facebook RSS # #

17.08.2019 10:41

Polska Agencja Prasowa Serwis Samorządowy
 
2018-11-06 12:53       aktualizacja: 2018-11-06 15:26       AKTY PRAWNE
  A A A

Nazwiska radnych-elektów do rad gmin część 4

Kod jednostki Jednostka terytorialna Imię Nazwisko
41904 gm. Łabiszyn Paweł KUBIAK
41904 gm. Łabiszyn Genowefa LUBISZEWSKA
41904 gm. Łabiszyn Teresa PALIWODA
41904 gm. Łabiszyn Renata DROŻNIAKIEWICZ
41904 gm. Łabiszyn Eugeniusz RZYMYSZKIEWICZ
41904 gm. Łabiszyn Maciej BANAŚ
41904 gm. Łabiszyn Ryszard LISIEWSKI
41904 gm. Łabiszyn Zenon MIKUŁA
41904 gm. Łabiszyn Mohamed AL SRAG
41904 gm. Łabiszyn Krzysztof BRODA
41904 gm. Łabiszyn Edmund SŁOMOWICZ
41904 gm. Łabiszyn Martyna GRZECZKA
41904 gm. Łabiszyn Magdalena SILUK
41904 gm. Łabiszyn Henryk BUCZKOWSKI
41904 gm. Łabiszyn Ewa MILCZEK
121008 gm. Łabowa Teresa KŁĘBCZYK
121008 gm. Łabowa Maciej KOŚCISZ
121008 gm. Łabowa Marta SŁABY
121008 gm. Łabowa Czesław ORMANTY
121008 gm. Łabowa Bożena FRĄCZEK-BARAN
121008 gm. Łabowa Wojciech KURZEJA
121008 gm. Łabowa Marian SACZKA
121008 gm. Łabowa Piotr IZWORSKI
121008 gm. Łabowa Anna GABOREK
121008 gm. Łabowa Andrzej SŁOWIŃSKI
121008 gm. Łabowa Roman KRONENBERGER
121008 gm. Łabowa Maria STOPKA
121008 gm. Łabowa Krzysztof SKRABA
121008 gm. Łabowa Przemysław NOSAL
121008 gm. Łabowa Jan GAWĘCKI
62005 gm. Łabunie Elżbieta KUŹMA
62005 gm. Łabunie Mariusz KLIZA
62005 gm. Łabunie Weronika KOWALCZUK
62005 gm. Łabunie Artur BRANECKI
62005 gm. Łabunie Daniel JUŚ
62005 gm. Łabunie Andrzej GRULA
62005 gm. Łabunie Bogusław SZAST
62005 gm. Łabunie Jacek ANTONIEWICZ
62005 gm. Łabunie Kazimierz SZALA
62005 gm. Łabunie Andrzej SIEK
62005 gm. Łabunie Renata MAŁYS
62005 gm. Łabunie Danuta BOSIAK
62005 gm. Łabunie Adam KNIAŹ
62005 gm. Łabunie Ryszard JUSZCZAK
62005 gm. Łabunie Mirosław POLICHA
101209 gm. Ładzice Robert WINOWIECKI
101209 gm. Ładzice Ewa KOZIOŁ
101209 gm. Ładzice Bogdan MUSIAŁ
101209 gm. Ładzice Waldemar KUTA
101209 gm. Ładzice Emil GRĄDZIK
101209 gm. Ładzice Edyta GAŁWA
101209 gm. Ładzice Leszek BORUTA
101209 gm. Ładzice Błażej KUŚMIERZ
101209 gm. Ładzice Marcin MAZIK
101209 gm. Ładzice Marzenna RYBAK
101209 gm. Ładzice Ilona MINECKA
101209 gm. Ładzice Piotr SZCZAKOWSKI
101209 gm. Ładzice Jolanta ŚMIESZKOWICZ
101209 gm. Ładzice Arkadiusz GAŁWA
101209 gm. Ładzice Elżbieta MILER
20206 gm. Łagiewniki Marek WIERZBICKI
20206 gm. Łagiewniki Danuta PIWOWARCZYK
20206 gm. Łagiewniki Monika STROKA
20206 gm. Łagiewniki Elżbieta NAJDEK
20206 gm. Łagiewniki Marek MILEWSKI
20206 gm. Łagiewniki Stanisława HADRIAN
20206 gm. Łagiewniki Dariusz GADAWSKI
20206 gm. Łagiewniki Paweł KONDRAKIEWICZ
20206 gm. Łagiewniki Łukasz SZYMAŃSKI
20206 gm. Łagiewniki Waldemar TOKARSKI
20206 gm. Łagiewniki Wojciech KRAWCZYK
20206 gm. Łagiewniki Piotr TADEUSIAK
20206 gm. Łagiewniki Dobromiła SZACHNIEWICZ
20206 gm. Łagiewniki Tomasz ROSZAK
20206 gm. Łagiewniki Sylwester SIKORA
80802 gm. Łagów Jan KREY
80802 gm. Łagów Stanisław DROB
80802 gm. Łagów Katarzyna LEBIOTKOWSKA
80802 gm. Łagów Mariusz KLEBIEKO
80802 gm. Łagów Mateusz SZYMCZAK
80802 gm. Łagów Magdalena PASIŃSKA
80802 gm. Łagów Mirosław ZDANOWICZ
80802 gm. Łagów Czesław KALBARCZYK
80802 gm. Łagów Władysław CIAPCIA
80802 gm. Łagów Aleksander SUDNIK
80802 gm. Łagów Krzysztof WYSOCKI
80802 gm. Łagów Alfred GRACZYK
80802 gm. Łagów Krzysztof KRUK
80802 gm. Łagów Marta GRYKO
80802 gm. Łagów Ewelina JAKÓBOWSKA
260407 gm. Łagów Mirosław DUDA
260407 gm. Łagów Zuzanna GROCHOWINA
260407 gm. Łagów Bogusław SIWONIA
260407 gm. Łagów Paweł MACHUL
260407 gm. Łagów Marek BARTKIEWICZ
260407 gm. Łagów Stanisław RYCOMBEL
260407 gm. Łagów Bożena UTNIK
260407 gm. Łagów Tadeusz KOTWA
260407 gm. Łagów Czesław MASTERNAK
260407 gm. Łagów Józef WÓJCIK
260407 gm. Łagów Waldemar SITARSKI
260407 gm. Łagów Andrzej KOTWA
260407 gm. Łagów Zdzisław ZWOLIŃSKI
260407 gm. Łagów Hanna OZDOBA
260407 gm. Łagów Jan DOMAŃSKI
160704 gm. Łambinowice Janusz STANISZEWSKI
160704 gm. Łambinowice Andrzej GANDZIAŁA
160704 gm. Łambinowice Jan KOWALIK
160704 gm. Łambinowice Zbigniew BUCZKOWSKI
160704 gm. Łambinowice Piotr ZAŁUSKI
160704 gm. Łambinowice Urszula OSIPIŃSKA
160704 gm. Łambinowice Jarosław GAWLIK
160704 gm. Łambinowice Zenon DUDA
160704 gm. Łambinowice Piotr PADAMCZYK
160704 gm. Łambinowice Emil KOŁACZEK
160704 gm. Łambinowice Daniel PODOBIŃSKI
160704 gm. Łambinowice Kamila KRZYWICKA
160704 gm. Łambinowice Jakub TUBEK
160704 gm. Łambinowice Grzegorz FORNALIK
160704 gm. Łambinowice Andrzej WAJS
100207 gm. Łanięta Artur RĘDZIKOWSKI
100207 gm. Łanięta Tomasz SZCZĘSNY
100207 gm. Łanięta Paweł MAŁAS
100207 gm. Łanięta Wiesław WOŹNIAK
100207 gm. Łanięta Zdzisław MICHALSKI
100207 gm. Łanięta Monika MATUSIAK
100207 gm. Łanięta Radosław PAWLAK
100207 gm. Łanięta Mirosław OLERADZKI
100207 gm. Łanięta Małgorzata SZCZĘSNA
100207 gm. Łanięta Anna MATUSIAK
100207 gm. Łanięta Elżbieta GOSPODAROWICZ
100207 gm. Łanięta Beata MAĆCZAK
100207 gm. Łanięta Bożena ZIÓŁKOWSKA
100207 gm. Łanięta Marzena WOJTALIK
100207 gm. Łanięta Dominik KRUSZYŃSKI
181004 gm. Łańcut Jacek ALBIGOWSKI
181004 gm. Łańcut Bernadeta RUSZEL
181004 gm. Łańcut Jadwiga BALAWENDER
181004 gm. Łańcut Jakub CZARNOTA
181004 gm. Łańcut Marcin KISAŁA
181004 gm. Łańcut Paweł DĄBEK
181004 gm. Łańcut Jerzy CWYNAR
181004 gm. Łańcut Jan BORCZ
181004 gm. Łańcut Kazimierz SŁONINA
181004 gm. Łańcut Ewa REJMAN-DZIOK
181004 gm. Łańcut Joanna MURIAS
181004 gm. Łańcut Sławomir KLUZ
181004 gm. Łańcut Ryszard KRAUZ
181004 gm. Łańcut Barbara CZECHOWICZ
181004 gm. Łańcut Beata WÓJCIK
181004 gm. Łańcut Jan ZUBER
181004 gm. Łańcut Grzegorz SZACKI
181004 gm. Łańcut Jan KIEŁB
181004 gm. Łańcut Ireneusz TARAŁA
181004 gm. Łańcut Katarzyna BUJAK
181004 gm. Łańcut Tomasz HARPULA
120105 gm. Łapanów Aneta NARUSZEWICZ-IRZYK
120105 gm. Łapanów Małgorzata CHOJECKA
120105 gm. Łapanów Grażyna PALCZEWSKA
120105 gm. Łapanów Ryszard KACZMARCZYK
120105 gm. Łapanów Stanisław GRZYB
120105 gm. Łapanów Mariusz BUKOWSKI
120105 gm. Łapanów Krzysztof WRONA
120105 gm. Łapanów Kinga WĘGLARZ
120105 gm. Łapanów Paweł STOKŁOSA
120105 gm. Łapanów Daniel DŁUGOSZ
120105 gm. Łapanów Andrzej ŚLIWA
120105 gm. Łapanów Andrzej SAJAK
120105 gm. Łapanów Grzegorz SZOSTAK
120105 gm. Łapanów Celina JACEWICZ
120105 gm. Łapanów Tomasz PRUCHNIK
121108 gm. Łapsze Niżne Tomasz MARKOWICZ
121108 gm. Łapsze Niżne Józef PRELICH
121108 gm. Łapsze Niżne Jan NOWOROLSKI
121108 gm. Łapsze Niżne Paweł BOGACZYK
121108 gm. Łapsze Niżne Janina SCHLEGEL
121108 gm. Łapsze Niżne Zdzisław MAJERCZAK
121108 gm. Łapsze Niżne Milan PICHNIARCZYK
121108 gm. Łapsze Niżne Marek MOLITORYS
121108 gm. Łapsze Niżne Zofia MĄKA
121108 gm. Łapsze Niżne Stanisław TKACZYK
121108 gm. Łapsze Niżne Dorota WASIELAK
121108 gm. Łapsze Niżne Jan STAŃCZAK
121108 gm. Łapsze Niżne Henryk KAŁAFUT
121108 gm. Łapsze Niżne Henryk JANECZEK
121108 gm. Łapsze Niżne Piotr MIŚKOWICZ
200206 gm. Łapy Maciej MICHNO
200206 gm. Łapy Edyta ŁAPIŃSKA
200206 gm. Łapy Karol BRZOZOWSKI
200206 gm. Łapy Krzysztof GOŁASZEWSKI
200206 gm. Łapy Iwona KITLAS
200206 gm. Łapy Klara IWACYK
200206 gm. Łapy Leszek GULEWICZ
200206 gm. Łapy Urszula JABŁOŃSKA
200206 gm. Łapy Adam KARASIEWICZ
200206 gm. Łapy Wiesław SZUSTAK
200206 gm. Łapy Piotr ŁAPSZO
200206 gm. Łapy Piotr PUŁKOŚNIK
200206 gm. Łapy Wojciech GRODZKI
200206 gm. Łapy Emilia MALINOWSKA
200206 gm. Łapy Andrzej MOJKOWSKI
200206 gm. Łapy Stanisław ŻOCHOWSKI
200206 gm. Łapy Sławomir MACIEJEWSKI
200206 gm. Łapy Dariusz WINCENCIAK
200206 gm. Łapy Barbara EKIERT
200206 gm. Łapy Przemysław JAROSZEWSKI
200206 gm. Łapy Joanna MICOTA
40603 gm. Łasin Paweł KERNSTEIN
40603 gm. Łasin Janusz HEINRICH
40603 gm. Łasin Przemysław MAC
40603 gm. Łasin Małgorzata STRUG
40603 gm. Łasin Zenon RYBIŃSKI
40603 gm. Łasin Elżbieta RUBINOWSKA-ŚRÓBKA
40603 gm. Łasin Halina OSIŃSKA
40603 gm. Łasin Michał ŻMIJEWSKI
40603 gm. Łasin Justyna GÓRSKA
40603 gm. Łasin Michał WIERUSZEWSKI
40603 gm. Łasin Bogusław KALINOWSKI
40603 gm. Łasin Lidia DULIŃSKA
40603 gm. Łasin Beata KILIAN
40603 gm. Łasin Maria CIARCZYŃSKA
40603 gm. Łasin Rafał RADACKI
100302 gm. Łask Rafał MENCEL
100302 gm. Łask Agnieszka ŁUKASZEWSKA
100302 gm. Łask Przemysław URBAN
100302 gm. Łask Andrzej MARA
100302 gm. Łask Robert BARTOSIK
100302 gm. Łask Włodzimierz NOWICKI
100302 gm. Łask Wojciech MADEJ
100302 gm. Łask Krystyna POLITAŃSKA
100302 gm. Łask Sylwester FLORCZAK
100302 gm. Łask Grzegorz ROSIAK
100302 gm. Łask Piotr WOŁOSZ
100302 gm. Łask Rafał SZYMCZYK
100302 gm. Łask Stanisław KOŁODZIEJSKI
100302 gm. Łask Tadeusz STARZYŃSKI
100302 gm. Łask Przemysław SADZIŃSKI
100302 gm. Łask Grzegorz GROBLEWSKI
100302 gm. Łask Stanisław BORDOWICZ
100302 gm. Łask Aleksandra KOLASA
100302 gm. Łask Gabriel SZKUDLAREK
100302 gm. Łask Zbigniew SOWAŁA
100302 gm. Łask Józef RYCHLIK
140306 gm. Łaskarzew Marzena GETKA
140306 gm. Łaskarzew Krystyna KUC
140306 gm. Łaskarzew Monika MARKOWSKA
140306 gm. Łaskarzew Wojciech ZACKIEWICZ
140306 gm. Łaskarzew Agnieszka KOWALSKA
140306 gm. Łaskarzew Józef ŻAK
140306 gm. Łaskarzew Jerzy BŁACHNIO
140306 gm. Łaskarzew Anna ZACKIEWICZ
140306 gm. Łaskarzew Gabriel WASILKA
140306 gm. Łaskarzew Milena KOPIK
140306 gm. Łaskarzew Jerzy RĘKAWEK
140306 gm. Łaskarzew Maciej WRÓBEL
140306 gm. Łaskarzew Krzysztof WYSOCKI
140306 gm. Łaskarzew Teresa KONDEJ
140306 gm. Łaskarzew Jacek WYSOCKI
61806 gm. Łaszczów Sławomir SWATOWSKI
61806 gm. Łaszczów Zofia RAK
61806 gm. Łaszczów Wioleta BAJWOLUK
61806 gm. Łaszczów Szymon HERDA
61806 gm. Łaszczów Andrzej PIASECKI
61806 gm. Łaszczów Jarosław PIASECKI
61806 gm. Łaszczów Janusz GRESZATA
61806 gm. Łaszczów Wojciech SEŃ
61806 gm. Łaszczów Henryk SOBCZUK
61806 gm. Łaszczów Aleksandra PIETRASZ
61806 gm. Łaszczów Kazimierz HEJZNER
61806 gm. Łaszczów Mirosław HAWRYLAK
61806 gm. Łaszczów Krzysztof POMYKAŁO
61806 gm. Łaszczów Rafał KARGOL
61806 gm. Łaszczów Jacek WRONKA
61204 gm. Łaziska Marek KOZIEŁ
61204 gm. Łaziska Henryk KOŁODZIEJCZYK
61204 gm. Łaziska Kamil SZAFRAN
61204 gm. Łaziska Marcin GAZDA
61204 gm. Łaziska Monika MATEJKO
61204 gm. Łaziska Tomasz SOCHAJ
61204 gm. Łaziska Wiesław PIŁAT
61204 gm. Łaziska Beata PROŚCIŃSKA
61204 gm. Łaziska Jacek KUTYNA
61204 gm. Łaziska Andrzej SIKORA
61204 gm. Łaziska Stanisław OWCZARZ
61204 gm. Łaziska Tadeusz DZIERŻAK
61204 gm. Łaziska Krzysztof KUREK
61204 gm. Łaziska Jarosław ZIEMBA
61204 gm. Łaziska Wiesław SKRZYPCZYŃSKI
241605 gm. Łazy Anna STANIASZEK
241605 gm. Łazy Antoni FLAK
241605 gm. Łazy Danuta LUDWIKOWSKA
241605 gm. Łazy Justyna KOŚMIDA
241605 gm. Łazy Alfred BACHOWSKI
241605 gm. Łazy Renata SUPERNAK
241605 gm. Łazy Edyta WÓJCIK
241605 gm. Łazy Justyna SNOPEK
241605 gm. Łazy Stefan KUBASIK
241605 gm. Łazy Krzysztof FURMAN
241605 gm. Łazy Zenon GŁĄB
241605 gm. Łazy Angieszka JANUS
241605 gm. Łazy Wiesława MAJCZAK
241605 gm. Łazy Marta GRZESICA
241605 gm. Łazy Dariusz TABAS
141907 gm. Łąck Ewa CHMIELECKA
141907 gm. Łąck Janina KWESTARZ
141907 gm. Łąck Lech DROHOMIRECKI
141907 gm. Łąck Anna LELIŃSKA
141907 gm. Łąck Agata CICHOŃSKA
141907 gm. Łąck Katarzyna TOMCZAK
141907 gm. Łąck Patrycja WIECZORKOWSKA
141907 gm. Łąck Tomasz SIEROCKI
141907 gm. Łąck Aleksandra MARCINIAK
141907 gm. Łąck Magdalena ŁYZIŃSKA
141907 gm. Łąck Mirosław GĄTAREK
141907 gm. Łąck Artur SMOLAK
141907 gm. Łąck Monika SKONIECZNA
141907 gm. Łąck Beata JASIŃSKA
141907 gm. Łąck Wojciech JAWORSKI
121009 gm. Łącko Jan MĄKA
121009 gm. Łącko Elżbieta SOPATA
121009 gm. Łącko Małgorzata KOZIK
121009 gm. Łącko Grzegorz OLSZEWSKI
121009 gm. Łącko Jan KLIMEK
121009 gm. Łącko Teresa JANCZURA
121009 gm. Łącko Jan MRÓWKA
121009 gm. Łącko Bernadetta WĄCHAŁA-GAWEŁEK
121009 gm. Łącko Edward JURKOWSKI
121009 gm. Łącko Daniel DĄBROWSKI
121009 gm. Łącko Tadeusz KURZEJA
121009 gm. Łącko Marek JODŁOWSKI
121009 gm. Łącko Elżbieta MAJERSKA
121009 gm. Łącko Tomasz GROMALA
121009 gm. Łącko Maria SŁOWIK
261003 gm. Łączna Tadeusz LEDWÓJCIK
261003 gm. Łączna Halina CIEŚLIK
261003 gm. Łączna Bogusława KRAWCZYŃSKA
261003 gm. Łączna Mirosław NYGA
261003 gm. Łączna Andrzej WISOWATY
261003 gm. Łączna Dariusz MENDAK
261003 gm. Łączna Jolanta ŻACZEK
261003 gm. Łączna Paweł KAŁUZIŃSKI
261003 gm. Łączna Sławomir LITWIŃSKI
261003 gm. Łączna Edmund WYKROTA
261003 gm. Łączna Edward CHABA
261003 gm. Łączna Marta SIEWIERSKA
261003 gm. Łączna Jacek JANUCHTA
261003 gm. Łączna Tomasz JANIK
261003 gm. Łączna Monika PAJĄK
61003 gm. Łęczna Piotr WINIARSKI
61003 gm. Łęczna Michał CZAJKOWSKI
61003 gm. Łęczna Jarosław ŁUCZYŃSKI
61003 gm. Łęczna Teodozja SYTA
61003 gm. Łęczna Piotr KOTUŁA
61003 gm. Łęczna Grzegorz PELICA
61003 gm. Łęczna Tomasz DUDEK
61003 gm. Łęczna Łukasz SAWICKI
61003 gm. Łęczna Danuta SZYCHTA-ZAGWODZKA
61003 gm. Łęczna Andrzej GRZESIUK
61003 gm. Łęczna Adam SUSZ
61003 gm. Łęczna Iga ZAWISZA-KLIMKIEWICZ
61003 gm. Łęczna Michał TARGOŃSKI
61003 gm. Łęczna Krzysztof MATCZUK
61003 gm. Łęczna Marzena FLOREK
61003 gm. Łęczna Zbigniew ŁAGODZIŃSKI
61003 gm. Łęczna Antoni PASIECZNY
61003 gm. Łęczna Jan SKIBIŃSKI
61003 gm. Łęczna Renata OKOŃ
61003 gm. Łęczna Halina MAZURKIEWICZ
61003 gm. Łęczna Mariusz FIJAŁKOWSKI
100405 gm. Łęczyca Janusz GÓRA
100405 gm. Łęczyca Stefan PACHOLCZYK
100405 gm. Łęczyca Grzegorz GÓRA
100405 gm. Łęczyca Izabela STOLIŃSKA
100405 gm. Łęczyca Włodzimierz STARZYŃSKI
100405 gm. Łęczyca Kazimierz KUPIS
100405 gm. Łęczyca Jadwiga FRĄTCZAK
100405 gm. Łęczyca Roman SZALCZYŃSKI
100405 gm. Łęczyca Roman SZCZECH
100405 gm. Łęczyca Andrzej KRZYŻANIAK
100405 gm. Łęczyca Danuta GŁODEK
100405 gm. Łęczyca Agata FORNALCZYK
100405 gm. Łęczyca Jerzy KAZIMIERSKI
100405 gm. Łęczyca Jan MICHALAK
100405 gm. Łęczyca Marek JAKUBOWSKI
221508 gm. Łęczyce Henryk ZYSKOWSKI
221508 gm. Łęczyce Wioletta PIANKOWSKA
221508 gm. Łęczyce Wacław KONKOL
221508 gm. Łęczyce Estera CHMIELEWSKA
221508 gm. Łęczyce Tomasz BIAŁOBRZESKI
221508 gm. Łęczyce Henryk KADŁUBOWSKI
221508 gm. Łęczyce Marzena ROPELA
221508 gm. Łęczyce Piotr MARZEC
221508 gm. Łęczyce Łukasz PIĄTEK
221508 gm. Łęczyce Krzysztof LICAU
221508 gm. Łęczyce Marian EIKMANN
221508 gm. Łęczyce Elżbieta GAJEWSKA
221508 gm. Łęczyce Elżbieta TUSKOWSKA
221508 gm. Łęczyce Sylwia STOLZ
221508 gm. Łęczyce Andrzej KOSS
300804 gm. Łęka Opatowska Łukasz OLBRYCH
300804 gm. Łęka Opatowska Piotr JEZIORNY
300804 gm. Łęka Opatowska Tadeusz OSADA
300804 gm. Łęka Opatowska Sławomir KASPRZAK
300804 gm. Łęka Opatowska Mateusz SROKA
300804 gm. Łęka Opatowska Jan BARTOSIK
300804 gm. Łęka Opatowska Grzegorz ADAMSKI
300804 gm. Łęka Opatowska Katarzyna SZCZEPAŃSKA
300804 gm. Łęka Opatowska Karolina RYBAK
300804 gm. Łęka Opatowska Rafał WIELGOŚ
300804 gm. Łęka Opatowska Józef KWAŚNIK
300804 gm. Łęka Opatowska Marian PACYNA
300804 gm. Łęka Opatowska Mieczysław SKOTNIK
300804 gm. Łęka Opatowska Emilia POPRAWA
300804 gm. Łęka Opatowska Michał JERCZYŃSKI
241707 gm. Łękawica Krzysztof PIELESZ
241707 gm. Łękawica Jan GRADEK
241707 gm. Łękawica Ewa PIECH
241707 gm. Łękawica Wiesław PASKO
241707 gm. Łękawica Anita BIAŁEK
241707 gm. Łękawica Szymon RACZEK
241707 gm. Łękawica Czesław RUS
241707 gm. Łękawica Wioletta KOLANKO
241707 gm. Łękawica Barbara CHUDY
241707 gm. Łękawica Beata POŁATA
241707 gm. Łękawica Wiesław MIESZCZAK
241707 gm. Łękawica Marta KONIOR
241707 gm. Łękawica Jan WĄTROBA
241707 gm. Łękawica Piotr ŚCIESZKA
241707 gm. Łękawica Ryszard ŚCIESZKA
101005 gm. Łęki Szlacheckie Katarzyna SOJKA
101005 gm. Łęki Szlacheckie Piotr BŁASZCZYK
101005 gm. Łęki Szlacheckie Agnieszka POŚPIECH
101005 gm. Łęki Szlacheckie Jolanta WOŹNIAK
101005 gm. Łęki Szlacheckie Mariusz ZAWADA
101005 gm. Łęki Szlacheckie Małgorzata PAWLIK
101005 gm. Łęki Szlacheckie Piotr RYBICKI
101005 gm. Łęki Szlacheckie Tadeusz STĘPIEŃ
101005 gm. Łęki Szlacheckie Paweł ŻAK
101005 gm. Łęki Szlacheckie Małgorzata GRZYWNOWICZ
101005 gm. Łęki Szlacheckie Katarzyna GĘBAROWSKA
101005 gm. Łęki Szlacheckie Grzegorz KRAWCZYK
101005 gm. Łęki Szlacheckie Adam PĘDZIWIATR
101005 gm. Łęki Szlacheckie Marta STĘPIEŃ
101005 gm. Łęki Szlacheckie Mariusz MAJCHRZAK
321802 gm. Łobez Joanna JANICKA-LONT
321802 gm. Łobez Joanna PETER
321802 gm. Łobez Mariusz WIJATYK
321802 gm. Łobez Leokadia WŁODARZ
321802 gm. Łobez Ryszard KRZĘĆKO
321802 gm. Łobez Zbigniew PUDEŁKO
321802 gm. Łobez Katarzyna RZEPKOWSKA
321802 gm. Łobez Sebastian TOMCZAK
321802 gm. Łobez Joanna SIENKIEWICZ
321802 gm. Łobez Bogdan GÓRECKI
321802 gm. Łobez Agnieszka KWOLEK
321802 gm. Łobez Marek ROKOSZ
321802 gm. Łobez Ewa FILASEK
321802 gm. Łobez Waldemar ZAKRZEWSKI
321802 gm. Łobez Antoni KUŻEL
301904 gm. Łobżenica Wiesława SIKORSKA
301904 gm. Łobżenica Marek CZERCZAK
301904 gm. Łobżenica Adam TADYCH
301904 gm. Łobżenica Mariusz WIŚNIEWSKI
301904 gm. Łobżenica Ryszard BINIAK
301904 gm. Łobżenica Regina KOWALEWSKA
301904 gm. Łobżenica Andrzej DZIAMARA
301904 gm. Łobżenica Antoni KAPEJA
301904 gm. Łobżenica Agnieszka BURY
301904 gm. Łobżenica Czesław MALAK
301904 gm. Łobżenica Wiesław BODETKO
301904 gm. Łobżenica Edward STARSZAK
301904 gm. Łobżenica Aleksander TADYCH
301904 gm. Łobżenica Edmund SZCZEŚNIAK
301904 gm. Łobżenica Krzysztof MATEJEK
143305 gm. Łochów Andrzej NOWOTKA
143305 gm. Łochów Krystyna KIELAN
143305 gm. Łochów Aldona PIÓRO
143305 gm. Łochów Sławomir ŁOJEK
143305 gm. Łochów Zuzanna BAŃSKA
143305 gm. Łochów Sławomir RYSZAWA
143305 gm. Łochów Małgorzata KUŁAK
143305 gm. Łochów Emilian SITO
143305 gm. Łochów Zbigniew JARZEC
143305 gm. Łochów Dominika MARTOŃ-JAROSZEWSKA
143305 gm. Łochów Anna LEŚNIEWSKA
143305 gm. Łochów Antoni DYBKA
143305 gm. Łochów Zofia JARZĄBEK
143305 gm. Łochów Nina BOBROWICZ
143305 gm. Łochów Urszula KALINOWSKA
241708 gm. Łodygowice Tadeusz KAROLINI
241708 gm. Łodygowice Mateusz MATUSZNY
241708 gm. Łodygowice Grzegorz JAKUBIEC
241708 gm. Łodygowice Małgorzata MIESZCZAK
241708 gm. Łodygowice Filip SZYMIK
241708 gm. Łodygowice Wiesław GOŁUCH
241708 gm. Łodygowice Wojciech CZERWIŃSKI
241708 gm. Łodygowice Jerzy SONNTAG
241708 gm. Łodygowice Władysław DREWNIAK
241708 gm. Łodygowice Anna WANDZEL
241708 gm. Łodygowice Sławomir SOŁTYSIK
241708 gm. Łodygowice Szymon PIETRASZKO
241708 gm. Łodygowice Czesław WANDZEL
241708 gm. Łodygowice Czesław KONIOR
241708 gm. Łodygowice Wiesław KOLONKO
60109 gm. Łomazy Ireneusz KORSZEŃ
60109 gm. Łomazy Kamil FRĄCZEK
60109 gm. Łomazy Elżbieta MOSZKOWSKA
60109 gm. Łomazy Katarzyna MAKAREWICZ
60109 gm. Łomazy Leszek FIRYSIUK
60109 gm. Łomazy Rafał CYBULSKI
60109 gm. Łomazy Kamil SZOSTAKIEWICZ
60109 gm. Łomazy Wiesław BAŃKOWSKI
60109 gm. Łomazy Andrzej WIŃSKI
60109 gm. Łomazy Urszula LEWKOWICZ
60109 gm. Łomazy Grzegorz WYSOCKI
60109 gm. Łomazy Beata GŁOWACKA
60109 gm. Łomazy Dariusz DERLUKIEWICZ
60109 gm. Łomazy Elżbieta BAŃKOWSKA
60109 gm. Łomazy Bogdan NAJDYHOR
143205 gm. Łomianki Joanna ZABŁOCKA-ŁUDZEŃ
143205 gm. Łomianki Tomasz DĄBROWSKI
143205 gm. Łomianki Cezary ASTRAU
143205 gm. Łomianki Witold GAWDA
143205 gm. Łomianki Mateusz KROGULEC
143205 gm. Łomianki Jerzy SERZYSKO
143205 gm. Łomianki Tomasz DĄBROWSKI
143205 gm. Łomianki Grzegorz BRYK
143205 gm. Łomianki Piotr RUSIECKI
143205 gm. Łomianki Maria ZALEWSKA
143205 gm. Łomianki Maria PSZCZÓŁKOWSKA
143205 gm. Łomianki Mariola NIECIKOWSKA
143205 gm. Łomianki Magdalena CŁAPIŃSKA
143205 gm. Łomianki Michał NAFTYŃSKI
143205 gm. Łomianki Andrzej GRAF
143205 gm. Łomianki Krzysztof WAWER
143205 gm. Łomianki Janusz SKONIECZNY
143205 gm. Łomianki Małgorzata ŻEBROWSKA-PIOTRAK
143205 gm. Łomianki Marcin ETIENNE
143205 gm. Łomianki Adam SALWOWSKI
143205 gm. Łomianki Grzegorz LENARD
200702 gm. Łomża Anna ZIELIŃSKA
200702 gm. Łomża Krzysztof JANKOWSKI
200702 gm. Łomża Tadeusz JASTRZĘBSKI
200702 gm. Łomża Marian ZACZEK
200702 gm. Łomża Jarosław KRUSZEWSKI
200702 gm. Łomża Bożena JACKOWSKA
200702 gm. Łomża Kamil CIEŚLIKIEWICZ
200702 gm. Łomża Jolanta JAŁOWIECKA
200702 gm. Łomża Sylwester BEDNARCZYK
200702 gm. Łomża Ryszard CHILIŃSKI
200702 gm. Łomża Arkadiusz DMOCHOWSKI
200702 gm. Łomża Elżbieta MODZELEWSKA
200702 gm. Łomża Krystyna TURSKA
200702 gm. Łomża Mieczysław KALIŚCIAK
200702 gm. Łomża Sławomir ZACHARCZYK
260905 gm. Łoniów Wiesław GILEWSKI
260905 gm. Łoniów Jerzy ADAMKIEWICZ
260905 gm. Łoniów Tadeusz URBAŃSKI
260905 gm. Łoniów Marian KARBOWNICZAK
260905 gm. Łoniów Mariusz SMARDZ
260905 gm. Łoniów Krzysztof WRONA
260905 gm. Łoniów Edyta CIEŚLA
260905 gm. Łoniów Radosław SMALERA
260905 gm. Łoniów Tomasz BŁASIAK
260905 gm. Łoniów Wiesław LATRA
260905 gm. Łoniów Henryk DOJKA
260905 gm. Łoniów Wojciech NOWAK
260905 gm. Łoniów Adam STROJNOWSKI
260905 gm. Łoniów Wiesława KRUPA
260905 gm. Łoniów Barbara BŁĄD
60607 gm. Łopiennik Górny Beata KMIEĆ
60607 gm. Łopiennik Górny Jarosław WEREMKO
60607 gm. Łopiennik Górny Piotr TOCZONY
60607 gm. Łopiennik Górny Katarzyna TOKARCZUK
60607 gm. Łopiennik Górny Anna KAWĘCKA
60607 gm. Łopiennik Górny Mateusz MARCINIAK
60607 gm. Łopiennik Górny Tomasz ŻOŁYNIAK
60607 gm. Łopiennik Górny Robert PACAN
60607 gm. Łopiennik Górny Edward BUBICZ
60607 gm. Łopiennik Górny Bożena BUK
60607 gm. Łopiennik Górny Anna SZADURA
60607 gm. Łopiennik Górny Wojciech KISTER
60607 gm. Łopiennik Górny Elżbieta SKRAJNOWSKA
60607 gm. Łopiennik Górny Andrzej MAZIARCZUK
60607 gm. Łopiennik Górny Henryk PUKAS
260408 gm. Łopuszno Sławomir STASZCZYK
260408 gm. Łopuszno Wiesław MAZUR
260408 gm. Łopuszno Mariusz WOŚ
260408 gm. Łopuszno Zofia KOZUBEK
260408 gm. Łopuszno Marcin SOBCZYK
260408 gm. Łopuszno Elżbieta JARZĄBEK
260408 gm. Łopuszno Bożena SOCHACKA
260408 gm. Łopuszno Krzysztof BŁACHUCKI
260408 gm. Łopuszno Kazimierz BERNAT
260408 gm. Łopuszno Józef KOZIOŁ
260408 gm. Łopuszno Zdzisława ZIMNA
260408 gm. Łopuszno Danuta ŁUKASIK
260408 gm. Łopuszno Marcin KIEŁBUS
260408 gm. Łopuszno Barbara FRAS
260408 gm. Łopuszno Andrzej CIEŚLICKI
141002 gm. Łosice Karol KORDACZUK
141002 gm. Łosice Roman KASPROWICZ
141002 gm. Łosice Marzanna IZDEBSKA
141002 gm. Łosice Tadeusz JAKONIUK
141002 gm. Łosice Mirosław DYMOWSKI
141002 gm. Łosice Elżbieta KNAPIUK
141002 gm. Łosice Marek KALICKI
141002 gm. Łosice Anna KOZIOŁ
141002 gm. Łosice Ewa HORNOWSKA
141002 gm. Łosice Beata WIEWIÓRKA
141002 gm. Łosice Barbara SZYMANIUK
141002 gm. Łosice Romuald JÓŹWIACZUK
141002 gm. Łosice Zdzisław MIELESZKO
141002 gm. Łosice Mariusz ZACHARCZUK
141002 gm. Łosice Anna SULIŃSKA
121010 gm. Łososina Dolna Sławomir BRYNIAK
121010 gm. Łososina Dolna Bolesław OLEKSY
121010 gm. Łososina Dolna Wiesław SALAMON
121010 gm. Łososina Dolna Andrzej PAJOR
121010 gm. Łososina Dolna Krzysztof KOSECKI
121010 gm. Łososina Dolna Jerzy SCHNEIDER
121010 gm. Łososina Dolna Halina WOLIŃSKA
121010 gm. Łososina Dolna Paweł POTOCZEK
121010 gm. Łososina Dolna Marek KMIECIK
121010 gm. Łososina Dolna Wiesław CETNAROWSKI
121010 gm. Łososina Dolna Dorota LEBDA
121010 gm. Łososina Dolna Monika HAJDUK
121010 gm. Łososina Dolna Piotr FIRLEJ
121010 gm. Łososina Dolna Jacek TUREK
121010 gm. Łososina Dolna Wojciech GUCWA
100507 gm. Łowicz Marcin MARCZAK
100507 gm. Łowicz Małgorzata ORZECHOWSKA
100507 gm. Łowicz Wojciech KWASEK
100507 gm. Łowicz Maciej MALANGIEWICZ
100507 gm. Łowicz Janina SALAMON
100507 gm. Łowicz Dariusz SKULIMOWSKI
100507 gm. Łowicz Waldemar TYLEC
100507 gm. Łowicz Arkadiusz STOLARCZYK
100507 gm. Łowicz Grzegorz DOMIŃCZAK
100507 gm. Łowicz Paweł SZCZEPAŃSKI
100507 gm. Łowicz Adrianna KACZOR
100507 gm. Łowicz Stanisław KUBIAK
100507 gm. Łowicz Marcin FLIS
100507 gm. Łowicz Artur BOŃCZAK
100507 gm. Łowicz Adam PODRAŻKA
41505 gm. Łubianka Monika MĄDZIELEWSKA
41505 gm. Łubianka Bolesław SZCZECHOWSKI
41505 gm. Łubianka Zofia IGLEWSKA-FINC
41505 gm. Łubianka Adam NOWORACKI
41505 gm. Łubianka Jacek NEULITZ
41505 gm. Łubianka Marian KLAMMER
41505 gm. Łubianka Dagna CAŁBECKA
41505 gm. Łubianka Kamila ŁAJCZAK
41505 gm. Łubianka Zbigniew CYWIŃSKI
41505 gm. Łubianka Jarosław GRABOWSKI
41505 gm. Łubianka Józef AMTMAŃSKI
41505 gm. Łubianka Barbara ZALEWSKA
41505 gm. Łubianka Tadeusz SADOWSKI
41505 gm. Łubianka Paweł RZEPKA
41505 gm. Łubianka Piotr REFLIŃSKI
160905 gm. Łubniany Tomasz ŻELASKO
160905 gm. Łubniany Jarosław KRZYŚCIN
160905 gm. Łubniany Norbert DREIER
160905 gm. Łubniany Ewald FILA
160905 gm. Łubniany Bernadeta DRĄG
160905 gm. Łubniany Waldemar KALINA
160905 gm. Łubniany Jacek ROGUŁA
160905 gm. Łubniany Piotr BLACH
160905 gm. Łubniany Krzysztof DEINERT
160905 gm. Łubniany Anna PATELSKA
160905 gm. Łubniany Waldemar BRISCH
160905 gm. Łubniany Maria WALESKA
160905 gm. Łubniany Ryszard BUCHTA
160905 gm. Łubniany Tomasz PYKA
160905 gm. Łubniany Zbigniew ROMANOWSKI
101805 gm. Łubnice WOJCIECH ZIMOCH
101805 gm. Łubnice Maria GWIZDEK
101805 gm. Łubnice Tomasz PAWLIK
101805 gm. Łubnice Aniela KUNA
101805 gm. Łubnice Grzegorz MACHYNIA
101805 gm. Łubnice Piotr WOŹNY
101805 gm. Łubnice Adam OLEK
101805 gm. Łubnice Benedykt ZAREMBA
101805 gm. Łubnice Andrzej KĘDZIA
101805 gm. Łubnice Krzysztof PODGÓRSKI
101805 gm. Łubnice Urszula KMIECIK
101805 gm. Łubnice Jan MUSIAŁEK
101805 gm. Łubnice Maciej MERTA
101805 gm. Łubnice Marian BANIAK
101805 gm. Łubnice Tomasz BIAŁEK
261202 gm. Łubnice Grzegorz SZYMAŃSKI
261202 gm. Łubnice Marian KOMASARA
261202 gm. Łubnice Ewa BĄK
261202 gm. Łubnice Eugeniusz KOZIOŁ
261202 gm. Łubnice Michał SZAŁACH
261202 gm. Łubnice Paweł KRZYSZTOWSKI
261202 gm. Łubnice Maria BOLON
261202 gm. Łubnice Henryka ADAŚ
261202 gm. Łubnice Aneta KOWALSKA
261202 gm. Łubnice Marian GROMNY
261202 gm. Łubnice Danuta SOJA
261202 gm. Łubnice Marian GOLBA
261202 gm. Łubnice Stanisław SEKUŁA
261202 gm. Łubnice Robert STEFANIAK
261202 gm. Łubnice Justyna WRÓBEL
300306 gm. Łubowo Emilia DUTKA
300306 gm. Łubowo Damian WENDEL
300306 gm. Łubowo Jan MICHAŁOWICZ
300306 gm. Łubowo Zbigniew WŁODARCZYK
300306 gm. Łubowo Marzena CHEŁMIŃSKA
300306 gm. Łubowo Andżelika KOZANECKA
300306 gm. Łubowo Zenon TALARCZYK
300306 gm. Łubowo Hanna CEGIEL
300306 gm. Łubowo Ryszard FILIPIAK
300306 gm. Łubowo Mariusz WACHOŃ
300306 gm. Łubowo Andrzej JAKUBOWSKI
300306 gm. Łubowo Emilia DOLATA
300306 gm. Łubowo Roman BUŁAT
300306 gm. Łubowo Mirosław NOWAK
300306 gm. Łubowo Anna URBANIAK
60209 gm. Łukowa Elżbieta TRELA
60209 gm. Łukowa Ryszard OSTASZ
60209 gm. Łukowa Stanisław DZIKOŃ
60209 gm. Łukowa Henryk HYZ
60209 gm. Łukowa Danuta MIELNIK
60209 gm. Łukowa Krzysztof GRASZA
60209 gm. Łukowa Mieczysław KOZYRA
60209 gm. Łukowa Tomasz KUROWSKI
60209 gm. Łukowa Józef ĆWIK
60209 gm. Łukowa Adolf IWANIEC
60209 gm. Łukowa Krzysztof KOWALIK
60209 gm. Łukowa Sylwester BIELAK
60209 gm. Łukowa Tadeusz KRACZEK
60209 gm. Łukowa Michał SZOSTAK
60209 gm. Łukowa Joanna WOZIWODA
120708 gm. Łukowica Jolanta TOKARCZYK
120708 gm. Łukowica Krzysztof NOWAK
120708 gm. Łukowica Lucjan MAJKA
120708 gm. Łukowica Jan DYREK
120708 gm. Łukowica Marta KRÓL
120708 gm. Łukowica Klaudia JANIK-WOJTANOWSKA
120708 gm. Łukowica Aneta TOKARCZYK
120708 gm. Łukowica Krzysztof BUGAJSKI
120708 gm. Łukowica Stanisław SEWIŁO
120708 gm. Łukowica Janusz MROWCA
120708 gm. Łukowica Antoni KUZAR
120708 gm. Łukowica Andrzej SUŁKOWSKI
120708 gm. Łukowica Stanisław BULANDA
120708 gm. Łukowica Krzysztof OLEKSY
120708 gm. Łukowica Henryk TALAR
61105 gm. Łuków Zbigniew STRZYŻEWSKI
61105 gm. Łuków Jacek KUC
61105 gm. Łuków Bogumiła ROZWADOWSKA
61105 gm. Łuków Tadeusz FEDERCZYK
61105 gm. Łuków Paweł DURKA
61105 gm. Łuków Jarosław SKRZYSZEWSKI
61105 gm. Łuków Elżbieta DURKA
61105 gm. Łuków Antoni SZANIAWSKI
61105 gm. Łuków Sławomir DĘBIŃSKI
61105 gm. Łuków Jarosław MICHALAK
61105 gm. Łuków Marcin KOŻUCHOWSKI
61105 gm. Łuków Stanisława MATEJUK
61105 gm. Łuków Mirosław DYBCIAK
61105 gm. Łuków Kazimierz SULEJ
61105 gm. Łuków Jacek RADOMYSKI
281504 gm. Łukta Maria IGNATOWICZ
281504 gm. Łukta Elżbieta PIOTRAK
281504 gm. Łukta Ryszard RUŚĆ
281504 gm. Łukta Małgorzata ZAJĄC
281504 gm. Łukta Jarosław PAMPUCH
281504 gm. Łukta Wacław GANCEWSKI
281504 gm. Łukta Piotr BIGUS
281504 gm. Łukta Mariusz MARCINIAK
281504 gm. Łukta Marta DROZDOWSKA
281504 gm. Łukta Barbara URBASZEK
281504 gm. Łukta Małgorzata ŚWIERCZYŃSKA
281504 gm. Łukta Tadeusz DZIENISZEWSKI
281504 gm. Łukta Adam JURKIEWICZ
281504 gm. Łukta Karol KOSINIAK
281504 gm. Łukta Bogdan CZAJKOWSKI
120506 gm. Łużna Józef BOGUSZ
120506 gm. Łużna Grzegorz KOSIŃSKI
120506 gm. Łużna Barbara TABIŚ
120506 gm. Łużna Łukasz TURSKI
120506 gm. Łużna Grzegorz ZIĘBA
120506 gm. Łużna Krzysztof KOTOWICZ
120506 gm. Łużna Andżelika HUDZIK
120506 gm. Łużna Katarzyna ZYCH
120506 gm. Łużna Magdalena MITUŚ
120506 gm. Łużna Natalia DUSZA
120506 gm. Łużna Tomasz PARAT
120506 gm. Łużna Sławomir KOSTRZEWA
120506 gm. Łużna Krzysztof BROŃSKI
120506 gm. Łużna Piotr SZCZERBA
120506 gm. Łużna Tomasz PTASZEK
141507 gm. Łyse Janusz SZOK
141507 gm. Łyse Jadwiga PISOWŁOCKA
141507 gm. Łyse Stanisław DUDA
141507 gm. Łyse Barbara MURACH
141507 gm. Łyse Ewa KRYSIAK
141507 gm. Łyse Damian BĄCZEK
141507 gm. Łyse Agata SAWICKA
141507 gm. Łyse Jarosław KACZMARCZYK
141507 gm. Łyse Roman NIEDŹWIEDZKI
141507 gm. Łyse Paweł KOWALIKOWSKI
141507 gm. Łyse Stanisław LISEK
141507 gm. Łyse Witold BUBRZYCKI
141507 gm. Łyse Jarosław KIERNOZEK
141507 gm. Łyse Jarosław SAMSEL
141507 gm. Łyse Kazimierz CIAK
41506 gm. Łysomice Paulina OPAŁKA-WIŚNIEWSKA
41506 gm. Łysomice Robert KOŻUCHOWSKI
41506 gm. Łysomice Denis DEMBEK
41506 gm. Łysomice Artur LUBOMSKI
41506 gm. Łysomice Czesław KARASIEWICZ
41506 gm. Łysomice Roman WOJDA
41506 gm. Łysomice Kazimierz KAMIŃSKI
41506 gm. Łysomice Krystian POLAK
41506 gm. Łysomice Piotr PYREK
41506 gm. Łysomice Tomasz KĘDER
41506 gm. Łysomice Anna ZMARZŁY
41506 gm. Łysomice Marcin CHOJNA
41506 gm. Łysomice Emilia ZIELIŃSKA
41506 gm. Łysomice Marian BŁASZKIEWICZ
41506 gm. Łysomice Krzysztof BOROWIEC
100508 gm. Łyszkowice Igor WOJCIECHOWSKI
100508 gm. Łyszkowice Grażyna RYKAŁA
100508 gm. Łyszkowice Ewelina WÓJT
100508 gm. Łyszkowice Jarosław ZAGAJEWSKI
100508 gm. Łyszkowice Patrycja GĄSECKA-FRANKOWSKA
100508 gm. Łyszkowice Waldemar KĘDZIERSKI
100508 gm. Łyszkowice Teresa KRAWIEC
100508 gm. Łyszkowice Renata KROC
100508 gm. Łyszkowice Lech SZYMAŃSKI
100508 gm. Łyszkowice Piotr GAJEK
100508 gm. Łyszkowice Marcin PIETRASZEWSKI
100508 gm. Łyszkowice Piotr MARAT
100508 gm. Łyszkowice Andrzej FOKS
100508 gm. Łyszkowice Waldemar WYSOCKI
100508 gm. Łyszkowice Tomasz MAŁKUS
140307 gm. Maciejowice Bartłomiej GOLISZEWSKI
140307 gm. Maciejowice Stanisław MAŃKOWSKI
140307 gm. Maciejowice Jacek ŁOSKOT
140307 gm. Maciejowice Jakub NOWAK
140307 gm. Maciejowice Dariusz CHOLEWA
140307 gm. Maciejowice Stanisław BRZEZIŃSKI
140307 gm. Maciejowice Jarosław DZIUBAK
140307 gm. Maciejowice Sławomir KALBARCZYK
140307 gm. Maciejowice Edward KONDEJA
140307 gm. Maciejowice Edward JAWORSKI
140307 gm. Maciejowice Adam GLIWKA
140307 gm. Maciejowice Karol BROJEK
140307 gm. Maciejowice Mariola POKORSKA
140307 gm. Maciejowice Halina WÓJCIKOWSKA
140307 gm. Maciejowice Łukasz CYRTA
140706 gm. Magnuszew Marek KOZŁOWSKI
140706 gm. Magnuszew Beata BOGUCKA
140706 gm. Magnuszew Robert BOGUCKI
140706 gm. Magnuszew Krzysztof KOWALCZYK
140706 gm. Magnuszew Tomasz WITKOWSKI
140706 gm. Magnuszew Wojciech PURCHAŁA
140706 gm. Magnuszew Hubert KAPUSTA
140706 gm. Magnuszew Piotr PIĘTKA
140706 gm. Magnuszew Marzanna CWYL
140706 gm. Magnuszew Aldona WRÓBEL
140706 gm. Magnuszew Krzysztof MICH
140706 gm. Magnuszew Małgorzata MARCHEWKA
140706 gm. Magnuszew Michał KORCZAK
140706 gm. Magnuszew Daniel GRZESZCZAK
140706 gm. Magnuszew Sylwia KOCYK
180603 gm. Majdan Królewski Tomasz KOZIOŁ
180603 gm. Majdan Królewski Mariusz WOŁOSZ
180603 gm. Majdan Królewski Wojciech WOŁOSZ
180603 gm. Majdan Królewski Waldemar KAMIŃSKI
180603 gm. Majdan Królewski Kazimierz KOZDĘBA
180603 gm. Majdan Królewski Anna TRAWIŃSKA
180603 gm. Majdan Królewski Krzysztof DROZDOWSKI
180603 gm. Majdan Królewski Janusz MAZGAJ
180603 gm. Majdan Królewski Mariola KOPEĆ
180603 gm. Majdan Królewski Stanisław CHAM
180603 gm. Majdan Królewski Ryszard DEPTUCH
180603 gm. Majdan Królewski Lesław TERESZKIEWICZ
180603 gm. Majdan Królewski Roman STEC
180603 gm. Majdan Królewski Leszek FRANUSZKIEWICZ
180603 gm. Majdan Królewski Kazimierz WILK
101506 gm. Maków Kazimierz SAŁEK
101506 gm. Maków Agata MICHALAK-WÓJCIK
101506 gm. Maków Robert KORBEŃ
101506 gm. Maków Robert MACHAJ
101506 gm. Maków Tomasz WINCIOREK
101506 gm. Maków Waldemar ROSIŃSKI
101506 gm. Maków Sylwester MACIEJEWSKI
101506 gm. Maków Urszula KRUPA
101506 gm. Maków Joanna FILIPEK
101506 gm. Maków Robert MACIEJAK
101506 gm. Maków Maria PIECHUT
101506 gm. Maków Tomasz STOPIŃSKI
101506 gm. Maków Jerzy KOWARA
101506 gm. Maków Piotr IDRIAN
101506 gm. Maków Piotr PERZYŃSKI
121506 gm. Maków Podhalański Łukasz KLIMASARA
121506 gm. Maków Podhalański Agnieszka ADAMEK
121506 gm. Maków Podhalański Arkadiusz LISTWAN
121506 gm. Maków Podhalański Danuta ŁOPUCH
121506 gm. Maków Podhalański Tomasz SPYRKA
121506 gm. Maków Podhalański Zbigniew BACH
121506 gm. Maków Podhalański Małgorzata FIDELUS-SROKA
121506 gm. Maków Podhalański Mariusz SAŁACIAK
121506 gm. Maków Podhalański Kazimierz POLAK
121506 gm. Maków Podhalański Adam GŁUSZEK
121506 gm. Maków Podhalański Kazimierz BAŁOS
121506 gm. Maków Podhalański Dorota KACZMARCZYK
121506 gm. Maków Podhalański Józef KURPIEL
121506 gm. Maków Podhalański Edward ORAWIEC
121506 gm. Maków Podhalański Ewa MATYJA
302705 gm. Malanów Arkadiusz WSZĘDYBYŁ
302705 gm. Malanów Łukasz WŁODARCZYK
302705 gm. Malanów Ilona IZYDORCZYK
302705 gm. Malanów Grzegorz KRAJEWSKI
302705 gm. Malanów Małgorzata LAMENT
302705 gm. Malanów Piotr JASIAK
302705 gm. Malanów Kamil STRZELCZYK
302705 gm. Malanów Dorota KUBIAK - TUTAK
302705 gm. Malanów Jerzy FRĄTCZAK
302705 gm. Malanów Grzegorz KOWALSKI
302705 gm. Malanów Grażyna HARASNA
302705 gm. Malanów Sławomir OGRODOWCZYK
302705 gm. Malanów Maria KNOP
302705 gm. Malanów Józef DZIĘCIOŁ
302705 gm. Malanów Karol PŁÓCIENNIK
220904 gm. Malbork Barbara DRĄŻEK
220904 gm. Malbork Adam PIDEK
220904 gm. Malbork Paweł REICHERT
220904 gm. Malbork Elżbieta WOŁOS
220904 gm. Malbork Wioletta MURAWSKA
220904 gm. Malbork Małgorzata KWITNEWSKA
220904 gm. Malbork Bożena KAPUŚCIŃSKA
220904 gm. Malbork Beata STASIOŁEK
220904 gm. Malbork Marlena BIELSKA
220904 gm. Malbork Elżbieta GRAD
220904 gm. Malbork Władysław TURBAK
220904 gm. Malbork Tomasz FARYSEJ
220904 gm. Malbork Danuta DĄBROWSKA
220904 gm. Malbork Jan HARASIMOWICZ
220904 gm. Malbork Michał BŁACHUT
21802 gm. Malczyce Stanisław SOBOWIEC
21802 gm. Malczyce Leokadia GANCARZ
21802 gm. Malczyce Wiesław KOWALSKI
21802 gm. Malczyce Agnieszka KRÓL
21802 gm. Malczyce Krzysztof PASTUCH
21802 gm. Malczyce Katarzyna CHICIŃSKA
21802 gm. Malczyce Marcin GŁOWACKI
21802 gm. Malczyce Monika OLCHAWA
21802 gm. Malczyce Bogusław GRABOWIECKI
21802 gm. Malczyce Jerzy KRZYWDZIŃSKI
21802 gm. Malczyce Zbigniew DUDZIŃSKI
21802 gm. Malczyce Stefan GRYCZ
21802 gm. Malczyce Mariola KĄDZIELA
21802 gm. Malczyce Tomasz SOKAL
21802 gm. Malczyce Leszek FUDALI
321304 gm. Malechowo Anna WAWRZYNIAK
321304 gm. Malechowo Renata JAROTEK
321304 gm. Malechowo Władysław WESOŁOWSKI
321304 gm. Malechowo Anetta WIĄCEK
321304 gm. Malechowo Beata HETMAŃSKA
321304 gm. Malechowo Mateusz WIĄCEK
321304 gm. Malechowo Wiesław ROSIŃSKI
321304 gm. Malechowo Joanna GRYCKO
321304 gm. Malechowo Monika CHRUSZCZ
321304 gm. Malechowo Krystyna NIERADKA
321304 gm. Malechowo Lila KĘPSKA
321304 gm. Malechowo Paweł ZAJĄC
321304 gm. Malechowo Eugeniusz HAMPLEWSKI
321304 gm. Malechowo Krzysztof JAROTEK
321304 gm. Malechowo Małgorzata ZOSIUK
141908 gm. Mała Wieś Łukasz STOBIECKI
141908 gm. Mała Wieś Jerzy OSTROWSKI
141908 gm. Mała Wieś Robert BŁASZCZAK
141908 gm. Mała Wieś Andrzej PIELAT
141908 gm. Mała Wieś Grażyna KURZYŃSKA
141908 gm. Mała Wieś Ryszard GANKOWSKI
141908 gm. Mała Wieś Piotr NOWATKIEWICZ
141908 gm. Mała Wieś Krzysztof CIARKA
141908 gm. Mała Wieś Krzysztof DĘBSKI
141908 gm. Mała Wieś Edward PIĄTKOWSKI
141908 gm. Mała Wieś Piotr SZMULEWICZ
141908 gm. Mała Wieś Albin DYNAREK
141908 gm. Mała Wieś Zbigniew POPIOŁEK
141908 gm. Mała Wieś Radosław MISZCZYŃSKI
141908 gm. Mała Wieś Jacek KLIMCZEWSKI
281505 gm. Małdyty Robert SZCZEPAŃSKI
281505 gm. Małdyty Tomasz UKLEJA
281505 gm. Małdyty Przemysław SZANIAWSKI
281505 gm. Małdyty Ryszard RYBSKI
281505 gm. Małdyty Arkadiusz PIELAK
281505 gm. Małdyty Kamil KOŁTEK
281505 gm. Małdyty Marek RODZIK
281505 gm. Małdyty Renata NADOLSKA
281505 gm. Małdyty Jarosław KOMOSA
281505 gm. Małdyty Mirosław CYMER
281505 gm. Małdyty Witold KLOCEK
281505 gm. Małdyty Zdzisław MIKLASZEWSKI
281505 gm. Małdyty Danuta STECKO
281505 gm. Małdyty Krzysztof PAŹ
281505 gm. Małdyty Lucyna ZAMBRZYCKA
141605 gm. Małkinia Górna Mirosław WRÓBEL
141605 gm. Małkinia Górna Marcin ZAWISTOWSKI
141605 gm. Małkinia Górna Arkadiusz MURAWSKI
141605 gm. Małkinia Górna Jacek BOGDAN
141605 gm. Małkinia Górna Urszula FIDORCZUK
141605 gm. Małkinia Górna Leszek DĘBEK
141605 gm. Małkinia Górna Zbigniew NIETUBYĆ
141605 gm. Małkinia Górna Dorota KOROŚ
141605 gm. Małkinia Górna Mariusz RYTEL-ANDRIANIK
141605 gm. Małkinia Górna Jerzy MALISZEWSKI
141605 gm. Małkinia Górna Józef JAGIEŁŁO
141605 gm. Małkinia Górna Krzysztof KOŁOTA
141605 gm. Małkinia Górna Tadeusz PAPUGA
141605 gm. Małkinia Górna Mirosław NIEDŹWIEDŹ
141605 gm. Małkinia Górna Leszek SIWEK
260203 gm. Małogoszcz Michał BOROWSKI
260203 gm. Małogoszcz Dariusz STRYCHALSKI
260203 gm. Małogoszcz Błażej KUTERASIŃSKI
260203 gm. Małogoszcz Alfreda RAUS
260203 gm. Małogoszcz Stanisław TRACICHLEB
260203 gm. Małogoszcz Stanisław WŁODARCZYK
260203 gm. Małogoszcz Sylwester GAWRON
260203 gm. Małogoszcz Henryk CABAJ
260203 gm. Małogoszcz Mikołaj ŻAK
260203 gm. Małogoszcz Janusz PAŹDZIERZ
260203 gm. Małogoszcz Piotr SANEK
260203 gm. Małogoszcz Adam ŚWIERCZYŃSKI
260203 gm. Małogoszcz Izabela MAROŃ
260203 gm. Małogoszcz Magdalena KOZIEŁ
260203 gm. Małogoszcz Sławomir LUTY
81005 gm. Małomice Barbara REGUŁA
81005 gm. Małomice Alicja TRĄBSKA
81005 gm. Małomice Jacek POLAK
81005 gm. Małomice Paweł GORZKÓW
81005 gm. Małomice Leszek LEWANDOWSKI
81005 gm. Małomice Artur JURKOWSKI
81005 gm. Małomice Mirosław LEWANDOWSKI
81005 gm. Małomice Eugeniusz BARYLAK
81005 gm. Małomice Łukasz CICHANOWICZ
81005 gm. Małomice Tobiasz ĆWIK
81005 gm. Małomice Bartłomiej ZARÓWNY
81005 gm. Małomice Józef KARPIŃSKI
81005 gm. Małomice Grażyna KOLESIŃSKA
81005 gm. Małomice Sebastian LISOWSKI
81005 gm. Małomice Józef CHUCHRA
200604 gm. Mały Płock Wojciech ŻELAZNY
200604 gm. Mały Płock Stefan KRASIŃSKI
200604 gm. Mały Płock Janusz SAWICKI
200604 gm. Mały Płock Krzysztof CIEŚLUK
200604 gm. Mały Płock Andrzej ZDUŃCZYK
200604 gm. Mały Płock Bogumiła STECZKOWSKA
200604 gm. Mały Płock Alina ŻELAZNA
200604 gm. Mały Płock Karol ZUZGA
200604 gm. Mały Płock Anna WĄDOŁOWSKA
200604 gm. Mały Płock Sylwia DUZIK
200604 gm. Mały Płock Władysław SUPIŃSKI
200604 gm. Mały Płock Marek SENDROWSKI
200604 gm. Mały Płock Krzysztof GÓRALCZYK
200604 gm. Mały Płock Grażyna RYDZEWSKA
200604 gm. Mały Płock Jarosław GAŁĄZKA
320904 gm. Manowo Jerzy HAWRANIAK
320904 gm. Manowo Leszek KONDRAT
320904 gm. Manowo Agnieszka KARÓLCZAK
320904 gm. Manowo Renata MAJEROWSKA
320904 gm. Manowo Joanna CZERWIAK
320904 gm. Manowo Andrzej SOKALSKI
320904 gm. Manowo Marek TWARDOWSKI
320904 gm. Manowo Lucjan SACHAJKO
320904 gm. Manowo Józef SZCZEBLEWSKI
320904 gm. Manowo Andrzej ĆWIKLIŃSKI
320904 gm. Manowo Mirosław PAWLAK
320904 gm. Manowo Jan PRUS
320904 gm. Manowo Ewa LEWANDOWSKA
320904 gm. Manowo Tomasz PADYKUŁA
320904 gm. Manowo Sylwia KRĘPEĆ
21905 gm. Marcinowice Elżbieta CZERNICKA
21905 gm. Marcinowice Urszula GĄSIOR
21905 gm. Marcinowice Iwona WIŚNIEWSKA
21905 gm. Marcinowice Zbigniew DŻUGAJ
21905 gm. Marcinowice Artur FIOŁEK
21905 gm. Marcinowice Zofia HATALA
21905 gm. Marcinowice Robert KOCHAN
21905 gm. Marcinowice Barbara SŁOTA
21905 gm. Marcinowice Stanisława GERUS
21905 gm. Marcinowice Andrzej MATUSIEWICZ
21905 gm. Marcinowice Michał KOT
21905 gm. Marcinowice Waldemar KRZYŚKÓW
21905 gm. Marcinowice Danuta MAŚLANY
21905 gm. Marcinowice Bożena LEMA
21905 gm. Marcinowice Władysław BIELECKI
20704 gm. Marciszów Marcin FRASUNEK
20704 gm. Marciszów Marta SUHAK-OGŁAZA
20704 gm. Marciszów Grzegorz PARZYGNAT
20704 gm. Marciszów Andrzej KIPER
20704 gm. Marciszów Dawid CHĘCIŃSKI
20704 gm. Marciszów Mirosław WOLAK
20704 gm. Marciszów Andrzej MITCZAK
20704 gm. Marciszów Julian POLAŃSKI
20704 gm. Marciszów Sławomir CZERWIŃSKI
20704 gm. Marciszów Łukasz LEDER
20704 gm. Marciszów Edmund ORZECHOWSKI
20704 gm. Marciszów Jolanta SANOJCA
20704 gm. Marciszów Waldemar GURGUL
20704 gm. Marciszów Jadwiga ADAMCZYK
20704 gm. Marciszów Jan KOSZYK
300104 gm. Margonin Rafał GIMZICKI
300104 gm. Margonin Tomasz GORKOWSKI
300104 gm. Margonin Andrzej ZMUDZIŃSKI
300104 gm. Margonin Maria MILER
300104 gm. Margonin Jolanta ZMUDZIŃSKA
300104 gm. Margonin Alina WRÓBLEWICZ
300104 gm. Margonin Barbara KOŃCZAK
300104 gm. Margonin Danuta STRYCHALSKA
300104 gm. Margonin Arleta WEGNER
300104 gm. Margonin Jerzy STANIEWSKI
300104 gm. Margonin Mariusz BACHORSKI
300104 gm. Margonin Mirosław LEŚKO
300104 gm. Margonin Grzegorz GRĘDA
300104 gm. Margonin Teresa KOŹLAREK
300104 gm. Margonin Adam ROGACKI
321408 gm. Marianowo Marta KRIL
321408 gm. Marianowo Monika PASIERBEK-HALKO
321408 gm. Marianowo Monika WIERZBOWSKA
321408 gm. Marianowo Zdzisław KAMIŃSKI
321408 gm. Marianowo Michał BODEK
321408 gm. Marianowo Jerzy PURGAŁ
321408 gm. Marianowo Piotr ŻARSKI
321408 gm. Marianowo Jolanta BUJAK
321408 gm. Marianowo Paweł SALAWA
321408 gm. Marianowo Mateusz RUCIŃSKI
321408 gm. Marianowo Halina MIAZEK
321408 gm. Marianowo Dorota LISIŃSKA
321408 gm. Marianowo Krzysztof KOROSTEŃSKI
321408 gm. Marianowo Małgorzata CZYŻ
321408 gm. Marianowo Bolesław ŻYWICKI
241508 gm. Marklowice Wiesław MIKA
241508 gm. Marklowice Aleksander KĄDZIELA
241508 gm. Marklowice Czesław MROZEK
241508 gm. Marklowice Ewa SKUPIEŃ
241508 gm. Marklowice Elżbieta RĄCZKA
241508 gm. Marklowice Marcin SIENIAWSKI
241508 gm. Marklowice Jarosława MAŃKA
241508 gm. Marklowice Piotr PĘKAŁA
241508 gm. Marklowice Krystyna KLOCEK
241508 gm. Marklowice Łukasz BRZÓSKA
241508 gm. Marklowice Wojciech KOMOREK
241508 gm. Marklowice Gabriel RDUCH
241508 gm. Marklowice Tomasz KUBALA
241508 gm. Marklowice Barbara SZULIK
241508 gm. Marklowice Piotr ZAJĄC
181005 gm. Markowa Stanisław SZPYTMA
181005 gm. Markowa Jacek SZYLAR
181005 gm. Markowa Maria RYZNAR-FOŁTA
181005 gm. Markowa Józef FLEJSZAR
181005 gm. Markowa Adam BAWOR
181005 gm. Markowa Krystyna CWYNAR
181005 gm. Markowa Maria HAWRO
181005 gm. Markowa Andrzej GONCIARZ
181005 gm. Markowa Wojciech DOŁĘGA
181005 gm. Markowa Krzysztof MAC
181005 gm. Markowa Grzegorz PUSZKARZ
181005 gm. Markowa Piotr WRONA
181005 gm. Markowa Janusz DREWNIAK
181005 gm. Markowa Marcin JAKIELASZEK
181005 gm. Markowa Krystyna HUNDZ-BEMBENIK
280404 gm. Markusy Adam ADAMIAK
280404 gm. Markusy Krzysztof PRYSTUPA
280404 gm. Markusy Iwona ROMANOWSKA-KREMPA
280404 gm. Markusy Ryszard LAZUR
280404 gm. Markusy Barbara PIASKOWSKA
280404 gm. Markusy Mirosław SADŁOWSKI
280404 gm. Markusy Beata BAJDAN
280404 gm. Markusy Krzysztof FIDOR
280404 gm. Markusy Joanna KALIŃSKA
280404 gm. Markusy Arleta SAMULSKA
280404 gm. Markusy Józef SOBOTKA
280404 gm. Markusy Jadwiga WIELGOSIK
280404 gm. Markusy Mariusz ABRAMOWSKI
280404 gm. Markusy Aldona ADAMOWICZ
280404 gm. Markusy Marek KALINOWSKI
61407 gm. Markuszów Sławomir OPOLSKI
61407 gm. Markuszów Piotr ZAWADA
61407 gm. Markuszów Anna SZYMCZYK
61407 gm. Markuszów Andrzej STASIAK
61407 gm. Markuszów Sławomir MURAWSKI
61407 gm. Markuszów Katarzyna GAWRON
61407 gm. Markuszów Krzysztof BUCZKOWSKI
61407 gm. Markuszów Tadeusz NOWACZYK
61407 gm. Markuszów Karolina DĄBROWSKA
61407 gm. Markuszów Marian STRUSKI
61407 gm. Markuszów Leszek WOCH
61407 gm. Markuszów Sławomir OSUCH
61407 gm. Markuszów Anna FILIPIAK
61407 gm. Markuszów Andrzej STOLARZ
61407 gm. Markuszów Krzysztof GAWRON
101210 gm. Masłowice Zbigniew MIERZWA
101210 gm. Masłowice Miłosz DRZEWOWSKI
101210 gm. Masłowice Grzegorz MICHALSKI
101210 gm. Masłowice Paweł KĘPIŃSKI
101210 gm. Masłowice Dariusz KOŁODZIEJCZYK
101210 gm. Masłowice Krzysztof DUKALSKI
101210 gm. Masłowice Mariusz KOŁODZIEJSKI
101210 gm. Masłowice Zbigniew MACIOS
101210 gm. Masłowice Teresa DĄBROWSKA
101210 gm. Masłowice Piotr WACHOWSKI
101210 gm. Masłowice Józef CICHOŃ
101210 gm. Masłowice Kamil SZYMCZYK
101210 gm. Masłowice Wiesław RYSZKA
101210 gm. Masłowice Agnieszka ZALAS
101210 gm. Masłowice Mariusz SARNA
260409 gm. Masłów Wojciech HABA
260409 gm. Masłów Tomasz KSEL
260409 gm. Masłów Stanisław DOLEZIŃSKI
260409 gm. Masłów Ryszard FILIPOWICZ
260409 gm. Masłów Janusz OBARA
260409 gm. Masłów Bernarda KOMOROWSKA
260409 gm. Masłów Artur LIS
260409 gm. Masłów Zenon PEDRYCZ
260409 gm. Masłów Andrzej KUŁAK
260409 gm. Masłów Małgorzata KOZUBEK
260409 gm. Masłów Piotr ZEGADŁO
260409 gm. Masłów Ryszard SZYMCZUCH
260409 gm. Masłów Mateusz FĄFARA
260409 gm. Masłów Andrzej PEDRYCZ
260409 gm. Masłów Marek DUDZIK
80207 gm. Maszewo Rajmund BARTKOWICZ
80207 gm. Maszewo Adam SZYMAŃSKI
80207 gm. Maszewo Maria CHWIAŁKOWSKA
80207 gm. Maszewo Adam KWIATKOWSKI
80207 gm. Maszewo Mariola ZELEK
80207 gm. Maszewo Adam NABRZUCHOWSKI
80207 gm. Maszewo Jarosław BENC
80207 gm. Maszewo Ryszard KASOWSKI
80207 gm. Maszewo Waldemar SZYMAŃSKI
80207 gm. Maszewo Iwona GOLON
80207 gm. Maszewo Ewelina ANDRZEJAK
80207 gm. Maszewo Łukasz WOJCIECHOWSKI
80207 gm. Maszewo Aneta WOJCIECHOWSKA
80207 gm. Maszewo Katarzyna GAŁA
80207 gm. Maszewo Maria STĘPIEŃ
320403 gm. Maszewo Marta POPIELARSKA
320403 gm. Maszewo Mariusz WIŚNIEWSKI
320403 gm. Maszewo Grzegorz SOKOŁOWSKI
320403 gm. Maszewo Krzysztof SEREDYŃSKI
320403 gm. Maszewo Jadwiga AUGUSTYNIAK
320403 gm. Maszewo Beata WOŹNIAK
320403 gm. Maszewo Mirosław GÓRSKI
320403 gm. Maszewo Małgorzata STORMA-PIOTROWSKA
320403 gm. Maszewo Krzysztof JANICKI
320403 gm. Maszewo Żaneta RÓWNIEJKO
320403 gm. Maszewo Eugeniusz GŁOWACKI
320403 gm. Maszewo Agnieszka LEWICKA
320403 gm. Maszewo Emilia KWIATKOWSKA
320403 gm. Maszewo Adam ROJEK
320403 gm. Maszewo Krzysztof SMYKOWSKI
181306 gm. Medyka Iwona GRELA
181306 gm. Medyka Zygmunt ŁACH
181306 gm. Medyka Kazimierz KUBAS
181306 gm. Medyka Stanisław DRYMAJŁO
181306 gm. Medyka Łukasz KĘDZIOR
181306 gm. Medyka Dorota CZYŻ
181306 gm. Medyka Józef PÓŁCHŁOPEK
181306 gm. Medyka Mariusz GUMIENNY
181306 gm. Medyka Mieczysław FIGIELA
181306 gm. Medyka Włodzimierz MIKITKA
181306 gm. Medyka Wiktor BORYCKI
181306 gm. Medyka Edyta FOREMNA
181306 gm. Medyka Monika KOZAK
181306 gm. Medyka Marek HANAS
181306 gm. Medyka Marian TOMASZEWSKI
61702 gm. Mełgiew Renata WIŃSKA
61702 gm. Mełgiew Józef HAJDUK
61702 gm. Mełgiew Michał SZEWCZAK
61702 gm. Mełgiew Michał BIELAK
61702 gm. Mełgiew Ewa BONDOS
61702 gm. Mełgiew Michał ZDUN
61702 gm. Mełgiew Janusz OLESZEK
61702 gm. Mełgiew Przemysław KORGOL
61702 gm. Mełgiew Włodzimierz AUGUSTYNIAK
61702 gm. Mełgiew Ewa SPODAR
61702 gm. Mełgiew Dariusz PAWŁOWSKI
61702 gm. Mełgiew Marcin RUSAK
61702 gm. Mełgiew Krystyna ZAWADZKA
61702 gm. Mełgiew Magdalena KUROWSKA
61702 gm. Mełgiew Krystyna SZEWCZYK
20503 gm. Męcinka Jan TOMASZEWSKI
20503 gm. Męcinka Wiesław GREGULSKI
20503 gm. Męcinka Iwona TOROŃCZAK-KACZOR
20503 gm. Męcinka Waldemar TALAR
20503 gm. Męcinka Franciszek RUDZIEC
20503 gm. Męcinka Dorota PRUS
20503 gm. Męcinka Wiesława PLECETY
20503 gm. Męcinka Wojciech LICHOŃ
20503 gm. Męcinka Kamil BOBOWSKI
20503 gm. Męcinka Daniel PAŃCZAK
20503 gm. Męcinka Grzegorz PISULSKI
20503 gm. Męcinka Ewa KUC
20503 gm. Męcinka Jan PIOTROWSKI
20503 gm. Męcinka Agnieszka ŚMIŁOWSKA
20503 gm. Męcinka Jan PĘCZAK
120404 gm. Mędrzechów Czesław SZARKOWSKI
120404 gm. Mędrzechów Marian ŚWIĄTEK
120404 gm. Mędrzechów Bernadeta ŚWIATŁOWSKA
120404 gm. Mędrzechów Wiesław DZIWIS
120404 gm. Mędrzechów Aneta WÓJTOWICZ
120404 gm. Mędrzechów Barbara BROŻEK
120404 gm. Mędrzechów Józef SZAJOR
120404 gm. Mędrzechów Grzegorz LIGUZ
120404 gm. Mędrzechów Paweł CHMURA
120404 gm. Mędrzechów Kazimierz MASTALERZ
120404 gm. Mędrzechów Kazimierz ŚWIATŁOWSKI
120404 gm. Mędrzechów Tadeusz TRĘBACZEWSKI
120404 gm. Mędrzechów Eugeniusz TRZEPACZ
120404 gm. Mędrzechów Karina TRZEPACZ
120404 gm. Mędrzechów Mariusz STACHURA
301905 gm. Miasteczko Krajeńskie Maria ŚWIADEK
301905 gm. Miasteczko Krajeńskie Dariusz KUJAWSKI
301905 gm. Miasteczko Krajeńskie Stanisław KLESA
301905 gm. Miasteczko Krajeńskie Stanisław CZEREPAK
301905 gm. Miasteczko Krajeńskie Szymon KUNEK
301905 gm. Miasteczko Krajeńskie Marek MISIAK
301905 gm. Miasteczko Krajeńskie Zenon DZIUBA
301905 gm. Miasteczko Krajeńskie Angelika KRUPA
301905 gm. Miasteczko Krajeńskie Sławomir JAGIEŁKA
301905 gm. Miasteczko Krajeńskie Magdalena BATOR
301905 gm. Miasteczko Krajeńskie Stanisław JANKOWSKI
301905 gm. Miasteczko Krajeńskie Mariusz MICHAŁOWSKI
301905 gm. Miasteczko Krajeńskie Ryszard GUZA
301905 gm. Miasteczko Krajeńskie Jan BANASIK
301905 gm. Miasteczko Krajeńskie Marian GAPIŃSKI
220106 gm. Miastko Mirosława SZOPA
220106 gm. Miastko Danuta KARAŚKIEWICZ
220106 gm. Miastko Witold ZAJST
220106 gm. Miastko Mieczysław CZARNECKI
220106 gm. Miastko Sławomir HEJZA
220106 gm. Miastko Marek MILEWSKI
220106 gm. Miastko Tomasz BOROWSKI
220106 gm. Miastko Dariusz ZABROCKI
220106 gm. Miastko Tomasz ŚMIETANA
220106 gm. Miastko Helena BINCZYK
220106 gm. Miastko Mirosław KWAŚNIEWSKI
220106 gm. Miastko Szymon NALEŻYTY
220106 gm. Miastko Przemysław SZTOBNICKI
220106 gm. Miastko Jan BASARA
220106 gm. Miastko Przemysław PAKUŁA
200703 gm. Miastkowo Sławomir KAMIENOWSKI
200703 gm. Miastkowo Patrycja ZAREMBA
200703 gm. Miastkowo Andrzej CIECIERSKI
200703 gm. Miastkowo Danuta ZAJĄCZKOWSKA
200703 gm. Miastkowo Rafał BĄKOWSKI
200703 gm. Miastkowo Łukasz IWANIAK
200703 gm. Miastkowo Henryk RUPACZ
200703 gm. Miastkowo Sławomir LACHOWSKI
200703 gm. Miastkowo Marek BRZOSTEK
200703 gm. Miastkowo Bożena WILK
200703 gm. Miastkowo Tomasz KLIMEK
200703 gm. Miastkowo Danuta PAWELCZYK
200703 gm. Miastkowo Paweł GRUŻEWSKI
200703 gm. Miastkowo Teresa BRZOSTEK
200703 gm. Miastkowo Jan PRZYCHODZIEŃ
140308 gm. Miastków Kościelny Jerzy BORKOWSKI
140308 gm. Miastków Kościelny Tomasz SZUBIŃSKI
140308 gm. Miastków Kościelny Damian BARAN
140308 gm. Miastków Kościelny Marcin ZAJĄC
140308 gm. Miastków Kościelny Janusz SZOSTAK
140308 gm. Miastków Kościelny Halina DUCKA
140308 gm. Miastków Kościelny Barbara WIELGOSZ
140308 gm. Miastków Kościelny Stanisław ODZIEMCZYK
140308 gm. Miastków Kościelny Karol KUŚMIERCZYK
140308 gm. Miastków Kościelny Bogdan PASIK
140308 gm. Miastków Kościelny Zbigniew WŁODARCZYK
140308 gm. Miastków Kościelny Sławomir FRELIK
140308 gm. Miastków Kościelny Monika ŁUBIAN
140308 gm. Miastków Kościelny Barbara SALAMONIK
140308 gm. Miastków Kościelny Janusz MOREŃ
62006 gm. Miączyn Grzegorz WLAZŁY
62006 gm. Miączyn Marek KAMIŃSKI
62006 gm. Miączyn Sylwester DOMINA
62006 gm. Miączyn Anna CHOJNOWSKA
62006 gm. Miączyn Tadeusz MAKUCH
62006 gm. Miączyn Adam HRYSIAK
62006 gm. Miączyn Maria SIEJCZUK
62006 gm. Miączyn Jerzy BILSKI
62006 gm. Miączyn Marek SOCHA
62006 gm. Miączyn Natalia NIECKARZ-MIC
62006 gm. Miączyn Marek BĄK
62006 gm. Miączyn Marcin MALEC
62006 gm. Miączyn Józef WĘGLIŃSKI
62006 gm. Miączyn Bożena SIUDAK
62006 gm. Miączyn Zbigniew JAROSIEWICZ
120608 gm. Michałowice Daniel GAJOCH
120608 gm. Michałowice Renata BROWARNIK
120608 gm. Michałowice Zofia PUCHALSKA-WILK
120608 gm. Michałowice Elżbieta ZĘBALA
120608 gm. Michałowice Wanda WESOŁOWSKA
120608 gm. Michałowice Elżbieta CIELECKA
120608 gm. Michałowice Eleonora DYLĄG
120608 gm. Michałowice Alicja BEDNARCZYK
120608 gm. Michałowice Marek KOZŁOWSKI
120608 gm. Michałowice Aneta SZYDŁOWSKA
120608 gm. Michałowice Ewa KRAWCZYK
120608 gm. Michałowice Iwona BIŃCZYCKA-KOŁACZ
120608 gm. Michałowice Władysław DYNA
120608 gm. Michałowice Adam JUREK
120608 gm. Michałowice Jakub FLUDER
142104 gm. Michałowice Anna KAMIŃSKA
142104 gm. Michałowice Adriana KRÓL-POPIEL
142104 gm. Michałowice Beata RYCERSKA
142104 gm. Michałowice Anna WYSZOMIRSKA
142104 gm. Michałowice Jarosław HIRNY-BUDKA
142104 gm. Michałowice Joanna CHILARSKA
142104 gm. Michałowice Edward KOZŁOWSKI
142104 gm. Michałowice Katarzyna PARZYŃSKA
142104 gm. Michałowice Maciej POLARCZYK
142104 gm. Michałowice Joanna KOWALCZYK
142104 gm. Michałowice Marek BISKOT
142104 gm. Michałowice Agnieszka PARADOWSKA
142104 gm. Michałowice Magdalena BRONISZ
142104 gm. Michałowice Paweł KORDYS
142104 gm. Michałowice Elżbieta BICZYK
200207 gm. Michałowo Maria ANCIPIUK
200207 gm. Michałowo Nina BIELENIA
200207 gm. Michałowo Ryszard BALCERZAK
200207 gm. Michałowo Raisa JAROCKA
200207 gm. Michałowo Bogdan GRYKO
200207 gm. Michałowo Roman KONONCZUK
200207 gm. Michałowo Alina KAZBERUK
200207 gm. Michałowo Bogusław OSTASZEWSKI
200207 gm. Michałowo Ewa KUPRASZEWICZ
200207 gm. Michałowo Agnieszka GRZEGORCZUK
200207 gm. Michałowo Marek NAZARKO
200207 gm. Michałowo Marlena BOCHEŃSKA
200207 gm. Michałowo Waldemar ŁUKSZA
200207 gm. Michałowo Marek CHARYTONIUK
200207 gm. Michałowo Piotr DĄBROWSKI
260803 gm. Michałów Andrzej KWIECIEŃ
260803 gm. Michałów Jan LACH
260803 gm. Michałów Jan JĘDRSZCZYK
260803 gm. Michałów Andrzej ZARĘBA
260803 gm. Michałów Wioletta KOCEL
260803 gm. Michałów Zbigniew BĘBENEK
260803 gm. Michałów Michał TOBOŁA
260803 gm. Michałów Jarosław WLECIAŁ
260803 gm. Michałów Damian WLECIAŁ
260803 gm. Michałów Paweł KULA
260803 gm. Michałów Adam SIEKACZ
260803 gm. Michałów Artur ZYCH
260803 gm. Michałów Łukasz WÓJCIK
260803 gm. Michałów Michał KLAMIŃSKI
260803 gm. Michałów Andrzej JANUSEK
60808 gm. Michów Zbigniew GRADZIŃSKI
60808 gm. Michów Marian WICHA
60808 gm. Michów Roman AFTYKA
60808 gm. Michów Andrzej TROJAK
60808 gm. Michów Mirosław ŁOBODA
60808 gm. Michów Henryk KUKIER
60808 gm. Michów Katarzyna DURCZAK
60808 gm. Michów Mariola SZCZUCHNIAK
60808 gm. Michów Krystyna SZYMANEK
60808 gm. Michów Renata ŻELEŹNIK
60808 gm. Michów Wiesław NOGALSKI
60808 gm. Michów Katarzyna JÓŹWIAK
60808 gm. Michów Roman ADAMCZYK
60808 gm. Michów Robert JANEK
60808 gm. Michów Ewa WŁODARCZYK
120805 gm. Miechów Tomasz BELICA
120805 gm. Miechów Wojciech TAMBOR
120805 gm. Miechów Roman PIWOWARSKI
120805 gm. Miechów Ewa SIUDAK
120805 gm. Miechów Roman WĄWOŹNY
120805 gm. Miechów Lidia BARANOWSKA
120805 gm. Miechów Tomasz BUJAK
120805 gm. Miechów Helena KRUSZEC
120805 gm. Miechów Mateusz SOBECKI
120805 gm. Miechów Jarosław CZEKAJ
120805 gm. Miechów Piotr SOWA
120805 gm. Miechów Arkadiusz KLUSKA
120805 gm. Miechów Rafał MICHALSKI
120805 gm. Miechów Zenon CZEKAJ
120805 gm. Miechów Piotr MICUŁA
260410 gm. Miedziana Góra Damian SŁAWSKI
260410 gm. Miedziana Góra Wiesław TOKAR
260410 gm. Miedziana Góra Bogusław SOBCZYK
260410 gm. Miedziana Góra Zdzisław MOĆKO
260410 gm. Miedziana Góra Marek PODSIADŁO
260410 gm. Miedziana Góra Anna ZAPAŁA-ŚLEDŹ
260410 gm. Miedziana Góra Sławomir KOZIEŁ
260410 gm. Miedziana Góra Rafał MICIGOLSKI
260410 gm. Miedziana Góra Jan RECZYŃSKI
260410 gm. Miedziana Góra Bożena MODRZEJEWSKA
260410 gm. Miedziana Góra Łukasz WOŹNIAK
260410 gm. Miedziana Góra Bożena WYCHOWANIEC
260410 gm. Miedziana Góra Wojciech BUGAJ
260410 gm. Miedziana Góra Dariusz SIWEK
260410 gm. Miedziana Góra MARCIN KARCZEWSKI
301503 gm. Miedzichowo Rajmund PIGLA
301503 gm. Miedzichowo Irenusz BOROWY
301503 gm. Miedzichowo Romuald STASIAK
301503 gm. Miedzichowo Barbara MATYS
301503 gm. Miedzichowo Tadeusz KOLECKI
301503 gm. Miedzichowo Grażyna TODWEN
301503 gm. Miedzichowo Rafał GRYNIA
301503 gm. Miedzichowo Krzysztof KOZŁOWSKI
301503 gm. Miedzichowo Grzegorz SZARŁATA
301503 gm. Miedzichowo Przemysław TRAMOWSKI
301503 gm. Miedzichowo Ryszard POTURNICKI
301503 gm. Miedzichowo Grzegorz SZCZEPANIAK
301503 gm. Miedzichowo Mariola DIAKOWICZ
301503 gm. Miedzichowo Kazimierz KOWALCZYK
301503 gm. Miedzichowo Karolina DRĄŻEK
143306 gm. Miedzna Zbigniew GMITER
143306 gm. Miedzna Anna GMITER
143306 gm. Miedzna Dariusz KOTERBA
143306 gm. Miedzna Maciej BATOROWICZ
143306 gm. Miedzna Ryszard PARYS
143306 gm. Miedzna Bożena DOMAŃSKA
143306 gm. Miedzna Radosław LIPIŃSKI
143306 gm. Miedzna Marek ROSTEK
143306 gm. Miedzna Małgorzata MURAWSKA
143306 gm. Miedzna Michał BARTNIK
143306 gm. Miedzna Agnieszka PIETRAK
143306 gm. Miedzna Bartosz KARCZEWSKI
143306 gm. Miedzna Ireneusz CHOLEWA
143306 gm. Miedzna Jarosław DYBOWSKI
143306 gm. Miedzna Marcin MATUSIK
241003 gm. Miedźna Adam WOJTALA
241003 gm. Miedźna Andrzej PAINTA
241003 gm. Miedźna Tomasz NYCZ
241003 gm. Miedźna Mariusz WOJTALA
241003 gm. Miedźna Jan NOWAK
241003 gm. Miedźna Andrzej KEMPNY
241003 gm. Miedźna Henryk ROZMUS
241003 gm. Miedźna Marek GRUSZKA
241003 gm. Miedźna Janusz STARZEC
241003 gm. Miedźna Łukasz BANAŚ
241003 gm. Miedźna Piotr BISZKANT
241003 gm. Miedźna Mateusz MOCZULSKI
241003 gm. Miedźna Zofia BIAŁOŃ
241003 gm. Miedźna Józefa WALICZEK
241003 gm. Miedźna Michał PRZEWOŹNIK
240604 gm. Miedźno Agnieszka SZCZYPIÓR
240604 gm. Miedźno Piotr WAWRZYNIAK
240604 gm. Miedźno Małgorzata GRZYB
240604 gm. Miedźno Dorota MIŚKIEWICZ
240604 gm. Miedźno Zbigniew GRAJ
240604 gm. Miedźno Anna CHUDASZEK
240604 gm. Miedźno Zdzisław BĘBEN
240604 gm. Miedźno Waldemar WOSIŃSKI
240604 gm. Miedźno Konrad PUCHAŁA
240604 gm. Miedźno Zbigniew CIESIELSKI
240604 gm. Miedźno Mirosław ZIELONKA
240604 gm. Miedźno Małgorzata SZYMONIK
240604 gm. Miedźno Ewelina STOBIECKA
240604 gm. Miedźno Elżbieta MAKLES
240604 gm. Miedźno Czesław TRZEPIZUR
180707 gm. Miejsce Piastowe Janusz LENIK
180707 gm. Miejsce Piastowe Robert STAROŃ
180707 gm. Miejsce Piastowe Grzegorz HABRAT
180707 gm. Miejsce Piastowe Piotr KILAROWSKI
180707 gm. Miejsce Piastowe Wojciech URYNOWICZ
180707 gm. Miejsce Piastowe Iwona PYTEL
180707 gm. Miejsce Piastowe Krzysztof JABŁOŃSKI
180707 gm. Miejsce Piastowe Szymon WĘGRZYN
180707 gm. Miejsce Piastowe Jerzy WDOWIARZ
180707 gm. Miejsce Piastowe Maria GLAZER
180707 gm. Miejsce Piastowe Teresa DROZD
180707 gm. Miejsce Piastowe Wiesław HABRAT
180707 gm. Miejsce Piastowe Wiktor SKWARA
180707 gm. Miejsce Piastowe Małgorzata SKWARA
180707 gm. Miejsce Piastowe Radosław SIDOR
302203 gm. Miejska Górka Zdzisław GOLIŃSKI
302203 gm. Miejska Górka Marian RAPIOR
302203 gm. Miejska Górka Gerard WAWRZYNEK
302203 gm. Miejska Górka Barbara SZEWCZYK
302203 gm. Miejska Górka Urszula DUPICZAK
302203 gm. Miejska Górka Marlena GŁOWACZ-ZELEK
302203 gm. Miejska Górka Bernard CIEŚLAK
302203 gm. Miejska Górka Wiesława NOWAKOWSKA
302203 gm. Miejska Górka Bernard BAŁUNIAK
302203 gm. Miejska Górka Monika SZYDŁOWSKA
302203 gm. Miejska Górka Maria JANIAK
302203 gm. Miejska Górka Danuta SKUPIN
302203 gm. Miejska Górka Mirosław ŚMIERZCHAŁA
302203 gm. Miejska Górka Antoni BARTKOWIAK
302203 gm. Miejska Górka Barbara WALKOWIAK
181105 gm. Mielec Jerzy KRAWCZYK
181105 gm. Mielec Stanisław GŁAZ
181105 gm. Mielec Damian ZALOT
181105 gm. Mielec Piotr GAMRACY
181105 gm. Mielec Ryszard SZOSTAK
181105 gm. Mielec Bogdan CYGAN
181105 gm. Mielec Edward SOBOŃ
181105 gm. Mielec Wojciech ZARĘBA
181105 gm. Mielec Helena KRÓWKA
181105 gm. Mielec Andrzej KLICH
181105 gm. Mielec Celina SZYMAŃSKA
181105 gm. Mielec Krzysztof DZIEKAN
181105 gm. Mielec Zbigniew WICHERSKI
181105 gm. Mielec Mariusz KAWALEC
181105 gm. Mielec Zofia ZAŁUCKA
300307 gm. Mieleszyn Tadeusz BEREŹNICKI
300307 gm. Mieleszyn Mariusz MIKOŁAJCZAK
300307 gm. Mieleszyn Artur BARAN
300307 gm. Mieleszyn Arkadiusz KOPERSKI
300307 gm. Mieleszyn Zbigniew KACZMAREK
300307 gm. Mieleszyn Jakub WOJNOWSKI
300307 gm. Mieleszyn Renata CZEKALSKA
300307 gm. Mieleszyn Wojciech CEGIEL
300307 gm. Mieleszyn Janusz CISZEWSKI
300307 gm. Mieleszyn Adam PILAROWSKI
300307 gm. Mieleszyn Adam MOŚCICKI
300307 gm. Mieleszyn Andrzej FILARY
300307 gm. Mieleszyn Janusz DALBOR
300307 gm. Mieleszyn Bartłomiej ADAMCZEWSKI
300307 gm. Mieleszyn Robert IMBIEROWICZ
201005 gm. Mielnik Artur GACKI
201005 gm. Mielnik Kamil ZALEWSKI
201005 gm. Mielnik Witold TEREBUN
201005 gm. Mielnik Alicja SAWCZUK
201005 gm. Mielnik Zdzisław SZAREK
201005 gm. Mielnik Bogusław HARBASZEWSKI
201005 gm. Mielnik Leszek KARBOWSKI
201005 gm. Mielnik Kazimierz TOBOTA
201005 gm. Mielnik Franciszek BUTKIEWICZ
201005 gm. Mielnik Witold PAWLUCZUK
201005 gm. Mielnik Jerzy WEREMJEWICZ
201005 gm. Mielnik Jarosław SELWESTROWICZ
201005 gm. Mielnik Paweł PURA
201005 gm. Mielnik Teresa SZTEJMIEC
201005 gm. Mielnik Wiesław REMESZ
320905 gm. Mielno Piotr DOBRASIEWICZ
320905 gm. Mielno Joanna SOSNOWSKA
320905 gm. Mielno Elżbieta KOPCZYŃSKA
320905 gm. Mielno Maciej STARNAWSKI
320905 gm. Mielno Magdalena GOS-KOZŁOWSKA
320905 gm. Mielno Katarzyna MRÓZ
320905 gm. Mielno Monika ZABŁOCKA
320905 gm. Mielno Bronisław STYPKA
320905 gm. Mielno Ryszard KUSYK
320905 gm. Mielno Tadeusz JARZĄBEK
320905 gm. Mielno Iwona BURDZIŃSKA
320905 gm. Mielno Zygmunt RAMOTOWSKI
320905 gm. Mielno Krzysztof CHADACZ
320905 gm. Mielno Lilla SZEWCZYK
320905 gm. Mielno Leon RYBKA
22106 gm. Mieroszów Ilona HENKO
22106 gm. Mieroszów Kazimierz RADWAŃSKI
22106 gm. Mieroszów Marta STUDNICKA
22106 gm. Mieroszów Tomasz JEŻAK
22106 gm. Mieroszów Ryszard SIERAKOWSKI
22106 gm. Mieroszów Grażyna MAJKOWSKA
22106 gm. Mieroszów Wiesław WIELGUS
22106 gm. Mieroszów Mariusz MYNC
22106 gm. Mieroszów Violetta KOPKA
22106 gm. Mieroszów Bogdan SARNECKI
22106 gm. Mieroszów Kamila MILEWSKA
22106 gm. Mieroszów Maja SADOWY
22106 gm. Mieroszów Iwona BANDURSKA-SZEWCZYK
22106 gm. Mieroszów Małgorzata CZACHOR
22106 gm. Mieroszów Dominika ZIMNOWODZKA
240105 gm. Mierzęcice Krzysztof KOBIAŁKA
240105 gm. Mierzęcice Katarzyna BURCZYK
240105 gm. Mierzęcice Hanna KAŁUSKA
240105 gm. Mierzęcice Robert MAŁECKI
240105 gm. Mierzęcice Emilia KRZYŻANOWSKA
240105 gm. Mierzęcice Anna KOLASIŃSKA
240105 gm. Mierzęcice Przemysław PASZEWSKI
240105 gm. Mierzęcice Monika DYRAGA
240105 gm. Mierzęcice Zbigniew FELISZEWSKI
240105 gm. Mierzęcice Danuta SZYMOŃCZYK
240105 gm. Mierzęcice Marcin JĘDRUSIK
240105 gm. Mierzęcice Piotr PASAMONIK
240105 gm. Mierzęcice Bożena JACH
240105 gm. Mierzęcice Jacek MALIKOWSKI
240105 gm. Mierzęcice Teresa BANAŚ
320605 gm. Mieszkowice Aleksander KOKIEL
320605 gm. Mieszkowice Henryk DOMARADZKI
320605 gm. Mieszkowice Maria SPIRZAK
320605 gm. Mieszkowice Marzena WIESE
320605 gm. Mieszkowice Patryk CYWIŃSKI
320605 gm. Mieszkowice Bożena NOWAK
320605 gm. Mieszkowice Mateusz SROKOWSKI
320605 gm. Mieszkowice Bożena DORYWALSKA
320605 gm. Mieszkowice Wiesław HANISZEWSKI
320605 gm. Mieszkowice Lech MAKSYMOWICZ
320605 gm. Mieszkowice Maria SKOWROŃSKA
320605 gm. Mieszkowice Jan CZAPLIŃSKI
320605 gm. Mieszkowice Zbigniew KMIECIK
320605 gm. Mieszkowice Grzegorz KACZMAREK
320605 gm. Mieszkowice Konstanty MICHAŁOWSKI
302804 gm. Mieścisko Ryszard RODZEWICZ
302804 gm. Mieścisko Marta MĄCZYŃSKA
302804 gm. Mieścisko Katarzyna JAKÓBOWSKA
302804 gm. Mieścisko Tomasz KOZŁOWSKI
302804 gm. Mieścisko Rafał BOROWIAK
302804 gm. Mieścisko Kamila MAZUREK
302804 gm. Mieścisko Tomasz DROŻDŻYŃSKI
302804 gm. Mieścisko Marian WITUCKI
302804 gm. Mieścisko Tomasz KARASIEWICZ
302804 gm. Mieścisko Kamila CHELWING
302804 gm. Mieścisko Marek PIWOWARSKI
302804 gm. Mieścisko Roman KULCZYŃSKI
302804 gm. Mieścisko Anita BAGROWSKA
302804 gm. Mieścisko Janusz LIPKOWSKI
302804 gm. Mieścisko Robert KOZŁOWSKI
22306 gm. Mietków Wojciech CEBULA
22306 gm. Mietków Jan BAJSEROWICZ
22306 gm. Mietków Eugeniusz BOROWSKI
22306 gm. Mietków Andrzej PIETRUSZKA
22306 gm. Mietków Robert POLAŃSKI
22306 gm. Mietków Genowefa JABŁOŃSKA
22306 gm. Mietków Helena ARTYMOWICZ
22306 gm. Mietków Bartosz IWAŃSKI
22306 gm. Mietków Elżbieta MODRZEJEWSKA
22306 gm. Mietków Paweł WACŁAWEK
22306 gm. Mietków Janusz ALBERT
22306 gm. Mietków Ryszard ŁĄCZ
22306 gm. Mietków Stanisław ŁATAREWICZ
22306 gm. Mietków Bartosz DOMINAS
22306 gm. Mietków Ryszard MUSIAŁEK
21405 gm. Międzybórz Wioleta RYŚ
21405 gm. Międzybórz Tomasz STEMPIN
21405 gm. Międzybórz Leszek HOFMAN
21405 gm. Międzybórz Sławomir ZAPEŃSKI
21405 gm. Międzybórz Paweł ADAMCZYK
21405 gm. Międzybórz Magdalena GRZELAK
21405 gm. Międzybórz Krzysztof BUCZEK
21405 gm. Międzybórz Otylia DUŚ
21405 gm. Międzybórz Beata MOLKA
21405 gm. Międzybórz Małgorzata MAZUR
21405 gm. Międzybórz Sabina ZAPEŃSKA
21405 gm. Międzybórz Rafał WAJNERT
21405 gm. Międzybórz Artur MIGASIEWICZ
21405 gm. Międzybórz Iwona DZIKOWSKA
21405 gm. Międzybórz Krystyna LEMIESZ
301403 gm. Międzychód Piotr CIESIELSKI
301403 gm. Międzychód Ryszard SULEJ
301403 gm. Międzychód Zbigniew PAWLAK
301403 gm. Międzychód Grzegorz KUREK
301403 gm. Międzychód Wojciech MAMET
301403 gm. Międzychód Włodzimierz MINGE
301403 gm. Międzychód Karolina WICENTY
301403 gm. Międzychód Antoni TACZANOWSKI
301403 gm. Międzychód Dariusz NOWAK
301403 gm. Międzychód Artur WYLEGAŁA
301403 gm. Międzychód Wojciech SZYCHOWIAK
301403 gm. Międzychód Jacek BARKOWSKI
301403 gm. Międzychód Adam DOBKOWICZ
301403 gm. Międzychód Janusz SKORUPA
301403 gm. Międzychód Krzysztof LAMCHA
20810 gm. Międzylesie Danuta KAŁUŻNA
20810 gm. Międzylesie Janina MOKRA
20810 gm. Międzylesie Andrzej DUDEK
20810 gm. Międzylesie Jerzy MARCINEK
20810 gm. Międzylesie Adam POLAŃSKI
20810 gm. Międzylesie Stanisław SZURA
20810 gm. Międzylesie Andrzej JURASZEK
20810 gm. Międzylesie Anna JAWORECKA
20810 gm. Międzylesie Zbigniew BORODZICZ
20810 gm. Międzylesie Mariusz ROSZNIOWSKI
20810 gm. Międzylesie Monika SŁUGOCKA
20810 gm. Międzylesie Władysław MENDEL
20810 gm. Międzylesie Artur MENDEL
20810 gm. Międzylesie Violetta PRZYBYLSKA
20810 gm. Międzylesie Jan GAŁUSZA
60110 gm. Międzyrzec Podlaski Agnieszka CHMIELEWSKA
60110 gm. Międzyrzec Podlaski Jadwiga ILCZUK
60110 gm. Międzyrzec Podlaski Roman LIPIŃSKI
60110 gm. Międzyrzec Podlaski Sławomir ZANIEWICZ
60110 gm. Międzyrzec Podlaski Zenon CHWEDORUK
60110 gm. Międzyrzec Podlaski Maciej TYMOSZUK
60110 gm. Międzyrzec Podlaski Łukasz ŁOSICKI
60110 gm. Międzyrzec Podlaski Edward KOPRON
60110 gm. Międzyrzec Podlaski Andrzej PIETRUK
60110 gm. Międzyrzec Podlaski Sławomir CHARCZUK
60110 gm. Międzyrzec Podlaski Tadeusz SAWCZUK
60110 gm. Międzyrzec Podlaski Andrzej FRĄCKIEWICZ
60110 gm. Międzyrzec Podlaski Adam KWIATKOWSKI
60110 gm. Międzyrzec Podlaski Jarosław CZAPSKI
60110 gm. Międzyrzec Podlaski Piotr SIŁACZUK
80302 gm. Międzyrzecz Marek CIELOCH
80302 gm. Międzyrzecz Tadeusz FILUS
80302 gm. Międzyrzecz Józef KACZMAREK
80302 gm. Międzyrzecz Edward TOCZYŃSKI
80302 gm. Międzyrzecz Dawid WIŚNIEWSKI
80302 gm. Międzyrzecz Małgorzata CYRANIAK
80302 gm. Międzyrzecz Grzegorz SKRZEK
80302 gm. Międzyrzecz Eugeniusz SAWIŃSKI
80302 gm. Międzyrzecz Remigiusz LORENZ
80302 gm. Międzyrzecz Katarzyna BUDYCH
80302 gm. Międzyrzecz Elżbieta JARMOLIŃSKA
80302 gm. Międzyrzecz Krzysztof KOCHAN
80302 gm. Międzyrzecz Andrzej CHMIELEWSKI
80302 gm. Międzyrzecz Zbigniew MAZUREK
80302 gm. Międzyrzecz Paweł CZOP
80302 gm. Międzyrzecz Arkadiusz MADZELAN
80302 gm. Międzyrzecz Jarosław TOMASZEWSKI
80302 gm. Międzyrzecz Zbigniew SMEJLIS
80302 gm. Międzyrzecz Jan SKOCZYLAS
80302 gm. Międzyrzecz Paweł GALL
80302 gm. Międzyrzecz Marcin KUSIK
320704 gm. Międzyzdroje Krystian MAZUR
320704 gm. Międzyzdroje Iwona CZYŻ
320704 gm. Międzyzdroje Katarzyna NATKAŃSKA
320704 gm. Międzyzdroje Jan WĘGLORZ
320704 gm. Międzyzdroje Krzysztof SZLASKI
320704 gm. Międzyzdroje Jarosław MAZUR
320704 gm. Międzyzdroje Jędrzej SZERSZEŃ
320704 gm. Międzyzdroje Dorota KLUCHA
320704 gm. Międzyzdroje Mateusz BOBEK
320704 gm. Międzyzdroje Alina POSKART
320704 gm. Międzyzdroje Józef SUTYŁA
320704 gm. Międzyzdroje Ewelina JAKUBOWSKA
320704 gm. Międzyzdroje Mariusz SAMOŁYK
320704 gm. Międzyzdroje Ewa AKSMAN
320704 gm. Międzyzdroje Grażyna IWASZCZYSZYN
21803 gm. Miękinia Kazimierz KOWALSKI
21803 gm. Miękinia Adam KRZYŻANOWSKI
21803 gm. Miękinia Harish BATRA
21803 gm. Miękinia Ewelina KARCZEWSKA
21803 gm. Miękinia Anna GIEDZIŃSKA-DUDEK
21803 gm. Miękinia Monika SZYMANOWSKA
21803 gm. Miękinia Roman GIL
21803 gm. Miękinia Adam ZANIEWSKI
21803 gm. Miękinia Jarosław CISOWSKI
21803 gm. Miękinia Eugeniusz MAKSYLEWICZ
21803 gm. Miękinia Ryszard CZAJKOWSKI
21803 gm. Miękinia Renata SADOWA
21803 gm. Miękinia Tomasz PINKOSZ
21803 gm. Miękinia Kazimierz WIELGUS
21803 gm. Miękinia Grzegorz CZARNECKI
281002 gm. Mikołajki Andrzej JAŹWIŃSKI
281002 gm. Mikołajki Damian WALENDZIEWICZ
281002 gm. Mikołajki Andrzej RESZKA
281002 gm. Mikołajki Antoni RAKUS
281002 gm. Mikołajki Wojciech BRODOWSKI
281002 gm. Mikołajki Paweł WĄTORCZYK
281002 gm. Mikołajki Leszek ZERA
281002 gm. Mikołajki Sebastian TUBIS
281002 gm. Mikołajki Radosław FERENC
281002 gm. Mikołajki Leszek PRZYBYSZ
281002 gm. Mikołajki Cezary SZEREMETA
281002 gm. Mikołajki Mateusz KLIMEK
281002 gm. Mikołajki Bożena PIOTRKOWSKA
281002 gm. Mikołajki Wioleta KUZYK
281002 gm. Mikołajki Piotr NIEDBAŁA
221602 gm. Mikołajki Pomorskie Michał WITKOWSKI
221602 gm. Mikołajki Pomorskie Marek ŻMUDA
221602 gm. Mikołajki Pomorskie Robert FELSKI
221602 gm. Mikołajki Pomorskie Krzysztof KOLIŃSKI
221602 gm. Mikołajki Pomorskie Piotr SZYMAŃSKI-SZTYM
221602 gm. Mikołajki Pomorskie Sylwia GRĘBOWSKA
221602 gm. Mikołajki Pomorskie Grzegorz DRZYMALSKI
221602 gm. Mikołajki Pomorskie Kazimierz MARCHLEWSKI
221602 gm. Mikołajki Pomorskie Elżbieta ZAMOJSKA
221602 gm. Mikołajki Pomorskie Bogdan MULARCZYK
221602 gm. Mikołajki Pomorskie Mariusz GŁOWACKI
221602 gm. Mikołajki Pomorskie Katarzyna GROCHOWSKA
221602 gm. Mikołajki Pomorskie Henryk NOWAK
221602 gm. Mikołajki Pomorskie Roman WYSOCKI
221602 gm. Mikołajki Pomorskie Mariusz WOJTKOWIAK
301806 gm. Mikstat Krzysztof MIELCAREK
301806 gm. Mikstat Jacek SIKORA
301806 gm. Mikstat Łukasz STASIERSKI
301806 gm. Mikstat Dominik SKRZYPCZAK
301806 gm. Mikstat Stanisław BŁASZCZYK
301806 gm. Mikstat Stanisław MOŻDŻANOWSKI
301806 gm. Mikstat Zbigniew WALCZAK
301806 gm. Mikstat Barbara RASIAK
301806 gm. Mikstat Sławomir KMIECIK
301806 gm. Mikstat Dawid PIETRALCZYK
301806 gm. Mikstat Dariusz PUCHAŁA
301806 gm. Mikstat Łukasz DYBUL
301806 gm. Mikstat Barbara TOMALA
301806 gm. Mikstat Tomasz SKOCZYLAS
301806 gm. Mikstat Damian TOKAREK
61303 gm. Milanów Edmund LECH
61303 gm. Milanów Zenon SZCZYGIELSKI
61303 gm. Milanów Marian MIKITIUK
61303 gm. Milanów Bogdan NOWAK
61303 gm. Milanów Damian HOŁUBOWICZ
61303 gm. Milanów Czesław ADAMOWICZ
61303 gm. Milanów Barbara SZWAJ
61303 gm. Milanów Janusz DRZAZGA
61303 gm. Milanów Jerzy MELNIK
61303 gm. Milanów Elwira SIENKIEWICZ
61303 gm. Milanów Janusz KALISZ
61303 gm. Milanów Tomasz KWIATEK
61303 gm. Milanów Jan LESZCZ
61303 gm. Milanów Dorota ILCZUK
61303 gm. Milanów Wiesława NOWICKA
201006 gm. Milejczyce Aleksander ONIŚKIEWICZ
201006 gm. Milejczyce Piotr BOJARSKI
201006 gm. Milejczyce Mikołaj GALIMSKI
201006 gm. Milejczyce Jerzy GALIMSKI
201006 gm. Milejczyce Zygmunt SZCZEPANOWSKI
201006 gm. Milejczyce Elżbieta BLAKICKA
201006 gm. Milejczyce Piotr ŁOBODZIŃSKI
201006 gm. Milejczyce Eugeniusz TOKAJUK
201006 gm. Milejczyce Mikołaj ROSZCZENKO
201006 gm. Milejczyce Adam ALEKSIEJUK
201006 gm. Milejczyce Wiaczesław SOBIESZUK
201006 gm. Milejczyce Witold ZARĘBA
201006 gm. Milejczyce Agnieszka GIERASIMIUK
201006 gm. Milejczyce Krzysztof DOBROWOLSKI
201006 gm. Milejczyce Mikołaj ZUBIK
280405 gm. Milejewo Paweł KARABELA
280405 gm. Milejewo Elżbieta KUBIŃSKA
280405 gm. Milejewo Urszula GAJEWSKA
280405 gm. Milejewo Mirosław BROŻ
280405 gm. Milejewo Zbigniew BANACH
280405 gm. Milejewo Aleksander SZEWCZYK
280405 gm. Milejewo Tadeusz FELCZAK
280405 gm. Milejewo Marta SZCZEPANIK
280405 gm. Milejewo Dariusz DZIĄBKOWSKI
280405 gm. Milejewo Edyta FORDON
280405 gm. Milejewo Ewa SZYMCZAK
280405 gm. Milejewo Joanna WEDEŁ
280405 gm. Milejewo Janina MAŁECKA
280405 gm. Milejewo Beata SZCZERBA
280405 gm. Milejewo Wioletta OCHNIK
61004 gm. Milejów Tomasz KLĘCZAR
61004 gm. Milejów Jan BUBA
61004 gm. Milejów Andrzej WIRSKI
61004 gm. Milejów Justyna ZIELIŃSKA
61004 gm. Milejów Piotr ĆWIRZEŃ
61004 gm. Milejów Dawid ZAWADA
61004 gm. Milejów Grzegorz KURDYGA
61004 gm. Milejów Marian TUREK
61004 gm. Milejów Marian CHARYTANOWICZ
61004 gm. Milejów Ewa SAWIC
61004 gm. Milejów Zbigniew DOMAŃSKI
61004 gm. Milejów Krzysztof NIEWIADOMSKI
61004 gm. Milejów Jakub JÓŹWIAK
61004 gm. Milejów Anna STARZEWSKA
61004 gm. Milejów Robert ANTONIAK
21303 gm. Milicz Andrzej NESTORUK
21303 gm. Milicz Marzanna ŁABACZUK
21303 gm. Milicz Paweł WYBIERAŁA
21303 gm. Milicz Wojciech WENCEK
21303 gm. Milicz Włodzimierz ŚWIRKOWICZ
21303 gm. Milicz Dorota FOLMER
21303 gm. Milicz Alicja SZATKOWSKA
21303 gm. Milicz Leszek ŻUBER
21303 gm. Milicz Piotr LECH
21303 gm. Milicz Wiesław CERAZY
21303 gm. Milicz Jadwiga JANCZURA
21303 gm. Milicz Katarzyna MAKOWIECKA
21303 gm. Milicz Stanisław KUŚNIERZ
21303 gm. Milicz Edmund BIENKIEWICZ
21303 gm. Milicz Alicja PRZYBYLSKA
21303 gm. Milicz Piotr CZAJKOWSKI
21303 gm. Milicz Arkadiusz TUTAK
21303 gm. Milicz Piotr BOLIŃSKI
21303 gm. Milicz Halina SMOLIŃSKA
21303 gm. Milicz Andrzej LESZCZYSZYN
21303 gm. Milicz Bartłomiej SZMIGIEL
241709 gm. Milówka Paweł KLEMCZAK
241709 gm. Milówka Krzysztof KAMIŃSKI
241709 gm. Milówka Dorota SZCZOTKA
241709 gm. Milówka Agnieszka BOGDAŁ-CAPUTA
241709 gm. Milówka Marek WOJCIUCH
241709 gm. Milówka Marek MACIEJOWSKI
241709 gm. Milówka Sławomir SALAMON
241709 gm. Milówka Dariusz GOŁUCH
241709 gm. Milówka Stanisław WOJTAS
241709 gm. Milówka Ewa WARZECHA
241709 gm. Milówka Tadeusz WOREK
241709 gm. Milówka Danuta SZCZOTKA
241709 gm. Milówka Dariusz KOCIERZ
241709 gm. Milówka Helena GAWEŁ
241709 gm. Milówka Józef BANDOŁA
281506 gm. Miłakowo Jan OBIAŁA
281506 gm. Miłakowo Zbigniew OPOKA
281506 gm. Miłakowo Andrzej NAGRABA
281506 gm. Miłakowo Marta GROMEK
281506 gm. Miłakowo Hanna WALCZYK
281506 gm. Miłakowo Mirosław STRYJEK
281506 gm. Miłakowo Józef PEŁKA
281506 gm. Miłakowo Lidia ARCISZEWSKA
281506 gm. Miłakowo Aneta MACHNYK
281506 gm. Miłakowo Henryk ZALEWA
281506 gm. Miłakowo Roman PROĆ
281506 gm. Miłakowo Justyna GOŁĘBIEWSKA-FARYS
281506 gm. Miłakowo Henryk KUSZPIT
281506 gm. Miłakowo Ewa STEC
281506 gm. Miłakowo Michał BOCZULAK
280606 gm. Miłki Tomasz DORBACH
280606 gm. Miłki Izabela PUKA
280606 gm. Miłki Dariusz GÓRSKI
280606 gm. Miłki Marta CIŻ
280606 gm. Miłki Andrzej IDEK
280606 gm. Miłki Anna KURPIEL
280606 gm. Miłki Barbara TECH
280606 gm. Miłki Józef DOMINIUK
280606 gm. Miłki Tomasz GUJDA
280606 gm. Miłki Przemysław CHMIELEWSKI
280606 gm. Miłki Elżbieta FEDOROWICZ
280606 gm. Miłki Jacek CIMOCHOWSKI
280606 gm. Miłki Danuta CELEP
280606 gm. Miłki Edyta ZALEWSKA
280606 gm. Miłki Marta WIĘSYK
20906 gm. Miłkowice Zdzisław MUSIAŁ
20906 gm. Miłkowice Zenon WYSOCZAŃSKI
20906 gm. Miłkowice Józefa ZAWISZA
20906 gm. Miłkowice Marta PIGULSKA
20906 gm. Miłkowice Artur MIKULSKI
20906 gm. Miłkowice Sławomir BASISTA
20906 gm. Miłkowice Tomir RÓŻAŃSKI
20906 gm. Miłkowice Tadeusz GŁADYSZ
20906 gm. Miłkowice Paweł MANDZIARA
20906 gm. Miłkowice Jan MANDZIARA
20906 gm. Miłkowice Piotr WILK
20906 gm. Miłkowice Jolanta SZESZKO
20906 gm. Miłkowice Paweł KAJPUST
20906 gm. Miłkowice Katarzyna JÓZEFOWICZ
20906 gm. Miłkowice Andrzej TURCZYN
281507 gm. Miłomłyn Małgorzata PIERZCHAŁA
281507 gm. Miłomłyn Małgorzata DÜFORMANTEL
281507 gm. Miłomłyn Tomasz KASPRZAK
281507 gm. Miłomłyn Piotr ANTOSZEWSKI
281507 gm. Miłomłyn Alina KRÓL
281507 gm. Miłomłyn Andrzej KRZYKOWSKI
281507 gm. Miłomłyn Szymon ANDRUSZKIEWICZ
281507 gm. Miłomłyn Małgorzata ZABOROWSKA
281507 gm. Miłomłyn Joanna KARABINOWSKA
281507 gm. Miłomłyn Nadzieja JAKUBCZYK
281507 gm. Miłomłyn Ewa LIPKA
281507 gm. Miłomłyn Grzegorz ŻMIJEWSKI
281507 gm. Miłomłyn Krzysztof KIJAŃSKI
281507 gm. Miłomłyn Mirosław SOBÓTKO
281507 gm. Miłomłyn Marek GRZĘDA
220906 gm. Miłoradz Tomasz ŻUCHOWSKI
220906 gm. Miłoradz Andrzej KASPERKIEWICZ
220906 gm. Miłoradz Łukasz SŁOTWIŃSKI
220906 gm. Miłoradz Mariola WIĄCEK
220906 gm. Miłoradz Jarosław MUCHA
220906 gm. Miłoradz Grażyna SADOWSKA
220906 gm. Miłoradz Władysław STRĄK
220906 gm. Miłoradz Agata GUCWA
220906 gm. Miłoradz Wojciech LANGOWSKI
220906 gm. Miłoradz Anna DAWIDOWICZ
220906 gm. Miłoradz Elżbieta PAWLAK
220906 gm. Miłoradz Piotr WOJCIECHOWSKI
220906 gm. Miłoradz Sylwia WITEK
220906 gm. Miłoradz Kazimierz KURPIAS
220906 gm. Miłoradz Stanisław NIŻNIK
303002 gm. Miłosław Robert SUCHORSKI
303002 gm. Miłosław Romuald BARSZCZ
303002 gm. Miłosław Dawid STRZELCZYK
303002 gm. Miłosław Przemysław WŁODARCZAK
303002 gm. Miłosław Hanna SPYCHAŁA
303002 gm. Miłosław Hubert GRUSZCZYŃSKI
303002 gm. Miłosław Marek JANDY
303002 gm. Miłosław Anna WOŹNIAK
303002 gm. Miłosław Rafał NOWACZYK
303002 gm. Miłosław Jarosław SOBCZAK
303002 gm. Miłosław Adam PAŃCZAK
303002 gm. Miłosław Maciej JANKOWIAK
303002 gm. Miłosław Andrzej WNUK
303002 gm. Miłosław Małgorzata BZOWA
303002 gm. Miłosław Maria ORZECHOWSKA
141211 gm. Mińsk Mazowiecki Paweł LIPIŃSKI
141211 gm. Mińsk Mazowiecki Zbigniew CHODZIŃSKI
141211 gm. Mińsk Mazowiecki Przemysław WOJDA
141211 gm. Mińsk Mazowiecki Mirosław SIWEK
141211 gm. Mińsk Mazowiecki Andrzej JAWORSKI
141211 gm. Mińsk Mazowiecki Maciej GAŁĄZKA
141211 gm. Mińsk Mazowiecki Marek KWIATKOWSKI
141211 gm. Mińsk Mazowiecki Sławomir KOMUDA
141211 gm. Mińsk Mazowiecki Tomasz ROKITA
141211 gm. Mińsk Mazowiecki Jarosław KRUPSKI
141211 gm. Mińsk Mazowiecki Ewa SZCZEŚNIAK
141211 gm. Mińsk Mazowiecki Jakub SAMBORSKI
141211 gm. Mińsk Mazowiecki Elżbieta ROGUSKA
141211 gm. Mińsk Mazowiecki Edyta GŁUCHOWSKA
141211 gm. Mińsk Mazowiecki Marzanna KUCIŃSKA
60405 gm. Mircze Gerard PISIEWICZ
60405 gm. Mircze Sławomir MARCINIUK
60405 gm. Mircze Sabina WĄSIEL-KOT
60405 gm. Mircze Piotr JARCZAK
60405 gm. Mircze Aneta KWIATKOWSKA
60405 gm. Mircze Monika WÓJCIK
60405 gm. Mircze Adam KOSTRUBIEC
60405 gm. Mircze Iwona BEŁZ
60405 gm. Mircze Halina GAŁEK
60405 gm. Mircze Ryszard WIECZOREK
60405 gm. Mircze Henryk KOBEL
60405 gm. Mircze Bogdan NOSAL
60405 gm. Mircze Janusz MIELNICZUK
60405 gm. Mircze Marek PIECZKOWSKI
60405 gm. Mircze Marzena PACAJ
321703 gm. Mirosławiec Grzegorz PLEWA
321703 gm. Mirosławiec Paweł KRAWCZYK
321703 gm. Mirosławiec Piotr SUCHOJAD
321703 gm. Mirosławiec Bogusława SKRZYPCZYK
321703 gm. Mirosławiec Piotr CZECH
321703 gm. Mirosławiec Ryszard WESOŁOWSKI
321703 gm. Mirosławiec Justyna MARKOWSKA
321703 gm. Mirosławiec Janusz BEER
321703 gm. Mirosławiec Stanisław ORAWIEC
321703 gm. Mirosławiec Stanisław PILC
321703 gm. Mirosławiec Andrzej KWAŚNIK
321703 gm. Mirosławiec Katarzyna JURENC
321703 gm. Mirosławiec Wasilij GŁUSCOW
321703 gm. Mirosławiec Iwona KŁOS
321703 gm. Mirosławiec Stanisław WIESE
143003 gm. Mirów Janusz CHRUŚCIEL
143003 gm. Mirów Monika ZAPAŁA
143003 gm. Mirów Artur PARSZEWSKI
143003 gm. Mirów Wiesław MORAWIAK
143003 gm. Mirów Jan SIEDLECKI
143003 gm. Mirów Alicja NOWAK
143003 gm. Mirów Marek GWÓŹDŹ
143003 gm. Mirów Kamil MINDA
143003 gm. Mirów Grzegorz RUDZIŃSKI
143003 gm. Mirów Wacław IWAŃSKI
143003 gm. Mirów Leszek ANTOS
143003 gm. Mirów Arkadiusz BILSKI
143003 gm. Mirów Leszek SUWARA
143003 gm. Mirów Anita MACIEJCZAK
143003 gm. Mirów Jacek KIEŁBASA
21204 gm. Mirsk Elżbieta JANOWSKA
21204 gm. Mirsk EWA KREIS
21204 gm. Mirsk Bartosz BASZAK
21204 gm. Mirsk Jan OŚ
21204 gm. Mirsk Paweł TYLUS
21204 gm. Mirsk Tadeusz PRZYBYLSKI
21204 gm. Mirsk Ryszard HNYDYSZYN
21204 gm. Mirsk Piotr CYBULSKI
21204 gm. Mirsk Adam FISCHER
21204 gm. Mirsk Krzysztof MENKE
21204 gm. Mirsk Marta PAZOWSKA
21204 gm. Mirsk Antoni ALCHIMOWICZ
21204 gm. Mirsk Tomasz MUSZTAFA
21204 gm. Mirsk Lucyna SMAROŃ
21204 gm. Mirsk Konrad KRAJEWSKI
261103 gm. Mirzec Sylwia BŁACH
261103 gm. Mirzec Marcin DRABIK
261103 gm. Mirzec Teresa SIECZKA
261103 gm. Mirzec Kazimierz KOZIEŁ
261103 gm. Mirzec Agnieszka IDZIK-NAPIÓRKOWSKA
261103 gm. Mirzec Anna KAWALEC
261103 gm. Mirzec Marian STOMPOR
261103 gm. Mirzec Marcin GWÓŹDŹ
261103 gm. Mirzec Piotr KRUK
261103 gm. Mirzec Mieczysław STRYCHARSKI
261103 gm. Mirzec Jan ZAWISZA
261103 gm. Mirzec Stanisław SEWERYN
261103 gm. Mirzec Sylwester SPADŁO
261103 gm. Mirzec Mirosław NIEWCZAS
261103 gm. Mirzec Radosław GRALEC
142804 gm. Młodzieszyn Marta ZALEWSKA
142804 gm. Młodzieszyn Marek CIURZYŃSKI
142804 gm. Młodzieszyn Katarzyna ŻAKOWSKA
142804 gm. Młodzieszyn Maria CZERWIŃSKA
142804 gm. Młodzieszyn Mirosław KOBIERECKI
142804 gm. Młodzieszyn Joanna KISIOŁEK
142804 gm. Młodzieszyn Urszula DUDZIŃSKA
142804 gm. Młodzieszyn Dariusz SĄCZEWA
142804 gm. Młodzieszyn Sławomir MAKOWSKI
142804 gm. Młodzieszyn Artur BARTŁOSZEWSKI
142804 gm. Młodzieszyn Krzysztof BIELECKI
142804 gm. Młodzieszyn Daniel SIKORA
142804 gm. Młodzieszyn Monika WAWRZYŃCZAK
142804 gm. Młodzieszyn Paweł SAŁACIŃSKI
142804 gm. Młodzieszyn Katarzyna ADAMCZYK
280406 gm. Młynary Tadeusz MAŁECKI
280406 gm. Młynary Jadwiga ORŁOWSKA
280406 gm. Młynary Krzysztof FIODOROWICZ
280406 gm. Młynary Agnieszka KOŚCIELSKA
280406 gm. Młynary Maria SŁOMSKA
280406 gm. Młynary Anna MACIUSZONEK
280406 gm. Młynary Tadeusz WANDROWSKI
280406 gm. Młynary Małgorzata DZIĘCIOŁ
280406 gm. Młynary Beata KMITO
280406 gm. Młynary Karol JÓŹWIAK
280406 gm. Młynary Katarzyna MAŁA
280406 gm. Młynary Justyna KORYBSKA
280406 gm. Młynary Andrzej FLORCZYK
280406 gm. Młynary Regina CHABROS - DUSZA
280406 gm. Młynary Jarosław KOPYCIŃSKI
141105 gm. Młynarze Piotr MIERZEJEWSKI
141105 gm. Młynarze Edyta DZIKOWSKA
141105 gm. Młynarze Łukasz SUSKI
141105 gm. Młynarze Andrzej CHEŁSTOWSKI
141105 gm. Młynarze Małgorzata OCHENKOWSKA
141105 gm. Młynarze Kazimierz ZAŁĘSKI
141105 gm. Młynarze Danuta KASZUBA
141105 gm. Młynarze Justyna ŁASKARZEWSKA
141105 gm. Młynarze Bogdan GOŁĘBIEWSKI
141105 gm. Młynarze Stanisław MODZELEWSKI
141105 gm. Młynarze Ryszard CISZKOWSKI
141105 gm. Młynarze Adam WÓJCIK
141105 gm. Młynarze Marcin RUPIŃSKI
141105 gm. Młynarze Stanisław ZABIELSKI
141105 gm. Młynarze Małgorzata GŁAŻEWSKA
260411 gm. Mniów Renata SZCZEŚNIAK
260411 gm. Mniów Michał SIPIKA
260411 gm. Mniów Marian PODGÓRSKI
260411 gm. Mniów Karol LESIAK
260411 gm. Mniów Dorota GAJ
260411 gm. Mniów Sławomir GAWEŁ
260411 gm. Mniów Albert KOLUS
260411 gm. Mniów Karol KONDRACKI
260411 gm. Mniów Czesław KOWALSKI
260411 gm. Mniów Mateusz FIREK
260411 gm. Mniów Waldemar BŁOŃSKI
260411 gm. Mniów Tadeusz ŚCIEGIENNY
260411 gm. Mniów Jacek SZMIT
260411 gm. Mniów Sławomir SZCZEREK
260411 gm. Mniów Alina KANIEWSKA
100703 gm. Mniszków Bolesław MADEJ
100703 gm. Mniszków Elżbieta BIAŁECKA
100703 gm. Mniszków Gabriel SUROS
100703 gm. Mniszków Marian CZERCZAK
100703 gm. Mniszków Waldemar NOJEK
100703 gm. Mniszków Bożena BIAŁOWĄS
100703 gm. Mniszków Grzegorz BANASZCZYK
100703 gm. Mniszków Marcin KOZIEŁEK
100703 gm. Mniszków Jarosław WOJCIECHOWSKI
100703 gm. Mniszków Stanisław ZDONEK
100703 gm. Mniszków Dominik KOWALEWSKI
100703 gm. Mniszków Alicja MIERZWA
100703 gm. Mniszków Robert KRAWCZYK
100703 gm. Mniszków Ewa RUDZKA
100703 gm. Mniszków Michał CIESIELSKI
142703 gm. Mochowo Andrzej KAJKOWSKI
142703 gm. Mochowo Halina OLEWIŃSKA
142703 gm. Mochowo Krystian KOWALSKI
142703 gm. Mochowo Rafał MIŁKOWSKI
142703 gm. Mochowo Zofia WITKOWSKA
142703 gm. Mochowo Stanisław KALKOWSKI
142703 gm. Mochowo Zbigniew SMOŻEWSKI
142703 gm. Mochowo Tomasz GRUCZYK
142703 gm. Mochowo Aleksandra OBRĘBSKA
142703 gm. Mochowo Mirosława RAKOWSKA
142703 gm. Mochowo Marta KACPERSKA
142703 gm. Mochowo Mirosław ŚLIWIŃSKI
142703 gm. Mochowo Henryk BORNIŃSKI
142703 gm. Mochowo Jan GŁODKOWSKI
142703 gm. Mochowo Marek RÓŻAŃSKI
60506 gm. Modliborzyce Adam KAPUSTA
60506 gm. Modliborzyce Danuta TĘCZA
60506 gm. Modliborzyce Mariusz WIELEBA
60506 gm. Modliborzyce Krzysztof SZUMLIŃSKI
60506 gm. Modliborzyce Zbigniew PARCHETA
60506 gm. Modliborzyce Marcin SKUPIŃSKI
60506 gm. Modliborzyce Marta BRYK
60506 gm. Modliborzyce Jolanta WOŹNIAK
60506 gm. Modliborzyce Piotr DRZYMAŁA
60506 gm. Modliborzyce Maria PIOTROWSKA
60506 gm. Modliborzyce Marian KUCIA
60506 gm. Modliborzyce Wiesław WIELEBA
60506 gm. Modliborzyce Roman WIDZ
60506 gm. Modliborzyce Michał KUŹNICKI
60506 gm. Modliborzyce Rafał ŻOŁYNIA
140607 gm. Mogielnica Piotr NEJMAN
140607 gm. Mogielnica Bogdan SAWICKI
140607 gm. Mogielnica Stanisław KĘPKA
140607 gm. Mogielnica Grzegorz MICHALSKI
140607 gm. Mogielnica Sławomir BARAN
140607 gm. Mogielnica Agnieszka MALINOWSKA
140607 gm. Mogielnica Piotr RADECKI
140607 gm. Mogielnica Edward KIESZEK
140607 gm. Mogielnica Adam JAGIELIŃSKI
140607 gm. Mogielnica Jan MARCINIAK
140607 gm. Mogielnica Halina BUDZIK
140607 gm. Mogielnica Wiesław MAŁEK
140607 gm. Mogielnica Włodzimierz WASIAK
140607 gm. Mogielnica Irena BOGDAN
140607 gm. Mogielnica Jerzy MARCZAK
120609 gm. Mogilany Katarzyna OŻÓG - SUDER
120609 gm. Mogilany Marek MEDYK
120609 gm. Mogilany Mieczysław SIKORA
120609 gm. Mogilany Jerzy PRZEWORSKI
120609 gm. Mogilany Jadwiga CHACHLICA
120609 gm. Mogilany Lucyna KUFREJ
120609 gm. Mogilany Zofia WĘGLARZ
120609 gm. Mogilany Marek PAŁKA
120609 gm. Mogilany Jan MAREK
120609 gm. Mogilany Mateusz PASZTA
120609 gm. Mogilany Marek FĄFROWICZ
120609 gm. Mogilany Andrzej GOLIŃSKI
120609 gm. Mogilany Zbigniew STASZCZAK
120609 gm. Mogilany Maria KOTARBA
120609 gm. Mogilany Czesław SZCZUREK
40903 gm. Mogilno Karol NAWROT
40903 gm. Mogilno Zbigniew SPÓLNIK
40903 gm. Mogilno Leszek DUSZYŃSKI
40903 gm. Mogilno Grzegorz STOCHLIŃSKI
40903 gm. Mogilno Ewa KWIT
40903 gm. Mogilno Wioleta MICHALAK
40903 gm. Mogilno Paweł MOLENDA
40903 gm. Mogilno Przemysław MAJCHERKIEWICZ
40903 gm. Mogilno Alina DOBERSZTYN
40903 gm. Mogilno Łukasz DRZAZGOWSKI
40903 gm. Mogilno Robert PRZEPIÓRKA
40903 gm. Mogilno Barbara LECH
40903 gm. Mogilno Łukasz GAPIŃSKI
40903 gm. Mogilno Zofia GĄSIOR
40903 gm. Mogilno Stanisław RADTKE
40903 gm. Mogilno Małgorzata STANIEK
40903 gm. Mogilno Katarzyna BARCZAK
40903 gm. Mogilno Maria MALCZEWSKA
40903 gm. Mogilno Małgorzata ŹRAŁKA
40903 gm. Mogilno Stanisław REDMANN
40903 gm. Mogilno Ewa SZARZYŃSKA
142604 gm. Mokobody Marek SOBECKI
142604 gm. Mokobody Dariusz CHOJECKI
142604 gm. Mokobody Marian MAZUREK
142604 gm. Mokobody Marek BEDNARCZYK
142604 gm. Mokobody Mirosław KRUPA
142604 gm. Mokobody Wiesław SIKORSKI
142604 gm. Mokobody Marta STELĘGOWSKA
142604 gm. Mokobody Bożena CICHECKA
142604 gm. Mokobody Agnieszka DUDEK
142604 gm. Mokobody Piotr BORUC
142604 gm. Mokobody Jerzy SOSZYŃSKI
142604 gm. Mokobody Zenon BODYS
142604 gm. Mokobody Grzegorz PRACHNIO
142604 gm. Mokobody Karol OLSZEWSKI
142604 gm. Mokobody Sławomir KORZENIEWSKI
101704 gm. Mokrsko Halina MAŚLANKA
101704 gm. Mokrsko Elżbieta WYREMBAK
101704 gm. Mokrsko Elżbieta WYREMBAK
101704 gm. Mokrsko Ewa ZAREMBA
101704 gm. Mokrsko Stanisław GOLAŃSKI
101704 gm. Mokrsko Tomasz KRYŚCIAK
101704 gm. Mokrsko Zbigniew SZKUDLAREK
101704 gm. Mokrsko Dominik CHWALIŃSKI
101704 gm. Mokrsko Grażyna SIUDY
101704 gm. Mokrsko Tadeusz PAPINA
101704 gm. Mokrsko Judyta SOKÓŁ
101704 gm. Mokrsko Jolanta JUSZCZAK
101704 gm. Mokrsko Henryk DROBINA
101704 gm. Mokrsko Dariusz DUDZIK
101704 gm. Mokrsko Eugeniusz SAWER
200806 gm. Mońki Halina SKIBICKA
200806 gm. Mońki Barbara SAJKOWSKA
200806 gm. Mońki Alojzy JANKOWSKI
200806 gm. Mońki Paweł DĄBROWSKI
200806 gm. Mońki Marianna WOJTKIELEWICZ
200806 gm. Mońki Edward KLEPACKI
200806 gm. Mońki Marek KAMIŃSKI
200806 gm. Mońki Agata BOGDAŃSKA
200806 gm. Mońki Barbara IWANICKA
200806 gm. Mońki Tomasz KUCZYŃSKI
200806 gm. Mońki Edward TEKIEŃ
200806 gm. Mońki Władysław MONIUSZKO
200806 gm. Mońki Krzysztof SIENKIEWICZ
200806 gm. Mońki Marek IWANICKI
200806 gm. Mońki Paweł SZYPCIO
260412 gm. Morawica Wiesław FRANKOWICZ
260412 gm. Morawica Ryszard ZNÓJ
260412 gm. Morawica Damian WOŹNIAK
260412 gm. Morawica Krzysztof STRĄK
260412 gm. Morawica Dorota PIETRZYK
260412 gm. Morawica Paweł PAJĄCZKOWSKI
260412 gm. Morawica Michał JĘDRZEJCZYK
260412 gm. Morawica Łukasz WOJDA
260412 gm. Morawica Marcin PIECYK
260412 gm. Morawica Alicja JAMORSKA-KUREK
260412 gm. Morawica Sebastian KRÓL
260412 gm. Morawica Tomasz DOMAGAŁA
260412 gm. Morawica Leszek CYGAN
260412 gm. Morawica Bartosz KRUK
260412 gm. Morawica Robert ŻOŁĄDEK
281508 gm. Morąg Marek RAĆKOWSKI
281508 gm. Morąg Daniel GOŁOWICZ
281508 gm. Morąg Aleksander CYDEJKO
281508 gm. Morąg Damian TOPOLSKI
281508 gm. Morąg Kamil KACZYŃSKI
281508 gm. Morąg Renata COŁOŚ
281508 gm. Morąg Mateusz MATWIEJCZYK
281508 gm. Morąg Tadeusz SOBIERAJSKI
281508 gm. Morąg Józef KACZKAN
281508 gm. Morąg Łucja STEĆ
281508 gm. Morąg Tomasz ORŁOWSKI
281508 gm. Morąg Marek OGÓR
281508 gm. Morąg Roman KAZIMIERCZAK
281508 gm. Morąg Marcin STRZYLAK
281508 gm. Morąg Jerzy SZCZUROWSKI
281508 gm. Morąg Dariusz STRZYLAK
281508 gm. Morąg Stefan SZCZUROWSKI
281508 gm. Morąg Józef DROSIO
281508 gm. Morąg Ryszard BARTOSZEWICZ
281508 gm. Morąg Celina WINNICKA
281508 gm. Morąg Adam KOWALEWSKI
142605 gm. Mordy Mirosław ROMANOWSKI
142605 gm. Mordy Jarosław GMITRZUK
142605 gm. Mordy Adam MARCZUK
142605 gm. Mordy Grażyna DRABAREK
142605 gm. Mordy Grażyna TYMOSIAK
142605 gm. Mordy Anna STAŃSKA
142605 gm. Mordy Gustaw DMOWSKI
142605 gm. Mordy Katarzyna KOTOWSKA
142605 gm. Mordy Dariusz KOŁTUNIAK
142605 gm. Mordy Sławomir CHROMIŃSKI
142605 gm. Mordy Janusz ZARZYCKI
142605 gm. Mordy Grzegorz RADZIKOWSKI
142605 gm. Mordy Andrzej OSTOJSKI
142605 gm. Mordy Barbara HAWRYLUK
142605 gm. Mordy Robert CZARNOCKI
320606 gm. Moryń Barbara SOŁODUCHA
320606 gm. Moryń Wiesława ALENKOWICZ
320606 gm. Moryń Katarzyna POTAPIŃSKA
320606 gm. Moryń Anatol MARKOWSKI
320606 gm. Moryń Krzysztof KONECKI
320606 gm. Moryń Iwona HIRT
320606 gm. Moryń Magdalena FEDOROWICZ
320606 gm. Moryń Józef WSZOŁEK
320606 gm. Moryń Mariusz MACIEJEWSKI
320606 gm. Moryń Danuta PIĄTKOWSKA
320606 gm. Moryń Anna SOBCZYŃSKA
320606 gm. Moryń Piotr SOBCZYŃSKI
320606 gm. Moryń Renata BARYLSKA
320606 gm. Moryń Paweł BIELAWSKI
320606 gm. Moryń Artur DYBIZBAŃSKI
221403 gm. Morzeszczyn Ewelina MAŚLANKA
221403 gm. Morzeszczyn Jan OLECH
221403 gm. Morzeszczyn Magdalena TKACZYK
221403 gm. Morzeszczyn Jerzy RESZKA
221403 gm. Morzeszczyn Karol PRZYGOCKI
221403 gm. Morzeszczyn Jerzy HILDEBRANDT
221403 gm. Morzeszczyn Karol JANICZAK
221403 gm. Morzeszczyn Leszek BRZEZIŃSKI
221403 gm. Morzeszczyn Mirela ROLNIK
221403 gm. Morzeszczyn Paweł LESZCZYŃSKI
221403 gm. Morzeszczyn Katarzyna BANDŹMIERA
221403 gm. Morzeszczyn Joanna FUHRMANN
221403 gm. Morzeszczyn Edyta MAKOWSKA
221403 gm. Morzeszczyn Henryk GROCHOWSKI
221403 gm. Morzeszczyn Maria RADUŃSKA
302110 gm. Mosina Waldemar WALIGÓRSKI
302110 gm. Mosina Ewelina DUDEK
302110 gm. Mosina Roman KOLANKIEWICZ
302110 gm. Mosina Elżbieta JARECKA
302110 gm. Mosina Zbigniew GRYGIER
302110 gm. Mosina Adam MONIKOWSKI
302110 gm. Mosina Waldemar WIĄZEK
302110 gm. Mosina Łukasz KASPROWICZ
302110 gm. Mosina Marcin ŁUGAWIAK
302110 gm. Mosina Ryszard RYBICKI
302110 gm. Mosina Maciej PATELA
302110 gm. Mosina Dominik MICHALAK
302110 gm. Mosina Andrzej RAŹNY
302110 gm. Mosina Małgorzata KAPTUR
302110 gm. Mosina Wiesława MANIA
302110 gm. Mosina Michał KLEIBER
302110 gm. Mosina Jolanta SZYMCZAK
302110 gm. Mosina Agnieszka GORZYŃSKA
302110 gm. Mosina Jan MARCINIAK
302110 gm. Mosina Tomasz ŁUKOWIAK
302110 gm. Mosina Arkadiusz CEBULSKI
261303 gm. Moskorzew Sebastian KOSOWSKI
261303 gm. Moskorzew Justyna CAŁKA
261303 gm. Moskorzew Dominika BRYŁA
261303 gm. Moskorzew Grażyna WÓJCIK
261303 gm. Moskorzew Sławomir FURMAŃSKI
261303 gm. Moskorzew Bożena CAŁKA
261303 gm. Moskorzew Mirosław SZCZECHLA
261303 gm. Moskorzew Włodzimierz KOZŁOWSKI
261303 gm. Moskorzew Małgorzata ŁASKAWIEC
261303 gm. Moskorzew Kordian KUCHARCZYK
261303 gm. Moskorzew Leszek HEREJ
261303 gm. Moskorzew Przemysław RAJCA
261303 gm. Moskorzew Bogdan KNAPIK
261303 gm. Moskorzew Adam ADAMUS
261303 gm. Moskorzew Lena NOWAK
101006 gm. Moszczenica Małgorzata DOMAŃSKA
101006 gm. Moszczenica Zdzisław SITEK
101006 gm. Moszczenica Michał LEWICKI
101006 gm. Moszczenica Marianna ZIELONKA
101006 gm. Moszczenica Bartłomiej MASIAREK
101006 gm. Moszczenica Jacek KOZAKOWSKI
101006 gm. Moszczenica Małgorzata ŚMIECHOWICZ
101006 gm. Moszczenica Henryk JOŃCZYK
101006 gm. Moszczenica Tadeusz KOWARA
101006 gm. Moszczenica Mieczysław WIECZOREK
101006 gm. Moszczenica Daniel CICHOSZ
101006 gm. Moszczenica Wojciech JARZĘBOWSKI
101006 gm. Moszczenica Janusz BANASZCZYK
101006 gm. Moszczenica Mariusz POMAZANY
101006 gm. Moszczenica Waldemar BANASZCZYK
120507 gm. Moszczenica Żaneta DZIADZIO
120507 gm. Moszczenica Alicja HABAJ
120507 gm. Moszczenica Daniel KIJEK
120507 gm. Moszczenica Jerzy BUGNO
120507 gm. Moszczenica Mieczysław APOLLO
120507 gm. Moszczenica Bogdan BRACH
120507 gm. Moszczenica Grzegorz BRACH
120507 gm. Moszczenica Lidia DĄBROWSKA-PODWIKA
120507 gm. Moszczenica Roman GAJDA
120507 gm. Moszczenica Marek GĘBAROWSKI
120507 gm. Moszczenica Adam BATKO
120507 gm. Moszczenica Sylwester GĄSIOR
120507 gm. Moszczenica Izabella WĄSOWSKA
120507 gm. Moszczenica Mariola MADEJ
120507 gm. Moszczenica Leokadia PASTERSKA
281003 gm. Mrągowo Janusz LANGE
281003 gm. Mrągowo Sylwester KULIK
281003 gm. Mrągowo Henryk KULIK
281003 gm. Mrągowo Danuta SZCZERBA
281003 gm. Mrągowo Robert CIOŁEK
281003 gm. Mrągowo Marianna GRZESIAK
281003 gm. Mrągowo Teresa BAŁDYGA
281003 gm. Mrągowo Tomasz MIKŁASZ
281003 gm. Mrągowo Ewelina JODKOWSKA
281003 gm. Mrągowo Adam NICEWICZ
281003 gm. Mrągowo Andrzej MATUSIAK
281003 gm. Mrągowo Wiesław SZAREK
281003 gm. Mrągowo Witold GLEBA
281003 gm. Mrągowo Małgorzata CHOJNICKA
281003 gm. Mrągowo Grzegorz SZOSTEK
41002 gm. Mrocza Adrian ZIELIŃSKI
41002 gm. Mrocza Andrzej BRZÓSKA
41002 gm. Mrocza Jarosław OKONEK
41002 gm. Mrocza Marek KOWALKOWSKI
41002 gm. Mrocza Jarosław ODROBIŃSKI
41002 gm. Mrocza Marcin KLEBS
41002 gm. Mrocza Arkadiusz LANGE
41002 gm. Mrocza Marek WENERSKI
41002 gm. Mrocza Zbigniew PRZYBYLSKI
41002 gm. Mrocza Grzegorz BILIŃSKI
41002 gm. Mrocza Natalia SZPECHCIŃSKA
41002 gm. Mrocza Tomasz TARNOLICKI
41002 gm. Mrocza Łukasz PIOTROWSKI
41002 gm. Mrocza Tomasz KRAKOWSKI
41002 gm. Mrocza Krzysztof LEPER
141212 gm. Mrozy Mirosław KULESZA
141212 gm. Mrozy Adam ŚWIĄTEK
141212 gm. Mrozy Zdzisław PIWOWARCZYK
141212 gm. Mrozy Henryka OSIŃSKA
141212 gm. Mrozy Jarosław SĘKTAS
141212 gm. Mrozy Mariusz SZELĄG
141212 gm. Mrozy Waldemar RUTKA
141212 gm. Mrozy Wojciech WAŃKO
141212 gm. Mrozy Mirosława SEKULAR
141212 gm. Mrozy Marek RUDKA
141212 gm. Mrozy Mariusz ZAWADZKI
141212 gm. Mrozy Jan BRODA
141212 gm. Mrozy Halina SKORYS
141212 gm. Mrozy Mateusz KAZIMIERSKI
141212 gm. Mrozy Anna RUDNIK
240410 gm. Mstów Patryk WOŹNICA
240410 gm. Mstów Mieczysława GAUDY
240410 gm. Mstów Mariola JUSZCZYK
240410 gm. Mstów Bogusław GAWRON
240410 gm. Mstów Mariusz KOWALCZYK
240410 gm. Mstów Łukasz CAŁUSIŃSKI
240410 gm. Mstów Monika PARDELA
240410 gm. Mstów Krzysztof CHORYŁEK
240410 gm. Mstów Bożena PLUTA
240410 gm. Mstów Robert MISZTAL
240410 gm. Mstów Grzegorz CAŁUS
240410 gm. Mstów Justyna KLIMCZAK
240410 gm. Mstów Zbigniew BIGOSIŃSKI
240410 gm. Mstów Jerzy SIWEK
240410 gm. Mstów Andrzej LEŚNIAK
241509 gm. Mszana Wioleta SZOTEK
241509 gm. Mszana Marek LIŚNIKOWSKI
241509 gm. Mszana Magdalena HERMAN
241509 gm. Mszana Roman GOIK
241509 gm. Mszana Tomasz MROWIEC
241509 gm. Mszana Elżbieta SKORUPA
241509 gm. Mszana Piotr KUCZERA
241509 gm. Mszana Marek KOTULA
241509 gm. Mszana Krzysztof RDUCH
241509 gm. Mszana Celina MIZIA
241509 gm. Mszana Ilona MURA
241509 gm. Mszana Ewa WAWRZYCZNY
241509 gm. Mszana Roman BURA
241509 gm. Mszana Beata WIESZOŁEK
241509 gm. Mszana Rafał BURA
120709 gm. Mszana Dolna Rafał KUBOWICZ
120709 gm. Mszana Dolna Stanisław KALETA
120709 gm. Mszana Dolna Halina BUBIŁEK
120709 gm. Mszana Dolna Jan SKOLARUS
120709 gm. Mszana Dolna Helena KANIA
120709 gm. Mszana Dolna Aleksandra KANIA
120709 gm. Mszana Dolna Jan WOJCIARCZYK
120709 gm. Mszana Dolna Krzysztof GNIECKI
120709 gm. Mszana Dolna Krzysztof NIEDOJAD
120709 gm. Mszana Dolna Jan CHORĄGWICKI
120709 gm. Mszana Dolna Maria MAJDA
120709 gm. Mszana Dolna Krzysztof KUCZAJ
120709 gm. Mszana Dolna Jolanta MARDAUSZ
120709 gm. Mszana Dolna Piotr ŻUREK
120709 gm. Mszana Dolna Bolesław MASŁOWIEC
143802 gm. Mszczonów Łukasz KOPERSKI
143802 gm. Mszczonów Mirosław WIROWSKI
143802 gm. Mszczonów Piotr CHYŁA
143802 gm. Mszczonów Ryszard STUSIŃSKI
143802 gm. Mszczonów Krzysztof KRAWCZYK
143802 gm. Mszczonów Barbara GRYGLEWSKA
143802 gm. Mszczonów Robert GŁĄBIŃSKI
143802 gm. Mszczonów Waldemar SUSKI
143802 gm. Mszczonów Marek BAUMEL
143802 gm. Mszczonów Andrzej OSIAL
143802 gm. Mszczonów Dariusz OLESIŃSKI
143802 gm. Mszczonów Marek ZIENTEK
143802 gm. Mszczonów Dorota KAŹMIERCZAK
143802 gm. Mszczonów Katarzyna CIEĆWIERSKA
143802 gm. Mszczonów Andrzej OSIŃSKI
20504 gm. Mściwojów Grzegorz JANUSZEK
20504 gm. Mściwojów Henryk MICHALAK
20504 gm. Mściwojów Jerzy DELANOWSKI
20504 gm. Mściwojów Krzysztof BOBERDA
20504 gm. Mściwojów Jan KOŁODZIEJCZYK
20504 gm. Mściwojów Tadeusz BUDZIŃSKI
20504 gm. Mściwojów Krzysztof OPORA
20504 gm. Mściwojów Małgorzata DRABOWICZ
20504 gm. Mściwojów Andrzej PUCHAŁA
20504 gm. Mściwojów Tomasz SICZEK
20504 gm. Mściwojów Waldemar TŁUSTY
20504 gm. Mściwojów Aleksander CZAPLA
20504 gm. Mściwojów Marek RAJNERT
20504 gm. Mściwojów David WOJCIECHOWSKI
20504 gm. Mściwojów Zbigniew ŁUNIEWSKI
121805 gm. Mucharz Maciej SZELĄG
121805 gm. Mucharz Ireneusz TARGOSZ
121805 gm. Mucharz Jolanta SIEMIENIEC
121805 gm. Mucharz Witold WATA
121805 gm. Mucharz Jan ŁACH
121805 gm. Mucharz Anna SZCZYGIEŁ
121805 gm. Mucharz Mirosław WÓJCIK
121805 gm. Mucharz Michał BEDNARCZYK
121805 gm. Mucharz Zdzisław WOŹNIAK
121805 gm. Mucharz Robert GRUCA
121805 gm. Mucharz Elżbieta SIKORA
121805 gm. Mucharz Małgorzata PILARCZYK
121805 gm. Mucharz Marta CZECHOWICZ
121805 gm. Mucharz Krystyna PROROK
121805 gm. Mucharz Monika RADWAN
302111 gm. Murowana Goślina Jacek ZARANEK
302111 gm. Murowana Goślina Bogusław FRĄCKOWIAK
302111 gm. Murowana Goślina Piotr TECŁAW
302111 gm. Murowana Goślina Grażyna NAWROCKA
302111 gm. Murowana Goślina Leszek SOMMERFELD
302111 gm. Murowana Goślina Elżbieta DZIEL
302111 gm. Murowana Goślina Magdalena BINIĘDA-GRZEBYTA
302111 gm. Murowana Goślina Kamil GRZEBYTA
302111 gm. Murowana Goślina Andrzej KUŹNIEWSKI
302111 gm. Murowana Goślina Przemysław POPIAK
302111 gm. Murowana Goślina Gracjan KAŹMIERCZAK
302111 gm. Murowana Goślina Robert MOLSKI
302111 gm. Murowana Goślina Danuta SZCZEPANIAK
302111 gm. Murowana Goślina Elżbieta WALCZAK
302111 gm. Murowana Goślina Justyna RADOMSKA
160906 gm. Murów Stanisław ONYSZKIEWICZ
160906 gm. Murów Klaudia REINERT
160906 gm. Murów Klaudia GUSTAW
160906 gm. Murów Władysław STANKIEWICZ
160906 gm. Murów Wojciech HASIK
160906 gm. Murów Piotr SIEKIERKA
160906 gm. Murów Maciej WRÓBEL
160906 gm. Murów Robert WANTUCH
160906 gm. Murów Sebastian NOWICKI
160906 gm. Murów Przemysław CHRZANOWSKI
160906 gm. Murów Karol POŚPIECH
160906 gm. Murów Antonina ADAMCZYK
160906 gm. Murów Stanisław STANKIEWICZ
160906 gm. Murów Anna KUCZERA
160906 gm. Murów Adrian KLISCZ
121011 gm. Muszyna Piotr RUTKA
121011 gm. Muszyna Tomasz BOBER
121011 gm. Muszyna Jakub CIECIURA
121011 gm. Muszyna Jerzy MAJKA
121011 gm. Muszyna Jarosław KEMPA
121011 gm. Muszyna Lesław DROZD
121011 gm. Muszyna Mariusz JURCZYŃSKI
121011 gm. Muszyna Marcin SEKUŁA
121011 gm. Muszyna Ryszard BOŁOZ
121011 gm. Muszyna Andrzej ŹROŁKA
121011 gm. Muszyna Andrzej SUŁKOWSKI
121011 gm. Muszyna Bogdan KAŁUZIŃSKI
121011 gm. Muszyna Ferdynand MATLĄG
121011 gm. Muszyna Barbara MAJERSKA
121011 gm. Muszyna Elżbieta KAŁUZIŃSKA
300707 gm. Mycielin Tadeusz WOLNIACZYK
300707 gm. Mycielin Roman WAWRZYNIAK
300707 gm. Mycielin Bartłomiej MAĆCZAK
300707 gm. Mycielin Eugeniusz JANIAK
300707 gm. Mycielin Zbigniew BRAJER
300707 gm. Mycielin Mariusz KOWALCZEWSKI
300707 gm. Mycielin Dariusz GRZYMSKI
300707 gm. Mycielin Renata SIWEK
300707 gm. Mycielin Rafał LANGA
300707 gm. Mycielin Elżbieta SZCZEPANIAK
300707 gm. Mycielin Grzegorz PRASELSKI
300707 gm. Mycielin Violetta AUGUSTYNIAK
300707 gm. Mycielin Dorota HYNAS
300707 gm. Mycielin Żaneta KRYGIEL
300707 gm. Mycielin Beata KORCZYŃSKA
240411 gm. Mykanów Wojciech MŁYNEK
240411 gm. Mykanów Jacek SÓWKA
240411 gm. Mykanów Magdalena KIERAT
240411 gm. Mykanów Artur KOTYNIA
240411 gm. Mykanów Marcin JĘDRASIAK
240411 gm. Mykanów Włodzimierz CICHOŃ
240411 gm. Mykanów Jan DENDEK
240411 gm. Mykanów Michał KWAPISZ
240411 gm. Mykanów Piotr GONERA
240411 gm. Mykanów Grzegorz SEWERYN
240411 gm. Mykanów Marcin BARCIŚ
240411 gm. Mykanów Grzegorz STANEK
240411 gm. Mykanów Dorota NABIAŁCZYK
240411 gm. Mykanów Artur WASIL
240411 gm. Mykanów Jarosław MIGOŃ
20607 gm. Mysłakowice Andrzej WOLAK
20607 gm. Mysłakowice Krystyna ŚLIWKA
20607 gm. Mysłakowice Grzegorz KUCZAJ
20607 gm. Mysłakowice Jadwiga CHAŁUPKA
20607 gm. Mysłakowice Andrzej MASZTALERZ
20607 gm. Mysłakowice Andrzej WRONA
20607 gm. Mysłakowice Krzysztof MAKOWSKI
20607 gm. Mysłakowice Michał MYSZA
20607 gm. Mysłakowice Violetta WALAWSKA
20607 gm. Mysłakowice Piotr NYC
20607 gm. Mysłakowice Adam ŻUROWSKI
20607 gm. Mysłakowice Augustyn WILCZYŃSKI
20607 gm. Mysłakowice Eugeniusz WYSOCZAŃSKI-PIETRUSIEWICZ
20607 gm. Mysłakowice Janina RADOMSKA
20607 gm. Mysłakowice Katarzyna MILLER
141508 gm. Myszyniec Lucyna ZALEWSKA
141508 gm. Myszyniec Marek TRZCIŃSKI
141508 gm. Myszyniec Rafał KŁOS
141508 gm. Myszyniec Danuta MICHALSKA
141508 gm. Myszyniec Bogdan ROPIAK
141508 gm. Myszyniec Teresa ŁACHACZ
141508 gm. Myszyniec Robert RYDEL
141508 gm. Myszyniec Wiesław TAŃSKI
141508 gm. Myszyniec Sławomir ARCHACKI
141508 gm. Myszyniec Stanisław GRUDZIĄDZ
141508 gm. Myszyniec Zofia BAŁDYGA
141508 gm. Myszyniec Małgorzata BRODZIK
141508 gm. Myszyniec Emil ŚWIDER
141508 gm. Myszyniec Monika JĘDRZEJCZYK
141508 gm. Myszyniec Jarosław DRĘŻEK
120903 gm. Myślenice Mateusz SUDER
120903 gm. Myślenice Mirosław FITA
120903 gm. Myślenice Halina DYLĄG
120903 gm. Myślenice Bogusław PODMOKŁY
120903 gm. Myślenice Czesław BISZTYGA
120903 gm. Myślenice Józef BŁACHUT
120903 gm. Myślenice Kamil OSTROWSKI
120903 gm. Myślenice Grażyna AMBROŻY
120903 gm. Myślenice Wacław SZCZOTKOWSKI
120903 gm. Myślenice Czesław WIERZBA
120903 gm. Myślenice Bogusław STANKIEWICZ
120903 gm. Myślenice Eleonora LEJDA-KUKLEWICZ
120903 gm. Myślenice Izabela KUTRZEBA
120903 gm. Myślenice Stanisław TOPA
120903 gm. Myślenice Andrzej GRZYBEK
120903 gm. Myślenice Piotr MOTYKA
120903 gm. Myślenice Małgorzata JAŚKOWIEC
120903 gm. Myślenice Tomasz WÓJTOWICZ
120903 gm. Myślenice Jerzy CACHEL
120903 gm. Myślenice Jan PODMOKŁY
120903 gm. Myślenice Wojciech MALINOWSKI
321004 gm. Myślibórz Piotr RAMPAŁA
321004 gm. Myślibórz Roman WĄSIK
321004 gm. Myślibórz Artur NORSESOWICZ
321004 gm. Myślibórz Wiesława ŚCIBIORSKA
321004 gm. Myślibórz Małgorzata PIWOWARCZYK
321004 gm. Myślibórz Jerzy WARACHOWSKI
321004 gm. Myślibórz Piotr RYGIEL
321004 gm. Myślibórz Jan JAKUBÓW
321004 gm. Myślibórz Barbara ROZWADOWSKA
321004 gm. Myślibórz Marek ANTCZAK
321004 gm. Myślibórz Andrzej HRYNKIEWICZ
321004 gm. Myślibórz Damian GALAS
321004 gm. Myślibórz Grzegorz ŚWIDERSKI
321004 gm. Myślibórz Bożena SROKOWSKA
321004 gm. Myślibórz Zenon WÓJCIAK
142105 gm. Nadarzyn Eugeniusz KUCHARSKI
142105 gm. Nadarzyn Tomasz SIWA
142105 gm. Nadarzyn Danuta WACŁAWIAK
142105 gm. Nadarzyn Elżbieta ZDZEBEL
142105 gm. Nadarzyn Andrzej WASILEWSKI
142105 gm. Nadarzyn Andrzej PIETRZAK
142105 gm. Nadarzyn Jacek ŻUKOWSKI
142105 gm. Nadarzyn Krzysztof BURAKOWSKI
142105 gm. Nadarzyn Elżbieta KOŚCIELNICKA
142105 gm. Nadarzyn Marcin KARCZMARCZYK
142105 gm. Nadarzyn Małgorzata WĄSIEWICZ
142105 gm. Nadarzyn Dariusz JAKUBOWSKI
142105 gm. Nadarzyn Sylwester KAROLAK
142105 gm. Nadarzyn Mieczysław KUCHARSKI
142105 gm. Nadarzyn Jan PERZYNA
260204 gm. Nagłowice Mariusz OBŁĄK
260204 gm. Nagłowice Szczepan TRETER
260204 gm. Nagłowice Mariusz DUDEK
260204 gm. Nagłowice Jan JAWORSKI
260204 gm. Nagłowice Justyna BENDERZ
260204 gm. Nagłowice Jarosław FREJ
260204 gm. Nagłowice Witold GRADZIK
260204 gm. Nagłowice Jadwiga JAWOR
260204 gm. Nagłowice Andrzej TRELA
260204 gm. Nagłowice Anna KACZMAREK
260204 gm. Nagłowice Monika RACZYŃSKA
260204 gm. Nagłowice Zofia KRZEPKOWSKA
260204 gm. Nagłowice Jan LATOS
260204 gm. Nagłowice Łukasz PIEKARA
260204 gm. Nagłowice Bogusław SYGUT
41003 gm. Nakło nad Notecią Kazimierz WNUK
41003 gm. Nakło nad Notecią Antoni ŻYGOWSKI
41003 gm. Nakło nad Notecią Szymon KAROLCZAK
41003 gm. Nakło nad Notecią Jan ŚWIATŁOWSKI
41003 gm. Nakło nad Notecią Katarzyna BORZYCH-KUBACKA
41003 gm. Nakło nad Notecią Michał GACKA
41003 gm. Nakło nad Notecią Monika MŁYNARCZYK
41003 gm. Nakło nad Notecią Jolanta TADYCH
41003 gm. Nakło nad Notecią Jan MARCINIAK
41003 gm. Nakło nad Notecią Sławomir NAPIERAŁA
41003 gm. Nakło nad Notecią Jan GRABARSKI
41003 gm. Nakło nad Notecią Ewa HABERSKA
41003 gm. Nakło nad Notecią Ryszard KUBIAK
41003 gm. Nakło nad Notecią Anna KAROLCZAK
41003 gm. Nakło nad Notecią Dariusz DOMEK
41003 gm. Nakło nad Notecią Zdzisław SELL
41003 gm. Nakło nad Notecią Sławomir KRAINSKI
41003 gm. Nakło nad Notecią Paweł WIŚNIEWSKI
41003 gm. Nakło nad Notecią Ewa HOPPE
41003 gm. Nakło nad Notecią Mariusz MALIKOWSKI
41003 gm. Nakło nad Notecią Halina MNICHOWSKA
61408 gm. Nałęczów Grzegorz SZKOŁA
61408 gm. Nałęczów Jerzy SOŁDEK
61408 gm. Nałęczów Andrzej DEPTA
61408 gm. Nałęczów Roman KAMOLA
61408 gm. Nałęczów Jacek WILK
61408 gm. Nałęczów Krzysztof MUCIEK
61408 gm. Nałęczów Jarosław MACIĄŻEK
61408 gm. Nałęczów Jerzy PYŚNIAK
61408 gm. Nałęczów Wojciech PAWŁOCIK
61408 gm. Nałęczów Marta GŁOS
61408 gm. Nałęczów Grzegorz PSZCZOŁA
61408 gm. Nałęczów Adam KOZAK
61408 gm. Nałęczów Robert MATYSIAK
61408 gm. Nałęczów Małgorzata PACHOLIK
61408 gm. Nałęczów Szczepan PIECH
160602 gm. Namysłów Rafał NOWOWIEJSKI
160602 gm. Namysłów Marzena STAWIARSKA
160602 gm. Namysłów Jacek OCHĘDZAN
160602 gm. Namysłów Jacek FIOR
160602 gm. Namysłów Jakub WŁODARCZYK
160602 gm. Namysłów Leokadia CZARNY
160602 gm. Namysłów Julian KRUSZYŃSKI
160602 gm. Namysłów Krzysztof DZIDOWSKI
160602 gm. Namysłów Wojciech PRÓCHNICKI
160602 gm. Namysłów Marek SROGA
160602 gm. Namysłów Michał WILCZAK
160602 gm. Namysłów Artur WŁODARCZYK
160602 gm. Namysłów Katarzyna PARADOWSKA
160602 gm. Namysłów Wojciech KOWALCZYK
160602 gm. Namysłów Tomasz ŁUCZAK
160602 gm. Namysłów Maria TEODORCZYK
160602 gm. Namysłów Janusz CZUBKOWSKI
160602 gm. Namysłów Mieczysław KRZYŻEWSKI
160602 gm. Namysłów Ewa WOLSKA
160602 gm. Namysłów Marcin BILIŃSKI
160602 gm. Namysłów Karol KUBICKI
200508 gm. Narew Tomasz WOJCIECHOWSKI
200508 gm. Narew Marcin SZYMANIUK
200508 gm. Narew Zenaida IWANIUK
200508 gm. Narew Jan GRYNIEWICKI
200508 gm. Narew Aneta LEONOWICZ
200508 gm. Narew Lucyna CHODAKOWSKA
200508 gm. Narew Agnieszka FILIPIUK
200508 gm. Narew Michał SZELENGOWICZ
200508 gm. Narew Anna KRYSZEŃ
200508 gm. Narew Maria SKOKIN
200508 gm. Narew Paulina MONACH
200508 gm. Narew Sylwia SAWICKA-ANDRZEJUK
200508 gm. Narew Anna PODGÓRSKA
200508 gm. Narew Eugeniusz SELWESTRUK
200508 gm. Narew Anna JAKONIUK
200509 gm. Narewka Anatol ROMAŃCZUK
200509 gm. Narewka Klaudia MISZCZUK
200509 gm. Narewka Aleksander ZDANOWSKI
200509 gm. Narewka Paweł NIEŚCIERUK
200509 gm. Narewka Sławomir STEPANIUK
200509 gm. Narewka Katarzyna SZWARC
200509 gm. Narewka Józef MOROZ
200509 gm. Narewka Wioletta BONDARUK
200509 gm. Narewka Barbara BIRYCKA
200509 gm. Narewka Mirosława ŁUKSZA
200509 gm. Narewka Aleksander CHARKIEWICZ
200509 gm. Narewka Agnieszka GIERYNG
200509 gm. Narewka Stanisław SADOWSKI
200509 gm. Narewka Jan CIEŁUSZECKI
200509 gm. Narewka Irena MAKSYMIUK
180905 gm. Narol Krzysztof SZAWARA
180905 gm. Narol Maria OBUCHOWSKA
180905 gm. Narol Grzegorz PATAŁUCH
180905 gm. Narol Adam MALEC
180905 gm. Narol Jan LASOTA
180905 gm. Narol Artur KIDA
180905 gm. Narol Jadwiga KAŁUN-WOLAŃCZYK
180905 gm. Narol Grzegorz SABAL
180905 gm. Narol Jan PUDEŁKO
180905 gm. Narol Adam MACHLARZ
180905 gm. Narol Tadeusz KUKIEŁKA
180905 gm. Narol Mariusz FRANUS
180905 gm. Narol Paweł FARION
180905 gm. Narol Grzegorz HARAS
180905 gm. Narol Bogusława ADAMEK
142007 gm. Naruszewo Agnieszka KOWALSKA
142007 gm. Naruszewo Tadeusz KRAWCZEWSKI
142007 gm. Naruszewo Marek NAPIÓRKOWSKI
142007 gm. Naruszewo Tomasz GÓRNICKI
142007 gm. Naruszewo Paweł ZAKRZEWSKI
142007 gm. Naruszewo Marcin GRZESZEK
142007 gm. Naruszewo Igor ADAMSKI
142007 gm. Naruszewo Arkadiusz TOMASZEWSKI
142007 gm. Naruszewo Jarosław MARCINIAK
142007 gm. Naruszewo Bohdan CHMIELEWSKI
142007 gm. Naruszewo Zenon SZCZYPIORSKI
142007 gm. Naruszewo Krzysztof PIELAT
142007 gm. Naruszewo Zbigniew SZPAKIEWICZ
142007 gm. Naruszewo Jerzy RYBICKI
142007 gm. Naruszewo Zbigniew NOWICKI
141404 gm. Nasielsk Dawid DOMAŁA
141404 gm. Nasielsk Mirosław ŚWIDERSKI
141404 gm. Nasielsk Andrzej PACOCHA
141404 gm. Nasielsk Rodryg CZYŻ
141404 gm. Nasielsk Dariusz KORDOWSKI
141404 gm. Nasielsk Michał BRODOWSKI
141404 gm. Nasielsk Elżbieta LATKOWSKA
141404 gm. Nasielsk Dariusz SAWICKI
141404 gm. Nasielsk Antoni KALINOWSKI
141404 gm. Nasielsk Rafał DŁUTOWSKI
141404 gm. Nasielsk Jan LEWANDOWSKI
141404 gm. Nasielsk Tomasz PIETRAS
141404 gm. Nasielsk Krzysztof FRONCZAK
141404 gm. Nasielsk Jerzy LUBIENIECKI
141404 gm. Nasielsk Janusz GERS
121012 gm. Nawojowa Ryszard NOSAL
121012 gm. Nawojowa Tadeusz LELITO
121012 gm. Nawojowa Antoni ZAROTYŃSKI
121012 gm. Nawojowa Tadeusz KUCHARSKI
121012 gm. Nawojowa Józef MIREK
121012 gm. Nawojowa Adam HERBUT
121012 gm. Nawojowa Marian HAZA
121012 gm. Nawojowa Urszula HOROWSKA
121012 gm. Nawojowa Krzysztof KOZERA
121012 gm. Nawojowa Marian PIÓRO
121012 gm. Nawojowa Irena NOWAKOWSKA
121012 gm. Nawojowa Jan SERAFIN
121012 gm. Nawojowa Danuta LELITO
121012 gm. Nawojowa Stanisław CHEBDA
121012 gm. Nawojowa Józef MICHALIK
303003 gm. Nekla Sławomir ŚWIDURSKI
303003 gm. Nekla Violetta MARGASIŃSKA
303003 gm. Nekla Mariusz KUCZA
303003 gm. Nekla Wojciech PRAŁAT
303003 gm. Nekla Piotr KOSTRZEWSKI
303003 gm. Nekla Ryszard BANDOSZ
303003 gm. Nekla Paweł TOKŁOWICZ
303003 gm. Nekla Dariusz RAŹNY
303003 gm. Nekla Czesław KAŁUŻNY
303003 gm. Nekla Michał PILCH
303003 gm. Nekla Mateusz KUBIACZYK
303003 gm. Nekla Gerard GRZESZCZYK
303003 gm. Nekla Roman KUSZAK
303003 gm. Nekla Grzegorz WOJCIECHOWSKI
303003 gm. Nekla Jan PRZYBYLSKI
241106 gm. Nędza Alicja KOWOL
241106 gm. Nędza Agnieszka ADLER
241106 gm. Nędza Henryk POSTAWKA
241106 gm. Nędza Denis CYFKA
241106 gm. Nędza Leszek GOMÓŁKA
241106 gm. Nędza Karol KALEMBA
241106 gm. Nędza Artur BUGIEL
241106 gm. Nędza Damian SYRNIK
241106 gm. Nędza Monika KIONKA
241106 gm. Nędza Renata BIENIA
241106 gm. Nędza Brunon BLUSZCZ
241106 gm. Nędza Gerard PRZYBYŁA
241106 gm. Nędza Piotr KUDLA
241106 gm. Nędza Krystian OKRĘT
241106 gm. Nędza Anita PENDZICH
281104 gm. Nidzica Józef KOTWICKI
281104 gm. Nidzica Mieczysław SZPEJNA
281104 gm. Nidzica Waldemar PYRACKI
281104 gm. Nidzica Leszek ŚPIEWAK
281104 gm. Nidzica Paweł PRZYBYŁEK
281104 gm. Nidzica Tadeusz DANIELCZYK
281104 gm. Nidzica Andrzej ARCYZ
281104 gm. Nidzica Włodzimierz KAWECKI
281104 gm. Nidzica Andrzej RUŚ
281104 gm. Nidzica Robert STASIUKIEWICZ
281104 gm. Nidzica Jacek ZIELIŃSKI
281104 gm. Nidzica Magdalena ŁĄCZKOWSKA
281104 gm. Nidzica Andrzej MARCJANIK
281104 gm. Nidzica Krzysztof ŻUKOWSKI
281104 gm. Nidzica Marcin PALIŃSKI
281104 gm. Nidzica Leszek PEPŁOWSKI
281104 gm. Nidzica Dariusz GÓLNIK
281104 gm. Nidzica Jacek KOSMALA
281104 gm. Nidzica Adam GRUDKOWSKI
281104 gm. Nidzica Władysław KOWALCZYK
281104 gm. Nidzica Jarosław MERGALSKI
100509 gm. Nieborów Małgorzata BOLIMOWSKA
100509 gm. Nieborów Tomasz PAPIERNIK
100509 gm. Nieborów Tomasz BACZYŃSKI
100509 gm. Nieborów Tomasz WIERZBICKI
100509 gm. Nieborów Jacek MAKOWSKI
100509 gm. Nieborów Janina WERLE
100509 gm. Nieborów Arkadiusz PUDŁOWSKI
100509 gm. Nieborów Tomasz PRUK
100509 gm. Nieborów Zbigniew SZYMAŃSKI
100509 gm. Nieborów Barbara KOSTUSIAK
100509 gm. Nieborów Marek JAWORSKI
100509 gm. Nieborów Bogusława TOMCZAK
100509 gm. Nieborów Tomasz ZIMNY
100509 gm. Nieborów Henryk BAKALARSKI
100509 gm. Nieborów Krzysztof OSÓBKA
181903 gm. Niebylec Małgorzata WYŻYKOWSKA
181903 gm. Niebylec Stanisław LENART
181903 gm. Niebylec Witold KOZA
181903 gm. Niebylec Stanisław DASZYKOWSKI
181903 gm. Niebylec Grzegorz SMELA
181903 gm. Niebylec Tomasz PILECKI
181903 gm. Niebylec Piotr KOZDRAŚ
181903 gm. Niebylec Eryk TROJANOWSKI
181903 gm. Niebylec Zofia PILCH
181903 gm. Niebylec Grzegorz PIWKO
181903 gm. Niebylec Sławomir SZCZEPAN
181903 gm. Niebylec Waldemar JÓZEFCZYK
181903 gm. Niebylec Wiesław BOBEK
181903 gm. Niebylec Maria CYNAR
181903 gm. Niebylec Leszek TUROŃ
300308 gm. Niechanowo Marzanna TRZASKAWKA
300308 gm. Niechanowo Bożena JAWORSKA
300308 gm. Niechanowo Jacek WOLICKI
300308 gm. Niechanowo Teresa BARTZ
300308 gm. Niechanowo Marek JAGODZIŃSKI
300308 gm. Niechanowo Jarosław OLEJNICZAK
300308 gm. Niechanowo Ewa KASPRZYK
300308 gm. Niechanowo Zdzisław SIKORA
300308 gm. Niechanowo Jolanta WALASZEK
300308 gm. Niechanowo Maria KIERZEK
300308 gm. Niechanowo Agnieszka RATAJCZAK
300308 gm. Niechanowo Krzysztof FRANKIEWICZ
300308 gm. Niechanowo Robert GUZIAŁEK
300308 gm. Niechanowo Elżbieta JASEK
300308 gm. Niechanowo Monika MAJEWSKA
20403 gm. Niechlów Gerard URBAN
20403 gm. Niechlów Damian WIŚNIEWSKI
20403 gm. Niechlów Tomasz KŁODZIŃSKI
20403 gm. Niechlów Henryka DUL
20403 gm. Niechlów Andrzej RYBAK
20403 gm. Niechlów Krzysztof WITCZAK
20403 gm. Niechlów Bożena CZAK
20403 gm. Niechlów Stanisław GALANT
20403 gm. Niechlów Marian MICHALSKI
20403 gm. Niechlów Szymon FILA
20403 gm. Niechlów Eryk MIELCAREK
20403 gm. Niechlów Danuta SKORUPSKA
20403 gm. Niechlów Dariusz TUPIEC
20403 gm. Niechlów Szymon JÓŹWIAK
20403 gm. Niechlów Joanna HARĘZGA
60910 gm. Niedrzwica Duża Rafał DZIEKANOWSKI
60910 gm. Niedrzwica Duża Robert BIELECKI
60910 gm. Niedrzwica Duża Mariusz KARASIŃSKI
60910 gm. Niedrzwica Duża Zbigniew TUZIEMSKI
60910 gm. Niedrzwica Duża Magdalena KOSIDŁO
60910 gm. Niedrzwica Duża Halina SMOLEŃ-PYSZNIAK
60910 gm. Niedrzwica Duża Łukasz OLESZEK
60910 gm. Niedrzwica Duża Adam BORK
60910 gm. Niedrzwica Duża Mieczysław KLOC
60910 gm. Niedrzwica Duża Zbigniew TARKA
60910 gm. Niedrzwica Duża Krzysztof OSTROWSKI
60910 gm. Niedrzwica Duża Izabela KLIMKOWICZ
60910 gm. Niedrzwica Duża Jacek ŁABIGA
60910 gm. Niedrzwica Duża Maciej ŁOBODA
60910 gm. Niedrzwica Duża Janusz BOGUTA
60809 gm. Niedźwiada Paweł MALESA
60809 gm. Niedźwiada Tomasz WIĄCEK
60809 gm. Niedźwiada Mateusz KUBERA
60809 gm. Niedźwiada Witold MITURA
60809 gm. Niedźwiada Grzegorz STANISŁAWSKI
60809 gm. Niedźwiada Piotr ŻYTKOWSKI
60809 gm. Niedźwiada Jan PĘKALA
60809 gm. Niedźwiada Stanisław OKÓLSKI
60809 gm. Niedźwiada Paweł WIŚNIOWSKI
60809 gm. Niedźwiada Łukasz GRANAT
60809 gm. Niedźwiada Tomasz TOMASIAK
60809 gm. Niedźwiada Emil MATYJASZCZYK
60809 gm. Niedźwiada Bogdan PIESTA
60809 gm. Niedźwiada Anna DASZCZYK
60809 gm. Niedźwiada Marek WRÓBEL
120710 gm. Niedźwiedź Stanisław LUPA
120710 gm. Niedźwiedź Radosław KAPTURKIEWICZ
120710 gm. Niedźwiedź Piotr DOMAGAŁA
120710 gm. Niedźwiedź Tadeusz ZAPAŁA
120710 gm. Niedźwiedź Halina PALKA
120710 gm. Niedźwiedź Marek FLORCZAK
120710 gm. Niedźwiedź Marian KACIK
120710 gm. Niedźwiedź Łukasz SUŁKOWSKI
120710 gm. Niedźwiedź Kazimierz WSOLAK
120710 gm. Niedźwiedź Hubert RAPCIAK
120710 gm. Niedźwiedź Zenon DZIEDZIC
120710 gm. Niedźwiedź Franciszek RAPCIAK
120710 gm. Niedźwiedź Bogdan POTACZEK
120710 gm. Niedźwiedź Barbara GAWLIK
120710 gm. Niedźwiedź Damian NAPORA
81006 gm. Niegosławice Arkadiusz SZLACHETKO
81006 gm. Niegosławice Helena GOLONKA
81006 gm. Niegosławice Sebastian CHACHUŁA
81006 gm. Niegosławice Przemysław ZGRZEBSKI
81006 gm. Niegosławice Anna BORZUCHOWSKA
81006 gm. Niegosławice Krystyna BONDAROWICZ
81006 gm. Niegosławice Marek BRZEŹNIAK
81006 gm. Niegosławice Henryk BOGUSZ
81006 gm. Niegosławice Marek POŹNIAK
81006 gm. Niegosławice Joanna PIECHOCKA - MIŚ
81006 gm. Niegosławice Małgorzata JAROSZ
81006 gm. Niegosławice Daniel BACHMATIUK
81006 gm. Niegosławice Danuta BOREJKO
81006 gm. Niegosławice Bożena JĘDRZEJEK
81006 gm. Niegosławice Henryk INGLOT
240903 gm. Niegowa Ryszard JASKÓŁA
240903 gm. Niegowa Artur SOKÓŁ
240903 gm. Niegowa Łukasz KITALA
240903 gm. Niegowa Zofia KASZNIA
240903 gm. Niegowa Mariusz DUDEK
240903 gm. Niegowa Ryszard HALABOWSKI
240903 gm. Niegowa Józef GROMADA
240903 gm. Niegowa Mateusz NOCUŃ
240903 gm. Niegowa Daniel PIEDO
240903 gm. Niegowa Andrzej MALIGŁÓWKA
240903 gm. Niegowa Jan BEZA
240903 gm. Niegowa Stanisław MIZGAŁA
240903 gm. Niegowa Andrzej RESIAK
240903 gm. Niegowa Marian WÓJCIK
240903 gm. Niegowa Stanisław MOREL
62007 gm. Nielisz Jerzy PASTUSZAK
62007 gm. Nielisz Adam ZŁOMANIEC
62007 gm. Nielisz Jacek JONASZ
62007 gm. Nielisz Mirosław WINIARCZYK
62007 gm. Nielisz Bogusław DWORZYCKI
62007 gm. Nielisz Kamil CICHOSZ
62007 gm. Nielisz Tomasz KOWALCZYK
62007 gm. Nielisz Andrzej SMYK
62007 gm. Nielisz Edward CIURYSEK
62007 gm. Nielisz Dariusz JAKUBCZAK
62007 gm. Nielisz Krzysztof KOMAJDA
62007 gm. Nielisz Katarzyna BOREK
62007 gm. Nielisz Wiesław CHMIEL
62007 gm. Nielisz Ewa ANTOSZEK
62007 gm. Nielisz Krystyna HAJDUK
60911 gm. Niemce Andrzej MAŁEK
60911 gm. Niemce Witold JÓZEFACKI
60911 gm. Niemce Marek GRUDA
60911 gm. Niemce Piotr PANKOWSKI
60911 gm. Niemce Magdalena URBAŚ
60911 gm. Niemce Ewa SABA
60911 gm. Niemce Marek KLUCH
60911 gm. Niemce Aneta STEFANIAK
60911 gm. Niemce Beata ZGIERSKA
60911 gm. Niemce Wojciech WOŹNIAK
60911 gm. Niemce WŁADYSŁAW MASZKOWSKI
60911 gm. Niemce Marek PODSTAWKA
60911 gm. Niemce Justyna PORZAK
60911 gm. Niemce Kamil RARAK
60911 gm. Niemce Wiesław ZIENKIEWICZ
20207 gm. Niemcza Andrzej OSIPOWICZ
20207 gm. Niemcza Miłosz WRZESIŃSKI
20207 gm. Niemcza Paweł ROŻEK
20207 gm. Niemcza Wiesława KAJRYS
20207 gm. Niemcza Stanisław PELC
20207 gm. Niemcza Alicja BORODAJKO
20207 gm. Niemcza Maria OLEKSIAK
20207 gm. Niemcza Mieczysław SZKLARSKI
20207 gm. Niemcza Michał KACZOROWSKI
20207 gm. Niemcza Edyta MIELNIK
20207 gm. Niemcza Paweł ZAPOTOCZNY
20207 gm. Niemcza Stanisław SZACHNIEWICZ
20207 gm. Niemcza Kamila SMĘT
20207 gm. Niemcza Paulina DZIEDZIC
20207 gm. Niemcza Mateusz KOSSAKOWSKI
160907 gm. Niemodlin Stanisław JANIAK
160907 gm. Niemodlin Grzegorz KRZYŚKÓW
160907 gm. Niemodlin Leszek PEJS
160907 gm. Niemodlin Mariusz TRZCIŃSKI
160907 gm. Niemodlin Ewa SKURA-PRAJEL
160907 gm. Niemodlin Czesława LACHOWSKA
160907 gm. Niemodlin Paweł KOTWICA
160907 gm. Niemodlin Bartosz WAJMAN
160907 gm. Niemodlin Maria KRZEMIŃSKA
160907 gm. Niemodlin Mirosław DEC
160907 gm. Niemodlin Krzysztof TRZMIELEWSKI
160907 gm. Niemodlin Adam JAGIEŁO
160907 gm. Niemodlin Marzena FRANCZYK
160907 gm. Niemodlin Jolanta KARDASZ
160907 gm. Niemodlin Zofia WALCZUK
121904 gm. Niepołomice Waldemar JUSZCZYŃSKI
121904 gm. Niepołomice Marta KORABIK
121904 gm. Niepołomice Krzysztof SONDEL
121904 gm. Niepołomice Małgorzata JUSZCZYK
121904 gm. Niepołomice Zuzanna POLAŃSKA
121904 gm. Niepołomice Wojciech WIMMER
121904 gm. Niepołomice Paweł LASEK
121904 gm. Niepołomice Anna FRONT
121904 gm. Niepołomice Wojciech CIASTOŃ
121904 gm. Niepołomice Stanisław LEBIEST
121904 gm. Niepołomice Marek CIASTOŃ
121904 gm. Niepołomice Adam SUŚLIK
121904 gm. Niepołomice Barbara WDANIEC
121904 gm. Niepołomice Stanisława ZIELIŃSKA
121904 gm. Niepołomice Józef TRZOS
121904 gm. Niepołomice Agata ZAWADZKA
121904 gm. Niepołomice Andrzej GĄSŁOWSKI
121904 gm. Niepołomice Michał HEBDA
121904 gm. Niepołomice Stanisław ŁOSIŃSKI
121904 gm. Niepołomice Karolina MARZEC
121904 gm. Niepołomice Edward WNĘK
140803 gm. Nieporęt Andrzej OLECHOWSKI
140803 gm. Nieporęt Anna GRZEŚKIEWICZ
140803 gm. Nieporęt Konrad SZOSTEK
140803 gm. Nieporęt Maria PŁATKOWSKA
140803 gm. Nieporęt Andrzej WOJCIECHOWSKI
140803 gm. Nieporęt Bogusława TOMASIK
140803 gm. Nieporęt Piotr PIETRUCHA
140803 gm. Nieporęt Stanisław PATEREK
140803 gm. Nieporęt Blandyna JANCZEWSKA
140803 gm. Nieporęt Jarosław PISAREK
140803 gm. Nieporęt Monika KAMIŃSKA
140803 gm. Nieporęt Wojciech SZYBOWSKI
140803 gm. Nieporęt Wiesława BIELSKA
140803 gm. Nieporęt Ewa BROSZKIEWICZ
140803 gm. Nieporęt Wojciech SAKS
181205 gm. Nisko Konrad KRZYŻAK
181205 gm. Nisko Tadeusz WOLAK
181205 gm. Nisko Bogusław LECHOCIŃSKI
181205 gm. Nisko Marcin FOLTA
181205 gm. Nisko Andrzej SĄDEJ
181205 gm. Nisko Adam MADEJ
181205 gm. Nisko Błażej BOROWIEC
181205 gm. Nisko Ryszard SROKA
181205 gm. Nisko Katarzyna OŻÓG
181205 gm. Nisko Agnieszka NICAŁEK
181205 gm. Nisko Waldemar ŚLUSARCZYK
181205 gm. Nisko Marek PACHLA
181205 gm. Nisko Krzysztof TABIAN
181205 gm. Nisko Sławomir CZWAL
181205 gm. Nisko Józef SROKA
181205 gm. Nisko Paweł TOFIL
181205 gm. Nisko Barbara POTOCKA
181205 gm. Nisko Zbigniew KOTUŁA
181205 gm. Nisko Adam DRĄG
181205 gm. Nisko Grzegorz BŁĄDEK
181205 gm. Nisko Grzegorz BIS
180604 gm. Niwiska Stanisław MAGDA
180604 gm. Niwiska Tomasz ZYGMUNT
180604 gm. Niwiska Łukasz STĘGA
180604 gm. Niwiska Adam CHLEBOWSKI
180604 gm. Niwiska Stanisław RZESZUTEK
180604 gm. Niwiska Stanisław ŚWIĄTEK
180604 gm. Niwiska Stanisław RZEMIEŃ
180604 gm. Niwiska Robert RÓG
180604 gm. Niwiska Mieczysław ŚPIEWAK
180604 gm. Niwiska Ewa JACHYRA
180604 gm. Niwiska Robert ŁAKOMY
180604 gm. Niwiska Piotr SKIBA
180604 gm. Niwiska Danuta DŁUŻEŃ
180604 gm. Niwiska Adam ŚWIDER
180604 gm. Niwiska Damian SERAFIN
100903 gm. Nowa Brzeźnica Andrzej ZGODA
100903 gm. Nowa Brzeźnica Rafał ZGRZEBNY
100903 gm. Nowa Brzeźnica Mateusz BEDNARSKI
100903 gm. Nowa Brzeźnica Piotr TAŁAJ
100903 gm. Nowa Brzeźnica Andrzej WITECKI
100903 gm. Nowa Brzeźnica Zbigniew KIERASIŃSKI
100903 gm. Nowa Brzeźnica Piotr BŁACHOWICZ
100903 gm. Nowa Brzeźnica Ewa KASPRZYK
100903 gm. Nowa Brzeźnica Marek CIESIELSKI
100903 gm. Nowa Brzeźnica Henryk PRZYGODZKI
100903 gm. Nowa Brzeźnica Krzysztof WŁODARCZYK
100903 gm. Nowa Brzeźnica Stanisław BRONISZEWSKI
100903 gm. Nowa Brzeźnica Stanisław MOSTOWSKI
100903 gm. Nowa Brzeźnica Maciej GRĄDZIK
100903 gm. Nowa Brzeźnica Elżbieta STERCZEWSKA
182004 gm. Nowa Dęba Paweł GRZĘDA
182004 gm. Nowa Dęba Damian DIEKTIARENKO
182004 gm. Nowa Dęba Tomasz GAZDA
182004 gm. Nowa Dęba Łukasz SERAFIN
182004 gm. Nowa Dęba Tomasz DZIEMIANKO
182004 gm. Nowa Dęba Tomasz KOPEĆ
182004 gm. Nowa Dęba Marek KOPEĆ
182004 gm. Nowa Dęba Michał CHMIELEWSKI
182004 gm. Nowa Dęba Hubert KOPEĆ
182004 gm. Nowa Dęba Helena TŁUSTA
182004 gm. Nowa Dęba Stanisław SKIMINA
182004 gm. Nowa Dęba Maria GARBOŚ
182004 gm. Nowa Dęba Marian TOMCZYK
182004 gm. Nowa Dęba Tomasz WOLAN
182004 gm. Nowa Dęba Stanisław RAWSKI
220607 gm. Nowa Karczma Tadeusz EBERTOWSKI
220607 gm. Nowa Karczma Maria KREFT
220607 gm. Nowa Karczma Krystyna MACH
220607 gm. Nowa Karczma Iwona JAKUSZ-BAŁACHOWSKA
220607 gm. Nowa Karczma Sylwester UGOWSKI
220607 gm. Nowa Karczma Ryszard KLEINSZMIDT
220607 gm. Nowa Karczma Piotr PRĄDZIŃSKI
220607 gm. Nowa Karczma Bożena LEMAŃCZYK
220607 gm. Nowa Karczma Mirosław PUZDROWSKI
220607 gm. Nowa Karczma Alina LUBECKA
220607 gm. Nowa Karczma Marek WOŁOSZYK
220607 gm. Nowa Karczma Grzegorz NARLOCH
220607 gm. Nowa Karczma Dominik ŁYSKOWSKI
220607 gm. Nowa Karczma Roman WIECKI
220607 gm. Nowa Karczma Józef SŁOWIK
20811 gm. Nowa Ruda Marcin ANTOSIK
20811 gm. Nowa Ruda Bożena SOŁEK-MUZYKA
20811 gm. Nowa Ruda Mirosław DZIEDZIC
20811 gm. Nowa Ruda Kazimierz ŁABA
20811 gm. Nowa Ruda Marcin JALIŃSKI
20811 gm. Nowa Ruda Janusz FERENC
20811 gm. Nowa Ruda Janusz MAŚLANKA
20811 gm. Nowa Ruda Zbigniew WACŁAWIK
20811 gm. Nowa Ruda Magdalena TOMKIEWICZ
20811 gm. Nowa Ruda Marek BIDZIŃSKI
20811 gm. Nowa Ruda Stanisław WASŁOWICZ
20811 gm. Nowa Ruda Bolesław PIETRUSZEWSKI
20811 gm. Nowa Ruda Wacław ŁUKASIEWICZ
20811 gm. Nowa Ruda Kamil SAWICKI
20811 gm. Nowa Ruda Mariusz BYWALEC
180805 gm. Nowa Sarzyna Radosław WIATR
180805 gm. Nowa Sarzyna Alfred RYŚ
180805 gm. Nowa Sarzyna Stanisław MISIAK
180805 gm. Nowa Sarzyna Kinga KWIECIŃSKA
180805 gm. Nowa Sarzyna Agata KUSY
180805 gm. Nowa Sarzyna Robert SĄDEJ
180805 gm. Nowa Sarzyna Jan PINDERSKI
180805 gm. Nowa Sarzyna Michał ZAWADZKI
180805 gm. Nowa Sarzyna Edward BAJ
180805 gm. Nowa Sarzyna Jan GAŁDYŚ
180805 gm. Nowa Sarzyna Jerzy PAUL
180805 gm. Nowa Sarzyna Krzysztof ADAMIAK
180805 gm. Nowa Sarzyna Józef NICPOŃ
180805 gm. Nowa Sarzyna Dariusz PÓŁĆWIARTEK
180805 gm. Nowa Sarzyna Franciszek WILK
180805 gm. Nowa Sarzyna Stanisław KURLEJ
180805 gm. Nowa Sarzyna Stanisław BIEŃKOWSKI
180805 gm. Nowa Sarzyna Józef KLUDYS
180805 gm. Nowa Sarzyna Eugeniusz KOLANO
180805 gm. Nowa Sarzyna Paweł SZCZEPAŃSKI
180805 gm. Nowa Sarzyna Anna KOLANO
260413 gm. Nowa Słupia Ewa PASTUSZYŃSKA
260413 gm. Nowa Słupia Bartosz DUTKIEWICZ
260413 gm. Nowa Słupia Robert KLEFAS
260413 gm. Nowa Słupia Sylwester KOZŁOWSKI
260413 gm. Nowa Słupia Lidia WIĄCEK
260413 gm. Nowa Słupia Adam SAŁATA
260413 gm. Nowa Słupia Grzegorz RAPCIA
260413 gm. Nowa Słupia Stanisław CISŁOWSKI
260413 gm. Nowa Słupia Łukasz NOWAK
260413 gm. Nowa Słupia Dawid MARZEC
260413 gm. Nowa Słupia Marcin GRZEGORSKI
260413 gm. Nowa Słupia Rafał PIASECKI
260413 gm. Nowa Słupia Jerzy ROMAN
260413 gm. Nowa Słupia Ryszard KARPIŃSKI
260413 gm. Nowa Słupia Halina MISIURSKA
80405 gm. Nowa Sól Danuta SYĆKO
80405 gm. Nowa Sól Zbigniew OGRODNICZUK
80405 gm. Nowa Sól Joanna KIELISZCZYK-GRELA
80405 gm. Nowa Sól Małgorzata MŁYNAREK
80405 gm. Nowa Sól Robert MAJEWSKI
80405 gm. Nowa Sól Radosław KOŁPACZEK
80405 gm. Nowa Sól Robert FICNER
80405 gm. Nowa Sól Kazimierz STATKIEWICZ
80405 gm. Nowa Sól Monika OSTROWSKA
80405 gm. Nowa Sól Krzysztof GĄSIOR
80405 gm. Nowa Sól Paweł ZUTEREK
80405 gm. Nowa Sól Witold ZAREK
80405 gm. Nowa Sól Czesław POSYNIAK
80405 gm. Nowa Sól Sylwia RADZIEJ
80405 gm. Nowa Sól Barbara KASPRZYK
142805 gm. Nowa Sucha Krzysztof PIENIĄŻEK
142805 gm. Nowa Sucha Dariusz RUMIŃSKI
142805 gm. Nowa Sucha Łukasz ZIĘBIŃSKI
142805 gm. Nowa Sucha Renata SMYCZEK
142805 gm. Nowa Sucha Martyna KOWALIK
142805 gm. Nowa Sucha Czesław PODRAŻKA
142805 gm. Nowa Sucha Czesław KOWALSKI
142805 gm. Nowa Sucha Kamil SZYMAŃSKI
142805 gm. Nowa Sucha Katarzyna KOZŁOWSKA
142805 gm. Nowa Sucha Jolanta BUCZEK
142805 gm. Nowa Sucha Mariusz MIKULSKI
142805 gm. Nowa Sucha Halina KACZMARCZYK
142805 gm. Nowa Sucha Aldona POTKAŃSKA
142805 gm. Nowa Sucha Anna WIŚNIEWSKA
142805 gm. Nowa Sucha Marcin KUBIAK
220804 gm. Nowa Wieś Lęborska Renata PALCZEWSKA
220804 gm. Nowa Wieś Lęborska Rafał GAJEWSKI
220804 gm. Nowa Wieś Lęborska Marek BARANOWSKI
220804 gm. Nowa Wieś Lęborska Radosław WIŚNIEWSKI
220804 gm. Nowa Wieś Lęborska Ludwika DARZNIK
220804 gm. Nowa Wieś Lęborska Zdzisław KORDA
220804 gm. Nowa Wieś Lęborska Urszula SECH
220804 gm. Nowa Wieś Lęborska Ireneusz RADTKE
220804 gm. Nowa Wieś Lęborska Marek MALINOWSKI
220804 gm. Nowa Wieś Lęborska Roman DOWNAR-ZAPOLSKI
220804 gm. Nowa Wieś Lęborska Katarzyna FRANKOWSKA-KRĘCISZ
220804 gm. Nowa Wieś Lęborska Andrzej FLORCZYK
220804 gm. Nowa Wieś Lęborska Marian SYLDATK
220804 gm. Nowa Wieś Lęborska Monika WŁUSEK
220804 gm. Nowa Wieś Lęborska Krystian CHRZANOWSKI
40305 gm. Nowa Wieś Wielka Anna KWIATKOWSKA
40305 gm. Nowa Wieś Wielka Robert RAFIŃSKI
40305 gm. Nowa Wieś Wielka Wiesława SŁABOSZEWSKA
40305 gm. Nowa Wieś Wielka Tomasz HERMANN
40305 gm. Nowa Wieś Wielka Danuta DOJS
40305 gm. Nowa Wieś Wielka Kazimierz OSKWAREK
40305 gm. Nowa Wieś Wielka Adam BOCHEŃSKI
40305 gm. Nowa Wieś Wielka Agnieszka KAROLAK
40305 gm. Nowa Wieś Wielka Waldemar OWCZARZAK
40305 gm. Nowa Wieś Wielka Magdalena SZAL
40305 gm. Nowa Wieś Wielka Zbigniew WIŚNIEWSKI
40305 gm. Nowa Wieś Wielka Jacek KANADYS
40305 gm. Nowa Wieś Wielka Joanna KIN
40305 gm. Nowa Wieś Wielka Janusz SZCZEPAŃSKI
40305 gm. Nowa Wieś Wielka Edward MAJEWSKI
41406 gm. Nowe LIDIA SOSNOWSKA
41406 gm. Nowe SŁAWOMIR GRZEMSKI
41406 gm. Nowe JAROSŁAW KOZŁOWSKI
41406 gm. Nowe MAŁGORZATA MURAWSKA
41406 gm. Nowe MAREK SŁOMIŃSKI
41406 gm. Nowe MAŁGORZATA WOŁOSZYN
41406 gm. Nowe WOJCIECH KOŚCIŃSKI
41406 gm. Nowe SŁAWOMIR JOPEK
41406 gm. Nowe JANUSZ GUZMAN
41406 gm. Nowe GRZEGORZ DERENGOWSKI
41406 gm. Nowe ZBIGNIEW SIKORA
41406 gm. Nowe ALEKSANDRA JANECZEK
41406 gm. Nowe HENRYK CZAPLIŃSKI
41406 gm. Nowe DANUTA ZIELIŃSKA
41406 gm. Nowe PAWEŁ BIELUSZEWSKI
121403 gm. Nowe Brzesko Elżbieta FULARSKA
121403 gm. Nowe Brzesko Witold KOZERSKI
121403 gm. Nowe Brzesko Wojciech ADAMCZYK
121403 gm. Nowe Brzesko Elżbieta DUŚ
121403 gm. Nowe Brzesko Józef KROSTA
121403 gm. Nowe Brzesko Joanna SZLĘK
121403 gm. Nowe Brzesko Renata CHMURZYŃSKA
121403 gm. Nowe Brzesko Andrzej KURA
121403 gm. Nowe Brzesko Zbigniew STASIK
121403 gm. Nowe Brzesko Alina KROSTA
121403 gm. Nowe Brzesko Anna SAMEK
121403 gm. Nowe Brzesko Andrzej PAWLICKI
121403 gm. Nowe Brzesko Dawid KLIMEK
121403 gm. Nowe Brzesko Kamil KŁODA
121403 gm. Nowe Brzesko Jan POLAK
80406 gm. Nowe Miasteczko Grażyna KWIECIEŃ
80406 gm. Nowe Miasteczko Krzysztof KUŹMIŃSKI
80406 gm. Nowe Miasteczko Eugeniusz ZWARYCZ
80406 gm. Nowe Miasteczko Andrzej BIAZIK
80406 gm. Nowe Miasteczko Zbigniew PODGÓRNY
80406 gm. Nowe Miasteczko Przemysław RADECKI
80406 gm. Nowe Miasteczko Paweł KOZŁOWSKI
80406 gm. Nowe Miasteczko Mariusz SIKORA
80406 gm. Nowe Miasteczko Tomasz OPARSKI
80406 gm. Nowe Miasteczko Anatol KOMARNICKI
80406 gm. Nowe Miasteczko Łukasz BORKOWSKI
80406 gm. Nowe Miasteczko Paweł PAWLISZYN
80406 gm. Nowe Miasteczko Małgorzata ŻMIJOWSKA
80406 gm. Nowe Miasteczko Marek MISZCZAK
80406 gm. Nowe Miasteczko Bożena SKOCZEŃ
142008 gm. Nowe Miasto Ryszard WĘDROWSKI
142008 gm. Nowe Miasto Stanisław CIOSEK
142008 gm. Nowe Miasto Piotr KOŁPACZEWSKI
142008 gm. Nowe Miasto Józef WIĄCEK
142008 gm. Nowe Miasto Barbara NIEDZIELSKA
142008 gm. Nowe Miasto Hanna BAFELTOWSKA
142008 gm. Nowe Miasto Anna ZAWADZKA
142008 gm. Nowe Miasto Adam OPORSKI
142008 gm. Nowe Miasto Eugeniusz OLSZEWSKI
142008 gm. Nowe Miasto Jarosław EBERT
142008 gm. Nowe Miasto Sławomir SENCERZ
142008 gm. Nowe Miasto Ewa SOTKIEWICZ
142008 gm. Nowe Miasto Aneta KONIECZEK
142008 gm. Nowe Miasto Marek CALIŃSKI
142008 gm. Nowe Miasto Wiesława WITASZEK
281205 gm. Nowe Miasto Lubawskie Zdzisław DOMŻALSKI
281205 gm. Nowe Miasto Lubawskie Józef KARWOWSKI
281205 gm. Nowe Miasto Lubawskie Grzegorz TURULSKI
281205 gm. Nowe Miasto Lubawskie Mirosław DAJOS
281205 gm. Nowe Miasto Lubawskie Edyta WŁODARSKA
281205 gm. Nowe Miasto Lubawskie Edyta GORZKA
281205 gm. Nowe Miasto Lubawskie Andrzej PIEŃCZEWSKI
281205 gm. Nowe Miasto Lubawskie Barbara GIZIEWSKA
281205 gm. Nowe Miasto Lubawskie Marek MIECZNIKOWSKI
281205 gm. Nowe Miasto Lubawskie Piotr JADANOWSKI
281205 gm. Nowe Miasto Lubawskie Zbigniew WIŚNIEWSKI
281205 gm. Nowe Miasto Lubawskie Halina SIEŃSKA
281205 gm. Nowe Miasto Lubawskie Karol JAKUBOWSKI
281205 gm. Nowe Miasto Lubawskie Krzysztof DEMBIŃSKI
281205 gm. Nowe Miasto Lubawskie Zbigniew PODWOJEWSKI
140608 gm. Nowe Miasto nad Pilicą Dariusz DZIUROWICZ
140608 gm. Nowe Miasto nad Pilicą Tomasz PIETRUCHA
140608 gm. Nowe Miasto nad Pilicą Elżbieta ZARAŚ
140608 gm. Nowe Miasto nad Pilicą Sebastian STOLAREK
140608 gm. Nowe Miasto nad Pilicą Tadeusz JĘDRYKA
140608 gm. Nowe Miasto nad Pilicą Iwona LEPA
140608 gm. Nowe Miasto nad Pilicą Konrad GRZEGOREK
140608 gm. Nowe Miasto nad Pilicą Mariusz FANDRYCH
140608 gm. Nowe Miasto nad Pilicą Barbara GĄSIOROWSKA
140608 gm. Nowe Miasto nad Pilicą Sylwester SOLAREK
140608 gm. Nowe Miasto nad Pilicą Andrzej TULIN
140608 gm. Nowe Miasto nad Pilicą Karolina KĄCKA
140608 gm. Nowe Miasto nad Pilicą Monika OLBORSKA
140608 gm. Nowe Miasto nad Pilicą Andrzej ZAJĄC
140608 gm. Nowe Miasto nad Pilicą Mirosław BORS
302503 gm. Nowe Miasto nad Wartą Zofia KĘDZIORA
302503 gm. Nowe Miasto nad Wartą Małgorzata SIEJAK
302503 gm. Nowe Miasto nad Wartą Marek BANASZAK
302503 gm. Nowe Miasto nad Wartą Gerard SZYMCZAK
302503 gm. Nowe Miasto nad Wartą Waldemar TOMASZEWSKI
302503 gm. Nowe Miasto nad Wartą Feliks STRATYŃSKI
302503 gm. Nowe Miasto nad Wartą Wiesława MIŚKIEWICZ
302503 gm. Nowe Miasto nad Wartą Kazimierz PAWŁOWSKI
302503 gm. Nowe Miasto nad Wartą Jarosław STAWICKI
302503 gm. Nowe Miasto nad Wartą Juliusz TWARDOWSKI
302503 gm. Nowe Miasto nad Wartą Piotr BĄK
302503 gm. Nowe Miasto nad Wartą Leszek ZACHARYASZ
302503 gm. Nowe Miasto nad Wartą Wincenty PAWELCZYK
302503 gm. Nowe Miasto nad Wartą Adela NOWICKA
302503 gm. Nowe Miasto nad Wartą Halina JANKOWSKA
100208 gm. Nowe Ostrowy Maria MIKOŁAJCZYK
100208 gm. Nowe Ostrowy Jacek OLESIŃSKI
100208 gm. Nowe Ostrowy Ryszard KUPIDURA
100208 gm. Nowe Ostrowy Mirosław DĘBICKI
100208 gm. Nowe Ostrowy Wojciech SZUBKA
100208 gm. Nowe Ostrowy Renata MATCZAK
100208 gm. Nowe Ostrowy Jacek OLESIŃSKI
100208 gm. Nowe Ostrowy Wiesław BRODA
100208 gm. Nowe Ostrowy Agnieszka CZERNIAWSKA
100208 gm. Nowe Ostrowy Danuta DUBIELAK
100208 gm. Nowe Ostrowy Marianna WOŹNIAK
100208 gm. Nowe Ostrowy Arkadiusz KACZMAREK
100208 gm. Nowe Ostrowy Halina JATCZAK
100208 gm. Nowe Ostrowy Wiesław STOKWISZ
100208 gm. Nowe Ostrowy Artur OLESIŃSKI
201307 gm. Nowe Piekuty Wiesław KOZŁOWSKI
201307 gm. Nowe Piekuty Andrzej RADZISZEWSKI
201307 gm. Nowe Piekuty Eugenia POGORZELSKA
201307 gm. Nowe Piekuty Robert FALKOWSKI
201307 gm. Nowe Piekuty Witold ZARĘBA
201307 gm. Nowe Piekuty Anna NIEMYJSKA
201307 gm. Nowe Piekuty Artur ŻOCHOWSKI
201307 gm. Nowe Piekuty Wiesław MARKOWSKI
201307 gm. Nowe Piekuty Krzysztof KUNICKI
201307 gm. Nowe Piekuty Daniel ŚLIWOWSKI
201307 gm. Nowe Piekuty Wiesław BRZOZOWSKI
201307 gm. Nowe Piekuty Kazimierz BRZOZOWSKI
201307 gm. Nowe Piekuty Czesław JABŁOŃSKI
201307 gm. Nowe Piekuty Jacek DRĄGOWSKI
201307 gm. Nowe Piekuty Leszek GRODZKI
301702 gm. Nowe Skalmierzyce Grzegorz BIERNAT
301702 gm. Nowe Skalmierzyce Karol STĘPNIAK
301702 gm. Nowe Skalmierzyce Józef STASIAK
301702 gm. Nowe Skalmierzyce Tadeusz ORZECHOWSKI
301702 gm. Nowe Skalmierzyce Kazimierz SIPKA
301702 gm. Nowe Skalmierzyce Grzegorz ULICHNOWSKI
301702 gm. Nowe Skalmierzyce Maksymilian SZTANDERA
301702 gm. Nowe Skalmierzyce Marian BRZEZIŃSKI
301702 gm. Nowe Skalmierzyce Grzegorz WOJCIECHOWSKI
301702 gm. Nowe Skalmierzyce Grażyna JAŚ
301702 gm. Nowe Skalmierzyce Józef MARCINIAK
301702 gm. Nowe Skalmierzyce Wiktor BĘCKI
301702 gm. Nowe Skalmierzyce Jan KORZENIEWSKI
301702 gm. Nowe Skalmierzyce Renata NOGAJ
301702 gm. Nowe Skalmierzyce Jacek ŁUSIAK
321103 gm. Nowe Warpno Jolanta GOTFRYD
321103 gm. Nowe Warpno Bożena SZOSTAK
321103 gm. Nowe Warpno Iwona MOSKAL
321103 gm. Nowe Warpno Andrzej ROKASZEWSKI
321103 gm. Nowe Warpno Bartłomiej IGNACIUK
321103 gm. Nowe Warpno Konrad KOLATOWSKI
321103 gm. Nowe Warpno Grażyna JAGUSZEWSKA
321103 gm. Nowe Warpno Marek KASIERSKI
321103 gm. Nowe Warpno Przemysław SZARZEC
321103 gm. Nowe Warpno Mariusz WNUK
321103 gm. Nowe Warpno Grzegorz KRUKOWSKI
321103 gm. Nowe Warpno Łukasz SZWEBEL
321103 gm. Nowe Warpno Helena KOWALSKA
321103 gm. Nowe Warpno Marta TYMOSZ
321103 gm. Nowe Warpno Joanna ŻUROWSKA
200105 gm. Nowinka Jolanta AUGUSTYNOWICZ
200105 gm. Nowinka Elżbieta KŁACZKOWSKA
200105 gm. Nowinka Jan BUJKOWSKI
200105 gm. Nowinka Dorota OSTROKOŁOWICZ
200105 gm. Nowinka Stanisław MIKOŁAJCZYK
200105 gm. Nowinka Katarzyna CWALIŃSKA
200105 gm. Nowinka Szczepan STRĘKOWSKI
200105 gm. Nowinka Agnieszka WARSIEWICZ
200105 gm. Nowinka Ilona JAGŁOWSKA
200105 gm. Nowinka Piotr DZIENIS
200105 gm. Nowinka Marcin CHRULSKI
200105 gm. Nowinka Krystyna STATKIEWICZ
200105 gm. Nowinka Beata URBANOWICZ
200105 gm. Nowinka Kamil WOJCIECHOWSKI
200105 gm. Nowinka Mieczysław CHMIELEWSKI
61603 gm. Nowodwór Jerzy JABŁOŃSKI
61603 gm. Nowodwór Urszula STACHNIO
61603 gm. Nowodwór Czesław CHACHAJ
61603 gm. Nowodwór Maryla SZALEJ
61603 gm. Nowodwór Adam KULIK
61603 gm. Nowodwór Małgorzata ŁUKASIAK
61603 gm. Nowodwór Tadeusz ŁUBIANKA
61603 gm. Nowodwór Sławomir JANISZEK
61603 gm. Nowodwór Barbara PIOTERCZAK
61603 gm. Nowodwór Marzanna FILIKS
61603 gm. Nowodwór Jan GRZECHNIK
61603 gm. Nowodwór Andrzej CUCH
61603 gm. Nowodwór Zbigniew KOWALCZYK
61603 gm. Nowodwór Andrzej GĄGAŁA
61603 gm. Nowodwór Ireneusz SURMACZ
320404 gm. Nowogard Wojciech WŁODARCZYK
320404 gm. Nowogard Anna WIĄZ
320404 gm. Nowogard Paweł LEMBAS
320404 gm. Nowogard Stanisław WIŚNIEWSKI
320404 gm. Nowogard Michał WIATR
320404 gm. Nowogard Dariusz KIELAN
320404 gm. Nowogard Zbigniew CERANKA
320404 gm. Nowogard Stanisław SANIUK
320404 gm. Nowogard Robert CZAPLA
320404 gm. Nowogard Marcin WOLNY
320404 gm. Nowogard Renata PIWOWARCZYK
320404 gm. Nowogard Marcin NIERADKA
320404 gm. Nowogard Jowita PAWLAK
320404 gm. Nowogard Adam CZERNIKIEWICZ
320404 gm. Nowogard Michał BOCIARSKI
320404 gm. Nowogard Jacek RAFIŃSKI
320404 gm. Nowogard Jacek JANKOWSKI
320404 gm. Nowogard Jerzy KUBICKI
320404 gm. Nowogard Dariusz OLEJNIK
320404 gm. Nowogard Andrzej KANIA
320404 gm. Nowogard Michał KRATA
20104 gm. Nowogrodziec Mariusz MILER
20104 gm. Nowogrodziec Kazimierz CZERNIAK
20104 gm. Nowogrodziec Brygida FOLĘGA
20104 gm. Nowogrodziec Tadeusz KARASIEWICZ
20104 gm. Nowogrodziec Radosław URBANIK
20104 gm. Nowogrodziec Antonina SZELECHOWICZ
20104 gm. Nowogrodziec Krzysztof SADOWSKI
20104 gm. Nowogrodziec Czesława JANIEC
20104 gm. Nowogrodziec Arkadiusz KOSIOR
20104 gm. Nowogrodziec Kamil RÓŻNICKI
20104 gm. Nowogrodziec Michał SUDOŁ
20104 gm. Nowogrodziec Łukasz IZYDORCZYK
20104 gm. Nowogrodziec Krzysztof DURDA
20104 gm. Nowogrodziec Artur KOZIOŁ
20104 gm. Nowogrodziec Mirosław MIELNIK
200704 gm. Nowogród Michał KOZIKOWSKI
200704 gm. Nowogród Urszula PARZYCH
200704 gm. Nowogród Janusz DZBEŃSKI
200704 gm. Nowogród Łukasz NIKSA
200704 gm. Nowogród Wiesław SKRODZKI
200704 gm. Nowogród Bogdan CHĘTNIK
200704 gm. Nowogród Anna KRAJEWSKA
200704 gm. Nowogród Tadeusz ZAWADA
200704 gm. Nowogród Grażyna ZIARNO
200704 gm. Nowogród Tomasz KOWALCZYK
200704 gm. Nowogród Wiktor NALEWAJEK
200704 gm. Nowogród Agnieszka JANKOWSKA
200704 gm. Nowogród Adrian ŻEBROWSKI
200704 gm. Nowogród Wioletta BRZOSTEK
200704 gm. Nowogród Daniel CWALINA
80905 gm. Nowogród Bobrzański Stefania KULCZYCKA
80905 gm. Nowogród Bobrzański Anna LOCH
80905 gm. Nowogród Bobrzański Beata RYDZIO
80905 gm. Nowogród Bobrzański Henryk MAJDAŃSKI
80905 gm. Nowogród Bobrzański Tomasz SAWICKI
80905 gm. Nowogród Bobrzański Dorota LASKOWSKA-KABAŁA
80905 gm. Nowogród Bobrzański Ryszard KRÓL
80905 gm. Nowogród Bobrzański Agata KULAS
80905 gm. Nowogród Bobrzański Stanisław DROSZCZAK
80905 gm. Nowogród Bobrzański Agnieszka KOTUŃSKA
80905 gm. Nowogród Bobrzański Michał STAREK
80905 gm. Nowogród Bobrzański Mariusz CECH
80905 gm. Nowogród Bobrzański Krzysztof MICHALEC
80905 gm. Nowogród Bobrzański Artur BERBEKA
80905 gm. Nowogród Bobrzański Andrzej FORNALEWICZ
321005 gm. Nowogródek Pomorski Radosław MOLKA
321005 gm. Nowogródek Pomorski GRZEGORZ POKONIECZNY
321005 gm. Nowogródek Pomorski Karolina STASIAK
321005 gm. Nowogródek Pomorski ANIELA PIOTROWICZ-PŁOCIENICZAK
321005 gm. Nowogródek Pomorski Roman OLEŚ
321005 gm. Nowogródek Pomorski WODZISŁAW GRZECA
321005 gm. Nowogródek Pomorski Janusz MICKIEWICZ
321005 gm. Nowogródek Pomorski Marek PĘKACZ
321005 gm. Nowogródek Pomorski DAMIAN IWANOWSKI
321005 gm. Nowogródek Pomorski MAŁGORZATA GLAPKA
321005 gm. Nowogródek Pomorski ZDZISŁAW PISZCZECKI
321005 gm. Nowogródek Pomorski Izabela BUDZIKOWSKA
321005 gm. Nowogródek Pomorski ANGELIKA RUTKOWSKA
321005 gm. Nowogródek Pomorski ELŻBIETA WIŚNIAK
321005 gm. Nowogródek Pomorski Małgorzata SZCZYGIEŁ
100608 gm. Nowosolna Małgorzata KAMIŃSKA-BRUSZEWSKA
100608 gm. Nowosolna Marek MARKIEWICZ
100608 gm. Nowosolna Agnieszka KLIMEK
100608 gm. Nowosolna Mariusz SZULC
100608 gm. Nowosolna Jacek KRÓLIKOWSKI
100608 gm. Nowosolna Radosław MIELCZAREK
100608 gm. Nowosolna Janina WLAZŁO
100608 gm. Nowosolna Dorota SZUMSKA
100608 gm. Nowosolna Marta KIELAN
100608 gm. Nowosolna Sylwia KOSZADA
100608 gm. Nowosolna Katarzyna KUCHARSKA
100608 gm. Nowosolna Joanna ORYSIAK-WITKOWSKA
100608 gm. Nowosolna Michał NOWACKI
100608 gm. Nowosolna Robert WŁODARCZYK
100608 gm. Nowosolna Bartosz RAKOWSKI
141909 gm. Nowy Duninów Beata GOŚCINIAK
141909 gm. Nowy Duninów Włodzimierz ROMAŃSKI
141909 gm. Nowy Duninów Andrzej PIETRZAK
141909 gm. Nowy Duninów Sławomir WAĆKOWSKI
141909 gm. Nowy Duninów Marek SZULCZEWSKI
141909 gm. Nowy Duninów Krzysztof WERNIKIEWICZ
141909 gm. Nowy Duninów Dariusz ZAJĄCZKOWSKI
141909 gm. Nowy Duninów Anna KALWASIŃSKA
141909 gm. Nowy Duninów Jerzy NOWACKI
141909 gm. Nowy Duninów Waldemar KIJEK
141909 gm. Nowy Duninów Małgorzata KUCZKOWSKA
141909 gm. Nowy Duninów Zofia GARWACKA
141909 gm. Nowy Duninów Piotr KIJEK
141909 gm. Nowy Duninów Krzysztof OLEWNIK
141909 gm. Nowy Duninów Izabela GUTORSKA
201106 gm. Nowy Dwór Paweł DROŻDŻEJKO
201106 gm. Nowy Dwór Elżbieta STASIULEWICZ
201106 gm. Nowy Dwór Krystyna KULMACZEWSKA
201106 gm. Nowy Dwór Roman BUBIENKO
201106 gm. Nowy Dwór Marcin MOŻEJKO
201106 gm. Nowy Dwór Mirosław RYSZKIEWICZ
201106 gm. Nowy Dwór Piotr ANDRUKIEWICZ
201106 gm. Nowy Dwór Grażyna RUTKOWSKA
201106 gm. Nowy Dwór Daniel SZCZURKO
201106 gm. Nowy Dwór Katarzyna KALENIK
201106 gm. Nowy Dwór Przemysław GAWRYLIK
201106 gm. Nowy Dwór Maria BOBRYK
201106 gm. Nowy Dwór Mirosław RADUCHA
201106 gm. Nowy Dwór Stanisław SOBOLEWSKI
201106 gm. Nowy Dwór Kazimierz RUSIECKI
221002 gm. Nowy Dwór Gdański Tomasz SIEKLUCKI
221002 gm. Nowy Dwór Gdański Paweł ZAWILIŃSKI
221002 gm. Nowy Dwór Gdański Wioletta PRZYBOROWSKA
221002 gm. Nowy Dwór Gdański Witold STASZEWSKI
221002 gm. Nowy Dwór Gdański Krystyna RUDZIŃSKA
221002 gm. Nowy Dwór Gdański Zbigniew KOĆKO
221002 gm. Nowy Dwór Gdański Wojciech KRAWCZYK
221002 gm. Nowy Dwór Gdański Andrzej BIELIŃSKI
221002 gm. Nowy Dwór Gdański Krystyna TOKARSKA
221002 gm. Nowy Dwór Gdański Beata GOŁĘBIOWSKA
221002 gm. Nowy Dwór Gdański Henryk BRZOZOWSKI
221002 gm. Nowy Dwór Gdański Dorota SOBOCIŃSKA
221002 gm. Nowy Dwór Gdański Marian LASKOWSKI
221002 gm. Nowy Dwór Gdański Ryszard ŁABĘDZKI
221002 gm. Nowy Dwór Gdański Radosław WÓJCIK
101507 gm. Nowy Kawęczyn Michał JAROŃ
101507 gm. Nowy Kawęczyn Maria MACIAK
101507 gm. Nowy Kawęczyn Paweł NOWAKOWSKI
101507 gm. Nowy Kawęczyn Dariusz WALENDZIK
101507 gm. Nowy Kawęczyn Jacek DŁUGOSZ
101507 gm. Nowy Kawęczyn Radosław WALENDZIK
101507 gm. Nowy Kawęczyn Antoni MICHALSKI
101507 gm. Nowy Kawęczyn Tadeusz PIĄTKOWSKI
101507 gm. Nowy Kawęczyn Jarosław PAWLAK
101507 gm. Nowy Kawęczyn Mateusz FRĄC
101507 gm. Nowy Kawęczyn Magdalena STARENDA
101507 gm. Nowy Kawęczyn Stanisław GÓRSKI
101507 gm. Nowy Kawęczyn Monika MYDŁOWSKA
101507 gm. Nowy Kawęczyn Bogumiła DYSZKOWSKA
101507 gm. Nowy Kawęczyn Bartosz GAJDZIŃSKI
260103 gm. Nowy Korczyn Paweł KULIK
260103 gm. Nowy Korczyn Kazimiera GOŁDYN
260103 gm. Nowy Korczyn Grzegorz MISIASZEK
260103 gm. Nowy Korczyn Edward RAGAN
260103 gm. Nowy Korczyn Jerzy PIETROWSKI
260103 gm. Nowy Korczyn Czesław ZAWADA
260103 gm. Nowy Korczyn Ludwik MAREK
260103 gm. Nowy Korczyn Krystyna SZAFRANIEC
260103 gm. Nowy Korczyn Wojciech NIEDOPYTALSKI
260103 gm. Nowy Korczyn Marcelina DYBEK
260103 gm. Nowy Korczyn Władysław TRELA
260103 gm. Nowy Korczyn Grzegorz BORLA
260103 gm. Nowy Korczyn Anna WIŚNIEWSKA
260103 gm. Nowy Korczyn Urszula DZIAMA
260103 gm. Nowy Korczyn Stanisława WITKOWSKA
220907 gm. Nowy Staw Anna SZKUTNIK
220907 gm. Nowy Staw Jadwiga PIWOWAR
220907 gm. Nowy Staw Tomasz ŁOŚ
220907 gm. Nowy Staw Agnieszka RAFAŁ
220907 gm. Nowy Staw Krzysztof SIENNICKI
220907 gm. Nowy Staw Jerzy PALCZEWSKI
220907 gm. Nowy Staw Agata BALIŃSKA-GDULA
220907 gm. Nowy Staw Mariusz ŻUKOWSKI
220907 gm. Nowy Staw Witold NOWICKI
220907 gm. Nowy Staw Elżbieta ZAKRZEWSKA
220907 gm. Nowy Staw Sylwia SKIERKOWSKA
220907 gm. Nowy Staw Teresa WITKOWSKA
220907 gm. Nowy Staw Andrzej PAŁKA
220907 gm. Nowy Staw Marek SZCZECIŃSKI
220907 gm. Nowy Staw Krzysztof KUCHARCZYK
121109 gm. Nowy Targ Paweł DŁUGI
121109 gm. Nowy Targ Teofil CHMIELAK
121109 gm. Nowy Targ Ryszard PIETRAS
121109 gm. Nowy Targ Krzysztof WANICZEK
121109 gm. Nowy Targ Józef LORENC
121109 gm. Nowy Targ Edyta HARĘZA
121109 gm. Nowy Targ Stanisław BUŁA
121109 gm. Nowy Targ Gabriel SZUMAL
121109 gm. Nowy Targ Marek KOLASA
121109 gm. Nowy Targ Łukasz WARAS
121109 gm. Nowy Targ Władysław WASIELAK
121109 gm. Nowy Targ Czesława FIC
121109 gm. Nowy Targ Jan GAŁ
121109 gm. Nowy Targ Wiesław PARZYGNAT
121109 gm. Nowy Targ Dawid SZELIGA
121109 gm. Nowy Targ Jan HABERNY
121109 gm. Nowy Targ Stanisław ZUBEK
121109 gm. Nowy Targ Marek SPROCH
121109 gm. Nowy Targ Piotr ŁABUDA
121109 gm. Nowy Targ Marek ŁAPCZYŃSKI
121109 gm. Nowy Targ Wojciech ŚCISŁOWICZ
301504 gm. Nowy Tomyśl Adam POLAŃSKI
301504 gm. Nowy Tomyśl Piotr SZYMKOWIAK
301504 gm. Nowy Tomyśl Włodzimierz HIBNER
301504 gm. Nowy Tomyśl Agnieszka MOLENDA-GAŁGANEK
301504 gm. Nowy Tomyśl Tomasz WLEKŁY
301504 gm. Nowy Tomyśl Tomasz ANTUSZEWSKI
301504 gm. Nowy Tomyśl Andrzej WAŁĘSA
301504 gm. Nowy Tomyśl Krystyna WILKOSZARSKA
301504 gm. Nowy Tomyśl Wojciech ANDRYSZCZYK
301504 gm. Nowy Tomyśl Rafał TABACZYŃSKI
301504 gm. Nowy Tomyśl Adam SZOFER
301504 gm. Nowy Tomyśl Radosław KRET
301504 gm. Nowy Tomyśl Marek RATAJCZAK
301504 gm. Nowy Tomyśl Henryk KRZESZOWSKI
301504 gm. Nowy Tomyśl Tomasz MATUSIAK
301504 gm. Nowy Tomyśl Bogusław NAWROT
301504 gm. Nowy Tomyśl Leszek DRĄŻKOWIAK
301504 gm. Nowy Tomyśl Łukasz CHALASZ
301504 gm. Nowy Tomyśl Łukasz FRAŃSKI
301504 gm. Nowy Tomyśl Mateusz JANDY
301504 gm. Nowy Tomyśl Błażej LIPIECKI
120106 gm. Nowy Wiśnicz Izabela PROKOP
120106 gm. Nowy Wiśnicz Jan GAZDA
120106 gm. Nowy Wiśnicz Marcin DANIEC
120106 gm. Nowy Wiśnicz Joanna PYRZ
120106 gm. Nowy Wiśnicz Zbigniew KLIMEK
120106 gm. Nowy Wiśnicz Władysław STARY
120106 gm. Nowy Wiśnicz Aneta SOPATA
120106 gm. Nowy Wiśnicz Marek PALEJ
120106 gm. Nowy Wiśnicz Piotr BRZEGOWY
120106 gm. Nowy Wiśnicz Stanisław TABOR
120106 gm. Nowy Wiśnicz Marcin KORTA
120106 gm. Nowy Wiśnicz Henryk ADAMCZYK
120106 gm. Nowy Wiśnicz Radosław NABIELEC
120106 gm. Nowy Wiśnicz Sławomir BŁONIARZ
120106 gm. Nowy Wiśnicz Szczepan SUŁEK
180507 gm. Nowy Żmigród Piotr KUDŁATY
180507 gm. Nowy Żmigród Mateusz SMYKA
180507 gm. Nowy Żmigród Michał KUZNECKI
180507 gm. Nowy Żmigród Piotr SUSKI
180507 gm. Nowy Żmigród Grzegorz MUNIA
180507 gm. Nowy Żmigród Zenon KSIĄŻKIEWICZ
180507 gm. Nowy Żmigród Krzysztof JANUSZ
180507 gm. Nowy Żmigród Tadeusz CZAJKOWSKI
180507 gm. Nowy Żmigród Henryk STRZELEC
180507 gm. Nowy Żmigród Maria HOMLAK
180507 gm. Nowy Żmigród Wioleta MUCHA
180507 gm. Nowy Żmigród Adam HAROWICZ
180507 gm. Nowy Żmigród Ryszard BĘBEN
180507 gm. Nowy Żmigród Andrzej MROCZKA
180507 gm. Nowy Żmigród Tadeusz ŹREBIEC
180206 gm. Nozdrzec Grzegorz BARAN
180206 gm. Nozdrzec Marian ZABÓJ
180206 gm. Nozdrzec Edward DUDA
180206 gm. Nozdrzec Stanisław SZPIECH
180206 gm. Nozdrzec Adrian SKUBISZ
180206 gm. Nozdrzec Zygmunt WAWCZAK
180206 gm. Nozdrzec Krzysztof ZAWADZKI
180206 gm. Nozdrzec Grażyna GŁADYSZ
180206 gm. Nozdrzec Zbigniew SZPIECH
180206 gm. Nozdrzec Anna SKÓRSKA
180206 gm. Nozdrzec Sylwester BOBOLA
180206 gm. Nozdrzec Piotr OGRODNIK
180206 gm. Nozdrzec Stanisław POTOCZNY
180206 gm. Nozdrzec Stanisław DAŃKO
180206 gm. Nozdrzec Krzysztof KURDZIEL
141606 gm. Nur Jarosław GÓRAL
141606 gm. Nur Andrzej JADCZAK
141606 gm. Nur Ryszard KOMBÓR
141606 gm. Nur Rafał KRUSZEWSKI
141606 gm. Nur Dariusz TYMIŃSKI
141606 gm. Nur Janusz TCHÓRZNICKI
141606 gm. Nur Grzegorz BOGUCKI
141606 gm. Nur Grzegorz STPICZYŃSKI
141606 gm. Nur Edward JAŃCZUK
141606 gm. Nur Józef KAMIŃSKI
141606 gm. Nur Krzysztof BIELIK
141606 gm. Nur Remigiusz KOWALCZYK
141606 gm. Nur Adam MURAWSKI
141606 gm. Nur Emilia STAŃCZUK
141606 gm. Nur Stanisław GODLEWSKI
201007 gm. Nurzec-Stacja Zbigniew OLESIŃSKI
201007 gm. Nurzec-Stacja Zenon PODBIELSKI
201007 gm. Nurzec-Stacja Wojciech WOJTKOWSKI
201007 gm. Nurzec-Stacja Irena WAKULUK
201007 gm. Nurzec-Stacja Roman PAWŁOWSKI
201007 gm. Nurzec-Stacja Jan SZPAŃSKI
201007 gm. Nurzec-Stacja Mieczysław BARTOSIUK
201007 gm. Nurzec-Stacja Tomasz LEONIUK
201007 gm. Nurzec-Stacja Kamil GRZYB
201007 gm. Nurzec-Stacja Aleksander PUTKO
201007 gm. Nurzec-Stacja Izabela JURCZAK
201007 gm. Nurzec-Stacja Włodzimierz BONDARENKO
201007 gm. Nurzec-Stacja Grzegorz WIKTORUK
201007 gm. Nurzec-Stacja Jerzy OLESIUK
201007 gm. Nurzec-Stacja Aleksander DUBIŃSKI
160705 gm. Nysa Celina LICHNOWSKA
160705 gm. Nysa Ewelina SZEWCZUK
160705 gm. Nysa Marek ŚWIĘS
160705 gm. Nysa Adam ZELENT
160705 gm. Nysa Maciej KRZYSIK
160705 gm. Nysa Jolanta TRYTKO-WARCZAK
160705 gm. Nysa Paweł SZYRA
160705 gm. Nysa Ryszard JAMIŃSKI
160705 gm. Nysa Kordian KOLBIARZ
160705 gm. Nysa Edward HAŁAJKO
160705 gm. Nysa Danuta PASIEKA
160705 gm. Nysa Feliks KAMIENIK
160705 gm. Nysa Zdzisław KONIK
160705 gm. Nysa Paweł NAKONIECZNY
160705 gm. Nysa Wojciech GRUBIAK
160705 gm. Nysa Jacek TARNOWSKI
160705 gm. Nysa Łukasz BOGDANOWSKI
160705 gm. Nysa Dariusz BEDNARZ
160705 gm. Nysa Joanna BOSAK
160705 gm. Nysa Lilla CWAJNA
160705 gm. Nysa Jacek CZUCHRAJ
160705 gm. Nysa Sebastian JANKOWICZ
160705 gm. Nysa Damian KWIATKOWSKI
301601 gm. Oborniki Tomasz KAMIŃSKI
301601 gm. Oborniki Krzysztof PIOTROWSKI
301601 gm. Oborniki Paweł DREWICZ
301601 gm. Oborniki Henryk BRODNIEWICZ
301601 gm. Oborniki Jarosław PAULUS
301601 gm. Oborniki Aleksandra KULUPA
301601 gm. Oborniki Wiesław GARBARZ
301601 gm. Oborniki Beata MATELSKA
301601 gm. Oborniki Ariel MAŃCZAK
301601 gm. Oborniki Jarosław NOSAL
301601 gm. Oborniki Marek LEMAŃSKI
301601 gm. Oborniki Małgorzata WITEK
301601 gm. Oborniki Renata MAŁYSZEK
301601 gm. Oborniki Tomasz SZRAMA
301601 gm. Oborniki Adam STAŃKO
301601 gm. Oborniki Barbara BACIC-GAERTNER
301601 gm. Oborniki Lucyna CHUDZICKA
301601 gm. Oborniki Andrzej WALKOWSKI
301601 gm. Oborniki Paweł DREGER
301601 gm. Oborniki Edyta MIKOŁAJCZAK
301601 gm. Oborniki Błażej PACHOLSKI
22001 gm. Oborniki Śląskie Artur PRZYSTARZ
22001 gm. Oborniki Śląskie Janusz KORNAŚ
22001 gm. Oborniki Śląskie Grzegorz CZAJKOWSKI
22001 gm. Oborniki Śląskie Hubert OZIMINA
22001 gm. Oborniki Śląskie Agnieszka ZAKĘŚ
22001 gm. Oborniki Śląskie Jakub RUDZKI
22001 gm. Oborniki Śląskie Andrzej JAROS
22001 gm. Oborniki Śląskie Arkadiusz KUCHARSKI
22001 gm. Oborniki Śląskie Dawid STAWIAK
22001 gm. Oborniki Śląskie Tomasz GIBALSKI
22001 gm. Oborniki Śląskie Maciej WOLNY
22001 gm. Oborniki Śląskie Joanna MUSIAŁ
22001 gm. Oborniki Śląskie Ryszard SZYMAŃSKI
22001 gm. Oborniki Śląskie Marta ROGALA
22001 gm. Oborniki Śląskie Maciej BOROWSKI
260906 gm. Obrazów Fabian STASIAK
260906 gm. Obrazów Anna SMARDZ
260906 gm. Obrazów Arkadiusz HECIAK
260906 gm. Obrazów Wiesław STĘPIEŃ
260906 gm. Obrazów Ewa OCHMERAK
260906 gm. Obrazów Antoni RYLSKI
260906 gm. Obrazów Szczepan JUDA
260906 gm. Obrazów Ewa KRZEMIŃSKA
260906 gm. Obrazów Bożena OLECH
260906 gm. Obrazów Dariusz WYDRZYŃSKI
260906 gm. Obrazów Wiesław SŁOMKA
260906 gm. Obrazów Bogdan SAJA
260906 gm. Obrazów Teresa SZCZUDŁO
260906 gm. Obrazów Lidia KĘDZIORA
260906 gm. Obrazów Anna STANISZEWSKA
41507 gm. Obrowo Jarosław SOCHA
41507 gm. Obrowo Roman SKÓRSKI
41507 gm. Obrowo Artur KANAREK
41507 gm. Obrowo Daniela KORPALSKA
41507 gm. Obrowo Bartosz ZDUŃSKI
41507 gm. Obrowo Alicja TARKOWSKA
41507 gm. Obrowo Jerzy FALKOWSKI
41507 gm. Obrowo Zbigniew BOGUSZ
41507 gm. Obrowo Jan MARCINKOWSKI
41507 gm. Obrowo Wiesław POPŁAWSKI
41507 gm. Obrowo Marcin LEWANDOWSKI
41507 gm. Obrowo Marcin LEWANDOWSKI
41507 gm. Obrowo Tymon KOKOT
41507 gm. Obrowo Kazimierz MUSIAŁOWSKI
41507 gm. Obrowo Sylwia LISIŃSKA
142402 gm. Obryte Władysław MROCZKOWSKI
142402 gm. Obryte Dariusz SEROKA
142402 gm. Obryte Dariusz SMYK
142402 gm. Obryte Krystyna KRUSZEWSKA
142402 gm. Obryte Marcin DEPTUŁA
142402 gm. Obryte Krzysztof OLEKSA
142402 gm. Obryte Alina KARCZEWSKA
142402 gm. Obryte Krzysztof BUCZKOWSKI
142402 gm. Obryte Sławomir KRÓL
142402 gm. Obryte Tadeusz SKOCZYLAS
142402 gm. Obryte Marek RUTKOWSKI
142402 gm. Obryte Renata WILCZYŃSKA
142402 gm. Obryte Sławomir JASKULSKI
142402 gm. Obryte Franciszek RYCHLICKI
142402 gm. Obryte Paweł FALBA
302404 gm. Obrzycko Włodzimierz JANASEK
302404 gm. Obrzycko Mariusz JEZIORNY
302404 gm. Obrzycko Krzysztof KOWALIK
302404 gm. Obrzycko Wojciech MACHAJ
302404 gm. Obrzycko Mariola BIEDZIAK
302404 gm. Obrzycko Karol TONAK
302404 gm. Obrzycko Dariusz STAŃKA
302404 gm. Obrzycko Stefan RUNOWSKI
302404 gm. Obrzycko Piotr SENKOWSKI
302404 gm. Obrzycko Mariusz ŚMIGIELSKI
302404 gm. Obrzycko Jacek NOWAKOWSKI
302404 gm. Obrzycko Ireneusz STACHOWIAK
302404 gm. Obrzycko Jan ADAMCZAK
302404 gm. Obrzycko Krzysztof TOMCZAK
302404 gm. Obrzycko Tomasz MIGA
60210 gm. Obsza Zdzisław OLESZEK
60210 gm. Obsza Zbigniew BŹDZIUCH
60210 gm. Obsza Dariusz BIELAK
60210 gm. Obsza Zbigniew POŁUCH
60210 gm. Obsza Ryszard GRZYB
60210 gm. Obsza Irena KOŚCIK
60210 gm. Obsza Tomasz PAWŁOWSKI
60210 gm. Obsza Lech SYTY
60210 gm. Obsza Danuta MARKOWICZ
60210 gm. Obsza Jerzy WÓJCIK
60210 gm. Obsza Andrzej SARZYŃSKI
60210 gm. Obsza Stanisław SIENIAWSKI
60210 gm. Obsza Tomasz WUJDA
60210 gm. Obsza Artur MATYSIAK
60210 gm. Obsza Marian BURY
121110 gm. Ochotnica Dolna Robert KRÓLCZYK
121110 gm. Ochotnica Dolna Andrzej RUNGER
121110 gm. Ochotnica Dolna Bożena KUZIEL
121110 gm. Ochotnica Dolna Stanisław FALTYN
121110 gm. Ochotnica Dolna Barbara UDZIELA
121110 gm. Ochotnica Dolna Maria GŁÓD
121110 gm. Ochotnica Dolna Maria CHLIPAŁA-GOŁDYN
121110 gm. Ochotnica Dolna Jan FRANCZYK
121110 gm. Ochotnica Dolna Irena PAWLIK
121110 gm. Ochotnica Dolna Jan JAGIEŁA
121110 gm. Ochotnica Dolna Halina ZIEMIANEK
121110 gm. Ochotnica Dolna Jerzy UDZIELA
121110 gm. Ochotnica Dolna Jacek NOWOROLNIK
121110 gm. Ochotnica Dolna Tadeusz HEBDA
121110 gm. Ochotnica Dolna Maciej MIKOŁAJCZYK
301703 gm. Odolanów Jan PROKOP
301703 gm. Odolanów Eugeniusz JAKUBIAK
301703 gm. Odolanów Maria SKRZYPIŃSKA
301703 gm. Odolanów Zdzisław GERTIG
301703 gm. Odolanów Marian JANICKI
301703 gm. Odolanów Maciej ŻURAW
301703 gm. Odolanów Janusz SZUSTKIEWICZ
301703 gm. Odolanów Grzegorz FLEISCHER
301703 gm. Odolanów Jan KOWALSKI
301703 gm. Odolanów Jarosław CIERPKA
301703 gm. Odolanów Marian DOLATA
301703 gm. Odolanów Anna KĄDZIELA
301703 gm. Odolanów Gabriela ZAWADA
301703 gm. Odolanów Czesław LIS
301703 gm. Odolanów Dorota BZIK
142304 gm. Odrzywół Elżbieta GARCZYŃSKA
142304 gm. Odrzywół Marian SOŁTYSIAK
142304 gm. Odrzywół Rafał DOBRODZIEJ
142304 gm. Odrzywół Marek KWIATKOWSKI
142304 gm. Odrzywół Krystyna PAPIS
142304 gm. Odrzywół Jacek KORYCKI
142304 gm. Odrzywół Zbigniew KWAŚNIAK
142304 gm. Odrzywół Grażyna ZIEJA
142304 gm. Odrzywół Stanisław GAPYS
142304 gm. Odrzywół Stanisław GLIMASIŃSKI
142304 gm. Odrzywół Marek WALCZAK
142304 gm. Odrzywół Artur MACIERZYŃSKI
142304 gm. Odrzywół Robert ZBROWSKI
142304 gm. Odrzywół Adam SUŁECKI
142304 gm. Odrzywół Sławomir GAJEWSKI
241606 gm. Ogrodzieniec Stanisław SMĘTEK
241606 gm. Ogrodzieniec Ilona GUZIK
241606 gm. Ogrodzieniec Bożena BEDNARZ
241606 gm. Ogrodzieniec Beata PAWEŁCZYK
241606 gm. Ogrodzieniec Martyna BROŻEK
241606 gm. Ogrodzieniec Małgorzata JANOSKA
241606 gm. Ogrodzieniec Karolina ADAMUS
241606 gm. Ogrodzieniec Jerzy JANOSKA
241606 gm. Ogrodzieniec Wanda BEDNARZ
241606 gm. Ogrodzieniec Beata JAKACZ
241606 gm. Ogrodzieniec Grażyna GOŁUCHOWSKA
241606 gm. Ogrodzieniec Michał KUSIAK
241606 gm. Ogrodzieniec Zbigniew FABIAŃCZYK
241606 gm. Ogrodzieniec Elżbieta STANEK
241606 gm. Ogrodzieniec Wioletta BARAN
140206 gm. Ojrzeń Dominik ŚLUBOWSKI
140206 gm. Ojrzeń Arkadiusz WRÓBLEWSKI
140206 gm. Ojrzeń Justyna MUCZYŃSKA
140206 gm. Ojrzeń Jan MARTCZAK
140206 gm. Ojrzeń Agata BUCZEK
140206 gm. Ojrzeń Ariel ZAWADKA
140206 gm. Ojrzeń Elżbieta RYKOWSKA
140206 gm. Ojrzeń Leszek FELCZYŃSKI
140206 gm. Ojrzeń Marek OLECHOWICZ
140206 gm. Ojrzeń Mirosław STUDZIŃSKI
140206 gm. Ojrzeń Sławomir MIĄCZYŃSKI
140206 gm. Ojrzeń Grzegorz LEJMAN
140206 gm. Ojrzeń Danuta BIŃCZYCKA
140206 gm. Ojrzeń Waldemar ZIMNOWODZKI
140206 gm. Ojrzeń Zbigniew SADKOWSKI
303105 gm. Okonek Agnieszka KARAŚ
303105 gm. Okonek Maria MISZTA
303105 gm. Okonek Bartłomiej GŁOWACKI
303105 gm. Okonek Zbigniew KWIATKOWSKI
303105 gm. Okonek Henryk BERCZYŃSKI
303105 gm. Okonek Sebastian KORZENIOWSKI
303105 gm. Okonek Jan KOCZELA
303105 gm. Okonek Maria GRZEGORCZYK
303105 gm. Okonek Ryszard PRZYBYLSKI
303105 gm. Okonek Włodzimierz CHOROSZEWSKI
303105 gm. Okonek Jolanta STĘPNIAK
303105 gm. Okonek Sławomir BOBRZYŃSKI
303105 gm. Okonek Anna PANCERNA-KEMPSKA
303105 gm. Okonek Tomasz MIAŁSZYGROSZ
303105 gm. Okonek Paweł ŚWIDERSKI
260205 gm. Oksa Krzysztof KOLEKTA
260205 gm. Oksa Tomasz KUSAJ
260205 gm. Oksa Kamil CHOLERZYŃSKI
260205 gm. Oksa Dariusz ŁASKAWSKI
260205 gm. Oksa Kazimierz SZYMAŃSKI
260205 gm. Oksa Mieczysława BIELAS
260205 gm. Oksa Jacek MALINOWSKI
260205 gm. Oksa Iwona SADOWSKA
260205 gm. Oksa Anna PONICKA
260205 gm. Oksa Lidia TUREK
260205 gm. Oksa Krzysztof BODZIOCH
260205 gm. Oksa Barbara BODZIOCH
260205 gm. Oksa Halina BODZIOCH
260205 gm. Oksa Gustaw RZEPIŃSKI
260205 gm. Oksa Izabela KOT
281304 gm. Olecko Marcin CZEKAY
281304 gm. Olecko Grzegorz KŁOCZKO
281304 gm. Olecko Wacław OLSZEWSKI
281304 gm. Olecko Jarosław BAGIEŃSKI
281304 gm. Olecko Karol SOBCZAK
281304 gm. Olecko Rafał BIELAWSKI
281304 gm. Olecko Anna KACZOR
281304 gm. Olecko Wojciech LEONARCZYK
281304 gm. Olecko Mariusz MIŁUN
281304 gm. Olecko Marian PRUSKO
281304 gm. Olecko Alicja NOWIK
281304 gm. Olecko Janina ANUSZKIEWICZ
281304 gm. Olecko Marcin ROSZKO
281304 gm. Olecko Wojciech REJTERADA
281304 gm. Olecko Paweł GIEŁAZIS
281304 gm. Olecko Renata MACIĄG
281304 gm. Olecko Wioletta ŻUKOWSKA
281304 gm. Olecko Alicja STEFANOWSKA
281304 gm. Olecko Grzegorz WRÓBLEWSKI
281304 gm. Olecko Ferdynand GRODZICKI
281304 gm. Olecko Dawid BONDARENKO
120405 gm. Olesno Dariusz SNOPEK
120405 gm. Olesno Janusz MORAWIEC
120405 gm. Olesno Andrzej SZCZEBAK
120405 gm. Olesno Stanisław MACHAJ
120405 gm. Olesno Krzysztof MOSIO
120405 gm. Olesno Stanisław MASŁOŃ
120405 gm. Olesno Henryk BUŁAT
120405 gm. Olesno Roman GRUCHAŁA
120405 gm. Olesno Bogdan WAŁASZEK
120405 gm. Olesno Marta KĄDZIELAWSKA
120405 gm. Olesno Jan WĘGIEL
120405 gm. Olesno Bożena ZACHARA
120405 gm. Olesno Stanisław PRZYBYŁO
120405 gm. Olesno Marek JANIK
120405 gm. Olesno Andrzej DYMON
160803 gm. Olesno Jan JASKULSKI
160803 gm. Olesno Artur PALUCH
160803 gm. Olesno Tadeusz RUTKO
160803 gm. Olesno Piotr GRĘDA
160803 gm. Olesno Grzegorz BIERNACKI
160803 gm. Olesno Tadeusz ZAMŁYŃSKI
160803 gm. Olesno Andrzej KOCHAŃSKI
160803 gm. Olesno Jarosław LESZCZYŃSKI
160803 gm. Olesno Irena HADASIK
160803 gm. Olesno Marek LEŚNIAK
160803 gm. Olesno Łukasz CZOŁKOS
160803 gm. Olesno Klaudiusz MAŁEK
160803 gm. Olesno Jan BONK
160803 gm. Olesno Edeltrauda ZUG
160803 gm. Olesno Henryk KUCHARCZYK
180906 gm. Oleszyce Ireneusz MAJDAN
180906 gm. Oleszyce Zbigniew SZYK
180906 gm. Oleszyce Barbara HYPIAK
180906 gm. Oleszyce Maria LECHOWICZ
180906 gm. Oleszyce Konrad CZERWIEC
180906 gm. Oleszyce Piotr BIAŁY
180906 gm. Oleszyce Marek BUCZKO
180906 gm. Oleszyce Wiesław OSUCH
180906 gm. Oleszyce Jan WORONIAK
180906 gm. Oleszyce Tadeusz ŻURAWEL
180906 gm. Oleszyce Zygmunt OSIOWY
180906 gm. Oleszyce Mariusz BOROWIEC
180906 gm. Oleszyce Marek KOŁCZ
180906 gm. Oleszyce Dariusz BOSAK
180906 gm. Oleszyce Janusz LINEK
21406 gm. Oleśnica Marta BARSKA
21406 gm. Oleśnica Władysław SZYMAŃSKI
21406 gm. Oleśnica Grzegorz SZYMAŃSKI
21406 gm. Oleśnica Janina BEDNARSKA
21406 gm. Oleśnica Czesław KACZMAREK
21406 gm. Oleśnica Daniel BANAŚ
21406 gm. Oleśnica Tadeusz KUNAJ
21406 gm. Oleśnica Anita MARKIEWICZ-WRÓBEL
21406 gm. Oleśnica Tomasz DOMAL
21406 gm. Oleśnica Justyna BATOG
21406 gm. Oleśnica Łukasz GRZYB
21406 gm. Oleśnica Aleksandra SIERUGA
21406 gm. Oleśnica Marcin KORZĘPA
21406 gm. Oleśnica Jacek BARTOSIK
21406 gm. Oleśnica Agnieszka PODOBIŃSKA
261203 gm. Oleśnica Tadeusz KAWA
261203 gm. Oleśnica Jadwiga KOZIOŁ
261203 gm. Oleśnica Krystyna BATOR
261203 gm. Oleśnica Łukasz KOZŁOWSKI
261203 gm. Oleśnica Leopold RUP
261203 gm. Oleśnica Marian TENDERA
261203 gm. Oleśnica Wiesław GREMBOSZ
261203 gm. Oleśnica Konrad GUŁA
261203 gm. Oleśnica Anna ZELIAŚ
261203 gm. Oleśnica Michał LALEWICZ
261203 gm. Oleśnica Wiesław CZUPRYN
261203 gm. Oleśnica Aneta SKURSKA
261203 gm. Oleśnica Stanisław SKÓRSKI
261203 gm. Oleśnica Piotr PŁATOS
261203 gm. Oleśnica Agnieszka KOSAŁKA
121205 gm. Olkusz Józef FILAS
121205 gm. Olkusz Przemysław KWIATKOWSKI
121205 gm. Olkusz Maria BESZTERDO
121205 gm. Olkusz Henryk GAMRAT
121205 gm. Olkusz Katarzyna KAMIONKA
121205 gm. Olkusz Sebastian TOMSIA
121205 gm. Olkusz Ewa KIEŁTYKA
121205 gm. Olkusz Jan KUCHARZYK
121205 gm. Olkusz Łukasz KMITA
121205 gm. Olkusz Wojciech PANEK
121205 gm. Olkusz Roman PIAŚNIK
121205 gm. Olkusz Jarosław GAŁKA
121205 gm. Olkusz Arkadiusz KRÓLEWICZ
121205 gm. Olkusz Wojciech OZDOBA
121205 gm. Olkusz Wacław CHŁOSTA
121205 gm. Olkusz Łukasz PIĄTEK
121205 gm. Olkusz Zbigniew STACH
121205 gm. Olkusz Jerzy KWAŚNIEWSKI
121205 gm. Olkusz Apolinary ĆWIĘCZEK
121205 gm. Olkusz Małgorzata POSTOŁEK
121205 gm. Olkusz Grzegorz TOMSIA
182104 gm. Olszanica Teresa SKARBIŃSKA
182104 gm. Olszanica Jan OGORZAŁY
182104 gm. Olszanica Jan KOZICKI
182104 gm. Olszanica Justyna OSTROWSKA
182104 gm. Olszanica Bogdan JAKIEL
182104 gm. Olszanica Andrzej MARCINIAK
182104 gm. Olszanica Mariusz SĘDZIMIR
182104 gm. Olszanica Wiesław KONIK
182104 gm. Olszanica Andrzej SKIBA
182104 gm. Olszanica Ryszard CZERNIGA
182104 gm. Olszanica Franciszek ROMANEK
182104 gm. Olszanica Piotr DENDURA
182104 gm. Olszanica Piotr DOBROWOLSKI
182104 gm. Olszanica Tadeusz DAROSZ
182104 gm. Olszanica Radosław KUNACH
141003 gm. Olszanka Andrzej MICHALAK
141003 gm. Olszanka Danek JANUSZEWSKI
141003 gm. Olszanka Tadeusz WALCZUK
141003 gm. Olszanka Antoni LITWINIUK
141003 gm. Olszanka Jerzy FILIPIUK
141003 gm. Olszanka Krzysztof ROMANIUK
141003 gm. Olszanka Jadwiga ŁUKASZUK
141003 gm. Olszanka Dariusz WOJTCZUK
141003 gm. Olszanka Jacek WASZCZUK
141003 gm. Olszanka Krzysztof PIOTRUK
141003 gm. Olszanka Sylwester MAKARUK
141003 gm. Olszanka Leszek WEREDA
141003 gm. Olszanka Marek BIERNACKI
141003 gm. Olszanka Zenon FILIPIUK
141003 gm. Olszanka Krzysztof RADZIKOWSKI
160106 gm. Olszanka Wojciech ZUBICKI
160106 gm. Olszanka Sławomir BARWIŃSKI
160106 gm. Olszanka Marek SZYMANIAK
160106 gm. Olszanka Tymoteusz DREBSCHOK
160106 gm. Olszanka Wanda GALANT
160106 gm. Olszanka Marian PIRÓG
160106 gm. Olszanka Krzysztof ROSIŃSKI
160106 gm. Olszanka Robert JANKLOWSKI
160106 gm. Olszanka Elżbieta ZAWIŁA
160106 gm. Olszanka Teresa KOWALSKA
160106 gm. Olszanka Sylwia LITWINOWICZ
160106 gm. Olszanka Grażyna ROSIŃSKA
160106 gm. Olszanka Jan WAROWY
160106 gm. Olszanka Paweł JASKUŁA
160106 gm. Olszanka Jerzy TOKARCZYK
141509 gm. Olszewo-Borki Mieczysław KRUKOWSKI
141509 gm. Olszewo-Borki Mieczysław SZELKOWSKI
141509 gm. Olszewo-Borki Andrzej GRZYMAŁA
141509 gm. Olszewo-Borki Bogdan TRZASKA
141509 gm. Olszewo-Borki Robert ŻEBROWSKI
141509 gm. Olszewo-Borki Małgorzata MILEWSKA
141509 gm. Olszewo-Borki Zbigniew LISTWON
141509 gm. Olszewo-Borki Marzena KOBYLIŃSKA
141509 gm. Olszewo-Borki Karol KWIATEK
141509 gm. Olszewo-Borki Karol KADŁUBOWSKI
141509 gm. Olszewo-Borki Daniel SADLAK
141509 gm. Olszewo-Borki Aneta LARENT
141509 gm. Olszewo-Borki Edward LUMA
141509 gm. Olszewo-Borki Remigiusz PĘDZICH
141509 gm. Olszewo-Borki Krzysztof GRALA
300909 gm. Olszówka Adam BOROWSKI
300909 gm. Olszówka Zbigniew GÓRECKI
300909 gm. Olszówka Adam LECHOWSKI
300909 gm. Olszówka Stanisława STYGA
300909 gm. Olszówka Marzena WIECZOREK
300909 gm. Olszówka Adam DOMOWICZ
300909 gm. Olszówka Anna CZAJKOWSKA
300909 gm. Olszówka Krystyna CZUPRYŃSKA
300909 gm. Olszówka Paweł URBANIAK
300909 gm. Olszówka Dariusz PACHOLCZYK
300909 gm. Olszówka Dorota PALUSZKIEWICZ
300909 gm. Olszówka Wiesław OLEJNICZAK
300909 gm. Olszówka Włodzimierz KOWALEWSKI
300909 gm. Olszówka Teresa AUGUSTYNIAK
300909 gm. Olszówka Julian CZERWCZAK
240412 gm. Olsztyn Aleksandra LUBASIŃSKA
240412 gm. Olsztyn Mariusz BUGARA
240412 gm. Olsztyn Grażyna ELMANOWSKA
240412 gm. Olsztyn Janusz KONIECZNY
240412 gm. Olsztyn Robert MŁYŃCZAK
240412 gm. Olsztyn Barbara KUŚMIERSKA
240412 gm. Olsztyn Mirosław FLISOWSKI
240412 gm. Olsztyn Marcin POCH
240412 gm. Olsztyn Marek ROMAŃSKI
240412 gm. Olsztyn Przemysław GAWRON
240412 gm. Olsztyn Tomasz STANIOR
240412 gm. Olsztyn Grzegorz KOTWA
240412 gm. Olsztyn Paweł CELEBAN
240412 gm. Olsztyn Przemysław GORAJEK
240412 gm. Olsztyn Dariusz GÓRECKI
281409 gm. Olsztynek Michał GRZESZCZAK
281409 gm. Olsztynek Roman LEWANDOWSKI
281409 gm. Olsztynek Robert DUMKA
281409 gm. Olsztynek Robert WARAKSA
281409 gm. Olsztynek Alicja WOŹNICKA
281409 gm. Olsztynek Irena PISAREWICZ
281409 gm. Olsztynek Mariusz ZAKRZEWSKI
281409 gm. Olsztynek Ryszard LACHOWICZ
281409 gm. Olsztynek Ryszard ORŁOWSKI
281409 gm. Olsztynek Andrzej WOJDA
281409 gm. Olsztynek Krzysztof KOWALSKI
281409 gm. Olsztynek Andrzej SALWIN
281409 gm. Olsztynek Jerzy GŁOWACZ
281409 gm. Olsztynek Rafał DRASZEK
281409 gm. Olsztynek Stefan PIEŃKOWSKI
21005 gm. Olszyna Wiesław WYPYCH
21005 gm. Olszyna Artur OKUNIEWICZ
21005 gm. Olszyna Małgorzata REPELEWICZ
21005 gm. Olszyna Łukasz SARZYŃSKI
21005 gm. Olszyna Marta LELKO
21005 gm. Olszyna Ryszard ROSZYK
21005 gm. Olszyna Stanisław JANUSZKO
21005 gm. Olszyna Damian KOPIŚ
21005 gm. Olszyna Tomasz TERTEL
21005 gm. Olszyna Piotr KURCZEWSKI
21005 gm. Olszyna Mariola KONDRACKA
21005 gm. Olszyna Patryk OSTROWSKI
21005 gm. Olszyna Roman GRUBIZNA
21005 gm. Olszyna Norbert SCHINDZIELORS
21005 gm. Olszyna Iwona SZNAJDROWICZ
21504 gm. Oława Paweł BUBAŁA
21504 gm. Oława Mariusz MICHAŁOWSKI
21504 gm. Oława Tomasz NIEWODNICZAŃSKI
21504 gm. Oława Marek SOKOŁOWSKI
21504 gm. Oława Andrzej WESOŁOWSKI
21504 gm. Oława Ryszard TERLECKI
21504 gm. Oława Tadeusz GĄSIOR
21504 gm. Oława Artur PIOTROWSKI
21504 gm. Oława Agata OPIOŁA
21504 gm. Oława Paweł KOWALSKI
21504 gm. Oława Ewelina KRUK
21504 gm. Oława Marcin ZIOBROWSKI
21504 gm. Oława Jacek ŁĄGIEWCZYK
21504 gm. Oława Łukasz ADAMCZYK
21504 gm. Oława Sylwia HANISZEWSKA
301505 gm. Opalenica Przemysław ZIMNY
301505 gm. Opalenica Karol KASPERCZAK
301505 gm. Opalenica Stanisław URBAŃSKI
301505 gm. Opalenica Katarzyna CECUŁA
301505 gm. Opalenica Agnieszka GIŻYŃSKA
301505 gm. Opalenica Eugeniusz WOJTKOWIAK
301505 gm. Opalenica Ryszard ZIELEWICZ
301505 gm. Opalenica Elżbieta MORTKA
301505 gm. Opalenica Krzysztof KASPERCZAK
301505 gm. Opalenica Ryszard PIOTROWSKI
301505 gm. Opalenica Elżbieta RADNIECKA
301505 gm. Opalenica Roman SZWECHŁOWICZ
301505 gm. Opalenica Kamilla GÓRKA
301505 gm. Opalenica Sławomir WOLNY
301505 gm. Opalenica Jarosław KORNOSZ
260304 gm. Opatowiec Jolanta ZBOROWSKA
260304 gm. Opatowiec Dorota DOMOŃ
260304 gm. Opatowiec Janusz CABAJ
260304 gm. Opatowiec Stanisław KOSIARA
260304 gm. Opatowiec Marian GRUSZKA
260304 gm. Opatowiec Łukasz PORĘBSKI
260304 gm. Opatowiec Andrzej KRYPCIAK
260304 gm. Opatowiec Henryk KRYCA
260304 gm. Opatowiec Zbigniew BUGAJSKI
260304 gm. Opatowiec Halina PITUŁA
260304 gm. Opatowiec Przemysław JANOWSKI
260304 gm. Opatowiec Mirosław BOKSA
260304 gm. Opatowiec Rafał KAŃSKI
260304 gm. Opatowiec Tomasz NOWAK
260304 gm. Opatowiec Jan SOJKA
240605 gm. Opatów Artur BEDNAREK
240605 gm. Opatów Robert POŚPIECH
240605 gm. Opatów Paweł SOŚNIAK
240605 gm. Opatów Jan ŚLUSARCZYK
240605 gm. Opatów Ksenia SROKA
240605 gm. Opatów Henryk SENDAL
240605 gm. Opatów Dariusz ZAJĄC
240605 gm. Opatów Przemysław SŁAWUTA
240605 gm. Opatów Mirosław SZEWCZUK
240605 gm. Opatów Grzegorz IDASZ
240605 gm. Opatów Tomasz KOTOWICZ
240605 gm. Opatów Szczepan BRZĘCZEK
240605 gm. Opatów Józef CHYRA
240605 gm. Opatów Stanisław GRZYB
240605 gm. Opatów Andrzej ZALSKI
260604 gm. Opatów Marcin SŁAPEK
260604 gm. Opatów Rafał SCHAB
260604 gm. Opatów Krzysztof KAWALEC
260604 gm. Opatów Małgorzata SZCZEPAŃSKA
260604 gm. Opatów Andrzej ADAMSKI
260604 gm. Opatów Jacek CHEBA
260604 gm. Opatów Stanisław WYSOPAL
260604 gm. Opatów Andrzej ŻYCHOWSKI
260604 gm. Opatów Marek RYSIAK
260604 gm. Opatów Magdalena MASTERNAK
260604 gm. Opatów Dawid KARGULEWICZ
260604 gm. Opatów Klaudiusz KĘDZIORA
260604 gm. Opatów Wiesław SUSKA
260604 gm. Opatów Beata WRZOŁEK
260604 gm. Opatów Waldemar BOCHEŃSKI
300708 gm. Opatówek Marlena KIERMAS-GRUSZKA
300708 gm. Opatówek Mateusz WALCZAK
300708 gm. Opatówek Wojciech POKOJOWY
300708 gm. Opatówek Paweł BĄKOWSKI
300708 gm. Opatówek Mariusz MAŁOBURSKI
300708 gm. Opatówek Grzegorz JANIK
300708 gm. Opatówek Sławomir ŚNIEGULA
300708 gm. Opatówek Jarosław KŁYSZ
300708 gm. Opatówek Jarosław BUDKA
300708 gm. Opatówek Agnieszka SUCHORZEWSKA
300708 gm. Opatówek Michał KOSIERB
300708 gm. Opatówek Andrzej BORWIK
300708 gm. Opatówek Zbigniew MUZALEWSKI
300708 gm. Opatówek Damian JAKÓBCZAK
300708 gm. Opatówek Marek SZLENKIER
140207 gm. Opinogóra Górna Robert MIKLASZEWSKI
140207 gm. Opinogóra Górna Grzegorz PSZCZÓŁKOWSKI
140207 gm. Opinogóra Górna Krzysztof PIOTROWSKI
140207 gm. Opinogóra Górna Andrzej KONWERSKI
140207 gm. Opinogóra Górna Adam RZEPLIŃSKI
140207 gm. Opinogóra Górna Iwona SZEMPLIŃSKA
140207 gm. Opinogóra Górna Jerzy KOMOROWSKI
140207 gm. Opinogóra Górna Tadeusz GOŹDZIEWSKI
140207 gm. Opinogóra Górna Jolanta GROCHOWSKA
140207 gm. Opinogóra Górna Rafał OLEWNICZAK
140207 gm. Opinogóra Górna Joanna KRAKOWSKA
140207 gm. Opinogóra Górna Kazimierz WIŚNIEWSKI
140207 gm. Opinogóra Górna Adam GĄSIOROWSKI
140207 gm. Opinogóra Górna Robert GOŹDZIEWSKI
140207 gm. Opinogóra Górna Jacek OKONIECKI
100704 gm. Opoczno Mieczysław WOJCIECHOWSKI
100704 gm. Opoczno Aneta WDÓWKA
100704 gm. Opoczno Marek STATKIEWICZ
100704 gm. Opoczno Wiesław WOŁKIEWICZ
100704 gm. Opoczno Andrzej PACAN
100704 gm. Opoczno Jan ZIĘBA
100704 gm. Opoczno Tadeusz BROLA
100704 gm. Opoczno Krzysztof GRABSKI
100704 gm. Opoczno Tomasz KOPERA
100704 gm. Opoczno Andrzej ROŻENEK
100704 gm. Opoczno Jerzy PRĘCIKOWSKI
100704 gm. Opoczno Jadwiga FIGURA
100704 gm. Opoczno Tomasz RURARZ
100704 gm. Opoczno Alicja SZCZEPANIAK
100704 gm. Opoczno Anna ZIĘBA
100704 gm. Opoczno Robert GRZESIŃSKI
100704 gm. Opoczno Jolanta ŁUCZKA-NITA
100704 gm. Opoczno Marek SIJER
100704 gm. Opoczno Zbigniew SOBCZYK
100704 gm. Opoczno Jakub BIERNACKI
100704 gm. Opoczno Beata WIKTOROWICZ
61205 gm. Opole Lubelskie Andrzej GOLEŃ
61205 gm. Opole Lubelskie Marcin STEMPIN
61205 gm. Opole Lubelskie Radosław ŚPIEWAK
61205 gm. Opole Lubelskie Wiesław GAŁEK
61205 gm. Opole Lubelskie Dariusz STACHOWICZ
61205 gm. Opole Lubelskie Marcin BUCZEK
61205 gm. Opole Lubelskie Karol CYGAN
61205 gm. Opole Lubelskie Romuald ŚLIWA
61205 gm. Opole Lubelskie Dominik KĘPIŃSKI
61205 gm. Opole Lubelskie Zofia WICHA
61205 gm. Opole Lubelskie Waldemar BRYŚ
61205 gm. Opole Lubelskie Paweł KALINOWSKI
61205 gm. Opole Lubelskie Małgorzata STRZELECKA
61205 gm. Opole Lubelskie Katarzyna WOŚ
61205 gm. Opole Lubelskie Zofia STĘPNIAK
100209 gm. Oporów Marcin KRAŚKIEWICZ
100209 gm. Oporów Mariusz TARCZYŃSKI
100209 gm. Oporów Bogumiła LASKA
100209 gm. Oporów Ewa PRUSZKOWSKA
100209 gm. Oporów Mirosław BISIOREK
100209 gm. Oporów Józef TRACZYK
100209 gm. Oporów Agnieszka MATUSIAK-WIWAŁA
100209 gm. Oporów Anita WORKOWSKA
100209 gm. Oporów Andrzej SZCZEPANIAK
100209 gm. Oporów Michał KAWCZYŃSKI
100209 gm. Oporów Daniel WIŚNIEWSKI
100209 gm. Oporów Julian MACIEJEWSKI
100209 gm. Oporów Andrzej TRYBULSKI
100209 gm. Oporów Włodzimierz KIEŁBASA
100209 gm. Oporów Paweł STASIAK
302303 gm. Orchowo Alicja BARTZ
302303 gm. Orchowo Joanna PIEKARSKA
302303 gm. Orchowo Bogdan CHMIELARCZYK
302303 gm. Orchowo Stanisława KRYSZAK
302303 gm. Orchowo Lidia BĄKOWSKA
302303 gm. Orchowo Jan HORBIŃSKI
302303 gm. Orchowo Anna KOSIAK
302303 gm. Orchowo Elżbieta PRZYBYLSKA
302303 gm. Orchowo Grzegorz MIKUŁA
302303 gm. Orchowo Ryszard SZCZEPAŃSKI
302303 gm. Orchowo Marek WĘDZIKOWSKI
302303 gm. Orchowo Grzegorz KAPTURSKI
302303 gm. Orchowo Anna ANDRZEJEWSKA
302303 gm. Orchowo Maciej STUBE
302303 gm. Orchowo Ryszard ŚWITEK
200306 gm. Orla Marek CHMIELEWSKI
200306 gm. Orla Sławomir SACHAREWICZ
200306 gm. Orla Tomasz ODZIJEWICZ
200306 gm. Orla Grzegorz WARCHOŁ
200306 gm. Orla Aleksander KLIN
200306 gm. Orla Barbara KOWALSKA
200306 gm. Orla Jarosław KORZUN
200306 gm. Orla Anna ZAGROBSKA
200306 gm. Orla Anna ŁOŻECKA
200306 gm. Orla Dariusz WASILUK
200306 gm. Orla Krystyna DOLINA SULIMA
200306 gm. Orla Marzena OSTAPCZUK
200306 gm. Orla Marek GOŁUB
200306 gm. Orla Andrzej ŻEBROWSKI
200306 gm. Orla Maria SAJEWICZ
181307 gm. Orły Zbigniew BEREŹNICKI
181307 gm. Orły Tomasz ANDREJKO
181307 gm. Orły Łucja GÓRA
181307 gm. Orły Józef MOTOWIDŁO
181307 gm. Orły Tomasz OLSZAŃSKI
181307 gm. Orły Jacek DUDA
181307 gm. Orły Zdzisław STASIŁA
181307 gm. Orły Magdalena WOJTOWICZ
181307 gm. Orły Jarosław DYRDA
181307 gm. Orły Małgorzata HAWRO
181307 gm. Orły Andrzej DUDEK
181307 gm. Orły Bernadeta GNOT
181307 gm. Orły Kamil KAZIECZKO
181307 gm. Orły Wojciech PELC
181307 gm. Orły Zenon SŁABICKI
280905 gm. Orneta Krzysztof PASŁAWSKI
280905 gm. Orneta Daniel KOGUT
280905 gm. Orneta Adam KACZMAREK
280905 gm. Orneta Marzena OŁTUSZEWSKA
280905 gm. Orneta Piotr JUNKO
280905 gm. Orneta Józef UZAR
280905 gm. Orneta Bogdan KOWIESZKO
280905 gm. Orneta Andrzej SALAMONIK
280905 gm. Orneta Krzysztof BANUCHA
280905 gm. Orneta Danuta KAMIŃSKA
280905 gm. Orneta Marcin JOTKO
280905 gm. Orneta Paweł SKOWYRSKI
280905 gm. Orneta Ryszard FERENC
280905 gm. Orneta Emil ROŃDA
280905 gm. Orneta Krzysztof WIDERSKI
240804 gm. Ornontowice Grzegorz HAWEŁKA
240804 gm. Ornontowice Zbigniew MACHULIK
240804 gm. Ornontowice Grzegorz PAŁKA
240804 gm. Ornontowice Tadeusz ZIENTEK
240804 gm. Ornontowice Marian BLACHA
240804 gm. Ornontowice Henryk NIEUŻYŁA
240804 gm. Ornontowice Wojciech KUBICKI
240804 gm. Ornontowice Łukasz MACHULIK
240804 gm. Ornontowice Aleksandra KRZEMIŃSKA
240804 gm. Ornontowice Eugeniusz KACZOR
240804 gm. Ornontowice Marcin KOTYCZKA
240804 gm. Ornontowice Katarzyna WALCZAK
240804 gm. Ornontowice Ryszard MILANOWSKI
240804 gm. Ornontowice Patryk SZWECHOWICZ
240804 gm. Ornontowice Sebastian SPYRA
143004 gm. Orońsko Monika WIECHEĆ
143004 gm. Orońsko Katarzyna TARAS
143004 gm. Orońsko Ewelina SULIGOWSKA
143004 gm. Orońsko Sylwester RÓŻYCKI
143004 gm. Orońsko Adam STAŃCZYK
143004 gm. Orońsko Karol BIAŁAS
143004 gm. Orońsko Renata BĄCZEK
143004 gm. Orońsko Maria DEJA
143004 gm. Orońsko Małgorzata BUREK
143004 gm. Orońsko Bogdan ZDON
143004 gm. Orońsko Maria GAJEWSKA
143004 gm. Orońsko Mariusz MIRECKI
143004 gm. Orońsko Wiesława KACZYŃSKA
143004 gm. Orońsko Mariusz WOJCIESZAK
143004 gm. Orońsko Artur ZASADA
281602 gm. Orzysz Halina MIKUCKA
281602 gm. Orzysz Anna PILARCZYK
281602 gm. Orzysz Dominika ZAREMBA
281602 gm. Orzysz Adam ZAREMBA
281602 gm. Orzysz Zbigniew JASIŃSKI
281602 gm. Orzysz Krzysztof GRĄDZKI
281602 gm. Orzysz Dorota SIENKIEWICZ
281602 gm. Orzysz Ewa STANKIEWICZ
281602 gm. Orzysz Wioletta KIEWLAK
281602 gm. Orzysz Adam MYKA
281602 gm. Orzysz Andrzej ROGIŃSKI
281602 gm. Orzysz Dariusz KIZLING
281602 gm. Orzysz Edward MAJEWSKI
281602 gm. Orzysz Zbigniew KSIĄŻEK
281602 gm. Orzysz Zbigniew KRAWCZYK
41407 gm. Osie Kazimierz NASTRÓŻNY
41407 gm. Osie Jacek BOCIAN
41407 gm. Osie Katarzyna GÓRECKA
41407 gm. Osie Dawid WARZYŃSKI
41407 gm. Osie Hanna RINK
41407 gm. Osie Mariusz DEINOWSKI
41407 gm. Osie Krzysztof RÓŻYŃSKI
41407 gm. Osie Mariola ANTOSZEWSKA
41407 gm. Osie Ewa CZERWIŃSKA
41407 gm. Osie Daniel SIEWERT
41407 gm. Osie Michał RECKI
41407 gm. Osie Irena KOZŁOWSKA
41407 gm. Osie Włodzimierz POWIERŻA
41407 gm. Osie Roman WAŚKOWSKI
41407 gm. Osie Wojciech KATER
141706 gm. Osieck Piotr BINKOWSKI
141706 gm. Osieck Tomasz URBANIAK
141706 gm. Osieck Krzysztof BYLINKA
141706 gm. Osieck Adam ZAWADA
141706 gm. Osieck Anna ROMANOWSKA
141706 gm. Osieck Irena HULISZ
141706 gm. Osieck Jacek MĘTRAK
141706 gm. Osieck Anna KOTOWSKA
141706 gm. Osieck Irena KASPRZAK
141706 gm. Osieck Piotr TRZASKOWSKI
141706 gm. Osieck Marek DŁUGASZEK
141706 gm. Osieck Ryszard KAMIONEK
141706 gm. Osieck Aneta DĘBOWSKA
141706 gm. Osieck Grażyna GNIADEK
141706 gm. Osieck Dariusz FIERKA
221307 gm. Osieczna Tadeusz POTRAC
221307 gm. Osieczna Wiesław ZIELIŃSKI
221307 gm. Osieczna Andrzej KARWASZ
221307 gm. Osieczna Adrian CICHAWA
221307 gm. Osieczna Leszek BLUMA
221307 gm. Osieczna Dorota OSSOWSKA
221307 gm. Osieczna Mieczysław KOŁODZIEJSKI
221307 gm. Osieczna Krzysztof SZYFELBEIN
221307 gm. Osieczna Józef POŁOM
221307 gm. Osieczna Marek GRABAN
221307 gm. Osieczna Sebastian WOJCIECHOWSKI
221307 gm. Osieczna Katarzyna WASIELEWSKA
221307 gm. Osieczna Szymon WASIELEWSKI
221307 gm. Osieczna Bogusław KOWALEWSKI
221307 gm. Osieczna Jarosław SZWOCH
301303 gm. Osieczna Renata HELIŃSKA
301303 gm. Osieczna Jakub KOLBERG
301303 gm. Osieczna Roman LEWICKI
301303 gm. Osieczna Marek KOZAK
301303 gm. Osieczna Mirosław FORSZPANIAK
301303 gm. Osieczna Paula JUSKOWIAK
301303 gm. Osieczna Mariusz MIKOŁAJCZAK
301303 gm. Osieczna Robert JARACZEWSKI
301303 gm. Osieczna Jarosław GLAPIAK
301303 gm. Osieczna Ewa PIETRASZEWSKA
301303 gm. Osieczna Krystyna KRAJEWSKA
301303 gm. Osieczna Zbigniew FORSZPANIAK
301303 gm. Osieczna Sebastian ŁAGODA
301303 gm. Osieczna Przemysław SKOWRONEK
301303 gm. Osieczna Robert SKRZYPEK
20105 gm. Osiecznica Adolf WILK
20105 gm. Osiecznica Daria KORTA
20105 gm. Osiecznica Mirosław KUSY
20105 gm. Osiecznica Grażyna KIZYMA
20105 gm. Osiecznica Krzysztof PUZIO
20105 gm. Osiecznica Magdalena PIETRZAK
20105 gm. Osiecznica Zbigniew KOSKO
20105 gm. Osiecznica Roman KOŁOTYŁO
20105 gm. Osiecznica Łukasz BRZEZOWSKI
20105 gm. Osiecznica Stanisław PAGÓRSKI
20105 gm. Osiecznica Alicja DROZD
20105 gm. Osiecznica Zofia ERHARDT
20105 gm. Osiecznica Jadwiga RYBICKA
20105 gm. Osiecznica Mirosław KRUK
20105 gm. Osiecznica Tomasz LECH
40208 gm. Osiek Joanna GROCHOCKA
40208 gm. Osiek Mariusz REMPUSZEWSKI
40208 gm. Osiek Jerzy MICHAŁOWSKI
40208 gm. Osiek Jan SULECKI
40208 gm. Osiek Wojciech RUTKOWSKI
40208 gm. Osiek Maria RUPIŃSKA
40208 gm. Osiek Andrzej JABŁOŃSKI
40208 gm. Osiek Robert WITKOWSKI
40208 gm. Osiek Henryka KAMIŃSKA
40208 gm. Osiek Jan TARANTOWICZ
40208 gm. Osiek Ewa NEUMANN-SUER
40208 gm. Osiek Jolanta KĘPROWSKA
40208 gm. Osiek Andrzej KUJAWA
40208 gm. Osiek Anna WASIELEWSKA
40208 gm. Osiek Anna BIEŃKOWSKA
121305 gm. Osiek Bożena PŁONKA
121305 gm. Osiek Jan JEKIEŁEK
121305 gm. Osiek Małgorzata BAŃDUR
121305 gm. Osiek Ramona NOWORYTA
121305 gm. Osiek Andrzej KACORZYK
121305 gm. Osiek Tadeusz MUCHA
121305 gm. Osiek Józefa BIELECKA
121305 gm. Osiek Róża GROS
121305 gm. Osiek Katarzyna FILIP
121305 gm. Osiek Jerzy DOMASIK
121305 gm. Osiek Maria JEKIEŁEK
121305 gm. Osiek Mateusz HAŁAT
121305 gm. Osiek Franciszek MITORAJ
121305 gm. Osiek Edyta MATYJASIK-KULIG
121305 gm. Osiek Maria LACH
221308 gm. Osiek Beata SZEIBLE
221308 gm. Osiek Bogumiła WOROWSKA
221308 gm. Osiek Bartłomiej OWCZAREK
221308 gm. Osiek Wioleta KOMOROWSKA
221308 gm. Osiek Marek DERDA
221308 gm. Osiek Justyna KRUK
221308 gm. Osiek Jerzy KŁOS
221308 gm. Osiek Wojciech ŚLIWIŃSKI
221308 gm. Osiek Katarzyna SZUTA
221308 gm. Osiek Wojciech CHEREK
221308 gm. Osiek Leszek WALIŃSKI
221308 gm. Osiek Teresa EGGERT
221308 gm. Osiek Alicja CIARKOWSKA
221308 gm. Osiek Zdzisława PUCHAŁA
221308 gm. Osiek Robert WARENYCIA
261204 gm. Osiek Norbert STROJNOWSKI
261204 gm. Osiek Edward KICIŃSKI
261204 gm. Osiek Jerzy MIKUS
261204 gm. Osiek Stanisław JOŃCA
261204 gm. Osiek Dariusz SOSNOWSKI
261204 gm. Osiek Roman PARGIEŁA
261204 gm. Osiek Piotr BEDNARSKI
261204 gm. Osiek Łukasz SERAFIN
261204 gm. Osiek Paweł WDOWIAK
261204 gm. Osiek Katarzyna WIELGUS
261204 gm. Osiek Adam BURCZY
261204 gm. Osiek Tadeusz SZADY
261204 gm. Osiek Piotr BARAN
261204 gm. Osiek Tomasz GRABOWSKI
261204 gm. Osiek Arkadiusz MATUSAK
180508 gm. Osiek Jasielski Łukasz GORTAD
180508 gm. Osiek Jasielski Piotr WOJDACZ
180508 gm. Osiek Jasielski Krzysztof KICILIŃSKI
180508 gm. Osiek Jasielski Dariusz BREJ
180508 gm. Osiek Jasielski Paweł CIUŁA
180508 gm. Osiek Jasielski Tomasz ROPA
180508 gm. Osiek Jasielski Daniel SOCHA
180508 gm. Osiek Jasielski Tomasz ŹREBIEC
180508 gm. Osiek Jasielski Mariusz PEPERA
180508 gm. Osiek Jasielski Henryka GUMIENNA
180508 gm. Osiek Jasielski Tadeusz GUMIENNY
180508 gm. Osiek Jasielski Piotr KURCZ
180508 gm. Osiek Jasielski Kazimierz WYGONIK
180508 gm. Osiek Jasielski Mariusz ZAGÓRSKI
180508 gm. Osiek Jasielski Marek KIEŁBASA
300910 gm. Osiek Mały Ireneusz WIŚNIEWSKI
300910 gm. Osiek Mały Krzysztof WALCZAK
300910 gm. Osiek Mały Krystyna NOWICKA
300910 gm. Osiek Mały Ewa KOSTRZAK
300910 gm. Osiek Mały Kazimierz NIEDZIELA
300910 gm. Osiek Mały Jan WODNICKI
300910 gm. Osiek Mały Iwona SMOLAREK
300910 gm. Osiek Mały Roman ZIÓŁKOWSKI
300910 gm. Osiek Mały Sławomir MAKAROWICZ
300910 gm. Osiek Mały Teodor KAWKA
300910 gm. Osiek Mały Krzysztof MUSIAŁ
300910 gm. Osiek Mały Grzegorz BANDZIOROWSKI
300910 gm. Osiek Mały Łukasz OLEJNIK
300910 gm. Osiek Mały Eugeniusz ORCHOWSKI
300910 gm. Osiek Mały Piotr ZWOLIŃSKI
40306 gm. Osielsko Iwona RATUSZNA
40306 gm. Osielsko Danuta SZATKOWSKA-RZEPKA
40306 gm. Osielsko Paweł KAMIŃSKI
40306 gm. Osielsko Benedykt LESZCZYŃSKI
40306 gm. Osielsko Stanisław MIKULSKI
40306 gm. Osielsko Andrzej WIEKIERAK
40306 gm. Osielsko Arkadiusz SŁYSZ
40306 gm. Osielsko Andrzej RÓŻAŃSKI
40306 gm. Osielsko Krystyna LACHOWSKA
40306 gm. Osielsko Beata POLASIK
40306 gm. Osielsko Konrad CICHAŃSKI
40306 gm. Osielsko Janusz JEDLIŃSKI
40306 gm. Osielsko Przemysław ZIĘTARA
40306 gm. Osielsko Andrzej MATUSEWICZ
40306 gm. Osielsko Maciej LANDOWSKI
41104 gm. Osięciny Zbigniew POLIŃSKI
41104 gm. Osięciny Piotr CYBULSKI
41104 gm. Osięciny Marek OKUNIEWSKI
41104 gm. Osięciny Piotr LEWANDOWSKI
41104 gm. Osięciny Urszula OCHOCIŃSKA
41104 gm. Osięciny Barbara WALCZAK
41104 gm. Osięciny Dariusz PASTURCZAK
41104 gm. Osięciny Ryszard BŁASZCZYK
41104 gm. Osięciny Andrzej CHEŁMINIAK
41104 gm. Osięciny Marcin ZAWIDZKI
41104 gm. Osięciny Marek TRZCIŃSKI
41104 gm. Osięciny Mariusz KRZEMIŃSKI
41104 gm. Osięciny Włodzimierz WESOŁOWSKI
41104 gm. Osięciny Jerzy BŁASZCZYK
41104 gm. Osięciny Mieczysław KOZIŃSKI
320405 gm. Osina Aleksander PAKULSKI
320405 gm. Osina Marek PAKULSKI
320405 gm. Osina Teresa NOWACKA
320405 gm. Osina Marcin RÓŻALSKI
320405 gm. Osina Kamila WÓJCIK
320405 gm. Osina Łukasz ŁOKAJ
320405 gm. Osina Andrzej ŁUCZAK
320405 gm. Osina Ireneusz POMYKAŁA
320405 gm. Osina Zuzanna KONDRATOWICZ
320405 gm. Osina Jolanta BUKSIŃSKA
320405 gm. Osina Rafał WRÓBEL
320405 gm. Osina Katarzyna WĄSIK
320405 gm. Osina Grzegorz HUSIATYŃSKI
320405 gm. Osina Zdzisław DOSZCZECZKO
320405 gm. Osina Anna PAŁCZYŃSKA
101705 gm. Osjaków Urszula CZERNIAK
101705 gm. Osjaków Jan ZATWARNICKI
101705 gm. Osjaków Ryszard DRUTOWSKI
101705 gm. Osjaków Robert RABENDA
101705 gm. Osjaków Roman WRÓBEL
101705 gm. Osjaków Sylwia WALCZAK
101705 gm. Osjaków Mateusz ROGALA
101705 gm. Osjaków Jarosław DRUTOWSKI
101705 gm. Osjaków Piotr PRZYGODA
101705 gm. Osjaków Dominik PELIŃSKI
101705 gm. Osjaków Waldemar WALASIK
101705 gm. Osjaków Sławomir KAŹMIERCZAK
101705 gm. Osjaków Arkadiusz WOJCIESZEK
101705 gm. Osjaków Anna JANUS
101705 gm. Osjaków Bronisława FELUSIAK
221003 gm. Ostaszewo Jan KROKOSZ
221003 gm. Ostaszewo Mirosław NOWAK
221003 gm. Ostaszewo Andrzej PRZEDCIECZYŃSKI
221003 gm. Ostaszewo Justyna SZAWARSKA
221003 gm. Ostaszewo Anna BOJARSKA
221003 gm. Ostaszewo Michał MIKOŁAJCZAK
221003 gm. Ostaszewo Elżbieta KORYTKOWSKA
221003 gm. Ostaszewo Mirosława WITEK
221003 gm. Ostaszewo Janina KRÓLIK
221003 gm. Ostaszewo Józef CZERWIŃSKI
221003 gm. Ostaszewo Joanna WÓJTOWICZ
221003 gm. Ostaszewo Jolanta MORYTO
221003 gm. Ostaszewo Adam ADAMCZYK
221003 gm. Ostaszewo Mirosław DZIEKANOWSKI
221003 gm. Ostaszewo Maciej OLBRYK
302405 gm. Ostroróg Barbara RATAJCZAK
302405 gm. Ostroróg Leszek SMOGULSKI
302405 gm. Ostroróg Tomasz ANTONIEWSKI
302405 gm. Ostroróg Rafał SZORCZ
302405 gm. Ostroróg Krzysztof SZAL
302405 gm. Ostroróg Adam JASKULSKI
302405 gm. Ostroróg Jerzy ROMAN
302405 gm. Ostroróg Mateusz GOLCZ
302405 gm. Ostroróg Jarosław OSZMAŁEK
302405 gm. Ostroróg Dawid HAŁY
302405 gm. Ostroróg Feliks BURDAJEWICZ
302405 gm. Ostroróg Izabela RAIS - KLAUZE
302405 gm. Ostroróg Jacek KULIGOWSKI
302405 gm. Ostroróg Bogdan JĄDRZYK
302405 gm. Ostroróg Halina MACIEJEWSKA
302304 gm. Ostrowite Ewa KOBIELSKA
302304 gm. Ostrowite Andrzej ŚWIĄTEK
302304 gm. Ostrowite Urszula WALIŃSKA
302304 gm. Ostrowite Małgorzata KRUSZKA
302304 gm. Ostrowite Mateusz SZYMAŃSKI
302304 gm. Ostrowite Paulina PRZYBYŁ
302304 gm. Ostrowite Małgorzata WESOŁOWSKA
302304 gm. Ostrowite Wojciech GŁÓWCZYŃSKI
302304 gm. Ostrowite Mikołaj OWCZAREK
302304 gm. Ostrowite Beata MIERZEJEWSKA
302304 gm. Ostrowite Joanna ŚWIDERSKA-BYLEWSKA
302304 gm. Ostrowite Iwona PRZYBYLSKA
302304 gm. Ostrowite Jacek MAJEWSKI
302304 gm. Ostrowite Mariola GOSPODAREK
302304 gm. Ostrowite Kinga NOWAKOWSKA
281509 gm. Ostróda Dawid SADOWSKI
281509 gm. Ostróda Leszek MURASZKO
281509 gm. Ostróda Józef WIŚNIEWSKI
281509 gm. Ostróda Andrzej BARTNICKI
281509 gm. Ostróda Witold BOJAR
281509 gm. Ostróda Anna LEWANDOWSKA
281509 gm. Ostróda Barbara STABIŃSKA
281509 gm. Ostróda Marek SZOSTEK
281509 gm. Ostróda Łukasz WOLF
281509 gm. Ostróda Janusz SADOWSKI
281509 gm. Ostróda Dominik SERAFIN
281509 gm. Ostróda Tomasz KLIMECKI
281509 gm. Ostróda Jarosław PAWSZYK
281509 gm. Ostróda Wioletta CZOSSEK
281509 gm. Ostróda Łukasz NOWICKI
181502 gm. Ostrów Grzegorz CZAJA
181502 gm. Ostrów Kazimierz KŁAK
181502 gm. Ostrów Robert KOŁODZIEJ
181502 gm. Ostrów Grzegorz GUZEK
181502 gm. Ostrów Andrzej BUDZIK
181502 gm. Ostrów Dominik KOBOS
181502 gm. Ostrów Rafał NĘDZA
181502 gm. Ostrów Bogusław MALIKOWSKI
181502 gm. Ostrów Marta GAŁDA
181502 gm. Ostrów Józef WOLAK
181502 gm. Ostrów Józef BAJOR
181502 gm. Ostrów Zdzisław PORZUCZEK
181502 gm. Ostrów Zdzisław KOPALA
181502 gm. Ostrów Łukasz ŁĄCAŁA
181502 gm. Ostrów Krzysztof BIZOŃ
60810 gm. Ostrów Lubelski Ryszard SMERDEL
60810 gm. Ostrów Lubelski Jerzy SOBICH
60810 gm. Ostrów Lubelski Izabela BELNIAK
60810 gm. Ostrów Lubelski Kazimierz KOSIAK
60810 gm. Ostrów Lubelski Antoni KAMIŃSKI
60810 gm. Ostrów Lubelski Wiesław MALESZYK
60810 gm. Ostrów Lubelski Mariola SOCHA
60810 gm. Ostrów Lubelski Dariusz LIPSKI
60810 gm. Ostrów Lubelski Jolanta JANICKA
60810 gm. Ostrów Lubelski Edward BARSZCZYK
60810 gm. Ostrów Lubelski Leszek GADAJ
60810 gm. Ostrów Lubelski Agnieszka JESIONEK
60810 gm. Ostrów Lubelski Marcin SIODŁOWSKI
60810 gm. Ostrów Lubelski Janusz SZALAST
60810 gm. Ostrów Lubelski Barbara KARWACKA
141607 gm. Ostrów Mazowiecka Andrzej ZAWADZKI
141607 gm. Ostrów Mazowiecka Aneta SITEK
141607 gm. Ostrów Mazowiecka Jan KOZIOŁ
141607 gm. Ostrów Mazowiecka Grażyna SKIBA
141607 gm. Ostrów Mazowiecka Grażyna PIEŃKOWSKA
141607 gm. Ostrów Mazowiecka Krystyna CHOJNOWSKA
141607 gm. Ostrów Mazowiecka Barbara BIEDRZYCKA
141607 gm. Ostrów Mazowiecka Daniel TRZASKA
141607 gm. Ostrów Mazowiecka Marek GUTOWSKI
141607 gm. Ostrów Mazowiecka Marian KACPRZAK
141607 gm. Ostrów Mazowiecka Krystyna KACPURA
141607 gm. Ostrów Mazowiecka Danuta JABŁONKA
141607 gm. Ostrów Mazowiecka Piotr ŻACH
141607 gm. Ostrów Mazowiecka Jerzy NADANY
141607 gm. Ostrów Mazowiecka Krystyna KOSSOWSKA
301704 gm. Ostrów Wielkopolski Paweł MAŁUSZEK
301704 gm. Ostrów Wielkopolski Zenon JANAS
301704 gm. Ostrów Wielkopolski Piotr ŚNIEGOWSKI
301704 gm. Ostrów Wielkopolski Ewa MIERZWICKA
301704 gm. Ostrów Wielkopolski Agnieszka GŁOWACKA
301704 gm. Ostrów Wielkopolski Rafał DOLATA
301704 gm. Ostrów Wielkopolski Henryk KWIECIEŃ
301704 gm. Ostrów Wielkopolski Ryszard RYFA
301704 gm. Ostrów Wielkopolski Izabela BANACH
301704 gm. Ostrów Wielkopolski Marian WALISZEWSKI
301704 gm. Ostrów Wielkopolski Stefania KĄTNA
301704 gm. Ostrów Wielkopolski Edyta KUBIAK
301704 gm. Ostrów Wielkopolski Monika ORZECHOWSKA
301704 gm. Ostrów Wielkopolski Michał SZYMONIAK
301704 gm. Ostrów Wielkopolski Ryszard ADAMEK
60811 gm. Ostrówek Danuta KARCZMARZ
60811 gm. Ostrówek Wioleta SZCZĘCH
60811 gm. Ostrówek Ewelina BŁASZCZAK
60811 gm. Ostrówek Bożena GAJO
60811 gm. Ostrówek Adam BŁASZCZAK
60811 gm. Ostrówek Zofia SZYMONA
60811 gm. Ostrówek Maria KOMAR
60811 gm. Ostrówek Elżbieta POGODA
60811 gm. Ostrówek Wojciech BOREK
60811 gm. Ostrówek Jarosław SKUBISZ
60811 gm. Ostrówek Tadeusz OLEK
60811 gm. Ostrówek Ewa BEJDA
60811 gm. Ostrówek Mateusz KARABELA
60811 gm. Ostrówek Kajetan SIDOR
60811 gm. Ostrówek Marta PRACZYK
101706 gm. Ostrówek Jarosław KUŹNIK
101706 gm. Ostrówek Łukasz PAWLIK
101706 gm. Ostrówek Roman KAMIŃSKI
101706 gm. Ostrówek Ryszard KUŹNIK
101706 gm. Ostrówek Ewa KONIECZNA
101706 gm. Ostrówek Emilia ŁANIEWSKA
101706 gm. Ostrówek Arkadiusz BANAŚ
101706 gm. Ostrówek Andrzej WOJEWODA
101706 gm. Ostrówek Robert KARBOWIAK
101706 gm. Ostrówek Tomasz ŁUKOMSKI
101706 gm. Ostrówek Krzysztof KARBOWIAK
101706 gm. Ostrówek Piotr PAWLAK
101706 gm. Ostrówek Marek PANEK
101706 gm. Ostrówek Adam NOWAK
101706 gm. Ostrówek Joanna KOLANEK
301807 gm. Ostrzeszów Roman RACZYŃSKI
301807 gm. Ostrzeszów Andrzej MANIKOWSKI
301807 gm. Ostrzeszów Sławomir WIDERSKI
301807 gm. Ostrzeszów Kamila MAJ
301807 gm. Ostrzeszów Beata CALIŃSKA
301807 gm. Ostrzeszów Aleksander JÓZEFIAK
301807 gm. Ostrzeszów Marcin ŁUCZAK
301807 gm. Ostrzeszów Zbigniew TOMCZYK
301807 gm. Ostrzeszów Danuta GAGATEK
301807 gm. Ostrzeszów Grzegorz WIĘCEK
301807 gm. Ostrzeszów Patryk JĘDROWIAK
301807 gm. Ostrzeszów Marcin ŚWITOŃ
301807 gm. Ostrzeszów Krystyna RAJSKA
301807 gm. Ostrzeszów Mariusz WITEK
301807 gm. Ostrzeszów Edward SKRZYPEK
301807 gm. Ostrzeszów Sławomir ODROBIŃSKI
301807 gm. Ostrzeszów Antoni MARCHIŃSKI
301807 gm. Ostrzeszów Michał WRZESIŃSKI
301807 gm. Ostrzeszów Marcin KOKOT
301807 gm. Ostrzeszów Marcin GAGATEK
301807 gm. Ostrzeszów Wiesława WYSOTA
80503 gm. Ośno Lubuskie Krzysztof TYMCZYN
80503 gm. Ośno Lubuskie Piotr ROMANOWSKI
80503 gm. Ośno Lubuskie Marek PARTYKA
80503 gm. Ośno Lubuskie Zbigniew MASZTALERZ
80503 gm. Ośno Lubuskie Marcin RYŻEJNO
80503 gm. Ośno Lubuskie Robert KIEWRA
80503 gm. Ośno Lubuskie Henryk ŁAPKO
80503 gm. Ośno Lubuskie Irena MILEWSKA
80503 gm. Ośno Lubuskie Danuta MAJOR-SENYSZYN
80503 gm. Ośno Lubuskie Edmund PILIMON
80503 gm. Ośno Lubuskie Tomasz KOSZELA
80503 gm. Ośno Lubuskie Monika PARYSEK
80503 gm. Ośno Lubuskie Robert BRYCHCY
80503 gm. Ośno Lubuskie Joanna RÓWNA
80503 gm. Ośno Lubuskie Beata WIECZOREK
121306 gm. Oświęcim Grzegorz HATŁAS
121306 gm. Oświęcim Emilia TURZA
121306 gm. Oświęcim Jacek MYDLARZ
121306 gm. Oświęcim Mirosław SMOLAREK
121306 gm. Oświęcim Sławomir DOMŻAŁ
121306 gm. Oświęcim Andrzej RYSZKA
121306 gm. Oświęcim Zbigniew KRZEMIEŃ
121306 gm. Oświęcim Krzysztof HARMATA
121306 gm. Oświęcim Bernardyna BRYZEK
121306 gm. Oświęcim Tomasz MYDLARZ
121306 gm. Oświęcim Maciej MAJERSKI
121306 gm. Oświęcim Stanisław DZIEDZIC
121306 gm. Oświęcim Jarosław KRZĄKAŁA
121306 gm. Oświęcim Adam NOWOTARSKI
121306 gm. Oświęcim Paweł JEZIERSKI
160706 gm. Otmuchów Piotr BURSKI
160706 gm. Otmuchów Bożena STĄPOR
160706 gm. Otmuchów Paweł CZERWIK
160706 gm. Otmuchów Dawid WOREK
160706 gm. Otmuchów Waldemar WĄSOWICZ
160706 gm. Otmuchów Tadeusz NAPORA
160706 gm. Otmuchów Anna LUDWA
160706 gm. Otmuchów Stanisław ZACZYK
160706 gm. Otmuchów Łukasz ZIĘBA
160706 gm. Otmuchów Celina KOWALIK
160706 gm. Otmuchów Aleksander PACŁAWSKI
160706 gm. Otmuchów Sylwester ŁUCKI
160706 gm. Otmuchów Zbigniew GÓRSKI
160706 gm. Otmuchów Dawid GOLONKA
160706 gm. Otmuchów Michał WARCHAŁ
80407 gm. Otyń Marcin URBANOWSKI
80407 gm. Otyń Krystian BARTKOWSKI
80407 gm. Otyń Aneta SMOLICZ
80407 gm. Otyń Robert KOWALEWICZ
80407 gm. Otyń Izabela FLASIŃSKA
80407 gm. Otyń Bartosz KUSIAK
80407 gm. Otyń Agnieszka KOSTKA
80407 gm. Otyń Artur MIELCZAREK
80407 gm. Otyń Marta SZCZOTKA
80407 gm. Otyń Tomasz JĘDRASZAK
80407 gm. Otyń Elżbieta DĄBROWSKA
80407 gm. Otyń Andrzej BOGUSIEWICZ
80407 gm. Otyń Iwona PRZYGRODZKA
80407 gm. Otyń Zbigniew BEREŚ
80407 gm. Otyń Wiesław JANUSZEWICZ
160908 gm. Ozimek Ryszard KOŹLIK
160908 gm. Ozimek Paulina MUSIAŁ
160908 gm. Ozimek Aldona KOCZUR
160908 gm. Ozimek Marceli BISKUP
160908 gm. Ozimek Zygmunt OLBRYT
160908 gm. Ozimek Urszula MUSIAŁ
160908 gm. Ozimek Leszek JAREMKO
160908 gm. Ozimek Jan POLACZEK
160908 gm. Ozimek Tadeusz MARKULAK
160908 gm. Ozimek Bernard SKLORZ
160908 gm. Ozimek Marek ELIS
160908 gm. Ozimek Mirosław WIESZOŁEK
160908 gm. Ozimek Marcin KOWALEWSKI
160908 gm. Ozimek Barbara STARZYCKA
160908 gm. Ozimek Krzysztof KLESZCZ
102006 gm. Ozorków Grzegorz ZAWIERUCHA
102006 gm. Ozorków Konrad MATEJCZYK
102006 gm. Ozorków Andrzej ROGALA
102006 gm. Ozorków Małgorzata KOWALSKA
102006 gm. Ozorków Anna SOWIŃSKA
102006 gm. Ozorków Waldemar SZCZEŚNIAK
102006 gm. Ozorków Barbara KOZŁOWSKA
102006 gm. Ozorków Michał KOWALSKI
102006 gm. Ozorków Dominika WIKTOROWSKA
102006 gm. Ozorków Ryszard MACIAK
102006 gm. Ozorków Alicja STEGLIŃSKA
102006 gm. Ozorków Tadeusz MAJCHRZAK
102006 gm. Ozorków Jan RZEPKOWSKI
102006 gm. Ozorków Marcin WIKTORSKI
102006 gm. Ozorków Krzysztof GRABARCZYK
241306 gm. Ożarowice Tomasz MUSKAŁA
241306 gm. Ożarowice Anna DRUŻYŃSKA
241306 gm. Ożarowice Piotr CICHOŃ
241306 gm. Ożarowice Tomasz WYSZYŃSKI
241306 gm. Ożarowice Piotr TAFIL
241306 gm. Ożarowice Zenon SKIBIŃSKI
241306 gm. Ożarowice Renata KOCOT
241306 gm. Ożarowice Jadwiga KABUS
241306 gm. Ożarowice Elżbieta WIDERA
241306 gm. Ożarowice Joanna BĄBIK
241306 gm. Ożarowice Krzysztof WITKOWSKI
241306 gm. Ożarowice Marian CZERNIKARZ
241306 gm. Ożarowice Janusz PUZA
241306 gm. Ożarowice Wojciech KAŁUŻA
241306 gm. Ożarowice Anna KUBICA
260605 gm. Ożarów Elżbieta OSIAL
260605 gm. Ożarów Bożena MAŁECKA
260605 gm. Ożarów Małgorzata OLAŚ
260605 gm. Ożarów Marcin STAŃCZYK
260605 gm. Ożarów Marta KOZIEŁ
260605 gm. Ożarów Tomasz DZIKOWSKI
260605 gm. Ożarów Mariola BAŃCER
260605 gm. Ożarów Danuta BIEŃ
260605 gm. Ożarów Beata KWIECIŃSKA
260605 gm. Ożarów Halina DRAGAN
260605 gm. Ożarów Krzysztof KITA
260605 gm. Ożarów Monika BUGLEWSKA
260605 gm. Ożarów Krystyna WIECZOREK
260605 gm. Ożarów Adam MŁODOŻENIEC
260605 gm. Ożarów Jolanta WĄSIK
143206 gm. Ożarów Mazowiecki Grzegorz KAROL
143206 gm. Ożarów Mazowiecki Andrzej CICHAL
143206 gm. Ożarów Mazowiecki Grażyna SZYMANKIEWICZ
143206 gm. Ożarów Mazowiecki Jacek ROSŁON
143206 gm. Ożarów Mazowiecki Lech TORUSZEWSKI
143206 gm. Ożarów Mazowiecki Anna BARTOSZEWICZ
143206 gm. Ożarów Mazowiecki Sławomir KOWALSKI
143206 gm. Ożarów Mazowiecki Tadeusz SZMIGIEL
143206 gm. Ożarów Mazowiecki Kamil BEDNARSKI
143206 gm. Ożarów Mazowiecki Janusz KĘDZIERSKI
143206 gm. Ożarów Mazowiecki Marcin SOWIDZKI
143206 gm. Ożarów Mazowiecki Paweł KANCLERZ
143206 gm. Ożarów Mazowiecki Małgorzata RUTKOWSKA
143206 gm. Ożarów Mazowiecki Jan MIKOŁAJCZYK
143206 gm. Ożarów Mazowiecki Zbigniew SZELENBAUM
143206 gm. Ożarów Mazowiecki Tadeusz PYTKOWSKI
143206 gm. Ożarów Mazowiecki Nina JĘDRZEJCZAK
143206 gm. Ożarów Mazowiecki Krystyna TENDERENDA
143206 gm. Ożarów Mazowiecki Adrian ANTOSIEWICZ
143206 gm. Ożarów Mazowiecki Dorota JAWORSKA
143206 gm. Ożarów Mazowiecki Rajmund OSKIERKO

TAGI:
 
KOMENTARZE: 0 PRZEJDŹ NA FORUM

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

 
newsletter

TAGI

PARTNERZY 


  Związek Gmin Wiejskich  

KONTAKT
Polska Agencja Prasowa SA
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (+48 22) 509 22 22
Faks: (+48 22) 509 22 34
REDAKCJA SERWISU SAMORZĄDOWEGO PAP
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (22) 509 29 25
Faks: (22) 509 23 72, (22) 509 22 20
e-mail: samorzad@pap.pl
e-mail klubowy: klub@pap.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
Rafał Szafrański
Tel.: (22) 509 27 03
Kom.: 722 202 428
r.szafranski@pap.pl
PAP Copyright © PAP SA 2013 .
Redakcja  |  O portalu  |  Licencje  |  Polityka Prywatności  |  v 1.4.25