facebook RSS # #

17.08.2019 19:47

Polska Agencja Prasowa Serwis Samorządowy
 
2018-11-06 12:55       aktualizacja: 2018-11-06 15:29       AKTY PRAWNE
  A A A

Nazwiska radnych-elektów do rad gmin część 5

Kod jednostki Jednostka terytorialna Imię Nazwisko
100807 gm. Pabianice Jerzy BŁOCH
100807 gm. Pabianice Maciej KOCIOŁEK
100807 gm. Pabianice Janina SZAFRAN
100807 gm. Pabianice Henryk SZAFRAŃSKI
100807 gm. Pabianice Krzysztof KOWALSKI
100807 gm. Pabianice Magdalena WERSTAK
100807 gm. Pabianice Łukasz DREWNIAK
100807 gm. Pabianice Marek GRYSKA
100807 gm. Pabianice Andrzej GOLEWSKI
100807 gm. Pabianice Grzegorz ANTONIEWSKI
100807 gm. Pabianice Anna MARCINIAK
100807 gm. Pabianice Małgorzata BRANDEBURG
100807 gm. Pabianice Mariusz MADAJ
100807 gm. Pabianice Maria LUBOWICKA
100807 gm. Pabianice Donata SZCZESIK
260104 gm. Pacanów Jan NOWICKI
260104 gm. Pacanów Robert MALIGA
260104 gm. Pacanów Stanisław SERAFIN
260104 gm. Pacanów Michał KUMOŃ
260104 gm. Pacanów Robert GWÓŹDŹ
260104 gm. Pacanów Tadeusz DZIEKAN
260104 gm. Pacanów Marcin PATYNA
260104 gm. Pacanów Artur CZUB
260104 gm. Pacanów Małgorzata PAWELEC
260104 gm. Pacanów Szczepan STAROŚCIAK
260104 gm. Pacanów Stanisław KORBAŚ
260104 gm. Pacanów Jan MATYJAS
260104 gm. Pacanów Andrzej KAPAŁKA
260104 gm. Pacanów Mirosław MATUSZEWSKI
260104 gm. Pacanów Henryka KOMASARA
140403 gm. Pacyna Marzena WOŹNIAK
140403 gm. Pacyna Agnieszka ZGIEB
140403 gm. Pacyna Stanisław KOŁODZIEJCZYK
140403 gm. Pacyna Stanisław BĘBENISTA
140403 gm. Pacyna Maria OBIDOWSKA
140403 gm. Pacyna Robert PAWLAK
140403 gm. Pacyna Alojzy CIEĆWIERZ
140403 gm. Pacyna Rafał WALCZAK
140403 gm. Pacyna Grażyna TARKA
140403 gm. Pacyna Dorota MAJEWSKA
140403 gm. Pacyna Grzegorz LIS
140403 gm. Pacyna Piotr KOŁODZIEJCZYK
140403 gm. Pacyna Daniel MAJCHRZAK
140403 gm. Pacyna Krzysztof GAJEK
140403 gm. Pacyna Paweł NOWICKI
160707 gm. Paczków Małgorzata MALUCH
160707 gm. Paczków Barbara MACIEJEWSKA
160707 gm. Paczków Przemysław TETŁAK
160707 gm. Paczków Bronisław WIŚNIOWSKI
160707 gm. Paczków Ewa SZLOSEK
160707 gm. Paczków Małgorzata STANO
160707 gm. Paczków Beata KORYTKOWSKA
160707 gm. Paczków Piotr SOKOŁOWSKI
160707 gm. Paczków Wiesław BARABASZ
160707 gm. Paczków Katarzyna MOTYKA
160707 gm. Paczków Wiesława KUROWSKA
160707 gm. Paczków Bogdan ZUZIAK
160707 gm. Paczków Stanisław JANIK
160707 gm. Paczków Aneta SYPEK
160707 gm. Paczków Barbara JUREK
181106 gm. Padew Narodowa Marzena SZKOTNICKA
181106 gm. Padew Narodowa Jan PIERÓG
181106 gm. Padew Narodowa Piotr KĘDZIOR
181106 gm. Padew Narodowa Grzegorz PIECHOTA
181106 gm. Padew Narodowa Barbara SROCZYŃSKA
181106 gm. Padew Narodowa Dawid UZAR
181106 gm. Padew Narodowa Teresa MAZUR
181106 gm. Padew Narodowa Marian RUP
181106 gm. Padew Narodowa Sławomir MAJKA
181106 gm. Padew Narodowa Małgorzata MALINOWSKA
181106 gm. Padew Narodowa Janusz BIK
181106 gm. Padew Narodowa Bożena NAPIERACZ
181106 gm. Padew Narodowa Wiesław PANEK
181106 gm. Padew Narodowa Edyta KIELEK
181106 gm. Padew Narodowa Jan PATERAK
100904 gm. Pajęczno Wojciech BEŚKA
100904 gm. Pajęczno Piotr MIELCZAREK
100904 gm. Pajęczno Marcin KRZAK
100904 gm. Pajęczno Robert BALCERZAK
100904 gm. Pajęczno Beata STAWIAK
100904 gm. Pajęczno Maria GAJĘCKA
100904 gm. Pajęczno Stanisław DŁUBAK
100904 gm. Pajęczno Elżbieta KUPIEC
100904 gm. Pajęczno Jan CYBULSKI
100904 gm. Pajęczno Robert SIKORA
100904 gm. Pajęczno Jadwiga KRYSZTOFEK
100904 gm. Pajęczno Ewelina SOŁTYSIAK
100904 gm. Pajęczno Leszek JANECZEK
100904 gm. Pajęczno Jan LEWANDOWSKI
100904 gm. Pajęczno Zbigniew CYBULSKI
302204 gm. Pakosław Maciej GNIAZDOWSKI
302204 gm. Pakosław Paweł KLĄSKAŁA
302204 gm. Pakosław Agata KARAŚ
302204 gm. Pakosław Robert LISIECKI
302204 gm. Pakosław Agnieszka JAKUBOWSKA
302204 gm. Pakosław Hubert WOJTKOWSKI
302204 gm. Pakosław Elżbieta ŁAKOMA
302204 gm. Pakosław Paweł SIERPOWSKI
302204 gm. Pakosław Paulina PRZEWOŹNA
302204 gm. Pakosław Michał WAWRZYNIAK
302204 gm. Pakosław Danuta GUZIKOWSKA
302204 gm. Pakosław Piotr SKRZYPEK
302204 gm. Pakosław Anita RABIEGA
302204 gm. Pakosław Mariola KUSZTELAK
302204 gm. Pakosław Jarosław KACZOR
160708 gm. Pakosławice Anna BRODA
160708 gm. Pakosławice Piotr KSIĄDZYNA
160708 gm. Pakosławice Grzegorz MAZURKIEWICZ
160708 gm. Pakosławice Ewa ROGALSKA
160708 gm. Pakosławice Witold PODOLUK
160708 gm. Pakosławice Marcin LUBCZYŃSKI
160708 gm. Pakosławice Jerzy TOKARSKI
160708 gm. Pakosławice Piotr JAREK
160708 gm. Pakosławice Krzysztof GROCHOWIECKI
160708 gm. Pakosławice Bolesław LEPAK
160708 gm. Pakosławice Małgorzata STEFAŃSKA
160708 gm. Pakosławice Joanna PAJESTKA
160708 gm. Pakosławice Wojciech WAWRZKOWICZ
160708 gm. Pakosławice Dawid TWARDOWSKI
160708 gm. Pakosławice Janusz ORMANIEC
40707 gm. Pakość Jerzy JOACHIMIAK
40707 gm. Pakość Jacek ORZECHOWSKI
40707 gm. Pakość Danuta JAGODZIŃSKA
40707 gm. Pakość Ryszard KUFLEWICZ
40707 gm. Pakość Mariusz AUGUSTYN
40707 gm. Pakość Michał SIEMBAB
40707 gm. Pakość Marek SZYMBORSKI
40707 gm. Pakość Zygmunt GROŃ
40707 gm. Pakość Joanna BŁASZAK
40707 gm. Pakość Barbara BIAŁECKA
40707 gm. Pakość Józef PERDAŁ
40707 gm. Pakość Roman KACPRZAK
40707 gm. Pakość Tomasz OSET
40707 gm. Pakość Radosław SIEKIERKA
40707 gm. Pakość Renata PROSKURA
121404 gm. Pałecznica Henryk GRĄDEK
121404 gm. Pałecznica Grzegorz GAWEŁ
121404 gm. Pałecznica Artur CZEKAJ
121404 gm. Pałecznica Czesław ZAWADA
121404 gm. Pałecznica Józef STEFAŃCZYK
121404 gm. Pałecznica Małgorzata BUJAK
121404 gm. Pałecznica Jan GŁUSZCZYK
121404 gm. Pałecznica Marcin DEKA
121404 gm. Pałecznica Piotr ZYS
121404 gm. Pałecznica Andrzej DOMAGAŁA
121404 gm. Pałecznica Lesław JĘDRYCH
121404 gm. Pałecznica Marcin GUDOWSKI
121404 gm. Pałecznica Stanisław GRYSZÓWKA
121404 gm. Pałecznica Halina NOWAK
121404 gm. Pałecznica Adam BARAN
240606 gm. Panki Ewa MIREK
240606 gm. Panki Krzysztof BRZĘCZEK
240606 gm. Panki Włodzimierz MIŁKOWSKI
240606 gm. Panki Katarzyna GIERAK
240606 gm. Panki Maciej FURMANEK
240606 gm. Panki Andrzej BLUKACZ
240606 gm. Panki Krzysztof SROKA
240606 gm. Panki Grzegorz BANASIAK
240606 gm. Panki Cezary DUDA
240606 gm. Panki Damian WIECZOREK
240606 gm. Panki Daniel ŻERDZIŃSKI
240606 gm. Panki Agnieszka GMYREK-WĄSIŃSKA
240606 gm. Panki Bożena SKWARA
240606 gm. Panki Fryderyk BURZYK
240606 gm. Panki Monika KORZONEK
40405 gm. Papowo Biskupie Tomasz WASZAK
40405 gm. Papowo Biskupie Krzysztof BUKOWSKI
40405 gm. Papowo Biskupie Sławomir ŚWIĄDER
40405 gm. Papowo Biskupie Sławomir DAMS
40405 gm. Papowo Biskupie Janusz KŁOS
40405 gm. Papowo Biskupie Rafał JEZIORNY
40405 gm. Papowo Biskupie Andrzej PODLASZEWSKI
40405 gm. Papowo Biskupie Emilia FLIS
40405 gm. Papowo Biskupie Henryk MARKS
40405 gm. Papowo Biskupie Piotr SZAŁACH
40405 gm. Papowo Biskupie Przemysław ZACHAREK
40405 gm. Papowo Biskupie Paweł ŁÓJ
40405 gm. Papowo Biskupie Karolina KASPRZYKOWSKA
40405 gm. Papowo Biskupie Agnieszka MIKA
40405 gm. Papowo Biskupie Magdalena PIOTROWSKA
142606 gm. Paprotnia Robert CZARNOCKI
142606 gm. Paprotnia Wacław KALICKI
142606 gm. Paprotnia Krzysztof JASTRZĘBSKI
142606 gm. Paprotnia Irena WAKULIŃSKA
142606 gm. Paprotnia Stanisław GŁUCHOWSKI
142606 gm. Paprotnia Józef NASIŁOWSKI
142606 gm. Paprotnia Sławomir MĘŻYŃSKI
142606 gm. Paprotnia Małgorzata TRĘBICKA
142606 gm. Paprotnia Piotr OSTOJSKI
142606 gm. Paprotnia Artur KARABIN
142606 gm. Paprotnia Mariusz GRZESIUŁA
142606 gm. Paprotnia Stanisław STAŃSKI
142606 gm. Paprotnia Magdalena ODOSZEWSKA
142606 gm. Paprotnia Mariusz SEREMENTO
142606 gm. Paprotnia Łukasz PROTASIUK
100705 gm. Paradyż Patryk PAPIERNIK
100705 gm. Paradyż Jan WACH
100705 gm. Paradyż Witold GRABOWSKI
100705 gm. Paradyż Paweł BANASZCZYK
100705 gm. Paradyż Robert IGNEROWICZ
100705 gm. Paradyż Monika JĘCEK
100705 gm. Paradyż Antoni MORAWSKI
100705 gm. Paradyż Renata BIAŁECKA
100705 gm. Paradyż Zdzisław KORGUL
100705 gm. Paradyż Krzysztof JĘDRZEJCZYK
100705 gm. Paradyż Przemysław BOROWSKI
100705 gm. Paradyż Agnieszka ŚWIDROS
100705 gm. Paradyż Marek MADEJ
100705 gm. Paradyż Karol SOWA
100705 gm. Paradyż Wojciech MADEJ
220107 gm. Parchowo Justyna JAKUBEK
220107 gm. Parchowo Tadeusz ZIELONKA
220107 gm. Parchowo Tadeusz WENTA
220107 gm. Parchowo Monika JAKUBEK
220107 gm. Parchowo Zofia BŁASZKOWSKA
220107 gm. Parchowo Dariusz PIANKOWSKI
220107 gm. Parchowo Ryszard FLIS
220107 gm. Parchowo Wojsław MACH
220107 gm. Parchowo Kazimierz LIPSKI
220107 gm. Parchowo Waldemar JAKUBEK
220107 gm. Parchowo Marek BŁASZKOWSKI
220107 gm. Parchowo Mirosław JANKOWSKI
220107 gm. Parchowo Karol ZELEWSKI
220107 gm. Parchowo Waldemar GLISZCZYŃSKI
220107 gm. Parchowo Renata MIELEWCZYK
61304 gm. Parczew Agnieszka PIEKARSKA
61304 gm. Parczew Łukasz GOŁĄB
61304 gm. Parczew Tomasz ŚWIĆ
61304 gm. Parczew Mirosław NAUMIUK
61304 gm. Parczew Tomasz GOŹDZIK
61304 gm. Parczew Adam DOMAŃSKI
61304 gm. Parczew Adam WIŚNIEWSKI
61304 gm. Parczew Bogusława MATEJCZUK
61304 gm. Parczew Marek CHWALCZUK
61304 gm. Parczew Grzegorz DUDA
61304 gm. Parczew Adam KACZMAREK
61304 gm. Parczew Sławomir TELEON
61304 gm. Parczew Barbara BLOCH
61304 gm. Parczew Marcin BRZEZOWSKI
61304 gm. Parczew Sławomir SOKOŁOWSKI
140309 gm. Parysów Irena RĘKAWEK
140309 gm. Parysów Andrzej FRELEK
140309 gm. Parysów Katarzyna SZELĄG
140309 gm. Parysów Piotr GETLER
140309 gm. Parysów Agnieszka BORUTA
140309 gm. Parysów Janusz BELKIEWICZ
140309 gm. Parysów Małgorzata ZAWADZKA
140309 gm. Parysów Łukasz SZOSTAK
140309 gm. Parysów Marek BOGUSZ
140309 gm. Parysów Daniel ŻURAWEK
140309 gm. Parysów Katarzyna BĄKOWSKA
140309 gm. Parysów Aleksandra SZCZEGOT
140309 gm. Parysów Marek GAC
140309 gm. Parysów Adam ZAWADKA
140309 gm. Parysów Iwona WOJDA
102007 gm. Parzęczew Marek WASIAK
102007 gm. Parzęczew Mateusz BIELIŃSKI
102007 gm. Parzęczew Jakub GALOCH
102007 gm. Parzęczew Marek TARNACKI
102007 gm. Parzęczew Bogdan WYDRZYŃSKI
102007 gm. Parzęczew Józef JESIONOWSKI
102007 gm. Parzęczew Marek GAWĘDA
102007 gm. Parzęczew Łukasz SADOK
102007 gm. Parzęczew Władysław KRAWCZYK
102007 gm. Parzęczew Dawid URBANIAK
102007 gm. Parzęczew Antoni BARAŃSKI
102007 gm. Parzęczew Aneta MATUSZKIEWICZ
102007 gm. Parzęczew Agnieszka KRYSZTOFIAK
102007 gm. Parzęczew Małgorzata SYNOWIEC
102007 gm. Parzęczew Dariusz NIEDŹWIEDŹ
280407 gm. Pasłęk Anna SIELAWA
280407 gm. Pasłęk Jan TYLIŃSKI
280407 gm. Pasłęk Krzysztof KOWAL
280407 gm. Pasłęk Mariusz FICAK
280407 gm. Pasłęk Edward SKALIJ
280407 gm. Pasłęk Marian MATUSZCZAK
280407 gm. Pasłęk Jan ŚWIDERSKI
280407 gm. Pasłęk Damian OLBRYŚ
280407 gm. Pasłęk Elżbieta WASIUK
280407 gm. Pasłęk Zbigniew CIEŚLA
280407 gm. Pasłęk Agnieszka FURTAK
280407 gm. Pasłęk Andrzej JUNIEWICZ
280407 gm. Pasłęk Piotr WOJCIECHOWSKI
280407 gm. Pasłęk Marek ŁACHMAŃSKI
280407 gm. Pasłęk Elżbieta HULANICKA
281704 gm. Pasym Justyna KONOPKA
281704 gm. Pasym Jolanta AUGUSTOWSKA
281704 gm. Pasym Hanna GRYCZKA
281704 gm. Pasym Bożena KOTKIEWICZ
281704 gm. Pasym Andrzej KOZIKOWSKI
281704 gm. Pasym Adam KOWALCZYK
281704 gm. Pasym Bogusław PIOTROWSKI
281704 gm. Pasym Teresa KOWALSKA
281704 gm. Pasym Karol TADAJ
281704 gm. Pasym Michał ŻUK
281704 gm. Pasym Roman SITKO
281704 gm. Pasym Edyta ADAMCZYK
281704 gm. Pasym Romuald MAŁKIEWICZ
281704 gm. Pasym Aleksander WAŚ
281704 gm. Pasym Michał LENCZEWSKI
20505 gm. Paszowice Piotr FARTUSZYŃSKI
20505 gm. Paszowice Sebastian ZARZYCKI
20505 gm. Paszowice Marek SOWA
20505 gm. Paszowice Piotr BUKAŁO
20505 gm. Paszowice Dariusz TRYBUŁA
20505 gm. Paszowice Bronisław CHRUŚCIEL
20505 gm. Paszowice Marian TOPOLNICKI
20505 gm. Paszowice Jarosław JANKIEWICZ
20505 gm. Paszowice Józef GAWROŃSKI
20505 gm. Paszowice Ryszard ADAMCZYK
20505 gm. Paszowice Ewa KOWALCZYK
20505 gm. Paszowice Beata ROKOSZ
20505 gm. Paszowice Wojciech PUZIO
20505 gm. Paszowice Marcin CYRAK
20505 gm. Paszowice Zbigniew ZDEBIAK
180406 gm. Pawłosiów Tadeusz TRUBAS
180406 gm. Pawłosiów Marian MACIAŁEK
180406 gm. Pawłosiów Paweł GOŃ
180406 gm. Pawłosiów Dariusz SUCHY
180406 gm. Pawłosiów Marek TOMASZEWSKI
180406 gm. Pawłosiów Marta SZUMIŃSKA
180406 gm. Pawłosiów Damian JĘDRUCHÓW
180406 gm. Pawłosiów Stanisław NOWOSIAD
180406 gm. Pawłosiów Grzegorz MISIĄG
180406 gm. Pawłosiów Łucja KASPERSKA
180406 gm. Pawłosiów Stanisław PRZEWROCKI
180406 gm. Pawłosiów Lesław NOWOSIAD
180406 gm. Pawłosiów Krzysztof DRAPAŁA
180406 gm. Pawłosiów Ireneusz BARAN
180406 gm. Pawłosiów Jan SŁOMA
241004 gm. Pawłowice Irena GRABOWSKA
241004 gm. Pawłowice Grzegorz CYRULIK
241004 gm. Pawłowice Janusz HARAZIN
241004 gm. Pawłowice Karolina SZYMANIEC-MLICKA
241004 gm. Pawłowice Zbigniew DUSZA
241004 gm. Pawłowice Tomasz ŻUCHOWSKI
241004 gm. Pawłowice Bogusława PIETREK
241004 gm. Pawłowice Helena MATERA
241004 gm. Pawłowice Kamil WAWRZYCZEK
241004 gm. Pawłowice Henryk OPACKI
241004 gm. Pawłowice Andrzej SZAWEŁ
241004 gm. Pawłowice Damian HERMAN
241004 gm. Pawłowice Krzysztof WORYNA
241004 gm. Pawłowice Piotr FOJCIK
241004 gm. Pawłowice Dariusz CZAKON
160304 gm. Pawłowiczki Lidia KUKOWKA
160304 gm. Pawłowiczki Przemysław MALINKA
160304 gm. Pawłowiczki Andrzej WOLNY
160304 gm. Pawłowiczki Bernard RYBKA
160304 gm. Pawłowiczki Brygida KOPITZKI
160304 gm. Pawłowiczki Hubert KUBANEK
160304 gm. Pawłowiczki Mariusz WYCHOWANIEC
160304 gm. Pawłowiczki Jacek KWIATKOWSKI
160304 gm. Pawłowiczki Jan ŁATA
160304 gm. Pawłowiczki Zbigniew DUDA
160304 gm. Pawłowiczki Tomasz WIELGAN
160304 gm. Pawłowiczki Andrzej FROHS
160304 gm. Pawłowiczki Zygfryd KRAUZE
160304 gm. Pawłowiczki Jan TRAUTBERG
160304 gm. Pawłowiczki Eryk KONTNY
261104 gm. Pawłów Andrzej DZIEKAN
261104 gm. Pawłów Szymon WOJTECZEK
261104 gm. Pawłów Michał PRZYGODA
261104 gm. Pawłów Piotr MIZIEWICZ
261104 gm. Pawłów Stanisław POCHEĆ
261104 gm. Pawłów Tomasz ZIEWIEC
261104 gm. Pawłów Damian SŁAWEK
261104 gm. Pawłów Katarzyna SIKORA
261104 gm. Pawłów Henryk WIĘCŁAW
261104 gm. Pawłów Mieczysław SARAMAK
261104 gm. Pawłów Mirosław GŁOWACKI
261104 gm. Pawłów Andrzej TOMASZEWSKI
261104 gm. Pawłów Łukasz IWOŁA
261104 gm. Pawłów Leszek KOSIARSKI
261104 gm. Pawłów Krzysztof CIEŚLIK
240707 gm. Pawonków Arkadiusz DYLA
240707 gm. Pawonków Maria SWOBODA
240707 gm. Pawonków Paweł GRABINSKI
240707 gm. Pawonków Joanna WONS-KLETA
240707 gm. Pawonków Roman KOWALSKI
240707 gm. Pawonków Krystian ŚWIERC
240707 gm. Pawonków Katarzyna GROS
240707 gm. Pawonków Jacek KOPYTO
240707 gm. Pawonków Marek JARKIEWICZ
240707 gm. Pawonków Martin WOJTCZYK
240707 gm. Pawonków Regina BADURA
240707 gm. Pawonków Renata KUBICA
240707 gm. Pawonków Andrzej SPRYCHA
240707 gm. Pawonków Iwona PAWEŁKA-LEWANDOWSKA
240707 gm. Pawonków Jakub JĘDRZEJEWSKI
101707 gm. Pątnów Wiesław PALUSZCZAK
101707 gm. Pątnów Sławomir KRZEMIŃSKI
101707 gm. Pątnów Krzysztof KONIECZNY
101707 gm. Pątnów Jolanta ŁUCZAK
101707 gm. Pątnów Paweł MADEŁA
101707 gm. Pątnów Jan GOŃDA
101707 gm. Pątnów Zygmunt PLEWA
101707 gm. Pątnów Jan SALAMON
101707 gm. Pątnów Grzegorz PIETRZYŃSKI
101707 gm. Pątnów Roch WIECZOREK
101707 gm. Pątnów Grzegorz STASIAK
101707 gm. Pątnów Ryszard NOWAK
101707 gm. Pątnów Kazimierz GNIŁA
101707 gm. Pątnów Piotr KLARA
101707 gm. Pątnów Piotr KOSOWSKI
120904 gm. Pcim Piotr SADOWSKI
120904 gm. Pcim Jan LUBERDA
120904 gm. Pcim Wojciech KOZAK
120904 gm. Pcim Dariusz HODUREK
120904 gm. Pcim Marian DZIADKOWIEC
120904 gm. Pcim Józef POLAŃSKI
120904 gm. Pcim Kazimierz KUBIC
120904 gm. Pcim Jan ZIĘBA
120904 gm. Pcim Wiesław HODUREK
120904 gm. Pcim Czesław DEPTA
120904 gm. Pcim Wiesława MIREK
120904 gm. Pcim Jan MIROCHNA
120904 gm. Pcim Józef OSKWAREK
120904 gm. Pcim Grzegorz OSTAFIN
120904 gm. Pcim Paweł STOPKA
221404 gm. Pelplin Grzegorz WATKOWSKI
221404 gm. Pelplin Adriana SKWERES
221404 gm. Pelplin Mirosław CHYŁA
221404 gm. Pelplin Konrad LECZKOWSKI
221404 gm. Pelplin Kazimierz LIBISZEWSKI
221404 gm. Pelplin Jakub ZIELIŃSKI
221404 gm. Pelplin Anna SOBIERALSKA
221404 gm. Pelplin Kamila JARCZEWSKA
221404 gm. Pelplin Wojciech CABAJ
221404 gm. Pelplin Łukasz KRYŁA
221404 gm. Pelplin Marzena JASIŃSKA
221404 gm. Pelplin Jan KRAJNIK
221404 gm. Pelplin Zdzisław KAMIENIECKI
221404 gm. Pelplin Dorota STEBA
221404 gm. Pelplin Beata KWIATKOWSKA
320205 gm. Pełczyce Teresa KAMIONKA
320205 gm. Pełczyce Marek SOWIŃSKI
320205 gm. Pełczyce Anna KOCHANOWICZ
320205 gm. Pełczyce Daniel ŚWIRSKI
320205 gm. Pełczyce Adam MOŃKA
320205 gm. Pełczyce Anna DYC
320205 gm. Pełczyce Mirosława URBANIAK
320205 gm. Pełczyce Ryszard KWIECIŃSKI
320205 gm. Pełczyce Krzysztof IDZIKOWSKI
320205 gm. Pełczyce Barbara JAGIEŁŁO
320205 gm. Pełczyce Sławomir PRZYŁUCKI
320205 gm. Pełczyce Henryk CYBULSKI
320205 gm. Pełczyce Tadeusz LEWICKI
320205 gm. Pełczyce Michał KASPRZAK
320205 gm. Pełczyce Magdalena TAZOW
201008 gm. Perlejewo Bogdan RADZISZEWSKI
201008 gm. Perlejewo Rafał RYCIUK
201008 gm. Perlejewo Jan KOC
201008 gm. Perlejewo Przemysław MOCZULSKI
201008 gm. Perlejewo Bogdan MOCZULSKI
201008 gm. Perlejewo Barbara BORZYM
201008 gm. Perlejewo Robert PONIATOWSKI
201008 gm. Perlejewo Józef KAZIMIERCZUK
201008 gm. Perlejewo Łukasz LESZCZYŃSKI
201008 gm. Perlejewo Zbigniew ILCZUK
201008 gm. Perlejewo Agnieszka KOŚCIJAŃCZUK
201008 gm. Perlejewo Krzysztof PARZONKO
201008 gm. Perlejewo Elżbieta JÓŹWIAK
201008 gm. Perlejewo Beata PIETRANIK
201008 gm. Perlejewo Waldemar TRUSIAK
300805 gm. Perzów Ewa TYMA
300805 gm. Perzów Karol BRZĄKAŁA
300805 gm. Perzów Roman KULA
300805 gm. Perzów Dawid MISIAK
300805 gm. Perzów Karolina LATUSEK
300805 gm. Perzów Marek OSTROWSKI
300805 gm. Perzów Andrzej PRZYBYLSKI
300805 gm. Perzów Mariusz SZYMCZAK
300805 gm. Perzów Krystyna PORĘBA
300805 gm. Perzów Jan KUBACZYŃSKI
300805 gm. Perzów Zbigniew KOZAN
300805 gm. Perzów Przemysław ŁYTKA
300805 gm. Perzów Danuta CZAJKOWSKA
300805 gm. Perzów Dominika WYRWAS
300805 gm. Perzów Kornelia MIELCZAREK
20305 gm. Pęcław Wojciech CHORĄŻYCZEWSKI
20305 gm. Pęcław Justyna WYDRA-WOLAK
20305 gm. Pęcław Katarzyna STRZELECKA
20305 gm. Pęcław Karol DZIATKOWIAK
20305 gm. Pęcław Marcela WRÓBLEWSKA
20305 gm. Pęcław Ryszard KOPA
20305 gm. Pęcław Stefania UCINEK
20305 gm. Pęcław Mateusz PAPIERZ
20305 gm. Pęcław Aleksander WOJCIECHOWSKI
20305 gm. Pęcław Damian KARBOWNIK
20305 gm. Pęcław Maria KAŹMIERCZAK
20305 gm. Pęcław Jerzy MUCHA
20305 gm. Pęcław Adam PIEKARSKI
20305 gm. Pęcław Ryszard DZIEDZIC
20305 gm. Pęcław Renata BOREK
101102 gm. Pęczniew Dorota RULKA
101102 gm. Pęczniew Maciej KAPITUŁA
101102 gm. Pęczniew Kazimierz ROZALSKI
101102 gm. Pęczniew Jerzy ZYCH
101102 gm. Pęczniew Andrzej ANDRZEJEWSKI
101102 gm. Pęczniew Mirosław DROŻYŃSKI
101102 gm. Pęczniew Alina AUGUSTYNIAK
101102 gm. Pęczniew Piotr DOMŻAŁ
101102 gm. Pęczniew Stanisław MIŁOSZ
101102 gm. Pęczniew Adam WYDERKA
101102 gm. Pęczniew Renata MOTYLEWSKA
101102 gm. Pęczniew Jacek DZIKOWSKI
101102 gm. Pęczniew Mirosław PEŁCZYŃSKI
101102 gm. Pęczniew Zbigniew ZABŁOCKI
101102 gm. Pęczniew Paweł LEŚNIAK
300404 gm. Pępowo Marek POPIOŁEK
300404 gm. Pępowo Józef ŚLĄSKI
300404 gm. Pępowo Zenon ROGALA
300404 gm. Pępowo Ireneusz MATYLA
300404 gm. Pępowo Radosław SOBÓTKA
300404 gm. Pępowo Zbigniew WALEŃSKI
300404 gm. Pępowo Walerian SZAFRANIAK
300404 gm. Pępowo Zygmunt GULCZ
300404 gm. Pępowo Alina PATALAS
300404 gm. Pępowo Stefan MIEDZIŃSKI
300404 gm. Pępowo Elżbieta PAWLAK
300404 gm. Pępowo Monika PRZYBYŁ
300404 gm. Pępowo Krzysztof KACZMAREK
300404 gm. Pępowo Wojciech WITCZAK
300404 gm. Pępowo Stefan KRYSTKOWIAK
141804 gm. Piaseczno Daniel PUTKIEWICZ
141804 gm. Piaseczno Piotr OBŁOZA
141804 gm. Piaseczno Katarzyna WYPYCH
141804 gm. Piaseczno Izabella GÓRZYŃSKA
141804 gm. Piaseczno Michał MIERZWA
141804 gm. Piaseczno Renata MIROSŁAW
141804 gm. Piaseczno Magdalena WOŹNIAK
141804 gm. Piaseczno Michał ROSA
141804 gm. Piaseczno Ewelina WÓJCIK
141804 gm. Piaseczno Beata WALCZAK
141804 gm. Piaseczno Agnieszka CZAJKOWSKA
141804 gm. Piaseczno Paweł PONCYLJUSZ
141804 gm. Piaseczno Artur MAICKI
141804 gm. Piaseczno Hanna KUŁAKOWSKA-MICHALAK
141804 gm. Piaseczno Adam MARCINIAK
141804 gm. Piaseczno Robert WIDZ
141804 gm. Piaseczno Katarzyna KRZYSZKOWSKA-SUT
141804 gm. Piaseczno Hanna KRZYŻEWSKA
141804 gm. Piaseczno Łukasz KAMIŃSKI
141804 gm. Piaseczno Ewa URBAŃSKA
141804 gm. Piaseczno Joanna MORAWSKA
141804 gm. Piaseczno Wojciech OŁDAKOWSKI
141804 gm. Piaseczno Dorota KŁOS
61703 gm. Piaski Paweł PODGÓRSKI
61703 gm. Piaski Krzysztof TKACZYK
61703 gm. Piaski Wiesław POPŁAWSKI
61703 gm. Piaski Dariusz MRÓZ
61703 gm. Piaski Piotr ZIĘTEK
61703 gm. Piaski Henryk WÓJCIK
61703 gm. Piaski Radosław SZALAK
61703 gm. Piaski Piotr BŁASZCZAK
61703 gm. Piaski Piotr MAŃKA
61703 gm. Piaski Grzegorz ZALEWSKI
61703 gm. Piaski Andrzej SZOŁDRA
61703 gm. Piaski Janusz DZIURKA
61703 gm. Piaski Barbara ŁOPUCKA - JASIECZEK
61703 gm. Piaski Ryszard OSAJKOWSKI
61703 gm. Piaski Zenon KASPRZAK
300405 gm. Piaski Hanna POWICKA
300405 gm. Piaski Justyna SARBINOWSKA
300405 gm. Piaski Justyna GROBELNA
300405 gm. Piaski Marcin PORZUCEK
300405 gm. Piaski Dariusz NASKRĘT
300405 gm. Piaski Marek MAJSNEROWSKI
300405 gm. Piaski Jacek JAŃCZAK
300405 gm. Piaski Rafał NOWAK
300405 gm. Piaski Grażyna ANDRZEJEWSKA
300405 gm. Piaski Łukasz WALEŃSKI
300405 gm. Piaski Karolina PRZYBYLSKA
300405 gm. Piaski Dagmara RUCIŃSKA
300405 gm. Piaski Maria WESOŁEK
300405 gm. Piaski Bernard DORSZ
300405 gm. Piaski Beata TYRAKOWSKA
100406 gm. Piątek Piotr KALUSIŃSKI
100406 gm. Piątek Agnieszka WÓJCIK
100406 gm. Piątek Daniel GORĄCY
100406 gm. Piątek Tomasz BRZOZEK
100406 gm. Piątek Tomasz KUCHARCZYK
100406 gm. Piątek Kamil FLORCZAK
100406 gm. Piątek Dariusz JÓŹWIAK
100406 gm. Piątek Urszula KACPERSKA
100406 gm. Piątek Anna MATUSIAK
100406 gm. Piątek Monika MATUSIAK
100406 gm. Piątek Paweł BUDNER
100406 gm. Piątek Małgorzata GABRYELCZAK
100406 gm. Piątek Michał FRANKIEWICZ
100406 gm. Piątek Waldemar KRYSIAK
100406 gm. Piątek Paweł MICHALAK
200705 gm. Piątnica Karolina CHABEREK
200705 gm. Piątnica Piotr ZDUŃCZYK
200705 gm. Piątnica Tomasz FLORCZYK
200705 gm. Piątnica Andrzej DYMEK
200705 gm. Piątnica Andrzej ŚWIDERSKI
200705 gm. Piątnica Adam DĄBROWSKI
200705 gm. Piątnica Jarosław POKROPOWICZ
200705 gm. Piątnica Karol ŚMIAROWSKI
200705 gm. Piątnica Urszula DOMITRZ
200705 gm. Piątnica Jan KOPCZEWSKI
200705 gm. Piątnica Marcin SOBUTA
200705 gm. Piątnica Krzysztof WEBER
200705 gm. Piątnica Marek KONOPKO
200705 gm. Piątnica Sławomir MROCZKOWSKI
200705 gm. Piątnica Agnieszka KOMOROWSKA
281004 gm. Piecki Łukasz BAŁDYGA
281004 gm. Piecki Iwona MATJASZYS
281004 gm. Piecki Stanisław TRZCIŃSKI
281004 gm. Piecki Paweł SEROWIK
281004 gm. Piecki Małgorzata KAMIŃSKA
281004 gm. Piecki Wiesława ROLKA
281004 gm. Piecki Andrzej BRODZIK
281004 gm. Piecki Emilia BOBIŃSKA
281004 gm. Piecki Maria JARCZEWSKA
281004 gm. Piecki Adam LARENTA
281004 gm. Piecki Tomasz JASINOWICZ
281004 gm. Piecki Justyna BZURA-NIKSA
281004 gm. Piecki Maria NADOLNA
281004 gm. Piecki Marzenna BALCERCZYK
281004 gm. Piecki Teresa DWORCZAK
260414 gm. Piekoszów Małgorzata PIETRZYKOWSKA
260414 gm. Piekoszów Barbara DROGOSZ
260414 gm. Piekoszów Jacek ZEGADŁO
260414 gm. Piekoszów Piotr BĄK
260414 gm. Piekoszów Ewelina MALINOWSKA
260414 gm. Piekoszów Bożena ŻUŁAWA
260414 gm. Piekoszów Dorota KURCZYŃSKA
260414 gm. Piekoszów Julian WALAS
260414 gm. Piekoszów Zdzisław GROSICKI
260414 gm. Piekoszów Dorota ŁUKASIK
260414 gm. Piekoszów Paweł ZALESKI
260414 gm. Piekoszów Stanisław KOTWICA
260414 gm. Piekoszów Krzysztof TRZEBIŃSKI
260414 gm. Piekoszów Lucjan CHUK
260414 gm. Piekoszów Wiesław KOPYŚĆ
22603 gm. Pielgrzymka Tomasz ŚLUSARCZYK
22603 gm. Pielgrzymka Jarosław PISARSKI
22603 gm. Pielgrzymka Zbigniew KOPACZ
22603 gm. Pielgrzymka Dariusz GÓRAK
22603 gm. Pielgrzymka Joanna DANIELAK
22603 gm. Pielgrzymka Krzysztof SABADACH
22603 gm. Pielgrzymka Bogdan JAMRÓZ
22603 gm. Pielgrzymka Mirosław KORZYSTKO
22603 gm. Pielgrzymka Andrzej ZATWARDNICKI
22603 gm. Pielgrzymka Roman DZIERŻEK
22603 gm. Pielgrzymka Łukasz STOLARCZYK
22603 gm. Pielgrzymka Andrzej KOSIN
22603 gm. Pielgrzymka Małgorzata SEMENIUK
22603 gm. Pielgrzymka Angelika NAPOROWSKA
22603 gm. Pielgrzymka Grzegorz GĄDZIŃSKI
280205 gm. Pieniężno Agnieszka KARWECKA
280205 gm. Pieniężno Kazimiera WYRĘBAK-KOŁEK
280205 gm. Pieniężno Bartosz KUROWSKI
280205 gm. Pieniężno Maria MICHALKIEWICZ
280205 gm. Pieniężno Grażyna KIELSZNIA
280205 gm. Pieniężno Dariusz KACZMARCZYK
280205 gm. Pieniężno Jan ASTRAMOWICZ
280205 gm. Pieniężno Monika CHOCIEJ
280205 gm. Pieniężno Teresa RATAJ
280205 gm. Pieniężno Wioleta WOŹNA
280205 gm. Pieniężno Bogdan PONICHTERA
280205 gm. Pieniężno Jan BONCAL
280205 gm. Pieniężno Krzysztof KISIEL
280205 gm. Pieniężno Artur SŁODKIEWICZ
280205 gm. Pieniężno Sylwia MICKA
22504 gm. Pieńsk Leszek KUŁACZKOWSKI
22504 gm. Pieńsk Michał BARTCZAK
22504 gm. Pieńsk Stanisław SŁOBODZIAN
22504 gm. Pieńsk Łukasz BRODZIAK
22504 gm. Pieńsk Władysław BRODZIAK
22504 gm. Pieńsk Janusz PAWUL
22504 gm. Pieńsk Romuald SIDOROWICZ
22504 gm. Pieńsk Stanisława PYSZKO
22504 gm. Pieńsk Wojciech WARSZAWSKI
22504 gm. Pieńsk Jerzy STROJNY
22504 gm. Pieńsk Dariusz SMOLEŃ
22504 gm. Pieńsk Arkadiusz JAWORSKI
22504 gm. Pieńsk Leszek WINIARZ
22504 gm. Pieńsk Monika PIWOWAR
22504 gm. Pieńsk Józef WAJDA
260415 gm. Pierzchnica Jan STĘPLOWSKI
260415 gm. Pierzchnica Jadwiga ŁOPATOWSKA
260415 gm. Pierzchnica Joanna LITWIN
260415 gm. Pierzchnica Piotr CENDROWSKI
260415 gm. Pierzchnica Michał STĘPIEŃ
260415 gm. Pierzchnica Magdalena SIKORA
260415 gm. Pierzchnica Stanisław BARAN
260415 gm. Pierzchnica Kamila ADAMCZYK
260415 gm. Pierzchnica Halina WÓJCIK
260415 gm. Pierzchnica Malwina WRONA
260415 gm. Pierzchnica Renata BŁASZCZYK
260415 gm. Pierzchnica Wiesław KWAŚNIEWSKI
260415 gm. Pierzchnica Maria ŁOPATOWSKA
260415 gm. Pierzchnica Arkadiusz OGŁOZA
260415 gm. Pierzchnica Sławomir ROŻKIEWICZ
241107 gm. Pietrowice Wielkie Ewa OKRENT
241107 gm. Pietrowice Wielkie Jan HERUD
241107 gm. Pietrowice Wielkie Urszula HERUD
241107 gm. Pietrowice Wielkie Piotr BAJAK
241107 gm. Pietrowice Wielkie Bożena KRAWCZYK
241107 gm. Pietrowice Wielkie Elżbieta HERMET
241107 gm. Pietrowice Wielkie Anna ROSTEK
241107 gm. Pietrowice Wielkie Fryderyk GWÓŹDŹ
241107 gm. Pietrowice Wielkie Martin MALCHARCZYK
241107 gm. Pietrowice Wielkie Monika ŁYCZKO
241107 gm. Pietrowice Wielkie Karolina ZIEGLER
241107 gm. Pietrowice Wielkie Monika KAPŁANEK-GRZYBEK
241107 gm. Pietrowice Wielkie Maria PALISA
241107 gm. Pietrowice Wielkie Piotr PARYS
241107 gm. Pietrowice Wielkie Ilona GAWLICA
140310 gm. Pilawa Agnieszka PIĘTKA
140310 gm. Pilawa Marcin ZAWADKA
140310 gm. Pilawa Radosław PARZYSZEK
140310 gm. Pilawa Konrad GANO
140310 gm. Pilawa Anna BUJWID
140310 gm. Pilawa Grzegorz ZAKRZEWSKI
140310 gm. Pilawa Jarosław PARADOWSKI
140310 gm. Pilawa Marek ANDRZEJCZYK
140310 gm. Pilawa Marek SAGANEK
140310 gm. Pilawa Dorota NIEMIEC-JÓŹWICKA
140310 gm. Pilawa Krzysztof GAWRYŚ
140310 gm. Pilawa Tomasz GAŁAT
140310 gm. Pilawa Radosław WOJNO
140310 gm. Pilawa Mirosław JAROSŁAWSKI
140310 gm. Pilawa Tomasz PRZYBYSZ
240504 gm. Pilchowice Ingrida FOIT
240504 gm. Pilchowice Bożena KOPRJANIUK
240504 gm. Pilchowice Roland BOBEK
240504 gm. Pilchowice Maria BERNACISKO
240504 gm. Pilchowice Piotr CIUPKE
240504 gm. Pilchowice Agata MOSIĄDZ-KRAMORZ
240504 gm. Pilchowice Krzysztof WANICZEK
240504 gm. Pilchowice Walter KOWOL
240504 gm. Pilchowice Krzysztof ŻYŁA
240504 gm. Pilchowice Józef RUSIN
240504 gm. Pilchowice Krzysztof MUSIOLIK
240504 gm. Pilchowice Sylwester CIUKAJ
240504 gm. Pilchowice Jerzy KURZAL
240504 gm. Pilchowice Arkadiusz HAYDUK
240504 gm. Pilchowice Genowefa SUCHECKA
241607 gm. Pilica Joanna KANIECKA
241607 gm. Pilica Robert SKUTNIK
241607 gm. Pilica Barbara PRZYBYLIK
241607 gm. Pilica Łukasz BŁAŻKIEWICZ
241607 gm. Pilica Tomasz KARPAŁA
241607 gm. Pilica Jacek MIKLAS
241607 gm. Pilica Renata WYRODEK
241607 gm. Pilica Paulina GAJDA
241607 gm. Pilica Łukasz MAJKA
241607 gm. Pilica Łukasz KUDRA
241607 gm. Pilica Kazimierz GRZESIAK
241607 gm. Pilica Stanisława WĘGLARZ
241607 gm. Pilica Wojciech GAMROT
241607 gm. Pilica Michał SZOTA
241607 gm. Pilica Marcin OMYŁA
180306 gm. Pilzno Paweł GAWLIK
180306 gm. Pilzno Jerzy CURYŁO
180306 gm. Pilzno Tadeusz PIECZONKA
180306 gm. Pilzno Andrzej DUDEK
180306 gm. Pilzno Beata SOPRYCH
180306 gm. Pilzno Czesław ZIAJA
180306 gm. Pilzno Bogdan RĘBIŚ
180306 gm. Pilzno Barbara SREBRO
180306 gm. Pilzno Łukasz SOK
180306 gm. Pilzno Mirosław MICZEK
180306 gm. Pilzno Czesław BURAS
180306 gm. Pilzno Jan STRZAŁA
180306 gm. Pilzno Paweł SZEWCZYK
180306 gm. Pilzno Paweł BOŻEK
180306 gm. Pilzno Marcin POTEMPA
260804 gm. Pińczów Krzysztof WĄSIK
260804 gm. Pińczów Maciej SOBOŃ
260804 gm. Pińczów Tomasz JAKLEWICZ
260804 gm. Pińczów Marta ŁASKAWIEC
260804 gm. Pińczów Bogumiła GUZA
260804 gm. Pińczów Henryk RÓŻYCKI
260804 gm. Pińczów Adam KONIUSZ
260804 gm. Pińczów Wiesław OPOKA
260804 gm. Pińczów Marek SKUBEK
260804 gm. Pińczów Marek OMASTA
260804 gm. Pińczów Grażyna ROBAK
260804 gm. Pińczów Marek SARNA
260804 gm. Pińczów Krystyna JUSZCZYK
260804 gm. Pińczów Kazimierz KLASIŃSKI
260804 gm. Pińczów Aneta WYKURZ
260804 gm. Pińczów Leszek NOGACKI
260804 gm. Pińczów Zdzisław MIDER
260804 gm. Pińczów Janusz KONIUSZ
260804 gm. Pińczów Zdzisław WOŹNIAK
260804 gm. Pińczów Jan RADKIEWICZ
260804 gm. Pińczów Marcin SALTARSKI
142508 gm. Pionki Rafał GRZYBOWSKI
142508 gm. Pionki Wiesław CYBULSKI
142508 gm. Pionki Roman CHRZANOWSKI
142508 gm. Pionki Dariusz GONCIARZ
142508 gm. Pionki Łukasz MŚCICHECKI
142508 gm. Pionki Grzegorz KRAJEWSKI
142508 gm. Pionki Piotr GĘBCZYK
142508 gm. Pionki Sławomir SŁOMKA
142508 gm. Pionki Sebastian SAŁEK
142508 gm. Pionki Tomasz WRÓBEL
142508 gm. Pionki Konrad DĄBROWSKI
142508 gm. Pionki Michał MRÓZ
142508 gm. Pionki Elżbieta WOŹNIAK
142508 gm. Pionki Grażyna PACHOCKA
142508 gm. Pionki Piotr KRAKOWIAK
41105 gm. Piotrków Kujawski Arkadiusz WŁODARSKI
41105 gm. Piotrków Kujawski Paweł BETLIŃSKI
41105 gm. Piotrków Kujawski Arkadiusz RYBAK
41105 gm. Piotrków Kujawski Błażej FIJAŁKOWSKI
41105 gm. Piotrków Kujawski Jan BLADOWSKI
41105 gm. Piotrków Kujawski Marek ZIENTKIEWICZ
41105 gm. Piotrków Kujawski Andrzej SCHMIDT
41105 gm. Piotrków Kujawski Krystian BETLIŃSKI
41105 gm. Piotrków Kujawski Radosław KOCENT
41105 gm. Piotrków Kujawski Jerzy IGLEWSKI
41105 gm. Piotrków Kujawski Grzegorz WOŹNIAK
41105 gm. Piotrków Kujawski Sławomir KAWCZYŃSKI
41105 gm. Piotrków Kujawski Włodzimierz KUBIAK
41105 gm. Piotrków Kujawski Halina WAWRZYNIAK
41105 gm. Piotrków Kujawski Błażej BARCZAK
281603 gm. Pisz Wiesław RUTKOWSKI
281603 gm. Pisz Dariusz OLENDER
281603 gm. Pisz Jolanta ROSZCZYPAŁA
281603 gm. Pisz Edmund LIPNICKI
281603 gm. Pisz Waldemar ROMACHÓW
281603 gm. Pisz Lucyna KOZIOŁ
281603 gm. Pisz Barbara BARAŃSKA-GŁOWIENKA
281603 gm. Pisz Rafał GRUSZNIS
281603 gm. Pisz Wojciech STAWECKI
281603 gm. Pisz Karol ŚWIĘCONEK
281603 gm. Pisz Jerzy MISIEREWICZ
281603 gm. Pisz Anna BOBKO
281603 gm. Pisz Paweł BAZYDŁO
281603 gm. Pisz Andrzej ZADROGA
281603 gm. Pisz Maciej SPARZAK
281603 gm. Pisz Tomasz FLORCZYK
281603 gm. Pisz Andrzej SZYMBORSKI
281603 gm. Pisz Grzegorz DUDA
281603 gm. Pisz Władysław NIESIOBĘDZKI
281603 gm. Pisz Sebastian ZUZGA
281603 gm. Pisz Marcin KAMIŃSKI
60111 gm. Piszczac Jacek SZCZEPANIAK
60111 gm. Piszczac Monika SADOWSKA
60111 gm. Piszczac Marek SIERPATOWSKI
60111 gm. Piszczac Piotr KUROWSKI
60111 gm. Piszczac Monika PUCZKA
60111 gm. Piszczac Beata MAZUR
60111 gm. Piszczac Renata ŻUK
60111 gm. Piszczac Anna MARTYNIUK
60111 gm. Piszczac Grzegorz OSTRÓWKA
60111 gm. Piszczac Grzegorz PANASIUK
60111 gm. Piszczac Ewa LIPOWIECKA
60111 gm. Piszczac Łukasz SKWIERCZYŃSKI
60111 gm. Piszczac Władysław BIELECKI
60111 gm. Piszczac Bogusław KORZENIEWSKI
60111 gm. Piszczac Marta PIETRUCZUK
121013 gm. Piwniczna-Zdrój Justyna DERYNG
121013 gm. Piwniczna-Zdrój Dariusz ŁOMNICKI
121013 gm. Piwniczna-Zdrój Krzysztof DŁUGOSZ
121013 gm. Piwniczna-Zdrój Kazimiera SIKORSKA
121013 gm. Piwniczna-Zdrój Jan TOCZEK
121013 gm. Piwniczna-Zdrój Łukasz MAŚLANKA
121013 gm. Piwniczna-Zdrój Ryszard LEWICKI
121013 gm. Piwniczna-Zdrój Adam MUSIALSKI
121013 gm. Piwniczna-Zdrój Ewa LIBER
121013 gm. Piwniczna-Zdrój Włodzimierz ŹRAŁKA
121013 gm. Piwniczna-Zdrój Lech MAŚLANKA
121013 gm. Piwniczna-Zdrój Maria ADAMUSZEK
121013 gm. Piwniczna-Zdrój Bronisław RUSINIAK
121013 gm. Piwniczna-Zdrój Wiesław KEKLAK
121013 gm. Piwniczna-Zdrój Mariusz LIS
141004 gm. Platerów Kazimierz KINOWSKI
141004 gm. Platerów Michał TOŁTYŻEWSKI
141004 gm. Platerów Wojciech ANTOSIUK
141004 gm. Platerów Euzebiusz TOBOTA
141004 gm. Platerów Edyta WOJTCZUK
141004 gm. Platerów Roman PYTEL
141004 gm. Platerów Małgorzata MUSIOLIK
141004 gm. Platerów Radosław LUDWICZUK
141004 gm. Platerów Kamil KULIŃSKI
141004 gm. Platerów Elżbieta HAWRYLUK
141004 gm. Platerów Urszula SZEWCZUK
141004 gm. Platerów Urszula KUBIĆ
141004 gm. Platerów Wiktor BARANOW
141004 gm. Platerów Agata WAWRYNIUK
141004 gm. Platerów Krzysztof JACIUK
21006 gm. Platerówka Grzegorz MICHNO
21006 gm. Platerówka Jan KUŚNIERZ
21006 gm. Platerówka Tadeusz MAZUR
21006 gm. Platerówka Michał MAZUR
21006 gm. Platerówka Maciej OPOKA
21006 gm. Platerówka Maria NISKA
21006 gm. Platerówka Ryszard ROBAKOWSKI
21006 gm. Platerówka Zbigniew WASZKIEWICZ
21006 gm. Platerówka Ryszard ZAPOTOCZNY
21006 gm. Platerówka Monika KOWALEWSKA
21006 gm. Platerówka Krystyna SIEMASZKO
21006 gm. Platerówka Roman BUDZAN
21006 gm. Platerówka Piotr KOZŁOWSKI
21006 gm. Platerówka Adam PASIUKIEWICZ
21006 gm. Platerówka Joanna SANDECKA
302006 gm. Pleszew Małgorzata WYSOCKA-BALCEREK
302006 gm. Pleszew Piotr HARTLEB
302006 gm. Pleszew Eryk KOWCUŃ
302006 gm. Pleszew Andrzej JĘDRUSZEK
302006 gm. Pleszew Elżbieta HYLA
302006 gm. Pleszew Bernadeta GAWROŃSKA
302006 gm. Pleszew Piotr KUSIAKIEWICZ
302006 gm. Pleszew Grzegorz JENEROWICZ
302006 gm. Pleszew Karol SZEHYŃSKI
302006 gm. Pleszew Arkadiusz PTAK
302006 gm. Pleszew Renata GARSZTKA
302006 gm. Pleszew Adela GRALA-KAŁUŻNA
302006 gm. Pleszew Błażej KACZMAREK
302006 gm. Pleszew Jan SROCZYŃSKI
302006 gm. Pleszew Maciej ŁADZIŃSKI
302006 gm. Pleszew Katarzyna TRAWIŃSKA
302006 gm. Pleszew Dariusz DRYJAŃSKI
302006 gm. Pleszew Wiesława GIL
302006 gm. Pleszew Jan NOSKOWSKI
302006 gm. Pleszew Kinga MELKA
302006 gm. Pleszew Anita SZCZEPANIAK
121604 gm. Pleśna Krzysztof PRUSAK
121604 gm. Pleśna Marek BURNAT
121604 gm. Pleśna Bogdan OZGA
121604 gm. Pleśna Tadeusz MALEC
121604 gm. Pleśna Kazimierz MANIA
121604 gm. Pleśna Wacław HAJDUGA
121604 gm. Pleśna Michał KUBICZ
121604 gm. Pleśna Janusz JARZĄB
121604 gm. Pleśna Irena ZIĘCINA
121604 gm. Pleśna Jacek GAWEŁCZYK
121604 gm. Pleśna Marek KUCZERA
121604 gm. Pleśna Małgorzata WITKOWSKA
121604 gm. Pleśna Piotr KRAWCZYK
121604 gm. Pleśna Wiesław MAŁOPOLSKI
121604 gm. Pleśna Marta ZBYLUT
200106 gm. Płaska Andrzej JADESZKO
200106 gm. Płaska Grzegorz DEMSKI
200106 gm. Płaska Anna ABRYCKA
200106 gm. Płaska Tadeusz WASILEWSKI
200106 gm. Płaska Alicja POLKOWSKA
200106 gm. Płaska Katarzyna ŚLUŻYŃSKA
200106 gm. Płaska Stanisław LESIECKI
200106 gm. Płaska Aneta TARASIEWICZ
200106 gm. Płaska Edyta SKUBIS
200106 gm. Płaska Dorota KUŹNICKA
200106 gm. Płaska Jerzy OKUNIEWSKI
200106 gm. Płaska Marek JUSZKIEWICZ
200106 gm. Płaska Piotr WYDRA
200106 gm. Płaska Jan BAGIŃSKI
200106 gm. Płaska Mirosława SŁAWIŃSKA
141106 gm. Płoniawy-Bramura Grażyna MORDECKA
141106 gm. Płoniawy-Bramura Dariusz RUTKOWSKI
141106 gm. Płoniawy-Bramura Michał MAJKOWSKI
141106 gm. Płoniawy-Bramura Rafał WIŚNIEWSKI
141106 gm. Płoniawy-Bramura Andrzej BOBIŃSKI
141106 gm. Płoniawy-Bramura Jakub DUDEK
141106 gm. Płoniawy-Bramura Grzegorz MAĆKIEWICZ
141106 gm. Płoniawy-Bramura Bogdan MAJKOWSKI
141106 gm. Płoniawy-Bramura Rafał NIESTĘPSKI
141106 gm. Płoniawy-Bramura Marek JARZĘBSKI
141106 gm. Płoniawy-Bramura Artur ŁOMIAK
141106 gm. Płoniawy-Bramura Wojciech USTOWSKI
141106 gm. Płoniawy-Bramura Krzysztof WASZKIEWICZ
141106 gm. Płoniawy-Bramura Krzysztof MAJEWSKI
141106 gm. Płoniawy-Bramura Andrzej NOWOTKA
142009 gm. Płońsk Paweł PYRZAKOWSKI
142009 gm. Płońsk Jerzy BOROWSKI
142009 gm. Płońsk Jacek KUCHARZAK
142009 gm. Płońsk Paweł KONOPKA
142009 gm. Płońsk Tomasz GÓRSKI
142009 gm. Płońsk Renata GRĄBCZEWSKA
142009 gm. Płońsk Tadeusz KRAWCZYK
142009 gm. Płońsk Włodzimierz KĘDZIK
142009 gm. Płońsk Agnieszka MAŁECKA
142009 gm. Płońsk Stanisław ŁOPUSZYŃSKI
142009 gm. Płońsk Bogdan WOJCIECHOWSKI
142009 gm. Płońsk Małgorzata RADOMSKA
142009 gm. Płońsk Maria GOŁĘBIOWSKA
142009 gm. Płońsk Jacek SALAK
142009 gm. Płońsk Krzysztof TRACZYŃSKI
280206 gm. Płoskinia Joanna JACKOWSKA
280206 gm. Płoskinia Elżbieta SOBOLEWSKA
280206 gm. Płoskinia Waldemar GRZYWACZEWSKI
280206 gm. Płoskinia Bogdan MOSKIEWICZ
280206 gm. Płoskinia Władysław PIELA
280206 gm. Płoskinia Remigiusz DĄBROWA
280206 gm. Płoskinia Marek GRANAT
280206 gm. Płoskinia Franciszek BREWCZAK
280206 gm. Płoskinia Edyta KUCKO
280206 gm. Płoskinia Janusz GĘBORYS
280206 gm. Płoskinia Piotr SZEPETA
280206 gm. Płoskinia Krzysztof MAKOWSKI
280206 gm. Płoskinia Paweł SOBOLEWSKI
280206 gm. Płoskinia Renata JABŁOŃSKA-CHOCZAJ
280206 gm. Płoskinia Renata GORZKOWSKA
280305 gm. Płośnica Sylwia BAGNIEWSKA
280305 gm. Płośnica Michał BRESKI
280305 gm. Płośnica Krzysztof KORNELSKI
280305 gm. Płośnica Marek NOWAKOWSKI
280305 gm. Płośnica Karol DZIOMBOWSKI
280305 gm. Płośnica Tomasz GAJEK
280305 gm. Płośnica Grzegorz MACIEJEWSKI
280305 gm. Płośnica Mirosława ŻUCHOWSKA
280305 gm. Płośnica Dorota BORKOWSKA
280305 gm. Płośnica Krzysztof PSZENNY
280305 gm. Płośnica Zbigniew SKONIECZEK
280305 gm. Płośnica Kazimierz DRAMIŃSKI
280305 gm. Płośnica Damian LEMAŃSKI
280305 gm. Płośnica Paweł PSIUK
280305 gm. Płośnica Jerzy MILER
320504 gm. Płoty Artur NABRZEWSKI
320504 gm. Płoty Michał WOJSZNIS
320504 gm. Płoty Eugeniusz CZABORYK
320504 gm. Płoty Marcin MAKOWIECKI
320504 gm. Płoty Tomasz BUCHHOLC
320504 gm. Płoty Jerzy NOWICKI
320504 gm. Płoty Anna BUGZEL
320504 gm. Płoty Roman PAWLACZYK
320504 gm. Płoty Agnieszka ANTONIAK
320504 gm. Płoty Iwona TAŚMIŃSKA
320504 gm. Płoty Beata SERAFIŃSKA
320504 gm. Płoty Barbara LEWIŃSKA
320504 gm. Płoty Andżelika SOBCZAK
320504 gm. Płoty Rafał WANDACHOWICZ
320504 gm. Płoty Ireneusz BURY
41704 gm. Płużnica Szymon DUDZIK
41704 gm. Płużnica Stanisław ŚWIERAD
41704 gm. Płużnica Dorota WĄŻ
41704 gm. Płużnica Eleonora CHOJNACKA
41704 gm. Płużnica Barbara PIŁAT
41704 gm. Płużnica Józef BORUTA
41704 gm. Płużnica Leszek OZOROWSKI
41704 gm. Płużnica Lucyna MICHAŁOWSKA
41704 gm. Płużnica Jan SIMSON
41704 gm. Płużnica Justyna SZUMACHOWSKA
41704 gm. Płużnica Janusz MAKÓWKA
41704 gm. Płużnica Wojciech GROTH
41704 gm. Płużnica Wiesław KARWAN
41704 gm. Płużnica Alicja ŁAZARSKA
41704 gm. Płużnica Józef KUCIĘBA
140609 gm. Pniewy Jarosław PIOTRKIEWICZ
140609 gm. Pniewy Ryszard KĘDRA
140609 gm. Pniewy Wojciech ERNEST
140609 gm. Pniewy Karol DROŻDŻ
140609 gm. Pniewy Ireneusz BERDYGA
140609 gm. Pniewy Urszula LESIAK
140609 gm. Pniewy Grzegorz SOWIŃSKI
140609 gm. Pniewy Łukasz KEMPKA
140609 gm. Pniewy Tomasz GÓRALEWICZ
140609 gm. Pniewy Mariola SITAREK
140609 gm. Pniewy Jarosław KUKLEWSKI
140609 gm. Pniewy Marcin HORST
140609 gm. Pniewy Ryszard PIOTRKOWICZ
140609 gm. Pniewy Mariusz BYLINIAK
140609 gm. Pniewy Tomasz DUSZA
302406 gm. Pniewy Eugeniusz SKUBISZYŃSKI
302406 gm. Pniewy Lech STĘPIEŃ
302406 gm. Pniewy Mateusz KAJZDERSKI
302406 gm. Pniewy Marek WENDT
302406 gm. Pniewy Paweł PRĘTKI
302406 gm. Pniewy Jacek SIMINIAK
302406 gm. Pniewy Teresa SMORAWSKA
302406 gm. Pniewy Szymon KRAWCZYK
302406 gm. Pniewy Krzysztof MATUSZAK
302406 gm. Pniewy Jolanta GRAŚ
302406 gm. Pniewy Przemysław CHOJAN
302406 gm. Pniewy Jacek PIECHOCKI
302406 gm. Pniewy Zbigniew DRGAS
302406 gm. Pniewy Janusz RATAJCZAK
302406 gm. Pniewy Zdzisław SOBCZYŃSKI
302112 gm. Pobiedziska Piotr WALA
302112 gm. Pobiedziska Adam SZCZYGIELSKI
302112 gm. Pobiedziska Grażyna KĘDZIORA
302112 gm. Pobiedziska Andrzej JACKOWIAK
302112 gm. Pobiedziska Sara KĘSICKA
302112 gm. Pobiedziska Wojciech RADECKI
302112 gm. Pobiedziska Krzysztof KRAUZE
302112 gm. Pobiedziska Józef CZERNIAWSKI
302112 gm. Pobiedziska Sylwester ANTKOWIAK
302112 gm. Pobiedziska Piotr RACZEK
302112 gm. Pobiedziska Mikołaj WITASZYK
302112 gm. Pobiedziska Barbara WIDELICKA
302112 gm. Pobiedziska Robert ŁUCKA
302112 gm. Pobiedziska Witold MELLER
302112 gm. Pobiedziska Katarzyna PACZKA
240413 gm. Poczesna Agnieszka PIETRZAK
240413 gm. Poczesna Halina SYNAKIEWICZ
240413 gm. Poczesna Łukasz SZUMERA
240413 gm. Poczesna Mateusz KOŁODZIEJ
240413 gm. Poczesna Artur SOSNA
240413 gm. Poczesna Wojciech OPIŁKA
240413 gm. Poczesna Piotr BRZOZOWSKI
240413 gm. Poczesna Iwona CHOŁA
240413 gm. Poczesna Tadeusz BAJDOR
240413 gm. Poczesna Bożena DOBOSZ
240413 gm. Poczesna Waldemar KUCIA
240413 gm. Poczesna Alicja ŁYKO
240413 gm. Poczesna Anna WASIAK
240413 gm. Poczesna Danuta WOŹNIAKOWSKA
240413 gm. Poczesna Michał MARKOWSKI
101103 gm. Poddębice Dariusz SZEWCZYK
101103 gm. Poddębice Bogumił KABACIŃSKI
101103 gm. Poddębice Emilia BŁASZCZYK
101103 gm. Poddębice Jacek BIENIAS
101103 gm. Poddębice Stanisław WIADEREK
101103 gm. Poddębice Andrzej TWARDOWSKI
101103 gm. Poddębice Sławomir STELMASIAK
101103 gm. Poddębice Bogumił JÓŹWIAK
101103 gm. Poddębice Tomasz WALCZYK
101103 gm. Poddębice Ireneusz NAPIERAJ
101103 gm. Poddębice Halina TOMCZYK
101103 gm. Poddębice Andrzej LODZIŃSKI
101103 gm. Poddębice Włodzimierz JURKIEWICZ
101103 gm. Poddębice Paweł GOGULSKI
101103 gm. Poddębice Paweł PLEWIŃSKI
61305 gm. Podedwórze Agnieszka CHILIMONIUK
61305 gm. Podedwórze Sławomir GIEREJ
61305 gm. Podedwórze Wiesław BEŁDYK
61305 gm. Podedwórze Łukasz PASIKOWSKI
61305 gm. Podedwórze Jan CIEMNIEWSKI
61305 gm. Podedwórze Irena TKACZUK
61305 gm. Podedwórze Justyna WOŁOS
61305 gm. Podedwórze Agnieszka MICHALSKA
61305 gm. Podedwórze Anna DRABIK
61305 gm. Podedwórze Kazimierz IWANIUK
61305 gm. Podedwórze Dominik MITURA
61305 gm. Podedwórze Marian ĆWIKLIŃSKI
61305 gm. Podedwórze Marian MISZCZUK
61305 gm. Podedwórze Grzegorz KOZIOŁ
61305 gm. Podedwórze Katarzyna BORSUK
121014 gm. Podegrodzie Jan OPIELA
121014 gm. Podegrodzie Teresa MATIASZ
121014 gm. Podegrodzie Jerzy JASIŃSKI
121014 gm. Podegrodzie Robert GOMUŁKA
121014 gm. Podegrodzie Leszek BROTOŃ
121014 gm. Podegrodzie Marek ŚWIECHOWSKI
121014 gm. Podegrodzie Piotr DYREK
121014 gm. Podegrodzie Marek GOMÓŁKA
121014 gm. Podegrodzie Damian TOKARCZYK
121014 gm. Podegrodzie Krystyna MRÓWKA
121014 gm. Podegrodzie Wioletta ŁATKA
121014 gm. Podegrodzie Józef KOTARBA
121014 gm. Podegrodzie Sławomir CZOP
121014 gm. Podegrodzie Michał ŁOJEK
121014 gm. Podegrodzie Andrzej PADULA
20608 gm. Podgórzyn Robert BALCEREK
20608 gm. Podgórzyn Jakub ERCHARD
20608 gm. Podgórzyn Marcin HORODECKI
20608 gm. Podgórzyn Paweł KALATA
20608 gm. Podgórzyn Bartosz POLACZEK
20608 gm. Podgórzyn Mariusz MICKA
20608 gm. Podgórzyn Marta KUKLEWSKA
20608 gm. Podgórzyn Stanisław KUŚMIERZ
20608 gm. Podgórzyn Bogusław OSTROWSKI
20608 gm. Podgórzyn Tomasz GOLONKA
20608 gm. Podgórzyn Piotr DYMEK
20608 gm. Podgórzyn Jerzy ZDUNEK
20608 gm. Podgórzyn Halina KACPRZAK
20608 gm. Podgórzyn Michał MOGILSKI
20608 gm. Podgórzyn Edward WACH
300406 gm. Pogorzela Barbara OWSIANOWSKA
300406 gm. Pogorzela Jan IDKOWSKI
300406 gm. Pogorzela Piotr ROBACZYŃSKI
300406 gm. Pogorzela Eugeniusz SIERSZULSKI
300406 gm. Pogorzela Eugeniusz PASZKOWSKI
300406 gm. Pogorzela Daria WYZUJ
300406 gm. Pogorzela Łukasz JANKOWIAK
300406 gm. Pogorzela Donata DRUKARCZYK
300406 gm. Pogorzela Hanna WOJCIECHOWSKA
300406 gm. Pogorzela Krzysztof GOLIŃSKI
300406 gm. Pogorzela Jan TOMASZEWSKI
300406 gm. Pogorzela Zdzisław FIGIELEK
300406 gm. Pogorzela Mariusz PRZYBYŁ
300406 gm. Pogorzela Maria PAZOŁA
300406 gm. Pogorzela Andrzej ANDRZEJEWSKI
160603 gm. Pokój Krystyna PIEKARSKA
160603 gm. Pokój Jarosław CIURLA
160603 gm. Pokój Jacek GOSŁAWSKI
160603 gm. Pokój Jerzy JAKUBIK
160603 gm. Pokój Marek ŁUKASZCZYK
160603 gm. Pokój Tadeusz BARAN
160603 gm. Pokój Jadwiga SOWA
160603 gm. Pokój Edward KANIA
160603 gm. Pokój Jacek MARCZAK
160603 gm. Pokój Zenon POPRAWA
160603 gm. Pokój Renata ARENDARSKA
160603 gm. Pokój Piotr SOBEK
160603 gm. Pokój Alicja PISZCZAŁKA
160603 gm. Pokój Tomasz KRYSTOSEK
160603 gm. Pokój Wacław KOCIENCKI
142403 gm. Pokrzywnica Katarzyna KRYSZKIEWICZ
142403 gm. Pokrzywnica Wiesława GRONCZEWSKA
142403 gm. Pokrzywnica Jacek AMBROZIAK
142403 gm. Pokrzywnica Krzysztof LUBELSKI
142403 gm. Pokrzywnica Anna BOŃKOWSKA
142403 gm. Pokrzywnica Zenon WIADROWSKI
142403 gm. Pokrzywnica Bogumiła DURZYŃSKA
142403 gm. Pokrzywnica Marek STAŃCZAK
142403 gm. Pokrzywnica Piotr TAPEREK
142403 gm. Pokrzywnica Paweł GAJEWSKI
142403 gm. Pokrzywnica Urszula KISIEL
142403 gm. Pokrzywnica Anna DUDKOWSKA
142403 gm. Pokrzywnica Izabela SKURA
142403 gm. Pokrzywnica Wioletta MILEWSKA
142403 gm. Pokrzywnica Grażyna LELEŃ
121307 gm. Polanka Wielka Jolanta DŹWIGOŃSKA
121307 gm. Polanka Wielka Tadeusz ROMANEK
121307 gm. Polanka Wielka Tadeusz MITORAJ
121307 gm. Polanka Wielka Iwona KNAPIK
121307 gm. Polanka Wielka Tadeusz BERNAŚ
121307 gm. Polanka Wielka Jarosław SZABLA
121307 gm. Polanka Wielka Jarosław SOCHA
121307 gm. Polanka Wielka Leszek JURECKI
121307 gm. Polanka Wielka Marian PILCH
121307 gm. Polanka Wielka Przemysław KOŚCIELNIK
121307 gm. Polanka Wielka Mariusz GAŁGAN
121307 gm. Polanka Wielka Daniel GAŁGAN
121307 gm. Polanka Wielka Dariusz NOWAK
121307 gm. Polanka Wielka Robert MITERA
121307 gm. Polanka Wielka Jacek HAMERSKI
320906 gm. Polanów Daniel WERNER
320906 gm. Polanów Przemysław SZELERSKI
320906 gm. Polanów Józef WILK
320906 gm. Polanów Piotr WODYK
320906 gm. Polanów Dorota WÓJCICKA-POPOWICZ
320906 gm. Polanów Roman MARGIELEWSKI
320906 gm. Polanów Marzena DZIERŻYŃSKA
320906 gm. Polanów Jerzy LANDOWSKI
320906 gm. Polanów Janusz PARSZCZYŃSKI
320906 gm. Polanów Agnieszka ZELIK
320906 gm. Polanów Maria POKORSKA
320906 gm. Polanów Wioleta KONIECZNA
320906 gm. Polanów Mirosław GAJEK
320906 gm. Polanów Paweł LITWIN
320906 gm. Polanów Andrzej RYŁYK
321104 gm. Police Jadwiga MOLENDA
321104 gm. Police Kamil OLSZEWSKI
321104 gm. Police Grażyna PAWŁOWSKA
321104 gm. Police Zofia HLEK
321104 gm. Police Zygmunt KOŁACKI
321104 gm. Police Sławomir KAJKOWSKI
321104 gm. Police Artur ECHAUST
321104 gm. Police Ewa IGNACZAK
321104 gm. Police Sławomir DMOCHOWSKI
321104 gm. Police Stanisław ŁABUZ
321104 gm. Police Adam SOBCZYK
321104 gm. Police Jakub PISAŃSKI
321104 gm. Police Grzegorz UFNIARZ
321104 gm. Police Wiesław GAWEŁ
321104 gm. Police Damian WALCZAK
321104 gm. Police Ryszard TOKARCZYK
321104 gm. Police Jakub DRZAZGA
321104 gm. Police Krystian KOWALEWSKI
321104 gm. Police Władysław DIAKUN
321104 gm. Police Andrzej ROGOWSKI
321104 gm. Police Ilona BEDNAREK
143602 gm. Policzna Paweł JĘDRA
143602 gm. Policzna Alina BANAŚ
143602 gm. Policzna Tadeusz CIEŚLIK
143602 gm. Policzna Andrzej CHOŁUJ
143602 gm. Policzna Waldemar MAZUR
143602 gm. Policzna Janusz KOSMALA
143602 gm. Policzna Wiesława KUC
143602 gm. Policzna Mariusz KOSMALA
143602 gm. Policzna Jarosław ZAWADZKI
143602 gm. Policzna Przemysław MICHALCZYK
143602 gm. Policzna Aneta SZTOBRYN
143602 gm. Policzna Sławomir DRACHAL
143602 gm. Policzna Grzegorz ORŁOWSKI
143602 gm. Policzna Edward WIĄCZEK
143602 gm. Policzna Krystyna MARSZAŁEK
21604 gm. Polkowice Zdzisław SYNOWIEC
21604 gm. Polkowice Piotr OŻÓG
21604 gm. Polkowice Czesław DZIATKIEWICZ
21604 gm. Polkowice Ireneusz TRACZYK
21604 gm. Polkowice Piotr NOWAK
21604 gm. Polkowice Beata KULIKOWSKA
21604 gm. Polkowice Paweł KOWALSKI
21604 gm. Polkowice Łukasz PUŹNIECKI
21604 gm. Polkowice Robert DROBINA
21604 gm. Polkowice Emilian STAŃCZYSZYN
21604 gm. Polkowice Anna LEŚNIAK
21604 gm. Polkowice Józefa WOŁOSZCZUK
21604 gm. Polkowice Sławomir TARNOWSKI
21604 gm. Polkowice Tomasz SZULC
21604 gm. Polkowice Mariola KOŚMIDER
21604 gm. Polkowice Marek STAROŃ
21604 gm. Polkowice Roman ROZMYSŁOWSKI
21604 gm. Polkowice Helena WOŹNIAK
21604 gm. Polkowice Mariusz ZYBACZYŃSKI
21604 gm. Polkowice Wiesław WABIK
21604 gm. Polkowice Adam TRYBKA
160305 gm. Polska Cerekiew Urszula LEŻAŁA
160305 gm. Polska Cerekiew Aneta PIELA - ŁATKA
160305 gm. Polska Cerekiew Jolanta WALOSZCZYK
160305 gm. Polska Cerekiew Norbert MAJNUSZ
160305 gm. Polska Cerekiew Jerzy KOŁECZKO
160305 gm. Polska Cerekiew Brygida PIEGSA
160305 gm. Polska Cerekiew Joachim ZEMEŁKA
160305 gm. Polska Cerekiew Klaudiusz WIDERA
160305 gm. Polska Cerekiew Rajmund KOMOREK
160305 gm. Polska Cerekiew Krystian HARZ
160305 gm. Polska Cerekiew Krystian SKŁADNY
160305 gm. Polska Cerekiew Maria WAWRZYNEK
160305 gm. Polska Cerekiew Daniel TEISTER
160305 gm. Polska Cerekiew Roland SYRZYSKO
160305 gm. Polska Cerekiew Alfons SCHURGACZ
300206 gm. Połajewo Marian RAJEK
300206 gm. Połajewo Janusz WOŹNICA
300206 gm. Połajewo Jerzy BORRMANN
300206 gm. Połajewo Zbigniew SCHOENFELD
300206 gm. Połajewo Andrzej LUBKOWSKI
300206 gm. Połajewo Łukasz CHMURA
300206 gm. Połajewo Przemysław BRĄBEREK
300206 gm. Połajewo Krzysztof GARSTECKI
300206 gm. Połajewo Grażyna JENERALCZYK
300206 gm. Połajewo Katarzyna STEFANIAK
300206 gm. Połajewo Karolina NOWAK
300206 gm. Połajewo Łukasz MENDYK
300206 gm. Połajewo Sylwia SKRZYPEK
300206 gm. Połajewo Roman KLEWENHAGEN
300206 gm. Połajewo Krzysztof MAZUR
261205 gm. Połaniec Paweł LASKA
261205 gm. Połaniec Stanisław LOLO
261205 gm. Połaniec Małgorzata DALMATA-KONWICKA
261205 gm. Połaniec Wanda KACZMARCZYK
261205 gm. Połaniec Grzegorz TOMECKI
261205 gm. Połaniec Andrzej BARAN
261205 gm. Połaniec Izabela PŁONKA
261205 gm. Połaniec Zbigniew PORĘBSKI
261205 gm. Połaniec Krzysztof ZAJĄC
261205 gm. Połaniec Andrzej WAWRZYNIEC
261205 gm. Połaniec Małgorzata WALENCIAK
261205 gm. Połaniec Zbigniew RODENKO
261205 gm. Połaniec Krystyna SPAŁA
261205 gm. Połaniec Joanna WITEK
261205 gm. Połaniec Jacek MAZUR
321603 gm. Połczyn-Zdrój Wojciech HALEC
321603 gm. Połczyn-Zdrój Robert DOŚPIAŁ
321603 gm. Połczyn-Zdrój Anna ZIELIŃSKA
321603 gm. Połczyn-Zdrój Paweł ŚWIEBODZKI
321603 gm. Połczyn-Zdrój Marek MODZELEWSKI
321603 gm. Połczyn-Zdrój Janusz PODPORA
321603 gm. Połczyn-Zdrój Jerzy JACEWICZ
321603 gm. Połczyn-Zdrój Ryszard SINDALSKI
321603 gm. Połczyn-Zdrój Olga GRZELAK
321603 gm. Połczyn-Zdrój Mariusz RUTKOWSKI
321603 gm. Połczyn-Zdrój Grażyna HOSTYŃSKA
321603 gm. Połczyn-Zdrój Jarosław KRÓL
321603 gm. Połczyn-Zdrój Jarosław PILIP
321603 gm. Połczyn-Zdrój Adam SŁABKOWSKI
321603 gm. Połczyn-Zdrój Edmund GRADZIK
141405 gm. Pomiechówek Zbigniew PIETRZAK
141405 gm. Pomiechówek Andrzej MALASIEWICZ
141405 gm. Pomiechówek Andrzej GÓRECKI
141405 gm. Pomiechówek Artur BONAS
141405 gm. Pomiechówek Małgorzata LESZCZYŃSKA
141405 gm. Pomiechówek Małgorzata LEWCZUK
141405 gm. Pomiechówek Beata WYSZYŃSKA
141405 gm. Pomiechówek Iwona SAGATYŃSKA
141405 gm. Pomiechówek Dorota MŁYŃSKA-MARCINOWSKA
141405 gm. Pomiechówek Grażyna KILIŚ
141405 gm. Pomiechówek Jan DRZAZGOWSKI
141405 gm. Pomiechówek Marcin RUCIŃSKI
141405 gm. Pomiechówek Wioletta ŚLIWIŃSKA
141405 gm. Pomiechówek Teresa CIEŚLIŃSKA
141405 gm. Pomiechówek Dariusz RADWAŃSKI
61206 gm. Poniatowa Janusz NOWOMIEJSKI
61206 gm. Poniatowa Krystyna CZURYSZKIEWICZ
61206 gm. Poniatowa Aleksandra SZLACHETKA
61206 gm. Poniatowa Agnieszka KLOCEK
61206 gm. Poniatowa Wojciech PĘTEK
61206 gm. Poniatowa Ewa BARANOWSKA
61206 gm. Poniatowa Grzegorz ZBURZYŃSKI
61206 gm. Poniatowa Łukasz PRUCHNIAK
61206 gm. Poniatowa Dariusz GRZESZCZYK
61206 gm. Poniatowa Dariusz GŁOGOWSKI
61206 gm. Poniatowa Aneta PONIATOWSKA
61206 gm. Poniatowa Paweł STACHYRA
61206 gm. Poniatowa Jan WÓJCIK
61206 gm. Poniatowa Dariusz CELEJEWSKI
61206 gm. Poniatowa Seweryn ŚWIĄTEK
300407 gm. Poniec Aneta WROTYŃSKA
300407 gm. Poniec Paulina ZIELIŃSKA
300407 gm. Poniec Jerzy KUSZ
300407 gm. Poniec Dariusz KIELIŚ
300407 gm. Poniec Tadeusz TWARDY
300407 gm. Poniec Barbara MENDYKA
300407 gm. Poniec Krzysztof MATECKI
300407 gm. Poniec Zdzisław ZDĘGA
300407 gm. Poniec Mariusz NOWAK
300407 gm. Poniec Piotr JAŃCZAK
300407 gm. Poniec Marcin STRÓŻYŃSKI
300407 gm. Poniec Stanisław MACHOWSKI
300407 gm. Poniec Ewa KOŃCZAK
300407 gm. Poniec Łucja MARKOWSKA
300407 gm. Poniec Ryszard SIKORSKI
160909 gm. Popielów Jolanta STOKŁOSA
160909 gm. Popielów Kornelia SLUGA
160909 gm. Popielów Nina SZPAJCHER
160909 gm. Popielów Andrzej RAMBAU
160909 gm. Popielów Joanna WIDACHA-CICHOŃ
160909 gm. Popielów Elwira NIEDZWIEDZ
160909 gm. Popielów Sandra MIŚ-WĘGRZYN
160909 gm. Popielów Halina JAGIEŁA
160909 gm. Popielów Jerzy THOMA
160909 gm. Popielów Jan KUBIAK
160909 gm. Popielów Janina PIEKARZ
160909 gm. Popielów Marzena SEMENIUK
160909 gm. Popielów Paweł WALASZCZYK
160909 gm. Popielów Paweł CHAMOT
160909 gm. Popielów Małgorzata SZPAJCHER
240607 gm. Popów Mariusz CIUPIŃSKI
240607 gm. Popów Gabriel BADURA
240607 gm. Popów Łukasz TASARZ
240607 gm. Popów Janusz KRAWCZYK
240607 gm. Popów Ilona LIS
240607 gm. Popów Jerzy KASPRZAK
240607 gm. Popów Beata PRASZCZYK
240607 gm. Popów Włodzimierz WOJTYRA
240607 gm. Popów Henryk WRÓŻ
240607 gm. Popów Piotr TARGOŃSKI
240607 gm. Popów Kazimierz BĘBEN
240607 gm. Popów Justyna ŁYŻNIAK
240607 gm. Popów Andrzej SOŁTYSIAK
240607 gm. Popów Edmund BORECKI
240607 gm. Popów Paweł ZATOŃ
240904 gm. Poraj Leszek LACH
240904 gm. Poraj Grzegorz BOJANEK
240904 gm. Poraj Dagmara SUPERSON-KOSZTYŁA
240904 gm. Poraj Barbara CABAN
240904 gm. Poraj Łukasz ADAMCZYK
240904 gm. Poraj Patryk FRENDOWSKI
240904 gm. Poraj Sylwester SAWICKI
240904 gm. Poraj Waldemar SITEK
240904 gm. Poraj Ewa MASŁOŃ
240904 gm. Poraj Bartosz RAJCZYK
240904 gm. Poraj Andrzej TKACZ
240904 gm. Poraj Łukasz BOROŃ
240904 gm. Poraj Marcin MAKUCH
240904 gm. Poraj Krzysztof KLIMEK
240904 gm. Poraj Jolanta CHMURA
240208 gm. Porąbka Władysław HAŁAT
240208 gm. Porąbka Zyta BLACHURA-MAJDAK
240208 gm. Porąbka Tomasz NALBORCZYK
240208 gm. Porąbka Zdzisława KONOPNICKA-DWORNIK
240208 gm. Porąbka Mirosław KIZNER
240208 gm. Porąbka Łukasz RODAK
240208 gm. Porąbka Tomasz BORECKI
240208 gm. Porąbka Maria MYDLARZ
240208 gm. Porąbka Ignacy KOCEMBA
240208 gm. Porąbka Zbigniew DRABEK
240208 gm. Porąbka Adam SOPIAK
240208 gm. Porąbka Agnieszka WALUSIAK
240208 gm. Porąbka Szymon KASTELIK
240208 gm. Porąbka Eugenia KULA
240208 gm. Porąbka Kazimierz CEPIGA
121705 gm. Poronin Anna ZASADA
121705 gm. Poronin Paweł PAWLIKOWSKI
121705 gm. Poronin Adam PAWLIKOWSKI
121705 gm. Poronin Jan ANTOLAK
121705 gm. Poronin Stanisław KULA
121705 gm. Poronin Wojciech PAWLIKOWSKI
121705 gm. Poronin Maciej RYBKA
121705 gm. Poronin Paweł GAŁ
121705 gm. Poronin Maciej CHOWANIEC
121705 gm. Poronin Anna SKUPIEŃ
121705 gm. Poronin Stanisław PAWLIKOWSKI
121705 gm. Poronin Maciej DZIUBAS
121705 gm. Poronin Jan GUT
121705 gm. Poronin Stanisław STASZEL
121705 gm. Poronin Andrzej STASZEL
321305 gm. Postomino Łukasz ZIĘBA
321305 gm. Postomino Jan CHABOWSKI
321305 gm. Postomino Krzysztof DYDYNA
321305 gm. Postomino Władysław WRZESIEŃ
321305 gm. Postomino Helena ŻUKOWSKA
321305 gm. Postomino Stanisław CHABOWSKI
321305 gm. Postomino Paweł ZDRZENIECKI
321305 gm. Postomino Danuta RĄPALSKA
321305 gm. Postomino Małgorzata DYBIEC
321305 gm. Postomino Daniel PAKOS
321305 gm. Postomino Renata SIL
321305 gm. Postomino Mariusz FRANCZAK
321305 gm. Postomino Zenon MORKA
321305 gm. Postomino Dariusz SPOCIŃSKI
321305 gm. Postomino Krzysztof GIL
100706 gm. Poświętne Piotr KACZMARCZYK
100706 gm. Poświętne Bolesław KACPRZAK
100706 gm. Poświętne Maciej SZUFLADOWICZ
100706 gm. Poświętne Zuzanna SZUFLADOWICZ
100706 gm. Poświętne Krzysztof MARUSZEWSKI
100706 gm. Poświętne Bogdan KACPRZAK
100706 gm. Poświętne Bogusław CZYŻOWICZ
100706 gm. Poświętne Zdzisław SERAFIN
100706 gm. Poświętne Marcin KACPRZAK
100706 gm. Poświętne Sylwester MALEJ
100706 gm. Poświętne Marian GRZEGORSKI
100706 gm. Poświętne Kazimierz WIECHECKI
100706 gm. Poświętne Adam BADURA
100706 gm. Poświętne Maria JAKUBCZYK
100706 gm. Poświętne Henryk GRZYBEK
143408 gm. Poświętne Sławomir ROSŁON
143408 gm. Poświętne Mariusz PODLEŚ
143408 gm. Poświętne Aldona SZULICH
143408 gm. Poświętne Zbigniew ŻOŁEK
143408 gm. Poświętne Marcin SKONIECZNY
143408 gm. Poświętne Wiesław ROZBICKI
143408 gm. Poświętne Dawid STRZELECKI
143408 gm. Poświętne Tomasz BROGOWSKI
143408 gm. Poświętne Iwona NAGRABA
143408 gm. Poświętne Artur ELSNER
143408 gm. Poświętne Leszek BŁASZCZAK
143408 gm. Poświętne Andrzej ORYCH
143408 gm. Poświętne Teresa CHACIŃSKA
143408 gm. Poświętne Jan ROGALA
143408 gm. Poświętne Bogdan ULEJCZYK
200208 gm. Poświętne Andrzej MUCHA
200208 gm. Poświętne Wiesław GOŁĘBIEWSKI
200208 gm. Poświętne Wojciech ROSZKOWSKI
200208 gm. Poświętne Łukasz MOJZEL
200208 gm. Poświętne Andrzej DZIERŻEK
200208 gm. Poświętne Stanisław BRZOZOWSKI
200208 gm. Poświętne Zbigniew ŁAPIŃSKI
200208 gm. Poświętne Marcin TWAROWSKI
200208 gm. Poświętne Mariusz RZEPNY
200208 gm. Poświętne Marcin STAŃCZUK
200208 gm. Poświętne Elżbieta TOKARZ
200208 gm. Poświętne Paweł TOMASZEWSKI
200208 gm. Poświętne Agnieszka OSTROWSKA
200208 gm. Poświętne Piotr KLIMASZEWSKI
200208 gm. Poświętne Jacek ŚWIERŻEWSKI
221207 gm. Potęgowo Zenon BRZESKI
221207 gm. Potęgowo Waldemar ZIENTARSKI
221207 gm. Potęgowo Dominik MAKSYMOWSKI
221207 gm. Potęgowo Maria KRYMSKA
221207 gm. Potęgowo Teresa MAZUR
221207 gm. Potęgowo Mirosław SUDOŁOWICZ
221207 gm. Potęgowo Andrzej MIKOŁAJCZYK
221207 gm. Potęgowo Renata SPŁAWSKA
221207 gm. Potęgowo Rafał MAŁECKI
221207 gm. Potęgowo Teodor ŻURAWSKI
221207 gm. Potęgowo Bogusław CZERWIŃSKI
221207 gm. Potęgowo Jolanta TĘCZA
221207 gm. Potęgowo Renata SZMAJDA
221207 gm. Potęgowo Anetta SŁOMIŃSKA
221207 gm. Potęgowo Maciej GRZECZA
60211 gm. Potok Górny Tadeusz KRUPA
60211 gm. Potok Górny Renata MAŁEK
60211 gm. Potok Górny Marek PYTLARZ
60211 gm. Potok Górny Henryk KAPICA
60211 gm. Potok Górny Ryszard DUDEK
60211 gm. Potok Górny Damian DERYŁO
60211 gm. Potok Górny Sylwia STĘPNIOWSKA
60211 gm. Potok Górny Łukasz GARBACZ
60211 gm. Potok Górny Stanisław DOMAŃSKI
60211 gm. Potok Górny Czesława ŚNIOSEK
60211 gm. Potok Górny Krzysztof KONIECZNY
60211 gm. Potok Górny Henryk WAWRZAK
60211 gm. Potok Górny Mariusz FRĄC
60211 gm. Potok Górny Zofia PISARCZYK
60211 gm. Potok Górny Mirosław BUCIOR
60507 gm. Potok Wielki Tadeusz DĘBNIAK
60507 gm. Potok Wielki Mateusz SUCHORA
60507 gm. Potok Wielki Marek LEWANDOWSKI
60507 gm. Potok Wielki Barbara TUTKA
60507 gm. Potok Wielki Marian GISKA
60507 gm. Potok Wielki Romuald MŁYNARCZYK
60507 gm. Potok Wielki Teresa WIELEBA
60507 gm. Potok Wielki Dariusz WOJCIECHOWSKI
60507 gm. Potok Wielki Wioletta BIAŁA
60507 gm. Potok Wielki Kazimierz PORTKA
60507 gm. Potok Wielki Marcin BUCZEK
60507 gm. Potok Wielki Maria CHRZANOWSKA
60507 gm. Potok Wielki Józef ZAGÓRA
60507 gm. Potok Wielki Sławomir PELC
60507 gm. Potok Wielki Grzegorz RACHWAŁ
142305 gm. Potworów Łukasz CHRZĄSTOWSKI
142305 gm. Potworów Mieczysław KOWALCZYK
142305 gm. Potworów Marek PODSIADŁY
142305 gm. Potworów Danuta KUBICZ
142305 gm. Potworów Anna LASKOWSKA
142305 gm. Potworów Aneta STEFAŃSKA
142305 gm. Potworów Bogdan MILCZARSKI
142305 gm. Potworów Marek WLAZŁO
142305 gm. Potworów Zbigniew KOZIEŁ
142305 gm. Potworów Beata LIPIŃSKA
142305 gm. Potworów Małgorzata PAJĄK
142305 gm. Potworów Adam GACA
142305 gm. Potworów Bogdan SZCZEPANIAK
142305 gm. Potworów Sławomir KOZŁOWSKI
142305 gm. Potworów Mariusz SNOPCZYŃSKI
302305 gm. Powidz Stanisław TOMASZEWSKI
302305 gm. Powidz Krzysztof BARTKOWIAK
302305 gm. Powidz Jadwiga KLUCZKA
302305 gm. Powidz Józef NOWAK
302305 gm. Powidz Michał NAWROCKI
302305 gm. Powidz Michał WYSOCKI
302305 gm. Powidz Filip MUSZYŃSKI
302305 gm. Powidz Wojciech WYSOCKI
302305 gm. Powidz Karol WIŚNIEWSKI
302305 gm. Powidz Karolina ANDRZEJEWSKA
302305 gm. Powidz Michał IMBIOROWICZ
302305 gm. Powidz Włodzimierz WEŁNIC
302305 gm. Powidz Joanna ANDRZEJEWSKA
302305 gm. Powidz Hanna BEŁDZIKOWSKA
302305 gm. Powidz Daniel ŻUREK
281902 gm. Pozezdrze Edyta GROMADOWSKA
281902 gm. Pozezdrze Renata PODPIRKA
281902 gm. Pozezdrze Katarzyna NOWACKA
281902 gm. Pozezdrze Franciszek URBANOWICZ
281902 gm. Pozezdrze Mariola TYMCIO
281902 gm. Pozezdrze Krzysztof RADZIEWICZ
281902 gm. Pozezdrze Tomasz CIERNIAK
281902 gm. Pozezdrze Maciej GRABIŃSKI
281902 gm. Pozezdrze Ewa FLISZKIEWICZ
281902 gm. Pozezdrze Ryszard ŁABACZ
281902 gm. Pozezdrze Barbara GINKOWSKA
281902 gm. Pozezdrze Tomasz SIKORSKI
281902 gm. Pozezdrze Marzena BANASZAK
281902 gm. Pozezdrze Stanisław BORYSIEWICZ
281902 gm. Pozezdrze Mateusz STANISZEWSKI
220704 gm. Prabuty Grażyna BANACH
220704 gm. Prabuty Małgorzata WOCH
220704 gm. Prabuty Dorota TOMASZEWSKA
220704 gm. Prabuty Janina LANGE
220704 gm. Prabuty Włodzimierz WIŚNIEWSKI
220704 gm. Prabuty Tomasz CHODOWIEC
220704 gm. Prabuty Adam KUNCICKI
220704 gm. Prabuty Krzysztof ADAMKIEWICZ
220704 gm. Prabuty Lucyna MAJ
220704 gm. Prabuty Marcin DOMAGALSKI
220704 gm. Prabuty Adam CHROSTEK
220704 gm. Prabuty Zbigniew KONDEL
220704 gm. Prabuty Marek BEKSA
220704 gm. Prabuty Bogusław PAJEWSKI
220704 gm. Prabuty Ewelina LASKOWSKA
160804 gm. Praszka Łukasz BILSKI
160804 gm. Praszka Andrzej RYCHTER
160804 gm. Praszka Katarzyna PAWLAK
160804 gm. Praszka Robert ZIMNOWODA
160804 gm. Praszka Edward SZANIEC
160804 gm. Praszka Bogusław ŁAZIK
160804 gm. Praszka Józef PILARSKI
160804 gm. Praszka Danuta ZADWORNA
160804 gm. Praszka Marek ŚLIWKA
160804 gm. Praszka Tadeusz PATYK
160804 gm. Praszka Arkadiusz KOŚCIELNY
160804 gm. Praszka Zofia KOKOT
160804 gm. Praszka Sławomir TRAWIŃSKI
160804 gm. Praszka Marian HOMBEK
160804 gm. Praszka Grzegorz JABŁOŃSKI
141805 gm. Prażmów Marta WENCŁAWIAK
141805 gm. Prażmów Tomasz RACZEK
141805 gm. Prażmów Włodzimierz PTASZYŃSKI
141805 gm. Prażmów Danuta BŁASZCZYK
141805 gm. Prażmów Michał TOKAJ
141805 gm. Prażmów Tadeusz PAWLAK
141805 gm. Prażmów Łukasz ŻYWEK
141805 gm. Prażmów Mirosława BOROWSKA
141805 gm. Prażmów Ewa FIUCZEK
141805 gm. Prażmów Jacek DĄBROWSKI
141805 gm. Prażmów Teresa GIELECIŃSKA
141805 gm. Prażmów Aleksandra HABIERA-WĘCŁAWEK
141805 gm. Prażmów Sylwester ZWĘGLIŃSKI
141805 gm. Prażmów Elżbieta BUGALSKA
141805 gm. Prażmów Krzysztof WIŚNIEWSKI
20907 gm. Prochowice Jadwiga LESZCZYŃSKA
20907 gm. Prochowice Maciej GNITECKI
20907 gm. Prochowice Renata MOROZ
20907 gm. Prochowice Radosław BOŁOZ
20907 gm. Prochowice Maciej DOROŻKO
20907 gm. Prochowice Agnieszka TYFEL
20907 gm. Prochowice Olga ŚWIETLIK
20907 gm. Prochowice Marta JĘDRAS
20907 gm. Prochowice Małgorzata SZCZERBA
20907 gm. Prochowice Elżbieta ZOMERFELD
20907 gm. Prochowice Małgorzata CHMIELEWSKA
20907 gm. Prochowice Maria MAĆKOWIAK
20907 gm. Prochowice Małgorzata RUTOWICZ
20907 gm. Prochowice August PAWLIK
20907 gm. Prochowice Sebastian SIWOŃ
140102 gm. Promna Małgorzata KLIMECKA
140102 gm. Promna Wojciech PACHOLCZAK
140102 gm. Promna Elżbieta TOKARSKA
140102 gm. Promna Filip SUJECKI
140102 gm. Promna Paweł MIRKOWSKI
140102 gm. Promna Sebastian NAROŻNIK
140102 gm. Promna Justyna GOS
140102 gm. Promna Marcin SADKOWSKI
140102 gm. Promna Artur BINISZEWSKI
140102 gm. Promna Teresa CZWARNO
140102 gm. Promna Waldemar NOWAKOWSKI
140102 gm. Promna Grzegorz DOMINIAK
140102 gm. Promna Zbysław BUDYTA
140102 gm. Promna Leszek TRZASKA
140102 gm. Promna Piotr BANDURA
280504 gm. Prostki Krzysztof ROGIŃSKI
280504 gm. Prostki Zofia FIEDOROWICZ
280504 gm. Prostki Paweł RATKIEWICZ
280504 gm. Prostki Kamil ZYSKOWSKI
280504 gm. Prostki Agnieszka PURZECZKO
280504 gm. Prostki Michał BARSZCZEWSKI
280504 gm. Prostki Krzysztof GŁADKOWSKI
280504 gm. Prostki Mariusz KARWOWSKI
280504 gm. Prostki Krzysztof BORKOWSKI
280504 gm. Prostki Henryk STROJECKI
280504 gm. Prostki Jolanta KOMOSIŃSKA
280504 gm. Prostki Grzegorz KALINOWSKI
280504 gm. Prostki Wiesław KARWOWSKI
280504 gm. Prostki Witold WOJCIECHOWSKI
280504 gm. Prostki Zdzisław URWAN
121405 gm. Proszowice Marek MILLER
121405 gm. Proszowice Agnieszka ARTYMIAK
121405 gm. Proszowice Paweł SROGA
121405 gm. Proszowice Dariusz DUCHNOWSKI
121405 gm. Proszowice Krzysztof WOJTUSIK
121405 gm. Proszowice Bartłomiej GAWRON
121405 gm. Proszowice Wiesław PABJAŃCZYK
121405 gm. Proszowice Ireneusz ŚWIECA
121405 gm. Proszowice Mieczysław KRZYNÓWEK
121405 gm. Proszowice Marek MAZUREK
121405 gm. Proszowice Ewa SAWICKA
121405 gm. Proszowice Grzegorz SOPALA
121405 gm. Proszowice Jacek MĄCZKA
121405 gm. Proszowice Marek PALUCH
121405 gm. Proszowice Grzegorz BUCZEK
160910 gm. Prószków Arnold KUC
160910 gm. Prószków Klaudia LAKWA
160910 gm. Prószków Winicjusz BADURA
160910 gm. Prószków Marek ZGODA
160910 gm. Prószków Bernard MROSS
160910 gm. Prószków Alfred KIEŁBASA
160910 gm. Prószków Teodor KLOSA
160910 gm. Prószków Piotr PACH
160910 gm. Prószków Dawid KOCHANEK
160910 gm. Prószków Lucjan DZUMLA
160910 gm. Prószków Stanisław LACHNIK
160910 gm. Prószków Lidia PIECHACZEK
160910 gm. Prószków Paweł PIECHACZEK
160910 gm. Prószków Andrzej CZERWIŃSKI
160910 gm. Prószków Zygmunt HERGESELL
180407 gm. Pruchnik Wiesław JAMROZIK
180407 gm. Pruchnik Stanisław BURYŁO
180407 gm. Pruchnik Jan PIESZKO
180407 gm. Pruchnik Janusz KORZENICKI
180407 gm. Pruchnik Marek MADEJOWSKI
180407 gm. Pruchnik Jacek KIELAR
180407 gm. Pruchnik Zygmunt KURASZ
180407 gm. Pruchnik Jan KOS
180407 gm. Pruchnik Krystyna POTYRAŁA
180407 gm. Pruchnik Marek DRAPAŁA
180407 gm. Pruchnik Łukasz JEDLIŃSKI
180407 gm. Pruchnik Stanisław SZKOŁA
180407 gm. Pruchnik Maria KASZUBA
180407 gm. Pruchnik Władysław FLAK
180407 gm. Pruchnik Stanisław STANIK
161004 gm. Prudnik Ryszard CZECZEL
161004 gm. Prudnik Tomasz WISŁA
161004 gm. Prudnik Zofia ZEPRZAŁKA-KRZEMIEŃ
161004 gm. Prudnik Jacek URBAŃSKI
161004 gm. Prudnik Ludmiła LISOWSKA
161004 gm. Prudnik Paweł LICZNAR
161004 gm. Prudnik Edward MRÓZ
161004 gm. Prudnik Teresa BARAŃSKA
161004 gm. Prudnik Arkadiusz ZACZYŃSKI
161004 gm. Prudnik Josel CZERNIAK
161004 gm. Prudnik Jarosław SZÓSTKA
161004 gm. Prudnik Stanisław HAWRON
161004 gm. Prudnik Alicja ISALSKA
161004 gm. Prudnik Zygmunt BOCHENEK
161004 gm. Prudnik Edward MAZUR
161004 gm. Prudnik Urszula RZEPIELA
161004 gm. Prudnik Zbigniew KOSIŃSKI
161004 gm. Prudnik Marcin KRASOŃ
161004 gm. Prudnik Andrzej GAJEWSKI
161004 gm. Prudnik Stanisław MIĘCZAKOWSKI
161004 gm. Prudnik Grzegorz ZAWIŚLAK
22002 gm. Prusice Zbigniew MISZCZUK
22002 gm. Prusice Stanisław LEŚNIAK
22002 gm. Prusice Robert MUSIELAK
22002 gm. Prusice Józef GRUCHAŁA
22002 gm. Prusice Artur BAGIŃSKI
22002 gm. Prusice Czesław SUCHACKI
22002 gm. Prusice Dorota OLSZAŃSKA
22002 gm. Prusice Wacław BIENIAS
22002 gm. Prusice Janusz ŁESAK
22002 gm. Prusice Julitta JĘDRYKA
22002 gm. Prusice Henryk MIGDAŁ
22002 gm. Prusice Kamil SZYDEŁKO
22002 gm. Prusice Adam NOWAK
22002 gm. Prusice Wiesław GRYZ
22002 gm. Prusice Zbigniew ZIOMEK
41408 gm. Pruszcz Adam WCISŁA
41408 gm. Pruszcz Bartosz BETLEWSKI
41408 gm. Pruszcz Piotr RADECKI
41408 gm. Pruszcz Artur NOWAK
41408 gm. Pruszcz Wojciech ZIELIŃSKI
41408 gm. Pruszcz Kamil MARUNOWSKI
41408 gm. Pruszcz Anna DOBACZEWSKA
41408 gm. Pruszcz Arkadiusz ŁYCZYWEK
41408 gm. Pruszcz Renata OSOJCA
41408 gm. Pruszcz Józef KOSZOWSKI
41408 gm. Pruszcz Renata ŻAREK
41408 gm. Pruszcz Paweł GRZYBEK
41408 gm. Pruszcz Tomasz JANKOWSKI
41408 gm. Pruszcz Karol LEWANDOWSKI
41408 gm. Pruszcz Andrzej GRZĄDKA
220404 gm. Pruszcz Gdański Janusz SAMPOLSKI
220404 gm. Pruszcz Gdański Danuta CZERWIŃSKA
220404 gm. Pruszcz Gdański Magdalena MIGOWSKA
220404 gm. Pruszcz Gdański Jerzy KORNACKI
220404 gm. Pruszcz Gdański Szymon BENEDYK
220404 gm. Pruszcz Gdański Marek KOWALSKI
220404 gm. Pruszcz Gdański Katarzyna SULIMA
220404 gm. Pruszcz Gdański Anna SZYSKA
220404 gm. Pruszcz Gdański Karol KARDASIŃSKI
220404 gm. Pruszcz Gdański Monika FICEK
220404 gm. Pruszcz Gdański Remigiusz KWIECIŃSKI
220404 gm. Pruszcz Gdański Małgorzata OSOWSKA
220404 gm. Pruszcz Gdański Karol KARC
220404 gm. Pruszcz Gdański Karolina WOŁOSOWSKA
220404 gm. Pruszcz Gdański Andrzej CHMIELEWSKI
220404 gm. Pruszcz Gdański Andrzej BOŻYK
220404 gm. Pruszcz Gdański Monika RYNKOWSKA
220404 gm. Pruszcz Gdański Ewa ROMIK
220404 gm. Pruszcz Gdański Beata BIAŁA-GRZĘDZICKA
220404 gm. Pruszcz Gdański Weronika CHMIELOWIEC
220404 gm. Pruszcz Gdański Krystyna BIAŁEK
142207 gm. Przasnysz Tomasz KOSAKIEWICZ
142207 gm. Przasnysz Dariusz JANKOWSKI
142207 gm. Przasnysz Roman MODELSKI
142207 gm. Przasnysz Renata RUTKOWSKA
142207 gm. Przasnysz Tomasz KOPKA
142207 gm. Przasnysz Andrzej JEZNACH
142207 gm. Przasnysz Ryszarda PRZYBYSZ
142207 gm. Przasnysz Robert KACPRZAK
142207 gm. Przasnysz Jarosław SERAFIN
142207 gm. Przasnysz Marzena WIERZBICKA
142207 gm. Przasnysz Wojciech JAWORSKI
142207 gm. Przasnysz Cezary GOLIASZEWSKI
142207 gm. Przasnysz Jacek SZCZAPIŃSKI
142207 gm. Przasnysz Teresa KULIGOWSKA
142207 gm. Przasnysz Zenon OSOWSKI
220306 gm. Przechlewo Marek FRĄCZAK
220306 gm. Przechlewo Wiesław OSSOWSKI
220306 gm. Przechlewo Jan FRĄCZYK
220306 gm. Przechlewo Joanna MROZEK GLISZCZYNSKA
220306 gm. Przechlewo Ryszard SZYPRYT
220306 gm. Przechlewo Mirosław ZBLEWSKI
220306 gm. Przechlewo Magdalena TRAWICKA
220306 gm. Przechlewo Maria KACZYŃSKA
220306 gm. Przechlewo Zbigniew HAPKA
220306 gm. Przechlewo Henryk ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI
220306 gm. Przechlewo Roman BARECKI
220306 gm. Przechlewo Mirosław KASPEROWICZ
220306 gm. Przechlewo Adam ŻMUDA TRZEBIATOWSKI
220306 gm. Przechlewo Piotr MAŚLANKA
220306 gm. Przechlewo Leszek ŁOZOWICKI
121308 gm. Przeciszów Jerzy MICHAŁEK
121308 gm. Przeciszów Rafał KOZAK
121308 gm. Przeciszów Artur BOCHENEK
121308 gm. Przeciszów Maria WILCZAK
121308 gm. Przeciszów Dawid GÓRAL
121308 gm. Przeciszów Władysław KOZUB
121308 gm. Przeciszów Andrzej KOZŁOWSKI
121308 gm. Przeciszów Maciej MOMOT
121308 gm. Przeciszów Jan MEDYŃSKI
121308 gm. Przeciszów Anna MOMOT
121308 gm. Przeciszów Adam MADEJA
121308 gm. Przeciszów Marek TRZASKA
121308 gm. Przeciszów Dawid NOWAK
121308 gm. Przeciszów Ludwik MAKUCH
121308 gm. Przeciszów Ryszard CYGAN
181107 gm. Przecław Paweł FURMAN
181107 gm. Przecław Sławomir FELĄG
181107 gm. Przecław Joanna KWAŚNIOWSKA
181107 gm. Przecław Monika SKOWROŃSKA-ZIOMEK
181107 gm. Przecław Stanisław MOŹDZIOCH
181107 gm. Przecław Piotr RUSIN
181107 gm. Przecław Anna SZLACHETKA
181107 gm. Przecław Karol BIAŁEK
181107 gm. Przecław Tadeusz KUDŁA
181107 gm. Przecław Andrzej WÓJCIK
181107 gm. Przecław Eugeniusz PLEBAN
181107 gm. Przecław Karolina ZIÓŁKOWSKA
181107 gm. Przecław Stanisław LESKI
181107 gm. Przecław Zbigniew JUREK
181107 gm. Przecław Marek KOCOŁ
101211 gm. Przedbórz Tomasz GLENDA
101211 gm. Przedbórz Krzysztof ZAWISZA
101211 gm. Przedbórz Alicja OCIMEK
101211 gm. Przedbórz Rafał RABENDA
101211 gm. Przedbórz Ewa JADOWSKA
101211 gm. Przedbórz Tomasz MAŁECKI
101211 gm. Przedbórz Paweł ZIĘBA
101211 gm. Przedbórz Jan MROZIŃSKI
101211 gm. Przedbórz Tomasz PISKORZ
101211 gm. Przedbórz Michał KIERUZAL
101211 gm. Przedbórz Tadeusz STĘPIEŃ
101211 gm. Przedbórz Henryk WNUK
101211 gm. Przedbórz Tomasz JAROSZ
101211 gm. Przedbórz Barbara PEŁKA
101211 gm. Przedbórz Władysław OBARZANEK
300911 gm. Przedecz Adam ADAMCZEWSKI
300911 gm. Przedecz Maria KRAWIECKA
300911 gm. Przedecz Henryk ZDZIENNICKI
300911 gm. Przedecz Jerzy ROBASZEWSKI
300911 gm. Przedecz Magdalena NOWAKOWSKA
300911 gm. Przedecz Marek ZWOLIŃSKI
300911 gm. Przedecz Krzysztof BRZEZIŃSKI
300911 gm. Przedecz Jan SKORUPA
300911 gm. Przedecz Łukasz MÓJTA
300911 gm. Przedecz Jan DALAK
300911 gm. Przedecz Leszek BIŃKOWSKI
300911 gm. Przedecz Mirosław KOWALCZYK
300911 gm. Przedecz Krzysztof DOBROWOLSKI
300911 gm. Przedecz Piotr DOPIERAŁA
300911 gm. Przedecz Iwona MIKOŁAJCZAK
321204 gm. Przelewice Grzegorz PAPLICKI
321204 gm. Przelewice Marian ŚWIDERSKI
321204 gm. Przelewice Ewa MIGDALSKA
321204 gm. Przelewice Bogusław POKORSKI
321204 gm. Przelewice Agnieszka CZOGAŁA
321204 gm. Przelewice Waldemar PENDER
321204 gm. Przelewice Henryk NAWÓJ
321204 gm. Przelewice Krzysztof MARGIEL
321204 gm. Przelewice Krzysztof ŻYWICKI
321204 gm. Przelewice Anna BENKA
321204 gm. Przelewice Zyta DURKA
321204 gm. Przelewice Emilian SKWAREK
321204 gm. Przelewice Ewa POŁCZYŃSKA
321204 gm. Przelewice Józef SWAT
321204 gm. Przelewice Zenon TRZASKOWSKI
302901 gm. Przemęt Tomasz MACIEJEWSKI
302901 gm. Przemęt Jerzy DOMINIAK
302901 gm. Przemęt Bernadeta GOLIŃSKA
302901 gm. Przemęt Hanna DOBIJATA
302901 gm. Przemęt Łukasz WOJCIECHOWSKI
302901 gm. Przemęt Jan RADEMACHER
302901 gm. Przemęt Szymon WOJCIECHOWSKI
302901 gm. Przemęt Piotr KOKORNACZYK
302901 gm. Przemęt Elżbieta WITA
302901 gm. Przemęt Justyna KLECHA
302901 gm. Przemęt Ireneusz WOLNICZAK
302901 gm. Przemęt Stefan NAPIERAŁA
302901 gm. Przemęt Monika MAĆKOWIAK
302901 gm. Przemęt Gracjan KICINSKI
302901 gm. Przemęt Joanna KOZIOŁEK
21605 gm. Przemków Agata JĘĆ
21605 gm. Przemków Jacek GLAPIŃSKI
21605 gm. Przemków Mariusz KACZMARCZYK
21605 gm. Przemków Olgierd ZIELONKA
21605 gm. Przemków Joanna WIĘCKOWSKA
21605 gm. Przemków Mariusz ROKOSZ
21605 gm. Przemków Szymon LEWANDOWSKI
21605 gm. Przemków Zdzisław JANISIO
21605 gm. Przemków Edward LICHTAŃSKI
21605 gm. Przemków Jacek JANIKOWSKI
21605 gm. Przemków Irena ORŁOWSKA
21605 gm. Przemków Janusz PYRZYK
21605 gm. Przemków Anna ŁUKAWA
21605 gm. Przemków Iwona KOSIŃSKA
21605 gm. Przemków Janusz MATUSZAK
181308 gm. Przemyśl Mariusz SZCZĘSNY
181308 gm. Przemyśl Leszek BEDNARZ
181308 gm. Przemyśl Celina ŚWIĘTYNIOWSKA
181308 gm. Przemyśl Anna KURASIEWICZ
181308 gm. Przemyśl Janina KWIATKOWSKA
181308 gm. Przemyśl Stanisław PACUŁA
181308 gm. Przemyśl Jan SMYK
181308 gm. Przemyśl Jan KONIUSZY
181308 gm. Przemyśl Małgorzata MICZAŁOWSKA
181308 gm. Przemyśl Marek WAŁCZYK
181308 gm. Przemyśl Ryszard MIŚNIAK
181308 gm. Przemyśl Marek WASIEWICZ
181308 gm. Przemyśl Maria OLSZAŃSKA
181308 gm. Przemyśl Ireneusz KURASZ
181308 gm. Przemyśl Janusz PACZKOWSKI
201204 gm. Przerośl Sylwester MILEWSKI
201204 gm. Przerośl Szymon SZUPIEŃ
201204 gm. Przerośl Kazimierz LEOŃCZUK
201204 gm. Przerośl Adam STOPKO
201204 gm. Przerośl Sławomir SERAFIN
201204 gm. Przerośl Anna PUZA
201204 gm. Przerośl Wiesław RADZEWICZ
201204 gm. Przerośl Marek WIŚNIEWSKI
201204 gm. Przerośl Adam BYTOWSKI
201204 gm. Przerośl Kamil PODZIEWSKI
201204 gm. Przerośl Monika WOLIŃSKA
201204 gm. Przerośl Piotr DYCZEWSKI
201204 gm. Przerośl Andrzej KOWALEWSKI
201204 gm. Przerośl Damian SAMSEL
201204 gm. Przerośl Maria GAJDA-PSTRZOCH
142607 gm. Przesmyki Marian CIURA
142607 gm. Przesmyki Arkadiusz BOBRYK
142607 gm. Przesmyki Przemysław LEWCZUK
142607 gm. Przesmyki Jerzy CHACIŃSKI
142607 gm. Przesmyki Wojciech SKOLIMOWSKI
142607 gm. Przesmyki Krzysztof MICHALAK
142607 gm. Przesmyki Krzysztof MICHAŁOWSKI
142607 gm. Przesmyki Radosław MĘŻYŃSKI
142607 gm. Przesmyki Grzegorz SOSZYŃSKI
142607 gm. Przesmyki Mieczysław JĘDRZEJEWSKI
142607 gm. Przesmyki Sylwester RZEWUSKI
142607 gm. Przesmyki Wawrzyniec GŁUCHOWSKI
142607 gm. Przesmyki Paweł PRZESMYCKI
142607 gm. Przesmyki Witold SOSZYŃSKI
142607 gm. Przesmyki Grażyna BUGAJ
21703 gm. Przeworno Anna BURA
21703 gm. Przeworno Paweł KWAŚNIAK
21703 gm. Przeworno Sylwia BUJAK-PORĘBSKA
21703 gm. Przeworno Tomasz BŁAŻEJEWSKI
21703 gm. Przeworno Józef TOMERA
21703 gm. Przeworno Monika KONSENCJUSZ
21703 gm. Przeworno Michał PAKUŁA
21703 gm. Przeworno Zofia ŚWIETLIKOWSKA
21703 gm. Przeworno Wioletta PIĄTEK
21703 gm. Przeworno Kamil KAMIŃSKI
21703 gm. Przeworno Krzysztof HUTNIK
21703 gm. Przeworno Beata ZACIERKA
21703 gm. Przeworno Izabela KOBIERSKA
21703 gm. Przeworno Aleksander PIECZONKA
21703 gm. Przeworno Bożena BORKOWSKA
181406 gm. Przeworsk Andrzej RUCHAŁA
181406 gm. Przeworsk Genowefa BUCIA
181406 gm. Przeworsk Tomasz JĘDRZEJEC
181406 gm. Przeworsk Grzegorz PIENIĄŻEK
181406 gm. Przeworsk Jan GAJEWSKI
181406 gm. Przeworsk Kazimierz KISIEL
181406 gm. Przeworsk Jerzy HARPULA
181406 gm. Przeworsk Stanisław MACHNIAK
181406 gm. Przeworsk Adam JAROSZ
181406 gm. Przeworsk Mirosław MACIOŁEK
181406 gm. Przeworsk Antoni ŻYŁA
181406 gm. Przeworsk Leszek LASEK
181406 gm. Przeworsk Krzysztof ŚMIECH
181406 gm. Przeworsk Paweł WESELAK
181406 gm. Przeworsk Leszek FĄFARA
81107 gm. Przewóz Grzegorz STACHERA
81107 gm. Przewóz Angelika HIC
81107 gm. Przewóz Monika PANKOWSKA
81107 gm. Przewóz Adam KLISOWSKI
81107 gm. Przewóz Joanna OSTASZEWSKA
81107 gm. Przewóz Krzysztof SERWATKA
81107 gm. Przewóz Marian KUTASIEWICZ
81107 gm. Przewóz Jarosław BORKOWSKI
81107 gm. Przewóz Edyta KRASUSKA
81107 gm. Przewóz Zbigniew STANIEK
81107 gm. Przewóz Adrian PRZYBYŁEK
81107 gm. Przewóz Dariusz KOKOSZA
81107 gm. Przewóz Katarzyna ZDYBOWICZ-WÓJCIK
81107 gm. Przewóz Bogusława SZLACHETKA
81107 gm. Przewóz Krzysztof KARLIKOWSKI
220503 gm. Przodkowo Dariusz TOPOREK
220503 gm. Przodkowo Zbigniew KRYSZEWSKI
220503 gm. Przodkowo Piotr MÜLLER
220503 gm. Przodkowo Beata KRAUZA
220503 gm. Przodkowo Artur FULARCZYK
220503 gm. Przodkowo Jerzy CZERWINSKI
220503 gm. Przodkowo Franciszek WALKUSZ
220503 gm. Przodkowo Wojciech MERCHEL
220503 gm. Przodkowo Alojzy BYCZKOWSKI
220503 gm. Przodkowo Jerzy KUCHTA
220503 gm. Przodkowo Tadeusz PUPACZ
220503 gm. Przodkowo Maria STASIK
220503 gm. Przodkowo Mirosław KROLL
220503 gm. Przodkowo Tomasz WĘSIORA
220503 gm. Przodkowo Stanisław MIĄSKOWSKI
320406 gm. Przybiernów MAREK LATOSIŃSKI
320406 gm. Przybiernów KRZYSZTOF KLAŻYŃSKI
320406 gm. Przybiernów JACEK OLSZEWSKI
320406 gm. Przybiernów PAWEŁ SŁOMCZEWSKI
320406 gm. Przybiernów RYSZARD KAZANOWSKI
320406 gm. Przybiernów MARZENA KOWALSKA
320406 gm. Przybiernów BEATA SKALSKA
320406 gm. Przybiernów ALICJA BZDYRA
320406 gm. Przybiernów ANETA BOROWICZ
320406 gm. Przybiernów MARZENA LESZCZYŃSKA
320406 gm. Przybiernów ELŻBIETA STELMASIK
320406 gm. Przybiernów SEBASTIAN MICHALSKI
320406 gm. Przybiernów KAZIMIERZ KAZIMIERCZUK
320406 gm. Przybiernów BARBARA MICKIEWICZ
320406 gm. Przybiernów PAWEŁ ZUŻEWICZ
301705 gm. Przygodzice Iwona KRÓL
301705 gm. Przygodzice January PACYNA
301705 gm. Przygodzice Marek GĄSIOREK
301705 gm. Przygodzice Roman RADAJEWSKI
301705 gm. Przygodzice Andrzej DOBRAS
301705 gm. Przygodzice Narcyz PERZ
301705 gm. Przygodzice Dariusz GÓRSKI
301705 gm. Przygodzice Janina WOJTASIAK
301705 gm. Przygodzice Krystian PIASECKI
301705 gm. Przygodzice Wiesław WITEK
301705 gm. Przygodzice Lucyna GORZYCZKA
301705 gm. Przygodzice Mariusz HARYCH
301705 gm. Przygodzice Kornelia TYSIAK
301705 gm. Przygodzice Kazimierz NIZIOŁEK
301705 gm. Przygodzice Dorota SZMAJ
302706 gm. Przykona Janusz AUGUSTYNIAK
302706 gm. Przykona Łukasz SADŁOWSKI
302706 gm. Przykona Czesław WITCZAK
302706 gm. Przykona Marcin GRYNDA
302706 gm. Przykona Krzysztof DYGAS
302706 gm. Przykona Mariola KOMINIARCZYK
302706 gm. Przykona Marcin CZAJA
302706 gm. Przykona Maksymilian MAJCHRZAK
302706 gm. Przykona Tadeusz REMBAS
302706 gm. Przykona Marek URBANIAK
302706 gm. Przykona Dawid KURZAWA
302706 gm. Przykona Przemysław KAMIŃSKI
302706 gm. Przykona Andrzej GORZELAŃCZYK
302706 gm. Przykona Andrzej MARCZYŃSKI
302706 gm. Przykona Marek BOBER
143603 gm. Przyłęk Anna MIZAK
143603 gm. Przyłęk Bożena MISTYGACZ
143603 gm. Przyłęk Adrian WÓJTOWICZ
143603 gm. Przyłęk Marek STĘPIEŃ
143603 gm. Przyłęk Elżbieta BARYŁA
143603 gm. Przyłęk Iwona URBANEK
143603 gm. Przyłęk Barbara DĄBROWSKA
143603 gm. Przyłęk Wojciech SZMAJDA
143603 gm. Przyłęk Anna MARKOWSKA
143603 gm. Przyłęk Marcin WOŹNICZKA
143603 gm. Przyłęk Beata PISKOREK-ZIĘBA
143603 gm. Przyłęk Grzegorz KUBA
143603 gm. Przyłęk Ryszard BIENIAS
143603 gm. Przyłęk Andrzej KULA
143603 gm. Przyłęk Andrzej MAREK
240414 gm. Przyrów Elżbieta ŚLĘZAK-ZAWADZKA
240414 gm. Przyrów Arkadiusz RÓŻYCKI
240414 gm. Przyrów Maria WIŚNIEWSKA
240414 gm. Przyrów Jarosław NABIAŁEK
240414 gm. Przyrów Wiesław STANUCHIEWICZ
240414 gm. Przyrów Ewa ŻMUDA
240414 gm. Przyrów Barbara WIERCIOCHOWICZ
240414 gm. Przyrów Grzegorz ADAMUS
240414 gm. Przyrów Mirosław HAMERLA
240414 gm. Przyrów Andrzej RÓŻYCKI
240414 gm. Przyrów Karol AUGUŚCIAK
240414 gm. Przyrów Bartłomiej BOCHENEK
240414 gm. Przyrów Maria STĘPIEŃ
240414 gm. Przyrów Władysław NOWAK
240414 gm. Przyrów Seweryn MŁYNARCZYK
240608 gm. Przystajń Marcin TOMZIŃSKI
240608 gm. Przystajń Jacek PILARZ
240608 gm. Przystajń Janusz LEŚNIAK
240608 gm. Przystajń Robert BASTRZYK
240608 gm. Przystajń Zbigniew KMIEĆ
240608 gm. Przystajń Henryka KAPUŚCIK
240608 gm. Przystajń Remigiusz WRĘCZYCKI
240608 gm. Przystajń Jadwiga GÓRNIK
240608 gm. Przystajń Paweł PIŚNIAK
240608 gm. Przystajń Marian DRYNDA
240608 gm. Przystajń Edward CHAMELA
240608 gm. Przystajń Zbigniew MARCZAK
240608 gm. Przystajń Józef CHRZĘSTEK
240608 gm. Przystajń Aleksandra KIERAT
240608 gm. Przystajń Marek ZABAWA
142306 gm. Przysucha Renata WIATKOWSKA
142306 gm. Przysucha Joanna TOKARSKA
142306 gm. Przysucha Edgar TOMASZEWICZ
142306 gm. Przysucha Jarosław STĘPIEŃ
142306 gm. Przysucha Marek ZIELIŃSKI
142306 gm. Przysucha Anna WEŁPA
142306 gm. Przysucha Michał WILK
142306 gm. Przysucha Mirosław PIERZCHAŁA
142306 gm. Przysucha Renata MOTYL
142306 gm. Przysucha Witold BYKOWSKI
142306 gm. Przysucha Maria MADEJ-SOMPOLSKA
142306 gm. Przysucha Stanisław KĄDZIELA
142306 gm. Przysucha Jan CHYLAK
142306 gm. Przysucha Marian KOZIEŁ
142306 gm. Przysucha Rafał KACPERSKI
80303 gm. Przytoczna Beata GÓRA
80303 gm. Przytoczna Danuta SZCZYSZYK
80303 gm. Przytoczna Sławomira TROJANEK
80303 gm. Przytoczna Żaneta WRONA
80303 gm. Przytoczna Marek MATUSIAK
80303 gm. Przytoczna Paweł RĘKAWIECKI
80303 gm. Przytoczna Angelika SUDOŁ
80303 gm. Przytoczna Piotr OKIŃCZYC
80303 gm. Przytoczna Ireneusz KOPUT
80303 gm. Przytoczna Maria KUBERSKA
80303 gm. Przytoczna Krystian GABRYELSKI
80303 gm. Przytoczna Mirosław ROMANOWSKI
80303 gm. Przytoczna Marcin STRZELEWICZ
80303 gm. Przytoczna Zbigniew KLUSEK
80303 gm. Przytoczna Konrad GOLEC
200706 gm. Przytuły Regina PRZESTRZELSKA
200706 gm. Przytuły Piotr CIMOCHOWSKI
200706 gm. Przytuły Andrzej TRZASKA
200706 gm. Przytuły Krzysztof DUCHNOWSKI
200706 gm. Przytuły Tadeusz MROCZKOWSKI
200706 gm. Przytuły Teresa ŻEBROWSKA
200706 gm. Przytuły Andrzej CISZEWSKI
200706 gm. Przytuły Paweł ROGOWSKI
200706 gm. Przytuły Paweł GÓRSKI
200706 gm. Przytuły Andrzej GÓRSKI
200706 gm. Przytuły Sławomir MODZELEWSKI
200706 gm. Przytuły Jarosław GOŁAŚ
200706 gm. Przytuły Kamil FARFUŁOWSKI
200706 gm. Przytuły Wiesław BIAŁOBRZESKI
200706 gm. Przytuły Krzysztof ZAKRZEWSKI
142509 gm. Przytyk Marek KOŚCIOWSKI
142509 gm. Przytyk Robert BIENIAS
142509 gm. Przytyk Nikodem JĘDRZEJEWSKI
142509 gm. Przytyk Zdzisław JANOWSKI
142509 gm. Przytyk Ewa OLSZEWSKA
142509 gm. Przytyk Teodozja KOWALCZYK
142509 gm. Przytyk Sylwester PODYMNIAK
142509 gm. Przytyk Robert DYGANT
142509 gm. Przytyk Barbara BARSZCZ
142509 gm. Przytyk Wiesław SOBÓL
142509 gm. Przytyk Adam SMAGOWSKI
142509 gm. Przytyk Dariusz GROTEK
142509 gm. Przytyk Agnieszka DRABIK
142509 gm. Przytyk Krzysztof WLAZŁO
142509 gm. Przytyk Tomasz DRABIK
220405 gm. Przywidz Kamila WYSZECKA
220405 gm. Przywidz Miłosz GRABAREK
220405 gm. Przywidz Anna KLINKOSZ
220405 gm. Przywidz Krzysztof KUPRACZ
220405 gm. Przywidz Wiesław SPISAK
220405 gm. Przywidz Krystyna JAKONIS
220405 gm. Przywidz Sławomir PLICHTA
220405 gm. Przywidz Józef CZAIŃSKI
220405 gm. Przywidz Michał JASIŃSKI
220405 gm. Przywidz Arkadiusz KALISZEWSKI
220405 gm. Przywidz Teodor FORMELA
220405 gm. Przywidz Robert DEJA
220405 gm. Przywidz Barbara TALAŚKA
220405 gm. Przywidz Mariusz LIPSKI
220405 gm. Przywidz Andrzej PRZYBYCIEŃ
240106 gm. Psary Mirosław KOZIEŁ
240106 gm. Psary Adam ADAMCZYK
240106 gm. Psary Tomasz ŚLĘCZKA
240106 gm. Psary Krystyna KLUSZCZYK
240106 gm. Psary Robert ZIELIŃSKI
240106 gm. Psary Remigiusz OLESIŃSKI
240106 gm. Psary Jarosław NOWAK
240106 gm. Psary Krzysztof DULKO
240106 gm. Psary Jacenty KUBICA
240106 gm. Psary Anna GWIAZDA
240106 gm. Psary Wiesław ZARYCHTA
240106 gm. Psary Adam SADOWSKI
240106 gm. Psary Aleksander JEWAK
240106 gm. Psary Jacek GWÓŹDŹ
240106 gm. Psary Joanna KRUSZEWSKA
80304 gm. Pszczew Elwira PRENTKA
80304 gm. Pszczew Seweryn KOWALSKI
80304 gm. Pszczew Ryszard WOŁYŃSKI
80304 gm. Pszczew Krystyna HAŁUSZCZAK
80304 gm. Pszczew Kalina GOJTKA
80304 gm. Pszczew Kamila NOWAKOWSKA
80304 gm. Pszczew Katarzyna MIZERA
80304 gm. Pszczew Konrad KIONA
80304 gm. Pszczew Krzysztof KACZMAREK
80304 gm. Pszczew Paweł MARCHEWKA
80304 gm. Pszczew Leon WAJMAN
80304 gm. Pszczew Leonard KACZMAREK
80304 gm. Pszczew Dominik WILCZYŃSKI
80304 gm. Pszczew Romuald TANKIELUN
80304 gm. Pszczew Marek BADACH
220406 gm. Pszczółki Wioleta BIZIOR
220406 gm. Pszczółki Zygmunt ŁYSIK
220406 gm. Pszczółki Joanna FALASA
220406 gm. Pszczółki Waldemar WALEJKO
220406 gm. Pszczółki Piotr PESTKA
220406 gm. Pszczółki Krystyna SZULC
220406 gm. Pszczółki Krzysztof KUTKOWSKI
220406 gm. Pszczółki Magdalena NIEMCZUK
220406 gm. Pszczółki Tomasz NOWOSAD
220406 gm. Pszczółki Anna STANIEWICZ
220406 gm. Pszczółki Marta GRZESZCZYK
220406 gm. Pszczółki Ryszard PSTRĄGOWSKI
220406 gm. Pszczółki Paweł CICHOCKI
220406 gm. Pszczółki Piotr CHAJEWSKI
220406 gm. Pszczółki Przemysław JASKÓLSKI
241005 gm. Pszczyna Marcela KANAFEK-LEWANDOWSKA
241005 gm. Pszczyna Henryk KOPIEC
241005 gm. Pszczyna Maciej STIEBER
241005 gm. Pszczyna Marek DUTKOWSKI
241005 gm. Pszczyna Marcelina LEKI
241005 gm. Pszczyna Maria SZOSTAK
241005 gm. Pszczyna Marek SZKLORZ
241005 gm. Pszczyna Arkadiusz GARDIASZ
241005 gm. Pszczyna Grzegorz KUCZERA
241005 gm. Pszczyna Barbara SOPOT-ZEMBOK
241005 gm. Pszczyna Krystyna FUŁAWKA
241005 gm. Pszczyna Andrzej MAŃKA
241005 gm. Pszczyna Rafał WRÓBEL
241005 gm. Pszczyna Renata DYRDA
241005 gm. Pszczyna Barbara PSIK
241005 gm. Pszczyna Jacek KUBIS
241005 gm. Pszczyna Leszek SZCZOTKA
241005 gm. Pszczyna Andrzej WOJTANOWICZ
241005 gm. Pszczyna Michał ZIEBURA
241005 gm. Pszczyna Piotr RABASZOWSKI
241005 gm. Pszczyna Marta WOJCIECHOWSKA-SMOLARZ
241005 gm. Pszczyna Łukasz TETLA
241005 gm. Pszczyna Dariusz SKROBOL
61005 gm. Puchaczów Grzegorz OLENDER
61005 gm. Puchaczów Roman GNYP
61005 gm. Puchaczów Mieczysława SKOCZYLAS
61005 gm. Puchaczów Karol ZABŁOTNY
61005 gm. Puchaczów Marian GUZOWSKI
61005 gm. Puchaczów Edward SZUREK
61005 gm. Puchaczów Stanisław BRUTT
61005 gm. Puchaczów Tadeusz NOWAKOWSKI
61005 gm. Puchaczów Małgorzata ŻMUDA
61005 gm. Puchaczów Piotr SARAMA
61005 gm. Puchaczów Zofia BACHENEK
61005 gm. Puchaczów Urszula HUCZ
61005 gm. Puchaczów Wiesława UKALSKA
61005 gm. Puchaczów Wioletta ADAMCZYK
61005 gm. Puchaczów Szczepan KANONIUK
221107 gm. Puck Sławomir IDKOWIAK
221107 gm. Puck Józef BIAŁK
221107 gm. Puck Jan ELLWART
221107 gm. Puck Przemysław GRANDICKI
221107 gm. Puck Arkadiusz DETTLAFF
221107 gm. Puck Eugeniusz PLIŃSKI
221107 gm. Puck Waldemar BRADTKE
221107 gm. Puck Henryk KUNC
221107 gm. Puck Monika WEGNER
221107 gm. Puck Marcin NIKRANT
221107 gm. Puck Jan GŁOWIENKA
221107 gm. Puck Łukasz KORTHALS
221107 gm. Puck Marcin SIKORA
221107 gm. Puck Marcin SELONKE
221107 gm. Puck Zbigniew GROENWALD
221107 gm. Puck Aleksandra HALLMANN
221107 gm. Puck Józef MUSIAŁKOWSKI
221107 gm. Puck Wojciech MYŚLISZ
221107 gm. Puck Florian PIEPER
221107 gm. Puck Adam STYN
221107 gm. Puck Katarzyna BURCHACKA-KLIMCZUK
61409 gm. Puławy Tomasz MIZAK
61409 gm. Puławy Marek MAIK
61409 gm. Puławy Marek WOSZCZYK
61409 gm. Puławy Beata BOCHRA
61409 gm. Puławy Beata NOWICKA
61409 gm. Puławy Dorota OSIAK
61409 gm. Puławy Halina OSIAK
61409 gm. Puławy Wojciech JABŁOŃSKI
61409 gm. Puławy Paweł GĘBALA
61409 gm. Puławy Walentyna NOWAK
61409 gm. Puławy Paweł LISOWSKI
61409 gm. Puławy Krzysztof MISZTAK
61409 gm. Puławy Katarzyna ZAWADZKA
61409 gm. Puławy Zdzisław URBANEK
61409 gm. Puławy Mariola ANTONIAK
142404 gm. Pułtusk Andrzej WYDRA
142404 gm. Pułtusk Ryszard RUTKOWSKI
142404 gm. Pułtusk Andrzej MITKOWSKI
142404 gm. Pułtusk Michał KISIEL
142404 gm. Pułtusk Franciszek PIÓREK
142404 gm. Pułtusk Henryk ŁASZCZYCH
142404 gm. Pułtusk Cezary KORDOWSKI
142404 gm. Pułtusk Wojciech GREGORCZYK
142404 gm. Pułtusk Adam PREWĘCKI
142404 gm. Pułtusk Beata KOWALSKA
142404 gm. Pułtusk Bogdan PIEŃKOS
142404 gm. Pułtusk Sławomir KRYSIAK
142404 gm. Pułtusk Adam MAICKI
142404 gm. Pułtusk Adam KNOCHOWSKI
142404 gm. Pułtusk Anna FREJLICH
142404 gm. Pułtusk Adam NALEWAJK
142404 gm. Pułtusk Ireneusz PURGACZ
142404 gm. Pułtusk Mariusz OSICA
142404 gm. Pułtusk Stanisław ZAREMBA
142404 gm. Pułtusk Michał GÓRECKI
142404 gm. Pułtusk Łukasz SKARŻYŃSKI
200904 gm. Puńsk Andrzej KIEREJSZYS
200904 gm. Puńsk Franciszek SAWICKI
200904 gm. Puńsk Dariusz RADZEWICZ
200904 gm. Puńsk Tomasz MAŁKIŃSKI
200904 gm. Puńsk Wioletta PECZULIS
200904 gm. Puńsk Jerzy REKUS
200904 gm. Puńsk Józef WAŹNIALIS
200904 gm. Puńsk Jan GIEŁAŻEWSKI
200904 gm. Puńsk Helena WOJLANIS
200904 gm. Puńsk Dariusz APONIK
200904 gm. Puńsk Robert CHMIELEWSKI
200904 gm. Puńsk Piotr BOGDANOWICZ
200904 gm. Puńsk Edwin KRAJEWSKI
200904 gm. Puńsk Robert MAKOWSKI
200904 gm. Puńsk Aniela KLUCZYŃSKA
281410 gm. Purda Andrzej ZIENKIEWICZ
281410 gm. Purda Andrzej CHOJNOWSKI
281410 gm. Purda Aneta PIĄTKOWSKA
281410 gm. Purda Adam CZARNIECKI
281410 gm. Purda Przemysław GRENDA
281410 gm. Purda Bożena CIESIELSKA
281410 gm. Purda Teresa CHROSTOWSKA
281410 gm. Purda Urszula SAŁACKA
281410 gm. Purda Genowefa BRACH
281410 gm. Purda Jerzy PYKAŁO
281410 gm. Purda Jolanta WILGA
281410 gm. Purda Zdzisław BRODZIK
281410 gm. Purda Bożena ŚLUBOWSKA
281410 gm. Purda Tomasz ŻUCHOWSKI
281410 gm. Purda Alfred STUDNIAK
143803 gm. Puszcza Mariańska Aneta GĘDZIARSKA
143803 gm. Puszcza Mariańska Wiesław PIETRAS
143803 gm. Puszcza Mariańska Wiesław POPŁOŃSKI
143803 gm. Puszcza Mariańska Sławomir STOPIŃSKI
143803 gm. Puszcza Mariańska Andrzej JĘDRZEJEWSKI
143803 gm. Puszcza Mariańska Wacław SELIGA
143803 gm. Puszcza Mariańska Agata GRZEJSZCZAK
143803 gm. Puszcza Mariańska Maciej OBŁĘKOWSKI
143803 gm. Puszcza Mariańska Iwona WACH
143803 gm. Puszcza Mariańska Zbigniew BRZEZICKI
143803 gm. Puszcza Mariańska Joanna LIS
143803 gm. Puszcza Mariańska Krzysztof SOBCZYK
143803 gm. Puszcza Mariańska Krzysztof BORYNA
143803 gm. Puszcza Mariańska Wanda BADEŁEK
143803 gm. Puszcza Mariańska Maria BOBROWSKA
321205 gm. Pyrzyce Mariusz MAJAK
321205 gm. Pyrzyce Przemysław GOLCZYK
321205 gm. Pyrzyce Mariusz SZYMKOWICZ
321205 gm. Pyrzyce Damian BŁAŻEJEWSKI
321205 gm. Pyrzyce Artur KUROWSKI
321205 gm. Pyrzyce Hubert ŁUSZCZYK
321205 gm. Pyrzyce Grażyna SŁODKOWSKA
321205 gm. Pyrzyce Remigiusz PAJOR-KUBICKI
321205 gm. Pyrzyce Mariusz OGRODNIK
321205 gm. Pyrzyce Mirosław STASIAK
321205 gm. Pyrzyce Małgorzata PIOTROWSKA
321205 gm. Pyrzyce Iwona KSEL
321205 gm. Pyrzyce Paweł RETECKI
321205 gm. Pyrzyce Jerzy WROŃSKI
321205 gm. Pyrzyce Tomasz POSYNIAK
181803 gm. Pysznica Marek BIS
181803 gm. Pysznica Krzysztof HALINIAK
181803 gm. Pysznica Karolina BĄK
181803 gm. Pysznica Jacek DYBKA
181803 gm. Pysznica Zenon SAGAN
181803 gm. Pysznica Tomasz OPRYCH
181803 gm. Pysznica Janusz GAJDA
181803 gm. Pysznica Kamil KUŚMIDER
181803 gm. Pysznica Artur TRZUSKOT
181803 gm. Pysznica Rafał TOFIL
181803 gm. Pysznica Witold PIETRONIEC
181803 gm. Pysznica Andrzej SZAWARA
181803 gm. Pysznica Zygmunt CHOLEWIŃSKI
181803 gm. Pysznica Aleksandra KUZIORA
181803 gm. Pysznica Krzysztof SKRZYPEK
303004 gm. Pyzdry Krzysztof PASZAK
303004 gm. Pyzdry Elżbieta KŁOSSOWSKA
303004 gm. Pyzdry Barbara SULKOWSKA
303004 gm. Pyzdry Henryk PYRZYK
303004 gm. Pyzdry Marcin BUDZISZEWSKI
303004 gm. Pyzdry Robert NOWAK
303004 gm. Pyzdry Elżbieta RATAJCZYK
303004 gm. Pyzdry Andrzej ŁYSKAWA
303004 gm. Pyzdry Justyna SOSNOWSKA
303004 gm. Pyzdry Stanisław JANIAK
303004 gm. Pyzdry Zdzisław PRZYBYŁA
303004 gm. Pyzdry Ilona NOWICKA
303004 gm. Pyzdry Piotr PILARSKI
303004 gm. Pyzdry Mieczysław PODLEWSKI
303004 gm. Pyzdry Monika ŁAKOMA
121111 gm. Raba Wyżna Sylwia KRAUZOWICZ
121111 gm. Raba Wyżna Paweł WOJDYŁA
121111 gm. Raba Wyżna Alicja TARGOSZ
121111 gm. Raba Wyżna Adam SAWINA
121111 gm. Raba Wyżna Aleksandra ANTOLAK-RUST
121111 gm. Raba Wyżna Grzegorz PARZYGNAT
121111 gm. Raba Wyżna Tadeusz CHLEBEK
121111 gm. Raba Wyżna Grzegorz ŻĄDŁO
121111 gm. Raba Wyżna Zofia KADŁUBEK
121111 gm. Raba Wyżna Anna GRAPA
121111 gm. Raba Wyżna Andrzej SULARZ
121111 gm. Raba Wyżna Adam GRACZ
121111 gm. Raba Wyżna Edward SOBCZAK
121111 gm. Raba Wyżna Robert WODZIAK
121111 gm. Raba Wyżna Jadwiga PYKA
121112 gm. Rabka-Zdrój Józefa ŚMIETANA
121112 gm. Rabka-Zdrój Rafał WÓJTOWICZ
121112 gm. Rabka-Zdrój Paweł ROGOWIEC
121112 gm. Rabka-Zdrój Katarzyna KARKULA
121112 gm. Rabka-Zdrój Dariusz KRZYSZTOF
121112 gm. Rabka-Zdrój Józef SKOWRON
121112 gm. Rabka-Zdrój Aleksandra KOPER
121112 gm. Rabka-Zdrój Jan KWATYRA
121112 gm. Rabka-Zdrój Robert SKIPIAŁA
121112 gm. Rabka-Zdrój Piotr PTAK
121112 gm. Rabka-Zdrój Piotr ŻÓŁTEK
121112 gm. Rabka-Zdrój Marek CIEPLIŃSKI
121112 gm. Rabka-Zdrój Dorota MAJERCZYK
121112 gm. Rabka-Zdrój Małgorzata HOIM
121112 gm. Rabka-Zdrój Leszek ŚWIDER
61807 gm. Rachanie Wiesław PAŁCZYŃSKI
61807 gm. Rachanie Agnieszka MAŚCIBRODA
61807 gm. Rachanie Robert PUŹNIAK
61807 gm. Rachanie Dorota CIOŁKO
61807 gm. Rachanie Adam KOLBUS
61807 gm. Rachanie Piotr SWATOWSKI
61807 gm. Rachanie Bogusław JAKUBIEC
61807 gm. Rachanie Zdzisław JAMROŻ
61807 gm. Rachanie Marzena PIJAJKO
61807 gm. Rachanie Barbara BIELEWICZ
61807 gm. Rachanie Marek DRACZKA
61807 gm. Rachanie Joanna BAJER
61807 gm. Rachanie Stanisława KUBECKA
61807 gm. Rachanie Alina HOŁOJUCH
61807 gm. Rachanie Marcin GRZESIUK
142010 gm. Raciąż Jarosław JAWORSKI
142010 gm. Raciąż Janusz MARCINKOWSKI
142010 gm. Raciąż Andrzej WÓJTOWICZ
142010 gm. Raciąż Mateusz PIENIAK
142010 gm. Raciąż Małgorzata ZIÓŁKOWSKA
142010 gm. Raciąż Beata HERMAN
142010 gm. Raciąż Grażyna SZCZEPAŃSKA
142010 gm. Raciąż Bogdan KOKOSIŃSKI
142010 gm. Raciąż Robert JĘDRZEJEWSKI
142010 gm. Raciąż Gabriel KALKOWSKI
142010 gm. Raciąż Stanisław KARPIŃSKI
142010 gm. Raciąż Teresa MUCHYŃSKA
142010 gm. Raciąż Grażyna ROGOWSKA
142010 gm. Raciąż Krzysztof SIKORSKI
142010 gm. Raciąż Wojciech KRAJEWSKI
40107 gm. Raciążek Jan MYSZAK
40107 gm. Raciążek Marzena MANIA
40107 gm. Raciążek Andrzej SOBOCIŃSKI
40107 gm. Raciążek Sławomir WYPIJ
40107 gm. Raciążek Ewelina BOROWSKA
40107 gm. Raciążek Agnieszka NIEDŹWIEDZKA
40107 gm. Raciążek Mariusz ZAKRZEWSKI
40107 gm. Raciążek Grażyna GRACZYK
40107 gm. Raciążek Maciej JANKOWSKI
40107 gm. Raciążek Sławomir KOSMAL
40107 gm. Raciążek Zbigniew MAŁECKI
40107 gm. Raciążek Jan KANIA
40107 gm. Raciążek Arkadiusz KOPACZEWSKI
40107 gm. Raciążek Włodzimierz JUŚKIEWICZ
40107 gm. Raciążek Anna RYBCZYŃSKA
120905 gm. Raciechowice Jadwiga DUDZIK
120905 gm. Raciechowice Robert ŻUREK
120905 gm. Raciechowice Marzena BARTOSZ
120905 gm. Raciechowice Jolanta ŁACIAK
120905 gm. Raciechowice Danuta SZEWCZYK
120905 gm. Raciechowice Kazimierz CHMIELEK
120905 gm. Raciechowice Jan FURGAŁ
120905 gm. Raciechowice Magdalena SEWERYN
120905 gm. Raciechowice Stanisława ŁASZCZYK
120905 gm. Raciechowice Zbigniew IRZYK
120905 gm. Raciechowice Anna PANEK
120905 gm. Raciechowice Włodzimierz ŚLĘCZKA
120905 gm. Raciechowice Marian ŻAK
120905 gm. Raciechowice Danuta GRZESIK
120905 gm. Raciechowice Stanisław LIZAK
120806 gm. Racławice Tadeusz BIELAWSKI
120806 gm. Racławice Waldemar FLOREK
120806 gm. Racławice Grzegorz MARIASZ
120806 gm. Racławice Stanisław TONDOS
120806 gm. Racławice Eugeniusz SKOCZEŃ
120806 gm. Racławice Tadeusz KLIMCZYK
120806 gm. Racławice Tadeusz RUBAK
120806 gm. Racławice Michał GRELA
120806 gm. Racławice Andrzej TRAFIAŁ
120806 gm. Racławice Jerzy DUNIEC
120806 gm. Racławice Mieczysław JURECZKO
120806 gm. Racławice Robert ŁÓJ
120806 gm. Racławice Ireneusz JASKÓLSKI
120806 gm. Racławice Aleksander JAROS
120806 gm. Racławice Jakub GĄSIOREK
201205 gm. Raczki Jan OLSZEWSKI
201205 gm. Raczki Jacek DĘBSKI
201205 gm. Raczki Katarzyna OLFIER-HALICKA
201205 gm. Raczki Piotr SŁOWIKOWSKI
201205 gm. Raczki Jan KRÓL
201205 gm. Raczki Leszek STANISZEWSKI
201205 gm. Raczki Romuald KWIATKOWSKI
201205 gm. Raczki Wiesław KŁOCZKO
201205 gm. Raczki Janusz KRZYKWA
201205 gm. Raczki Ewa OSTAPOWICZ
201205 gm. Raczki Antoni SUTUŁA
201205 gm. Raczki Stanisław OSTROWSKI
201205 gm. Raczki Witold BARTOSZEWICZ
201205 gm. Raczki Piotr NARUSZEWICZ
201205 gm. Raczki Artur TYLMAN
62008 gm. Radecznica Jerzy GUMIENIAK
62008 gm. Radecznica Ryszard KAWKA
62008 gm. Radecznica Helena WINIARCZYK
62008 gm. Radecznica Laura SZNITOWSKA
62008 gm. Radecznica Anna BIŁANT
62008 gm. Radecznica Anna BUSZOWSKA
62008 gm. Radecznica Alina ŚLEDŹ
62008 gm. Radecznica Jan GARBARZ
62008 gm. Radecznica Stanisław KUREK
62008 gm. Radecznica Joanna MAŁYSZ
62008 gm. Radecznica Mariusz OSMAN
62008 gm. Radecznica Jarosław OLECH
62008 gm. Radecznica Bożena WOJTASZEK
62008 gm. Radecznica Jan SITARZ
62008 gm. Radecznica Sławomir DUBAJ
120406 gm. Radgoszcz Robert GRZESIAK
120406 gm. Radgoszcz Eugeniusz STANEK
120406 gm. Radgoszcz Zbigniew TOCZEK
120406 gm. Radgoszcz Michał BŁACH
120406 gm. Radgoszcz Kazimierz KRÓL
120406 gm. Radgoszcz Ryszard NOWAK
120406 gm. Radgoszcz Stefan KACAŁA
120406 gm. Radgoszcz Ryszard WĄŻ
120406 gm. Radgoszcz Władysław BATOR
120406 gm. Radgoszcz Krzysztof MĘDALA
120406 gm. Radgoszcz Józef FOSZCZ
120406 gm. Radgoszcz Marek BIEL
120406 gm. Radgoszcz Antoni KUSIAK
120406 gm. Radgoszcz Bogdan PIKUL
120406 gm. Radgoszcz Stanisław ŻURAWSKI
20812 gm. Radków Czesława JARZYŃSKA
20812 gm. Radków Dawid WNĘK
20812 gm. Radków Krzysztof PRZYBYCIEŃ
20812 gm. Radków Alfreda RAKOWSKA
20812 gm. Radków Aleksander MIELNICZUK
20812 gm. Radków Krzysztof JANICKI
20812 gm. Radków Bogusz DROŻDŻ
20812 gm. Radków Piotr MRÓWKA
20812 gm. Radków Ryszard MARKOWICZ
20812 gm. Radków Paweł WIELGUS
20812 gm. Radków Barbara SOBCZYŃSKA
20812 gm. Radków Piotr TRYBUS
20812 gm. Radków Alicja SURDYKA
20812 gm. Radków Stanisław HAJŁASZ
20812 gm. Radków Janusz GORCZYCKI
261304 gm. Radków Dagmara MALINOWSKA
261304 gm. Radków Ewa MALINOWSKA
261304 gm. Radków Grzegorz ZDRADA
261304 gm. Radków Bogusław MARCZEWSKI
261304 gm. Radków Teresa KUNECKA
261304 gm. Radków Tomasz SZCZERBA
261304 gm. Radków Janusz KOŁKOWSKI
261304 gm. Radków Rafał JASKÓLSKI
261304 gm. Radków Mariusz KOSIŃSKI
261304 gm. Radków Henryk MAJOR
261304 gm. Radków Marek WYPYCH
261304 gm. Radków Ireneusz ZARĘBA
261304 gm. Radków Janusz ZABORSKI
261304 gm. Radków Dorota SZAŁOWSKA
261304 gm. Radków Grzegorz BAŁA
121605 gm. Radłów Piotr KAPERA
121605 gm. Radłów Piotr ŚMIAŁKOWSKI
121605 gm. Radłów Jerzy ŻUROWSKI
121605 gm. Radłów Paweł JACHIMEK
121605 gm. Radłów Krzysztof JASEK
121605 gm. Radłów Kamil KURZAWSKI
121605 gm. Radłów Zbigniew MADEJ
121605 gm. Radłów Bogdan PADŁO
121605 gm. Radłów Adam RADAMSKI
121605 gm. Radłów Wojciech KOZIOŁ
121605 gm. Radłów Wiesław GŁOWA
121605 gm. Radłów Marcin MAŁEK
121605 gm. Radłów Justyna KOPACZ
121605 gm. Radłów Piotr NASIADKA
121605 gm. Radłów Wojciech RUDZIŃSKI
160805 gm. Radłów Irena CZUBAJ - ZAJĄC
160805 gm. Radłów Denis BRODOWY
160805 gm. Radłów Michał SEKUŁA
160805 gm. Radłów Piotr NOWAK
160805 gm. Radłów Aniela POWNUK
160805 gm. Radłów Wilhelm WENGEL
160805 gm. Radłów Waldemar KARKOS
160805 gm. Radłów Daria KOZOK
160805 gm. Radłów Brygida ŚWITAŁA
160805 gm. Radłów Grzegorz MENCFEL
160805 gm. Radłów Łukasz KANSY
160805 gm. Radłów Iwona ZYGMUNT
160805 gm. Radłów Regina MAJOWSKA
160805 gm. Radłów Teresa STANOSEK
160805 gm. Radłów Gerard GRZESIK
40505 gm. Radomin Zbigniew FODROWSKI
40505 gm. Radomin Dawid STACHOWSKI
40505 gm. Radomin Waldemar TUCHOLSKI
40505 gm. Radomin Waldemar LASKOWSKI
40505 gm. Radomin Michał SILKOWSKI
40505 gm. Radomin Lech SZPEJANKOWSKI
40505 gm. Radomin Kazimierz SAWICKI
40505 gm. Radomin Henryk KWIATKOWSKI
40505 gm. Radomin Henryk KWIATKOWSKI
40505 gm. Radomin Zbigniew BEJGIER
40505 gm. Radomin Jan PILARSKI
40505 gm. Radomin Bartłomiej RUTKOWSKI
40505 gm. Radomin Grażyna SZARSZEWSKA
40505 gm. Radomin Grzegorz NOSARZEWSKI
40505 gm. Radomin Sławomir BLUMKOWSKI
101212 gm. Radomsko Danuta BARSKA
101212 gm. Radomsko Marian PORZEŻYŃSKI
101212 gm. Radomsko Wojciech ŚCISŁOWSKI
101212 gm. Radomsko Zdzisław DRÓŻDŻ
101212 gm. Radomsko Wojciech ŁUSZCZYŃSKI
101212 gm. Radomsko Mieczysław KOWALCZYK
101212 gm. Radomsko Mirosław DZIADEK
101212 gm. Radomsko Michał PYTKOWSKI
101212 gm. Radomsko Stefan KOĆWIN
101212 gm. Radomsko Jakub JAGIEŁŁO
101212 gm. Radomsko Marcin RUMIN-PLUCIŃSKI
101212 gm. Radomsko Tomasz WIECZOREK
101212 gm. Radomsko Piotr ŻAK
101212 gm. Radomsko Tomasz WIĘCEK
101212 gm. Radomsko Adam PRZERADA
181804 gm. Radomyśl nad Sanem Cecylia SAJDA
181804 gm. Radomyśl nad Sanem Ryszard ZBYDNIOWSKI
181804 gm. Radomyśl nad Sanem Stanisław RYBAK
181804 gm. Radomyśl nad Sanem Tomasz BUDZIŁO
181804 gm. Radomyśl nad Sanem Lucyna JURKIEWICZ
181804 gm. Radomyśl nad Sanem Sylwester POLANOWSKI
181804 gm. Radomyśl nad Sanem Dorota BORYS
181804 gm. Radomyśl nad Sanem Julian GENEJA
181804 gm. Radomyśl nad Sanem Marcin ZIELIŃSKI
181804 gm. Radomyśl nad Sanem Krzysztof SIODA
181804 gm. Radomyśl nad Sanem Justyna SZWEDO
181804 gm. Radomyśl nad Sanem Marzena GARBACZ
181804 gm. Radomyśl nad Sanem Jacek PAMUŁA
181804 gm. Radomyśl nad Sanem Rafał CZAJKOWSKI
181804 gm. Radomyśl nad Sanem Edward WERMIŃSKI
181108 gm. Radomyśl Wielki Andrzej SZCZUREK
181108 gm. Radomyśl Wielki Andrzej JAROSZ
181108 gm. Radomyśl Wielki Tomasz KILIAN
181108 gm. Radomyśl Wielki Jan KILIAN
181108 gm. Radomyśl Wielki Jan MIĘKOŚ
181108 gm. Radomyśl Wielki Marian DZIEKAN
181108 gm. Radomyśl Wielki Andrzej WĘGRZYN
181108 gm. Radomyśl Wielki Stanisław STEC
181108 gm. Radomyśl Wielki Małgorzata BARAN
181108 gm. Radomyśl Wielki Dorota GOLEC
181108 gm. Radomyśl Wielki Jan DRĄG
181108 gm. Radomyśl Wielki Andrzej JASINA
181108 gm. Radomyśl Wielki Ferdynand RYBA
181108 gm. Radomyśl Wielki Janusz SKRZYNIARZ
181108 gm. Radomyśl Wielki Mateusz GAWRYŚ
260504 gm. Radoszyce Maciej NIEDUZIAK
260504 gm. Radoszyce Jarosław STACIWA
260504 gm. Radoszyce Andrzej PRZYJEMSKI
260504 gm. Radoszyce Leszek MYSZKOWSKI
260504 gm. Radoszyce Marian JANKOWSKI
260504 gm. Radoszyce Jan KACZMARCZYK
260504 gm. Radoszyce Robert NOWAK
260504 gm. Radoszyce Alina SADOWSKA
260504 gm. Radoszyce Janina KRÓL
260504 gm. Radoszyce Dorota SZUSTAK
260504 gm. Radoszyce Jacek ZALEŚNY
260504 gm. Radoszyce Mariusz ŻABIŃSKI
260504 gm. Radoszyce Wiesława KRÓL
260504 gm. Radoszyce Józef BIAŁY
260504 gm. Radoszyce Anna ŚCIEGIENNA
321803 gm. Radowo Małe Katarzyna FECAK
321803 gm. Radowo Małe Małgorzata NIEWIADOMSKA
321803 gm. Radowo Małe Grzegorz WOŹNIAK
321803 gm. Radowo Małe Agata USTYJAŃCZUK
321803 gm. Radowo Małe Mariusz LIPSKI
321803 gm. Radowo Małe Andrzej SZUBERT
321803 gm. Radowo Małe Ilona KAMIŃSKA
321803 gm. Radowo Małe Małgorzata CHATŁAS
321803 gm. Radowo Małe Wioleta KOZŁOWSKA
321803 gm. Radowo Małe Małgorzata PILICHOWSKA
321803 gm. Radowo Małe Jan CHATŁAS
321803 gm. Radowo Małe Katarzyna STĘPIEŃ
321803 gm. Radowo Małe Gabriela SZESTOWICKA
321803 gm. Radowo Małe Bożena KIPISZ
321803 gm. Radowo Małe Joanna USTYJAŃCZUK
21606 gm. Radwanice Magdalena SZYMAŃSKA
21606 gm. Radwanice Adam NIEDOŚPIAŁ
21606 gm. Radwanice Karolina ŻYTA
21606 gm. Radwanice Jan RÓŻYCKI
21606 gm. Radwanice Ewa FLAK
21606 gm. Radwanice Henryk TESARSKI
21606 gm. Radwanice Krzysztof NONAS
21606 gm. Radwanice Krzysztof LELICKI-JEŻEWSKI
21606 gm. Radwanice Dominika SZKUDŁO
21606 gm. Radwanice Sylwia SAWICKA
21606 gm. Radwanice Marzena WOJCIECHOWSKA
21606 gm. Radwanice Joanna KRELL
21606 gm. Radwanice Marek NAJWER
21606 gm. Radwanice Józef OLEJNIK
21606 gm. Radwanice Zbigniew ŁASZEWSKI
180408 gm. Radymno Krzysztof NIEDZIAŁ
180408 gm. Radymno Ryszard BOCIAN
180408 gm. Radymno Arkadiusz TOMASZEWSKI
180408 gm. Radymno Tadeusz GRENDUS
180408 gm. Radymno Artur STYRCZULA
180408 gm. Radymno Jan FUSIEK
180408 gm. Radymno Piotr ŁOHIN
180408 gm. Radymno Paweł SIARA
180408 gm. Radymno Józef BLOK
180408 gm. Radymno Ewa JAROMI - ŚWIERK
180408 gm. Radymno Janusz SKRZYSZEWSKI
180408 gm. Radymno Małgorzata LICHWA
180408 gm. Radymno Tadeusz PAŁKA
180408 gm. Radymno Józef SZLAG
180408 gm. Radymno Anna NIEĆKO
141910 gm. Radzanowo Robert TOKARSKI
141910 gm. Radzanowo Jolanta SOCHACKA
141910 gm. Radzanowo Katarzyna MAKOWSKA
141910 gm. Radzanowo Krzysztof SOBCZAK
141910 gm. Radzanowo Marcin WOŹNIAK
141910 gm. Radzanowo Urszula JASZCZAK
141910 gm. Radzanowo Robert KOZŁOWSKI
141910 gm. Radzanowo Włodzimierz PEŁKA
141910 gm. Radzanowo Krzysztof JANECKI
141910 gm. Radzanowo Krzysztof CZERWIŃSKI
141910 gm. Radzanowo Sławomir TROJANOWSKI
141910 gm. Radzanowo Jacek SZYMAŃSKI
141910 gm. Radzanowo Kazimierz GAJEWSKI
141910 gm. Radzanowo Kamil RACZYŃSKI
141910 gm. Radzanowo Sylwester DĘBSKI
140103 gm. Radzanów Agnieszka ADEREK
140103 gm. Radzanów Roman NAPIÓRKOWSKI
140103 gm. Radzanów Jarosław SOKOŁOWSKI
140103 gm. Radzanów Jan MAŁEK
140103 gm. Radzanów Paweł GRELA
140103 gm. Radzanów Agata SMOLAGA
140103 gm. Radzanów Bernadeta CUPRYAK
140103 gm. Radzanów Artur SZYDERSKI
140103 gm. Radzanów Jarosław STRZAŁKOWSKI
140103 gm. Radzanów Mariusz WÓJCICKI
140103 gm. Radzanów Rafał DAWICZEWSKI
140103 gm. Radzanów Konrad PETRZAK
140103 gm. Radzanów Paweł BOGACZ
140103 gm. Radzanów Barbara PANKOWSKA
140103 gm. Radzanów Grzegorz ADEREK
141304 gm. Radzanów Jan SZCZEŚNIAK
141304 gm. Radzanów Piotr SZABLEWSKI
141304 gm. Radzanów Teresa OMIECIŃSKA
141304 gm. Radzanów Mariusz BEDNARSKI
141304 gm. Radzanów Mirosław SZYMAŃSKI
141304 gm. Radzanów Tomasz BORKOWSKI
141304 gm. Radzanów Cezary JURKIEWICZ
141304 gm. Radzanów Walerian PIOTROWSKI
141304 gm. Radzanów Sławomir OGRODOWCZYK
141304 gm. Radzanów Jolanta KRZEWSKA
141304 gm. Radzanów Gabriel KALINOWSKI
141304 gm. Radzanów Beata POŚPIECH
141304 gm. Radzanów Anna KLEPACZEWSKA-TWARDOWSKA
141304 gm. Radzanów Bożena KUŹBIK
141304 gm. Radzanów Jan TOFEL
241710 gm. Radziechowy-Wieprz Marek GORYL
241710 gm. Radziechowy-Wieprz Rafał GOŁEK
241710 gm. Radziechowy-Wieprz Andrzej BIEGUN
241710 gm. Radziechowy-Wieprz Jacek ŚWINIAŃSKI
241710 gm. Radziechowy-Wieprz Damian DUDYS
241710 gm. Radziechowy-Wieprz Jan KOSIEC
241710 gm. Radziechowy-Wieprz Wiesław TLAŁKA
241710 gm. Radziechowy-Wieprz Grzegorz BRODKA
241710 gm. Radziechowy-Wieprz Mariusz JANIK
241710 gm. Radziechowy-Wieprz Jadwiga KOŹLIK
241710 gm. Radziechowy-Wieprz Marek TLAŁKA
241710 gm. Radziechowy-Wieprz Katarzyna SYC
241710 gm. Radziechowy-Wieprz Jadwiga KLIŚ
241710 gm. Radziechowy-Wieprz Małgorzata MATLAK
241710 gm. Radziechowy-Wieprz Magdalena ŚWINIAŃSKA
143804 gm. Radziejowice Ewa STĘPIEŃ
143804 gm. Radziejowice Barbara MICHAŁOWSKA
143804 gm. Radziejowice Grażyna GÓRKA
143804 gm. Radziejowice Jakub BOROWIEC
143804 gm. Radziejowice Marcin SOBÓL
143804 gm. Radziejowice Marek LEJA
143804 gm. Radziejowice Marcin MRÓWCZYŃSKI
143804 gm. Radziejowice Paweł MAJCHRZAK
143804 gm. Radziejowice Radosław KUZIEMSKI
143804 gm. Radziejowice Jolanta LECZKOWSKA
143804 gm. Radziejowice Zdzisław MADEJCZYK
143804 gm. Radziejowice Jacek KRAWCZYŃSKI
143804 gm. Radziejowice Beata TRZASKOWSKA
143804 gm. Radziejowice Bogdan KOWALSKI
143804 gm. Radziejowice Mieczysław BIELAK
41106 gm. Radziejów Ireneusz GŁOWACKI
41106 gm. Radziejów Mariusz GRALAK
41106 gm. Radziejów Marian BANDYSZEWSKI
41106 gm. Radziejów Zbigniew DOMINIAK
41106 gm. Radziejów Piotr LEWANDOWSKI
41106 gm. Radziejów Wiesław MIGDALSKI
41106 gm. Radziejów Roman PIŁAT
41106 gm. Radziejów Eugeniusz KAPELIŃSKI
41106 gm. Radziejów Krzysztof NOWOWIEJSKI
41106 gm. Radziejów Sławomir PIETRZAK
41106 gm. Radziejów Kazimierz CZYNSZ
41106 gm. Radziejów Radosław LINOWIECKI
41106 gm. Radziejów Mariola KARDASZ
41106 gm. Radziejów Mieczysław MALEC
41106 gm. Radziejów Norbert ŚRUBAS
121406 gm. Radziemice Waldemar PRZENIOSŁO
121406 gm. Radziemice Marcin SZOT
121406 gm. Radziemice Regina SIKORA
121406 gm. Radziemice Marcin MAZUREK
121406 gm. Radziemice Andrzej ŚWIDZIŃSKI
121406 gm. Radziemice Agata CICHY
121406 gm. Radziemice Wanda KUBIŃSKA
121406 gm. Radziemice Janusz KNOP
121406 gm. Radziemice Karol PRZENIOSŁO
121406 gm. Radziemice Henryk MAKUSZEWSKI
121406 gm. Radziemice Lucyna SKIBA
121406 gm. Radziemice Barbara SZCZUKA
121406 gm. Radziemice Anetta KUBIŃSKA
121406 gm. Radziemice Wojciech PABIAŃCZYK
121406 gm. Radziemice Jan SZARAWARA
200403 gm. Radziłów Marek SZLESZYŃSKI
200403 gm. Radziłów Jan BORAWSKI
200403 gm. Radziłów Jan OBRYCKI
200403 gm. Radziłów Antoni WÓJCIK
200403 gm. Radziłów Kazimierz WYSOCKI
200403 gm. Radziłów Elżbieta KLIMASZEWSKA
200403 gm. Radziłów Marek DROZDOWSKI
200403 gm. Radziłów Andrzej DĄBROWSKI
200403 gm. Radziłów Piotr TOKARZEWSKI
200403 gm. Radziłów Krzysztof KONOPKA
200403 gm. Radziłów Zbigniew MROCZKOWSKI
200403 gm. Radziłów Grzegorz CHYLIŃSKI
200403 gm. Radziłów Kamil KOZIKOWSKI
200403 gm. Radziłów Mariusz PŁOSZKIEWICZ
200403 gm. Radziłów Paweł JAROSIŃSKI
143409 gm. Radzymin Przemysław ŚLEDŹ
143409 gm. Radzymin Ewelina KOSTRZEWA
143409 gm. Radzymin Katarzyna STOKOWSKA
143409 gm. Radzymin Leszek JANKOWSKI
143409 gm. Radzymin Zbigniew JABŁOŃSKI
143409 gm. Radzymin Elżbieta WOŁYNKO
143409 gm. Radzymin Izabela PACIOREK
143409 gm. Radzymin Agnieszka KACPRZAK
143409 gm. Radzymin Monika SZTUKA-BRZEZIŃSKA
143409 gm. Radzymin Agnieszka KRAWUCKA
143409 gm. Radzymin Marek BRODZIAK
143409 gm. Radzymin Tomasz WĄSIK
143409 gm. Radzymin Ewa WNUK
143409 gm. Radzymin Krzysztof CHACIŃSKI
143409 gm. Radzymin Mariusz WILKOWSKI
143409 gm. Radzymin Elżbieta DARKA
143409 gm. Radzymin Tadeusz JĘDRASIK
143409 gm. Radzymin Krzysztof DOBRZYNIECKI
143409 gm. Radzymin Piotr REMBELSKI
143409 gm. Radzymin Wiesław SOLARZ
143409 gm. Radzymin Radosław MATERA
40604 gm. Radzyń Chełmiński Ewa CHODUBSKA
40604 gm. Radzyń Chełmiński Mariusz PRZYTUŁA
40604 gm. Radzyń Chełmiński Mariusz ZACHARSKI
40604 gm. Radzyń Chełmiński Danuta POKORA
40604 gm. Radzyń Chełmiński Violetta MIELEWCZYK
40604 gm. Radzyń Chełmiński Teodora SOWIŃSKA
40604 gm. Radzyń Chełmiński Danuta MALINOWSKA
40604 gm. Radzyń Chełmiński Sylwester BEDNARCZYK
40604 gm. Radzyń Chełmiński Magdalena RĄBALSKA
40604 gm. Radzyń Chełmiński Anna PAŁKA
40604 gm. Radzyń Chełmiński Adam PIŁAT
40604 gm. Radzyń Chełmiński Jan MICHALISZYN
40604 gm. Radzyń Chełmiński Maciej WITKOWSKI
40604 gm. Radzyń Chełmiński Lucjan POZNAŃSKI
40604 gm. Radzyń Chełmiński Zdzisław TUSIEŃ
61506 gm. Radzyń Podlaski Maria FRĄCZEK
61506 gm. Radzyń Podlaski Agnieszka SZWED
61506 gm. Radzyń Podlaski Ireneusz KOCZKODAJ
61506 gm. Radzyń Podlaski Anna GROCHOŁA
61506 gm. Radzyń Podlaski Henryk ROSIŃSKI
61506 gm. Radzyń Podlaski Waldemar BIERNACKI
61506 gm. Radzyń Podlaski Arkadiusz GOS
61506 gm. Radzyń Podlaski Halina MIRONIUK
61506 gm. Radzyń Podlaski Ryszard KRÓL
61506 gm. Radzyń Podlaski Przemysław SKWARA
61506 gm. Radzyń Podlaski Barbara PALICA
61506 gm. Radzyń Podlaski Piotr BOSKO
61506 gm. Radzyń Podlaski Elżbieta PIEŚKO
61506 gm. Radzyń Podlaski Halina MALISZEWSKA
61506 gm. Radzyń Podlaski Michał WIERZCHOWSKI
241711 gm. Rajcza Wojciech KĄKOL
241711 gm. Rajcza Zbigniew KOPEĆ
241711 gm. Rajcza Honorata SZATANIK
241711 gm. Rajcza Tomasz SOBEL
241711 gm. Rajcza Andrzej RYŁKO
241711 gm. Rajcza Zbigniew PACIOREK
241711 gm. Rajcza Dariusz KOCIOŁEK
241711 gm. Rajcza Mirosław TYC
241711 gm. Rajcza Urszula PUCYK
241711 gm. Rajcza Magdalena OMYŁA
241711 gm. Rajcza Aleksandra DROZDEK
241711 gm. Rajcza Katarzyna ŚLIWA
241711 gm. Rajcza Zbigniew KOŚNIEWSKI
241711 gm. Rajcza Przemysław ROMANEK
241711 gm. Rajcza Dariusz PŁOSKONKA
200404 gm. Rajgród Ewa CEBELIŃSKA
200404 gm. Rajgród Paweł CHYLIŃSKI
200404 gm. Rajgród Jarosław MATYSIEWICZ
200404 gm. Rajgród Jacek KALISZEWSKI
200404 gm. Rajgród Mirosław WIERZBICKI
200404 gm. Rajgród Krzysztof ZAPERT
200404 gm. Rajgród Marek BUĆKO
200404 gm. Rajgród Stanisław KRÓL
200404 gm. Rajgród Bogusław KUCZYŃSKI
200404 gm. Rajgród Mariusz KARWOWSKI
200404 gm. Rajgród Waldemar WOŁYNIEC
200404 gm. Rajgród Anna GRACZEWSKA
200404 gm. Rajgród Adam NIETUPSKI
200404 gm. Rajgród Magdalena GRYCZAN
200404 gm. Rajgród Jolanta REJKIEWICZ
300504 gm. Rakoniewice Wiesław KALEMBA
300504 gm. Rakoniewice Katarzyna KRYSMANN
300504 gm. Rakoniewice Marek MAĆKOWIAK
300504 gm. Rakoniewice Krzysztof KRAWCZYK
300504 gm. Rakoniewice Leszek JOKSZ
300504 gm. Rakoniewice Wiesław BOROWSKI
300504 gm. Rakoniewice Gabriela CIELECKA
300504 gm. Rakoniewice Rafał SIEMIEŃCZUK
300504 gm. Rakoniewice Dariusz MIKOŁAJCZYK
300504 gm. Rakoniewice Józef BERNAKIEWICZ
300504 gm. Rakoniewice Tomasz TADEUSZ
300504 gm. Rakoniewice Bartosz JANOWSKI
300504 gm. Rakoniewice Adam MADALINSKI
300504 gm. Rakoniewice Sławomir OLEJNIK
300504 gm. Rakoniewice Halina WAJS
260416 gm. Raków Mariusz OZDOBA
260416 gm. Raków Stanisław GRATKA
260416 gm. Raków Sławomir GIEREK
260416 gm. Raków Kazimierz KARWAT
260416 gm. Raków Czesław BĘBEN
260416 gm. Raków Jerzy NOWAK
260416 gm. Raków Zbigniew FELDMAN
260416 gm. Raków Małgorzata GOŁYSKA
260416 gm. Raków Stanisław STEMPLOWSKI
260416 gm. Raków Mirosław AMBROZIŃSKI
260416 gm. Raków Dorota MASTERNAK
260416 gm. Raków Jadwiga ZIĘCIK
260416 gm. Raków Teresa STRZELECKA
260416 gm. Raków Daria HAMERA
260416 gm. Raków Danuta KRÓL
181006 gm. Rakszawa Paweł ROZWÓD
181006 gm. Rakszawa Dariusz KOŚCIÓŁEK
181006 gm. Rakszawa Ryszard MARCINEK
181006 gm. Rakszawa Marcin BARDJAN
181006 gm. Rakszawa Mirosław SZLĄSKIEWICZ
181006 gm. Rakszawa Janusz WANIOWSKI
181006 gm. Rakszawa Sławomir KWOSZCZ
181006 gm. Rakszawa Marta FUS
181006 gm. Rakszawa Marzena JANAS - PIWIŃSKA
181006 gm. Rakszawa Bogdan KŁOSOWSKI
181006 gm. Rakszawa Teresa RUPA
181006 gm. Rakszawa Piotr FRĄCZEK
181006 gm. Rakszawa Stanisław PIERSIAK
181006 gm. Rakszawa Tomasz DEC
181006 gm. Rakszawa JAN KUCA
180605 gm. Raniżów Karol OZGA
180605 gm. Raniżów Jan PUZIO
180605 gm. Raniżów Barbara MIAZGA
180605 gm. Raniżów Monika HAJDUK-ŻYŁA
180605 gm. Raniżów Bronisław PRUŚ
180605 gm. Raniżów Ryszard SAMOJEDNY
180605 gm. Raniżów Józef GIL
180605 gm. Raniżów Jan KWAŚNIK
180605 gm. Raniżów Anna PUZIO
180605 gm. Raniżów Andrzej SONDEJ
180605 gm. Raniżów Eugeniusz MAKUSAK
180605 gm. Raniżów Kazimierz MIKOŁAJCZYK
180605 gm. Raniżów Mariusz KOŁODZIEJ
180605 gm. Raniżów Roman OLSZOWY
180605 gm. Raniżów Stefan GANCARZ
301706 gm. Raszków Sylwia CIĘŻKA-MATUSZCZAK
301706 gm. Raszków Jacek BĄK
301706 gm. Raszków Wojciech KULAS
301706 gm. Raszków Maciej CICHARZEWSKI
301706 gm. Raszków Jerzy OWCZAREK
301706 gm. Raszków Karol MARSZAŁ
301706 gm. Raszków Andrzej MATYBA
301706 gm. Raszków Włodzimierz JĘDRZEJAK
301706 gm. Raszków Halina BĘDZIESZAK
301706 gm. Raszków Agnieszka URBAŃCZYK
301706 gm. Raszków Kajetan BŁASZCZYK
301706 gm. Raszków Jacek DOMAGAŁA
301706 gm. Raszków Gabriela SZNAJDER
301706 gm. Raszków Karolina BUDZIAK
301706 gm. Raszków Kazimierz GIWERSKI
142106 gm. Raszyn Teresa SENDEROWSKA
142106 gm. Raszyn Anna MATRACKA
142106 gm. Raszyn Ewa SURMACZ
142106 gm. Raszyn Krzysztof BĘDKOWSKI
142106 gm. Raszyn Henryka KOPER
142106 gm. Raszyn Andrzej ZAWISTOWSKI
142106 gm. Raszyn Grzegorz JANISZEWSKI
142106 gm. Raszyn Dariusz MARCINKOWSKI
142106 gm. Raszyn Ryszard KOWALCZYK
142106 gm. Raszyn Janusz HOFFMAN
142106 gm. Raszyn Marek BAŃBURSKI
142106 gm. Raszyn Elżbieta KUCZARA
142106 gm. Raszyn Andrzej GÓRECKI
142106 gm. Raszyn Agata KURAN-KALATA
142106 gm. Raszyn Jarosław ARANOWSKI
142106 gm. Raszyn Wiesław SZUSTAK
142106 gm. Raszyn Sławomir OSTRZYŻEK
142106 gm. Raszyn Tadeusz PAWLIKOWSKI
142106 gm. Raszyn Ireneusz KOPER
142106 gm. Raszyn Beata SULIMA-MARKOWSKA
142106 gm. Raszyn Dariusz WIETESKA
101304 gm. Rawa Mazowiecka Kamila BORS
101304 gm. Rawa Mazowiecka Małgorzata CZAJKA
101304 gm. Rawa Mazowiecka Tadeusz MOTYLEWSKI
101304 gm. Rawa Mazowiecka Jerzy KRÓL
101304 gm. Rawa Mazowiecka Katarzyna KLIMEK
101304 gm. Rawa Mazowiecka Elżbieta MIKINA
101304 gm. Rawa Mazowiecka Wiesława KLIMCZAK
101304 gm. Rawa Mazowiecka Halina SKONECZNA
101304 gm. Rawa Mazowiecka Marek WYDERKA
101304 gm. Rawa Mazowiecka Kazimierz SUJKA
101304 gm. Rawa Mazowiecka Michał MICHALIK
101304 gm. Rawa Mazowiecka Stanisław CHOJECKI
101304 gm. Rawa Mazowiecka Cezary DZIAŁAK
101304 gm. Rawa Mazowiecka Sławomir WOSZCZYK
101304 gm. Rawa Mazowiecka Halina KIELAN
302205 gm. Rawicz Rudolf KOŁECZKO
302205 gm. Rawicz Marek PRZYBYLSKI
302205 gm. Rawicz Marek GRZEŚKOWIAK
302205 gm. Rawicz Hanna GÓRNIAK
302205 gm. Rawicz Mariusz SUCHANECKI
302205 gm. Rawicz Jan PUŚLECKI
302205 gm. Rawicz Karol BIAŁECKI
302205 gm. Rawicz Jacek HAJNCE
302205 gm. Rawicz Grzegorz KUBIK
302205 gm. Rawicz Beata NIEPIEKŁO-BĄK
302205 gm. Rawicz Paweł JÓSKA
302205 gm. Rawicz Daniel CIESIELSKI
302205 gm. Rawicz Jacek GWIZDEK
302205 gm. Rawicz Andrzej ZĘBIK
302205 gm. Rawicz Janusz KRYŚ
302205 gm. Rawicz Paweł SZYBAJ
302205 gm. Rawicz Beata RAK
302205 gm. Rawicz Andrzej WALKOWIAK
302205 gm. Rawicz Robert BAŁUNIAK
302205 gm. Rawicz Tomasz GARBALIŃSKI
302205 gm. Rawicz Krzysztof DOMANIECKI
321604 gm. Rąbino Waldemar WIŚNIEWSKI
321604 gm. Rąbino Krzysztof MACIĄŻEK
321604 gm. Rąbino Marta GOŁĘBIOWSKA
321604 gm. Rąbino Elżbieta BORECKA
321604 gm. Rąbino Małgorzata KLUSEK
321604 gm. Rąbino Dorota WIELGOSZ
321604 gm. Rąbino Elżbieta PASTUSZKA
321604 gm. Rąbino Adam ZGÓRSKI
321604 gm. Rąbino Bożena TARECKA
321604 gm. Rąbino Ryszard PORĘBA
321604 gm. Rąbino Krzysztof REICHERT
321604 gm. Rąbino Andrzej GRYCZKA
321604 gm. Rąbino Renata BOGULAK
321604 gm. Rąbino Justyna WOJAS
321604 gm. Rąbino Edyta GEMZA
320206 gm. Recz Leonarda CICHORZEWSKA
320206 gm. Recz Tadeusz ROBACZEK
320206 gm. Recz Justyna HOŁUBOWSKA
320206 gm. Recz Artur PETRYKOWSKI
320206 gm. Recz Dawid KOŹMIŃSKI
320206 gm. Recz Jolanta DUBIEL
320206 gm. Recz Tomasz SMUS
320206 gm. Recz Sabina MAZUR
320206 gm. Recz Rafał WALCZAK
320206 gm. Recz Agnieszka MUSIALIK
320206 gm. Recz Edward KONIECZNY
320206 gm. Recz Piotr ŻYGAŁA
320206 gm. Recz Aneta KAMIONKA
320206 gm. Recz Piotr CYBULSKI
320206 gm. Recz Leon GRZELAK
140208 gm. Regimin Alicja OLSZEWSKA
140208 gm. Regimin Józef MYSIAKOWSKI
140208 gm. Regimin Michał MIECHOWSKI
140208 gm. Regimin Adam CZARNEWICZ
140208 gm. Regimin Paweł BETLIŃSKI
140208 gm. Regimin Grzegorz OWCZARCZYK
140208 gm. Regimin Mariusz BARAŃSKI
140208 gm. Regimin Jacek OLSZEWSKI
140208 gm. Regimin Paweł KURZĘCKI
140208 gm. Regimin Grzegorz JAROSZEWSKI
140208 gm. Regimin Tomasz ZABIEGAŁOWSKI
140208 gm. Regimin Radosław CHOJNACKI
140208 gm. Regimin Jacek DZIĄBA
140208 gm. Regimin Agnieszka MAJEWSKA
140208 gm. Regimin Dariusz MUSZYŃSKI
101305 gm. Regnów Sławomir DUDEK
101305 gm. Regnów Małgorzata BIEDRZYCKA
101305 gm. Regnów Honorata CYBULSKA
101305 gm. Regnów Renata WODNICKA
101305 gm. Regnów Izabela KORNACKA
101305 gm. Regnów Katarzyna TKACZYK
101305 gm. Regnów Dariusz WOSZCZYK
101305 gm. Regnów Bartłomiej RZEŻNICKI
101305 gm. Regnów Włodzimierz NOSEK
101305 gm. Regnów Jolanta STASZEWSKA
101305 gm. Regnów Iwona DARNOWSKA
101305 gm. Regnów Anna MATYJASZCZYK
101305 gm. Regnów Longina WACHOWICZ
101305 gm. Regnów Michał PLASKOTA
101305 gm. Regnów Lucyna JĘDRZEJCZYK
60315 gm. Rejowiec Franciszek KARAŚ
60315 gm. Rejowiec Andrzej LEWCZUK
60315 gm. Rejowiec Witold SZURAN
60315 gm. Rejowiec Ewa NOWAK
60315 gm. Rejowiec Mirosław KOŚĆ
60315 gm. Rejowiec Bożena JASZCZUK
60315 gm. Rejowiec Katarzyna HARUK VEL CHAWRYLUK
60315 gm. Rejowiec Zbigniew RUMIŃSKI
60315 gm. Rejowiec Jolanta POPEK
60315 gm. Rejowiec Leszek NOWAKOWSKI
60315 gm. Rejowiec Bożena JAGIEŁŁO
60315 gm. Rejowiec Krzysztof TCHÓRZEWSKI
60315 gm. Rejowiec Monika KIRAGA
60315 gm. Rejowiec Jerzy KIELISZEK
60315 gm. Rejowiec Małgorzata KOŚĆ
60308 gm. Rejowiec Fabryczny Mirosław MAZIARZ
60308 gm. Rejowiec Fabryczny Ryszard MAZIARCZUK
60308 gm. Rejowiec Fabryczny Czesława BZOWSKA
60308 gm. Rejowiec Fabryczny Janusz SŁOMIŃSKI
60308 gm. Rejowiec Fabryczny Marzenna JONIK
60308 gm. Rejowiec Fabryczny Piotr PROKOPIUK
60308 gm. Rejowiec Fabryczny Wiesław DUDEK
60308 gm. Rejowiec Fabryczny Tomasz OZON
60308 gm. Rejowiec Fabryczny Andrzej GRĄDKOWSKI
60308 gm. Rejowiec Fabryczny Barbara ŚWIDERCZUK
60308 gm. Rejowiec Fabryczny Aneta KORZENIOWSKA
60308 gm. Rejowiec Fabryczny Kamil KAPELUSZNY
60308 gm. Rejowiec Fabryczny Czesława JÓŹWICKA
60308 gm. Rejowiec Fabryczny Danuta WOŹNIAK
60308 gm. Rejowiec Fabryczny Mirosław KOSUT
160306 gm. Reńska Wieś Adrian ZBROJA
160306 gm. Reńska Wieś Artur SEGRODNIK
160306 gm. Reńska Wieś Ilona MAINKA
160306 gm. Reńska Wieś Szymon KABOTH
160306 gm. Reńska Wieś Krystian POGODZIK
160306 gm. Reńska Wieś Ewelina BARTECZKO
160306 gm. Reńska Wieś Joachim MAJNUSZ
160306 gm. Reńska Wieś Jan PLESCH
160306 gm. Reńska Wieś Krzysztof OLSZOWKA
160306 gm. Reńska Wieś Alicja KOCEM
160306 gm. Reńska Wieś Patryk FLEGEL
160306 gm. Reńska Wieś Monika NOWAK
160306 gm. Reńska Wieś Waldemar KRYBUS
160306 gm. Reńska Wieś Sonia GELLER
160306 gm. Reńska Wieś Urszula MARKS
142906 gm. Repki Stanisław STEĆ
142906 gm. Repki Antoni ADAMCZUK
142906 gm. Repki Witold SKORUPKA
142906 gm. Repki Włodzimierz ZAWADZKI
142906 gm. Repki Elżbieta ZAWADZKA
142906 gm. Repki Jarosław SULAWIAK
142906 gm. Repki Dariusz JADCZUK
142906 gm. Repki Marek ROMAŃSKI
142906 gm. Repki Ireneusz KWASIK
142906 gm. Repki Agnieszka ZIENIEWSKA
142906 gm. Repki Wiesław PIEKART
142906 gm. Repki Roman NASIŁOWSKI
142906 gm. Repki Piotr KOSIERADZKI
142906 gm. Repki Adam CZARNOCKI
142906 gm. Repki Wiesław KOMAR
321804 gm. Resko Lilia PISKŁO
321804 gm. Resko Leszek SIMONOWICZ
321804 gm. Resko Jan CZABAN
321804 gm. Resko Paweł GRADUS
321804 gm. Resko Zygmunt ŚWIĘCICKI
321804 gm. Resko Roman PONIECKI
321804 gm. Resko Oktawiusz JEŻ
321804 gm. Resko Marek MAŃKOWSKI
321804 gm. Resko Wioletta KURDZIEL
321804 gm. Resko Jacek JANKOWSKI
321804 gm. Resko Marek WIERZBOWSKI
321804 gm. Resko Anna SOŁONYNA
321804 gm. Resko Andrzej NOWAK
321804 gm. Resko Sławomir BUS
321804 gm. Resko Ewa GARBARCZYK
280805 gm. Reszel Joanna ZAKRZEWSKA
280805 gm. Reszel Marzena JAWOROWSKA
280805 gm. Reszel Andrzej ADAMIAK
280805 gm. Reszel Beata SUBOCZ
280805 gm. Reszel Beata KILANOWSKA
280805 gm. Reszel Eugeniusz ŻUKOWSKI
280805 gm. Reszel Grzegorz JARUGA
280805 gm. Reszel Monika ŁOMŻYŃSKA
280805 gm. Reszel Tomasz MAKSYMIUK
280805 gm. Reszel Roman BIEŃKOWSKI
280805 gm. Reszel Andrzej PIKULSKI
280805 gm. Reszel Ewa SADOWSKA
280805 gm. Reszel Szymon GAŁKA
280805 gm. Reszel Adam MACEŁKO
280805 gm. Reszel Dariusz JABŁOŃSKI
320507 gm. Rewal Rafał MIELCAREK
320507 gm. Rewal Małgorzata WITECKA
320507 gm. Rewal Paweł KACZOR
320507 gm. Rewal Iwona ZACHARCZUK
320507 gm. Rewal Łukasz TYLKA
320507 gm. Rewal Joanna LEWICKA
320507 gm. Rewal Agnieszka TASARZ
320507 gm. Rewal Wanda SZUKAŁA-BŁACHUTA
320507 gm. Rewal Andrzej BRZEZIŃSKI
320507 gm. Rewal Marcin RYCZKO
320507 gm. Rewal Krzysztof CEPEK
320507 gm. Rewal Zbigniew RYDZYŃSKI
320507 gm. Rewal Wojciech PAWLUK VEL MIKOŁAJCZUK
320507 gm. Rewal Paweł ŻOŁA
320507 gm. Rewal Izabela KOGUT
101007 gm. Ręczno Agnieszka SYNDERECKA
101007 gm. Ręczno Dominika PIĘTOS
101007 gm. Ręczno Ewa FLASZ
101007 gm. Ręczno Jan FILOCHA
101007 gm. Ręczno Adam DEMBOWSKI
101007 gm. Ręczno Zdzisław KONARSKI
101007 gm. Ręczno Jarosław OCIEPA
101007 gm. Ręczno Marek SKROBEK
101007 gm. Ręczno Małgorzata OLSZTA
101007 gm. Ręczno Jolanta PATURA
101007 gm. Ręczno Robert ŚWISTAK
101007 gm. Ręczno Kazimierz MICHALSKI
101007 gm. Ręczno Mirosław ZAWADA
101007 gm. Ręczno Włodzimierz BETKA
101007 gm. Ręczno Mariola FELECKA-TRĘDA
240415 gm. Rędziny Jolanta BLOMA
240415 gm. Rędziny Justyna KOWALCZYK
240415 gm. Rędziny Karolina MATUŁA
240415 gm. Rędziny Mateusz KURKOWSKI
240415 gm. Rędziny Szymon WIŚNIEWSKI
240415 gm. Rędziny Eryk ŁĘGOWIK
240415 gm. Rędziny Sabina POŻARLIK
240415 gm. Rędziny Lidia WARWASIŃSKA
240415 gm. Rędziny Agnieszka BAJOR
240415 gm. Rędziny Lidia WYCHOWANIEC
240415 gm. Rędziny Marcin KOWALCZYK
240415 gm. Rędziny Halina MAJEWSKA
240415 gm. Rędziny Diana JARCZOK
240415 gm. Rędziny Anna SADZIAK
240415 gm. Rędziny Piotr KUROWSKI
41203 gm. Rogowo Stanisława DROZDOWSKA
41203 gm. Rogowo Roman NOWOSAD
41203 gm. Rogowo Emila KOPYCIŃSKA
41203 gm. Rogowo Urszula CZERSKA
41203 gm. Rogowo Adela GĘBICKA
41203 gm. Rogowo Katarzyna WILCZYŃSKA
41203 gm. Rogowo Krzysztof PIOTROWSKI
41203 gm. Rogowo Kazimierz GUTKOWSKI
41203 gm. Rogowo Tomasz KOS
41203 gm. Rogowo Anna JANCEWICZ
41203 gm. Rogowo Marek DŁUGOKĘCKI
41203 gm. Rogowo Wojciech NOWATKOWSKI
41203 gm. Rogowo Jacek WIŚNIEWSKI
41203 gm. Rogowo Lech HEJZA
41203 gm. Rogowo Piotr KEŁPIŃSKI
41905 gm. Rogowo Kazimierz RYBARCZYK
41905 gm. Rogowo Tomasz MICHALCZAK
41905 gm. Rogowo Leszek BUGAJNY
41905 gm. Rogowo Robert WÓDCZAK
41905 gm. Rogowo Stefan FEDEJKO
41905 gm. Rogowo Aleksander PECHMAN
41905 gm. Rogowo Zygmunt GÓRKA
41905 gm. Rogowo Stanisław CIESIELSKI
41905 gm. Rogowo Roman KUBERA
41905 gm. Rogowo Artur SZYMAŃSKI
41905 gm. Rogowo Kazimierz RYCHLEWSKI
41905 gm. Rogowo Julita MARCINIAK
41905 gm. Rogowo Dariusz KOŚMIDER
41905 gm. Rogowo Ryszard KAWKA
41905 gm. Rogowo Roman HANCZEWSKI
301602 gm. Rogoźno Maciej KUTKA
301602 gm. Rogoźno Roman KINACH
301602 gm. Rogoźno Longina KOLANOWSKA
301602 gm. Rogoźno Sebastian KUPIDURA
301602 gm. Rogoźno Zbigniew CHUDZICKI
301602 gm. Rogoźno Katarzyna ERENC-SZPEK
301602 gm. Rogoźno Jarosław ŁATKA
301602 gm. Rogoźno Hubert KUSZAK
301602 gm. Rogoźno Paweł WOJCIECHOWSKI
301602 gm. Rogoźno Łukasz ZARANEK
301602 gm. Rogoźno Ewa WYSOCKA
301602 gm. Rogoźno Adam NADOLNY
301602 gm. Rogoźno Bartosz PERLICJAN
301602 gm. Rogoźno Krzysztof NIKODEM
301602 gm. Rogoźno Henryk JANUS
102105 gm. Rogów Iwona ŚWINIARSKA
102105 gm. Rogów Kazimierz SZKLAREK
102105 gm. Rogów Cezary KOZIOŁ
102105 gm. Rogów Radosław PODOGROCKI
102105 gm. Rogów Katarzyna KAŹMIERCZAK
102105 gm. Rogów Jan LUBCZYŃSKI
102105 gm. Rogów Wojciech KOŁADA
102105 gm. Rogów Michał BĘDKOWSKI
102105 gm. Rogów Wojciech WIĘCIOREK
102105 gm. Rogów Robert GÓRA
102105 gm. Rogów Michał MANKIEWICZ
102105 gm. Rogów Andrzej SZCZEPANIAK
102105 gm. Rogów Grażyna ŁAPKA
102105 gm. Rogów Sławomir SŁABY
102105 gm. Rogów Małgorzata LENART
40605 gm. Rogóźno Radosław WÓDKA
40605 gm. Rogóźno Piotr PAWŁOWSKI
40605 gm. Rogóźno Sylwia MAZUREK
40605 gm. Rogóźno Tomasz KURZYŃSKI
40605 gm. Rogóźno Maciej GACHEWICZ
40605 gm. Rogóźno Jacek CHRÓŚCICKI
40605 gm. Rogóźno Hanna HYDZIK
40605 gm. Rogóźno Ewa WŁODARCZYK
40605 gm. Rogóźno Kamilla MARSZAŁEK
40605 gm. Rogóźno Jacek KAMIŃSKI
40605 gm. Rogóźno Mirosław KLONOWSKI
40605 gm. Rogóźno Kinga HALIK
40605 gm. Rogóźno Łukasz LECH
40605 gm. Rogóźno Krystyna PODZIAWO
40605 gm. Rogóźno Jarosław DŁUGOŃSKI
40708 gm. Rojewo Adam WESOŁOWSKI
40708 gm. Rojewo Leszek WRONA
40708 gm. Rojewo Arleta JAROSZ
40708 gm. Rojewo Łukasz KUCZYŃSKI
40708 gm. Rojewo Joanna MĄKA
40708 gm. Rojewo Grzegorz LEWANDOWSKI
40708 gm. Rojewo Piotr NOWICKI
40708 gm. Rojewo Danuta SIEMIANOWSKA
40708 gm. Rojewo Halina KRZEWINA
40708 gm. Rojewo Małgorzata BEDNARSKA
40708 gm. Rojewo Dariusz WITKOWSKI
40708 gm. Rojewo Dawid GOŁĘBIEWSKI
40708 gm. Rojewo Roman SŁOWIK
40708 gm. Rojewo Mariusz GAJEWSKI
40708 gm. Rojewo Ewa PONICHTERA
101607 gm. Rokiciny Marek PIEKARSKI
101607 gm. Rokiciny Janusz GRANOSIK
101607 gm. Rokiciny Agnieszka WŁODARCZYK
101607 gm. Rokiciny Martyna DZIEDZIC-WITKOWSKA
101607 gm. Rokiciny Piotr KUDLIK
101607 gm. Rokiciny Piotr RŻANEK
101607 gm. Rokiciny Dariusz SADOWSKI
101607 gm. Rokiciny Marek TRELA
101607 gm. Rokiciny Zenon PAJĄK
101607 gm. Rokiciny Anna MARCINKOWSKA
101607 gm. Rokiciny Krzysztof BUS
101607 gm. Rokiciny Zbigniew KNAP
101607 gm. Rokiciny Sylwia STANISZ-GOSZCZYŃSKA
101607 gm. Rokiciny Małgorzata KARBOWNIK
101607 gm. Rokiciny Mateusz OLKIEWICZ
180409 gm. Rokietnica STANISŁAW LOTYCZ
180409 gm. Rokietnica WACŁAW KIJANKA
180409 gm. Rokietnica KAZIMIERZ WOJTOWICZ
180409 gm. Rokietnica JANUSZ SKUPIEŃ
180409 gm. Rokietnica RYSZARD WARZOCHA
180409 gm. Rokietnica EDWARD JAKUBAS
180409 gm. Rokietnica DARIUSZ NIEMCZYCKI
180409 gm. Rokietnica ZBIGNIEW ROGAŁA
180409 gm. Rokietnica TOMASZ TWARDY
180409 gm. Rokietnica PIOTR KUŹMA
180409 gm. Rokietnica MARIAN MAZUREK
180409 gm. Rokietnica JÓZEF SYKAŁA
180409 gm. Rokietnica WIESŁAW KONIUSZY
180409 gm. Rokietnica JÓZEF KIJANKA
180409 gm. Rokietnica RYSZARD STEC
302113 gm. Rokietnica Michał CIECIORA
302113 gm. Rokietnica Aleksandra BARTNIK
302113 gm. Rokietnica Adam MICHTA
302113 gm. Rokietnica Paweł DANKOWSKI
302113 gm. Rokietnica Władysław MIELCAREK
302113 gm. Rokietnica Tomasz SKUPIO
302113 gm. Rokietnica Izabela DZIAMSKA
302113 gm. Rokietnica Agata CZERNIEJEWSKA
302113 gm. Rokietnica Ryszard LUBKA
302113 gm. Rokietnica Ryszard ĆWIRLEJ
302113 gm. Rokietnica Maria CHOJNACKA
302113 gm. Rokietnica Piotr HAŁAS
302113 gm. Rokietnica Mariusz PUK
302113 gm. Rokietnica Agnieszka KRAM
302113 gm. Rokietnica Anna NIESIOBĘCKA
60112 gm. Rokitno Beata CZYŻAK
60112 gm. Rokitno Mariusz DANILUK
60112 gm. Rokitno Paweł TUR
60112 gm. Rokitno Stanisław BAZYLUK
60112 gm. Rokitno Elżbieta WEREMCZUK
60112 gm. Rokitno Henryk RAD
60112 gm. Rokitno Zbigniew NICZYPORUK
60112 gm. Rokitno Eugeniusz ŻUK
60112 gm. Rokitno Damian MICHALUK
60112 gm. Rokitno Grażyna KWIATKOWSKA
60112 gm. Rokitno Anna NICZYPORUK
60112 gm. Rokitno Elżbieta MIELNICZUK
60112 gm. Rokitno Wojciech KOWALUK
60112 gm. Rokitno Jarosław MARCZUK
60112 gm. Rokitno Wojciech DAWIDZIUK
120508 gm. Ropa Paweł KULKA
120508 gm. Ropa Adam MACZUGA
120508 gm. Ropa Daniel KORZEŃ
120508 gm. Ropa Cecylia ŁUKASZYK
120508 gm. Ropa Jan ŁUKASZYK
120508 gm. Ropa Krzysztof KAWA
120508 gm. Ropa Piotr OBSZARSKI
120508 gm. Ropa Maria BIAŁOŃ
120508 gm. Ropa Agnieszka SZUREK
120508 gm. Ropa Bogusław ŁUKASZYK
120508 gm. Ropa Paweł SITAR
120508 gm. Ropa Kazimierz TROJANOWICZ
120508 gm. Ropa Stanisława PORĘBA
120508 gm. Ropa Adam MITUŚ
120508 gm. Ropa Anna ZAGÓRSKA
181503 gm. Ropczyce Jan RYDZIK
181503 gm. Ropczyce Arkadiusz KUTKOWSKI
181503 gm. Ropczyce Mariusz BERNAT
181503 gm. Ropczyce Bolesław BUJAK
181503 gm. Ropczyce Józef MISIURA
181503 gm. Ropczyce Andrzej RACHWAŁ
181503 gm. Ropczyce Dariusz SKÓRSKI
181503 gm. Ropczyce Dariusz HERBUT
181503 gm. Ropczyce Grzegorz BIELATOWICZ
181503 gm. Ropczyce Teresa RACHWAŁ
181503 gm. Ropczyce Wojciech RÓG
181503 gm. Ropczyce Michał PRZYSTAŚ
181503 gm. Ropczyce Mateusz RAŚ
181503 gm. Ropczyce Maria GOLENIA
181503 gm. Ropczyce Stanisław MARĆ
181503 gm. Ropczyce Zenon CHARCHUT
181503 gm. Ropczyce Kazimierz MĄDRO
181503 gm. Ropczyce Bogdan MADEJA
181503 gm. Ropczyce Piotr RAŚ
181503 gm. Ropczyce Genowefa CIOSEK
181503 gm. Ropczyce Mateusz CHMURA
60113 gm. Rossosz Lucyna DEMIDOWICZ
60113 gm. Rossosz Andrzej PAJNOWSKI
60113 gm. Rossosz Iwona ZAN
60113 gm. Rossosz Marian BZOWSKI
60113 gm. Rossosz Ryszard POLUBIEC
60113 gm. Rossosz Piotr KALICKI
60113 gm. Rossosz Jan MARCINKIEWICZ
60113 gm. Rossosz Tomasz ZADZIORSKI
60113 gm. Rossosz Marek ŻUK
60113 gm. Rossosz Barbara MAZUREK
60113 gm. Rossosz Urszula TOMCZAK
60113 gm. Rossosz Barbara SEGEŃ
60113 gm. Rossosz Mirosław BUJNIK
60113 gm. Rossosz Krzysztof MIKICIUK
60113 gm. Rossosz Anna ONISZCZUK
142704 gm. Rościszewo Maria ROKICKA
142704 gm. Rościszewo Alina KACPERSKA
142704 gm. Rościszewo Andrzej RUTECKI
142704 gm. Rościszewo Robert KRÓL
142704 gm. Rościszewo Andrzej GOSZCZYCKI
142704 gm. Rościszewo Kazimierz BANACH
142704 gm. Rościszewo Jacek KOŻUCHOWSKI
142704 gm. Rościszewo Jacek BARTOSZEWSKI
142704 gm. Rościszewo Małgorzata KRASECKA
142704 gm. Rościszewo Jan SKIRZYŃSKI
142704 gm. Rościszewo Bogdan MAZUROWSKI
142704 gm. Rościszewo Grzegorz KOWALCZYK
142704 gm. Rościszewo Bogusław PIOTROWSKI
142704 gm. Rościszewo Iwona MAZUROWSKA
142704 gm. Rościszewo Agnieszka ŻOŁNOWSKA
301205 gm. Rozdrażew Joanna WOJCIECHOWSKA
301205 gm. Rozdrażew Jolanta ADAMIAK
301205 gm. Rozdrażew Paweł PAWLAK
301205 gm. Rozdrażew Roman PRZEPIÓRKOWSKI
301205 gm. Rozdrażew Mirosław JAROCKI
301205 gm. Rozdrażew Wiesław JANKOWSKI
301205 gm. Rozdrażew Zofia MARCISZ
301205 gm. Rozdrażew Andrzej PTAK
301205 gm. Rozdrażew Dawid BAŁA
301205 gm. Rozdrażew Jerzy JUSKOWIAK
301205 gm. Rozdrażew Mirosław UDZIK
301205 gm. Rozdrażew Roman RZEKIECKI
301205 gm. Rozdrażew Robert JUSKOWIAK
301205 gm. Rozdrażew Jan MACIEJEWSKI
301205 gm. Rozdrażew Stanisław JANICKI
281705 gm. Rozogi Romuald KACZMARCZYK
281705 gm. Rozogi Marianna ZDUNEK
281705 gm. Rozogi Sławomir ZYŚK
281705 gm. Rozogi Wanda MALON
281705 gm. Rozogi Jerzy BRUDEREK
281705 gm. Rozogi Marek STOLARCZYK
281705 gm. Rozogi Krzysztof TRZCIŃSKI
281705 gm. Rozogi Marzena EJDYS
281705 gm. Rozogi Maciej SYPIAŃSKI
281705 gm. Rozogi Dorota KULAS
281705 gm. Rozogi Małgorzata DRAGUN
281705 gm. Rozogi Marzena LIS
281705 gm. Rozogi Grzegorz KACZMARCZYK
281705 gm. Rozogi Renata BAŁDYGA
281705 gm. Rozogi Czesław WARMIAK
101008 gm. Rozprza Józef BIELAS
101008 gm. Rozprza Jolanta KRUPA
101008 gm. Rozprza Teresa SIKORSKA
101008 gm. Rozprza Piotr MISZTELA
101008 gm. Rozprza Hubert ŁUKASIK
101008 gm. Rozprza Robert KABZIŃSKI
101008 gm. Rozprza Krzysztof BIEGAŃSKI
101008 gm. Rozprza Anna PAWŁOWSKA
101008 gm. Rozprza Zdzisław PIĄTEK
101008 gm. Rozprza Tomasz GEMEL
101008 gm. Rozprza Andrzej MATUSZCZYK
101008 gm. Rozprza Agata BARTKOWSKA
101008 gm. Rozprza Stanisław RĘBELIŃSKI
101008 gm. Rozprza Małgorzata NOWAKOWSKA
101008 gm. Rozprza Małgorzata OLCZYK
180410 gm. Roźwienica Janusz KASIECZKA
180410 gm. Roźwienica Bożena MAZUR
180410 gm. Roźwienica Stanisław PAWLIKOWSKI
180410 gm. Roźwienica Tomasz DAŃCZURA
180410 gm. Roźwienica Jacek ZYGMUNT
180410 gm. Roźwienica Magdalena POTYRAŁA
180410 gm. Roźwienica Edward TYKA
180410 gm. Roźwienica Dariusz OLEJARSKI
180410 gm. Roźwienica Janina KRASICZYŃSKA
180410 gm. Roźwienica Danuta KUBICKA
180410 gm. Roźwienica Józef CYNK
180410 gm. Roźwienica Agnieszka MOTYKA
180410 gm. Roźwienica Zbigniew LIZAK
180410 gm. Roźwienica Paweł BĄK
180410 gm. Roźwienica Honorata TELEGA
141107 gm. Różan Zbigniew JANYSZKO
141107 gm. Różan Tomasz GRZEŚKOWICZ
141107 gm. Różan Ryszard NOWOCIŃSKI
141107 gm. Różan Artur GRZEŚKOWICZ
141107 gm. Różan Paweł ZABIELSKI
141107 gm. Różan Dominik PODLASIN
141107 gm. Różan Magdalena BONISŁAWSKA
141107 gm. Różan Danuta GŁAŻEWSKA
141107 gm. Różan Jolanta KRUSZEWSKA
141107 gm. Różan Stanisław BIAŁOBRZESKI
141107 gm. Różan Andrzej WILCZEWSKI
141107 gm. Różan Ewa BRANT
141107 gm. Różan Andrzej KARAŚKIEWICZ
141107 gm. Różan Mirosław CHRZANOWSKI
141107 gm. Różan Tomasz PEPŁOWSKI
281604 gm. Ruciane-Nida Katarzyna KOBYLARZ
281604 gm. Ruciane-Nida Elżbieta GRZYB
281604 gm. Ruciane-Nida Roman SCHRAMKE
281604 gm. Ruciane-Nida Jakub LEWANDOWSKI
281604 gm. Ruciane-Nida Jacek MAŁŻ
281604 gm. Ruciane-Nida Leszek MARCHLEWICZ
281604 gm. Ruciane-Nida Zdzisław MISZCZUK
281604 gm. Ruciane-Nida Gracjan JANUSZKIEWICZ
281604 gm. Ruciane-Nida Agnieszka KRĘCIEWSKA
281604 gm. Ruciane-Nida Władysław KAMIŃSKI
281604 gm. Ruciane-Nida Robert RYDZEWSKI
281604 gm. Ruciane-Nida Mariusz PARADOWSKI
281604 gm. Ruciane-Nida Jarosław WYGNAŁ
281604 gm. Ruciane-Nida Jan MAŁŻ
281604 gm. Ruciane-Nida Stanisław GOŁAŚ
260505 gm. Ruda Maleniecka Leszek PĘKALA
260505 gm. Ruda Maleniecka Piotr TARASIŃSKI
260505 gm. Ruda Maleniecka Bogusław MILCARZ
260505 gm. Ruda Maleniecka Szymon BIAŁY
260505 gm. Ruda Maleniecka Agnieszka PLUTA
260505 gm. Ruda Maleniecka Andrzej PĘKALA
260505 gm. Ruda Maleniecka Grzegorz PACZYŃSKI
260505 gm. Ruda Maleniecka Wioletta FLEJTERSKA
260505 gm. Ruda Maleniecka Agnieszka HARBAT
260505 gm. Ruda Maleniecka Piotr PAŁGAN
260505 gm. Ruda Maleniecka Zofia PILARSKA
260505 gm. Ruda Maleniecka Andrzej BIAŁKOWSKI
260505 gm. Ruda Maleniecka Michał WOJNOWSKI
260505 gm. Ruda Maleniecka Karolina BARCICKA-KACZOR
260505 gm. Ruda Maleniecka Małgorzata WYDRA
60309 gm. Ruda-Huta Mirosław BARTOSZ
60309 gm. Ruda-Huta Bogdan SAWICKI
60309 gm. Ruda-Huta Paweł ADAMCZUK
60309 gm. Ruda-Huta Józef ŁUKASIK
60309 gm. Ruda-Huta Marek DYĆ
60309 gm. Ruda-Huta Agnieszka NAPIERAJ
60309 gm. Ruda-Huta Stanisław ROŻEK
60309 gm. Ruda-Huta Urszula PANASIUK
60309 gm. Ruda-Huta Monika ZWIERZYŃSKA-SURDEL
60309 gm. Ruda-Huta Jarosław DĄBROWSKI
60309 gm. Ruda-Huta Iwona GILOWSKA-DANICKA
60309 gm. Ruda-Huta Antoni ZIELIŃSKI
60309 gm. Ruda-Huta Paweł LEWCZUK
60309 gm. Ruda-Huta Leokadia WALCZUK
60309 gm. Ruda-Huta Piotr ŚLIWA
200307 gm. Rudka Piotr KARPIŃSKI
200307 gm. Rudka Beata SZENDOMIERSKA
200307 gm. Rudka Ryszard WIŃSKI
200307 gm. Rudka Marta SZYMAŃCZYK
200307 gm. Rudka Izabela WOJNO
200307 gm. Rudka Jerzy STĘPKOWSKI
200307 gm. Rudka Tadeusz USZYŃSKI
200307 gm. Rudka Michał PAMPUCH
200307 gm. Rudka Paweł MICHALCZUK
200307 gm. Rudka Łukasz MARKOWSKI
200307 gm. Rudka Andrzej NIEMYJSKI
200307 gm. Rudka Fabian NIEMYJSKI
200307 gm. Rudka Małgorzata BARSZCZEWSKA
200307 gm. Rudka Łukasz NIEMYJSKI
200307 gm. Rudka Barbara NIEMYJSKA
21103 gm. Rudna Zdzisław LIPISZCZAK
21103 gm. Rudna Mariusz BUNKIEWICZ
21103 gm. Rudna Dariusz WISŁOCKI
21103 gm. Rudna Henryk SYGNATOWICZ
21103 gm. Rudna Marzena SMULSKA
21103 gm. Rudna Aleksandra KUREK
21103 gm. Rudna Marzanna SZUM
21103 gm. Rudna Henryk KOWALSKI
21103 gm. Rudna Michał NAGRANT
21103 gm. Rudna Mateusz KOSIOROWSKI
21103 gm. Rudna Tomasz GLAZER
21103 gm. Rudna Jan KOZAK
21103 gm. Rudna Andrzej GÓRZNY
21103 gm. Rudna Robert ROSKOSZ
21103 gm. Rudna Joanna BAGIŃSKA
60609 gm. Rudnik Barbara KRÓLIKOWSKA
60609 gm. Rudnik Grzegorz JAKUBCZAK
60609 gm. Rudnik Ewa NIEŚPIAŁOWSKA
60609 gm. Rudnik Zbigniew KAMIENIECKI
60609 gm. Rudnik Andrzej PYZIK
60609 gm. Rudnik Barbara BOBA
60609 gm. Rudnik Roman KOWALIK
60609 gm. Rudnik Joanna MERSKA
60609 gm. Rudnik Grzegorz MRÓZ
60609 gm. Rudnik Andrzej PROKOP
60609 gm. Rudnik Michał KOSTEK
60609 gm. Rudnik Grzegorz KRÓL
60609 gm. Rudnik Bogusław ROCZEŃ
60609 gm. Rudnik Edyta PAWELCZYK
60609 gm. Rudnik Irena KARCZEWICZ
241108 gm. Rudnik Eugeniusz KOSEL
241108 gm. Rudnik Michał KOWACZ
241108 gm. Rudnik Stefan ABSALON
241108 gm. Rudnik Mirosław GOLIJASZ
241108 gm. Rudnik Maria SZREDER
241108 gm. Rudnik Artur OSAK
241108 gm. Rudnik Barbara WINKLER
241108 gm. Rudnik Aleksandra KREMZER
241108 gm. Rudnik Ireneusz JAŚKOWSKI
241108 gm. Rudnik Gerard PANEK
241108 gm. Rudnik Krzysztof BADURCZYK
241108 gm. Rudnik Sonia KOWALCZUK
241108 gm. Rudnik Edyta REICHEL
241108 gm. Rudnik Grzegorz PILICH
241108 gm. Rudnik Helga SEKUŁA
181206 gm. Rudnik nad Sanem Ewelina SOBOTA
181206 gm. Rudnik nad Sanem Elżbieta SZALONY
181206 gm. Rudnik nad Sanem Grzegorz CYNK
181206 gm. Rudnik nad Sanem Bernarda PODSTAWEK - PRZYBYSZ
181206 gm. Rudnik nad Sanem Edward SEKULSKI
181206 gm. Rudnik nad Sanem Marian PĘDLOWSKI
181206 gm. Rudnik nad Sanem Edward WOŁOSZYN
181206 gm. Rudnik nad Sanem Józef DŁUGOSIEWICZ
181206 gm. Rudnik nad Sanem Mieczysława PĘDLOWSKA
181206 gm. Rudnik nad Sanem Stanisław LORYŚ
181206 gm. Rudnik nad Sanem Robert BURDZY
181206 gm. Rudnik nad Sanem Dariusz GIL
181206 gm. Rudnik nad Sanem Grzegorz ŁOJEK
181206 gm. Rudnik nad Sanem Marta PAJĄK
181206 gm. Rudnik nad Sanem Elżbieta MACZUGA
160806 gm. Rudniki Damian SOWA
160806 gm. Rudniki Henryk PAKUŁA
160806 gm. Rudniki Mirosław WOŹNY
160806 gm. Rudniki Grzegorz DWORNIK
160806 gm. Rudniki Andrzej MATERAK
160806 gm. Rudniki Honorata KLIMEK
160806 gm. Rudniki Karol WŁÓKA
160806 gm. Rudniki Jarosław MARCHEWKA
160806 gm. Rudniki Mariusz STANEK
160806 gm. Rudniki Bogusława KACZMAREK
160806 gm. Rudniki Ewa ORZESZYNA
160806 gm. Rudniki Aneta SZCZĘSNA-KAŁWAK
160806 gm. Rudniki Dariusz ZARĘBA
160806 gm. Rudniki Katarzyna WOJTAL
160806 gm. Rudniki Anna LACH
240505 gm. Rudziniec Henryk TARGOWSKI
240505 gm. Rudziniec Tomasz FALFASIŃSKI
240505 gm. Rudziniec Magdalena STOCHAJ
240505 gm. Rudziniec Sebastian BÖHM
240505 gm. Rudziniec Łukasz PIETRZYK
240505 gm. Rudziniec Sabina GABRYSIAK
240505 gm. Rudziniec Sebastian KANCY
240505 gm. Rudziniec Agnieszka BUCHER
240505 gm. Rudziniec Kinga LUKOSZEK
240505 gm. Rudziniec Sebastian KAŁUŻA
240505 gm. Rudziniec Ewa RICHTER
240505 gm. Rudziniec Joachim LISOK
240505 gm. Rudziniec Ewa SZTYRC
240505 gm. Rudziniec Andrzej SZOŁTYSIK
240505 gm. Rudziniec Mariusz STRÓJWĄS
20908 gm. Ruja Anna PRZYBYŁA
20908 gm. Ruja Paweł SABAŁA
20908 gm. Ruja Mariusz SZEWCZYK
20908 gm. Ruja Elżbieta SERAFIŃSKA
20908 gm. Ruja Henryk WRZOSEK
20908 gm. Ruja Magdalena GACIA
20908 gm. Ruja Dariusz MYŚLIKOWSKI
20908 gm. Ruja Janusz CZUPAK
20908 gm. Ruja Danuta STRZELCZYK
20908 gm. Ruja Henryk KORDEK
20908 gm. Ruja Stanisław STODOLSKI
20908 gm. Ruja Karol JÓZKOWICZ
20908 gm. Ruja Ewa ZATŁOKIEWICZ
20908 gm. Ruja Magdalena BORKOWSKA
20908 gm. Ruja Grzegorz MUŻYŁO
100106 gm. Rusiec Wojciech FORĘC
100106 gm. Rusiec Jacek WILCZYŃSKI
100106 gm. Rusiec Radosław BIENIEK
100106 gm. Rusiec Paweł SZYMCZAK
100106 gm. Rusiec Mariusz WALKOWIAK
100106 gm. Rusiec Mirosław WLAŹLAK
100106 gm. Rusiec Wojciech KOZIEŁ
100106 gm. Rusiec Paweł SKRZYDLEWSKI
100106 gm. Rusiec Malwina BARTOSIK
100106 gm. Rusiec Andrzej CYWIŃSKI
100106 gm. Rusiec Robert DZIEDZIC
100106 gm. Rusiec Józef SZCZEPANIK
100106 gm. Rusiec Adam CHWASTOWSKI
100106 gm. Rusiec Aneta CIĘŻKA
100106 gm. Rusiec Rafał RABENDA
142307 gm. Rusinów Krzysztof PIORUN
142307 gm. Rusinów Jerzy WOJTUNIK
142307 gm. Rusinów Marian SMOLARSKI
142307 gm. Rusinów Hieronim SETA
142307 gm. Rusinów Stanisław WLAZŁO
142307 gm. Rusinów Marek WLAZŁO
142307 gm. Rusinów Elżbieta WRZOSEK
142307 gm. Rusinów Stanisław KOC
142307 gm. Rusinów Marzena MARCHEWA
142307 gm. Rusinów Marian SOBOLEWSKI
142307 gm. Rusinów Janusz MADEJ
142307 gm. Rusinów Tadeusz KIETLA
142307 gm. Rusinów Barbara PĘZIK
142307 gm. Rusinów Stanisław POMYKAŁA
142307 gm. Rusinów Sylwester CHAŁUBIŃSKI
201206 gm. Rutka-Tartak Konstanty BUDZIEJKO
201206 gm. Rutka-Tartak Szymon RACIS
201206 gm. Rutka-Tartak Justyna ZABŁOCKA
201206 gm. Rutka-Tartak Marek PUZA
201206 gm. Rutka-Tartak Marek SIECZKOWSKI
201206 gm. Rutka-Tartak Jarosław PAULUKANIS
201206 gm. Rutka-Tartak Szymon MINKIEWICZ
201206 gm. Rutka-Tartak Dariusz OŁDYŃSKI
201206 gm. Rutka-Tartak Grzegorz PACIORKOWSKI
201206 gm. Rutka-Tartak Łukasz GRABEK
201206 gm. Rutka-Tartak Marek SZERASZEWICZ
201206 gm. Rutka-Tartak Grzegorz LUBIŃSKI
201206 gm. Rutka-Tartak Piotr MARGIEL
201206 gm. Rutka-Tartak Grzegorz BONISZEWSKI
201206 gm. Rutka-Tartak Daniel NARUSZEWICZ
201403 gm. Rutki Marek KAPICA
201403 gm. Rutki Kazimierz GOSK
201403 gm. Rutki Leszek SAWICKI
201403 gm. Rutki Grzegorz SULEWSKI
201403 gm. Rutki Łukasz GOŁASZEWSKI
201403 gm. Rutki Janusz WNOROWSKI
201403 gm. Rutki Ryszard ŁUBA
201403 gm. Rutki Józef STRZELECKI
201403 gm. Rutki Łukasz WILCZEWSKI
201403 gm. Rutki Adam PAWLAK
201403 gm. Rutki Grzegorz DOMAŃSKI
201403 gm. Rutki Arkadiusz DZIENISZEWSKI
201403 gm. Rutki Zbigniew WITKOWSKI
201403 gm. Rutki Paweł KOWALEWSKI
201403 gm. Rutki Jarosław GODLEWSKI
61704 gm. Rybczewice Józef SZYMANIAK
61704 gm. Rybczewice MAGDALENA FIGURA-WRONA
61704 gm. Rybczewice Sławomir WIĄCEK
61704 gm. Rybczewice PAWEŁ BOCHYŃSKI
61704 gm. Rybczewice PIOTR ZAJĄC
61704 gm. Rybczewice MAŁGORZATA SUSZEK
61704 gm. Rybczewice BOGDAN SKOREK
61704 gm. Rybczewice Mateusz WAWRZYCKI
61704 gm. Rybczewice DOMINIK MAŃKA
61704 gm. Rybczewice ALEKSANDRA JARYMEK
61704 gm. Rybczewice ANNA SUSZEK
61704 gm. Rybczewice MARCIN FLOR
61704 gm. Rybczewice WITOLD WĄSIK
61704 gm. Rybczewice LECH MIŚCIUR
61704 gm. Rybczewice MAREK WAC
142806 gm. Rybno Damian JAWORSKI
142806 gm. Rybno Mariusz KĘSKA
142806 gm. Rybno Arkadiusz DRUŻNY
142806 gm. Rybno Aneta SŁOMIŃSKA
142806 gm. Rybno Zuzanna PAWELEC
142806 gm. Rybno Sylwia FELIGA
142806 gm. Rybno Grzegorz KUJAWA
142806 gm. Rybno Mariola OWCZARZAK
142806 gm. Rybno Beata GASIK
142806 gm. Rybno Iwona BRODOWSKA
142806 gm. Rybno Tadeusz WIDYŃSKI
142806 gm. Rybno Andrzej NOWAK
142806 gm. Rybno Anna MAZGAJ
142806 gm. Rybno Paweł GOŁASIEWICZ
142806 gm. Rybno Anna SIERADZKA
280306 gm. Rybno Elżbieta ROZENTALSKA
280306 gm. Rybno Joanna SŁUPSKA
280306 gm. Rybno Grzegorz JANUSZEWSKI
280306 gm. Rybno Łukasz GŁOWACKI
280306 gm. Rybno Grzegorz ROZENTALSKI
280306 gm. Rybno Adam KASPROWICZ
280306 gm. Rybno Piotr KORNATOWSKI
280306 gm. Rybno Rafał GNIAZDOWSKI
280306 gm. Rybno Bogdan WANTOWSKI
280306 gm. Rybno Dariusz KARBOWSKI
280306 gm. Rybno Sylwester KASPROWICZ
280306 gm. Rybno Wojciech POKRĘT
280306 gm. Rybno Adam BOCHNO
280306 gm. Rybno Waldemar RESZKA
280306 gm. Rybno Marzanna BORKOWSKA
280408 gm. Rychliki Tomasz GOŁĘBIEWSKI
280408 gm. Rychliki Małgorzata JURCZAK
280408 gm. Rychliki Józef DUDYCZ
280408 gm. Rychliki Joanna BORKOWSKA
280408 gm. Rychliki Grzegorz NAZAREWICZ
280408 gm. Rychliki Edward KURMIN
280408 gm. Rychliki Tadeusz KRUK
280408 gm. Rychliki Irena PIÓRKOWSKA
280408 gm. Rychliki Agnieszka SZÓSTEK
280408 gm. Rychliki Katarzyna STARZYŃSKA
280408 gm. Rychliki Edyta BORKOWSKA
280408 gm. Rychliki Dariusz CZARNECKI
280408 gm. Rychliki Andrzej CIARCIŃSKI
280408 gm. Rychliki Zofia WNUK
280408 gm. Rychliki Sławomir SADLIŃSKI
300806 gm. Rychtal Paweł NIWA
300806 gm. Rychtal Wojciech STRYCZEK
300806 gm. Rychtal Andrzej OSTRYSZ
300806 gm. Rychtal Małgorzata WROTNOWSKA
300806 gm. Rychtal Paweł WŁOSZCZYK
300806 gm. Rychtal Marcin BOŻEK
300806 gm. Rychtal Aleksandra OLEJNIK
300806 gm. Rychtal Kornelia MARYNIAK
300806 gm. Rychtal Ewelina SZYMAŃSKA
300806 gm. Rychtal Urszula OPACKA-WYPCHŁO
300806 gm. Rychtal Iwona MARCZAK
300806 gm. Rychtal Edward MACHOWSKI
300806 gm. Rychtal Jacek MAŁECKI
300806 gm. Rychtal Marian MRUGAŁA
300806 gm. Rychtal Krzysztof ZAWADA
301007 gm. Rychwał Krzysztof RACZKOWSKI
301007 gm. Rychwał Aleksander KRZYŻANOWSKI
301007 gm. Rychwał Roman DREWNIACKI
301007 gm. Rychwał Włodzimierz LEWANDOWSKI
301007 gm. Rychwał Waldemar URBANIAK
301007 gm. Rychwał Iwona MAŁOLEPSZA
301007 gm. Rychwał Magdalena JAGODZIŃSKA
301007 gm. Rychwał Henryk GRĄDZIEL
301007 gm. Rychwał Cezary PIASECKI
301007 gm. Rychwał Renata ANDRZEJEWSKA
301007 gm. Rychwał Mirosław OŚKOWIAK
301007 gm. Rychwał Zenon ŚWIERCZYŃSKI
301007 gm. Rychwał Jan BRZĘCKI
301007 gm. Rychwał Paweł KUCZYŃSKI
301007 gm. Rychwał Jolanta OLKOWSKA
301603 gm. Ryczywół Andrzej PACHOLCZAK
301603 gm. Ryczywół Bogumiła SZYCHTA
301603 gm. Ryczywół Bogumiła FIGIEL
301603 gm. Ryczywół Genowefa NĘDZA
301603 gm. Ryczywół Karolina BOCH
301603 gm. Ryczywół Marian GŁÓW
301603 gm. Ryczywół Łukasz KRZYŚKO
301603 gm. Ryczywół Leszek MALMUR
301603 gm. Ryczywół Andrzej CYBORT
301603 gm. Ryczywół Roman TRZĘSIMIECH
301603 gm. Ryczywół Tomasz KACZMAREK
301603 gm. Ryczywół Monika OLECH
301603 gm. Ryczywół Adam SOBOCIŃSKI
301603 gm. Ryczywół Szymon CHMIELEWSKI
301603 gm. Ryczywół Barbara BOCH
301304 gm. Rydzyna Piotr PATEK
301304 gm. Rydzyna Roman SKIBA
301304 gm. Rydzyna Bonifacy SKRZYPCZAK
301304 gm. Rydzyna Grażyna DEMBICKA
301304 gm. Rydzyna Jan NAWROTKIEWICZ
301304 gm. Rydzyna Marek PIETRZAK
301304 gm. Rydzyna Krystyna RYPIŃSKA
301304 gm. Rydzyna Marcin PIERZCHAŁA
301304 gm. Rydzyna Leszek SKROBAŁA
301304 gm. Rydzyna Karol DEMBICKI
301304 gm. Rydzyna Marcin URBANOWICZ
301304 gm. Rydzyna Agnieszka KASPROWIAK
301304 gm. Rydzyna Radosław KULUS
301304 gm. Rydzyna Marcin OTTO
301304 gm. Rydzyna Jan PAWELSKI
121606 gm. Ryglice Szczepan MARCINEK
121606 gm. Ryglice Piotr KUPIEC
121606 gm. Ryglice Krystyna BOCHENEK
121606 gm. Ryglice Tadeusz PAWLIK
121606 gm. Ryglice Paweł OLEŚKIEWICZ
121606 gm. Ryglice Marek DUDOWICZ
121606 gm. Ryglice Bernadeta LEGĘĆ-WILK
121606 gm. Ryglice Tadeusz AUGUSTYN
121606 gm. Ryglice Wojciech KAWA
121606 gm. Ryglice Katarzyna MRÓZ
121606 gm. Ryglice Stanisław PIKUS
121606 gm. Ryglice Wiesław CZARNIK
121606 gm. Ryglice Andrzej MARCINEK
121606 gm. Ryglice Andrzej SIEDLIK
121606 gm. Ryglice Paweł KUMIĘGA
220705 gm. Ryjewo Marek LIGĘZA
220705 gm. Ryjewo Jacek MURASZEWSKI
220705 gm. Ryjewo Barbara KRZYMOWSKA
220705 gm. Ryjewo Ryszard PATZWALD
220705 gm. Ryjewo Barbara WOLAK
220705 gm. Ryjewo Piotr ŁĘGOWSKI
220705 gm. Ryjewo Bernadeta ŁUKASZEWSKA
220705 gm. Ryjewo Marek GÓRECKI
220705 gm. Ryjewo Kazimierz ZIMA
220705 gm. Ryjewo Aleksander GROCHOWSKI
220705 gm. Ryjewo Tomasz CHOJNACKI
220705 gm. Ryjewo Zbigniew REDUCHA
220705 gm. Ryjewo Artur ORŁOWSKI
220705 gm. Ryjewo Stanisław WOJTAŚ
220705 gm. Ryjewo Bogdan BARCIK
61604 gm. Ryki Magdalena WOŹNIAK
61604 gm. Ryki Kazimierz WOŹNIAK
61604 gm. Ryki Marek ŁUKASIAK
61604 gm. Ryki Tomasz KUJDA
61604 gm. Ryki Michał MIŁOSZ
61604 gm. Ryki Krystyna GRUDNIAK
61604 gm. Ryki Ryszard BIEŃCZYK
61604 gm. Ryki Marek JÓŹWIK
61604 gm. Ryki Dariusz JURZYSTA
61604 gm. Ryki Joanna GĄSKA
61604 gm. Ryki Jarosław SZLENDAK
61604 gm. Ryki Mirosław SADURA
61604 gm. Ryki Jarosław ŻACZEK
61604 gm. Ryki Krzysztof KARDAS
61604 gm. Ryki Ewa CIOŁEK
61604 gm. Ryki Jerzy ANTOLAK
61604 gm. Ryki Józef KAPUSTA
61604 gm. Ryki Witold GULEWSKI
61604 gm. Ryki Jadwiga JOŃSKA
61604 gm. Ryki Ryszard WALASEK
61604 gm. Ryki Dorota WESOŁEK
180708 gm. Rymanów Jan ŁABUDA
180708 gm. Rymanów Grzegorz WOŁCZAŃSKI
180708 gm. Rymanów Grażyna SKOLARCZYK
180708 gm. Rymanów Kazimierz KIELAR
180708 gm. Rymanów Krzysztof BUCZEK
180708 gm. Rymanów Tomasz RAJNIK
180708 gm. Rymanów Jan TOMKIEWICZ
180708 gm. Rymanów Ignacy ŚLIWKA
180708 gm. Rymanów Andrzej PITRUS
180708 gm. Rymanów Bronisław BRUK
180708 gm. Rymanów Dariusz BEK
180708 gm. Rymanów Józef KIJOWSKI
180708 gm. Rymanów Mateusz POLAŃSKI
180708 gm. Rymanów Krzysztof GUZYLAK
180708 gm. Rymanów Adam SZYBKA
320805 gm. Rymań Małgorzata ANDRUSIÓW
320805 gm. Rymań Małgorzata MESZCZYK
320805 gm. Rymań Robert PISKORZ
320805 gm. Rymań Grzegorz SOĆKO
320805 gm. Rymań Anna DWOREK
320805 gm. Rymań Zyta MAKAREWICZ
320805 gm. Rymań Hubert CIENKUSZ
320805 gm. Rymań Andrzej OSTRYSZ
320805 gm. Rymań Grzegorz RUCIŃSKI
320805 gm. Rymań Marta DYBOWSKA
320805 gm. Rymań Wiesław BIERNACKI
320805 gm. Rymań Grażyna PAKOS
320805 gm. Rymań Krzysztof SIELICKI
320805 gm. Rymań Irena MACIĄG
320805 gm. Rymań Jacek WRÓBLEWSKI
280608 gm. Ryn Joanna KRYŃSKA-CIEŚLA
280608 gm. Ryn Władysław NOWIKOWSKI
280608 gm. Ryn Zbigniew BIZIEWSKI
280608 gm. Ryn Jolanta KOŁAKOWSKA
280608 gm. Ryn Jarosław FILIPEK
280608 gm. Ryn Krzysztof CYBUL
280608 gm. Ryn Ireneusz NIECKARZ
280608 gm. Ryn Elza FITZA
280608 gm. Ryn Beata BOJARSKA
280608 gm. Ryn Marta OWCZAREK
280608 gm. Ryn Roman SZEWCZYK
280608 gm. Ryn Andrzej ZACHARCZYK
280608 gm. Ryn Małgorzata JABŁOŃSKA
280608 gm. Ryn Krzysztof JAROSZ
280608 gm. Ryn Juliusz BRANT
41705 gm. Ryńsk Piotr MAKOWSKI
41705 gm. Ryńsk Kinga DYLĄG
41705 gm. Ryńsk Roman GRUSZKA
41705 gm. Ryńsk Ireneusz CISŁO
41705 gm. Ryńsk Kamil ZARĘBSKI
41705 gm. Ryńsk Jan BOBER
41705 gm. Ryńsk Marek SOBCZAK
41705 gm. Ryńsk Bogumiła KARCZEWSKA
41705 gm. Ryńsk Piotr PIĄTKOWSKI
41705 gm. Ryńsk Kamil RADZKI
41705 gm. Ryńsk Marcin BUCHALSKI
41705 gm. Ryńsk Henryk CZERWIŃSKI
41705 gm. Ryńsk Krzysztof GUŚCIORA
41705 gm. Ryńsk Danuta SZCZĄCHOR
41705 gm. Ryńsk Kazimierz BIELIŃSKI
41204 gm. Rypin Karol WOJCIECHOWSKI
41204 gm. Rypin Stanisław OBCZYŃSKI
41204 gm. Rypin Jarosław ŁUKASZEWSKI
41204 gm. Rypin Barbara MARCHEWKA
41204 gm. Rypin Mariola BUDZANOWSKA
41204 gm. Rypin Sławomir RUMIŃSKI
41204 gm. Rypin Sylwia LASKOWSKA
41204 gm. Rypin Teresa KAMIŃSKA
41204 gm. Rypin Marek ŚMIECHEWICZ
41204 gm. Rypin Mirosław KOWALSKI
41204 gm. Rypin Walenty TOPOLEWSKI
41204 gm. Rypin Jan DYTRYCH
41204 gm. Rypin Wiesława SOKOŁOWSKA
41204 gm. Rypin Paulina STASZEWSKA
41204 gm. Rypin Jarosław JANKOWSKI
121015 gm. Rytro Józef KULIG
121015 gm. Rytro Janusz TOMASIAK
121015 gm. Rytro Ewa BARCZYK
121015 gm. Rytro Tomasz KULIG
121015 gm. Rytro Małgorzata MACHAŁOWSKA
121015 gm. Rytro Stanisław OGORZAŁY
121015 gm. Rytro Bożena BOŁOZ
121015 gm. Rytro Krzysztof TOKARCZYK
121015 gm. Rytro Mirosław PUSTUŁKA
121015 gm. Rytro Maria KOWALIK
121015 gm. Rytro Tomasz KOTARBA
121015 gm. Rytro Paweł PIWOWAR
121015 gm. Rytro Mariusz TOKARCZYK
121015 gm. Rytro Rafał WOLAK
121015 gm. Rytro Małgorzata PIERZGA
261206 gm. Rytwiany Sebastian BRYK
261206 gm. Rytwiany Krzysztof DRZAZGA
261206 gm. Rytwiany Jerzy GWIZDOWSKI
261206 gm. Rytwiany Tomasz SOSIN
261206 gm. Rytwiany Michał RAJCA
261206 gm. Rytwiany Andrzej CHŁODNICKI
261206 gm. Rytwiany Krzysztof JANIK
261206 gm. Rytwiany Aneta SZUL
261206 gm. Rytwiany Dorota SARAMAK
261206 gm. Rytwiany Artur DZIECIUCH
261206 gm. Rytwiany Stanisław GŁOWACKI
261206 gm. Rytwiany Andrzej SEKUŁA
261206 gm. Rytwiany Jarosław GIL
261206 gm. Rytwiany Irena POGORZELSKA
261206 gm. Rytwiany Sławomir STRYCHARZ
100905 gm. Rząśnia Bożena MIKŁASZEWSKA
100905 gm. Rząśnia Jarosław POPŁAWSKI
100905 gm. Rząśnia Mariusz BOŻEK
100905 gm. Rząśnia Adam ROZUMEK
100905 gm. Rząśnia Tomasz PEŁKA
100905 gm. Rząśnia Grzegorz MENTEK
100905 gm. Rząśnia Leszek SZCZEPAŃSKI
100905 gm. Rząśnia Sylwester SOBCZAK
100905 gm. Rząśnia Sławomir BOROŃ
100905 gm. Rząśnia Dorota SŁOMIAN
100905 gm. Rząśnia Mirosław OLCZAK
100905 gm. Rząśnia Marek KOZIEŁ
100905 gm. Rząśnia Sławomir JUSZCZYK
100905 gm. Rząśnia Robert TELENGA
100905 gm. Rząśnia Włodzimierz HACHURSKI
143503 gm. Rząśnik Arkadiusz ANTONIAK
143503 gm. Rząśnik Dawid DEPTUŁA
143503 gm. Rząśnik Adam KAMIŃSKI
143503 gm. Rząśnik Marzena BOREK
143503 gm. Rząśnik Marzena WIELGOLEWSKA
143503 gm. Rząśnik Wojciech MARKOWSKI
143503 gm. Rząśnik Zbigniew WIERZCHOŃ
143503 gm. Rząśnik Teresa KULESZA
143503 gm. Rząśnik Sławomir OSTROWSKI
143503 gm. Rząśnik Mirosław GOŹDZIEWSKI
143503 gm. Rząśnik Grzegorz GOŁĘBIEWSKI
143503 gm. Rząśnik Kazimierz KUCHARCZYK
143503 gm. Rząśnik Krzysztof SOLIWODA
143503 gm. Rząśnik Sławomir NOWACKI
143503 gm. Rząśnik Piotr LESZCZYŃSKI
220307 gm. Rzeczenica Krzysztof SZADZIEWICZ
220307 gm. Rzeczenica Maria WYRWICZ
220307 gm. Rzeczenica Stanisław ZAJĄCZKOWSKI
220307 gm. Rzeczenica Robert OŻAŃSKI
220307 gm. Rzeczenica Grzegorz KARASEK
220307 gm. Rzeczenica Józef BYTNER
220307 gm. Rzeczenica Anna KOŁSUT
220307 gm. Rzeczenica Marian GRECZYŁO
220307 gm. Rzeczenica Eugeniusz KOSARCZUK
220307 gm. Rzeczenica Hanna UDYCZ
220307 gm. Rzeczenica Józef ZNACZKO
220307 gm. Rzeczenica Lucyna LESZCZYNSKA - MEIRONK
220307 gm. Rzeczenica Janusz SKRZYPCZAK
220307 gm. Rzeczenica Nina WILLMETTS
220307 gm. Rzeczenica Natalia REFLIŃSKA
140904 gm. Rzeczniów Jacek PIĄTEK
140904 gm. Rzeczniów Marek PASTUSZKA
140904 gm. Rzeczniów Lidia NIEDZIELA
140904 gm. Rzeczniów Witold PASTUSZKA
140904 gm. Rzeczniów Wioletta ŻUREK
140904 gm. Rzeczniów Leszek FERYNIEC
140904 gm. Rzeczniów Piotr WAWRZAK
140904 gm. Rzeczniów Danuta KUBIŚ
140904 gm. Rzeczniów Stanisław CZARNECKI
140904 gm. Rzeczniów Mieczysław ZACZEK
140904 gm. Rzeczniów Małgorzata PIĄTKOWSKA
140904 gm. Rzeczniów Krzysztof WIATROWSKI
140904 gm. Rzeczniów Tadeusz JAROSZEK
140904 gm. Rzeczniów Jadwiga BOREK
140904 gm. Rzeczniów Zygmunt WICIK
101608 gm. Rzeczyca Piotr PIETRZAK
101608 gm. Rzeczyca Jarosław CHABER
101608 gm. Rzeczyca Piotr SĘPIŃSKI
101608 gm. Rzeczyca Marianna SZCZUR
101608 gm. Rzeczyca Jacek SOBCZAK
101608 gm. Rzeczyca Janusz BARAN
101608 gm. Rzeczyca Aneta PODLASEK
101608 gm. Rzeczyca Patrycja FRANKOWSKA
101608 gm. Rzeczyca Leszek KOSIACKI
101608 gm. Rzeczyca Jan STAŃCZYK
101608 gm. Rzeczyca Elżbieta BĄK
101608 gm. Rzeczyca Ireneusz WITKOWSKI
101608 gm. Rzeczyca Krzysztof MACIEJEWSKI
101608 gm. Rzeczyca Marianna EJSAK
101608 gm. Rzeczyca Milena SZOPA
141510 gm. Rzekuń Anna WOJSZ
141510 gm. Rzekuń Włodzimierz SIKORSKI
141510 gm. Rzekuń Jarosław NAMIOTKO
141510 gm. Rzekuń Małgorzata ŻEBROWSKA
141510 gm. Rzekuń Zdzisław MAJEWSKI
141510 gm. Rzekuń Rafał KACZMARCZYK
141510 gm. Rzekuń Edward GRYCZKA
141510 gm. Rzekuń Stanisław DMOCHOWSKI
141510 gm. Rzekuń Ireneusz MIERZEJEWSKI
141510 gm. Rzekuń Dariusz OLECH
141510 gm. Rzekuń Bogdan MIERZEJEWSKI
141510 gm. Rzekuń Łucja ŁADA
141510 gm. Rzekuń Jerzy KONOPKA
141510 gm. Rzekuń Rafał PUPEK
141510 gm. Rzekuń Andrzej GIERWATOWSKI
121607 gm. Rzepiennik Strzyżewski Mariusz BAJOREK
121607 gm. Rzepiennik Strzyżewski Mariusz WSZOŁEK
121607 gm. Rzepiennik Strzyżewski Rafał SOBIERAJ
121607 gm. Rzepiennik Strzyżewski Grzegorz BĄK
121607 gm. Rzepiennik Strzyżewski Wacław WALASZEK
121607 gm. Rzepiennik Strzyżewski Józef ŁAJKA
121607 gm. Rzepiennik Strzyżewski Grzegorz KOWALIK
121607 gm. Rzepiennik Strzyżewski Krzysztof ŻYRKOWSKI
121607 gm. Rzepiennik Strzyżewski Tadeusz STANKOWSKI
121607 gm. Rzepiennik Strzyżewski Marcin BAJOREK
121607 gm. Rzepiennik Strzyżewski Mateusz RYNDAK
121607 gm. Rzepiennik Strzyżewski Waldemar BAJOREK
121607 gm. Rzepiennik Strzyżewski Zbigniew BAJOREK
121607 gm. Rzepiennik Strzyżewski Paweł MRUK
121607 gm. Rzepiennik Strzyżewski Józef KUCHARCZYK
80504 gm. Rzepin Krzysztof WOLSZCZAK
80504 gm. Rzepin Kazimierz DEPCZYŃSKI
80504 gm. Rzepin Wincenty JĘDRZEJEWSKI
80504 gm. Rzepin Dariusz WĄSOWICZ
80504 gm. Rzepin Jarosław DUDZIS
80504 gm. Rzepin Krystyna KRAMARZEWSKA
80504 gm. Rzepin Ryszard RYBOWIAK
80504 gm. Rzepin Adrian KASIK
80504 gm. Rzepin Jarosław BOROWIEC
80504 gm. Rzepin Wioletta NOWAK
80504 gm. Rzepin Grzegorz OCZYŃSKI
80504 gm. Rzepin Eugeniusz KOMAR
80504 gm. Rzepin Andrzej ZATOR
80504 gm. Rzepin Cezary NOWACZEWSKI
80504 gm. Rzepin Anna GAJDA-CIKOTA
141108 gm. Rzewnie Dariusz LEŚNIK
141108 gm. Rzewnie Barbara ZYSK
141108 gm. Rzewnie Artur DRĄŻEK
141108 gm. Rzewnie Krzysztof ABRAMSKI
141108 gm. Rzewnie Barbara RYCHLICKA
141108 gm. Rzewnie Andrzej DĄBEK
141108 gm. Rzewnie Krzysztof NAPIÓRKOWSKI
141108 gm. Rzewnie Kazimierz OBIEDZIŃSKI
141108 gm. Rzewnie Zofia BORUCKA
141108 gm. Rzewnie Beata JAKUBOWSKA
141108 gm. Rzewnie Paweł SIADŁOWSKI
141108 gm. Rzewnie Andrzej SKRZECZ
141108 gm. Rzewnie Marek OBORSKI
141108 gm. Rzewnie Jacek BORKOWSKI
141108 gm. Rzewnie Krzysztof SUCHTA
120107 gm. Rzezawa Robert ŚWIERCZ
120107 gm. Rzezawa Monika GORCZYCA
120107 gm. Rzezawa Nina SURMA
120107 gm. Rzezawa Paweł WAŚNIOWSKI
120107 gm. Rzezawa Ewa KOCIOŁEK
120107 gm. Rzezawa Adam WOŚKO
120107 gm. Rzezawa Agnieszka SOTWIN
120107 gm. Rzezawa Jan PANNA
120107 gm. Rzezawa Wiesław PAJOR
120107 gm. Rzezawa Ireneusz CZESAK
120107 gm. Rzezawa Waldemar MAŁEK
120107 gm. Rzezawa Marian GNUTEK
120107 gm. Rzezawa Marcin BIELAK
120107 gm. Rzezawa Barbara KWIECIŃSKA
120107 gm. Rzezawa Barbara DANIEC-KAPAŁKA
100610 gm. Rzgów Kordian SKALSKI
100610 gm. Rzgów Rafał KLUCZYŃSKI
100610 gm. Rzgów Ewa TYLL
100610 gm. Rzgów Radosław PEŁKA
100610 gm. Rzgów Jarosław ŚWIERCZYŃSKI
100610 gm. Rzgów Paweł REDZYNIA
100610 gm. Rzgów Stanisław ZABOROWSKI
100610 gm. Rzgów Zbigniew CISOWSKI
100610 gm. Rzgów Kamila KUŹNICKA
100610 gm. Rzgów Marek BARTOSZEWSKI
100610 gm. Rzgów Zbigniew WAPRZKO
100610 gm. Rzgów Przemysław SZCZECH
100610 gm. Rzgów Wiesław GĄSIOREK
100610 gm. Rzgów Jan SPAŁKA
100610 gm. Rzgów Anna TUMIŃSKA-KUBASA
301008 gm. Rzgów Roman JAKUBOWICZ
301008 gm. Rzgów Jacek BOROWSKI
301008 gm. Rzgów Wiktor NAWROCKI
301008 gm. Rzgów Grzegorz GORZELAŃCZYK
301008 gm. Rzgów Mirosław KUBACKI
301008 gm. Rzgów Monika ŁUKASIEWICZ
301008 gm. Rzgów Wiesław CZAJA
301008 gm. Rzgów Zofia KRUSZYŃSKA
301008 gm. Rzgów Joanna KARMOWSKA-SZYMCZAK
301008 gm. Rzgów Agnieszka WIŚNIEWSKA
301008 gm. Rzgów Monika KOWALCZEWSKA
301008 gm. Rzgów Marek KRYSIŃSKI
301008 gm. Rzgów Jan GOŚKA
301008 gm. Rzgów Karol OLEK
301008 gm. Rzgów Kazimierz ZIÓŁKOWSKI
142907 gm. Sabnie Mariusz WILK
142907 gm. Sabnie Tadeusz MAKSIMIAK
142907 gm. Sabnie Bożena KACZMAREK
142907 gm. Sabnie Marcin KOŁODZIEJCZUK
142907 gm. Sabnie Marek WYSZYŃSKI
142907 gm. Sabnie Paweł HARDEJEWICZ
142907 gm. Sabnie Danuta PIETRUCHA
142907 gm. Sabnie Andrzej WILK
142907 gm. Sabnie Tadeusz KOŚCIUSZKO
142907 gm. Sabnie Henryk WDOWIŃSKI
142907 gm. Sabnie Iwona BIELIŃSKA
142907 gm. Sabnie Dominik HARDEJEWICZ
142907 gm. Sabnie Tomasz STRZAŁA
142907 gm. Sabnie Sławomir STRZAŁA
142907 gm. Sabnie Tomasz DYMKOWSKI
41004 gm. Sadki Mariola BIAŁCZYK
41004 gm. Sadki Michał PISZCZEK
41004 gm. Sadki Hanna CZELIŃSKA
41004 gm. Sadki Tomasz WIŚNIEWSKI
41004 gm. Sadki Łukasz PALACZ
41004 gm. Sadki Anna RÓZGA
41004 gm. Sadki Andrzej NIEDBAŁA
41004 gm. Sadki Monika MROCZKOWSKA
41004 gm. Sadki Jacek MIERWA
41004 gm. Sadki Krzysztof PALACZ
41004 gm. Sadki Alina MUSIAŁ
41004 gm. Sadki Michał OLEJNICZAK
41004 gm. Sadki Wojciech FRĄCKOWIAK
41004 gm. Sadki Andrzej BILICKI
41004 gm. Sadki Dariusz MATEJA
101306 gm. Sadkowice Jan IDZIKOWSKI
101306 gm. Sadkowice Edyta SZYMAŃSKA
101306 gm. Sadkowice Piotr CHYLAK
101306 gm. Sadkowice Tomasz OLSZEWSKI
101306 gm. Sadkowice Bożena GROCHAL
101306 gm. Sadkowice Waldemar OLBORSKI
101306 gm. Sadkowice Monika SZCZEŚNIAK
101306 gm. Sadkowice Mariusz GÓRSKI
101306 gm. Sadkowice Katarzyna KOZIEŁ
101306 gm. Sadkowice Iwona BUCHAL
101306 gm. Sadkowice Jan SZYMAŃSKI
101306 gm. Sadkowice Szymon ZIARKOWSKI
101306 gm. Sadkowice Iwona MARCZAK
101306 gm. Sadkowice Mariusz BEDNAREK
101306 gm. Sadkowice Krzysztof STAŃCZAK
220706 gm. Sadlinki Jarosław GUTMAŃSKI
220706 gm. Sadlinki Grzegorz KOPECKI
220706 gm. Sadlinki Marzena BRYL
220706 gm. Sadlinki Jacek JUCHTA
220706 gm. Sadlinki Mirosław ZDANKIEWICZ
220706 gm. Sadlinki Iwona NOWAK
220706 gm. Sadlinki Mirosław TADEJEWSKI
220706 gm. Sadlinki Krzysztof ŚLIWIŃSKI
220706 gm. Sadlinki Irena SZCZOTKA
220706 gm. Sadlinki Ludmiła PALIŃSKA
220706 gm. Sadlinki Wojciech BERENT
220706 gm. Sadlinki Lucyna RAMZA-DUDEK
220706 gm. Sadlinki Marek LEWICKI
220706 gm. Sadlinki Bartosz WIĄCEK
220706 gm. Sadlinki Andrzej LEŚKIEWICZ
260606 gm. Sadowie Barbara JEDLIKOWSKA
260606 gm. Sadowie Przemysław JURYS
260606 gm. Sadowie Piotr WOLAŃSKI
260606 gm. Sadowie Bogusława KANIA
260606 gm. Sadowie Dariusz DUDA
260606 gm. Sadowie Mariusz KACZMARSKI
260606 gm. Sadowie Grzegorz DZIEKAN
260606 gm. Sadowie Urszula MARCISZEWSKA
260606 gm. Sadowie Tomasz RZEPKA
260606 gm. Sadowie Marian KUJSZCZYK
260606 gm. Sadowie Maria JAROSZ
260606 gm. Sadowie Mariusz SZUMLIŃSKI
260606 gm. Sadowie Arkadiusz KOWALSKI
260606 gm. Sadowie Mieczysław PODCZASI
260606 gm. Sadowie Małgorzata POLIT
143307 gm. Sadowne Irena DĘBKOWSKA
143307 gm. Sadowne Krzysztof SYCH
143307 gm. Sadowne Dorota MIANOWICZ
143307 gm. Sadowne Piotr OLKOWSKI
143307 gm. Sadowne Tomasz SZYMANIK
143307 gm. Sadowne Janusz KIBART
143307 gm. Sadowne Marek GAJEWSKI
143307 gm. Sadowne Jarosław POPŁAWSKI
143307 gm. Sadowne Andrzej ROSIŃSKI
143307 gm. Sadowne Teresa WIELGAT
143307 gm. Sadowne Bożena RODŹ
143307 gm. Sadowne Zbigniew KŁÓSEK
143307 gm. Sadowne Ryszard DECYK
143307 gm. Sadowne Sławomir RYDZEWSKI
143307 gm. Sadowne Małgorzata LIPKA-BARTOSIK
260907 gm. Samborzec Aneta MALINOWSKA
260907 gm. Samborzec Leszek NOWAK
260907 gm. Samborzec Lucja RUGAŁA
260907 gm. Samborzec Mieczysław PIĄTEK
260907 gm. Samborzec Andrzej TRZASKA
260907 gm. Samborzec Stanisława WALASEK
260907 gm. Samborzec Bożena GRZYB
260907 gm. Samborzec Elżbieta BEBŁO
260907 gm. Samborzec Irena GUŹLA
260907 gm. Samborzec Teresa KAMUDA
260907 gm. Samborzec Andrzej BRYŁA
260907 gm. Samborzec Adam KRAKOWIAK
260907 gm. Samborzec Stanisław KILIAŃSKI
260907 gm. Samborzec Barbara BONA
260907 gm. Samborzec Anna SERAFIN
140404 gm. Sanniki Agnieszka DYLIK
140404 gm. Sanniki Magdalena KALIŃSKA
140404 gm. Sanniki Roman GROCHOWSKI
140404 gm. Sanniki Wojciech GŁADOCH
140404 gm. Sanniki Adam CIEŚLAK
140404 gm. Sanniki Wiesław NOWICKI
140404 gm. Sanniki Marek OLCZAK
140404 gm. Sanniki Karolina KAŹMIERCZAK
140404 gm. Sanniki Iwona PAWŁOWSKA
140404 gm. Sanniki Jerzy JABŁOŃSKI
140404 gm. Sanniki Grażyna KOWALCZYK
140404 gm. Sanniki Augustyn WRÓBLEWSKI
140404 gm. Sanniki Damian DOLNIAK
140404 gm. Sanniki Wioletta BEMBENISTA
140404 gm. Sanniki Teresa WINNICKA
181705 gm. Sanok Roman ZAPOTOCZNY
181705 gm. Sanok Krzysztof SKOCZOŁEK
181705 gm. Sanok Daniel NIEMCZYK
181705 gm. Sanok Jan DZIERŻAWSKI
181705 gm. Sanok Wiesław ORYSZCZAK
181705 gm. Sanok Stanisław DEREŃ
181705 gm. Sanok Tadeusz BURKA
181705 gm. Sanok Daniel STABRYŁA
181705 gm. Sanok Rafał CECUŁA
181705 gm. Sanok Tadeusz KACZMARSKI
181705 gm. Sanok Tadeusz WOJTAS
181705 gm. Sanok Bogusława KACZMARSKA
181705 gm. Sanok Zdzisław BIEGA
181705 gm. Sanok Janina BODZIAK
181705 gm. Sanok Agnieszka PASTUSZAK
80106 gm. Santok Irena FURMAŃSKA
80106 gm. Santok Krystyna RAJCZYK
80106 gm. Santok Marian TOMKIEWICZ
80106 gm. Santok Zbigniew ŁUKASIEWICZ
80106 gm. Santok Damian KOCHMAŃSKI
80106 gm. Santok Krystyna PODSIADŁO
80106 gm. Santok Renata SZOSTAK
80106 gm. Santok Tadeusz BOCZULA
80106 gm. Santok Irena KUCHARSKA
80106 gm. Santok Justyna HALICZYN
80106 gm. Santok Ireneusz KUCNER
80106 gm. Santok Tomasz ŻARSKI
80106 gm. Santok Renata NOWOSAD
80106 gm. Santok Mirosława PORAŃCZYK
80106 gm. Santok Katarzyna SZAFRAŃSKA
141005 gm. Sarnaki Tomasz OBRĘPALSKI
141005 gm. Sarnaki Mieczysław BARTOSZEWSKI
141005 gm. Sarnaki Mariusz DUDZIUK
141005 gm. Sarnaki Czesław DOMAŃSKI
141005 gm. Sarnaki Monika OBRĘPALSKA
141005 gm. Sarnaki Jarosław MELECH
141005 gm. Sarnaki Tadeusz BACZYŃSKI
141005 gm. Sarnaki Jolanta RADZIWONKA
141005 gm. Sarnaki Justyna FILIPIUK
141005 gm. Sarnaki Daniel TYSZKO
141005 gm. Sarnaki Eugeniusz KROSZKA
141005 gm. Sarnaki Bogdan KOWALCZYK
141005 gm. Sarnaki Adam BARTOSZEWSKI
141005 gm. Sarnaki Adam WAWRYNIUK
141005 gm. Sarnaki Renata DZIWIŃSKA
60310 gm. Sawin Dorota ŻUK
60310 gm. Sawin Małgorzata FEDOROWICZ
60310 gm. Sawin Bogusława GŁĄB
60310 gm. Sawin Tadeusz STARZYNIEC
60310 gm. Sawin Ryszard SKIMINA
60310 gm. Sawin Piotr HAWRYLUK
60310 gm. Sawin Zbigniew KLOC
60310 gm. Sawin Andrzej KĘDZIERAWSKI
60310 gm. Sawin Łukasz TRACZYŃSKI
60310 gm. Sawin Iwona WOŁOSZKIEWICZ
60310 gm. Sawin Halina WOŁOSZKIEWICZ
60310 gm. Sawin Wojciech ADAMOWICZ
60310 gm. Sawin Maria KUBIAK-SKÓRZEWSKA
60310 gm. Sawin Zbigniew KRZANOWSKI
60310 gm. Sawin Teresa CHLEBIO
261305 gm. Secemin Edmund NOWAK
261305 gm. Secemin Bogdan WASIK
261305 gm. Secemin Mariusz KRZYŻANOWSKI
261305 gm. Secemin Grzegorz ZALAS
261305 gm. Secemin Ewa LIS
261305 gm. Secemin Katarzyna PAWLIK-KOZIEŁ
261305 gm. Secemin Henryk LIS
261305 gm. Secemin Monika GOSEK
261305 gm. Secemin Tadeusz PUDŁO
261305 gm. Secemin Bogdan POŚPIECH
261305 gm. Secemin Andrzej RAJCA
261305 gm. Secemin Janusz BARTYZEL
261305 gm. Secemin Dariusz GRZESIK
261305 gm. Secemin Jerzy STĘPNIAK
261305 gm. Secemin Łukasz BARAN
200905 gm. Sejny Romuald GRYSZKIEWICZ
200905 gm. Sejny Anna SZUŁOWICZ
200905 gm. Sejny Monika RAPCZYŃSKA
200905 gm. Sejny Konrad MAJEWSKI
200905 gm. Sejny Roman FEJFER
200905 gm. Sejny Stanisław LUTO
200905 gm. Sejny Grzegorz ZUBOWICZ
200905 gm. Sejny Agata BEDNAREK
200905 gm. Sejny Danguole MARCINKIEWICZ
200905 gm. Sejny Krzysztof RADZIUN
200905 gm. Sejny Romuald PIETRUSZKIEWICZ
200905 gm. Sejny Joanna RAŚ
200905 gm. Sejny Marek TYCZKOWSKI
200905 gm. Sejny Marian LUTO
200905 gm. Sejny Grażyna BUDOWICZ
60812 gm. Serniki Ewa SIODŁOWSKA
60812 gm. Serniki Sławomir NOWOSACKI
60812 gm. Serniki Antoni WYSOK
60812 gm. Serniki Joanna TCHURZ
60812 gm. Serniki Michał PYDYŚ
60812 gm. Serniki Ewa DZIDO-GOŁĘBOWSKA
60812 gm. Serniki Piotr SZYCH
60812 gm. Serniki Czesław WOŹNIAK
60812 gm. Serniki Izabela WŁOCH
60812 gm. Serniki Lucyna KŁODA
60812 gm. Serniki Józef BARSZCZYK
60812 gm. Serniki Tomasz POMORSKI
60812 gm. Serniki Marek SKUBISZ
60812 gm. Serniki Dorota BŁASZCZAK
60812 gm. Serniki Małgorzata KUŚPIT
140804 gm. Serock Sławomir CZERWIŃSKI
140804 gm. Serock Krzysztof BOŃKOWSKI
140804 gm. Serock Mariusz ROSIŃSKI
140804 gm. Serock Gabriela KSIĄŻYK
140804 gm. Serock Agnieszka OKTABA
140804 gm. Serock Bożena KALINOWSKA
140804 gm. Serock Krzysztof ZAKOLSKI
140804 gm. Serock Teresa KRZYCZKOWSKA
140804 gm. Serock Wiesław WINNICKI
140804 gm. Serock Józef LUTOMIRSKI
140804 gm. Serock Aneta ROGUCKA
140804 gm. Serock Marek BILIŃSKI
140804 gm. Serock Włodzimierz SKOŚKIEWICZ
140804 gm. Serock Jarosław PIELACH
140804 gm. Serock Sławomir OSIWAŁA
61106 gm. Serokomla Grzegorz SYTA
61106 gm. Serokomla Paweł CYBULSKI
61106 gm. Serokomla Piotr JASTRZĘBSKI
61106 gm. Serokomla Arkadiusz CIOŁEK
61106 gm. Serokomla Mieczysław CZAJKA
61106 gm. Serokomla Rafał ORŁOWSKI
61106 gm. Serokomla Anna MAGNUSZEWSKA
61106 gm. Serokomla Robert WITEK
61106 gm. Serokomla Tadeusz DREJKA
61106 gm. Serokomla Józef FUTERA
61106 gm. Serokomla Danuta JASIŃSKA
61106 gm. Serokomla Karol KOPCIŃSKI
61106 gm. Serokomla Małgorzata BĄBOL
61106 gm. Serokomla Janusz KOZARSKI
61106 gm. Serokomla Andrzej SOBISZEK
100303 gm. Sędziejowice Witold KRUK
100303 gm. Sędziejowice Danuta KARDAS
100303 gm. Sędziejowice Renata KOWALCZYK
100303 gm. Sędziejowice Emilia PIĄTEK
100303 gm. Sędziejowice Katarzyna DĄBROWSKA
100303 gm. Sędziejowice Krzysztof DOMOWICZ
100303 gm. Sędziejowice Jarosław BARTCZAK
100303 gm. Sędziejowice Sławomir BILANT
100303 gm. Sędziejowice Katarzyna SOBALA
100303 gm. Sędziejowice Rafał KRAWCZYK
100303 gm. Sędziejowice Marcin RZEPA
100303 gm. Sędziejowice Dorota BURZYŃSKA
100303 gm. Sędziejowice Jarosław OWCZARZ
100303 gm. Sędziejowice Sylwia ROZWÓD
100303 gm. Sędziejowice Mateusz TARKA
260206 gm. Sędziszów Aneta KONIECZNA
260206 gm. Sędziszów Andrzej STĘPIEŃ
260206 gm. Sędziszów Jarosław CHMIELARSKI
260206 gm. Sędziszów Konrad PRUSEK
260206 gm. Sędziszów Jan STRZELEC
260206 gm. Sędziszów Jakub KUBIEC
260206 gm. Sędziszów Wiktor TABOR
260206 gm. Sędziszów Adam MYSIARA
260206 gm. Sędziszów Barbara MACZKIEWICZ
260206 gm. Sędziszów Piotr JAROS
260206 gm. Sędziszów Jan WIENCEK
260206 gm. Sędziszów Rafał DĘBICKI
260206 gm. Sędziszów Bożena WÓJCIK
260206 gm. Sędziszów Jarosław JAWORSKI
260206 gm. Sędziszów Dariusz JUSZCZYK
181504 gm. Sędziszów Małopolski Marek PAJĄK
181504 gm. Sędziszów Małopolski Wojciech BIESZCZAD
181504 gm. Sędziszów Małopolski Andrzej SIWIEC
181504 gm. Sędziszów Małopolski Marcin LACH
181504 gm. Sędziszów Małopolski Jerzy ŁYSZCZAK
181504 gm. Sędziszów Małopolski Grzegorz DARŁAK
181504 gm. Sędziszów Małopolski Paweł TROJAN
181504 gm. Sędziszów Małopolski Stanisław BOCHENEK
181504 gm. Sędziszów Małopolski Józef KUJDA
181504 gm. Sędziszów Małopolski Jan ZIAJOR
181504 gm. Sędziszów Małopolski Franciszek BOCHNAK
181504 gm. Sędziszów Małopolski Katarzyna RÓG
181504 gm. Sędziszów Małopolski Jerzy BARAN
181504 gm. Sędziszów Małopolski Teresa WALEŃ
181504 gm. Sędziszów Małopolski Tomasz NIEWIADOMSKI
181504 gm. Sędziszów Małopolski Leszek ŚWIDER
181504 gm. Sędziszów Małopolski Mariusz TOTON
181504 gm. Sędziszów Małopolski Edward KUC
181504 gm. Sędziszów Małopolski Piotr SOLAREK
181504 gm. Sędziszów Małopolski Dariusz BEDNARZ
181504 gm. Sędziszów Małopolski Marek FULARZ
120509 gm. Sękowa Jan KRYGOWSKI
120509 gm. Sękowa Damian KUKUŁA
120509 gm. Sękowa Eugeniusz POŁEĆ
120509 gm. Sękowa Bogusław MOROŃ
120509 gm. Sękowa Krystyna PROKOP
120509 gm. Sękowa Anna BERNASIŃSKA
120509 gm. Sękowa Eugeniusz WAL
120509 gm. Sękowa Jan BODAK
120509 gm. Sękowa Beata ŚLIWA
120509 gm. Sękowa Katarzyna TOKARZ
120509 gm. Sękowa Zbigniew MYŚLICKI
120509 gm. Sękowa Maria POŁEĆ
120509 gm. Sękowa Marzena LIANA
120509 gm. Sękowa Anita ZIEMBA
120509 gm. Sękowa Robert BELCZYK
280106 gm. Sępopol Grzegorz BOROWSKI
280106 gm. Sępopol Krystyna LIPIEJKO
280106 gm. Sępopol Danuta RYBAK
280106 gm. Sępopol Marlena SZCZURKO
280106 gm. Sępopol Bogusław BARTOSZEWICZ
280106 gm. Sępopol Jolanta BĄCIK
280106 gm. Sępopol Irena KRAJEWSKA
280106 gm. Sępopol Krystyna BAŁACHOWICZ
280106 gm. Sępopol Zbigniew KRYŁOWICZ
280106 gm. Sępopol Marian BIELECKI
280106 gm. Sępopol Artur RUSZCZYŃSKI
280106 gm. Sępopol Oliwia SZYCZEWSKA
280106 gm. Sępopol Paweł BĄK
280106 gm. Sępopol Wojciech RYNKIEWICZ
280106 gm. Sępopol Krzysztof SIUDEK
41302 gm. Sępólno Krajeńskie Leszek KĄKOL
41302 gm. Sępólno Krajeńskie Anna MICZKO
41302 gm. Sępólno Krajeńskie Mariola MOSIĄDZ-ŚMIGIEL
41302 gm. Sępólno Krajeńskie Robert SIEG
41302 gm. Sępólno Krajeńskie Janusz TOMAS
41302 gm. Sępólno Krajeńskie Franciszek LESINSKI
41302 gm. Sępólno Krajeńskie Jadwiga BUKOLT
41302 gm. Sępólno Krajeńskie Artur JUHNKE
41302 gm. Sępólno Krajeńskie Barbara SZLEZER
41302 gm. Sępólno Krajeńskie Lucyna PAJĄK
41302 gm. Sępólno Krajeńskie Zdzisław GRZECA
41302 gm. Sępólno Krajeńskie Mateusz OELBERG
41302 gm. Sępólno Krajeńskie Zdzisław SZWARC
41302 gm. Sępólno Krajeńskie Antoni DOLNY
41302 gm. Sępólno Krajeńskie Tobiasz ŚWINIARSKI
320907 gm. Sianów Marcin GRZYWACZ
320907 gm. Sianów Maciej LEWANDOWSKI
320907 gm. Sianów Andrzej DANIELEWICZ
320907 gm. Sianów Tomasz PRZYGUDZKI
320907 gm. Sianów Janusz MACHAŁA
320907 gm. Sianów Magdalena GOSTYŃSKA
320907 gm. Sianów Sebastian KULESZA
320907 gm. Sianów Daniel KALICKI
320907 gm. Sianów Włodzimierz ZIMNOWŁOCKI
320907 gm. Sianów Grzegorz KOWALCZYK
320907 gm. Sianów Jan MOKRZYCKI
320907 gm. Sianów Ryszard SOCHA
320907 gm. Sianów Marta NOWAK
320907 gm. Sianów Halina GNACIŃSKA
320907 gm. Sianów Katarzyna TOPOLSKA
40307 gm. Sicienko Ireneusz WITKOWSKI
40307 gm. Sicienko Józef ZIMNICKI
40307 gm. Sicienko Emilia KALINOWSKA
40307 gm. Sicienko Ewa RUPRIK
40307 gm. Sicienko Dorota TADEUSZAK
40307 gm. Sicienko Ewa KUNDZICZ-GOLLA
40307 gm. Sicienko Jacek KAROLCZAK
40307 gm. Sicienko Arkadiusz SZCZEPANIAK
40307 gm. Sicienko Piotr CHUDZYŃSKI
40307 gm. Sicienko Karolina DRABIK
40307 gm. Sicienko Roman MAĆKOWIAK
40307 gm. Sicienko Marek NADOLNY
40307 gm. Sicienko Marcin KLUSKA
40307 gm. Sicienko Ryszard TRELIŃSKI
40307 gm. Sicienko Iwona KLATECKA
201107 gm. Sidra Bogusława CZYŻEWSKA
201107 gm. Sidra Piotr PĘKALA
201107 gm. Sidra Wiesław MATYS
201107 gm. Sidra Janusz SULEWSKI
201107 gm. Sidra Jan SUJETA
201107 gm. Sidra Wiesław BUŁACH
201107 gm. Sidra Michał LEWICKI
201107 gm. Sidra Ewa GABINIEWICZ
201107 gm. Sidra Adam POLEWKO
201107 gm. Sidra Wiesława DERESZKIEWICZ
201107 gm. Sidra Jerzy BOHDAN
201107 gm. Sidra Łukasz MRUCZEK
201107 gm. Sidra Marek LENKIEWICZ
201107 gm. Sidra Karol HURYN
201107 gm. Sidra Ryszard MOROZ
22308 gm. Siechnice Andrzej DULSKI
22308 gm. Siechnice Łukasz KROPSKI
22308 gm. Siechnice Alina KŁOSOWSKA
22308 gm. Siechnice Milan UŠÁK
22308 gm. Siechnice Roman KASPROWICZ
22308 gm. Siechnice Piotr NOWIŃSKI
22308 gm. Siechnice Karolina MOŃCA
22308 gm. Siechnice Arkadiusz KRZYŻANOWSKI
22308 gm. Siechnice Anna SCHINDLER
22308 gm. Siechnice Katarzyna NOWAK-POKORNY
22308 gm. Siechnice Elżbieta ŚWIECH
22308 gm. Siechnice Małgorzata MOKROWSKA
22308 gm. Siechnice Danuta ZIOBROWSKA
22308 gm. Siechnice Wiesław JURYTA
22308 gm. Siechnice Jolanta OLCZAK
22308 gm. Siechnice Jakub KŁOSIŃSKI
22308 gm. Siechnice Urszula STACHOWICZ
22308 gm. Siechnice Michał MŁYŃCZAK
22308 gm. Siechnice Maria SULIKOWSKA
22308 gm. Siechnice Piotr GĄDZIŃSKI
22308 gm. Siechnice Anna KOZŁOWSKA
140707 gm. Sieciechów Ryszard KUPIS
140707 gm. Sieciechów Agnieszka KUŚ
140707 gm. Sieciechów Mirosław PUŁKA
140707 gm. Sieciechów Mirosław SZEWC
140707 gm. Sieciechów Stanisław POTYRA
140707 gm. Sieciechów Henryk ABRAMCZYK
140707 gm. Sieciechów Paweł WITOSŁAW
140707 gm. Sieciechów Jadwiga PIÓRKOWSKA
140707 gm. Sieciechów Daniel DRACHAL
140707 gm. Sieciechów Barbara CZERSKA
140707 gm. Sieciechów Marek CHOŁUJ
140707 gm. Sieciechów Anna KOWALCZYK
140707 gm. Sieciechów Monika KRAWCZYK
140707 gm. Sieciechów Piotr BIENIARZ
140707 gm. Sieciechów Justyna PACHNIA
142608 gm. Siedlce Zofia GUZEK
142608 gm. Siedlce Andrzej RYMUZA
142608 gm. Siedlce Bogusława GORZAŁA
142608 gm. Siedlce Grażyna KRĘGOL
142608 gm. Siedlce Ludwik KAMIŃSKI
142608 gm. Siedlce Mikołaj WALO
142608 gm. Siedlce Aneta OLSZAK
142608 gm. Siedlce Albert GOCHNIO
142608 gm. Siedlce Roman CHOJECKI
142608 gm. Siedlce Stanisław KOSYL
142608 gm. Siedlce Grzegorz MATUSZYŃSKI
142608 gm. Siedlce Grzegorz KOC
142608 gm. Siedlce Elżbieta WOJTYRA
142608 gm. Siedlce Leszek WOŹNICA
142608 gm. Siedlce Krystyna KOZAK
302902 gm. Siedlec Damian WITA
302902 gm. Siedlec Wiesław ŻYDZIK
302902 gm. Siedlec Adam KUPŚ
302902 gm. Siedlec Zdzisław ŚMIAŁEK
302902 gm. Siedlec Marcin MICHALSKI
302902 gm. Siedlec Andrzej SKIBA
302902 gm. Siedlec Róża OLEJNICZAK
302902 gm. Siedlec Ryszard KLUJ
302902 gm. Siedlec Krzysztof SZERMENT
302902 gm. Siedlec Andrzej KAŹMIERCZAK
302902 gm. Siedlec Stanisław JEDLIŃSKI
302902 gm. Siedlec Urszula GRUNWALD
302902 gm. Siedlec Piotr ZALISZ
302902 gm. Siedlec Piotr KOSICKI
302902 gm. Siedlec Ewa WEIL
80408 gm. Siedlisko Sławomir POKUSA
80408 gm. Siedlisko Ryszard KIECZUR
80408 gm. Siedlisko Anna GAJEWSKA
80408 gm. Siedlisko Urszula HARDY
80408 gm. Siedlisko Małgorzata CHILICKA
80408 gm. Siedlisko Justyna BEREŚ
80408 gm. Siedlisko Mateusz BRODZIK
80408 gm. Siedlisko Stanisław SAWICZ
80408 gm. Siedlisko Przemysław WESOŁOWSKI
80408 gm. Siedlisko Janina GIELEC
80408 gm. Siedlisko Anna ZBORALSKA
80408 gm. Siedlisko Marcin SWOBODZIAN
80408 gm. Siedlisko Hubert PATOŁA
80408 gm. Siedlisko Paweł PABISZ
80408 gm. Siedlisko Bronisława PAWLAK
60311 gm. Siedliszcze Diana CZERNIAK
60311 gm. Siedliszcze Elżbieta KOZŁOWSKA
60311 gm. Siedliszcze Ryszard POLISZUK
60311 gm. Siedliszcze Leszek JĘDRUSZAK
60311 gm. Siedliszcze Ewa PIOTROWSKA
60311 gm. Siedliszcze Jacek PAWLAK
60311 gm. Siedliszcze Mariusz GUGUŁKA
60311 gm. Siedliszcze Tomasz KLIN
60311 gm. Siedliszcze Mirosław WANARSKI
60311 gm. Siedliszcze Tomasz STUDZIŃSKI
60311 gm. Siedliszcze Józef ZALEWSKI
60311 gm. Siedliszcze Robert PODKAŃSKI
60311 gm. Siedliszcze Kamil SZARUGA
60311 gm. Siedliszcze Sławomir POSTURZYŃSKI
60311 gm. Siedliszcze Wiesław PRAŻNOWSKI
21007 gm. Siekierczyn Joanna MUDŁO
21007 gm. Siekierczyn Jarosław URYGA
21007 gm. Siekierczyn Artur SAWICZ
21007 gm. Siekierczyn Andrzej BUREK
21007 gm. Siekierczyn Małgorzata CZEKAJ
21007 gm. Siekierczyn Ewelina TCHÓRZ
21007 gm. Siekierczyn Piotr DORNIAK
21007 gm. Siekierczyn Elżbieta KOŁKIEWICZ
21007 gm. Siekierczyn Piotr KRET
21007 gm. Siekierczyn Przemysław LICHODZIEJEWSKI
21007 gm. Siekierczyn Stanisław MATYJASZKIEWICZ
21007 gm. Siekierczyn Beata KOŁBUC
21007 gm. Siekierczyn Ewa MARCINÓW
21007 gm. Siekierczyn Piotr LATKOWSKI
21007 gm. Siekierczyn Tadeusz SŁABICKI
201009 gm. Siemiatycze Grażyna WILCZYŃSKA
201009 gm. Siemiatycze Zygmunt POLETYŁO
201009 gm. Siemiatycze Adam KAMIŃSKI
201009 gm. Siemiatycze Łukasz TWAROWSKI
201009 gm. Siemiatycze Krzysztof ADAMCZUK
201009 gm. Siemiatycze Andrzej MĘDRYCKI
201009 gm. Siemiatycze Roman UMIASTOWSKI
201009 gm. Siemiatycze Leszek TOŁWIŃSKI
201009 gm. Siemiatycze Wiaczesław BUCHOWIEC
201009 gm. Siemiatycze Anna GRZYB
201009 gm. Siemiatycze Leoncjusz KARPIUK
201009 gm. Siemiatycze Artur BORKUŁAK
201009 gm. Siemiatycze Józef ŁUCZKO
201009 gm. Siemiatycze Adam BOGUSZEWSKI
201009 gm. Siemiatycze Adrian KUCZYŃSKI
143705 gm. Siemiątkowo Janusz CIARCIŃSKI
143705 gm. Siemiątkowo Dawid RUDZIŃSKI
143705 gm. Siemiątkowo Benedykt BUDKA
143705 gm. Siemiątkowo Krzysztof DUNIKOWSKI
143705 gm. Siemiątkowo Wioleta KOWALSKA
143705 gm. Siemiątkowo Roman WAGNER
143705 gm. Siemiątkowo Anna SZLOM
143705 gm. Siemiątkowo Krzysztof WOŹNIAK
143705 gm. Siemiątkowo Tomasz STANISZEWSKI
143705 gm. Siemiątkowo Roland ŚWIERKOCKI
143705 gm. Siemiątkowo Teresa RADOMSKA
143705 gm. Siemiątkowo Agnieszka CZAPLIŃSKA
143705 gm. Siemiątkowo Marcin CHABORA
143705 gm. Siemiątkowo Jan WILEWSKI
143705 gm. Siemiątkowo Marianna DĄBROWSKA
61306 gm. Siemień Anna KOLASIŃSKA
61306 gm. Siemień Stanisław TELEON
61306 gm. Siemień Anna JAKUBIUK
61306 gm. Siemień Małgorzata KOPEĆ
61306 gm. Siemień Janina GRYGOREWICZ
61306 gm. Siemień Leszek DANILKIEWICZ
61306 gm. Siemień Bartłomiej MALISZEWSKI
61306 gm. Siemień Małgorzata KONARSKA
61306 gm. Siemień Ryszard MRÓZ
61306 gm. Siemień Krzysztof MUSIK
61306 gm. Siemień Paweł CYMERMAN
61306 gm. Siemień Rafał ŁUKASIK
61306 gm. Siemień Bożena DZIEWULSKA
61306 gm. Siemień Barbara BYK
61306 gm. Siemień Janusz WÓJCIK
100906 gm. Siemkowice Piotr NAMYŚLAK
100906 gm. Siemkowice Waldemar MORYŃ
100906 gm. Siemkowice Beata GRZESIK
100906 gm. Siemkowice Sebastian STACHERA
100906 gm. Siemkowice Piotr KIK
100906 gm. Siemkowice Andrzej GÓRECKI
100906 gm. Siemkowice Marcin JAMIŃSKI
100906 gm. Siemkowice Stanisław RABENDA
100906 gm. Siemkowice Jarosław GASIECKI
100906 gm. Siemkowice Henryk JANECKI
100906 gm. Siemkowice Kamil CEGLAREK
100906 gm. Siemkowice Maria SZYMAŃSKA
100906 gm. Siemkowice Damian CIEŚLA
100906 gm. Siemkowice Krzysztof POKRZYWIŃSKI
100906 gm. Siemkowice Andrzej ZGORZELAK
320806 gm. Siemyśl Stanisław CHABERA
320806 gm. Siemyśl Krzysztof WERS
320806 gm. Siemyśl Janusz TASAK
320806 gm. Siemyśl Karol MATA
320806 gm. Siemyśl Wojciech PAŃKA
320806 gm. Siemyśl Wiesław HRYCENKO
320806 gm. Siemyśl Grzegorz ŁOJEK
320806 gm. Siemyśl Wanda DOMAŃSKA
320806 gm. Siemyśl Olga NOWACZYK
320806 gm. Siemyśl Mirosław TARNOPOLSKI
320806 gm. Siemyśl Piotr ŚLIWIŃSKI
320806 gm. Siemyśl Michał PASZKO
320806 gm. Siemyśl Marian KURNIK
320806 gm. Siemyśl Daria CZAJKA
320806 gm. Siemyśl Jacek PLISZKA
181407 gm. Sieniawa Marcin PYRCZAK
181407 gm. Sieniawa Marian CIURKO
181407 gm. Sieniawa Jerzy DEJNOWIEC
181407 gm. Sieniawa Jan NABRZESKI
181407 gm. Sieniawa Regina CZOPIK
181407 gm. Sieniawa Bronisława BAJOR
181407 gm. Sieniawa Grzegorz KRZYŻAK
181407 gm. Sieniawa Bogusława CZAJKOWSKA
181407 gm. Sieniawa Adam STRUG
181407 gm. Sieniawa Marek GRYCKO
181407 gm. Sieniawa Krzysztof GROCH
181407 gm. Sieniawa Danuta KRÓL
181407 gm. Sieniawa Zbigniew ZWOLIŃSKI
181407 gm. Sieniawa Ryszard LUTY
181407 gm. Sieniawa Paweł OŻGA
141213 gm. Siennica Anna ZGÓDKA
141213 gm. Siennica Zenon JURKOWSKI
141213 gm. Siennica Bartłomiej CZAJKA
141213 gm. Siennica Robert BRODA
141213 gm. Siennica Michał KOBYLIŃSKI
141213 gm. Siennica Marek SOĆKO
141213 gm. Siennica Teresa ŁOJSZCZYK
141213 gm. Siennica Andrzej PIELASA
141213 gm. Siennica Monika SOCZEWKA
141213 gm. Siennica Magdalena WRÓBLEWSKA
141213 gm. Siennica Stanisław MAJSZYK
141213 gm. Siennica Daniel WAWRYNIUK
141213 gm. Siennica Aleksander KOT
141213 gm. Siennica Czesław PAŁDYNA
141213 gm. Siennica Hanna DĄBROWSKA
60610 gm. Siennica Różana Andrzej KORKOSZ
60610 gm. Siennica Różana Sławomir KNAP
60610 gm. Siennica Różana Piotr BANACH
60610 gm. Siennica Różana Maria JELEŃ
60610 gm. Siennica Różana Agnieszka ZAWORSKA
60610 gm. Siennica Różana Piotr GÓRNY
60610 gm. Siennica Różana Maria KILIAŃSKA
60610 gm. Siennica Różana Dariusz SĘCZKOWSKI
60610 gm. Siennica Różana Grażyna KIELECH
60610 gm. Siennica Różana Bogdan KARGUL
60610 gm. Siennica Różana Marzena DUBAJ
60610 gm. Siennica Różana Alicja PACYK
60610 gm. Siennica Różana Marian MIELNICZUK
60610 gm. Siennica Różana Wiesława POPIK
60610 gm. Siennica Różana Piotr KOŁTUN
140905 gm. Sienno Roman MARKIEWICZ
140905 gm. Sienno Krzysztof SIECZKA
140905 gm. Sienno Sylwia BOREK
140905 gm. Sienno Jolanta MAKUCH
140905 gm. Sienno Paweł PASTUSZKA
140905 gm. Sienno Ewa MAZUR
140905 gm. Sienno Cecylia MAŁACZEK
140905 gm. Sienno Bohdan PRZYDATEK
140905 gm. Sienno Julian SIWEK
140905 gm. Sienno Lidia ŁEPECKA
140905 gm. Sienno Paweł KRAWCZYKOWSKI
140905 gm. Sienno Agnieszka KACZOR
140905 gm. Sienno Jadwiga GAJOS
140905 gm. Sienno Krzysztof SZPACZYŃSKI
140905 gm. Sienno Andrzej ŁADAK
120906 gm. Siepraw Andrzej DZIURA
120906 gm. Siepraw Leokadia SAWCZUK
120906 gm. Siepraw Bożena OŻÓG
120906 gm. Siepraw Aleksander SUDER
120906 gm. Siepraw Barbara MATOGA
120906 gm. Siepraw Jadwiga RODAK
120906 gm. Siepraw Piotr NOWAK
120906 gm. Siepraw Elżbieta WIELGUS-MŁYNARSKA
120906 gm. Siepraw Józef ROZWADOWSKI
120906 gm. Siepraw Halina NOWORYTA
120906 gm. Siepraw Marek STAGRACZYŃSKI
120906 gm. Siepraw Konrad URBANIK
120906 gm. Siepraw Janina LEJDA
120906 gm. Siepraw Marian MITAN
120906 gm. Siepraw Leszek WIERZBA
101408 gm. Sieradz Leszek JANAS
101408 gm. Sieradz Anna OLEJNIK
101408 gm. Sieradz Katarzyna WOJTYSIAK
101408 gm. Sieradz Michał BARTOS
101408 gm. Sieradz Mirosław CHWAŁA
101408 gm. Sieradz Bogumiła WOŹNIAK
101408 gm. Sieradz Renata ZASIŃSKA
101408 gm. Sieradz Mariola BARTOS
101408 gm. Sieradz Agata KACZMAREK
101408 gm. Sieradz Małgorzata PODSIADŁA
101408 gm. Sieradz Arkadiusz POWALSKI
101408 gm. Sieradz Jarosław JAMROZIAK
101408 gm. Sieradz Jan ŚWIĄTEK
101408 gm. Sieradz Henryk WALUDA
101408 gm. Sieradz Zdzisław DUCZMAŃSKI
220504 gm. Sierakowice Andrzej KREFTA
220504 gm. Sierakowice Ryszard TORUŃCZAK
220504 gm. Sierakowice Andrzej WENTA
220504 gm. Sierakowice Paweł STASZEK
220504 gm. Sierakowice Wojciech KOSZAŁKA
220504 gm. Sierakowice Wiesław GAFKA
220504 gm. Sierakowice Bogumiła OKROJ
220504 gm. Sierakowice Jan STACHNIK
220504 gm. Sierakowice Mariusz LABUDA
220504 gm. Sierakowice Ryszard PIASECKI
220504 gm. Sierakowice Mirosław KUCZKOWSKI
220504 gm. Sierakowice Rafał MAKURAT
220504 gm. Sierakowice Maria WRÓBLEWSKA
220504 gm. Sierakowice Piotr WOŹNIAK
220504 gm. Sierakowice Andrzej KLASA
301404 gm. Sieraków Tomasz SPYCHAŁA
301404 gm. Sieraków Olga MAŁECKA
301404 gm. Sieraków Sławomir BOBER
301404 gm. Sieraków Marika BIERKA
301404 gm. Sieraków Mariusz PARADOWSKI
301404 gm. Sieraków Przemysław GÓŹDŹ
301404 gm. Sieraków Lidia KACZMAREK
301404 gm. Sieraków Marek RUTKOWSKI
301404 gm. Sieraków Andrzej ZIELIŃSKI
301404 gm. Sieraków Sebastian SZYCHOWIAK
301404 gm. Sieraków Sebastian TOBÓŁKA
301404 gm. Sieraków Hubert MIKOŁAJCZAK
301404 gm. Sieraków Honorata OGONOWSKA-CHROBROWSKA
301404 gm. Sieraków Włodzimierz SZYCHOWIAK
301404 gm. Sieraków Artur CONERT
301707 gm. Sieroszewice Tadeusz ZATYLNY
301707 gm. Sieroszewice Teresa LEMIESZ
301707 gm. Sieroszewice Krystyna KOIS-JAŹWIEC
301707 gm. Sieroszewice Stanisław PŁOMIŃSKI
301707 gm. Sieroszewice Wiesława SMÓŁKA
301707 gm. Sieroszewice Rafał BARTNIK
301707 gm. Sieroszewice Klaudia MIZERA-LIS
301707 gm. Sieroszewice Andrzej CHWIŁKOWSKI
301707 gm. Sieroszewice Michał PUŁKOWNIK
301707 gm. Sieroszewice Szymon LIS
301707 gm. Sieroszewice Bernadeta BIAŁA
301707 gm. Sieroszewice Przemysław WILGOCKI
301707 gm. Sieroszewice Wojciech ANDRZEJEWSKI
301707 gm. Sieroszewice Paweł MRUGALSKI
301707 gm. Sieroszewice Bartosz KUBICA
142705 gm. Sierpc Arkadiusz MARLĘGA
142705 gm. Sierpc Irena KRAWCZYK
142705 gm. Sierpc Wojciech LIPIŃSKI
142705 gm. Sierpc Andrzej KANIGOWSKI
142705 gm. Sierpc Wojciech KOSIOREK
142705 gm. Sierpc Zofia GUTKOWSKA
142705 gm. Sierpc Jadwiga PESTA
142705 gm. Sierpc Tomasz DUDKIEWICZ
142705 gm. Sierpc Maria RAJEWSKA
142705 gm. Sierpc Anna FILANT
142705 gm. Sierpc Piotr LISICKI
142705 gm. Sierpc Tomasz WITKOWSKI
142705 gm. Sierpc Piotr BOROWSKI
142705 gm. Sierpc Kazimierz KULIGOWSKI
142705 gm. Sierpc Zdzisław SOLKA
240107 gm. Siewierz Antoni KOCOT
240107 gm. Siewierz Joanna KRZYKAWSKA
240107 gm. Siewierz Michalina MAŃKA
240107 gm. Siewierz Jarosław BAŃSKI
240107 gm. Siewierz Celina JANAS
240107 gm. Siewierz Henryk NOWAK
240107 gm. Siewierz Małgorzata MIŁOCH
240107 gm. Siewierz Alicja BIENIEK
240107 gm. Siewierz Urszula WILCZEK
240107 gm. Siewierz Krzysztof WYPIÓR
240107 gm. Siewierz Dorota SZYBIS
240107 gm. Siewierz Teresa WIECZOREK
240107 gm. Siewierz Mariusz NAGLIK
240107 gm. Siewierz Renata CESAK
240107 gm. Siewierz Barbara BOCHENEK
260417 gm. Sitkówka-Nowiny Edyta GIEMZA
260417 gm. Sitkówka-Nowiny Renata KRZYSIEK-NOWAKOWSKA
260417 gm. Sitkówka-Nowiny Marian WILK
260417 gm. Sitkówka-Nowiny Zbigniew PYK
260417 gm. Sitkówka-Nowiny Agnieszka STĘPIEŃ
260417 gm. Sitkówka-Nowiny Krzysztof SEWERYN
260417 gm. Sitkówka-Nowiny Halina MUSIAŁ
260417 gm. Sitkówka-Nowiny Artur PODCZASIAK
260417 gm. Sitkówka-Nowiny Tadeusz KUCHARCZYK
260417 gm. Sitkówka-Nowiny Roman TOPÓR
260417 gm. Sitkówka-Nowiny Damian MILEWSKI
260417 gm. Sitkówka-Nowiny Marcin WOJCIESZYŃSKI
260417 gm. Sitkówka-Nowiny Piotr PIOTROWICZ
260417 gm. Sitkówka-Nowiny Sylwester BENTKOWSKI
260417 gm. Sitkówka-Nowiny Renata POSŁOWSKA
62009 gm. Sitno Adam MAZUREK
62009 gm. Sitno Kamil PYŚ
62009 gm. Sitno Krzysztof BLASZKA
62009 gm. Sitno Tomasz GĄSIOR
62009 gm. Sitno Antoni GAZDA
62009 gm. Sitno Leszek KOZAK
62009 gm. Sitno Violetta WIECH
62009 gm. Sitno Lech BRZOZOWSKI
62009 gm. Sitno Grażyna BLASZKA
62009 gm. Sitno Kazimierz TOKARZ
62009 gm. Sitno Jan RYSZCZUK
62009 gm. Sitno Radosław KWAPISZ
62009 gm. Sitno Władysław WYDMAŃSKI
62009 gm. Sitno Roksana KOTARSKA
62009 gm. Sitno Krzysztof ZWOLAK
260305 gm. Skalbmierz Leszek ŚMIECH
260305 gm. Skalbmierz Marek JUSZCZYK
260305 gm. Skalbmierz Tadeusz KOTYZA
260305 gm. Skalbmierz Jan JANUS
260305 gm. Skalbmierz Leszek WALCZAK
260305 gm. Skalbmierz Janusz BURAS
260305 gm. Skalbmierz Stanisław GRĄDEK
260305 gm. Skalbmierz Marian JAKUBAS
260305 gm. Skalbmierz Paweł NOWAK
260305 gm. Skalbmierz Tadeusz WÓJCIK
260305 gm. Skalbmierz Anna ŚLIWA
260305 gm. Skalbmierz Marek BUDA
260305 gm. Skalbmierz Wiesław KRAWIEC
260305 gm. Skalbmierz Agnieszka WIERTEK
260305 gm. Skalbmierz Zbigniew BATOR
120610 gm. Skała Katarzyna KACZMARZYK
120610 gm. Skała Krzysztof SOBCZYK
120610 gm. Skała Arkadiusz WARDĘGA
120610 gm. Skała Wiesław OWSIŃSKI
120610 gm. Skała Marzanna TOMCZYK
120610 gm. Skała Jan IBEK
120610 gm. Skała Marek DOMAGALSKI
120610 gm. Skała Tomasz LITEWKA
120610 gm. Skała Krzysztof KASPERCZYK
120610 gm. Skała Zygmunt DERCZ
120610 gm. Skała Robert BŁACHNO
120610 gm. Skała Krystyna PĘCZEK
120610 gm. Skała Daniel JAŚKO
120610 gm. Skała Aleksandra MIKUŁA
120610 gm. Skała Wojciech PARZELSKI
160102 gm. Skarbimierz Małgorzata KOWALSKA
160102 gm. Skarbimierz Piotr WYSOCKI
160102 gm. Skarbimierz Ryszard KWAŚNICA
160102 gm. Skarbimierz Joanna JANOCHA
160102 gm. Skarbimierz Stanisław MAGIERA
160102 gm. Skarbimierz Dorota RYBACKA
160102 gm. Skarbimierz Zdzisław KMIEĆ
160102 gm. Skarbimierz Dawid NIEZGODA
160102 gm. Skarbimierz Barbara GUTWIŃSKA
160102 gm. Skarbimierz Janusz SOBYRA
160102 gm. Skarbimierz Marek KOŁODZIEJ
160102 gm. Skarbimierz Dariusz NAWROCKI
160102 gm. Skarbimierz Piotr SZKODA
160102 gm. Skarbimierz Zdzisław URYGA
160102 gm. Skarbimierz Artur URYGA
221309 gm. Skarszewy Maria PIZUŃSKA
221309 gm. Skarszewy Regina GRZYWACZ
221309 gm. Skarszewy Mateusz WEJER
221309 gm. Skarszewy Stefan TROKA
221309 gm. Skarszewy Piotr REIKOWSKI
221309 gm. Skarszewy Krystyna SOCHA
221309 gm. Skarszewy Henryk ARMATOWSKI
221309 gm. Skarszewy Zygmunt WIECKI
221309 gm. Skarszewy Franciszek ARMATOWSKI
221309 gm. Skarszewy Gabriela PLICHTA
221309 gm. Skarszewy Witold PRABUCKI
221309 gm. Skarszewy Józef KAMIŃSKI
221309 gm. Skarszewy Anna LATOSZEWSKA
221309 gm. Skarszewy Andrzej PAŁASZ
221309 gm. Skarszewy Wiesław KOSZNIK
142510 gm. Skaryszew Mirosław SIENKIEWICZ
142510 gm. Skaryszew Justyna GRYS
142510 gm. Skaryszew Tomasz MADEJ
142510 gm. Skaryszew Anna BORKOWICZ
142510 gm. Skaryszew Piotr WOŹNIAK
142510 gm. Skaryszew Jan JEŻMAŃSKI
142510 gm. Skaryszew Leszek SKÓRNICKI
142510 gm. Skaryszew Waldemar ŁUKASIEWICZ
142510 gm. Skaryszew Krzysztof CHOJNACKI
142510 gm. Skaryszew Dorota CZARKOWSKA
142510 gm. Skaryszew Robert KUPIDURA
142510 gm. Skaryszew Danuta ZIĘBA
142510 gm. Skaryszew Piotr JANKOWSKI
142510 gm. Skaryszew Piotr DOMAGAŁA
142510 gm. Skaryszew Tomasz KICIOR
261004 gm. Skarżysko Kościelne Agata RAFALSKA
261004 gm. Skarżysko Kościelne Sebastian PIK
261004 gm. Skarżysko Kościelne Renata KĘPA
261004 gm. Skarżysko Kościelne Edyta NIZIOŁEK
261004 gm. Skarżysko Kościelne Andrzej KWIATKOWSKI
261004 gm. Skarżysko Kościelne Janusz SIECZKA
261004 gm. Skarżysko Kościelne Monika KOCIA
261004 gm. Skarżysko Kościelne Brygida LESIAK
261004 gm. Skarżysko Kościelne Jacek BRYZIK
261004 gm. Skarżysko Kościelne Marzena PIĘTAK
261004 gm. Skarżysko Kościelne Ewa KĘPA
261004 gm. Skarżysko Kościelne Michał RYMARCZYK
261004 gm. Skarżysko Kościelne Jarosław BILSKI
261004 gm. Skarżysko Kościelne Tomasz WINIARSKI
261004 gm. Skarżysko Kościelne Stanisław CZUBAK
120611 gm. Skawina Eugeniusz ZAJĄC
120611 gm. Skawina Tomasz PAPIEŻ
120611 gm. Skawina Stanisław LUPA
120611 gm. Skawina Antoni SAPAŁA
120611 gm. Skawina Małgorzata ZAWARTKA
120611 gm. Skawina Żaneta KOTULA
120611 gm. Skawina Ryszard MAJDZIK
120611 gm. Skawina Antoni HOLIK
120611 gm. Skawina Marek FUGIEL
120611 gm. Skawina Stanisław PAC
120611 gm. Skawina Marek KLIMCZYK
120611 gm. Skawina Norbert RZEPISKO
120611 gm. Skawina Józef NIECHAJ
120611 gm. Skawina Zdzisława BAŁA
120611 gm. Skawina Janina RĄCZKA
120611 gm. Skawina Janusz ŚMIECH
120611 gm. Skawina Witold GRABIEC
120611 gm. Skawina Ewa MASŁOWSKA
120611 gm. Skawina Artur ŚNIEŻEK
120611 gm. Skawina Antoni BYLICA
120611 gm. Skawina Stefan JEZIORO
80803 gm. Skąpe JERZY PAWELSKI
80803 gm. Skąpe URSZULA BRONISZ
80803 gm. Skąpe MARIUSZ KUŹMICZ
80803 gm. Skąpe EWA KASPRZAK
80803 gm. Skąpe MAREK KANTEK
80803 gm. Skąpe KAROL DAUKSZA
80803 gm. Skąpe PIOTR OLSZEWSKI
80803 gm. Skąpe TOMASZ ROSKOWIŃSKI
80803 gm. Skąpe GRAŻYNA ŚWIĄTCZAK
80803 gm. Skąpe ANDRZEJ KAŁUŻNY
80803 gm. Skąpe BARTOSZ DEREJCZYK
80803 gm. Skąpe KRZYSZTOF NIEMYT
80803 gm. Skąpe ANDRZEJ STAŃCZAK
80803 gm. Skąpe JANUSZ OBUCHANICZ
80803 gm. Skąpe WIESŁAW ZAWIŚLAK
40807 gm. Skępe Krzysztof SUCHOCKI
40807 gm. Skępe Wojciech BUDZYŃSKI
40807 gm. Skępe Ryszard SZEWCZYK
40807 gm. Skępe Roman TARGAŃSKI
40807 gm. Skępe Janusz KOZŁOWSKI
40807 gm. Skępe Jarosław KUŹMIŃSKI
40807 gm. Skępe Andrzej PODLAS
40807 gm. Skępe Aleksandra RUSZKOWSKA
40807 gm. Skępe Marcin MIERZEJEWSKI
40807 gm. Skępe Maria KUCZMARSKA
40807 gm. Skępe Benedykt KRUPIŃSKI
40807 gm. Skępe Andrzej MELLER
40807 gm. Skępe Maria KRYMKA
40807 gm. Skępe Anna SOBOCIŃSKA
40807 gm. Skępe Justyna SKŁADANOWSKA
62010 gm. Skierbieszów Piotr KOT
62010 gm. Skierbieszów Bartłomiej WĘCŁAWIK
62010 gm. Skierbieszów Jacek PSZENNIAK
62010 gm. Skierbieszów Jacek KRASNOPOLSKI
62010 gm. Skierbieszów Sławomir MAZUREK
62010 gm. Skierbieszów Dariusz CHRZAN
62010 gm. Skierbieszów Andrzej GOLEŃ
62010 gm. Skierbieszów Barbara RYCAJ
62010 gm. Skierbieszów Andrzej KOZAK
62010 gm. Skierbieszów Janusz BUCZEK
62010 gm. Skierbieszów Marek MAZURKIEWICZ
62010 gm. Skierbieszów Bohdan WĘCŁAWIK
62010 gm. Skierbieszów Witold JAROSZ
62010 gm. Skierbieszów Andrzej WODYK
62010 gm. Skierbieszów Roman WOJTASIUK
101508 gm. Skierniewice Monika URBANIAK
101508 gm. Skierniewice Marek FARYJ
101508 gm. Skierniewice Przemysław ROMANOWSKI
101508 gm. Skierniewice Urszula WENUS
101508 gm. Skierniewice Piotr BEDNAREK
101508 gm. Skierniewice Zbigniew BIERNAT
101508 gm. Skierniewice Waldemar PAWLAK
101508 gm. Skierniewice Edward MIKULSKI
101508 gm. Skierniewice Teresa BOROWA
101508 gm. Skierniewice Zbigniew KOŚKA
101508 gm. Skierniewice Iwona PRUSZKOWSKA
101508 gm. Skierniewice Gabriela TRĘBSKA
101508 gm. Skierniewice Witold BARANOWSKI
101508 gm. Skierniewice Waldemar SYNDOMAN
101508 gm. Skierniewice Grzegorz WOJENKA
240310 gm. Skoczów Mirosław SITKO
240310 gm. Skoczów Joanna DUDA - MICHALAK
240310 gm. Skoczów Maria BRODNIEWICZ
240310 gm. Skoczów Irena IDASIAK
240310 gm. Skoczów Tomasz PSZCZÓŁKA
240310 gm. Skoczów Marek ŻAGAN
240310 gm. Skoczów Zdzisław BARANOWSKI
240310 gm. Skoczów Mateusz ROHNKA
240310 gm. Skoczów Rajmund DEDIO
240310 gm. Skoczów Teresa PAPKALA
240310 gm. Skoczów Tomasz MICHALAK
240310 gm. Skoczów Monika SZYNDLER
240310 gm. Skoczów Franciszek POMPER
240310 gm. Skoczów Lucyna BOCEK
240310 gm. Skoczów Maciej BIENIEK
240310 gm. Skoczów Jacek KRUŻOŁEK
240310 gm. Skoczów Rafał LUDKA
240310 gm. Skoczów Mirosław SZWARC
240310 gm. Skoczów Ryszard DRÓZD
240310 gm. Skoczów Halina ROMAŃSKA
240310 gm. Skoczów Jerzy MALIK
302805 gm. Skoki Andrzej SURDYK
302805 gm. Skoki Zbigniew KUJAWA
302805 gm. Skoki Marek GRZEGORZEWSKI
302805 gm. Skoki Wiesława SURDYK-FERTSCH
302805 gm. Skoki Zbigniew KUBICKI
302805 gm. Skoki Małgorzata MIZGAJSKA
302805 gm. Skoki Piotr BABRAKOWSKI
302805 gm. Skoki Marian GRUSZKA
302805 gm. Skoki Mateusz STAJKOWSKI
302805 gm. Skoki Łukasz KUBIŃSKI
302805 gm. Skoki Marzena WYLEŻAŁA
302805 gm. Skoki Leszek GRONOWICZ
302805 gm. Skoki Stanisław JANECKO
302805 gm. Skoki Paweł GRABIŃSKI
302805 gm. Skoki Piotr WIŚNIEWSKI
180509 gm. Skołyszyn Józef KIELAR
180509 gm. Skołyszyn Bogusław CIOŁKOSZ
180509 gm. Skołyszyn Janusz ŁYSZCZARZ
180509 gm. Skołyszyn Krzysztof SARNECKI
180509 gm. Skołyszyn Stanisław WOJDYŁA
180509 gm. Skołyszyn Dariusz ŁYSZCZARZ
180509 gm. Skołyszyn Zdzisław DĄBROWSKI
180509 gm. Skołyszyn Władysław TRZECIAK
180509 gm. Skołyszyn Dorota WOŹNIAK
180509 gm. Skołyszyn Andrzej ŚWIERZOWSKI
180509 gm. Skołyszyn Kazimierz GOLEŃ
180509 gm. Skołyszyn Stanisława NIGBOROWICZ
180509 gm. Skołyszyn Małgorzata DYDA
180509 gm. Skołyszyn Roman KLISIEWICZ
180509 gm. Skołyszyn Wiesław HASIAK
101708 gm. Skomlin Izabela CIURA
101708 gm. Skomlin Czesław RADZISZEWSKI
101708 gm. Skomlin Elżbieta KICZKA
101708 gm. Skomlin Magdalena IDASIAK
101708 gm. Skomlin Andrzej ŻÓŁTASZEK
101708 gm. Skomlin Jarosław ŻÓŁTASZEK
101708 gm. Skomlin Roman FURMAN
101708 gm. Skomlin Tomasz MADZIAŁA
101708 gm. Skomlin Agnieszka BURZYŃSKA
101708 gm. Skomlin Wiesława PODESZWA
101708 gm. Skomlin Grażyna SPODYMEK
101708 gm. Skomlin Michał HUCZ
101708 gm. Skomlin Halina KAMIŃSKA
101708 gm. Skomlin Teresa KOZICA
101708 gm. Skomlin Andrzej WESOŁY
160709 gm. Skoroszyce Katarzyna GAWLAS
160709 gm. Skoroszyce Violetta BORELOWSKA
160709 gm. Skoroszyce Marcin RZEPKA
160709 gm. Skoroszyce Marcin KAPINOS
160709 gm. Skoroszyce Czesława GMYR
160709 gm. Skoroszyce Piotr KLIMAS
160709 gm. Skoroszyce Jan JAKISZ
160709 gm. Skoroszyce Kazimierz WINNIK
160709 gm. Skoroszyce Rafał KRASKA
160709 gm. Skoroszyce Aurelia JUŚKIEWICZ
160709 gm. Skoroszyce Urszula FORNALIK
160709 gm. Skoroszyce Jan SREBNIAK
160709 gm. Skoroszyce Henryk SOKOŁOWSKI
160709 gm. Skoroszyce Anna KALISZ
160709 gm. Skoroszyce Janina ROGALIŃSKA
221310 gm. Skórcz Beata JABŁONKA
221310 gm. Skórcz Marzena SZULIST
221310 gm. Skórcz Katarzyna FRANCZAK
221310 gm. Skórcz Maria KONOFAŁ-SMUKAŁA
221310 gm. Skórcz Jan PIECHOWSKI
221310 gm. Skórcz Andrzej KLIN
221310 gm. Skórcz Grzegorz KLOFCZYŃSKI
221310 gm. Skórcz Anita ZIELIŃSKA
221310 gm. Skórcz Grzegorz KŁOS
221310 gm. Skórcz Zbigniew SZULC
221310 gm. Skórcz Halina WIKA
221310 gm. Skórcz Monika CZARNECKA
221310 gm. Skórcz Waldemar GRACZ
221310 gm. Skórcz Zbigniew JASZCZERSKI
221310 gm. Skórcz Roman PŁACZEK
142609 gm. Skórzec Tomasz DĄBROWSKI
142609 gm. Skórzec Grzegorz SKÓRA
142609 gm. Skórzec Krzysztof KUŹMA
142609 gm. Skórzec Przemysław OLSZEWSKI
142609 gm. Skórzec Mariusz DUBER
142609 gm. Skórzec Zenon BULIK
142609 gm. Skórzec Artur JASTRZĘBSKI-PYPOWSKI
142609 gm. Skórzec Natalia PŁATKOWSKA
142609 gm. Skórzec Paweł MARCINIAK
142609 gm. Skórzec Patryk OŚKO
142609 gm. Skórzec Tomasz MĘDZA
142609 gm. Skórzec Mirosław KOWALCZYK
142609 gm. Skórzec Ryszard BORATYŃSKI
142609 gm. Skórzec Mirosław ŚWIDERSKI
142609 gm. Skórzec Waldemar WASZCZAK
41205 gm. Skrwilno Tomasz MEDOROWSKI
41205 gm. Skrwilno Franciszek BUDKA
41205 gm. Skrwilno Jerzy RÓŻAŃSKI
41205 gm. Skrwilno Marlena SZTYBURSKA
41205 gm. Skrwilno Paweł KOSOBUDZKI
41205 gm. Skrwilno Radosław WOJCIECHOWSKI
41205 gm. Skrwilno Joanna KACPRZYCKA
41205 gm. Skrwilno Jacek TYBURSKI
41205 gm. Skrwilno Jan MANELSKI
41205 gm. Skrwilno Sławomir BEJGROWICZ
41205 gm. Skrwilno Małgorzata NADOLSKA
41205 gm. Skrwilno Kazimierz BŁASZCZAK
41205 gm. Skrwilno Stanisław GORCZEWSKI
41205 gm. Skrwilno Piotr TATKOWSKI
41205 gm. Skrwilno Ewa CELEBUCKA
121608 gm. Skrzyszów Rafał SYSŁO
121608 gm. Skrzyszów Piotr KIWIOR
121608 gm. Skrzyszów Jacek CIEPIELA
121608 gm. Skrzyszów Halina MONDEL
121608 gm. Skrzyszów Stanisław BARNAŚ
121608 gm. Skrzyszów Grzegorz SIERŻĘGA
121608 gm. Skrzyszów Stanisław STAROSTKA
121608 gm. Skrzyszów Michał ŁABĘDŹ
121608 gm. Skrzyszów Wacław BUDZIK
121608 gm. Skrzyszów Marcin TRYBA
121608 gm. Skrzyszów Andrzej WZOREK
121608 gm. Skrzyszów Jan ŚWIĄTEK
121608 gm. Skrzyszów Józef MAZUR
121608 gm. Skrzyszów Krzysztof MAGDZIARCZYK
121608 gm. Skrzyszów Tadeusz KAPUSTKA
301009 gm. Skulsk Waldemar WIETRZYKOWSKI
301009 gm. Skulsk Stanisław DOMINIAK
301009 gm. Skulsk Renata KUBACKA
301009 gm. Skulsk Marcin RUSIN
301009 gm. Skulsk Stefan CZARNECKI
301009 gm. Skulsk Władysław PYRDAŁ
301009 gm. Skulsk Eugenia RADKE
301009 gm. Skulsk Marlena JASIECKA
301009 gm. Skulsk Grzegorz NYKOWSKI
301009 gm. Skulsk Kinga SZCZEPANKIEWICZ
301009 gm. Skulsk Dawid CZAJKOWSKI
301009 gm. Skulsk Jolanta KNASIAK
301009 gm. Skulsk Wiesław RÓŻAŃSKI
301009 gm. Skulsk Czesław KUCHARSKI
301009 gm. Skulsk Krzysztof SOBCZAK
80305 gm. Skwierzyna Jacek TUL
80305 gm. Skwierzyna Zygmunt KADŁUBISKI
80305 gm. Skwierzyna Zofia ZAWŁOCKA
80305 gm. Skwierzyna Arkadiusz DUDKIEWICZ
80305 gm. Skwierzyna Tomasz KOWNACKI
80305 gm. Skwierzyna Adam DURAJCZYK
80305 gm. Skwierzyna Leszek HAMULSKI
80305 gm. Skwierzyna Waldemar KOWALEWSKI
80305 gm. Skwierzyna Edward HOCHENZY
80305 gm. Skwierzyna Ewa ZIELONKA
80305 gm. Skwierzyna Maciej TARNOWSKI
80305 gm. Skwierzyna Andrzej GWÓŹDŹ
80305 gm. Skwierzyna Łukasz BRZOSKI
80305 gm. Skwierzyna Helena GAJ
80305 gm. Skwierzyna Dariusz KOWALSKI
120807 gm. Słaboszów JANUSZ PRUŚ
120807 gm. Słaboszów TOMASZ WÓJCIK
120807 gm. Słaboszów RAFAŁ MADEJOWSKI
120807 gm. Słaboszów TOMASZ RAGAN
120807 gm. Słaboszów BARTŁOMIEJ SZASTAK
120807 gm. Słaboszów ŁUKASZ ŚLIWA
120807 gm. Słaboszów DAMIAN KAWIORSKI
120807 gm. Słaboszów ARTUR KISIEL
120807 gm. Słaboszów TOMASZ KŁOS
120807 gm. Słaboszów JANUSZ MIGAS
120807 gm. Słaboszów RYSZARD DZIURA
120807 gm. Słaboszów DARIUSZ REROŃ
120807 gm. Słaboszów TOMASZ MUCHA
120807 gm. Słaboszów APOLONIUSZ DULEWSKI
120807 gm. Słaboszów JERZY PILAWSKI
81201 gm. Sława Krystyna ŁAJKO
81201 gm. Sława Jakub DENGUSIAK
81201 gm. Sława Wiktoria POPADIUK
81201 gm. Sława Michał DROGOSZ
81201 gm. Sława Ryszard ŁASKAWIEC
81201 gm. Sława Stanisław PYZIAK
81201 gm. Sława Izabela DOLATKOWSKA
81201 gm. Sława Agnieszka SZAFER
81201 gm. Sława Joanna PACZKOWSKA
81201 gm. Sława Antoni JUREWICZ
81201 gm. Sława Krzysztof ŁUCIÓW
81201 gm. Sława Sławomir MAZUR
81201 gm. Sława Bożena WOJCIECH
81201 gm. Sława Elżbieta SOWIŃSKA
81201 gm. Sława Jadwiga BEM
60114 gm. Sławatycze Artur KADŁUBOWSKI
60114 gm. Sławatycze Jerzy DĄBROWSKI
60114 gm. Sławatycze Wojciech BURACZYŃSKI
60114 gm. Sławatycze Monika TYSZCZUK
60114 gm. Sławatycze Adam TRZECIAK
60114 gm. Sławatycze Krzysztof PRADIUCH
60114 gm. Sławatycze Radosław RUDZKI
60114 gm. Sławatycze Anna SPÓLNA
60114 gm. Sławatycze Eugenia SZCZUR
60114 gm. Sławatycze Tomasz PANASIEWICZ
60114 gm. Sławatycze Danuta RABCZUK
60114 gm. Sławatycze Nina HASIUK
60114 gm. Sławatycze Sławomir ONIESZCZUK
60114 gm. Sławatycze Józef NIŚCIORUK
60114 gm. Sławatycze Dorota SOBCZUK
100707 gm. Sławno Daniel MAZUR
100707 gm. Sławno Stanisław ZDULSKI
100707 gm. Sławno Marta NOWAK-JĘDRZEJEWSKA
100707 gm. Sławno Piotr SZCZODRY
100707 gm. Sławno Sylwester CHMAL
100707 gm. Sławno Gabriela KRAJEWSKA
100707 gm. Sławno Mateusz SZUMIELEWICZ
100707 gm. Sławno Piotr BISKUP
100707 gm. Sławno Piotr CIEŚLIKIEWICZ
100707 gm. Sławno Józef KĘDZIORA
100707 gm. Sławno Agnieszka BŁASZCZYK
100707 gm. Sławno Mariusz ŚMIGIEL
100707 gm. Sławno Marek ANTOSIK
100707 gm. Sławno Grzegorz MIKUCKI
100707 gm. Sławno Paweł MORAWSKI
321306 gm. Sławno Karol BURDA
321306 gm. Sławno Marta HOŁOWATA
321306 gm. Sławno Władysław WIĘCEK
321306 gm. Sławno Łukasz WACH
321306 gm. Sławno Marzena KWIATKOWSKA-DZIK
321306 gm. Sławno Grzegorz WOŁCZEK
321306 gm. Sławno Mateusz ŁANIK
321306 gm. Sławno Anna DEREŃ
321306 gm. Sławno Lechosław SZACH
321306 gm. Sławno Jan FRANAS
321306 gm. Sławno Marek SZANEL
321306 gm. Sławno Przemysław KONWERSKI
321306 gm. Sławno Krzysztof JĘDRZEJCZYK
321306 gm. Sławno Mirosław DEMBOWY
321306 gm. Sławno Karol KRUK
321605 gm. Sławoborze Krzysztof GINIEWSKI
321605 gm. Sławoborze Justyna CHORCHOS
321605 gm. Sławoborze Jolanta KUCHARSKA
321605 gm. Sławoborze Bartłomiej TROCZYŃSKI
321605 gm. Sławoborze Waldemar KUTKOWSKI
321605 gm. Sławoborze Piotr TYMA
321605 gm. Sławoborze Dariusz SZANIAWSKI
321605 gm. Sławoborze Marcin KĘPKA
321605 gm. Sławoborze Wiesław LIS
321605 gm. Sławoborze Waldemar ŁUC
321605 gm. Sławoborze Marta MISIURA
321605 gm. Sławoborze Marek KUŹMA
321605 gm. Sławoborze Marek ZYGMUNT
321605 gm. Sławoborze Zenon PESZCZYŃSKI
321605 gm. Sławoborze Iwona PASZKO
120612 gm. Słomniki Anna MULEWICZ
120612 gm. Słomniki Krzysztof SZALENIEC
120612 gm. Słomniki Jarosław JĘDRYCHOWSKI
120612 gm. Słomniki Ewa WARDA-KASZUBA
120612 gm. Słomniki Piotr CISZEWSKI
120612 gm. Słomniki Maria JAGŁA
120612 gm. Słomniki Piotr KŁOSIŃSKI
120612 gm. Słomniki Jolanta JAMBORSKA
120612 gm. Słomniki Renata STANEK
120612 gm. Słomniki Adam PRZECHERKA
120612 gm. Słomniki Irena PODSIADŁO
120612 gm. Słomniki Bożena FURGALSKA
120612 gm. Słomniki Grzegorz PŁAŻEK
120612 gm. Słomniki Beata ŻAK
120612 gm. Słomniki Jolanta ZIARKO
80703 gm. Słońsk Roman KOLASIŃSKI
80703 gm. Słońsk Dariusz CZEREDRECKI
80703 gm. Słońsk Agnieszka JAMNIUK
80703 gm. Słońsk Władysław MATKOWSKI
80703 gm. Słońsk Jan OBARA
80703 gm. Słońsk Piotr KUDYBA
80703 gm. Słońsk Ewa GRABIŃSKA
80703 gm. Słońsk Wojciech STYBEL
80703 gm. Słońsk Adriana KOROLEWICZ
80703 gm. Słońsk Wojciech ŁOPACINSKI
80703 gm. Słońsk Łukasz ZIMMERMAN
80703 gm. Słońsk Lilla BURKIEWICZ
80703 gm. Słońsk Jolanta ROGACKA
80703 gm. Słońsk Marcin BRONKA
80703 gm. Słońsk Daniel SOZAŃSKI
120711 gm. Słopnice Marcin KĘSKA
120711 gm. Słopnice Marek KULPA
120711 gm. Słopnice Arkadiusz SZCZECINA
120711 gm. Słopnice Wojciech FARON
120711 gm. Słopnice Przemysław BIEŃ
120711 gm. Słopnice Irena KULPA
120711 gm. Słopnice Józefa BULANDA
120711 gm. Słopnice Józef CURZYDŁO
120711 gm. Słopnice Józef BEDNARCZYK
120711 gm. Słopnice Tadeusz ŚLAZYK
120711 gm. Słopnice Henryk ŚLAZYK
120711 gm. Słopnice Marian PORĘBSKI
120711 gm. Słopnice Krzysztof ŚLAZYK
120711 gm. Słopnice Józef LISZKA
120711 gm. Słopnice Elżbieta CURZYDŁO
80505 gm. Słubice Piotr GOŁDYN
80505 gm. Słubice Józef GRABOWSKI
80505 gm. Słubice Agnieszka PAKULSKA
80505 gm. Słubice Krystyna BACZYŃSKA
80505 gm. Słubice Ewa CHUSTECKA
80505 gm. Słubice Alicja PIETRZYK
80505 gm. Słubice Daniel SZURKA
80505 gm. Słubice Waldemar DUTKIEWICZ
80505 gm. Słubice Maria SKALNIAK
80505 gm. Słubice Piotr ZALISZ
80505 gm. Słubice Grzegorz CHOLEWCZYŃSKI
80505 gm. Słubice Bernard JASIEWICZ
80505 gm. Słubice Jarosław SADOWSKI
80505 gm. Słubice Rafał MAZUREK
80505 gm. Słubice Ewa GUZIK
141911 gm. Słubice Sławomir JANUSZEWSKI
141911 gm. Słubice Anna URBAŃSKA
141911 gm. Słubice Milena KAMIŃSKA
141911 gm. Słubice Teresa SITKIEWICZ
141911 gm. Słubice Piotr ZIÓŁKOWSKI
141911 gm. Słubice Krystyna WOJTALEWICZ
141911 gm. Słubice Katarzyna MILCZAREK
141911 gm. Słubice Jadwiga LEWANDOWSKA
141911 gm. Słubice Dariusz WOLIŃSKI
141911 gm. Słubice Stanisław SZYMAŃSKI
141911 gm. Słubice Jacek AMBROZIAK
141911 gm. Słubice Marek BOGIEL
141911 gm. Słubice Sylwia GÓRECKA
141911 gm. Słubice Jacek DOMŻAŁOWICZ
141911 gm. Słubice Waldemar STAŃCZAK
302306 gm. Słupca Hanna SMARZYŃSKA
302306 gm. Słupca Joanna PRZYBYLSKA
302306 gm. Słupca Agata URBANIAK
302306 gm. Słupca Mariusz SZCZEPANIAK
302306 gm. Słupca Jerzy KOPCZYŃSKI
302306 gm. Słupca Artur KUCHOWICZ
302306 gm. Słupca Kazimierz SPŁAWSKI
302306 gm. Słupca Leszek WOŹNIAK
302306 gm. Słupca Sławomir WESOŁEK
302306 gm. Słupca Łukasz GRACZYK
302306 gm. Słupca Józef WŁODARCZYK
302306 gm. Słupca Jan KUJAWA
302306 gm. Słupca Damian PIASECKI
302306 gm. Słupca Leszek MICHAŁOWICZ
302306 gm. Słupca Katarzyna BŁASZCZYK
101509 gm. Słupia Piotr KRÓLIKOWSKI
101509 gm. Słupia Marek KOTYNA
101509 gm. Słupia Roman ROSIŃSKI
101509 gm. Słupia Grażyna CHMURSKA
101509 gm. Słupia Krzysztof SZYMCZEWSKI
101509 gm. Słupia Marek PIĘCEK
101509 gm. Słupia Tomasz BACHURA
101509 gm. Słupia Karol KOSTRZEWA
101509 gm. Słupia Mateusz BELTA
101509 gm. Słupia Lucyna MARAT
101509 gm. Słupia Agnieszka GAMOŃ
101509 gm. Słupia Justyna KROC
101509 gm. Słupia Marianna NOWAK
101509 gm. Słupia Alina ZIÓŁCZYK
101509 gm. Słupia Mariusz SALAMON
260207 gm. Słupia (Jędrzejowska) Anna ŁUKASIK
260207 gm. Słupia (Jędrzejowska) Mariusz WAWRZYŁO
260207 gm. Słupia (Jędrzejowska) Krzysztof PURCHAŁA
260207 gm. Słupia (Jędrzejowska) Robert CIEŚLIŃSKI
260207 gm. Słupia (Jędrzejowska) Łukasz BIEROŃSKI
260207 gm. Słupia (Jędrzejowska) Anna ROKICKA
260207 gm. Słupia (Jędrzejowska) Grzegorz LECH
260207 gm. Słupia (Jędrzejowska) Wiesława POŚPIECH
260207 gm. Słupia (Jędrzejowska) Marzena URBAŃSKA
260207 gm. Słupia (Jędrzejowska) Józefa DZIĘCIOŁ
260207 gm. Słupia (Jędrzejowska) Wiesława KUBICKA
260207 gm. Słupia (Jędrzejowska) Krystyna SAP
260207 gm. Słupia (Jędrzejowska) Elżbieta KORNALSKA
260207 gm. Słupia (Jędrzejowska) Gustawa TRAWIŃSKA
260207 gm. Słupia (Jędrzejowska) Krzysztof SŁABOŃ
141912 gm. Słupno Władysław GRABOWSKI
141912 gm. Słupno Romana CHIRZYŃSKA
141912 gm. Słupno Jarosław ŚLIWIŃSKI
141912 gm. Słupno Janusz SZENK
141912 gm. Słupno Agnieszka KARPIŃSKA-ROSIAK
141912 gm. Słupno Tomasz PIÓRKOWSKI
141912 gm. Słupno Andrzej PIETRZAK
141912 gm. Słupno Magdalena DURNIAT
141912 gm. Słupno Anna ZALEWSKA
141912 gm. Słupno Andrzej MIODUSKI
141912 gm. Słupno Jarosław SZAŁKOWSKI
141912 gm. Słupno Piotr WĘGLIŃSKI
141912 gm. Słupno Małgorzata SAWICKA
141912 gm. Słupno Józef RĄCZKOWSKI
141912 gm. Słupno Paweł BARANOWSKI
221208 gm. Słupsk Magdalena KUL
221208 gm. Słupsk Mirosław KLEMIATO
221208 gm. Słupsk Barbara MICIO
221208 gm. Słupsk Beata JURYŚ
221208 gm. Słupsk Marian KUŻEL
221208 gm. Słupsk Zbigniew PEJS
221208 gm. Słupsk Dariusz PERLAŃSKI
221208 gm. Słupsk Katarzyna RODZIEWICZ
221208 gm. Słupsk Antoni SOBCZYK
221208 gm. Słupsk Danuta KOPACZ
221208 gm. Słupsk Marek JANKOWSKI
221208 gm. Słupsk Beata GRZECH
221208 gm. Słupsk Małgorzata BAZYK
221208 gm. Słupsk Grzegorz KONOPKA
221208 gm. Słupsk Grzegorz WINIARSKI
221311 gm. Smętowo Graniczne Stanisław LABON
221311 gm. Smętowo Graniczne Elżbieta MUSZYŃSKA
221311 gm. Smętowo Graniczne Anna PODSIADŁA
221311 gm. Smętowo Graniczne Tomasz BOBKOWSKI
221311 gm. Smętowo Graniczne Grzegorz BŁAŻEK
221311 gm. Smętowo Graniczne Michał MELKA
221311 gm. Smętowo Graniczne Katarzyna WOLSKA
221311 gm. Smętowo Graniczne Krzysztof ŻURAWSKI
221311 gm. Smętowo Graniczne Przemysław WEŁNOWSKI
221311 gm. Smętowo Graniczne Piotr PIEKARSKI
221311 gm. Smętowo Graniczne Barbara SZCZYGIEŁ
221311 gm. Smętowo Graniczne Dariusz GEŁDON
221311 gm. Smętowo Graniczne Jarosław KRZYŻANOWSKI
221311 gm. Smętowo Graniczne Adam BORYS
221311 gm. Smętowo Graniczne Małgorzata GEDOWSKA
221209 gm. Smołdzino Marlena MAKOWSKA
221209 gm. Smołdzino Beata JURAŁOWICZ
221209 gm. Smołdzino Piotr KOPINIAK
221209 gm. Smołdzino Izabela STAWICKA
221209 gm. Smołdzino Paweł KULA
221209 gm. Smołdzino Arkadiusz MILLER
221209 gm. Smołdzino Justyna POPŁAWSKA
221209 gm. Smołdzino Tomasz HAŁABURDA
221209 gm. Smołdzino Tadeusz WIETRZYŃSKI
221209 gm. Smołdzino Ewelina GAMUŁKA
221209 gm. Smołdzino Renata KNITTER
221209 gm. Smołdzino Tomasz BIELECKI
221209 gm. Smołdzino Jan FLESZER
221209 gm. Smołdzino Mariusz STOSIK
221209 gm. Smołdzino Jarosław GODAU
260507 gm. Smyków Katarzyna ROGULA
260507 gm. Smyków Dariusz JANUS
260507 gm. Smyków Bernarda CURZYTEK
260507 gm. Smyków Stanisław KOZŁOWSKI
260507 gm. Smyków Danuta JAREK
260507 gm. Smyków Andrzej PALUCH
260507 gm. Smyków Dariusz KOCHEL
260507 gm. Smyków Urszula KOCHEL
260507 gm. Smyków Beata OPARA
260507 gm. Smyków Wojciech WŁOSZCZYŃSKI
260507 gm. Smyków Mariusz STACHERA
260507 gm. Smyków Grzegorz WANAT
260507 gm. Smyków Grzegorz LESIAK
260507 gm. Smyków Robert KRAKOWIAK
260507 gm. Smyków Jerzy DUDA
141707 gm. Sobienie-Jeziory Piotr WYSZOMIRSKI
141707 gm. Sobienie-Jeziory Jerzy JANASZ
141707 gm. Sobienie-Jeziory Adam POWĄZKA
141707 gm. Sobienie-Jeziory Jan SOSNOWSKI
141707 gm. Sobienie-Jeziory Jakub KOZŁOWSKI
141707 gm. Sobienie-Jeziory Dariusz MĘTRAK
141707 gm. Sobienie-Jeziory Irena GRYLAK
141707 gm. Sobienie-Jeziory Roman KOCHANOWSKI
141707 gm. Sobienie-Jeziory Katarzyna ROZUM
141707 gm. Sobienie-Jeziory Wanda SABAŁA
141707 gm. Sobienie-Jeziory Mariusz DOMAŃSKI
141707 gm. Sobienie-Jeziory Mirosław KABALA
141707 gm. Sobienie-Jeziory Kamil CHOIM
141707 gm. Sobienie-Jeziory Joanna DĘBOWSKA
141707 gm. Sobienie-Jeziory Sławomir HERUBIN
260208 gm. Sobków Kazimierz BAWOŁ
260208 gm. Sobków Mateusz KUŚ
260208 gm. Sobków Beata SYNCERZ
260208 gm. Sobków Anna GABRYŚ
260208 gm. Sobków Wiktor STROJEK
260208 gm. Sobków Stanisław SZLEMBARSKI
260208 gm. Sobków Paweł DZIOPA
260208 gm. Sobków Marek CYMBA
260208 gm. Sobków Eugeniusz AUGUSTYN
260208 gm. Sobków Halina KUCHTA
260208 gm. Sobków Józef PYJAS
260208 gm. Sobków Danuta WÓJCICKA
260208 gm. Sobków Kamila TKACZ
260208 gm. Sobków Krzysztof HANSZKE
260208 gm. Sobków Paweł PIORUN
140311 gm. Sobolew Sławomir PAZIEWSKI
140311 gm. Sobolew Piotr SZEWCZYK
140311 gm. Sobolew Danuta BIAŁAPKO
140311 gm. Sobolew Mirosław OWCZARCZYK
140311 gm. Sobolew Rafał TALAREK
140311 gm. Sobolew Tomasz BIEŃKO
140311 gm. Sobolew Danuta BŁACHNIO
140311 gm. Sobolew Marian LIPIEC
140311 gm. Sobolew Witold PAZIEWSKI
140311 gm. Sobolew Elżbieta KOSTYRA
140311 gm. Sobolew Jan KRUPA
140311 gm. Sobolew Maria KOWALCZYK
140311 gm. Sobolew Andrzej GOLISZEWSKI
140311 gm. Sobolew Anna SOWA
140311 gm. Sobolew Mirosław ŚLIZ
22307 gm. Sobótka Waldemar KARCZEWSKI
22307 gm. Sobótka Andrzej KOCIŃSKI
22307 gm. Sobótka Irena GAJEWSKA
22307 gm. Sobótka Edyta HAJDAMOWICZ
22307 gm. Sobótka Aleksander ŁĘŻNIAK
22307 gm. Sobótka Hanna PIWOWARSKA
22307 gm. Sobótka Marzena PODESZWA
22307 gm. Sobótka Ryszard SALTARSKI
22307 gm. Sobótka Grzegorz CHRZAN
22307 gm. Sobótka Rafał KOTWICA
22307 gm. Sobótka Marek JURASZEK
22307 gm. Sobótka Danuta SZCZĘCH-DROZD
22307 gm. Sobótka Lidia SĄCZAWA
22307 gm. Sobótka Paweł LADRA
22307 gm. Sobótka Iwona CZYŻ
142807 gm. Sochaczew Sławomir ZIELIŃSKI
142807 gm. Sochaczew Zbigniew GRABOWSKI
142807 gm. Sochaczew Agnieszka OFFERCZAK-CIURA
142807 gm. Sochaczew Agnieszka MALIK
142807 gm. Sochaczew Gabriel KRAKOWIAK
142807 gm. Sochaczew Zdzisław GÓRECKI
142807 gm. Sochaczew Grzegorz NITEK
142807 gm. Sochaczew Dominika MISIAK
142807 gm. Sochaczew Czesław ĆWIKLIŃSKI
142807 gm. Sochaczew Dorota BOREK
142807 gm. Sochaczew Anna ŻAKOWSKA
142807 gm. Sochaczew Mirosław NOWAK
142807 gm. Sochaczew Rita NAGŁOWSKA
142807 gm. Sochaczew Wiesław SKÓRA
142807 gm. Sochaczew Magdalena KRAJEWSKA
142011 gm. Sochocin Elżbieta OLSZEWSKA
142011 gm. Sochocin Monika MAKOWSKA-CHOJNACKA
142011 gm. Sochocin Łukasz SZABRAŃSKI
142011 gm. Sochocin Jolanta KOCHANOWSKA
142011 gm. Sochocin Krzysztof DZIĘGIELEWSKI
142011 gm. Sochocin Anna GIRANOWSKA
142011 gm. Sochocin Wacław RUTKOWSKI
142011 gm. Sochocin Lucyna JANKIEWICZ
142011 gm. Sochocin Zbigniew GONTAREK
142011 gm. Sochocin Jakub GBURZYŃSKI
142011 gm. Sochocin Wincenty STAŃCZAK
142011 gm. Sochocin Stanisław KWIATKOWSKI
142011 gm. Sochocin Radosław DOBRSKI
142011 gm. Sochocin Sławomir GWIAZDOWSKI
142011 gm. Sochocin Dariusz KUJAWSKI
101806 gm. Sokolniki Agnieszka KADŁUBEK
101806 gm. Sokolniki Marek MAŁECKI
101806 gm. Sokolniki Dariusz KOWALEWSKI
101806 gm. Sokolniki Bartosz GÓRKA
101806 gm. Sokolniki Roman JAGIELSKI
101806 gm. Sokolniki Antoni OTOROWSKI
101806 gm. Sokolniki Zdzisław MIELCZAREK
101806 gm. Sokolniki Zbigniew KOWALCZYK
101806 gm. Sokolniki Jarosław REMBECKI
101806 gm. Sokolniki Radosław SZKUDLAREK
101806 gm. Sokolniki Grzegorz KOWALCZYK
101806 gm. Sokolniki Rafał PRUKOP
101806 gm. Sokolniki Bogdan STANEK
101806 gm. Sokolniki Tomasz ROSIŃSKI
101806 gm. Sokolniki Rafał LASOTA
181611 gm. Sokołów Małopolski Bogdan SIDOR
181611 gm. Sokołów Małopolski Piotr HOLDENMAJER
181611 gm. Sokołów Małopolski Sławomir OŻÓG
181611 gm. Sokołów Małopolski Paweł RUSIN
181611 gm. Sokołów Małopolski Andrzej KURYŚ
181611 gm. Sokołów Małopolski Paweł KIDA
181611 gm. Sokołów Małopolski Mieczysław KOBIERNIK
181611 gm. Sokołów Małopolski Marek BURSZTA
181611 gm. Sokołów Małopolski Anna KRASKA
181611 gm. Sokołów Małopolski Jan JODŁOWSKI
181611 gm. Sokołów Małopolski Henryk KRASKA
181611 gm. Sokołów Małopolski Edward PIKOR
181611 gm. Sokołów Małopolski Zbigniew GIELAROWSKI
181611 gm. Sokołów Małopolski Jerzy JEDYNAK
181611 gm. Sokołów Małopolski Marian KRZYŚKO
142908 gm. Sokołów Podlaski Dariusz OLUCHA
142908 gm. Sokołów Podlaski Wojciech KOWALCZYK
142908 gm. Sokołów Podlaski Rafał PODNIESIŃSKI
142908 gm. Sokołów Podlaski Grzegorz NIEWIŃSKI
142908 gm. Sokołów Podlaski Krystyna NOWAK
142908 gm. Sokołów Podlaski Dariusz WYCECH
142908 gm. Sokołów Podlaski Maciej KOMYCZ
142908 gm. Sokołów Podlaski Piotr FILIPEK
142908 gm. Sokołów Podlaski Łukasz ŻOCHOWSKI
142908 gm. Sokołów Podlaski Krystyna GREGORCZYK
142908 gm. Sokołów Podlaski Wiesław ŻELAZOWSKI
142908 gm. Sokołów Podlaski Jan PIETRANIK
142908 gm. Sokołów Podlaski Krystyna ROSIAK
142908 gm. Sokołów Podlaski Paweł SOBOLEWSKI
142908 gm. Sokołów Podlaski Marek PSKIET
201308 gm. Sokoły Tomasz CIMASZEWSKI
201308 gm. Sokoły Maria KRYSIEWICZ
201308 gm. Sokoły Piotr ŁAPIŃSKI
201308 gm. Sokoły Radosław TRUSKOLAWSKI
201308 gm. Sokoły Marek CZAJKOWSKI
201308 gm. Sokoły Janusz GRABOWSKI
201308 gm. Sokoły Grzegorz IDŹKOWSKI
201308 gm. Sokoły Tomasz KRUSZEWSKI
201308 gm. Sokoły Krzysztof GRABOWSKI
201308 gm. Sokoły Piotr KOMAR
201308 gm. Sokoły Wojciech CZAJKOWSKI
201308 gm. Sokoły Adam CZARNOWSKI
201308 gm. Sokoły Jadwiga SIENIAWSKA
201308 gm. Sokoły Kacper SZORC
201308 gm. Sokoły Hanna ZARZECKA
201108 gm. Sokółka Daniel SUPRONIK
201108 gm. Sokółka Helena KOZŁOWSKA
201108 gm. Sokółka Piotr KUŁAKOWSKI
201108 gm. Sokółka Krzysztof SZCZEBIOT
201108 gm. Sokółka Piotr KIRPSZA
201108 gm. Sokółka Helena CZAPLEJEWICZ
201108 gm. Sokółka Michał TOCHWIN
201108 gm. Sokółka Piotr BUJWICKI
201108 gm. Sokółka Jadwiga BIENIUSIEWICZ
201108 gm. Sokółka Maria BUDROWSKA
201108 gm. Sokółka Robert RYBIŃSKI
201108 gm. Sokółka Piotr BOROWSKI
201108 gm. Sokółka Ewa KULIKOWSKA
201108 gm. Sokółka Jarosław SAWOŃ
201108 gm. Sokółka Ewa KARCZEWSKA
201108 gm. Sokółka Tomasz TOLKO
201108 gm. Sokółka Karol PUSZKO
201108 gm. Sokółka Karol KROKOS
201108 gm. Sokółka Wojciech CZABATOROWICZ
201108 gm. Sokółka Andrzej KIRPSZA
201108 gm. Sokółka Jarosław PANASIUK
40308 gm. Solec Kujawski Tadeusz SZCZEPAŃSKI
40308 gm. Solec Kujawski Andrzej BĄBKA
40308 gm. Solec Kujawski Beata KOŁOTA
40308 gm. Solec Kujawski Alicja ŻAGUŃ
40308 gm. Solec Kujawski Adam MICHALAK
40308 gm. Solec Kujawski Tomasz RUDNY
40308 gm. Solec Kujawski Szymon RACZYŃSKI
40308 gm. Solec Kujawski Grażyna BIENIEK
40308 gm. Solec Kujawski Justyna GAPSKA
40308 gm. Solec Kujawski Mariusz DAMRAT
40308 gm. Solec Kujawski Agnieszka DORAWA
40308 gm. Solec Kujawski Tomasz PACEK
40308 gm. Solec Kujawski Bartłomiej CZAKI
40308 gm. Solec Kujawski Marzanna SZEWCZYK
40308 gm. Solec Kujawski Dariusz CHOJNACKI
140906 gm. Solec nad Wisłą Michał WOJTAL
140906 gm. Solec nad Wisłą Elżbieta SKALIŃSKA
140906 gm. Solec nad Wisłą Zbigniew CHMIELNICKI
140906 gm. Solec nad Wisłą Marek MAZUREK
140906 gm. Solec nad Wisłą Szymon GAŁEK
140906 gm. Solec nad Wisłą Tadeusz SZCZERBA
140906 gm. Solec nad Wisłą Wiesława WIŚNIEWSKA
140906 gm. Solec nad Wisłą Grzegorz KOWALSKI
140906 gm. Solec nad Wisłą Tomasz BUBNIK
140906 gm. Solec nad Wisłą Wioletta ZUBAŁA
140906 gm. Solec nad Wisłą Wacław ZAJĄC
140906 gm. Solec nad Wisłą Ryszard CHMIELNICKI
140906 gm. Solec nad Wisłą Jakub JÓŹWIK
140906 gm. Solec nad Wisłą Krzysztof WOŹNIAK
140906 gm. Solec nad Wisłą Dariusz MATUSKA
TAGI:
 
KOMENTARZE: 0 PRZEJDŹ NA FORUM

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

 
newsletter

TAGI

PARTNERZY 


  Związek Gmin Wiejskich  

KONTAKT
Polska Agencja Prasowa SA
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (+48 22) 509 22 22
Faks: (+48 22) 509 22 34
REDAKCJA SERWISU SAMORZĄDOWEGO PAP
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (22) 509 29 25
Faks: (22) 509 23 72, (22) 509 22 20
e-mail: samorzad@pap.pl
e-mail klubowy: klub@pap.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
Rafał Szafrański
Tel.: (22) 509 27 03
Kom.: 722 202 428
r.szafranski@pap.pl
PAP Copyright © PAP SA 2013 .
Redakcja  |  O portalu  |  Licencje  |  Polityka Prywatności  |  v 1.4.25