facebook RSS # #

22.09.2019 01:15

Polska Agencja Prasowa Serwis Samorządowy
 
2018-11-06 12:57       aktualizacja: 2018-11-06 15:34       AKTY PRAWNE
  A A A

Nazwiska radnych-elektów do rad gmin część 6

Kod jednostki Jednostka terytorialna Imię Nazwisko
260105 gm. Solec-Zdrój Marek KASPERKOWICZ
260105 gm. Solec-Zdrój Teresa SOWULA
260105 gm. Solec-Zdrój Marian MASTALIŃSKI
260105 gm. Solec-Zdrój Łukasz MADEJ
260105 gm. Solec-Zdrój Jan POWROŹNIK
260105 gm. Solec-Zdrój Paweł KOŹBIAŁ
260105 gm. Solec-Zdrój Eryk GRABOWSKI
260105 gm. Solec-Zdrój Włodzimierz GRABDA
260105 gm. Solec-Zdrój Paweł PATRZAŁEK
260105 gm. Solec-Zdrój Marcin NUREK
260105 gm. Solec-Zdrój Grzegorz LASAK
260105 gm. Solec-Zdrój Paweł FORTUNA
260105 gm. Solec-Zdrój Stanisław ŻELAZNY
260105 gm. Solec-Zdrój Marcin OSZYWA
260105 gm. Solec-Zdrój Renata DOMAŃSKA
182105 gm. Solina Marek JUSZCZYK
182105 gm. Solina Mariusz KALINIEWICZ
182105 gm. Solina Lucyna KRUK
182105 gm. Solina Anna JANOCHA
182105 gm. Solina Władysław CIENKI
182105 gm. Solina Helena SZAL
182105 gm. Solina Henryk RAFALSKI
182105 gm. Solina Tadeusz KARDASZ
182105 gm. Solina Lucjan MATUSZEWSKI
182105 gm. Solina Halina MRZYGŁÓD
182105 gm. Solina Ryszard WRONOWSKI
182105 gm. Solina Józef WRONOWSKI
182105 gm. Solina Szczepan PĄCZEK
182105 gm. Solina Lucyna WASYLEWICZ
182105 gm. Solina Renata WRONOWSKA
143504 gm. Somianka Robert RAKOWSKI
143504 gm. Somianka Jacek KUCHTA
143504 gm. Somianka Tadeusz KOKOSZKA
143504 gm. Somianka Hanna GŁÓWCZYK
143504 gm. Somianka Beata POLAK
143504 gm. Somianka Adam CIACH
143504 gm. Somianka Krzysztof RAKOWSKI
143504 gm. Somianka Bogumił GAJEWSKI
143504 gm. Somianka Aldona ZALEWSKA
143504 gm. Somianka Marcin PACHULSKI
143504 gm. Somianka Anna KOWALSKA
143504 gm. Somianka Daniel MRÓZ
143504 gm. Somianka Anna CZYŻ
143504 gm. Somianka Krzysztof LEWANDOWSKI
143504 gm. Somianka Barbara SUCHECKA
220505 gm. Somonino Edmund ARMATOWSKI
220505 gm. Somonino Roman POTRYKUS
220505 gm. Somonino Krzysztof STENCEL
220505 gm. Somonino Karol WĘSIORA
220505 gm. Somonino Stanisław LIHS
220505 gm. Somonino Marek PACZOSKA
220505 gm. Somonino Dorota ELAS
220505 gm. Somonino Adam WOJTALA
220505 gm. Somonino Leszek MALISZEWSKI
220505 gm. Somonino Jarosław USTOWSKI
220505 gm. Somonino Marcin RYBAKOWSKI
220505 gm. Somonino Gerard TREPCZYK
220505 gm. Somonino Wiesław FORMELA
220505 gm. Somonino Andrzej SOŁTYSEK
220505 gm. Somonino Zbigniew NADOLSKI
301010 gm. Sompolno Roman ADAMCZAK
301010 gm. Sompolno Edyta IMBIORKIEWICZ
301010 gm. Sompolno Piotr WEŁNICKI
301010 gm. Sompolno Michalina TRAWIŃSKA
301010 gm. Sompolno Andrzej PRĘTNICKI
301010 gm. Sompolno Grzegorz DRABIŃSKI
301010 gm. Sompolno Mirosław KOWALSKI
301010 gm. Sompolno Krzysztof PIASECKI
301010 gm. Sompolno Jan SZKUDLAREK
301010 gm. Sompolno Ryszard NOWAKOWSKI
301010 gm. Sompolno Karol MALINOWSKI
301010 gm. Sompolno Żaneta LASOTA
301010 gm. Sompolno Mariola WOJCIECHOWSKA
301010 gm. Sompolno Ewa MAJCHRZAK
301010 gm. Sompolno Jerzy ZIELIŃSKI
140209 gm. Sońsk Stanisław DYONIZIAK
140209 gm. Sońsk Waldemar GEBERT
140209 gm. Sońsk Ewa MARUSZEWSKA
140209 gm. Sońsk Dominika TETKOWSKA
140209 gm. Sońsk Eugeniusz BOROWY
140209 gm. Sońsk Wiesław PIOTROWICZ
140209 gm. Sońsk Michał PAWLAK
140209 gm. Sońsk Małgorzata GRABOWSKA
140209 gm. Sońsk Zenon GRABOWSKI
140209 gm. Sońsk Tadeusz WODZYŃSKI
140209 gm. Sońsk Krystyna ŚLUSARSKA
140209 gm. Sońsk Alicja BRUKWICZ
140209 gm. Sońsk Eugeniusz OWCZARCZYK
140209 gm. Sońsk Grzegorz MUSZYŃSKI
140209 gm. Sońsk Dariusz DZIERZĘCKI
281005 gm. Sorkwity Mariola PLICHTA
281005 gm. Sorkwity Danuta KOZAK-ŁAWIŃSKA
281005 gm. Sorkwity Zuzanna ŚWINIARSKA
281005 gm. Sorkwity Maria GAŁĄZKA
281005 gm. Sorkwity Barbara ZMITROWICZ-WISZNIEWSKA
281005 gm. Sorkwity Stanisław OCHNIK
281005 gm. Sorkwity Roman WARMIŃSKI
281005 gm. Sorkwity Justyna GAŁKA
281005 gm. Sorkwity Cezary PIOTROWSKI
281005 gm. Sorkwity Mirosława KRÓL
281005 gm. Sorkwity Sylwester KSIĄŻKIEWICZ
281005 gm. Sorkwity Janina ŁUKASZUK
281005 gm. Sorkwity Zygmunt DUDA
281005 gm. Sorkwity Marcin KRYSIAK
281005 gm. Sorkwity Manfred ZEMBOWSKI
61307 gm. Sosnowica Mariusz HOŁOWIENIEC
61307 gm. Sosnowica Barbara DOROŻYŃSKA
61307 gm. Sosnowica Katarzyna STANIAK
61307 gm. Sosnowica Wojciech CZEKALSKI
61307 gm. Sosnowica Maciej OSIELENIEC
61307 gm. Sosnowica Stanisław BANCERZ
61307 gm. Sosnowica Małgorzata KOŁODZIEJ
61307 gm. Sosnowica Maria MAJEWSKA
61307 gm. Sosnowica Jacek MITRUK
61307 gm. Sosnowica Henryk GRZEGORCZYK
61307 gm. Sosnowica Robert GRZYWACZEWSKI
61307 gm. Sosnowica Marek CHIBOWSKI
61307 gm. Sosnowica Mariola MUZYKA
61307 gm. Sosnowica Robert WÓJTOWICZ
61307 gm. Sosnowica Krystyna ŻÓŁKOWSKA
60115 gm. Sosnówka Edyta SOKOŁOWSKA
60115 gm. Sosnówka Tomasz WAWRYSZUK
60115 gm. Sosnówka Dorota MITRUK
60115 gm. Sosnówka Wiesław KALINOWSKI
60115 gm. Sosnówka Maciej DACEWICZ
60115 gm. Sosnówka Władysław CHILCZUK
60115 gm. Sosnówka Krzysztof BRUCZUK
60115 gm. Sosnówka Marcin TKACZUK
60115 gm. Sosnówka Krystyna PAWLIK
60115 gm. Sosnówka Barbara HOŁOWIENIEC
60115 gm. Sosnówka Kamil WEGIERA
60115 gm. Sosnówka Karol ŻARKIEWICZ
60115 gm. Sosnówka Piotr CHILCZUK
60115 gm. Sosnówka Mieczysław KARPIUK
60115 gm. Sosnówka Jan PILIPIUK
240506 gm. Sośnicowice Irena MUSIOŁ
240506 gm. Sośnicowice Anna MARGOŚ-LISIK
240506 gm. Sośnicowice Brygida HOSZ
240506 gm. Sośnicowice Rafał GARBACZ
240506 gm. Sośnicowice Klaudiusz MATYSIK
240506 gm. Sośnicowice Henryk GOLDMAN
240506 gm. Sośnicowice Lucyna TISCHBIEREK
240506 gm. Sośnicowice Dorota JĘDRZYCA-SKOBERLA
240506 gm. Sośnicowice Andrzej WIADERNY
240506 gm. Sośnicowice Sonia LEDWOŃ
240506 gm. Sośnicowice Małgorzata WOSIEK
240506 gm. Sośnicowice Aleksandra FRANIK
240506 gm. Sośnicowice Bernard WILCZEK
240506 gm. Sośnicowice Regina BARGIEL
240506 gm. Sośnicowice Józef GLAGLA
301708 gm. Sośnie Michał DUSZYŃSKI
301708 gm. Sośnie Radosław BOJARCZUK
301708 gm. Sośnie Tomasz CHMIELECKI
301708 gm. Sośnie Anna KAHLA
301708 gm. Sośnie Mariola ŚRÓDKA
301708 gm. Sośnie Bronisław KRAWIEC
301708 gm. Sośnie Robert FRANKOWSKI
301708 gm. Sośnie Dominik GROBELNY
301708 gm. Sośnie Zbigniew KISIŃSKI
301708 gm. Sośnie Stanisław KAŁUŻA
301708 gm. Sośnie Paweł KOŁECZKO
301708 gm. Sośnie Jan RAFALSKI
301708 gm. Sośnie Andrzej MUS
301708 gm. Sośnie Mirosław OSTOJAK
301708 gm. Sośnie Adam MIELCAREK
41303 gm. Sośno Mirosław DOMINIAK
41303 gm. Sośno Ryszard BADZIŃSKI
41303 gm. Sośno Wanda GACKOWSKA
41303 gm. Sośno Marta MATUSZAK
41303 gm. Sośno Witold STECKIEWICZ
41303 gm. Sośno Anna DUBIEŃSKA
41303 gm. Sośno Jarosław ŻARCZYŃSKI
41303 gm. Sośno Krystyna WĄSIK
41303 gm. Sośno Marzena GÓRSKA
41303 gm. Sośno Mariusz KUSZEWSKI
41303 gm. Sośno Dawid SZWAJCA
41303 gm. Sośno Henryk WARDZIŃSKI
41303 gm. Sośno Maria PIEŃKOWSKA
41303 gm. Sośno Wioletta PACEK
41303 gm. Sośno Iwona SERÓWKA
61006 gm. Spiczyn Magdalena DOMAŃSKA
61006 gm. Spiczyn Maria KASPRZYCKA
61006 gm. Spiczyn Bolesław KARPIŃSKI
61006 gm. Spiczyn Artur ZGIERSKI
61006 gm. Spiczyn Karolina SARACYN
61006 gm. Spiczyn Agnieszka KRZYSIAK
61006 gm. Spiczyn Adam KRZYSIAK
61006 gm. Spiczyn Piotr BIEDAK
61006 gm. Spiczyn Sławomir SŁOMKA
61006 gm. Spiczyn Artur BARCZAK
61006 gm. Spiczyn Natalia DUDEK
61006 gm. Spiczyn Paulina KLEPKA
61006 gm. Spiczyn Łukasz LIBERA
61006 gm. Spiczyn Daniel KOTOWSKI
61006 gm. Spiczyn Joanna GĄSIOR
121113 gm. Spytkowice Stanisław SOPATA
121113 gm. Spytkowice Kazimiera SUTOR
121113 gm. Spytkowice Robert TRYBUŁA
121113 gm. Spytkowice Paweł LENART
121113 gm. Spytkowice Henryk WĘGLARCZYK
121113 gm. Spytkowice Elżbieta BRYNKUS
121113 gm. Spytkowice Lucyna TRZOP
121113 gm. Spytkowice Andrzej TRZOP
121113 gm. Spytkowice Kazimierz BLAŃDA
121113 gm. Spytkowice Wiesław CZERNIAWSKI
121113 gm. Spytkowice Andrzej ŁUKASZKA
121113 gm. Spytkowice Franciszek MURZAŃSKI
121113 gm. Spytkowice Józef KOŚCIELNIAK
121113 gm. Spytkowice Marta PAWLIK
121113 gm. Spytkowice Jan STACHURA
121806 gm. Spytkowice Marian SZEWCZYK
121806 gm. Spytkowice Arkadiusz GODEK
121806 gm. Spytkowice Arkadiusz STAŃCZYK
121806 gm. Spytkowice Szymon PIÓRKOWSKI
121806 gm. Spytkowice Andrzej NOWOTARSKI
121806 gm. Spytkowice Krzysztof GIEREK
121806 gm. Spytkowice Marek NOWAK
121806 gm. Spytkowice Mateusz PRZEJCZOWSKI
121806 gm. Spytkowice Jan CHLEBICKI
121806 gm. Spytkowice Andrzej KOZIOŁ
121806 gm. Spytkowice Władysław MOCNIAK
121806 gm. Spytkowice Jerzy PIÓROWSKI
121806 gm. Spytkowice Helena MAMOŃ
121806 gm. Spytkowice Krzysztof BYRSKI
121806 gm. Spytkowice Stanisław MAŚLONA
280806 gm. Srokowo Małgorzata DWULAT
280806 gm. Srokowo Krzysztof MOŚCICKI
280806 gm. Srokowo Maciej KURIATA
280806 gm. Srokowo Teresa KRASUCKA
280806 gm. Srokowo Henryk FLIS
280806 gm. Srokowo Marek STACHURSKI
280806 gm. Srokowo Jarosław STANICKI
280806 gm. Srokowo Andrzej KURIATA
280806 gm. Srokowo Marek WAWER
280806 gm. Srokowo Agnieszka GAJOWNICZEK
280806 gm. Srokowo Cezary BOROCH
280806 gm. Srokowo Piotr DZIADOŃ
280806 gm. Srokowo Józef ŁASTÓWKA
280806 gm. Srokowo Wojciech PRAWECKI
280806 gm. Srokowo Renata MENDALA
61107 gm. Stanin Zofia CZUBEK
61107 gm. Stanin Piotr SKWAREK
61107 gm. Stanin Mariusz STĘPNIEWSKI
61107 gm. Stanin Andrzej WIĄCEK
61107 gm. Stanin Paweł KOMOREK
61107 gm. Stanin Witold WARDAK
61107 gm. Stanin Aneta WITKOWSKA
61107 gm. Stanin Łukasz STĘPNIEWSKI
61107 gm. Stanin Katarzyna GRYCZKA
61107 gm. Stanin Jadwiga WARDAK
61107 gm. Stanin Krystyna REDZIK
61107 gm. Stanin Arkadiusz MICHALAK
61107 gm. Stanin Marcin SIEMIONEK
61107 gm. Stanin Sabina ROSIŃSKA
61107 gm. Stanin Waldemar WALO
141214 gm. Stanisławów Dariusz KRASZEWSKI
141214 gm. Stanisławów Paweł PRUS
141214 gm. Stanisławów Stanisław SZCZEPAŃSKI
141214 gm. Stanisławów Elżbieta KRÓL
141214 gm. Stanisławów Arkadiusz REDING
141214 gm. Stanisławów Robert RURKA
141214 gm. Stanisławów Janina WESELIŃSKA
141214 gm. Stanisławów Waldemar CZAPLICKI
141214 gm. Stanisławów Krzysztof KUĆ
141214 gm. Stanisławów Waldemar ZBYTEK
141214 gm. Stanisławów Paweł KOWALCZYK
141214 gm. Stanisławów Michał CUDNY
141214 gm. Stanisławów Piotr MATUSIK
141214 gm. Stanisławów Andrzej KOWALCZYK
141214 gm. Stanisławów Zygmunt OCHMAN
141913 gm. Stara Biała Mariusz DOWNAROWICZ
141913 gm. Stara Biała Małgorzata LEWANDOWSKA
141913 gm. Stara Biała Hubert MURAWSKI
141913 gm. Stara Biała Marek KRAJEWSKI
141913 gm. Stara Biała Agnieszka MALANOWSKA
141913 gm. Stara Biała Tomasz BĘTLEJEWSKI
141913 gm. Stara Biała Iwona KRASKA
141913 gm. Stara Biała Jacek PORTALSKI
141913 gm. Stara Biała Mirosława WOJTALEWICZ
141913 gm. Stara Biała Krzysztof PORTALSKI
141913 gm. Stara Biała Monika PRZYCZKA
141913 gm. Stara Biała Zbigniew TRUCHLEWSKI
141913 gm. Stara Biała Adam PAWŁOWSKI
141913 gm. Stara Biała Monika TUROWSKA-BURCZYŃSKA
141913 gm. Stara Biała Jan SIERADZKI
140104 gm. Stara Błotnica Jakub KACZOREK
140104 gm. Stara Błotnica Irmina NUREK
140104 gm. Stara Błotnica Roman POPOWICZ
140104 gm. Stara Błotnica Damian BOCZEK
140104 gm. Stara Błotnica Dariusz ZAMKOWSKI
140104 gm. Stara Błotnica Tomasz JURCZAK
140104 gm. Stara Błotnica Andrzej PAŁCZYŃSKI
140104 gm. Stara Błotnica Piotr WÓJCIK
140104 gm. Stara Błotnica Karol RUPNIEWSKI
140104 gm. Stara Błotnica Bożena GRYZ
140104 gm. Stara Błotnica Mirosław BARSZCZ
140104 gm. Stara Błotnica Teodora MOSKWA
140104 gm. Stara Błotnica Leszek SZCZEPANOWSKI
140104 gm. Stara Błotnica Jan UTKOWSKI
140104 gm. Stara Błotnica Marek SZYMAŃSKI
321409 gm. Stara Dąbrowa Emilia BIAŁY
321409 gm. Stara Dąbrowa Iwona JESZKE
321409 gm. Stara Dąbrowa Elżbieta MAJDZIŃSKA
321409 gm. Stara Dąbrowa Ewa ŚMIGIELSKA
321409 gm. Stara Dąbrowa Artur KRASUCKI
321409 gm. Stara Dąbrowa Krzysztof BARTNICKI
321409 gm. Stara Dąbrowa Krystyna DONIECKA
321409 gm. Stara Dąbrowa Edyta JACEWICZ
321409 gm. Stara Dąbrowa Remigiusz MARIAŃSKI
321409 gm. Stara Dąbrowa Dariusz WOJNAS
321409 gm. Stara Dąbrowa Dorota BILSKA
321409 gm. Stara Dąbrowa Bartosz MILCZAREK
321409 gm. Stara Dąbrowa Iwona TYWONIUK
321409 gm. Stara Dąbrowa Tomasz OGONOWSKI
321409 gm. Stara Dąbrowa Joanna JURCZYŃSKA
20609 gm. Stara Kamienica Katarzyna ANDRZEJEWSKA
20609 gm. Stara Kamienica Henryka SKOREK
20609 gm. Stara Kamienica Marzena KULCZYK
20609 gm. Stara Kamienica Zbigniew LIPIŃSKI
20609 gm. Stara Kamienica Józef MATUSZAK
20609 gm. Stara Kamienica Elwira GABOREC
20609 gm. Stara Kamienica Renata MALINOWSKA
20609 gm. Stara Kamienica Sławomir DOBOSZ
20609 gm. Stara Kamienica Sławomir PAJĄK
20609 gm. Stara Kamienica Anastazja MAKARO
20609 gm. Stara Kamienica Ewa PUCH
20609 gm. Stara Kamienica Mariola ZAWADZKA
20609 gm. Stara Kamienica Bożena MIELNICZUK
20609 gm. Stara Kamienica Jolanta KUCZEWSKA
20609 gm. Stara Kamienica Michał SIKORSKI
220608 gm. Stara Kiszewa Krystyna CZAPIEWSKA
220608 gm. Stara Kiszewa Bogumiła ROGOWSKA
220608 gm. Stara Kiszewa Jerzy DOLNY
220608 gm. Stara Kiszewa Karol WOŁOSZYK
220608 gm. Stara Kiszewa Jan HINTZ
220608 gm. Stara Kiszewa Irena TREDER
220608 gm. Stara Kiszewa Janusz JERECZEK
220608 gm. Stara Kiszewa Janusz NOWAKOWSKI
220608 gm. Stara Kiszewa Mieczysław KRAUZE
220608 gm. Stara Kiszewa Tadeusz KASPRZYCKI
220608 gm. Stara Kiszewa Jan BŁASZCZYK
220608 gm. Stara Kiszewa Joanna KNOPA-KREFT
220608 gm. Stara Kiszewa Mateusz ADAMCZYK
220608 gm. Stara Kiszewa Michał BRANDT
220608 gm. Stara Kiszewa Adam SULEWSKI
141006 gm. Stara Kornica Jacek KULESZA
141006 gm. Stara Kornica Piotr KIRYLUK
141006 gm. Stara Kornica Mateusz LESZCZYŃSKI
141006 gm. Stara Kornica Krzysztof GAWŁOWSKI
141006 gm. Stara Kornica Piotr PIECZYŃSKI
141006 gm. Stara Kornica Stanisław MACIEJUK
141006 gm. Stara Kornica Zofia SZPURA
141006 gm. Stara Kornica Dariusz STEPCZUK
141006 gm. Stara Kornica Eugeniusz BRZEZICKI
141006 gm. Stara Kornica Marek MICHALUK
141006 gm. Stara Kornica Tadeusz ILCZUK
141006 gm. Stara Kornica Maciej CHRASZCZ
141006 gm. Stara Kornica Mateusz JÓŹWIUK
141006 gm. Stara Kornica Maciej GOLWIEJ
141006 gm. Stara Kornica Ignacy JANCZUK
240416 gm. Starcza Beata WAWRZKÓW
240416 gm. Starcza Mariola MARKOWSKA
240416 gm. Starcza Danuta SZYJA
240416 gm. Starcza Krzysztof MUSIK
240416 gm. Starcza Ewa JĘDRZEJEWSKA
240416 gm. Starcza Henryk ŻAK
240416 gm. Starcza Zbigniew SIREK
240416 gm. Starcza Agnieszka LISZCZYK
240416 gm. Starcza Wanda KUZIOROWICZ
240416 gm. Starcza Zdzisław KAMIŃSKI
240416 gm. Starcza Sylwia JAKSIK-SZYJA
240416 gm. Starcza Janina MIGLUS
240416 gm. Starcza Wojciech TRELA
240416 gm. Starcza Maryla WAWRZYŃCZAK
240416 gm. Starcza Małgorzata DUKAT
143207 gm. Stare Babice Ewa KAWCZYŃSKA
143207 gm. Stare Babice Leszek POBORCZYK
143207 gm. Stare Babice Jerzy PIĘTOCHA
143207 gm. Stare Babice Radosław KARPIŃSKI
143207 gm. Stare Babice Lucyna SKRZECZKOWSKA
143207 gm. Stare Babice Michał STARNOWSKI
143207 gm. Stare Babice Dariusz SOBCZAK
143207 gm. Stare Babice Marta PAMIĘTA
143207 gm. Stare Babice Paweł KARCZMAREK
143207 gm. Stare Babice Kazimierz LADE
143207 gm. Stare Babice Henryk KUNCEWICZ
143207 gm. Stare Babice Sławomir SUMKA
143207 gm. Stare Babice Dorota ZWOLIŃSKA
143207 gm. Stare Babice Remigiusz FIJOŁEK
143207 gm. Stare Babice Krzysztof SZUBA
22107 gm. Stare Bogaczowice Lucyna KRÓL
22107 gm. Stare Bogaczowice Rodryg ŚWITEŃKI
22107 gm. Stare Bogaczowice Justyna SOBOTA
22107 gm. Stare Bogaczowice Ariel ZARZECZNY
22107 gm. Stare Bogaczowice Marcin UCHMANOWICZ
22107 gm. Stare Bogaczowice Aneta RAJCA
22107 gm. Stare Bogaczowice Arkadiusz KARCZMARZ
22107 gm. Stare Bogaczowice Nina STAŃKO
22107 gm. Stare Bogaczowice Emilia KMIECIK
22107 gm. Stare Bogaczowice Izabela KAMIŃSKA
22107 gm. Stare Bogaczowice Daniel MIKULSKI
22107 gm. Stare Bogaczowice Marzena DATA
22107 gm. Stare Bogaczowice Tomasz PRYCZEK
22107 gm. Stare Bogaczowice Alicja STĘPNIK
22107 gm. Stare Bogaczowice Edward PODGÓRSKI
320607 gm. Stare Czarnowo Piotr PACZKOWSKI
320607 gm. Stare Czarnowo Kazimierz BEJNAROWICZ
320607 gm. Stare Czarnowo Renata MARCZEWSKA
320607 gm. Stare Czarnowo Marcin DRWAL
320607 gm. Stare Czarnowo Mieczysław DUDZIŃSKI
320607 gm. Stare Czarnowo Dariusz RUSZCZYCKI
320607 gm. Stare Czarnowo Damian RABENDA
320607 gm. Stare Czarnowo Bożena FRONCALA
320607 gm. Stare Czarnowo Tadeusz BAS
320607 gm. Stare Czarnowo Krzysztof POPEK
320607 gm. Stare Czarnowo Leokadia MOŹDZIERZEWSKA
320607 gm. Stare Czarnowo Artur FLORCZAK
320607 gm. Stare Czarnowo Władysław KAŁUCKI
320607 gm. Stare Czarnowo Alina PRZYBYSZ
320607 gm. Stare Czarnowo Zenon RÓG
280505 gm. Stare Juchy Stanisław PIELA
280505 gm. Stare Juchy Matylda STASIŁOWICZ
280505 gm. Stare Juchy Paweł ANULEWICZ
280505 gm. Stare Juchy Wiesława KORONKIEWICZ
280505 gm. Stare Juchy Kazimierz WASZKIELEWICZ
280505 gm. Stare Juchy Andrzej TOKARZEWSKI
280505 gm. Stare Juchy Mariusz OSEWSKI
280505 gm. Stare Juchy Robert KOZŁOWSKI
280505 gm. Stare Juchy Beata WESOŁOWSKA
280505 gm. Stare Juchy Wanda HANUSKO
280505 gm. Stare Juchy Michał KARPOWICZ
280505 gm. Stare Juchy Zbigniew IMIERSKI
280505 gm. Stare Juchy Elżbieta KWIATKOWSKA
280505 gm. Stare Juchy Krzysztof JASZCZUROWSKI
280505 gm. Stare Juchy Zbigniew PAHL
80603 gm. Stare Kurowo Romuald BILIŃSKI
80603 gm. Stare Kurowo Justyna WINNICKA
80603 gm. Stare Kurowo Krzysztof SANOCKI
80603 gm. Stare Kurowo Jacek CHĘCIŃSKI
80603 gm. Stare Kurowo Adam BOGDAN
80603 gm. Stare Kurowo Anna ŚWIERCZEWSKA
80603 gm. Stare Kurowo Mieczysław SIENKIEWICZ
80603 gm. Stare Kurowo Zenon PUBANZ
80603 gm. Stare Kurowo Dawid KAŁUZIAK
80603 gm. Stare Kurowo Mateusz LEHMAN
80603 gm. Stare Kurowo Kazimierz PIETRZAK
80603 gm. Stare Kurowo Ewa RODZEŃ
80603 gm. Stare Kurowo Grzegorz SIERGIJEWICZ
80603 gm. Stare Kurowo Halina ANDRZEJCZAK
80603 gm. Stare Kurowo Grażyna WŁASAK
301011 gm. Stare Miasto Tomasz WILCZYŃSKI
301011 gm. Stare Miasto Andrzej SZYSZYŃSKI
301011 gm. Stare Miasto Andrzej ZAJĄC
301011 gm. Stare Miasto Waldemar LEWANDOWSKI
301011 gm. Stare Miasto Halina TURAJSKA
301011 gm. Stare Miasto Mirosław KUJAWA
301011 gm. Stare Miasto Ewelina ANDRZEJAK
301011 gm. Stare Miasto Karol TEODORCZYK
301011 gm. Stare Miasto Tymon ZIOŁA
301011 gm. Stare Miasto Zdzisław ZIMNY
301011 gm. Stare Miasto Paweł KWIECIŃSKI
301011 gm. Stare Miasto Lesław WEJMAN
301011 gm. Stare Miasto Michał KAŁUŻNY
301011 gm. Stare Miasto Juliusz KRZYŻAK
301011 gm. Stare Miasto Mirosław STASIAK
220908 gm. Stare Pole Barbara SIENKIEWICZ
220908 gm. Stare Pole Lucyna PILECKA
220908 gm. Stare Pole Mateusz SŁOWIK
220908 gm. Stare Pole Michał ZIELSKI
220908 gm. Stare Pole Jadwiga MORONIEWICZ
220908 gm. Stare Pole Elżbieta GRZYBOWSKA
220908 gm. Stare Pole Feliksa ROJEWSKA
220908 gm. Stare Pole Jolanta PLEWA
220908 gm. Stare Pole Kazimierz WOŚ
220908 gm. Stare Pole Grażyna BORKOWSKA
220908 gm. Stare Pole Jarosław SZTURMOWSKI
220908 gm. Stare Pole Alina KRAWCZYK
220908 gm. Stare Pole Ireneusz DZIURA
220908 gm. Stare Pole Marek IWANIUK
220908 gm. Stare Pole Krzysztof WITOŚ
321410 gm. Stargard Sławomir ZABŁOCKI
321410 gm. Stargard Paweł ŻMUDA
321410 gm. Stargard Józef TRACZ
321410 gm. Stargard Krzysztof KOWALCZYK
321410 gm. Stargard Aleksandra KOTSCHENDOFF
321410 gm. Stargard Mateusz JAROSZ
321410 gm. Stargard Monika NIKOŁAJEW
321410 gm. Stargard Remigiusz ZAKRZEWSKI
321410 gm. Stargard Paweł SZUTKOWSKI
321410 gm. Stargard Agnieszka LENDA
321410 gm. Stargard Agnieszka BIENIEK
321410 gm. Stargard Sebastian JANIAK
321410 gm. Stargard Maciej LIPKA
321410 gm. Stargard Wiesława KUŚNIERZ
321410 gm. Stargard Janusz ŁOJKO
221312 gm. Starogard Gdański Wacław WIKA
221312 gm. Starogard Gdański Grażyna BIODROWSKA
221312 gm. Starogard Gdański Krzysztof TUSKI
221312 gm. Starogard Gdański Marzena GORNOWICZ
221312 gm. Starogard Gdański Marek BREJZA
221312 gm. Starogard Gdański Angelika WITEK
221312 gm. Starogard Gdański Dagmara WERNER
221312 gm. Starogard Gdański Anna LIEBRECHT
221312 gm. Starogard Gdański Artur OSNOWSKI
221312 gm. Starogard Gdański Marcin HINCA
221312 gm. Starogard Gdański Czesław JANECZEK
221312 gm. Starogard Gdański Paweł BURNICKI
221312 gm. Starogard Gdański Jan GMER
221312 gm. Starogard Gdański Michał PIASKOWSKI
221312 gm. Starogard Gdański Zenon MICHNA
141914 gm. Staroźreby Krystyna KAŹMIRSKA
141914 gm. Staroźreby Artur WIŚNIEWSKI
141914 gm. Staroźreby Jacek JARCO
141914 gm. Staroźreby Grzegorz DĄBROWSKI
141914 gm. Staroźreby Ewa PIASECKA
141914 gm. Staroźreby Stanisław JĘDRZEJEWSKI
141914 gm. Staroźreby Sławomir MOSSAKOWSKI
141914 gm. Staroźreby Daniel SIEDLICH
141914 gm. Staroźreby Zbigniew PAWŁOWSKI
141914 gm. Staroźreby Krzysztof DWOJEWSKI
141914 gm. Staroźreby Łukasz KINALSKI
141914 gm. Staroźreby Krzysztof KOWALAK
141914 gm. Staroźreby Tomasz KARPIŃSKI
141914 gm. Staroźreby Kamil GROSZEWSKI
141914 gm. Staroźreby Grzegorz PIKALSKI
61904 gm. Stary Brus Agnieszka OZIEMCZUK
61904 gm. Stary Brus Jolanta PEŁKA
61904 gm. Stary Brus Janusz KUSZPA
61904 gm. Stary Brus Stanisław PAKUŁA
61904 gm. Stary Brus Janina DĄBROWSKA
61904 gm. Stary Brus Justyna BROŻEK
61904 gm. Stary Brus Marcin RADOWSKI
61904 gm. Stary Brus Magdalena OLAK
61904 gm. Stary Brus Barbara DENISIUK
61904 gm. Stary Brus Zofia BROŻEK
61904 gm. Stary Brus Janina GRZYWACZEWSKA
61904 gm. Stary Brus Jolanta WNUCZUK
61904 gm. Stary Brus Damian GRZYWACZEWSKI
61904 gm. Stary Brus Danuta PRONIUK
61904 gm. Stary Brus Artur BARTNICKI
221603 gm. Stary Dzierzgoń Renata LEWANDOWSKA
221603 gm. Stary Dzierzgoń Anna OGÓREK
221603 gm. Stary Dzierzgoń Robert BAJTUS
221603 gm. Stary Dzierzgoń Małgorzata GIL
221603 gm. Stary Dzierzgoń Grzegorz DZIWIRZ
221603 gm. Stary Dzierzgoń Marcin PÓŁTORAK
221603 gm. Stary Dzierzgoń Zbigniew DOWNAROWICZ
221603 gm. Stary Dzierzgoń Paweł KRYSIAK
221603 gm. Stary Dzierzgoń Ireneusz ĆWIKLIŃSKI
221603 gm. Stary Dzierzgoń Zbigniew CZUPYT
221603 gm. Stary Dzierzgoń Andrzej TWARDOWSKI
221603 gm. Stary Dzierzgoń Zenon GRZYB
221603 gm. Stary Dzierzgoń Justyna STRZELEC
221603 gm. Stary Dzierzgoń Edyta CHODYNA
221603 gm. Stary Dzierzgoń Mirosław OLSZONOWICZ
180907 gm. Stary Dzików Bogdan OZIMEK
180907 gm. Stary Dzików Tadeusz GRZEBIENNIK
180907 gm. Stary Dzików Józef GORAJ
180907 gm. Stary Dzików Stanisław ZAJĄC
180907 gm. Stary Dzików Halina TRYBUSZEK
180907 gm. Stary Dzików Józef NIECKARZ
180907 gm. Stary Dzików Rafał KUSINA
180907 gm. Stary Dzików Andrzej NIECKARZ
180907 gm. Stary Dzików Tomasz WITKO
180907 gm. Stary Dzików Ryszard MACIEJAK
180907 gm. Stary Dzików Eugeniusz KANTOR
180907 gm. Stary Dzików Zdzisław SZCZEPANEK
180907 gm. Stary Dzików Teresa GORAJ
180907 gm. Stary Dzików Leszek RUSINEK
180907 gm. Stary Dzików Tadeusz SZCZEPANEK
141608 gm. Stary Lubotyń Bogdan KACPRZAK
141608 gm. Stary Lubotyń Agata MODZELEWSKA
141608 gm. Stary Lubotyń Janusz LEGACKI
141608 gm. Stary Lubotyń Krzysztof KOWALCZYK
141608 gm. Stary Lubotyń Stanisław KOSZYKOWSKI
141608 gm. Stary Lubotyń Kamil WRÓBLEWSKI
141608 gm. Stary Lubotyń Monika STAWIEREJ
141608 gm. Stary Lubotyń Sylwester GRODZKI
141608 gm. Stary Lubotyń Tadeusz WYSZOŁMIERSKI
141608 gm. Stary Lubotyń Jolanta SZABŁOWSKA
141608 gm. Stary Lubotyń Marek WAGNER
141608 gm. Stary Lubotyń Barbara DUCHNOWSKA
141608 gm. Stary Lubotyń Ludwik PODBIELSKI
141608 gm. Stary Lubotyń Dorota JURKIEWICZ
141608 gm. Stary Lubotyń Elżbieta ŚWIĄTKOWSKA
121016 gm. Stary Sącz Robert RAMS
121016 gm. Stary Sącz Maria MARMUSZEWSKA
121016 gm. Stary Sącz Grzegorz FARON
121016 gm. Stary Sącz Jacek LELEK
121016 gm. Stary Sącz Sławomir SZCZEPANIAK
121016 gm. Stary Sącz Ewa ZIĘBA
121016 gm. Stary Sącz Julia DZIEDZIC
121016 gm. Stary Sącz Marian POTONIEC
121016 gm. Stary Sącz Grzegorz SKALSKI
121016 gm. Stary Sącz Jerzy SOBCZAK
121016 gm. Stary Sącz Małgorzata TOKARCZYK
121016 gm. Stary Sącz Elżbieta ŁOMNICKA
121016 gm. Stary Sącz Jan TOKARCZYK
121016 gm. Stary Sącz Zofia GOLONKA
121016 gm. Stary Sącz Grzegorz GRYŹLAK
121016 gm. Stary Sącz Jan ŚWITECKI
121016 gm. Stary Sącz Lidia SZEWCZYK
121016 gm. Stary Sącz Stanisława MARDUŁA
121016 gm. Stary Sącz Andrzej STAWIARSKI
121016 gm. Stary Sącz Władysław FLOREK
121016 gm. Stary Sącz Andrzej ZYCH
221604 gm. Stary Targ Andrzej SZYMAŃSKI
221604 gm. Stary Targ Piotr MAKARA
221604 gm. Stary Targ Zofia GRZYBOWSKA
221604 gm. Stary Targ Mirosław ŚRUTKOWSKI
221604 gm. Stary Targ Mirosław BRAKONIECKI
221604 gm. Stary Targ Piotr BUGOWSKI
221604 gm. Stary Targ Kazimierz TRUSSNER
221604 gm. Stary Targ Bronisława PIECZUNKA
221604 gm. Stary Targ Zbigniew SKOPIAK
221604 gm. Stary Targ Mirosław SIPA
221604 gm. Stary Targ Marek MAZUROWSKI
221604 gm. Stary Targ Justyna SZKURŁAT
221604 gm. Stary Targ Grzegorz KAMIŃSKI
221604 gm. Stary Targ Magdalena WASIEWICZ
221604 gm. Stary Targ Bronisław JASTRZĘBSKI
62011 gm. Stary Zamość Henryk RACZYŃSKI
62011 gm. Stary Zamość Wacław MRÓZ
62011 gm. Stary Zamość Roman BOCHNIAK
62011 gm. Stary Zamość Piotr PIECZYKOLAN
62011 gm. Stary Zamość Wiesław BIAŁY
62011 gm. Stary Zamość Stanisław KOSTRUBAŁA
62011 gm. Stary Zamość Mirosław DUDKA
62011 gm. Stary Zamość Sławomir BUJNOWSKI
62011 gm. Stary Zamość Andrzej MAZURKIEWICZ
62011 gm. Stary Zamość Urszula BĘCAL
62011 gm. Stary Zamość Jan BORYS
62011 gm. Stary Zamość Andrzej KRZYSZCZUK
62011 gm. Stary Zamość Marek ŚLIWIŃSKI
62011 gm. Stary Zamość Szczepan ZIEMIŃSKI
62011 gm. Stary Zamość Zbigniew MRÓZ
261207 gm. Staszów Rafał GRABKA
261207 gm. Staszów Ireneusz KWIECJASZ
261207 gm. Staszów Ewa MAREK
261207 gm. Staszów Stanisław ALTENBERG
261207 gm. Staszów Dominik ROŻEK
261207 gm. Staszów Anna KARASIŃSKA
261207 gm. Staszów Piotr KASPERKIEWICZ
261207 gm. Staszów Jacek MARUSZEWSKI
261207 gm. Staszów Tomasz OTRĘBSKI
261207 gm. Staszów Mariusz ŁAZARZ
261207 gm. Staszów Bonifacy WOJCIECHOWSKI
261207 gm. Staszów Hubert GAWŁOWICZ
261207 gm. Staszów Zdzisław BRZYSZCZ
261207 gm. Staszów Mirosław BERNYŚ
261207 gm. Staszów Wojciech CHARYGA
261207 gm. Staszów Anna MAJCZAK
261207 gm. Staszów Tomasz KLIMEK
261207 gm. Staszów Leszek KOPEĆ
261207 gm. Staszów Kryspin BEDNARCZYK
261207 gm. Staszów Beata GAJEK-DYL
261207 gm. Staszów Jacek PIWOWARSKI
281411 gm. Stawiguda Grzegorz BOLEWSKI
281411 gm. Stawiguda Andrzej GÓRKA
281411 gm. Stawiguda Anna STAWARCZYK
281411 gm. Stawiguda Justyna REISENBERG
281411 gm. Stawiguda Joanna MUTKE
281411 gm. Stawiguda Rafał GUSKE
281411 gm. Stawiguda Sławomir FILIPOWICZ
281411 gm. Stawiguda Grzegorz NISKI
281411 gm. Stawiguda Grzegorz KOŁAKOWSKI
281411 gm. Stawiguda Daniel BRUSKI
281411 gm. Stawiguda Paweł PALCZEWSKI
281411 gm. Stawiguda Katarzyna NOSEK
281411 gm. Stawiguda Michał RZESZUTEK
281411 gm. Stawiguda Piotr GAJDASZ
281411 gm. Stawiguda Szczepan BIRKOS
200605 gm. Stawiski Joanna ŻURAWSKA
200605 gm. Stawiski Agnieszka GÓRALCZYK
200605 gm. Stawiski Marianna CHOJNOWSKA
200605 gm. Stawiski Andrzej MACIEJEWSKI
200605 gm. Stawiski Katarzyna NOWAK
200605 gm. Stawiski Józef ZALEWSKI
200605 gm. Stawiski Jerzy TYSZKA
200605 gm. Stawiski Robert URBAN
200605 gm. Stawiski Bogdan KURKOWSKI
200605 gm. Stawiski Mirosława BAGIŃSKA
200605 gm. Stawiski Dominika WŁODKOWSKA
200605 gm. Stawiski Emil KARWOWSKI
200605 gm. Stawiski Grzegorz LESZCZYŃSKI
200605 gm. Stawiski Kamil ZAJĄCZKOWSKI
200605 gm. Stawiski Zenon ŁOSIEWSKI
300709 gm. Stawiszyn Marcin PILARSKI
300709 gm. Stawiszyn Jakub KARWACKI
300709 gm. Stawiszyn Maria SZAFRAŃSKA
300709 gm. Stawiszyn Paweł MIGDAŁ
300709 gm. Stawiszyn Alicja OLEJNIK
300709 gm. Stawiszyn Tomasz WALAS
300709 gm. Stawiszyn Łukasz MUSIAŁ
300709 gm. Stawiszyn Katarzyna SIKORA
300709 gm. Stawiszyn Stanisław JANAS
300709 gm. Stawiszyn Barbara WŁODARCZYK
300709 gm. Stawiszyn Iwona OSAJDA
300709 gm. Stawiszyn Danuta MARCINIAK
300709 gm. Stawiszyn Milena SZYMAŃSKA
300709 gm. Stawiszyn Przemysław PIETRZAK
300709 gm. Stawiszyn Piotr ANDRZEJAK
260508 gm. Stąporków Kamil ZIELIŃSKI
260508 gm. Stąporków Łukasz ŚWIERCZYŃSKI
260508 gm. Stąporków Zbigniew WIŚNIEWSKI
260508 gm. Stąporków Edward MAZUR
260508 gm. Stąporków Tomasz KURCBART
260508 gm. Stąporków Jacek KOŁODZIEJ
260508 gm. Stąporków Maciej POKUSA
260508 gm. Stąporków Jacek TRUDNOS
260508 gm. Stąporków Paulina POTOCKA
260508 gm. Stąporków Sławomir DĄBROWSKI
260508 gm. Stąporków Krzysztof CHRZAN
260508 gm. Stąporków Ewa JANKIEWICZ
260508 gm. Stąporków Elżbieta JÓŹWIK
260508 gm. Stąporków Elżbieta KOŁODZIEJ
260508 gm. Stąporków Barbara ZAMACHOWSKA
221004 gm. Stegna Mariusz OGRODOWSKI
221004 gm. Stegna Magdalena HAFTKOWSKA
221004 gm. Stegna Robert PRUCHNO
221004 gm. Stegna Michał LIGOCKI
221004 gm. Stegna Anna GARBOWSKA
221004 gm. Stegna Kamil PAROL
221004 gm. Stegna Mirosław WOJTKOWSKI
221004 gm. Stegna Małgorzata BOROWIEC
221004 gm. Stegna Bogumiła DURAJ
221004 gm. Stegna Małgorzata MECHLIŃSKA
221004 gm. Stegna Anna LUTKIEWICZ
221004 gm. Stegna Brygida DRĄGOWSKA
221004 gm. Stegna Zygmunt FLEJSZAR
221004 gm. Stegna Jan HUDOMIĘT
221004 gm. Stegna Maciej MAKOWSKI
320407 gm. Stepnica Andrzej NOWAK
320407 gm. Stepnica Paweł BOJKO
320407 gm. Stepnica Sasza KORDZIELEWSKI
320407 gm. Stepnica Krystyna WRZOSEK
320407 gm. Stepnica Rajmund BOGACKI
320407 gm. Stepnica Anna BOCHNIARZ-MUTKOWSKA
320407 gm. Stepnica Agnieszka MAKOWSKA
320407 gm. Stepnica Anna KALISKA
320407 gm. Stepnica Marek KLESZCZ
320407 gm. Stepnica Zdzisław KĘDZIERSKI
320407 gm. Stepnica Aneta DĄBROWSKA
320407 gm. Stepnica Joanna MARSZAŁEK
320407 gm. Stepnica Ryszard ŁAWICKI
320407 gm. Stepnica Barbara KIERZYNKOWSKA
320407 gm. Stepnica Ryszard CHMUROWSKI
142909 gm. Sterdyń Mariola BRZEZIK
142909 gm. Sterdyń Wiesław KUR
142909 gm. Sterdyń Ireneusz KRZYŻANOWSKI
142909 gm. Sterdyń Mirosława MASTALERCZUK
142909 gm. Sterdyń Janusz WYSZYŃSKI
142909 gm. Sterdyń Dariusz SÓWKA
142909 gm. Sterdyń Stanisław JURCZAK
142909 gm. Sterdyń Urszula TUROS
142909 gm. Sterdyń Marek GAWRYŚ
142909 gm. Sterdyń Józef BORUTA
142909 gm. Sterdyń Anna SZALACH
142909 gm. Sterdyń Piotr OŁDAKOWSKI
142909 gm. Sterdyń Ignacy RATYŃSKI
142909 gm. Sterdyń Andrzej POGORZELSKI
142909 gm. Sterdyń Bogdan BORUTA
302114 gm. Stęszew Zbigniew KRAWCZYK
302114 gm. Stęszew Mikołaj RACZKIEWICZ
302114 gm. Stęszew Piotr SZAFRAŃSKI
302114 gm. Stęszew Tomasz SOBOLEWSKI
302114 gm. Stęszew Jolanta HÜBNER
302114 gm. Stęszew Tomasz DOTKA
302114 gm. Stęszew Iwona SZCZESZEK
302114 gm. Stęszew Andrzej JÓŹWIAK
302114 gm. Stęszew Danuta WSZĘDYBYŁ
302114 gm. Stęszew Mirosław POTRAWIAK
302114 gm. Stęszew Barbara SIKORSKA
302114 gm. Stęszew Agnieszka SOKÓŁ
302114 gm. Stęszew Jarosław KRUPA
302114 gm. Stęszew Michał PIETRUSZYŃSKI
302114 gm. Stęszew Rashel TALUKDER
61605 gm. Stężyca Antoni TOBJASZ
61605 gm. Stężyca Magdalena SADUREK
61605 gm. Stężyca Jakub PIETRZAK
61605 gm. Stężyca Henryk SOBIECHOWSKI
61605 gm. Stężyca Piotr WASILEWSKI
61605 gm. Stężyca Szymon KURZEP
61605 gm. Stężyca Robert KOZŁOWSKI
61605 gm. Stężyca Andrzej MICEK
61605 gm. Stężyca Justyna KARAŚ
61605 gm. Stężyca Ewa KULTYS
61605 gm. Stężyca Milena GRZĘDA
61605 gm. Stężyca Dariusz ĆWIK
61605 gm. Stężyca Maria CIEŚLA
61605 gm. Stężyca Małgorzata WÓJCIK
61605 gm. Stężyca Henryk JASIŃSKI
220506 gm. Stężyca Tomasz ZIELKE
220506 gm. Stężyca Ireneusz STENCEL
220506 gm. Stężyca Andrzej HINC
220506 gm. Stężyca Henryk LASKA
220506 gm. Stężyca Alfons DALEKI
220506 gm. Stężyca Stefan LITERSKI
220506 gm. Stężyca Fryderyk MACH
220506 gm. Stężyca Mirosław FORMELA
220506 gm. Stężyca Zbigniew ZABOROWSKI
220506 gm. Stężyca Kazimierz GRUCHAŁA
220506 gm. Stężyca Grzegorz ZWARA
220506 gm. Stężyca Jarosław TURZYŃSKI
220506 gm. Stężyca Emilia BANAŚ
220506 gm. Stężyca Andrzej ZABOROWSKI
220506 gm. Stężyca Łukasz WYSOCKI
143308 gm. Stoczek Waldemar WOJTYRA
143308 gm. Stoczek Michał DOBOSZ
143308 gm. Stoczek Dariusz GMUR
143308 gm. Stoczek Jarosław MALESZEWSKI
143308 gm. Stoczek Mirosław DĄBROWSKI
143308 gm. Stoczek Marzenna KARCZMARCZYK
143308 gm. Stoczek Krzysztof KACPURA
143308 gm. Stoczek Anna GRENDA
143308 gm. Stoczek Ewa SADOLEWSKA
143308 gm. Stoczek Zbigniew KŁUSEK
143308 gm. Stoczek Marek GRZYBOWSKI
143308 gm. Stoczek Marian OJDANA
143308 gm. Stoczek Zdzisław KALISZ
143308 gm. Stoczek Bożena MATUSIK
143308 gm. Stoczek Marcin PIELECH
61108 gm. Stoczek Łukowski Bogdan PYRA
61108 gm. Stoczek Łukowski Adam KACZOR
61108 gm. Stoczek Łukowski Agnieszka BIENIEK
61108 gm. Stoczek Łukowski Mirosław KĘPKA
61108 gm. Stoczek Łukowski Bernard PYRA
61108 gm. Stoczek Łukowski Ewa BAREJ
61108 gm. Stoczek Łukowski Witold DADACZ
61108 gm. Stoczek Łukowski Zbigniew ŁUBKOWSKI
61108 gm. Stoczek Łukowski Ryszard PASIK
61108 gm. Stoczek Łukowski Andrzej ROSA
61108 gm. Stoczek Łukowski Michał ROSA
61108 gm. Stoczek Łukowski Krzysztof DZIAK
61108 gm. Stoczek Łukowski Janusz TRENDAK
61108 gm. Stoczek Łukowski Paweł PISKORZ
61108 gm. Stoczek Łukowski Dorota TRACZYK
40406 gm. Stolno Zofia JANIK
40406 gm. Stolno Marek KALISZEWSKI
40406 gm. Stolno Matuesz ŚLIWIŃSKI
40406 gm. Stolno Ewa MOSKAL
40406 gm. Stolno Marek MATUS
40406 gm. Stolno Piotr KLESZCZYŃSKI
40406 gm. Stolno Paweł PUDRZYŃSKI
40406 gm. Stolno Bartosz ZIÓŁKOWSKI
40406 gm. Stolno Tomasz URBAŃSKI
40406 gm. Stolno Adam KOCIOŁ
40406 gm. Stolno Sławomir GROSS
40406 gm. Stolno Agnieszka DOBROTWÓR
40406 gm. Stolno Marian GAŁĄZKIEWICZ
40406 gm. Stolno Waldemar DOMACHOWSKI
40406 gm. Stolno Ilona LINCZOWSKA
260106 gm. Stopnica Tomasz MANIERAK
260106 gm. Stopnica Michał SEGDA
260106 gm. Stopnica Rafał CZAPLA
260106 gm. Stopnica Krzysztof TUŁAK
260106 gm. Stopnica Danuta SZCZEPANIK
260106 gm. Stopnica Józef FIUTKO
260106 gm. Stopnica Monika WYRAZIK
260106 gm. Stopnica Jan KOWALIK
260106 gm. Stopnica Grzegorz PRUSKI
260106 gm. Stopnica Janusz WILK
260106 gm. Stopnica Krzysztof ZYCH
260106 gm. Stopnica Józef WACH
260106 gm. Stopnica Piotr KROWIŃSKI
260106 gm. Stopnica Krystyna WALASEK
260106 gm. Stopnica Grzegorz ROKOSZ
22404 gm. Stoszowice Łukasz SIKORSKI
22404 gm. Stoszowice Joanna CHMIEL
22404 gm. Stoszowice Ireneusz GAD
22404 gm. Stoszowice Marcin JÓZEFIAK
22404 gm. Stoszowice Tadeusz KOWALCZYK
22404 gm. Stoszowice Grażyna GRYCAJ
22404 gm. Stoszowice Tadeusz KUBICZ
22404 gm. Stoszowice Czesław LOREK
22404 gm. Stoszowice Bartosz JEWCZUK
22404 gm. Stoszowice Monika STANEK
22404 gm. Stoszowice Zbigniew HOJDUS
22404 gm. Stoszowice Daniel JABŁOŃSKI
22404 gm. Stoszowice Tadeusz SEMCZUK
22404 gm. Stoszowice Robert GIEMZA
22404 gm. Stoszowice Karina KACZMAREK
143410 gm. Strachówka Barbara SZCZĘSNA
143410 gm. Strachówka Anna OŁDAK
143410 gm. Strachówka Ewa MIKULSKA
143410 gm. Strachówka Barbara ROSA
143410 gm. Strachówka Hanna WRONKA
143410 gm. Strachówka Ewa ZBRZEŹNIAK
143410 gm. Strachówka Sebastian RADZIO
143410 gm. Strachówka Katarzyna KOSMALSKA
143410 gm. Strachówka Irena BARAN
143410 gm. Strachówka Sylwester OŁDAK
143410 gm. Strachówka Ewa POWIERŻA
143410 gm. Strachówka Elżbieta SZEWCZYK
143410 gm. Strachówka Krzysztof GAWOR
143410 gm. Strachówka Kinga KSIĄŻEK
143410 gm. Strachówka Elżbieta BĄKOWSKA
260418 gm. Strawczyn Michał BĄK
260418 gm. Strawczyn Marcin RUTKOWSKI
260418 gm. Strawczyn Anna KRUSZEWSKA
260418 gm. Strawczyn Katarzyna STASZEWSKA
260418 gm. Strawczyn Małgorzata RZĄDKOWSKA
260418 gm. Strawczyn Tadeusz PICHETA
260418 gm. Strawczyn Kazimierz WIECZOREK
260418 gm. Strawczyn Michał ZDZYMIRA
260418 gm. Strawczyn Mariusz GOŁDA
260418 gm. Strawczyn Grzegorz STĘPIEŃ
260418 gm. Strawczyn Marcin WĄSOWICZ
260418 gm. Strawczyn Aleksander NIWIŃSKI
260418 gm. Strawczyn Bogdan WOŹNIAK
260418 gm. Strawczyn Paweł KUKULSKI
260418 gm. Strawczyn Damian GAD
140105 gm. Stromiec Karolina KORCZAK
140105 gm. Stromiec Regina WITKOWSKA
140105 gm. Stromiec Marzena OŚKA
140105 gm. Stromiec Elżbieta KORCZAK
140105 gm. Stromiec Kamil SUMIŃSKI
140105 gm. Stromiec Bożena KUCHARSKA
140105 gm. Stromiec Radosław LUSZTYK
140105 gm. Stromiec Danuta MAC
140105 gm. Stromiec Piotr MICHALSKI
140105 gm. Stromiec Bernarda ADACH
140105 gm. Stromiec Albert TULA
140105 gm. Stromiec Michał ZIÓŁKOWSKI
140105 gm. Stromiec Sylwester MARUT
140105 gm. Stromiec Mirosława STACHERA
140105 gm. Stromiec Sławomir WIETESKA
20813 gm. Stronie Śląskie Stanisław DOBROWOLSKI
20813 gm. Stronie Śląskie Remigiusz SŁAWIK
20813 gm. Stronie Śląskie Marek CHMURZYŃSKI
20813 gm. Stronie Śląskie Szymon BORA
20813 gm. Stronie Śląskie Gabriela JANISZEWSKA
20813 gm. Stronie Śląskie Tomasz ERDMAŃSKI
20813 gm. Stronie Śląskie Krzysztof KUJAWIAK
20813 gm. Stronie Śląskie Ryszard WIKTOR
20813 gm. Stronie Śląskie Jacek SERAFIN
20813 gm. Stronie Śląskie Zdzisław PAKUŁA
20813 gm. Stronie Śląskie Magdalena LASKOWSKA
20813 gm. Stronie Śląskie Wiesław RYCZEK
20813 gm. Stronie Śląskie Krystyna BRZEZICKA
20813 gm. Stronie Śląskie Marek BALICKI
20813 gm. Stronie Śląskie Dariusz GULIJ
240311 gm. Strumień Adam GAWRON
240311 gm. Strumień Paweł STARCZYNOWSKI
240311 gm. Strumień Maria KRUTYŁA
240311 gm. Strumień Lilla SALACHNA-BRZOZA
240311 gm. Strumień Stanisław ŚWITAŁA
240311 gm. Strumień Maria MADZIAR
240311 gm. Strumień Arkadiusz KOLCZAREK
240311 gm. Strumień Józef RUDOL
240311 gm. Strumień Czesław GREŃ
240311 gm. Strumień Jarosław MAZUR
240311 gm. Strumień Stanisław BALAS
240311 gm. Strumień Monika STANIEK
240311 gm. Strumień Jarosław SZAST
240311 gm. Strumień Kazimierz JAWORSKI
240311 gm. Strumień Bogusław WAWRZYCZEK
102008 gm. Stryków Witold KOSMOWSKI
102008 gm. Stryków Karol SITEK
102008 gm. Stryków Łukasz ORŁOWSKI
102008 gm. Stryków Dariusz DZIEWULSKI
102008 gm. Stryków Grzegorz KOZŁOWSKI
102008 gm. Stryków Wincenty MAJCHRZAK
102008 gm. Stryków Marek GIERAT
102008 gm. Stryków Jarosław WŁODARCZYK
102008 gm. Stryków Bartłomiej ROSZCZYPAŁA
102008 gm. Stryków Anna ŚLĘZAK
102008 gm. Stryków Mateusz SŁOJEWSKI
102008 gm. Stryków Andrzej JANECZKO
102008 gm. Stryków Jakub MIELCZAREK
102008 gm. Stryków Paweł KASICA
102008 gm. Stryków Damian PEREK
121507 gm. Stryszawa Barbara PALICHLEB
121507 gm. Stryszawa Halina MŁYŃSKA
121507 gm. Stryszawa Krzysztof PŁONKA
121507 gm. Stryszawa Ewa KAWOŃCZYK
121507 gm. Stryszawa Jan ICIEK
121507 gm. Stryszawa Wiesław PIERÓG
121507 gm. Stryszawa Bogusław SURÓWKA
121507 gm. Stryszawa Marian ŁACIAK
121507 gm. Stryszawa Łukasz NISIO
121507 gm. Stryszawa Krystyna WAJDZIK
121507 gm. Stryszawa Anna TRYBAŁA
121507 gm. Stryszawa Henryk DYDUCH
121507 gm. Stryszawa Józef POCHOPIEŃ
121507 gm. Stryszawa Jerzy SZWED
121507 gm. Stryszawa Marek CHORĄŻY
121807 gm. Stryszów Magdalena ADAMCZYK
121807 gm. Stryszów Mirosław LURKA
121807 gm. Stryszów Krzysztof ADAMCZYK
121807 gm. Stryszów Tadeusz SZKUT
121807 gm. Stryszów Andrzej GĘBALA
121807 gm. Stryszów Jakub KWARTNIK
121807 gm. Stryszów Stanisław ZABIEGAJ
121807 gm. Stryszów Paweł ŻMIJA
121807 gm. Stryszów Wiesław GARLACZ
121807 gm. Stryszów Marcin MIROCHA
121807 gm. Stryszów Ewa BĄK
121807 gm. Stryszów Anna BĄK
121807 gm. Stryszów Mateusz ŁUCZAK
121807 gm. Stryszów Bartłomiej MATUSZYK
121807 gm. Stryszów Bogdan RADWAN
302307 gm. Strzałkowo Jolanta DUBIŃSKA
302307 gm. Strzałkowo Krzysztof GRACZYK
302307 gm. Strzałkowo Krzysztof STEFAŃSKI
302307 gm. Strzałkowo Tomasz GAŁAN
302307 gm. Strzałkowo Ewa RADECKA
302307 gm. Strzałkowo Tomasz SYNOWIEC
302307 gm. Strzałkowo Maciej MARCINIAK
302307 gm. Strzałkowo Katarzyna PIKOS
302307 gm. Strzałkowo Wojciech STASZAK
302307 gm. Strzałkowo Beata ZIMNIEWICZ
302307 gm. Strzałkowo Marek HEJNA
302307 gm. Strzałkowo Irena MACIEJEWSKA
302307 gm. Strzałkowo Krzysztof NAWROCIK
302307 gm. Strzałkowo Olech GŁODKOWSKI
302307 gm. Strzałkowo Emilia TEJS
21906 gm. Strzegom Zbigniew SUCHYTA
21906 gm. Strzegom Marta ZIĘBA
21906 gm. Strzegom Magdalena STODOLAK
21906 gm. Strzegom Roman ASYNGER
21906 gm. Strzegom Bogumiła SKÓRA
21906 gm. Strzegom Lech MARKIEWICZ
21906 gm. Strzegom Marian GÓRA
21906 gm. Strzegom Tomasz MARCZAK
21906 gm. Strzegom Cezary WŁODARCZYK
21906 gm. Strzegom Monika KOZŁOWSKA
21906 gm. Strzegom Wiesław WITKOWSKI
21906 gm. Strzegom Paweł RUDNICKI
21906 gm. Strzegom Ryszard NABIAŁEK
21906 gm. Strzegom Wioletta ŚWIĄTEK-KARDELA
21906 gm. Strzegom Andrzej SZCZEPANIK
21906 gm. Strzegom Krystyna LEWICKA
21906 gm. Strzegom Piotr SZMIDT
21906 gm. Strzegom Paweł GOŁĄB
21906 gm. Strzegom Ryszard ŻMIJEWSKI
21906 gm. Strzegom Stanisława GÓRSKA
21906 gm. Strzegom Krzysztof GRONDOWSKI
141305 gm. Strzegowo Bogumił LUBAŃSKI
141305 gm. Strzegowo Jarosław PISAREK
141305 gm. Strzegowo Przemysław PAŁUBA
141305 gm. Strzegowo Tomasz STAŃCZAK
141305 gm. Strzegowo Adam PAPIERZYŃSKI
141305 gm. Strzegowo Kamil KRUSZEWSKI
141305 gm. Strzegowo Monika WITKOWSKA
141305 gm. Strzegowo Alina ROBAKIEWICZ-PEĆ
141305 gm. Strzegowo Jan MARKIEWICZ
141305 gm. Strzegowo Marta BARCIKOWSKA
141305 gm. Strzegowo Urszula SKROBISZ
141305 gm. Strzegowo Sławomir PODLECKI
141305 gm. Strzegowo Grażyna DZIERZĘCKA
141305 gm. Strzegowo Dariusz SYCHOWSKI
141305 gm. Strzegowo Roman GOSIK
100210 gm. Strzelce Arkadiusz KAMIŃSKI
100210 gm. Strzelce Witold MORAWSKI
100210 gm. Strzelce Dariusz MARCZAK
100210 gm. Strzelce Jan PEDA
100210 gm. Strzelce Katarzyna SZABLEWSKA
100210 gm. Strzelce Andrzej NOWAK
100210 gm. Strzelce Tomasz ŚLIWICKI
100210 gm. Strzelce Tadeusz SOBCZYK
100210 gm. Strzelce Edward DZIANKOWSKI
100210 gm. Strzelce Teresa SOBCZYK
100210 gm. Strzelce Józef DĄBROWSKI
100210 gm. Strzelce Michał PURCHALAK
100210 gm. Strzelce Łukasz CIESIELSKI
100210 gm. Strzelce Andrzej LEWANDOWSKI
100210 gm. Strzelce Maciej ANDRZEJEWSKI
80604 gm. Strzelce Krajeńskie Jadwiga JANUSZ
80604 gm. Strzelce Krajeńskie Michał HUBER
80604 gm. Strzelce Krajeńskie Jan SAGAN
80604 gm. Strzelce Krajeńskie Mirosława NIEDŹWIEDŹ
80604 gm. Strzelce Krajeńskie Krzysztof PALUTA
80604 gm. Strzelce Krajeńskie Marek ADAMUS
80604 gm. Strzelce Krajeńskie Bożena SAMERDAK
80604 gm. Strzelce Krajeńskie Roman GAJOWCZYK
80604 gm. Strzelce Krajeńskie Marcin CICHOWICZ
80604 gm. Strzelce Krajeńskie Dariusz KŁOSIŃSKI
80604 gm. Strzelce Krajeńskie Robert BUTKIEWICZ
80604 gm. Strzelce Krajeńskie Dariusz DOLACIŃSKI
80604 gm. Strzelce Krajeńskie Zbigniew LEPIATO
80604 gm. Strzelce Krajeńskie Józef WASZAK
80604 gm. Strzelce Krajeńskie Bożena MROŻEK
161105 gm. Strzelce Opolskie Andrzej PORĘBNY
161105 gm. Strzelce Opolskie Jan CHABRASZEWSKI
161105 gm. Strzelce Opolskie Henryk RUDNER
161105 gm. Strzelce Opolskie Irena KACZMAREK
161105 gm. Strzelce Opolskie Marek ZARĘBSKI
161105 gm. Strzelce Opolskie Marcin RĘKAWEK
161105 gm. Strzelce Opolskie Bogdan MAŁYCHA
161105 gm. Strzelce Opolskie Tadeusz KOTELUK
161105 gm. Strzelce Opolskie Piotr POSPISZYL
161105 gm. Strzelce Opolskie Arnold KOZIOŁ
161105 gm. Strzelce Opolskie Tadeusz GOC
161105 gm. Strzelce Opolskie Danuta URBANIAK
161105 gm. Strzelce Opolskie Danuta FORYT
161105 gm. Strzelce Opolskie Henryk SIROMSKI
161105 gm. Strzelce Opolskie Karol BISCHOFF
161105 gm. Strzelce Opolskie Zofia HABASZ
161105 gm. Strzelce Opolskie Gabriela PUZIK
161105 gm. Strzelce Opolskie Bernard KUSIDŁO
161105 gm. Strzelce Opolskie Pelagia OCHWAT
161105 gm. Strzelce Opolskie Bogusław FARION
161105 gm. Strzelce Opolskie Henryk SKOWRONEK
100907 gm. Strzelce Wielkie Maria DURAN
100907 gm. Strzelce Wielkie Edward KOCH
100907 gm. Strzelce Wielkie Łukasz SADEK
100907 gm. Strzelce Wielkie Magdalena DULKO
100907 gm. Strzelce Wielkie Izabela CIMCIOCH
100907 gm. Strzelce Wielkie Ewelina PUKACZ
100907 gm. Strzelce Wielkie Marek BŁASIAK
100907 gm. Strzelce Wielkie Bartosz RABENDA
100907 gm. Strzelce Wielkie Mariola DOBRAKOWSKA
100907 gm. Strzelce Wielkie Andrzej DUCHOWSKI
100907 gm. Strzelce Wielkie Eugeniusz KOWALSKI
100907 gm. Strzelce Wielkie Teresa CIERPISZ
100907 gm. Strzelce Wielkie Dariusz BINEK
100907 gm. Strzelce Wielkie Ilona MICHALCZYK
100907 gm. Strzelce Wielkie Tomasz DYGUDAJ
160503 gm. Strzeleczki Roman WILCZEK
160503 gm. Strzeleczki Małgorzata NOCOŃ
160503 gm. Strzeleczki Manfred SUCHY
160503 gm. Strzeleczki Waldemar WEINDICH
160503 gm. Strzeleczki Michał JENEK
160503 gm. Strzeleczki Irena GALLER
160503 gm. Strzeleczki Marek KALIŃSKI
160503 gm. Strzeleczki Damian NOWAK
160503 gm. Strzeleczki Anna PIECHA
160503 gm. Strzeleczki Patryk TANNENBAUM
160503 gm. Strzeleczki Hubert KURPIELA
160503 gm. Strzeleczki Henryk KOSTKA
160503 gm. Strzeleczki Włodzimierz WOLNY
160503 gm. Strzeleczki Adam PIENTKA
160503 gm. Strzeleczki Krzysztof ROBOTA
21704 gm. Strzelin Elżbieta KASPRZYSZAK
21704 gm. Strzelin Zbigniew BARTKIEWICZ
21704 gm. Strzelin Dorota PAWNUK
21704 gm. Strzelin Damian SERWICKI
21704 gm. Strzelin Michał OSTROWSKI
21704 gm. Strzelin Jerzy WÓJCIKIEWICZ
21704 gm. Strzelin Bogusław KWIATKOWSKI
21704 gm. Strzelin Kazimierz KUBISZ
21704 gm. Strzelin Ireneusz SZAŁAJKO
21704 gm. Strzelin Magdalena SIEDLARZ
21704 gm. Strzelin Marek HORODYSKI
21704 gm. Strzelin Piotr LITWIN
21704 gm. Strzelin Dominika MALINOWSKA
21704 gm. Strzelin Franciszek CYGAL
21704 gm. Strzelin Małgorzata CIELIŃSKA-MATUSZEWSKA
21704 gm. Strzelin Tadeusz GŁOWA
21704 gm. Strzelin Tadeusz JANDA
21704 gm. Strzelin Agnieszka RUSZEK
21704 gm. Strzelin Paweł LASZCZYŃSKI
21704 gm. Strzelin Tomasz GŁOWACKI
21704 gm. Strzelin Adam DANILUK
40904 gm. Strzelno Dariusz CHUDZIŃSKI
40904 gm. Strzelno Piotr CIEŚLIK
40904 gm. Strzelno Marcin BOROWSKI
40904 gm. Strzelno Remigiusz KOPROWSKI
40904 gm. Strzelno Ryszard CHUDZIŃSKI
40904 gm. Strzelno Piotr DUBICKI
40904 gm. Strzelno Piotr PIESZAK
40904 gm. Strzelno Kazimierz ŁOJEWSKI
40904 gm. Strzelno Emilia WALKOWIAK
40904 gm. Strzelno Dawid NOWAK
40904 gm. Strzelno Marek KWIATKOWSKI
40904 gm. Strzelno Jadwiga PANKOWSKA
40904 gm. Strzelno Justyna BOGACZ
40904 gm. Strzelno Ewa SIUDZIŃSKA
40904 gm. Strzelno Sławomir WÓJCIK
60912 gm. Strzyżewice Ewa PAŁYSKA
60912 gm. Strzyżewice Paweł KIJEK
60912 gm. Strzyżewice Łukasz KOWALSKI
60912 gm. Strzyżewice Paweł ADAMCZYK
60912 gm. Strzyżewice Regina WRÓBEL
60912 gm. Strzyżewice Agata PRZECH
60912 gm. Strzyżewice Antoni KAWAŁEK
60912 gm. Strzyżewice Agata STELMACH
60912 gm. Strzyżewice Zbigniew NIEDŹWIADEK
60912 gm. Strzyżewice Krzysztof RYMARZ
60912 gm. Strzyżewice Eugeniusz MARKIEWICZ
60912 gm. Strzyżewice Sylwester ADAMCZYK
60912 gm. Strzyżewice Agnieszka MARZEC
60912 gm. Strzyżewice Jan DĄBROWSKI
60912 gm. Strzyżewice Janusz SAGAN
181904 gm. Strzyżów Tomasz WÓJTOWICZ
181904 gm. Strzyżów Daniel ZŁOTEK
181904 gm. Strzyżów Tomasz GRODZKI
181904 gm. Strzyżów Małgorzata SOŁTYS
181904 gm. Strzyżów Krzysztof SZLACHTA
181904 gm. Strzyżów Andrzej KRUCZEK
181904 gm. Strzyżów Urszula MENDELOWSKA
181904 gm. Strzyżów Mieczysław NIEMIEC
181904 gm. Strzyżów Anna FĄFARA
181904 gm. Strzyżów Mateusz NOWAK
181904 gm. Strzyżów Piotr TOMKOWICZ
181904 gm. Strzyżów Maria SIUTA
181904 gm. Strzyżów Władysław GWIŻDŻ
181904 gm. Strzyżów Andrzej PAJĄK
181904 gm. Strzyżów Wiktor RUSZAŁA
181904 gm. Strzyżów Maciej ZIOBRO
181904 gm. Strzyżów Wiesław ZŁOTEK
181904 gm. Strzyżów Zofia STRZĘPEK
181904 gm. Strzyżów Paweł MIDURA
181904 gm. Strzyżów Kazimierz ZIMNY
181904 gm. Strzyżów Tadeusz ZIĘBA
181309 gm. Stubno Joanna WOJCIECHOWSKA
181309 gm. Stubno Bogdan NOGA
181309 gm. Stubno Ryszarda OLECH
181309 gm. Stubno Edward BALANDYK
181309 gm. Stubno Jarosław ZAPŁACIŃSKI
181309 gm. Stubno Janusz KALAWSKI
181309 gm. Stubno Józef ZWIERKOWSKI
181309 gm. Stubno Grzegorz KONTEK
181309 gm. Stubno Grzegorz HASIUK
181309 gm. Stubno Władysław STYCZYŃSKI
181309 gm. Stubno Marek WIRKIJOWSKI
181309 gm. Stubno Tomasz SERAFIN
181309 gm. Stubno Józef PIETRUSZKA
181309 gm. Stubno Tomasz PEMPUŚ
181309 gm. Stubno Marek HAJDUK
220108 gm. Studzienice Edmund JASZUL
220108 gm. Studzienice Monika GIERSZEWSKA
220108 gm. Studzienice Grzegorz BOBIK
220108 gm. Studzienice Karol GOSTOMCZYK
220108 gm. Studzienice Wojciech WERRA
220108 gm. Studzienice Artur KOBIELLA
220108 gm. Studzienice Alina POBŁOCKA
220108 gm. Studzienice Henryk CYBULSKI
220108 gm. Studzienice Irena KOSTRUB
220108 gm. Studzienice Jerzy BREZA
220108 gm. Studzienice Jarosław MIELEWCZYK
220108 gm. Studzienice Jarosław ŁOZA
220108 gm. Studzienice Dawid LITWIŃSKI
220108 gm. Studzienice Maria SUCHTA
220108 gm. Studzienice Piotr PARLAK
141306 gm. Stupsk Paweł ĆWIKLIŃSKI
141306 gm. Stupsk Paweł STANISZEWSKI
141306 gm. Stupsk Łukasz PIELA
141306 gm. Stupsk Piotr SIEMIANOWSKI
141306 gm. Stupsk Leszek BENECKI
141306 gm. Stupsk Szymon SOBCZAK
141306 gm. Stupsk Radomir MATYSIAK
141306 gm. Stupsk Krzysztof RUDZIŃSKI
141306 gm. Stupsk Wojciech PIETRUŚ
141306 gm. Stupsk Krzysztof KOWALKOWSKI
141306 gm. Stupsk Anita PACZKOWSKA
141306 gm. Stupsk Anna GRUDZIEŃ
141306 gm. Stupsk Anna URBAŃSKA
141306 gm. Stupsk Karolina GULCZYŃSKA
141306 gm. Stupsk Zbigniew CYWIŃSKI
221405 gm. Subkowy Jacek LISEWSKI
221405 gm. Subkowy Zdzisław ŚWITALLA
221405 gm. Subkowy Mirosław RUDNIK
221405 gm. Subkowy Małgorzata GĄDEK
221405 gm. Subkowy Tadeusz KOBUS
221405 gm. Subkowy Dariusz NAWÓJ
221405 gm. Subkowy Marcin MUSIAŁ
221405 gm. Subkowy Elżbieta JĘDRASZKA
221405 gm. Subkowy Joanna RZESZOTEK
221405 gm. Subkowy Mateusz SPADIK
221405 gm. Subkowy Barbara KOHLANDT
221405 gm. Subkowy Henryk JURCZYŃSKI
221405 gm. Subkowy Wanda KRUPA
221405 gm. Subkowy Rafał CICHOCKI
221405 gm. Subkowy Józef NIERZWICKI
321411 gm. Suchań Grzegorz KUJAWSKI
321411 gm. Suchań Joanna GLINA
321411 gm. Suchań Małgorzata SAWCZUK
321411 gm. Suchań Marzena SZCZERBA
321411 gm. Suchań Andrzej URBAŃSKI
321411 gm. Suchań Jolanta JEŻEWSKA
321411 gm. Suchań Stanisław TYLISZ
321411 gm. Suchań Grażyna SZALEWICZ
321411 gm. Suchań Iwona KRAKOWIAK
321411 gm. Suchań Jolanta ZIOMEK
321411 gm. Suchań Anna WIELICZKO
321411 gm. Suchań Ireneusz KIŁOCZKO
321411 gm. Suchań Daniel NIEMCZYNOWICZ
321411 gm. Suchań Magdalena SZAJNOWSKA
321411 gm. Suchań Renata BARSZCZ
261005 gm. Suchedniów Arkadiusz PAJĄK
261005 gm. Suchedniów Monika BATOR
261005 gm. Suchedniów Krzysztof ADAMIEC
261005 gm. Suchedniów Tomasz KUTWIN
261005 gm. Suchedniów Anna SALWA
261005 gm. Suchedniów Paweł SŁOMA
261005 gm. Suchedniów Henryk ŁAKOMIEC
261005 gm. Suchedniów Marcin PAŁAC
261005 gm. Suchedniów Mirosław OBARA
261005 gm. Suchedniów Lidia FRĄTCZAK
261005 gm. Suchedniów Eugeniusz ZEGADŁO
261005 gm. Suchedniów Wiesław BISKUP
261005 gm. Suchedniów Małgorzata STĘPIEŃ
261005 gm. Suchedniów Małgorzata KUSZEWSKA
261005 gm. Suchedniów Waldemar KROGULEC
201109 gm. Suchowola Jan BERNATOWICZ
201109 gm. Suchowola Elżbieta MILEWSKA
201109 gm. Suchowola Jacek KACZOROWSKI
201109 gm. Suchowola Jan BOJARYN
201109 gm. Suchowola Czesław MARCHEL
201109 gm. Suchowola Antoni WOJTULEWICZ
201109 gm. Suchowola Piotr KIŚLUK
201109 gm. Suchowola Jan KOTUK
201109 gm. Suchowola Krystyna GUDEL
201109 gm. Suchowola Krzysztof BOGUSZEWSKI
201109 gm. Suchowola Radosław WIRKOWSKI
201109 gm. Suchowola Grzegorz KARNY
201109 gm. Suchowola Leszek ŻADZIŁKO
201109 gm. Suchowola Bogusław KRYNICKI
201109 gm. Suchowola Jan ŻAMOJTUK
142610 gm. Suchożebry Mariusz DOROSZ
142610 gm. Suchożebry Radosław MAJOR
142610 gm. Suchożebry Sławomir DOBROWOLSKI
142610 gm. Suchożebry Paweł WYŻYWNIAK
142610 gm. Suchożebry Andrzej OSIŃSKI
142610 gm. Suchożebry Wiesław SARNOWSKI
142610 gm. Suchożebry Bogusław SOSZYŃSKI
142610 gm. Suchożebry Daniel RYTEL
142610 gm. Suchożebry Paweł KRAKOWSKI
142610 gm. Suchożebry Jerzy ŁAZOWSKI
142610 gm. Suchożebry Mariola BOBROWSKA
142610 gm. Suchożebry Bogdan WYSOCKI
142610 gm. Suchożebry Grażyna PARAPURA
142610 gm. Suchożebry Krzysztof MĄTEWKA
142610 gm. Suchożebry Marcin KOWAL
220407 gm. Suchy Dąb Przemysław DYMARKOWSKI
220407 gm. Suchy Dąb Lucyna BORODZICZ
220407 gm. Suchy Dąb Anna GĘBALA
220407 gm. Suchy Dąb Oliwer WAWRZAK
220407 gm. Suchy Dąb Adam KOZŁOWSKI
220407 gm. Suchy Dąb Andrzej KOŁODZIEJ
220407 gm. Suchy Dąb Karolina PRZYTUŁA
220407 gm. Suchy Dąb Tadeusz LEWANDOWSKI
220407 gm. Suchy Dąb Małgorzata CYRA
220407 gm. Suchy Dąb Paulina GRAY
220407 gm. Suchy Dąb Henryka KRÓL
220407 gm. Suchy Dąb Piotr ŁUCZKOWSKI
220407 gm. Suchy Dąb Jan KRUCZEK
220407 gm. Suchy Dąb Jan HEŚ
220407 gm. Suchy Dąb Sebastian KOPROWSKI
302115 gm. Suchy Las Radosław BANASZAK
302115 gm. Suchy Las Krzysztof ŁĄCZKOWSKI
302115 gm. Suchy Las Zbigniew HĄCIA
302115 gm. Suchy Las Tomasz SZTOLCMAN
302115 gm. Suchy Las Marian BAJER
302115 gm. Suchy Las Joanna RADZIĘDA
302115 gm. Suchy Las Joanna PĄGOWSKA
302115 gm. Suchy Las Anna ANKIEWICZ
302115 gm. Suchy Las Maciej JANKOWIAK
302115 gm. Suchy Las Wiesława PRYCIŃSKA
302115 gm. Suchy Las Robert ROZWADOWSKI
302115 gm. Suchy Las Iwona KOŹLICKA
302115 gm. Suchy Las Włodzimierz MAJEWSKI
302115 gm. Suchy Las Grzegorz SŁOWIŃSKI
302115 gm. Suchy Las Michał PRZYBYLSKI
80906 gm. Sulechów Agnieszka SZELĄG
80906 gm. Sulechów Sebastian RÓŻYCKI
80906 gm. Sulechów Małgorzata MATUSZEWSKA
80906 gm. Sulechów Przemysław MIKOŁAJCZYK
80906 gm. Sulechów Wojciech SOŁTYS
80906 gm. Sulechów Izabela WOJEWODA
80906 gm. Sulechów Roman RAKOWSKI
80906 gm. Sulechów Miłosz BRODZIKOWSKI
80906 gm. Sulechów Arleta LUBIENIEC
80906 gm. Sulechów Stanisław KACZMAR
80906 gm. Sulechów Radosław MURKOWSKI
80906 gm. Sulechów Wojciech SZEFNER
80906 gm. Sulechów Jan RERUS
80906 gm. Sulechów Elżbieta MUSIAŁEK
80906 gm. Sulechów Przemysław POKŁAD
80906 gm. Sulechów Krystyna JAGODZIŃSKA-KOCHANIAK
80906 gm. Sulechów Krzysztof KLUCZYŃSKI
80906 gm. Sulechów Zbigniew TROMPA
80906 gm. Sulechów Roman WILCZYŃSKI
80906 gm. Sulechów Piotr BODNAR
80906 gm. Sulechów Czesław GRZESZYŃSKI
101009 gm. Sulejów Konstanty RUCIŃSKI
101009 gm. Sulejów Małgorzata DOMOSŁAWSKA
101009 gm. Sulejów Bartosz BORKOWSKI
101009 gm. Sulejów Jarosław SARLEJ
101009 gm. Sulejów Marcin GADOMSKI
101009 gm. Sulejów Adam STOBIECKI
101009 gm. Sulejów Mariusz ZIELONKA
101009 gm. Sulejów Rafał FOGIEL
101009 gm. Sulejów Rafał KULBAT
101009 gm. Sulejów Jan RATAJCZYK
101009 gm. Sulejów Mariusz SZCZĘSNY
101009 gm. Sulejów Władysław CZERWIŃSKI
101009 gm. Sulejów Mirosław WŁÓKA
101009 gm. Sulejów Michał GACZKOWSKI
101009 gm. Sulejów Jacek CIAPAŁA
80704 gm. Sulęcin Zbigniew SZCZEPAŃSKI
80704 gm. Sulęcin Jolanta SZABLEWSKA
80704 gm. Sulęcin Danuta MALINOWSKA
80704 gm. Sulęcin Robert ALEKSANDROWICZ
80704 gm. Sulęcin Jan SZYMCZYSZYN
80704 gm. Sulęcin Jeremi BOROWIEC
80704 gm. Sulęcin Agnieszka LIPSKA
80704 gm. Sulęcin Ryszard STANISZEWSKI
80704 gm. Sulęcin Grzegorz ZJAWIŃSKI
80704 gm. Sulęcin Stanisław PRZYBYLSKI
80704 gm. Sulęcin Piotr JACYKOWSKI
80704 gm. Sulęcin Krystian BIELECKI
80704 gm. Sulęcin Anna WYCZACHOWSKA
80704 gm. Sulęcin Jerzy KOZA
80704 gm. Sulęcin Kazimierz GRYZ
220507 gm. Sulęczyno Arkadiusz BRONK
220507 gm. Sulęczyno Kazimierz GLINIECKI
220507 gm. Sulęczyno Tomasz KREFT
220507 gm. Sulęczyno Dariusz KULAS
220507 gm. Sulęczyno Marcin GAWIN
220507 gm. Sulęczyno Grażyna LAS
220507 gm. Sulęczyno Robert DERA
220507 gm. Sulęczyno Grzegorz KAMIŃSKI
220507 gm. Sulęczyno Wiesława MYSZK
220507 gm. Sulęczyno Maria ŁUKOWICZ
220507 gm. Sulęczyno Łukasz TREDER
220507 gm. Sulęczyno Grzegorz BIELICKI
220507 gm. Sulęczyno Marzena WENTA
220507 gm. Sulęczyno Dorota KUJDA
220507 gm. Sulęczyno Piotr SZUTA
22505 gm. Sulików Adam CZESNAKOWSKI
22505 gm. Sulików Jolanta MATWIEJCZUK
22505 gm. Sulików Krzysztof MALCZYK
22505 gm. Sulików Michał ILNICKI
22505 gm. Sulików Tadeusz BARANEK
22505 gm. Sulików Genowefa WILCZAK-RACZAK
22505 gm. Sulików Bogusław ŚWIĄTEK
22505 gm. Sulików Andrzej POLOWY
22505 gm. Sulików Józef ZIOMEK
22505 gm. Sulików Jerzy NOWICKI
22505 gm. Sulików Ewangelis ZARAS
22505 gm. Sulików Krzysztof GRUSZCZYŃSKI
22505 gm. Sulików Kacper BIAŁOSTOCKI
22505 gm. Sulików Przemysław CZEKAŃSKI
22505 gm. Sulików Maria ANDZIAK
100908 gm. Sulmierzyce Renata BROCKA
100908 gm. Sulmierzyce Żaneta ZIMOŃ
100908 gm. Sulmierzyce Stanisław PISZER
100908 gm. Sulmierzyce Radosław KIJAK
100908 gm. Sulmierzyce Sławomir BOROWIECKI
100908 gm. Sulmierzyce Artur ZIĘBA
100908 gm. Sulmierzyce Karol BUJACZ
100908 gm. Sulmierzyce Michał BURKOT
100908 gm. Sulmierzyce Grzegorz WŁODARCZYK
100908 gm. Sulmierzyce Karolina KUŚMIEREK
100908 gm. Sulmierzyce Danuta ZAJĄC
100908 gm. Sulmierzyce Agnieszka MACIASZEK
100908 gm. Sulmierzyce Grażyna SMOLAREK-CHWASTOWSKA
100908 gm. Sulmierzyce Tadeusz KRUSZYŃSKI
100908 gm. Sulmierzyce Renata KONIOWSKA
120907 gm. Sułkowice Kazimierz KRÓL
120907 gm. Sułkowice Izabela STAROWICZ
120907 gm. Sułkowice Urszula SUROWIEC
120907 gm. Sułkowice Janusz STARZEC
120907 gm. Sułkowice Piotr OLIWA
120907 gm. Sułkowice Teresa FRANCUZIAK
120907 gm. Sułkowice Waldemar WOLSKI
120907 gm. Sułkowice Piotr FALC
120907 gm. Sułkowice Piotr SROKA
120907 gm. Sułkowice Kamil ŻĄDŁO
120907 gm. Sułkowice Artur KONIECZKOWICZ
120907 gm. Sułkowice Adam BARGIEŁ
120907 gm. Sułkowice Zbigniew MIELECKI
120907 gm. Sułkowice Zbigniew ZAJĄC
120907 gm. Sułkowice Maciej ZIEMBLA
120613 gm. Sułoszowa Tomasz PASEK
120613 gm. Sułoszowa Witold GORAJCZYK
120613 gm. Sułoszowa Jan MARSZAŁEK
120613 gm. Sułoszowa Justyna SZEWCZYK
120613 gm. Sułoszowa Jarosław PIASNY
120613 gm. Sułoszowa Adam GORAJ
120613 gm. Sułoszowa Zbigniew BIEŃ
120613 gm. Sułoszowa Bogdan POSTÓŁ
120613 gm. Sułoszowa Marcin GÓRKA
120613 gm. Sułoszowa Stanisław PRZYDZIAŁ
120613 gm. Sułoszowa Wojciech KISZKA
120613 gm. Sułoszowa Jakub PAŁKA
120613 gm. Sułoszowa Jan PIESZCZEK
120613 gm. Sułoszowa Szymon TOKAJ
120613 gm. Sułoszowa Adam BĄK
62012 gm. Sułów Ryszard PIETRYKOWSKI
62012 gm. Sułów Adam BRASZKO
62012 gm. Sułów Henryk PAŃCZYK
62012 gm. Sułów Waldemar BEŁKOT
62012 gm. Sułów Józef MAGRYTA
62012 gm. Sułów Andrzej POPIELEC
62012 gm. Sułów Katarzyna KOŚCIK
62012 gm. Sułów Grzegorz KRUKOWSKI
62012 gm. Sułów Grzegorz KRZESZOWSKI
62012 gm. Sułów Piotr DUMAŁA
62012 gm. Sułów Zbigniew SANTUS
62012 gm. Sułów Piotr JAROSZ
62012 gm. Sułów Mariusz BUBIŁEK
62012 gm. Sułów Mariusz ŁOŚ
62012 gm. Sułów Renata PAŃCZYK
200209 gm. Supraśl Dawid SIENKIEWICZ
200209 gm. Supraśl Marcin JANUSZKIEWICZ
200209 gm. Supraśl Janusz FIDZIUKIEWICZ
200209 gm. Supraśl Artur OLECHNO
200209 gm. Supraśl Jacek SOŁOWIEJ
200209 gm. Supraśl Daniel SADOWSKI
200209 gm. Supraśl Krystyna WORONKO
200209 gm. Supraśl Monika SUSZCZYŃSKA
200209 gm. Supraśl Mariola Małgorzata BOROWA
200209 gm. Supraśl Radosław SAKOWSKI
200209 gm. Supraśl Jerzy MATWIEJCZUK
200209 gm. Supraśl Mariusz ROMANOWICZ
200209 gm. Supraśl Łukasz JARMOSZKO
200209 gm. Supraśl Iwona GRYCUK
200209 gm. Supraśl Tadeusz KARPOWICZ
200210 gm. Suraż Agnieszka FILIPCZUK - ŻAMOJDA
200210 gm. Suraż Krzysztof BIBUŁOWICZ
200210 gm. Suraż Julita DZIEMIANIUK
200210 gm. Suraż Agnieszka KŁOSKO
200210 gm. Suraż Halina WYSZKOWSKA
200210 gm. Suraż Adam SOSNOWSKI
200210 gm. Suraż Iwona NOWICKA
200210 gm. Suraż Ignacy KARCZEWSKI
200210 gm. Suraż Krzysztof MŁODZIANOWSKI
200210 gm. Suraż Krzysztof PAŃKOWSKI
200210 gm. Suraż Bogdan OWCZARCZUK
200210 gm. Suraż Mirosław DANILCZUK
200210 gm. Suraż Barbara ZIMNOCH
200210 gm. Suraż Paweł JAROSZKO
200210 gm. Suraż Wiesław WOŁOSZCZYK
61808 gm. Susiec Ireneusz HAŁASA
61808 gm. Susiec Leszek KOWALIK
61808 gm. Susiec Małgorzata BURDA
61808 gm. Susiec Tadeusz WITKOWSKI
61808 gm. Susiec Kazimierz KIJKO
61808 gm. Susiec Leszek WAŻNY
61808 gm. Susiec Roman KAWKA
61808 gm. Susiec Mieczysław JASINA
61808 gm. Susiec Andrzej BURDA
61808 gm. Susiec Piotr HAŁASA
61808 gm. Susiec Dariusz ŚWIST
61808 gm. Susiec Jerzy BOSIAK
61808 gm. Susiec Krzysztof ŁASOCHA
61808 gm. Susiec Urszula BARTOSZEK
61808 gm. Susiec Alina HAŁASA-WEŁNA
280706 gm. Susz Grzegorz TOMASZEWSKI
280706 gm. Susz Stanisław BLONKOWSKI
280706 gm. Susz Andrzej BAŃKOWSKI
280706 gm. Susz Aleksandra DWÓRZNIK
280706 gm. Susz Marcin MĄDRY
280706 gm. Susz Przemysław TULIŃSKI
280706 gm. Susz Iwona WALESIAK
280706 gm. Susz Barbara WIERZBICKA-SOBOCIŃSKA
280706 gm. Susz Kazimierz MRÓWCZYŃSKI
280706 gm. Susz Ludomir SURÓWKA
280706 gm. Susz Agnieszka GAPYS
280706 gm. Susz Ryszard GOIK
280706 gm. Susz Bogusław DZIKI
280706 gm. Susz Krystyna MAKSIMIK
280706 gm. Susz Barbara SIKORSKA
241006 gm. Suszec Szymon SEKTA
241006 gm. Suszec Antoni KUŚ
241006 gm. Suszec Janusz BEER
241006 gm. Suszec Krzysztof ŚWIERCZEK
241006 gm. Suszec Zdzisław DAJKA
241006 gm. Suszec Jan MATULA
241006 gm. Suszec Bronisław POLOK
241006 gm. Suszec Jarosław GEISLER
241006 gm. Suszec Jacek SZYMANOWSKI
241006 gm. Suszec Jan SPYRA
241006 gm. Suszec Damian GĘBAŁA
241006 gm. Suszec Andrzej URBANEK
241006 gm. Suszec Ireneusz KRÓL
241006 gm. Suszec Adam TCHORZ
241006 gm. Suszec Eugeniusz KUKLA
201207 gm. Suwałki Agnieszka STANISZEWSKA
201207 gm. Suwałki Mariusz JÓZEFOWICZ
201207 gm. Suwałki Marek JEROMIN
201207 gm. Suwałki Tomasz JANKOWSKI
201207 gm. Suwałki Marian SAWICKI
201207 gm. Suwałki Natalia CZERWIŃSKA
201207 gm. Suwałki Jarosław OSTROWSKI
201207 gm. Suwałki Stefan MACKIEWICZ
201207 gm. Suwałki Janusz BAŁTRUKANIS
201207 gm. Suwałki Lucyna GOLUBEK
201207 gm. Suwałki Grzegorz ROZUMOWSKI
201207 gm. Suwałki Beata KOŻUCHOWSKA
201207 gm. Suwałki Adam NIESZCZERZEWICZ
201207 gm. Suwałki Jolanta SZTERMER
201207 gm. Suwałki Piotr TOMASZEWSKI
302116 gm. Swarzędz Przemysław GARSZTKA
302116 gm. Swarzędz Joanna WOJTYSIAK
302116 gm. Swarzędz Tomasz LEWANDOWSKI
302116 gm. Swarzędz Mateusz MATUSZAK
302116 gm. Swarzędz Tomasz MAJCHRZAK
302116 gm. Swarzędz Marian SZKUDLAREK
302116 gm. Swarzędz Marcin SZRAMKOWSKI
302116 gm. Swarzędz Wojciech KMIECIAK
302116 gm. Swarzędz Agnieszka ZAWADA-CHMIEL
302116 gm. Swarzędz Wanda KONYS
302116 gm. Swarzędz Anna TOMICKA
302116 gm. Swarzędz Grzegorz TATERKA
302116 gm. Swarzędz Barbara KUCHARSKA
302116 gm. Swarzędz Dawid KSIĄŻKIEWICZ
302116 gm. Swarzędz Anna BARANOWSKA-GRACZYK
302116 gm. Swarzędz Włodzimierz BUCZYŃSKI
302116 gm. Swarzędz Szymon KURPISZ
302116 gm. Swarzędz Barbara CZACHURA
302116 gm. Swarzędz Ryszard DYZMA
302116 gm. Swarzędz Adrian SENYK
302116 gm. Swarzędz Katarzyna SZAFERSKA
21407 gm. Syców Marek MALINOWSKI
21407 gm. Syców Robert DZIERGWA
21407 gm. Syców Jacek PRUS
21407 gm. Syców Mariusz KRAMARZ
21407 gm. Syców Jarosław WALCZAK
21407 gm. Syców Danuta NOWICKA
21407 gm. Syców Marzena GUDER
21407 gm. Syców Krzysztof LENTKA
21407 gm. Syców Łukasz SCHÖNFELDER
21407 gm. Syców Kazimierz MIESZAŁA
21407 gm. Syców Agnieszka DE FALCO-KUCZYŃSKA
21407 gm. Syców Mieczysław TROSKA
21407 gm. Syców Dariusz MANIAK
21407 gm. Syców Marian LEMPERT
21407 gm. Syców Zenon STANIEWICZ
141109 gm. Sypniewo Marek MAMIŃSKI
141109 gm. Sypniewo Grażyna GLINKA
141109 gm. Sypniewo Ewa OLKOWSKA
141109 gm. Sypniewo Piotr MAJKOWSKI
141109 gm. Sypniewo Sławomir PODSIADLIK
141109 gm. Sypniewo Andrzej DWORECKI
141109 gm. Sypniewo Honorata MILEWSKA
141109 gm. Sypniewo Piotr BUDNY
141109 gm. Sypniewo Krzysztof KWIATKOWSKI
141109 gm. Sypniewo Artur NADOBNIK
141109 gm. Sypniewo Dariusz SZEWCZAK
141109 gm. Sypniewo Krzysztof GUTOWSKI
141109 gm. Sypniewo Danuta KOSAKOWSKA
141109 gm. Sypniewo Mariusz KOSAKOWSKI
141109 gm. Sypniewo Rafał GRONO
101902 gm. Szadek Robert RUDECKI
101902 gm. Szadek Sylwester LUBISZEWSKI
101902 gm. Szadek Józef SZWEDZKI
101902 gm. Szadek Emilian SADZA
101902 gm. Szadek Mirosław JARUGA
101902 gm. Szadek Alicja SUBCZYŃSKA
101902 gm. Szadek Dorota GOLIK
101902 gm. Szadek Krzysztof DURKA
101902 gm. Szadek Janina OGIŃSKA
101902 gm. Szadek Leszek MĄKOSA
101902 gm. Szadek Mirosław KAŁUŻKA
101902 gm. Szadek Bogdan KRÓL
101902 gm. Szadek Tomasz SAGAN
101902 gm. Szadek Stanisław BRALCZYK
101902 gm. Szadek Tomasz MIELCZAREK
121114 gm. Szaflary Helena GUŚPIEL
121114 gm. Szaflary Władysław ŁUKASZCZYK
121114 gm. Szaflary Maria ANTOŁ
121114 gm. Szaflary Barbara ZALIŃSKA-SIKOŃ
121114 gm. Szaflary Wacław FURCZOŃ
121114 gm. Szaflary Rafał WILKUS
121114 gm. Szaflary Janusz GAŁ
121114 gm. Szaflary Wojciech PISZCZÓR
121114 gm. Szaflary Joanna PALKA
121114 gm. Szaflary Bartłomiej FATLA
121114 gm. Szaflary Jacek WĄTOREK
121114 gm. Szaflary Janusz JURZEC
121114 gm. Szaflary Stanisław WĄSIK
121114 gm. Szaflary Adam WARAS
121114 gm. Szaflary Andrzej TYLKA
300105 gm. Szamocin Jarosław WOŹNICZKA
300105 gm. Szamocin Sławomir RYBARCZYK
300105 gm. Szamocin Sławomir WOŁOWICZ
300105 gm. Szamocin Adam WIKLANDT
300105 gm. Szamocin Leszek KORPAL
300105 gm. Szamocin Karol NOWAK
300105 gm. Szamocin Jarosław KOŁAK
300105 gm. Szamocin Andrzej SZWED
300105 gm. Szamocin Sebastian ŁOSIN
300105 gm. Szamocin Zygmunt GIDASZEWSKI
300105 gm. Szamocin Krystyna BEDNARSKA
300105 gm. Szamocin Angelika GRUCHOLC
300105 gm. Szamocin Katarzyna LATOSIŃSKA
300105 gm. Szamocin Rafał WIORA
300105 gm. Szamocin Michał STELTER
302407 gm. Szamotuły Lucjan RATAJCZYK
302407 gm. Szamotuły Jan DZIAMSKI
302407 gm. Szamotuły Dominika BUCHWALD
302407 gm. Szamotuły Katarzyna MEJER
302407 gm. Szamotuły Piotr OLSZEWSKI
302407 gm. Szamotuły Maciej CHAŁUPKA
302407 gm. Szamotuły Jerzy NAJDEREK
302407 gm. Szamotuły Marek KOWALA
302407 gm. Szamotuły Marianna SZYMAŃSKA
302407 gm. Szamotuły Marian PŁACHECKI
302407 gm. Szamotuły Damian DUBIEL
302407 gm. Szamotuły Bartosz WĘGLEWSKI
302407 gm. Szamotuły Grażyna AUGUSTYNIAK
302407 gm. Szamotuły Ilona KALUGA
302407 gm. Szamotuły Tomasz ŁĄCZKOWSKI
302407 gm. Szamotuły Marek PAWLICKI
302407 gm. Szamotuły Anna WICHER
302407 gm. Szamotuły Paweł ŁĄCZKOWSKI
302407 gm. Szamotuły Aneta KUSTARZ
302407 gm. Szamotuły Łukasz HECKERT
302407 gm. Szamotuły Bogdan MAĆKOWIAK
60706 gm. Szastarka Marek ŁATKA
60706 gm. Szastarka Stanisław OBYDŹ
60706 gm. Szastarka Andrzej ŁACH
60706 gm. Szastarka Małgorzata PUDŁO
60706 gm. Szastarka Józef KANIA
60706 gm. Szastarka Maria BUCZEK
60706 gm. Szastarka Piotr GROSZEK
60706 gm. Szastarka Krystyna PUDŁO
60706 gm. Szastarka Krystian ŻABA
60706 gm. Szastarka Marek HOŁODY
60706 gm. Szastarka Michał KOSIKOWSKI
60706 gm. Szastarka Krzysztof SKRZYPEK
60706 gm. Szastarka Janina KOPYCIŃSKA
60706 gm. Szastarka Damian STĘPIEŃ
60706 gm. Szastarka Bernard KRÓL
80804 gm. Szczaniec DANIEL SOKOŁOWSKI
80804 gm. Szczaniec DANIEL NOWACKI
80804 gm. Szczaniec JÓZEF WENCEL
80804 gm. Szczaniec PIOTR AMBROŻY
80804 gm. Szczaniec EMILIA FILIPOWICZ
80804 gm. Szczaniec AGNIESZKA ZAGDAŃSKA
80804 gm. Szczaniec MAREK TWORKOWSKI
80804 gm. Szczaniec JANUSZ BŁAŻKÓW
80804 gm. Szczaniec PRZEMYSŁAW GORDZELEWSKI
80804 gm. Szczaniec IWONA KALINA
80804 gm. Szczaniec OSKAR DMYTRYSZYN
80804 gm. Szczaniec KRYSTYNA PASZKIEWICZ
80804 gm. Szczaniec ADAM PANASIUK
80804 gm. Szczaniec KRYSTYNA KAMIŃSKA-DŻUMAGA
80804 gm. Szczaniec REGINA WOJTEK
140405 gm. Szczawin Kośc. Mariola SARZAŁA
140405 gm. Szczawin Kośc. Marian OSTROWSKI
140405 gm. Szczawin Kośc. Jan KOWALCZYK
140405 gm. Szczawin Kośc. Mirosław OLEJNICZAK
140405 gm. Szczawin Kośc. Barbara BERLIŃSKA
140405 gm. Szczawin Kośc. Stanisław RADECKI
140405 gm. Szczawin Kośc. Mariusz GŁOGULSKI
140405 gm. Szczawin Kośc. Renata GUNERKA
140405 gm. Szczawin Kośc. Marek WYPYCH
140405 gm. Szczawin Kośc. Ireneusz KOWALCZYK
140405 gm. Szczawin Kośc. Józef SZYMAŃSKI
140405 gm. Szczawin Kośc. Beata ROJEWSKA
140405 gm. Szczawin Kośc. Artur DZIĘCIELEWSKI
140405 gm. Szczawin Kośc. Roman WOJCIECHOWSKI
140405 gm. Szczawin Kośc. Joanna MARKIEWICZ
121102 gm. Szczawnica Bożena SOLECKA
121102 gm. Szczawnica Grażyna SUROWIEC
121102 gm. Szczawnica Zenon KASPRZAK
121102 gm. Szczawnica Marek SŁOWIK
121102 gm. Szczawnica Piotr SZCZEPANIAK
121102 gm. Szczawnica Marek WIERCIOCH
121102 gm. Szczawnica Wiesław WARZECHA
121102 gm. Szczawnica Anna GĘBALA
121102 gm. Szczawnica Henryk WĘGLARZ
121102 gm. Szczawnica Jacek ŚLIWIŃSKI
121102 gm. Szczawnica Jacek GĘBALA
121102 gm. Szczawnica Maciej CZAJA
121102 gm. Szczawnica Stanisław POJASEK
121102 gm. Szczawnica Jan SALAMON
121102 gm. Szczawnica Kazimierz ZACHWIEJA
62013 gm. Szczebrzeszyn Józef WŁAS
62013 gm. Szczebrzeszyn Danuta OLCHA
62013 gm. Szczebrzeszyn Paweł PIETROWICZ
62013 gm. Szczebrzeszyn Zbigniew ZŁOMAŃCZUK
62013 gm. Szczebrzeszyn Rafał KOWALIK
62013 gm. Szczebrzeszyn Katarzyna BIZIOR
62013 gm. Szczebrzeszyn Zdzisław OCZKOŚ
62013 gm. Szczebrzeszyn Małgorzata RYCAJ
62013 gm. Szczebrzeszyn Wiesław ZYCH
62013 gm. Szczebrzeszyn Dariusz SAMULAK
62013 gm. Szczebrzeszyn Monika NIZIO
62013 gm. Szczebrzeszyn Adam KOT
62013 gm. Szczebrzeszyn Janusz SZCZYGIEŁ
62013 gm. Szczebrzeszyn Damian HAŁASA
62013 gm. Szczebrzeszyn Karol GŁĄB
321506 gm. Szczecinek Wiesława CZUBASZEK
321506 gm. Szczecinek Wioleta GROCHOWICZ
321506 gm. Szczecinek Krzysztof KUCHARSKI
321506 gm. Szczecinek Zbigniew DYKAS
321506 gm. Szczecinek Halina KULCZEWSKA
321506 gm. Szczecinek Mirosław GRĘŹLIKOWSKI
321506 gm. Szczecinek Jolanta WARZECHA
321506 gm. Szczecinek Daniel DACIO
321506 gm. Szczecinek Kacper NOGA
321506 gm. Szczecinek Mariusz BAGIŃSKI
321506 gm. Szczecinek Halina ZALEJASZ
321506 gm. Szczecinek Tadeusz KAMIŃSKI
321506 gm. Szczecinek Jan GWIAZDA
321506 gm. Szczecinek Andrzej USIK
321506 gm. Szczecinek Agata KUCHARSKA
241608 gm. Szczekociny Sławomir FREJOWSKI
241608 gm. Szczekociny Andrzej DREJ
241608 gm. Szczekociny Mariusz DOMAGALSKI
241608 gm. Szczekociny Teresa NIECHCIAŁ
241608 gm. Szczekociny Jacek MAZANEK
241608 gm. Szczekociny Jolanta WÓJCIK
241608 gm. Szczekociny Dariusz CZYŻ
241608 gm. Szczekociny Czesław RUTKOWSKI
241608 gm. Szczekociny Michał DREJ
241608 gm. Szczekociny Sebastian ZASADA
241608 gm. Szczekociny Grzegorz WYRWAŁ
241608 gm. Szczekociny Andrzej SKROBICH
241608 gm. Szczekociny Anna SEWERYN
241608 gm. Szczekociny Dawid SKÓRA
241608 gm. Szczekociny Alfreda FRANAS
100107 gm. Szczerców Zdzisław WĘGLEWSKI
100107 gm. Szczerców Czesław OSIEWAŁA
100107 gm. Szczerców Jan WLAZŁOWSKI
100107 gm. Szczerców Katarzyna RZEPKOWSKA
100107 gm. Szczerców Wiesława DRZEWOSZ
100107 gm. Szczerców Barbara SZCZEPANIK
100107 gm. Szczerców Teresa PABIŚ
100107 gm. Szczerców Wojciech PACHOLAK
100107 gm. Szczerców Monika WYSZATYCKA
100107 gm. Szczerców Krzysztof DRZAZGA
100107 gm. Szczerców Dorota WŁODARCZYK
100107 gm. Szczerców Marzena MAŁECKA
100107 gm. Szczerców Bohdan MATERAC
100107 gm. Szczerców Arkadiusz PABISZAK
100107 gm. Szczerców Zbigniew SZCZEŚNIAK
120407 gm. Szczucin Lucyna SZOT
120407 gm. Szczucin Franciszek FURGAŁ
120407 gm. Szczucin Antoni RADŁOWSKI
120407 gm. Szczucin August WALAS
120407 gm. Szczucin Renata STOCHLIŃSKA
120407 gm. Szczucin Mariusz KUŚNIERZ
120407 gm. Szczucin Grzegorz PYZIK
120407 gm. Szczucin Józef FIRST
120407 gm. Szczucin Konrad SZYMCZYK
120407 gm. Szczucin Roman KORCZAK
120407 gm. Szczucin Krzysztof ŁACHUT
120407 gm. Szczucin Karol PIEKIELNIAK
120407 gm. Szczucin Marian GWIZD
120407 gm. Szczucin Robert KIJOWSKI
120407 gm. Szczucin Agnieszka BEKER
200405 gm. Szczuczyn Andrzej NAGEL
200405 gm. Szczuczyn Przemysław PIWKO
200405 gm. Szczuczyn Marek NIEBRZYDOWSKI
200405 gm. Szczuczyn Tomasz BOGDAN
200405 gm. Szczuczyn Andrzej JAWORSKI
200405 gm. Szczuczyn Tomasz JUSZKIEWICZ
200405 gm. Szczuczyn Tomasz MIODUSZEWSKI
200405 gm. Szczuczyn Elżbieta KRYSZCZYŃSKA
200405 gm. Szczuczyn Bogusław CHYLIŃSKI
200405 gm. Szczuczyn Michał KALISZEWSKI
200405 gm. Szczuczyn Józef KARWOWSKI
200405 gm. Szczuczyn Adam OWSIANKO
200405 gm. Szczuczyn Marek RADAJEWSKI
200405 gm. Szczuczyn Wiesława WRÓBLEWSKA
200405 gm. Szczuczyn Zofia FILIPKOWSKA
120207 gm. Szczurowa Marcin JAWIEŃ
120207 gm. Szczurowa Marek PUDEŁKO
120207 gm. Szczurowa Wojciech KLISIEWICZ
120207 gm. Szczurowa Stanisław HANEK
120207 gm. Szczurowa Kazimierz WRÓBEL
120207 gm. Szczurowa Zbigniew SZCZECINA
120207 gm. Szczurowa Michał WILK
120207 gm. Szczurowa Andrzej FIOŁEK
120207 gm. Szczurowa Marek BIERNAT
120207 gm. Szczurowa Łukasz KOZAK
120207 gm. Szczurowa Tomasz DOBOSZ
120207 gm. Szczurowa Stanisław BURZAWA
120207 gm. Szczurowa Mariusz ANTOSZ
120207 gm. Szczurowa Piotr ŚWIĄTEK
120207 gm. Szczurowa Sabina MIKA
142706 gm. Szczutowo Barbara DOMIN
142706 gm. Szczutowo Lilla BIGORAJSKA
142706 gm. Szczutowo Wojciech DUDA
142706 gm. Szczutowo Zbigniew DZIARKOWSKI
142706 gm. Szczutowo Zbigniew KOPCIŃSKI
142706 gm. Szczutowo Zdzisław GRZYWIŃSKI
142706 gm. Szczutowo Piotr RZADKIEWICZ
142706 gm. Szczutowo Marek POCZWARDOWSKI
142706 gm. Szczutowo Anna KOMOROWSKA
142706 gm. Szczutowo Stanisław PILARSKI
142706 gm. Szczutowo Marek KOWALSKI
142706 gm. Szczutowo Janusz BRODZIŃSKI
142706 gm. Szczutowo Adam MAŚKA
142706 gm. Szczutowo Marek KOPYCIŃSKI
142706 gm. Szczutowo Ryszard PIJANKOWSKI
20814 gm. Szczytna Elżbieta RUSIŃSKA
20814 gm. Szczytna Stanisław CZARNIK
20814 gm. Szczytna Zuzanna KWIATKOWSKA
20814 gm. Szczytna Martyna BEDNAREK
20814 gm. Szczytna Jarosław HARA
20814 gm. Szczytna Marzena BASIUK-ŚWINIAŃSKA
20814 gm. Szczytna Beata RYDZ
20814 gm. Szczytna Janusz JANISZEWSKI
20814 gm. Szczytna Agnieszka WYSOCZAN
20814 gm. Szczytna Paweł CHOJNACKI
20814 gm. Szczytna Arkadiusz WOJTACZKA
20814 gm. Szczytna Marcin LEGIERSKI
20814 gm. Szczytna Artur GAZDA
20814 gm. Szczytna Tadeusz DUDEK
20814 gm. Szczytna Marian ONAK
300710 gm. Szczytniki Kazimierz BĄCZYK
300710 gm. Szczytniki Angelika KACZMAREK
300710 gm. Szczytniki Andrzej KUPAJ
300710 gm. Szczytniki Wiesław WRÓBEL
300710 gm. Szczytniki Piotr ZIMNY
300710 gm. Szczytniki Kinga WĄSIK
300710 gm. Szczytniki Urszula MŁYNEK
300710 gm. Szczytniki Tomasz LESZKA
300710 gm. Szczytniki Wioletta BALCERCZYK
300710 gm. Szczytniki Dariusz SPYCHAŁA
300710 gm. Szczytniki Bogdan AUGUSTYNIAK
300710 gm. Szczytniki Paweł DOMAGAŁA
300710 gm. Szczytniki Kazimierz LEWANDOWSKI
300710 gm. Szczytniki Danuta ŚWIĄTEK
300710 gm. Szczytniki Tadeusz BUCHWALD
281706 gm. Szczytno Zdzisław BOGACKI
281706 gm. Szczytno Aleksander STAWIARZ
281706 gm. Szczytno Krzysztof SIKORSKI
281706 gm. Szczytno Zbigniew WOŹNIAK
281706 gm. Szczytno Hanna RYDZEWSKA
281706 gm. Szczytno Edward LENARCIAK
281706 gm. Szczytno Andrzej WRÓBEL
281706 gm. Szczytno Rafał SZUMNY
281706 gm. Szczytno Jadwiga GOLON
281706 gm. Szczytno Małgorzata ANTOSIAK
281706 gm. Szczytno Sylwia NOWAKOWSKA
281706 gm. Szczytno Henryk ULATOWSKI
281706 gm. Szczytno Sylwia MAJEWSKA
281706 gm. Szczytno Grzegorz GODLEWSKI
281706 gm. Szczytno Marcin BŁASZCZAK
141110 gm. Szelków Joanna CZAPLICKA-FABISIAK
141110 gm. Szelków Artur STAŃCZAK
141110 gm. Szelków Stanisław MILCZARCZYK
141110 gm. Szelków Mariusz CHODYNA
141110 gm. Szelków Danuta JARKOWSKA
141110 gm. Szelków Agnieszka KUCHARSKA
141110 gm. Szelków Hubert RZEWNICKI
141110 gm. Szelków Dariusz BARTOSIEWICZ
141110 gm. Szelków Janusz RUSZCZYŃSKI
141110 gm. Szelków Marek DZIKOWSKI
141110 gm. Szelków Józef GUTOWSKI
141110 gm. Szelków Mirosław JANKOWSKI
141110 gm. Szelków Ewa CHMIELEWSKA
141110 gm. Szelków Henryk BLADOSZ
141110 gm. Szelków Katarzyna DEPTUŁA
221509 gm. Szemud Monika BRZESKA
221509 gm. Szemud Ireneusz CZARNOWSKI
221509 gm. Szemud Wojciech NOWICKI
221509 gm. Szemud Beata BARANOWSKA
221509 gm. Szemud Wincenty POLASZEK
221509 gm. Szemud Felicja RADZIAK
221509 gm. Szemud Hanna GRUBA
221509 gm. Szemud Dariusz PYŻ
221509 gm. Szemud Witold HOPPA
221509 gm. Szemud Maciej STĘPKA
221509 gm. Szemud Sławomir SKIBA
221509 gm. Szemud Grzegorz HAASE
221509 gm. Szemud Aleksandra PERZ
221509 gm. Szemud Kazimierz MACH
221509 gm. Szemud Jacek NAWROCKI
201309 gm. Szepietowo Paweł DĄBROWSKI
201309 gm. Szepietowo Sławomir KUĆMIEROWSKI
201309 gm. Szepietowo Jan OŁDAKOWSKI
201309 gm. Szepietowo Marian KRUSZEWSKI
201309 gm. Szepietowo Grzegorz POWOJSKI
201309 gm. Szepietowo Witold MOCZYDŁOWSKI
201309 gm. Szepietowo Grzegorz ŻOCHOWSKI
201309 gm. Szepietowo Wiesław ZAREMBA
201309 gm. Szepietowo Mariusz STYPUŁKOWSKI
201309 gm. Szepietowo Wojciech ERTMAN
201309 gm. Szepietowo Magdalena PIETRZAK
201309 gm. Szepietowo Katarzyna SIENICKA
201309 gm. Szepietowo Henryk STYPUŁKOWSKI
201309 gm. Szepietowo Łukasz WOJNO
201309 gm. Szepietowo Leszek FIEDORCZUK
121616 gm. Szerzyny Mariusz SŁOTA
121616 gm. Szerzyny Sylwester BĄK
121616 gm. Szerzyny Tadeusz KOŁEK
121616 gm. Szerzyny Bartłomiej GOGOLA
121616 gm. Szerzyny Tadeusz PYZIK
121616 gm. Szerzyny Cyprian FURMAN
121616 gm. Szerzyny Roman KLISIEWICZ
121616 gm. Szerzyny Andrzej CIOMBOR
121616 gm. Szerzyny Michał MITORAJ
121616 gm. Szerzyny Piotr GÓRSKI
121616 gm. Szerzyny Paweł JUDA
121616 gm. Szerzyny Kazimierz POLIWKA
121616 gm. Szerzyny Anna MIKOS
121616 gm. Szerzyny Wojciech MIKRUT
121616 gm. Szerzyny Elżbieta PANCERZ
81202 gm. Szlichtyngowa Krystyna FELIŃSKA
81202 gm. Szlichtyngowa Stanisław ŁYNKO
81202 gm. Szlichtyngowa Waldemar RODAK
81202 gm. Szlichtyngowa Wojciech KRYGIER
81202 gm. Szlichtyngowa Anna ZALEWSKA
81202 gm. Szlichtyngowa Franciszek KICHMAN
81202 gm. Szlichtyngowa Damian BAZIUK
81202 gm. Szlichtyngowa Krystian ŚLADEWSKI
81202 gm. Szlichtyngowa Grzegorz WILIŃSKI
81202 gm. Szlichtyngowa Agnieszka SKURJAT
81202 gm. Szlichtyngowa Andrzej KROMOLIŃSKI
81202 gm. Szlichtyngowa Anna DOMBEK
81202 gm. Szlichtyngowa Wioletta ORŁOWSKA
81202 gm. Szlichtyngowa Małgorzata FARTUSZYŃSKA
81202 gm. Szlichtyngowa Henryk BARANIAK
81007 gm. Szprotawa Bożena WÓJCIK-WOJTKOWIAK
81007 gm. Szprotawa Andrzej SKAWIŃSKI
81007 gm. Szprotawa Bartłomiej GRONO
81007 gm. Szprotawa Andrzej STAMBULSKI
81007 gm. Szprotawa Maciej SIWICKI
81007 gm. Szprotawa Małgorzata ŁAZARCZYK
81007 gm. Szprotawa Józefa ŚLISKA
81007 gm. Szprotawa Jerzy CHMARA
81007 gm. Szprotawa Roman PAKUŁA
81007 gm. Szprotawa Stefan GOŁEK
81007 gm. Szprotawa Piotr SIUDA
81007 gm. Szprotawa Józef RUBACHA
81007 gm. Szprotawa Stanisław ROSÓŁ
81007 gm. Szprotawa Piotr PŁASKOCIŃSKI
81007 gm. Szprotawa Szymon MATUSZEWSKI
81007 gm. Szprotawa Mirosław GĄSIK
81007 gm. Szprotawa Marcin CHMURA
81007 gm. Szprotawa Ireneusz GANCZAR
81007 gm. Szprotawa Janusz BILIŃSKI
81007 gm. Szprotawa Władysław SOBCZAK
81007 gm. Szprotawa Monika BIAZIK
141307 gm. Szreńsk Piotr OLEWNIK
141307 gm. Szreńsk Robert SZCZEPAŃSKI
141307 gm. Szreńsk Mariusz KUCMAN
141307 gm. Szreńsk Grzegorz CIEŚLAK
141307 gm. Szreńsk Ewelina WILOCH
141307 gm. Szreńsk Jan KRUPIŃSKI
141307 gm. Szreńsk Katarzyna SZUMAŃSKA
141307 gm. Szreńsk Waldemar OLSZEWSKI
141307 gm. Szreńsk Sławomir MÓWIŃSKI
141307 gm. Szreńsk Anna LUDWICZAK
141307 gm. Szreńsk Anna JARZYNKA
141307 gm. Szreńsk Ilona GĄSIOROWSKA
141307 gm. Szreńsk Ryszard RADKA
141307 gm. Szreńsk Marzena PRZYBYSZ
141307 gm. Szreńsk Urszula FABISZEWSKA
200107 gm. Sztabin Grzegorz ŁAPSZYS
200107 gm. Sztabin Marcin GRZENDA
200107 gm. Sztabin Bożena KARCZEWSKA
200107 gm. Sztabin Mirosław SIWICKI
200107 gm. Sztabin Paweł KONDRACKI
200107 gm. Sztabin Paweł KARP
200107 gm. Sztabin Emilia CHODOROWSKA
200107 gm. Sztabin Małgorzata KUNDA
200107 gm. Sztabin Krzysztof SZMYGIEL
200107 gm. Sztabin Jakub MITROS
200107 gm. Sztabin Marek GAŁAŻYN
200107 gm. Sztabin Jarosław MIKLASZEWICZ
200107 gm. Sztabin Marta KLIM
200107 gm. Sztabin Robert KRZYWICKI
200107 gm. Sztabin Sylwia CZERWIŃSKA
221605 gm. Sztum Piotr SIEBERT
221605 gm. Sztum Adam POĆWIARDOWSKI
221605 gm. Sztum Iwona RUSZKOWSKA
221605 gm. Sztum Piotr OSTROWSKI
221605 gm. Sztum Jarosław KAZIMIEROWICZ
221605 gm. Sztum Waldemar FIEREK
221605 gm. Sztum Danuta BARAŃSKA
221605 gm. Sztum Czesław OLEKSIAK
221605 gm. Sztum Mariusz AKIERMAN
221605 gm. Sztum Adam KASZUBSKI
221605 gm. Sztum Bartosz MAZERSKI
221605 gm. Sztum Agnieszka BOROWSKA
221605 gm. Sztum Sławomir LIPSKI
221605 gm. Sztum Sławomir SIDOROWICZ
221605 gm. Sztum Ewa RZESZOTARSKA
221005 gm. Sztutowo Katarzyna DRYNKO
221005 gm. Sztutowo Igor RUDZIŃSKI
221005 gm. Sztutowo Krystyna SKRZEK
221005 gm. Sztutowo Arkadiusz WALCZYK
221005 gm. Sztutowo Piotr SZLENDAK
221005 gm. Sztutowo Andrzej SZYMAŃSKI
221005 gm. Sztutowo Marian ŁOSIŃSKI
221005 gm. Sztutowo Marcin OWSIŃSKI
221005 gm. Sztutowo Irena CHLEBOWSKA
221005 gm. Sztutowo Robert ZIELIŃSKI
221005 gm. Sztutowo Jerzy SIKORA
221005 gm. Sztutowo Jan FRISZKEMUT
221005 gm. Sztutowo Zbigniew ZIELIŃSKI
221005 gm. Sztutowo Ryszard KRUGŁY
221005 gm. Sztutowo Anna ZALEWSKA
41005 gm. Szubin Maciej REJMENT
41005 gm. Szubin Karolina DOMŻAŁA-KACZMAREK
41005 gm. Szubin Stanisław WYPYCH
41005 gm. Szubin Tomasz KASZEWSKI
41005 gm. Szubin Katarzyna TWARDOWSKA
41005 gm. Szubin Mariusz PIOTRKOWSKI
41005 gm. Szubin Hanna ADAMCZEWSKA
41005 gm. Szubin Marek GAJEWSKI
41005 gm. Szubin Wioletta BORYS-STACHOWIAK
41005 gm. Szubin Robert RYNARZEWSKI
41005 gm. Szubin Piotr ADAMCZEWSKI
41005 gm. Szubin Artur MICHALAK
41005 gm. Szubin Ryszard SYNAKIEWICZ
41005 gm. Szubin Anna KIJOWSKA
41005 gm. Szubin Teresa STACHOWIAK
41005 gm. Szubin Mariusz PIETRZYCKI
41005 gm. Szubin Roman DANIELEWSKI
41005 gm. Szubin Sławomir BERKA
41005 gm. Szubin Elżbieta KATAFIASZ
41005 gm. Szubin Radosław BOROWIAK
41005 gm. Szubin Andrzej WOLNIK
201110 gm. Szudziałowo Mariusz ŁAPIŃSKI
201110 gm. Szudziałowo Krzysztof BACH
201110 gm. Szudziałowo Leszek OLCHOWIK
201110 gm. Szudziałowo Sławomir OLEKSZA
201110 gm. Szudziałowo Danuta OLCHOWIK
201110 gm. Szudziałowo Wojciech BUŁATEWICZ
201110 gm. Szudziałowo Magdalena JUCHA
201110 gm. Szudziałowo Elżbieta KĘDYŚ
201110 gm. Szudziałowo Katarzyna HOROSZ
201110 gm. Szudziałowo Adam MAŁOŃ
201110 gm. Szudziałowo Grzegorz JAROSZEWICZ
201110 gm. Szudziałowo Krzysztof BARANOWSKI
201110 gm. Szudziałowo Małgorzata NORMANTOWICZ-HORCZAK
201110 gm. Szudziałowo Jerzy STASIEWICZ
201110 gm. Szudziałowo Michał ONOSZKO
141609 gm. Szulborze Wielkie Sławomir MIERZEJEWSKI
141609 gm. Szulborze Wielkie Barbara LIPIŃSKA
141609 gm. Szulborze Wielkie Henryk SKŁODOWSKI
141609 gm. Szulborze Wielkie Jan SKŁODOWSKI
141609 gm. Szulborze Wielkie Albert DĘBICKI
141609 gm. Szulborze Wielkie Piotr FRĄCKIEWICZ
141609 gm. Szulborze Wielkie Janina KARPIŃSKA
141609 gm. Szulborze Wielkie Agnieszka SKŁODOWSKA
141609 gm. Szulborze Wielkie Sławomir MŁYŃSKI
141609 gm. Szulborze Wielkie Aneta BERMOND
141609 gm. Szulborze Wielkie Krzysztof GOŁĘBIEWSKI
141609 gm. Szulborze Wielkie Stanisław ŚWIERŻEWSKI
141609 gm. Szulborze Wielkie Aneta NIEMIRA
141609 gm. Szulborze Wielkie Milena POPŁAWSKA
141609 gm. Szulborze Wielkie Maciej ZAKRZEWSKI
201404 gm. Szumowo Eugeniusz SKIBNIEWSKI
201404 gm. Szumowo Ewelina MIECZKOWSKA
201404 gm. Szumowo Grzegorz BAGIŃSKI
201404 gm. Szumowo Zenon OGONOWSKI
201404 gm. Szumowo Elżbieta SZYMAŃSKA
201404 gm. Szumowo Katarzyna MIANOWSKA
201404 gm. Szumowo Marta SADOWSKA - SŁABA
201404 gm. Szumowo Robert WSZOŁKOWSKI
201404 gm. Szumowo Andrzej JARZĄBEK
201404 gm. Szumowo Zbigniew DZIERKA
201404 gm. Szumowo Andrzej PSKIET
201404 gm. Szumowo Jerzy KRAKÓWKA
201404 gm. Szumowo Jarosław KORNET
201404 gm. Szumowo Andrzej DĘBEK
201404 gm. Szumowo Wiesław TATKO
143005 gm. Szydłowiec Arkadiusz SOKOŁOWSKI
143005 gm. Szydłowiec Dorota JAKUBCZYK
143005 gm. Szydłowiec Marek CEGLIŃSKI
143005 gm. Szydłowiec Piotr SADZA
143005 gm. Szydłowiec Leszek JAKUBOWSKI
143005 gm. Szydłowiec Wioleta TUREK
143005 gm. Szydłowiec Marek KONIARCZYK
143005 gm. Szydłowiec Anna MAJSTRAK
143005 gm. Szydłowiec Jadwiga KOPYCKA
143005 gm. Szydłowiec Adam PIETRAS
143005 gm. Szydłowiec Maciej KAPTURSKI
143005 gm. Szydłowiec Marek PLEWA
143005 gm. Szydłowiec Paweł BLOCH
143005 gm. Szydłowiec Grażyna RYCERSKA
143005 gm. Szydłowiec Paweł SURDY
141308 gm. Szydłowo Paweł WITKOWSKI
141308 gm. Szydłowo Mariusz RUDNICKI
141308 gm. Szydłowo Grzegorz ROCHNA
141308 gm. Szydłowo Aneta SZCZEPAŃSKA
141308 gm. Szydłowo Jacek BANAŚ
141308 gm. Szydłowo Andrzej BUGAJ
141308 gm. Szydłowo Ryszard KWITEK
141308 gm. Szydłowo Danuta ANTCZAK
141308 gm. Szydłowo Stanisława SOSIŃSKA
141308 gm. Szydłowo Ewa KRYSTOFIK
141308 gm. Szydłowo Iwona KOŁAKOWSKA
141308 gm. Szydłowo Izydor ŻAKIEWICZ
141308 gm. Szydłowo Wiesław OLCZAK
141308 gm. Szydłowo Bogusława SOWIŃSKA
141308 gm. Szydłowo Krzysztof SZYMAŃSKI
301906 gm. Szydłowo Tobiasz WIESIOŁEK
301906 gm. Szydłowo Katarzyna MIERNOWSKA
301906 gm. Szydłowo Krzysztof URBANOWICZ
301906 gm. Szydłowo Mieczysław DUBOWY
301906 gm. Szydłowo Elżbieta KLIBER
301906 gm. Szydłowo Iwona KWAŚNIAK
301906 gm. Szydłowo Weronika KUCHARCZYK
301906 gm. Szydłowo Tomasz BINIEK
301906 gm. Szydłowo Krzysztof HERMAN
301906 gm. Szydłowo Ewa WNUK
301906 gm. Szydłowo Piotr PODKOWA
301906 gm. Szydłowo Sylwia GAWROŃSKA
301906 gm. Szydłowo Piotr DROŻDŻ
301906 gm. Szydłowo Sebastian TRZECIAK
301906 gm. Szydłowo Paweł KĄDZIELA
261208 gm. Szydłów Agnieszka JUSZCZAK
261208 gm. Szydłów Sebastian GAŁĄZKA
261208 gm. Szydłów Mariusz ARENDARSKI
261208 gm. Szydłów Ireneusz JASTRZĄB
261208 gm. Szydłów Damian KARWATA
261208 gm. Szydłów Dawid SOBIEGRAJ
261208 gm. Szydłów Leszek WÓJCIK
261208 gm. Szydłów Łukasz GONDEK
261208 gm. Szydłów Robert PROSTAK
261208 gm. Szydłów Zbigniew GŁOGOWSKI
261208 gm. Szydłów Andrzej TUZ
261208 gm. Szydłów Marek SKUZA
261208 gm. Szydłów Agnieszka STAWECKA
261208 gm. Szydłów Joanna SUCHOJAD
261208 gm. Szydłów Katarzyna SKUZA
201208 gm. Szypliszki Waldemar ORZECHOWSKI
201208 gm. Szypliszki Józef JANUSZKO
201208 gm. Szypliszki Tomasz NIEDŹWIECKI
201208 gm. Szypliszki Natalia JANUSZKO
201208 gm. Szypliszki Stanisław GIBOWICZ
201208 gm. Szypliszki Lech GAŁAZIN
201208 gm. Szypliszki Elżbieta JUREWICZ
201208 gm. Szypliszki Andrzej GAWIŃSKI
201208 gm. Szypliszki Leszek WOŁYNIEC
201208 gm. Szypliszki Krzysztof RACIS
201208 gm. Szypliszki Antoni ANUSIEWICZ
201208 gm. Szypliszki Kamil KIMSZAL
201208 gm. Szypliszki Jan JASIŃSKI
201208 gm. Szypliszki Joanna STASZKIEWICZ
201208 gm. Szypliszki Paweł KURZYNOWSKI
21104 gm. Ścinawa Marek SZOPA
21104 gm. Ścinawa Monika ŻOGALSKA
21104 gm. Ścinawa Krzysztof MAREK
21104 gm. Ścinawa Monika GIERUS
21104 gm. Ścinawa Renata KUDZIA
21104 gm. Ścinawa Henryk KOZAK
21104 gm. Ścinawa Agnieszka PARZYŃSKA
21104 gm. Ścinawa Jerzy SZTABA
21104 gm. Ścinawa Irena CHRYSTYNA
21104 gm. Ścinawa Anna KASIOREK
21104 gm. Ścinawa Jan ŚLIWA
21104 gm. Ścinawa Zbigniew KRAS
21104 gm. Ścinawa Edward SITARSKI
21104 gm. Ścinawa Mariusz MOSTOWSKI
21104 gm. Ścinawa Marek BARYLAK
241712 gm. Ślemień Jarosław JURCZAK
241712 gm. Ślemień Janusz GIBAS
241712 gm. Ślemień Piotr CZERNECKI
241712 gm. Ślemień Agata MAŁYSIAK
241712 gm. Ślemień Łukasz GIBAS
241712 gm. Ślemień Bogumił HILAROWICZ
241712 gm. Ślemień Lucyna WIEWIÓRA
241712 gm. Ślemień Piotr DOMINIAK
241712 gm. Ślemień Renata BĄK
241712 gm. Ślemień Arkadiusz KANIA
241712 gm. Ślemień Jerzy SIWIEC
241712 gm. Ślemień Andrzej BĄK
241712 gm. Ślemień Bogdan PYCLIK
241712 gm. Ślemień Daniel TOMICZEK
241712 gm. Ślemień Andrzej PILSYK
301012 gm. Ślesin Marcin DZIKOWSKI
301012 gm. Ślesin Marcin WIETRZYKOWSKI
301012 gm. Ślesin Marek EJMA
301012 gm. Ślesin Andrzej DĄBEK
301012 gm. Ślesin Paweł BIELICKI
301012 gm. Ślesin Małgorzata LISOWSKA
301012 gm. Ślesin Andrzej DONDEROWICZ
301012 gm. Ślesin Stanisław CHRZANOWSKI
301012 gm. Ślesin Mariusz MĄDRY
301012 gm. Ślesin Halina PILARSKA
301012 gm. Ślesin Andrzej MALAK
301012 gm. Ślesin Radosław WALCZAK
301012 gm. Ślesin Łukasz STASZAK
301012 gm. Ślesin Małgorzata CHMURSKA
301012 gm. Ślesin Zbigniew SIUPA
41605 gm. Śliwice Danuta SIKORA
41605 gm. Śliwice Janusz KĘDZIERSKI
41605 gm. Śliwice Piotr ERWARD
41605 gm. Śliwice Dariusz RYDZKOWSKI
41605 gm. Śliwice Adam GATZ
41605 gm. Śliwice Katarzyna TALAŚKA
41605 gm. Śliwice Zbigniew ZWOLIŃSKI
41605 gm. Śliwice Henryk WYSOCKI
41605 gm. Śliwice Piotr GIERWATOWSKI
41605 gm. Śliwice Grzegorz ZIELIŃSKI
41605 gm. Śliwice Adam BELICKI
41605 gm. Śliwice Ewelina KRAINSKA
41605 gm. Śliwice Marek JANICKI
41605 gm. Śliwice Henryk KOBIERSKI
41605 gm. Śliwice Waldemar WITKOWSKI
301105 gm. Śmigiel Michał SKRZYPCZAK
301105 gm. Śmigiel Wojciech ADAMCZEWSKI
301105 gm. Śmigiel Danuta STRZELCZYK
301105 gm. Śmigiel Włodzimierz DRÓTKOWSKI
301105 gm. Śmigiel Arleta ADAMCZAK-PUK
301105 gm. Śmigiel Mirosław PAWLAK
301105 gm. Śmigiel Rafał KLEM
301105 gm. Śmigiel Gabriela KASPERSKA
301105 gm. Śmigiel Wiesław KASPERSKI
301105 gm. Śmigiel Krzysztof ŁĄCZNY
301105 gm. Śmigiel Sławomir GRZELCZYK
301105 gm. Śmigiel Alfred SPLISTESER
301105 gm. Śmigiel Beata ŻYTO
301105 gm. Śmigiel Sławomir SZUDRA
301105 gm. Śmigiel Anna JAWORSKA
200707 gm. Śniadowo Krystyna ANTONIAK
200707 gm. Śniadowo Beata KAMRAT-JANIAK
200707 gm. Śniadowo Jacek ZABORSZCZYK
200707 gm. Śniadowo Edward ŻEBROWSKI
200707 gm. Śniadowo Cezary POLKOWSKI
200707 gm. Śniadowo Waldemar MALINOWSKI
200707 gm. Śniadowo Mirosław SKUBICH
200707 gm. Śniadowo Marek FILIPKOWSKI
200707 gm. Śniadowo Grzegorz PODGÓRSKI
200707 gm. Śniadowo Renata BOGUSKA
200707 gm. Śniadowo Paweł KOZŁOWSKI
200707 gm. Śniadowo Tomasz JAKACKI
200707 gm. Śniadowo Artur TYSZKA
200707 gm. Śniadowo Tadeusz BARANOWSKI
200707 gm. Śniadowo Zdzisław ZAREMBA
302604 gm. Śrem Robert PIĄTEK
302604 gm. Śrem Adam LEWANDOWSKI
302604 gm. Śrem Zdzisław ŻELEŹNY
302604 gm. Śrem Krzysztof LEWANDOWSKI
302604 gm. Śrem Piotr MULKOWSKI
302604 gm. Śrem Tomasz WOJNA
302604 gm. Śrem Bartosz ŻELEŹNY
302604 gm. Śrem Katarzyna SARNOWSKA
302604 gm. Śrem Żaneta KOCH
302604 gm. Śrem Cezary STRZELEC
302604 gm. Śrem Rafał WACHOWIAK
302604 gm. Śrem Artur KONON
302604 gm. Śrem Andrzej MIELOSZYŃSKI
302604 gm. Śrem Piotr ROJEK
302604 gm. Śrem Tomasz JAKUSZEK
302604 gm. Śrem Nina STĘPA
302604 gm. Śrem Martyna WACHOWIAK
302604 gm. Śrem Grzegorz WIŚNIEWSKI
302604 gm. Śrem Edward SZCZEPAŃSKI
302604 gm. Śrem Barbara RATAJCZAK
302604 gm. Śrem Marek BASAJ
21804 gm. Środa Śląska Arkadiusz LISIECKI
21804 gm. Środa Śląska Arkadiusz GRUSZCZYŃSKI
21804 gm. Środa Śląska Mieczysław ŁABATCZYK
21804 gm. Środa Śląska Mirosław SKÓRA
21804 gm. Środa Śląska Paweł ROSENBEIGER
21804 gm. Środa Śląska Zbigniew SOZAŃSKI
21804 gm. Środa Śląska Jerzy KRYCIŃSKI
21804 gm. Środa Śląska Arkadiusz HIBNER
21804 gm. Środa Śląska Jarosław CZYRNIAŃSKI
21804 gm. Środa Śląska Wioletta BORKOWSKA
21804 gm. Środa Śląska Stanisław SENDYKA
21804 gm. Środa Śląska Joanna WASYLKOWSKA
21804 gm. Środa Śląska Grażyna OSTRÓWKA
21804 gm. Środa Śląska Zdzisław KRUSZELNICKI
21804 gm. Środa Śląska Leszek MACIEJEWSKI
302504 gm. Środa Wielkopolska Adam WÓJKIEWICZ
302504 gm. Środa Wielkopolska Rafał WIERUSZEWSKI
302504 gm. Środa Wielkopolska Paweł WULLERT
302504 gm. Środa Wielkopolska Ireneusz KUBIACZYK
302504 gm. Środa Wielkopolska Daniel RYDIAN
302504 gm. Środa Wielkopolska Marek WIELAND
302504 gm. Środa Wielkopolska Jacek JANUSZKIEWICZ
302504 gm. Środa Wielkopolska Grzegorz BUDASZ
302504 gm. Środa Wielkopolska Wojciech ZIĘTKOWSKI
302504 gm. Środa Wielkopolska Bogusława DEIKSLER
302504 gm. Środa Wielkopolska Jarosław FRACH
302504 gm. Środa Wielkopolska Piotr MIELOCH
302504 gm. Środa Wielkopolska Anna BŁASZAK
302504 gm. Środa Wielkopolska Róża FRĄCKOWIAK
302504 gm. Środa Wielkopolska Cezary JAKUBIAK
302504 gm. Środa Wielkopolska Anna KICIŃSKA
302504 gm. Środa Wielkopolska Mateusz CZAPLICKI
302504 gm. Środa Wielkopolska Maciej NORKIEWICZ
302504 gm. Środa Wielkopolska Artur FORYCKI
302504 gm. Środa Wielkopolska Arkadiusz MROCZYK
302504 gm. Środa Wielkopolska Janusz STACHOWIAK
281412 gm. Świątki Franciszek PŁOTNIKOWSKI
281412 gm. Świątki Mateusz BANASZEK
281412 gm. Świątki Ewa CIEŚLAK
281412 gm. Świątki Aneta NOWOSIELSKA
281412 gm. Świątki Tomasz SZEWCZYK
281412 gm. Świątki Nadzieja WIŚNICKA
281412 gm. Świątki Arkadiusz BIEŃKOWSKI
281412 gm. Świątki Edyta WASZCZUK
281412 gm. Świątki Iwona ZAPAŁ
281412 gm. Świątki Mariola WESOŁOWSKA
281412 gm. Świątki Joanna PIETRAS
281412 gm. Świątki Agnieszka KUCH
281412 gm. Świątki Anna PENGER
281412 gm. Świątki Pelagia WOJCIUL
281412 gm. Świątki Jolanta PRZERWA
120614 gm. Świątniki Górne Rafał STADNIK
120614 gm. Świątniki Górne Jerzy UJMA
120614 gm. Świątniki Górne Daniel ŁUKASIK
120614 gm. Świątniki Górne Andrzej SALAWA
120614 gm. Świątniki Górne Liliana SONIK
120614 gm. Świątniki Górne Bogusława ZGUD
120614 gm. Świątniki Górne Daniel RYŚ
120614 gm. Świątniki Górne Grzegorz KOZIOŁ
120614 gm. Świątniki Górne Jacek PISKORZ
120614 gm. Świątniki Górne Edyta MĄCZEŃSKA
120614 gm. Świątniki Górne Janusz MATOGA
120614 gm. Świątniki Górne Waldemar SZAFRAN
120614 gm. Świątniki Górne Zofia JUTRZNIA-KĘPIŃSKA
120614 gm. Świątniki Górne Karolina TYLEK
120614 gm. Świątniki Górne Zbigniew PIETRZYK
21907 gm. Świdnica Regina ADAMSKA
21907 gm. Świdnica Kazimierz KORTA
21907 gm. Świdnica Roman JADACH
21907 gm. Świdnica Teresa BĄK
21907 gm. Świdnica Daniel WIECZOREK
21907 gm. Świdnica Łukasz ŚWIECZKO
21907 gm. Świdnica Arkadiusz PIASECZNY
21907 gm. Świdnica Lucyna MROCZEK
21907 gm. Świdnica Piotr OKONIEWSKI
21907 gm. Świdnica Bronisław DRATWA
21907 gm. Świdnica Beata SZYSZKA
21907 gm. Świdnica Jadwiga WICHER
21907 gm. Świdnica Tadeusz ŻUBEREK
21907 gm. Świdnica Paweł DZIURDZIA
21907 gm. Świdnica Eligiusz JANASIK
80907 gm. Świdnica Błażej WOŹNIAK
80907 gm. Świdnica Daniel MAZURKIEWICZ
80907 gm. Świdnica Tomasz MARCZEWSKI
80907 gm. Świdnica Barbara ROGOZIŃSKA-KLOCEK
80907 gm. Świdnica Danuta JANEK
80907 gm. Świdnica Marek BURSZTYN
80907 gm. Świdnica Maria TARCZEWSKA-SIERKO
80907 gm. Świdnica Beata PAŃTAK
80907 gm. Świdnica Wioletta MAZURO
80907 gm. Świdnica Teresa SYGUT
80907 gm. Świdnica Adam SZREDER
80907 gm. Świdnica Dorota CYMBAŁA
80907 gm. Świdnica Lidia KOCĄKA
80907 gm. Świdnica Karol WILER
80907 gm. Świdnica Jan BITKA
321606 gm. Świdwin Jan KULIKOWSKI
321606 gm. Świdwin Halina CYBUL
321606 gm. Świdwin Jarosław PISARCZYK
321606 gm. Świdwin Robert ROZMUS
321606 gm. Świdwin Ewelina PUGACZ
321606 gm. Świdwin Antoni GILUK
321606 gm. Świdwin Piotr SIERADZKI
321606 gm. Świdwin Agnieszka TOKARSKA
321606 gm. Świdwin Ryszard PAWLONKA
321606 gm. Świdwin Bożena WIECZOREK
321606 gm. Świdwin Krzysztof KASZUBA
321606 gm. Świdwin Iwona PIOTROWICZ
321606 gm. Świdwin Tomasz MAKOWSKI
321606 gm. Świdwin Anna OLEJNICZAK
321606 gm. Świdwin Marcin SERAFIN
80805 gm. Świebodzin Krzysztof DRZYMAŁA
80805 gm. Świebodzin Anita MOLICKA
80805 gm. Świebodzin Marek KEKLAK
80805 gm. Świebodzin Tomasz SIELICKI
80805 gm. Świebodzin Michał SIODŁA
80805 gm. Świebodzin Justyna SŁOŃSKA
80805 gm. Świebodzin Artur KUBACKI
80805 gm. Świebodzin Jadwiga WAWRZYNIAK
80805 gm. Świebodzin Krzysztof TOMALAK
80805 gm. Świebodzin Daniel PRAŁAT
80805 gm. Świebodzin Marta KOMIN
80805 gm. Świebodzin Tadeusz JANOWICZ
80805 gm. Świebodzin Tomasz OLESIAK
80805 gm. Świebodzin Włodzimierz ROSADA
80805 gm. Świebodzin Sławomir SIEWRUK
80805 gm. Świebodzin Janusz KOSZYKA
80805 gm. Świebodzin Edward CICHAŃSKI
80805 gm. Świebodzin Emilia WĘCŁOWSKA-KASZA
80805 gm. Świebodzin Andrzej MAZUR
80805 gm. Świebodzin Piotr MAZUR
80805 gm. Świebodzin Dariusz MIEŻEŃ
41409 gm. Świecie Marcin SARNECKI
41409 gm. Świecie Jerzy SOBOTKA
41409 gm. Świecie Tomasz SZAMOCKI
41409 gm. Świecie Jerzy KLONOWSKI
41409 gm. Świecie Grażyna KRZEMIŃSKA
41409 gm. Świecie Leszek PIOTROWSKI
41409 gm. Świecie Maciej KACZMAREK
41409 gm. Świecie Iwona KAROLEWSKA
41409 gm. Świecie Sebastian GLAZIŃSKI
41409 gm. Świecie Paweł KNAPIK
41409 gm. Świecie Adam KUFEL
41409 gm. Świecie Adam CIEŚLAK
41409 gm. Świecie Dariusz WOŹNIAK
41409 gm. Świecie Krzysztof KUŁAKOWSKI
41409 gm. Świecie Jerzy WÓJCIK
41409 gm. Świecie Grażyna STYCZEŃ
41409 gm. Świecie Zbigniew RYDZIEL
41409 gm. Świecie Bogdan TARACH
41409 gm. Świecie Henryk MOLLUS
41409 gm. Świecie Waldemar CHUDY
41409 gm. Świecie Jan CHUDZINSKI
40606 gm. Świecie nad Osą Marianna TYLICKA
40606 gm. Świecie nad Osą Mariusz KUBAL
40606 gm. Świecie nad Osą Szymon MAKOWSKI
40606 gm. Świecie nad Osą Maria GŁODOWSKA
40606 gm. Świecie nad Osą Jarosław JABŁOŃSKI
40606 gm. Świecie nad Osą Waldemar SITNIK
40606 gm. Świecie nad Osą Sławomir KALITA
40606 gm. Świecie nad Osą Piotr REMBECKI
40606 gm. Świecie nad Osą Tomasz SZYNALEWSKI
40606 gm. Świecie nad Osą Marika JANUSZEWSKA
40606 gm. Świecie nad Osą Jarosław SAMOJEDEN
40606 gm. Świecie nad Osą Adam SOLECKI
40606 gm. Świecie nad Osą Jerzy PIOTROWSKI
40606 gm. Świecie nad Osą Ewa BRUZDEWICZ
40606 gm. Świecie nad Osą Ryszard TYSZKO
40209 gm. Świedziebnia Michał STRAUS
40209 gm. Świedziebnia Jerzy SITKIEWICZ
40209 gm. Świedziebnia Maria GETKA
40209 gm. Świedziebnia Andrzej TUROWSKI
40209 gm. Świedziebnia Mirosław ZIELIŃSKI
40209 gm. Świedziebnia Wiesław ARGALSKI
40209 gm. Świedziebnia Lech WYBULT
40209 gm. Świedziebnia Wiesław NADOLSKI
40209 gm. Świedziebnia Urszula LUTOWSKA
40209 gm. Świedziebnia Dariusz MAŃKOWSKI
40209 gm. Świedziebnia Zenon CIERLIŃSKI
40209 gm. Świedziebnia Jarosław CYRANKOWSKI
40209 gm. Świedziebnia Halina LASKOWSKA
40209 gm. Świedziebnia Agnieszka SADOWSKA
40209 gm. Świedziebnia Józef MOSAKOWSKI
41410 gm. Świekatowo Jolanta STEC
41410 gm. Świekatowo Janusz BRZEZIŃSKI
41410 gm. Świekatowo Danuta BĄCZKOWSKA
41410 gm. Świekatowo Grzegorz DREWCZYŃSKI
41410 gm. Świekatowo Jakub RYBARCZYK
41410 gm. Świekatowo Ewelina LEDZIŃSKA
41410 gm. Świekatowo Agata DUKS
41410 gm. Świekatowo Jan ŁYTKOWSKI
41410 gm. Świekatowo Wojciech ŻYGADŁO
41410 gm. Świekatowo Władysław RUSNAK
41410 gm. Świekatowo Danuta MEGGER
41410 gm. Świekatowo Łukasz ŁASKI
41410 gm. Świekatowo Zbigniew CHACIŃSKI
41410 gm. Świekatowo Andrzej IWICKI
41410 gm. Świekatowo Krzysztof KUJAWA
142405 gm. Świercze Sławomir RADOMSKI
142405 gm. Świercze Igor NICEWICZ
142405 gm. Świercze Łukasz OŁDAKOWSKI
142405 gm. Świercze Przemysław RUCIŃSKI
142405 gm. Świercze Stefan RAŹNIEWSKI
142405 gm. Świercze Karolina SIKORSKA
142405 gm. Świercze Julian KUTNER
142405 gm. Świercze Bogumiła FABISIAK
142405 gm. Świercze Jadwiga OLSZEWSKA
142405 gm. Świercze Wiesław ADAMIAK
142405 gm. Świercze Adam PACOCHA
142405 gm. Świercze Dariusz SIEMBORSKI
142405 gm. Świercze Jarosław REJ
142405 gm. Świercze Dariusz TOKARSKI
142405 gm. Świercze Zdzisław SIONEK
160604 gm. Świerczów Mirosław GROBLICA
160604 gm. Świerczów Roman GAŁKA
160604 gm. Świerczów Wiesław CIEPLIK
160604 gm. Świerczów Elżbieta KOZŁOWSKA
160604 gm. Świerczów Ewelina GRZYBEK
160604 gm. Świerczów Roman ŻOŁNOWSKI
160604 gm. Świerczów Adrian ANDRUSZKÓW
160604 gm. Świerczów Adam JANAS
160604 gm. Świerczów Grzegorz PADUCH
160604 gm. Świerczów Mirosław RĘBILAS
160604 gm. Świerczów Mateusz SZYMAŃSKI
160604 gm. Świerczów Józef NOWICKI
160604 gm. Świerczów Małgorzata GRODECKA
160604 gm. Świerczów Wanda BRONŚ
160604 gm. Świerczów Małgorzata JĘDRAS
241307 gm. Świerklaniec Jarosław WASĄŻNIK
241307 gm. Świerklaniec Jacek GRYSKO
241307 gm. Świerklaniec Jerzy SIWY
241307 gm. Świerklaniec Łukasz WYLĘŻEK
241307 gm. Świerklaniec Tomasz KANIA
241307 gm. Świerklaniec Kazimierz FLAKUS
241307 gm. Świerklaniec Tadeusz LEDWOŃ
241307 gm. Świerklaniec Jolanta BUBALIK
241307 gm. Świerklaniec Adam FRANCIK
241307 gm. Świerklaniec Michał NOLEWAJKA
241307 gm. Świerklaniec Izabela DOMOGAŁA
241307 gm. Świerklaniec Mirosław BACIK
241307 gm. Świerklaniec Wojciech BACIK
241307 gm. Świerklaniec Eugeniusz WAJS
241307 gm. Świerklaniec Zbigniew JARKA
241205 gm. Świerklany Marian ŚMIATEK
241205 gm. Świerklany Tomasz SOBIK
241205 gm. Świerklany Danuta UCHER
241205 gm. Świerklany Weronika KARWOT
241205 gm. Świerklany Hubert SOBOCIK
241205 gm. Świerklany Krystyna JAGIEŁŁO
241205 gm. Świerklany Magdalena FIGURA-ŁYŻWA
241205 gm. Świerklany Krzysztof SWACZYNA
241205 gm. Świerklany Krystian JURASZEK
241205 gm. Świerklany Robert KUŚ
241205 gm. Świerklany Urszula KASPAREK
241205 gm. Świerklany Adam SZULIK
241205 gm. Świerklany Anna KULA-PIECHA
241205 gm. Świerklany Jerzy RUGOR
241205 gm. Świerklany Grażyna SZLOSAREK
22604 gm. Świerzawa Beata STĘPIEŃ
22604 gm. Świerzawa Jakub JAGIEŁŁO
22604 gm. Świerzawa Janusz MICHOŃ
22604 gm. Świerzawa Krzysztof SEKUŁA
22604 gm. Świerzawa Rafał LICHOŚ
22604 gm. Świerzawa Teresa RÓG
22604 gm. Świerzawa Agnieszka KRUPIENIA-JAROS
22604 gm. Świerzawa Krzysztof MOTYL
22604 gm. Świerzawa Elżbieta CHLEBOSZ
22604 gm. Świerzawa Przemysław SZCZUCKI
22604 gm. Świerzawa Urszula ZAJDA
22604 gm. Świerzawa Piotr RATAJSKI
22604 gm. Świerzawa Paweł DROŻDŻ
22604 gm. Świerzawa Daniel GRZESZYKOWSKI
22604 gm. Świerzawa Józef ZAJĄC
320705 gm. Świerzno Radosław DROZDOWICZ
320705 gm. Świerzno Mariusz FAERBER
320705 gm. Świerzno Grzegorz RYFA
320705 gm. Świerzno Lidia SUDNIK
320705 gm. Świerzno Sebastian LIGENZA
320705 gm. Świerzno Wioletta GAWĘCKA
320705 gm. Świerzno Urszula KWIECIEŃ
320705 gm. Świerzno Ryszard WOJCIECHOWSKI
320705 gm. Świerzno Patryk SZCZĘSNY
320705 gm. Świerzno Natalia PUSTELNIK
320705 gm. Świerzno Magdalena DEMKOWSKA
320705 gm. Świerzno Krystian SOMINKA
320705 gm. Świerzno Jan SZYMCZYK
320705 gm. Świerzno Waldemar KAPROŃ
320705 gm. Świerzno Eufemia KACZMARSKA
320908 gm. Świeszyno Wieńczysław BEBICH
320908 gm. Świeszyno Mariusz KOWALCZYK
320908 gm. Świeszyno Władysław KRAJCER
320908 gm. Świeszyno Bogdan DAŃCZAK
320908 gm. Świeszyno Joanna ODYMAŁA
320908 gm. Świeszyno Monika PIOTROWSKA
320908 gm. Świeszyno Urszula GÓRKA
320908 gm. Świeszyno Bogdan KORYGA
320908 gm. Świeszyno Wanda WILK
320908 gm. Świeszyno Paweł NOWAK
320908 gm. Świeszyno Roman PYDA
320908 gm. Świeszyno Angelika GAWROŃSKA
320908 gm. Świeszyno Mariusz JEZIERSKI
320908 gm. Świeszyno Łukasz NEUMANN
320908 gm. Świeszyno Waldemar POTONIEC
301305 gm. Święciechowa Marcin TAJCHERT
301305 gm. Święciechowa Maria KIN
301305 gm. Święciechowa Tomasz GORWA
301305 gm. Święciechowa Longina RABURSKA
301305 gm. Święciechowa Edyta BOROWCZAK
301305 gm. Święciechowa Jerzy MACHOWIAK
301305 gm. Święciechowa Jerzy KOŁODZIEJ
301305 gm. Święciechowa Lucyna MARCINIAK
301305 gm. Święciechowa Dominika DUDZISZ
301305 gm. Święciechowa Krzysztof KOŁACKI
301305 gm. Święciechowa Dariusz MATUSZEWSKI
301305 gm. Święciechowa Anna WASILEWSKA
301305 gm. Święciechowa Mikołaj KOSTANIAK
301305 gm. Święciechowa Dawid NOWACZYK
301305 gm. Święciechowa Anna URBAŃSKA
281305 gm. Świętajno Dorota MUCHA
281305 gm. Świętajno Bożena GRYCZKOWSKA
281305 gm. Świętajno Alicja KRZYŻOSZCZAK
281305 gm. Świętajno Krzysztof ŚWIDERSKI
281305 gm. Świętajno Marek GÓRYŃSKI
281305 gm. Świętajno Sylwia WIĘCKO
281305 gm. Świętajno Zbigniew BŁAŻEJAK
281305 gm. Świętajno Maciej NOWIK
281305 gm. Świętajno Zbigniew ŻYCZKOWSKI
281305 gm. Świętajno Marzena MURANKO
281305 gm. Świętajno Daniel GRODZICKI
281305 gm. Świętajno Dariusz KORONKIEWICZ
281305 gm. Świętajno Józef ŚWIDERSKI
281305 gm. Świętajno Marian BOŁTRUKANIS
281305 gm. Świętajno Ewa BERTMAN
281707 gm. Świętajno Katarzyna CZAJKOWSKA
281707 gm. Świętajno Sławomir GRZEGORCZYK
281707 gm. Świętajno Arkadiusz DEPTUŁA
281707 gm. Świętajno Zbigniew NADROWSKI
281707 gm. Świętajno Damian BAZYDŁO
281707 gm. Świętajno Sabina GUTOWSKA
281707 gm. Świętajno Ksymena KLUSEK
281707 gm. Świętajno Andrzej BRUŹDZIAK
281707 gm. Świętajno Leszek DĄBKOWSKI
281707 gm. Świętajno Edward NICIŃSKI
281707 gm. Świętajno Marcin PAWELCZYK
281707 gm. Świętajno Andrzej BEŁCIKOWSKI
281707 gm. Świętajno Roman JANOTA
281707 gm. Świętajno Ewa RAPACKA
281707 gm. Świętajno Tadeusz SKOWROŃSKI
181612 gm. Świlcza Sławomir SZOT
181612 gm. Świlcza Tomasz BIAŁY
181612 gm. Świlcza Elżbieta OCZOŚ
181612 gm. Świlcza Mariusz WOJTON
181612 gm. Świlcza Piotr WANAT
181612 gm. Świlcza Tomasz SALACH
181612 gm. Świlcza Zbigniew NOWAK
181612 gm. Świlcza Wiesława SZCZEPANIK
181612 gm. Świlcza Damian TRALA
181612 gm. Świlcza Paweł PIELA
181612 gm. Świlcza Marcin CZECH
181612 gm. Świlcza Mieczysław LEJA
181612 gm. Świlcza Barbara BUDA
181612 gm. Świlcza Andrzej KOZDĘBA
181612 gm. Świlcza Natalia SKUBA-WIĘCŁAW
100407 gm. Świnice Warckie Halina JEŻAK
100407 gm. Świnice Warckie Przemysław DASZKO
100407 gm. Świnice Warckie Paweł KAŹMIERCZAK
100407 gm. Świnice Warckie Mirosław STASIAK
100407 gm. Świnice Warckie Sławomir AUGUSTYNIAK
100407 gm. Świnice Warckie Stanisław JASZCZAK
100407 gm. Świnice Warckie Krzysztof WRÓBLEWSKI
100407 gm. Świnice Warckie Krzysztof TUTAK
100407 gm. Świnice Warckie Beata PRĄDZYŃSKA
100407 gm. Świnice Warckie Zbigniew ALEKSANDRZAK
100407 gm. Świnice Warckie Grażyna BARTCZAK
100407 gm. Świnice Warckie Mateusz HAŁASIEWICZ
100407 gm. Świnice Warckie Michał KRAWCZYK
100407 gm. Świnice Warckie Mateusz BIELAWSKI
100407 gm. Świnice Warckie Tomasz GRALAK
241713 gm. Świnna Magdalena JANOSZ
241713 gm. Świnna Kazimierz DZIKI
241713 gm. Świnna Janina SANETRA
241713 gm. Świnna Jacek KOCOŃ
241713 gm. Świnna Zbigniew SZUBA
241713 gm. Świnna Włodzimierz PIĄTEK
241713 gm. Świnna Wiesław URBANIEC
241713 gm. Świnna Stanisław URBANIEC
241713 gm. Świnna Małgorzata OLSZOWSKA
241713 gm. Świnna Stanisława SZWED
241713 gm. Świnna Kazimierz CIEŚLIK
241713 gm. Świnna Mariusz HUJDUS
241713 gm. Świnna Piotr HANKUS
241713 gm. Świnna Elżbieta MARSZAŁEK
241713 gm. Świnna Jacek KIJAS
141806 gm. Tarczyn Grzegorz AUGUSTYNOWICZ
141806 gm. Tarczyn Stanisław MAŁCZYŃSKI
141806 gm. Tarczyn Zygmunt BĘZA
141806 gm. Tarczyn Tomasz DĘBSKI
141806 gm. Tarczyn Iwona KOZMANA
141806 gm. Tarczyn Tadeusz PŁUŻYCZKA
141806 gm. Tarczyn Daniel PŁUŻYCZKA
141806 gm. Tarczyn Justyna BOCHYŃSKA
141806 gm. Tarczyn Andrzej PSZCZÓŁKA
141806 gm. Tarczyn Mirosław FALISZEWSKI
141806 gm. Tarczyn Krzysztof OLCZAK
141806 gm. Tarczyn Anna BURAKOWSKA
141806 gm. Tarczyn Sławomir BRZEZIŃSKI
141806 gm. Tarczyn Adam PRZYBOROWSKI
141806 gm. Tarczyn Marek CIECIERSKI
260607 gm. Tarłów Danuta DYNAREK
260607 gm. Tarłów Teresa MAJEWSKA
260607 gm. Tarłów Janusz GIEZ
260607 gm. Tarłów Rafał WÓJCICKI
260607 gm. Tarłów Marek GUZ
260607 gm. Tarłów Beata SPYRCZAK
260607 gm. Tarłów Mateusz DZIEWIRZ
260607 gm. Tarłów Marek GŁÓWKA
260607 gm. Tarłów Mirosława SOBCZYK
260607 gm. Tarłów Marzena MACIAK
260607 gm. Tarłów Czesław BARTOS
260607 gm. Tarłów Beata TOMCZYK
260607 gm. Tarłów Marcin SORBIAN
260607 gm. Tarłów Agnieszka MARZEC
260607 gm. Tarłów Krzysztof PŁATEK
61809 gm. Tarnawatka Stanisław KOPCZYŃSKI
61809 gm. Tarnawatka Janusz NAJDA
61809 gm. Tarnawatka Krzysztof STEFANIAK
61809 gm. Tarnawatka Kazimiera MAŃDZIUK
61809 gm. Tarnawatka Jan MACHLARZ
61809 gm. Tarnawatka Ryszard MALEC
61809 gm. Tarnawatka Ryszard LITWIŃCZUK
61809 gm. Tarnawatka Stanisław URBAŃSKI
61809 gm. Tarnawatka Leszek KAMIŃSKI
61809 gm. Tarnawatka Mariusz MATWIEJSZYN
61809 gm. Tarnawatka Jan MAZUREK
61809 gm. Tarnawatka Krzysztof KOŁODZIEJ
61809 gm. Tarnawatka Maria MICHAŁUSZKO
61809 gm. Tarnawatka Jarosław PIASECKI
61809 gm. Tarnawatka Mirosława KOŁTUN
60212 gm. Tarnogród Adam POGORZELEC
60212 gm. Tarnogród Łukasz KRUPCZAK
60212 gm. Tarnogród Mariusz GRASZA
60212 gm. Tarnogród Łukasz KLUCHA
60212 gm. Tarnogród Czesław LARWA
60212 gm. Tarnogród Elżbieta ZAŃ
60212 gm. Tarnogród Daniel MAZUREK
60212 gm. Tarnogród Dariusz DOŁOMISIEWICZ
60212 gm. Tarnogród Barbara SARZYŃSKA
60212 gm. Tarnogród Bronisław MISIĄGIEWICZ
60212 gm. Tarnogród Ryszard KRZYCHOWIEC
60212 gm. Tarnogród Piotr PIĘCIOREK
60212 gm. Tarnogród Ryszard SZPONAR
60212 gm. Tarnogród Grzegorz BUKOWIŃSKI
60212 gm. Tarnogród Łukasz KRUPA
180511 gm. Tarnowiec Danuta KARP
180511 gm. Tarnowiec Jarosław PĘKALA
180511 gm. Tarnowiec Tadeusz ŚMIETANA
180511 gm. Tarnowiec Katarzyna PISKORZ
180511 gm. Tarnowiec Piotr URBANIK
180511 gm. Tarnowiec Zdzisław ŁOPATKIEWICZ
180511 gm. Tarnowiec Maria JERZYK
180511 gm. Tarnowiec Piotr SYSOŁ
180511 gm. Tarnowiec Tadeusz GIEBUŁTOWSKI
180511 gm. Tarnowiec Przemysław MAJKA
180511 gm. Tarnowiec Teresa GRZESIK
180511 gm. Tarnowiec Kazimierz BURATYN
180511 gm. Tarnowiec Andrzej GUNIA
180511 gm. Tarnowiec Łukasz PTASZEK
180511 gm. Tarnowiec Michał DŁUSKI
302117 gm. Tarnowo Podgórne Zuzanna SZULC
302117 gm. Tarnowo Podgórne Marcin KOBOS
302117 gm. Tarnowo Podgórne Piotr KACZMAREK
302117 gm. Tarnowo Podgórne Piotr OWCZARZ
302117 gm. Tarnowo Podgórne Rafał PIELUCHA
302117 gm. Tarnowo Podgórne Karolina MODZELEWSKA
302117 gm. Tarnowo Podgórne Łukasz GREWLING
302117 gm. Tarnowo Podgórne Przemysław SZAMREJ
302117 gm. Tarnowo Podgórne Krystyna SEMBA
302117 gm. Tarnowo Podgórne Tomasz MARKOWICZ
302117 gm. Tarnowo Podgórne Mateusz BOROWSKI
302117 gm. Tarnowo Podgórne Paweł BURDAJEWICZ
302117 gm. Tarnowo Podgórne Dorota BAREŁKOWSKA
302117 gm. Tarnowo Podgórne Elżbieta SZYMKOWIAK
302117 gm. Tarnowo Podgórne Grzegorz LEONHARD
302117 gm. Tarnowo Podgórne Damian SKWIERZYŃSKI
302117 gm. Tarnowo Podgórne Zbigniew WRÓBEL
302117 gm. Tarnowo Podgórne Natalia WUDARSKA
302117 gm. Tarnowo Podgórne Wojciech JANCZEWSKI
302117 gm. Tarnowo Podgórne Marzena GRYSKA
302117 gm. Tarnowo Podgórne Ewa JURASZ
121609 gm. Tarnów Andrzej PRENDOTA
121609 gm. Tarnów Mieczysław KŁÓSEK
121609 gm. Tarnów Wiesława MITERA
121609 gm. Tarnów Mieczysław NYTKO
121609 gm. Tarnów Henryk SOLAK
121609 gm. Tarnów Ryszard COP
121609 gm. Tarnów Stanisław SARAD
121609 gm. Tarnów Katarzyna BIEL
121609 gm. Tarnów Andrzej SĘPEK
121609 gm. Tarnów Eugeniusz WOJTAROWICZ
121609 gm. Tarnów Dariusz ŻUREK
121609 gm. Tarnów Józef JAMRÓG
121609 gm. Tarnów Paweł KOLBUSZ
121609 gm. Tarnów Bartosz ŁAŚKO
121609 gm. Tarnów Jan NOWAK
121609 gm. Tarnów Marek CICHY
121609 gm. Tarnów Zbigniew PARTYŃSKI
121609 gm. Tarnów Grzegorz DRWAL
121609 gm. Tarnów Jan SKÓRKA
121609 gm. Tarnów Zbigniew GNIEWEK
121609 gm. Tarnów Jarosław DRWAL
160911 gm. Tarnów Opolski Waldemar SCHREIBER
160911 gm. Tarnów Opolski Ewa SZYMIK
160911 gm. Tarnów Opolski Teodor OKOS
160911 gm. Tarnów Opolski Alfred KOBIENIA
160911 gm. Tarnów Opolski Krzysztof HALUPCZOK
160911 gm. Tarnów Opolski Szymon DYGA
160911 gm. Tarnów Opolski Andrzej KLAMA
160911 gm. Tarnów Opolski Anna GEBAUER
160911 gm. Tarnów Opolski Jan CZECH
160911 gm. Tarnów Opolski Michał WACŁAWCZYK
160911 gm. Tarnów Opolski Waldemar WILK
160911 gm. Tarnów Opolski Joanna WOSZEK
160911 gm. Tarnów Opolski Rudolf URBAN
160911 gm. Tarnów Opolski Rafał ZMUDA
160911 gm. Tarnów Opolski Andrzej MATEJA
303106 gm. Tarnówka Sylwester SŁAWSKI
303106 gm. Tarnówka Mariusz ORLIK
303106 gm. Tarnówka Sławomir ŚWIĄTKOWSKI
303106 gm. Tarnówka Kazimierz CYBULSKI
303106 gm. Tarnówka Jerzy SŁAWSKI
303106 gm. Tarnówka Elżbieta FILIP
303106 gm. Tarnówka Sylwia RADOWSKA
303106 gm. Tarnówka Weronika BARTOSZ
303106 gm. Tarnówka Ewelina BARTOSZ
303106 gm. Tarnówka Jan ZAJĄC
303106 gm. Tarnówka Emilia KOZŁOWSKA
303106 gm. Tarnówka Anna OWSIANNA
303106 gm. Tarnówka Jerzy ANDUŁA
303106 gm. Tarnówka Angelika STAWISZYŃSKA
303106 gm. Tarnówka Marcin NOWOSIELSKI
221406 gm. Tczew Helena ENGLER
221406 gm. Tczew Wioleta NŰRNBERG
221406 gm. Tczew Zbigniew WOJSZKO
221406 gm. Tczew Krystian TAFLIŃSKI
221406 gm. Tczew Sławomir KURCZYNA
221406 gm. Tczew Marek STELMACH
221406 gm. Tczew Ewa KULISZEWSKA
221406 gm. Tczew Zbigniew BRAUN
221406 gm. Tczew Roman BURCZYK
221406 gm. Tczew Zenon LICA
221406 gm. Tczew Piotr HINC
221406 gm. Tczew Anna SIWIAK
221406 gm. Tczew Iwona KOŃCZYŃSKA
221406 gm. Tczew Roman WENDT
221406 gm. Tczew Zenon STASZEWSKI
143604 gm. Tczów Bartłomiej CHMURZYŃSKI
143604 gm. Tczów Mirosław WOŹNIAK
143604 gm. Tczów Andrzej WOLSZCZAK
143604 gm. Tczów Katarzyna GLEGUŁA
143604 gm. Tczów Piotr BANASIK
143604 gm. Tczów Edyta ZIÓŁKOWSKA
143604 gm. Tczów Mariusz WIŚNIEWSKI
143604 gm. Tczów Andrzej KOŁAGA
143604 gm. Tczów Józef WÓLCZYŃSKI
143604 gm. Tczów Grzegorz BATOR
143604 gm. Tczów Anna KISIO
143604 gm. Tczów Piotr WOŹNIAK
143604 gm. Tczów Kazimierz BALCEREK
143604 gm. Tczów Małgorzata ROKITA
143604 gm. Tczów Stanisław JUREK
61810 gm. Telatyn Maria MIĘDLARZ
61810 gm. Telatyn Mateusz GRABCZUK
61810 gm. Telatyn Patryk UMER
61810 gm. Telatyn Rafał JASZCZUK
61810 gm. Telatyn Grzegorz STANIBUŁA
61810 gm. Telatyn Dariusz DZIEDZIC
61810 gm. Telatyn Andrzej RYBAK
61810 gm. Telatyn Grzegorz KORGA
61810 gm. Telatyn Zofia GROMA
61810 gm. Telatyn Małgorzata GŁUSZEK
61810 gm. Telatyn Jarosław ROMANOWSKI
61810 gm. Telatyn Janusz SZCZERBA
61810 gm. Telatyn Marian KUMA
61810 gm. Telatyn Edward SUSKI
61810 gm. Telatyn Bartłomiej BEDNARCZYK
142808 gm. Teresin Lech KAŹMIERCZAK
142808 gm. Teresin Katarzyna KLATA
142808 gm. Teresin Ryszard ŚLIWIŃSKI
142808 gm. Teresin Joanna GAŁECKA
142808 gm. Teresin Paweł WRÓBLEWSKI
142808 gm. Teresin Grzegorz WYCHOWANIEC
142808 gm. Teresin Bogdan LINARD
142808 gm. Teresin Hubert KONECKI
142808 gm. Teresin Jerzy WÓJCIK
142808 gm. Teresin Zbigniew BIEDERKA
142808 gm. Teresin Jan MITROWSKI
142808 gm. Teresin Marcin PIETRZAK
142808 gm. Teresin Danuta OLEJNIK
142808 gm. Teresin Daniel ZDANOWSKI
142808 gm. Teresin Wioletta KOCH
60116 gm. Terespol Andrzej JAWTOSZUK
60116 gm. Terespol Tomasz SYLWESIUK
60116 gm. Terespol Jan KRZYŻANOWSKI
60116 gm. Terespol Jolanta GAWRYLUK
60116 gm. Terespol Łukasz DRAGUN
60116 gm. Terespol Janusz SEMENIUK
60116 gm. Terespol Adam SEPCZUK
60116 gm. Terespol Marek KUĆ
60116 gm. Terespol Zenobia KOPEĆ
60116 gm. Terespol Józef ŚRENIAWSKI
60116 gm. Terespol Jarosław WASIL
60116 gm. Terespol Gabriel GRYCIUK
60116 gm. Terespol Adam MOROZ
60116 gm. Terespol Mieczysław ROMANIUK
60116 gm. Terespol Mirosław KIJUK
60213 gm. Tereszpol Janusz GNIDA
60213 gm. Tereszpol Adrian KIESZ
60213 gm. Tereszpol Henryk KULASZA
60213 gm. Tereszpol Agata MONASTYRSKA
60213 gm. Tereszpol Tomasz KURZYŃSKI
60213 gm. Tereszpol Sławomir ZDUNEK
60213 gm. Tereszpol Andrzej MACIOCHA
60213 gm. Tereszpol Jadwiga SZPONAR
60213 gm. Tereszpol Stanisław SITARZ
60213 gm. Tereszpol Teresa KOŁODZIEJ
60213 gm. Tereszpol Jan BIERNAT
60213 gm. Tereszpol Sylwester CHMIEL
60213 gm. Tereszpol Leszek SZYDEŁKO
60213 gm. Tereszpol Elżbieta MACIUSIAK
60213 gm. Tereszpol Adam BOROWIEC
40808 gm. Tłuchowo Elżbieta WIELGOCKA
40808 gm. Tłuchowo Jadwiga STAWARZ
40808 gm. Tłuchowo Przemysław WYROSTKIEWICZ
40808 gm. Tłuchowo Barbara RYKACZEWSKA
40808 gm. Tłuchowo Jan KOKOSZA
40808 gm. Tłuchowo Tamara KALINOWSKA
40808 gm. Tłuchowo Remigiusz RYKOWSKI
40808 gm. Tłuchowo Jacek ZABOST
40808 gm. Tłuchowo Paweł GRĄBCZEWSKI
40808 gm. Tłuchowo Wioletta KUCZMARSKA
40808 gm. Tłuchowo Joanna BUKOWSKA
40808 gm. Tłuchowo Andrzej ŁYDZIŃSKI
40808 gm. Tłuchowo Ignacy SOBIECKI
40808 gm. Tłuchowo Stanisław ZYCH
40808 gm. Tłuchowo Łukasz STRUŚ
143411 gm. Tłuszcz Włodzimierz FYDRYSZEK
143411 gm. Tłuszcz Robert PACUSZKA
143411 gm. Tłuszcz Tadeusz GROSZEK
143411 gm. Tłuszcz Waldemar SITEK
143411 gm. Tłuszcz Artur DZIĘCIOŁ
143411 gm. Tłuszcz Paweł RADZIO
143411 gm. Tłuszcz Adam KISIEL
143411 gm. Tłuszcz Bogdan JUSIŃSKI
143411 gm. Tłuszcz Mirosław SOBCZAK
143411 gm. Tłuszcz Tomasz SIEKACZYŃSKI
143411 gm. Tłuszcz Urszula PANKOWSKA
143411 gm. Tłuszcz Marek PIEKUT
143411 gm. Tłuszcz Katarzyna SADURSKA
143411 gm. Tłuszcz Krzysztof GAJCY
143411 gm. Tłuszcz Włodzimierz ROMAŃSKI
120908 gm. Tokarnia Piotr ŻYŁA
120908 gm. Tokarnia Mieczysław ŚMIETANA
120908 gm. Tokarnia Paweł ZADORA
120908 gm. Tokarnia Marek RAPACZ
120908 gm. Tokarnia Józef KALETA
120908 gm. Tokarnia Teresa JOPEK
120908 gm. Tokarnia Justyna WOJTASIK
120908 gm. Tokarnia Adam KOTONIAK
120908 gm. Tokarnia Agnieszka BUDA - ZEMBOL
120908 gm. Tokarnia Jolanta MILEWSKA
120908 gm. Tokarnia Marek KLUSKA
120908 gm. Tokarnia Marcin JUGOWIEC
120908 gm. Tokarnia Teresa LUBERDA
120908 gm. Tokarnia Michalina KLIMAS
120908 gm. Tokarnia Elżbieta KANIA
280409 gm. Tolkmicko Andrzej OSMAŃSKI
280409 gm. Tolkmicko Margarita FILIP
280409 gm. Tolkmicko Monika JARKIEWICZ
280409 gm. Tolkmicko Dorota GAIK-DUŻYŃSKA
280409 gm. Tolkmicko Grzegorz ZEGZUŁA
280409 gm. Tolkmicko Sylwester ROSÓŁ
280409 gm. Tolkmicko Magdalena DALMAN
280409 gm. Tolkmicko Jolanta OSTROWSKA
280409 gm. Tolkmicko Paweł JERNAT
280409 gm. Tolkmicko Mateusz WOJNAR
280409 gm. Tolkmicko Zygmunt RZEPNICKI
280409 gm. Tolkmicko Mirosław SĘPKA
280409 gm. Tolkmicko Iwona RYWELSKA
280409 gm. Tolkmicko Katarzyna MACHCIŃSKA
280409 gm. Tolkmicko Barbara ŁUSZCZYKIEWICZ
61811 gm. Tomaszów Lubelski Małgorzata KOSIORSKA
61811 gm. Tomaszów Lubelski Artur SUSKI
61811 gm. Tomaszów Lubelski Anna KOZYRA
61811 gm. Tomaszów Lubelski Aneta ŚRUTWA
61811 gm. Tomaszów Lubelski Piotr BABIARZ
61811 gm. Tomaszów Lubelski Paweł HARBUZ
61811 gm. Tomaszów Lubelski Ewa MIKUŁA
61811 gm. Tomaszów Lubelski Grzegorz PIECHNIK
61811 gm. Tomaszów Lubelski Ryszard WAWRZUSISZYN
61811 gm. Tomaszów Lubelski Bożena BRYK
61811 gm. Tomaszów Lubelski Mariusz KOBIAŁKA
61811 gm. Tomaszów Lubelski Maria WOŚ
61811 gm. Tomaszów Lubelski Kamila LEBIEDA
61811 gm. Tomaszów Lubelski Paweł KUDEŁKA
61811 gm. Tomaszów Lubelski Janusz KRAWCZYK
101609 gm. Tomaszów Mazowiecki Danuta KOCIK
101609 gm. Tomaszów Mazowiecki Anna GAWARZYŃSKA
101609 gm. Tomaszów Mazowiecki Eugeniusz GAWARZYŃSKI
101609 gm. Tomaszów Mazowiecki Krystyna PIERŚCIŃSKA
101609 gm. Tomaszów Mazowiecki Sławomir WAWRZYŃCZYK
101609 gm. Tomaszów Mazowiecki Tomasz JABRZYK
101609 gm. Tomaszów Mazowiecki Marzena PLICH
101609 gm. Tomaszów Mazowiecki Edward MĄKOLA
101609 gm. Tomaszów Mazowiecki Zygmunt MUSIAŁ
101609 gm. Tomaszów Mazowiecki Czesław PAWELEC
101609 gm. Tomaszów Mazowiecki Edyta GLUŹNIEWICZ
101609 gm. Tomaszów Mazowiecki Weronika BEZAT
101609 gm. Tomaszów Mazowiecki Anna JEDYNAK
101609 gm. Tomaszów Mazowiecki Stanisław KRÓL
101609 gm. Tomaszów Mazowiecki Czesław MILCZAREK
121808 gm. Tomice Szymon PUTEK
121808 gm. Tomice Zbigniew KWAŚNY
121808 gm. Tomice Bartłomiej MOSKAŁA
121808 gm. Tomice Zbigniew KWARCIAK
121808 gm. Tomice Marek BUSSLER
121808 gm. Tomice Paweł ADAMIK
121808 gm. Tomice Paweł NIDECKI
121808 gm. Tomice Mirosław TŁOMAK
121808 gm. Tomice Stanisław GAJEWSKI
121808 gm. Tomice Zdzisław CHUDY
121808 gm. Tomice Adrian BIŁKO
121808 gm. Tomice Maciej MROWIEC
121808 gm. Tomice Mieczysław CHOJNA
121808 gm. Tomice Anna DĘBSKA
121808 gm. Tomice Daniel MRUCZEK
41107 gm. Topólka Marek LINERT
41107 gm. Topólka Anna LEWANDOWSKA
41107 gm. Topólka Tomasz KOZIŃSKI
41107 gm. Topólka Marek MURACZEWSKI
41107 gm. Topólka Piotr KRUSZYNA
41107 gm. Topólka Stanisław WOJTYSIAK
41107 gm. Topólka Barbara ZIELIŃSKA
41107 gm. Topólka Andrzej WASZAK
41107 gm. Topólka Anna MIGDALSKA
41107 gm. Topólka Tadeusz PIEKARSKI
41107 gm. Topólka Marek MACIEJEWSKI
41107 gm. Topólka Weronika WYSOCKA
41107 gm. Topólka Andrzej DYKON
41107 gm. Topólka Małgorzata MICHALAK
41107 gm. Topólka Stanisław BORKOWSKI
80705 gm. Torzym Michał POKLEWSKI-KOZIEŁŁ
80705 gm. Torzym Rafał DYZMAŃSKI
80705 gm. Torzym Anna WARWAS
80705 gm. Torzym Maria RATUSZNIAK
80705 gm. Torzym Dariusz BARWIŃSKI
80705 gm. Torzym Stanisław MIELCZAREK
80705 gm. Torzym Zbigniew WOŁONCEWICZ
80705 gm. Torzym Daria HORMAŃSKA
80705 gm. Torzym Anna KRASUCKA
80705 gm. Torzym Katarzyna KALISZAK
80705 gm. Torzym Zdzisław STONOGA
80705 gm. Torzym Anna RICHTER
80705 gm. Torzym Paweł KREHEL
80705 gm. Torzym Jarosław OLESZCZYK
80705 gm. Torzym Marcin KLUCZYK
240507 gm. Toszek Teresa BROMMER
240507 gm. Toszek Roman WALOSZEK
240507 gm. Toszek Ewald LAKSA
240507 gm. Toszek Sylwia WAWRZYNOSEK
240507 gm. Toszek Arkadiusz DYAS
240507 gm. Toszek Sylwia CEBULA
240507 gm. Toszek Adam KONIECZNY
240507 gm. Toszek Krzysztof GRABELUS
240507 gm. Toszek Andrzej WRAZIDŁO
240507 gm. Toszek Rafał KUCHARCZYK
240507 gm. Toszek Tadeusz INGLOT
240507 gm. Toszek Tadeusz KOBIERNIK
240507 gm. Toszek Łukasz CHWAŁ
240507 gm. Toszek Ewa KALUS
240507 gm. Toszek Magdalena KRZEPISZ
61705 gm. Trawniki Bartłomiej POMORSKI
61705 gm. Trawniki Aneta TERLECKA
61705 gm. Trawniki Marianna DĘBICKA
61705 gm. Trawniki Beata ŁUKASZUK
61705 gm. Trawniki Piotr WÓJCIK
61705 gm. Trawniki Mieczysław DRYGAŁA
61705 gm. Trawniki Paweł HOJOŁ
61705 gm. Trawniki Sławomir BARTOCHA
61705 gm. Trawniki Anna MAJCHER
61705 gm. Trawniki Alicja PITUCHA
61705 gm. Trawniki Agnieszka PASIECZNA
61705 gm. Trawniki Jerzy ZACHARY
61705 gm. Trawniki Damian KOWALCZYK
61705 gm. Trawniki Tomasz ZIELIŃSKI
61705 gm. Trawniki Agnieszka BECZKALSKA
220408 gm. Trąbki Wielkie Zbigniew GĘBKA
220408 gm. Trąbki Wielkie Roman OLSZEWSKI
220408 gm. Trąbki Wielkie Sławomir MAZUREK
220408 gm. Trąbki Wielkie Grzegorz ŻUKOWSKI
220408 gm. Trąbki Wielkie Justyna PERKA
220408 gm. Trąbki Wielkie Jan SELKA
220408 gm. Trąbki Wielkie Krystian SADOWSKI
220408 gm. Trąbki Wielkie Marian PŁOTKA
220408 gm. Trąbki Wielkie Zbigniew LESZCZYŃSKI
220408 gm. Trąbki Wielkie Marek CZERWIŃSKI
220408 gm. Trąbki Wielkie Wioleta FRYDRYCH
220408 gm. Trąbki Wielkie Wiesław KELER
220408 gm. Trąbki Wielkie Władysław KANKA
220408 gm. Trąbki Wielkie Ryszard BUDZYŃSKI
220408 gm. Trąbki Wielkie Michał STUDZIŃSKI
140312 gm. Trojanów Stanisław KOZIOŁ
140312 gm. Trojanów Mateusz MICHALCZYK
140312 gm. Trojanów Hanna SADURA
140312 gm. Trojanów Artur KOSTYRA
140312 gm. Trojanów Stanisława MĄDRA
140312 gm. Trojanów Marian JASZCZYK
140312 gm. Trojanów Jacek RYSZKOWSKI
140312 gm. Trojanów Artur ZDUNIAK
140312 gm. Trojanów Krzysztof PASIK
140312 gm. Trojanów Witold ZALECH
140312 gm. Trojanów Renata LECH
140312 gm. Trojanów Paweł NOSOWSKI
140312 gm. Trojanów Stanisław GUGAŁA
140312 gm. Trojanów Wiesław PIROS
140312 gm. Trojanów Sylwester PAWELEC
141511 gm. Troszyn Czesław BRZEZIŃSKI
141511 gm. Troszyn Zdzisław PIKOWSKI
141511 gm. Troszyn Stanisław BOBIŃSKI
141511 gm. Troszyn Elżbieta TRZASKA
141511 gm. Troszyn Andrzej SZABŁOWSKI
141511 gm. Troszyn Piotr SOKOŁOWSKI
141511 gm. Troszyn Stanisław DZWONKOWSKI
141511 gm. Troszyn Jan WRÓBEL
141511 gm. Troszyn Andrzej GŁĘBOCKI
141511 gm. Troszyn Jerzy GUMOWSKI
141511 gm. Troszyn Zenon MIERZEJEWSKI
141511 gm. Troszyn Jerzy WOJCIECHOWSKI
141511 gm. Troszyn Bożenna ONYSZK
141511 gm. Troszyn Waldemar KOSEWSKI
141511 gm. Troszyn Iwona BIAŁOBRZEWSKA
181408 gm. Tryńcza Aleksander GRABOWIEC
181408 gm. Tryńcza Wojciech KUCA
181408 gm. Tryńcza Zofia NOWAK
181408 gm. Tryńcza Adam MISIŁO
181408 gm. Tryńcza Janusz NIŻNIK
181408 gm. Tryńcza Antoni RZECZYCA
181408 gm. Tryńcza Stanisław KOGUT
181408 gm. Tryńcza Stanisław KONIECZNY
181408 gm. Tryńcza Danuta MUCHA
181408 gm. Tryńcza Tadeusz KORPETA
181408 gm. Tryńcza Stanisław BOTWINA
181408 gm. Tryńcza Zdzisław RYDZIK
181408 gm. Tryńcza Zbigniew GURAK
181408 gm. Tryńcza Edward NIEMIEC
181408 gm. Tryńcza Jan WILK
120108 gm. Trzciana Renata PARUCH
120108 gm. Trzciana Stanisław PASTUSZAK
120108 gm. Trzciana Marcin UJEJSKI
120108 gm. Trzciana Ryszard ŚLIWA
120108 gm. Trzciana Tadeusz CEMPURA
120108 gm. Trzciana Henryk GRABOWSKI
120108 gm. Trzciana Maria PIETROŃ
120108 gm. Trzciana Sabina WOJEWODA
120108 gm. Trzciana Jan KUKLA
120108 gm. Trzciana Mirosław KUKLA
120108 gm. Trzciana Wiesław KUKLA
120108 gm. Trzciana Kazimierz KOŁODZIEJ
120108 gm. Trzciana Józef PIJANOWSKI
120108 gm. Trzciana Piotr OSIKOWICZ
120108 gm. Trzciana Marcin DUDA
300207 gm. Trzcianka Adrian HAŁUSZKA
300207 gm. Trzcianka Krzysztof JAWORSKI
300207 gm. Trzcianka Marcin WALKOWIAK
300207 gm. Trzcianka Krzysztof CZARNECKI
300207 gm. Trzcianka Tomasz TOMCZAK
300207 gm. Trzcianka Zygmunt CZARNY
300207 gm. Trzcianka Robert MATKOWSKI
300207 gm. Trzcianka Edward JOACHIMIAK
300207 gm. Trzcianka Marek KUPŚ
300207 gm. Trzcianka Czesław ROGOSZ
300207 gm. Trzcianka Adam PRANKIEWICZ
300207 gm. Trzcianka Wiesław NATKANIEC
300207 gm. Trzcianka Marek DĄBROWSKI
300207 gm. Trzcianka Witold PERSKI
300207 gm. Trzcianka Łukasz WALKOWIAK
300207 gm. Trzcianka Aneta FLIS
300207 gm. Trzcianka Jadwiga DUREJKO
300207 gm. Trzcianka Mariusz ŁUCZAK
300207 gm. Trzcianka Janina KAMIŃSKA
300207 gm. Trzcianka Wincenty KILIAN
300207 gm. Trzcianka Ryszard WILANT
200807 gm. Trzcianne Jan FIEDORUK
200807 gm. Trzcianne Łukasz LASOTA
200807 gm. Trzcianne Marta CIBOROWSKA
200807 gm. Trzcianne Zdzisław MARCISZEWSKI
200807 gm. Trzcianne Marianna SAK
200807 gm. Trzcianne Stanisław SZYDŁOWSKI
200807 gm. Trzcianne Jadwiga APOŃ
200807 gm. Trzcianne Andrzej KLEPADŁO
200807 gm. Trzcianne Andrzej WASZKIEWICZ
200807 gm. Trzcianne Andrzej POGORZELSKI
200807 gm. Trzcianne Zbigniew POGORZELSKI
200807 gm. Trzcianne Małgorzata GIEŃKO
200807 gm. Trzcianne Andrzej JANUSZCZYK
200807 gm. Trzcianne Jadwiga MAKAREWICZ
200807 gm. Trzcianne Adam ZAJKOWSKI
80306 gm. Trzciel Rafał GRABOWSKI
80306 gm. Trzciel Elżbieta KACZMAREK
80306 gm. Trzciel Jadwiga RYBAK-GOWDA
80306 gm. Trzciel Roman PIECHACZEK
80306 gm. Trzciel Elżbieta FLORCZYK
80306 gm. Trzciel Andrzej KŁOSOWSKI
80306 gm. Trzciel Jacek MARCINIAK
80306 gm. Trzciel Halina JASIŃSKA
80306 gm. Trzciel Tadeusz JANKOWIAK
80306 gm. Trzciel Andrzej KAŁEK
80306 gm. Trzciel Julia GRABAS
80306 gm. Trzciel Piotr ŚLEDŹ
80306 gm. Trzciel Waldemar WESOŁY
80306 gm. Trzciel Agnieszka CZAPŁON
80306 gm. Trzciel Damian BEM
300807 gm. Trzcinica Krzysztof OSTROWSKI
300807 gm. Trzcinica Edward SKIBA
300807 gm. Trzcinica Zdzisław MIKOŁAJCZYK
300807 gm. Trzcinica Barbara MARUSZKA - BEDNAREK
300807 gm. Trzcinica Irena PERLITIUS
300807 gm. Trzcinica Danuta PARZONKA
300807 gm. Trzcinica Grzegorz HOJKA
300807 gm. Trzcinica Kazimierz BEDNAREK
300807 gm. Trzcinica Stanisław MARYNIAK
300807 gm. Trzcinica Janusz ŻŁOBIŃSKI
300807 gm. Trzcinica Zygmunt PODEJMA
300807 gm. Trzcinica Łukasz WIELGOSZ
300807 gm. Trzcinica Krzysztof WALOSZCZYK
300807 gm. Trzcinica Mateusz OLEŚ
300807 gm. Trzcinica Anna BARTKOWIAK
320608 gm. Trzcińsko-Zdrój Zbigniew GOŁAŚ
320608 gm. Trzcińsko-Zdrój Grzegorz WASIUTYŃSKI
320608 gm. Trzcińsko-Zdrój Renata DEKA
320608 gm. Trzcińsko-Zdrój Dorota TABERSKA
320608 gm. Trzcińsko-Zdrój Zdzisław IWANICKI
320608 gm. Trzcińsko-Zdrój Maria WOŹNIAK
320608 gm. Trzcińsko-Zdrój Piotr PRZYTUŁA
320608 gm. Trzcińsko-Zdrój Krzysztof SŁONECKI
320608 gm. Trzcińsko-Zdrój Robert JUCHLKE
320608 gm. Trzcińsko-Zdrój Cornelis VREESWIJK
320608 gm. Trzcińsko-Zdrój Agnieszka KOWALSKA
320608 gm. Trzcińsko-Zdrój Robert KOWALSKI
320608 gm. Trzcińsko-Zdrój Tomasz LEWANDOWSKI
320608 gm. Trzcińsko-Zdrój Zbigniew NOGA
320608 gm. Trzcińsko-Zdrój Dariusz SZUMIŁO
320508 gm. Trzebiatów Irena PIETRZYKOWSKA
320508 gm. Trzebiatów Alina RACHAŃSKA
320508 gm. Trzebiatów Adam STYRANKA
320508 gm. Trzebiatów Małgorzata WYSOCZAŃSKA
320508 gm. Trzebiatów Mirosław MAKAREWICZ
320508 gm. Trzebiatów Małgorzata SŁODKOWSKA
320508 gm. Trzebiatów Tomasz SOBCZAK
320508 gm. Trzebiatów Danuta SUDAJ
320508 gm. Trzebiatów Piotr DĄBROWSKI
320508 gm. Trzebiatów Adam DĄBROWSKI
320508 gm. Trzebiatów Edward KRYCHOWIAK
320508 gm. Trzebiatów Stanisław MATULEWICZ
320508 gm. Trzebiatów Zofia MINKO
320508 gm. Trzebiatów Anna PROCANIN
320508 gm. Trzebiatów Michał MYŚLICKI
80908 gm. Trzebiechów Klaudia ŻURAWIECKA
80908 gm. Trzebiechów Izabella STASZAK
80908 gm. Trzebiechów Piotr KIEŁBASIEWICZ
80908 gm. Trzebiechów Tomasz PŁÓCIENNIK
80908 gm. Trzebiechów Cezary SŁOBODA
80908 gm. Trzebiechów Helena BANACHOWICZ
80908 gm. Trzebiechów Aleksandra ŚLIWKA
80908 gm. Trzebiechów Rafał ĆWIERTNIEWICZ
80908 gm. Trzebiechów Natalia PARUCH
80908 gm. Trzebiechów Malwina LEŚNIEWSKA
80908 gm. Trzebiechów Daniel WIKTOROWICZ
80908 gm. Trzebiechów Elwira BRAŻYCKA
80908 gm. Trzebiechów Ryszard ŚLIWIŃSKI
80908 gm. Trzebiechów Małgorzata HYŻA
80908 gm. Trzebiechów Bolesław POŚLEDNI
81108 gm. Trzebiel Grzegorz SIELECKI
81108 gm. Trzebiel Piotr HARACZ
81108 gm. Trzebiel Kornelia OSTRYCHARZ
81108 gm. Trzebiel Małgorzata PRYK
81108 gm. Trzebiel Władysław KAZIMIERCZAK
81108 gm. Trzebiel Tomasz PLICHTA
81108 gm. Trzebiel Paweł RYŚ
81108 gm. Trzebiel Andrzej DYSZCZYŃSKI
81108 gm. Trzebiel Łukasz CHUDZIK
81108 gm. Trzebiel Halina GÓRECKA
81108 gm. Trzebiel Dariusz UJDAK
81108 gm. Trzebiel Zbigniew KUBIAK
81108 gm. Trzebiel Justyna KRAWIEC
81108 gm. Trzebiel Elżbieta PACHULSKA
81108 gm. Trzebiel Jan GACKI
220109 gm. Trzebielino Tomasz ZACHOLSKI
220109 gm. Trzebielino Mariusz SZAREK
220109 gm. Trzebielino Marek WIŚNIEWSKI
220109 gm. Trzebielino Jerzy TARNOWSKI
220109 gm. Trzebielino Andrzej LABUDA
220109 gm. Trzebielino Marcin ŁUKASIEWICZ
220109 gm. Trzebielino Danuta OGIŃSKA
220109 gm. Trzebielino Ewa KOZIEŁ
220109 gm. Trzebielino Krzysztof KULA
220109 gm. Trzebielino Piotr JAŻDŻEWSKI
220109 gm. Trzebielino Mariusz ZASADA
220109 gm. Trzebielino Józefa RECLAW
220109 gm. Trzebielino Bogdan PIECHOWSKI
220109 gm. Trzebielino Joanna WOJTYNIAK
220109 gm. Trzebielino Władysław SZARPAK
61109 gm. Trzebieszów Anna MOŚCICKA
61109 gm. Trzebieszów Marcin ŚLEDŹ
61109 gm. Trzebieszów Wiesław ZDANOWSKI
61109 gm. Trzebieszów Franciszek ROLA
61109 gm. Trzebieszów Grzegorz GROCHOWSKI
61109 gm. Trzebieszów Mariusz CELIŃSKI-SPODAR
61109 gm. Trzebieszów Zygmunt KRASUSKI
61109 gm. Trzebieszów Leszek GROCHOWSKI
61109 gm. Trzebieszów Jan MOŚCICKI
61109 gm. Trzebieszów Paweł KRASUSKI
61109 gm. Trzebieszów Piotr KOWALCZYK
61109 gm. Trzebieszów Marek IZDEBSKI
61109 gm. Trzebieszów Andrzej NURZYŃSKI
61109 gm. Trzebieszów Janusz JEZIERSKI
61109 gm. Trzebieszów Adam KUROWSKI
120305 gm. Trzebinia Teresa JARCZYK
120305 gm. Trzebinia Piotr SZYBALSKI
120305 gm. Trzebinia Grzegorz ŻURADZKI
120305 gm. Trzebinia Wojciech HAJDUK
120305 gm. Trzebinia Marta SKOWRONEK
120305 gm. Trzebinia Paweł JASIC
120305 gm. Trzebinia Katarzyna MAJEWSKA
120305 gm. Trzebinia Mariusz BRZÓZKA
120305 gm. Trzebinia Barbara DĘBIEC
120305 gm. Trzebinia Janusz SIEMEK
120305 gm. Trzebinia Marian KOKOSZKA
120305 gm. Trzebinia Marek HARWES
120305 gm. Trzebinia Józef DZIEDZIC
120305 gm. Trzebinia Bożena ADAMCZYK
120305 gm. Trzebinia Waldemar WSZOŁEK
120305 gm. Trzebinia Halina HENC
120305 gm. Trzebinia Tomasz PISZCZEK
120305 gm. Trzebinia Jacek WOCH
120305 gm. Trzebinia Jarosław KURDZIEL
120305 gm. Trzebinia Robert MENDYK
120305 gm. Trzebinia Andrzej GRUSZCZYŃSKI
22003 gm. Trzebnica Małgorzata LECYK
22003 gm. Trzebnica Artur KANIA
22003 gm. Trzebnica Maria CIEPLUCH
22003 gm. Trzebnica Marek PASZKOT
22003 gm. Trzebnica Kamil ANKIER
22003 gm. Trzebnica Justyna WRÓBEL
22003 gm. Trzebnica Edward SIKORA
22003 gm. Trzebnica Lech TARASZCZUK
22003 gm. Trzebnica Andrzej JANIK
22003 gm. Trzebnica Zenobiusz MODLIBORSKI
22003 gm. Trzebnica Renata BUJAK-ZIÓŁKOWSKA
22003 gm. Trzebnica Mirosław MARZEC
22003 gm. Trzebnica Zbigniew KUŹMA
22003 gm. Trzebnica Marek KOLIŃSKI
22003 gm. Trzebnica Elżbieta NOWAK
22003 gm. Trzebnica Krzysztof ŚMIERTKA
22003 gm. Trzebnica Janusz SZYDŁOWSKI
22003 gm. Trzebnica Marek DŁUGOZIMA
22003 gm. Trzebnica Mateusz STANISZ
22003 gm. Trzebnica Magdalena ORZECHOWSKA
22003 gm. Trzebnica Mateusz KEMPA
181613 gm. Trzebownisko Piotr CHORZĘPA
181613 gm. Trzebownisko Krzysztof ORZECH
181613 gm. Trzebownisko Tadeusz GRELA
181613 gm. Trzebownisko Maria KLOC
181613 gm. Trzebownisko Józef MENDRALA
181613 gm. Trzebownisko Bernadetta ŚWIĄTEK
181613 gm. Trzebownisko Mieczysław NOWAK
181613 gm. Trzebownisko Roman HUS
181613 gm. Trzebownisko Adam CIEŚLA
181613 gm. Trzebownisko Marcin BARAN
181613 gm. Trzebownisko Anna JANIK
181613 gm. Trzebownisko Beata SALA
181613 gm. Trzebownisko Jacek SZOSTEK
181613 gm. Trzebownisko Wojciech KOCHMAN
181613 gm. Trzebownisko Bartłomiej SROCZYK
181613 gm. Trzebownisko Józef CYREK
181613 gm. Trzebownisko Michał DRUPKA
181613 gm. Trzebownisko Janusz KOŃ
181613 gm. Trzebownisko Józef LECH
181613 gm. Trzebownisko Mieczysław KOGUT
181613 gm. Trzebownisko Agata SZCZYGIEŁ
300309 gm. Trzemeszno Kacper LIPIŃSKI
300309 gm. Trzemeszno Piotr LEWANDOWSKI
300309 gm. Trzemeszno Renata BUZAŁA
300309 gm. Trzemeszno Benedykt NITKA
300309 gm. Trzemeszno Marcin JAKUBIAK
300309 gm. Trzemeszno Daniel BISIKIEWICZ
300309 gm. Trzemeszno Renata WIŚNIEWSKA
300309 gm. Trzemeszno Rafał NAWROCKI
300309 gm. Trzemeszno Agnieszka BARTZ
300309 gm. Trzemeszno Tadeusz PAWLAK
300309 gm. Trzemeszno Grzegorz KOPERSKI
300309 gm. Trzemeszno Maciej DALEWSKI
300309 gm. Trzemeszno Dominik WOŹNIAK
300309 gm. Trzemeszno Magdalena LASKOWSKA
300309 gm. Trzemeszno Piotr KOŁODZIEJCZAK
60406 gm. Trzeszczany Zofia KOWALSKA
60406 gm. Trzeszczany Henryk GAŁKA
60406 gm. Trzeszczany Marek RYŚ
60406 gm. Trzeszczany Mariusz PIETNOWSKI
60406 gm. Trzeszczany Jan PRYSTUPA
60406 gm. Trzeszczany Beata ULERYK
60406 gm. Trzeszczany Krystyna PRYSTUPA
60406 gm. Trzeszczany Mariusz FOLUSZ
60406 gm. Trzeszczany Paulina DREWNIAK
60406 gm. Trzeszczany Józef FILIPCZUK
60406 gm. Trzeszczany Andrzej PIROGOWICZ
60406 gm. Trzeszczany Joanna KONS
60406 gm. Trzeszczany Wojciech ŁYSIAK
60406 gm. Trzeszczany Barbara SERAFIN
60406 gm. Trzeszczany Michał PANAS
121206 gm. Trzyciąż Lucjan GAJDA
121206 gm. Trzyciąż Andrzej KUŚ
121206 gm. Trzyciąż Radosław KUŚ
121206 gm. Trzyciąż Bernadetta PAPAJ
121206 gm. Trzyciąż Przemysław CZAPNIK
121206 gm. Trzyciąż Urszula KONSTANTY
121206 gm. Trzyciąż Adrian SZYMCZYK
121206 gm. Trzyciąż Zbigniew KOCJAN
121206 gm. Trzyciąż Grzegorz MAKOWSKI
121206 gm. Trzyciąż Przemysław FURGAŁ
121206 gm. Trzyciąż Karolina LATOS
121206 gm. Trzyciąż Andrzej DZIUBA
121206 gm. Trzyciąż Beata GŁOWACKA
121206 gm. Trzyciąż Józef GRZYWA
121206 gm. Trzyciąż Adam KUBIK
60707 gm. Trzydnik Duży Beata DREWNIAK
60707 gm. Trzydnik Duży Jerzy KOT
60707 gm. Trzydnik Duży Ryszard SERAFIN
60707 gm. Trzydnik Duży Sylwester FLIS
60707 gm. Trzydnik Duży Dariusz SZMIT
60707 gm. Trzydnik Duży Grzegorz CZERWONKA
60707 gm. Trzydnik Duży Stanisław KOWALSKI
60707 gm. Trzydnik Duży Piotr WOJTAN
60707 gm. Trzydnik Duży Grzegorz RADWAN
60707 gm. Trzydnik Duży Wojciech NAWROCKI
60707 gm. Trzydnik Duży Teresa TUPAJ
60707 gm. Trzydnik Duży Marzena FRANIA
60707 gm. Trzydnik Duży Sebastian DZIEDZIC
60707 gm. Trzydnik Duży Ryszard DOLECKI
60707 gm. Trzydnik Duży Michał HERBET
41606 gm. Tuchola Wojciech KOCIŃSKI
41606 gm. Tuchola Wojciech KOCIŃSKI
41606 gm. Tuchola Barbara ŚLEDŹ
41606 gm. Tuchola Krzysztof JOPPEK
41606 gm. Tuchola Jan ŚWIERCZYŃSKI
41606 gm. Tuchola Dariusz KARNOWSKI
41606 gm. Tuchola Karolina REDLARSKA
41606 gm. Tuchola Renata MADEJ
41606 gm. Tuchola Maria BORZESZKOWSKA
41606 gm. Tuchola Ireneusz WESOŁOWSKI
41606 gm. Tuchola Romuald GIERSZEWSKI
41606 gm. Tuchola Tomasz WEGNER
41606 gm. Tuchola Krzysztof BARAN
41606 gm. Tuchola Barbara GRONTKOWSKA
41606 gm. Tuchola Dariusz KWAŚNIEWSKI
220110 gm. Tuchomie Wiesław BEZHUBKA
220110 gm. Tuchomie Jan KOPP OSTROWSKI
220110 gm. Tuchomie Małgorzata KOWALSKA
220110 gm. Tuchomie Stanisław SOKÓŁ
220110 gm. Tuchomie Ewa ZIENTARSKA
220110 gm. Tuchomie Patrycja JANK
220110 gm. Tuchomie Renata BROTZ
220110 gm. Tuchomie Norbert MEGER
220110 gm. Tuchomie Piotr SROKA
220110 gm. Tuchomie Teresa MONDRY DOMBROWSKA
220110 gm. Tuchomie Lucjan WNUK LIPIŃSKI
220110 gm. Tuchomie Ryszard MROZEK GLISZCZYNSKI
220110 gm. Tuchomie Marcin TANDECKI
220110 gm. Tuchomie Jolanta GRZONKA
220110 gm. Tuchomie Krzysztof SZULTKA
121610 gm. Tuchów Andrzej PRZYBYŁA
121610 gm. Tuchów Grzegorz WESOŁOWSKI
121610 gm. Tuchów Grzegorz BORGULA
121610 gm. Tuchów Radosław OSIKA
121610 gm. Tuchów Marek KRZEMIEŃ
121610 gm. Tuchów Jacek TYRKA
121610 gm. Tuchów Ewa MICHAŁEK
121610 gm. Tuchów Piotr KWAŚNY
121610 gm. Tuchów Małgorzata GACEK
121610 gm. Tuchów Jerzy URBANEK
121610 gm. Tuchów Mateusz JANICZEK
121610 gm. Tuchów Jerzy ODRONIEC
121610 gm. Tuchów Stanisław OBRZUT
121610 gm. Tuchów Janusz ŁUKASIK
121610 gm. Tuchów Grzegorz NIEMIEC
260107 gm. Tuczępy Edyta TUTAK
260107 gm. Tuczępy Jarosław LEŚNIEWSKI
260107 gm. Tuczępy Anna KĘDZIORA
260107 gm. Tuczępy Adam STĘPIEŃ
260107 gm. Tuczępy Rafał WOJTYCHA
260107 gm. Tuczępy Robert PASZCZAK
260107 gm. Tuczępy Marek MARSZAŁEK
260107 gm. Tuczępy Klaudia PAŁKA
260107 gm. Tuczępy Adam KOLANKOWSKI
260107 gm. Tuczępy Jacek WILK
260107 gm. Tuczępy Krzysztof PTAK
260107 gm. Tuczępy Artur MOLENDOWSKI
260107 gm. Tuczępy Mariusz TYMIŃSKI
260107 gm. Tuczępy Adam STĘPIEŃ
260107 gm. Tuczępy Aneta MISTERKIEWICZ
60117 gm. Tuczna Zenon KARPIUK
60117 gm. Tuczna Wiesław SUSZCZYŃSKI
60117 gm. Tuczna Agnieszka KONDRASZUK
60117 gm. Tuczna Zbigniew SOKOŁOWSKI
60117 gm. Tuczna Anna SZANIAWSKA
60117 gm. Tuczna Ewelina KUKAWSKA
60117 gm. Tuczna Maria FALKIEWICZ
60117 gm. Tuczna Kacper FEDOROWICZ
60117 gm. Tuczna Zbigniew OSOWSKI
60117 gm. Tuczna Agnieszka SKWIERCZYŃSKA
60117 gm. Tuczna Krzysztof OLĘDZKI
60117 gm. Tuczna Krystyna DMITRUK
60117 gm. Tuczna Jerzy SAWCZUK
60117 gm. Tuczna Beata SĘPKOWSKA
60117 gm. Tuczna Sławomir MITURA
321704 gm. Tuczno Bożena MILEWSKA
321704 gm. Tuczno Marek GAJZLER
321704 gm. Tuczno Izabela KWIECIŃSKA
321704 gm. Tuczno Piotr KOWALISKO
321704 gm. Tuczno Wiesława SZCZĘSNA
321704 gm. Tuczno Paweł SOCHACKI
321704 gm. Tuczno Roman SAŁACHUB
321704 gm. Tuczno Marzena PECIO
321704 gm. Tuczno Dorota KRIGER
321704 gm. Tuczno Andrzej MOZELEWSKI
321704 gm. Tuczno Katarzyna KRYSZTOWCZYK
321704 gm. Tuczno Lidia LEWANDOWSKA
321704 gm. Tuczno Zbigniew KURKIEWICZ
321704 gm. Tuczno Mariusz BŁAŻEWICZ
321704 gm. Tuczno Magdalena WESÓŁ-TERESZCZAK
302707 gm. Tuliszków Roman JAROSIK
302707 gm. Tuliszków Wit BRYLIŃSKI
302707 gm. Tuliszków Roman OLESIŃSKI
302707 gm. Tuliszków Bartłomiej AST
302707 gm. Tuliszków Andrzej JANCZEWSKI
302707 gm. Tuliszków Tadeusz KWIATKOWSKI
302707 gm. Tuliszków Andrzej SZYMCZAK
302707 gm. Tuliszków Jakub WIECZOREK
302707 gm. Tuliszków Karol ZIELIŃSKI
302707 gm. Tuliszków Aleksandra NAWARA
302707 gm. Tuliszków Tomasz SZCZAP
302707 gm. Tuliszków Jan MIKOŁAJCZYK
302707 gm. Tuliszków Agnieszka SZEWCZYK
302707 gm. Tuliszków Magdalena DANISZ
302707 gm. Tuliszków Marek ZABŁOCKI
160912 gm. Tułowice Krzysztof MRÓZ
160912 gm. Tułowice Agnieszka ZAWADZKA
160912 gm. Tułowice Krzysztof CHODOROWSKI
160912 gm. Tułowice Frédéric COPPIN
160912 gm. Tułowice Andrzej RESZKA
160912 gm. Tułowice Krzysztof PTAK
160912 gm. Tułowice Roman KOPIJ
160912 gm. Tułowice Michał LUTY
160912 gm. Tułowice Przemysław BIELECKI
160912 gm. Tułowice Arkadiusz DRĄŻEK
160912 gm. Tułowice Stanisław MOMOT
160912 gm. Tułowice Jan BOJKOWSKI
160912 gm. Tułowice Bernadeta ŻYTKIEWICZ
160912 gm. Tułowice Tomasz GALA
160912 gm. Tułowice Anna SOKULSKA
81109 gm. Tuplice Jacek KRAWCZYK
81109 gm. Tuplice Daniela RUDAK
81109 gm. Tuplice Piotr KOTWICA
81109 gm. Tuplice Sylwester MAZURKIEWICZ
81109 gm. Tuplice Ryszard JASIŃSKI
81109 gm. Tuplice Arkadiusz KOWALSKI
81109 gm. Tuplice Krzysztof JAGODZKI
81109 gm. Tuplice Andrzej SZARLEJ
81109 gm. Tuplice Piotr KISIELA
81109 gm. Tuplice Małgorzata SMYK
81109 gm. Tuplice Ryszard TUŁACZ
81109 gm. Tuplice Wioletta BILIŃSKA
81109 gm. Tuplice Mirosława NAZARUK
81109 gm. Tuplice Zdzisław NOWAKOWSKI
81109 gm. Tuplice Barbara RUTKOWSKA
160913 gm. Turawa Benedykt ŚLIWA
160913 gm. Turawa Jerzy FARYS
160913 gm. Turawa Krystyna WIECZOREK
160913 gm. Turawa Marek GOLLA
160913 gm. Turawa Krzysztof NETTER
160913 gm. Turawa Robert SOBCZYK
160913 gm. Turawa Iwona DUDA
160913 gm. Turawa Róża WIECZOREK
160913 gm. Turawa Daniel JONCZYK
160913 gm. Turawa Barbara CZECH
160913 gm. Turawa Michał BOCHAŃSKI
160913 gm. Turawa Leonard WARZECHA
160913 gm. Turawa Dominik PIKOS
160913 gm. Turawa Sebastian MOCZKO
302708 gm. Turek Bożena IGNASIAK
302708 gm. Turek Joanna JASNOWSKA
302708 gm. Turek Eugeniusz JAKUBOWSKI
302708 gm. Turek Ireneusz KOLENDA
302708 gm. Turek Ryszard WŁODARCZYK
302708 gm. Turek Barbara PRZYSŁO
302708 gm. Turek Marcin ROSIAKOWSKI
302708 gm. Turek Michał KOCIK
302708 gm. Turek Piotr KOZANECKI
302708 gm. Turek Karol MAC
302708 gm. Turek Włodzimierz OLEK
302708 gm. Turek Andrzej LOTZWIK
302708 gm. Turek Wacław SZAJRYCH
302708 gm. Turek Patryk MAJCHEREK
302708 gm. Turek Tomasz DRÓŻDŻ
60214 gm. Turobin Beata WARDA
60214 gm. Turobin Adam ROMAŃSKI
60214 gm. Turobin Damian FIUT
60214 gm. Turobin Ryszard MRÓZ
60214 gm. Turobin Stanisław GÓRNY
60214 gm. Turobin Radosław TOŁPA
60214 gm. Turobin Ryszard MAREK
60214 gm. Turobin Marcin SZAFRANIEC
60214 gm. Turobin Józef GĄBKA
60214 gm. Turobin Teresa BĘCAŁA
60214 gm. Turobin Zofia ŁUKASIK
60214 gm. Turobin Roman KRÓL
60214 gm. Turobin Zdzisław ZWOLAK
60214 gm. Turobin Eugeniusz SNOPEK
60214 gm. Turobin Andrzej KRAWIEC
200606 gm. Turośl Adam RYDEL
200606 gm. Turośl Urszula GRAJKO
200606 gm. Turośl Krzysztof KOZŁOWSKI
200606 gm. Turośl Andrzej BUGNACKI
200606 gm. Turośl Roman GWIAZDA
200606 gm. Turośl Kazimierz TRZCINKA
200606 gm. Turośl Wojciech SUTKOWSKI
200606 gm. Turośl Stanisław SIWIK
200606 gm. Turośl Agnieszka ŁAZARCZYK
200606 gm. Turośl Sławomir MILEWSKI
200606 gm. Turośl Paweł PUPEK
200606 gm. Turośl Iwona MAŁŻ
200606 gm. Turośl Dariusz LEMAŃSKI
200606 gm. Turośl Zbigniew SACIŁOWSKI
200606 gm. Turośl Mariola ZAJK
200211 gm. Turośń Kościelna Beata DRYL
200211 gm. Turośń Kościelna Wojciech KONDZIOR
200211 gm. Turośń Kościelna Bernarda LESZCZYŃSKA
200211 gm. Turośń Kościelna Jadwiga DROZDOWSKA
200211 gm. Turośń Kościelna Marek KONDZIOR
200211 gm. Turośń Kościelna Leszek KONDZIOR
200211 gm. Turośń Kościelna Sławomir KOWALEWICZ
200211 gm. Turośń Kościelna Elżbieta SASINOWSKA
200211 gm. Turośń Kościelna Jarosław BARTNOWSKI
200211 gm. Turośń Kościelna Jarosław CZECH
200211 gm. Turośń Kościelna Sławomir SZAJDA
200211 gm. Turośń Kościelna Tomasz KAMIŃSKI
200211 gm. Turośń Kościelna Wojciech BOGDANOWICZ
200211 gm. Turośń Kościelna Jerzy BĄCZEK
200211 gm. Turośń Kościelna Marek PACZKOWSKI
181109 gm. Tuszów Narodowy Aleksander RZEŹNIK
181109 gm. Tuszów Narodowy Józef ŚWIERCZEK
181109 gm. Tuszów Narodowy Marcin TRELA
181109 gm. Tuszów Narodowy Waldemar SIECZKA
181109 gm. Tuszów Narodowy Hubert KARDYŚ
181109 gm. Tuszów Narodowy Paweł SOWA
181109 gm. Tuszów Narodowy Józef BUŁAWA
181109 gm. Tuszów Narodowy Edward GRĄDZIEL
181109 gm. Tuszów Narodowy Krzysztof KAPEL
181109 gm. Tuszów Narodowy Andrzej RUP
181109 gm. Tuszów Narodowy Stanisław FLIS
181109 gm. Tuszów Narodowy Paweł LUBOCH
181109 gm. Tuszów Narodowy Dariusz OSMOLA
181109 gm. Tuszów Narodowy Marek CIEMIĘGA
181109 gm. Tuszów Narodowy Waldemar MAZIARZ
100611 gm. Tuszyn Danuta WOJCIECHOWSKA
100611 gm. Tuszyn Agnieszka KRAWCZYK
100611 gm. Tuszyn Iwona PARCZEWSKA
100611 gm. Tuszyn Andrzej MAŁECKI
100611 gm. Tuszyn Marian BĄK
100611 gm. Tuszyn Mirosław POPECKI
100611 gm. Tuszyn Juliusz DEFECIŃSKI
100611 gm. Tuszyn Maria KRAWCZYK
100611 gm. Tuszyn Marcin SIEDLECKI
100611 gm. Tuszyn Antoni KOSIADA
100611 gm. Tuszyn Janusz MIARA
100611 gm. Tuszyn Łukasz WÓJCIK
100611 gm. Tuszyn Kazimierz SĘK
100611 gm. Tuszyn Piotr ZARZYCKI
100611 gm. Tuszyn Tomasz SOBOLEWSKI
21408 gm. Twardogóra Andrzej BEDNARSKI
21408 gm. Twardogóra Józef MIELNIK
21408 gm. Twardogóra Witold SZYDEŁKO
21408 gm. Twardogóra Magdalena ŻEREBECKA
21408 gm. Twardogóra Jolanta RUSINEK
21408 gm. Twardogóra Przemysław PAPROCKI
21408 gm. Twardogóra Paweł CZULIŃSKI
21408 gm. Twardogóra Mirosław ADAMCZYK
21408 gm. Twardogóra Mateusz SZCZEPANIAK
21408 gm. Twardogóra Jerzy CHRZAN
21408 gm. Twardogóra Lidia STANISŁAWSKA
21408 gm. Twardogóra Maciej BUKOWSKI
21408 gm. Twardogóra Mieczysław KOWALSKI
21408 gm. Twardogóra Mariusz WOŹNIAK
21408 gm. Twardogóra Katarzyna URBANEK
241308 gm. Tworóg Marcin POTEMPA
241308 gm. Tworóg Kornelia RABCZYŃSKA
241308 gm. Tworóg Krzysztof GERLICH
241308 gm. Tworóg Jan SOBANIA
241308 gm. Tworóg Renata GŁOWACKA
241308 gm. Tworóg Adam WANDZIK
241308 gm. Tworóg Regina MIKA
241308 gm. Tworóg Danuta ELWART
241308 gm. Tworóg Beata CZIERPKA
241308 gm. Tworóg Piotr JARUSZOWIEC
241308 gm. Tworóg Marian ŁUCZAK
241308 gm. Tworóg Iwona PRYK
241308 gm. Tworóg Anna GRZELAK
241308 gm. Tworóg Kornelia CYBA
241308 gm. Tworóg Lucjan SUS
320104 gm. Tychowo Iwona WIŚNIEWSKA
320104 gm. Tychowo Jarosław CHWAŁA
320104 gm. Tychowo Sylwia CZERWIAK
320104 gm. Tychowo Iwona HAŚKIEWICZ
320104 gm. Tychowo Robert RADZIUK
320104 gm. Tychowo Piotr RAKOWSKI
320104 gm. Tychowo Sylwia WALKUSZ
320104 gm. Tychowo Paweł KOWALSKI
320104 gm. Tychowo Marcin MATEJKO
320104 gm. Tychowo Mirosław KORZENIOWSKI
320104 gm. Tychowo Dariusz MICHALAK
320104 gm. Tychowo Krzysztof NIEMIEC
320104 gm. Tychowo Katarzyna RUDNIK
320104 gm. Tychowo Alicja SOŁTYS
320104 gm. Tychowo Zdzisław POLEK
181614 gm. Tyczyn Ryszard KACZOR
181614 gm. Tyczyn Ryszard FORNAL
181614 gm. Tyczyn Marian TADLA
181614 gm. Tyczyn Anita DRĄŻEK
181614 gm. Tyczyn Damian FUDALI
181614 gm. Tyczyn Danuta SZYSZKA
181614 gm. Tyczyn Krystyna STACHOWSKA
181614 gm. Tyczyn Jadwiga CZARNIK
181614 gm. Tyczyn Ewelina MALAK
181614 gm. Tyczyn Grzegorz LAMPART
181614 gm. Tyczyn Tadeusz RUSZEL
181614 gm. Tyczyn Genowefa SZAWARA
181614 gm. Tyczyn Zdzisław PROKOP
181614 gm. Tyczyn Joanna MROCZKA
181614 gm. Tyczyn Eugeniusz MALAK
200212 gm. Tykocin Emil WESOŁOWSKI
200212 gm. Tykocin Renata KAMIŃSKA
200212 gm. Tykocin Jarosław MALINOWSKI
200212 gm. Tykocin Arkadiusz KWIATKOWSKI
200212 gm. Tykocin Kamil KUROWSKI
200212 gm. Tykocin Agnieszka NIECIECKA
200212 gm. Tykocin Stanisław ROGALEWSKI
200212 gm. Tykocin Krzysztof KORZIŃSKI
200212 gm. Tykocin Roman KLIMASZEWSKI
200212 gm. Tykocin Mikołaj SOKÓLSKI
200212 gm. Tykocin Antoni SOWIŃSKI
200212 gm. Tykocin Piotr POTOCKI
200212 gm. Tykocin Małgorzata NARTOWICZ
200212 gm. Tykocin Dariusz GRUDZIŃSKI
200212 gm. Tykocin Mariola MALINOWSKA
120712 gm. Tymbark Anna DYLĄG
120712 gm. Tymbark Zofia JEŻ
120712 gm. Tymbark Sylwia GORYCZKA
120712 gm. Tymbark Iwona TOPORKIEWICZ
120712 gm. Tymbark Czesław KUC
120712 gm. Tymbark Anna SMAGA-TROJANOWSKA
120712 gm. Tymbark Stanisława URBAŃSKA
120712 gm. Tymbark Anna WIEWIÓRSKA
120712 gm. Tymbark Tadeusz MUCHA
120712 gm. Tymbark Mirosława ZAJĄC
120712 gm. Tymbark Krzysztof WIŚNIOWSKI
120712 gm. Tymbark Piotr JUSZCZAK
120712 gm. Tymbark Andrzej BUGAŃSKI
120712 gm. Tymbark Dariusz MOLEK
120712 gm. Tymbark Stanisław MALARZ
181706 gm. Tyrawa Wołoska Edward WOŁOSZYN
181706 gm. Tyrawa Wołoska Jan WOŁOSZYN
181706 gm. Tyrawa Wołoska Bożena DRZYZGA
181706 gm. Tyrawa Wołoska Radosław BABINA
181706 gm. Tyrawa Wołoska Stanisław CHABKO
181706 gm. Tyrawa Wołoska Dawid JACH
181706 gm. Tyrawa Wołoska Bartosz NITKA
181706 gm. Tyrawa Wołoska Grzegorz GÓRNIAK
181706 gm. Tyrawa Wołoska Bartłomiej CZEREPANIAK
181706 gm. Tyrawa Wołoska Grzegorz MARTOWICZ
181706 gm. Tyrawa Wołoska Jacek PISZ
181706 gm. Tyrawa Wołoska Józef SUWAJ
181706 gm. Tyrawa Wołoska Mariusz DUSZCZYŃSKI
181706 gm. Tyrawa Wołoska Joanna SZYLAK
181706 gm. Tyrawa Wołoska Andrzej WOŁOSZYN
61812 gm. Tyszowce Paweł KOŚCIOŁKO
61812 gm. Tyszowce Jan JURKIEWICZ
61812 gm. Tyszowce Antoni CZARNECKI
61812 gm. Tyszowce Jerzy GĄSIOR
61812 gm. Tyszowce Sławomir DZIAŁA
61812 gm. Tyszowce Piotr MARSZALEC
61812 gm. Tyszowce Radosław MACHLARZ
61812 gm. Tyszowce Agnieszka JAREMCZUK
61812 gm. Tyszowce Marcin KAWAŁKO
61812 gm. Tyszowce Alicja LIS
61812 gm. Tyszowce Małgorzata STEPUCH
61812 gm. Tyszowce Andrzej SZACHNOWSKI
61812 gm. Tyszowce Michał KAZIUK
61812 gm. Tyszowce Marcin KUŁAJ
61812 gm. Tyszowce Mirosław WRONKA 

TAGI:
 
KOMENTARZE: 0 PRZEJDŹ NA FORUM

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

 
newsletter

TAGI

PARTNERZY 


  Związek Gmin Wiejskich  

KONTAKT
Polska Agencja Prasowa SA
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (+48 22) 509 22 22
Faks: (+48 22) 509 22 34
REDAKCJA SERWISU SAMORZĄDOWEGO PAP
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (22) 509 29 25
Faks: (22) 509 23 72, (22) 509 22 20
e-mail: samorzad@pap.pl
e-mail klubowy: klub@pap.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
Rafał Szafrański
Tel.: (22) 509 27 03
Kom.: 722 202 428
r.szafranski@pap.pl
PAP Copyright © PAP SA 2013 .
Redakcja  |  O portalu  |  Licencje  |  Polityka Prywatności  |  v 1.4.25