela GAŃCZARCZYK-DEC
240304 gm. Brenna Krzysztof STAŚ
240304 gm. Brenna Marcin JANASIK
240304 gm. Brenna Ryszard GŁÓWCZAK
240304 gm. Brenna Magdalena MYŚLIWIEC
240304 gm. Brenna Artur KŁÓSKO
240304 gm. Brenna Seweryn GREŃ
240304 gm. Brenna Elżbieta HUBCZYK
240304 gm. Brenna Małgorzata GREŃ
240304 gm. Brenna Krystian ŻYŁKA
240304 gm. Brenna Jan STAŚ
240304 gm. Brenna Łucja MAJEWSKA
240304 gm. Brenna Dominik GREŃ
240304 gm. Brenna Józef FERFECKI
142802 gm. Brochów Krzysztof MIJAKOWSKI
142802 gm. Brochów Marcin NAWROCKI
142802 gm. Brochów Robert KARAŚ
142802 gm. Brochów Cezary GRONECKI
142802 gm. Brochów Grażyna BRYCH
142802 gm. Brochów Mieczysław GRZEGOROWSKI
142802 gm. Brochów Marek ORLIŃSKI
142802 gm. Brochów Stanisław JACZYŃSKI
142802 gm. Brochów Henryk RUTKOWSKI
142802 gm. Brochów Aleksander KAPAŁKA
142802 gm. Brochów Ewa STĘPIEŃ
142802 gm. Brochów Michał SZYMAŃSKI
142802 gm. Brochów Janusz MIECZNIKOWSKI
142802 gm. Brochów Jacek KARAŚ
142802 gm. Brochów Iwona KOPKA
40203 gm. Brodnica Anna SŁAWIŃSKA
40203 gm. Brodnica Piotr MALINOWSKI
40203 gm. Brodnica Adam ZALEWSKI
40203 gm. Brodnica Marek HOGA
40203 gm. Brodnica Maciej POPŁAWSKI
40203 gm. Brodnica Tomasz NOWAKOWSKI
40203 gm. Brodnica Rafał ROMAN
40203 gm. Brodnica Kazimierz PIOTRKOWSKI
40203 gm. Brodnica Kamila MACIEJEWSKA
40203 gm. Brodnica Jarosław DORNAKOWSKI
40203 gm. Brodnica Roman KALISZEWSKI
40203 gm. Brodnica Agnieszka KOWALKOWSKA
40203 gm. Brodnica Krystian LEWANDOWSKI
40203 gm. Brodnica Piotr NOWAKOWSKI
40203 gm. Brodnica Andrzej ROSKOWSKI
302601 gm. Brodnica Łukasz PAKOWSKI
302601 gm. Brodnica Krzysztof MARCINIAK
302601 gm. Brodnica Marek KOPEĆ
302601 gm. Brodnica Zenon SZTUK
302601 gm. Brodnica Jagoda CHORAŁA
302601 gm. Brodnica Andrzej WOJCIECHOWSKI
302601 gm. Brodnica Luiza WŁODARCZAK
302601 gm. Brodnica Dorota OLESZAK
302601 gm. Brodnica Roman TYLCZYŃSKI
302601 gm. Brodnica Dariusz WITKOWSKI
302601 gm. Brodnica Damian GRABNY
302601 gm. Brodnica Mariola JAKUBIAK
302601 gm. Brodnica Maciej GRYGIER
302601 gm. Brodnica Daniel KAŹMIERCZAK
302601 gm. Brodnica Wojciech LISEK
81103 gm. Brody Tadeusz PÓŁTORAK
81103 gm. Brody Barbara BORZYCH
81103 gm. Brody Michał JURKOWSKI
81103 gm. Brody Ryszard ŁYCZAKOWSKI
81103 gm. Brody Jadwiga FALKIEWICZ
81103 gm. Brody Tadeusz KUCZKOWSKI
81103 gm. Brody Adam BABIARZ
81103 gm. Brody Agata GAWRON
81103 gm. Brody Jerzy BAUSA
81103 gm. Brody Marek TRACZ
81103 gm. Brody Małgorzata WAWRZYNIAK
81103 gm. Brody Tadeusz ŻYCHLIŃSKI
81103 gm. Brody Jan OSTAPIEJ
81103 gm. Brody Lech KOSSAK
81103 gm. Brody Andrzej TUROWSKI
261102 gm. Brody Marzena BERNAT
261102 gm. Brody Roch KUDELSKI
261102 gm. Brody Jerzy BANASIK
261102 gm. Brody Leszek SARNA
261102 gm. Brody Jadwiga BONIA
261102 gm. Brody Piotr KOSMALA
261102 gm. Brody Dariusz ŁODEJ
261102 gm. Brody Wojciech JANIEC
261102 gm. Brody Beata SZUSTAK
261102 gm. Brody Andrzej JAGIEŁA
261102 gm. Brody Marta PROKOP
261102 gm. Brody Marek MICHALCZEWSKI
261102 gm. Brody Janusz ADAMUS
261102 gm. Brody Tomasz BUDZYŃ
261102 gm. Brody Aneta KUTERA
320501 gm. Brojce Bożena PRZYBYLSKA
320501 gm. Brojce Anna RODAK
320501 gm. Brojce Wojciech PIASECKI
320501 gm. Brojce Piotr ŁAKOMY
320501 gm. Brojce Agnieszka FUDAŁA
320501 gm. Brojce Aurelia SZOŁTUN
320501 gm. Brojce Waldemar ZAREMBA
320501 gm. Brojce Tomasz KOSTRZEWA
320501 gm. Brojce Anna TOMCZYK
320501 gm. Brojce Agnieszka ŁOSIEWICZ
320501 gm. Brojce Helena SIKORSKA
320501 gm. Brojce Elżbieta ZIÓŁKOWSKA
320501 gm. Brojce Dawid BŁASZCZYK
320501 gm. Brojce Małgorzata DALAK
320501 gm. Brojce Jan HERMAN
141604 gm. Brok Monika ZADROGA
141604 gm. Brok Edyta MIKOŁAJCZYK
141604 gm. Brok Iwona KAŃKOWSKA
141604 gm. Brok Dariusz CISKOWSKI
141604 gm. Brok Robert MINDAK
141604 gm. Brok Marek KOZIARA
141604 gm. Brok Józef PARYS
141604 gm. Brok Marek RÓWNY
141604 gm. Brok Piotr BOROWY
141604 gm. Brok Sylwester RUNO
141604 gm. Brok Roman PODOLAK
141604 gm. Brok Marek BRZOSTEK
141604 gm. Brok Jerzy MAJEWSKI
141604 gm. Brok Jan BOROWY
141604 gm. Brok Antoni STEFAŃCZYK
100603 gm. Brójce Leszek BANACH
100603 gm. Brójce Czesław FILIP
100603 gm. Brójce Magdalena COMPOREK
100603 gm. Brójce Jerzy JASIŃSKI
100603 gm. Brójce Andrzej BRAUN
100603 gm. Brójce Sylwester KĘPKA
100603 gm. Brójce Aleksandra BRDOŃ
100603 gm. Brójce Urszula BRDOŃ
100603 gm. Brójce Iwona GAJEWSKA
100603 gm. Brójce Henryk ZAWADA
100603 gm. Brójce Przemysław KULIK
100603 gm. Brójce Marian PACH
100603 gm. Brójce Marcin DERACH
100603 gm. Brójce Andrzej PŁUCIENNIK
100603 gm. Brójce Marek MURAS
141903 gm. Brudzeń Duży Walentyna KOWALSKA
141903 gm. Brudzeń Duży Anna PAWLIKOWSKA
141903 gm. Brudzeń Duży Ryszard SKONIECZNY
141903 gm. Brudzeń Duży Aleksandra KRZEMIŃSKA
141903 gm. Brudzeń Duży Adam MAŃSKI
141903 gm. Brudzeń Duży Tadeusz BOROWICKI
141903 gm. Brudzeń Duży Andrzej SZWECH
141903 gm. Brudzeń Duży Rafał NOWAK
141903 gm. Brudzeń Duży Hanna SKIERKOWSKA
141903 gm. Brudzeń Duży Sławomir KARPIŃSKI
141903 gm. Brudzeń Duży Lech RUTKOWSKI
141903 gm. Brudzeń Duży Sławomir MARCINIAK
141903 gm. Brudzeń Duży Tomasz KRANKIEWICZ
141903 gm. Brudzeń Duży Michał WRZEŚNIEWSKI
141903 gm. Brudzeń Duży Iwona MATUSIAK
302702 gm. Brudzew Krzysztof DOPIERAŁA
302702 gm. Brudzew Marek OBLIZAJEK
302702 gm. Brudzew Jacek SIEKACZ
302702 gm. Brudzew Mateusz KASZYŃSKI
302702 gm. Brudzew Ewa RUDA
302702 gm. Brudzew Kazimierz WDOWIŃSKI
302702 gm. Brudzew Iwona HOFMAN
302702 gm. Brudzew Krzysztof LIPIŃSKI
302702 gm. Brudzew Tomasz KICIŃSKI
302702 gm. Brudzew Mirosław ANDRZEJEWSKI
302702 gm. Brudzew Zdzisław KAŹMIERCZAK
302702 gm. Brudzew Jerzy GRZYŚNIK
302702 gm. Brudzew Artur SŁOMOWSKI
302702 gm. Brudzew Dariusz KICIŃSKI
302702 gm. Brudzew Piotr MACIASZEK
220202 gm. Brusy Olgierd CHYLEWSKI
220202 gm. Brusy Andrzej WIECKI
220202 gm. Brusy Marek ZBLEWSKI
220202 gm. Brusy Dariusz RUTOWSKI
220202 gm. Brusy Andrzej KULESZA
220202 gm. Brusy Witold JASZEWSKI
220202 gm. Brusy Marcin CYSEWSKI
220202 gm. Brusy Tomasz DORSZYŃSKI
220202 gm. Brusy Zbigniew ŁĄCKI
220202 gm. Brusy Michał SZCZEPAŃSKI
220202 gm. Brusy Emilia WARNKE
220202 gm. Brusy Michał KIN
220202 gm. Brusy Marek DANIŁKO
220202 gm. Brusy Marzena LESZCZYŃSKA
220202 gm. Brusy Bernadeta NIEBRZYDOWSKA
142103 gm. Brwinów Maciej ŻUKOWSKI
142103 gm. Brwinów Andrzej GUZIK
142103 gm. Brwinów Adrianna OLCZAK
142103 gm. Brwinów Marek WINIARSKI
142103 gm. Brwinów Rafał WYSOCKI
142103 gm. Brwinów Barbara KORALEWSKA
142103 gm. Brwinów Małgorzata JABŁOŃSKA
142103 gm. Brwinów Zbigniew KURZĄDKOWSKI
142103 gm. Brwinów Grzegorz MATYSIAK
142103 gm. Brwinów Małgorzata KUCHARSKA
142103 gm. Brwinów Firmin SŁOJEWSKI
142103 gm. Brwinów Paweł NYC
142103 gm. Brwinów Karol KÜHN
142103 gm. Brwinów Sławomir RAKOWIECKI
142103 gm. Brwinów Marta BARTOS
142103 gm. Brwinów Lidia IWOŁA
142103 gm. Brwinów Adam ADAMCZYK
142103 gm. Brwinów Dariusz KRZEMIŃSKI
142103 gm. Brwinów Arkadiusz KOSIŃSKI
142103 gm. Brwinów Aldona GÓRNIAK
142103 gm. Brwinów Michał SEGIT
22201 gm. Brzeg Dolny Eugeniusz SKORUPKA
22201 gm. Brzeg Dolny Kamil KASINA
22201 gm. Brzeg Dolny Jakub ŁUKOJKO
22201 gm. Brzeg Dolny Maria CZYKIEL
22201 gm. Brzeg Dolny Piotr KOZDROWICKI
22201 gm. Brzeg Dolny Rafał JASTRZĘBSKI
22201 gm. Brzeg Dolny Mirosław KRAWIEC
22201 gm. Brzeg Dolny Krzysztof KASIAŃCZUK
22201 gm. Brzeg Dolny Maria-Teresa WABIŃSKA
22201 gm. Brzeg Dolny Anna MICHALSKA
22201 gm. Brzeg Dolny Magdalena GRZELIŃSKA
22201 gm. Brzeg Dolny Andrzej LECH
22201 gm. Brzeg Dolny Ewa FURA
22201 gm. Brzeg Dolny Piotr CZARNY
22201 gm. Brzeg Dolny Mirosław DAWIDOWICZ
120202 gm. Brzesko Barbara GÓRCZEWSKA
120202 gm. Brzesko Marek GÓRSKI
120202 gm. Brzesko Barbara BOROWIECKA
120202 gm. Brzesko Bogusław SAMBOR
120202 gm. Brzesko Maria KĄDZIOŁKA
120202 gm. Brzesko Adam KWAŚNIAK
120202 gm. Brzesko Marcin CIUREJ
120202 gm. Brzesko Rafał CICHOŃSKI
120202 gm. Brzesko Piotr DUDA
120202 gm. Brzesko Maria KUCIA
120202 gm. Brzesko Jarosław SORYS
120202 gm. Brzesko Jadwiga DADEJ
120202 gm. Brzesko Adrian ZALEŚNY
120202 gm. Brzesko Bartłomiej TURLEJ
120202 gm. Brzesko Franciszek BRZYK
120202 gm. Brzesko Ewa CHMIELARZ-ŻWAWA
120202 gm. Brzesko Zbigniew ŁANOCHA
120202 gm. Brzesko Tomasz LATOCHA
120202 gm. Brzesko Kamil TRĄBA
120202 gm. Brzesko Leszek KLIMEK
120202 gm. Brzesko Anna LUBOWIECKA
121302 gm. Brzeszcze Halina CZOPEK
121302 gm. Brzeszcze Radosław SZOT
121302 gm. Brzeszcze Danuta SOCHA
121302 gm. Brzeszcze Grzegorz ANDRUSZKO
121302 gm. Brzeszcze Marcin SIKORSKI
121302 gm. Brzeszcze Izabela MIŁKOWSKA
121302 gm. Brzeszcze Jacek WAWRO
121302 gm. Brzeszcze Cecylia ŚLUSARCZYK
121302 gm. Brzeszcze Sławomir DROBNY
121302 gm. Brzeszcze Helena MOŚ
121302 gm. Brzeszcze Marek GANCARCZYK
121302 gm. Brzeszcze Zbigniew KOLASA
121302 gm. Brzeszcze Aleksander ZONTEK
121302 gm. Brzeszcze Marek CZOPEK
121302 gm. Brzeszcze Stanisław PASTUSZKA
121302 gm. Brzeszcze Robert ADAMCZYK
121302 gm. Brzeszcze Bartosz URODA
121302 gm. Brzeszcze Mirosław BOROŃ
121302 gm. Brzeszcze Ryszard FOKS
121302 gm. Brzeszcze Łukasz KORCZYK
121302 gm. Brzeszcze Zofia WÓJCIK
41804 gm. Brześć Kujawski Piotr STANNY
41804 gm. Brześć Kujawski Sergiusz GOŹDZIECKI
41804 gm. Brześć Kujawski Piotr KLEPARSKI
41804 gm. Brześć Kujawski Jan STASIAK
41804 gm. Brześć Kujawski Gizela GLISZCZYŃSKA
41804 gm. Brześć Kujawski Marcin JAGODZIŃSKI
41804 gm. Brześć Kujawski Oriana KRZOS
41804 gm. Brześć Kujawski Kamil KUCZYŃSKI
41804 gm. Brześć Kujawski Karolina WOJCIECHOWSKA
41804 gm. Brześć Kujawski Małgorzata BARAŃSKA
41804 gm. Brześć Kujawski Damian ADAMSKI
41804 gm. Brześć Kujawski Dorota ZIÓŁKOWSKA
41804 gm. Brześć Kujawski Jerzy JAWORSKI
41804 gm. Brześć Kujawski Wojciech ORZARZEWSKI
41804 gm. Brześć Kujawski Jakub GŁOWACKI
102102 gm. Brzeziny Bogusława DUDA
102102 gm. Brzeziny Marek KOLASA
102102 gm. Brzeziny Regina FRANKOWSKA
102102 gm. Brzeziny Aleksandra FRYDRYCH
102102 gm. Brzeziny Piotr KACZMAREK
102102 gm. Brzeziny Dariusz DARNOWSKI
102102 gm. Brzeziny Łukasz WOJDAL
102102 gm. Brzeziny Tomasz HAJDYS
102102 gm. Brzeziny Mariusz SASIN
102102 gm. Brzeziny Franciszek GALANT
102102 gm. Brzeziny Elżbieta OLSZYŃSKA
102102 gm. Brzeziny Sławomir KOBUS
102102 gm. Brzeziny Maria OŁUBEK
102102 gm. Brzeziny Iwona NOWAK
102102 gm. Brzeziny Anna KRZEŚNIAK
300702 gm. Brzeziny Anna MITUŁA
300702 gm. Brzeziny Jan NIEDŹWIEDŹ
300702 gm. Brzeziny Józef SKOCZYLAS
300702 gm. Brzeziny Hieronim MOLKA
300702 gm. Brzeziny Żaneta PŁAWIAK-BAŚ
300702 gm. Brzeziny Sylwester NOWAK
300702 gm. Brzeziny Leon ŁASKI
300702 gm. Brzeziny Stanisław WALASZCZYK
300702 gm. Brzeziny Małgorzata DUDKIEWICZ
300702 gm. Brzeziny Krzysztof KRAWCZYK
300702 gm. Brzeziny Karol BAKACZ
300702 gm. Brzeziny Maciej MAKSAJDOWSKI
300702 gm. Brzeziny Bogdan MARSZAŁEK
300702 gm. Brzeziny Roman WITOŃSKI
300702 gm. Brzeziny Kamila LEWANDOWSKA
81003 gm. Brzeźnica Helena ŚLECKA
81003 gm. Brzeźnica Dawid IRSKI
81003 gm. Brzeźnica Tomasz ZIAJA
81003 gm. Brzeźnica Maciej JASTRZĄB
81003 gm. Brzeźnica Izabela BENDIUŁ
81003 gm. Brzeźnica Marta PASTUŁA
81003 gm. Brzeźnica Justyna DARAŻ
81003 gm. Brzeźnica Józef SZMIT
81003 gm. Brzeźnica Krzysztof KOSIŃSKI
81003 gm. Brzeźnica Piotr KOSIŃSKI
81003 gm. Brzeźnica Beata NAJDEK
81003 gm. Brzeźnica Grzegorz NAJDEK
81003 gm. Brzeźnica Aneta POŁOMKA
81003 gm. Brzeźnica Artur JASIŃSKI
81003 gm. Brzeźnica Ryszard SZUMIŃSKI
121802 gm. Brzeźnica Barbara EWIAK
121802 gm. Brzeźnica Stanisław TRACZ
121802 gm. Brzeźnica Bogusława MOCAŁA
121802 gm. Brzeźnica Mirosław MĄDRY
121802 gm. Brzeźnica Wojciech SMAGŁO
121802 gm. Brzeźnica Ewa BARTOSZ
121802 gm. Brzeźnica Adam KUTERMAK
121802 gm. Brzeźnica Paweł WADOWSKI
121802 gm. Brzeźnica Kazimierz PACUŁT
121802 gm. Brzeźnica Jadwiga KOZIOŁ
121802 gm. Brzeźnica Krzysztof WYROBA
121802 gm. Brzeźnica Marian OSTROWSKI
121802 gm. Brzeźnica Małgorzata KLAJA
121802 gm. Brzeźnica Andrzej JASKIERNIA
121802 gm. Brzeźnica Edyta PRZYSTAŁ
101404 gm. Brzeźnio Łukasz PRZYBYŁA
101404 gm. Brzeźnio Dariusz OWCZAREK
101404 gm. Brzeźnio Danuta WIERTELAK-DAWIDOWSKA
101404 gm. Brzeźnio Kazimierz MACUGA
101404 gm. Brzeźnio Łukasz GÓRA
101404 gm. Brzeźnio Zbigniew PRZYBYŁA
101404 gm. Brzeźnio Małgorzata KUBIAK
101404 gm. Brzeźnio Mirosław PIĄTEK
101404 gm. Brzeźnio Malwina GOŹDZIEWICZ
101404 gm. Brzeźnio Andrzej DOBRZYŃSKI
101404 gm. Brzeźnio Ireneusz GOŁĄB
101404 gm. Brzeźnio Julian NOWICKI
101404 gm. Brzeźnio Stefania ROGOWSKA
101404 gm. Brzeźnio Paweł SOBCZAK
101404 gm. Brzeźnio Tomasz STĘPIEŃ
321602 gm. Brzeżno Andrzej JANAS
321602 gm. Brzeżno Janusz RADUCKI
321602 gm. Brzeżno Sabina STRENK
321602 gm. Brzeżno Renata BAFIA
321602 gm. Brzeżno Małgorzata JANISZEWSKA
321602 gm. Brzeżno Mirosław BARTOSIEWICZ
321602 gm. Brzeżno Anna KOŁAKOWSKA
321602 gm. Brzeżno Karolina ŁOTOCKA
321602 gm. Brzeżno Bożena CYMBAŁA
321602 gm. Brzeżno Dariusz DĘBNIAK
321602 gm. Brzeżno Krystyna SZYMAŃSKA
321602 gm. Brzeżno Sławomir KOBYŁKA
321602 gm. Brzeżno Małgorzata KĘDRA
321602 gm. Brzeżno Jan RADOWSKI
180302 gm. Brzostek Agnieszka MADUZIA
180302 gm. Brzostek Barbara SZWEDA
180302 gm. Brzostek Marcin SAS
180302 gm. Brzostek Piotr WAL
180302 gm. Brzostek Zofia ROŚ
180302 gm. Brzostek Ryszard CHAJEC
180302 gm. Brzostek Bartłomiej ZIAJA
180302 gm. Brzostek Anna NOWICKA
180302 gm. Brzostek Grażyna CABAJ
180302 gm. Brzostek Krystyna WÓJTOWICZ
180302 gm. Brzostek Jerzy KMIECIK
180302 gm. Brzostek Bogdan STANEK
180302 gm. Brzostek Edyta KRZYWIŃSKA
180302 gm. Brzostek Paweł HIPSZER
180302 gm. Brzostek Piotr MROCZEK
40204 gm. Brzozie Jakub PATALON
40204 gm. Brzozie Kazimierz LEŚNIEWSKI
40204 gm. Brzozie Przemysław CZEPEK
40204 gm. Brzozie Zbigniew BĄKOWSKI
40204 gm. Brzozie Edward LENDZIONOWSKI
40204 gm. Brzozie Iwona WIŚNIEWSKA
40204 gm. Brzozie Bernard BIEŻUŃSKI
40204 gm. Brzozie Andrzej MALINOWSKI
40204 gm. Brzozie Bartłomiej WARDOWSKI
40204 gm. Brzozie Małgorzata ZIELIŃSKA
40204 gm. Brzozie Karol KAMIŃSKI
40204 gm. Brzozie Tomasz PIOTROWICZ
40204 gm. Brzozie Maria FLORKIEWICZ
40204 gm. Brzozie Marcin KAMIŃSKI
40204 gm. Brzozie Kazimierz DOMŻALSKI
180201 gm. Brzozów Zdzisław SZMYD
180201 gm. Brzozów Bogusław WASYLEWICZ
180201 gm. Brzozów Szymon STAPIŃSKI
180201 gm. Brzozów Paweł ŚCIBOR
180201 gm. Brzozów Dorota KAMIŃSKA
180201 gm. Brzozów Andrzej ŁACH
180201 gm. Brzozów Mariola PILSZAK
180201 gm. Brzozów Krzysztof BEDNARCZYK
180201 gm. Brzozów Piotr JATCZYSZYN
180201 gm. Brzozów Zbigniew CYGANIK
180201 gm. Brzozów Aleksandra HAUDEK
180201 gm. Brzozów Kazimierz ZAJDEL
180201 gm. Brzozów Kazimierz TYMPALSKI
180201 gm. Brzozów Zbigniew KWIATKOWSKI
180201 gm. Brzozów Bogdan DUPLAGA
180201 gm. Brzozów Urszula TESZNAR
180201 gm. Brzozów Paweł FROŃ
180201 gm. Brzozów Tomasz RZEPKA
180201 gm. Brzozów Grzegorz PIETRYKA
180201 gm. Brzozów Daniel BOROŃ
180201 gm. Brzozów Adam POMYKAŁA
41202 gm. Brzuze Jan CIESZYŃSKI
41202 gm. Brzuze Błażej MAKUCH
41202 gm. Brzuze Wojciech WIŚNIEWSKI
41202 gm. Brzuze Jan WAWRZYŃSKI
41202 gm. Brzuze Kazimierz MAKLAKIEWICZ
41202 gm. Brzuze Krzysztof BUDZIŃSKI
41202 gm. Brzuze Agnieszka BETLEJEWSKA
41202 gm. Brzuze Paweł KUSIŃSKI
41202 gm. Brzuze Leszek BORKOWSKI
41202 gm. Brzuze Przemysław NALAZEK
41202 gm. Brzuze Jarosław PUCIŃSKI
41202 gm. Brzuze Adam TUŁODZIECKI
41202 gm. Brzuze Mirosław OZIMKOWSKI
41202 gm. Brzuze Sławomir TOMASZEWSKI
41202 gm. Brzuze Piotr PRZYBYLSKI
180502 gm. Brzyska Leszek ŻYGUŁA
180502 gm. Brzyska Iwona PACANA - CZECH
180502 gm. Brzyska Aleksander MAGUDA
180502 gm. Brzyska Iwona WADAS - STASIAK
180502 gm. Brzyska Jan MSZYCA
180502 gm. Brzyska Wiesław FURMAN
180502 gm. Brzyska Jan CZECH
180502 gm. Brzyska Józef NOCEK
180502 gm. Brzyska Adam POTRZEBA
180502 gm. Brzyska Jerzy JURKOWSKI
180502 gm. Brzyska Ryszard ŻYGŁOWICZ
180502 gm. Brzyska Stanisław PAPCIAK
180502 gm. Brzyska Stanisław MADEJCZYK
180502 gm. Brzyska Małgorzata GRZYB
180502 gm. Brzyska Maria CISOŃ
100301 gm. Buczek Mariusz KOWALCZYK
100301 gm. Buczek Sławomir WALCZAK
100301 gm. Buczek Wiktor PAPUGA
100301 gm. Buczek Elżbieta JĘDRYKA
100301 gm. Buczek Kazimierz RATAJCZYK
100301 gm. Buczek Andrzej ZIELIŃSKI
100301 gm. Buczek Jan JAKSA
100301 gm. Buczek Mirosław KRAKOWSKI
100301 gm. Buczek Elżbieta MALINOWSKA
100301 gm. Buczek Andrzej TOBJAŃSKI
100301 gm. Buczek Wioletta PISARSKA
100301 gm. Buczek Ryszard RZEPA
100301 gm. Buczek Barbara MICHALAK
100301 gm. Buczek Mieczysław PAWLAK
100301 gm. Buczek Wojciech KŁOS
240203 gm. Buczkowice Mieczysław MOCZEK
240203 gm. Buczkowice Roman WRONA
240203 gm. Buczkowice Maria STERNAL
240203 gm. Buczkowice Jerzy FOLTYNIAK
240203 gm. Buczkowice Renata KOMARNICKA
240203 gm. Buczkowice Wiesław KOPACZ
240203 gm. Buczkowice Jadwiga GÓRNA
240203 gm. Buczkowice Jan ŚWIERCZEK
240203 gm. Buczkowice Barbara MAGIERA-SADLIK
240203 gm. Buczkowice Zdzisław ŚWIERCZEK
240203 gm. Buczkowice Janusz MATLAK
240203 gm. Buczkowice Jerzy JAKUBIEC
240203 gm. Buczkowice Stanisław SOWA
240203 gm. Buczkowice Józef PAWLIK
240203 gm. Buczkowice Jerzy WIĘCEK
281901 gm. Budry Adam BALUTA
281901 gm. Budry Zdzisław JAŚKÓW
281901 gm. Budry Krystyna WOJTCZUK
281901 gm. Budry Józef ZALESKI
281901 gm. Budry Jadwiga ADAMCZUK
281901 gm. Budry Jan KRÓLIK
281901 gm. Budry Jan MEŁECH
281901 gm. Budry Ireneusz SKIENDZIUL
281901 gm. Budry Marek ENGELBARDT
281901 gm. Budry Marcin ZIÓŁKOWSKI
281901 gm. Budry Jan PRAZNER
281901 gm. Budry Joanna PSZCZOŁA
281901 gm. Budry Joanna NAZARUK-GŁĘBOCKA
281901 gm. Budry Piotr MRÓZ
281901 gm. Budry Stefan BIŁAS
101603 gm. Budziszewice Mirosław MATYSIK
101603 gm. Budziszewice Danuta CHAŁA
101603 gm. Budziszewice Elżbieta KUBIAK
101603 gm. Budziszewice Barbara DEPERASIŃSKA
101603 gm. Budziszewice Władysław PAWELEC
101603 gm. Budziszewice Stanisław RUTKOWSKI
101603 gm. Budziszewice Mieczysław MIKINKA
101603 gm. Budziszewice Andrzej MUCHA
101603 gm. Budziszewice Dariusz SMOLEŃ
101603 gm. Budziszewice Ewelina GARNYS
101603 gm. Budziszewice Jarosław OLSZÓWKA
101603 gm. Budziszewice Barbara WOŹNIAK
101603 gm. Budziszewice Dorota KOWALCZYK
101603 gm. Budziszewice Agnieszka SZCZURKOWSKA
101603 gm. Budziszewice Janusz TRZONEK
121503 gm. Budzów Kazimierz KIEPURA
121503 gm. Budzów Józefa SURMIAK
121503 gm. Budzów Adam SALA
121503 gm. Budzów Krystyna SZCZEPANIAK
121503 gm. Budzów Piotr GRYCH
121503 gm. Budzów Jan SERGIEL
121503 gm. Budzów Małgorzata GŁUC
121503 gm. Budzów Tadeusz BUKOWSKI
121503 gm. Budzów Kamila NITECKA
121503 gm. Budzów Stanisław BURLIGA
121503 gm. Budzów Mirosław CHRZĄSZCZ
121503 gm. Budzów Krzysztof ŁUCZAK
121503 gm. Budzów Sławomir PIERONKIEWICZ
121503 gm. Budzów Jan FRĄCZEK
121503 gm. Budzów Tadeusz GORYL
300102 gm. Budzyń Sławomir BINERT
300102 gm. Budzyń Jarosław DAJCZAK
300102 gm. Budzyń Krzysztof KACZMAREK
300102 gm. Budzyń Józef KASPERCZAK
300102 gm. Budzyń Mariusz AJCHSZTET
300102 gm. Budzyń Andrzej CZERWONIEC
300102 gm. Budzyń Bogdan KSYCKI
300102 gm. Budzyń Zenon NOWICKI
300102 gm. Budzyń Marzena WALCZAK
300102 gm. Budzyń Józef DEPTA
300102 gm. Budzyń Halina MOĆKO
300102 gm. Budzyń Wacław PASCH
300102 gm. Budzyń Izabela JENCZYK
300102 gm. Budzyń Robert KSYCKI
300102 gm. Budzyń Krzysztof KIN
302103 gm. Buk Elżbieta BATURA
302103 gm. Buk Dariusz PAŃCZAK
302103 gm. Buk Andrzej JANKOWSKI
302103 gm. Buk Tomasz PLEWA
302103 gm. Buk Wojciech DUDKIEWICZ
302103 gm. Buk Tomasz GIEŁDA
302103 gm. Buk Anna KOWALSKA
302103 gm. Buk Michał KORBAS
302103 gm. Buk Paweł CIEŚLAK
302103 gm. Buk Robert RUTKOWSKI
302103 gm. Buk Mirosław ADAMCZAK
302103 gm. Buk Leszek MENSFELD
302103 gm. Buk Daniela KALEMBA
302103 gm. Buk Marcelina DRZYMAŁA
302103 gm. Buk Piotr GOROŃSKI
41401 gm. Bukowiec Adam GWIZDAŁA
41401 gm. Bukowiec Adam CZARNECKI
41401 gm. Bukowiec Bolesław STODOLSKI
41401 gm. Bukowiec Elżbieta KARPUS
41401 gm. Bukowiec Dorota ZIĘBA
41401 gm. Bukowiec Krzysztof FEDDEK
41401 gm. Bukowiec Sławomir WYSOCKI
41401 gm. Bukowiec Janusz GERKE
41401 gm. Bukowiec Czesław CZACHAROWSKI
41401 gm. Bukowiec Krzysztof GADOMSKI
41401 gm. Bukowiec Czesław WSZOŁEK
41401 gm. Bukowiec Jan HETMAN
41401 gm. Bukowiec Katarzyna KANTAK
41401 gm. Bukowiec Andrzej RATKOWSKI
41401 gm. Bukowiec Astryda SPICHALSKA
121703 gm. Bukowina Tatrzańska Anna KOSSEK
121703 gm. Bukowina Tatrzańska Daniel WOJTAS
121703 gm. Bukowina Tatrzańska Beata ROZMUS
121703 gm. Bukowina Tatrzańska Maria KURUC
121703 gm. Bukowina Tatrzańska Władysław PISZCZEK
121703 gm. Bukowina Tatrzańska Marcin CZAJKOWSKI
121703 gm. Bukowina Tatrzańska Piotr ZUBEK
121703 gm. Bukowina Tatrzańska Marek SZYSZKA
121703 gm. Bukowina Tatrzańska Marian KIERNOZIAK
121703 gm. Bukowina Tatrzańska Piotr RABIAŃSKI
121703 gm. Bukowina Tatrzańska Robert PĘKSA
121703 gm. Bukowina Tatrzańska Paweł BERNADEK
121703 gm. Bukowina Tatrzańska Renata BAFIA
121703 gm. Bukowina Tatrzańska Stanisława STAWCZYK
121703 gm. Bukowina Tatrzańska Irena KLUCZEWSKA
181703 gm. Bukowsko Piotr ŁUSZCZ
181703 gm. Bukowsko Jan SOKÓŁ
181703 gm. Bukowsko Krzysztof NITKA
181703 gm. Bukowsko Zenon RAKOCZY
181703 gm. Bukowsko Adrian KLEPCZYK
181703 gm. Bukowsko Łukasz BREJTA
181703 gm. Bukowsko Andrzej KOŁODZIEJ
181703 gm. Bukowsko Jan HOŁOMEK
181703 gm. Bukowsko Marian SOŁTYS
181703 gm. Bukowsko Maria KOWALCZYK
181703 gm. Bukowsko Sebastian BŁAŻEJOWSKI
181703 gm. Bukowsko Mieczysław RAKOCZY
181703 gm. Bukowsko Leszek CHRZĄSZCZ
181703 gm. Bukowsko Danuta KOZIMOR
181703 gm. Bukowsko Krystyna NĘDZA
141904 gm. Bulkowo Mieczysław JÓZWIAK
141904 gm. Bulkowo Tadeusz FABIANOWICZ
141904 gm. Bulkowo Jarosław MATUSZEWSKI
141904 gm. Bulkowo Justyna DOMINIAK
141904 gm. Bulkowo Andrzej KROKOWSKI
141904 gm. Bulkowo Ryszard MARCINIAK
141904 gm. Bulkowo Agata PIJANKOWSKA
141904 gm. Bulkowo Jacek MARCINIAK
141904 gm. Bulkowo Agata GRABARCZYK
141904 gm. Bulkowo Jolanta LESZCZYŃSKA
141904 gm. Bulkowo Tomasz TYBUŚ
141904 gm. Bulkowo Roman BOCZKOWSKI
141904 gm. Bulkowo Andrzej CYTACKI
141904 gm. Bulkowo Roman SZTENDUR
141904 gm. Bulkowo Adam STASIAK
101405 gm. Burzenin Stanisława GOŁDYN
101405 gm. Burzenin Renata TOMASZEWSKA
101405 gm. Burzenin Anna PALMA
101405 gm. Burzenin Dorota PŁACZEK
101405 gm. Burzenin Jacek PĘCZEK
101405 gm. Burzenin Mirosława KOZIEŁ
101405 gm. Burzenin Ryszard TWOREK
101405 gm. Burzenin Bogdan PATELA
101405 gm. Burzenin Zdzisław SZMYTKA
101405 gm. Burzenin Aleksander KOSAKIEWICZ
101405 gm. Burzenin Małgorzata PŁÓCIENNIK
101405 gm. Burzenin Jan WOJTYŻAK
101405 gm. Burzenin Krzysztof WYSOTA
101405 gm. Burzenin Dariusz KATARZYNIAK
101405 gm. Burzenin Monika SZYMCZAK
260101 gm. Busko-Zdrój Łukasz SZUMILAS
260101 gm. Busko-Zdrój Justyna NUREK
260101 gm. Busko-Zdrój Lucyna WOJNOWSKA
260101 gm. Busko-Zdrój Jan OZGOWICZ
260101 gm. Busko-Zdrój Jerzy SŁUŻALSKI
260101 gm. Busko-Zdrój Magdalena KONIECZNA-RÓŻYCKA
260101 gm. Busko-Zdrój Jerzy SZYDŁOWSKI
260101 gm. Busko-Zdrój Andrzej ZWIERZ
260101 gm. Busko-Zdrój Teresa LESZCZYŃSKA
260101 gm. Busko-Zdrój Witold GAJEWSKI
260101 gm. Busko-Zdrój Marek GRĘDA
260101 gm. Busko-Zdrój Robert BURCHAN
260101 gm. Busko-Zdrój Artur PRĘDKI
260101 gm. Busko-Zdrój Arkadiusz KORNAŚ
260101 gm. Busko-Zdrój Danuta PRĘDKA
260101 gm. Busko-Zdrój Bogdan BŁASZCZYK
260101 gm. Busko-Zdrój Anna LACH
260101 gm. Busko-Zdrój Jacek LEWICKI
260101 gm. Busko-Zdrój Barbara WIELGO
260101 gm. Busko-Zdrój Radosław CIEPLIŃSKI
260101 gm. Busko-Zdrój Jacek WACH
60903 gm. Bychawa Jerzy RYBACZEK
60903 gm. Bychawa Dariusz BUCZEK
60903 gm. Bychawa Tomasz RUSINEK
60903 gm. Bychawa Waldemar TUDRUJEK
60903 gm. Bychawa Mateusz WRÓBLEWSKI
60903 gm. Bychawa Janusz LIPIEC
60903 gm. Bychawa Artur PŁAZA
60903 gm. Bychawa Justyna GRABSKA
60903 gm. Bychawa Stanisław SZEWCZYK
60903 gm. Bychawa Rafał POLESZAK
60903 gm. Bychawa Henryk NOWAK
60903 gm. Bychawa Grzegorz SZACOŃ
60903 gm. Bychawa Kazimierz WALCZAK
60903 gm. Bychawa Krzysztof DYŚ
60903 gm. Bychawa Jurij JELCOW
160401 gm. Byczyna Grzegorz KAPICA
160401 gm. Byczyna Dariusz RADOSZ
160401 gm. Byczyna Grzegorz BEDNAREK
160401 gm. Byczyna Krzysztof KULIK
160401 gm. Byczyna Gabriela PASZEK
160401 gm. Byczyna Urszula BILIŃSKA
160401 gm. Byczyna Damian GOCEJNA
160401 gm. Byczyna Zygmunt WIŚNIEWSKI
160401 gm. Byczyna Aneta SPODYMEK-OBERSKA
160401 gm. Byczyna Barbara MAŚLANKA
160401 gm. Byczyna Krzysztof JANKI
160401 gm. Byczyna Adam RADOM
160401 gm. Byczyna Adam SUDA
160401 gm. Byczyna Jacek KULISIŃSKI
160401 gm. Byczyna Władysław BUŁA
121504 gm. Bystra-Sidzina Bogusław MAZUR
121504 gm. Bystra-Sidzina Krzysztof DROBNY
121504 gm. Bystra-Sidzina Mariusz FRANKIEWICZ
121504 gm. Bystra-Sidzina Małgorzata PALARCZYK
121504 gm. Bystra-Sidzina Marcin GAŁKA
121504 gm. Bystra-Sidzina Jan PIECZARA
121504 gm. Bystra-Sidzina Dorota KOWALIK
121504 gm. Bystra-Sidzina Piotr STRAMEK
121504 gm. Bystra-Sidzina Jan MOTOR
121504 gm. Bystra-Sidzina Stanisław JAROMIN
121504 gm. Bystra-Sidzina Stanisław TALAPKA
121504 gm. Bystra-Sidzina Adrian HANDZEL
121504 gm. Bystra-Sidzina Stanisław FRĄCZEK
121504 gm. Bystra-Sidzina Grzegorz LIPKA
121504 gm. Bystra-Sidzina Stanisław KORDEL
20806 gm. Bystrzyca Kłodzka Dariusz PIOTROWSKI
20806 gm. Bystrzyca Kłodzka Sławomir WEŁNA
20806 gm. Bystrzyca Kłodzka Mieczysław KAMIŃSKI
20806 gm. Bystrzyca Kłodzka Artur POKORA
20806 gm. Bystrzyca Kłodzka Emilia SIWEK
20806 gm. Bystrzyca Kłodzka Dariusz KRZEMIŃSKI
20806 gm. Bystrzyca Kłodzka Jan KRAWCZYK
20806 gm. Bystrzyca Kłodzka Halina KRZYSZTOFIK
20806 gm. Bystrzyca Kłodzka Agnieszka JĘDRAK
20806 gm. Bystrzyca Kłodzka Leszek STRÓŻ
20806 gm. Bystrzyca Kłodzka Marek KAŹMIERSKI
20806 gm. Bystrzyca Kłodzka Janusz GAŁAN
20806 gm. Bystrzyca Kłodzka Bogusława CHMIELEWSKA
20806 gm. Bystrzyca Kłodzka Marian ADAMÓW
20806 gm. Bystrzyca Kłodzka Jan SZKWAREK
80203 gm. Bytnica Aldona BARTCZAK
80203 gm. Bytnica Angelika HOŁOTA
80203 gm. Bytnica Tomasz KOTLARZ
80203 gm. Bytnica Aldona STAPUREWICZ
80203 gm. Bytnica Julian FIEŃKO
80203 gm. Bytnica Marian PAKUŁA
80203 gm. Bytnica Danuta SPYCHAŁA
80203 gm. Bytnica Alicja STEMPEL
80203 gm. Bytnica Michał GOCKI
80203 gm. Bytnica Emilia KORDEL
80203 gm. Bytnica Tadeusz WITKOWSKI
80203 gm. Bytnica Maciej OLGRZYMEK
80203 gm. Bytnica Teresa IWANOWSKA
80203 gm. Bytnica Magdalena PAWŁOWSKA
80203 gm. Bytnica Piotr JĘDRZEJEK
80402 gm. Bytom Odrzański Adrian HOŁOBOWICZ
80402 gm. Bytom Odrzański Ryszard DOBRYCHŁOP
80402 gm. Bytom Odrzański Maria GŁOWACKA
80402 gm. Bytom Odrzański Joanna DĘBICKA
80402 gm. Bytom Odrzański Grzegorz PILZ
80402 gm. Bytom Odrzański Zbigniew DYSIEWICZ
80402 gm. Bytom Odrzański Krzysztof SIDŁO
80402 gm. Bytom Odrzański Aneta DUDZIAK-MICHALSKA
80402 gm. Bytom Odrzański Arkadiusz TELEGA
80402 gm. Bytom Odrzański Marceli BOROWIECKI
80402 gm. Bytom Odrzański Łukasz SIDŁO
80402 gm. Bytom Odrzański Zbigniew PAZUR
80402 gm. Bytom Odrzański Grzegorz LECH
80402 gm. Bytom Odrzański Ewelina GAŁĄSZCZAK
80402 gm. Bytom Odrzański Dariusz BRUZI
41102 gm. Bytoń Eugeniusz DOBRZYCKI
41102 gm. Bytoń Marek GŁOGULSKI
41102 gm. Bytoń Piotr GRABOWSKI
41102 gm. Bytoń Grzegorz GĄSIOROWSKI
41102 gm. Bytoń Andrzej DZIUBICH
41102 gm. Bytoń Mariusz KŁOSIŃSKI
41102 gm. Bytoń Katarzyna KRASUCKA
41102 gm. Bytoń Henryk GRABOWSKI
41102 gm. Bytoń Kazimierz ŚWIĄTCZAK
41102 gm. Bytoń Ireneusz DZIUBICH
41102 gm. Bytoń Lesław BANDYSZEWSKI
41102 gm. Bytoń Karolina WALCZYŃSKA
41102 gm. Bytoń Arkadiusz JASKULSKI
41102 gm. Bytoń Piotr WITKOWSKI
41102 gm. Bytoń Marek GOŚCINIAK
220102 gm. Bytów Leszek SZYMCZAK
220102 gm. Bytów Karol MALINOWSKI
220102 gm. Bytów Ryszard SYLKA
220102 gm. Bytów Aleksander PRADELLA
220102 gm. Bytów Barbara KOSMOWSKA
220102 gm. Bytów Katarzyna JANUSZEWSKA-LISIŃSKA
220102 gm. Bytów Ireneusz GOSPODAREK
220102 gm. Bytów Maria MIELEWCZYK
220102 gm. Bytów Stanisław BORZYSZKOWSKI
220102 gm. Bytów Adam LEIK
220102 gm. Bytów Bartosz MAJKOWICZ
220102 gm. Bytów Irena GRZYWNOWICZ
220102 gm. Bytów Mateusz OSZMANIEC
220102 gm. Bytów Tomasz FRANCISZKIEWICZ
220102 gm. Bytów Wiesław DYKIER
220102 gm. Bytów Kazimierz OLIK
220102 gm. Bytów Jerzy WYCZK
220102 gm. Bytów Teresa PRANCZK
220102 gm. Bytów Lucyna KAPELUCH
220102 gm. Bytów Jan TREDER
220102 gm. Bytów Eugeniusz WIATROWSKI
220402 gm. Cedry Wielkie Andrzej KUBIAK
220402 gm. Cedry Wielkie Maria POMIRSKA
220402 gm. Cedry Wielkie Anna MORITZ
220402 gm. Cedry Wielkie Adam SALA
220402 gm. Cedry Wielkie Henryk ZIĘBA
220402 gm. Cedry Wielkie Dorota ZWOLAK
220402 gm. Cedry Wielkie Wojciech MAŃKIEWICZ
220402 gm. Cedry Wielkie Emilia CYMAN
220402 gm. Cedry Wielkie Leszek KOSZAŁKA
220402 gm. Cedry Wielkie Grzegorz NEC
220402 gm. Cedry Wielkie Bożena MYSZK
220402 gm. Cedry Wielkie Jarosław KARNAT
220402 gm. Cedry Wielkie Alicja BENEDYK
220402 gm. Cedry Wielkie Jan PAŁKOWSKI
220402 gm. Cedry Wielkie Justyna SŁOWIŃSKA
320602 gm. Cedynia Andrzej SZPERKA
320602 gm. Cedynia Anna KRUPIŃSKA
320602 gm. Cedynia Lech KOPIECKI
320602 gm. Cedynia Krzysztof NOWAK
320602 gm. Cedynia Danuta PALUCH
320602 gm. Cedynia Mirosław LUDWICZAK
320602 gm. Cedynia Bogusław RAJNERT
320602 gm. Cedynia Piotr GŁOWNIAK
320602 gm. Cedynia Czesława BORGUL
320602 gm. Cedynia Marek DRELA
320602 gm. Cedynia Monika ROGOWSKA
320602 gm. Cedynia Stanisław MARTYKA
320602 gm. Cedynia Józef MAĆKOWIAK
320602 gm. Cedynia Zdzisław TONDEL
320602 gm. Cedynia Stanisław OLECHNOWICZ
141204 gm. Cegłów Grażyna DRABAREK
141204 gm. Cegłów Radosław CHMIELEWSKI
141204 gm. Cegłów Bartłomiej BUCZKOWSKI
141204 gm. Cegłów Jan KACZOREK
141204 gm. Cegłów Stanisław WĄSOWSKI
141204 gm. Cegłów Mirosław WALAS
141204 gm. Cegłów Jarosław KRZEMIŃSKI
141204 gm. Cegłów Emilia WĄSOWSKA
141204 gm. Cegłów Sławomir KACZMAREK
141204 gm. Cegłów Krzysztof SADOWSKI
141204 gm. Cegłów Krzysztof RADZIO
141204 gm. Cegłów Marcin HAWRYLUK
141204 gm. Cegłów Marcin KACZOREK
141204 gm. Cegłów Paweł ŚWIĄTEK
141204 gm. Cegłów Tomasz ŁAWECKI
41601 gm. Cekcyn Tadeusz WOJCIECHOWSKI
41601 gm. Cekcyn Roman LUTOWSKI
41601 gm. Cekcyn Marek KOBYLIŃSKI
41601 gm. Cekcyn Piotr PUCHOWSKI
41601 gm. Cekcyn Dawid ZIELIŃSKI
41601 gm. Cekcyn Marlena CZAJKOWSKA
41601 gm. Cekcyn Krystyna KAMECKA
41601 gm. Cekcyn Gizela JĄCZYŃSKA
41601 gm. Cekcyn Władysław WYSOKIŃSKI
41601 gm. Cekcyn Mirosław GUMIŃSKI
41601 gm. Cekcyn Tomasz JAKUBOWSKI
41601 gm. Cekcyn Michał ZIÓŁKOWSKI
41601 gm. Cekcyn Tomasz BORTA
41601 gm. Cekcyn Wojciech SIEROSŁAWSKI
41601 gm. Cekcyn Barbara GÓRSKA
300703 gm. Ceków-Kolonia Halina MOSINIAK
300703 gm. Ceków-Kolonia Bożena PAWŁOWSKA
300703 gm. Ceków-Kolonia Halina SZCZECIŃSKA
300703 gm. Ceków-Kolonia Paweł HOFFMANN
300703 gm. Ceków-Kolonia Józef MAJEWSKI
300703 gm. Ceków-Kolonia Tomasz RÓŻAŃSKI
300703 gm. Ceków-Kolonia Katarzyna KONIAK
300703 gm. Ceków-Kolonia Joanna CHOJNACKA
300703 gm. Ceków-Kolonia Aleksandra SZYMFEL
300703 gm. Ceków-Kolonia Agnieszka KARPISIEWICZ
300703 gm. Ceków-Kolonia Krzysztof UKLEJA
300703 gm. Ceków-Kolonia Jacek MAŚLAK
300703 gm. Ceków-Kolonia Agata HUBERT
300703 gm. Ceków-Kolonia Małgorzata JAWORSKA
300703 gm. Ceków-Kolonia Robert NOWICKI
141703 gm. Celestynów WIESŁAW JAGIEŁŁO
141703 gm. Celestynów ROBERT WICIK
141703 gm. Celestynów WIKTOR PIASECKI
141703 gm. Celestynów LESZEK GĄSIOROWSKI
141703 gm. Celestynów MONIKA GÓRSKA
141703 gm. Celestynów PAWEŁ FELCZYK
141703 gm. Celestynów URSZULA SABAŁA
141703 gm. Celestynów ROMUALD ZIĘTALA
141703 gm. Celestynów DOROTA NOWAK
141703 gm. Celestynów PAWEŁ FLORIAŃCZYK
141703 gm. Celestynów Damian KRYSZTOFIK
141703 gm. Celestynów ŁUKASZ LEWANDOWSKI
141703 gm. Celestynów STANISŁAW PAWLAK
141703 gm. Celestynów WIESŁAW ROSŁONIEC
141703 gm. Celestynów AGNIESZKA WOJTAŚ
142903 gm. Ceranów Józef DZIWULSKI
142903 gm. Ceranów Andrzej FABISIAK
142903 gm. Ceranów Wanda GOLATOWSKA
142903 gm. Ceranów Grzegorz ZYŚK
142903 gm. Ceranów Tomasz ŻOŁNICKI
142903 gm. Ceranów Paweł GODLEWSKI
142903 gm. Ceranów Ewa CZĘŚCIK
142903 gm. Ceranów Jerzy LIPKA
142903 gm. Ceranów Hubert BEREZA
142903 gm. Ceranów Anna MICHAŁOWSKA
142903 gm. Ceranów Grzegorz RYTEL
142903 gm. Ceranów Marek POWIERZA
142903 gm. Ceranów Tadeusz WASZCZUK
142903 gm. Ceranów Jan RYTEL
142903 gm. Ceranów Wojciech SIEŃCZEWSKI
220803 gm. Cewice Marzena RECLAF
220803 gm. Cewice Wiesław KELLER
220803 gm. Cewice Maria BACHAN
220803 gm. Cewice Anna KUBICA
220803 gm. Cewice Grzegorz PARTYKA
220803 gm. Cewice Michał GRYBISZ
220803 gm. Cewice Katarzyna DRYWA
220803 gm. Cewice Zbigniew TRYBA
220803 gm. Cewice Herbert ROSIN
220803 gm. Cewice Hanna PŁOTKA
220803 gm. Cewice Daniel WASIELEWSKI
220803 gm. Cewice Mariola SZYCA
220803 gm. Cewice Adrian WENTA
220803 gm. Cewice Mariola MYSZK
220803 gm. Cewice Mariola DZIENISZ
120801 gm. Charsznica Beata GAJOS
120801 gm. Charsznica Marek STRYCHARZ
120801 gm. Charsznica Dariusz SOKÓŁ
120801 gm. Charsznica Tomasz KOWAL
120801 gm. Charsznica Bożena MISIEK
120801 gm. Charsznica Janusz KAŁUŻNY
120801 gm. Charsznica Piotr BOGUSZ
120801 gm. Charsznica Mariola KOWALSKA
120801 gm. Charsznica Zdzisław UCHTO
120801 gm. Charsznica Tomasz KOŚCIELNIAK
120801 gm. Charsznica Wojciech DULBA
120801 gm. Charsznica Ewa KAŁUŻNA
120801 gm. Charsznica Zbigniew OLEKSY
120801 gm. Charsznica Antoni GÓRECKI
120801 gm. Charsznica Adam ŻELAZNY
100503 gm. Chąśno Andrzej BŁAŻEJEWSKI
100503 gm. Chąśno Magdalena BOCZEK
100503 gm. Chąśno Paweł MAJER
100503 gm. Chąśno Marcin PŁUSKA
100503 gm. Chąśno Wiesław KĘPKA
100503 gm. Chąśno Mariusz GAĆ
100503 gm. Chąśno Agnieszka ZABOST
100503 gm. Chąśno Bożena BRODECKA
100503 gm. Chąśno Janusz MAJER
100503 gm. Chąśno Wiktor LIS
100503 gm. Chąśno Julian GAWROŃSKI
100503 gm. Chąśno Ireneusz SOŁTYSIAK
100503 gm. Chąśno Dariusz JAROS
100503 gm. Chąśno Wiesława ADAMOWICZ
100503 gm. Chąśno Mirosław GÓRAJEK
60303 gm. Chełm Andrzej LEWIŃSKI
60303 gm. Chełm Aleksander KOWALCZYK
60303 gm. Chełm Krzysztof DZIECHCIARUK
60303 gm. Chełm Andrzej OLEKSIEJUK
60303 gm. Chełm Dariusz KIEŁEK
60303 gm. Chełm Michał SAWICKI
60303 gm. Chełm Tadeusz SZACHOŃ
60303 gm. Chełm Marcin GRZYWNA
60303 gm. Chełm Iwona WNUK-GREGORCZYK
60303 gm. Chełm Zbigniew SMOLIRA
60303 gm. Chełm Artur KUBACKI
60303 gm. Chełm Lucjan JAROCKI
60303 gm. Chełm Andrzej JAGNICKI
60303 gm. Chełm Janusz STAŃKOWSKI
60303 gm. Chełm Marek CHYBIAK
241405 gm. Chełm Śląski Maria JANOTA
241405 gm. Chełm Śląski Dariusz LOSKO
241405 gm. Chełm Śląski Aneta BROMBOSZCZ
241405 gm. Chełm Śląski Bogdan KONOWSKI
241405 gm. Chełm Śląski Alojzy PYRCIK
241405 gm. Chełm Śląski Mariusz GANOBIS
241405 gm. Chełm Śląski Piotr MISTEREK
241405 gm. Chełm Śląski Łukasz KOLNY
241405 gm. Chełm Śląski Krzysztof ZAGÓRSKI
241405 gm. Chełm Śląski Barbara KULA
241405 gm. Chełm Śląski Henryk BUCHTA
241405 gm. Chełm Śląski Tomasz BUCHTA
241405 gm. Chełm Śląski Marian CISOWSKI
241405 gm. Chełm Śląski Krzysztof KUCZOWICZ
241405 gm. Chełm Śląski Marian GRABOWSKI
121303 gm. Chełmek Bartosz CICHY
121303 gm. Chełmek Piotr SZYNDLER
121303 gm. Chełmek Paweł MACA
121303 gm. Chełmek Maciej DWORNICZEK
121303 gm. Chełmek Bożena GLEBA
121303 gm. Chełmek Urszula GUJA
121303 gm. Chełmek Henryk KOWALSKI
121303 gm. Chełmek Jadwiga RADWAŃSKA
121303 gm. Chełmek Agnieszka RADWAŃSKA
121303 gm. Chełmek Wojciech PIWOWARCZYK
121303 gm. Chełmek Andrzej RYBAK
121303 gm. Chełmek Marek PALKA
121303 gm. Chełmek Janusz SZOSTEK
121303 gm. Chełmek Helena SZEWCZYK
121303 gm. Chełmek Estera ŁOWCZYNOWSKA
121002 gm. Chełmiec Jakub LEDNIOWSKI
121002 gm. Chełmiec Jan MRÓZ
121002 gm. Chełmiec Wiesław SZOŁDROWSKI
121002 gm. Chełmiec Andrzej TYRKIEL
121002 gm. Chełmiec Władysław WNĘK
121002 gm. Chełmiec Jarosław ŁATKA
121002 gm. Chełmiec Anna STEPANIAK
121002 gm. Chełmiec Sylwester ZARYCZNY
121002 gm. Chełmiec Tadeusz LIS
121002 gm. Chełmiec Rafał KASIECZKA
121002 gm. Chełmiec Józef KONAR
121002 gm. Chełmiec Stanisław KUZAK
121002 gm. Chełmiec Elżbieta HOROWSKA
121002 gm. Chełmiec Eugeniusz ROSIEK
121002 gm. Chełmiec Paweł BASTA
121002 gm. Chełmiec Jan BIENIEK
121002 gm. Chełmiec Iwona KANTOR
121002 gm. Chełmiec Wojciech SKRZYPIEC
121002 gm. Chełmiec Tomasz FAŁOWSKI-WAŃCZYK
121002 gm. Chełmiec Marek PORĘBA
121002 gm. Chełmiec Aleksandra OPALSKA
40402 gm. Chełmno Bartosz KUBACKI
40402 gm. Chełmno Wioleta LEMAŃCZYK
40402 gm. Chełmno Tadeusz FABIŃSKI
40402 gm. Chełmno Krystyna IWAŃSKA
40402 gm. Chełmno Grażyna MALINOWSKA
40402 gm. Chełmno Bogusław KIEŁBASIEWICZ
40402 gm. Chełmno Kazimierz PASIŃSKI
40402 gm. Chełmno Krzysztof KOSIŃSKI
40402 gm. Chełmno Zbigniew KŁOS
40402 gm. Chełmno Mieczysław URBAŃSKI
40402 gm. Chełmno Tomasz NAROLSKI
40402 gm. Chełmno Zbigniew KILJAN
40402 gm. Chełmno Halina WÓJTOWICZ
40402 gm. Chełmno Piotr MIKRUT
40402 gm. Chełmno Grzegorz SOBIERALSKI
41502 gm. Chełmża Katarzyna LEWANDOWSKA
41502 gm. Chełmża Żaneta TALAREK
41502 gm. Chełmża Dorota KURDYNOWSKA
41502 gm. Chełmża Rafał GRUPA
41502 gm. Chełmża Janusz IWAŃSKI
41502 gm. Chełmża Mirosław TRZPIL
41502 gm. Chełmża Grzegorz GARWOLIŃSKI
41502 gm. Chełmża Dariusz PAWLAK
41502 gm. Chełmża Anna BALIŃSKA
41502 gm. Chełmża Henryk FAŁKOWSKI
41502 gm. Chełmża Stanisława STASIECZEK
41502 gm. Chełmża Patrycja DEJEWSKA
41502 gm. Chełmża Tomasz SZCZEPAŃSKI
41502 gm. Chełmża Franciszek PIRÓG
41502 gm. Chełmża Adam GALUS
260403 gm. Chęciny Małgorzata PNIEWSKA
260403 gm. Chęciny Tomasz SZCZEPANIK
260403 gm. Chęciny Zdzisław TRELIŃSKI
260403 gm. Chęciny Zofia STOKOWIEC
260403 gm. Chęciny Małgorzata HABIK
260403 gm. Chęciny Jarosław IDZIAK
260403 gm. Chęciny Dariusz DUDEK
260403 gm. Chęciny Tomasz LASA
260403 gm. Chęciny Kamil PRĘDOTA
260403 gm. Chęciny Marian WOŚ
260403 gm. Chęciny Edyta JARZĄBEK
260403 gm. Chęciny Cezary MIELCZARZ
260403 gm. Chęciny Małgorzata KARKOCHA
260403 gm. Chęciny Kazimierz ŁEBEK
260403 gm. Chęciny Waldemar JACH
143001 gm. Chlewiska Jerzy GNAT
143001 gm. Chlewiska Grzegorz CZAJA
143001 gm. Chlewiska Dorota PRZYGODZKA-CZUBAK
143001 gm. Chlewiska Mariusz SOKOŁOWSKI
143001 gm. Chlewiska Józef SROCZYŃSKI
143001 gm. Chlewiska Sylwester OSOBIŃSKI
143001 gm. Chlewiska Marian BĘBENEK
143001 gm. Chlewiska Emilia WITASZEK
143001 gm. Chlewiska Ryszard GOŹDZIK
143001 gm. Chlewiska Roman PRZYGODZKI
143001 gm. Chlewiska Zbigniew SYKUŁA
143001 gm. Chlewiska Józef GORLICKI
143001 gm. Chlewiska Beata OLSZEWSKA
143001 gm. Chlewiska Aleksandra PRUS-CHYLICKA
143001 gm. Chlewiska Stanisław DZIWIREK
180403 gm. Chłopice Bogusław DAŃCZUK
180403 gm. Chłopice Wiesław HOMA
180403 gm. Chłopice Henryk KOŚCIUK
180403 gm. Chłopice Andrzej WARAŃSKI
180403 gm. Chłopice Beata BARAN
180403 gm. Chłopice Piotr KLEPAK
180403 gm. Chłopice Stanisław NIEĆKO
180403 gm. Chłopice Henryk CUKIER
180403 gm. Chłopice Franciszek KISZKA
180403 gm. Chłopice Józef TARNAWSKI
180403 gm. Chłopice Marek KWAŚNY
180403 gm. Chłopice Kazimierz GRAL
180403 gm. Chłopice Ryszard LIS
180403 gm. Chłopice Zdzisław SIDORCZYK
180403 gm. Chłopice Marek BILINKIEWICZ
181604 gm. Chmielnik Jerzy PYZIAK
181604 gm. Chmielnik Jan SIWIEC
181604 gm. Chmielnik Krzysztof KWOKA
181604 gm. Chmielnik Felicjan NAZIMEK
181604 gm. Chmielnik Grażyna DRĄŻEK
181604 gm. Chmielnik Adam ZIOBRO
181604 gm. Chmielnik Kamil KOZA
181604 gm. Chmielnik Anna SZYDEŁKO
181604 gm. Chmielnik Ryszard CZARNOTA
181604 gm. Chmielnik Jan KUCAJ
181604 gm. Chmielnik Ewa SROKA
181604 gm. Chmielnik Halina PIEŃCZAK
181604 gm. Chmielnik Piotr SZCZEPAŃSKI
181604 gm. Chmielnik Józef GŁODOWSKI
181604 gm. Chmielnik Zofia FILIP
260404 gm. Chmielnik Łukasz ŚLIWA
260404 gm. Chmielnik Grzegorz WESOŁOWSKI
260404 gm. Chmielnik Anna MACIĄGOWSKA
260404 gm. Chmielnik Hieronim GÓRSKI
260404 gm. Chmielnik Jerzy KULPIŃSKI
260404 gm. Chmielnik Iwona ZWOLSKA-STYRCZ
260404 gm. Chmielnik Piotr MOŁAS
260404 gm. Chmielnik Anita JABŁOŃSKA
260404 gm. Chmielnik Teresa CHWALIŃSKA
260404 gm. Chmielnik Jarosław LOTKO
260404 gm. Chmielnik Aneta WOJTAS
260404 gm. Chmielnik Danuta ORKISZ
260404 gm. Chmielnik Agnieszka LENARTOWICZ
260404 gm. Chmielnik Edyta CIOPIŃSKA
260404 gm. Chmielnik Monika NOWAK
220501 gm. Chmielno Brunon CIROCKI
220501 gm. Chmielno Zygmunt JAŻDŻEWSKI
220501 gm. Chmielno Stanisław KLIMOWICZ
220501 gm. Chmielno Jerzy WITKA
220501 gm. Chmielno Andrzej CZAJA
220501 gm. Chmielno Jerzy KOMKOWSKI
220501 gm. Chmielno Andrzej ROPELA
220501 gm. Chmielno Andrzej HENNIG
220501 gm. Chmielno Adam GOŁĄBEK
220501 gm. Chmielno Maria DRADRACH
220501 gm. Chmielno Zygmunt HINCA
220501 gm. Chmielno Jarosław WITOS
220501 gm. Chmielno Marek KREFTA
220501 gm. Chmielno Ryszard GADZEWSKI
220501 gm. Chmielno Rafał BYCZKOWSKI
41805 gm. Choceń Józef DĄBROWSKI
41805 gm. Choceń Józef PAWŁOWSKI
41805 gm. Choceń Krzysztof ZAWACKI
41805 gm. Choceń Zdzisław ZAWACKI
41805 gm. Choceń Michał BAGIŃSKI
41805 gm. Choceń Karol LIPOWSKI
41805 gm. Choceń Tadeusz RUCIŃSKI
41805 gm. Choceń Roman BILIŃSKI
41805 gm. Choceń Włodzimierz KACPERSKI
41805 gm. Choceń Stanisław ŚWIĄTKOWSKI
41805 gm. Choceń Bartosz DELEWSKI
41805 gm. Choceń Katarzyna DORSZ
41805 gm. Choceń Joanna PODLASKA
41805 gm. Choceń Zenon KRZYŻAK
41805 gm. Choceń Bożena BIEGNIEWSKA
21601 gm. Chocianów Piotr PIECH
21601 gm. Chocianów Norbert PIOTROWSKI
21601 gm. Chocianów Janusz ŚLIPKO
21601 gm. Chocianów Dorota KEHLE
21601 gm. Chocianów Izabela SZWED
21601 gm. Chocianów Paweł KISIEL
21601 gm. Chocianów Janusz ZIELONY
21601 gm. Chocianów Jerzy BAŁECKI
21601 gm. Chocianów Marcin ŚLIPKO
21601 gm. Chocianów Andrzej KUŚMIERCZYK
21601 gm. Chocianów Paweł BUJAK
21601 gm. Chocianów Artur WANDYCZ
21601 gm. Chocianów Anna PICHAŁA
21601 gm. Chocianów Paweł BARAN
21601 gm. Chocianów Piotr WANDYCZ
321402 gm. Chociwel Krzysztof ZYCH
321402 gm. Chociwel Paweł DATKIEWICZ
321402 gm. Chociwel Sylwester DZIAKOWICZ
321402 gm. Chociwel Andrzej PUŁAWSKI
321402 gm. Chociwel Rafał TOPOLSKI
321402 gm. Chociwel Marcin WIŚNIEWSKI
321402 gm. Chociwel Edyta WACHOWICZ
321402 gm. Chociwel Romuald MASTALSKI
321402 gm. Chociwel Wojciech KALINOWSKI
321402 gm. Chociwel Renata SZOSTAK
321402 gm. Chociwel Agnieszka KNAFEL
321402 gm. Chociwel Sylwia ZAGRODZKA
321402 gm. Chociwel Robert KAWA
321402 gm. Chociwel Katarzyna KURCZABA
321402 gm. Chociwel Anna RUSIN - WAK
302001 gm. Chocz Ewa WOJCIECHOWSKA
302001 gm. Chocz Iwona CZAJCZYŃSKA
302001 gm. Chocz Roman WROTECKI
302001 gm. Chocz Michał WARDĘCKI
302001 gm. Chocz Małgorzata WRÓBLEWSKA
302001 gm. Chocz Jan WOLDAŃSKI
302001 gm. Chocz Marcin WOLDAŃSKI
302001 gm. Chocz Kinga JANAS
302001 gm. Chocz Małgorzata BOJARUN
302001 gm. Chocz Urszula HELWING
302001 gm. Chocz Ewa FERENC
302001 gm. Chocz Marek LATOSIŃSKI
302001 gm. Chocz Kamila WERDEN
302001 gm. Chocz Anna KONIEWICZ-KRUK
302001 gm. Chocz Katarzyna HERNES
221504 gm. Choczewo Violetta GABRYELSKA
221504 gm. Choczewo Krzysztof ŁASIŃSKI
221504 gm. Choczewo Patryk WENDROWSKI
221504 gm. Choczewo Sabina FLEMING
221504 gm. Choczewo Michał ZIELASKIEWICZ
221504 gm. Choczewo Sylwia LEŚNIK-OLESZEK
221504 gm. Choczewo Sylwia KROPIDŁOWSKA
221504 gm. Choczewo Radosław ZIENKE
221504 gm. Choczewo Teresa LADEMAN
221504 gm. Choczewo Wiesław ERDMANN
221504 gm. Choczewo Bożena WZOREK
221504 gm. Choczewo Marek MAĆKOWIAK
221504 gm. Choczewo Marzena DREWA-KIERZNIKIEWICZ
221504 gm. Choczewo Grzegorz KSIĄŻEK
221504 gm. Choczewo Jolanta STEFAŃSKA
41806 gm. Chodecz Monika TURBIAK
41806 gm. Chodecz Adam SIKORSKI
41806 gm. Chodecz Anna TWARDOWSKA
41806 gm. Chodecz Grzegorz MAKOWIECKI
41806 gm. Chodecz Jerzy STEMPCZYŃSKI
41806 gm. Chodecz Ewa KWIATKOWSKA
41806 gm. Chodecz Roman ŁUCZAK
41806 gm. Chodecz Wiesław FELINIAK
41806 gm. Chodecz Błażej KRUPA
41806 gm. Chodecz Tomasz ŁUCZAK
41806 gm. Chodecz Bohdan KLUZIK
41806 gm. Chodecz Anna ADRYJAŃCZYK
41806 gm. Chodecz Wiesław PIETRZAK
41806 gm. Chodecz Beata MICHALAK
41806 gm. Chodecz Robert KOSMALSKI
61201 gm. Chodel Ewa DUDZIAK
61201 gm. Chodel Mateusz GAJOWIAK
61201 gm. Chodel Aleksandra MOTYKA
61201 gm. Chodel Sławomir PIETRAŚ
61201 gm. Chodel Agnieszka MAZURKIEWICZ
61201 gm. Chodel Mariusz DUDZIAK
61201 gm. Chodel Beata RYBAK
61201 gm. Chodel Anna GŁUSIEC
61201 gm. Chodel Mariusz WAWER
61201 gm. Chodel Irena RZEDZICKA
61201 gm. Chodel Bogdan STĘPNIAK
61201 gm. Chodel Dorota ŻUBER
61201 gm. Chodel Przemysław KOWALSKI
61201 gm. Chodel Sławomir MILCZACH
61201 gm. Chodel Sylwester KURCZAK
300903 gm. Chodów Sławomir ŚMIGIEL
300903 gm. Chodów Ewa ZDUŃCZYK
300903 gm. Chodów Janina BORTNIK
300903 gm. Chodów Roman OLCZYK
300903 gm. Chodów Antoni ŚNIEGOWSKI
300903 gm. Chodów Aneta BORZUCHOWSKA
300903 gm. Chodów Jan KOWALEWSKI
300903 gm. Chodów Andrzej ZDUŃCZYK
300903 gm. Chodów Krzysztof KWIATKOWSKI
300903 gm. Chodów Kazimiera WRÓBLEWSKA
300903 gm. Chodów Danuta MIKOŁAJCZYK
300903 gm. Chodów Ireneusz KARAFIŃSKI
300903 gm. Chodów Agnieszka WRZESIŃSKA
300903 gm. Chodów Jacek KUŚMIERZ
300903 gm. Chodów Longina NOWAKOWSKA
300103 gm. Chodzież Józef DYMEK
300103 gm. Chodzież Stefania KUŁACZKOWSKA
300103 gm. Chodzież Ludwik BŁAŻAK
300103 gm. Chodzież Ewa ŚLIWIŃSKA
300103 gm. Chodzież Adam NOCHOWICZ
300103 gm. Chodzież Anna ŚLESIŃSKA-NOWAK
300103 gm. Chodzież Milena RÓŻAŃSKA
300103 gm. Chodzież Tomasz CHRÓŚCIŃSKI
300103 gm. Chodzież Tadeusz ŚPIEWAK
300103 gm. Chodzież Krzysztof SOBALA
300103 gm. Chodzież Eugeniusz KOSTUŚ
300103 gm. Chodzież Iwona FUDAŁA
300103 gm. Chodzież Zenon FLITTA
300103 gm. Chodzież Roman TRZEBNY
300103 gm. Chodzież Marian JANKOWSKI
320603 gm. Chojna Norbert OLEŚKÓW
320603 gm. Chojna Elżbieta LACH
320603 gm. Chojna Anna PANAS
320603 gm. Chojna Marcin PISANKO
320603 gm. Chojna Radosław KARWAN
320603 gm. Chojna Wojciech ŁOSOWSKI
320603 gm. Chojna Halina SZCZYGIEŁ
320603 gm. Chojna Agnieszka SIKORA
320603 gm. Chojna Małgorzata WÓJCIK
320603 gm. Chojna Marek BEDNARZ
320603 gm. Chojna Bartosz MICHNO
320603 gm. Chojna Małgorzata PRZYBYLSKA
320603 gm. Chojna Marlena WITEK
320603 gm. Chojna Michał BURAK
320603 gm. Chojna Beata MALECKA
220203 gm. Chojnice Ryszard KONTEK
220203 gm. Chojnice Zbigniew DRĄŻKOWSKI
220203 gm. Chojnice Józef KOŁAK
220203 gm. Chojnice Jarosław KUREK
220203 gm. Chojnice Robert PIESIK
220203 gm. Chojnice Ludwika POKOJSKA
220203 gm. Chojnice Tadeusz WIRKUS
220203 gm. Chojnice Bożena BOROWICKA
220203 gm. Chojnice Stefan GRUŹLIŃSKI
220203 gm. Chojnice Paweł WIECZOREK
220203 gm. Chojnice Zbigniew NOJMAN
220203 gm. Chojnice Sylwester KNYBA
220203 gm. Chojnice Jarosław ERBETOWSKI
220203 gm. Chojnice Danuta ŁOBODA
220203 gm. Chojnice Iwona ORŁOWSKA
20902 gm. Chojnów Krzysztof BASZCZYN
20902 gm. Chojnów Jan KOZUBSKI
20902 gm. Chojnów Bogdan STYRKOWIEC
20902 gm. Chojnów Zbigniew URSZULAK
20902 gm. Chojnów Małgorzata BLECHARZ
20902 gm. Chojnów Elżbieta LĄD
20902 gm. Chojnów Janusz TERA
20902 gm. Chojnów Mieczysław KUŁAGA
20902 gm. Chojnów Lesław PIASECKI
20902 gm. Chojnów Ryszard TAJCHMAN
20902 gm. Chojnów Bartosz CHWAŁEK
20902 gm. Chojnów Renata OSTROPOLSKA
20902 gm. Chojnów Ryszard DULIK
20902 gm. Chojnów Józef PRZYŁUCKI
20902 gm. Chojnów Piotr FICEK
180701 gm. Chorkówka Bogumił ŚWIĄTEK
180701 gm. Chorkówka Maciej SEKUŁA
180701 gm. Chorkówka Piotr WIERDAK
180701 gm. Chorkówka Stanisław JANIK
180701 gm. Chorkówka Andrzej WIERDAK
180701 gm. Chorkówka Aleksandra SITAR
180701 gm. Chorkówka Tomasz MUNIA
180701 gm. Chorkówka Adam ŁUKASZEWSKI
180701 gm. Chorkówka Krzysztof MARKIEWICZ
180701 gm. Chorkówka Edward SZWEDO
180701 gm. Chorkówka Alina CELEJ
180701 gm. Chorkówka Piotr KOZUBAL
180701 gm. Chorkówka Wojciech ŻURKIEWICZ
180701 gm. Chorkówka Jan RODZINKA
180701 gm. Chorkówka Iwona SKALSKA
200201 gm. Choroszcz Jacek DĄBROWSKI
200201 gm. Choroszcz Piotr WACZYŃSKI
200201 gm. Choroszcz Adam KAMIEŃSKI
200201 gm. Choroszcz Grzegorz GERELUK
200201 gm. Choroszcz Jan CZARNIECKI
200201 gm. Choroszcz Grzegorz POPKO
200201 gm. Choroszcz Ireneusz JABŁOŃSKI
200201 gm. Choroszcz Jacek JAROSZEWICZ
200201 gm. Choroszcz Barbara WALESIUK
200201 gm. Choroszcz Beata JEŻERYS
200201 gm. Choroszcz Sylwia WIŚNIEWSKA
200201 gm. Choroszcz Wioletta KOWIESKA
200201 gm. Choroszcz Anna APONOWICZ
200201 gm. Choroszcz Andrzej KOŚCIUCZYK
200201 gm. Choroszcz Marian KOSAKOWSKI
142202 gm. Chorzele Michał WIŚNICKI
142202 gm. Chorzele Radosław ZAKRZEWSKI
142202 gm. Chorzele Krzysztof MILEWSKI
142202 gm. Chorzele Krzysztof KOLWICZ
142202 gm. Chorzele Andrzej BURNOS
142202 gm. Chorzele Mateusz PIÓRKOWSKI
142202 gm. Chorzele Mirosław LEWICKI
142202 gm. Chorzele Paulina STOLARCZYK
142202 gm. Chorzele Robert SUCHODOLSKI
142202 gm. Chorzele Marek MOSZCZYŃSKI
142202 gm. Chorzele Andrzej KRAWCZYK
142202 gm. Chorzele Wanda JASTRZĘBSKA
142202 gm. Chorzele Ryszard KOSIOREK
142202 gm. Chorzele Piotr SKORUPSKI
142202 gm. Chorzele Mirosław SIERUTA
320202 gm. Choszczno Piotr WIERZBA
320202 gm. Choszczno Magdalena LISIAK
320202 gm. Choszczno Robert ADAMCZYK
320202 gm. Choszczno Anetta BIKOWSKA
320202 gm. Choszczno Maciej ZADKA
320202 gm. Choszczno Teresa KASIOR
320202 gm. Choszczno Andrzej KORZENIEWSKI
320202 gm. Choszczno Wojciech SIERAKOWSKI
320202 gm. Choszczno Jerzy GUMULIŃSKI
320202 gm. Choszczno Ewa JABŁOŃSKA
320202 gm. Choszczno Jakub PIALIK
320202 gm. Choszczno Marzena KIEJRYS
320202 gm. Choszczno Stefan SZEMLIJ
320202 gm. Choszczno Andrzej ZAKRZEWSKI
320202 gm. Choszczno Michał OSTRASZEWSKI
320202 gm. Choszczno Irena PIĄTEK
320202 gm. Choszczno Sylwester STEFAŃSKI
320202 gm. Choszczno Bogusław SZYMAŃSKI
320202 gm. Choszczno Krzysztof POŁOMSKI
320202 gm. Choszczno Jerzy MIŁADOWSKI
320202 gm. Choszczno Kazimierz CZAPIEWSKI
140901 gm. Chotcza Paweł ŁYJAK
140901 gm. Chotcza Paweł MARYNIAK
140901 gm. Chotcza Jerzy MAGIEREK
140901 gm. Chotcza Zbigniew RUTKOWSKI
140901 gm. Chotcza Jan WOJAS
140901 gm. Chotcza Magdalena GRYZ
140901 gm. Chotcza Monika KOWALCZYK
140901 gm. Chotcza Sławomir SIADACZKO
140901 gm. Chotcza Kazimierz RUDOLF
140901 gm. Chotcza Tomasz GOZDUR
140901 gm. Chotcza Grzegorz KWIECIEŃ
140901 gm. Chotcza Dorota WOŹNIAK
140901 gm. Chotcza Małgorzata URBANEK
140901 gm. Chotcza Renata ROGALA
140901 gm. Chotcza Krzysztof ŚMIETANKA
40803 gm. Chrostkowo Maria KOŁODZIEJSKA
40803 gm. Chrostkowo Łukasz OSADA
40803 gm. Chrostkowo Krzysztof PIPCZYŃSKI
40803 gm. Chrostkowo Marzena MACIEJEWSKA
40803 gm. Chrostkowo Krzysztof MATYJASIK
40803 gm. Chrostkowo Leszek KRAŻEWSKI
40803 gm. Chrostkowo Paweł KIEŁKOWSKI
40803 gm. Chrostkowo Zbigniew WITKOWSKI
40803 gm. Chrostkowo Paweł CHOJNICKI
40803 gm. Chrostkowo Patryk CHOJNICKI
40803 gm. Chrostkowo Dorota JEZIORSKA
40803 gm. Chrostkowo Andrzej ZIELIŃSKI
40803 gm. Chrostkowo Zbigniew KRZYWOSIŃSKI
40803 gm. Chrostkowo Edyta FOSS
40803 gm. Chrostkowo Ewelina MARKOWSKA
60502 gm. Chrzanów Damian POLSKI
60502 gm. Chrzanów Grzegorz GÓRA
60502 gm. Chrzanów Lucjan GĄBKA
60502 gm. Chrzanów Mariusz ŚMISZEK
60502 gm. Chrzanów Jan KRÓL
60502 gm. Chrzanów Józef ZDYBEL
60502 gm. Chrzanów Eugeniusz KRÓL
60502 gm. Chrzanów Wiesław KĘDRA
60502 gm. Chrzanów Wiesław BRODZIAK
60502 gm. Chrzanów Władysław WIDZ
60502 gm. Chrzanów Mariusz GODEK
60502 gm. Chrzanów Joanna RYCERZ
60502 gm. Chrzanów Marek BIERNAT
60502 gm. Chrzanów Zbigniew PIZOŃ
60502 gm. Chrzanów Grzegorz KURYŁO
120303 gm. Chrzanów Małgorzata KOWALSKA
120303 gm. Chrzanów Alicja BĘBENEK
120303 gm. Chrzanów Piotr POTOCKI
120303 gm. Chrzanów Paweł SZCZYPTA
120303 gm. Chrzanów Roman MADEJSKI
120303 gm. Chrzanów Andrzej FILIPCZAK
120303 gm. Chrzanów Krzysztof ZUBIK
120303 gm. Chrzanów Małgorzata DZIUBA
120303 gm. Chrzanów Krzysztof BRANDYS
120303 gm. Chrzanów Grzegorz JAKUBIAK
120303 gm. Chrzanów Janusz JEDYNAK
120303 gm. Chrzanów Elżbieta GŁĄBAŁA
120303 gm. Chrzanów Tomasz BROŻEK
120303 gm. Chrzanów Krzysztof KASPEREK
120303 gm. Chrzanów Ryszard LEŚNIAK
120303 gm. Chrzanów Ryszard KOSOWSKI
120303 gm. Chrzanów Zdzisława MUSIAŁ
120303 gm. Chrzanów Andrzej BIEDA
120303 gm. Chrzanów Stanisław CZARNY
120303 gm. Chrzanów Dorota KOŚMIDER
120303 gm. Chrzanów Marcin KRAUZ
160901 gm. Chrząstowice Mirosław TOMASIAK
160901 gm. Chrząstowice Krzysztof WARZECHA
160901 gm. Chrząstowice Justyna WIESZOŁEK
160901 gm. Chrząstowice Tadeusz DYNOWSKI
160901 gm. Chrząstowice Mirosław GRABOWSKI
160901 gm. Chrząstowice Jacek WIESZOŁEK
160901 gm. Chrząstowice Piotr ZASUWA
160901 gm. Chrząstowice Małgorzata GRACZYK
160901 gm. Chrząstowice Mirosław PASOŃ
160901 gm. Chrząstowice Alicja MALIŃSKA
160901 gm. Chrząstowice Horst SKOWRONEK
160901 gm. Chrząstowice Andrzej LEDWIG
160901 gm. Chrząstowice Beata WEINERT
160901 gm. Chrząstowice Lech KOWALSKI
160901 gm. Chrząstowice Łukasz NOWAK
301401 gm. Chrzypsko Wielkie Marek BOROWICZ
301401 gm. Chrzypsko Wielkie Mariusz KAMYSZEK
301401 gm. Chrzypsko Wielkie Stanisław BOROWIAK
301401 gm. Chrzypsko Wielkie Mikołaj TUSZYŃSKI
301401 gm. Chrzypsko Wielkie Marcin GÓŹDŹ
301401 gm. Chrzypsko Wielkie Zbigniew RADZI
301401 gm. Chrzypsko Wielkie Piotr WICENTY
301401 gm. Chrzypsko Wielkie Tomasz JURGOWIAK
301401 gm. Chrzypsko Wielkie Karolina JARYSZ
301401 gm. Chrzypsko Wielkie Andrzej SZUKAŁA
301401 gm. Chrzypsko Wielkie Jerzy BERTRANDT
301401 gm. Chrzypsko Wielkie Dorota WOLSKA
301401 gm. Chrzypsko Wielkie Paweł BANASZKIEWICZ
301401 gm. Chrzypsko Wielkie Andrzej MILKA
301401 gm. Chrzypsko Wielkie Piotr KUBZDYL
240305 gm. Chybie Janusz WALECZEK
240305 gm. Chybie Maria PISAREK
240305 gm. Chybie Marek WĘGLORZ
240305 gm. Chybie Jan SZCZYPKA
240305 gm. Chybie Krzysztof KRZEMPEK
240305 gm. Chybie Ireneusz NOWROTEK
240305 gm. Chybie Krzysztof ŻERDKA
240305 gm. Chybie Wiesław WÓJCIKIEWICZ
240305 gm. Chybie Sławomir SOBOSZEK
240305 gm. Chybie Grzegorz OCHODEK
240305 gm. Chybie Artur ŚMIEJA
240305 gm. Chybie Mirosław JANUSZ
240305 gm. Chybie Piotr GMUZDEK
240305 gm. Chybie Marcin PUCHALIK
240305 gm. Chybie Wojciech CIUPKA
140603 gm. Chynów Łukasz GROCHAL
140603 gm. Chynów Norbert STASIAK
140603 gm. Chynów Jacek WICHNIEWICZ
140603 gm. Chynów Tadeusz DOBRZYŃSKI
140603 gm. Chynów Konrad BUCZEK
140603 gm. Chynów Jan STANKIEWICZ
140603 gm. Chynów Krzysztof WOJDA
140603 gm. Chynów Joanna LIS
140603 gm. Chynów Małgorzata KOWALCZYK
140603 gm. Chynów Teresa ŚWIĄTKOWSKA
140603 gm. Chynów Andrzej CZERNISZEWSKI
140603 gm. Chynów Marek BRZEZIŃSKI
140603 gm. Chynów Jacek WOŹNIAK
140603 gm. Chynów Stanisław MRÓZ
140603 gm. Chynów Piotr BERNACIAK
240703 gm. Ciasna Damian SZPANK
240703 gm. Ciasna Oktawian VIETH
240703 gm. Ciasna Mirosław KALARUS
240703 gm. Ciasna Józef NIEŚWIEC
240703 gm. Ciasna Grażyna GAŁA
240703 gm. Ciasna Czesław MAŁCZAK
240703 gm. Ciasna Piotr MAROŃ
240703 gm. Ciasna Mariola WERNER
240703 gm. Ciasna Marcin WASYLISZYN
240703 gm. Ciasna Adam JELONEK
240703 gm. Ciasna Paweł KRAWCZYK
240703 gm. Ciasna Helmut GRZESIK
240703 gm. Ciasna Teresa KOZALA
240703 gm. Ciasna Andrzej KOSYTORZ
240703 gm. Ciasna Henryk PLUTA
201302 gm. Ciechanowiec Katarzyna WILKOWSKA
201302 gm. Ciechanowiec Aneta CZARNECKA
201302 gm. Ciechanowiec Przemysław DYBOWSKI
201302 gm. Ciechanowiec Violetta ZDUNEK
201302 gm. Ciechanowiec Jan BINAŚ
201302 gm. Ciechanowiec Maria RADZISZEWSKA
201302 gm. Ciechanowiec Krzysztof KOC
201302 gm. Ciechanowiec Włodzimierz SŁONECKI
201302 gm. Ciechanowiec Marek KAROLEWSKI
201302 gm. Ciechanowiec Stanisław KIETLIŃSKI
201302 gm. Ciechanowiec Agata KOC
201302 gm. Ciechanowiec Zygmunt KOSK
201302 gm. Ciechanowiec Dorota NIEMYJSKA
201302 gm. Ciechanowiec Antoni MALINOWSKI
201302 gm. Ciechanowiec Tadeusz ŁOPACIUK
140202 gm. Ciechanów Konrad JEZIERSKI
140202 gm. Ciechanów Bartosz KRAJEWSKI
140202 gm. Ciechanów Piotr PETRYKOWSKI
140202 gm. Ciechanów Grażyna OSTROWSKA
140202 gm. Ciechanów Magda PIĘTKA
140202 gm. Ciechanów Eugeniusz OLSZEWSKI
140202 gm. Ciechanów Grzegorz GROSS
140202 gm. Ciechanów Grzegorz NOWAKOWSKI
140202 gm. Ciechanów Klemens KALMAN
140202 gm. Ciechanów Przemysław PIOTROWSKI
140202 gm. Ciechanów Jan TOMPOROWSKI
140202 gm. Ciechanów Robert TRUSZCZYŃSKI
140202 gm. Ciechanów Janusz LAZARSKI
140202 gm. Ciechanów Andrzej JAWORSKI
140202 gm. Ciechanów Zygmunt SKAŁKOWSKI
40502 gm. Ciechocin Karol MAJEWSKI
40502 gm. Ciechocin Krzysztof KARPIŃSKI
40502 gm. Ciechocin Andrzej STAWSKI
40502 gm. Ciechocin Jerzy ZIĘTARSKI
40502 gm. Ciechocin Agnieszka ELZANOWSKA
40502 gm. Ciechocin Aneta PIETRZAK
40502 gm. Ciechocin Dorota KNYSZYŃSKA
40502 gm. Ciechocin Jarosław JARANOWSKI
40502 gm. Ciechocin Iwona KOZŁOWSKA
40502 gm. Ciechocin Łukasz WIERZBOWSKI
40502 gm. Ciechocin Radosław GUTMAŃSKI
40502 gm. Ciechocin Zbigniew ROMANOWSKI
40502 gm. Ciechocin Anna MATUSZEWSKA
40502 gm. Ciechocin Piotr KONARSKI
40502 gm. Ciechocin Marian KWIATKOWSKI
101303 gm. Cielądz Jarosław BUDEK
101303 gm. Cielądz Sylwester STEFAŃSKI
101303 gm. Cielądz Jadwiga MANTORSKA
101303 gm. Cielądz Małgorzata ROSA
101303 gm. Cielądz Iwona MACHNICKA
101303 gm. Cielądz Ewa KWIATKOWSKA-KIELAN
101303 gm. Cielądz Michał GACA
101303 gm. Cielądz Michał TRZCIŃSKI
101303 gm. Cielądz Grzegorz STĘPNIAK
101303 gm. Cielądz Rafał KUCHARSKI
101303 gm. Cielądz Przemysław JĘDRZEJCZAK
101303 gm. Cielądz Mariusz BŁĄKAŁA
101303 gm. Cielądz Adam MICHALAK
101303 gm. Cielądz Aleksandra LIPSKA
101303 gm. Cielądz Paweł KŁOS
140902 gm. Ciepielów Konrad WNUKOWSKI
140902 gm. Ciepielów Ewa NIZIŃSKA
140902 gm. Ciepielów Krzysztof BALCEROWSKI
140902 gm. Ciepielów Tomasz RUSIN
140902 gm. Ciepielów Jarosław WRZOCHAL
140902 gm. Ciepielów Witold CHOJAK
140902 gm. Ciepielów Krystyna SULIMA
140902 gm. Ciepielów Janusz MATYSIAK
140902 gm. Ciepielów Rafał SZEWCZYK
140902 gm. Ciepielów Jadwiga DUDEK
140902 gm. Ciepielów Łukasz LIS
140902 gm. Ciepielów Tomasz NOWOTNIK
140902 gm. Ciepielów Waldemar CZAPLA
140902 gm. Ciepielów Krzysztof ZABORSKI
140902 gm. Ciepielów Renata SZCZODRA
22402 gm. Ciepłowody Robert CZERWIŃSKI
22402 gm. Ciepłowody Michał CWANEK
22402 gm. Ciepłowody Alicja GIERGICZNA
22402 gm. Ciepłowody Ewa ZEREK
22402 gm. Ciepłowody Damian CIEŚLIK
22402 gm. Ciepłowody Adam KLEPACKI
22402 gm. Ciepłowody Marzena PRYGOŃ
22402 gm. Ciepłowody Mateusz SOBCZYK
22402 gm. Ciepłowody Edyta PIĘTA
22402 gm. Ciepłowody Weronika STOPYRA
22402 gm. Ciepłowody Tadeusz KUKUCZKA
22402 gm. Ciepłowody Paweł KOPEĆ
22402 gm. Ciepłowody Helena KONOWALCZUK
22402 gm. Ciepłowody Jacek WOLSKI
22402 gm. Ciepłowody Justyna KŁOCKO
180902 gm. Cieszanów Adam ZABORNIAK
180902 gm. Cieszanów Michał ŚWITALSKI
180902 gm. Cieszanów Barbara DRAGAN
180902 gm. Cieszanów Kazimierz WOLANIN
180902 gm. Cieszanów Wiesław KOSSAK
180902 gm. Cieszanów Piotr BIELKO
180902 gm. Cieszanów Mieczysław KRAWIEC
180902 gm. Cieszanów Marek LEJA
180902 gm. Cieszanów Andrzej SKIBA
180902 gm. Cieszanów Marian CIEPŁY
180902 gm. Cieszanów Zbigniew KURDZIEL
180902 gm. Cieszanów Zdzisław KOCIOŁEK
180902 gm. Cieszanów Bogusław BUNDYRA
180902 gm. Cieszanów Jan BIELECKI
180902 gm. Cieszanów Bożena ZYGARLICKI
21301 gm. Cieszków Robert PLUCIŃSKI
21301 gm. Cieszków Lidia ROMANOWICZ
21301 gm. Cieszków Joanna JASIŃSKA
21301 gm. Cieszków Bogdan MUJTA
21301 gm. Cieszków Jarosław PIECUCH
21301 gm. Cieszków Urszula WYSOGLĄD
21301 gm. Cieszków Maciej KULESIAK
21301 gm. Cieszków Karol KRAWIEC
21301 gm. Cieszków Mieczysław BUTA
21301 gm. Cieszków Marcin MRUK
21301 gm. Cieszków Rozalia KINDRAT
21301 gm. Cieszków Jerzy SZCZEPAŃSKI
21301 gm. Cieszków Jan DWOJAK
21301 gm. Cieszków Rafał JANAS
21301 gm. Cieszków Rafał GEMBAROWSKI
121601 gm. Ciężkowice Robert TRUCHAN
121601 gm. Ciężkowice Halina MIKA
121601 gm. Ciężkowice Teresa SŁAWUTA
121601 gm. Ciężkowice Marek GUT
121601 gm. Ciężkowice Leszek SZUMIŃSKI
121601 gm. Ciężkowice Michał KORALIK
121601 gm. Ciężkowice Zbigniew JURKIEWICZ
121601 gm. Ciężkowice Jadwiga HARAF
121601 gm. Ciężkowice Grzegorz KUBALA
121601 gm. Ciężkowice Andrzej BURNUS
121601 gm. Ciężkowice Roman URBAŚ
121601 gm. Ciężkowice Józef POPIELA
121601 gm. Ciężkowice Leszek GAJCZOWSKI
121601 gm. Ciężkowice Marcin SZYMCZYK
121601 gm. Ciężkowice Jan KANTOR
160303 gm. Cisek Andrzej BARUCHA
160303 gm. Cisek Marek STEFANIDES
160303 gm. Cisek Alojzy KETZLER
160303 gm. Cisek Rozwita SZAFARCZYK
160303 gm. Cisek Marcin MARKIEFKA
160303 gm. Cisek Feliks KECLER
160303 gm. Cisek Teresa HARC
160303 gm. Cisek Alojzy WURST
160303 gm. Cisek Ryszard MUSIOŁ
160303 gm. Cisek Diter HAŁAS
160303 gm. Cisek Adam ZEMEŁKA
160303 gm. Cisek Weronika STROMINSKA-RICHTER
160303 gm. Cisek Tomasz GOLASZ
160303 gm. Cisek Jan MALIK
160303 gm. Cisek Jan MROZEK
182102 gm. Cisna Andrzej CHMURA
182102 gm. Cisna Joanna MARKUSZEWSKA
182102 gm. Cisna Jakub WIERZBICKI
182102 gm. Cisna Mieczysław STASZEWSKI
182102 gm. Cisna Ludmiła MAJEWSKA
182102 gm. Cisna Łucja KOZA
182102 gm. Cisna Bogdan NIEMCZYK
182102 gm. Cisna Jacek KRAWIEC
182102 gm. Cisna Stanisław WALIGÓRA
182102 gm. Cisna Teresa BARANOWSKA
182102 gm. Cisna Bogusław BAJOREK
182102 gm. Cisna Robert NIEMCZUK
182102 gm. Cisna Aleksy WÓJCIK
182102 gm. Cisna Henryk ŚLIMAK
182102 gm. Cisna Adam ANDREASIK
180601 gm. Cmolas Magdalena SZPYT
180601 gm. Cmolas Dariusz PIECHOTA
180601 gm. Cmolas Andrzej ZAGROBA
180601 gm. Cmolas Krzysztof ŁAGODA
180601 gm. Cmolas Bernadetta WOLAK-POSŁUSZNY
180601 gm. Cmolas Piotr MACIĄG
180601 gm. Cmolas Waldemar ZIELIŃSKI
180601 gm. Cmolas Andrzej BUJAK
180601 gm. Cmolas Ryszard GAWEŁ
180601 gm. Cmolas Ryszard WALCZYK
180601 gm. Cmolas Marian ZIELIŃSKI
180601 gm. Cmolas Ryszard WARZOCHA
180601 gm. Cmolas Małgorzata MARUT
180601 gm. Cmolas Rafał STRÓŻ
180601 gm. Cmolas Stanisław SIĘBOR
80501 gm. Cybinka Agnieszka LEŚNICKA
80501 gm. Cybinka Krystyna CZERNIECKA
80501 gm. Cybinka Adrian NOWICKI
80501 gm. Cybinka Janusz TUMIŁOWICZ
80501 gm. Cybinka Aneta GAWRYLUK
80501 gm. Cybinka Anna SYLWESTRZAK
80501 gm. Cybinka Katarzyna JANKOWSKA
80501 gm. Cybinka Dariusz STĘPKOWSKI
80501 gm. Cybinka Czesław FARON
80501 gm. Cybinka Piotr JĘDRZEJEWSKI
80501 gm. Cybinka Anna ŚLIWIŃSKA
80501 gm. Cybinka Agnieszka STĘPNIAK
80501 gm. Cybinka Marian DWORAK
80501 gm. Cybinka Piotr KOBYŁECKI
80501 gm. Cybinka Marta ORZESZKO
61001 gm. Cyców Krzysztof WALACHNIEWICZ
61001 gm. Cyców Robert CHUDZIK
61001 gm. Cyców Tomasz OLKO
61001 gm. Cyców Rafał TARCZYLUK
61001 gm. Cyców Remigiusz KOZIAK
61001 gm. Cyców Jan NIERADKO
61001 gm. Cyców Marta KOCIUBA
61001 gm. Cyców Andrzej ZUZANIUK
61001 gm. Cyców Marek JĘDRUSZAK
61001 gm. Cyców Violetta TOBIASZ
61001 gm. Cyców Mariusz STASIKOWSKI
61001 gm. Cyców Dariusz SOBCZUK
61001 gm. Cyców Edward ROMANOWSKI
61001 gm. Cyców Anna KOZAK-OKOŃSKA
61001 gm. Cyców Kazimierz WNUK
301801 gm. Czajków Andrzej PUCHAŁA
301801 gm. Czajków Marcin GAŁKA
301801 gm. Czajków Iwona ŁUSZCZEK
301801 gm. Czajków Stanisław KRZYWAŹNIA
301801 gm. Czajków Paweł SIBIŃSKI
301801 gm. Czajków Bartosz WRÓBEL
301801 gm. Czajków Bolesław ZADKA
301801 gm. Czajków Maria KOBIELA
301801 gm. Czajków Henryk WYRWAS
301801 gm. Czajków Bożena WYSOTA
301801 gm. Czajków Roman GOŁDYN
301801 gm. Czajków Jan KĘDZIA
301801 gm. Czajków Danuta KASPERSKA
301801 gm. Czajków Ewa WOLSKA
301801 gm. Czajków Paweł PLUTA
320301 gm. Czaplinek Jarosław TARNOWSKI
320301 gm. Czaplinek Ewa SOBCZAK
320301 gm. Czaplinek Marcin CZERNIAWSKI
320301 gm. Czaplinek Maciej BERNAT
320301 gm. Czaplinek Anna MINKIEWICZ
320301 gm. Czaplinek Aleksandra ŁAWRUKIEWICZ
320301 gm. Czaplinek Szymon PASTUSZEK
320301 gm. Czaplinek Wacław MIERZEJEWSKI
320301 gm. Czaplinek Sebastian MATUŁOJĆ
320301 gm. Czaplinek Krystyna KRYCZKA
320301 gm. Czaplinek Zdzisław ŁOMASZEWICZ
320301 gm. Czaplinek Michał OLEJNICZAK
320301 gm. Czaplinek Władysław WOJTOWICZ
320301 gm. Czaplinek Tomasz MARCINIAK
320301 gm. Czaplinek Anna KUCHARCZYK
180103 gm. Czarna Leann DUDKA
180103 gm. Czarna Bartłomiej SOPEL
180103 gm. Czarna Adam FABER
180103 gm. Czarna Elżbieta BARGIEL
180103 gm. Czarna Elżbieta BORYS
180103 gm. Czarna Sylwia STECIUK
180103 gm. Czarna Marek CHMIELEWSKI
180103 gm. Czarna Monika MAGUSIAK
180103 gm. Czarna Radosław CZERWONKA
180103 gm. Czarna Barbara BORUKAŁO
180103 gm. Czarna Zbigniew SOKALSKI
180103 gm. Czarna Krzysztof BANACH
180103 gm. Czarna Władysław WIERCIŃSKI
180103 gm. Czarna Jan PODRAZA
180103 gm. Czarna Danuta MAJ
180303 gm. Czarna Wojciech LABAK
180303 gm. Czarna Szczepan CIEBIEŃ
180303 gm. Czarna Małgorzata PĘKALA
180303 gm. Czarna Dariusz BARNAŚ
180303 gm. Czarna Wojciech POŻDAŁ
180303 gm. Czarna Marcin MADURA
180303 gm. Czarna Mirosław KOT
180303 gm. Czarna Grzegorz KOZAK
180303 gm. Czarna Barbara KUTA
180303 gm. Czarna Anna POPIELARCZYK
180303 gm. Czarna Grzegorz HOROSZ
180303 gm. Czarna Wiesław SIKORA
180303 gm. Czarna Aneta FERET-KŁYS
180303 gm. Czarna Łukasz GAJEWSKI
180303 gm. Czarna Marek ZIAJA
181003 gm. Czarna Dariusz KULKA
181003 gm. Czarna Sławomir CHUDZIK
181003 gm. Czarna Wiesław GWIZDAK
181003 gm. Czarna Zdzisław JAROMI
181003 gm. Czarna Robert SZUBART
181003 gm. Czarna Mieczysław REJMAN
181003 gm. Czarna Marek WILCZEK
181003 gm. Czarna Wincenty MORYCZ
181003 gm. Czarna Bogusław BIENIEK
181003 gm. Czarna Eugeniusz GŁOWIAK
181003 gm. Czarna Grzegorz SALA
181003 gm. Czarna Grzegorz LEPIANKA
181003 gm. Czarna Teresa CHMIEL
181003 gm. Czarna Robert PUDŁO
181003 gm. Czarna Zbigniew JUREK
200202 gm. Czarna Białostocka Urszula TAUDUL
200202 gm. Czarna Białostocka Irena STANISZCZAK
200202 gm. Czarna Białostocka Adrian KUNDA
200202 gm. Czarna Białostocka Andrzej TRACEWICZ
200202 gm. Czarna Białostocka Dawid JURCZEWSKI
200202 gm. Czarna Białostocka Luiza DOBROWOLSKA
200202 gm. Czarna Białostocka Eugeniusz CIURUK
200202 gm. Czarna Białostocka Ewa ZGLEJSZEWSKA
200202 gm. Czarna Białostocka Helena URBAN
200202 gm. Czarna Białostocka Kamil TOMASZEWSKI
200202 gm. Czarna Białostocka Aneta SOBOLEWSKA
200202 gm. Czarna Białostocka Edyta PIEKUNKO
200202 gm. Czarna Białostocka Anna SIEMIENOWICZ
200202 gm. Czarna Białostocka Tadeusz MALICKI
200202 gm. Czarna Białostocka Marek ŚWIĘCICKI
220103 gm. Czarna Dąbrówka Tadeusz GRALAK
220103 gm. Czarna Dąbrówka Włodzimierz LEWANDOWSKI
220103 gm. Czarna Dąbrówka Julian BIELAWA
220103 gm. Czarna Dąbrówka Beata WOŹNIAK
220103 gm. Czarna Dąbrówka Milena STĘPIEŃ
220103 gm. Czarna Dąbrówka Marcin HERON
220103 gm. Czarna Dąbrówka Jarosław CICHOSZ
220103 gm. Czarna Dąbrówka Miron POBŁOCKI
220103 gm. Czarna Dąbrówka Tomasz NADERZA
220103 gm. Czarna Dąbrówka Aneta BIAŁEK
220103 gm. Czarna Dąbrówka Roman ZWOLSKI
220103 gm. Czarna Dąbrówka Józef LADEMANN
220103 gm. Czarna Dąbrówka Wiesław CYGERT
220103 gm. Czarna Dąbrówka Wiesław MACIASZEK
220103 gm. Czarna Dąbrówka Katarzyna SYWANYCZ
221301 gm. Czarna Woda Sebastian SCHMIDT
221301 gm. Czarna Woda Lucyna PRYCHŁA
221301 gm. Czarna Woda Monika STORMOWSKA-REKOWSKA
221301 gm. Czarna Woda Adam GRADOWSKI
221301 gm. Czarna Woda Danuta ANDRZEJEWSKA
221301 gm. Czarna Woda Karol SMUCZYŃSKI
221301 gm. Czarna Woda Rafał POŁOM
221301 gm. Czarna Woda Andrzej NAFTYŃSKI
221301 gm. Czarna Woda Piotr DOROSZ
221301 gm. Czarna Woda Witold BOHLA
221301 gm. Czarna Woda Elżbieta FLIS
221301 gm. Czarna Woda Agnieszka OLSZOWA
221301 gm. Czarna Woda Małgorzata SZWOCH
221301 gm. Czarna Woda Piotr HELTA
221301 gm. Czarna Woda Bartosz KASZUBOWSKI
220302 gm. Czarne Bogusław LONCZAK
220302 gm. Czarne Tadeusz ŻYŁA
220302 gm. Czarne Piotr BALCEROWICZ
220302 gm. Czarne Mariusz KOPCZAK
220302 gm. Czarne Janusz STANIK
220302 gm. Czarne Katarzyna BRODECKA
220302 gm. Czarne Tomasz SATYŁA
220302 gm. Czarne Krzysztof ROHDE
220302 gm. Czarne Janusz WINNICKI
220302 gm. Czarne Rafał PIEKUŚ
220302 gm. Czarne Ireneusz RAPLIS
220302 gm. Czarne Zdzisław ORZŁOWSKI
220302 gm. Czarne Bartosz BADZIŃSKI
220302 gm. Czarne Krzysztof POPOWNIAK
220302 gm. Czarne Dorota GAWROŃSKA
141502 gm. Czarnia Danuta TYC
141502 gm. Czarnia Krzysztof KURZYŃSKI
141502 gm. Czarnia Barbara ROSIŃSKA
141502 gm. Czarnia Dorota KACZMARCZYK
141502 gm. Czarnia Ewelina BRAKONIECKA
141502 gm. Czarnia Stanisław SZYDLIK
141502 gm. Czarnia Tadeusz LENDA
141502 gm. Czarnia Martyna TABAKA ZYŚK
141502 gm. Czarnia Stanisław BRYSIEWSKI
141502 gm. Czarnia Aldona RAMOTOWSKA
141502 gm. Czarnia Anna ZYŚK
141502 gm. Czarnia Kazimierz SZYDLIK
141502 gm. Czarnia Beata SAMSEL
141502 gm. Czarnia Ryszard SZTEMBERG
141502 gm. Czarnia Jacek SAMSEL
300202 gm. Czarnków Leokadia JANKOWSKA
300202 gm. Czarnków Damian WYLEGAŁA
300202 gm. Czarnków Janusz WIELGOSZ
300202 gm. Czarnków Mariusz KUCHTA
300202 gm. Czarnków Krzysztof CHYŻY
300202 gm. Czarnków Patryk WŁODAREK
300202 gm. Czarnków Jan MAJEWSKI
300202 gm. Czarnków Mariusz MICHAŁEK
300202 gm. Czarnków Edward MITELEWSKI
300202 gm. Czarnków Adam WARNKE
300202 gm. Czarnków Krzysztof GAŁA
300202 gm. Czarnków Krzysztof PODKOŃSKI
300202 gm. Czarnków Adam CIEMACHOWSKI
300202 gm. Czarnków Dominik GAŁĄZKA
300202 gm. Czarnków Sylwia AMBICKA
101002 gm. Czarnocin Anna KRÓL-POSPIESZNY
101002 gm. Czarnocin Anna BEŁDOWSKA
101002 gm. Czarnocin Andrzej KRAJEWSKI
101002 gm. Czarnocin Marcin FELTYNOWSKI
101002 gm. Czarnocin Paweł KACZMAREK
101002 gm. Czarnocin Szymon RYDZOWSKI
101002 gm. Czarnocin Iwona PLUTA
101002 gm. Czarnocin Milena MIESZEK
101002 gm. Czarnocin Roman KOPEĆ
101002 gm. Czarnocin Bogusław KOŁODZIEJCZYK
101002 gm. Czarnocin Anna GUMOLA
101002 gm. Czarnocin Piotr FRYDRYCH
101002 gm. Czarnocin Jarosław WÓJCIK
101002 gm. Czarnocin Renata BĄK
101002 gm. Czarnocin Kamil MIKSA
260302 gm. Czarnocin Jan FORTUNA
260302 gm. Czarnocin Kazimierz WARSZAWA
260302 gm. Czarnocin Dariusz MAKUCH
260302 gm. Czarnocin Anna NOWACKA
260302 gm. Czarnocin Tomasz WIĘCKOWSKI
260302 gm. Czarnocin Waldemar BĄCZEK
260302 gm. Czarnocin Kazimierz PIOTROWSKI
260302 gm. Czarnocin Wiesława PIOTROWSKA
260302 gm. Czarnocin Marek NOWAK
260302 gm. Czarnocin Katarzyna KRAWIEC
260302 gm. Czarnocin Dariusz ŚMIAŁEK
260302 gm. Czarnocin Marcin ŁUDZIK
260302 gm. Czarnocin Stanisław GRĘDA
260302 gm. Czarnocin Tadeusz CHOŁDA
260302 gm. Czarnocin Grażyna GARBACZ
101702 gm. Czarnożyły Jarosław WRÓBEL
101702 gm. Czarnożyły Piotr MARCINIAK
101702 gm. Czarnożyły Anna SOBOTA
101702 gm. Czarnożyły Jerzy ŁABĘCKI
101702 gm. Czarnożyły Józef ZAWADA
101702 gm. Czarnożyły Milena WOJEWODA
101702 gm. Czarnożyły Jerzy BAJZERT
101702 gm. Czarnożyły Jarosław MIKOŁAJCZYK
101702 gm. Czarnożyły Tomasz KUŹNIK
101702 gm. Czarnożyły Stanisław KOSOWSKI
101702 gm. Czarnożyły Sławomir MIKOŁAJCZYK
101702 gm. Czarnożyły Jerzy MARAS
101702 gm. Czarnożyły Włodzimierz NIEMCZYŃSKI
101702 gm. Czarnożyły Jolanta KRYSZTOFIŃSKA
101702 gm. Czarnożyły Józef SZWABA
22104 gm. Czarny Bór Marzena ŁATKA
22104 gm. Czarny Bór Katarzyna LADENBERGER
22104 gm. Czarny Bór Krystyna STAWIARSKA
22104 gm. Czarny Bór Stanisław POGWIZD
22104 gm. Czarny Bór Stanisław STĄPOR
22104 gm. Czarny Bór Andrzej FLORIAN
22104 gm. Czarny Bór Monika ROMANIK
22104 gm. Czarny Bór Wiesława WILK
22104 gm. Czarny Bór Tomasz KOSEK
22104 gm. Czarny Bór Mariusz TRUSZCZYŃSKI
22104 gm. Czarny Bór Barbara OSIADŁY
22104 gm. Czarny Bór Artur MAZUREK
22104 gm. Czarny Bór Waldemar PORĘBA
22104 gm. Czarny Bór Krzysztof KACZANOWSKI
22104 gm. Czarny Bór Dorota KAZIUK
121103 gm. Czarny Dunajec Tomasz TURSKI
121103 gm. Czarny Dunajec Bartłomiej BUKOWSKI
121103 gm. Czarny Dunajec Kazimierz DZIELSKI
121103 gm. Czarny Dunajec Stanisław HARBUT
121103 gm. Czarny Dunajec Zofia KIERKOWSKA
121103 gm. Czarny Dunajec Rafał RUBIŚ
121103 gm. Czarny Dunajec Kazimierz MARDUŁA
121103 gm. Czarny Dunajec Paweł DZIUBEK
121103 gm. Czarny Dunajec Lucyna HOSANIAK
121103 gm. Czarny Dunajec Tadeusz DUSZA
121103 gm. Czarny Dunajec Tadeusz CZEPIEL
121103 gm. Czarny Dunajec Sebastian CHOWANIEC
121103 gm. Czarny Dunajec Zdzisław GAL
121103 gm. Czarny Dunajec Daniel DOMAGAŁA
121103 gm. Czarny Dunajec Bogumiła KOKOSZKA
121103 gm. Czarny Dunajec Bolesław DŁUGOPOLSKI
121103 gm. Czarny Dunajec Tadeusz KRUPA
121103 gm. Czarny Dunajec Marcin RATUŁOWSKI
121103 gm. Czarny Dunajec Czesław WAJDA
121103 gm. Czarny Dunajec Bartłomiej BEDNARZ
121103 gm. Czarny Dunajec Krzysztof BARTOSZEK
101802 gm. Czastary Agnieszka CIEŚLA
101802 gm. Czastary Andrzej ŁYTKOWSKI
101802 gm. Czastary Rafał WYPYCH
101802 gm. Czastary Dariusz GÓRECKI
101802 gm. Czastary Elżbieta MILER
101802 gm. Czastary Anna KARBOWIAK-KAMYK
101802 gm. Czastary Roman TOMCZAK
101802 gm. Czastary Dominik JĘDRZEJAK
101802 gm. Czastary Teresa FERDYNUS
101802 gm. Czastary Adam CIEĆKA
101802 gm. Czastary Ireneusz SIEDLECKI
101802 gm. Czastary Aldona OWCZAREK
101802 gm. Czastary Marek DUDKA
101802 gm. Czastary Benedykt CIACH
101802 gm. Czastary Joanna MACIEJEWSKA
120203 gm. Czchów Paweł KOZDRÓJ
120203 gm. Czchów Dominik KOTAS
120203 gm. Czchów Małgorzata CZECH
120203 gm. Czchów Kazimierz KURZYDŁO
120203 gm. Czchów Andrzej ROZCIECHA
120203 gm. Czchów Bernadeta SALAMON
120203 gm. Czchów Alicja MORDARSKA
120203 gm. Czchów Marek GURGUL
120203 gm. Czchów Władysław OSADA
120203 gm. Czchów Beata MARCHUT
120203 gm. Czchów Lesław WRONA
120203 gm. Czchów Stefan SOWA
120203 gm. Czchów Zbigniew JAKÓBCZYK
120203 gm. Czchów Stanisław SAPAŁA
120203 gm. Czchów Jerzy KORNAŚ
240204 gm. Czechowice-Dziedzice Justyna RZEPECKA
240204 gm. Czechowice-Dziedzice Łukasz DOBUCKI
240204 gm. Czechowice-Dziedzice Damian ŻELAZNY
240204 gm. Czechowice-Dziedzice Andrzej MAJ
240204 gm. Czechowice-Dziedzice Kazimierz URBAŃSKI
240204 gm. Czechowice-Dziedzice Edward BUCZEK
240204 gm. Czechowice-Dziedzice Ewa APRYJAS
240204 gm. Czechowice-Dziedzice Wojciech LEŚNY
240204 gm. Czechowice-Dziedzice Radosław HUDZIEC
240204 gm. Czechowice-Dziedzice Krzysztof SZCZYPKA
240204 gm. Czechowice-Dziedzice Paweł PAWLIK
240204 gm. Czechowice-Dziedzice Bartłomiej FAJFER
240204 gm. Czechowice-Dziedzice Janusz USZOK
240204 gm. Czechowice-Dziedzice Magdalena KUBIK
240204 gm. Czechowice-Dziedzice Jacek CWETLER
240204 gm. Czechowice-Dziedzice Mariusz SEKTA
240204 gm. Czechowice-Dziedzice Krystyna ZIOBERCZYK
240204 gm. Czechowice-Dziedzice Marian DERLICH
240204 gm. Czechowice-Dziedzice Krzysztof JARCZOK
240204 gm. Czechowice-Dziedzice Jerzy BOŻEK
240204 gm. Czechowice-Dziedzice Leszek CZOPEK
61503 gm. Czemierniki Agnieszka ŚWIĆ
61503 gm. Czemierniki Eugeniusz LATEK
61503 gm. Czemierniki Arkadiusz FILIPEK
61503 gm. Czemierniki Tomasz KACZOREK
61503 gm. Czemierniki Arkadiusz SKUBISZ
61503 gm. Czemierniki Kazimierz PIĄTEK
61503 gm. Czemierniki Zbigniew SZNURA
61503 gm. Czemierniki Radosław NIEWĘGŁOWSKI
61503 gm. Czemierniki Katarzyna SZCZYGIELSKA
61503 gm. Czemierniki Marek BĄCZEK
61503 gm. Czemierniki Marzanna NURZYŃSKA
61503 gm. Czemierniki Mariusz SIWEK
61503 gm. Czemierniki Andrzej SOKOŁOWSKI
61503 gm. Czemierniki Jacek ŚWIĆ
61503 gm. Czemierniki Katarzyna SALCZYŃSKA
301102 gm. Czempiń Lucyna MIKOŁAJCZAK
301102 gm. Czempiń Zbigniew KŁOS
301102 gm. Czempiń Maciej KUHNERT
301102 gm. Czempiń Artur KOZŁOWSKI
301102 gm. Czempiń Piotr HIROWSKI
301102 gm. Czempiń Cezary SZUKALSKI
301102 gm. Czempiń Tomasz GRZELCZYK
301102 gm. Czempiń Krzysztof SANKIEWICZ
301102 gm. Czempiń Piotr MYLKA
301102 gm. Czempiń Monika MRÓZ
301102 gm. Czempiń Maciej GŁOCHOWIAK
301102 gm. Czempiń Marcin WOJCIECHOWSKI
301102 gm. Czempiń Jan RATAJCZAK
301102 gm. Czempiń Łukasz STASIAK
301102 gm. Czempiń Zofia BARTKOWIAK
200503 gm. Czeremcha Wiktor SZATYŁOWICZ
200503 gm. Czeremcha Janusz LIPIŃSKI
200503 gm. Czeremcha Mikołaj SAMOSIUK
200503 gm. Czeremcha Mariusz SZYMANIUK
200503 gm. Czeremcha Aleksander PAGÓR
200503 gm. Czeremcha Agata SZOPLIK
200503 gm. Czeremcha Eugeniusz DOCNIK
200503 gm. Czeremcha Teresa ZAKRZEWSKA
200503 gm. Czeremcha Mariola SZYMAŃCZUK
200503 gm. Czeremcha Mikołaj WASILUK
200503 gm. Czeremcha Eugenia KERDELEWICZ
200503 gm. Czeremcha Mikołaj JANCZUK
200503 gm. Czeremcha Olesia CHROMIŃSKA
200503 gm. Czeremcha Eugeniusz DANILUK
200503 gm. Czeremcha Eugenia MARTYNIUK
181103 gm. Czermin Jan MYJAK
181103 gm. Czermin Władysław SOBOŃ
181103 gm. Czermin Wiesław CZAJA
181103 gm. Czermin Tomasz ZAJĄC
181103 gm. Czermin Ryszard BUKAŁA
181103 gm. Czermin Mariusz ŻELAZKO
181103 gm. Czermin Paweł PISARCZYK
181103 gm. Czermin Władysław KUKLIŃSKI
181103 gm. Czermin Konrad WĘGRZYN
181103 gm. Czermin Jan POLAK
181103 gm. Czermin Dariusz WÓJTOWICZ
181103 gm. Czermin Jan ŹDZIEBŁO
181103 gm. Czermin Małgorzata BANIK
181103 gm. Czermin Mirosław BUGAJ
181103 gm. Czermin Robert STRYCHARZ
302002 gm. Czermin Andrzej SZYMCZAK
302002 gm. Czermin Małgorzata SOBCZAK
302002 gm. Czermin Robert MIKOŁAJCZAK
302002 gm. Czermin Piotr FABISZ
302002 gm. Czermin Joanna CZAJKA
302002 gm. Czermin Robert KAŹMIERCZAK
302002 gm. Czermin Maria DOCZEKALSKA
302002 gm. Czermin Sylwana SZCZEŚNIAK
302002 gm. Czermin Maria ROGOWICZ-ŁUKOMSKA
302002 gm. Czermin Józef LIBERT
302002 gm. Czermin Maria REGULSKA
302002 gm. Czermin Andrzej NOWACZYK
302002 gm. Czermin Krzysztof MARCINIAK
302002 gm. Czermin Henryk SERBIAK
302002 gm. Czermin Krzysztof ZAWADA
22301 gm. Czernica Anna ANDRUSYN
22301 gm. Czernica Iwona FUCHS
22301 gm. Czernica Sabina JASIŃSKA
22301 gm. Czernica Daniel URBAN
22301 gm. Czernica Adam JASKUŁA
22301 gm. Czernica Agnieszka FUGOL
22301 gm. Czernica Beata POTOCKA
22301 gm. Czernica Ryszard WYCHUDZKI
22301 gm. Czernica Mateusz KWAŚNY
22301 gm. Czernica Jerzy MISZTAL
22301 gm. Czernica Zdzisław DOBRZAŃSKI
22301 gm. Czernica Leszek KUSIAK
22301 gm. Czernica Adam CIOCZEK
22301 gm. Czernica Jarosław JAGIELSKI
22301 gm. Czernica Katarzyna MOROZ
142203 gm. Czernice Borowe Cezary KOŁAKOWSKI
142203 gm. Czernice Borowe Jarosław SADOWSKI
142203 gm. Czernice Borowe Sylwia ZABOROWSKA
142203 gm. Czernice Borowe Adam SADKOWSKI
142203 gm. Czernice Borowe Jacek BARTOŁD
142203 gm. Czernice Borowe Adam PEPŁOWSKI
142203 gm. Czernice Borowe Ryszard BOŃKOWSKI
142203 gm. Czernice Borowe Mariusz TYBURSKI
142203 gm. Czernice Borowe Kazimierz SKOWROŃSKI
142203 gm. Czernice Borowe Andrzej TOMASZEWSKI
142203 gm. Czernice Borowe Włodzimierz STOLARCZYK
142203 gm. Czernice Borowe Włodzimierz KOBYLIŃSKI
142203 gm. Czernice Borowe Andrzej BORKOWSKI
142203 gm. Czernice Borowe Anna DZIERZĘCKA
142203 gm. Czernice Borowe Mariusz KOBYLIŃSKI
120601 gm. Czernichów Bożena DUDEK
120601 gm. Czernichów Katarzyna ZABAGŁO
120601 gm. Czernichów Marian DUDEK
120601 gm. Czernichów Małgorzata DZIERWA
120601 gm. Czernichów Dawid DRABCZYK
120601 gm. Czernichów Halina WRONA
120601 gm. Czernichów Joanna WROŃSKA
120601 gm. Czernichów Marta MORAWSKA
120601 gm. Czernichów Roma NIENARTOWICZ
120601 gm. Czernichów Adam BAŁUSZEK
120601 gm. Czernichów Zbigniew KĘDZIERSKI
120601 gm. Czernichów Józef SUCHANIK
120601 gm. Czernichów Iwona ZABAGŁO
120601 gm. Czernichów Robert JAROS
120601 gm. Czernichów Iwona FIC
241702 gm. Czernichów Stanisław MARUSZCZAK
241702 gm. Czernichów Paweł ŁATANIK
241702 gm. Czernichów Wiesław PROCHOT
241702 gm. Czernichów Paweł GÓRNY
241702 gm. Czernichów Paweł KLIŚ
241702 gm. Czernichów Zbigniew KOTRYS
241702 gm. Czernichów Patryk SMOŁA
241702 gm. Czernichów Piotr KOS
241702 gm. Czernichów Jacek STWORA
241702 gm. Czernichów Krzysztof STWORA
241702 gm. Czernichów Lucyna TOKARZ
241702 gm. Czernichów Mateusz FABIA
241702 gm. Czernichów Jolanta WALUŚ-FLORCZAK
241702 gm. Czernichów Marta MITAS
241702 gm. Czernichów Tadeusz KONIOR
300302 gm. Czerniejewo Iwona MAŁECKA
300302 gm. Czerniejewo Elżbieta GRONOWSKA - WEGNER
300302 gm. Czerniejewo Jan KULPIŃSKI
300302 gm. Czerniejewo Izabela RACZAK
300302 gm. Czerniejewo Wiesław DZIATKOWIAK
300302 gm. Czerniejewo Małgorzata JANISZEWSKA
300302 gm. Czerniejewo Jacek SIWKA
300302 gm. Czerniejewo Sławomir ZAKRZEWSKI
300302 gm. Czerniejewo Jarosław TRAFNY
300302 gm. Czerniejewo Halina FREJDA
300302 gm. Czerniejewo Leszek LISIECKI
300302 gm. Czerniejewo Piotr ANTCZAK
300302 gm. Czerniejewo Paweł GŁOWACKI
300302 gm. Czerniejewo Agnieszka STEFANIAK
300302 gm. Czerniejewo Anna SANOK
101604 gm. Czerniewice Grzegorz GOLEŃ
101604 gm. Czerniewice Paulina KOŚCIECHA
101604 gm. Czerniewice Jarosław KACPRZAK
101604 gm. Czerniewice Benedykt KACZMAREK
101604 gm. Czerniewice Marek MICHALAK
101604 gm. Czerniewice Mirosław JANKOWSKI
101604 gm. Czerniewice Barbara JUZWIK
101604 gm. Czerniewice Jarosław KĘPA
101604 gm. Czerniewice Aleksandra KĘPA
101604 gm. Czerniewice Grzegorz PIETRZAK
101604 gm. Czerniewice Urszula WOŹNIAK
101604 gm. Czerniewice Jan GIERACH
101604 gm. Czerniewice Paweł WIŚNIK
101604 gm. Czerniewice Renata STEFAŃSKA
101604 gm. Czerniewice Wiesława KOCZYWĄS
41503 gm. Czernikowo Mieczysław KASPROWICZ
41503 gm. Czernikowo Beata MURSZEWSKA
41503 gm. Czernikowo Rafał RUTKOWSKI
41503 gm. Czernikowo Roman BORUCKI
41503 gm. Czernikowo Tomasz KRASICKI
41503 gm. Czernikowo Bartłomiej DUSZYŃSKI
41503 gm. Czernikowo Joanna TOMCZYK
41503 gm. Czernikowo Andrzej ŁOPUSZYŃSKI
41503 gm. Czernikowo Daniel ŚWIDURSKI
41503 gm. Czernikowo Marek SITEK
41503 gm. Czernikowo Bogumiła LEWANDOWSKA
41503 gm. Czernikowo Beata RZYMKOWSKA
41503 gm. Czernikowo Dawid POLANOWSKI
41503 gm. Czernikowo Marcin LUBERACKI
41503 gm. Czernikowo Halina FAJFER
220204 gm. Czersk Daniel SZPRĘGA
220204 gm. Czersk Krzysztof PRZYTARSKI
220204 gm. Czersk Piotr KOSOBUCKI
220204 gm. Czersk Elwira BIESZKE-BINNBESEL
220204 gm. Czersk Maciej BRUSKI
220204 gm. Czersk Grzegorz KOBIEROWSKI
220204 gm. Czersk Przemysław BIESEK-TALEWSKI
220204 gm. Czersk Zofia ŁĄCKA
220204 gm. Czersk Jakub PRUSKI
220204 gm. Czersk Andrzej SABINIARZ
220204 gm. Czersk Ewa RESZKA
220204 gm. Czersk Stanisław POZORSKI
220204 gm. Czersk Barbara FIEREK
220204 gm. Czersk Krzysztof RESZKA
220204 gm. Czersk Maciej DEJA
220204 gm. Czersk Zenon KONEFKA
220204 gm. Czersk Bogumiła ROPIŃSKA
220204 gm. Czersk Jacek GRZELLA
220204 gm. Czersk Lidia KROPLEWSKA
220204 gm. Czersk Łukasz FORMELLA
220204 gm. Czersk Lucyna ZAWISZEWSKA
80903 gm. Czerwieńsk Zofia BLANDZI
80903 gm. Czerwieńsk Rafał GRZONA
80903 gm. Czerwieńsk Henryk GÓRALCZYK
80903 gm. Czerwieńsk Aleksander GRUSZCZYŃSKI
80903 gm. Czerwieńsk Wojciech ZAWADA
80903 gm. Czerwieńsk Ewa WÓJTOWICZ
80903 gm. Czerwieńsk Jan DOBRYCHŁOP
80903 gm. Czerwieńsk Jerzy JAROWICZ
80903 gm. Czerwieńsk Krzysztof SMORĄG
80903 gm. Czerwieńsk Magdalena SALEJKO
80903 gm. Czerwieńsk Adam MAJCHRZAK
80903 gm. Czerwieńsk Zofia DOKOWICZ
80903 gm. Czerwieńsk Magdalena OLSZEWSKA
80903 gm. Czerwieńsk Agata SZYSZYMAR
80903 gm. Czerwieńsk Katarzyna WAJLER - KIELKA
141503 gm. Czerwin Krzysztof TYSZKA
141503 gm. Czerwin Radosław GRABOWSKI
141503 gm. Czerwin Ewelina GUBERSKA
141503 gm. Czerwin Roman CIESIELSKI
141503 gm. Czerwin Arkadiusz TYBOROWSKI
141503 gm. Czerwin Mariusz KLEC
141503 gm. Czerwin Mariusz MIERZEJEWSKI
141503 gm. Czerwin Magdalena MIERZEJEWSKA
141503 gm. Czerwin Jakub LESZCZYŃSKI
141503 gm. Czerwin Marek GAWKOWSKI
141503 gm. Czerwin Anna DANIŁOWSKA
141503 gm. Czerwin Danuta ŻEBROWSKA
141503 gm. Czerwin Rafał TYSZKA
141503 gm. Czerwin Justyna JABŁONKA
141503 gm. Czerwin Dorota KWIATKOWSKA
142004 gm. Czerwińsk nad Wisłą Hieronim ZACZEK
142004 gm. Czerwińsk nad Wisłą Tadeusz BIERNAT
142004 gm. Czerwińsk nad Wisłą Zofia KOWALEWSKA
142004 gm. Czerwińsk nad Wisłą Tomasz RUSZCZAK
142004 gm. Czerwińsk nad Wisłą Ewa KRAJEWSKA
142004 gm. Czerwińsk nad Wisłą Emilia AMBROZIAK
142004 gm. Czerwińsk nad Wisłą Jacek WITKOWSKI
142004 gm. Czerwińsk nad Wisłą Dariusz SZURMAK
142004 gm. Czerwińsk nad Wisłą Krzysztof SĘKOWSKI
142004 gm. Czerwińsk nad Wisłą Jacek FOTEK
142004 gm. Czerwińsk nad Wisłą Monika KOŁECKA
142004 gm. Czerwińsk nad Wisłą Krzysztof CHLUDZIŃSKI
142004 gm. Czerwińsk nad Wisłą Mariusz CIEĆWIERZ
142004 gm. Czerwińsk nad Wisłą Wojciech SZAFRAŃSKI
142004 gm. Czerwińsk nad Wisłą Bogusław CYTACKI
241201 gm. Czerwionka-Leszczyny Janusz SZOŁTYSEK
241201 gm. Czerwionka-Leszczyny Marcin STEMPNIAK
241201 gm. Czerwionka-Leszczyny Leszek SALAMON
241201 gm. Czerwionka-Leszczyny Waldemar MITURA
241201 gm. Czerwionka-Leszczyny Artur SOLA
241201 gm. Czerwionka-Leszczyny Artur SZWED
241201 gm. Czerwionka-Leszczyny Izabela RAJCA
241201 gm. Czerwionka-Leszczyny Benedykt KRZYŻOWSKI
241201 gm. Czerwionka-Leszczyny Michał TOMAN
241201 gm. Czerwionka-Leszczyny Józef SZCZEKAŁA
241201 gm. Czerwionka-Leszczyny Stefania SZYP
241201 gm. Czerwionka-Leszczyny Bogdan KNOPIK
241201 gm. Czerwionka-Leszczyny Adam KARASZEWSKI
241201 gm. Czerwionka-Leszczyny Andrzej RAUDNER
241201 gm. Czerwionka-Leszczyny Gabriel BREGUŁA
241201 gm. Czerwionka-Leszczyny Grzegorz MAREK
241201 gm. Czerwionka-Leszczyny Marek SZCZECH
241201 gm. Czerwionka-Leszczyny Wiesław JANISZEWSKI
241201 gm. Czerwionka-Leszczyny Bernard STRZODA
241201 gm. Czerwionka-Leszczyny Jolanta SZEJKA
241201 gm. Czerwionka-Leszczyny Stanisław BREZA
302104 gm. Czerwonak Robert MACIEJEWSKI
302104 gm. Czerwonak Roman KRÓL
302104 gm. Czerwonak Beata GRYSKA
302104 gm. Czerwonak Helena STACHOWIAK
302104 gm. Czerwonak Jakub WOJTKOWIAK
302104 gm. Czerwonak Edyta GODAWA
302104 gm. Czerwonak Jolanta POZNAŃSKA
302104 gm. Czerwonak Przemysław MAĆKOWIAK
302104 gm. Czerwonak Gabriela PRZYCZYNA
302104 gm. Czerwonak Jan SKRZYPEK
302104 gm. Czerwonak Wojciech SKRZEKUT
302104 gm. Czerwonak Karolina WASILEWSKA-WALIGÓRSKA
302104 gm. Czerwonak Anita BANASZAK
302104 gm. Czerwonak Jaromir KORTA
302104 gm. Czerwonak Łukasz ZARZYCKI
302104 gm. Czerwonak Hanna KOŚCIELSKA
302104 gm. Czerwonak Jacek SOMMERFELD
302104 gm. Czerwonak Sławomir OLEJNICZAK
302104 gm. Czerwonak Marcin WOJTKOWIAK
302104 gm. Czerwonak Agnieszka DUDZIAK
302104 gm. Czerwonak Grzegorz PARSZUTO
141102 gm. Czerwonka Mirosław PNIEWSKI
141102 gm. Czerwonka Danuta PACZKOWSKA
141102 gm. Czerwonka Marzena KWIATKOWSKA
141102 gm. Czerwonka Barbara BIELSKA
141102 gm. Czerwonka Wiesław WIDOMSKI
141102 gm. Czerwonka Michał KOŁODZIEJSKI
141102 gm. Czerwonka Krzysztof ZAWIESKA
141102 gm. Czerwonka Tomasz ZIELONKA
141102 gm. Czerwonka Zdzisław JABŁOŃSKI
141102 gm. Czerwonka Piotr BALCERZAK
141102 gm. Czerwonka Andrzej ŁUNIEWSKI
141102 gm. Czerwonka Mieczysław SŁONIEWSKI
141102 gm. Czerwonka Krystyna ZERA
141102 gm. Czerwonka Bożena BUDNIAK
141102 gm. Czerwonka Łukasz KOBYLIŃSKI
321702 gm. Człopa Lech MĄDRY
321702 gm. Człopa Wawrzyniec TARKA
321702 gm. Człopa Regina CIEŚLAK
321702 gm. Człopa Dariusz POGORZELSKI
321702 gm. Człopa Zbigniew TYMECKI
321702 gm. Człopa Mirosław NOWAK
321702 gm. Człopa Zbyszek ŚLUSARSKI
321702 gm. Człopa Marian STORMAN
321702 gm. Człopa Anna KLUCZNIK
321702 gm. Człopa Krzysztof SAWCZYSZYN
321702 gm. Człopa Lucyna WITKOWSKA
321702 gm. Człopa Wojciech LISOWSKI
321702 gm. Człopa Ewelina CISZEK-GRYCZ
321702 gm. Człopa Bartłomiej SKULIMOWSKI
321702 gm. Człopa Agnieszka DĄBEK
220303 gm. Człuchów Damian CHOJNACKI
220303 gm. Człuchów Hanna DRZEWICKA
220303 gm. Człuchów Adam BUZA
220303 gm. Człuchów Anna DURAJ
220303 gm. Człuchów Jan MIELNIK
220303 gm. Człuchów Alina STOLPA-FERLIN
220303 gm. Człuchów Edward NEUMANN
220303 gm. Człuchów Andrzej PYSZCZEK
220303 gm. Człuchów Bernadetta PRĄDZIŃSKA
220303 gm. Człuchów Danuta GOLONKA
220303 gm. Człuchów Bogdan KRAWCZYK
220303 gm. Człuchów Wiesława CHMIELEWSKA
220303 gm. Człuchów Jan NOWAK
220303 gm. Człuchów Dariusz SABATOWSKI
220303 gm. Człuchów Paweł JANUSZEWSKI
121104 gm. Czorsztyn Krzysztof GOŁDYN
121104 gm. Czorsztyn Piotr JANCZY
121104 gm. Czorsztyn Krzysztof SZCZUREK
121104 gm. Czorsztyn Czesława KRÓLCZYK
121104 gm. Czorsztyn Grzegorz HAGOWSKI
121104 gm. Czorsztyn Agnieszka KLAG
121104 gm. Czorsztyn Renata CHRYC
121104 gm. Czorsztyn Paweł SALAMON
121104 gm. Czorsztyn Anna DZIATKOWICZ
121104 gm. Czorsztyn Magdalena BOCHNIAK
121104 gm. Czorsztyn Bogumił ZACHARA
121104 gm. Czorsztyn Stanisław CHMIEL
121104 gm. Czorsztyn Andrzej SPROCH
121104 gm. Czorsztyn Tomasz SKAWIŃSKI
121104 gm. Czorsztyn Sylwester MAGIERA
141402 gm. Czosnów Elżbieta KACZANOWSKA
141402 gm. Czosnów Władysław ROCKI
141402 gm. Czosnów Agnieszka JEZIORKOWSKA
141402 gm. Czosnów Piotr TYTKOWSKI
141402 gm. Czosnów Katarzyna KWAŚNIEWSKA
141402 gm. Czosnów Artur ABRAMCZYK
141402 gm. Czosnów Krzysztof MAŃKOWSKI
141402 gm. Czosnów Andrzej KOPCZEWSKI
141402 gm. Czosnów Krzysztof BRĘGOSZEWSKI
141402 gm. Czosnów Marek ZIELSKI
141402 gm. Czosnów Mirosław BIELECKI
141402 gm. Czosnów Sławomir BURZYŃSKI
141402 gm. Czosnów Bogusława KRAKOWIAK
141402 gm. Czosnów Agnieszka KOWALEWSKA
141402 gm. Czosnów Grzegorz TARSAŁA
181901 gm. Czudec Grzegorz MAŹNICKI
181901 gm. Czudec Sławomir SZELA
181901 gm. Czudec Mariusz KUTOWICZ
181901 gm. Czudec Wojciech SZELA
181901 gm. Czudec Danuta KUTOWICZ
181901 gm. Czudec Piotr NIEMIEC
181901 gm. Czudec Wojciech BAŁCHAN
181901 gm. Czudec Sebastian SZCZEPEK
181901 gm. Czudec Kazimierz JACEK
181901 gm. Czudec Bolesław WILK
181901 gm. Czudec Stanisław MOSKWA
181901 gm. Czudec Edmund GĄTARSKI
181901 gm. Czudec Tadeusz KMIECIK
181901 gm. Czudec Bogumił ZIĘBA
181901 gm. Czudec Krystyna HOCZELA
200504 gm. Czyże Janusz BIAŁOWIEŻEC
200504 gm. Czyże Bazyli GAWRYLUK
200504 gm. Czyże Jerzy SIEMIENIUK
200504 gm. Czyże Paulina KORZUNOWICZ
200504 gm. Czyże Jolanta JAKONIUK
200504 gm. Czyże Anna ROMANIUK
200504 gm. Czyże Anna SAJEWSKA
200504 gm. Czyże Leon TOPOLEWSKI
200504 gm. Czyże Dariusz BAZYLUK
200504 gm. Czyże Krystyna GAWRYLUK
200504 gm. Czyże Irena FRANKOWSKA
200504 gm. Czyże Piotr JANCZUK
200504 gm. Czyże Wiera JEDNOCZKO
200504 gm. Czyże Jan SUREL
200504 gm. Czyże Konstanty WAWRESZUK
201303 gm. Czyżew Dorota ŚLIWIŃSKA
201303 gm. Czyżew Zygmunt WOJTKOWSKI
201303 gm. Czyżew Irena WOJTCZUK
201303 gm. Czyżew Łukasz KAMIŃSKI
201303 gm. Czyżew Jerzy SIENICKI
201303 gm. Czyżew Zdzisław GRĄDZKI
201303 gm. Czyżew Sławomir DMOCHOWSKI
201303 gm. Czyżew Barbara TOMCZUK
201303 gm. Czyżew Jerzy LEŚNIEWSKI
201303 gm. Czyżew Barbara SIENICKA
201303 gm. Czyżew Witold SIENICKI
201303 gm. Czyżew Robert KRAKÓWKO
201303 gm. Czyżew Tadeusz RUPIŃSKI
201303 gm. Czyżew Radosław KACZYŃSKI
201303 gm. Czyżew Sylwester KOZŁOWSKI
260704 gm. Ćmielów Katarzyna NIKODEM
260704 gm. Ćmielów Józef NOWAK
260704 gm. Ćmielów Ewelina OTOLIŃSKA
260704 gm. Ćmielów Zbigniew KOLASA
260704 gm. Ćmielów Halina WÓJTOWICZ
260704 gm. Ćmielów Dariusz MARUSZCZAK
260704 gm. Ćmielów Jerzy SYKAŁA
260704 gm. Ćmielów Piotr MAŁEK
260704 gm. Ćmielów Ewelina CIEŚLIKOWSKA
260704 gm. Ćmielów Piotr PASZYŃSKI
260704 gm. Ćmielów Witold PERNAK
260704 gm. Ćmielów Andrzej BONAREK
260704 gm. Ćmielów Michał SZCZĘSNY
260704 gm. Ćmielów Krystyna ZDONEK
260704 gm. Ćmielów Jacek BRYŁA

TAGI:
 
KOMENTARZE: 0 PRZEJDŹ NA FORUM

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

 
newsletter

TAGI

PARTNERZY 


  Związek Gmin Wiejskich  

KONTAKT
Polska Agencja Prasowa SA
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (+48 22) 509 22 22
Faks: (+48 22) 509 22 34
REDAKCJA SERWISU SAMORZĄDOWEGO PAP
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (22) 509 29 25
Faks: (22) 509 23 72, (22) 509 22 20
e-mail: samorzad@pap.pl
e-mail klubowy: klub@pap.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
Rafał Szafrański
Tel.: (22) 509 27 03
Kom.: 722 202 428
r.szafranski@pap.pl
PAP Copyright © PAP SA 2013 .
Redakcja  |  O portalu  |  Licencje  |  Polityka Prywatności  |  v 1.4.25