facebook RSS # #

21.10.2019 23:28

Polska Agencja Prasowa Serwis Samorządowy
 
2018-11-06 13:04       aktualizacja: 2018-11-06 15:45       AKTY PRAWNE
  A A A

Nazwiska radnych-elektów do rad gmin część 8

Kod jednostki Jednostka terytorialna Imię Nazwisko
280701 m. Iława Dariusz ROZBORSKI
280701 m. Iława Martyna WYŻLIC
280701 m. Iława Aneta RYCHLIK
280701 m. Iława Feliks ROCHOWICZ
280701 m. Iława Anna POGODOWSKA
280701 m. Iława Włodzimierz PTASZNIK
280701 m. Iława Tomasz WOŹNIAK
280701 m. Iława Andrzej RYKACZEWSKI
280701 m. Iława Stefan HATAŁA
280701 m. Iława Adam ŻYLIŃSKI
280701 m. Iława Zbigniew MIECZNIKOWSKI
280701 m. Iława Dawid KOPACZEWSKI
280701 m. Iława Ewa JACKOWSKA
280701 m. Iława Dariusz PACZKOWSKI
280701 m. Iława Edward BOJKO
280701 m. Iława Ryszard FORYŚ
280701 m. Iława Piotr RYKACZEWSKI
280701 m. Iława Wojciech SZYMAŃSKI
280701 m. Iława Elżbieta PRASEK
280701 m. Iława Michał MŁOTEK
280701 m. Iława Tomasz SŁAWIŃSKI
241402 m. Imielin Anna PIWECKA
241402 m. Imielin Józef PACWA
241402 m. Imielin Dariusz KASPERCZYK
241402 m. Imielin Agnieszka CHMIELEWSKA
241402 m. Imielin Zenon KUBICA
241402 m. Imielin Ireneusz KOTELA
241402 m. Imielin Maria BISKUPSKA
241402 m. Imielin Tomasz KAISER
241402 m. Imielin Anna KUBICA-WOJTYRA
241402 m. Imielin Jan JURECKI
241402 m. Imielin Gabriela SZOLCZEWSKA
241402 m. Imielin Dariusz STASZEWSKI
241402 m. Imielin Mariusz ŚLIWKA
241402 m. Imielin Krzysztof HAJDUCZEK
241402 m. Imielin Tadeusz HERICHT
40701 m. Inowrocław Jacek BĘTKOWSKI
40701 m. Inowrocław Maciej BASIŃSKI
40701 m. Inowrocław Grzegorz OLSZEWSKI
40701 m. Inowrocław Grzegorz KACZMAREK
40701 m. Inowrocław Lidia STOLARSKA
40701 m. Inowrocław Waldemar KWIATKOWSKI
40701 m. Inowrocław Patryk KAŹMIERCZAK
40701 m. Inowrocław Maria ŻUKOWSKA
40701 m. Inowrocław Jacek TARCZEWSKI
40701 m. Inowrocław Damian POLAK
40701 m. Inowrocław Ryszard BREJZA
40701 m. Inowrocław Grzegorz PIŃSKI
40701 m. Inowrocław Zbigniew ZYGORA
40701 m. Inowrocław Jarosław KOPEĆ
40701 m. Inowrocław Ireneusz STACHOWIAK
40701 m. Inowrocław Wojciech PINIEWSKI
40701 m. Inowrocław Maria STĘPNIOWSKA
40701 m. Inowrocław Magdalena ŁOŚKO
40701 m. Inowrocław Waldemar WĄŚNIEWSKI
40701 m. Inowrocław Marcin WROŃSKI
40701 m. Inowrocław Maciej SZOTA
40701 m. Inowrocław Tomasz MARCINKOWSKI
40701 m. Inowrocław Elżbieta JARDANOWSKA
180401 m. Jarosław Anetta MAKARSKA
180401 m. Jarosław Mariusz WALTER
180401 m. Jarosław Wiesław STRZĘPEK
180401 m. Jarosław Marcin NAZAREWICZ
180401 m. Jarosław Krzysztof KIPER
180401 m. Jarosław Wanda CZERWIEC
180401 m. Jarosław Janusz SZKODNY
180401 m. Jarosław Piotr KOZAK
180401 m. Jarosław Maciej WAŁĘGA
180401 m. Jarosław Monika WIĘCKOWSKA
180401 m. Jarosław Magdalena CISEK-SKIBA
180401 m. Jarosław Antoni LOTYCZ
180401 m. Jarosław Bożena ŁANOWY
180401 m. Jarosław Sebastian KOGUT
180401 m. Jarosław Dorota BATIUK-JANKIEWICZ
180401 m. Jarosław Jarosław LITWIAK
180401 m. Jarosław Witold DUSZYŃSKI
180401 m. Jarosław Piotr BARAN
180401 m. Jarosław Szczepan ŁĄKA
180401 m. Jarosław Agnieszka WYWRÓT
180401 m. Jarosław Jolanta MAKAROWSKA
180501 m. Jasło Andrzej CZERNECKI
180501 m. Jasło Mariola MAZUR
180501 m. Jasło Jan PIERZCHAŁA
180501 m. Jasło Lech POLAK
180501 m. Jasło Andrzej DYBAŚ
180501 m. Jasło Bogusława WÓJCIK
180501 m. Jasło Kazimierz MIKRUT
180501 m. Jasło Elżbieta BERNAL
180501 m. Jasło Leszek ZNAMIROWSKI
180501 m. Jasło Józef TWARDUŚ
180501 m. Jasło Krystyna SIKORA
180501 m. Jasło Ryszard PABIAN
180501 m. Jasło Małgorzata RYMARZ
180501 m. Jasło Bogdan ZIEMBA
180501 m. Jasło Robert HAP
180501 m. Jasło Krzysztof CZELUŚNIAK
180501 m. Jasło Maria KLUZ
180501 m. Jasło Henryk RAK
180501 m. Jasło Jerzy OKARMA
180501 m. Jasło Izabela JANKOWSKA-ZAWADA
180501 m. Jasło Iwona DZIEDZIC
246701 m. Jastrzębie-Zdrój Łukasz KASZA
246701 m. Jastrzębie-Zdrój Stefan WOŹNIAK
246701 m. Jastrzębie-Zdrój Michał URGOŁ
246701 m. Jastrzębie-Zdrój Janusz TOBOROWICZ
246701 m. Jastrzębie-Zdrój Urszula SOBIK
246701 m. Jastrzębie-Zdrój Ryszard PIECHOCZEK
246701 m. Jastrzębie-Zdrój Tadeusz SŁAWIK
246701 m. Jastrzębie-Zdrój Piotr SZEREDA
246701 m. Jastrzębie-Zdrój Wojciech MARCOL
246701 m. Jastrzębie-Zdrój Alina CHOJECKA
246701 m. Jastrzębie-Zdrój Bernadeta MAGIERA
246701 m. Jastrzębie-Zdrój Janusz OGIEGŁO
246701 m. Jastrzębie-Zdrój Tadeusz MARKIEWICZ
246701 m. Jastrzębie-Zdrój Andrzej MATUSIAK
246701 m. Jastrzębie-Zdrój Szymon KLIMCZAK
246701 m. Jastrzębie-Zdrój Anna HETMAN
246701 m. Jastrzębie-Zdrój Bolesław LEPCZYŃSKI
246701 m. Jastrzębie-Zdrój Iwona ROSIŃSKA
246701 m. Jastrzębie-Zdrój Mirosław KOLB
246701 m. Jastrzębie-Zdrój Angelika GARUS
246701 m. Jastrzębie-Zdrój Jarosław POTĘPA
246701 m. Jastrzębie-Zdrój Józef KUBERA
246701 m. Jastrzębie-Zdrój Grzegorz MOSOŃ
20501 m. Jawor Michał PAPROCKI
20501 m. Jawor Grzegorz OLSZEWSKI
20501 m. Jawor Dorota DOMIŃSKA-WERBEL
20501 m. Jawor Emilian BERA
20501 m. Jawor Daniel IWAŃSKI
20501 m. Jawor Michał BANDER
20501 m. Jawor Aneta KUCHARZYK
20501 m. Jawor Jacek WIECZOREK
20501 m. Jawor Ewelina SZYNKLER
20501 m. Jawor Marcin JANKOWSKI
20501 m. Jawor Monika KOPEĆ
20501 m. Jawor Roman ZAWADA
20501 m. Jawor Krzysztof KOWALCZYK
20501 m. Jawor Leszek DUBLAŃSKI
20501 m. Jawor Jadwiga WOJDA-ELBRAH
20501 m. Jawor Longina GASZYŃSKA
20501 m. Jawor Teresa PROKOPEK-STĘPNIAK
20501 m. Jawor Anna KOZAK
20501 m. Jawor Maciej PAWLINOW
20501 m. Jawor Zygmunt ZIÓŁKOWSKI
20501 m. Jawor Krystyna OSTAPIUK
246801 m. Jaworzno Barbara SIKORA
246801 m. Jaworzno Renata CHMIELEWSKA
246801 m. Jaworzno Ewa GŁĄBIK
246801 m. Jaworzno Anna LICHOTA
246801 m. Jaworzno Dawid DOMAGALSKI
246801 m. Jaworzno Janusz PAPUGA
246801 m. Jaworzno Paweł SILBERT
246801 m. Jaworzno Sebastian PYCIA
246801 m. Jaworzno Maciej BOCHENEK
246801 m. Jaworzno Tomasz SĘDOR
246801 m. Jaworzno Monika BRYL
246801 m. Jaworzno Teresa KONDOSZEK
246801 m. Jaworzno Jolanta SMOLIŁO - ŻABIŃSKA
246801 m. Jaworzno Grzegorz PIĘTAK
246801 m. Jaworzno Janusz CIOŁCZYK
246801 m. Jaworzno Ryszard MACIEJOWSKI
246801 m. Jaworzno Tadeusz KACZMAREK
246801 m. Jaworzno Mirosław PIECZARA
246801 m. Jaworzno Dorota GUJA
246801 m. Jaworzno Bogusław ŚMIGIELSKI
246801 m. Jaworzno Wiesław WIĘCKOWSKI
246801 m. Jaworzno Mariusz KOWALSKI
246801 m. Jaworzno Marzena CZARNY
22102 m. Jedlina-Zdrój Przemysław KLIMEK
22102 m. Jedlina-Zdrój Marek ILCZUK
22102 m. Jedlina-Zdrój Sławomir ŁYSIEŃ
22102 m. Jedlina-Zdrój Grażyna MARCINÓW
22102 m. Jedlina-Zdrój Marek RESIAK
22102 m. Jedlina-Zdrój Janina MALECHA
22102 m. Jedlina-Zdrój Maria DRAPICH
22102 m. Jedlina-Zdrój Robert KUBIAK
22102 m. Jedlina-Zdrój Katarzyna BIZIEWSKA-STANIK
22102 m. Jedlina-Zdrój Katarzyna FLIS
22102 m. Jedlina-Zdrój Zygmunt ŻYŁAK
22102 m. Jedlina-Zdrój Urszula WĘCŁAWIK
22102 m. Jedlina-Zdrój Monika ŚWIDERSKA
22102 m. Jedlina-Zdrój Henryk ZIELIŃSKI
22102 m. Jedlina-Zdrój Kamila HRABIA
26101 m. Jelenia Góra Józef SZLACHTA
26101 m. Jelenia Góra Danuta WÓJCIK
26101 m. Jelenia Góra Beata WÓJTOWICZ
26101 m. Jelenia Góra Piotr PACZÓSKI
26101 m. Jelenia Góra Józef RYPIŃSKI
26101 m. Jelenia Góra Rafał SZYMAŃSKI
26101 m. Jelenia Góra Bożena WACHOWICZ-MAKIEŁA
26101 m. Jelenia Góra Grażyna PAWLUKIEWICZ-REHLIS
26101 m. Jelenia Góra Elżbieta WOJTYNA
26101 m. Jelenia Góra Paweł PIOTROWICZ
26101 m. Jelenia Góra Mirosław DĘBSKI
26101 m. Jelenia Góra Piotr MIEDZIŃSKI
26101 m. Jelenia Góra Jerzy ŁUŻNIAK
26101 m. Jelenia Góra Wojciech CHADŻY
26101 m. Jelenia Góra Waldemar DUDEK
26101 m. Jelenia Góra Mariusz GIERUS
26101 m. Jelenia Góra Hubert PAPAJ
26101 m. Jelenia Góra Konrad SIKORA
26101 m. Jelenia Góra Anna BAŁKOWSKA
26101 m. Jelenia Góra Gabriela ZAWIŁA
26101 m. Jelenia Góra Jarosław TARNOWSKI
26101 m. Jelenia Góra Anna KORNEĆ-BARTKIEWICZ
26101 m. Jelenia Góra Zbigniew ŁADZIŃSKI
121501 m. Jordanów Iwona TURCHAN
121501 m. Jordanów Tomasz NIEWIAROWSKI
121501 m. Jordanów Jadwiga FRĄTCZAK-MRÓZ
121501 m. Jordanów Henryk PENA
121501 m. Jordanów Krzysztof GRUCA
121501 m. Jordanów Konrad TURCHAN
121501 m. Jordanów Krzysztof MYSZOGLĄD
121501 m. Jordanów Ewa WÓJTOWICZ
121501 m. Jordanów Andrzej ŚLIWA
121501 m. Jordanów Leszek NOGAJ
121501 m. Jordanów Stanisław KOWALCZE
121501 m. Jordanów Piotr PUDO
121501 m. Jordanów Tadeusz GACEK
121501 m. Jordanów Dominika SIEPAK
121501 m. Jordanów Jan PASIOWIEC
141701 m. Józefów Paweł KOŁODZIEJ
141701 m. Józefów Mariusz BATORSKI
141701 m. Józefów Wojciech GLINKA
141701 m. Józefów Stanisław ZDUŃCZYK
141701 m. Józefów Urszula ZIELIŃSKA
141701 m. Józefów Marianna JAKUBOWSKA
141701 m. Józefów Jakub BAJTLER
141701 m. Józefów Damian PODOLSKI
141701 m. Józefów Anna MASIK
141701 m. Józefów Monika WACHNIK
141701 m. Józefów Barbara KACZOREK
141701 m. Józefów Izabela SZCZEBLEWSKA
141701 m. Józefów Mariusz BREŚ
141701 m. Józefów Grzegorz KRUK
141701 m. Józefów Edyta ORZECHOWSKA
241301 m. Kalety Ryszard SENDEL
241301 m. Kalety Irena NOWAK
241301 m. Kalety Jerzy KLOZE
241301 m. Kalety Krzysztof ROGOCZ
241301 m. Kalety Antoni JEŻ
241301 m. Kalety Edward DRABIK
241301 m. Kalety Janina PERZ
241301 m. Kalety Kazimierz ZŁOTOSZ
241301 m. Kalety Barbara PRZYBYŁA
241301 m. Kalety Grzegorz KRUPA
241301 m. Kalety Michał BROL
241301 m. Kalety Dawid WOLNIK
241301 m. Kalety Zygmunt MIROWSKI
241301 m. Kalety Alojzy RUPIK
241301 m. Kalety Mirosława POTEMPA
306101 m. Kalisz Eskan DARWICH
306101 m. Kalisz Magdalena WALCZAK
306101 m. Kalisz Karolina PAWLICZAK
306101 m. Kalisz Roman PIOTROWSKI
306101 m. Kalisz Mirosław GABRYSIAK
306101 m. Kalisz Janusz PĘCHERZ
306101 m. Kalisz Sławomir CHRZANOWSKI
306101 m. Kalisz Piotr MROZIŃSKI
306101 m. Kalisz Sławomir LASIECKI
306101 m. Kalisz Elżbieta DĘBSKA
306101 m. Kalisz Stanisław PARACZYŃSKI
306101 m. Kalisz Barbara OLIWIECKA
306101 m. Kalisz Radosław KOŁACIŃSKI
306101 m. Kalisz Kamila MAJEWSKA
306101 m. Kalisz Artur KIJEWSKI
306101 m. Kalisz Leszek ZIĄBKA
306101 m. Kalisz Grzegorz KULAWINEK
306101 m. Kalisz Dariusz GRODZIŃSKI
306101 m. Kalisz Marcin MAŁECKI
306101 m. Kalisz Zbigniew WŁODAREK
306101 m. Kalisz Tadeusz SKARŻYŃSKI
306101 m. Kalisz Agnieszka KONIECZNA
306101 m. Kalisz Krystian KINASTOWSKI
20701 m. Kamienna Góra Elżbieta SEWERYNIAK
20701 m. Kamienna Góra Regina KOMOROWSKA
20701 m. Kamienna Góra Andrzej GRZYB
20701 m. Kamienna Góra Wiesław SOBIECHOWSKI
20701 m. Kamienna Góra Violetta MAJAK
20701 m. Kamienna Góra Danuta KURNYTA
20701 m. Kamienna Góra Janusz CHODASEWICZ
20701 m. Kamienna Góra Janusz JAROSZ
20701 m. Kamienna Góra Bogdan MURAWSKI
20701 m. Kamienna Góra Jerzy BASTA
20701 m. Kamienna Góra Jacek BRUŹDZIAK
20701 m. Kamienna Góra Iwona SZCZERBATY
20701 m. Kamienna Góra Bogdan WĄGROWSKI
20701 m. Kamienna Góra Sławomir SŁAWIŃSKI
20701 m. Kamienna Góra Łukasz SŁAWIŃSKI
20601 m. Karpacz Andrzej TALAGA
20601 m. Karpacz Mirosław CZUBAK
20601 m. Karpacz Krzysztof PATEK
20601 m. Karpacz Grzegorz KUBIK
20601 m. Karpacz Mieczysław PAJDZIK
20601 m. Karpacz Tobiasz FRYTZ
20601 m. Karpacz Noemi KOŚCISZ
20601 m. Karpacz Daniel RYCZKOWSKI
20601 m. Karpacz Irena SEWERYN
20601 m. Karpacz Wiesław CZERNIAK
20601 m. Karpacz Wojciech WESOŁOWSKI
20601 m. Karpacz Joanna STANISZEWSKA
20601 m. Karpacz Agnieszka GRABSKA
20601 m. Karpacz Małgorzata HAJNDRYCH
20601 m. Karpacz Janusz MOTYLSKI
246901 m. Katowice Tomasz MAŚNICA
246901 m. Katowice Adam LEJMAN-GĄSKA
246901 m. Katowice Beata BALA
246901 m. Katowice Andrzej WARMUZ
246901 m. Katowice Mariusz SKIBA
246901 m. Katowice Marcin KRUPA
246901 m. Katowice Krzysztof PIECZYŃSKI
246901 m. Katowice Dawid DURAŁ
246901 m. Katowice Patrycja GROLIK
246901 m. Katowice Beata BIAŁOWĄS
246901 m. Katowice Dariusz ŁYCZKO
246901 m. Katowice Barbara MAŃDOK
246901 m. Katowice Jarosław MAKOWSKI
246901 m. Katowice Łukasz BORKOWSKI
246901 m. Katowice Piotr PIETRASZ
246901 m. Katowice Adam SKOWRON
246901 m. Katowice Tomasz SZPYRKA
246901 m. Katowice Magdalena WIECZOREK
246901 m. Katowice Patryk BIAŁAS
246901 m. Katowice Wiesław MROWIEC
246901 m. Katowice Borys PRONOBIS
246901 m. Katowice Józef ZAWADZKI
246901 m. Katowice Krzysztof KRAUS
246901 m. Katowice Barbara WNĘK
246901 m. Katowice Adam SZYMCZYK
246901 m. Katowice Krystyna PANEK
246901 m. Katowice Maciej BISKUPSKI
246901 m. Katowice Damian STĘPIEŃ
160301 m. Kędzierzyn-Koźle Sławomir WOŁKOWIECKI
160301 m. Kędzierzyn-Koźle Wiesław FĄFARA
160301 m. Kędzierzyn-Koźle Michał NOWAK
160301 m. Kędzierzyn-Koźle Andrzej KOPACKI
160301 m. Kędzierzyn-Koźle Ewa ODULIŃSKA
160301 m. Kędzierzyn-Koźle Ireneusz WIŚNIEWSKI
160301 m. Kędzierzyn-Koźle Fabian PSZON
160301 m. Kędzierzyn-Koźle Marek PIASECKI
160301 m. Kędzierzyn-Koźle Andrzej KOPEĆ
160301 m. Kędzierzyn-Koźle Halina MIŃCZUK
160301 m. Kędzierzyn-Koźle Wojciech JAGIEŁŁO
160301 m. Kędzierzyn-Koźle Grażyna FILIPOWICZ
160301 m. Kędzierzyn-Koźle Grzegorz CHUDOMIĘT
160301 m. Kędzierzyn-Koźle Artur MARUSZCZAK
160301 m. Kędzierzyn-Koźle Ewa CZUBEK
160301 m. Kędzierzyn-Koźle Hanna BIAŁAS
160301 m. Kędzierzyn-Koźle Katarzyna KUKOLKA-BOGOCZ
160301 m. Kędzierzyn-Koźle Dominik SZUSTAKIEWICZ
160301 m. Kędzierzyn-Koźle Jacek KRÓL
160301 m. Kędzierzyn-Koźle Sabina NOWOSIELSKA
160301 m. Kędzierzyn-Koźle Tomasz SCHELLER
160301 m. Kędzierzyn-Koźle Małgorzata LIPCZYŃSKA
160301 m. Kędzierzyn-Koźle Adam OCZOŚ
280801 m. Kętrzyn Wioletta CZECH
280801 m. Kętrzyn Czesław ĆWIK
280801 m. Kętrzyn Ryszard SZYMAŃSKI
280801 m. Kętrzyn Zofia WASZKIEWICZ
280801 m. Kętrzyn Zenon BURACZEK
280801 m. Kętrzyn Zbigniew NOWAK
280801 m. Kętrzyn Władysław ZARECKI
280801 m. Kętrzyn Roman CHODARA
280801 m. Kętrzyn Ryszard NIEDZIÓŁKA
280801 m. Kętrzyn Krystian ABRAMOWICZ
280801 m. Kętrzyn Jerzy BARANOWSKI
280801 m. Kętrzyn Tomasz KOMOROWSKI
280801 m. Kętrzyn Krzysztof HEĆMAN
280801 m. Kętrzyn Edward MITROS
280801 m. Kętrzyn Daniel SAPIŃSKI
280801 m. Kętrzyn Dariusz DUCZEK
280801 m. Kętrzyn Rafał RYPINA
280801 m. Kętrzyn Jan MICKIEWICZ
280801 m. Kętrzyn Damian NIETRZEBA
280801 m. Kętrzyn Marian TORUŃSKI
280801 m. Kętrzyn Helena SZYMKIEWICZ
266101 m. Kielce Agata WOJDA
266101 m. Kielce Katarzyna CZECH-KRUCZEK
266101 m. Kielce Piotr KISIEL
266101 m. Kielce Jarosław KARYŚ
266101 m. Kielce Joanna LITWIN
266101 m. Kielce Karol WILCZYŃSKI
266101 m. Kielce Marcin STĘPNIEWSKI
266101 m. Kielce Tadeusz KOZIOR
266101 m. Kielce Monika SŁONIEWSKA
266101 m. Kielce Jarosław BUKOWSKI
266101 m. Kielce Katarzyna ZAPAŁA
266101 m. Kielce Dariusz KISIEL
266101 m. Kielce Marian KUBIK
266101 m. Kielce Kamil SUCHAŃSKI
266101 m. Kielce Anna KIBORTT
266101 m. Kielce Arkadiusz KUBIEC
266101 m. Kielce Marcin CHŁODNICKI
266101 m. Kielce Zdzisław ŁAKOMIEC
266101 m. Kielce Wiesław KOZA
266101 m. Kielce Katarzyna KWIETNIAK
266101 m. Kielce Michał BRAUN
266101 m. Kielce Marianna NOWORYCKA-GNIATKOWSKA
266101 m. Kielce Arkadiusz ŚLIPIKOWSKI
266101 m. Kielce Joanna WINIARSKA
266101 m. Kielce Maciej BURSZTEIN
20802 m. Kłodzko Adam KWAS
20802 m. Kłodzko Paweł NAJDA
20802 m. Kłodzko Zbigniew KUCHAREK
20802 m. Kłodzko Michał PISZKO
20802 m. Kłodzko Krzysztof MĄKA
20802 m. Kłodzko Adam KOWALSKI
20802 m. Kłodzko Zdzisław DUDA
20802 m. Kłodzko Anna KAROLCZAK
20802 m. Kłodzko Mieczysław KROMBACH
20802 m. Kłodzko Zdzisława GÓRSKA
20802 m. Kłodzko Stanisław BARTCZAK
20802 m. Kłodzko Teresa LUDWIN
20802 m. Kłodzko Damian ŚLAK
20802 m. Kłodzko Piotr BRYŁA
20802 m. Kłodzko Armin JAROSZ
20802 m. Kłodzko Bogusław SZPYTMA
20802 m. Kłodzko Zbigniew NOWAK
20802 m. Kłodzko Jacek KUBICKI
20802 m. Kłodzko Iwona SOBCZYK
20802 m. Kłodzko Elżbieta ŻYTYŃSKA
20802 m. Kłodzko Jolanta KOBAK
240501 m. Knurów Maciej KANDZIOR
240501 m. Knurów Henryk KUROWSKI
240501 m. Knurów Ewelina MAJ
240501 m. Knurów Janusz SZYDŁO
240501 m. Knurów Piotr SURÓWKA
240501 m. Knurów Joachim MACHULIK
240501 m. Knurów Leon KALINOWSKI
240501 m. Knurów Jan SZUMILAS
240501 m. Knurów Robert FURTAK
240501 m. Knurów Tomasz RZEPA
240501 m. Knurów Wojciech KEMPA
240501 m. Knurów Paweł ŻAK
240501 m. Knurów Artur SOCHA
240501 m. Knurów Jerzy PACH
240501 m. Knurów Andrzej PORADA
240501 m. Knurów Marian GRUSZKA
240501 m. Knurów Paweł SZKATUŁA
240501 m. Knurów Bogdan DANIELAK
240501 m. Knurów Jan FURGOŁ
240501 m. Knurów Leszek REJKOWICZ
240501 m. Knurów Jan TRZĘSIOK
143401 m. Kobyłka Izabela MUSZYŃSKA
143401 m. Kobyłka Artur ROLA
143401 m. Kobyłka Robert DENIS
143401 m. Kobyłka Konrad KOSTRZEWA
143401 m. Kobyłka Piotr GRUBEK
143401 m. Kobyłka Edyta WALCZUK
143401 m. Kobyłka Bartłomiej JABŁOŃSKI
143401 m. Kobyłka Karina JAŹWIŃSKA
143401 m. Kobyłka Iwona STĘPLEWSKA
143401 m. Kobyłka Jacek LIS
143401 m. Kobyłka Małgorzata FORTUNA
143401 m. Kobyłka Dominika ZIEMSKA
143401 m. Kobyłka Mariola KACPRZAK
143401 m. Kobyłka Paweł MAJKOWSKI
143401 m. Kobyłka Hanna ŁACH
143401 m. Kobyłka Anna JARZĄBEK
143401 m. Kobyłka Kamil KOWALECZKO
143401 m. Kobyłka Zbigniew KROPIEWNICKI
143401 m. Kobyłka Adam MARKUSZEWSKI
143401 m. Kobyłka Edyta ZBIEĆ
143401 m. Kobyłka Wojciech REUTT
200601 m. Kolno Irena GOŁĘBIEWSKA
200601 m. Kolno Maciej DZIEKOŃSKI
200601 m. Kolno Jan ŻUBROWSKI
200601 m. Kolno Mariusz RAKOWSKI
200601 m. Kolno Klaudiusz MAKAREWICZ
200601 m. Kolno Andrzej SZYMAŃSKI
200601 m. Kolno Piotr SZYMAŃSKI
200601 m. Kolno Stanisław BAŁDYGA
200601 m. Kolno Paweł SIELAWA
200601 m. Kolno Jarosław SEKŚCIŃSKI
200601 m. Kolno Jan KAPELAŃSKI
200601 m. Kolno Halina BRZEZIŃSKA
200601 m. Kolno Zbigniew TWAROWSKI
200601 m. Kolno Marcin KONSTANTY
200601 m. Kolno Jacek SZTACHAŃSKI
300901 m. Koło Marek KAFTAN
300901 m. Koło Urszula PĘKACZ
300901 m. Koło Ewa LEWICKA
300901 m. Koło Andrzej CESARZ
300901 m. Koło Teresa BRZOSKA
300901 m. Koło Michał PIASECKI
300901 m. Koło Krzysztof WITKOWSKI
300901 m. Koło Adrian KRÓL
300901 m. Koło Tomasz SOBOLEWSKI
300901 m. Koło Halina MUSIAŁEK
300901 m. Koło Marcin JANIAK
300901 m. Koło Wanda OBIAŁA
300901 m. Koło Sławomir BRZEG
300901 m. Koło Artur SZAFRAŃSKI
300901 m. Koło Mariusz BUDNY
300901 m. Koło Katarzyna HAMIGA
300901 m. Koło Grzegorz GIBASZEK
300901 m. Koło Mariusz HANEFELD
300901 m. Koło Jarosław TOMCZYK
300901 m. Koło Robert CESARZ
300901 m. Koło Sebastian KUTY
320801 m. Kołobrzeg Renata BRĄCZYK
320801 m. Kołobrzeg Łukasz ZIĘBA
320801 m. Kołobrzeg Agnieszka TRAFAS
320801 m. Kołobrzeg Danuta WILK
320801 m. Kołobrzeg Wiesław PARUS
320801 m. Kołobrzeg Krzysztof PLEWKO
320801 m. Kołobrzeg Bartosz BIEŃKOWSKI
320801 m. Kołobrzeg Jacek WOŹNIAK
320801 m. Kołobrzeg Bogdan BŁASZCZYK
320801 m. Kołobrzeg Przemysław KIEŁKOWSKI
320801 m. Kołobrzeg Maciej BEJNAROWICZ
320801 m. Kołobrzeg Piotr RZEPKA
320801 m. Kołobrzeg Izabela ZIELIŃSKA
320801 m. Kołobrzeg Dariusz ZAWADZKI
320801 m. Kołobrzeg Adam HOK
320801 m. Kołobrzeg Jacek KALINOWSKI
320801 m. Kołobrzeg Karolina SZARŁATA - WOŹNIAK
320801 m. Kołobrzeg Kamil BARWINEK
320801 m. Kołobrzeg Anna MIECZKOWSKA
320801 m. Kołobrzeg Piotr LEWANDOWSKI
320801 m. Kołobrzeg Artur DĄBKOWSKI
306201 m. Konin Monika LIS
306201 m. Konin Sławomir LOREK
306201 m. Konin Tomasz NOWAK
306201 m. Konin Marek WASZKOWIAK
306201 m. Konin Sławomir LACHOWICZ
306201 m. Konin Wiesław STEINKE
306201 m. Konin Urszula MACIASZEK
306201 m. Konin Janusz ZAWILSKI
306201 m. Konin Tadeusz PIGUŁA
306201 m. Konin Zenon CHOJNACKI
306201 m. Konin Krystian MAJEWSKI
306201 m. Konin Jakub ELTMAN
306201 m. Konin Piotr KORYTKOWSKI
306201 m. Konin Rafał DUCHNIEWSKI
306201 m. Konin Tadeusz WOJDYŃSKI
306201 m. Konin Dominik SZOPA
306201 m. Konin Katarzyna JAWORSKA
306201 m. Konin Witold NOWAK
306201 m. Konin Marek CIEŚLAK
306201 m. Konin Jacek KUBIAK
306201 m. Konin Krystyna LEŚNIEWSKA
306201 m. Konin Maciej OSTROWSKI
306201 m. Konin Jarosław SIDOR
100801 m. Konstantynów Łódzki Jadwiga CZEKAJEWSKA
100801 m. Konstantynów Łódzki Jacek JAKUBOWSKI
100801 m. Konstantynów Łódzki Sławomir MŁYNARCZYK
100801 m. Konstantynów Łódzki Aneta MALCZEWSKA
100801 m. Konstantynów Łódzki Robert BUJNOWICZ
100801 m. Konstantynów Łódzki Michał SZYMCZAK
100801 m. Konstantynów Łódzki Konrad SUDRA
100801 m. Konstantynów Łódzki Beata SZYMONOWICZ
100801 m. Konstantynów Łódzki Gabriela SZCZEPANIAK
100801 m. Konstantynów Łódzki Marek ŁOPACIŃSKI
100801 m. Konstantynów Łódzki Elżbieta JABŁOŃSKA
100801 m. Konstantynów Łódzki Radosław RADWAŃSKI
100801 m. Konstantynów Łódzki Dariusz KORCZYŃSKI
100801 m. Konstantynów Łódzki Dariusz STELMASIAK
100801 m. Konstantynów Łódzki Małgorzata MATYJAK
80101 m. Kostrzyn nad Odrą Marek TATAREWICZ
80101 m. Kostrzyn nad Odrą Jolanta SZUKAŁA
80101 m. Kostrzyn nad Odrą Jeremi FILUŚ
80101 m. Kostrzyn nad Odrą Michał KUNT
80101 m. Kostrzyn nad Odrą Bożena GĘZIKIEWICZ
80101 m. Kostrzyn nad Odrą Monika SĄDEJ
80101 m. Kostrzyn nad Odrą Elżbieta SOBCZAK
80101 m. Kostrzyn nad Odrą Piotr DZIEKAN
80101 m. Kostrzyn nad Odrą Helena RUDANIECKA
80101 m. Kostrzyn nad Odrą Mariusz STANISZEWSKI
80101 m. Kostrzyn nad Odrą Leszek NAUMOWICZ
80101 m. Kostrzyn nad Odrą Tadeusz ŁYSIAK
80101 m. Kostrzyn nad Odrą Ryszard ANDRYS
80101 m. Kostrzyn nad Odrą Łukasz URBAN
80101 m. Kostrzyn nad Odrą Rafał ŻYGIELEWICZ
326101 m. Koszalin Piotr JEDLIŃSKI
326101 m. Koszalin Krystyna KOŚCIŃSKA
326101 m. Koszalin Bogumiła TIECE
326101 m. Koszalin Jakub KOWALIK
326101 m. Koszalin Andrzej JAKUBOWSKI
326101 m. Koszalin Barbara GRYGORCEWICZ
326101 m. Koszalin Łukasz SENDLEWSKI
326101 m. Koszalin Katarzyna CZARKOWSKA
326101 m. Koszalin Oliwia SKÓRKA
326101 m. Koszalin Mariusz NASTAROWSKI
326101 m. Koszalin Przemysław KRZYŻANOWSKI
326101 m. Koszalin Tomasz BERNACKI
326101 m. Koszalin Sebastian TAŁAJ
326101 m. Koszalin Anetta URBANIAK
326101 m. Koszalin Miłosz JANCZEWSKI
326101 m. Koszalin Marcin WASZKIEWICZ
326101 m. Koszalin Żaneta KWAPISZ
326101 m. Koszalin Izabela WESOŁOWSKA
326101 m. Koszalin Ryszard TARNOWSKI
326101 m. Koszalin Anna MĘTLEWICZ
326101 m. Koszalin Jan KURIATA
326101 m. Koszalin Błażej PAPIERNIK
326101 m. Koszalin Dorota CHAŁAT
326101 m. Koszalin Leopold OSTROWSKI
326101 m. Koszalin Artur WIŚNIEWSKI
301101 m. Kościan Patryk PIASECKI
301101 m. Kościan Maciej ZIELONKA
301101 m. Kościan Mirosław STAROSTA
301101 m. Kościan Zbigniew MAJCHRZAK
301101 m. Kościan Wiktor RUDAWSKI
301101 m. Kościan Paweł SZAJKOWSKI
301101 m. Kościan Małgorzata IGŁOWICZ-BETLEJ
301101 m. Kościan Piotr RUSZKIEWICZ
301101 m. Kościan Roman TALIKADZE
301101 m. Kościan Luiza PLUTA
301101 m. Kościan Zbigniew BERNARD
301101 m. Kościan Sławomir KACZMAREK
301101 m. Kościan Gabriela ANDRZEJEWSKA
301101 m. Kościan Małgorzata NOSKOWIAK
301101 m. Kościan Magdalena TOMASZEWSKA-KUBIAK
301101 m. Kościan Łukasz NAGLIK
301101 m. Kościan Paweł GRODZISKI
301101 m. Kościan Tomasz BAJSTOK
301101 m. Kościan Marcin BETLEJ
301101 m. Kościan Alicja BRZOZOWSKA
301101 m. Kościan Dawid OLEJNICZAK
220601 m. Kościerzyna Tomasz DARGACZ
220601 m. Kościerzyna Helena KASZUBOWSKA-NITZ
220601 m. Kościerzyna Tomasz SZALA
220601 m. Kościerzyna Ewa ALEKSANDROWICZ
220601 m. Kościerzyna Aleksander MACH
220601 m. Kościerzyna Kazimierz BORZYSZKOWSKI
220601 m. Kościerzyna Katarzyna KNOPIK
220601 m. Kościerzyna Kazimierz MASZK
220601 m. Kościerzyna Michał KUJACH
220601 m. Kościerzyna Tomasz NADOLNY
220601 m. Kościerzyna Karina MŁODZIANOWSKA
220601 m. Kościerzyna Marcin SIKORA
220601 m. Kościerzyna Kazimierz STOLTMANN
220601 m. Kościerzyna Karolina CHMIELEWSKA
220601 m. Kościerzyna Krzysztof JARONIEC
220601 m. Kościerzyna Michał MAJEWSKI
220601 m. Kościerzyna Krzysztof JAŻDŻEWSKI
220601 m. Kościerzyna Adam LASKA
220601 m. Kościerzyna Przemysław BRZESKI
220601 m. Kościerzyna Maria MACH
220601 m. Kościerzyna Zdzisław CZUCHA
41801 m. Kowal Janusz ZEFERT
41801 m. Kowal Cezary PIĄTEK
41801 m. Kowal Maciej IGNACZAK
41801 m. Kowal Tadeusz NAKONOWSKI
41801 m. Kowal Beata PAWLAK
41801 m. Kowal Emilia PUŁANECKA
41801 m. Kowal Magdalena MILCZAREK
41801 m. Kowal Alina ZIÓŁKOWSKA
41801 m. Kowal Krzysztof PASIECKI
41801 m. Kowal Katarzyna WRÓBEL
41801 m. Kowal Lech RUDZIŃSKI
41801 m. Kowal Anna SKRZYPIŃSKA
41801 m. Kowal Grzegorz GOLON
41801 m. Kowal Joachim BIENIEK
41801 m. Kowal Marek GIERGIELEWICZ
20602 m. Kowary Adam BIEROWSKI
20602 m. Kowary Małgorzata STARĘGA
20602 m. Kowary Tadeusz CWYNAR
20602 m. Kowary Karol PRZYBYLAK
20602 m. Kowary Ewa PĘDZIWIATR
20602 m. Kowary Dagmara RODOWICZ
20602 m. Kowary Beata ESPENSCHIED
20602 m. Kowary Andrzej MACHNICA
20602 m. Kowary Kamila PIETRASZEK
20602 m. Kowary Maciej MICHELLA
20602 m. Kowary Mariusz KUBIAK
20602 m. Kowary Stanisław SCHMIDT
20602 m. Kowary Radosław ADAMOWICZ
20602 m. Kowary Anna KLEPACZ
20602 m. Kowary Ewa BORCZYK
126101 m. Kraków Mariusz KĘKUŚ
126101 m. Kraków Adam KALITA
126101 m. Kraków Dominik JAŚKOWIEC
126101 m. Kraków Łukasz WANTUCH
126101 m. Kraków Małgorzata JANTOS
126101 m. Kraków Tomasz DAROS
126101 m. Kraków Łukasz MAŚLONA
126101 m. Kraków Bolesław KOSIOR
126101 m. Kraków Agata TATARA
126101 m. Kraków Anna PROKOP-STASZECKA
126101 m. Kraków Jakub KOSEK
126101 m. Kraków Grzegorz STAWOWY
126101 m. Kraków Teodozja MALISZEWSKA
126101 m. Kraków Jerzy ZIĘTY
126101 m. Kraków Marek SOBIERAJ
126101 m. Kraków Aleksander MISZALSKI
126101 m. Kraków Rafał KOMAREWICZ
126101 m. Kraków Andrzej HAWRANEK
126101 m. Kraków Łukasz GIBAŁA
126101 m. Kraków Krzysztof SUŁOWSKI
126101 m. Kraków Józef JAŁOCHA
126101 m. Kraków Adam MIGDAŁ
126101 m. Kraków Michał STAROBRAT
126101 m. Kraków Bogusław KOŚMIDER
126101 m. Kraków Jan PIETRAS
126101 m. Kraków Małgorzata KOT
126101 m. Kraków Aleksandra DZIEDZIC
126101 m. Kraków Artur BUSZEK
126101 m. Kraków Jacek BEDNARZ
126101 m. Kraków Grażyna FIJAŁKOWSKA
126101 m. Kraków Alicja SZCZEPAŃSKA
126101 m. Kraków Michał DREWNICKI
126101 m. Kraków Stanisław ZIĘBA
126101 m. Kraków Renata KUCHARSKA
126101 m. Kraków Kazimierz CHRZANOWSKI
126101 m. Kraków Wojciech KRZYSZTONEK
126101 m. Kraków Łukasz SĘK
126101 m. Kraków Włodzimierz PIETRUS
126101 m. Kraków Stanisław MORYC
126101 m. Kraków Edward PORĘBSKI
126101 m. Kraków Jacek MAJCHROWSKI
126101 m. Kraków Nina GABRYŚ
126101 m. Kraków Sławomir PIETRZYK
60601 m. Krasnystaw Andrzej SMORGA
60601 m. Krasnystaw Monika PODOLAK
60601 m. Krasnystaw Marek WRZESIŃSKI
60601 m. Krasnystaw Agnieszka POCIŃSKA-BARTNIK
60601 m. Krasnystaw Dariusz TURZYNIECKI
60601 m. Krasnystaw Marcin WOROTYŃSKI
60601 m. Krasnystaw Andrzej JAKUBIEC
60601 m. Krasnystaw Lech BEREZOWSKI
60601 m. Krasnystaw Adam SWATEK
60601 m. Krasnystaw Janusz RZEPKA
60601 m. Krasnystaw Grzegorz BRODZIK
60601 m. Krasnystaw Paweł MAZUREK
60601 m. Krasnystaw Marcin WILKOŁAZKI
60601 m. Krasnystaw Kamil HUKIEWICZ
60601 m. Krasnystaw Ewa KWIECIEŃ
60701 m. Kraśnik Kazimierz CHOMA
60701 m. Kraśnik Zbigniew BARTYSIAK
60701 m. Kraśnik Tomasz SAJ
60701 m. Kraśnik Dorota POSYNIAK
60701 m. Kraśnik Zbigniew MARCINKOWSKI
60701 m. Kraśnik Angelika MARCINKOWSKA
60701 m. Kraśnik Agnieszka LIS
60701 m. Kraśnik Marian TRACZ
60701 m. Kraśnik Iwona WŁODARCZYK
60701 m. Kraśnik Paweł KUREK
60701 m. Kraśnik Jacek MICHALCZYK
60701 m. Kraśnik Wioletta KUDŁA
60701 m. Kraśnik Krzysztof STARUCH
60701 m. Kraśnik Jan ALBINIAK
60701 m. Kraśnik Piotr JANCZAREK
60701 m. Kraśnik Krzysztof ŚLUSARZ
60701 m. Kraśnik Jerzy MISIAK
60701 m. Kraśnik Jarosław JAMRÓZ
60701 m. Kraśnik Marzena POMYKALSKA
60701 m. Kraśnik Krzysztof LATOSIEWICZ
60701 m. Kraśnik Agnieszka LENART
186101 m. Krosno Paulina GUZIK
186101 m. Krosno Kazimierz MAZUR
186101 m. Krosno Małgorzata SZELIGA
186101 m. Krosno Bronisław BARAN
186101 m. Krosno Stanisław CZAJA
186101 m. Krosno Anna DUBIEL
186101 m. Krosno Piotr GRUDYSZ
186101 m. Krosno Zbigniew UNGEHEUER
186101 m. Krosno Krzysztof BABINETZ
186101 m. Krosno Paweł KRZANOWSKI
186101 m. Krosno Adam PRZYBYSZ
186101 m. Krosno Robert HANUSEK
186101 m. Krosno Marcin NIEPOKÓJ
186101 m. Krosno Piotr PRZYTOCKI
186101 m. Krosno Tomasz BIAŁY
186101 m. Krosno Adam SKIBA
186101 m. Krosno Sławomir BĘBEN
186101 m. Krosno Wojciech BYCZYŃSKI
186101 m. Krosno Zbigniew KUBIT
186101 m. Krosno Grzegorz RACHWAŁ
186101 m. Krosno Tomasz SOLIŃSKI
221001 m. Krynica Morska Lidia KRZYŻANOWSKA
221001 m. Krynica Morska Mariusz HAGEDORN
221001 m. Krynica Morska Tomasz KLOSKA
221001 m. Krynica Morska Dariusz LABUDA
221001 m. Krynica Morska Renata WIELEC
221001 m. Krynica Morska Anna JAWORSKA
221001 m. Krynica Morska Adriana FILIKS-JANUSZKO
221001 m. Krynica Morska Witold SIDOR
221001 m. Krynica Morska Sylwia SZCZUREK
221001 m. Krynica Morska Sabina MARKIEWKA
221001 m. Krynica Morska Grzegorz GLIŃSKI
221001 m. Krynica Morska Katarzyna NOWAKOWSKA
221001 m. Krynica Morska Monika CZAJKOWSKA
221001 m. Krynica Morska Angelika MYRTA
221001 m. Krynica Morska Bogumił BANACH
20803 m. Kudowa-Zdrój Artur LIPIŃSKI
20803 m. Kudowa-Zdrój Marek GRZELAK
20803 m. Kudowa-Zdrój Kazimierz STOLARZ
20803 m. Kudowa-Zdrój Dawid DYMOWSKI
20803 m. Kudowa-Zdrój Sylwia ZIÓŁKOWSKA
20803 m. Kudowa-Zdrój Adam FRANKOWSKI
20803 m. Kudowa-Zdrój Renata GORCZYŃSKA
20803 m. Kudowa-Zdrój Bolesław ZIEMIANEK
20803 m. Kudowa-Zdrój Wojciech JESIONOWSKI
20803 m. Kudowa-Zdrój Teresa ŻULIŃSKA
20803 m. Kudowa-Zdrój Wojciech DUŚ
20803 m. Kudowa-Zdrój Sylwia BIELAWSKA
20803 m. Kudowa-Zdrój Irena BIERNACIK
20803 m. Kudowa-Zdrój Ewa TOMASZEWSKA
20803 m. Kudowa-Zdrój Dawid ŁAŹNIOWSKI
100201 m. Kutno Krystyna TOMCZAK
100201 m. Kutno Rafał JÓŹWIAK
100201 m. Kutno Zbigniew WDOWIAK
100201 m. Kutno Krzysztof MATUSIAK
100201 m. Kutno Agnieszka WYROŚLAK
100201 m. Kutno Robert STĘPNIEWSKI
100201 m. Kutno Arkadiusz OLESIŃSKI
100201 m. Kutno Zbigniew BURZYŃSKI
100201 m. Kutno Łukasz WALCZAK
100201 m. Kutno Joanna PODEMSKA
100201 m. Kutno Ewa RZYMKOWSKA
100201 m. Kutno Michał ŁUCKI
100201 m. Kutno Grzegorz CHOJNACKI
100201 m. Kutno Robert FELINIAK
100201 m. Kutno Beata WŁODARCZYK
100201 m. Kutno Małgorzata ŻURADA
100201 m. Kutno Bartosz CZECHOWSKI
100201 m. Kutno Janusz KOŁODZIEJSKI
100201 m. Kutno Jacek BOCZKAJA
100201 m. Kutno Mariusz SIKORA
100201 m. Kutno Paweł MARKIEWICZ
220701 m. Kwidzyn Piotr WILK
220701 m. Kwidzyn Jacek STROCIAK
220701 m. Kwidzyn Sebastian KASZTELAN
220701 m. Kwidzyn Piotr HALAGIERA
220701 m. Kwidzyn Mariusz WESOŁOWSKI
220701 m. Kwidzyn Marek STROCIAK
220701 m. Kwidzyn Radosław SMEJLIS
220701 m. Kwidzyn Franciszek GALICKI
220701 m. Kwidzyn Andrzej KRZYSZTOFIAK
220701 m. Kwidzyn Jerzy BARTNICKI
220701 m. Kwidzyn Danuta CHODOROWSKA
220701 m. Kwidzyn Zdzisław WIŚNIEWSKI
220701 m. Kwidzyn Józef POMYKACZ
220701 m. Kwidzyn Jolanta WAŻNA
220701 m. Kwidzyn Roman BERA
220701 m. Kwidzyn Izabella WIŚNIEWSKA
220701 m. Kwidzyn Justyna KOZŁOWSKA
220701 m. Kwidzyn Marek SIDOR
220701 m. Kwidzyn Rafał KASZTELAN
220701 m. Kwidzyn Kazimierz GORLEWICZ
220701 m. Kwidzyn Justyna LIGUZ
140801 m. Legionowo Mirosław PACHULSKI
140801 m. Legionowo Matylda DURKA-BOJARUN
140801 m. Legionowo Andrzej KALINOWSKI
140801 m. Legionowo Sławomir TRACZYK
140801 m. Legionowo Marcin SMOGORZEWSKI
140801 m. Legionowo Tadeusz SZULC
140801 m. Legionowo Ryszard BRAŃSKI
140801 m. Legionowo Mariusz SUWIŃSKI
140801 m. Legionowo Grzegorz KOWALSKI
140801 m. Legionowo Mirosław GRABOWSKI
140801 m. Legionowo Roman SMOGORZEWSKI
140801 m. Legionowo Paweł GŁAŻEWSKI
140801 m. Legionowo Andrzej PIĘTKA
140801 m. Legionowo Dariusz PETRYKA
140801 m. Legionowo Artur PAWŁOWSKI
140801 m. Legionowo Bogdan KIEŁBASIŃSKI
140801 m. Legionowo Anna ŁANIEWSKA
140801 m. Legionowo Małgorzata LUZAK
140801 m. Legionowo Piotr ZADROŻNY
140801 m. Legionowo Marta BUDZYŃSKA
140801 m. Legionowo Katarzyna SKIERKOWSKA-PACOCHA
140801 m. Legionowo Zdzisław KORYŚ
140801 m. Legionowo Agata ZAKLIKA
26201 m. Legnica Lesław ROZBACZYŁO
26201 m. Legnica Piotr NIEMIEC
26201 m. Legnica Łukasz LASZCZYŃSKI
26201 m. Legnica Ryszard KĘPA
26201 m. Legnica Marek FILIPEK
26201 m. Legnica Jarosław RABCZENKO
26201 m. Legnica Aleksandra KRZESZEWSKA
26201 m. Legnica Jolanta KOWALCZYK
26201 m. Legnica Andrzej LORENC
26201 m. Legnica Grażyna PICHLA
26201 m. Legnica Wojciech CICHOŃ
26201 m. Legnica Maciej KUPAJ
26201 m. Legnica Jan SZYNALSKI
26201 m. Legnica Arkadiusz BARANOWSKI
26201 m. Legnica Joanna ŚLIWIŃSKA-ŁOKAJ
26201 m. Legnica Ignacy BOCHENEK
26201 m. Legnica Bogumiła SŁOMCZYŃSKA
26201 m. Legnica Krystyna BARCIK
26201 m. Legnica Marta WISŁOCKA
26201 m. Legnica Zbigniew ROGALSKI
26201 m. Legnica Tadeusz KRZAKOWSKI
26201 m. Legnica Piotr ŻABICKI
26201 m. Legnica Elżbieta DYBEK
306301 m. Leszno Barbara MROCZKOWSKA
306301 m. Leszno Przemysław GÓRZNY
306301 m. Leszno Jacek MATECKI
306301 m. Leszno Piotr JÓŹWIAK
306301 m. Leszno Michał SKRZYPCZAK
306301 m. Leszno Krystian MAĆKOWIAK
306301 m. Leszno Grzegorz RUSIECKI
306301 m. Leszno Marek WEIN
306301 m. Leszno Mariusz NOWACKI
306301 m. Leszno Sławomir MOCEK
306301 m. Leszno Adam MYTYCH
306301 m. Leszno Jarosław ZIELONKA
306301 m. Leszno Edyta FELICZAK-PRZYBYŁA
306301 m. Leszno Adam KOŚMIDER
306301 m. Leszno Łukasz BOROWIAK
306301 m. Leszno Hanna KOTOMSKA
306301 m. Leszno Tomasz MIKOŁAJCZAK
306301 m. Leszno Jacek ADAMCZAK
306301 m. Leszno Bernardyna KAŹMIERCZAK
306301 m. Leszno Kazimierz JĘCZ
306301 m. Leszno Tomasz MALEPSZY
306301 m. Leszno Piotr WIĘCKOWIAK
306301 m. Leszno Aleksandra PETRUS-SCHMIDT
180801 m. Leżajsk Marek OSIP
180801 m. Leżajsk Radosław BIEŃKOWSKI
180801 m. Leżajsk Edmund MROCZKOWSKI
180801 m. Leżajsk Andrzej SKOWRONEK
180801 m. Leżajsk Stanisława BOBOWSKA
180801 m. Leżajsk Jerzy JAROSZ
180801 m. Leżajsk Stanisław KORNASIEWICZ
180801 m. Leżajsk Leszek SOŁEK
180801 m. Leżajsk Mieczysław SZTABA
180801 m. Leżajsk Bogusław MAJCHER
180801 m. Leżajsk Tomasz POLIT
180801 m. Leżajsk Adam PUCIA
180801 m. Leżajsk Stanisław SROKA
180801 m. Leżajsk Zdzisław SZLAJNDA
180801 m. Leżajsk Mariusz ZIELNICKI
220801 m. Lębork Krzysztof SIWKA
220801 m. Lębork Małgorzata BRESLER
220801 m. Lębork Jarosław WALASZKOWSKI
220801 m. Lębork Marcin GRUDZIŃSKI
220801 m. Lębork Artur OBOLEWSKI
220801 m. Lębork Halina ŁUKIAN
220801 m. Lębork Krzysztof ŚWIĄTCZAK
220801 m. Lębork Krzysztof WETTA
220801 m. Lębork Łucjan ŁAGA
220801 m. Lębork Bogdan OSZMIAN
220801 m. Lębork Włodzimierz KLATA
220801 m. Lębork Tomasz SOPYŁŁO
220801 m. Lębork Zbigniew RUDYK
220801 m. Lębork Katarzyna LIPKOWSKA
220801 m. Lębork Radosław ZIMNOWODA
220801 m. Lębork Witold NAMYŚLAK
220801 m. Lębork Małgorzata BIELA
220801 m. Lębork Łukasz KURIATA
220801 m. Lębork Zbigniew CYBULA
220801 m. Lębork Bożena POBŁOCKA
220801 m. Lębork Jarosław LITWIN
241403 m. Lędziny Maria GŁOS
241403 m. Lędziny Tomasz KOSTYRA
241403 m. Lędziny Bogusław NORAS
241403 m. Lędziny Hubert HANDY
241403 m. Lędziny Paweł WANOT
241403 m. Lędziny Bogumiła STOLECKA
241403 m. Lędziny Sebastian ZIMNAL
241403 m. Lędziny Elżbieta OSTROWSKA
241403 m. Lędziny Edward URBAŃCZYK
241403 m. Lędziny Bogusław DZIERŻAK
241403 m. Lędziny Łukasz KUCZEK
241403 m. Lędziny Tadeusz INGRAM
241403 m. Lędziny Anna WYSOCKA
241403 m. Lędziny Karol KOLNY
241403 m. Lędziny Szymon SIMONICZ
280901 m. Lidzbark Warmiński Adam BRODOWSKI
280901 m. Lidzbark Warmiński Marek OLSZEWSKI
280901 m. Lidzbark Warmiński Maciej ZIELIŃSKI
280901 m. Lidzbark Warmiński Agnieszka SERWACH
280901 m. Lidzbark Warmiński Wojciech KORZENIEWSKI
280901 m. Lidzbark Warmiński Iwona ŁAGOCKA
280901 m. Lidzbark Warmiński Piotr PASTERNAK
280901 m. Lidzbark Warmiński Andrzej DRYZELENKO
280901 m. Lidzbark Warmiński Andrzej KABAŁA
280901 m. Lidzbark Warmiński Tomasz NAUMCZYK
280901 m. Lidzbark Warmiński Andrzej KĘDZIERSKI
280901 m. Lidzbark Warmiński Marek GRZMIĄCZKA
280901 m. Lidzbark Warmiński Dorota MICHALAK
280901 m. Lidzbark Warmiński Sylwia KIJ
280901 m. Lidzbark Warmiński Krzysztof ROSIŃSKI
120701 m. Limanowa Leszek MORDARSKI
120701 m. Limanowa Piotr ZOŃ
120701 m. Limanowa Jan WINIEWSKI
120701 m. Limanowa Adam KRÓL
120701 m. Limanowa Wiesław SĘDZIK
120701 m. Limanowa Piotr MUSIAŁ
120701 m. Limanowa Adam DĘBSKI
120701 m. Limanowa Stanisław ORZECHOWSKI
120701 m. Limanowa Walenty RUSIN
120701 m. Limanowa Waldemar ŚLIWA
120701 m. Limanowa Leszek WOŹNIAK
120701 m. Limanowa Janusz KĄDZIOŁKA
120701 m. Limanowa Irena GROSICKA
120701 m. Limanowa Karol FICOŃ
120701 m. Limanowa Jolanta JUSZKIEWICZ
40801 m. Lipno Anna SAWICKA-BORKOWICZ
40801 m. Lipno Grzegorz KOSZCZKA
40801 m. Lipno Anna DOMERADZKA
40801 m. Lipno Jerzy OŻDŻYŃSKI
40801 m. Lipno Czesław BYKOWSKI
40801 m. Lipno Wiesława TYFCZYŃSKA
40801 m. Lipno Zbigniew JANISZEWSKI
40801 m. Lipno Maria BAUTEMBACH
40801 m. Lipno Zbigniew NAPIÓRSKI
40801 m. Lipno Dariusz KAMIŃSKI
40801 m. Lipno Wojciech MACIEJEWSKI
40801 m. Lipno Sebastian LEWANDOWSKI
40801 m. Lipno Jakub KLABAN
40801 m. Lipno Miłosz MAKOWSKI
40801 m. Lipno Kamil KOMOROWSKI
180901 m. Lubaczów Zdzisław MAMCZURA
180901 m. Lubaczów Marta FIRCOWICZ-MAZUREK
180901 m. Lubaczów Paweł WŁOCH
180901 m. Lubaczów Marek MAŁECKI
180901 m. Lubaczów Wojciech MAMCZUR
180901 m. Lubaczów Marek HADEL
180901 m. Lubaczów Rafał DUDZIC
180901 m. Lubaczów Roman ŁAŃCUCKI
180901 m. Lubaczów Krzysztof CZERNIAK
180901 m. Lubaczów Małgorzata STRYCHARZ
180901 m. Lubaczów Stanisław KUSEK
180901 m. Lubaczów Marta ZABROŃSKA
180901 m. Lubaczów Adam SZAŁAŃSKI
180901 m. Lubaczów Jan RADŁOWSKI
180901 m. Lubaczów Piotr PIÓRO
21001 m. Lubań Marek KARDELA
21001 m. Lubań Marlena ADLER
21001 m. Lubań Arkadiusz SŁOWIŃSKI
21001 m. Lubań Teresa KRASKA
21001 m. Lubań Stanisław JASTRZĘBSKI
21001 m. Lubań Henryk ROGACKI
21001 m. Lubań Wiesław WYDRA
21001 m. Lubań Jan HOFBAUER
21001 m. Lubań Tomasz OTTON
21001 m. Lubań Mieczysław IWANOW
21001 m. Lubań Małgorzata GRZESIAK
21001 m. Lubań Grzegorz WIECZOREK
21001 m. Lubań Mateusz ZAJDEL
21001 m. Lubań Tomasz KORCZ
21001 m. Lubań Stanisław WISŁOCKI
21001 m. Lubań Robert DASZKIEWICZ
21001 m. Lubań Witold CHOJNACKI
21001 m. Lubań Krzysztof JAWORSKI
21001 m. Lubań Ryszard PIEKARSKI
21001 m. Lubań Jolanta STANASIUK
21001 m. Lubań Kamil GLAZER
60801 m. Lubartów Andrzej ZIELIŃSKI
60801 m. Lubartów Piotr KUSYK
60801 m. Lubartów Marek POLICHAŃCZUK
60801 m. Lubartów Grzegorz JAWORSKI
60801 m. Lubartów Renata MAZUR
60801 m. Lubartów Jakub WRÓBLEWSKI
60801 m. Lubartów Grzegorz SIWEK
60801 m. Lubartów Krzysztof ŻYŚKO
60801 m. Lubartów Tomasz KRÓWCZYŃSKI
60801 m. Lubartów Wojciech OSIECKI
60801 m. Lubartów Elżbieta MIZIO
60801 m. Lubartów Maria KOZAK
60801 m. Lubartów Jan ŚCISEŁ
60801 m. Lubartów Krzysztof PAŚNIK
60801 m. Lubartów Jacek TOMASIAK
60801 m. Lubartów Anna KUSZNER
60801 m. Lubartów Beata PASIKOWSKA
60801 m. Lubartów Robert BŁASZCZAK
60801 m. Lubartów Grzegorz GREGOROWICZ
60801 m. Lubartów Teodor CZUBACKI
60801 m. Lubartów Jacek TCHÓRZ
280702 m. Lubawa Jan SARNOWSKI
280702 m. Lubawa Janusz SOBIECHOWSKI
280702 m. Lubawa Jerzy BRODOWSKI
280702 m. Lubawa Tomasz GUL
280702 m. Lubawa Marek LICZNERSKI
280702 m. Lubawa Piotr POKOJSKI
280702 m. Lubawa Anna TAŃSKA
280702 m. Lubawa Marian KASPROWICZ
280702 m. Lubawa Iwona PRUCHNIEWSKA
280702 m. Lubawa Dariusz KAWKA
280702 m. Lubawa Grzegorz ROLKA
280702 m. Lubawa Mikołaj TAŃSKI
280702 m. Lubawa Patryk ŁOWIN
280702 m. Lubawa Marek MAZUROWSKI
280702 m. Lubawa Marek WIELGOMAS
21101 m. Lubin Tadeusz MADZIARCZYK
21101 m. Lubin Adam KONEFAŁ
21101 m. Lubin Tomasz GÓRZYŃSKI
21101 m. Lubin Roman ZAPRUTKO
21101 m. Lubin Katarzyna KULCZYŃSKA
21101 m. Lubin Patrycja ROZMUS
21101 m. Lubin Oleg HEREJCZAK
21101 m. Lubin Dariusz JANKOWSKI
21101 m. Lubin Marian WĘGRZYNOWSKI
21101 m. Lubin Joanna KOT
21101 m. Lubin Dariusz WĘGRZYN
21101 m. Lubin Marek BAJERSKI
21101 m. Lubin Bogusława POTOCKA
21101 m. Lubin Zbigniew CZERWONKA
21101 m. Lubin Krzysztof SZCZEPANIAK
21101 m. Lubin Grzegorz ZIELIŃSKI
21101 m. Lubin Krzysztof LIS
21101 m. Lubin Franciszek WOJTYCZKA
21101 m. Lubin Mirosław MŁODECKI
21101 m. Lubin Robert RACZYŃSKI
21101 m. Lubin Romuald KUJAWA
21101 m. Lubin Przemysław TADLA
21101 m. Lubin Dorota DUTKANICZ
66301 m. Lublin Tomasz PITUCHA
66301 m. Lublin Marcin JAKÓBCZYK
66301 m. Lublin Maja ZABOROWSKA
66301 m. Lublin Marcin NOWAK
66301 m. Lublin Zbigniew JURKOWSKI
66301 m. Lublin Małgorzata SUCHANOWSKA
66301 m. Lublin Zdzisław DROZD
66301 m. Lublin Stanisław KIEROŃSKI
66301 m. Lublin Monika ORZECHOWSKA
66301 m. Lublin Monika KWIATKOWSKA
66301 m. Lublin Radosław SKRZETUSKI
66301 m. Lublin Zbigniew ŁAWNICZAK
66301 m. Lublin Jarosław PAKUŁA
66301 m. Lublin Dariusz SADOWSKI
66301 m. Lublin Anna RYFKA
66301 m. Lublin Piotr BREŚ
66301 m. Lublin Stanisław BRZOZOWSKI
66301 m. Lublin Michał KRAWCZYK
66301 m. Lublin Mariusz BANACH
66301 m. Lublin Jadwiga MACH
66301 m. Lublin Robert DEREWENDA
66301 m. Lublin Eugeniusz BIELAK
66301 m. Lublin Krzysztof ŻUK
66301 m. Lublin Marta WCISŁO
66301 m. Lublin Bartosz MARGUL
66301 m. Lublin Adam OSIŃSKI
66301 m. Lublin Piotr POPIEL
66301 m. Lublin Piotr GAWRYSZCZAK
66301 m. Lublin Beata STEPANIUK-KUŚMIERZAK
66301 m. Lublin Leszek DANIEWSKI
66301 m. Lublin Elżbieta DADOS
240701 m. Lubliniec Łukasz MIKULSKI
240701 m. Lubliniec Franciszek WRÓBEL
240701 m. Lubliniec Gabriel PODBIOŁ
240701 m. Lubliniec Olgierd KNIEJSKI
240701 m. Lubliniec Adam RICHTER
240701 m. Lubliniec Irena DYCZKOWSKA
240701 m. Lubliniec Damian WŁODARCZYK
240701 m. Lubliniec Iwona JANIC
240701 m. Lubliniec Henryk MANIURA
240701 m. Lubliniec Czesława WŁUKA
240701 m. Lubliniec Grażyna DŁUBAŁA
240701 m. Lubliniec Danuta JELONEK
240701 m. Lubliniec Iwona OCHMAN
240701 m. Lubliniec Zbigniew ROSIŃSKI
240701 m. Lubliniec Joanna WALCZAK
240701 m. Lubliniec Teresa GEISZAIMER
240701 m. Lubliniec Jan SPRINGWALD
240701 m. Lubliniec Agnieszka HANSZLA
240701 m. Lubliniec Anna JONCZYK-DRZYMAŁA
240701 m. Lubliniec Benedykt MAJER
240701 m. Lubliniec Marcin MAŁEK
302101 m. Luboń Elżbieta ZAPŁATA-SZWEDZIAK
302101 m. Luboń Beata ŁAKOMY
302101 m. Luboń Paweł KRZYŻOSTANIAK
302101 m. Luboń Anna BERNACIAK
302101 m. Luboń Andrzej OKUPNIAK
302101 m. Luboń Małgorzata NYĆKOWIAK
302101 m. Luboń Artur WIŚNIEWSKI
302101 m. Luboń Teresa ZYGMANOWSKA
302101 m. Luboń Łukasz BUDZYŃSKI
302101 m. Luboń Michał SZWACKI
302101 m. Luboń Marek SAMULCZYK
302101 m. Luboń Iwona KACZMAREK
302101 m. Luboń Paweł WOLNIEWICZ
302101 m. Luboń Piotr IZYDORSKI
302101 m. Luboń Katarzyna EKWIŃSKA
302101 m. Luboń Magdalena KLECZEWSKA
302101 m. Luboń Monika NAWROT
302101 m. Luboń Bogdan TARASIEWICZ
302101 m. Luboń Dorota FRANEK
302101 m. Luboń Karolina WILCZYŃSKA-KĄKOL
302101 m. Luboń Magdalena WOŹNIAK
181001 m. Łańcut Paweł KUCA
181001 m. Łańcut Wrzesław ŻURAWSKI
181001 m. Łańcut Marta SZUBART
181001 m. Łańcut Karolina PILL-SOWA
181001 m. Łańcut Adam BIELECKI
181001 m. Łańcut Grażyna SZYBIAK
181001 m. Łańcut Rafał KUMEK
181001 m. Łańcut Andrzej BEM
181001 m. Łańcut Adam OPAŁKA
181001 m. Łańcut Mirosław RZESZÓTKO
181001 m. Łańcut Andrzej BARNAT
181001 m. Łańcut Sławomir REJMAN
181001 m. Łańcut Damian SZUBART
181001 m. Łańcut Marek STRZĘPKA
181001 m. Łańcut Dorota CHUDZIK
140302 m. Łaskarzew Elżbieta KUBIAK
140302 m. Łaskarzew Łukasz JASIŃSKI
140302 m. Łaskarzew Rafał PRZYBYSZ
140302 m. Łaskarzew Łukasz LASKOWSKI
140302 m. Łaskarzew Krzysztof DUDEK
140302 m. Łaskarzew Aldona PACEK
140302 m. Łaskarzew Beata KOZIKOWSKA
140302 m. Łaskarzew Leszek BOŻEK
140302 m. Łaskarzew Izabela ZALECH
140302 m. Łaskarzew Krzysztof PIETRZAK
140302 m. Łaskarzew Fryderyk GŁOWACKI
140302 m. Łaskarzew Włodzimierz PAZIEWSKI
140302 m. Łaskarzew Konrad GRUDZIEŃ
140302 m. Łaskarzew Elżbieta LICBARSKA
140302 m. Łaskarzew Robert STĘPIEŃ
240801 m. Łaziska Górne Andrzej PACHA
240801 m. Łaziska Górne Jolanta UCKA
240801 m. Łaziska Górne Grzegorz MUSIOŁ
240801 m. Łaziska Górne Tadeusz KRÓL
240801 m. Łaziska Górne Andrzej CHRÓSZCZ
240801 m. Łaziska Górne Mateusz EICHNER
240801 m. Łaziska Górne Michał PIWOŃSKI
240801 m. Łaziska Górne Mikołaj HALSKI
240801 m. Łaziska Górne Arkadiusz SKOWRON
240801 m. Łaziska Górne Józef KALETA
240801 m. Łaziska Górne Bogusław ŻUREK
240801 m. Łaziska Górne Bożena KNIEŻYK
240801 m. Łaziska Górne Zbigniew SZER
240801 m. Łaziska Górne Grzegorz NOWOK
240801 m. Łaziska Górne Małgorzata SZUŁA
240801 m. Łaziska Górne Franciszek ROLA
240801 m. Łaziska Górne Rafał BABIŃSKI
240801 m. Łaziska Górne Adam CHWIERALSKI
240801 m. Łaziska Górne Michał SŁOWIOCZEK
240801 m. Łaziska Górne Krystian CZARDYBON
240801 m. Łaziska Górne Robert JANECKI
220802 m. Łeba Arkadiusz PUCHACZ
220802 m. Łeba Jan KUŻOWNIK
220802 m. Łeba Magdalena PLICHTA
220802 m. Łeba Agnieszka DERBA
220802 m. Łeba Emil DETTLAFF
220802 m. Łeba Krzysztof SZUMAŁA
220802 m. Łeba Jakub KRAWCZYK
220802 m. Łeba Teresa TROJANOWICZ
220802 m. Łeba Beata SMORAWSKA
220802 m. Łeba Bogusław BISKOT
220802 m. Łeba Katarzyna MAZUR
220802 m. Łeba Magdalena WÓJCICKA
220802 m. Łeba Agnieszka BEDNAREK
220802 m. Łeba Stanisław MIELEWCZYK
220802 m. Łeba Hanna KISIELEWSKA
100401 m. Łęczyca Andrzej DOMAGAŁA
100401 m. Łęczyca Paweł KULESZA
100401 m. Łęczyca Marek JÓŹWIAK
100401 m. Łęczyca Agata SZKOP
100401 m. Łęczyca Zenon KOPERKIEWICZ
100401 m. Łęczyca Michał WITKOWSKI
100401 m. Łęczyca Zofia WODZYŃSKA
100401 m. Łęczyca Karol ZIELIŃSKI
100401 m. Łęczyca Tomasz BARANOWSKI
100401 m. Łęczyca Krzysztof RAZIK
100401 m. Łęczyca Marcin TOBER
100401 m. Łęczyca Zbigniew LIZAK
100401 m. Łęczyca Marek LISIECKI
100401 m. Łęczyca Elżbieta GAJEWICZ-KUBIAK
100401 m. Łęczyca Lidia KELLER
81101 m. Łęknica Monika DRZUMYŁO
81101 m. Łęknica Janina GANCZAR
81101 m. Łęknica Mariusz TUSZKIEWICZ
81101 m. Łęknica Kazimierz KAWECKI
81101 m. Łęknica Sebastian BARAN
81101 m. Łęknica Bartłomiej JEZIORSKI
81101 m. Łęknica Robert PIETRZAK
81101 m. Łęknica Krzysztof DZIUREWICZ
81101 m. Łęknica Tomasz JAŃSKI
81101 m. Łęknica Maciej MALARA
81101 m. Łęknica Dawid SYZDEK
81101 m. Łęknica Bogusław JUNKE
81101 m. Łęknica Zuzanna WILK
81101 m. Łęknica Łukasz ZOWCZAK
81101 m. Łęknica Henryk KLAPA
206201 m. Łomża Stanisław OSZKINIS
206201 m. Łomża Marek DWORAKOWSKI
206201 m. Łomża Tadeusz KOWALEWSKI
206201 m. Łomża Andrzej PODSIADŁO
206201 m. Łomża Andrzej GRZYMAŁA
206201 m. Łomża Piotr SERDYŃSKI
206201 m. Łomża Marianna JÓSKOWIAK
206201 m. Łomża Mariusz TARKA
206201 m. Łomża Dariusz DOMASIEWICZ
206201 m. Łomża Ireneusz CIEŚLIK
206201 m. Łomża Zbigniew PROSIŃSKI
206201 m. Łomża Edyta ŚLEDZIEWSKA
206201 m. Łomża Jan OLSZEWSKI
206201 m. Łomża Wiesław GRZYMAŁA
206201 m. Łomża Wojciech MICHALAK
206201 m. Łomża Mariusz CHRZANOWSKI
206201 m. Łomża Hanka GAŁĄZKA
206201 m. Łomża Maciej BORYSEWICZ
206201 m. Łomża Agnieszka BIAŁOBRZEWSKA
206201 m. Łomża Zofia KURKOWSKA
206201 m. Łomża Andrzej WOJTKOWSKI
206201 m. Łomża Alicja KONOPKA
206201 m. Łomża Artur NADOLNY
100501 m. Łowicz Jakub WOLSKI
100501 m. Łowicz Krzysztof IGIELSKI
100501 m. Łowicz Marek BOROSKI
100501 m. Łowicz Michał TERENOWICZ
100501 m. Łowicz Henryk ZASĘPA
100501 m. Łowicz Krzysztof KALIŃSKI
100501 m. Łowicz Grzegorz DURKA
100501 m. Łowicz Zofia KROC
100501 m. Łowicz Robert WÓJCIK
100501 m. Łowicz Zofia WIELEMBOREK
100501 m. Łowicz Dariusz DZIK
100501 m. Łowicz Jacek WIŚNIEWSKI
100501 m. Łowicz Łukasz JAŻDŻYK
100501 m. Łowicz Mariusz SIEWIERA
100501 m. Łowicz Krzysztof OLKO
100501 m. Łowicz Leszek PLICHTA
100501 m. Łowicz Michał TRZOSKA
100501 m. Łowicz Krzysztof JANICKI
100501 m. Łowicz Tadeusz ŻACZEK
100501 m. Łowicz Lech ANISZEWSKI
100501 m. Łowicz Józef SZCZEPANIK
106101 m. Łódź Sebastian BULAK
106101 m. Łódź Mateusz WALASEK
106101 m. Łódź Bartosz DOMASZEWICZ
106101 m. Łódź Emilia SUSNIŁO-GRUSZKA
106101 m. Łódź Agnieszka WIETESKA
106101 m. Łódź Włodzimierz TOMASZEWSKI
106101 m. Łódź Sebastian BOHUSZEWICZ
106101 m. Łódź Joanna BUDZIŃSKA
106101 m. Łódź Maciej RAKOWSKI
106101 m. Łódź Justyna CHOJNACKA-DURAJ
106101 m. Łódź Marta GRZESZCZYK
106101 m. Łódź Marcin GOŁASZEWSKI
106101 m. Łódź Karolina KĘPKA
106101 m. Łódź Mariusz PRZYBYŁA
106101 m. Łódź Władysław SKWARKA
106101 m. Łódź Radosław MARZEC
106101 m. Łódź Tomasz TRELA
106101 m. Łódź Paulina SETNIK
106101 m. Łódź Katarzyna WACHOWSKA
106101 m. Łódź Marcin HENCZ
106101 m. Łódź Kamil JEZIORSKI
106101 m. Łódź Małgorzata MOSKWA-WODNICKA
106101 m. Łódź Damian RACZKOWSKI
106101 m. Łódź Rafał RESZPONDEK
106101 m. Łódź Krzysztof MAKOWSKI
106101 m. Łódź Bartłomiej DYBA-BOJARSKI
106101 m. Łódź Monika MALINOWSKA-OLSZOWY
106101 m. Łódź Elżbieta BARTCZAK
106101 m. Łódź Kamil DEPTUŁA
106101 m. Łódź Michał OLEJNICZAK
106101 m. Łódź Krzysztof STASIAK
106101 m. Łódź Adam WIECZOREK
106101 m. Łódź Małgorzata NIEWIADOMSKA-CUDAK
106101 m. Łódź Bogusław HUBERT
106101 m. Łódź Ewa BUJNOWICZ-ZELT
106101 m. Łódź Rafał MARKWANT
106101 m. Łódź Hanna ZDANOWSKA
106101 m. Łódź Tomasz KACPRZAK
106101 m. Łódź Sylwester PAWŁOWSKI
106101 m. Łódź Marta PRZYWARA
61101 m. Łuków Dariusz SZUSTEK
61101 m. Łuków Andrzej SKWAREK
61101 m. Łuków Zygmunt CELIŃSKI
61101 m. Łuków Urszula CHRUŚCIEL
61101 m. Łuków Mariusz CHUDEK
61101 m. Łuków Maria PSZCZÓŁKOWSKA
61101 m. Łuków Maciej NURZYŃSKI
61101 m. Łuków Artur GAŁACH
61101 m. Łuków Jarosław OKLIŃSKI
61101 m. Łuków Robert DOŁĘGA
61101 m. Łuków Grzegorz GOMOŁA
61101 m. Łuków Piotr PŁUDOWSKI
61101 m. Łuków Przemysław WERESZCZYŃSKI
61101 m. Łuków Ryszard SMOLARZ
61101 m. Łuków Krzysztof JODEŁKO
61101 m. Łuków Ewa RYBICKA-SICIŃSKA
61101 m. Łuków Przemysław SUCHODOLSKI
61101 m. Łuków Henryk LIPIEC
61101 m. Łuków Mateusz POPŁAWSKI
61101 m. Łuków Arkadiusz POGONOWSKI
61101 m. Łuków Krzysztof OKLIŃSKI
141101 m. Maków Mazowiecki Małgorzata DŁUGOŁĘCKA
141101 m. Maków Mazowiecki Sławomir LEŚNIAK
141101 m. Maków Mazowiecki Wojciech TRACZEWSKI
141101 m. Maków Mazowiecki Paweł FALBA
141101 m. Maków Mazowiecki Arkadiusz DOBRZYŃSKI
141101 m. Maków Mazowiecki Tadeusz SZCZUCIŃSKI
141101 m. Maków Mazowiecki Krzysztof OGAR
141101 m. Maków Mazowiecki Jan MRÓZ
141101 m. Maków Mazowiecki Michał ŚMIAŁKOWSKI
141101 m. Maków Mazowiecki Mirosław PIĄTEK
141101 m. Maków Mazowiecki Grzegorz BOGUSZEWSKI
141101 m. Maków Mazowiecki Marian PACZKOWSKI
141101 m. Maków Mazowiecki Zdzisław SAWICKI
141101 m. Maków Mazowiecki Grzegorz BIELACKI
141101 m. Maków Mazowiecki Dariusz MIECZNIKOWSKI
220901 m. Malbork Arkadiusz MROCZKOWSKI
220901 m. Malbork Zbigniew KOWALSKI
220901 m. Malbork Wioletta KLEPACKA
220901 m. Malbork Maciej CYMAŃSKI
220901 m. Malbork Robert KRÓL
220901 m. Malbork Kazimierz PIETKIEWICZ
220901 m. Malbork Dariusz KOWALCZYK
220901 m. Malbork Joanna IGLIŃSKA
220901 m. Malbork Dariusz ROWIŃSKI
220901 m. Malbork Adam ILARZ
220901 m. Malbork Bożena PIĄTKOWSKA
220901 m. Malbork Paweł DZIWOSZ
220901 m. Malbork Marek CHARZEWSKI
220901 m. Malbork Edward ORZĘCKI
220901 m. Malbork Jacek MARKOWSKI
220901 m. Malbork Jolanta LESZCZYŃSKA
220901 m. Malbork Tomasz KLONOWSKI
220901 m. Malbork Tadeusz WOŹNY
220901 m. Malbork Wiesław DZIWOSZ
220901 m. Malbork Jan WILK
220901 m. Malbork Krystyna KEŃSKA
143402 m. Marki Janusz JAWORSKI
143402 m. Marki Jarosław JAŹDZIK
143402 m. Marki Anna CHOJECKA
143402 m. Marki Michał JAROCH
143402 m. Marki Michał PIWKO
143402 m. Marki Anna WOŹNIAK
143402 m. Marki Paweł PNIEWSKI
143402 m. Marki Grzegorz CHWIŁOC-FIŁOC
143402 m. Marki Robert SZAFRAŃSKI
143402 m. Marki Magdalena SZAFARZ
143402 m. Marki Tomasz PACIOREK
143402 m. Marki Daniel KUREK
143402 m. Marki Marlena STOSIO
143402 m. Marki Agnieszka LUŻYŃSKA
143402 m. Marki Jacek ORYCH
143402 m. Marki Jacek DOMASZCZYŃSKI
143402 m. Marki Andrzej ROSTEK
143402 m. Marki Urszula PASZKIEWICZ
143402 m. Marki Przemysław LIS
143402 m. Marki Dariusz PIETRUCHA
143402 m. Marki Mikołaj SZCZEPANOWSKI
241302 m. Miasteczko Śląskie Piotr SCHNEIDER
241302 m. Miasteczko Śląskie Zbigniew PŁOMIŃSKI
241302 m. Miasteczko Śląskie Krzysztof SOŁTYSIK
241302 m. Miasteczko Śląskie Anna LISZKA
241302 m. Miasteczko Śląskie Marcin PARUZEL
241302 m. Miasteczko Śląskie Tomasz RESPONDEK
241302 m. Miasteczko Śląskie Roman BOINO
241302 m. Miasteczko Śląskie Irena LUKOSZ-KOWALSKA
241302 m. Miasteczko Śląskie Dariusz ZOK
241302 m. Miasteczko Śląskie Paweł PAWLAK
241302 m. Miasteczko Śląskie Damian SIWY
241302 m. Miasteczko Śląskie Andrzej BRAMOWSKI
241302 m. Miasteczko Śląskie Agata ŚLIWA
241302 m. Miasteczko Śląskie Bogdan SKOWRONEK
241302 m. Miasteczko Śląskie Wojciech JANIK
181101 m. Mielec Jarosław SZCZERBA
181101 m. Mielec Fryderyk KAPINOS
181101 m. Mielec Jakub BLICHARCZYK
181101 m. Mielec Krystyna KOWALIK
181101 m. Mielec Zdzisław NOWAKOWSKI
181101 m. Mielec Jan MYŚLIWIEC
181101 m. Mielec Robert WÓJCIK
181101 m. Mielec Urszula MALIŃSKA
181101 m. Mielec Radosław SWÓŁ
181101 m. Mielec Jolanta WOLSKA
181101 m. Mielec Jacek WIŚNIEWSKI
181101 m. Mielec Zbigniew RZEŹNIK
181101 m. Mielec Krzysztof SZOSTAK
181101 m. Mielec Józef STALA
181101 m. Mielec Bogdan BIENIEK
181101 m. Mielec Krzysztof ŁAPA
181101 m. Mielec Magdalena WERYŃSKA-ZARZECKA
181101 m. Mielec Grzegorz ZIOMEK
181101 m. Mielec Marian KOKOSZKA
181101 m. Mielec Jakub CENA
181101 m. Mielec Zbigniew GŁOWACKI
181101 m. Mielec Mirosława JAKUBOWSKA
181101 m. Mielec Jacek MLECZKO
60101 m. Międzyrzec Podlaski Mariusz JAROSZ
60101 m. Międzyrzec Podlaski Małgorzata RUMOWSKA
60101 m. Międzyrzec Podlaski Konrad KARWOWSKI
60101 m. Międzyrzec Podlaski Dariusz TELESZKO
60101 m. Międzyrzec Podlaski Mariusz LESZCZYŃSKI
60101 m. Międzyrzec Podlaski Zbigniew BERNAT
60101 m. Międzyrzec Podlaski Zygmunt OSTAPOWICZ
60101 m. Międzyrzec Podlaski Mirosław JUNG
60101 m. Międzyrzec Podlaski Zdzisław FRYDRYCHOWSKI
60101 m. Międzyrzec Podlaski Barbara JURKOWSKA
60101 m. Międzyrzec Podlaski Robert MATEJEK
60101 m. Międzyrzec Podlaski Danuta DUDA
60101 m. Międzyrzec Podlaski Izabela TROCHYMIAK
60101 m. Międzyrzec Podlaski Piotr SAKOWICZ
60101 m. Międzyrzec Podlaski Marek CHOMIUK
240802 m. Mikołów Stanisława HAJDUK-BIES
240802 m. Mikołów Grażyna OSTAFIN
240802 m. Mikołów Iwona SPYCHAŁA-DŁUGOSZ
240802 m. Mikołów Mateusz BIES
240802 m. Mikołów Michał RUPIK
240802 m. Mikołów Stanisław PIECHULA
240802 m. Mikołów Martyna CENTKOWSKA-STRZELCZYK
240802 m. Mikołów Anna CHRAPEK-BUDACZ
240802 m. Mikołów Katarzyna SYRYJCZYK-SŁOMSKA
240802 m. Mikołów Łukasz RYGUŁA
240802 m. Mikołów Jarosław SWORZEŃ
240802 m. Mikołów Sylwester CZARNOTA
240802 m. Mikołów Katarzyna GŁOŚNA
240802 m. Mikołów Ewelina KUKLA
240802 m. Mikołów Adam ZAWISZOWSKI
240802 m. Mikołów Agnieszka FIOLA
240802 m. Mikołów Krzysztof ŻUR
240802 m. Mikołów Ewa CHMIELORZ
240802 m. Mikołów Krzysztof JAKUBIEC
240802 m. Mikołów Remigiusz KUŚ
240802 m. Mikołów Andrzej SUKIENNIK
140501 m. Milanówek Kamil BIALIK
140501 m. Milanówek Witold MOSSAKOWSKI
140501 m. Milanówek Jolanta NOWAKOWSKA
140501 m. Milanówek Leszek KOŁODZIEJSKI
140501 m. Milanówek Jaromir CHOJECKI
140501 m. Milanówek Piotr NAPŁOSZEK
140501 m. Milanówek Kinga NIEDŹWIECKA-RESZCZYK
140501 m. Milanówek Bożena OSIADACZ
140501 m. Milanówek Henryk DĄBEK
140501 m. Milanówek Hubert JAREK
140501 m. Milanówek Karolina BIAŁECKA
140501 m. Milanówek Jakub PIOTROWSKI
140501 m. Milanówek Waldemar PAROL
140501 m. Milanówek Janina MOŁAWA
140501 m. Milanówek Krzysztof WIŚNIEWSKI
141201 m. Mińsk Mazowiecki Marcin JAKUBOWSKI
141201 m. Mińsk Mazowiecki Eliza BUJALSKA
141201 m. Mińsk Mazowiecki Tomasz PŁOCHOCKI
141201 m. Mińsk Mazowiecki Leon JUREK
141201 m. Mińsk Mazowiecki Izabela STOLARCZYK
141201 m. Mińsk Mazowiecki Krzysztof MIĄSKO
141201 m. Mińsk Mazowiecki Kamil OŁDAK
141201 m. Mińsk Mazowiecki Jerzy GRYZ
141201 m. Mińsk Mazowiecki Joanna KOWALSKA
141201 m. Mińsk Mazowiecki Monika SKRZYŃSKA
141201 m. Mińsk Mazowiecki Teresa SZYMKIEWICZ
141201 m. Mińsk Mazowiecki Dariusz KULMA
141201 m. Mińsk Mazowiecki Grzegorz CYRAN
141201 m. Mińsk Mazowiecki Piotr LICHOTA
141201 m. Mińsk Mazowiecki Jerzy MRÓZ
141201 m. Mińsk Mazowiecki Barbara REDA
141201 m. Mińsk Mazowiecki Robert GAŁĄZKA
141201 m. Mińsk Mazowiecki Daniel SKARŻYŃSKI
141201 m. Mińsk Mazowiecki Robert ŚLUSARCZYK
141201 m. Mińsk Mazowiecki Łukasz LIPIŃSKI
141201 m. Mińsk Mazowiecki Mariusz KULMA
141301 m. Mława Wioletta BŁASZKIEWICZ
141301 m. Mława Michał POL
141301 m. Mława Mirosław ZBRZEZNY
141301 m. Mława Arkadiusz DŁUBISZ
141301 m. Mława Beata GADOMSKA
141301 m. Mława Michał NOWAKOWSKI
141301 m. Mława Janusz WOJNAROWSKI
141301 m. Mława Marcin BURCHACKI
141301 m. Mława Mariusz SZCZECHOWICZ
141301 m. Mława Marek KIEŁBIŃSKI
141301 m. Mława Mariusz DZIUBIŃSKI
141301 m. Mława Sławomir KOWALEWSKI
141301 m. Mława Leszek OŚLIŹLOK
141301 m. Mława Lech PREJS
141301 m. Mława Filip KOWALCZYK
141301 m. Mława Urszula SASIAK
141301 m. Mława Waldemar BOROWSKI
141301 m. Mława Patryk FABISIAK
141301 m. Mława Wojciech KRAJEWSKI
141301 m. Mława Marian WILAMOWSKI
141301 m. Mława Andrzej KARPIŃSKI
281001 m. Mrągowo Grzegorz PARDA
281001 m. Mrągowo Stanisław BUŁAJEWSKI
281001 m. Mrągowo Daniel JAKUBAS
281001 m. Mrągowo Magdalena LEWKOWICZ
281001 m. Mrągowo Robert WRÓBEL
281001 m. Mrągowo Otolia SIEMIENIEC
281001 m. Mrągowo Ewa SZAŁACHOWSKA
281001 m. Mrągowo Jakub DORACZYŃSKI
281001 m. Mrągowo Bogdan MOROZ
281001 m. Mrągowo Rafał CZYŻEWSKI
281001 m. Mrągowo Agnieszka PYTEL
281001 m. Mrągowo Bogusław WILK
281001 m. Mrągowo Dariusz PAPIERNIK
281001 m. Mrągowo Tomasz DORACZYŃSKI
281001 m. Mrągowo Czesław ZYRA
281001 m. Mrągowo Dominik TARNOWSKI
281001 m. Mrągowo Marian MIKSZA
281001 m. Mrągowo Waldemar CYBUL
281001 m. Mrągowo Kamil WOJNO
281001 m. Mrągowo Henryk NIKONOR
281001 m. Mrągowo Tadeusz ORZOŁ
120702 m. Mszana Dolna Tadeusz ŻMUDA
120702 m. Mszana Dolna Jacek WARDYŃSKI
120702 m. Mszana Dolna Jan SZYNALIK
120702 m. Mszana Dolna Krystyna PAZDUR
120702 m. Mszana Dolna Joanna SOCHACKA
120702 m. Mszana Dolna Michał LISZKA
120702 m. Mszana Dolna Janina FLIG
120702 m. Mszana Dolna Radosław RUSNARCZYK
120702 m. Mszana Dolna Janusz MATOGA
120702 m. Mszana Dolna Stanisław ANTOSZ
120702 m. Mszana Dolna Elżbieta SMAGA
120702 m. Mszana Dolna Agnieszka SASAL
120702 m. Mszana Dolna Bogdan SURÓWKA
120702 m. Mszana Dolna Kamil KORDA
120702 m. Mszana Dolna Ryszard SITKOWSKI
247001 m. Mysłowice Marta GÓRNA
247001 m. Mysłowice Jacek KLIMAS
247001 m. Mysłowice Zbigniew AUGUSTYN
247001 m. Mysłowice Wojciech CHMIEL
247001 m. Mysłowice Piotr STYCZEŃ
247001 m. Mysłowice Wiesław TOMANEK
247001 m. Mysłowice Sebastian RONCOSZEK
247001 m. Mysłowice Anna KACZMARZYK
247001 m. Mysłowice Tomasz PAPAJ
247001 m. Mysłowice Bernadeta BERZOWSKA
247001 m. Mysłowice Andrzej DOMBEK
247001 m. Mysłowice Grzegorz ŁUKASZEK
247001 m. Mysłowice Jacek SZOŁTYSEK
247001 m. Mysłowice Joanna PNIOK
247001 m. Mysłowice Robert PATAŁĄG
247001 m. Mysłowice Dariusz WÓJTOWICZ
247001 m. Mysłowice Edward LASOK
247001 m. Mysłowice Antoni ZAZAKOWNY
247001 m. Mysłowice Marek MIKUŁA
247001 m. Mysłowice Maria KRUTYSZA
247001 m. Mysłowice Mariusz WIELKOPOLAN
247001 m. Mysłowice Artur BULA
247001 m. Mysłowice Krzysztof BIOLIK
240901 m. Myszków Jerzy WOSZCZYK
240901 m. Myszków Dominik LECH
240901 m. Myszków Iwona SKOTNICZNA
240901 m. Myszków Daniel BOREK
240901 m. Myszków Norbert JĘCZALIK
240901 m. Myszków Beata POCHODNIA
240901 m. Myszków Zofia JASTRZĘBSKA
240901 m. Myszków Beata JAKUBIEC-BARTNIK
240901 m. Myszków Ewa ZIAJSKA-ŁAZAJ
240901 m. Myszków Tomasz ZAŁĘCKI
240901 m. Myszków Adam ZACZKOWSKI
240901 m. Myszków Jacek TRYNDA
240901 m. Myszków Małgorzata SKINDER
240901 m. Myszków Andrzej GIEWON
240901 m. Myszków Eugeniusz BUGAJ
240901 m. Myszków Tomasz SZLENK
240901 m. Myszków Halina SKOREK-KAWKA
240901 m. Myszków Robert CZERWIK
240901 m. Myszków Elżbieta DOROSZUK
240901 m. Myszków Sławomir JAŁOWIEC
240901 m. Myszków Magdalena BALWIERZ
40103 m. Nieszawa Monika PTASZYŃSKA
40103 m. Nieszawa Tadeusz WIŚNIEWSKI
40103 m. Nieszawa Agnieszka SWĘDRAK
40103 m. Nieszawa Magdalena KUŁAKOWSKA-CHLEWICKA
40103 m. Nieszawa Paweł ZARĘBA
40103 m. Nieszawa Jadwiga SZCZEPAŃSKA
40103 m. Nieszawa Marcin SZCZEPAŃSKI
40103 m. Nieszawa Karolina KOPACZYK
40103 m. Nieszawa Hanna KAMIŃSKA-PIETRUS
40103 m. Nieszawa Leon SZYNKOWSKI
40103 m. Nieszawa Jolanta LIPIGÓRSKA
40103 m. Nieszawa Jolanta PIERNIKOWSKA
40103 m. Nieszawa Anna WOCHNA
40103 m. Nieszawa Marek WIŚNIEWSKI
40103 m. Nieszawa Sylwia ORAMUS
20804 m. Nowa Ruda Andrzej CZERNIATOWICZ
20804 m. Nowa Ruda Jolanta KASPRZYK
20804 m. Nowa Ruda Artur TURAŃSKI
20804 m. Nowa Ruda Andrzej BEHAN
20804 m. Nowa Ruda Jacek CICHAŃSKI
20804 m. Nowa Ruda Jerzy STRAWIŃSKI
20804 m. Nowa Ruda Halina GAJCY
20804 m. Nowa Ruda Zbigniew KARCZEWSKI
20804 m. Nowa Ruda Janusz STANIOCHA
20804 m. Nowa Ruda Bogusław FRĄCEK
20804 m. Nowa Ruda Marta CHOJECKA
20804 m. Nowa Ruda Jerzy PULIT
20804 m. Nowa Ruda Kinga WIECHETEK
20804 m. Nowa Ruda Regina WAŁĘSA
20804 m. Nowa Ruda Marian KOCOŃ
20804 m. Nowa Ruda Magdalena LICHWA
20804 m. Nowa Ruda Zdzisław DRUCIAK
20804 m. Nowa Ruda Dawid JĘDRZEJEWSKI
20804 m. Nowa Ruda Piotr WRÓBEL
20804 m. Nowa Ruda Jadwiga ZIEMSKA
20804 m. Nowa Ruda Bartłomiej ROZMUS
80401 m. Nowa Sól Roman WILANT
80401 m. Nowa Sól Piotr SZYSZKO
80401 m. Nowa Sól Rafał STACHOWIAK
80401 m. Nowa Sól Andrzej SIECIECHOWICZ
80401 m. Nowa Sól Agnieszka RACINO
80401 m. Nowa Sól Ryszard SZABLOWSKI
80401 m. Nowa Sól Ryszard BIESIADA
80401 m. Nowa Sól Eligiusz BALCERZAK
80401 m. Nowa Sól Kazimierz EKIERT
80401 m. Nowa Sól Zbigniew SZCZECIŃSKI
80401 m. Nowa Sól Anna AST
80401 m. Nowa Sól Jacek STRONKA
80401 m. Nowa Sól Andrzej JASTRZĘBSKI
80401 m. Nowa Sól Jan HANUSZ
80401 m. Nowa Sól Bronisław MALY
80401 m. Nowa Sól Irena SIENKIEWICZ
80401 m. Nowa Sól Andrzej WIECZOREK
80401 m. Nowa Sól Andrzej PETRECZKO
80401 m. Nowa Sól Maciej KOPEĆ
80401 m. Nowa Sól Waldemar JACHEĆ
80401 m. Nowa Sól Monika OWCZAREK
281201 m. Nowe Miasto Lubawskie Mirosław URBANOWSKI
281201 m. Nowe Miasto Lubawskie Krzysztof HOPPE
281201 m. Nowe Miasto Lubawskie Adam STRAUS
281201 m. Nowe Miasto Lubawskie Andrzej JANKOWSKI
281201 m. Nowe Miasto Lubawskie Adam KŁOSOWSKI
281201 m. Nowe Miasto Lubawskie Mieczysław KUBACKI
281201 m. Nowe Miasto Lubawskie Jan OBUCHOWSKI
281201 m. Nowe Miasto Lubawskie Jacek WOLSKI
281201 m. Nowe Miasto Lubawskie Rafał BOGUCKI
281201 m. Nowe Miasto Lubawskie Daniel SMUKAŁA
281201 m. Nowe Miasto Lubawskie Mirosława CZERNYSZ
281201 m. Nowe Miasto Lubawskie Andrzej NADOLSKI
281201 m. Nowe Miasto Lubawskie Barbara BOBER
281201 m. Nowe Miasto Lubawskie Jarosław OELBERG
281201 m. Nowe Miasto Lubawskie Piotr SZPANOWSKI
141401 m. Nowy Dwór Mazowiecki Grażyna BRZOZOWSKA
141401 m. Nowy Dwór Mazowiecki Jerzy PLACKOWSKI
141401 m. Nowy Dwór Mazowiecki Adrian ZAREMBA
141401 m. Nowy Dwór Mazowiecki Mirosława BOROŃ
141401 m. Nowy Dwór Mazowiecki Monika GLUBA-STASIAK
141401 m. Nowy Dwór Mazowiecki Ryszard BRZEZIŃSKI
141401 m. Nowy Dwór Mazowiecki Krystyna NASIADKA
141401 m. Nowy Dwór Mazowiecki Tomasz REGINIS
141401 m. Nowy Dwór Mazowiecki Beata RUSEK
141401 m. Nowy Dwór Mazowiecki Agnieszka KUBIAK-FALĘCKA
141401 m. Nowy Dwór Mazowiecki Roman BILIŃSKI
141401 m. Nowy Dwór Mazowiecki Wioletta DYLEWSKA
141401 m. Nowy Dwór Mazowiecki Grażyna NADRZYCKA
141401 m. Nowy Dwór Mazowiecki Sławomir MICHAŁOWSKI
141401 m. Nowy Dwór Mazowiecki Angelika SOSIŃSKA
141401 m. Nowy Dwór Mazowiecki Krzysztof BISIALSKI
141401 m. Nowy Dwór Mazowiecki Marek CIESIELSKI
141401 m. Nowy Dwór Mazowiecki Justyna PASZKIEWICZ
141401 m. Nowy Dwór Mazowiecki Agnieszka KOWALSKA
141401 m. Nowy Dwór Mazowiecki Marcin OZDARSKI
141401 m. Nowy Dwór Mazowiecki Michał ŚWIOKŁO
126201 m. Nowy Sącz Grzegorz FECKO
126201 m. Nowy Sącz Iwona MULARCZYK
126201 m. Nowy Sącz Janusz KWIATKOWSKI
126201 m. Nowy Sącz Krzysztof ZIAJA
126201 m. Nowy Sącz Wojciech PIECH
126201 m. Nowy Sącz Józef HOJNOR
126201 m. Nowy Sącz Artur CZERNECKI
126201 m. Nowy Sącz Ilona ORZEŁ
126201 m. Nowy Sącz Maciej PROSTKO
126201 m. Nowy Sącz Grzegorz LEDZIŃSKI
126201 m. Nowy Sącz Tadeusz GAJDOSZ
126201 m. Nowy Sącz Krystyna WITKOWSKA
126201 m. Nowy Sącz Barbara JUROWICZ
126201 m. Nowy Sącz Dawid DUMANA
126201 m. Nowy Sącz Andrzej PANCERZ
126201 m. Nowy Sącz Krzysztof KRAWCZYK
126201 m. Nowy Sącz Krzysztof GŁUC
126201 m. Nowy Sącz Leszek ZEGZDA
126201 m. Nowy Sącz Teresa CABAŁA
126201 m. Nowy Sącz Krzysztof DYREK
126201 m. Nowy Sącz Marta POREMBA
126201 m. Nowy Sącz Michał KĄDZIOŁKA
126201 m. Nowy Sącz Maciej ROGÓŻ
121101 m. Nowy Targ Lesław MIKOŁAJSKI
121101 m. Nowy Targ Jan ŁAPSA
121101 m. Nowy Targ Michał GLONEK
121101 m. Nowy Targ Danuta SZOKALSKA-STEFANIAK
121101 m. Nowy Targ Bożena GROŃ
121101 m. Nowy Targ Grzegorz LUBERDA
121101 m. Nowy Targ Marek FRYŹLEWICZ
121101 m. Nowy Targ Ewa PAWLIKOWSKA
121101 m. Nowy Targ Krzysztof SROKA
121101 m. Nowy Targ Agata MICHALSKA
121101 m. Nowy Targ Grzegorz WATYCHA
121101 m. Nowy Targ Jacenty RAJSKI
121101 m. Nowy Targ Danuta SOKÓŁ
121101 m. Nowy Targ Katarzyna WÓJCIK
121101 m. Nowy Targ Paweł LISZKA
121101 m. Nowy Targ Andrzej SWAŁTEK
121101 m. Nowy Targ Bartłomiej GARBACZ
121101 m. Nowy Targ Szymon FATLA
121101 m. Nowy Targ Leszek PUSTÓWKA
121101 m. Nowy Targ Marek MOZDYNIEWICZ
121101 m. Nowy Targ Stefania DRĄG-IŁĘDA
302401 m. Obrzycko Agnieszka ŁOPIŃSKA
302401 m. Obrzycko Jan RYŻEK
302401 m. Obrzycko Urszula OTULAKOWSKA
302401 m. Obrzycko Agata TRZYBIŃSKA
302401 m. Obrzycko Agnieszka POLARCZYK
302401 m. Obrzycko Adam SZYMAŃSKI
302401 m. Obrzycko Krzysztof PIEKARSKI
302401 m. Obrzycko Krystyna TOMCZAK
302401 m. Obrzycko Monika SZMYT
302401 m. Obrzycko Igor KOŁOSZUK
302401 m. Obrzycko Weronika SKARUPSKA
302401 m. Obrzycko Alicja GACEK
302401 m. Obrzycko Karolina KOMIN
302401 m. Obrzycko Monika KUCAB
302401 m. Obrzycko Tomasz ELIKS
21401 m. Oleśnica Beata KRZESIŃSKA
21401 m. Oleśnica Tadeusz ŻÓŁKIEWSKI
21401 m. Oleśnica Jan BRONŚ
21401 m. Oleśnica Grzegorz ŻYŁA
21401 m. Oleśnica Jacek MALCZEWSKI
21401 m. Oleśnica Paweł BIELAŃSKI
21401 m. Oleśnica Adam WÓJCIK
21401 m. Oleśnica Paweł LESZCZYŁOWSKI
21401 m. Oleśnica Marek KAMASZYŁO
21401 m. Oleśnica Henryk BERNACKI
21401 m. Oleśnica Michał KOŁACIŃSKI
21401 m. Oleśnica Wiesław PIECHÓWKA
21401 m. Oleśnica Robert SARNA
21401 m. Oleśnica Marek CZARNECKI
21401 m. Oleśnica Jan MANDAT
21401 m. Oleśnica Mariola AIYEGBUSI
21401 m. Oleśnica Wojciech BARTNIK
21401 m. Oleśnica Kazimierz KARPIENKO
21401 m. Oleśnica Aleksander CHRZANOWSKI
21401 m. Oleśnica Michał KASPRZYSZAK
21401 m. Oleśnica Adam HREHOROWICZ
286201 m. Olsztyn Robert SZEWCZYK
286201 m. Olsztyn Wiktor WÓJCIK
286201 m. Olsztyn Elżbieta WIRSKA
286201 m. Olsztyn Krystyna FLIS
286201 m. Olsztyn Piotr GRZYMOWICZ
286201 m. Olsztyn Ewa ZAKRZEWSKA
286201 m. Olsztyn Joanna MISIEWICZ
286201 m. Olsztyn Michał WYPIJ
286201 m. Olsztyn Krzysztof NARWOJSZ
286201 m. Olsztyn Nelly ANTOSZ
286201 m. Olsztyn Zbigniew DĄBKOWSKI
286201 m. Olsztyn Mirosław ARCZAK
286201 m. Olsztyn Łukasz ŁUKASZEWSKI
286201 m. Olsztyn Marta KAMIŃSKA
286201 m. Olsztyn Jarosław BABALSKI
286201 m. Olsztyn Radosław NOJMAN
286201 m. Olsztyn Czesław MAŁKOWSKI
286201 m. Olsztyn Wanda JABŁOŃSKA
286201 m. Olsztyn Paweł KLONOWSKI
286201 m. Olsztyn Tomasz GŁAŻEWSKI
286201 m. Olsztyn Halina CIUNEL
286201 m. Olsztyn Leszek ARASZKIEWICZ
286201 m. Olsztyn Zdzisława TOŁWIŃSKA
286201 m. Olsztyn Monika ROGIŃSKA-STANULEWICZ
286201 m. Olsztyn Mirosław GORNOWICZ
21501 m. Oława Krzysztof RYDZOŃ
21501 m. Oława Piotr ŁUCIW
21501 m. Oława Paweł GWIAZDOWICZ
21501 m. Oława Małgorzata PASIERBOWICZ
21501 m. Oława Kazimiera JASIŃSKA
21501 m. Oława Magdalena ZIÓŁKOWSKA
21501 m. Oława Andrzej MIKODA
21501 m. Oława Albert ZIELIŃSKI
21501 m. Oława Mariusz ŁUCZKIEWICZ
21501 m. Oława Ewa POLANOWSKA
21501 m. Oława Witold NIEMIROWSKI
21501 m. Oława Jacek ŻYDŁO
21501 m. Oława Jan GOGOLA
21501 m. Oława Przemysław PAWŁOWICZ
21501 m. Oława Wanda NOSEK
21501 m. Oława Krzysztof MAZUREK
21501 m. Oława Józef URBAŃCZYK
21501 m. Oława Tomasz FRISCHMANN
21501 m. Oława Jerzy HADRYŚ
21501 m. Oława Michał PRUS
21501 m. Oława Maria DOMARADZKA
166101 m. Opole Elżbieta BIEŃ
166101 m. Opole Tomasz KALISZAN
166101 m. Opole Marek KAWA
166101 m. Opole Tomasz WRÓBEL
166101 m. Opole Jacek KASPRZYK
166101 m. Opole Edward ODELGA
166101 m. Opole Elżbieta KUREK
166101 m. Opole Jolanta KAWECKA
166101 m. Opole Michał NOWAK
166101 m. Opole Piotr MIELEC
166101 m. Opole Dariusz CHWIST
166101 m. Opole Alicja WIŚNIEWSKA
166101 m. Opole Barbara KAMIŃSKA
166101 m. Opole Przemysław POSPIESZYŃSKI
166101 m. Opole Sławomir BATKO
166101 m. Opole Małgorzata WILKOS
166101 m. Opole Łukasz SOWADA
166101 m. Opole Dariusz NAWARECKI
166101 m. Opole Arkadiusz WIŚNIEWSKI
166101 m. Opole Przemysław PYTLIK
166101 m. Opole Anna ŁĘGOWIK
166101 m. Opole Arkadiusz SZYMAŃSKI
166101 m. Opole Marek MASNYK
166101 m. Opole Aleksander ISZCZUK
166101 m. Opole Bartłomiej BONK
240803 m. Orzesze Michał MACIOSZEK
240803 m. Orzesze Wojciech DUDEK
240803 m. Orzesze Lechosław ŁUKASIK
240803 m. Orzesze Jan MACH
240803 m. Orzesze Damian MROWIEC
240803 m. Orzesze Grzegorz KACZMARCZYK
240803 m. Orzesze Adam MURAS
240803 m. Orzesze Teresa POTYSZ
240803 m. Orzesze Piotr SZOLA
240803 m. Orzesze Joanna KALUS-GRZEGORZEK
240803 m. Orzesze Janusz KUREK
240803 m. Orzesze Mateusz SZWEDA
240803 m. Orzesze Stanisław WYCISŁO
240803 m. Orzesze Rajmund GAZDA
240803 m. Orzesze Damian KIECKA
240803 m. Orzesze Joanna KURASZ
240803 m. Orzesze Adam RATKA
240803 m. Orzesze Krzysztof GIEL
240803 m. Orzesze Grażyna BORTLIK
240803 m. Orzesze Jan SPENDEL
240803 m. Orzesze Grażyna MATUSZCZYK
146101 m. Ostrołęka Adam KURPIEWSKI
146101 m. Ostrołęka Ryszard ŻUKOWSKI
146101 m. Ostrołęka Grażyna SOSNOWSKA
146101 m. Ostrołęka Wojciech PARZYCHOWSKI
146101 m. Ostrołęka Piotr WIERZBA
146101 m. Ostrołęka Jakub FRYDRYK
146101 m. Ostrołęka Stanisław SZATANEK
146101 m. Ostrołęka Mariusz POPIELARZ
146101 m. Ostrołęka Grzegorz PŁOCHA
146101 m. Ostrołęka Henryk GUT
146101 m. Ostrołęka Grzegorz MILEWSKI
146101 m. Ostrołęka Wojciech ZARZYCKI
146101 m. Ostrołęka Grzegorz GOŁAŚ
146101 m. Ostrołęka Jacek ŁUBA
146101 m. Ostrołęka Maciej KLECZKOWSKI
146101 m. Ostrołęka Waldemar POPIELARZ
146101 m. Ostrołęka Janusz KOTOWSKI
146101 m. Ostrołęka Jerzy GRABOWSKI
146101 m. Ostrołęka Ewa ŻEBROWSKA-ROSAK
146101 m. Ostrołęka Paweł NIEWIADOMSKI
146101 m. Ostrołęka Mariusz MIERZEJEWSKI
146101 m. Ostrołęka Łukasz KULIK
146101 m. Ostrołęka Mariusz ŁUBA
260701 m. Ostrowiec Świętokrzyski Dariusz KASZUBA
260701 m. Ostrowiec Świętokrzyski Jerzy WRONA
260701 m. Ostrowiec Świętokrzyski Marcin MARZEC
260701 m. Ostrowiec Świętokrzyski Stanisław CHOINKA
260701 m. Ostrowiec Świętokrzyski Joanna PIKUS
260701 m. Ostrowiec Świętokrzyski Daniel STROJNY
260701 m. Ostrowiec Świętokrzyski Karol WÓJCIK
260701 m. Ostrowiec Świętokrzyski Renata DUDA
260701 m. Ostrowiec Świętokrzyski Mariusz ŁATA
260701 m. Ostrowiec Świętokrzyski Aron PIETRUSZKA
260701 m. Ostrowiec Świętokrzyski Andrzej PAŁKA
260701 m. Ostrowiec Świętokrzyski Artur ZAWADZKI
260701 m. Ostrowiec Świętokrzyski Artur GŁĄB
260701 m. Ostrowiec Świętokrzyski Grażyna MAJ
260701 m. Ostrowiec Świętokrzyski Marta WOŹNICKA-KUZDAK
260701 m. Ostrowiec Świętokrzyski Kamil STELMASIK
260701 m. Ostrowiec Świętokrzyski Włodzimierz STEC
260701 m. Ostrowiec Świętokrzyski Marek GIEMZA
260701 m. Ostrowiec Świętokrzyski Mateusz CZEREMCHA
260701 m. Ostrowiec Świętokrzyski Irena RENDUDA-DUDEK
260701 m. Ostrowiec Świętokrzyski Włodzimierz SAJDA
260701 m. Ostrowiec Świętokrzyski Kamil KUTRYBA
260701 m. Ostrowiec Świętokrzyski Bożenna MORYCIŃSKA
281501 m. Ostróda Mirosław GODLEWSKI
281501 m. Ostróda Dariusz SĄGOL
281501 m. Ostróda Zbigniew MICHALAK
281501 m. Ostróda Agnieszka KARŁOWICZ
281501 m. Ostróda Anna MONIST
281501 m. Ostróda Waldemar GRACZYK
281501 m. Ostróda Wojciech LEGUCKI
281501 m. Ostróda Anna RUTKIEWICZ
281501 m. Ostróda Leszek POTORSKI
281501 m. Ostróda Agnieszka MAJEWSKA-PAWEŁKO
281501 m. Ostróda Marek SKASKIEWICZ
281501 m. Ostróda Adrian GODLEWSKI
281501 m. Ostróda Jacek DUDZIN
281501 m. Ostróda Czesław NAJMOWICZ
281501 m. Ostróda Krzysztof KRZYŻANIAK
281501 m. Ostróda Mariusz BOJAROWSKI
281501 m. Ostróda Ryszard KOWALSKI
281501 m. Ostróda Jarosław DOMERADZKI
281501 m. Ostróda Stanisław BIELIŃSKI
281501 m. Ostróda Marcin PUNPUR
281501 m. Ostróda Tadeusz BERA
141601 m. Ostrów Mazowiecka Robert KRAJEWSKI
141601 m. Ostrów Mazowiecka Krzysztof LASKA
141601 m. Ostrów Mazowiecka Bogusław KONRAD
141601 m. Ostrów Mazowiecka Mirosław GROMEK
141601 m. Ostrów Mazowiecka Jolanta KWIATKOWSKA
141601 m. Ostrów Mazowiecka Mieczysław SZYMALSKI
141601 m. Ostrów Mazowiecka Andrzej PĘKSA
141601 m. Ostrów Mazowiecka Stanisław DYLEWSKI
141601 m. Ostrów Mazowiecka Jerzy BAUER
141601 m. Ostrów Mazowiecka Beata HERMAN
141601 m. Ostrów Mazowiecka Paweł PECURA
141601 m. Ostrów Mazowiecka Jerzy PAWLUCZUK
141601 m. Ostrów Mazowiecka Michał KACPRZAK
141601 m. Ostrów Mazowiecka Anna KRAJEWSKA
141601 m. Ostrów Mazowiecka Mirosław PĘDZICH
141601 m. Ostrów Mazowiecka Edward PODBIELSKI
141601 m. Ostrów Mazowiecka Edward ZALEWSKI
141601 m. Ostrów Mazowiecka Ewa ORZECHOWSKA
141601 m. Ostrów Mazowiecka Jacek WILCZYŃSKI
141601 m. Ostrów Mazowiecka Henryk WILCZEWSKI
141601 m. Ostrów Mazowiecka Renata TROJANOWSKA
301701 m. Ostrów Wielkopolski Marian HERWICH
301701 m. Ostrów Wielkopolski Andrzej KORNASZEWSKI
301701 m. Ostrów Wielkopolski Kasper SMEKTAŁA
301701 m. Ostrów Wielkopolski Piotr LEPKA
301701 m. Ostrów Wielkopolski Leszek WITOŃ
301701 m. Ostrów Wielkopolski Jarosław LISIECKI
301701 m. Ostrów Wielkopolski Łukasz JĘDRZEJAK
301701 m. Ostrów Wielkopolski Zygmunt MALIK
301701 m. Ostrów Wielkopolski Damian GRZESZCZYK
301701 m. Ostrów Wielkopolski Mariusz LEKI
301701 m. Ostrów Wielkopolski Marzenna PODSKARBI
301701 m. Ostrów Wielkopolski Elżbieta GROCHOWSKA
301701 m. Ostrów Wielkopolski Radosław TORZYŃSKI
301701 m. Ostrów Wielkopolski Marek ŚLIWIŃSKI
301701 m. Ostrów Wielkopolski Zygmunt BANASIAK
301701 m. Ostrów Wielkopolski Joanna LISIAK
301701 m. Ostrów Wielkopolski Jakub PADUCH
301701 m. Ostrów Wielkopolski Milena KOWALSKA
301701 m. Ostrów Wielkopolski Dawid KORZENIEWSKI
301701 m. Ostrów Wielkopolski Beata KLIMEK
301701 m. Ostrów Wielkopolski Szymon MATYŚKIEWICZ
301701 m. Ostrów Wielkopolski Elżbieta GROCHOLSKA
301701 m. Ostrów Wielkopolski Arkadiusz SODKIEWICZ
121301 m. Oświęcim Paweł WARCHOŁ
121301 m. Oświęcim Krzysztof KUCZEK
121301 m. Oświęcim Michał CHRZAN
121301 m. Oświęcim Mariola MADEJ
121301 m. Oświęcim Michał HOMA
121301 m. Oświęcim Maria PĘDRAK
121301 m. Oświęcim Jacek STOCH
121301 m. Oświęcim Waldemar ŁOZIŃSKI
121301 m. Oświęcim Jakub PRZEWOŹNIK
121301 m. Oświęcim Bożena GODAWA
121301 m. Oświęcim Agnieszka KOMENDERA
121301 m. Oświęcim Janusz CHWIERUT
121301 m. Oświęcim Zygmunt OSOBA
121301 m. Oświęcim Ireneusz GÓRALCZYK
121301 m. Oświęcim Piotr HERTIG
121301 m. Oświęcim Andrzej JAKUBOWSKI
121301 m. Oświęcim Zbigniew STARZEC
121301 m. Oświęcim Stanisław BIERNAT
121301 m. Oświęcim Jan ADAMASZEK
121301 m. Oświęcim Tadeusz HOŁA
121301 m. Oświęcim Dariusz GRYGORUK
141702 m. Otwock Ireneusz WOJTASIK
141702 m. Otwock Monika KWIEK
141702 m. Otwock Radosław KAŁOWSKI
141702 m. Otwock IRENEUSZ PAŚNICZEK
141702 m. Otwock Przemysław BOGUSZ
141702 m. Otwock Jadwiga CZARNOWSKA
141702 m. Otwock Jarosław ŁAKOMSKI
141702 m. Otwock Mariusz STRAWIŃSKI
141702 m. Otwock DARIUSZ PIĘTKA
141702 m. Otwock Marcin MICHALCZYK
141702 m. Otwock Arkadiusz KRZYŻANOWSKI
141702 m. Otwock Jarosław MARGIELSKI
141702 m. Otwock Barbara OLPIŃSKA
141702 m. Otwock Jakub KOSIŃSKI
141702 m. Otwock BARTŁOMIEJ KOZŁOWSKI
141702 m. Otwock Małgorzata ROCK
141702 m. Otwock Andrzej GURDZIEL
141702 m. Otwock Krzysztof KŁÓSEK
141702 m. Otwock Marcin KRAŚNIEWSKI
141702 m. Otwock Urszula GOLIŃSKA
141702 m. Otwock MATEUSZ GŁASEK
102002 m. Ozorków Daria NOLBRZAK
102002 m. Ozorków Kamil ZDZIARSKI
102002 m. Ozorków Grzegorz TOMCZAK
102002 m. Ozorków Karolina KRĘCIKOWSKA
102002 m. Ozorków Michał MAŁYSA
102002 m. Ozorków Małgorzata ELJASIK
102002 m. Ozorków Tomasz ADAMCZEWSKI
102002 m. Ozorków Paweł ANDRZEJCZAK
102002 m. Ozorków Magdalena MICHALAK
102002 m. Ozorków Roman KŁOPOCKI
102002 m. Ozorków Andrzej KOWALSKI
102002 m. Ozorków Kamil WITCZAK
102002 m. Ozorków Piotr BANASIAK
102002 m. Ozorków Dariusz PLASKOTA
102002 m. Ozorków Ryszard KAŁUŻNY
100802 m. Pabianice Antoni HODAK
100802 m. Pabianice Aleksandra JARMAKOWSKA-JASICZEK
100802 m. Pabianice Andrzej ŻELIGOWSKI
100802 m. Pabianice Iwona MARCZAK
100802 m. Pabianice Gabriel GRZEJSZCZAK
100802 m. Pabianice Adam KACZOROWSKI
100802 m. Pabianice Bożenna KOZŁOWSKA
100802 m. Pabianice Joanna KUPŚ
100802 m. Pabianice Marta CICHA
100802 m. Pabianice Aleksander WÓJTOWICZ
100802 m. Pabianice Włodzimierz STANEK
100802 m. Pabianice Piotr RÓŻYCKI
100802 m. Pabianice Krzysztof RĄKOWSKI
100802 m. Pabianice Aleksandra STASIAK
100802 m. Pabianice Dariusz CYMERMAN
100802 m. Pabianice Małgorzata GRABARZ
100802 m. Pabianice Monika CIEŚLA
100802 m. Pabianice Tadeusz GĘS
100802 m. Pabianice Grzegorz MACKIEWICZ
100802 m. Pabianice Grażyna WÓJCIK
100802 m. Pabianice Krzysztof HILE
100802 m. Pabianice Monika URBAŃSKA
100802 m. Pabianice Piotr DURAJ
142101 m. Piastów Marek KUBICKI
142101 m. Piastów Ewa WITAK
142101 m. Piastów Tadeusz WOJEWÓDZKI
142101 m. Piastów Krzysztof SMOLAGA
142101 m. Piastów Grzegorz SZUPLEWSKI
142101 m. Piastów Agata KORCZAK
142101 m. Piastów Robert MADEJ
142101 m. Piastów Małgorzata OGÓREK
142101 m. Piastów Anna KRUSZEWSKA
142101 m. Piastów Janusz WROŃSKI
142101 m. Piastów Maria ZIÓŁEK
142101 m. Piastów Kazimierz DYMEK
142101 m. Piastów Aneta CZYŻ-PACHOŁEK
142101 m. Piastów Łukasz JASIŃSKI
142101 m. Piastów Tomasz JANKOWSKI
142101 m. Piastów Bożenna KALINOWSKA
142101 m. Piastów Przemysław WOREK
142101 m. Piastów Zbigniew GARUS
142101 m. Piastów Tomasz SARNACKI
142101 m. Piastów Monika KWATEK
142101 m. Piastów Jarosław KURDZIEL
20603 m. Piechowice Mariusz ŁOJKO
20603 m. Piechowice Danuta CAL
20603 m. Piechowice Jacek KAMIŃSKI
20603 m. Piechowice Dariusz KLUK
20603 m. Piechowice Paweł ZACKIEWICZ
20603 m. Piechowice Radosław BIENIEK
20603 m. Piechowice Agnieszka SZALEJ
20603 m. Piechowice Józef NADOLNY
20603 m. Piechowice Marcin RAMSKI
20603 m. Piechowice Wojciech ZARÓWNY
20603 m. Piechowice Joanna WĄSIEWSKA
20603 m. Piechowice Robert ZAPORA
20603 m. Piechowice Dariusz UZORKO
20603 m. Piechowice Leon SMOLCZYŃSKI
20603 m. Piechowice Ewelina JEDZINIAK
247101 m. Piekary Śląskie Agnieszka SKOTAREK
247101 m. Piekary Śląskie Piotr PAPAJA
247101 m. Piekary Śląskie Zenon PRZYWARA
247101 m. Piekary Śląskie Helena WARCZOK
247101 m. Piekary Śląskie Stanisław PLAJZNER
247101 m. Piekary Śląskie Andrzej WYMYSŁO
247101 m. Piekary Śląskie Mariusz KEMPYS
247101 m. Piekary Śląskie Daniel PLISZKA
247101 m. Piekary Śląskie Małgorzata GRUSZCZYK
247101 m. Piekary Śląskie Czesław WYMYSŁO
247101 m. Piekary Śląskie Sława UMIŃSKA-DURAJ
247101 m. Piekary Śląskie Maciej CZEMPIEL
247101 m. Piekary Śląskie Natalia CIUPIŃSKA-SZOSKA
247101 m. Piekary Śląskie Tomasz WESOŁOWSKI
247101 m. Piekary Śląskie Marcin FELDERHOFF
247101 m. Piekary Śląskie Piotr BUCHWALD
247101 m. Piekary Śląskie Mateusz TARGOŚ
247101 m. Piekary Śląskie Stanisław KORFANTY
247101 m. Piekary Śląskie Jerzy KRAUZA
247101 m. Piekary Śląskie Łukasz ŚCIEBIOROWSKI
247101 m. Piekary Śląskie Krzysztof TURZAŃSKI
247101 m. Piekary Śląskie Tadeusz WIECZOREK
247101 m. Piekary Śląskie Bartosz SZOŁTYSIK
20203 m. Pieszyce Tadeusz KOŻUCH
20203 m. Pieszyce Małgorzata MOŹDZIERZ
20203 m. Pieszyce Ryszard KONDRAT
20203 m. Pieszyce Piotr SUCHY
20203 m. Pieszyce Aleksandra KOWALCZYK
20203 m. Pieszyce Stanisław KARPIERZ
20203 m. Pieszyce Sławomir GÓRSKI
20203 m. Pieszyce Grzegorz RACZEK
20203 m. Pieszyce Henryk CHOJNACKI
20203 m. Pieszyce Urszula KORDIAK
20203 m. Pieszyce Anita HAŁUSZKO
20203 m. Pieszyce Krzysztof TULEJ
20203 m. Pieszyce Czesław SOBECKI
20203 m. Pieszyce Adam ŁUNIEWSKI
20203 m. Pieszyce Benedykt OPALSKI
301901 m. Piła Lucjan SZUTKOWSKI
301901 m. Piła Urszula KACZMAREK
301901 m. Piła Ryszard MAŁECKI
301901 m. Piła Grzegorz PŁACHTA
301901 m. Piła Zbigniew PYZIAK
301901 m. Piła Włodzimierz BYSTRZYCKI
301901 m. Piła Marek ANDRUSZKIEWICZ
301901 m. Piła Wioletta STALĘGA
301901 m. Piła Krzysztof ZAJĄC
301901 m. Piła Mieczysław KARPIŃSKI
301901 m. Piła Gabriela MILSKA
301901 m. Piła Tomasz JOPEK
301901 m. Piła Beata DUDZIŃSKA
301901 m. Piła Maria KUBICA
301901 m. Piła Zdzisława KARPIŃSKA
301901 m. Piła Maria MILER
301901 m. Piła Magdalena PABICH
301901 m. Piła Kazimierz SULIMA
301901 m. Piła Teresa KASIOR
301901 m. Piła Krzysztof SZEWC
301901 m. Piła Marek TOBOŁA
301901 m. Piła Tomasz SŁOBODA
301901 m. Piła Emilia PIECHOCKA
20204 m. Piława Górna Jarosław ŁOIN
20204 m. Piława Górna Mirosław SIENKIEWICZ
20204 m. Piława Górna Dariusz MADEJSKI
20204 m. Piława Górna Marcin CHROBAK
20204 m. Piława Górna Małgorzata PACYK
20204 m. Piława Górna Tomasz PIECH
20204 m. Piława Górna Arnold KORDASIEWICZ
20204 m. Piława Górna Wiktor JEZIORSKI
20204 m. Piława Górna Arkadiusz MAJCHER
20204 m. Piława Górna Małgorzata WIĄCEK
20204 m. Piława Górna Agnieszka SZWEC
20204 m. Piława Górna Tadeusz CHRZANOWSKI
20204 m. Piława Górna Justyna KARAŚ
20204 m. Piława Górna Barbara ŚWIETLIK
20204 m. Piława Górna Stanisław PELCZAR
142501 m. Pionki Paweł ABRAMOWICZ
142501 m. Pionki Zbigniew BELOWSKI
142501 m. Pionki Dawid JAROSZEK
142501 m. Pionki Włodzimierz SZAŁABAJ
142501 m. Pionki Paweł KOBYLAS
142501 m. Pionki Piotr NOWAK
142501 m. Pionki Kamil PANUFNIK
142501 m. Pionki Wojciech MAŚLANEK
142501 m. Pionki Krzysztof BIŃKOWSKI
142501 m. Pionki Iwona WYDMUCH
142501 m. Pionki Anna WIERZYCKA
142501 m. Pionki Grzegorz WĄSIK
142501 m. Pionki Tomasz ŁYŻWA
142501 m. Pionki Wioletta GRZYWACZ
142501 m. Pionki Stanisław PACAN
106201 m. Piotrków Trybunalski Dariusz CECOTKA
106201 m. Piotrków Trybunalski Sergiusz STACHACZYK
106201 m. Piotrków Trybunalski Krzysztof CHOJNIAK
106201 m. Piotrków Trybunalski Mariusz STASZEK
106201 m. Piotrków Trybunalski Lech KAŹMIERCZAK
106201 m. Piotrków Trybunalski Sylwia WIĘCŁAWSKA
106201 m. Piotrków Trybunalski Grzegorz LOREK
106201 m. Piotrków Trybunalski Halina MADEJ
106201 m. Piotrków Trybunalski Marian BŁASZCZYŃSKI
106201 m. Piotrków Trybunalski Krystyna CZECHOWSKA
106201 m. Piotrków Trybunalski Konrad CZYŻYŃSKI
106201 m. Piotrków Trybunalski Wiesława OLEJNIK
106201 m. Piotrków Trybunalski Piotr GAJDA
106201 m. Piotrków Trybunalski Monika TERA
106201 m. Piotrków Trybunalski Rafał CZAJKA
106201 m. Piotrków Trybunalski Bogumił PĘCINA
106201 m. Piotrków Trybunalski Ludomir PENCINA
106201 m. Piotrków Trybunalski Marlena WĘŻYK-GŁOWACKA
106201 m. Piotrków Trybunalski Łukasz JANIK
106201 m. Piotrków Trybunalski Sławomir DAJCZ
106201 m. Piotrków Trybunalski Urszula CZUBAŁA
106201 m. Piotrków Trybunalski Andrzej KACPEREK
106201 m. Piotrków Trybunalski Jan DZIEMDZIORA
146201 m. Płock Małgorzata STRUZIK
146201 m. Płock Artur JAROSZEWSKI
146201 m. Płock Joanna OLEJNIK
146201 m. Płock Mariusz POGONOWSKI
146201 m. Płock Marek KRYSZTOFIAK
146201 m. Płock Tomasz KOLCZYŃSKI
146201 m. Płock Piotr KUBERA
146201 m. Płock Lech LATARSKI
146201 m. Płock Jacek TEREBUS
146201 m. Płock Tomasz MALISZEWSKI
146201 m. Płock Łukasz CHROBOT
146201 m. Płock Wioletta KULPA
146201 m. Płock Leszek BRZESKI
146201 m. Płock Edward BOGDAN
146201 m. Płock Tomasz KOMINEK
146201 m. Płock Roman SIEMIĄTKOWSKI
146201 m. Płock Iwona KRAJEWSKA
146201 m. Płock Andrzej ALEKSANDROWICZ
146201 m. Płock Teresa KIJEK
146201 m. Płock Jerzy SEWERYNIAK
146201 m. Płock Anna DERLUKIEWICZ
146201 m. Płock Daria DOMOSŁAWSKA
146201 m. Płock Jacek JASION
146201 m. Płock Tomasz KORGA
146201 m. Płock Adam MODLIBORSKI
142001 m. Płońsk Ewa SOKÓLSKA
142001 m. Płońsk Antoni RĄCZKOWSKI
142001 m. Płońsk Krzysztof TUCHOLSKI
142001 m. Płońsk Andrzej KWIATKOWSKI
142001 m. Płońsk Andrzej PIETRASIK
142001 m. Płońsk Arkadiusz BARAŃSKI
142001 m. Płońsk Aneta JERZAK
142001 m. Płońsk Monika ZIMNAWODA
142001 m. Płońsk Marcin KOŚMIDER
142001 m. Płońsk Ryszard ANTONIEWSKI
142001 m. Płońsk Agnieszka GZYLEWSKA
142001 m. Płońsk Henryk ZIENKIEWICZ
142001 m. Płońsk Małgorzata ADAMSKA-JASIŃSKA
142001 m. Płońsk Leszek KALKOWSKI
142001 m. Płońsk Marzanna STASIAK
142001 m. Płońsk Małgorzata KURZĄTKOWSKA
142001 m. Płońsk Andrzej FERSKI
142001 m. Płońsk Teresa KOZERA
142001 m. Płońsk Alina BRAULIŃSKA
142001 m. Płońsk Benedykt NOWAKOWSKI
142001 m. Płońsk Agnieszka PIEKARZ
140502 m. Podkowa Leśna Małgorzata ŁASKARZEWSKA
140502 m. Podkowa Leśna Magdalena ECKHOFF
140502 m. Podkowa Leśna Bożena MAJEWSKA
140502 m. Podkowa Leśna Anna OLEJNICZAK-SIARA
140502 m. Podkowa Leśna Wojciech SANCEWICZ
140502 m. Podkowa Leśna Małgorzata JANUS
140502 m. Podkowa Leśna Alicja ROTFELD-PACZKOWSKA
140502 m. Podkowa Leśna Dąbrówka SMOLNY
140502 m. Podkowa Leśna Karolina LIKHTAROVICH
140502 m. Podkowa Leśna Michał GOŁĄB
140502 m. Podkowa Leśna Paweł DZIEKAŃSKI
140502 m. Podkowa Leśna Sławomir LASOTA
140502 m. Podkowa Leśna Wojciech ŻÓŁTOWSKI
140502 m. Podkowa Leśna Jarosław CHRZANOWSKI
140502 m. Podkowa Leśna Jacek MATŁACZ
20805 m. Polanica-Zdrój Grażyna KOZIOŁ
20805 m. Polanica-Zdrój Marlena RUNIEWICZ-WAC
20805 m. Polanica-Zdrój Marcin FIBICH
20805 m. Polanica-Zdrój Anna WALCZUK
20805 m. Polanica-Zdrój Agata WINNICKA
20805 m. Polanica-Zdrój Jolanta BACHRY
20805 m. Polanica-Zdrój Mateusz JELLIN
20805 m. Polanica-Zdrój Tadeusz BISKUPSKI
20805 m. Polanica-Zdrój Anna KOŚCIELSKA
20805 m. Polanica-Zdrój Maciej CIECIUCH
20805 m. Polanica-Zdrój Dorota GROSZEK
20805 m. Polanica-Zdrój Anna STĘPEK
20805 m. Polanica-Zdrój Zbigniew BILAN
20805 m. Polanica-Zdrój Lilianna BABIŃSKA
20805 m. Polanica-Zdrój Katarzyna CZAJA-DOROSZUK
241601 m. Poręba Agnieszka AJCHENLAUB
241601 m. Poręba Barbara GOLA
241601 m. Poręba Tomasz TUREK
241601 m. Poręba Mariusz BŁASZCZUK
241601 m. Poręba Marek MIŚTA
241601 m. Poręba Przemysław KILIAŃSKI
241601 m. Poręba Mariusz KOŁTON
241601 m. Poręba Krzysztof HAMERLIK
241601 m. Poręba Marcin KUCIA
241601 m. Poręba Elżbieta KOŁODZIEJ
241601 m. Poręba Ewelina JANECZEK
241601 m. Poręba Jolanta ŁAKOMSKA
241601 m. Poręba Grażyna FURMANEK
241601 m. Poręba Krystyna ROK
241601 m. Poręba Jarosław MACHURA
306401 m. Poznań Katarzyna KIERZEK-KOPERSKA
306401 m. Poznań Łukasz MIKUŁA
306401 m. Poznań Marta MAZUREK
306401 m. Poznań Lidia DUDZIAK
306401 m. Poznań Dorota BONK-HAMMERMEISTER
306401 m. Poznań Małgorzata DUDZIC-BISKUPSKA
306401 m. Poznań Konrad ZARADNY
306401 m. Poznań Paweł MATUSZAK
306401 m. Poznań Mateusz ROZMIAREK
306401 m. Poznań Halina OWSIANNA
306401 m. Poznań Marek STERNALSKI
306401 m. Poznań Wojciech CHUDY
306401 m. Poznań Monika DANELSKA
306401 m. Poznań Andrzej RATAJ
306401 m. Poznań Michał GRZEŚ
306401 m. Poznań Sara SZYNKOWSKA VEL SĘK
306401 m. Poznań Mariusz WIŚNIEWSKI
306401 m. Poznań Agnieszka LEWANDOWSKA
306401 m. Poznań Dominika KRÓL
306401 m. Poznań Przemysław ALEXANDROWICZ
306401 m. Poznań Łukasz KAPUSTKA
306401 m. Poznań Tomasz LEWANDOWSKI
306401 m. Poznań Jacek JAŚKOWIAK
306401 m. Poznań Wojciech KRĘGLEWSKI
306401 m. Poznań Bartłomiej IGNASZEWSKI
306401 m. Poznań Anna WILCZEWSKA
306401 m. Poznań Klaudia STRZELECKA
306401 m. Poznań Krzysztof ROSENKIEWICZ
306401 m. Poznań Grzegorz GANOWICZ
306401 m. Poznań Maria LISIECKA-PAWEŁCZAK
306401 m. Poznań Małgorzata WOŹNIAK
306401 m. Poznań Przemysław POLCYN
306401 m. Poznań Ewa JEMIELITY
306401 m. Poznań Paweł SOWA
220401 m. Pruszcz Gdański Ireneusz SZWEDA
220401 m. Pruszcz Gdański Ireneusz CZERNECKI
220401 m. Pruszcz Gdański Andrzej ŚLUSARCZYK
220401 m. Pruszcz Gdański Krzysztof LISOWSKI
220401 m. Pruszcz Gdański Marta JANKOWSKA
220401 m. Pruszcz Gdański Adrian CZARNECKI
220401 m. Pruszcz Gdański Małgorzata CZARNECKA-SZAFRAŃSKA
220401 m. Pruszcz Gdański Marek KRAWYCIŃSKI
220401 m. Pruszcz Gdański Roman TREMBACZ
220401 m. Pruszcz Gdański Szymon ZANDER
220401 m. Pruszcz Gdański Marian SZCZEPAŃSKI
220401 m. Pruszcz Gdański Piotr KALIŃSKI
220401 m. Pruszcz Gdański Leszek PARZYMIES
220401 m. Pruszcz Gdański Jan SABAŁA
220401 m. Pruszcz Gdański Jerzy KŁYS
220401 m. Pruszcz Gdański Danuta OLECH
220401 m. Pruszcz Gdański Jakub WALASZCZYK
220401 m. Pruszcz Gdański Bartłomiej CHRZĄSZCZ
220401 m. Pruszcz Gdański Adam BODO
220401 m. Pruszcz Gdański Robert NOWICKI
220401 m. Pruszcz Gdański Paweł BADZIĄG
142102 m. Pruszków Dorota KOSSAKOWSKA
142102 m. Pruszków Ewa BIAŁASZEWSKA-SZMALEC
142102 m. Pruszków Beata CZYŻEWSKA
142102 m. Pruszków Józef MOCZUŁO
142102 m. Pruszków Mieczysław MALISZEWSKI
142102 m. Pruszków Andrzej KURZELA
142102 m. Pruszków Małgorzata WIDERA
142102 m. Pruszków Maciej ROSZKOWSKI
142102 m. Pruszków Dariusz KRUPA
142102 m. Pruszków Olgierd LEWAN
142102 m. Pruszków Jacek RYBCZYŃSKI
142102 m. Pruszków Jakub KOTELECKI
142102 m. Pruszków Piotr BĄK
142102 m. Pruszków Konrad SIPIERA
142102 m. Pruszków Kazimierz MAZUR
142102 m. Pruszków Krzysztof BISKUPSKI
142102 m. Pruszków Karol CHLEBIŃSKI
142102 m. Pruszków Paweł MAKUCH
142102 m. Pruszków Edgar CZOP
142102 m. Pruszków Paweł ZAGRAJEK
142102 m. Pruszków Eugeniusz KULPA
142102 m. Pruszków Józef OSIŃSKI
142102 m. Pruszków Eliza KURZELA
142201 m. Przasnysz Jan ĆWIEK
142201 m. Przasnysz Robert OLEKSIK
142201 m. Przasnysz Maciej SMOLIŃSKI
142201 m. Przasnysz Małgorzata BANDURSKA
142201 m. Przasnysz Małgorzata ŻBIKOWSKA
142201 m. Przasnysz Jarosław WŁODARCZYK
142201 m. Przasnysz Wojciech DŁUGOKĘCKI
142201 m. Przasnysz Łukasz CHROSTOWSKI
142201 m. Przasnysz Bogdan ĆWIEK
142201 m. Przasnysz Paweł ŁADA
142201 m. Przasnysz Edyta OLAK
142201 m. Przasnysz Piotr KOŁAKOWSKI
142201 m. Przasnysz Arkadiusz CHMIELIK
142201 m. Przasnysz Sławomir CZAPLICKI
142201 m. Przasnysz Piotr JERONIM
186201 m. Przemyśl Paweł ZASTROWSKI
186201 m. Przemyśl Jerzy KRUŻEL
186201 m. Przemyśl Marcin KOWALSKI
186201 m. Przemyśl Andrzej ZAPAŁOWSKI
186201 m. Przemyśl Maciej KAMIŃSKI
186201 m. Przemyśl Andrzej BERESTECKI
186201 m. Przemyśl Grzegorz HAYDER
186201 m. Przemyśl Ewa SAWICKA
186201 m. Przemyśl Tomasz SCHABOWSKI
186201 m. Przemyśl Bogumiła NOWAK
186201 m. Przemyśl Tomasz LESZCZYŃSKI
186201 m. Przemyśl Robert BAL
186201 m. Przemyśl Dariusz LASEK
186201 m. Przemyśl Grażyna STOJAK
186201 m. Przemyśl Janusz ZAPOTOCKI
186201 m. Przemyśl Monika RÓŻYCKA
186201 m. Przemyśl Mirosław MAJKOWSKI
186201 m. Przemyśl Małgorzata GAZDOWICZ
186201 m. Przemyśl Wojciech BŁACHOWICZ
186201 m. Przemyśl Tomasz KULAWIK
186201 m. Przemyśl Monika JAWORSKA-ŻURAWSKA
186201 m. Przemyśl Wojciech RZESZUTKO
186201 m. Przemyśl Daniel DRYNIAK
181401 m. Przeworsk Krzysztof WIŚNIOWSKI
181401 m. Przeworsk Adam KACZMAR
181401 m. Przeworsk Paweł ŁUC
181401 m. Przeworsk Andrzej GAWEŁ
181401 m. Przeworsk Tomasz MAJBA
181401 m. Przeworsk Maciej SZEWCZYK
181401 m. Przeworsk Mateusz KOWAL
181401 m. Przeworsk Lesław GMYREK
181401 m. Przeworsk Wacław KRUPA
181401 m. Przeworsk Elżbieta CHOLEWA
181401 m. Przeworsk Marek JANISZ
181401 m. Przeworsk Benedykt MAGOŃ
181401 m. Przeworsk Anna ŚWIDERSKA-CIUPA
181401 m. Przeworsk Kamil PŁOSKOŃ
181401 m. Przeworsk Bernadetta ZAMORSKA
241501 m. Pszów Elżbieta IDZIACZYK
241501 m. Pszów Wojciech KOLORZ
241501 m. Pszów Adam PARUZEL
241501 m. Pszów Bogusław BADURA
241501 m. Pszów Jolanta LIS
241501 m. Pszów Czesław KRZYSTAŁA
241501 m. Pszów Krystian SOJKA
241501 m. Pszów Marek KORZONEK
241501 m. Pszów Marcin GRZENIA
241501 m. Pszów Stanisława STAWARSKA
241501 m. Pszów Teresa KUCZA
241501 m. Pszów Jacek KOŁEK
241501 m. Pszów Piotr KOWOL
241501 m. Pszów Jan NIKEL
241501 m. Pszów Marek FIBIC
221103 m. Puck Daniel PLIŃSKI
221103 m. Puck Tomasz NOWAK
221103 m. Puck Andrzej WIŚNIEWSKI
221103 m. Puck Justyna THIEL
221103 m. Puck Jarosław LIS
221103 m. Puck Leszek PODLASZEWSKI
221103 m. Puck Izabela GRZEJDZIAK
221103 m. Puck Ewa WŁUDZIK
221103 m. Puck Tomasz KARCZYŃSKI
221103 m. Puck Amadeusz WALKE
221103 m. Puck Emilia LESNER
221103 m. Puck Piotr KOZAKIEWICZ
221103 m. Puck Maria ANTONIEWICZ
221103 m. Puck Roman BIANGA
221103 m. Puck Janusz ŁĘGOWSKI
61401 m. Puławy Halina JARZĄBEK
61401 m. Puławy Tomasz KRASZEWSKI
61401 m. Puławy Mariusz CYTRYŃSKI
61401 m. Puławy Beata KOZIK
61401 m. Puławy Sławomir SEREDYN
61401 m. Puławy Ireneusz RZEPKOWSKI
61401 m. Puławy Grzegorz BIŃCZAK
61401 m. Puławy Marzanna PAKUŁA
61401 m. Puławy Elżbieta SZYMAŃSKA
61401 m. Puławy Ryszard SMOLAK
61401 m. Puławy Bożena KRYGIER
61401 m. Puławy Ryszard ŚCIBIOR
61401 m. Puławy Waldemar KOWALCZYK
61401 m. Puławy Andrzej KUSZYK
61401 m. Puławy Ewa WÓJCIK
61401 m. Puławy Anna KĘDZIORA
61401 m. Puławy Paweł MATRAS
61401 m. Puławy Ignacy CZEŻYK
61401 m. Puławy Paweł MAJ
61401 m. Puławy Lilianna JAWORSKA
61401 m. Puławy Janusz GROBEL
302102 m. Puszczykowo Barbara KAMIŃSKA
302102 m. Puszczykowo Elżbieta BIJACZEWSKA
302102 m. Puszczykowo Władysław HETMAN
302102 m. Puszczykowo Krzysztof PASZKOWSKI
302102 m. Puszczykowo Maria MICHAŁOWSKA
302102 m. Puszczykowo Filip RYGLEWICZ
302102 m. Puszczykowo Ryszard TEUSCHNER
302102 m. Puszczykowo Tomasz POTOCKI
302102 m. Puszczykowo Maciej KRZYŻAŃSKI
302102 m. Puszczykowo Piotr PŁÓCIENNIK
302102 m. Puszczykowo Mariusz FRĄCKOWIAK
302102 m. Puszczykowo Piotr GUZIAŁEK
302102 m. Puszczykowo Elżbieta CZARNECKA
302102 m. Puszczykowo Alfreda BRĄCZKOWSKA
302102 m. Puszczykowo Jan ŁAGODA
240502 m. Pyskowice Sylwia LENEK
240502 m. Pyskowice Krzysztof ŁAPUCHA
240502 m. Pyskowice Robert BONK
240502 m. Pyskowice Justyna BERDA
240502 m. Pyskowice Jolanta DROZD
240502 m. Pyskowice Andrzej OWCZAREK
240502 m. Pyskowice Marek WITEK
240502 m. Pyskowice Tadeusz SZAFRAŃSKI
240502 m. Pyskowice Waldemar OBŁĄK
240502 m. Pyskowice Andrzej BĄK
240502 m. Pyskowice Marek DROBNICKI
240502 m. Pyskowice Jacek SYGIDUS
240502 m. Pyskowice Barbara WITOWSKA
240502 m. Pyskowice Błażej KUPSKI
240502 m. Pyskowice Bogusław DOMAGAŁA
142002 m. Raciąż Artur GIZLER
142002 m. Raciąż Jerzy LAWENDOWSKI
142002 m. Raciąż Marzanna KUBIŃSKA
142002 m. Raciąż Ireneusz BRDAK
142002 m. Raciąż Krzysztof DĄDALSKI
142002 m. Raciąż Andrzej SENDAL
142002 m. Raciąż Dariusz DOBROSIELSKI
142002 m. Raciąż Paweł CHRZANOWSKI
142002 m. Raciąż Leszek KOWALSKI
142002 m. Raciąż Izabela ŚWIERCZYŃSKA
142002 m. Raciąż Zbigniew LESZCZYŃSKI
142002 m. Raciąż Andrzej KARASIEWICZ
142002 m. Raciąż Zbigniew ADAMSKI
142002 m. Raciąż Magdalena BYLIŃSKA
142002 m. Raciąż Ryszard GODLEWSKI
241101 m. Racibórz Ludmiła NOWACKA
241101 m. Racibórz Józef GALLI
241101 m. Racibórz Anna RONIN
241101 m. Racibórz Piotr KLIMA
241101 m. Racibórz Marcin FICA
241101 m. Racibórz Justyna HENEK-WYPIOR
241101 m. Racibórz Michał KULIGA
241101 m. Racibórz Marian CZERNER
241101 m. Racibórz Michał SZUKALSKI
241101 m. Racibórz Zuzanna TOMASZEWSKA
241101 m. Racibórz Leon FIOŁKA
241101 m. Racibórz Magdalena KUSY
241101 m. Racibórz Stanisław BOROWIK
241101 m. Racibórz Witold OSTROWICZ
241101 m. Racibórz Eugeniusz WYGLENDA
241101 m. Racibórz Krystyna KLIMASZEWSKA
241101 m. Racibórz Zygmunt KOBYLAK
241101 m. Racibórz Michał FITA
241101 m. Racibórz Anna SZUKALSKA
241101 m. Racibórz Dariusz POLOWY
241101 m. Racibórz Anna WACŁAWCZYK
241101 m. Racibórz Mirosław LENK
241101 m. Racibórz Henryk MAINUSZ
241502 m. Radlin Stefan LUKOSZEK
241502 m. Radlin Piotr HETMAN
241502 m. Radlin Robert SZINDLER
241502 m. Radlin Wiesław POLNIK
241502 m. Radlin Andrzej GACA
241502 m. Radlin Ewa TRZECIOK
241502 m. Radlin Beata KLIMA
241502 m. Radlin Ewa SZULIK
241502 m. Radlin Adam CYRAN
241502 m. Radlin Agata STRÓJWĄS
241502 m. Radlin Joanna FEJKIEL
241502 m. Radlin Romana RADOWSKA-POLNIK
241502 m. Radlin Barbara SURMA
241502 m. Radlin Andrzej LIKOS
241502 m. Radlin Gabriela CHROMIK
146301 m. Radom Artur STANDOWICZ
146301 m. Radom Robert FISZER
146301 m. Radom Mirosław REJCZAK
146301 m. Radom Jerzy ZAWODNIK
146301 m. Radom Wioletta KOTKOWSKA
146301 m. Radom Robert UTKOWSKI
146301 m. Radom Dariusz WÓJCIK
146301 m. Radom Piotr KOTWICKI
146301 m. Radom Ewa CZERWIŃSKA
146301 m. Radom Radosław WITKOWSKI
146301 m. Radom Magdalena LASOTA
146301 m. Radom Łukasz PODLEWSKI
146301 m. Radom Kazimierz STASZEWSKI
146301 m. Radom Marcin KACA
146301 m. Radom Teresa SKOCZEK
146301 m. Radom Katarzyna KALINOWSKA
146301 m. Radom Zbigniew NESKA
146301 m. Radom Kinga BOGUSZ
146301 m. Radom Katarzyna PASTUSZKA - CHROBOTOWICZ
146301 m. Radom Mateusz KUŹMIUK
146301 m. Radom Mateusz TYCZYŃSKI
146301 m. Radom Marta MICHALSKA - WILK
146301 m. Radom Kazimierz WOŹNIAK
146301 m. Radom Karol GUTKOWICZ
146301 m. Radom Adam BOCHEŃSKI
146301 m. Radom Marcin MAJEWSKI
146301 m. Radom Konrad FRYSZTAK
146301 m. Radom Wiesław WĘDZONKA
101201 m. Radomsko Dorota SUJKA
101201 m. Radomsko Dariusz KOPEĆ
101201 m. Radomsko Bartłomiej BISKUP
101201 m. Radomsko Wioletta PAL
101201 m. Radomsko Grzegorz MINECKI
101201 m. Radomsko Łukasz WIĘCEK
101201 m. Radomsko Jarosław ZACHAREWICZ
101201 m. Radomsko Tadeusz KUBAK
101201 m. Radomsko Andrzej KUCHARSKI
101201 m. Radomsko Beata KOWALSKA
101201 m. Radomsko Jarosław FERENC
101201 m. Radomsko Jakub JĘDRZEJCZAK
101201 m. Radomsko Piotr LEWANDOWSKI
101201 m. Radomsko Robert LEWANDOWSKI
101201 m. Radomsko Andrzej OTOLIŃSKI
101201 m. Radomsko Jadwiga ŁYSIK
101201 m. Radomsko Rafał DĘBSKI
101201 m. Radomsko Katarzyna WOŚKO
101201 m. Radomsko Daniel SERWA
101201 m. Radomsko Jacek GĘBICZ
101201 m. Radomsko Paweł KAŁDOŃSKI
180402 m. Radymno Marek JACKOWSKI
180402 m. Radymno Justyna ŻELAK
180402 m. Radymno Joanna BURBEŁO
180402 m. Radymno Zygmunt MARCIAK
180402 m. Radymno Jan BRODA
180402 m. Radymno Tomasz ANDREJKO
180402 m. Radymno Małgorzata KALIN
180402 m. Radymno Andrzej PACEK
180402 m. Radymno Edward PILISZKO
180402 m. Radymno Zygmunt USZAKIEWICZ
180402 m. Radymno Tomasz ZIELIŃSKI
180402 m. Radymno Barbara KRZYŻANOWSKA
180402 m. Radymno Janusz SOBEJKO
180402 m. Radymno Mariusz DIAWOŁ
180402 m. Radymno Paweł SUCHODOLSKI
41101 m. Radziejów Janusz MARKIEWICZ
41101 m. Radziejów Krzysztof WOLAŃSKI
41101 m. Radziejów Jan WOJCIECHOWSKI
41101 m. Radziejów Elżbieta POLAK
41101 m. Radziejów Wanda MARYNOWSKA
41101 m. Radziejów Edyta KUBICKA
41101 m. Radziejów Stanisław TRAWCZYŃSKI
41101 m. Radziejów Marek STEFAŃSKI
41101 m. Radziejów Beata LIPSKA
41101 m. Radziejów Leszek KALICKI
41101 m. Radziejów Agnieszka HEŁMINIAK
41101 m. Radziejów Bożena BOGACZ
41101 m. Radziejów Jan TRZECIAK
41101 m. Radziejów Lila FILUTOWSKA
41101 m. Radziejów Wiesława CICHA
241303 m. Radzionków Jacek SAMOL
241303 m. Radzionków Aneta NIEDŹWIECKA
241303 m. Radzionków Grzegorz SZEREMETA
241303 m. Radzionków Piotr TOBÓR
241303 m. Radzionków Karol PIETRYGA
241303 m. Radzionków Ludomir PAWŁOWSKI
241303 m. Radzionków Marian DZIEMBAŁA
241303 m. Radzionków Klaudiusz JANIA
241303 m. Radzionków Urszula PLUSKOTA
241303 m. Radzionków Andrzej HAJDA
241303 m. Radzionków Stefan HAJDA
241303 m. Radzionków Wojciech TOBOR
241303 m. Radzionków Krystian STRZELCZYK
241303 m. Radzionków Dawid TOMCZYK
241303 m. Radzionków Weronika SITARZ
61501 m. Radzyń Podlaski Bogdan FIJAŁEK
61501 m. Radzyń Podlaski Waldemar PANASIUK
61501 m. Radzyń Podlaski Dariusz BILSKI
61501 m. Radzyń Podlaski Piotr MACKIEWICZ
61501 m. Radzyń Podlaski Bożena LECYK
61501 m. Radzyń Podlaski Jarosław ZAPRZALSKI
61501 m. Radzyń Podlaski Paulina PACHAŁA
61501 m. Radzyń Podlaski Elżbieta ZAJĄC
61501 m. Radzyń Podlaski Bartłomiej MIŁOSZ
61501 m. Radzyń Podlaski Mariusz SZCZYGIEŁ
61501 m. Radzyń Podlaski Marek ZAWADA
61501 m. Radzyń Podlaski Adam ADAMSKI
61501 m. Radzyń Podlaski Karol WIATER
61501 m. Radzyń Podlaski Piotr SKOWRON
61501 m. Radzyń Podlaski Włodzimierz SIEROMSKI
101301 m. Rawa Mazowiecka Piotr IRLA
101301 m. Rawa Mazowiecka Sławomir STEFANIAK
101301 m. Rawa Mazowiecka Leszek JAROSIŃSKI
101301 m. Rawa Mazowiecka Tomasz GÓRAJ
101301 m. Rawa Mazowiecka Ryszard GOŁKA
101301 m. Rawa Mazowiecka Katarzyna KITLIŃSKA
101301 m. Rawa Mazowiecka Tadeusz BOCZEK
101301 m. Rawa Mazowiecka Celina SZCZUR
101301 m. Rawa Mazowiecka Małgorzata RUDNIAK
101301 m. Rawa Mazowiecka Stanisław KABZIŃSKI
101301 m. Rawa Mazowiecka Włodzimierz BŁĘDEK
101301 m. Rawa Mazowiecka Grażyna DĘBSKA
101301 m. Rawa Mazowiecka Tomasz SOBIECKI
101301 m. Rawa Mazowiecka Krzysztof CHAŁUPKA
101301 m. Rawa Mazowiecka Daniel ŁASKI
221501 m. Reda Monika ŚLEDŹ
221501 m. Reda Kazimierz OKRÓJ
221501 m. Reda Dariusz CZYLKOWSKI
221501 m. Reda Katarzyna FEDDE
221501 m. Reda Łukasz LESNER
221501 m. Reda Mariusz KREFT
221501 m. Reda Hanna JANIAK
221501 m. Reda Krystian MELZER
221501 m. Reda Leszek HEBEL
221501 m. Reda Emilia SAWICKA-LIEDER
221501 m. Reda Sebastian KOZIOŁ
221501 m. Reda Violetta MACKIEWICZ-SASIAK
221501 m. Reda Mateusz RICHERT
221501 m. Reda Zbigniew KISIEL
221501 m. Reda Karolina BOCHAN
221501 m. Reda Małgorzata LEWIŃSKA
221501 m. Reda Łukasz KAMIŃSKI
221501 m. Reda Andrzej BYCZKOWSKI
221501 m. Reda Teresa TKACZYK
221501 m. Reda Radosław FARION
221501 m. Reda Katarzyna OSIECKA-BRZESKA
60301 m. Rejowiec Fabryczny Marek PARADA
60301 m. Rejowiec Fabryczny Arkadiusz SZCZOŁKO
60301 m. Rejowiec Fabryczny Leszek DANIELEWICZ
60301 m. Rejowiec Fabryczny Jacek SŁOTWIŃSKI
60301 m. Rejowiec Fabryczny Agnieszka JOSZCZUK
60301 m. Rejowiec Fabryczny Krzysztof KISTER
60301 m. Rejowiec Fabryczny Dorota TYRAŃSKA
60301 m. Rejowiec Fabryczny Henryka WIŚNIEWSKA
60301 m. Rejowiec Fabryczny Piotr KOCIUBIŃSKI
60301 m. Rejowiec Fabryczny Anna PILIPCZUK
60301 m. Rejowiec Fabryczny Barbara WENECKA
60301 m. Rejowiec Fabryczny Zbigniew SMYL
60301 m. Rejowiec Fabryczny Mariusz GRAMS
60301 m. Rejowiec Fabryczny Robert SZWED
60301 m. Rejowiec Fabryczny Piotr ŁOPONG
247201 m. Ruda Śląska Aleksandra SKOWRONEK
247201 m. Ruda Śląska Marek SZYMAŃSKI
247201 m. Ruda Śląska Władysław KUCHARSKI
247201 m. Ruda Śląska Marek WESOŁY
247201 m. Ruda Śląska Dorota TOBISZOWSKA
247201 m. Ruda Śląska Grażyna DZIEDZIC
247201 m. Ruda Śląska Agnieszka PŁASZCZYK
247201 m. Ruda Śląska Jacek JAROCKI
247201 m. Ruda Śląska Andrzej STANIA
247201 m. Ruda Śląska Stefania KRAWCZYK
247201 m. Ruda Śląska Dariusz WESOŁY
247201 m. Ruda Śląska Roman KUBICA
247201 m. Ruda Śląska Michał PIEROŃCZYK
247201 m. Ruda Śląska Grzegorz HANDLER
247201 m. Ruda Śląska Wioletta TKOCZ
247201 m. Ruda Śląska Łukasz WODARSKI
247201 m. Ruda Śląska Kazimierz MYSZUR
247201 m. Ruda Śląska Katarzyna KOREK
247201 m. Ruda Śląska Anna KRZYSTECZKO
247201 m. Ruda Śląska Witold HANKE
247201 m. Ruda Śląska Ewa CHMIELEWSKA
247201 m. Ruda Śląska Rafał WYPIOR
247201 m. Ruda Śląska Mariusz PAKUZA
247201 m. Ruda Śląska Marcin PIEROŃCZYK
247201 m. Ruda Śląska Krzysztof RODZOCH
221502 m. Rumia Michał KRYŻA
221502 m. Rumia Krzysztof WOŹNIAK
221502 m. Rumia Karolina RYDZEWSKA
221502 m. Rumia Anna OKRÓJ
221502 m. Rumia Marcin KACZMAREK
221502 m. Rumia Mateusz SOCHA
221502 m. Rumia Ariel SINICKI
221502 m. Rumia Piotr BARTELKE
221502 m. Rumia Lucyna SZYPUŁA
221502 m. Rumia Magdalena MROWICKA
221502 m. Rumia Leszek KIERSZNIKIEWICZ
221502 m. Rumia Barbara JASIŃSKA
221502 m. Rumia Michał PASIECZNY
221502 m. Rumia Leszek GRZESZCZYK
221502 m. Rumia Teresa HEBEL
221502 m. Rumia Henryk GRINHOLC
221502 m. Rumia Florian MOSA
221502 m. Rumia Tomasz URBANIAK-DZIENISZ
221502 m. Rumia Beata ŁAWRUKAJTIS
221502 m. Rumia Maria BOCHNIAK
221502 m. Rumia Bogdan FORMELLA
247301 m. Rybnik Wojciech KILJAŃCZYK
247301 m. Rybnik Krzysztof SZAFRANIEC
247301 m. Rybnik Jerzy LAZAR
247301 m. Rybnik Andrzej SĄCZEK
247301 m. Rybnik Małgorzata PIASKOWY
247301 m. Rybnik Krystyna WAŁACH
247301 m. Rybnik Jacek MULARCZYK
247301 m. Rybnik Łukasz KŁOSEK
247301 m. Rybnik Mirela SZUTKA
247301 m. Rybnik Tadeusz PAŁKA
247301 m. Rybnik Joanna BRZÓZKA
247301 m. Rybnik Jan MURA
247301 m. Rybnik Mariusz WIŚNIEWSKI
247301 m. Rybnik Piotr KUCZERA
247301 m. Rybnik Zbigniew LUBSZCZYK
247301 m. Rybnik Arkadiusz SZWEDA
247301 m. Rybnik Mariusz WĘGLORZ
247301 m. Rybnik Grażyna KOHUT
247301 m. Rybnik Andrzej WOJACZEK
247301 m. Rybnik Franciszek KURPANIK
247301 m. Rybnik Radosław KNESZ
247301 m. Rybnik Łukasz DWORNIK
247301 m. Rybnik Karol SZYMURA
247301 m. Rybnik Piotr MASŁOWSKI
247301 m. Rybnik Michał CHMIELIŃSKI
241503 m. Rydułtowy Dariusz SZLACHTA
241503 m. Rydułtowy Stefan SŁADEK
241503 m. Rydułtowy Michał PIERCHAŁA
241503 m. Rydułtowy Adam MESLIK
241503 m. Rydułtowy Barbara BARON
241503 m. Rydułtowy Halina ZAJĄC
241503 m. Rydułtowy Wojciech KOŹLIK
241503 m. Rydułtowy Teresa ANIELSKA
241503 m. Rydułtowy JOANNA KUBALA
241503 m. Rydułtowy Sławomir ZALENGA
241503 m. Rydułtowy Grzegorz KRAJCZOK
241503 m. Rydułtowy Barbara WOJCIECHOWSKA
241503 m. Rydułtowy Jerzy WRÓBLEWSKI
241503 m. Rydułtowy Maciej PORĘBA
241503 m. Rydułtowy Wiesław BRZEZINA
241503 m. Rydułtowy Barbara PAWŁOWICZ
241503 m. Rydułtowy Marek WYSTYRK
241503 m. Rydułtowy Wiesława CIURKO
241503 m. Rydułtowy Lucjan SZWAN
241503 m. Rydułtowy Małgorzata BRZONKALIK-SKOWRONEK
241503 m. Rydułtowy Alicja KOŁODZIEJ
41201 m. Rypin Henryk ŻYWOCKI
41201 m. Rypin Zbigniew KĘDZIERSKI
41201 m. Rypin Hubert GURTOWSKI
41201 m. Rypin Tadeusz DWORZYŃSKI
41201 m. Rypin Jarosław SOCHACKI
41201 m. Rypin Sławomir PAWŁOWSKI
41201 m. Rypin Barbara GÓRECKA
41201 m. Rypin Jan WARUSZEWSKI
41201 m. Rypin Leszek FURMAN
41201 m. Rypin Sławomir MALINOWSKI
41201 m. Rypin Tomasz SZCZĘSNY
41201 m. Rypin Bartosz SOBIERAJSKI
41201 m. Rypin Waldemar MURAWSKI
41201 m. Rypin Alicja FEDEROWICZ
41201 m. Rypin Jarosław NOWATKOWSKI
186301 m. Rzeszów Jolanta KAŹMIERCZAK
186301 m. Rzeszów Robert KULTYS
186301 m. Rzeszów Grzegorz KORYL
186301 m. Rzeszów Danuta SOLARZ
186301 m. Rzeszów Tomasz KAMIŃSKI
186301 m. Rzeszów Witold WALAWENDER
186301 m. Rzeszów Maria WARCHOŁ
186301 m. Rzeszów Wiesław ZIEMIŃSKI
186301 m. Rzeszów Jerzy JĘCZMIENIONKA
186301 m. Rzeszów Grażyna SZARAMA
186301 m. Rzeszów Bogusław SAK
186301 m. Rzeszów Sławomir GOŁĄB
186301 m. Rzeszów Henryk WOLICKI
186301 m. Rzeszów Marcin DERĘGOWSKI
186301 m. Rzeszów Waldemar SZUMNY
186301 m. Rzeszów Waldemar KOTULA
186301 m. Rzeszów Konrad FIJOŁEK
186301 m. Rzeszów Waldemar WYWROCKI
186301 m. Rzeszów Marek USTROBIŃSKI
186301 m. Rzeszów Andrzej DEC
186301 m. Rzeszów Marcin FIJOŁEK
186301 m. Rzeszów Mateusz SZPYRKA
186301 m. Rzeszów Tadeusz FERENC
186301 m. Rzeszów Wiesław BUŻ
186301 m. Rzeszów Mirosław KWAŚNIAK
260901 m. Sandomierz Andrzej LEBIDA
260901 m. Sandomierz Marcin ŚWIERKULA
260901 m. Sandomierz Marek CHRUŚCIEL
260901 m. Sandomierz Sylwester ŁATKA
260901 m. Sandomierz Piotr CHOJNACKI
260901 m. Sandomierz Tomasz MALINOWSKI
260901 m. Sandomierz Andrzej BOLEWSKI
260901 m. Sandomierz Andrzej MAJEWSKI
260901 m. Sandomierz Agnieszka FRAŃCZAK-SZCZEPANEK
260901 m. Sandomierz Mariusz PREZGOT
260901 m. Sandomierz Marcin MARZEC
260901 m. Sandomierz Ewa GRACZ
260901 m. Sandomierz Janusz POŃSKI
260901 m. Sandomierz Jacek DYBUS
260901 m. Sandomierz Krzysztof SZATAN
260901 m. Sandomierz Marek STRUGAŁA
260901 m. Sandomierz Robert KUROSZ
260901 m. Sandomierz Jerzy ŻYŁA
260901 m. Sandomierz Mariola STĘPIEŃ
260901 m. Sandomierz Wojciech CZERWIEC
260901 m. Sandomierz Kazimiera BEDNARSKA
181701 m. Sanok Adam KORNECKI
181701 m. Sanok Wanda KOT
181701 m. Sanok Agnieszka KORNECKA-MITADIS
181701 m. Sanok Beata WRÓBEL
181701 m. Sanok Zofia KORDELA - BORCZYK
181701 m. Sanok Andrzej ROMANIAK
181701 m. Sanok Łukasz RADOŻYCKI
181701 m. Sanok Grażyna ROGOWSKA - CHĘĆ
181701 m. Sanok Ryszard KARACZKOWSKI
181701 m. Sanok Adam RYNIAK
181701 m. Sanok Sławomir MIKLICZ
181701 m. Sanok Tomasz MATUSZEWSKI
181701 m. Sanok Radosław WITUSZYŃSKI
181701 m. Sanok Stanisław CHĘĆ
181701 m. Sanok Grzegorz KOZAK
181701 m. Sanok Henryka TYMOCZKO
181701 m. Sanok Roman BABIAK
181701 m. Sanok Maciej DRWIĘGA
181701 m. Sanok Jakub OSIKA
181701 m. Sanok Teresa LISOWSKA
181701 m. Sanok Katarzyna SIERADZKA
200901 m. Sejny Paweł DZIENISIEWICZ
200901 m. Sejny Janusz ZABŁOCKI
200901 m. Sejny Stanisław BULWIN
200901 m. Sejny Józef MASIANIS
200901 m. Sejny Adam ŁABANOWSKI
200901 m. Sejny Arkadiusz NOWALSKI
200901 m. Sejny Jolanta PIKTEL-DABULIS
200901 m. Sejny Anna KRUTUL
200901 m. Sejny Marek ZUBRZYŃSKI
200901 m. Sejny Tomasz KORZENIECKI
200901 m. Sejny Arkadiusz SULŻYŃSKI
200901 m. Sejny Małgorzata KLUCZNIK
200901 m. Sejny Piotr MAKSIMOWICZ
200901 m. Sejny Paulina BŁUSZKO-NASEWICZ
200901 m. Sejny Jolanta BAGIŃSKA
146401 m. Siedlce Grzegorz CHWEDORUK
146401 m. Siedlce Jerzy MYSZKOWSKI
146401 m. Siedlce Robert CHOJECKI
146401 m. Siedlce Andrzej KOC
146401 m. Siedlce Roman IGNACIUK
146401 m. Siedlce Krzysztof CHABERSKI
146401 m. Siedlce Anna SOCHACKA
146401 m. Siedlce Teresa SIKORSKA
146401 m. Siedlce Janusz CABAJ
146401 m. Siedlce Andrzej SITNIK
146401 m. Siedlce Marlena PUZIA
146401 m. Siedlce Mariusz DOBIJAŃSKI
146401 m. Siedlce Henryk NIEDZIÓŁKA
146401 m. Siedlce Robert GRYCZKA
146401 m. Siedlce Grzegorz STARĘGA
146401 m. Siedlce Robert SZCZEPANIK
146401 m. Siedlce Tomasz ARASZKIEWICZ
146401 m. Siedlce Iwona ORZEŁOWSKA
146401 m. Siedlce Maciej NOWAK
146401 m. Siedlce Marta SOSNOWSKA
146401 m. Siedlce Monika POLAK
146401 m. Siedlce Piotr KARAŚ
146401 m. Siedlce Magdalena DANIEL
247401 m. Siemianowice Śląskie Paweł SIEGEL
247401 m. Siemianowice Śląskie Marek URBAŃCZYK
247401 m. Siemianowice Śląskie Aleksandra KRĄŻEK
247401 m. Siemianowice Śląskie Marcin JANOTA
247401 m. Siemianowice Śląskie Jan NYCZ
247401 m. Siemianowice Śląskie Alicja PIECH
247401 m. Siemianowice Śląskie Andrzej GOŚCINIAK
247401 m. Siemianowice Śląskie Barbara PATYK- PŁUCIENNIK
247401 m. Siemianowice Śląskie Grzegorz MÓL
247401 m. Siemianowice Śląskie Bartłomiej PIECZYKOLAN
247401 m. Siemianowice Śląskie Bartosz WAŃCZURA
247401 m. Siemianowice Śląskie Małgorzata GOŚCINIAK
247401 m. Siemianowice Śląskie Łukasz ROSICKI
247401 m. Siemianowice Śląskie Jerzy BECKER
247401 m. Siemianowice Śląskie Anna ZASADA- CHORAB
247401 m. Siemianowice Śląskie Tomasz NOWARA
247401 m. Siemianowice Śląskie Rafał PIECH
247401 m. Siemianowice Śląskie Karina SIWIEC-MAGIELNICKA
247401 m. Siemianowice Śląskie Adam CEBULA
247401 m. Siemianowice Śląskie Danuta SOBCZYK
247401 m. Siemianowice Śląskie Grzegorz JURKIEWICZ
247401 m. Siemianowice Śląskie Beata GAŁECKA
247401 m. Siemianowice Śląskie Marek OMELAN
201001 m. Siemiatycze Katarzyna JAROCKA
201001 m. Siemiatycze Łukasz RYBAŁTOWSKI
201001 m. Siemiatycze Melania GRYGORUK
201001 m. Siemiatycze Agnieszka ZALEWSKA
201001 m. Siemiatycze Marcin USAKIEWICZ
201001 m. Siemiatycze Katarzyna NAYDA
201001 m. Siemiatycze Jerzy ROSZCZENKO
201001 m. Siemiatycze Paweł ONIESZCZUK
201001 m. Siemiatycze Marek BOGUCKI
201001 m. Siemiatycze Jan HYNDZA
201001 m. Siemiatycze Antoni KOSIERADZKI
201001 m. Siemiatycze Witold BERSKI
201001 m. Siemiatycze Igor MIRONKIEWICZ
201001 m. Siemiatycze Igor ŚNIEŻKO
201001 m. Siemiatycze Jerzy KOROWICKI
101401 m. Sieradz Mirosław OWCZAREK
101401 m. Sieradz Marcin SOŚNICKI
101401 m. Sieradz Mirosław OWCZAREK
101401 m. Sieradz Grzegorz DELIDA
101401 m. Sieradz Stanisław KOSATKA
101401 m. Sieradz Witold KIEŁBASA
101401 m. Sieradz Zbigniew CZARNECKI
101401 m. Sieradz Zbigniew MIŚKIEWICZ
101401 m. Sieradz Mariusz GÓRA
101401 m. Sieradz Jolanta PIETRUS
101401 m. Sieradz Juliusz GÓRAJ
101401 m. Sieradz Cezary SZYDŁO
101401 m. Sieradz Urszula ROZMARYNOWSKA
101401 m. Sieradz Magdalena SŁUPIŃSKA
101401 m. Sieradz Ryszard PERKA
101401 m. Sieradz Arkadiusz GÓRAJ
101401 m. Sieradz Andrzej CZAPNIK
101401 m. Sieradz Jacek PRZYBYŁEK
101401 m. Sieradz Paweł OSIEWAŁA
101401 m. Sieradz Beata JACYSZYN
101401 m. Sieradz Marzanna KAMOLA
142701 m. Sierpc Paweł GRABOWSKI
142701 m. Sierpc Krzysztof RUDOWSKI
142701 m. Sierpc Jerzy STACHURSKI
142701 m. Sierpc Joanna SZEWCZYKOWSKA
142701 m. Sierpc Zbigniew DŁUGOKĘCKI
142701 m. Sierpc Sławomir JAWOROWSKI
142701 m. Sierpc Dariusz MALANOWSKI
142701 m. Sierpc Waldemar FRYDRYCHOWICZ
142701 m. Sierpc Krzysztof KACPERSKI
142701 m. Sierpc Wojciech SKORŁUTOWSKI
142701 m. Sierpc Krzysztof SKRZYŃSKI
142701 m. Sierpc Artur BALCEROWSKI
142701 m. Sierpc Piotr RZESZOTARSKI
142701 m. Sierpc Barbara GIL
142701 m. Sierpc Maciej MALANOWSKI
261001 m. Skarżysko-Kamienna Stanisław GRZESIAK
261001 m. Skarżysko-Kamienna Grzegorz ŁAPAJ
261001 m. Skarżysko-Kamienna Marek GĄSKA
261001 m. Skarżysko-Kamienna Aneta NURKOWSKA
261001 m. Skarżysko-Kamienna Bogusław CIOK
261001 m. Skarżysko-Kamienna Paweł KRUPA
261001 m. Skarżysko-Kamienna Artur MAZURKIEWICZ
261001 m. Skarżysko-Kamienna Arkadiusz BOGUCKI
261001 m. Skarżysko-Kamienna Piotr JANOWSKI
261001 m. Skarżysko-Kamienna Andrzej WARWAS
261001 m. Skarżysko-Kamienna Mirosław GIBASZEWSKI
261001 m. Skarżysko-Kamienna Piotr BRZEZIŃSKI
261001 m. Skarżysko-Kamienna Krzysztof RANDLA
261001 m. Skarżysko-Kamienna Konrad WIKARJUSZ
261001 m. Skarżysko-Kamienna Konrad KRÖNIG
261001 m. Skarżysko-Kamienna Leszek GOLIK
261001 m. Skarżysko-Kamienna Mikołaj KWAŚNIAK
261001 m. Skarżysko-Kamienna Mariusz BODO
261001 m. Skarżysko-Kamienna Jerzy STOPA
261001 m. Skarżysko-Kamienna Krystyna GÓRNAŚ-SALATA
261001 m. Skarżysko-Kamienna Jacek JAMROZ
106301 m. Skierniewice Justyna KULIG
106301 m. Skierniewice Artur SUŁEK
106301 m. Skierniewice Grzegorz PŁUSKA
106301 m. Skierniewice Jerzy GOŁĘBIEWSKI
106301 m. Skierniewice Jerzy OLEKSIŃSKI
106301 m. Skierniewice Agnieszka KUCHTA
106301 m. Skierniewice Krystyna CIEŚLAK
106301 m. Skierniewice Jan CZUBATKA
106301 m. Skierniewice Jarosław CHĘCIELEWSKI
106301 m. Skierniewice Zbigniew WYSZOGRODZKI
106301 m. Skierniewice Rafał KOCZYWĄS
106301 m. Skierniewice Leszek JEK
106301 m. Skierniewice Janusz PASTUSIAK
106301 m. Skierniewice Andrzej MELON
106301 m. Skierniewice Dariusz CHĘCIELEWSKI
106301 m. Skierniewice Jacek GĘDEK
106301 m. Skierniewice Roman CZYŻEWSKI
106301 m. Skierniewice Krzysztof JAŻDŻYK
106301 m. Skierniewice Tomasz CHADAMIK
106301 m. Skierniewice Jarosław BOROWSKI
106301 m. Skierniewice Adam MOSKWA
221302 m. Skórcz Justyna KREJA
221302 m. Skórcz Krzysztof CZAPIEWSKI
221302 m. Skórcz Roman PIETRZYKOWSKI
221302 m. Skórcz Bernadeta RYNKOWSKA
221302 m. Skórcz Adam GAWRZYAŁ
221302 m. Skórcz Piotr FROST
221302 m. Skórcz Henryk CZARNECKI
221302 m. Skórcz Rafał KOSECKI
221302 m. Skórcz Barbara BUKOWSKA
221302 m. Skórcz Stefan WIŚNIEWSKI
221302 m. Skórcz Krystyna BEDNARSKA
221302 m. Skórcz Marian FIRYN
221302 m. Skórcz Barbara GRABAN
221302 m. Skórcz Stanisław EGGERT
221302 m. Skórcz Marek LANDOWSKI
240108 m. Sławków Paweł LEKKI
240108 m. Sławków Łukasz HOFLER
240108 m. Sławków Ilona LABISKO
240108 m. Sławków Katarzyna ADAMCZYK-DROŻYŃSKA
240108 m. Sławków Małgorzata CEMBRZYŃSKA
240108 m. Sławków Ewa TOPORSKA
240108 m. Sławków Marian JĘDRUSIK
240108 m. Sławków Mariola TOMCZYK
240108 m. Sławków Paweł PRZYBYŁA
240108 m. Sławków Agnieszka SZEWCZYK
240108 m. Sławków Michał MALINOWSKI
240108 m. Sławków Katarzyna PRZYBYŁA
240108 m. Sławków Grzegorz MACIĄŻEK
240108 m. Sławków Barbara HEREJ
240108 m. Sławków Zbigniew ZYCH
321302 m. Sławno Włodzimierz ŚLEDŹ
321302 m. Sławno Karolina STĘPIEŃ
321302 m. Sławno Marzena ŁUŻYŃSKA
321302 m. Sławno Jarosław STARK
321302 m. Sławno Bożena KALLAUR
321302 m. Sławno Joanna IWKO
321302 m. Sławno Paweł KOPCZYŃSKI
321302 m. Sławno Marta STĘPIEŃ
321302 m. Sławno Bartosz BUKOWSKI
321302 m. Sławno Dominik MARGIELEWSKI
321302 m. Sławno Maciej MOTYL
321302 m. Sławno Marcin BOJARYN
321302 m. Sławno Adam POPRAWSKI
321302 m. Sławno Ewelina STACH
321302 m. Sławno Marcin PODOLSKI
302301 m. Słupca Elżbieta KAPTURSKA
302301 m. Słupca Lucyna GAWRYCH
302301 m. Słupca Mirosław MICZUGA
302301 m. Słupca Leon MACHOWIAK
302301 m. Słupca Barbara BISKUPSKA-SOBOLEWSKA
302301 m. Słupca Marcin PIETRZYKOWSKI
302301 m. Słupca Andrzej SZYMKOWIAK
302301 m. Słupca Piotr MARSZAŁEK
302301 m. Słupca Tadeusz MARKIEWICZ
302301 m. Słupca Andrzej STENCEL
302301 m. Słupca Krystian BARTCZAK
302301 m. Słupca Urszula GÓRCZYŃSKA
302301 m. Słupca Ewa CZAPLIŃSKA
302301 m. Słupca Józef GRACZYK
302301 m. Słupca Ryszard PILARSKI
226301 m. Słupsk Beata CHRZANOWSKA
226301 m. Słupsk Bogusław DOBKOWSKI
226301 m. Słupsk Anna MROWIŃSKA
226301 m. Słupsk Adam TREDER
226301 m. Słupsk Robert BIEDROŃ
226301 m. Słupsk Kazimierz CZYŻ
226301 m. Słupsk Wojciech GAJEWSKI
226301 m. Słupsk Paweł SZEWCZYK
226301 m. Słupsk Renata STEC
226301 m. Słupsk Tadeusz BOBROWSKI
226301 m. Słupsk Krystyna DANILECKA-WOJEWÓDZKA
226301 m. Słupsk Piotr SKOWROŃSKI
226301 m. Słupsk Kamil BIERKA
226301 m. Słupsk Wojciech LEWENSTAM
226301 m. Słupsk Jacek SZARAN
226301 m. Słupsk Paweł SKOWROŃSKI
226301 m. Słupsk Artur WISZNIEWSKI
226301 m. Słupsk Jan LANGE
226301 m. Słupsk Anna ROŻEK
226301 m. Słupsk Ryszard KRUK
226301 m. Słupsk Łukasz JAWORSKI
226301 m. Słupsk Andrzej OBECNY
226301 m. Słupsk Małgorzata LENART
142801 m. Sochaczew Adam KLOCH
142801 m. Sochaczew Andrzej KUŚMIREK
142801 m. Sochaczew Jolanta KULPA-SZCZEPANIAK
142801 m. Sochaczew Sylwester KACZMAREK
142801 m. Sochaczew Selena MAJCHER
142801 m. Sochaczew Krystyna DYBIEC
142801 m. Sochaczew Robert BŁASZCZYK
142801 m. Sochaczew Jacek KRZEMIŃSKI
142801 m. Sochaczew Arkadiusz KARAŚ
142801 m. Sochaczew Magdalena ZBOROWSKA
142801 m. Sochaczew Sylwester ZDZIESZYŃSKI
142801 m. Sochaczew Zofia DENISIEWICZ
142801 m. Sochaczew Alicja KORKOSZ
142801 m. Sochaczew Piotr PĘTLAK
142801 m. Sochaczew Sławomir DORYWALSKI
142801 m. Sochaczew Kamila GOŁASZEWSKA-KOTLARZ
142801 m. Sochaczew Teresa LUTYŃSKA
142801 m. Sochaczew Janusz BĄBAŁA
142801 m. Sochaczew Renata SOKOŁOWSKA
142801 m. Sochaczew Edward STASIAK
142801 m. Sochaczew Marcin CICHOCKI
142901 m. Sokołów Podlaski Krzysztof RYBAK
142901 m. Sokołów Podlaski Krystyna MATYSIAK
142901 m. Sokołów Podlaski Marek FLORCZUK
142901 m. Sokołów Podlaski Marek KRYSIAK
142901 m. Sokołów Podlaski Marek MATYSIAK
142901 m. Sokołów Podlaski Robert DOLIŃSKI
142901 m. Sokołów Podlaski Józef KALICKI
142901 m. Sokołów Podlaski Grzegorz PLICHTA
142901 m. Sokołów Podlaski Michał LIPIŃSKI
142901 m. Sokołów Podlaski Jan ROSOCHACKI
142901 m. Sokołów Podlaski Waldemar HARDEJ
142901 m. Sokołów Podlaski Jacek JACKOWSKI
142901 m. Sokołów Podlaski Zygmunt WYCECH
142901 m. Sokołów Podlaski Grażyna SKOWRONEK
142901 m. Sokołów Podlaski Damian STRZAŁA
226401 m. Sopot Jan KARASOWSKI
226401 m. Sopot Jacek KARNOWSKI
226401 m. Sopot Maria FILIPKOWSKA-WALCZUK
226401 m. Sopot Aleksandra GOSK
226401 m. Sopot Marcin STEFAŃSKI
226401 m. Sopot Grażyna CZAJKOWSKA
226401 m. Sopot Michał STRÓŻYK
226401 m. Sopot Wieczesław AUGUSTYNIAK
226401 m. Sopot Natalia POBŁOCKA
226401 m. Sopot Marcin SKWIERAWSKI
226401 m. Sopot Jerzy HALL
226401 m. Sopot Paweł PETKOWSKI
226401 m. Sopot Piotr BAGIŃSKI
226401 m. Sopot Tomasz LIPIŃSKI
226401 m. Sopot Piotr KURDZIEL
226401 m. Sopot Wojciech FUŁEK
226401 m. Sopot Bartosz ŁAPIŃSKI
226401 m. Sopot Anna ŁUKASIAK
226401 m. Sopot Lesław ORSKI
226401 m. Sopot Grzegorz WENDYKOWSKI
226401 m. Sopot Jarosław KEMPA
247501 m. Sosnowiec Ewa SZOTA
247501 m. Sosnowiec Bartosz GÓRSKI
247501 m. Sosnowiec Wojciech NITWINKO
247501 m. Sosnowiec Ryszard ŁUKAWSKI
247501 m. Sosnowiec Renata ZMARZLIŃSKA - KULIK
247501 m. Sosnowiec Arkadiusz CHĘCIŃSKI
247501 m. Sosnowiec Michał ZAJĄC
247501 m. Sosnowiec Michał KAŹMIERCZAK
247501 m. Sosnowiec Michał WCISŁO
247501 m. Sosnowiec Grażyna WELON
247501 m. Sosnowiec Grzegorz MENTEL
247501 m. Sosnowiec Wojciech KULAWIAK
247501 m. Sosnowiec Piotr OCIEPKA
247501 m. Sosnowiec Paweł WOJTUSIAK
247501 m. Sosnowiec Piotr DUDEK
247501 m. Sosnowiec Wanda OLKO
247501 m. Sosnowiec Damian ŻURAWSKI
247501 m. Sosnowiec Łukasz LITEWKA
247501 m. Sosnowiec Tadeusz SOKOŁOWSKI
247501 m. Sosnowiec Kamil WNUK
247501 m. Sosnowiec Mateusz BOCHENEK
247501 m. Sosnowiec Zbigniew BYSZEWSKI
247501 m. Sosnowiec Tomasz NIEDZIELA
247501 m. Sosnowiec Jacek DUDEK
247501 m. Sosnowiec Łukasz KRAWIEC
181801 m. Stalowa Wola Lucjusz NADBEREŻNY
181801 m. Stalowa Wola Łukasz DUREK
181801 m. Stalowa Wola Andrzej KOCHAN
181801 m. Stalowa Wola Ilona KACZMAREK
181801 m. Stalowa Wola Paweł MADEJ
181801 m. Stalowa Wola Renata BUTRYN
181801 m. Stalowa Wola Damian MARCZAK
181801 m. Stalowa Wola Stanisław SOBIERAJ
181801 m. Stalowa Wola Paulina MIŚKO
181801 m. Stalowa Wola Elżbieta KULPA
181801 m. Stalowa Wola Piotr RUT
181801 m. Stalowa Wola Andrzej SZYMONIK
181801 m. Stalowa Wola Jerzy AUGUSTYN
181801 m. Stalowa Wola Agata KRZEK
181801 m. Stalowa Wola Jan SIBIGA
181801 m. Stalowa Wola Mariusz BAJEK
181801 m. Stalowa Wola Dariusz PRZYTUŁA
181801 m. Stalowa Wola Leszek BRZEZIŃSKI
181801 m. Stalowa Wola Łukasz WARCHOŁ
181801 m. Stalowa Wola Lucjan MAŁEK
181801 m. Stalowa Wola Franciszek ZABOROWSKI
181801 m. Stalowa Wola Karolina PALEŃ
181801 m. Stalowa Wola Joanna GROBEL - PROSZOWSKA
261101 m. Starachowice Mariusz ZABORSKI
261101 m. Starachowice Włodzimierz ORKISZ
261101 m. Starachowice Michał WALENDZIK
261101 m. Starachowice Mirosław ADAMUS
261101 m. Starachowice Lidia NIEWCZAS
261101 m. Starachowice Dariusz LIPIEC
261101 m. Starachowice Bronisław PALUCH
261101 m. Starachowice Marcin SOWULA
261101 m. Starachowice Marek KAMIŃSKI
261101 m. Starachowice Jadwiga PIĄTEK
261101 m. Starachowice Marta ZIĘBA
261101 m. Starachowice Rafał LIPIEC
261101 m. Starachowice Krzysztof RÓŻYCKI
261101 m. Starachowice Mariusz KONARSKI
261101 m. Starachowice Monika RUTKOWSKA
261101 m. Starachowice Sylwester KWIECIEŃ
261101 m. Starachowice Monika NOWAK
261101 m. Starachowice Tomasz ANDRZEJEWSKI
261101 m. Starachowice Marek MATEREK
261101 m. Starachowice Jarosław NOWAK
261101 m. Starachowice Krzysztof ZUBA
321401 m. Stargard Monika KIELISZAK
321401 m. Stargard Ewa SOWA
321401 m. Stargard Michał BRYŁA
321401 m. Stargard Krzysztof PAKULSKI
321401 m. Stargard Marian PREISS
321401 m. Stargard Monika SZOTOWICZ
321401 m. Stargard Krzysztof KOZŁOWSKI
321401 m. Stargard Krystyna SMOLAREK
321401 m. Stargard Czesław KWIATKOWSKI
321401 m. Stargard Norbert ŚLIWA
321401 m. Stargard Monika GARSTKA
321401 m. Stargard Damian GRALAK
321401 m. Stargard Mariusz SMUGA
321401 m. Stargard Rafał ZAJĄC
321401 m. Stargard Stanisław BARTNICZAK
321401 m. Stargard Wanda NOWICKA
321401 m. Stargard Grzegorz FLAS
321401 m. Stargard Zdzisław WILK
321401 m. Stargard Wioleta SAWICKA
321401 m. Stargard Grzegorz RYBACZUK
321401 m. Stargard Joanna SULEJA
321401 m. Stargard Krzysztof KOWALCZYK
321401 m. Stargard Wojciech SEREDYŃSKI
221303 m. Starogard Gdański Zbigniew KOTLEWSKI
221303 m. Starogard Gdański Sebastian KUCHARCZYK
221303 m. Starogard Gdański Anna BENERT
221303 m. Starogard Gdański Wojciech PIELECKI
221303 m. Starogard Gdański Artur CYBULA
221303 m. Starogard Gdański Ryszard BRZYCKI
221303 m. Starogard Gdański Mieczysław PŁACZEK
221303 m. Starogard Gdański Marek JANKOWSKI
221303 m. Starogard Gdański Jan STRZELCZYK
221303 m. Starogard Gdański Kazimierz KONKEL
221303 m. Starogard Gdański Martyna ŁANGOWSKA - SIEMBIDA
221303 m. Starogard Gdański Marek KONKOLEWSKI
221303 m. Starogard Gdański Tomasz CYLKOWSKI
221303 m. Starogard Gdański Janusz STANKOWIAK
221303 m. Starogard Gdański Jarosław JANASZEK
221303 m. Starogard Gdański Brygida NOWACKA
221303 m. Starogard Gdański Sławomir RUŚNIAK
221303 m. Starogard Gdański Małgorzata GRZECZNOWSKA
221303 m. Starogard Gdański Dorota GLANERT
221303 m. Starogard Gdański Daniel OLSZEWSKI
221303 m. Starogard Gdański Anna GDANIEC
61102 m. Stoczek Łukowski Kinga MOREŃ
61102 m. Stoczek Łukowski Krzysztof ROSA
61102 m. Stoczek Łukowski Adrianna KACZOR
61102 m. Stoczek Łukowski Piotr BANY
61102 m. Stoczek Łukowski Radosław PISKORZ
61102 m. Stoczek Łukowski Andrzej WĄTROBA
61102 m. Stoczek Łukowski Danuta ŻEBROWSKA
61102 m. Stoczek Łukowski Janusz ROSA
61102 m. Stoczek Łukowski Krzysztof PAZURA
61102 m. Stoczek Łukowski Piotr ROSA
61102 m. Stoczek Łukowski Ewa MOKICKA
61102 m. Stoczek Łukowski Paweł FLIS
61102 m. Stoczek Łukowski Bogdan KANIA
61102 m. Stoczek Łukowski Zbigniew WIŚNIEWSKI
61102 m. Stoczek Łukowski Krzysztof SZCZEPAŃCZYK
121502 m. Sucha Beskidzka Adam LEŚNIAK
121502 m. Sucha Beskidzka Krystian KRZESZOWIAK
121502 m. Sucha Beskidzka Maria LENART
121502 m. Sucha Beskidzka Krzysztof SKRZYPEK
121502 m. Sucha Beskidzka Piotr WRÓBEL
121502 m. Sucha Beskidzka Jan SIWIEC
121502 m. Sucha Beskidzka Tadeusz POCHOPIEŃ
121502 m. Sucha Beskidzka Danuta KUKLA
121502 m. Sucha Beskidzka Tadeusz KOSMAN
121502 m. Sucha Beskidzka Mateusz SZKLARCZYK
121502 m. Sucha Beskidzka Maria KUŚ
121502 m. Sucha Beskidzka Małgorzata KULKA
121502 m. Sucha Beskidzka Bogusław ĆWIĘKAŁA
121502 m. Sucha Beskidzka Bogusława HUDZIAK
121502 m. Sucha Beskidzka Janusz SIWIEC
141215 m. Sulejówek Mateusz ELIASZ
141215 m. Sulejówek Wojciech KUCHARSKI
141215 m. Sulejówek Janusz CZARNOCKI
141215 m. Sulejówek Halina WYSOCKA
141215 m. Sulejówek Andrzej CHACHULSKI
141215 m. Sulejówek Jan WANKE
141215 m. Sulejówek Daniel DĄBROWSKI
141215 m. Sulejówek Jolanta ONISZK-PALACZ
141215 m. Sulejówek Paweł BIELIŃSKI
141215 m. Sulejówek Andrzej LIPKA
141215 m. Sulejówek Patrycja MUSIATOWICZ
141215 m. Sulejówek Dariusz GALIŃSKI
141215 m. Sulejówek Jacek ZIELIŃSKI
141215 m. Sulejówek Wojciech BRONISZ
141215 m. Sulejówek Aleksandra SZYMULEWICZ
301201 m. Sulmierzyce Agnieszka GIBASIEWICZ
301201 m. Sulmierzyce Ryszard NOWAK
301201 m. Sulmierzyce Adam KRENZ
301201 m. Sulmierzyce Agnieszka KALAK
301201 m. Sulmierzyce Karolina ZABOREK-KULAWSKA
301201 m. Sulmierzyce Krystyna IGNASZEWSKA
301201 m. Sulmierzyce Sonia MACHNIK
301201 m. Sulmierzyce Aneta KURZAWA
301201 m. Sulmierzyce Rafał OZGA
301201 m. Sulmierzyce Adam ORZESZYŃSKI
301201 m. Sulmierzyce Robert WIZNER
301201 m. Sulmierzyce Marcin PTAK
301201 m. Sulmierzyce Krzysztof PAULIŃSKI
301201 m. Sulmierzyce Roman SZCZESNOWSKI
301201 m. Sulmierzyce Kamil ŁOPUSZYŃSKI
206301 m. Suwałki Zdzisław KONCEWICZ
206301 m. Suwałki Jacek JUSZKIEWICZ
206301 m. Suwałki Ewa SIDOREK
206301 m. Suwałki Zbigniew DE-MEZER
206301 m. Suwałki Kamil KLIMEK
206301 m. Suwałki Sławomir SIECZKOWSKI
206301 m. Suwałki Jacek NIEDŹWIEDZKI
206301 m. Suwałki Bogdan BEZDZIECKI
206301 m. Suwałki Czesław RENKIEWICZ
206301 m. Suwałki Kamil LAURYN
206301 m. Suwałki Marek ZBOROWSKI-WEYCHMAN
206301 m. Suwałki Karol KORNELUK
206301 m. Suwałki Jarosław SCHABIEŃSKI
206301 m. Suwałki Jacek ROSZKOWSKI
206301 m. Suwałki Andrzej TUROWSKI
206301 m. Suwałki Sylwester CIMOCHOWSKI
206301 m. Suwałki Krystyna GWIAZDOWSKA
206301 m. Suwałki Tadeusz CZERWIECKI
206301 m. Suwałki Mariola KARPIŃSKA
206301 m. Suwałki Zdzisław PRZEŁOMIEC
206301 m. Suwałki Anna RUSZEWSKA
206301 m. Suwałki Adam OŁOWNIUK
206301 m. Suwałki Anna GAWLIŃSKA
22103 m. Szczawno-Zdrój Małgorzata ZBIREK
22103 m. Szczawno-Zdrój Józef KACZANOWSKI
22103 m. Szczawno-Zdrój Michał BRODA
22103 m. Szczawno-Zdrój Dorota WOŁOSZYN-PUSŁOWSKA
22103 m. Szczawno-Zdrój Janusz KOZŁOWICZ
22103 m. Szczawno-Zdrój Zenon DEC
22103 m. Szczawno-Zdrój Adam MOTYKA
22103 m. Szczawno-Zdrój Agnieszka PISARSKA
22103 m. Szczawno-Zdrój Urszula WÓJCIK
22103 m. Szczawno-Zdrój Agnieszka WILK
22103 m. Szczawno-Zdrój Adam JENNINGS
22103 m. Szczawno-Zdrój Violeta MOŁDA
22103 m. Szczawno-Zdrój Stanisława TOBIS-PAŃCZYSZYN
22103 m. Szczawno-Zdrój Edyta PANTOL
22103 m. Szczawno-Zdrój Tomasz KRUPA
326201 m. Szczecin Łukasz TYSZLER
326201 m. Szczecin Edyta ŁONGIEWSKA-WIJAS
326201 m. Szczecin Marcin BISKUPSKI
326201 m. Szczecin Stefania BIERNAT
326201 m. Szczecin Marek CHABIOR
326201 m. Szczecin Władysław DZIKOWSKI
326201 m. Szczecin Maciej SZYSZKO
326201 m. Szczecin Paweł BARTNIK
326201 m. Szczecin Urszula PAŃKA
326201 m. Szczecin Dominika JACKOWSKI
326201 m. Szczecin Robert STANKIEWICZ
326201 m. Szczecin Witold DĄBROWSKI
326201 m. Szczecin Krzysztof SOSKA
326201 m. Szczecin Michał WILKOCKI
326201 m. Szczecin Przemysław SŁOWIK
326201 m. Szczecin Maria HERCZYŃSKA
326201 m. Szczecin Marcin PAWLICKI
326201 m. Szczecin Agnieszka KURZAWA
326201 m. Szczecin Jolanta BALICKA
326201 m. Szczecin Bazyli BARAN
326201 m. Szczecin Grażyna ZIELIŃSKA
326201 m. Szczecin Patryk JASKULSKI
326201 m. Szczecin Bartłomiej SOCHAŃSKI
326201 m. Szczecin Maciej USSARZ
326201 m. Szczecin Michał PRZEPIERA
326201 m. Szczecin Jan POSŁUSZNY
326201 m. Szczecin Łukasz KADŁUBOWSKI
326201 m. Szczecin Leszek DUKLANOWSKI
326201 m. Szczecin Dariusz MATECKI
326201 m. Szczecin Piotr KRZYSTEK
326201 m. Szczecin Renata ŁAŻEWSKA
321501 m. Szczecinek Daniel RAK
321501 m. Szczecinek Marcin KASZEWSKI
321501 m. Szczecinek Ewa OGRODZIŃSKA
321501 m. Szczecinek Ryszard PAZOŁA
321501 m. Szczecinek Jerzy DUDŹ
321501 m. Szczecinek Janusz RAUTSZKO
321501 m. Szczecinek Grażyna KUSZMAR
321501 m. Szczecinek Krzysztof ZAWADA
321501 m. Szczecinek Paulina PECIAK-NAZAREWSKA
321501 m. Szczecinek Tomasz WÓJCIK
321501 m. Szczecinek Wiesław SUCHOWIEJKO
321501 m. Szczecinek Małgorzata BAŁA
321501 m. Szczecinek Katarzyna DUDŹ
321501 m. Szczecinek Szymon KIEDEL
321501 m. Szczecinek Andrzej GROBELNY
321501 m. Szczecinek Wojciech STYPA
321501 m. Szczecinek Marek OGRODZIŃSKI
321501 m. Szczecinek Jacek BRYNKIEWICZ
321501 m. Szczecinek Marek BOGDANOWICZ
321501 m. Szczecinek Joanna PAWŁOWICZ
321501 m. Szczecinek Małgorzata KUBIAK-HORNIATKO
240201 m. Szczyrk Agata PEZDEK
240201 m. Szczyrk Andrzej ŁACIAK
240201 m. Szczyrk Jerzy KWAPISZ
240201 m. Szczyrk Krzysztof NIKIEL
240201 m. Szczyrk Iwona FUŁAT
240201 m. Szczyrk Krystian HARAZIN
240201 m. Szczyrk Tomasz WĄTROBA
240201 m. Szczyrk Grażyna GURBA
240201 m. Szczyrk Jakub WALCZAK
240201 m. Szczyrk Leszek MARCINIAK
240201 m. Szczyrk Paweł ŻUR
240201 m. Szczyrk Borys MATLAK
240201 m. Szczyrk Marcin JAKUBIEC
240201 m. Szczyrk Bożena DZIEDZIC
240201 m. Szczyrk Danuta KUBASZEK
281701 m. Szczytno Tomasz ŻUCHOWSKI
281701 m. Szczytno Stefania CZERW
281701 m. Szczytno Zbigniew ORZOŁ
281701 m. Szczytno Artur TROCHIMOWICZ
281701 m. Szczytno Paweł MALEC
281701 m. Szczytno Teresa MOCZYDŁOWSKA
281701 m. Szczytno Paweł KRASSOWSKI
281701 m. Szczytno Tomasz ŁACHACZ
281701 m. Szczytno Sławomir STASZAK
281701 m. Szczytno Robert SIUDAK
281701 m. Szczytno Andrzej DZIUBAN
281701 m. Szczytno Agnieszka KOSAKOWSKA
281701 m. Szczytno Mariusz PARDO
281701 m. Szczytno Rafał KIERSIKOWSKI
281701 m. Szczytno Waldemar ZIMNY
281701 m. Szczytno Beata BOCZAR
281701 m. Szczytno Anna RYBIŃSKA
281701 m. Szczytno Arkadiusz MYŚLAK
281701 m. Szczytno Aleksandra KOBUS-DRĘŻEK
281701 m. Szczytno Piotr GREGORCZYK
281701 m. Szczytno Karol FURCZAK
20604 m. Szklarska Poręba Przemysław WIATER
20604 m. Szklarska Poręba Małgorzata FIODORÓW
20604 m. Szklarska Poręba Janusz LICHOCKI
20604 m. Szklarska Poręba Marcin MICHAŁKÓW
20604 m. Szklarska Poręba Paweł POPŁOŃSKI
20604 m. Szklarska Poręba Rafał WRÓBLEWSKI
20604 m. Szklarska Poręba Dorota MORAWSKA-ROMAŃCZUK
20604 m. Szklarska Poręba Krzysztof JAHN
20604 m. Szklarska Poręba Teresa ŻYWICKA
20604 m. Szklarska Poręba Radosław PRZYBYLSKI
20604 m. Szklarska Poręba Małgorzata DRUŻKOWSKA
20604 m. Szklarska Poręba Piotr KOZIOŁ
20604 m. Szklarska Poręba Sylwia CYBULSKA-PYCZAK
20604 m. Szklarska Poręba Marek LUDWICZAK
20604 m. Szklarska Poręba Mirosław HOCHÓŁ
21901 m. Świdnica Krzysztof GRUDZIŃSKI
21901 m. Świdnica Jacek DROBNY
21901 m. Świdnica Andrzej ORA
21901 m. Świdnica Marcin PALUSZEK
21901 m. Świdnica Danuta MORAŃSKA
21901 m. Świdnica Magdalena RUMIANCEW-WRÓBLEWSKA
21901 m. Świdnica Lech BOKSZCZANIN
21901 m. Świdnica Aldona STRUZIK
21901 m. Świdnica Ryszard MAKOWSKI
21901 m. Świdnica Zofia SKOWROŃSKA-WIŚNIEWSKA
21901 m. Świdnica Rafał FASUGA
21901 m. Świdnica Marcin WACH
21901 m. Świdnica Joanna GADZIŃSKA
21901 m. Świdnica Luiza NOWACZYŃSKA
21901 m. Świdnica Jan JAŚKOWIAK
21901 m. Świdnica Beata MOSKAL-SŁANIEWSKA
21901 m. Świdnica Wiesław ŻUREK
21901 m. Świdnica Władysław WOŁOSZ
21901 m. Świdnica Jan DZIĘCIELSKI
21901 m. Świdnica Albert GASZYŃSKI
21901 m. Świdnica Krzysztof LEWANDOWSKI
21901 m. Świdnica Lesław PODGÓRSKI
21901 m. Świdnica Mariusz KUC
61701 m. Świdnik Krzysztofa KAMIŃSKA
61701 m. Świdnik Magdalena SZABAŁA
61701 m. Świdnik Włodzimierz RADEK
61701 m. Świdnik Jerzy IRSAK
61701 m. Świdnik Kazimierz PATRZAŁA
61701 m. Świdnik Stanisław SKROK
61701 m. Świdnik Grzegorz DOROBA
61701 m. Świdnik Ireneusz SZUTKO
61701 m. Świdnik Roman KOZAK
61701 m. Świdnik Mirosław TARKOWSKI
61701 m. Świdnik Aleksander SUSKI
61701 m. Świdnik Robert SYRYJCZYK
61701 m. Świdnik Maciej KANTOR
61701 m. Świdnik Janusz KRÓLIK
61701 m. Świdnik Marcin MAGIER
61701 m. Świdnik Kazimierz BACHANEK
61701 m. Świdnik Waldemar BIAŁOWĄS
61701 m. Świdnik Mariusz WILK
61701 m. Świdnik Katarzyna DENIS
61701 m. Świdnik Andrzej KRUPA
61701 m. Świdnik Stanisław KUBINIEC
321601 m. Świdwin Jerzy KONAT
321601 m. Świdwin Łukasz PAŚK
321601 m. Świdwin Monika STĘPNIAK
321601 m. Świdwin Monika MAKOWSKA
321601 m. Świdwin Barbara BUJAK
321601 m. Świdwin Anna ZGLENICKA
321601 m. Świdwin Beata OCIEPA
321601 m. Świdwin Izabela MARKIEWICZ
321601 m. Świdwin Jacek SIWEK
321601 m. Świdwin Justyna KONDRACKA
321601 m. Świdwin Agnieszka PERSKIEWICZ
321601 m. Świdwin Krzysztof OLSZEWSKI
321601 m. Świdwin Wiesław GRZESIAK
321601 m. Świdwin Mirosław DEREŃ
321601 m. Świdwin Czesław GŁUCHOWSKI
21902 m. Świebodzice Łukasz KWADRANS
21902 m. Świebodzice Zofia MAREK
21902 m. Świebodzice Zdzisław PANTAL
21902 m. Świebodzice Ewa DZIWOSZ
21902 m. Świebodzice Paweł OZGA
21902 m. Świebodzice Grażyna BIENIADA
21902 m. Świebodzice Halina MĄDRA
21902 m. Świebodzice Sławomir ŁUKAWSKI
21902 m. Świebodzice Aneta DOBOSZ
21902 m. Świebodzice Marcin CICHOŃ
21902 m. Świebodzice Adam POFELSKI
21902 m. Świebodzice Marek GĄSIOR
21902 m. Świebodzice Krystian WOŁOSZYN
21902 m. Świebodzice Zbigniew OPALIŃSKI
21902 m. Świebodzice Jan KLEPIEC
21902 m. Świebodzice Sebastian BIAŁY
21902 m. Świebodzice Bogdan KOŻUCHOWICZ
21902 m. Świebodzice Jacek ŻYGŁOWICZ
21902 m. Świebodzice Mariusz SZAFRANIEC
21902 m. Świebodzice Tomasz CZEKAJ
21902 m. Świebodzice Janusz KOŚCIUKIEWICZ
21002 m. Świeradów-Zdrój Paweł LECH
21002 m. Świeradów-Zdrój Aleksandra KASPRZAK
21002 m. Świeradów-Zdrój Szczepan WOJSA
21002 m. Świeradów-Zdrój Janina CZAPLIŃSKA
21002 m. Świeradów-Zdrój Paweł MIKOŁAJCZAK
21002 m. Świeradów-Zdrój Michał BRUTKOWSKI
21002 m. Świeradów-Zdrój Anna TKACZYK
21002 m. Świeradów-Zdrój Kamila PYTLAKOWSKA
21002 m. Świeradów-Zdrój Mateusz SZUMLAS
21002 m. Świeradów-Zdrój Urszula ROMANOWICZ
21002 m. Świeradów-Zdrój Mirosław BOCK
21002 m. Świeradów-Zdrój Michał PODHORODECKI
21002 m. Świeradów-Zdrój Ewa ŚLIWIŃSKA
21002 m. Świeradów-Zdrój Urszula WYSZOMIRSKA
21002 m. Świeradów-Zdrój Marta WRÓBEL
247601 m. Świętochłowice Rafał ŁATAŚ
247601 m. Świętochłowice Henryk KUREK
247601 m. Świętochłowice Jadwiga GARBACIOK
247601 m. Świętochłowice Daniel BEGER
247601 m. Świętochłowice Marcin BAWEJ
247601 m. Świętochłowice Dorota WICHURA
247601 m. Świętochłowice Adam JANKOWIAK
247601 m. Świętochłowice Bartosz KARCZ
247601 m. Świętochłowice Urszula OWOC-KANIA
247601 m. Świętochłowice Artur PAWŁOWSKI
247601 m. Świętochłowice Rafał ŚWIERK
247601 m. Świętochłowice Tomasz GRUDNIOK
247601 m. Świętochłowice Gerda KRÓL
247601 m. Świętochłowice Bożena WOJCIECHOWSKA-ZBYLUT
247601 m. Świętochłowice Agnieszka BEGER
247601 m. Świętochłowice Mariusz KUBAS
247601 m. Świętochłowice Dawid KOSTEMPSKI
247601 m. Świętochłowice Zofia POGODA
247601 m. Świętochłowice Łukasz RESPONDEK
247601 m. Świętochłowice Zbigniew NOWAK
247601 m. Świętochłowice Dawid MALCHEREK
326301 m. Świnoujście Elżbieta JABŁOŃSKA
326301 m. Świnoujście Joanna AGATOWSKA
326301 m. Świnoujście Stanisław BARTKOWIAK
326301 m. Świnoujście Andrzej MROZEK
326301 m. Świnoujście Paweł SUJKA
326301 m. Świnoujście Marek NIEWIAROWSKI
326301 m. Świnoujście Dorota KONKOLEWSKA
326301 m. Świnoujście Wiesław GÓRECZNY
326301 m. Świnoujście Jan BOROWSKI
326301 m. Świnoujście Jarosław WŁODARCZYK
326301 m. Świnoujście Krzysztof SZPYTKO
326301 m. Świnoujście Jacek JURKIEWICZ
326301 m. Świnoujście Barbara MICHALSKA
326301 m. Świnoujście Janusz ŻMURKIEWICZ
326301 m. Świnoujście Leszek WAGA
326301 m. Świnoujście Ryszard TETERYCZ
326301 m. Świnoujście Agnieszka KACZMAREK
326301 m. Świnoujście Andrzej STASZYŃSKI
326301 m. Świnoujście Leon KOWALSKI
326301 m. Świnoujście Sławomir NOWICKI
326301 m. Świnoujście Sylwia MARSZAŁEK
186401 m. Tarnobrzeg Kamil KALINKA
186401 m. Tarnobrzeg Grzegorz KIEŁB
186401 m. Tarnobrzeg Włodzimierz TRYBUŁA
186401 m. Tarnobrzeg Dariusz BOŻEK
186401 m. Tarnobrzeg Leszek OGORZAŁEK
186401 m. Tarnobrzeg Marian CĄPAŁA
186401 m. Tarnobrzeg Bożena KAPUŚCIAK
186401 m. Tarnobrzeg Maciej ZIOBRO
186401 m. Tarnobrzeg Damian SZWAGIERCZAK
186401 m. Tarnobrzeg Artur KIPER
186401 m. Tarnobrzeg Anna PEKÁR
186401 m. Tarnobrzeg Łukasz NOWAK
186401 m. Tarnobrzeg Alfred MARTYNIAK
186401 m. Tarnobrzeg Monika ŁAGOWSKA-CEBULA
186401 m. Tarnobrzeg Cezary MIKRUT
186401 m. Tarnobrzeg Elżbieta MIERNIK-KRUKURKA
186401 m. Tarnobrzeg Marian ZIOŁO
186401 m. Tarnobrzeg Andrzej BIERNAT
186401 m. Tarnobrzeg Bogusław POTAŃSKI
186401 m. Tarnobrzeg Waldemar SZWEDO
186401 m. Tarnobrzeg Waldemar STĘPAK
241304 m. Tarnowskie Góry Jarosław ŚLEPACZUK
241304 m. Tarnowskie Góry Aleksandra KRÓL-SKOWRON
241304 m. Tarnowskie Góry Mirosław GRZĘDA
241304 m. Tarnowskie Góry Mirosław MATEJA
241304 m. Tarnowskie Góry Jolanta TUSZYŃSKA
241304 m. Tarnowskie Góry Robert MROZEK
241304 m. Tarnowskie Góry Dariusz WARDA
241304 m. Tarnowskie Góry Piotr SZCZĘSNY
241304 m. Tarnowskie Góry Janusz WOJEWODZIC
241304 m. Tarnowskie Góry Jan GĘBKA
241304 m. Tarnowskie Góry Mariusz KUPNY
241304 m. Tarnowskie Góry Arkadiusz CZECH
241304 m. Tarnowskie Góry Feliks KOWALSKI
241304 m. Tarnowskie Góry Stefan ZIENTKOWSKI
241304 m. Tarnowskie Góry Justyna KOSMAŁA
241304 m. Tarnowskie Góry Łukasz GARUS
241304 m. Tarnowskie Góry Janusz ŚNIETKA
241304 m. Tarnowskie Góry Andrzej KOMENDERSKI
241304 m. Tarnowskie Góry Marek PORADA
241304 m. Tarnowskie Góry Piotr SKRABACZEWSKI
241304 m. Tarnowskie Góry Franciszek NOWAK
241304 m. Tarnowskie Góry Beata PIEGZA
241304 m. Tarnowskie Góry Adrian WOLNIK
126301 m. Tarnów Robert WARDZAŁA
126301 m. Tarnów Kinga KLEPACKA
126301 m. Tarnów Kazimierz KOPROWSKI
126301 m. Tarnów Anna KRAKOWSKA
126301 m. Tarnów Angelika ŚWITALSKA
126301 m. Tarnów Tomasz OLSZÓWKA
126301 m. Tarnów Zbigniew KAJPUS
126301 m. Tarnów Sebastian STEPEK
126301 m. Tarnów Piotr WÓJCIK
126301 m. Tarnów Roman KORCZAK
126301 m. Tarnów Stanisław KLIMEK
126301 m. Tarnów Jakub KWAŚNY
126301 m. Tarnów Tadeusz ŻAK
126301 m. Tarnów Roman CIEPIELA
126301 m. Tarnów Marian WARDZAŁA
126301 m. Tarnów Marek CIESIELCZYK
126301 m. Tarnów Ryszard PAGACZ
126301 m. Tarnów Józef GANCARZ
126301 m. Tarnów Mirosław BIEDROŃ
126301 m. Tarnów Grażyna BARWACZ
126301 m. Tarnów Piotr AUGUSTYŃSKI
126301 m. Tarnów Krystyna MIERZEJEWSKA
126301 m. Tarnów Dawid SOLAK
126301 m. Tarnów Piotr SAK
126301 m. Tarnów Piotr GÓRNIKIEWICZ
221401 m. Tczew Iwona NITZA
221401 m. Tczew Józef CICHON
221401 m. Tczew Krzysztof MISIEWICZ
221401 m. Tczew Bożena CHYLICKA
221401 m. Tczew Michał CIESIELSKI
221401 m. Tczew Brygida GENCA
221401 m. Tczew Tadeusz DZWONKOWSKI
221401 m. Tczew Kazimierz MOKWA
221401 m. Tczew Tomasz TOBIAŃSKI
221401 m. Tczew Łukasz BRZĄDKOWSKI
221401 m. Tczew Wojciech BORZYSZKOWSKI
221401 m. Tczew Mieczysław MATYSIAK
221401 m. Tczew Ewa ZIÓŁEK - RADZISZEWSKA
221401 m. Tczew Mirosław POBŁOCKI
221401 m. Tczew Maciej SKIBEROWSKI
221401 m. Tczew Roman KUCHARSKI
221401 m. Tczew Piotr ANTCZAK
221401 m. Tczew Wojciech KORDA
221401 m. Tczew Zenon DREWA
221401 m. Tczew Gertruda PIERZYNOWSKA
221401 m. Tczew Kazimierz ICKIEWICZ
221401 m. Tczew Krystian CIEŚNIK
221401 m. Tczew Marcin KUSSOWSKI
60102 m. Terespol Ewa ZAJĄC
60102 m. Terespol Dorota SZPRYCHEL
60102 m. Terespol Jarosław TARASIUK
60102 m. Terespol Urszula ARTECKA
60102 m. Terespol Robert WIECZOREK
60102 m. Terespol Paweł JURKOWSKI
60102 m. Terespol Krzysztof WRÓBEL
60102 m. Terespol Krzysztof PROKOPIUK
60102 m. Terespol Andrzej KORBAL
60102 m. Terespol Andrzej ŁUKASIAK
60102 m. Terespol Barbara SAJ
60102 m. Terespol Justyna SOWA
60102 m. Terespol Tomasz STASZCZUK
60102 m. Terespol Waldemar WRÓBLEWSKI
60102 m. Terespol Dariusz HERLIKIEWICZ
61801 m. Tomaszów Lubelski Wiesław BUCZEK
61801 m. Tomaszów Lubelski Ryszard KSIĄŻEK
61801 m. Tomaszów Lubelski Jan LISIKIEWICZ
61801 m. Tomaszów Lubelski Mirosław FUS
61801 m. Tomaszów Lubelski Andrzej BEDNARZ
61801 m. Tomaszów Lubelski Zbigniew KUCZYŃSKI
61801 m. Tomaszów Lubelski Józef MAZUR
61801 m. Tomaszów Lubelski Ryszard KOPROWSKI
61801 m. Tomaszów Lubelski Halina STEFANIK
61801 m. Tomaszów Lubelski Sebastian KARPUL
61801 m. Tomaszów Lubelski Monika PIKUŁA
61801 m. Tomaszów Lubelski Romana KŁOCZKOWSKA
61801 m. Tomaszów Lubelski Andrzej GROMEK
61801 m. Tomaszów Lubelski Dariusz WITT
61801 m. Tomaszów Lubelski Ryszard SZCZEPANIUK
101601 m. Tomaszów Mazowiecki Piotr KUCHARSKI
101601 m. Tomaszów Mazowiecki Agnieszka WALASIK
101601 m. Tomaszów Mazowiecki Andrzej WODZIŃSKI
101601 m. Tomaszów Mazowiecki Zbigniew KAMIŃSKI
101601 m. Tomaszów Mazowiecki Marcin WITKO
101601 m. Tomaszów Mazowiecki Beata STAŃCZYK
101601 m. Tomaszów Mazowiecki Urszula SEREDYN
101601 m. Tomaszów Mazowiecki Konrad BOROWSKI
101601 m. Tomaszów Mazowiecki Barbara KLATKA
101601 m. Tomaszów Mazowiecki Michał KUCHARSKI
101601 m. Tomaszów Mazowiecki Piotr KRZYSZTOFIK
101601 m. Tomaszów Mazowiecki Zofia SZYMAŃSKA
101601 m. Tomaszów Mazowiecki Krzysztof KUCHTA
101601 m. Tomaszów Mazowiecki Tomasz WAWRO
101601 m. Tomaszów Mazowiecki Jarosław BATORSKI
101601 m. Tomaszów Mazowiecki Cezary KRAWCZYK
101601 m. Tomaszów Mazowiecki Adrian WITCZAK
101601 m. Tomaszów Mazowiecki Michał JODŁOWSKI
101601 m. Tomaszów Mazowiecki Marzanna POPŁAWSKA
101601 m. Tomaszów Mazowiecki Barbara GOŹDZIK
101601 m. Tomaszów Mazowiecki Elżbieta PRZEDBORA
101601 m. Tomaszów Mazowiecki Marcin RYBAK
101601 m. Tomaszów Mazowiecki Kazimierz BARAN
46301 m. Toruń Jakub HARTWICH
46301 m. Toruń Bartłomiej JÓŹWIAK
46301 m. Toruń Piotr LENKIEWICZ
46301 m. Toruń Michał JAKUBASZEK
46301 m. Toruń Wojciech KLABUN
46301 m. Toruń Michał ZALESKI
46301 m. Toruń Danuta ZAJĄC
46301 m. Toruń Margareta SKERSKA-ROMAN
46301 m. Toruń Paweł GULEWSKI
46301 m. Toruń Adrian MÓL
46301 m. Toruń Zbigniew FIDEREWICZ
46301 m. Toruń Kamila BESZCZYŃSKA
46301 m. Toruń Bartosz SZYMANSKI
46301 m. Toruń Michał RZYMYSZKIEWICZ
46301 m. Toruń Dariusz MĄDRZEJEWSKI
46301 m. Toruń Marcin CZYŻNIEWSKI
46301 m. Toruń Jacek KRZYŻANIAK
46301 m. Toruń Maciej KARCZEWSKI
46301 m. Toruń Krystyna ŻEJMO-WYSOCKA
46301 m. Toruń Łukasz WALKUSZ
46301 m. Toruń Maciej KRUŻEWSKI
46301 m. Toruń Zbigniew RASIELEWSKI
46301 m. Toruń Dagmara TUSZYŃSKA
46301 m. Toruń Jarosław BESZCZYŃSKI
46301 m. Toruń Jan ZĄBIK
302701 m. Turek Dariusz KAŁUŻNY
302701 m. Turek Dariusz JASAK
302701 m. Turek Marcin DERUCKI
302701 m. Turek Wojciech RYGIERT
302701 m. Turek Elżbieta NIESPODZIAŃSKA
302701 m. Turek Maryla STOLAREK
302701 m. Turek Karol SERAFIŃSKI
302701 m. Turek Andrzej PERLIŃSKI
302701 m. Turek Seweryn CHROSTEK
302701 m. Turek Henryk KACPRZAK
302701 m. Turek Jerzy PIONKE
302701 m. Turek Janina KOLĘDA
302701 m. Turek Mariola KADRZYŃSKA-SIWEK
302701 m. Turek Paweł BOROWSKI
302701 m. Turek Mariola PACZEŚNA
302701 m. Turek Paweł KWIATKOWSKI
302701 m. Turek Grzegorz WOJTCZAK
302701 m. Turek Norbert LAMENT
302701 m. Turek Ewa GRONCIK
302701 m. Turek Radosław IDZIKOWSKI
302701 m. Turek Maciej ANIOŁCZYK
247701 m. Tychy Józef TWARDZIK
247701 m. Tychy Anita SKAPCZYK
247701 m. Tychy Dariusz WENCEPEL
247701 m. Tychy Sławomir SOBOCIŃSKI
247701 m. Tychy Krzysztof KRÓL
247701 m. Tychy Wojciech CZARNOTA
247701 m. Tychy Grzegorz KOŁODZIEJCZYK
247701 m. Tychy Edyta DANIELCZYK
247701 m. Tychy Andrzej DZIUBA
247701 m. Tychy Lidia GAJDAS
247701 m. Tychy Rafał ŻELAZNY
247701 m. Tychy Marek GOŁOSZ
247701 m. Tychy Iwona OLEKSIAK
247701 m. Tychy Urszula PAŹDZIOREK-PAWLIK
247701 m. Tychy Mieczysław PODMOKŁY
247701 m. Tychy Grzegorz GWÓŹDŹ
247701 m. Tychy Jarosław HAJDUK
247701 m. Tychy Sławomir WRÓBEL
247701 m. Tychy Barbara KONIECZNA
247701 m. Tychy Krzysztof WOŹNIAK
247701 m. Tychy Maciej GRAMATYKA
247701 m. Tychy Andrzej KŚCIUCZYK
247701 m. Tychy Aleksandra WYSOCKA-SIEMBIGA
247701 m. Tychy Michał KASPERCZYK
247701 m. Tychy Patrycja KOSOWSKA-PAWŁOWICZ
221201 m. Ustka Lena IWAN-KUCIA
221201 m. Ustka Kamil CICHY
221201 m. Ustka Paweł BASIŃSKI
221201 m. Ustka Jacek MANISZEWSKI
221201 m. Ustka Radosław WIŚNIEWSKI
221201 m. Ustka Urszula PIETRASIEWICZ
221201 m. Ustka Piotr CEJROWSKI
221201 m. Ustka Elżbieta NADOLNA
221201 m. Ustka Grzegorz MALINOWSKI
221201 m. Ustka Zbigniew MARGOL
221201 m. Ustka Adriana CERKOWSKA-MARKIEWICZ
221201 m. Ustka Janusz ROSIŃSKI
221201 m. Ustka Przemysław NYCZ
221201 m. Ustka Krystyna GINTER
221201 m. Ustka Daniel KRÓL
240302 m. Ustroń Damian RYSZAWY
240302 m. Ustroń Roman SIWIEC
240302 m. Ustroń Paweł SZTEFEK
240302 m. Ustroń Jadwiga KRĘŻELOK
240302 m. Ustroń Aleksander PONIATOWSKI
240302 m. Ustroń Daria STANIEK
240302 m. Ustroń Mirosław SZUBA
240302 m. Ustroń Dariusz ŚLEZIONA
240302 m. Ustroń Artur KLUZ
240302 m. Ustroń Wincenty JANUS
240302 m. Ustroń Sławomir HARATYK
240302 m. Ustroń Bożena PIWOWAR
240302 m. Ustroń Piotr ROMAN
240302 m. Ustroń Jolanta HAZUKA
240302 m. Ustroń Marcin JANIK
26501 m. Wałbrzych Jerzy LANGER
26501 m. Wałbrzych Maria ROMAŃSKA
26501 m. Wałbrzych Piotr KRACZKOWSKI
26501 m. Wałbrzych Małgorzata WIŁKOMIRSKA
26501 m. Wałbrzych Rafał GLAPIŃSKI
26501 m. Wałbrzych Renata WIERZBICKA
26501 m. Wałbrzych Alina SZEŁEMEJ
26501 m. Wałbrzych Andrzej MIELCZAREK
26501 m. Wałbrzych Mariusz KALINOWSKI
26501 m. Wałbrzych Tadeusz MAZURKIEWICZ
26501 m. Wałbrzych Anna ADAMKIEWICZ
26501 m. Wałbrzych Krystyna OLANIN
26501 m. Wałbrzych Ryszard NOWAK
26501 m. Wałbrzych Marek DOLAT
26501 m. Wałbrzych Dariusz STAWOWY
26501 m. Wałbrzych Cezary KURIATA
26501 m. Wałbrzych Anatol SZPUR
26501 m. Wałbrzych Alicja ROSIAK
26501 m. Wałbrzych Jacek SZWAJGIER
26501 m. Wałbrzych Krzysztof KALINOWSKI
26501 m. Wałbrzych Beata MUCHA
26501 m. Wałbrzych Roman SZEŁEMEJ
26501 m. Wałbrzych Piotr KWIATKOWSKI
26501 m. Wałbrzych Marta TUMIDALSKA
26501 m. Wałbrzych Wiesław BIELAWSKI
321701 m. Wałcz Maciej ŻEBROWSKI
321701 m. Wałcz Anna KORZENIEWSKA
321701 m. Wałcz Bartosz ĆMIEL
321701 m. Wałcz Zdzisław RYDER
321701 m. Wałcz Jolanta WEGNER
321701 m. Wałcz Halina KUCH
321701 m. Wałcz Katarzyna WILCZYŃSKA
321701 m. Wałcz Piotr ROMANOWSKI
321701 m. Wałcz Maria MINKOWSKA
321701 m. Wałcz Anna OGONOWSKA
321701 m. Wałcz Kamila TROJANOWSKA
321701 m. Wałcz Magdalena ŚWIĄTKOWSKA
321701 m. Wałcz Krzysztof PIOTROWSKI
321701 m. Wałcz Tadeusz GNOJEWSKI
321701 m. Wałcz Paweł ŁAKOMY
321701 m. Wałcz Maciej GOSZCZYŃSKI
321701 m. Wałcz Marek GIŁKA
321701 m. Wałcz Andrzej KSEPKO
321701 m. Wałcz Bożena TEREFENKO
321701 m. Wałcz Bogusława TOWALEWSKA
321701 m. Wałcz Alfred MIKŁASZEWICZ
41701 m. Wąbrzeźno Aleksandra BASIKOWSKA
41701 m. Wąbrzeźno Beata WIŚNIEWSKA
41701 m. Wąbrzeźno Mateusz LEWAŃSKI
41701 m. Wąbrzeźno Anna FABRYKIEWICZ
41701 m. Wąbrzeźno Edward WIERAK
41701 m. Wąbrzeźno Marcin LEWICKI
41701 m. Wąbrzeźno Sebastian ISBRANDT
41701 m. Wąbrzeźno Sławomir JABŁOŃSKI
41701 m. Wąbrzeźno Małgorzata BIEWALD
41701 m. Wąbrzeźno Aleksander CZARNECKI
41701 m. Wąbrzeźno Robert ŻURAWSKI
41701 m. Wąbrzeźno Eleonora ORCZYKOWSKA
41701 m. Wąbrzeźno Iwona CIESIELSKA-DĄBROWSKA
41701 m. Wąbrzeźno Maciej MURAWSKI
41701 m. Wąbrzeźno Sebastian IGNASIAK
302801 m. Wągrowiec Andrzej REIS
302801 m. Wągrowiec Tomasz MAZUREK
302801 m. Wągrowiec Bogdan SMYKOWSKI
302801 m. Wągrowiec Dariusz BĄK
302801 m. Wągrowiec Danuta STRZELECKA-PURCZYŃSKA
302801 m. Wągrowiec Szymon FILUT
302801 m. Wągrowiec Piotr PAŁCZYŃSKI
302801 m. Wągrowiec Wiesława KADOW
302801 m. Wągrowiec Krzysztof POSZWA
302801 m. Wągrowiec Grzegorz KAMIŃSKI
302801 m. Wągrowiec Marek PIEKUTOWSKI
302801 m. Wągrowiec Natalia PAŁCZYŃSKA
302801 m. Wągrowiec Iwona MATUSZAK-ŁOSIŃSKA
302801 m. Wągrowiec Krzysztof BUCHOLC
302801 m. Wągrowiec Danuta KANIEWSKA
302801 m. Wągrowiec Jakub ZADROGA
302801 m. Wągrowiec Włodzimierz NAUMCZYK
302801 m. Wągrowiec Robert KOTECKI
302801 m. Wągrowiec Wiesław ZAJĄC
302801 m. Wągrowiec Ryszard ZYCH
302801 m. Wągrowiec Maciej PATELSKI
221503 m. Wejherowo Rafał SZLAS
221503 m. Wejherowo Marcin DREWA
221503 m. Wejherowo Krzysztof HILDEBRANDT
221503 m. Wejherowo Paweł FORMELA
221503 m. Wejherowo Dorota CHODUBSKA
221503 m. Wejherowo Jacek GAFKA
221503 m. Wejherowo Tomir PONKA
221503 m. Wejherowo Beata RUTKIEWICZ
221503 m. Wejherowo Czesław KUKOWSKI
221503 m. Wejherowo Mariusz ŁUPINA
221503 m. Wejherowo Wojciech WASIAKOWSKI
221503 m. Wejherowo Marek BUDNIK
221503 m. Wejherowo Piotr RESZKE
221503 m. Wejherowo Wojciech KOZŁOWSKI
221503 m. Wejherowo Piotr BOCHIŃSKI
221503 m. Wejherowo Teresa SKOWROŃSKA
221503 m. Wejherowo Tomasz GROTH
221503 m. Wejherowo Ryszard KANDZORA
221503 m. Wejherowo Leszek SZCZYPIOR
221503 m. Wejherowo Arkadiusz KRASZKIEWICZ
221503 m. Wejherowo Dariusz KREFT
143301 m. Węgrów Beata GASHI
143301 m. Węgrów Barbara SZYMAŃSKA
143301 m. Węgrów Jacek GIERS
143301 m. Węgrów Halina KOWALCZYK
143301 m. Węgrów Leszek PIOTROWSKI
143301 m. Węgrów Maciej ROBAK
143301 m. Węgrów Paweł MARCHELA
143301 m. Węgrów Andrzej GRABEK
143301 m. Węgrów Zofia PACZÓSKA
143301 m. Węgrów Tadeusz RYCZKOWSKI
143301 m. Węgrów Artur SKÓRA
143301 m. Węgrów Iwona REJMUZA
143301 m. Węgrów Jerzy SZCZĘŚNIAK
143301 m. Węgrów Jolanta ROGUSKA
143301 m. Węgrów Barbara JAKUBISIAK
240303 m. Wisła Piotr PINKAS
240303 m. Wisła Andrzej SZALBÓT
240303 m. Wisła Janusz PODŻORSKI
240303 m. Wisła Mirosław WÓJCIK
240303 m. Wisła Rafał SKURZOK
240303 m. Wisła Stanisław CIEŚLAR
240303 m. Wisła Roman CIEŚLAR
240303 m. Wisła Barbara KĘDZIOR
240303 m. Wisła Sławomir WANTULOK
240303 m. Wisła Piotr POLOK
240303 m. Wisła Tadeusz PILCH
240303 m. Wisła Jan SZALBOT
240303 m. Wisła Alicja PILCH
240303 m. Wisła Bronisław SZALBÓT
240303 m. Wisła Zdzisław PILCH
46401 m. Włocławek Ewa SZCZEPAŃSKA
46401 m. Włocławek Daniel TOBJASZ
46401 m. Włocławek Wanda MUSZALIK
46401 m. Włocławek Dariusz JAWORSKI
46401 m. Włocławek Andrzej GOŁĘBIESKI
46401 m. Włocławek Agnieszka WALCZAK
46401 m. Włocławek Joanna HOFMAN-KUPISZ
46401 m. Włocławek Krzysztof GRZĄDZIEL
46401 m. Włocławek Mariola GAWŁOWSKA
46401 m. Włocławek Janusz ZIÓŁKOWSKI
46401 m. Włocławek Katarzyna ZARĘBSKA
46401 m. Włocławek Piotr ZWOLIŃSKI
46401 m. Włocławek Piotr KOWAL
46401 m. Włocławek Krzysztof KOWALSKI
46401 m. Włocławek Józef MAZIERSKI
46401 m. Włocławek Krystian ŁUCZAK
46401 m. Włocławek Arkadiusz PIASECKI
46401 m. Włocławek Stanisław WAWRZONKOSKI
46401 m. Włocławek Janusz DĘBCZYŃSKI
46401 m. Włocławek Zbigniew LEWANDOWSKI
46401 m. Włocławek Barbara MORACZEWSKA
46401 m. Włocławek Krzysztof KUKUCKI
46401 m. Włocławek Jarosław HUPAŁO
46401 m. Włocławek Stanisław KRZEMIENIEWSKI
46401 m. Włocławek Jacek BUŁAWA
61901 m. Włodawa Andrzej BISKO
61901 m. Włodawa Mariusz CZUJ
61901 m. Włodawa Marek FLIS
61901 m. Włodawa Krzysztof JARZĄBEK
61901 m. Włodawa Krzysztof FLIS
61901 m. Włodawa Mirosława DYNKIEWICZ
61901 m. Włodawa Lucjan GĄSIOROWSKI
61901 m. Włodawa Joanna SZCZEPAŃSKA
61901 m. Włodawa Joanna URYNIUK
61901 m. Włodawa Łucja PAMULSKA
61901 m. Włodawa Anna MEGIEL
61901 m. Włodawa Hanna KORZENIEWSKA
61901 m. Włodawa Jerzy ŁAGODZIŃSKI
61901 m. Włodawa Renata KAPELKO
61901 m. Włodawa Janina KLIMCZUK
241504 m. Wodzisław Śląski Krystyna WARCOK
241504 m. Wodzisław Śląski Adam KRÓLICZEK
241504 m. Wodzisław Śląski Jakub ELSNER
241504 m. Wodzisław Śląski Eugeniusz CHŁAPEK
241504 m. Wodzisław Śląski Jan CZYŻAK
241504 m. Wodzisław Śląski Marian PLEWNIA
241504 m. Wodzisław Śląski Józef SZYMANIEC
241504 m. Wodzisław Śląski Mariusz BLAZY
241504 m. Wodzisław Śląski Eugeniusz OGRODNIK
241504 m. Wodzisław Śląski Izabela KALINOWSKA
241504 m. Wodzisław Śląski Roman KAPCIAK
241504 m. Wodzisław Śląski Dezyderiusz SZWAGRZAK
241504 m. Wodzisław Śląski Łukasz CHRZĄSZCZ
241504 m. Wodzisław Śląski Roman SZAMATOWICZ
241504 m. Wodzisław Śląski Ireneusz SKUPIEŃ
241504 m. Wodzisław Śląski Adrian JĘDRYKA
241504 m. Wodzisław Śląski Lidia PTAK
241504 m. Wodzisław Śląski Grażyna PIETYRA
241504 m. Wodzisław Śląski Stefan GRZYBACZ
241504 m. Wodzisław Śląski Jan GRABOWIECKI
241504 m. Wodzisław Śląski Czesław RYCHLIK
22601 m. Wojcieszów Krzysztof WINCZA
22601 m. Wojcieszów Izabela GARCARZ
22601 m. Wojcieszów Małgorzata HEN
22601 m. Wojcieszów Robert FIRLEJ
22601 m. Wojcieszów Marek BRATEK
22601 m. Wojcieszów Karolina LEWICKA
22601 m. Wojcieszów Irena GABRIEL
22601 m. Wojcieszów Wacław ŁUKA
22601 m. Wojcieszów Waldemar BECK
22601 m. Wojcieszów Tomasz SIKORSKI
22601 m. Wojcieszów Norbert BOROWSKI
22601 m. Wojcieszów Michał DUMICZ
22601 m. Wojcieszów Jadwiga ŚLIWA
22601 m. Wojcieszów Danuta BRZEZIEWSKA
22601 m. Wojcieszów Przemysław ROGAL
240103 m. Wojkowice Mariola CHMIELEWSKA
240103 m. Wojkowice Mateusz MANIA
240103 m. Wojkowice Ilona KUPCZAK
240103 m. Wojkowice Zdzisława ZAWADA
240103 m. Wojkowice Jacek KĘDZIERSKI
240103 m. Wojkowice Dariusz OSTRĘGA
240103 m. Wojkowice Lidia MUSIAŁ
240103 m. Wojkowice Grażyna NIEDBAŁA
240103 m. Wojkowice Stanisław SYJUT
240103 m. Wojkowice Maciej KLIMEK
240103 m. Wojkowice Andrzej SITKO
240103 m. Wojkowice Piotr KRYSTECKI
240103 m. Wojkowice Klaudia KOSMALSKA
240103 m. Wojkowice Barbara ROGALSKA
240103 m. Wojkowice Przemysław PAWEŁCZYK
26401 m. Wrocław Jacek SUTRYK
26401 m. Wrocław Agata GWADERA-URLEP
26401 m. Wrocław Jolanta NIEZGODZKA
26401 m. Wrocław Janusz CHUDZIK
26401 m. Wrocław Jerzy SKOCZYLAS
26401 m. Wrocław Dominik KŁOSOWSKI
26401 m. Wrocław Piotr UHLE
26401 m. Wrocław Marta KOZŁOWSKA
26401 m. Wrocław Piotr MARYŃSKI
26401 m. Wrocław Tomasz MOTYKA
26401 m. Wrocław Bohdan ANISZCZYK
26401 m. Wrocław Jarosław CHARŁAMPOWICZ
26401 m. Wrocław Agnieszka RYBCZAK
26401 m. Wrocław Mirosław LACH
26401 m. Wrocław Robert GRZECHNIK
26401 m. Wrocław Jarosław KRAUZE
26401 m. Wrocław Sebastian LORENC
26401 m. Wrocław Dorota GALANT
26401 m. Wrocław Michał MŁYŃCZAK
26401 m. Wrocław Andrzej KILIJANEK
26401 m. Wrocław Bartłomiej CIĄŻYŃSKI
26401 m. Wrocław Tadeusz GRABAREK
26401 m. Wrocław Renata GRANOWSKA
26401 m. Wrocław Dariusz PIWOŃSKI
26401 m. Wrocław Michał PIECHEL
26401 m. Wrocław Czesław CYRUL
26401 m. Wrocław Michał GÓRSKI
26401 m. Wrocław Paweł KARPIŃSKI
26401 m. Wrocław Maciej ZIELIŃSKI
26401 m. Wrocław Sergiusz KMIECIK
26401 m. Wrocław Łukasz OLBERT
26401 m. Wrocław Tomasz HANCZAREK
26401 m. Wrocław Ewa WOLAK
26401 m. Wrocław Magdalena RAZIK-TRZISZKA
26401 m. Wrocław Robert PIEŃKOWSKI
26401 m. Wrocław Michał KURCZEWSKI
26401 m. Wrocław Agnieszka KĘDZIERSKA
201301 m. Wysokie Mazowieckie Przemysław ALKOWSKI
201301 m. Wysokie Mazowieckie Katarzyna OGRODNIK
201301 m. Wysokie Mazowieckie Karol NOWICKI
201301 m. Wysokie Mazowieckie Wojciech MOCZYDŁOWSKI
201301 m. Wysokie Mazowieckie Bogdan MATUSZEWSKI
201301 m. Wysokie Mazowieckie Józef SOKOLIK
201301 m. Wysokie Mazowieckie Sławomir MIODUSZEWSKI
201301 m. Wysokie Mazowieckie Marek KAJUREK
201301 m. Wysokie Mazowieckie Andrzej KAMIANOWSKI
201301 m. Wysokie Mazowieckie Maciej JANIK
201301 m. Wysokie Mazowieckie Sylwia WASILEWSKA
201301 m. Wysokie Mazowieckie Lech JAMIOŁKOWSKI
201301 m. Wysokie Mazowieckie Katarzyna JAŃCZUK
201301 m. Wysokie Mazowieckie Adam BUCIŃSKI
201301 m. Wysokie Mazowieckie Damian PODBIELSKI
247801 m. Zabrze Tomasz OLICHWER
247801 m. Zabrze Grzegorz OLEJNICZAK
247801 m. Zabrze Alojzy CIEŚLA
247801 m. Zabrze Sebastian MARKISCH
247801 m. Zabrze Joachim WIENCHOR
247801 m. Zabrze Janusz BIENIEK
247801 m. Zabrze Marian RAU
247801 m. Zabrze Adam HARASIMOWICZ
247801 m. Zabrze Ferdynand REISS
247801 m. Zabrze Krzysztof LEWANDOWSKI
247801 m. Zabrze Łucja CHRZĘSTEK-BAR
247801 m. Zabrze Rafał GRYGIEL
247801 m. Zabrze Mariola OLICHWER
247801 m. Zabrze Przemysław JUROSZEK
247801 m. Zabrze Sebastian DZIĘBOWSKI
247801 m. Zabrze Adam ILEWSKI
247801 m. Zabrze Grzegorz TUREK
247801 m. Zabrze Małgorzata MAŃKA-SZULIK
247801 m. Zabrze Krystian JONECKO
247801 m. Zabrze Agnieszka RUPNIEWSKA
247801 m. Zabrze Urszula POTYKA
247801 m. Zabrze Borys BORÓWKA
247801 m. Zabrze Dariusz WALERJAŃSKI
247801 m. Zabrze Kamil ŻBIKOWSKI
247801 m. Zabrze Grzegorz LUBOWIECKI
121701 m. Zakopane Leszek DORULA
121701 m. Zakopane Wojciech TATAR
121701 m. Zakopane Maria ŁUKASZCZYK
121701 m. Zakopane Paweł STRĄCZEK
121701 m. Zakopane Stanisław MAJERCZYK
121701 m. Zakopane Wawrzyniec BYSTRZYCKI
121701 m. Zakopane Lucyna GALICA-JURECKA
121701 m. Zakopane Małgorzata TLAŁKA-DŁUGOSZ
121701 m. Zakopane Bartłomiej BRYJAK
121701 m. Zakopane Marek DONATOWICZ
121701 m. Zakopane Wojciech SOLIK
121701 m. Zakopane Agnieszka NOWAK-GĄSIENICA
121701 m. Zakopane Jan GLUC
121701 m. Zakopane Maciej GĄSIENICA-WALCZAK
121701 m. Zakopane Jerzy JĘDRYSIAK
121701 m. Zakopane Tymoteusz MRÓZ
121701 m. Zakopane Józef FIGIEL
121701 m. Zakopane Marcin SĘK
121701 m. Zakopane Grzegorz JÓŹKIEWICZ
121701 m. Zakopane Krzysztof WIŚNIOWSKI
121701 m. Zakopane Zbigniew SZCZERBA
201401 m. Zambrów Kamil KOWALCZYK
201401 m. Zambrów Anna TRUCHEL
201401 m. Zambrów Michał KLIMOWICZ
201401 m. Zambrów Zbigniew KULESZA
201401 m. Zambrów Wioletta WALASEK
201401 m. Zambrów Barbara LASZUK
201401 m. Zambrów Mariusz PRUSIŃSKI
201401 m. Zambrów Radosław BAŃKOWSKI
201401 m. Zambrów Zbigniew KORZENIOWSKI
201401 m. Zambrów Tomasz KOSEK
201401 m. Zambrów Ryszard KAŹMIERCZAK
201401 m. Zambrów Grażyna WYSZYŃSKA
201401 m. Zambrów Henryk RYKACZEWSKI
201401 m. Zambrów Bogdan ANDRZEJCZUK
201401 m. Zambrów Cezary WITKOWSKI
201401 m. Zambrów Łukasz MISZAK
201401 m. Zambrów Anna CHĘTNIK
201401 m. Zambrów Kazimierz DĄBROWSKI
201401 m. Zambrów Agnieszka OGÓRKOWSKA
201401 m. Zambrów Jacek OLSZEWSKI
201401 m. Zambrów Barbara REINKE
66401 m. Zamość Szczepan KITKA
66401 m. Zamość Jolanta FUGIEL
66401 m. Zamość Tadeusz LIZUT
66401 m. Zamość Jan MATWIEJCZUK
66401 m. Zamość Agnieszka KLIMCZUK
66401 m. Zamość Piotr BŁAŻEWICZ
66401 m. Zamość Monika ZAWIŚLAK
66401 m. Zamość Grzegorz PODGÓRSKI
66401 m. Zamość Krzysztof SOWA
66401 m. Zamość Rafał ZWOLAK
66401 m. Zamość Janusz KUPCZYK
66401 m. Zamość Marek WALEWANDER
66401 m. Zamość Adam PAWLIK
66401 m. Zamość Marek KUDELA
66401 m. Zamość Maria STRĘCIWILK-GOŚCICKA
66401 m. Zamość Sławomir ĆWIK
66401 m. Zamość Dariusz ZAGDAŃSKI
66401 m. Zamość Andrzej SZPATUŚKO
66401 m. Zamość Franciszek JOSIK
66401 m. Zamość Zdzisław WOJTAK
66401 m. Zamość Piotr MAŁYSZ
66401 m. Zamość Ireneusz GODZISZ
66401 m. Zamość Wiesław NOWAKOWSKI
22501 m. Zawidów Elżbieta WÓJCIK
22501 m. Zawidów Monika ROKICKA
22501 m. Zawidów Damian RYŻ
22501 m. Zawidów Mirosław PTAK
22501 m. Zawidów Rafał RYŻ
22501 m. Zawidów Andrzej PILARSKI
22501 m. Zawidów Grzegorz DRABKO
22501 m. Zawidów Anna BARTNIK
22501 m. Zawidów Danuta LACHOWICZ
22501 m. Zawidów Andrzej BOGDANOWICZ
22501 m. Zawidów Renata MARCINIAK
22501 m. Zawidów Kamil KOZŁOWSKI
22501 m. Zawidów Andrzej MAJEWSKI
22501 m. Zawidów Tomasz BEDNARZ
22501 m. Zawidów Jerzy STANKIEWICZ
241602 m. Zawiercie Paweł KAZIRÓD
241602 m. Zawiercie Dariusz KUREK
241602 m. Zawiercie Beata CHAWUŁA
241602 m. Zawiercie Mariusz GOLENIA
241602 m. Zawiercie Joanna JANIK-JAWORSKA
241602 m. Zawiercie Ryszard MACH
241602 m. Zawiercie Edyta GRZEBIELUCH
241602 m. Zawiercie Ewa MIĆKA
241602 m. Zawiercie Jerzy RADOSZ
241602 m. Zawiercie Martyna GAJOS
241602 m. Zawiercie Henryk MÓL
241602 m. Zawiercie Witold GRIM
241602 m. Zawiercie Łukasz KONARSKI
241602 m. Zawiercie Tomasz PACIA
241602 m. Zawiercie Elżbieta KORNOBIS - WIECZOREK
241602 m. Zawiercie Damian ŚWIDERSKI
241602 m. Zawiercie Michał MYSZKOWSKI
241602 m. Zawiercie Paulina PIETRAS
241602 m. Zawiercie Ryszard ZAMORA
241602 m. Zawiercie Justyna WESOŁOWSKA
241602 m. Zawiercie Przemysław TREPKA
143403 m. Ząbki Beata SKWIERCZYŃSKA-MIZERSKA
143403 m. Ząbki Jan KUROWICKI
143403 m. Ząbki Wojciech GUT
143403 m. Ząbki Olga KISIEL
143403 m. Ząbki Marcin KUBICKI
143403 m. Ząbki Sławomir NOWAK
143403 m. Ząbki Anna MIAZGA
143403 m. Ząbki Robert ŚWIĄTKIEWICZ
143403 m. Ząbki Zofia DĄBROWSKA
143403 m. Ząbki Łukasz UŚCIŃSKI
143403 m. Ząbki Tomasz SZYMCZAK
143403 m. Ząbki Edyta KALATA
143403 m. Ząbki Aleksandra WOJCIECHOWSKA
143403 m. Ząbki Grażyna SOBIERAJSKA
143403 m. Ząbki Artur WAŁACHOWSKI
143403 m. Ząbki Adam NIEWIADOMSKI
143403 m. Ząbki Olga OLEKSYN
143403 m. Ząbki Marzena TOTON
143403 m. Ząbki Małgorzata ZYŚK
143403 m. Ząbki Waldemar STACHERA
143403 m. Ząbki Wiktoria ŻUROBSKA
101901 m. Zduńska Wola Konrad POKORA
101901 m. Zduńska Wola Joanna JAROSŁAWSKA
101901 m. Zduńska Wola Marek LEWANDOWSKI
101901 m. Zduńska Wola Damian KUNERT
101901 m. Zduńska Wola Janusz PLAJZER
101901 m. Zduńska Wola Jacek KRATA
101901 m. Zduńska Wola Paweł SZEWCZYK
101901 m. Zduńska Wola Ewa MARSZAŁEK
101901 m. Zduńska Wola Mariusz KUBIAK
101901 m. Zduńska Wola Milena PIOTROWSKA
101901 m. Zduńska Wola Łukasz GOLDMAN
101901 m. Zduńska Wola Jakub TRENKNER
101901 m. Zduńska Wola Piotr PACELT
101901 m. Zduńska Wola Renata KOSIŃSKA-GRAF
101901 m. Zduńska Wola Łukasz GĘDEK
101901 m. Zduńska Wola Wojciech BLADOWSKI
101901 m. Zduńska Wola Joanna KUCHARSKA
101901 m. Zduńska Wola Tomasz SIEMIENKOWICZ
101901 m. Zduńska Wola Dariusz KUBIAK
101901 m. Zduńska Wola Roman KUBIŚ
101901 m. Zduńska Wola Dariusz KMIECIK
102003 m. Zgierz Przemysław JAGIELSKI
102003 m. Zgierz Alina ŁĘCKA-ANDRZEJEWSKA
102003 m. Zgierz Grzegorz LEŚNIEWICZ
102003 m. Zgierz Mieczysław WITCZAK
102003 m. Zgierz Beata ŚWIĄTCZAK
102003 m. Zgierz Jakub FILIPOWICZ
102003 m. Zgierz Krzysztof WĘŻYK
102003 m. Zgierz Marek HILIŃSKI
102003 m. Zgierz Justyna ZIELIŃSKA-MRÓZ
102003 m. Zgierz Dominika ANTCZAK
102003 m. Zgierz Andrzej MIĘSOK
102003 m. Zgierz Przemysław STANISZEWSKI
102003 m. Zgierz Łukasz WRÓBLEWSKI
102003 m. Zgierz Piotr MATUSZEWSKI
102003 m. Zgierz Józef DZIEMDZIELA
102003 m. Zgierz Andrzej PIŁACIK
102003 m. Zgierz Grzegorz MACIŃSKI
102003 m. Zgierz Aleksander FRACH
102003 m. Zgierz Krzysztof KARASIŃSKI
102003 m. Zgierz Elżbieta GACA
102003 m. Zgierz Agata GRZELAK-MAKOWCZYŃSKA
102003 m. Zgierz Marek SENCEREK
102003 m. Zgierz Elżbieta KRZEWINA
22502 m. Zgorzelec Aneta MAZUR
22502 m. Zgorzelec Agnieszka SKONIECZKA
22502 m. Zgorzelec Rafał GRONICZ
22502 m. Zgorzelec Waldemar WOŹNIAK
22502 m. Zgorzelec Kazimierz WALOTKA
22502 m. Zgorzelec Anzelm JAŚKIEWICZ
22502 m. Zgorzelec Danuta MAZUREK
22502 m. Zgorzelec Dorota BARANOWSKA
22502 m. Zgorzelec Nikolaos RUSKETOS
22502 m. Zgorzelec Marek RUDZIŃSKI
22502 m. Zgorzelec Ludwik HŁADKI
22502 m. Zgorzelec Dorota CHITRUŃ
22502 m. Zgorzelec Mateusz SZCZERBATY
22502 m. Zgorzelec Jerzy CYBURT
22502 m. Zgorzelec Marian KAŁUŻA
22502 m. Zgorzelec Ewa MOTYKA
22502 m. Zgorzelec Teresa SZPAK
22502 m. Zgorzelec Katarzyna MURMYŁO
22502 m. Zgorzelec Ryszard DROSZCZ
22502 m. Zgorzelec Tomasz GÓRAL
22502 m. Zgorzelec Marcin FILOZOF
86201 m. Zielona Góra Marcin PABIEROWSKI
86201 m. Zielona Góra Janusz REWERS
86201 m. Zielona Góra Piotr BARCZAK
86201 m. Zielona Góra Andrzej BOCHEŃSKI
86201 m. Zielona Góra Robert GÓRSKI
86201 m. Zielona Góra Adam URBANIAK
86201 m. Zielona Góra Tomasz NESTEROWICZ
86201 m. Zielona Góra Bożena RONOWICZ
86201 m. Zielona Góra Paweł WYSOCKI
86201 m. Zielona Góra Grzegorz HRYNIEWICZ
86201 m. Zielona Góra Mariusz ROSIK
86201 m. Zielona Góra Dariusz LEGUTOWSKI
86201 m. Zielona Góra Marek BUDNIAK
86201 m. Zielona Góra Tomasz SROCZYŃSKI
86201 m. Zielona Góra Wiesław KUCHTA
86201 m. Zielona Góra Sławomir KOTYLAK
86201 m. Zielona Góra Jacek BUDZIŃSKI
86201 m. Zielona Góra Janusz KUBICKI
86201 m. Zielona Góra Filip GRYKO
86201 m. Zielona Góra Zbigniew BINEK
86201 m. Zielona Góra Krzysztof MACHALICA
86201 m. Zielona Góra Eleonora SZYMKOWIAK
86201 m. Zielona Góra Anita KUCHARSKA-DZIEDZIC
86201 m. Zielona Góra Andrzej BRACHMAŃSKI
86201 m. Zielona Góra Rafał KASZA
143404 m. Zielonka Jadwiga WÓJCIK
143404 m. Zielonka Renata OCHOCIŃSKA
143404 m. Zielonka Anna ABRAMCZYK
143404 m. Zielonka Ewa KOSIŃSKA
143404 m. Zielonka Tomasz WOŁUJEWICZ
143404 m. Zielonka Andrzej GRODZKI
143404 m. Zielonka Łukasz JAGLIŃSKI
143404 m. Zielonka Sebastian SŁOWIK
143404 m. Zielonka Joanna NICOLE -URBANOWICZ
143404 m. Zielonka Piotr PIETRUSZKA
143404 m. Zielonka Sławomir MOCZARSKI
143404 m. Zielonka Eryk RADZISZEWSKI
143404 m. Zielonka Tomasz PIELOSZCZYK
143404 m. Zielonka Gabriela WIŚNIEWSKA
143404 m. Zielonka Tadeusz SZKLARSKI
22602 m. Złotoryja Adam BARTNICKI
22602 m. Złotoryja Grzegorz ŁOŚ
22602 m. Złotoryja Waldemar WILCZYŃSKI
22602 m. Złotoryja Agnieszka ZAWIŚLAK
22602 m. Złotoryja Ewa MIARA
22602 m. Złotoryja Józef BANASZEK
22602 m. Złotoryja Barbara LISTWAN
22602 m. Złotoryja Leszek ANTONOWICZ
22602 m. Złotoryja Stanisław PAZERA
22602 m. Złotoryja Barbara ZWIERZYŃSKA-DOSKOCZ
22602 m. Złotoryja Paweł MACIEJEWSKI
22602 m. Złotoryja Marcin GAGATEK
22602 m. Złotoryja Dariusz SPYCHAŁA
22602 m. Złotoryja Eugeniusz POŻAR
22602 m. Złotoryja Paweł OKRĘGLICKI
303101 m. Złotów Mariola WEGNER
303101 m. Złotów Stanisław WOJTUŃ
303101 m. Złotów Henryk GOLLA
303101 m. Złotów Grzegorz KOLERA
303101 m. Złotów Janusz JUSTYNA
303101 m. Złotów Agnieszka JĘSIEK-BARABASZ
303101 m. Złotów Jakub PIENIĄŻKOWSKI
303101 m. Złotów Krzysztof ŻELICHOWSKI
303101 m. Złotów Zygmunt MUZIOŁ
303101 m. Złotów Łukasz PIOSIK
303101 m. Złotów Aldona CHAMARCZUK
303101 m. Złotów Krzysztof KORONKIEWICZ
303101 m. Złotów Roman GŁYŻEWSKI
303101 m. Złotów Stanisław WEŁNIAK
303101 m. Złotów Maciej ZAJĄC
81002 m. Żagań Grzegorz KUŹNIAR
81002 m. Żagań Tomasz NOWAK
81002 m. Żagań Tomasz MACIEJAK
81002 m. Żagań Adam MATWIJÓW
81002 m. Żagań Piotr WĘGLIK
81002 m. Żagań Krzysztof SIEŃKO
81002 m. Żagań Małgorzata KLOREK
81002 m. Żagań Dariusz JADACH
81002 m. Żagań Andrzej KATARZYNIEC
81002 m. Żagań Piotr ŁOŚ
81002 m. Żagań Andrzej CHODAŃ
81002 m. Żagań Sebastian KULESZA
81002 m. Żagań Cyprian MASZLONG
81002 m. Żagań Henryk SIENKIEWICZ
81002 m. Żagań Daniel MARCHEWKA
81002 m. Żagań Krzysztof OMIELJAŃCZYK
81002 m. Żagań Wiesław BOCHENEK
81002 m. Żagań Stanisław KUCAB
81002 m. Żagań Danuta KOZŁOWSKA
81002 m. Żagań Tomasz KWARCIŃSKI
81002 m. Żagań Agnieszka ZIĘTEK-MUSZYŃSKA
81102 m. Żary Marcin GRUBIZNA
81102 m. Żary Joanna WERSTLER-WOJTASZEK
81102 m. Żary Arkadiusz LIS
81102 m. Żary Bogdan HADRYŚ
81102 m. Żary Łukasz MATYJASEK
81102 m. Żary Robert DZIADUL
81102 m. Żary Tadeusz PŁÓCIENNIK
81102 m. Żary Magdalena LENCZYK
81102 m. Żary Halina MAJERYK
81102 m. Żary Zbigniew ŻYCHOWSKI
81102 m. Żary Grzegorz CHMIELEWSKI
81102 m. Żary Anna SŁODKOWSKA
81102 m. Żary Lucyna GRZYBOWICZ
81102 m. Żary Adrian JAWORSKI
81102 m. Żary Aleksander SŁOWIKOWSKI
81102 m. Żary Dawid POLOK
81102 m. Żary Piotr CZERWIŃSKI
81102 m. Żary Jacek STROYNOWSKI
81102 m. Żary Edyta GAJDA
81102 m. Żary Marian POPŁAWSKI
81102 m. Żary Dominika REZLERSKA
247901 m. Żory Daniel WAWRZYCZEK
247901 m. Żory Krzysztof MENTLIK
247901 m. Żory Dawid ŚWIERCZEK
247901 m. Żory Anna NOWACKA
247901 m. Żory Piotr KOSZTYŁA
247901 m. Żory Arkadiusz KUŚ
247901 m. Żory Dariusz DOMAŃSKI
247901 m. Żory Piotr HUZAREWICZ
247901 m. Żory Anna GASZKA
247901 m. Żory Zbigniew KRÓWKA
247901 m. Żory Waldemar SOCHA
247901 m. Żory Jolanta HRYCAK
247901 m. Żory Jacek MIKETA
247901 m. Żory Grzegorz KSIĄŻEK
247901 m. Żory Jerzy MARCINIAK
247901 m. Żory Michał MIŁEK
247901 m. Żory Kamil OWCZAREK
247901 m. Żory Barbara FIEDOR
247901 m. Żory Krzysztof KUREK
247901 m. Żory Kazimierz DAJKA
247901 m. Żory Władysław ŁUKASIEWICZ
247901 m. Żory Wojciech MAROSZEK
247901 m. Żory Jadwiga KEMPNY
143801 m. Żyrardów Jerzy NAZIĘBŁO
143801 m. Żyrardów Anna KOZŁOWSKA
143801 m. Żyrardów Grażyna STEFAŃSKA
143801 m. Żyrardów Teresa LEFELT
143801 m. Żyrardów Ryszard MIRGOS
143801 m. Żyrardów Krzysztof SKROBISZ
143801 m. Żyrardów Arkadiusz SOWA
143801 m. Żyrardów Mateusz NALEJ
143801 m. Żyrardów Marek TRELIŃSKI
143801 m. Żyrardów Sylwester OSIŃSKI
143801 m. Żyrardów Robert LATEK
143801 m. Żyrardów Grzegorz OBŁĘKOWSKI
143801 m. Żyrardów Józef KAPUSTA
143801 m. Żyrardów Żaneta WESOŁOWSKA
143801 m. Żyrardów Lucjan CHRZANOWSKI
143801 m. Żyrardów Gabriela POLAŃSKA
143801 m. Żyrardów Arkadiusz RZEPECKI
143801 m. Żyrardów Jarosław GEJCYG
143801 m. Żyrardów Sławomir WARDZIAK
143801 m. Żyrardów Artur PIETRUSZEWSKI
143801 m. Żyrardów Elżbieta WROŃSKA
241701 m. Żywiec Bogusław BOGACZ
241701 m. Żywiec Tadeusz TRZOP
241701 m. Żywiec Antoni SZLAGOR
241701 m. Żywiec Robert BRĄCZEK
241701 m. Żywiec Paweł SZCZEPANIK
241701 m. Żywiec Andrzej WIDZYK
241701 m. Żywiec Leszek SZPILA
241701 m. Żywiec Krzysztof GREŃ
241701 m. Żywiec Piotr STASICA
241701 m. Żywiec Marian KASTELIK
241701 m. Żywiec Marcin WRÓBEL
241701 m. Żywiec Judyta LEŚKO
241701 m. Żywiec Grzegorz GLAS
241701 m. Żywiec Jarosław GOWIN
241701 m. Żywiec Mirosław FIGURA
241701 m. Żywiec Grzegorz GŁAZOWSKI
241701 m. Żywiec Edyta GOWIN
241701 m. Żywiec Marek CZUL
241701 m. Żywiec Krzysztof MARSZAŁEK
241701 m. Żywiec Mariusz FRUKACZ
241701 m. Żywiec Andrzej MACIEJOWSKI
260506 Słupia Konecka Teresa PUCHALSKA
260506 Słupia Konecka Władysław WÓJCIK
260506 Słupia Konecka Stanisław GUNERKA
260506 Słupia Konecka Jarosław KACZMAREK
260506 Słupia Konecka Wiesław SZYMAŃSKI
260506 Słupia Konecka Sławomir BARNIK
260506 Słupia Konecka Mirosław WILK
260506 Słupia Konecka Emilia KOŁODZIEJCZYK
260506 Słupia Konecka Stanisław KOMISARCZYK
260506 Słupia Konecka Piotr ZIĘCIK
260506 Słupia Konecka Zofia MŁYNARSKA
260506 Słupia Konecka Józef SKROBISZ
260506 Słupia Konecka Jarosław DOMARADZKI
260506 Słupia Konecka Mirosław GWÓŹDŹ
260506 Słupia Konecka Mariusz KOŁODZIEJCZYK
146501 Warszawa Ewa MALINOWSKA-GRUPIŃSKA
146501 Warszawa Jarosław KACZYŃSKI
146501 Warszawa Piotr ŻBIKOWSKI
146501 Warszawa Joanna STANISZKIS
146501 Warszawa Anna NEHREBECKA-BYCZEWSKA
146501 Warszawa Andrzej KROPIWNICKI
146501 Warszawa Filip FRĄCKOWIAK
146501 Warszawa Marek SZOLC
146501 Warszawa Paweł LECH
146501 Warszawa Dorota LUTOMIRSKA
146501 Warszawa Dariusz DZIEKANOWSKI
146501 Warszawa Monika JARUZELSKA
146501 Warszawa Sebastian KALETA
146501 Warszawa Dariusz LASOCKI
146501 Warszawa Jarosław SZOSTAKOWSKI
146501 Warszawa Paweł SAWICKI
146501 Warszawa Małgorzata ZAKRZEWSKA
146501 Warszawa Joanna WIŚNIEWSKA-NAJGEBAUER
146501 Warszawa Tadeusz ROSS
146501 Warszawa Jacek CIEŚLIKOWSKI
146501 Warszawa Patryk GÓRSKI
146501 Warszawa Tomasz SYBILSKI
146501 Warszawa Renata NIEWITECKA
146501 Warszawa Mariusz BUDZISZEWSKI
146501 Warszawa Olga SEMENIUK
146501 Warszawa Maciej BINKOWSKI
146501 Warszawa Piotr MAZUREK
146501 Warszawa Dorota ŁOBODA
146501 Warszawa Agnieszka WYRWAŁ
146501 Warszawa Kacper PIETRUSIŃSKI
146501 Warszawa Dariusz FIGURA
146501 Warszawa Tomasz HERBICH
146501 Warszawa Magdalena ROGUSKA
146501 Warszawa Anna AUKSEL-SEKUTOWICZ
146501 Warszawa Gabriela SZUSTEK
146501 Warszawa Agnieszka BOROWSKA
146501 Warszawa Jacek OZDOBA
146501 Warszawa Wiktor KLIMIUK
146501 Warszawa Sławomir POTAPOWICZ
146501 Warszawa Iwona WUJASTYK
146501 Warszawa Beata MICHALEC
146501 Warszawa Agnieszka JACZEWSKA-GOLIŃSKA
146501 Warszawa Joanna DYMOWSKA
146501 Warszawa Cezary JURKIEWICZ
146501 Warszawa Alicja ŻEBROWSKA
146501 Warszawa Oliwer KUBICKI
146501 Warszawa Aleksandra GAJEWSKA
146501 Warszawa Tomasz ŻYŁKA
146501 Warszawa Ewa JANCZAR
146501 Warszawa Iwona PAWŁOWSKA
146501 Warszawa Maciej WYSZYŃSKI
146501 Warszawa Michał SZPĄDROWSKI
146501 Warszawa Mariusz FRANKOWSKI
146501 Warszawa Maria ŁUKASZEWICZ
146501 Warszawa Aleksandra ŚNIEGOCKA-GOŹDZIK
146501 Warszawa Agata DIDUSZKO-ZYGLEWSKA
146501 Warszawa Justyna ZAJĄC
146501 Warszawa Błażej POBOŻY
146501 Warszawa Piotr MAZUREK
146501 Warszawa Monika SOBCZAK

TAGI:
 
KOMENTARZE: 0 PRZEJDŹ NA FORUM

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

 
newsletter

TAGI

PARTNERZY 


  Związek Gmin Wiejskich  

KONTAKT
Polska Agencja Prasowa SA
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (+48 22) 509 22 22
Faks: (+48 22) 509 22 34
REDAKCJA SERWISU SAMORZĄDOWEGO PAP
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (22) 509 29 25
Faks: (22) 509 23 72, (22) 509 22 20
e-mail: samorzad@pap.pl
e-mail klubowy: klub@pap.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
Rafał Szafrański
Tel.: (22) 509 27 03
Kom.: 722 202 428
r.szafranski@pap.pl
PAP Copyright © PAP SA 2013 .
Redakcja  |  O portalu  |  Licencje  |  Polityka Prywatności  |  v 1.4.25