facebook RSS # #

17.08.2019 20:16

Polska Agencja Prasowa Serwis Samorządowy
 
2018-11-05 14:36       aktualizacja: 2018-11-05 16:36       W PRZERWIE
  A A A

Nazwiska wszystkich 6244 radnych-elektów do rad powiatów

Jednostka terytorialna Imię Nazwisko
aleksandrowski Konstanty GRZEGÓRSKI
aleksandrowski Andrzej ŁOZICKI
aleksandrowski Małgorzata WDOWCZYK
aleksandrowski Jerzy DRAHEIM
aleksandrowski Mariola BANASZKIEWICZ
aleksandrowski Dariusz WOCHNA
aleksandrowski Renata GOLEC
aleksandrowski Sławomir MICHALAK
aleksandrowski Adam POTACZEK
aleksandrowski Lotfi MANSOUR
aleksandrowski Agata CEGLEWSKA
aleksandrowski Edyta STEFANIAK-MANSOUR
aleksandrowski Arkadiusz ŚWIĄTKOWSKI
aleksandrowski Maciej WŁOCH
aleksandrowski Arkadiusz GRALAK
aleksandrowski Magdalena KICIAK-KUCHARSKA
aleksandrowski Ewelina LEWANDOWSKA
augustowski Waldemar JEDLIŃSKI
augustowski Andrzej BUKOWSKI
augustowski Mieczysław SOBOLEWSKI
augustowski Tadeusz DRĄGIEWICZ
augustowski Dariusz SZKIŁĄDŹ
augustowski Marek DOBKOWSKI
augustowski Joanna LISEK
augustowski Andrzej MURSZTYN
augustowski Elżbieta PUCZYŁOWSKA
augustowski Jarosław SZLASZYŃSKI
augustowski Elżbieta PSZCZOŁA
augustowski Wojciech PROTASIEWICZ
augustowski Ireneusz SOKOŁOWSKI
augustowski Piotr RUSIECKI
augustowski Michał JERUĆ
augustowski Maciej KASZUBA
augustowski Michał KOTARSKI
bartoszycki Lech DARSKI
bartoszycki Ryszard ZDUNIUK
bartoszycki Władysław BOGDANOWICZ
bartoszycki Jerzy SZAREJKO
bartoszycki Jan NADOLNY
bartoszycki Mirosław FIGAT
bartoszycki Zbigniew PIETRZAK
bartoszycki Wiesław KURACH
bartoszycki Mirosław OLEJNIK
bartoszycki Zbigniew SZYSZKA
bartoszycki Robert PAJĄK
bartoszycki Grzegorz MUCHA
bartoszycki Ireneusz ROGOWSKI
bartoszycki Krzysztof ŁUSZCZYK
bartoszycki Bartłomiej CHILMANOWICZ
bartoszycki Marcin PRZYBYSZ
bartoszycki Marcin MATEJUNAS
bełchatowski Tadeusz DOBRZAŃSKI
bełchatowski Zofia SZUMIGAJ-GROCHOCKA
bełchatowski Adam BARYŁA
bełchatowski Marek CHRZANOWSKI
bełchatowski Lidia SZYMAŃSKA
bełchatowski Krzysztof GAJDA
bełchatowski Krzysztof RYBAK
bełchatowski Radosław HERUDZIŃSKI
bełchatowski Sławomir MALINOWSKI
bełchatowski Jacek ZATORSKI
bełchatowski Włodzimierz KULA
bełchatowski Renata SKALSKA
bełchatowski Jolanta PAWLIKOWSKA
bełchatowski Krzysztof JEWGIEJUK
bełchatowski Jacek BAKALARCZYK
bełchatowski Leszek MACIASZCZYK
bełchatowski Bogdan STOLARCZYK
bełchatowski Jarosław JANASZEWSKI
bełchatowski Waldemar WYCZACHOWSKI
bełchatowski Joanna GUC
bełchatowski Dorota PĘDZIWIATR
bełchatowski Marek JASIŃSKI
bełchatowski Małgorzata FILIPEK
będziński Włodzimierz TRZCIONKA
będziński Halina MENTEL
będziński Marian KOZIEŁ
będziński Jan MUCHA
będziński Zofia GAJDZIK
będziński Bożena ŁAPAJ
będziński Iwona SZALENIEC
będziński Dorota KOWALIK
będziński Jerzy GRAD
będziński Jan POWAŁKA
będziński Arkadiusz WATOŁA
będziński Mateusz DROŻDŻOWSKI
będziński Beata ZAWIŁA
będziński Marek RAJCA
będziński Cezary GARCZARCZYK
będziński Adam SZYDŁOWSKI
będziński Rafał KOCOT
będziński Katarzyna MACIEJEWSKA
będziński Rafał ADAMCZYK
będziński Anna PAWĘZOWSKA
będziński Agnieszka PRUSZOWSKA-MIKOŁAJCZAK
będziński Dariusz WALUSZCZYK
będziński Sebastian SZALENIEC
będziński Ewa BIEROŃSKA
będziński Monika PAWŁOWSKA-DYSZY
będziński Bartosz SMÓŁKA
będziński Angelika WĄTOR
bialski Tadeusz ŁAZOWSKI
bialski Czesław PIKACZ
bialski Marian TOMKOWICZ
bialski Czesława CARUK
bialski Marek UŚCIŃSKI
bialski Janusz SKÓLIMOWSKI
bialski Elżbieta IWANIUK
bialski Arkadiusz MAKSYMIUK
bialski Artur GRZYB
bialski Andrzej MIRONIUK
bialski Wojciech MITURA
bialski Mariusz KICZYŃSKI
bialski Tomasz BYLINA
bialski Marek SULIMA
bialski Mariusz FILIPIUK
bialski Mariusz ŁUKASZUK
bialski Radosław SEBASTIANIUK
bialski Tomasz ANDREJUK
bialski Paweł STEFANIUK
bialski Mateusz MAJEWSKI
bialski Łukasz JASZCZUK
bialski Emil BOGUCKI
bialski Daniel DRAGAN
białobrzeski Jacek RECZKO
białobrzeski Rafał SELIGA
białobrzeski Andrzej MATYSIAK
białobrzeski Leszek GAŁKOWSKI
białobrzeski Ryszard REGULSKI
białobrzeski Mieczysław DANIELEWICZ
białobrzeski Andrzej OZIĘBŁO
białobrzeski Renata WIELGUS
białobrzeski Mirosław SIURNIK
białobrzeski Ireneusz GUMOWSKI
białobrzeski Artur PASTUSZKA
białobrzeski Ewa GÓRZYŃSKA
białobrzeski Sylwester GAJDA
białobrzeski Sylwester KORGUL
białobrzeski Anna DUDKIEWICZ
białogardzki Andrzej SIWEK
białogardzki Jerzy ŻUK
białogardzki Bogusław STANCZEWSKI
białogardzki Kazimierz CHODYNKO
białogardzki Henryk BUDZYŁA
białogardzki Izabella STRZAŁKOWSKA
białogardzki Jan POŁUBOCZKO
białogardzki Marek ANUSZ
białogardzki Małgorzata STACHOWIAK
białogardzki Tomasz WALASEK
białogardzki Beata PAWLIK
białogardzki Tomasz HYNDA
białogardzki Robert MADEJSKI
białogardzki Eduard SZULC
białogardzki Piotr KOZICKI
białogardzki Adam BARTMAN
białogardzki Piotr PAKUSZTO
białostocki Jan KACZAN
białostocki Eugeniusz SIEMIENIUK
białostocki Zenon ŻUKOWSKI
białostocki Anna GRYCUK
białostocki Barbara GRABOWSKA
białostocki Roman CZEPE
białostocki Michał KOZŁOWSKI
białostocki Jan GRADKOWSKI
białostocki Zdzisław ŁUKASZEWICZ
białostocki Andrzej BABUL
białostocki Bogdan ZDANOWICZ
białostocki Henryk SUCHOCKI
białostocki Bożena NIENAŁTOWSKA
białostocki Wiesław DĄBROWSKI
białostocki Jadwiga PIOTROWSKA
białostocki Rafał ŁADA
białostocki Andrzej GĄSOWSKI
białostocki Elżbieta JAROSZUK
białostocki Bożena BIERYŁO
białostocki Sylwia RZĄCA
białostocki Maria BUSŁOWSKA
białostocki Mariusz GOŁASZEWSKI
białostocki Jolanta DEN
białostocki Jan PERKOWSKI
białostocki Paweł KONDRACKI
białostocki Sebastian PTASZYŃSKI
białostocki Adam BACKIEL
bielski Jan STANCLIK
bielski Bazyli LESZCZYŃSKI
bielski Zdzisław BYLOK
bielski Edward KUĆKA
bielski Józef MICHAŁOWSKI
bielski Jerzy KUBIK
bielski Janina JANICA-PIECHOTA
bielski Barbara ADAMSKA
bielski Adam ŁĘCZYCKI
bielski Zdzisław BADOWSKI
bielski Józef HERZYK
bielski Jan RADKIEWICZ
bielski Ewa KMIECIK-WRONOWICZ
bielski Grzegorz SZETYŃSKI
bielski Helena BYRDY-PRZYBYŁA
bielski Andrzej LESZCZYŃSKI
bielski Sławomir SNARSKI
bielski Zbigniew SZPAKOWSKI
bielski Zofia TYMIŃSKA
bielski Władysława GAŃCZARCZYK
bielski Andrzej PŁONKA
bielski Adam CAPUTA
bielski Józef ŚWIERCZEK
bielski Stanisław PIĘTA
bielski Walenty KORYCKI
bielski Mirosław BAŁŁO
bielski Jan BOROWSKI
bielski Mirosław GRECZKA
bielski Maria RYŻYK
bielski Dorota NIKIEL
bielski Krzysztof CHODOROWSKI
bielski Anatol WASILUK
bielski Piotr BOŻKO
bielski Jacek CZADER
bielski Grzegorz KOTOWICZ
bielski Artur RZEPECKI
bielski Grzegorz GABOR
bielski Jan NIEWIŃSKI
bielski Maciej BOBEL
bielski Adam GOŁĘBIECKI
bielski Grzegorz GAWĘDA
bielski Gabriela GRABKA-GRZECHYNIA
bielski Wojciech ZAWADA
bielski Łukasz PASIERBEK
bielski Marcin DZIKI
bielski Agata PUCHALSKA
bieruńsko-lędziński Helena MAGIERA-MOLENDOWSKA
bieruńsko-lędziński Jerzy MANTAJ
bieruńsko-lędziński Andrzej BARON
bieruńsko-lędziński Konrad MATEJA
bieruńsko-lędziński Czesław KŁYK
bieruńsko-lędziński Krystyna CUBER
bieruńsko-lędziński Bernard BEDNORZ
bieruńsko-lędziński Zofia DUDEK
bieruńsko-lędziński Kazimierz CHAJDAS
bieruńsko-lędziński Marek PIEKORZ
bieruńsko-lędziński Henryk KOMENDERA
bieruńsko-lędziński Anna KUBICA
bieruńsko-lędziński Sebastian MACIOŁ
bieruńsko-lędziński Agnieszka WYDERKA-DYJECIŃSKA
bieruńsko-lędziński Marek SPYRA
bieruńsko-lędziński Marcin KOSMA
bieruńsko-lędziński Marcin MAJER
bieszczadzki Krzysztof WNUK
bieszczadzki Marek BAJDA
bieszczadzki Zygmunt KRASOWSKI
bieszczadzki Mieczysław KAŹMIERCZYK
bieszczadzki Stanisław SOLARZ
bieszczadzki Jan JÓZEFCZYK
bieszczadzki Marek ANDRUCH
bieszczadzki Jacek ŁESZEGA
bieszczadzki Anita PIOTROWSKA
bieszczadzki Iwona HOLCMAN
bieszczadzki Wiesław SOWIŃSKI
bieszczadzki Anita SZYDEŁKO
bieszczadzki Wiesław TAJAK
bieszczadzki Teresa KRUPIŃSKA-ROSTOCKA
bieszczadzki Artur WOŹNY
biłgorajski Michał DEC
biłgorajski Ryszard PAPIERZ
biłgorajski Teresa NOWAK
biłgorajski Roman WARDACH
biłgorajski Marian KURZYNA
biłgorajski Kazimierz PATERAK
biłgorajski Stanisław ŁAGOŻNY
biłgorajski Mirosław TUJAK
biłgorajski Ewa MACIOCHA
biłgorajski Jerzy KRASOŃ
biłgorajski Henryk PASKA
biłgorajski Jolanta WAŻNA
biłgorajski Dariusz WOLANIN
biłgorajski Jan ŁEBKO
biłgorajski Beata STRZAŁKA
biłgorajski Józef BOROWIEC
biłgorajski Piotr MAJCHER
biłgorajski Jan MAŁYSZA
biłgorajski Jarosław LIPIEC
biłgorajski Marcin KULIG
biłgorajski Tomasz ROGALA
biłgorajski Michał FURLEPA
biłgorajski Andrzej SZARLIP
bocheński Bernadetta GĄSIOREK
bocheński Jerzy BŁONIARZ
bocheński Ludwik WĘGRZYN
bocheński Józef SŁONINA
bocheński Józef MROCZEK
bocheński Jerzy RACZYŃSKI
bocheński Wiesław KUKLA
bocheński Józef RADZIĘTA
bocheński Jerzy ŁACNY
bocheński Marek PATALITA
bocheński Dorota PALEJ-MALISZCZAK
bocheński Marek RUDNIK
bocheński Bogdan SZYMCZYK
bocheński Bernadetta BŁONIARZ
bocheński Piotr BARTYZEL
bocheński Paweł LEŚNIAK
bocheński Małgorzata BRZEGOWA
bocheński Adam KORTA
bocheński Rafał RUDKA
bocheński Michał GÓRA
bocheński Rafał SROKA
bocheński Beata MAKOWSKA
bocheński Mariusz ZAJĄC
bolesławiecki Karol STASIK
bolesławiecki Stanisław CHWOJNICKI
bolesławiecki Irena ZATYLNA
bolesławiecki Jadwiga BOBEK
bolesławiecki Stanisław ZMACZYŃSKI
bolesławiecki Władysław BAKALARZ
bolesławiecki Mirosław HORZEMPA
bolesławiecki Michał BOJANOWSKI
bolesławiecki Jan RUSS
bolesławiecki Waldemar KRYSZTOFIAK
bolesławiecki Ryszard KAWKA
bolesławiecki Ryszard KALUS
bolesławiecki Jan KOZAK
bolesławiecki Jacek ŁUCZKOWSKI
bolesławiecki Józef SKÓRA
bolesławiecki Tomasz MATYJEWICZ
bolesławiecki Tomasz GABRYSIAK
bolesławiecki Jarosław NENKIN
bolesławiecki Jolanta DEBERNA
bolesławiecki Barbara KUDUK
bolesławiecki Marcin STRÓŻYŃSKI
braniewski WŁADYSŁAW HRUSZKA
braniewski KRYSTYNA LEWAŃSKA
braniewski LESZEK DZIĄG
braniewski KAROL MOTYKA
braniewski WALDEMAR GRZYBOWSKI
braniewski KRZYSZTOF KOWALSKI
braniewski MAŁGORZATA WOJTAS
braniewski BOŻENA TURCZYN
braniewski MIROSŁAW KUDLIŃSKI
braniewski BOGDAN JARMOŁA
braniewski BOGDAN POCHODAJ
braniewski ARTUR MIECZANIEC
braniewski KATARZYNA MACIEJEWSKA
braniewski PAWEŁ KOZIOŁ
braniewski MICHAŁ MACHAŁA
braniewski ŁUKASZ KORNELUK
braniewski MATEUSZ SOBIESZCZUK
brodnicki Zdzisław KĘDZIA
brodnicki Ambroży MARCHLEWSKI
brodnicki Anna MAŁKIEWICZ
brodnicki Roman PYTLASIŃSKI
brodnicki Tomasz WYSOCKI
brodnicki Piotr BOIŃSKI
brodnicki Krzysztof JASIENIECKI
brodnicki Stanisław KOSAKOWSKI
brodnicki Mirosława KARPOWICZ
brodnicki Piotr GRĄŻAWSKI
brodnicki Mariusz WOJDYŁO
brodnicki Marek BUCHALSKI
brodnicki Piotr ŚLIWOWSKI
brodnicki Wojciech SZULC
brodnicki Małgorzata MIĘTKIEWICZ
brodnicki Małgorzata SMOCZYŃSKA
brodnicki Piotr BURKWICZ
brodnicki Arkadiusz ORŁOWSKI
brodnicki Piotr MAZUR
brzeski Mieczysław GRZYBEK
brzeski Cecylia ZDEBIK
brzeski Stanisław PACURA
brzeski Józef KACZAN
brzeski Klemens JAKUBOWSKI
brzeski Ryszard OŻÓG
brzeski Henryk ANIOŁ
brzeski Jan MUSIAŁ
brzeski Ewa CIERNIAK - LAMBERT
brzeski Maciej STEFAŃSKI
brzeski Stanisław JURASZ
brzeski Kazimierz BRZYK
brzeski Tomasz KOMARNICKI
brzeski Janusz SUZANOWICZ
brzeski Marta KULIG
brzeski Julia GOJ-BIRECKA
brzeski Tomasz RÓŻA
brzeski Tadeusz KANOWNIK
brzeski Janusz JAKUBÓW
brzeski Jacek FRANKOWSKI
brzeski Andrzej POTĘPA
brzeski Monika JUREK
brzeski Mariusz GROCHOWSKI
brzeski Marek ANTOSZ
brzeski Arkadiusz MAJEWSKI
brzeski Paweł PABIAN
brzeski Ewa SMOLIŃSKA
brzeski Jerzy WÓJCIK
brzeski Adam DZIASEK
brzeski Krzysztof PRZEPIÓRKA
brzeski Grzegorz MROZOWSKI
brzeski Maciej PODOBIŃSKI
brzeski Jacek MONKIEWICZ
brzeski Edyta CIEŚLA
brzeski Piotr MIKUŚ
brzeski Grzegorz GOŁĄB
brzeski Tomasz TRZASKA
brzeski Arletta KOSTRZEWA
brzeski Elżbieta KANIA
brzeski Łukasz PRZYBYŁO
brzeski Justyna WÓJTOWICZ-WODA
brzeski Zuzanna GAJEWSKA
brzeziński Ryszard ŚLIWKIEWICZ
brzeziński Krzysztof CZUŁNO
brzeziński Ewa NATKAŃSKA
brzeziński Tadeusz GENDEK
brzeziński Edmund KOTECKI
brzeziński Irena GRALEWSKA-JAGIEŁŁO
brzeziński Jan KRAKOWIAK
brzeziński Krzysztof ORŁOWSKI
brzeziński Krzysztof KOTYNIA
brzeziński Radzisław KAMIŃSKI
brzeziński Daniel NAWROCKI
brzeziński Renata KOBIERA
brzeziński Beata KACZMARSKA
brzeziński Krzysztof BOGDAŃSKI
brzeziński Bartłomiej LIPSKI
brzozowski Henryk KOZIK
brzozowski Zygmunt BŁAŻ
brzozowski Jan PILCH
brzozowski Ryszard WESOŁOWSKI
brzozowski Mieczysław BARĆ
brzozowski Zdzisław GŁADYSZ
brzozowski Wiesław MARCHEL
brzozowski Adam JAJKO
brzozowski Janusz DATA
brzozowski Stanisław CHROBAK
brzozowski Jerzy KUCZMA
brzozowski Dariusz KAMIŃSKI
brzozowski Marek CHĘĆ
brzozowski Stanisław SZAREK
brzozowski Jacek ADAMSKI
brzozowski Marek STYCZKIEWICZ
brzozowski Magdalena KORONA
brzozowski Grzegorz FLOREK
brzozowski Marek WACEK
buski Roman DUDA
buski Zbigniew ZIOŁO
buski Stanisław KRZAK
buski Piotr WĄSOWICZ
buski Jerzy KORDOS
buski Teresa KRUPSKA
buski Wiesław MARZEC
buski Bogusława MAJCHERCZAK
buski Tadeusz JEWIARZ
buski Jan BARTOSIK
buski Grzegorz JANKOWSKI
buski Stanisław KLIMCZAK
buski Jerzy KOLARZ
buski Ludomir LESZCZYŃSKI
buski Andrzej GĄDEK
buski Stanisław LOLO
buski Krzysztof WOJTAŚ
buski Tomasz MIERZWA
buski Krzysztof ELIASZ
bydgoski Roman GUŹDZIOŁ
bydgoski Tadeusz ZAMŁYŃSKI
bydgoski Marek STASZCZYK
bydgoski Andrzej SZMYTKA
bydgoski Anna CETNAROWSKA
bydgoski Zenon RYDELSKI
bydgoski Wojciech PORZYCH
bydgoski Elżbieta WYSOCKA
bydgoski Adam RYFA
bydgoski Romuald GÓRALCZYK
bydgoski Zbigniew ŁUCZAK
bydgoski Katarzyna KIRSTEIN-PIOTROWSKA
bydgoski Małgorzata WOJNOWSKA
bydgoski Małgorzata KAŹMIERCZAK
bydgoski Renata HARASZKIEWICZ
bydgoski Stanisław SZWAJCA
bydgoski Bashar AL-SHAER
bydgoski Piotr JAGIELSKI
bydgoski Iwona LICHOCKA
bydgoski Robert BARANOWSKI
bydgoski Anna JAKUBOWSKA
bydgoski Radosław KEMPINSKI
bydgoski Piotr KOZŁOWSKI
bytowski Roman ZABOROWSKI
bytowski Roman RAMION
bytowski Beata BIGDA-ŚWIĄTEK
bytowski Jerzy SZPAKOWSKI
bytowski Zbigniew KOSIŃSKI
bytowski Aleksander SZOPA
bytowski Piotr ZABOROWSKI
bytowski Leszek WASZKIEWICZ
bytowski Wojciech DUDA
bytowski Mirosław MASZLUCH
bytowski Marek GRYMBOWSKI
bytowski Krzysztof SŁAWSKI
bytowski Jacek ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI
bytowski Marian GOSPODAREK
bytowski Paweł BIERNACKI
bytowski Małgorzata STASIEWICZ
bytowski Daniel CHWARZYŃSKI
bytowski Tomasz ŁĄCKI
bytowski Sylwester OWŚNICKI
chełmiński Antoni ZIMON
chełmiński Jerzy CABAJ
chełmiński Barbara KONIECZNA
chełmiński Zdzisław GAMAŃSKI
chełmiński Małgorzata GIŻYŃSKA
chełmiński Halina CHRZANOWSKA
chełmiński Piotr SIĘBOR
chełmiński Violetta GRYSZAN
chełmiński Janusz BŁAŻEJEWICZ
chełmiński Dariusz ŚLIWIŃSKI
chełmiński Mariusz KRZEMIŃSKI
chełmiński Dariusz JACH
chełmiński Arkadiusz STEFANIAK
chełmiński Damian KOŁODZIEJEK
chełmiński Marcin PILARSKI
chełmiński Magdalena PUDŁO
chełmiński Paweł MARWITZ
chełmski Stefan SAKOWSKI
chełmski Bogusław KUDYBA
chełmski Lucyna SADO
chełmski Piotr DENISZCZUK
chełmski Andrzej DERLAK
chełmski Grażyna SZYKUŁA
chełmski Dorota ŁOSIEWICZ
chełmski Andrzej ZAJĄC
chełmski Jerzy KWIATKOWSKI
chełmski Agnieszka DĄBROWSKA
chełmski Ireneusz CZMUDA
chełmski Agata RADZIĘCIAK
chełmski Radosław RAKOWIECKI
chełmski Jarosław WÓJCICKI
chełmski Jarosław WALCZUK
chełmski Tomasz SZCZEPANIAK
chełmski Beata AUGUSTYNEK
chełmski Damian WIERAK
chełmski Paulina SUCHAŃ
chodzieski Stanisław TADEJ
chodzieski Roman CHMARA
chodzieski Remigiusz NOWAK
chodzieski Mirosław JURASZEK
chodzieski Franciszek WYRWA
chodzieski Waldemar STRACZYCKI
chodzieski Barbara KSYCKA
chodzieski Julian HERMASZCZUK
chodzieski Ewa BURZYŃSKA
chodzieski Kinga BUSZKIEWICZ
chodzieski Tomasz KACZUBA
chodzieski Dariusz RYBARCZYK
chodzieski Dariusz GAPIŃSKI
chodzieski Mariusz WITCZUK
chodzieski Michał SZEJNER
chodzieski Mateusz KROJENKA
chodzieski Adrian URBAŃSKI
chojnicki Stefania MAJEWSKA-KILKOWSKA
chojnicki Bożena STĘPIEŃ
chojnicki Stanisław SKAJA
chojnicki Jarosław SCHUMACHER
chojnicki Teresa KROPIDŁOWSKA
chojnicki Marek SZMAGLINSKI
chojnicki Jacek KLAJNA
chojnicki Aleksandra STASIŃSKA
chojnicki Eugeniusz WIRKUS
chojnicki Mirosława DALECKA
chojnicki Sławomir RZĄSKA
chojnicki Waldemar GOLIŃSKI
chojnicki Mariusz PALUCH
chojnicki Marek RODZEŃ
chojnicki Marek SZCZEPAŃSKI
chojnicki Mariusz POKRZYWINSKI
chojnicki Wojciech ROLBIECKI
chojnicki Robert SKÓRCZEWSKI
chojnicki Maciej JAKUBOWSKI
chojnicki Tomasz ORZŁOWSKI
chojnicki Mateusz ŁANGOWSKI
choszczeński Roman NASKRĘT
choszczeński Stanisław DYCHA
choszczeński Jan KUŹMIŃSKI
choszczeński Eugeniusz NYKIEL
choszczeński Bogumił GIBERT
choszczeński Małgorzata BUCHAJCZYK
choszczeński Bogdan KWIATKOWSKI
choszczeński Henryk OWCZAREK
choszczeński Bernarda DYBOWSKA
choszczeński Jerzy KOZUBSKI
choszczeński Andrzej KONOPELSKI
choszczeński Paweł SZUBER
choszczeński Wioletta KASZAK
choszczeński Stanisław RYDZ
choszczeński Magdalena SIEŃKO
choszczeński Wiesław ZALEWSKI
choszczeński Artur PATYK
chrzanowski ZOFIA GNIEWEK
chrzanowski Maria SIUDA
chrzanowski JANUSZ SZCZĘŚNIAK
chrzanowski Włodzimierz KORCZYŃSKI
chrzanowski ANDRZEJ ZIELIŃSKI
chrzanowski Antoni GAWRONEK
chrzanowski Andrzej JURA
chrzanowski Stanisław DUSZA
chrzanowski Piotr REMBIECHA
chrzanowski ANDRZEJ SAŁUGA
chrzanowski ANDRZEJ OLSZOWSKI
chrzanowski Paweł REJDYCH
chrzanowski JOLANTA ZUBIK
chrzanowski GRAŻYNA TROJANOWSKA
chrzanowski Ewa JĘDRYSIK
chrzanowski BOGDAN ŁABUZEK
chrzanowski Przemysław REJDYCH
chrzanowski MIROSŁAW LIPOWSKI
chrzanowski ADAM POTOCKI
chrzanowski MARCIN KASZUBA
chrzanowski Dominik GODYŃ
chrzanowski Leszek KUKLA
chrzanowski DAWID PIERZCHAŁA
chrzanowski Bartłomiej GĘBALA
chrzanowski MICHAŁ GAWROŃSKI
ciechanowski Sławomir MORAWSKI
ciechanowski Jan KALUSZKIEWICZ
ciechanowski Irena GAWARECKA
ciechanowski Jacek OGLĘCKI
ciechanowski Barbara KORNATOWSKA
ciechanowski Stefan ŻBIKOWSKI
ciechanowski Zenona BABICZ
ciechanowski Stanisław KĘSIK
ciechanowski Włodzimierz DRĄŻEK
ciechanowski Wiesław BALCERZAK
ciechanowski Jolanta TEKLIŃSKA
ciechanowski Wojciech RYKOWSKI
ciechanowski Zbigniew GUTOWSKI
ciechanowski Cezary CHODKOWSKI
ciechanowski Tadeusz WIECZOREK
ciechanowski Elżbieta KUMINIARCZYK
ciechanowski Grzegorz LISZEWSKI
ciechanowski Joanna POTOCKA-RAK
ciechanowski Adam KRZEMIŃSKI
ciechanowski Łukasz LEWANDOWSKI
ciechanowski Przemysław ZADROŻNY
cieszyński Adam KĘDZIERSKI
cieszyński Stanisław KUBICIUS
cieszyński Tadeusz MENDREK
cieszyński Janina ŻAGAN
cieszyński Anna SUCHANEK
cieszyński Bogdan FICEK
cieszyński Jerzy SIKORA
cieszyński Stanisław MALINA
cieszyński Jan POLOCZEK
cieszyński Stanisław MENDREK
cieszyński Mirosław STANIEK
cieszyński Danuta ŁABAJ
cieszyński Renata MICHNIK
cieszyński Florian SIKORA
cieszyński Kazimierz KAWULOK
cieszyński Monika WAŁACH-KACZMARZYK
cieszyński Mieczysław SZCZUREK
cieszyński Piotr RUCKI
cieszyński Beata MACURA
cieszyński Janusz KRÓL
cieszyński Grzegorz KONIECZNY
cieszyński Wojciech GRZEBIELEC
cieszyński Ireneusz SZARZEC
cieszyński Jerzy NOGOWCZYK
cieszyński Marcin ŚLĘK
cieszyński Janusz DZIEDZIC
cieszyński Grażyna KREHUT
cieszyński Janusz JUROSZEK
cieszyński Janusz HUDZIEC
czarnkowsko-trzcianecki Bogdan TOMASZEWSKI
czarnkowsko-trzcianecki Zbigniew PASZKO
czarnkowsko-trzcianecki Waldemar PAWŁOWSKI
czarnkowsko-trzcianecki Zygmunt JASIEWICZ
czarnkowsko-trzcianecki Ewa SUMIŃSKA
czarnkowsko-trzcianecki Zbigniew MAĆKOWIAK
czarnkowsko-trzcianecki Feliks ŁASZCZ
czarnkowsko-trzcianecki Wiesław MASZEWSKI
czarnkowsko-trzcianecki Jan PERTEK
czarnkowsko-trzcianecki Tadeusz TETERUS
czarnkowsko-trzcianecki Grzegorz BOGACZ
czarnkowsko-trzcianecki Janusz BIAŁOSKÓRSKI
czarnkowsko-trzcianecki Piotr WAŚKO
czarnkowsko-trzcianecki Włodzimierz IGNASIŃSKI
czarnkowsko-trzcianecki Izabela BOBIŃSKA
czarnkowsko-trzcianecki Zbigniew PIĄTEK
czarnkowsko-trzcianecki Sławomir KRYGER
czarnkowsko-trzcianecki Szymon ROJEWSKI
czarnkowsko-trzcianecki Janusz RAJEK
czarnkowsko-trzcianecki Krystian KAWCZYŃSKI
czarnkowsko-trzcianecki Sławomir BILIŃSKI
częstochowski Urszula CAŁUSIŃSKA
częstochowski Ignacy PALUTEK
częstochowski Mieczysław CHUDZIK
częstochowski Henryk KASIURA
częstochowski Marianna DZIURA
częstochowski Grzegorz DYNER
częstochowski Andrzej KUBAT
częstochowski Adam WOCHAL
częstochowski Krzysztof SMELA
częstochowski Jan MIARZYŃSKI
częstochowski Adam MARKOWSKI
częstochowski Elżbieta ŁĄGIEWKA
częstochowski Danuta TOMZA
częstochowski Andrzej GOLDSZTAJN
częstochowski Edyta WIERZBIŃSKA
częstochowski Robert KNYSAK
częstochowski Gwidon JELONEK
częstochowski Magdalena MACIĄŻKA
częstochowski Monika KOSIELAK
częstochowski Sebastian CIERPIAŁ
częstochowski Bożena LARA
częstochowski Adam JARUGA
częstochowski Adam MORZYK
częstochowski Katarzyna KAPICA
częstochowski Maciej JANOWSKI
człuchowski Wacław WOŁUJEWICZ
człuchowski Benedykt LIPSKI
człuchowski Maria KORDYKIEWICZ
człuchowski Bogdan BOJARSKI
człuchowski Aleksander GAPPA
człuchowski Jan ZIENIUK
człuchowski Bogumił POŁOM
człuchowski Waldemar KLIMEK
człuchowski Grażyna ŚLEDZIŃSKA
człuchowski Tadeusz LISOWSKI
człuchowski Grażyna HERBOWSKA
człuchowski Ryszard WÓJCIK
człuchowski Leszek WĄSIKOWSKI
człuchowski Janusz BYSTRON
człuchowski Kinga SCHLIEP-LANCEE
człuchowski Adam BONDARENKO
człuchowski Aleksandra MATUSZEWSKA-GOŁĘBIOWSKA
dąbrowski Stanisław POCZĄTEK
dąbrowski Stanisław RYCZEK
dąbrowski Bogdan BIGOS
dąbrowski Andrzej URBANIK
dąbrowski Marian SZAJOR
dąbrowski Tadeusz KWIATKOWSKI
dąbrowski Krzysztof BRYK
dąbrowski Barbara POBIEGŁO
dąbrowski Lesław WIECZOREK
dąbrowski Marek KOPIA
dąbrowski Jarosław BARTOŃ
dąbrowski Jan SIPIOR
dąbrowski Marta CHRABĄSZCZ
dąbrowski Andrzej GIZA
dąbrowski Kamil KWIATKOWSKI
dąbrowski Sebastian KĄDZIELAWA
dąbrowski Krzysztof KUPIEC
dębicki Anna MAZUR
dębicki Andrzej REGUŁA
dębicki Aleksander REGUŁA
dębicki Władysław BIELAWA
dębicki Marek JASKÓŁKA
dębicki Paweł ADAMEK
dębicki Andrzej WITEK
dębicki Bożena OSOCHA
dębicki Robert MAZUR
dębicki Lucyna SAMBORSKA
dębicki Sławomir ŁANUCHA
dębicki Anna GAWLIK
dębicki Piotr CHĘCIEK
dębicki Grzegorz STEC
dębicki Andrzej TRZECIAK
dębicki Łukasz PALUCH
dębicki Wojciech SZOT
dębicki Paweł JAROSZ
dębicki Ewelina KUŚ
dębicki Michał MAZIARKA
dębicki Krzysztof LIPCZYŃSKI
dębicki Mateusz PASEK
dębicki Daniel WÓJCIK
dębicki Tomasz LESIAK
dębicki Mateusz DOMARADZKI
drawski Genowefa POLAK
drawski Cyryl TURCZYK
drawski Stanisław CYBULA
drawski Marek TOBISZEWSKI
drawski Halina SAMEK
drawski Urszula PTAK
drawski Henryk SZRETA
drawski Zbigniew CHOŁUJ
drawski Zbigniew DUDOR
drawski Jacek KOZŁOWSKI
drawski Romuald KURZĄTKOWSKI
drawski Karol KORCZYŃSKI
drawski Grażyna BUCZEK
drawski Marek BANASZEK
drawski Barbara GŁOWACKA
drawski Mariusz NAGÓRSKI
drawski Marcin KRĘŻEL
działdowski Wiesław CIEŚLAK
działdowski Elżbieta WĘGLEWSKA
działdowski Roman GĄSIOROWSKI
działdowski Krzysztof WĘGLEWSKI
działdowski Krzysztof AURAST
działdowski Grzegorz KASZUBSKI
działdowski Marian JANICKI
działdowski Janusz KACZMAREK
działdowski Magdalena ANCZYKOWSKA
działdowski Paweł CIEŚLIŃSKI
działdowski Marian BRANDT
działdowski Paweł RUTKOWSKI
działdowski Michał STRUZIK
działdowski Jan SOKOŁOWSKI
działdowski Witold OSTROWSKI
działdowski Piotr OLSZEWSKI
działdowski Dariusz FREJNIK
działdowski Grażyna KAMIŃSKA
działdowski Paweł MOSTOWICZ
dzierżoniowski Marek PIORUN
dzierżoniowski Janusz CĄBER
dzierżoniowski Janusz GUZDEK
dzierżoniowski Wacław DZIENDZIEL
dzierżoniowski Janusz SZPOT
dzierżoniowski Grażyna KRÓL
dzierżoniowski Krzysztof BIELAWSKI
dzierżoniowski Jacek GRZEBIELUCH
dzierżoniowski Janusz MANIECKI
dzierżoniowski Robert CZAJKOWSKI
dzierżoniowski Grzegorz KOSOWSKI
dzierżoniowski Jolanta ZARZEKA
dzierżoniowski Adam DOMAGAŁA
dzierżoniowski Dariusz GORTYCH
dzierżoniowski Izabela PIWKO-ZADROŻNA
dzierżoniowski Małgorzata GREINER
dzierżoniowski Maciej ROJEK
dzierżoniowski Bernadetta SZCZYPKA
dzierżoniowski Andrzej BOLISĘGA
dzierżoniowski Tomasz MITRASZEWSKI
dzierżoniowski Marcin PIĘT
elbląski Ryszard WROŃSKI
elbląski Roman KOGUT
elbląski Maciej ROMANOWSKI
elbląski Genowefa KWOCZEK
elbląski Dariusz BARTON
elbląski Krystyna CHOJNACKA-BOROSIEWICZ
elbląski Zbigniew RUTKOWSKI
elbląski Elżbieta BICZAK
elbląski Lech POPIOŁEK
elbląski Ryszard ZAJĄC
elbląski Krzysztof GAGO
elbląski Jacek MATUKIEWICZ
elbląski Marek ZAMOJCIN
elbląski Robert BIELIŃSKI
elbląski Andrzej SIDOR
elbląski Dariusz PONICHTERA
elbląski Tomasz ROZENBAJGIER
ełcki Dorota CZEPUŁKOWSKA
ełcki Anna KOSSAKOWSKA
ełcki Anna IWASZKO
ełcki Krystyna CEGIEŁKA
ełcki Ryszard SKAWIŃSKI
ełcki Marek CHOJNOWSKI
ełcki Andrzej WISZOWATY
ełcki Leszek SOBCZAK
ełcki Krzysztof PIŁAT
ełcki Wioletta PACZKOWSKA
ełcki Krzysztof BRONAKOWSKI
ełcki Mariusz LASKOWSKI
ełcki Krystyna RUSIECKA
ełcki Karol MARCHEL
ełcki Robert DAWIDOWSKI
ełcki Agnieszka SKROCKA
ełcki Tomasz BARTNIK
ełcki Bogdan PRZYBOROWSKI
ełcki Joanna PORUCZNIK
ełcki Sebastian KOSIOREK
ełcki Łukasz PACHUCKI
garwoliński Teresa BĄK
garwoliński Józef TOMALA
garwoliński Waldemar TRZASKOWSKI
garwoliński Stefan GORA
garwoliński Jan TYWANEK
garwoliński Kazimierz SIONEK
garwoliński Marek CHCIAŁOWSKI
garwoliński Krzysztof OŚKA
garwoliński Mirosław PYRA
garwoliński Krzysztof ŁAPACZ
garwoliński Marta SERZYSKO
garwoliński Maciej KUROWSKI
garwoliński Agnieszka SADOWSKA-JANIEC
garwoliński Jacek WOŹNIAK
garwoliński Ewa KĘDZIOREK
garwoliński Dariusz OWCZARCZYK
garwoliński Marcin KOBUS
garwoliński Mirosław WALICKI
garwoliński Monika OCHNIO
garwoliński Urszula KOBIELUS
garwoliński Norbert WILBIK
garwoliński Michał JAWORSKI
garwoliński Marek ZIĘDALSKI
gdański Anna BURZYMSKA
gdański Józef SROKA
gdański Barbara BIEDRZYCKA
gdański Andrzej PASTUSZEK
gdański Stefan SKONIECZNY
gdański Bogdan DOMBROWSKI
gdański Marzena BIERNACKA
gdański Ireneusz LECH
gdański Marian CICHON
gdański Dorota BĄK
gdański Piotr OŁOWSKI
gdański Joanna GWIZDAŁA
gdański Zygmunt RZANIECKI
gdański Dariusz WRÓBEL
gdański Jarosław KARNATH
gdański Tomasz KEMPA
gdański Marcin WITTNER
gdański Michał TREMBACZ
gdański Izabela ADAMOWICZ
gdański Jarosław JUCHNIEWICZ
gdański Dariusz CZAIŃSKI
gdański Natalia BŁOŃSKA
gdański Dominik SZEFER
giżycki Marian LEMECHA
giżycki Józef KARPIŃSKI
giżycki Wacław STRAŻEWICZ
giżycki Jan KRYSIUK
giżycki Mirosław NOWAKOWSKI
giżycki Maria DOLECKA
giżycki Mirosław DRZAŻDŻEWSKI
giżycki Marian MIEŃKO
giżycki Beata KUROWICKA
giżycki Piotr KWIATEK
giżycki Jacek ŁOŻYŃSKI
giżycki Tomasz SZOSTKOWSKI
giżycki Elżbieta JANUSZKIEWICZ
giżycki Monika ŁĘPICKA-GIJ
giżycki Izabela SZOSTAK
giżycki Dorota TARARA
giżycki Mateusz SIEROŃSKI
gliwicki Stanisław RUDZKI
gliwicki Henryk HIBSZER
gliwicki Andrzej KUREK
gliwicki Ewa JURCZYGA
gliwicki Krystyna URBAŃSKA
gliwicki Eugeniusz LOSKA
gliwicki Andrzej HOSZ
gliwicki Jacek ZARZYCKI
gliwicki Waldemar DOMBEK
gliwicki Krzysztof STOLAREK
gliwicki Włodzimierz GWIŻDŻ
gliwicki Jolanta LEŚNIOWSKA
gliwicki Anna SMYL
gliwicki Teresa SZYMOŃSKA
gliwicki Tomasz KOWOL
gliwicki Jacek AWRAMIENKO
gliwicki Józef KRUCZEK
gliwicki Andrzej FREJNO
gliwicki Marek MARCISZ
gliwicki Mirosław MARCOL
gliwicki Dawid RAMS
gliwicki Adam SOBIERAJSKI
gliwicki Adam WOJTOWICZ
głogowski Ewa PAWLAK-OSOMAŃSKA
głogowski Ryszard ROKASZEWICZ
głogowski Mirosław STRZĘCIWILK
głogowski Zbigniew RYBKA
głogowski Marek GROFFIK
głogowski Andrzej KRZEMIEŃ
głogowski Krystyna JEMIOŁA
głogowski Danuta PŁONEK
głogowski Jeremi HOŁOWNIA
głogowski Beata SZYMAŃSKA
głogowski Ewa CZAIŃSKA
głogowski Agnieszka RAJCHEL
głogowski Jarosław DUDKOWIAK
głogowski Andrzej RADOMSKI
głogowski Radosław KOSMALSKI
głogowski Wojciech BORECKI
głogowski Karol SZCZEPANIAK
głogowski Agnieszka BADZIŃSKA
głogowski Marcin KUCHNICKI
głogowski Bartosz ŁAWROWSKI
głogowski Paweł DRANKIEWICZ
głubczycki Irena SAPA
głubczycki Jan JASION
głubczycki Benedykt POSPISZYL
głubczycki Józef KOZINA
głubczycki Wiesław BEDNARSKI
głubczycki Tadeusz KRUPA
głubczycki Marian PODKÓWKA
głubczycki Leszek BAC
głubczycki Maria FARASIEWICZ
głubczycki Radosław GORZKO
głubczycki Jerzy NASZKIEWICZ
głubczycki Piotr SOCZYŃSKI
głubczycki Bartosz RUDZIŃSKI
głubczycki Bogdan KULIK
głubczycki Anita JUCHNO
głubczycki Tomasz OGNISTY
głubczycki Artur CZECHOWICZ
gnieźnieński Telesfor GOŚCINIAK
gnieźnieński Ewa MĄDRA
gnieźnieński Jacek KOWALSKI
gnieźnieński Rajmund GĄSIOREK
gnieźnieński Stanisław SZCZEPAŃSKI
gnieźnieński Maciej ŁYKOWSKI
gnieźnieński Maria KOCOŃ
gnieźnieński Marian POKŁADECKI
gnieźnieński Beata TARCZYŃSKA
gnieźnieński Marek GOTOWAŁA
gnieźnieński Piotr GRUSZCZYŃSKI
gnieźnieński Radosław SOBKOWIAK
gnieźnieński Zbigniew BRĘKLEWICZ
gnieźnieński Jaromir DZIEL
gnieźnieński Danuta WINIARSKA
gnieźnieński Andrzej KWAPICH
gnieźnieński Mirosława LEWICKA
gnieźnieński Robert ANDRZEJEWSKI
gnieźnieński Dariusz PILAK
gnieźnieński Edward ZAŁĘSKI
gnieźnieński Dariusz IGLIŃSKI
gnieźnieński Leszek FIGAJ
gnieźnieński Natasza SZALATY
gnieźnieński Marcin MAKOHOŃSKI
gnieźnieński Jerzy BERLIK
gnieźnieński Rafał SKWERES
gnieźnieński Joanna ARNDT
goleniowski Sylwester GÓRZNY
goleniowski Kazimierz LEMBAS
goleniowski Czesław SIWEK
goleniowski Kazimierz ZIEMBA
goleniowski Teresa CHODYKO
goleniowski Krzysztof WASILUK
goleniowski Jolanta JARLACZYŃSKA
goleniowski Mariusz ZALEWSKI
goleniowski Barbara PAPUSZKA
goleniowski Witold KALECZYC
goleniowski Renata BREYER
goleniowski Tomasz STANISŁAWSKI
goleniowski Aneta KIJOWSKA-GACH
goleniowski Aneta WYSOSZYŃSKA
goleniowski Tomasz KULINICZ
goleniowski Beata BARYLUK-STARCZEWSKA
goleniowski Paweł GULBINOWICZ
goleniowski Bartłomiej LISIECKI
goleniowski Arkadiusz GUZIAK
golubsko-dobrzyński Andrzej GRABOWSKI
golubsko-dobrzyński Stefan BORKOWICZ
golubsko-dobrzyński Danuta BRZOSKOWSKA
golubsko-dobrzyński Marian WRZESIŃSKI
golubsko-dobrzyński Roman MIROWSKI
golubsko-dobrzyński Franciszek GUTOWSKI
golubsko-dobrzyński Wojciech ADAMIAK
golubsko-dobrzyński Roman RATYŃSKI
golubsko-dobrzyński Wiesław MŁODZIANKIEWICZ
golubsko-dobrzyński Barbara JARMUŁA
golubsko-dobrzyński Tomasz ZWOLIŃSKI
golubsko-dobrzyński Zbigniew WARNEL
golubsko-dobrzyński Mieczysław GUTMAŃSKI
golubsko-dobrzyński Jarosław MOLENDOWSKI
golubsko-dobrzyński Wojciech KWIATKOWSKI
golubsko-dobrzyński Jacek FOKSIŃSKI
golubsko-dobrzyński Danuta MALECKA
gołdapski Wacław GRENDA
gołdapski Alicja IWANIUK
gołdapski Marian PODZIEWSKI
gołdapski Grażyna SENDA
gołdapski Stanisław WÓJTOWICZ
gołdapski Leszek RETEL
gołdapski Józef DOMINIUK
gołdapski Marzanna WARDZIEJEWSKA
gołdapski Wioletta TOMASZEWSKA-WALC
gołdapski Jarosław DZIENIS
gołdapski Małgorzata KULIŚ
gołdapski Andrzej CIOŁEK
gołdapski Karol SZABLAK
gołdapski Anna FALIŃSKA
gołdapski Marek KUSKOWSKI
gorlicki Roman DZIUBINA
gorlicki Krzysztof WROŃSKI
gorlicki Karol TENEROWICZ
gorlicki Jan MORAŃDA
gorlicki Adam URBANEK
gorlicki Jerzy NALEPKA
gorlicki Ryszard GUZIK
gorlicki Witold KOCHAN
gorlicki Andrzej MATUSIK
gorlicki Bogusław BOCHENEK
gorlicki Maria LUDWIN
gorlicki Tomasz PŁATEK
gorlicki Stanisław KASZYK
gorlicki Krzysztof ZAGÓRSKI
gorlicki Marek LUDWIN
gorlicki Janusz AUGUSTOWSKI
gorlicki Anna JAMRO
gorlicki Iwona TUMIDAJEWICZ
gorlicki Krzysztof FLĄDRO
gorlicki Wojciech ZAPŁATA
gorlicki Mirosław WALĄG
gorlicki Michał DIDUCH
gorlicki Maciej RYBCZYK
gorzowski Leonard KONIECZNY
gorzowski Tadeusz KOPER
gorzowski Andrzej LEGAN
gorzowski Mieczysław JASZCZ
gorzowski Zygmunt MENDELSKI
gorzowski Mariusz ŚPIEWANEK
gorzowski Eugeniusz KURZAWSKI
gorzowski Roman KRÓL
gorzowski Małgorzata LUDNIEWSKA
gorzowski Roman FRASZCZYK
gorzowski Małgorzata DOMAGAŁA
gorzowski Jarosław LEWANDOWICZ
gorzowski Andrzej KAIL
gorzowski Grzegorz ZAPYTOWSKI
gorzowski Rafał KARMELITA
gorzowski Anna WICHLIŃSKA
gorzowski Paweł ŁOPATKA
gorzowski Tomasz WYSOCZAŃSKI
gorzowski Karol ZIELEŃSKI
gostyniński Wiesław MILCZARSKI
gostyniński Marian PAGÓREK
gostyniński Kazimierz MAJCHRZAK
gostyniński Wiesław WOJTALEWICZ
gostyniński Teresa PAWLAK
gostyniński Adam WALOCH
gostyniński Maria WRÓBLEWSKA
gostyniński Teresa RUSSEK
gostyniński Anna WYPYCH
gostyniński Arkadiusz BORUSZEWSKI
gostyniński Andrzej KRZEWICKI
gostyniński Katarzyna OSOWICZ - SZEWCZYK
gostyniński Paweł KIEŁBASA
gostyniński Katarzyna LEŚNIEWSKA
gostyniński Roman AUGUSTYNIAK
gostyniński Michał BARTOSIAK
gostyniński Paweł PILICHOWICZ
gostyński Antoni KUŚ
gostyński Krzysztof WACHOWIAK
gostyński Izabela DERESZEWICZ
gostyński Janusz SIKORA
gostyński Krzysztof DEUTSCH
gostyński Mirosława BIGAJ
gostyński Alfred SIAMA
gostyński Tomasz SKIBICKI
gostyński Sebastian CZWOJDA
gostyński Sylwia MAĆKOWIAK
gostyński Robert MARCINKOWSKI
gostyński Damian WALCZAK
gostyński Maciej BISKUP
gostyński Mikołaj ROGALA
gostyński Marcin KRAWIEC
gostyński Dominik JANKOWIAK
gostyński Maciej MALCZYK
gostyński Piotr KOGUT
gostyński Szymon JAKUBOWSKI
górowski Kazimierz BOGUCKI
górowski Grzegorz TROJANEK
górowski Andrzej ROGALA
górowski Ryszard PIETROWIAK
górowski Franciszek NAKONECZNY
górowski Grażyna OWCZAREK
górowski Mirosław ŻŁOBIŃSKI
górowski Robert SZYMANOWICZ
górowski Jan CZERWIŃSKI
górowski Urszula SZMYDYŃSKA
górowski Ryszard WAWER
górowski Mariola SZURYNOWSKA
górowski Marcin JÓŹWIAK
górowski Marek BIERNACKI
górowski Grzegorz KORDIAK
grajewski Zygmunt KRUSZYŃSKI
grajewski Sławomir GINEL
grajewski Waldemar WIECZOREK
grajewski Alicja RUTKOWSKA
grajewski Janusz MARCINKIEWICZ
grajewski Bolesław RUSZCZYK
grajewski Maria GWIAZDOWSKA
grajewski Jadwiga BUDZIŃSKA
grajewski Andrzej ŁAJEWSKI
grajewski Wojciech MALESZEWSKI
grajewski Tomasz CEBELIŃSKI
grajewski Grzegorz GARDOCKI
grajewski Leszek CZYŻEWSKI
grajewski Maciej BEDNARKO
grajewski Tomasz KRUKOWSKI
grajewski Ewelina AJDYN
grajewski Marek KOSTRZEWSKI
grodziski Dorota JAŚKOWIAK
grodziski Józef KOWALONEK
grodziski Aleksander KRZEMIŃSKI
grodziski Wojciech HARDT
grodziski Maria GRABOWSKA
grodziski Ryszard BALCEREK
grodziski Krzysztof MARKOWSKI
grodziski Andrzej OLIZAROWICZ
grodziski Bronisław ŚWIDLICKI
grodziski Marianna BANASZEK
grodziski Sławomir KAMIŃSKI
grodziski Stanisław LENART
grodziski Zofia OWCZAREK
grodziski Małgorzata ZACNY
grodziski Krzysztof SANKIEWICZ
grodziski Kazimierz BREŚ
grodziski Jan GROCHOWY
grodziski Danuta POKROPEK
grodziski Krzysztof FILIPIAK
grodziski Marzena OLSZEWSKA
grodziski Marek WIEŻBICKI
grodziski Małgorzata SĘDZIŃSKA
grodziski Maria GAŁECKA-WOLSKA
grodziski Sławomir GÓRNY
grodziski Piotr KANDULSKI
grodziski Adam MINKOWSKI
grodziski Piotr STASIŁOWICZ
grodziski Katarzyna KŁAK
grodziski Michał ŚLIWIŃSKI
grodziski Mirosław MĄDRY
grodziski Mariusz ZGAIŃSKI
grodziski Magdalena KALEMBA-BOROWCZAK
grodziski Dariusz DĄBROWSKI
grodziski Gerard SZAJEK
grodziski Danuta NIJAKA
grodziski Sebastian SKRZYPCZAK
grodziski Paweł PIENIĄŻEK
grodziski Piotr WIADERNY
grójecki Władysław KUMOREK
grójecki Grzegorz GÓRSKI
grójecki Jan MADEJ
grójecki Wojciech WOJTCZAK
grójecki Teresa BEDNARSKA
grójecki Adolf MACIAK
grójecki Anna STECZKOWSKA
grójecki Grażyna KIJUC
grójecki Jolanta SITAREK
grójecki Janusz KARBOWIAK
grójecki Krzysztof FIKS
grójecki Paweł IWANICKI
grójecki Dariusz PIĄTKOWSKI
grójecki Andrzej ZARĘBA
grójecki Krzysztof AMBROZIAK
grójecki Robert LIPIEC
grójecki Cezary KOŁODZIEJSKI
grójecki Adam BALCEROWICZ
grójecki Michał PRUŚ
grójecki Marzena ROSOŁOWSKA
grójecki Paweł SIENNICKI
grudziądzki Jerzy WOŁOSZYN
grudziądzki Jan KOWAROWSKI
grudziądzki Grzegorz MASIOTA
grudziądzki Mieczysław KUCHARSKI
grudziądzki Zofia LASKOWSKA
grudziądzki Krzysztof KLUCZNIK
grudziądzki Grażyna ZIELIŃSKA
grudziądzki Bożena MAJ
grudziądzki Marzena DEMBEK
grudziądzki Adam OLEJNIK
grudziądzki Aleksander ZADYKOWICZ
grudziądzki Mirosław GUZOWSKI
grudziądzki Tomasz KALISZEWSKI
grudziądzki Marek CZARNUCH
grudziądzki Barbara DOBEK
grudziądzki Marcin DZIADZIO
grudziądzki Bożena NADWORNA
gryficki Czesław BUKOWIEC
gryficki Ryszard CHMIELOWICZ
gryficki Marian MALIŃSKI
gryficki Paweł BEREŻNICKI
gryficki Kazimierz SAĆ
gryficki Stanisław HOŁUBCZAK
gryficki Ryszard MALIŃSKI
gryficki Renata KOREK
gryficki Janusz ŁAWRUSZKO
gryficki Waldemar WAWRZYNIAK
gryficki Jan TRAFNY
gryficki Grzegorz BURCZA
gryficki Joanna DUZINKIEWICZ
gryficki Agnieszka MACKOJĆ
gryficki Grzegorz SZAFRAŃSKI
gryficki Marek GOŁUCHOWSKI
gryficki Łukasz CZYRNY
gryfiński Tomasz MIRAKOWSKI
gryfiński Wojciech DŁUGOBORSKI
gryfiński Teresa SADOWSKA
gryfiński Aleksandra ZIELIŃSKA
gryfiński Henryk KACZMAR
gryfiński Jerzy MILER
gryfiński Jerzy DOMARADZKI
gryfiński Wojciech KONARSKI
gryfiński Joanna KOSTRZEWA
gryfiński Jerzy ZGODA
gryfiński Roman MICHALSKI
gryfiński Zbigniew SZMAJA
gryfiński Sławomir TEREBECKI
gryfiński Ewa DUDAR
gryfiński Remigiusz RZEPCZAK
gryfiński Paweł WRÓBEL
gryfiński Jarosław PRZYGODA
gryfiński Aleksandra MISIUNA
gryfiński Michał KOZAKIEWICZ
gryfiński Hubert ANDRYCH
gryfiński Bartosz BIEGUS
hajnowski Olga RYGOROWICZ
hajnowski Lech MICHALAK
hajnowski Jarosław GERASIMIUK
hajnowski Alla GRYC
hajnowski Tamara MOROZ
hajnowski Jan KORCZ
hajnowski Andrzej SKIEPKO
hajnowski Krzysztof PETRUK
hajnowski Eugeniusz SACZKO
hajnowski Krystyna KOŚKO
hajnowski Mirosław ROMANIUK
hajnowski Mirosław ŁUKIANIUK
hajnowski Bogusław ŁABĘDZKI
hajnowski Roman OSTAPCZUK
hajnowski Piotr RYBAK
hajnowski Piotr FILIMONIUK
hajnowski Mateusz GUTOWSKI
hrubieszowski Jan MOŁODECKI
hrubieszowski Danuta KOZŁOWSKA
hrubieszowski Danuta MUZYCZKA
hrubieszowski Andrzej BARCZUK
hrubieszowski Jan GRABARCZUK
hrubieszowski Józef KUROPATWA
hrubieszowski Anna LECKA
hrubieszowski Stanisław STASZCZUK
hrubieszowski Wojciech SOŁTYSIAK
hrubieszowski Marek KATA
hrubieszowski Małgorzata WOJTURSKA
hrubieszowski Paweł AUGUSTYNEK
hrubieszowski Dariusz FORNAL
hrubieszowski Anna JABŁOŃSKA
hrubieszowski Tomasz OŻÓG
hrubieszowski Michał MIŚCIOR
hrubieszowski Aneta KARPIUK
hrubieszowski Marcelina POGÓDZ-KUKIEŁKA
hrubieszowski Patryk CZERWONKA
iławski Kazimierz PAROWICZ
iławski Henryk WITKOWSKI
iławski Eugeniusz DEMBEK
iławski Marek POLAŃSKI
iławski Ryszard JURKIEWICZ
iławski Maciej RYGIELSKI
iławski Wiesław OLSZEWSKI
iławski Andrzej DAWID
iławski Andrzej BUK
iławski Piotr JACKOWSKI
iławski Marian GOLDER
iławski Wiesław MUSIAŁ
iławski Regina SZPINDLER
iławski Grażyna TABOREK
iławski Ewa JUNKIER
iławski Stanisław KRUSZEWSKI
iławski Marek BORKOWSKI
iławski Bolesław ZAWADZKI
iławski Bartosz BIELAWSKI
iławski Zenon PAPROCKI
iławski Mariusz KUPCZYŃSKI
inowrocławski Mirosława KUCOL
inowrocławski Ryszard JAGODZIŃSKI
inowrocławski Edmund MIKOŁAJCZAK
inowrocławski Jacek ROSA
inowrocławski Feliks KRYSZAK
inowrocławski Włodzimierz FIGAS
inowrocławski Alicja PRZYBYLIŃSKA
inowrocławski Marek SZUBARGA
inowrocławski Longin MARCINIAK
inowrocławski Mieczysław SZCZYGIEŁ
inowrocławski Piotr WOŹNIAK
inowrocławski Wiesława PAWŁOWSKA
inowrocławski Andrzej SIERADZKI
inowrocławski Jolanta MRÓWCZYŃSKA
inowrocławski Marek KNOP
inowrocławski Marek GERUS
inowrocławski Henryk PROCEK
inowrocławski Andrzej SKROBACKI
inowrocławski Leszek SIENKIEWICZ
inowrocławski Wojciech KLIMASZEWSKI
inowrocławski Jacek NIJAK
inowrocławski Jacek ZALESIAK
inowrocławski Ewa WITKOWSKA
inowrocławski Daniel SENDOR
inowrocławski Dawid ROGALSKI
inowrocławski Gustaw NOWICKI
inowrocławski Bartosz KRAJNIAK
janowski Marian GRELA
janowski Antoni KULPA
janowski Stanisław RAWSKI
janowski Stanisław MAZUR
janowski Zenon ZYŚKO
janowski Władysław SOWA
janowski Ewa JANUS
janowski Andrzej CIUPAK
janowski Piotr ROGOŻA
janowski Józef WIELEBA
janowski Grzegorz PYRZYNA
janowski Michał KOMACKI
janowski Sławomir DWORAK
janowski Paweł GOLEC
janowski Andrzej BIELAK
janowski Bartosz PIECH
janowski Daniel RAWSKI
jarociński Jacek JĘDRASZCZYK
jarociński Teodor GROBELNY
jarociński Henryk SZYMCZAK
jarociński Julian ZEGAR
jarociński Mirosław DRZAZGA
jarociński Stanisław MARTUZALSKI
jarociński Janusz BARAŃSKI
jarociński Andrzej DWORZYŃSKI
jarociński Karol MATUSZAK
jarociński Jan SZCZERBAŃ
jarociński Hanna SZAŁKOWSKA
jarociński Agnieszka BORKIEWICZ
jarociński Michał URBANIAK
jarociński Elżbieta KOSTKA
jarociński Lidia CZECHAK
jarociński Tomasz BANDYK
jarociński Bartosz WALCZAK
jarociński Mariusz STOLECKI
jarociński Mateusz WALCZAK
jarosławski Józef DŁUGOŃ
jarosławski Grażyna STRZELEC
jarosławski Jerzy BATYCKI
jarosławski Adam GRENDA
jarosławski Tomasz KULESZA
jarosławski Andrzej WYCZAWSKI
jarosławski Stanisław SOPEL
jarosławski Józef SZKOŁA
jarosławski Marian FEDOR
jarosławski Tadeusz CHRZAN
jarosławski Leszek SZCZYBYŁO
jarosławski Andrzej MAGDZIAK
jarosławski Stanisław KŁOPOT
jarosławski Marek KUCAB
jarosławski Marek KISIELEWICZ
jarosławski Krzysztof SAS
jarosławski Wacław SZKOŁA
jarosławski Elżbieta ŚLIWIŃSKA-DĄBROWSKA
jarosławski Barbara STAWARZ
jarosławski Marek SOBOLEWSKI
jarosławski Dariusz TRACZ
jarosławski Krzysztof PACUŁA
jarosławski Mariusz TROJAK
jarosławski Krzysztof CEBULAK
jarosławski Kamil DZIUKIEWICZ
jasielski Stanisław PANKIEWICZ
jasielski Ryszard PAPCIAK
jasielski Adam PAWLUŚ
jasielski Stanisław ŚWIĘCH
jasielski Ryszard LISOWSKI
jasielski Janusz PRZETACZNIK
jasielski Bożena MACEK-LUBAŚ
jasielski Antoni ZWIERZYŃSKI
jasielski Franciszek MIŚKOWICZ
jasielski Jan MUZYKA
jasielski Anna NIGBOROWICZ
jasielski Ewa WAWRO
jasielski Dorota WOŹNIAK
jasielski Józef ROSÓŁ
jasielski Jan URBAN
jasielski Robert SNOCH
jasielski Irena BACIAK
jasielski Grzegorz PERS
jasielski Sławomir MADEJCZYK
jasielski Krzysztof BUBA
jasielski Jan CZAJKA
jasielski Magdalena STASIOWSKA
jasielski Mateusz LECHWAR
jaworski Maria PIWKO
jaworski Szczepan ROJAK
jaworski Stanisław WITEK
jaworski Leszek DĄBROWSKI
jaworski Jan GRYGORCEWICZ
jaworski Stanisław LASKOWSKI
jaworski Mariusz BARAŃSKI
jaworski Wioletta DREWNIAK
jaworski Wiesława ŁĘGOSZ
jaworski Roman SADOWSKI
jaworski Marek TRELA
jaworski Anna RÓG
jaworski Sylwester RUDZIEC
jaworski Grzegorz LENART
jaworski Daniel RZEPA
jaworski Michał CZARNECKI
jaworski Artur STACHERA
jeleniogórski Bogdan KAMIŃSKI
jeleniogórski Julian LACHOWICZ
jeleniogórski Wojciech POCZYNEK
jeleniogórski Anna ZĘBIK
jeleniogórski Ryszard GŁODEK
jeleniogórski Bogusław CHODAK
jeleniogórski Włodzimierz STOCH
jeleniogórski Eugeniusz KLEŚTA
jeleniogórski Mirosław GÓRECKI
jeleniogórski Maciej GAŁĘSKI
jeleniogórski Grzegorz RYBARCZYK
jeleniogórski Jarosław KOTLIŃSKI
jeleniogórski Sławomir CELT
jeleniogórski Leszek SUPIERZ
jeleniogórski Anna KONIECZYŃSKA
jeleniogórski Grzegorz TRUCHANOWICZ
jeleniogórski Artur SMOLAREK
jeleniogórski Edyta KIMBORT
jeleniogórski Krzysztof WIŚNIEWSKI
jędrzejowski Stanisław KOWALCZYK
jędrzejowski Henryk KRÓL
jędrzejowski Czesław BARAŃSKI
jędrzejowski Ewa KUBAS-SAMOCIUK
jędrzejowski Renata KAWIORSKA
jędrzejowski Janusz GRABEK
jędrzejowski Marek MENTEL
jędrzejowski Stanisław SŁOMA
jędrzejowski Edmund KACZMAREK
jędrzejowski Lidia PĘDZIWILK
jędrzejowski Małgorzata MUZOŁ
jędrzejowski Jarosław KRAWCZYK
jędrzejowski Zofia STANEK
jędrzejowski Grzegorz SZYMAŃSKI
jędrzejowski Andrzej WÓJCIK
jędrzejowski Paweł OLSZAK
jędrzejowski Renata KOZIARA
jędrzejowski Paweł FARYNA
jędrzejowski Łukasz ŻELEZIK
jędrzejowski Tomasz KWIECIEŃ
jędrzejowski Tomasz PUCHROWICZ
kaliski Benedykt OWCZAREK
kaliski Henryk KUREK
kaliski Andrzej MIKLAS
kaliski Dorota KARPIEKO
kaliski Alicja SKRZYBALSKA
kaliski Krzysztof NOSAL
kaliski Alicja ŁUCZAK
kaliski Bogusław SZCZEPANIAK
kaliski Artur SZYMCZAK
kaliski Sławomir CZAPSKI
kaliski Janusz NOWAK
kaliski Krzysztof BĄCZKIEWICZ
kaliski Jan KŁYSZ
kaliski Robert MARSZAŁEK
kaliski Dariusz KORCZYŃSKI
kaliski Wincenty NOWAK
kaliski Krzysztof DZIEDZIC
kaliski Małgorzata BANAŚ
kaliski Błażej WOJTYŁA
kaliski Krzysztof KUBASIK
kaliski Paweł KALETA
kamiennogórski Zofia KOLAT
kamiennogórski Adam KROK
kamiennogórski Urszula MACHAJ
kamiennogórski Maria BYCH
kamiennogórski Grzegorz ROZWADOWSKI
kamiennogórski Zenon KRÓL
kamiennogórski Bożena KOŃCZAK
kamiennogórski Małgorzata KRZYSZKOWSKA
kamiennogórski Ireneusz KORDZIŃSKI
kamiennogórski Halina WŁODARCZYK
kamiennogórski Mariusz MUĆWICKI
kamiennogórski Andrzej MANKIEWICZ
kamiennogórski Artur SARZYŃSKI
kamiennogórski Jarosław GĘBORYS
kamiennogórski Andrzej PRZYBYTEK
kamiennogórski Damian WÓJCIK
kamiennogórski Edyta WYROSTEK
kamieński Eugeniusz JASIEWICZ
kamieński Jerzy ADAMIAK
kamieński Anatol KOŁOSZUK
kamieński Józef MALEC
kamieński Bogdan WILKOWSKI
kamieński Zbigniew KULESZA
kamieński Piotr RUDNIK
kamieński Beata KIRYLUK
kamieński Emilia SZCZEBLEWSKA
kamieński Jerzy JANAWA
kamieński Leszek SZEFLIŃSKI
kamieński Krzysztof KRONENBERG
kamieński Bogdan CZAPLICKI
kamieński Sebastian MAMZER
kamieński Joanna PIWIŃSKA
kamieński Marcin STĘPIEŃ
kamieński Jarosław PAWLUŚ
kartuski Janina KWIECIEŃ
kartuski Jerzy GRZEGORZEWSKI
kartuski Mieczysław WOŹNIAK
kartuski Edmund KWIDZIŃSKI
kartuski Stanisław SMENTOCH
kartuski Stanisław DUDEK
kartuski Bogdan ŁAPA
kartuski Leon CZERWIŃSKI
kartuski Jerzy ROPEL
kartuski Andrzej POTRAC
kartuski Ryszard PEEK
kartuski Mirosława LEHMAN
kartuski Piotr FIKUS
kartuski Andrzej LEYK
kartuski Piotr ZENGERSKI
kartuski Ewa GRUCZA
kartuski Mirosław SZUTENBERG
kartuski Mirosław ŻEROMSKI
kartuski Eugeniusz PRYCZKOWSKI
kartuski Andrzej BYSTRON
kartuski Jacek MIĄSKOWSKI
kartuski Ewa BORZESTOWSKA
kartuski Bartłomiej GROSS
kartuski Iwona FORMELA
kartuski Paweł KOWALEWSKI
kazimierski Tadeusz KNOPEK
kazimierski Jan NOWAK
kazimierski Jerzy BOJANOWICZ
kazimierski Jarosław MISZCZYK
kazimierski Janusz NAWROT
kazimierski Małgorzata BARTOSIK
kazimierski Marek OLEJARSKI
kazimierski Beata BUŁA
kazimierski Michał SZCZERBA
kazimierski Marek AUGUSTYN
kazimierski Zbigniew JAKUBAS
kazimierski Robert BASIAK
kazimierski Adam STOKSIK
kazimierski Michał BUCKI
kazimierski Łukasz MADERAK
kędzierzyńsko-kozielski Andrzej KREBS
kędzierzyńsko-kozielski Jerzy PAŁYS
kędzierzyńsko-kozielski Jadwiga KUŹBIDA
kędzierzyńsko-kozielski Małgorzata TUDAJ
kędzierzyńsko-kozielski Jadwiga MROCZKO
kędzierzyńsko-kozielski Marian WOJCIECHOWSKI
kędzierzyńsko-kozielski Danuta WRÓBEL
kędzierzyńsko-kozielski Henryk CHROMIK
kędzierzyńsko-kozielski Alojzy PARYS
kędzierzyńsko-kozielski Józef GISMAN
kędzierzyńsko-kozielski Stanisław WĘGRZYN
kędzierzyńsko-kozielski Andrzej LACHOWICZ
kędzierzyńsko-kozielski Bożena ŁOTECKA
kędzierzyńsko-kozielski Dariusz SZYMAŃSKI
kędzierzyńsko-kozielski Barbara WOŁOWSKA
kędzierzyńsko-kozielski Tomasz WANTUŁA
kędzierzyńsko-kozielski Sebastian SZKLARCZYK
kędzierzyńsko-kozielski Ireneusz SMAL
kędzierzyńsko-kozielski Rafał OLEJNIK
kędzierzyńsko-kozielski Piotr JAHN
kędzierzyńsko-kozielski Paweł MASEŁKO
kępiński Krystyna MOŻDŻANOWSKA
kępiński Regina MARCZAK
kępiński Witold JANKOWSKI
kępiński Włodzimierz MAZURKIEWICZ
kępiński Marian GÓRECKI
kępiński Jan WAWRZYNIAK
kępiński Jolanta JĘDRECKA
kępiński Iwona GOGÓŁ
kępiński Dariusz GĄSZCZAK
kępiński Marek POTARZYCKI
kępiński Renata CIEMNY
kępiński Alicja ŚNIEGOCKA
kępiński Robert KIERUZAL
kępiński Tomasz GATNER
kępiński Zdzisław BURZAŁA
kępiński Grzegorz BERSKI
kępiński Michał SOLECKI
kętrzyński Krzysztof TYTMAN
kętrzyński Lech RYNDZIONEK
kętrzyński Ryszard KAWCZYŃSKI
kętrzyński Mirosław BOBROWSKI
kętrzyński Urszula BARANIECKA
kętrzyński Alina JANISZEWSKA
kętrzyński Mirosław SIENIAKOWSKI
kętrzyński Jan ADAMOWICZ
kętrzyński Jarosław PODGÓRSKI
kętrzyński Zdzisław FLIS
kętrzyński Piotr WĘGLARSKI
kętrzyński Zbigniew OLENKOWICZ
kętrzyński Olga WANAGO
kętrzyński Jarosław PIENIAK
kętrzyński Andrzej LEWANDOWSKI
kętrzyński Łukasz WIŚNIEWSKI
kętrzyński Michał KOCHANOWSKI
kętrzyński Bartosz WALEWSKI
kętrzyński Piotr SOĆKO
kielecki Stefan PACAK
kielecki Zenon JANUS
kielecki Zdzisław ZAPAŁA
kielecki Józef SZCZEPAŃCZYK
kielecki Krzysztof SOBOŃ
kielecki Bogdan GIERADA
kielecki Jacek KUZIA
kielecki Danuta ŻEBROWSKA
kielecki Małgorzata POPIEL
kielecki Andrzej MICHALSKI
kielecki Stefan BĄK
kielecki Tomasz PLEBAN
kielecki Irena GMYR
kielecki Mirosław GĘBSKI
kielecki Andrzej BOROWSKI
kielecki Tomasz GRUSZCZYŃSKI
kielecki Mariusz ŚCIANA
kielecki Robert KASZUBA
kielecki Andrzej JAROSIŃSKI
kielecki Anna KOSMALA
kielecki Cezary MAJCHER
kielecki Sylwester KASPRZYK
kielecki Michał GODOWSKI
kielecki Krzysztof SMOLARCZYK
kielecki Agata SAŁATA
kielecki Kamil PIASECKI
kielecki Emil MACHUL
kielecki Paweł GRATKA
kielecki Łukasz WOŹNIAK
kluczborski Zdzisław PELC
kluczborski Lesław CZERNIK
kluczborski Celina ZAJĄC
kluczborski Andrzej BUTRA
kluczborski Andrzej OLECH
kluczborski Ryszard OKAJ
kluczborski Magdalena DURECKA
kluczborski Wojciech SMOLNIK
kluczborski Robert WIETRZYK
kluczborski Piotr POŚPIECH
kluczborski Teresa WRÓBEL
kluczborski Rafał NEUGEBAUER
kluczborski Marcin MICHALSKI
kluczborski Artur NOWAK
kluczborski Jarosław PRZYBYŁ
kluczborski Damian BUŁA
kluczborski Jakub GOLIŃSKI
kluczborski Przemysław PANICZ
kluczborski Maciej SITEK
kłobucki Józef BORECKI
kłobucki Krzysztof NOWAK
kłobucki Zdzisława KALL
kłobucki Zbigniew PILŚNIAK
kłobucki Bogdan ADAMIK
kłobucki Jerzy KIEPURA
kłobucki Mieczysław SZEWCZYK
kłobucki Bożena LESZCZYŃSKA
kłobucki Renata TOMCZYK
kłobucki Teresa ŻURAWSKA
kłobucki Wojciech OCZKOWSKI
kłobucki Marek SAWICKI
kłobucki Dariusz WOJNOWSKI
kłobucki Henryk KIEPURA
kłobucki Andrzej KLUCZNY
kłobucki Justyna STRZELCZYK
kłobucki Zbigniew KULEJ
kłobucki Maciej MOŃKA
kłobucki Maciej BIERNACKI
kłobucki Aneta KIEPURA
kłobucki Olga SKWARA
kłodzki Ryszard NIEBIESZCZAŃSKI
kłodzki Zbigniew ŁOPUSIEWICZ
kłodzki Waldemar BICZ
kłodzki Krystyna ŚLIWIŃSKA
kłodzki Adam ŁĄCKI
kłodzki Józef KOŁT
kłodzki Tadeusz ZIELIŃSKI
kłodzki Małgorzata JĘDRZEJEWSKA-SKRZYPCZYK
kłodzki Sławomir KARWOWSKI
kłodzki Anetta KOŚCIUK
kłodzki Marek MAZURKIEWICZ
kłodzki Renata WOLAN-NIEMCZYK
kłodzki Grzegorz KUZAK
kłodzki Maciej AWIŻEŃ
kłodzki Robert DUMA
kłodzki Urszula PANTERAŁKA
kłodzki Jacek HECHT
kłodzki Jarosław PRZYBYŁ
kłodzki Mariusz BORCZ
kłodzki Joanna WALASZCZYK
kłodzki Borysław ZATOKA
kłodzki Paweł SZAFRAN
kłodzki Tomasz NOWICKI
kłodzki Agnieszka MANDRYK-KRYNIECKA
kłodzki Piotr MARCHEWKA
kłodzki Małgorzata KANECKA
kłodzki Michał CISAKOWSKI
kolbuszowski Mieczysław MAZIARZ
kolbuszowski Józef KARDYŚ
kolbuszowski Emil WILK
kolbuszowski Marian HOPEK
kolbuszowski Stanisław KOPEĆ
kolbuszowski Józef PRYMON
kolbuszowski Mieczysław BUREK
kolbuszowski Marek KUNA
kolbuszowski Grzegorz ROMANIUK
kolbuszowski Roman PETEJKO
kolbuszowski Henryk WOJDYŁO
kolbuszowski Barbara WOJNAS
kolbuszowski Jerzy MAGDA
kolbuszowski Zbigniew OFIARA
kolbuszowski Maria ZAWADA
kolbuszowski Grażyna WYKA
kolbuszowski Ewa POSŁUSZNY
kolbuszowski Wojciech CEBULA
kolbuszowski Lucjan WILK
kolneński Jan LUTRZYKOWSKI
kolneński Zdzisław SZYMAŃSKI
kolneński Stanisław WISZOWATY
kolneński Roland DŁUGOZIMA
kolneński Remigiusz BIKOWSKI
kolneński Zbigniew ROGOWSKI
kolneński Tadeusz KLAMA
kolneński Lech OWCZARCZYK
kolneński Karol PIELOSZCZYK
kolneński Michał KULCZEWSKI
kolneński Robert NADARA
kolneński Radosław BORAWSKI
kolneński Tomasz CHOJNOWSKI
kolneński Hubert CHARUBIN
kolneński Monika SZYMAŃSKA
kolski Lech SPLITER
kolski Czesław MAREK
kolski Alicja WAPIŃSKA
kolski Henryk TOMCZAK
kolski Ewa OCHĘDALSKA
kolski Wieńczysław OBLIZAJEK
kolski Marek TOMICKI
kolski Marek BANASZEWSKI
kolski Rafał ŁAWNICZAK
kolski Ryszard KASIOREK
kolski Zbigniew SZARECKI
kolski Radomir PIORUN
kolski Robert KROPIDŁOWSKI
kolski Marek MARCINIAK
kolski Mariusz KOZAJDA
kolski Waldemar BANASIAK
kolski Sylwester CHĘCIŃSKI
kolski Jarosław SOBAŃSKI
kolski Marek ŚWIĄTEK
kolski Tomasz BARAŃSKI
kolski Łukasz KRÓLASIK
kołobrzeski Antoni SZARMACH
kołobrzeski Henryk BIEŃKOWSKI
kołobrzeski Urszula DŻEGA-MATUSZCZAK
kołobrzeski Adam DZIK
kołobrzeski Mirosław TESSIKOWSKI
kołobrzeski Grażyna PLEWKO
kołobrzeski Małgorzata WIŚNIEWSKA
kołobrzeski Barbara AŚCIUKIEWICZ
kołobrzeski Krzysztof ZADKA
kołobrzeski Andrzej OLICHWIRUK
kołobrzeski Ryszard SZUFEL
kołobrzeski Tomasz TAMBORSKI
kołobrzeski Artur WASIEWSKI
kołobrzeski Wioletta DYMECKA
kołobrzeski Robert JARUZEL
kołobrzeski Jacek KUŚ
kołobrzeski Marta SKUBISZ
kołobrzeski Marcin PAWLAK
kołobrzeski Agnieszka BANY
konecki Wiesław SKOWRON
konecki Czesław KURCBART
konecki Jarosław LASOTA
konecki Krzysztof JASIŃSKI
konecki Danuta LEŚNIEWICZ
konecki Andrzej LENART
konecki Marian DOMAGAŁA
konecki Bogdan SOBOŃ
konecki Lilla BROŻYNA
konecki Jan PRASAŁ
konecki Witold WÓJCIK
konecki Dariusz MŁODAWSKI
konecki Dorota DUDA
konecki Beata ZBRÓG
konecki Magdalena PRASAŁ
konecki Grzegorz PIEC
konecki Robert PLECH
konecki Wojciech OWCZAREK
konecki Paweł PĘKALA
konecki Damian ROZMUS
konecki Łukasz KUBKA
koniński Maria WRÓBEL
koniński Tadeusz SŁODKIEWICZ
koniński Ryszard NAWROCKI
koniński Zenon PASZEK
koniński Henryk KRYK
koniński Halina LENARTOWICZ
koniński Jerzy RZEPECKI
koniński Władysław KOCAJ
koniński Andrzej PERKOWSKI
koniński Bogdan KOŁODZIEJCZAK
koniński Wiesław BEDNAREK
koniński Elżbieta RAŹNA
koniński Janusz STANKIEWICZ
koniński Elżbieta FIJAŁKOWSKA
koniński Zbigniew ROGOWSKI
koniński Radosław KELM
koniński Żanetta MATLEWSKA
koniński Maciej KWIRYNG
koniński Piotr MACIEJEWSKI
koniński Monika RYBICKA-HORBIŃSKA
koniński Sławomir ŁAWNICZAK
koniński Anna WOŹNIAK
koniński Anna JUSZCZAK
koniński Sebastian ŁAWNICZAK
koniński Maria CHOJNACKA
koszaliński Marian HERMANOWICZ
koszaliński Ryszard SOBCZYŃSKI
koszaliński Zenon DROPKO
koszaliński Henryk KURIATA
koszaliński Irena OLEKSY
koszaliński Zbigniew GRABAREK
koszaliński Elżbieta GÓRAL
koszaliński Jan MOKRZYCKI
koszaliński Halina SZTREJA
koszaliński Dariusz KALINOWSKI
koszaliński Joanna CZERWIŃSKA
koszaliński Marek GIL
koszaliński Jacek MURYN
koszaliński Agnieszka ŁAWRYNOWICZ
koszaliński Kamil JESIONOWSKI
koszaliński Bartłomiej WILK
koszaliński Wiesław LEBIODA
koszaliński Tomasz TESMER
koszaliński Krzysztof ORLIKOWSKI
kościański Henryk BARTOSZEWSKI
kościański Stefan STACHOWIAK
kościański Stefan ŻURKIEWICZ
kościański Michał JURGA
kościański Bernard TURSKI
kościański Aleksander SOWA
kościański Iwona BERESZYŃSKA
kościański Kazimierz JÓZEFOWSKI
kościański Andrzej WAWER
kościański Teresa MIKOŁAJCZAK - DUDA
kościański Dorota SŁOWIŃSKA
kościański Dorota LEW-PILARSKA
kościański Mirosław KACZMAREK
kościański Magdalena WRÓBLEWSKA
kościański Zbigniew FRANEK
kościański Łukasz GRYGIER
kościański Albert PELEC
kościański Piotr BŁASZKOWSKI
kościański Bartosz KOBUS
kościerski Henryk OSSOWSKI
kościerski Józef MODRZEJEWSKI
kościerski Dariusz JANTA
kościerski Grzegorz BRZOSKOWSKI
kościerski Jan DITTRICH
kościerski Czesław CYRA
kościerski Krzysztof MICHNOWSKI
kościerski Hubert GRZENIA
kościerski Katarzyna KARCZEWSKA
kościerski Piotr GIERSZEWSKI
kościerski Katarzyna ZDROJEWSKA
kościerski Piotr LASKA
kościerski Tomasz DERRA
kościerski Alicja ŻURAWSKA
kościerski Marcin MODRZEJEWSKI
kościerski Grzegorz CZAJKOWSKI
kościerski Jarosław BREZA
kościerski Piotr LIZAKOWSKI
kościerski Andrzej HINC
kozienicki Lidia LIGOROWSKA
kozienicki Waldemar WITKOWSKI
kozienicki Henryk PLAK
kozienicki Stanisław ORZECHOWSKI
kozienicki Waldemar BANAŚ
kozienicki Jerzy ŚMIECH
kozienicki Grażyna ZIÓŁEK
kozienicki Włodzimierz STYSIAK
kozienicki Małgorzata BEBELSKA
kozienicki Grzegorz SOTOWSKI
kozienicki Zbigniew SITKOWSKI
kozienicki Andrzej JUNG
kozienicki Marek KUCHARSKI
kozienicki Krzysztof WOLSKI
kozienicki Mirosław GÓRKA
kozienicki Marcin ZMITROWICZ
kozienicki Tomasz TRELA
kozienicki Małgorzata SIEKUT
kozienicki Emanuel ZAWODNIK
krakowski Leszek DOLNY
krakowski Janina GRELA
krakowski Włodzimierz TOCHOWICZ
krakowski Wanda KUŁAJ
krakowski Krzysztof MUSIAŁ
krakowski Piotr GORAJ
krakowski Tadeusz NABAGŁO
krakowski Romana MAZIEJ-NIEWCZAS
krakowski Alicja WÓJCIK
krakowski Włodzimierz OKRAJEK
krakowski Marian JANICKI
krakowski Marek PIEKARA
krakowski Krzysztof GĘBALA
krakowski Wojciech KARWAT
krakowski Paweł KOLASA
krakowski Wojciech BOSAK
krakowski Wojciech KRUK
krakowski Adam ŚLUSARCZYK
krakowski Beata BARTOSZEK
krakowski Arkadiusz WRZOSZCZYK
krakowski Konrad SZYMACHA
krakowski Agnieszka PYLA
krakowski Jarosław RAŹNY
krakowski Rafał SZCZYPCZYK
krakowski Wojciech PAŁKA
krakowski Łukasz KRUPA
krakowski Katarzyna STADNIK
krakowski Piotr OPALSKI
krakowski Grzegorz MAŁODOBRY
krapkowicki Monika WĄSIK-KUDLA
krapkowicki Józef BUKOWIŃSKI
krapkowicki Szczepan BRYŚ
krapkowicki Joachim KAMRAD
krapkowicki Helga BIENIUSA
krapkowicki Irena PACHOWICZ
krapkowicki Arnold DONITZA
krapkowicki Sławomir ROWIŃSKI
krapkowicki Krystian KOMANDER
krapkowicki Kinga KAPTUR
krapkowicki Maciej LISICKI
krapkowicki Sabina GORZKULLA
krapkowicki Sabina KASIURA
krapkowicki Dariusz WILLIM
krapkowicki Krzysztof MOLFA
krapkowicki Katarzyna SONIK
krapkowicki Roman HEINZ
krapkowicki Dawid GEMBSKI
krapkowicki Marko MARKOWSKI
krasnostawski Karol BABIARZ
krasnostawski Janusz SZPAK
krasnostawski Józef WROŃSKI
krasnostawski Jan MRÓZ
krasnostawski Tadeusz CHRUŚCIEL
krasnostawski Leszek JANECZEK
krasnostawski Ewa NIEŚCIOR
krasnostawski Mirosław KSIĘŻUK
krasnostawski Stanisław REPEĆ
krasnostawski Marek NOWOSADZKI
krasnostawski Anna MRÓZ
krasnostawski Bogusław DOMAŃSKI
krasnostawski Witold BORUCZENKO
krasnostawski Piotr SUCHORAB
krasnostawski Marek NIEŚCIOR
krasnostawski Krzysztof ZIELIŃSKI
krasnostawski Marek PIWKO
krasnostawski Justyna PRZYSIĘŻNIAK
krasnostawski Marcin ZAJĄC
kraśnicki Tadeusz WOJTAK
kraśnicki Stefan STACHULA
kraśnicki Ryszard IRACKI
kraśnicki Wiesław JEDLIŃSKI
kraśnicki Bożena WILKOŁEK
kraśnicki Zbigniew GAWDZIK
kraśnicki Eugeniusz PELAK
kraśnicki Roman BIJAK
kraśnicki Henryk FLIS
kraśnicki Jan KOZIOŁ
kraśnicki Andrzej CIEŚLA
kraśnicki Bogdan ZUŃ
kraśnicki Andrzej ROLLA
kraśnicki Jacek DUBIEL
kraśnicki Krzysztof SKÓRSKI
kraśnicki Marek KOŁTUN
kraśnicki Edyta DUDZIŃSKA
kraśnicki Jarosław CZERW
kraśnicki Andrzej MAJ
kraśnicki Mariusz SOCHA
kraśnicki Michał ZIMOWSKI
krośnieński Stanisław KENAR
krośnieński Roman SIKORA
krośnieński Zygmunt GINALSKI
krośnieński Marian PELCZAR
krośnieński Teresa SIRKO
krośnieński Kazimierz GŁADYSZ
krośnieński Andrzej KRĘŻAŁEK
krośnieński Andrzej IWANICKI
krośnieński Andrzej ROCHMIŃSKI
krośnieński Krystyna BRYSZEWSKA
krośnieński Jan PELCZAR
krośnieński Bogdan ŚNIEŻEK
krośnieński Tomasz SIENIAWSKI
krośnieński Marek AFTANAS
krośnieński Mirosław GLAZ
krośnieński Adolf KASPRZYK
krośnieński Andrzej GUZIK
krośnieński Józefa WINNICKA-SAWCZUK
krośnieński Tomasz MIECHOWICZ
krośnieński Józef BEK
krośnieński Stanisław SAJDAK
krośnieński Piotr BRIL
krośnieński Jacek CZEREPKO
krośnieński Grzegorz KIELISZAK
krośnieński Maria PARYLAK
krośnieński Zenon FEDAK
krośnieński Roman GANCARZ
krośnieński Monika SUBIK
krośnieński Iwona STEFANIK
krośnieński Tomasz KACZMAREK
krośnieński Leszek OCHOTNY
krośnieński Andrzej DZIUGAN
krośnieński Grzegorz GARCZYŃSKI
krośnieński Daniel PIWOWAR
krośnieński Anna JANUSZKIEWICZ
krośnieński Marcin JÓZEFOWICZ
krośnieński Kamil KUŚNIEREK
krośnieński Paweł SZWED
krośnieński Marzena SZOFER
krośnieński Grzegorz NIERADKA
krotoszyński Irena RĘKOSIEWICZ
krotoszyński Andrzej SKRZYPCZAK
krotoszyński Juliusz POCZTA
krotoszyński Stanisław SZCZOTKA
krotoszyński Henryk JANKOWSKI
krotoszyński Wiesław POPIOŁEK
krotoszyński Paweł RADOJEWSKI
krotoszyński Dariusz ROZUM
krotoszyński Marian WŁOSIK
krotoszyński Hieronim MARSZAŁEK
krotoszyński Ryszard CHOJNICKI
krotoszyński Grzegorz KRÓL
krotoszyński Jarosław KUBIAK
krotoszyński Zbigniew BRODZIAK
krotoszyński Jacek ZAWODNY
krotoszyński Piotr OSUCH
krotoszyński Marcin JAMRY
krotoszyński Marcin LEŚNIAK
krotoszyński Miłosz ZWIERZYK
kutnowski Ryszard OLESIŃSKI
kutnowski Zdzisław GÓRECZNY
kutnowski Marek JĘDRZEJCZAK
kutnowski Andrzej SZARWAS
kutnowski Marek CIĄPAŁA
kutnowski Marek KUBASIŃSKI
kutnowski Jacek URBANIAK
kutnowski Krzysztof DEBICH
kutnowski Marek DRABIK
kutnowski Zbigniew FILIPIAK
kutnowski Elżbieta MILCZARSKA
kutnowski Jolanta PIETRUSIAK
kutnowski Jacek SIKORA
kutnowski Marek JANKOWSKI
kutnowski Artur GIERULA
kutnowski Tomasz MARCINIAK
kutnowski Edyta LEDZION
kutnowski Magdalena KRUPIŃSKA-KOTULSKA
kutnowski Tomasz WALCZEWSKI
kutnowski Bartosz SERENDA
kutnowski Daniel KOWALIK
kwidzyński Jerzy ŚNIEG
kwidzyński Antoni BARGANOWSKI
kwidzyński Mirosław GÓRSKI
kwidzyński Jerzy GODZIK
kwidzyński Bożena RYBUS
kwidzyński Jerzy GRABOWSKI
kwidzyński Andrzej ZWOLAK
kwidzyński Jolanta ŚWITAŁA
kwidzyński Grzegorz WOJTAŚ
kwidzyński Zbigniew KOBAN
kwidzyński Andrzej BOŻEK
kwidzyński Andrzej SŁOWIŃSKI
kwidzyński Andrzej RUPIETA
kwidzyński Piotr WIDZ
kwidzyński Jacek GRZEBISZ
kwidzyński Tomasz FREJNAGIEL
kwidzyński Katarzyna BEDNAREK
kwidzyński Anna STRZELCZYK
kwidzyński Jakub ŚNIEG
legionowski Zenon KUSKA
legionowski Zenon DURKA
legionowski Grzegorz ZBROCH
legionowski Sylwester SOKOLNICKI
legionowski Janusz MAJEWSKI
legionowski Mirosław KADO
legionowski Agnieszka BORKOWSKA
legionowski Tomasz TALARSKI
legionowski Jacek SZCZEPAŃSKI
legionowski Anna GAJEWSKA
legionowski Mariusz ŚLEDZIEWSKI
legionowski Zbigniew GARBACZEWSKI
legionowski Leszek SMUNIEWSKI
legionowski Robert WRÓBEL
legionowski Artur STANKIEWICZ
legionowski Grzegorz KUBALSKI
legionowski Michał KOBRZYŃSKI
legionowski Agnieszka POWAŁA
legionowski Aleksandra BEDNAREK
legionowski Piotr CHOROŚ
legionowski Izabela KOWNACKA
legionowski Konrad MICHALSKI
legionowski Przemysław CICHOCKI
legnicki Janina MAZUR
legnicki Jan ŁUKASZ
legnicki Aleksander KOSTUŃ
legnicki Andrzej ROKITNICKI
legnicki Krzysztof SOWIŃSKI
legnicki Jolanta BEKALUK-PYRZ
legnicki Dariusz WOŁOSZYN
legnicki Beata CASTA?EDA TRUJILLO
legnicki Artur MACKIEWICZ
legnicki Andrzej TRACZ
legnicki Anna ROZMUS
legnicki Anna GRAF
legnicki Artur SMĘT
legnicki Dorota GACIA
legnicki Łukasz SKOCZEK
legnicki Paweł GRABEK
legnicki Grzegorz GAPSKI
leski Ryszard WYSATA
leski Andrzej OLESIUK
leski Henryk GAJDA
leski Wiesław MATUSZEWSKI
leski Ryszard OWSIANIK
leski Franciszek KRAJEWSKI
leski Lucyna OTTA
leski Marian SOLON
leski Wiesław KUZIO
leski Marek MAŁECKI
leski Agnieszka BĄK
leski Wojciech STELMACH
leski Krzysztof PECKA
leski Piotr WĄTOR
leski Dariusz PRAJZNER
leszczyński Marian MIELCAREK
leszczyński Jan SZKUDLARCZYK
leszczyński Stanisław KASPERSKI
leszczyński Halina FLOREK
leszczyński Józef BUSZEWICZ
leszczyński Jan SOBCZAK
leszczyński Grzegorz BRZESKOT
leszczyński Karol NEUMANN
leszczyński Irena GROBELNA
leszczyński Stanisław MATUSZEWSKI
leszczyński Karol LIS
leszczyński Jolanta ZAMIATAŁA
leszczyński Wojciech ANTONIAK
leszczyński Rafał JAGODZIK
leszczyński Marcin BARCZYK
leszczyński Tomasz SZULC
leszczyński Remigiusz LECIEJEWSKI
leżajski Franciszek KRAJEWSKI
leżajski Marek ŚLIŻ
leżajski Józef MAJKUT
leżajski Danuta PINDERSKA
leżajski Edward JONKO
leżajski Józef STASIOWSKI
leżajski Marian GRABARZ
leżajski Marek KOGUT
leżajski Lucjan CZENCZEK
leżajski Zdzisław LEŚKO
leżajski Roman MATUSZEK
leżajski Adam WYLAŹ
leżajski Dorota WYLAŹ
leżajski Marek LESZCZAK
leżajski Krzysztof TRĘBACZ
leżajski Grzegorz SROKA
leżajski Agata KURLEJ
leżajski Adam MADEJ
leżajski Halina PYSZOWSKA
lęborski Marian BOREK
lęborski Marek KURIATA
lęborski Alicja ZAJĄCZKOWSKA
lęborski Edmund GŁOMBIEWSKI
lęborski Teresa OSSOWSKA - SZARA
lęborski Ryszard WENTA
lęborski Zdzisław CHOJNACKI
lęborski Elżbieta GODDERIS
lęborski Krzysztof PRUSZAK
lęborski Tadeusz RABKA
lęborski Waldemar WALKUSZ
lęborski Witold KRUŻYCKI
lęborski Mirosław TANDEK
lęborski Jarosław PRUSKI
lęborski Maciej BARAŃSKI
lęborski Jacek PERŁAK
lęborski Adam NOWAK
lęborski Patryk BIANGA
lęborski Hubert NAMYŚLAK
lidzbarski Aleksander OLECHNOWICZ
lidzbarski Tadeusz FIODOROWICZ
lidzbarski Ewa GIEDRYŚ
lidzbarski Jan HARHAJ
lidzbarski Marek KUŹNIEWSKI
lidzbarski Ireneusz GOŁĘBIEWSKI
lidzbarski Janusz MUCHA
lidzbarski Jerzy KIELAK
lidzbarski Jarosław KOGUT
lidzbarski Leszek SIERPUTOWICZ
lidzbarski Wojciech MICHAŃCZYK
lidzbarski Marcin KANIA
lidzbarski Karol ŁASIŃSKI
lidzbarski Robert SIELICKI
lidzbarski Sebastian KUŹNIEWSKI
lidzbarski Artur PODDUBIUK
lidzbarski Andrzej KAMIŃSKI
limanowski Janusz POTACZEK
limanowski Kazimierz JASIŃSKI
limanowski Marian WÓJTOWICZ
limanowski Stanisław NIECZAROWSKI
limanowski Bolesław JANIA
limanowski Jan PUCHAŁA
limanowski Mieczysław URYGA
limanowski Stanisław PIEGZA
limanowski Jolanta GRZEGORZEK
limanowski Józef PIETRZAK
limanowski Leszek PIENIĄŻEK
limanowski Wojciech WŁODARCZYK
limanowski Czesław KAWALEC
limanowski Stefan HUTEK
limanowski Józef JAWORSKI
limanowski Agnieszka ORZEŁ
limanowski Grzegorz WÓJCIK
limanowski Agata ZIĘBA
limanowski Jan WIĘCEK
limanowski Bogumił GRZYB
limanowski Ewa FILIPIAK
limanowski Dorota STANISŁAWCZYK
limanowski Artur ŻABA
limanowski Beata KRZYŚCIAK
limanowski Marzena GĄSIOR
lipnowski Ryszard DOBIESZEWSKI
lipnowski Jan WADOŃ
lipnowski Anna SMUŻEWSKA
lipnowski Grażyna FRYMARKIEWICZ
lipnowski Tadeusz GRADKIEWICZ
lipnowski Maria KULIG
lipnowski Małgorzata RZEPCZYŃSKA
lipnowski Dorota ŁAŃCUCKA
lipnowski Andrzej NOWAK
lipnowski Krzysztof BARANOWSKI
lipnowski Jacek GÓŹDŹ
lipnowski Mariola RYBKA
lipnowski Marzena NIEKRAŚ
lipnowski Jacek ZAJĄKAŁA
lipnowski Zbigniew AGACIŃSKI
lipnowski Krzysztof GRZYWIŃSKI
lipnowski Mariusz LINKOWSKI
lipnowski Jerzy KOWALSKI
lipnowski Sławomir WIŚNIEWSKI
lipski Kazimierz CZERWONKA
lipski Antoni ĆWIKLIŃSKI
lipski Romuald KOWALECZKO
lipski Jan CYRAN
lipski Józef SOSNOWSKI
lipski Andrzej CZAJKOWSKI
lipski Jerzy PASEK
lipski Lucyna GAIK
lipski Stanisław WAJS
lipski Zbigniew OSTRACH
lipski Paweł NIEDZIELA
lipski Sławomir ŚMIECIUCH
lipski Maria WĘGRZECKA
lipski Radosław DRĄG
lipski Artur DYGAS
lubaczowski Zbigniew WRÓBEL
lubaczowski Józef MICHALIK
lubaczowski Henryk GORAJ
lubaczowski Stanisław STRUMIDŁO
lubaczowski Zygmunt GMYREK
lubaczowski Adam SWATEK-CZERNECKI
lubaczowski Józef OZIMEK
lubaczowski Kazimierz RYMAROWICZ
lubaczowski Dorota RACHWALIK
lubaczowski Dorota WRÓBEL
lubaczowski Danuta SOPEL
lubaczowski Wiesław HUK
lubaczowski Mariusz ŁESKI
lubaczowski Barbara BROŹ
lubaczowski Paweł GŁAZ
lubaczowski Marta TABACZEK
lubaczowski Marcin PIOTROWSKI
lubański Stanisław ŚNIEŻYK
lubański Kazimierz KILJAN
lubański Zbigniew MAROŃ
lubański Janusz NIEKRASZ
lubański Jan SUROWIEC
lubański Michał TURKIEWICZ
lubański Bożena SZWEDKO
lubański Walery CZARNECKI
lubański Konrad ROWIŃSKI
lubański Halina BIAŁOŃ
lubański Wojciech ZEMBIK
lubański Jacek MIEDZIŃSKI
lubański Edward SMUSZ
lubański Iwona KORZENIOWSKA-WOJSA
lubański Adam ŁOBOCKI
lubański Rafał KLAPETEK
lubański Bartosz ŁASICA
lubartowski Jan MAZUREK
lubartowski Jan ZAWORSKI
lubartowski Grzegorz POZNAŃSKI
lubartowski Antoni BIELSKI
lubartowski Marian STAROWNIK
lubartowski Janusz POŻAK
lubartowski Jerzy ZWOLIŃSKI
lubartowski Ryszard WÓJCIK
lubartowski Fryderyk PUŁA
lubartowski Lucjan MILESZCZYK
lubartowski Jarema PAPROCKI
lubartowski Andrzej JACKOWSKI
lubartowski Tadeusz NASTAJ
lubartowski Andrzej RODAK
lubartowski Ewa ZYBAŁA
lubartowski Jan SŁAWECKI
lubartowski Jarosław BUDKA
lubartowski Piotr KRZYŻANOWSKI
lubartowski Tomasz MARZĘDA
lubartowski Izabela CZERSKA
lubartowski Jacek POŻAROWSZCZYK
lubelski Anna RYNKOWSKA
lubelski Krzysztof CHMIELIK
lubelski Grzegorz WIDELSKI
lubelski Zofia SIEŃKO
lubelski Zdzisław ANTOŃ
lubelski Zbigniew BERNAT
lubelski Marian PIETRAŚ
lubelski Paweł PIKULA
lubelski Zdzisław NIEDBAŁA
lubelski Anna GRZYWACZEWSKA
lubelski Robert WÓJCIK
lubelski Urszula PAŹDZIOR
lubelski Grzegorz KOZIOŁ
lubelski Edward JARZYNKA
lubelski Maria STUDZIŃSKA
lubelski Małgorzata LESZEK
lubelski Anna PAWLAS
lubelski Andrzej KŁAPEĆ
lubelski Joanna KAZNOWSKA
lubelski Marian GOLIANEK
lubelski Sylwia PISAREK-PIOTROWSKA
lubelski Magdalena UDRYCKA
lubelski Konrad BANACH
lubelski Marcin OLSZAK
lubelski Iwona PULIŃSKA
lubelski Tomasz SZPAKOWSKI
lubelski Beata GAJUR
lubiński Barbara SKÓRZEWSKA
lubiński Adam MYRDA
lubiński Anna SŁOWIKOWSKA
lubiński Stanisława KOS
lubiński Roman KORONOWSKI
lubiński Władysław SIWAK
lubiński Jacek RUTKOWSKI
lubiński Bogdan DUDEK
lubiński Ewa CYGA
lubiński Tadeusz MAĆKAŁA
lubiński Dorota MATŁAWSKA
lubiński Joanna PIĘKNA
lubiński Leszek SZKLARZ
lubiński Jadwiga MUSIAŁ
lubiński Wojciech DZIWIŃSKI
lubiński Bernard LANGNER
lubiński Gracjan BERKOWSKI
lubiński Damian STAWIKOWSKI
lubiński Dominika CHOMONT-PARZYŃSKA
lubiński Michał KIELAN
lubiński Adrian WOŁKOWSKI
lubiński Kamil POLAK-SALOMON
lubiński Karolina BAJGER
lubliniecki Alojzy CICHOWSKI
lubliniecki Krzysztof OLCZYK
lubliniecki Andrzej DOMAGAŁA
lubliniecki Rufin MAJCHRZYK
lubliniecki Ernest POGODA
lubliniecki Adam KONINA
lubliniecki Barbara MUSZEWSKA
lubliniecki Krzysztof STRZODA
lubliniecki Leszek MATYJA
lubliniecki Joachim SMYŁA
lubliniecki Renata PYREK
lubliniecki Jarosław KACORZYK
lubliniecki Jerzy ORSZULAK
lubliniecki Anita NACZYŃSKA
lubliniecki Rafał OCHMAN
lubliniecki Julian WERNER
lubliniecki Dawid SMOL
lubliniecki Grzegorz DYLA
lubliniecki Błażej NIEDŹWIEDŹ
lwówecki Janina ZYCH
lwówecki Wiesław ZIÓŁKOWSKI
lwówecki Józef MRÓWKA
lwówecki Teresa WACHAL
lwówecki Helena OKULOWSKA
lwówecki Bolesław FAŚCISZEWSKI
lwówecki Tadeusz JAGIEŁŁO
lwówecki Jerzy FIDORÓW
lwówecki Zenon ZATCHIEJ
lwówecki Zbigniew GRZEŚKÓW
lwówecki Olga SASIN
lwówecki Krystyna PIOTROWICZ
lwówecki Eugeniusz ŚCIGAN
lwówecki Iwona KOBIERECKA
lwówecki Małgorzata SZCZEPAŃSKA
lwówecki Piotr CZEMBROWSKI
lwówecki Daniel KOKO
łańcucki Jan PANEK
łańcucki Ryszard KUCHA
łańcucki Jan KILIAN
łańcucki Barbara BRUDNIAK
łańcucki Marek UBERMAN
łańcucki Adam KRZYSZTOŃ
łańcucki Jan MAGOŃ
łańcucki Wojciech SZURA
łańcucki Zbigniew GRAD
łańcucki Halina GOLEC
łańcucki Marian KUREK
łańcucki Dariusz KURAŚ
łańcucki Krzysztof WAWRO
łańcucki Józef BUK
łańcucki Monika ROMAN
łańcucki Jakub REIZER
łańcucki Janusz BESTER
łańcucki Mariusz REJMAN
łańcucki Paweł SKOCZOWSKI
łańcucki Kamil KILIAN
łańcucki Michał MAC
łaski Jerzy GAWLIK
łaski Marek KRAWCZYK
łaski Barbara POTASIAK
łaski Krzysztof NOWAKOWSKI
łaski Sylwester GAWRON
łaski Bogdan LIPOWSKI
łaski Teresa WESOŁOWSKA
łaski Mirosław SZAFRAŃSKI
łaski Cezary GABRYJĄCZYK
łaski Florian PODĘBSKI
łaski Marek KRAWCZYK
łaski Grażyna FRYDRYCHOWSKA-STĘPNIK
łaski Robert SZCZEPANIAK
łaski Grzegorz DĘBKOWSKI
łaski Jacek RACZKOWSKI
łaski Robert MAJCZYK
łaski Mateusz BARWAŚNY
łęczycki Edward CYMMER
łęczycki Józef MIKOŁAJCZYK
łęczycki Zenon DĄBROWSKI
łęczycki Andrzej PIETRUSZKA
łęczycki Janusz OTTO
łęczycki Wojciech ZDZIARSKI
łęczycki Krzysztof HOPALUK
łęczycki Janusz MIELCZAREK
łęczycki Włodzimierz LEWANDOWSKI
łęczycki Małgorzata RACZKIEWICZ
łęczycki Maria KRÓLASIK
łęczycki Tomasz OLCZYK
łęczycki Zbigniew MARCZAK
łęczycki Sławomir BINIEWICZ
łęczycki Michał CZEKALSKI
łęczycki Sławomir ŁUCZAK
łęczycki Monika TWARDOWSKA
łęczyński Krystyna WIŚNIEWSKA
łęczyński Teodor KOSIARSKI
łęczyński Roman CHOLEWA
łęczyński Bożena KORNATKA
łęczyński Adam NIWIŃSKI
łęczyński Andrzej KANASZEWSKI
łęczyński Piotr JASTRZĘBSKI
łęczyński Piotr RYBAK
łęczyński Arkadiusz BIEGAJ
łęczyński Jadwiga JASKUŁECKA
łęczyński Mirosław TARKOWSKI
łęczyński Arkadiusz ONYSZKO
łęczyński Szymon CZECH
łęczyński Małgorzata WIĘCŁAWSKA-SIWEK
łęczyński Paweł WOLIŃSKI
łęczyński Artur CHOMA
łęczyński Michał WOŹNIAK
łobeski Józef LEŚNIAK
łobeski Bożena KARMASZ
łobeski Edward DROZDA
łobeski Andrzej GRADUS
łobeski Józef BĄK
łobeski Janina MAZURO
łobeski Zygmunt BŁAWZDZIEWICZ
łobeski Ryszard SOLA
łobeski Ireneusz KABAT
łobeski Zdzisław URBAŃSKI
łobeski Dorota KISIEL
łobeski Renata KULIK
łobeski Krzysztof GWÓŹDŹ
łobeski Paweł MAREK
łobeski Paweł BOT
łomżyński Edward ŁADA
łomżyński Zenon BIAŁOBRZESKI
łomżyński Jan KUCZYŃSKI
łomżyński Andrzej BIEDRZYCKI
łomżyński Wiesław OLSZEWSKI
łomżyński Kazimierz POLKOWSKI
łomżyński Jarosław KULESZA
łomżyński Mirosław SZYMANOWSKI
łomżyński Wiesława MASŁOWSKA
łomżyński Lech SZABŁOWSKI
łomżyński Tadeusz GÓRALCZYK
łomżyński Sławomir ŁOMOTOWSKI
łomżyński Agnieszka ZDUŃCZYK
łomżyński Sławomir DĘBEK
łomżyński Adam ZACZEK
łomżyński Maria DZIEKOŃSKA
łomżyński Alicja NOWAKOWSKA
łosicki Wanda FRĄCZEK
łosicki Stefan IWANOWSKI
łosicki Grażyna KASPROWICZ
łosicki Marian WASZCZUK
łosicki Barbara MICHOŃ
łosicki Waldemar KITA
łosicki Jacek STACHOWICZ
łosicki Bożena NIEDZIELAK
łosicki Iwona MUDER
łosicki Dorota KOZŁOWSKA
łosicki Urszula DANILUK
łosicki Paweł CZMOCH
łosicki Michał MICHALUK
łosicki Marek GROMADZKI
łosicki Michał SOSZYŃSKI
łowicki Krzysztof GÓRSKI
łowicki Zbigniew KUCZYŃSKI
łowicki Janusz MICHALAK
łowicki Tadeusz KOZIOŁ
łowicki Jerzy WOLSKI
łowicki Krzysztof DĄBROWSKI
łowicki Barbara KOŁODZIEJCZYK
łowicki Jacek CHUDY
łowicki Krzysztof FIGAT
łowicki Marek JĘDRZEJCZAK
łowicki Bogusław BOŃCZAK
łowicki Beata SAWICKA
łowicki Aleksander FRANKIEWICZ
łowicki Piotr GOŁASZEWSKI
łowicki Marcin KOSIOREK
łowicki Waldemar KRAJEWSKI
łowicki Michał ŚLIWIŃSKI
łowicki Krystian CIPIŃSKI
łowicki Piotr MALCZYK
łódzki wschodni Andrzej OPALA
łódzki wschodni Elżbieta CIESIELSKA
łódzki wschodni Tadeusz WALAS
łódzki wschodni Zofia SÓJKA
łódzki wschodni Sławomir SOKOŁOWSKI
łódzki wschodni Ewa GŁADYSZ
łódzki wschodni Agnieszka BIAŁA
łódzki wschodni Sylwester GOLUS
łódzki wschodni Mirosław SÓJKA
łódzki wschodni Jarosław SOBIESZEK
łódzki wschodni Edyta WAPRZKO
łódzki wschodni Mariusz KOTYNIA
łódzki wschodni Bogumił SKORUPSKI
łódzki wschodni Marta STASIAK
łódzki wschodni Tomasz MIGDALSKI
łódzki wschodni Mateusz KARWOWSKI
łódzki wschodni Paweł POMORSKI
łódzki wschodni Klaudia ZABOROWSKA-GORZKIEWICZ
łódzki wschodni Mateusz JAŚKIEWICZ
łukowski Andrzej WISIŃSKI
łukowski Zbigniew ZEMŁO
łukowski Janusz KOZIOŁ
łukowski Leszek ŚWIĘTOCHOWSKI
łukowski Władysław MIKA
łukowski Andrzej SOĆKO
łukowski Henryk TYMOSZ
łukowski Władysław KARAŚ
łukowski Tomasz KRUK
łukowski Karol CIOŁEK
łukowski Włodzimierz WOLSKI
łukowski Krzysztof WOLIŃSKI
łukowski Józef GŁUCHOWSKI
łukowski Jerzy SIWIEC
łukowski Danuta BOSEK
łukowski Marcin MATEŃKO
łukowski Wojciech CZERNIEC
łukowski Aneta MAZUR
łukowski Jacek KRZYSZCZAK
łukowski Karol RACZYŃSKI
łukowski Tomasz SYCH
łukowski Krzysztof FORNAL
łukowski Bartłomiej BRYK
makowski Teresa WŁOCZKOWSKA
makowski Bogdan ŻEBROWSKI
makowski Stanisław STRZELECKI
makowski Cezary KOŁODZIEJSKI
makowski Bogdan BAGIŃSKI
makowski Mirosław KRZYŻEWSKI
makowski Zbigniew DEPTUŁA
makowski Grzegorz WAWRZONKOWSKI
makowski Andrzej KOS
makowski Sławomir RUTKOWSKI
makowski Zbigniew ŻEBROWSKI
makowski Sławomir CHRZANOWSKI
makowski Dariusz WIERZBICKI
makowski Rafał BARAŃSKI
makowski Paweł LEWANDOWSKI
makowski Dariusz BUDNY
makowski Marta DANIŁOWSKA
malborski Piotr SZKUDLAREK
malborski Waldemar LAMKOWSKI
malborski Mirosław CZAPLA
malborski Bogdan KUŁAKOWSKI
malborski Małgorzata OSTROWSKA
malborski Marek RUKAT
malborski Krzysztof GRYLAK
malborski Maria SEIBERT
malborski Jolanta SZCZYPIOR
malborski Sławomir ZIRRA
malborski Andrzej ZAKRZEWSKI
malborski Janusz KASYNA
malborski Przemysław WĄDOŁOWSKI
malborski Piotr SZWEDOWSKI
malborski Dariusz DUDA
malborski Tomasz RAŻEWSKI
malborski Agnieszka GRZEGORZEWSKA
malborski Krzysztof OSIJEWSKI
malborski Marcin SZESZA
miechowski Ewa WOJCIECHOWICZ
miechowski Stanisław KRAWIEC
miechowski Jacek KOBYŁKA
miechowski Jan BIESAGA
miechowski Regina SIUDAK
miechowski Krzysztof ŚWIERCZEK
miechowski Mariusz WOLNY
miechowski Jerzy PUŁKA
miechowski Adam MOTYKA
miechowski Paweł JANICKI
miechowski Piotr GRZĄDZIEL
miechowski Anna DRÓŻDŻ
miechowski Wojciech DOMAGAŁA
miechowski Rafał PAWLIK
miechowski Paweł OSIKOWSKI
miechowski Sylwia SUCHECKA
miechowski Grzegorz PLACEK
mielecki Józef SMACZNY
mielecki Stefan RYSAK
mielecki Michał DUSZKIEWICZ
mielecki Adam JASTRZĄB
mielecki Stanisław LONCZAK
mielecki Antoni SKAWIŃSKI
mielecki Zbigniew DZIAŁOWSKI
mielecki Maria ORŁOWSKA
mielecki Edmund DUSZKIEWICZ
mielecki Marek KAMIŃSKI
mielecki Jacek TEJCHMA
mielecki Zdzisław LASOTA
mielecki Zbigniew TYMUŁA
mielecki Andrzej BRYŁA
mielecki Stanisław KAGAN
mielecki Marek PAPROCKI
mielecki Waldemar BARNAŚ
mielecki Andrzej CHRABĄSZCZ
mielecki Maria NALEŻNA
mielecki Bogusław PERET
mielecki Kazimierz GACEK
mielecki Grzegorz TYCHANOWICZ
mielecki Maciej JEMIOŁO
mielecki Krzysztof OLSZEWSKI
mielecki Kacper GŁAZ
międzychodzki Andrzej SZULC
międzychodzki Jarosław ŁOŻYŃSKI
międzychodzki Ewa KOLAN
międzychodzki Henryk PIECHOWIAK
międzychodzki Roman MUSIAŁ
międzychodzki Edward DOROBA
międzychodzki Julian MAZUREK
międzychodzki Ryszard SKIBA
międzychodzki Wiesław RYBARCZYK
międzychodzki Rafał LITKE
międzychodzki Ryszard ROGALA
międzychodzki Rafał PRĘTKOWSKI
międzychodzki Daniel KOZUBOWSKI
międzychodzki Hubert DORNA
międzychodzki Klaudia KOLANOWSKA-SROKA
międzyrzecki Michał KOWALEWSKI
międzyrzecki Zofia PLEWA
międzyrzecki Grzegorz GABRYELSKI
międzyrzecki Zbigniew ŚWIĄTEK
międzyrzecki Jerzy GĄDEK
międzyrzecki Tadeusz JASIONEK
międzyrzecki Roman NOWAK
międzyrzecki Kazimierz ANTONOWICZ
międzyrzecki Halina BANASZKIEWICZ
międzyrzecki Radosław LORENZ
międzyrzecki Krzysztof MARZEC
międzyrzecki Dariusz ORZESZKO
międzyrzecki Tomasz JARMOLIŃSKI
międzyrzecki Maciej ZAWIDZKI
międzyrzecki Mieczysław KURYŚ
międzyrzecki Piotr BARSKI
międzyrzecki Agata SMOLEŃ
mikołowski Henryk ZAWISZOWSKI
mikołowski Henryk STENCEL
mikołowski Adam FICEK
mikołowski Marek SZAFRANIEC
mikołowski Grażyna NAZAR
mikołowski Mirosław DUŻY
mikołowski Tadeusz MARSZOLIK
mikołowski Mirosława LEWICKA
mikołowski Janina SZOŁTYSEK
mikołowski Henryk CZICH
mikołowski Damian SPYRA
mikołowski Piotr ZIENC
mikołowski Jan GIZDOŃ
mikołowski Elżbieta PIECHA
mikołowski Barbara PEPKE
mikołowski Łukasz OSMALAK
mikołowski Mateusz HANDEL
mikołowski Iwona GEJDEL
mikołowski Bartłomiej MAREK
mikołowski Przemysław MAREK
mikołowski Michał KOPAŃSKI
milicki Jerzy SZKATUŁA
milicki Edward RYBKA
milicki Krzysztof OSMELAK
milicki Piotr PSIUK
milicki Krystyna PATALAS
milicki Marek WARKOCZ
milicki Sylwia SZYDŁOWSKA-MAŁECKA
milicki Krzysztof DOMAGAŁA
milicki Adam JASKULSKI
milicki Sławomir STRZELECKI
milicki Janusz ŁABUDA
milicki Marcin CIESIELSKI
milicki Grzegorz DUDA
milicki Marek SIERPIŃSKI
milicki Szymon LEW
miński Zbigniew GRZESIAK
miński Ireneusz PIASECKI
miński Henryk KSIĘŻOPOLSKI
miński Leonard ZDANOWICZ
miński Antoni TARCZYŃSKI
miński Andrzej KRASUSKI
miński Leszek CELEJ
miński Mirosław KRUSIEWICZ
miński Marek PACHNIK
miński Elżbieta WASIELKIEWICZ
miński Katarzyna GOŹDZIEWSKA
miński Andrzej PIENIAK
miński Witold KIKOLSKI
miński Beata WALAS
miński Edyta ANUSZ-GASZEWSKA
miński Robert SMUGA
miński Anna CZYŻEWSKA
miński Wojciech RASTAWICKI
miński Krzysztof PŁOCHOCKI
miński Robert GRUBEK
miński Piotr STĘPIEŃ
miński Katarzyna GAŃKO
miński Alicja CICHOŃ
miński Łukasz BOGUCKI
miński Wojciech JUSZCZAK
miński Piotr WIECZOREK
miński Piotr PUSTOŁA
mławski Jan SALWA
mławski Michał DANIELEWICZ
mławski Janusz WIŚNIEWSKI
mławski Henryk ANTCZAK
mławski Włodzimierz WOJNAROWSKI
mławski Jan ŁUKASIK
mławski Barbara GUTOWSKA
mławski Zbigniew MARKIEWICZ
mławski Krystyna ZAJĄC
mławski Marek LINKOWSKI
mławski Witold OKUMSKI
mławski Jerzy RAKOWSKI
mławski Barbara STAŃCZAK
mławski Jacek SZLACHTA
mławski Tomasz CHODUBSKI
mławski Piotr JANKOWSKI
mławski Artur KACPRZAK
mławski Szymon ZEJER
mławski Jolanta KARPIŃSKA
mogileński Jerzy ŁAGANOWSKI
mogileński Lucyna HEINICH
mogileński Tomasz BARCZAK
mogileński Jan BARTECKI
mogileński Marian MIKOŁAJCZAK
mogileński Mirosław LESZCZYŃSKI
mogileński Krzysztof SZARZYŃSKI
mogileński Jacek KRAŚNY
mogileński Robert MUSIDŁOWSKI
mogileński Magdalena HARASIMOWICZ-ZAWODNIAK
mogileński Waldemar CIESIELCZYK
mogileński Bartosz NOWACKI
mogileński Paweł JANKOWSKI
mogileński Agnieszka ZIÓŁKOWSKA
mogileński Tomasz KRZESIŃSKI
mogileński Wojciech BARAN
mogileński Mateusz LISIECKI
moniecki Stanisław CZARNIECKI
moniecki Joanna KULIKOWSKA
moniecki Andrzej MATYSZEWSKI
moniecki Zbigniew DEMBOWSKI
moniecki Jan BOROWSKI
moniecki Irena WYSOCKA
moniecki Daniel KAMIŃSKI
moniecki Roman KLEPADŁO
moniecki Ewa PIEKUTOWSKA
moniecki Dariusz JAWOROWSKI
moniecki Jarosław POPOWSKI
moniecki Jolanta KALINOWSKA
moniecki Joanna KITLAS
moniecki Barbara PAC
moniecki Krzysztof FALKOWSKI
moniecki Rafał SUPIŃSKI
moniecki Błażej BUŃKOWSKI
mrągowski Antoni KARAŚ
mrągowski Paweł DŁUGOBORSKI
mrągowski Jan ŁUŃSKI
mrągowski Benedykt KRUTUL
mrągowski Grzegorz MAKSYMOW
mrągowski Bogdan KOSSAKOWSKI
mrągowski Barbara KUŹMICKA-ROGALA
mrągowski Andrzej MARZEWSKI
mrągowski Beata WIĘCEK
mrągowski Janusz ALICKI
mrągowski Mirosław MIKOŁAJCZYK
mrągowski Sławomir PRUSACZYK
mrągowski Zbigniew BAŁAZY
mrągowski Wioletta PODLASKA
mrągowski Roman RAPKOWSKI
mrągowski Andrzej MARTYNIUK
mrągowski Jacek GAJDA
myszkowski Jolanta KORAL
myszkowski Zdzisława POLAK
myszkowski Andrzej JASTRZĘBSKI
myszkowski Jadwiga SKALEC
myszkowski Dariusz LASECKI
myszkowski Mariusz MORAWIEC
myszkowski Jarosław KUMOR
myszkowski Janusz ROMANIUK
myszkowski Wojciech PICHETA
myszkowski Dorota KAIM-HAGAR
myszkowski Tomasz OŚMIAŁOWSKI
myszkowski Mariusz KARKOCHA
myszkowski Marlena WIŚNIEWSKA
myszkowski Jakub GRABOWSKI
myszkowski Sebastian RUCIŃSKI
myszkowski Piotr KOŁODZIEJCZYK
myszkowski Anna SOCHA-KORENDO
myszkowski Rafał KĘPSKI
myszkowski Mateusz KOLASA
myślenicki Edward ZADORA
myślenicki Aleksandra KORPAL
myślenicki Bolesław PAJKA
myślenicki Jan LENCZOWSKI
myślenicki Jolanta MAJKA
myślenicki Marian MROZICKI
myślenicki Ryszard LEŚNIAK
myślenicki Władysław KUROWSKI
myślenicki Kazimierz PANUŚ
myślenicki Tadeusz BOCHNIA
myślenicki Piotr DZIADKOWIEC
myślenicki Jan BYLICA
myślenicki Roman KNAPIK
myślenicki Tadeusz ŻABA
myślenicki Józef TOMAL
myślenicki Krzysztof DYBEŁ
myślenicki Stanisław SUDER
myślenicki Piotr CERANOWICZ
myślenicki Anna RAPACZ
myślenicki Krzysztof TROJAN
myślenicki Jacek PASIOWIEC
myślenicki Maciej OSTROWSKI
myślenicki Andrzej PUŁKA
myślenicki Robert PITALA
myślenicki Rafał KUDAS
myśliborski Józef FALIŃSKI
myśliborski Ryszard WIŚNIAK
myśliborski Zbigniew MARSZAŁEK
myśliborski Andrzej POTYRA
myśliborski Henryk SZPAKOWSKI
myśliborski Krystyna WYSZYŃSKA
myśliborski Mariusz NORSESOWICZ
myśliborski Danuta PATKOWSKA
myśliborski Waldemar PACEWICZ
myśliborski Alicja PRILL
myśliborski Andrzej KRÓLIKOWSKI
myśliborski Mariusz KUZIEL
myśliborski Wioletta DRZEWIŃSKA
myśliborski Andrzej RUDNICKI
myśliborski Urszula SAWICKA
myśliborski Mirosław PIWOWARCZYK
myśliborski Tomasz JAREMA
myśliborski Arkadiusz MAZEPA
myśliborski Robert DUDEK
nakielski Ignacy POGODZIŃSKI
nakielski Ryszard BAGNEROWSKI
nakielski Antoni ZBYLUT
nakielski Tadeusz SOBOL
nakielski Jacek OSIŃSKI
nakielski Edward KOMINIAK
nakielski Marek KORNALEWICZ
nakielski Tomasz MIŁOWSKI
nakielski Alina PAŁUBICKA-GRZEGOREK
nakielski Rozalia WENCEL
nakielski Zbigniew SABACIŃSKI
nakielski Krzysztof BŁOŃSKI
nakielski Daniel OLSZAK
nakielski Jarosław WARMKE
nakielski Jacek KSIĄŻEK
nakielski Jarosław SCHULZ
nakielski Paweł DUDA
nakielski Mariusz SKOCZEK
nakielski Adam TCHÓRZEWSKI
nakielski Adam PISZCZEK
nakielski Beata DANIELEWSKA-SZYMCZAK
namysłowski Adam MACIĄG
namysłowski Zenon KOTARSKI
namysłowski Antoni SOBIEGRAJ
namysłowski Andrzej ZIELONKA
namysłowski Ryszard WOŁCZAŃSKI
namysłowski Krzysztof ŻOŁNOWSKI
namysłowski Roman PÓŁROLNICZAK
namysłowski Andrzej MICHTA
namysłowski Roman LETKI
namysłowski Piotr LECHOWICZ
namysłowski Lucyna MEDYK
namysłowski Krzysztof SZYNDLAREWICZ
namysłowski Mariusz JABŁOŃSKI
namysłowski Zbigniew BRATOSIEWICZ
namysłowski Grzegorz GRUDZIŃSKI
namysłowski Konrad GĘSIARZ
namysłowski Tomasz WICIAK
nidzicki Ryszard KUMELSKI
nidzicki Lech BRZOZOWSKI
nidzicki Elżbieta GÓRALSKA
nidzicki Ewa KRZYŻEWSKA
nidzicki Andrzej BRÓŹDZIŃSKI
nidzicki Dariusz SZYPULSKI
nidzicki Zbigniew SŁUPSKI
nidzicki Krzysztof ZDZIARSKI
nidzicki Jacek JANKOWSKI
nidzicki Paweł BUKOWSKI
nidzicki Grzegorz MRÓZ
nidzicki Joanna SZCZEPKOWSKA
nidzicki Jadwiga GRANICA
nidzicki Marek BOROWY
nidzicki Mateusz BUDKA
niżański Gabriel LESICZKA
niżański Adam MACH
niżański Stanisław PLISZKA
niżański Marian CHRAPKO
niżański Gabriel WALIŁKO
niżański Małgorzata SZTABA-CHOLEWA
niżański Jan POŁEĆ
niżański Sylwester DAŚKO
niżański Tomasz KOZAK
niżański Władysław PRACOŃ
niżański Roman POKORA
niżański Jan KOWAL
niżański Agnieszka NIWIŃSKA
niżański Andrzej TOFILSKI
niżański Robert BEDNARZ
niżański Magdalena HASIAK
niżański Tomasz PODPORA
niżański Łukasz LUDIAN
niżański Karol WOŁOSZYN
nowodworski Zbigniew BOJKOWSKI
nowodworski Jan SERWATKA
nowodworski Zbigniew NIEZABITOWSKI
nowodworski Henryk ZĄBEK
nowodworski Zdzisław SZMYTKOWSKI
nowodworski Grzegorz PACZEWSKI
nowodworski Krzysztof KAPUSTA
nowodworski Włodzimierz SEROKA
nowodworski Mirosław MOLSKI
nowodworski Henryk KUCZMA
nowodworski Mariusz TORBUS
nowodworski Dariusz TABĘCKI
nowodworski Jacek GROSS
nowodworski Andrzej SOBOCIŃSKI
nowodworski Lubomir GŁOWACKI
nowodworski Mariusz KRASZEWSKI
nowodworski Anna MALISZEWSKA
nowodworski Paweł CALAK
nowodworski Dorota CHOJNA
nowodworski Mariusz ŁEMPICKI
nowodworski Anna MAŁECKA
nowodworski Marcin GŁOWACKI
nowodworski Barbara OGRODOWSKA
nowodworski Monika NOJBERT
nowodworski Elżbieta KAPAŁKA
nowodworski Michał AMBROZIAK
nowodworski Radosław KASIAK
nowodworski Tomasz SZCZEPAŃSKI
nowodworski Robert CIŻMOWSKI
nowodworski Katarzyna KRĘŹLEWICZ
nowodworski Ireneusz STOLARZ
nowodworski Marcin MANOWSKI
nowodworski Mariusz ZIÓŁKOWSKI
nowodworski Kamil SZAFRAŃSKI
nowomiejski Barbara GRZYWACZ
nowomiejski Romuald KOSZEWSKI
nowomiejski Mieczysław ŁYDZIŃSKI
nowomiejski Andrzej OCHLAK
nowomiejski Teresa ŁĄTKOWSKA
nowomiejski Mirosław GALIŃSKI
nowomiejski Kazimierz WIŚNIEWSKI
nowomiejski Marek ROMANOWSKI
nowomiejski Jerzy CZAPLIŃSKI
nowomiejski Jan ROCHEWICZ
nowomiejski Jan CZAPLIŃSKI
nowomiejski Wojciech KOZŁOWSKI
nowomiejski Jacek RYDEL
nowomiejski Marcin BULIŃSKI
nowomiejski Andrzej LEWANDOWSKI
nowomiejski Marek PIĄTKOWSKI
nowomiejski Daniel ZDANOWSKI
nowosądecki Maria SZAROTA
nowosądecki Antoni PORĘBA
nowosądecki Emil BODZIONY
nowosądecki Edward CIĄGŁO
nowosądecki Ewa ZIELIŃSKA
nowosądecki Józef ŚWIGUT
nowosądecki Stanisław SUŁKOWSKI
nowosądecki Marek KWIATKOWSKI
nowosądecki Ryszard PORADOWSKI
nowosądecki Franciszek KANTOR
nowosądecki Zofia NIKA
nowosądecki Antoni KOSZYK
nowosądecki Marian DOBOSZ
nowosądecki Joanna STAWIARSKA
nowosądecki Stanisław DĄBROWSKI
nowosądecki Marek PŁAWIAK
nowosądecki Andrzej GANCARZ
nowosądecki Krzysztof BODZIONY
nowosądecki Roman POTONIEC
nowosądecki Michał NOWAK
nowosądecki Piotr OGORZAŁEK
nowosądecki Marta ADAMCZYK
nowosądecki Wiktor OBRZUT
nowosądecki Tadeusz ZAREMBA
nowosądecki Przemysław GAJOWSKI
nowosądecki Paweł ŁABUDA
nowosądecki Marcin BULANDA
nowosądecki Joanna SZEWCZYK-KUBACKA
nowosądecki Wiktor DURLAK
nowosolski Zygmunt MUSZYŃSKI
nowosolski Zenobia KUBICKA
nowosolski Andrzej ŻUBEREK
nowosolski Andrzej DELA
nowosolski Krzysztof GALERCZYK
nowosolski Waldemar WRZEŚNIAK
nowosolski Bogumiła ULANOWSKA
nowosolski Romuald FEDORCZAK
nowosolski Jarosław SUSKI
nowosolski Andrzej ZIAREK
nowosolski Iwona BRZOZOWSKA
nowosolski Mariusz STOKŁOSA
nowosolski Sylwia WOJTASIK
nowosolski Marcin KULA
nowosolski Jarosław INTEK
nowosolski Paweł ZWOLSKI
nowosolski Alina ŚMIGIEL
nowosolski Grzegorz ZWARYCZ
nowosolski Andrzej STAROSZCZUK
nowosolski Przemysław FICNER
nowosolski Łukasz KEMPA
nowotarski Michał BORZĘCKI
nowotarski Marek SZARAWARSKI
nowotarski Stanisław KIERSZTYN
nowotarski Adam JUREK
nowotarski Julian STOPKA
nowotarski Jan KOMOREK
nowotarski Józefa GUZIAK
nowotarski Stanisław ŻÓŁTEK
nowotarski Irena RATAJ
nowotarski Maria ŁOJAS-JURKOWSKA
nowotarski Stanisław WAKSMUNDZKI
nowotarski Jan KUCZKOWICZ
nowotarski Karol SKRZYPIEC
nowotarski Bogusław WAKSMUNDZKI
nowotarski Jacek STOPKA-STUDENCKI
nowotarski Krzysztof FABER
nowotarski Krzysztof KURANDA
nowotarski Maria DOMAGAŁA
nowotarski Tadeusz RAFACZ
nowotarski Andrzej KWIECIEŃ
nowotarski Tomasz RAJCA
nowotarski Robert FURCA
nowotarski Jacek KRÓL
nowotarski Piotr MĘDERAK
nowotarski Tomasz HAMERSKI
nowotarski Rafał JANDURA
nowotarski Bartosz LEKSANDER
nowotarski Paweł WAKSMUNDZKI
nowotarski Adam GRACZ
nowotomyski Adam FRĄCKOWIAK
nowotomyski Ireneusz KOZECKI
nowotomyski Zbigniew MARKOWSKI
nowotomyski Adam PILC
nowotomyski Władysław NAPIERAŁA
nowotomyski Maria GALAS
nowotomyski Edwin PIGLA
nowotomyski Andrzej WILKOŃSKI
nowotomyski Sylwester KAMYSZEK
nowotomyski Tomasz SZCZECHOWICZ
nowotomyski Renata GRUSZKA
nowotomyski Dariusz CHŁOPEK
nowotomyski Paweł WILKOSZARSKI
nowotomyski Dorota KACZMAREK
nowotomyski Jacek PIEPRZYK
nowotomyski Konrad DRĄG
nowotomyski Krzysztof PACHOLAK
nowotomyski Patryk KĄKOLEWSKI
nowotomyski Marcin BRAMBOR
nyski Kazimierz ROZUMEK
nyski Włodzimierz FIGIEL
nyski Henryk KAMIŃSKI
nyski Janusz ZAPIÓR
nyski Adam FUJARCZUK
nyski Czesław BIŁOBRAN
nyski Teresa NOSAL
nyski Bożena LEWIŃSKA
nyski Grażyna BORTNICZUK
nyski Tomasz JAZIENICKI
nyski Danuta KORZENIOWSKA
nyski Janusz JASKOT
nyski Jacek CHWALENIA
nyski Andrzej KRUCZKIEWICZ
nyski Zbigniew KARNAŚ
nyski Jolanta BARSKA
nyski Paweł SZYMKOWICZ
nyski Bogdan WYCZAŁKOWSKI
nyski Damian WYLĘŻEK
nyski Piotr BOBAK
nyski Joanna BURSKA
nyski Daniel PALIMĄKA
nyski Piotr WOŹNIAK
nyski Grzegorz SAMBORSKI
nyski Maria ŻUKOWSKA-JACYKOWSKA
obornicki Zofia KOTECKA
obornicki Andrzej ILSKI
obornicki Bogusław JANUS
obornicki Wiesław BARTKOWIAK
obornicki Andrzej OKPISZ
obornicki Renata TOMASZEWSKA
obornicki Waldemar CYRANEK
obornicki Piotr NETER
obornicki Zbigniew NOWAK
obornicki Piotr DESPERAK
obornicki Agata PASTERNAK
obornicki Katarzyna WOŹNIAK
obornicki Michał BOGACZ
obornicki Anna NOWICKA
obornicki Anna BIEDNA
obornicki Błażej CISOWSKI
obornicki Przemysław SZRAMA
olecki Henryk TRZNADEL
olecki Marian ŚWIERSZCZ
olecki Sławomir SZEREL
olecki Kazimierz IWANOWSKI
olecki Zofia BORDZIO
olecki Teresa KRAJEWSKA
olecki Andrzej DUNAJ
olecki Czesław GONTAR
olecki Danuta MACIEJEWSKA
olecki Jerzy GOŁEMBIEWSKI
olecki Marek DOBRZYŃ
olecki Tomasz DZIOKAN
olecki Karol CZERWIŃSKI
olecki Tomasz KOSOBUDZKI
olecki Izabela SERTEL
oleski Leszek KAŁWAK
oleski Barbara KACZMARCZYK
oleski Stanisław BELKA
oleski Krzysztof CHUDZICKI
oleski Henryk ZUG
oleski Teresa CZAJA
oleski Dionizy BRYLKA
oleski Ewa CICHOŃ
oleski Beniamin GODYLA
oleski Janusz WOJCZYSZYN
oleski Roland FABIANEK
oleski Piotr RASZTAR
oleski Jacek WRÓBEL
oleski Katarzyna WIECHA
oleski Kordian PONIATOWSKI
oleski Sylwia KUS
oleski Damian HUTSCH
oleski Tomasz SZYMAŃSKI
oleski Stanisław GRZESIK
oleśnicki Kazimierz PŁAKSEJ
oleśnicki Zdzisława JAKIMIEC
oleśnicki Józef SZMAJ
oleśnicki Alojzy KULIG
oleśnicki Anna KĘPA
oleśnicki Czesław TELESZKO
oleśnicki Jan DŻUGAJ
oleśnicki Jerzy CEGLECKI
oleśnicki Tomasz KOŁACIŃSKI
oleśnicki Edward PODCZASZYŃSKI
oleśnicki Kazimierz GĘBUŚ
oleśnicki Renata WOJCIECHOWSKA
oleśnicki Stanisław STĘPIEŃ
oleśnicki Piotr KARASEK
oleśnicki Maria SUSIDKO
oleśnicki Dariusz RZEPKA
oleśnicki Wioletta EFINOWICZ
oleśnicki Sławomir KAPICA
oleśnicki Adam HORBACZ
oleśnicki Wojciech SALIK
oleśnicki Jarosław POLAŃSKI
oleśnicki Marek RUBIK
oleśnicki Marcin GRĘDA
olkuski Krystyna KOWALEWSKA
olkuski Jan ORKISZ
olkuski Krzysztof DĄBROWSKI
olkuski Zdzisława SZCZYGIEŁ
olkuski Barbara HABERKA
olkuski Jacek OSUCH
olkuski Józef STACH
olkuski Robert HERZYK
olkuski Wanda KLIMEK
olkuski Robert KOZŁOWSKI
olkuski Piotr GAMROT
olkuski Agnieszka GOŁEMBIOWSKA-KAROŃ
olkuski Barbara RZOŃCA
olkuski Marta DZIURA
olkuski Paulina POLAK
olkuski Rafał SOLECKI
olkuski Paweł PIASNY
olkuski Grzegorz NOCOŃ
olkuski Paweł RYKAŁA
olkuski Michał MRÓWKA
olkuski Kamil WOŁEK
olkuski Tomasz BARGIEŁ
olkuski Bogumił SOBCZYK
olsztyński Jerzy TYTZ
olsztyński Stanisław TRZASKOWSKI
olsztyński Jan DOWGIELEWICZ
olsztyński Lech NITKOWSKI
olsztyński Marian PIWCEWICZ
olsztyński Kazimierz OLEJARZ
olsztyński Zbigniew KUKUĆ
olsztyński Bogumił KUŹNIEWSKI
olsztyński Jacek SZYDŁO
olsztyński Krystyna SZTER
olsztyński Anna KLEWIADO
olsztyński Grzegorz DROZDOWSKI
olsztyński Waldemar JODKO
olsztyński Iwona PLASKOTA
olsztyński Jerzy LASKOWSKI
olsztyński Janusz RADZISZEWSKI
olsztyński Andrzej MOSZCZYŃSKI
olsztyński Zbigniew CZABRYCKI
olsztyński Artur WROCHNA
olsztyński Andrzej ABAKO
olsztyński Jarosław WOLAK
olsztyński Ewa DUTKA
olsztyński Joanna MICHALSKA
olsztyński Małgorzata CHYZIAK
olsztyński Marcin FRĄCZEK
oławski Tadeusz KUŁAKOWSKI
oławski Józef HOŁYŃSKI
oławski Wiesława POHORIŁO
oławski Roman KACZOR
oławski Władysław CZUBAK
oławski Wawrzyniec WLAZŁO
oławski Mirosław KULESZA
oławski Bożena WOREK
oławski Marek SZPONAR
oławski Zdzisław BREZDEŃ
oławski Małgorzata ENGEL
oławski Mariusz OLENDER
oławski Marek CHUDY
oławski Łukasz KOTAPSKI
oławski Maciej GWIAZDOWICZ
oławski Anna LESZCZYŃSKA
oławski Szymon KOŚCIELAK
oławski Agnieszka PROROK
oławski Krzysztof SKRZYDŁOWSKI
opatowski Andrzej GAJEK
opatowski Wiesława SŁOWIK
opatowski Alicja FREJLICH
opatowski Kazimierz ŻÓŁTEK
opatowski Bogusław WŁODARCZYK
opatowski Wacław RODEK
opatowski Bożena KORNACKA
opatowski Adam ROZSZCZYPAŁA
opatowski Jacek DWOJAK
opatowski Wojciech MAJCHER
opatowski Barbara KASIŃSKA
opatowski Zbigniew WOŁCERZ
opatowski Agnieszka ŁUBA - MENDYK
opatowski Tomasz STANIEK
opatowski Małgorzata JALOWSKA
opatowski Aneta BŁAWAT
opatowski Maciej WOLAŃSKI
opoczyński Maria MORAWSKA
opoczyński Zofia PAWLIK
opoczyński Sławomir REK
opoczyński Andrzej KACPRZAK
opoczyński Rafał KĄDZIELA
opoczyński Andrzej URBAŃCZYK
opoczyński Józef RÓG
opoczyński Urszula WIKTOROWICZ
opoczyński Grażyna WÓJCIK
opoczyński Anna SMOLARCZYK
opoczyński Rafał MARSZAŁEK
opoczyński Maria CHOMICZ
opoczyński Sławomir JAKÓBCZYK
opoczyński Maria WITKOWSKA
opoczyński Michał BIAŁEK
opoczyński Marcin JĘDRASIK
opoczyński Marcin BARANOWSKI
opoczyński Michał KONECKI
opoczyński Robert TELUS
opolski Kazimierz GÓRSKI
opolski Tadeusz BŁACHNIO
opolski Jan KRZESIŃSKI
opolski Stefan WARZECHA
opolski Alicja TRYCHAN
opolski Janusz ZŁOTUCHA
opolski Antoni GRYC
opolski Zofia KOTOŃSKA
opolski Joachim ŚWIERC
opolski Irena ŁYSY-CICHON
opolski Wojciech FURTAK
opolski Henryk WODAUSZ
opolski Rudolf LAWA
opolski Piotr BUREK
opolski Helena WOJTASIK
opolski Leonarda PŁOSZAJ
opolski Henryk ZAPIÓR
opolski Bogdan KUTA
opolski Krystian CICHOS
opolski Mirosław RYNKIEWICZ
opolski Henryk LAKWA
opolski Krystyna SOŁDEK
opolski Zenon RODZIK
opolski Maria KOSCHNY
opolski Ilona MAJAK-GIERCZAK
opolski Krzysztof WYSDAK
opolski Konrad DENDERA
opolski Rafał PASTWA
opolski Krzysztof KOŹLIK
opolski Beata WOLNY
opolski Waldemar GOGÓŁ
opolski Marek KORNIAK
opolski Iwona GIZA
opolski Bernarda GIZA-MAŁECKA
opolski Tomasz OPOKA
opolski Tomasz KAPICA
opolski Marcin PASTWA
opolski Przemysław KUBÓW
opolski Gabriela TERESIŃSKA-PRUCHNIAK
opolski Paweł GRABEK
opolski Sławomir LEJWODA
opolski Michał KRAMEK
ostrołęcki Stanisław SUBDA
ostrołęcki Zofia NAPIÓRKOWSKA
ostrołęcki Stanisław LIPKA
ostrołęcki Krzysztof PARZYCHOWSKI
ostrołęcki Tadeusz LIPKA
ostrołęcki Kazimierz RZEWNICKI
ostrołęcki Antoni MULAWKA
ostrołęcki Kazimierz ŚCIBEK
ostrołęcki Waldemar PĘDZICH
ostrołęcki Stanisław KUBEŁ
ostrołęcki Andrzej LIS
ostrołęcki Anna BUCZYŃSKA
ostrołęcki Andrzej GRZYB
ostrołęcki Dariusz DOMIAN
ostrołęcki Piotr LIŻEWSKI
ostrołęcki Jarosław NOWAK
ostrołęcki Sławomir CEBEREK
ostrołęcki Adam BIAŁOBRZESKI
ostrołęcki Arkadiusz ZYŚK
ostrołęcki Beata KALINOWSKA
ostrołęcki Artur KOZŁOWSKI
ostrowiecki Marek BILSKI
ostrowiecki Ryszard PROKSA
ostrowiecki Stanisława BARAŃSKA
ostrowiecki Andrzej BRODA
ostrowiecki Robert MINKINA
ostrowiecki Andrzej JABŁOŃSKI
ostrowiecki Małgorzata BIEŃ
ostrowiecki Mirosław ROGOZIŃSKI
ostrowiecki Marzena DĘBNIAK
ostrowiecki Piotr MAJ
ostrowiecki Jarosław KOPAŃSKI
ostrowiecki Małgorzata SOBIERAJ
ostrowiecki Zbigniew DUDA
ostrowiecki Agnieszka ROGALIŃSKA
ostrowiecki Robert ROGALA
ostrowiecki Dariusz WIERZBIŃSKI
ostrowiecki Beata DUDA
ostrowiecki Emilia ŁUPINA
ostrowiecki Paweł WALESIC
ostrowiecki Mariusz PASTERNAK
ostrowiecki Dariusz CZUPRYŃSKI
ostrowiecki Janusz GOŁDYN
ostrowiecki Łukasz DYBIEC
ostrowski Władysław KRZYŻANOWSKI
ostrowski Józef WAJS
ostrowski Marek EWIAK
ostrowski Andrzej LERACZYK
ostrowski Ryszard PLUCIŃSKI
ostrowski Michał WILCZURA
ostrowski Stefan ROSTKOWSKI
ostrowski Roman PACHOLCZYK
ostrowski Danuta JANUSZ
ostrowski Zbigniew CHRUPEK
ostrowski Marek KAMIŃSKI
ostrowski Leszek MICHALAK
ostrowski Hanna ROSTKOWSKA
ostrowski Eliza DREWNOWSKA
ostrowski Krystyna GUMKOWSKA
ostrowski Zbigniew KAMIŃSKI
ostrowski Paweł RAJSKI
ostrowski Arkadiusz WOJTCZAK
ostrowski Dorota HURNA
ostrowski Maria TOMASZEWSKA
ostrowski Andrzej GRABOWSKI
ostrowski Dariusz RAFALIK
ostrowski Tomasz GOSTOMCZYK
ostrowski Andrzej KNOPIŃSKI
ostrowski Anita ŚWIĄTEK
ostrowski Grzegorz FINKE
ostrowski Andrzej SKALIK
ostrowski Tomasz ZIĄBKA
ostrowski Roman MALICKI
ostrowski Grzegorz ROSTKOWSKI
ostrowski Mirosław NOWACKI
ostrowski Zdzisław JAŹWIEC
ostrowski Katarzyna SPIŻAK
ostrowski Dorota SUBDA
ostrowski Bartosz ZIÓŁKOWSKI
ostrowski Sylwia NOWICKA
ostrowski Grzegorz NADRATOWSKI
ostrowski Michał CIUPKA
ostrowski Damian GRĄDZIELEWSKI
ostrowski Karolina DERA - SZYMAŃSKA
ostrowski Tomasz BRUCKI
ostrowski Rafał SWACZYNA
ostrowski Justyna PĘTKOWSKA
ostrowski Dariusz BEREK
ostrowski Piotr WALKOWSKI
ostrowski Radosław LITWA
ostródzki Zbigniew ZABŁOCKI
ostródzki Jolanta DAKOWSKA
ostródzki Andrzej WASZCZYSZYN
ostródzki Alicja TOMASZ
ostródzki Grażyna OSTAS
ostródzki Stanisław SZELUGA
ostródzki Edmund WINNICKI
ostródzki Bogdan PURZYCKI
ostródzki Ewa SZCZUROWSKA
ostródzki Jan MARCHLEWICZ
ostródzki Waldemar BŁASZKIEWICZ
ostródzki Beata MAZUR
ostródzki Krzysztof ŻYNDA
ostródzki Elżbieta DZIUBIŃSKA
ostródzki Andrzej WICZKOWSKI
ostródzki Artur MUNJE
ostródzki Dariusz STRUK
ostródzki Marek HUSAR
ostródzki Waldemar GAZDA
ostródzki Jan KACPRZYK
ostródzki Piotr STRZYLAK
ostródzki Agnieszka MICHALAK
ostródzki Stanisław ORZECHOWSKI
ostrzeszowski Zofia WITKOWSKA
ostrzeszowski Małgorzata SZYMONIAK-STANISZEWSKA
ostrzeszowski Adam MICKIEWICZ
ostrzeszowski Walenty OKOŃ
ostrzeszowski Stanisław HEMMERLING
ostrzeszowski Marianna POWĄZKA
ostrzeszowski Ignacy ŚMIATACZ
ostrzeszowski Lech JANICKI
ostrzeszowski Krystyna SIKORA
ostrzeszowski Jerzy MUCHA
ostrzeszowski Stefan HEBISZ
ostrzeszowski Ewa KUBIAK
ostrzeszowski Arkadiusz SUCHANECKI
ostrzeszowski Dariusz ŚWITOŃ
ostrzeszowski Katarzyna SÓJKA
ostrzeszowski Adam GRZYB
ostrzeszowski Radosław GATKOWSKI
oświęcimski Władysław ZALIŃSKI
oświęcimski Grażyna KOPEĆ
oświęcimski Jerzy MIESZCZAK
oświęcimski Adam BILSKI
oświęcimski Józef SZAFRAN
oświęcimski Leszek SZUSTER
oświęcimski Ewa PAWLUSIAK
oświęcimski Ewa PŁONKA
oświęcimski Bogusław BARTULA
oświęcimski Teresa JANKOWSKA
oświęcimski Piotr ŚRENIAWSKI
oświęcimski Marcin NIEDZIELA
oświęcimski Sławomir MOMOT
oświęcimski Adam MERTA
oświęcimski Waldemar KLISIAK
oświęcimski Joanna MAZUR
oświęcimski Jarosław JURZAK
oświęcimski Tomasz ŁUKOWICZ
oświęcimski Kazimierz HOMA
oświęcimski Artur MENDYK
oświęcimski Katarzyna BLIŹNIAK
oświęcimski Aneta TLAŁKA
oświęcimski Andrzej SKRZYPIŃSKI
oświęcimski Dariusz GAWĘDA
oświęcimski Jacek PYREK
oświęcimski Paweł KOBIELUSZ
oświęcimski Wojciech KAJDAS
otwocki Stanisław KRUSZEWSKI
otwocki Janusz GOLIŃSKI
otwocki Jolanta KOCZOROWSKA
otwocki Mirosław PSZONKA
otwocki Jarosław KOPACZEWSKI
otwocki Zbigniew SZCZEPANIAK
otwocki Bogumiła WIĘCKOWSKA
otwocki Krzysztof SZCZEGIELNIAK
otwocki Grażyna OLSZEWSKA
otwocki Robert KOSIŃSKI
otwocki Roman SREBNICKI
otwocki Grażyna KILBACH
otwocki Krzysztof OLSZEWSKI
otwocki Paweł AJDACKI
otwocki Grzegorz MICHALCZYK
otwocki Jacek CZARNOWSKI
otwocki Dariusz GRAJDA
otwocki Marcin OLPIŃSKI
otwocki Piotr KUDLICKI
otwocki Paweł ZAWADA
otwocki Aneta BARTNICKA
otwocki Dariusz KOŁODZIEJCZYK
otwocki Kinga BŁASZCZYK
pabianicki Maria WRÓBEL
pabianicki Florian WLAŹLAK
pabianicki Henryk GAJDA
pabianicki Paweł KANIA
pabianicki Krzysztof HABURA
pabianicki Jadwiga WADOWSKA-GRYZEL
pabianicki Ewa LEWANDOWSKA
pabianicki Krzysztof WALIGÓRSKI
pabianicki Jarosław LESMAN
pabianicki Henryk BRZYSZCZ
pabianicki Andrzej OWCZAREK
pabianicki Robert RZĄDZIŃSKI
pabianicki Jarosław HABURA
pabianicki Anna PIERZCHAŁA-GŁADYSZ
pabianicki Wioletta DOMAŃSKA
pabianicki Waldemar FLAJSZER
pabianicki Jarosław KOSMALA
pabianicki Arkadiusz JAKSA
pabianicki Marcin WOLSKI
pabianicki Marek GRYGLEWSKI
pabianicki Tomasz PIERZCHAŁA
pabianicki Łukasz STENCEL
pabianicki Krzysztof PACHOLAK
pajęczański Tadeusz ŚLUSAREK
pajęczański Paweł SIKORA
pajęczański Jerzy STASZCZYK
pajęczański Dorota JASKUŁA
pajęczański Violetta WANAT-SOBCZAK
pajęczański Tomasz BORGUL
pajęczański Jacek LEWERA
pajęczański Sebastian BARCZAK
pajęczański Marzena KOWALSKA
pajęczański Agnieszka MORGA
pajęczański Marta KOŁODZIEJ
pajęczański Leszek WAGA
pajęczański Anna TKACZYŃSKA
pajęczański Zbigniew GAJĘCKI
pajęczański Łukasz GAIK
pajęczański Maksymilian DRAB
pajęczański Damian WRONA
parczewski Jerzy MAŚLUCH
parczewski Kazimierz JASZCZUK
parczewski Wiesław CZARNACKI
parczewski Jan MAKAREWICZ
parczewski Krystyna JAŚKIEWICZ
parczewski Janusz SAWIUK
parczewski Wiesław BYRA
parczewski Adam WRÓBLEWSKI
parczewski Artur MAKÓWKA
parczewski Sławomir CZECH
parczewski Andrzej TUROWSKI
parczewski Janusz ZIELIŃSKI
parczewski Piotr DENEJKO
parczewski Artur JASZCZUK
parczewski Samanta LAMCZYK-KACZOREK
piaseczyński Kazimierz PORĘBSKI
piaseczyński Zdzisław LIS
piaseczyński Dariusz GALICZ
piaseczyński Wojciech KACZOROWSKI
piaseczyński Antoni ROSŁON
piaseczyński Marek RUTOWICZ
piaseczyński Ryszard MACHAŁEK
piaseczyński Jolanta ZAWADZKA-ŁADECKA
piaseczyński Sylwester PUCHAŁA
piaseczyński Włodzimierz RASIŃSKI
piaseczyński Bożena ZARZECZNA
piaseczyński Grażyna DĄBEK
piaseczyński Ewa LUBIANIEC
piaseczyński Iwona JACKOWICZ
piaseczyński Robert KORNBERG
piaseczyński Robert LICHOCKI
piaseczyński Grzegorz PRUSZCZYK
piaseczyński Mateusz BAJ
piaseczyński Magdalena MIKA- KOSIOR
piaseczyński Anna NIEZABITOWSKA
piaseczyński Michał GRZESŁO
piaseczyński Katarzyna PAPROCKA
piaseczyński Anna KRASUSKA
piaseczyński Krzysztof KASPRZYCKI
piaseczyński Ksawery GUT
piaseczyński Rafał JASZCZAK
piaseczyński Martin ŚWIEGODZIŃSKI
piaseczyński Sergiusz MUSZYŃSKI
piaseczyński Aleksandra WÓJCIK
pilski Stefan RYMER
pilski Henryk STOKŁOSA
pilski Stefan PIECHOCKI
pilski Maria AUGUSTYN
pilski Wojciech SZUTKOWSKI
pilski Kazimierz WASIAK
pilski Marian MADEJ
pilski Grzegorz WĄDOŁOWSKI
pilski Teresa STRZELECKA
pilski Zdzisława BOSAK-KAWA
pilski Stanisław DĄBEK
pilski Iwona SCHULZ
pilski Almuetaz NASRULLAH
pilski Paweł JARCZAK
pilski Małgorzata KARWACKA
pilski Marek KAMIŃSKI
pilski Eligiusz KOMAROWSKI
pilski Krzysztof PABICH
pilski Rafał ZDZIERELA
pilski Ewelina ŚLUGAJSKA
pilski Monika KUBIAK-MAJEWSKA
pilski Przemysław POCHYLSKI
pilski Ewa RAMUSIEWICZ
pilski Magdalena ZGIEP-PORZUCEK
pilski Emilia ZAŁACHOWSKA
pińczowski Jan BĘBENEK
pińczowski Ryszard BARNA
pińczowski Bogusław CHAŁUDA
pińczowski Teresa SIENKIEWICZ - REK
pińczowski Irena MOSKWA
pińczowski Jadwiga IRLA
pińczowski Hanna MITKA-MARSZALIK
pińczowski Ireneusz GOŁUSZKA
pińczowski Zbigniew KIERKOWSKI
pińczowski Zbigniew KONIUSZ
pińczowski Bogusław KOWALCZYK
pińczowski Krzysztof SŁONINA
pińczowski Andrzej GŁOGOWIEC
pińczowski Marcin WOJNIAK
pińczowski Michał LESZCZYŃSKI
piotrkowski Krzysztof RAWICKI
piotrkowski Krzysztof MROCZKOWSKI
piotrkowski Dionizy GŁOWACKI
piotrkowski Stanisław CUBAŁA
piotrkowski Ryszard CIEŚLAK
piotrkowski Elżbieta OŚCIK
piotrkowski Bernard MATYSZEWSKI
piotrkowski Krzysztof KONDASZEWSKI
piotrkowski Anna PIETRASZKO
piotrkowski Grażyna LASEK
piotrkowski Janusz BŁASZCZYŃSKI
piotrkowski Dariusz MAGACZ
piotrkowski Robert PIELUŻEK
piotrkowski Dorota JANKOWSKA
piotrkowski Cezary MISZTELA
piotrkowski Katarzyna MIŚKIEWICZ
piotrkowski Sylwester OSSOWSKI
piotrkowski Sławomir OGRODNIK
piotrkowski Piotr WOJTYSIAK
piotrkowski Michał SZYMAŃSKI
piotrkowski Oskar KULIŃSKI
piski Jan ALICKI
piski Marek WYSOCKI
piski Andrzej GÓRSKI
piski Lech BORAK
piski Irena JATKOWSKA
piski Marek KONOPKA
piski Andrzej NOWICKI
piski Andrzej KURZĄTKOWSKI
piski Dariusz SMAKOSZ
piski Waldemar BRENDA
piski Przemysław RONKIEWICZ
piski Lidia BORYS-DYMCZYK
piski Mariusz TRUPACZ
piski Michał WRZOSEK
piski Łukasz BORYS
piski Paweł SZCZECH
piski Rafał DĄBROWSKI
pleszewski Zbigniew RODEK
pleszewski Marian ADAMEK
pleszewski Wojciech BARSZCZEWSKI
pleszewski Radomir ZDUNEK
pleszewski Leopold LIS
pleszewski Piotr KOPCZYŃSKI
pleszewski Jolanta PANKOWIAK
pleszewski Andrzej MADALIŃSKI
pleszewski Marek SZEWCZYK
pleszewski Renata RESZEL
pleszewski Mirosław MARUSZEWSKI
pleszewski Andrzej BIESIADA
pleszewski Mirosław KUBERKA
pleszewski Wojciech MANIAK
pleszewski Krystian KLAK
pleszewski Zbigniew DUSZCZAK
pleszewski Mateusz BUKOWSKI
pleszewski Michał KACZMAREK
pleszewski Przemysław KAZUŚ
płocki Stefan JAKUBOWSKI
płocki Adam SIEROCKI
płocki Lech DĄBROWSKI
płocki Elżbieta JACHIMIAK
płocki Maciej JABŁOŃSKI
płocki Paweł JAKUBOWSKI
płocki Apolinary GRUSZCZYŃSKI
płocki Małgorzata PURCELEWSKA
płocki Krzysztof WIELEC
płocki Krzysztof SZUMSKI
płocki Piotr KOSTRZEWA
płocki Ewa KOWALAK
płocki Waldemar ZAWADZKI
płocki Bogdan BANASZCZAK
płocki Paweł TOKARSKI
płocki Paweł BOGIEL
płocki Marcin PIOTROWSKI
płocki Magdalena WOJA
płocki Magdalena KOŁODZIEJSKA
płocki Anna DĘBSKA
płocki Mariusz BIENIEK
płocki Marlena MAZURSKA
płocki Piotr SKORUPSKI
płoński Mirosław OPOLSKI
płoński Józef BLUSZCZ
płoński Marianna CHYBAŁA
płoński Elżbieta GRODKIEWICZ
płoński Andrzej STOLPA
płoński Elżbieta KUŹNIEWSKA
płoński Anna DUMIŃSKA-KIERSKA
płoński Paweł KOPERSKI
płoński Dariusz UMIĘCKI
płoński Dariusz ŻELASKO
płoński Barbara WDOWIAK
płoński Elżbieta WIŚNIEWSKA
płoński Bożena SZERSZENIEWSKA
płoński Jadwiga CZERNIAKOWSKA
płoński Andrzej RÓŻYCKI
płoński Krzysztof KRUSZEWSKI
płoński Krzysztof WRZESIŃSKI
płoński Robert ADAMSKI
płoński Jacek RYZIŃSKI
płoński Artur ADAMSKI
płoński Patryk SOKOŁOWSKI
poddębicki Stanisław KATUSZA
poddębicki Danuta PECYNA
poddębicki Ryszard RYTTER
poddębicki Anna ROGALSKA
poddębicki Zdzisław CYGANIAK
poddębicki Piotr BINDER
poddębicki Beata PRZYBYLSKA
poddębicki Małgorzata KOMAJDA
poddębicki Andrzej BARTNIK
poddębicki Andrzej KRAJEWSKI
poddębicki Ewa BEDNAREK
poddębicki Wieńczysław KAŹMIERCZAK
poddębicki Leszek CHMIELECKI
poddębicki Piotr KOZŁOWSKI
poddębicki Przemysław JASZCZAK
poddębicki Błażej DUDZIŃSKI
poddębicki Sebastian ROMANOWSKI
policki JANUSZ SZWYD
policki DANUTA CHYLEWSKA - KĘSY
policki CEZARY ARCISZEWSKI
policki BEATA CHMIELEWSKA
policki MARIUSZ SARNECKI
policki JACEK FABISIAK
policki ANETA REJCZYK-MATYSIAK
policki JOLANTA TOBOŁA
policki ANDRZEJ BEDNAREK
policki DARIUSZ OSTROWSKI
policki ADAM PACHOLIK
policki IZABELA WESOŁOWSKA - KOŚMIDER
policki ALBIN MAJKOWSKI
policki MARTA GRĘDA
policki LECH BARAŃSKI
policki DARIUSZ PODHAJNY
policki MAŁGORZATA SIEMIANOWSKA
policki SHIVAN FATE
policki JOANNA NAPIWODZKA
polkowicki Jan ZARZYCKI
polkowicki Franciszek SKIBICKI
polkowicki Henryk CZEKAJŁO
polkowicki Marianna KOWALSKA
polkowicki Marek TRAMŚ
polkowicki Tadeusz FLAK
polkowicki Iwona MARCINIAK
polkowicki Wanda ŻUCHOWSKA
polkowicki Ewa MAZAN
polkowicki Stefan DUDRA
polkowicki Roman RUTKOWSKI
polkowicki Andrzej BEŁDA
polkowicki Izabela JOKIEL
polkowicki Kamil CIUPAK
polkowicki Bogusław GODLEWSKI
polkowicki Arkadiusz BLOCH
polkowicki Krzysztof NESTER
polkowicki Jan WOJTOWICZ
polkowicki Marcelina FALKIEWICZ
poznański Jacek SZESZUŁA
poznański Zbigniew JANKOWSKI
poznański Janusz JAGIEŁKA
poznański Grażyna GŁOWACKA
poznański Seweryn WALIGÓRA
poznański Jolanta PANKOWSKA
poznański Michał PODSADA
poznański Jan GRABKOWSKI
poznański Tomasz ŁUBIŃSKI
poznański Andrzej STRAŻYŃSKI
poznański Antoni KALISZ
poznański Dariusz SZMYT
poznański Jarosław DOBROWOLSKI
poznański Ewa POMIN
poznański Ewa NOSZCZYŃSKA-SZKURAT
poznański Kazimierz DWORCZAK
poznański Piotr BURDAJEWICZ
poznański Mirosław WIELOCH
poznański Marzena FIEDLER
poznański Marian MARKIEWICZ
poznański Małgorzata HALBER
poznański Arleta SZYMKOWIAK
poznański Elżbieta NAWROCKA
poznański Armin NIEWIADOMSKI
poznański Paweł BOCIAN
poznański Filip ŻELAZNY
poznański Sławomir SKRZYPCZAK
poznański Paweł RATAJCZAK
poznański Katarzyna SZKUDLAREK
proszowicki Barbara GACEK
proszowicki Stanisław MIERZWA
proszowicki Zbigniew DAROS
proszowicki Wiesław ANTOS
proszowicki Elżbieta GRELA
proszowicki Marzena ŻYWOT
proszowicki Grzegorz PIÓRO
proszowicki Włodzimierz DONIEC
proszowicki Iwona WÓJCIK
proszowicki Józef KRZECZEK
proszowicki Rafał CHMIELA
proszowicki Joanna PALUCH
proszowicki Wojciech RZADKOWSKI
proszowicki Jadwiga KOPERCZAK-WILK
proszowicki Krzysztof CIESIELSKI
proszowicki Wojciech JANCZYK
proszowicki Krystian HYTROŚ
prudnicki Antoni SOKOŁOWSKI
prudnicki Ryszard KWIATKOWSKI
prudnicki Józef JANECZKO
prudnicki Alicja ZAWIŚLAK
prudnicki Mirosław CZUPKIEWICZ
prudnicki Joachim KOSZ
prudnicki Joanna KORZENIOWSKA
prudnicki Dariusz KOLBEK
prudnicki Bożena WRÓBLEWSKA
prudnicki Józef MELESZKO
prudnicki Janusz SIANO
prudnicki Radosław ROSZKOWSKI
prudnicki Dragomir RUDY
prudnicki Tomasz WOŹNIAK
prudnicki Magdalena SOBCZAK
prudnicki Sebastian GERSTENBERG
prudnicki Judyta WALOCHA
pruszkowski Halina GÓRNIAK-USZYŃSKA
pruszkowski Zdzisław BRZEZIŃSKI
pruszkowski Stanisław DYMURA
pruszkowski Andrzej KURZELA
pruszkowski Zdzisława ZIELIŃSKA
pruszkowski Janusz RAJKOWSKI
pruszkowski Wojciech GAWKOWSKI
pruszkowski Krzysztof RYMUZA
pruszkowski Paweł ZACNY
pruszkowski Mirosław CHMIELEWSKI
pruszkowski Ewa BORODZICZ
pruszkowski Mirosława ŚLIWIŃSKA
pruszkowski Sławomir WALENDOWSKI
pruszkowski Urszula WOJCIECHOWSKA
pruszkowski Agnieszka KUŹMIŃSKA
pruszkowski Grzegorz KAMIŃSKI
pruszkowski Przemysław SIECIŃSKI
pruszkowski Andrzej UMEL
pruszkowski Dariusz NOWAK
pruszkowski Monika SAWICKA
pruszkowski Michał KUCHARSKI
pruszkowski Katarzyna KLIMASZEWSKA
pruszkowski Dorota ZGLIŃSKA
pruszkowski Paweł SIEKIERKO
pruszkowski Magdalena BEYER
pruszkowski Adrian EJSSYMONT
pruszkowski Artur ŚWIERCZ
przasnyski Janusz OSIADACZ
przasnyski Waldemar TROCHIMIUK
przasnyski Zenon SZCZEPANKOWSKI
przasnyski Wojciech PIÓRKOWSKI
przasnyski Krzysztof NIELIWODZKI
przasnyski Maria MALIŃSKA
przasnyski Dariusz WILGA
przasnyski Edward ORŁOWSKI
przasnyski Renata WENDA
przasnyski Paweł SZCZEPKOWSKI
przasnyski Krzysztof BIEŃKOWSKI
przasnyski Leszek CZARZASTY
przasnyski Mariusz SZEMPLIŃSKI
przasnyski Paweł MOSTOWY
przasnyski Rafał GOTOWIEC
przasnyski Magdalena KRÓL
przasnyski Katarzyna WRÓBLEWSKA
przemyski Wojciech BOBOWSKI
przemyski Ryszard GOŁĘBIOWSKI
przemyski Władysław MACIUPA
przemyski Jan SEMKÓW
przemyski Kazimierz KAPŁON
przemyski Zbigniew BLECHARCZYK
przemyski Jerzy GÓRALEWICZ
przemyski Jan PĄCZEK
przemyski Marek KUDŁA
przemyski Krzysztof KOŁODZIEJCZYK
przemyski Ryszard ADAMSKI
przemyski Bożena RYCZAN
przemyski Krystyna RABA-OPACKA
przemyski Artur OLSZAŃSKI
przemyski Jan JANUSZ
przemyski Beata GUMIENNY
przemyski Alina CIELECKA-HUK
przemyski Piotr PĘKALSKI
przemyski Arkadiusz MAZUR
przeworski Wiesław KUBICKI
przeworski Mieczysław ŻUK
przeworski Józef WIĘCŁAW
przeworski Bogusław URBAN
przeworski Zdzisław DOSKOCZ
przeworski Wiesław BUKOWSKI
przeworski Tadeusz KIEŁBOWICZ
przeworski Zbigniew KISZKA
przeworski Jacek PIENIĄŻEK
przeworski Jerzy MAZUR
przeworski Bogdan SEBZDA
przeworski Jacek KIEREPKA
przeworski Janusz OWSIAK
przeworski Krzysztof BARTUŚ
przeworski Agnieszka BUKOWA-JEDYNAK
przeworski Tomasz SYK
przeworski Zenon KOPER
przeworski Paweł TWOREK
przeworski Marcin FUJAROWICZ
przysuski Tadeusz TOMASIK
przysuski Marek MODRZECKI
przysuski Lech FIDOS
przysuski Krzysztof ZAWADZKI
przysuski Andrzej RACZYŃSKI
przysuski Danuta DYJAS-WALCZAK
przysuski Marek KILIANEK
przysuski Marian NIEMIRSKI
przysuski Krzysztof WOCHNIAK
przysuski Sławomir TAMIOŁA
przysuski Grzegorz DZIEKAN
przysuski Wiesław WOŹNIAK
przysuski Jarosław GĄGOROWSKI
przysuski Marcin SOKÓŁ
przysuski Marek PANKOWSKI
przysuski Rafał PAWLIKOWSKI
przysuski Piotr REGUŁA
pszczyński Jerzy SODZAWICZNY
pszczyński Bogumiła BOBA
pszczyński Stefan RYT
pszczyński Marian SZWARC
pszczyński Krystian SZOSTAK
pszczyński Alojzy WOJCIECH
pszczyński Danuta KOCUREK
pszczyński Janusz ORLIK
pszczyński Roman BAŃCZYK
pszczyński Aleksander MALCHER
pszczyński Barbara BANDOŁA
pszczyński Damian CIESZEWSKI
pszczyński Zdzisław GRYGIER
pszczyński Helena GĄSKA
pszczyński Andrzej BABIŃSKI
pszczyński Wojciech LALA
pszczyński Marek LUCJAN
pszczyński Grzegorz WANOT
pszczyński Zdzisław GOIK
pszczyński Waldemar LIPUS
pszczyński Michał PUDEŁKO
pszczyński Krzysztof SPYRA
pszczyński Paweł SADZA
pucki Jerzy WŁUDZIK
pucki Jerzy TOMASIK
pucki Wojciech DETTLAFF
pucki Zygmunt WIŚNIEWSKI
pucki Dariusz SAŃKO
pucki Ewa KOWNACKA
pucki Jolanta BIESZKE
pucki Zdzisław PRUCHNIEWSKI
pucki Adam ZAŻEMBŁOWSKI
pucki Andrzej ROŻEK
pucki Jarosław BIAŁK
pucki Anna WOJTUNIK
pucki Aleksander STRUCK
pucki Piotr FORMELLA
pucki Tomasz HERRMANN
pucki Aleksandra OBSZYŃSKA
pucki Rita SZORNAK
pucki Michał KOWALSKI
pucki Michał ROHDA
pucki Anna PADEE - KRUSZCZAK
pucki Szymon DETTLAFF
puławski Witold POPIOŁEK
puławski Michał GODLIŃSKI
puławski Marian ŻABA
puławski Stanisław WÓJCICKI
puławski Bożena STRZELECKA
puławski Witold MICHNA
puławski Jan ZIOMKA
puławski Leszek GORGOL
puławski Paweł GAJEK
puławski Małgorzata GÓRSKA-LENARTOWICZ
puławski Danuta SMAGA
puławski Teresa GUTOWSKA
puławski Bogdan KRZEŚNIAK
puławski Andrzej MITRUCZUK
puławski Janusz WAWERSKI
puławski Zbigniew ŚLIWIŃSKI
puławski Marcin PISULA
puławski Tomasz SZYMAJDA
puławski Grzegorz KUNA
puławski Zbigniew KIEŁB
puławski Łukasz SKOWYRA
puławski Ilona DUDA
puławski Mariusz WICIK
pułtuski Halina BANACH
pułtuski Tadeusz NALEWAJK
pułtuski Wojciech ŻUKOWSKI
pułtuski Wiesław CIENKOWSKI
pułtuski Mirosław BARSZCZ
pułtuski Krzysztof ŁACHMAŃSKI
pułtuski Krystyna ESTKOWSKA
pułtuski Włodzimierz KACZMARCZYK
pułtuski Róża KRASUCKA
pułtuski Ewa LESZCZYŃSKA
pułtuski Małgorzata CHEŁSTOWSKA
pułtuski Beata JÓŹWIAK
pułtuski Jan ZALEWSKI
pułtuski Marcin CICHOWICZ
pułtuski Zbigniew KSIĘŻYK
pułtuski Emilia GĄSECKA
pułtuski Paweł BRODZKI
pyrzycki Stanisław STĘPIEŃ
pyrzycki Jan JAWORSKI
pyrzycki Marek KIBAŁA
pyrzycki Jan CHMIELEWSKI
pyrzycki Wiktor TOŁOCZKO
pyrzycki Janusz BUDYNEK
pyrzycki Ireneusz DYKIERT
pyrzycki Renata BOCHAN-BOCHANOWICZ
pyrzycki Robert BETYNA
pyrzycki Jacek PAWLUS
pyrzycki Artur PNIEWSKI
pyrzycki Marcin ŁAPECIŃSKI
pyrzycki Przemysław MACIĄG
pyrzycki Ewa GĄSIOROWSKA-NAWÓJ
pyrzycki Jan PROKOP
raciborski Władysław GUMIENIAK
raciborski Józef STUKATOR
raciborski Andrzej CHROBOCZEK
raciborski Piotr OLENDER
raciborski Eugeniusz KURA
raciborski Ewa LEWANDOWSKA
raciborski Roman WAŁACH
raciborski Marek KURPIS
raciborski Ryszard WOLNY
raciborski Franciszek MARCOL
raciborski Adrian PLURA
raciborski Dominik KONIECZNY
raciborski Katarzyna DUTKIEWICZ
raciborski Tomasz COFAŁA
raciborski Artur WIERZBICKI
raciborski Tomasz KUSY
raciborski Adam WAJDA
raciborski Ewa WIDERA
raciborski Dawid WACŁAWCZYK
raciborski Grzegorz SWOBODA
raciborski Sebastian MIKOŁAJCZYK
raciborski Szymon BOLIK
raciborski Łukasz MURA
radomski Adam GIBAŁA
radomski Zbigniew DZIUBASIK
radomski Adam SICZEK
radomski Tadeusz OSIŃSKI
radomski Marian WIKŁO
radomski Roman FRĄK
radomski Krzysztof KOZERA
radomski Ireneusz KUMIĘGA
radomski Marek JANECZEK
radomski Zdzisław MROCZKOWSKI
radomski Teodozja BIEŃ
radomski Krzysztof MURAWSKI
radomski Marek JAROSZ
radomski Jan KOWALCZYK
radomski Irena DYGAS
radomski Mirosław ŚLIFIRCZYK
radomski Małgorzata KLOCEK
radomski Jan SIEK
radomski Ryszard DZIURA
radomski Marzena MURAWSKA
radomski Anna ROGULSKA
radomski Waldemar TRELKA
radomski Ewa TKACZYK
radomski Paweł GÓRAK
radomski Cezary NOBIS
radomski Agnieszka PASEK
radomski Katarzyna KONOPSKA
radomszczański Fabian ZAGÓROWICZ
radomszczański Wiesław KAMIŃSKI
radomszczański Urszula PÓŁROLA
radomszczański Bożena SEWERYNEK
radomszczański Włodzimierz NICPAN
radomszczański Waldemar ZASADA
radomszczański Wojciech ŚLUSARCZYK
radomszczański Wiesława JANOSIK
radomszczański Krzysztof ZYGMA
radomszczański Sylwia JAWORSKA-ZIENKIEWICZ
radomszczański Jacek ZACHAREWICZ
radomszczański Arkadiusz CIACH
radomszczański Janusz CZAPLA
radomszczański Szymon ZYBERYNG
radomszczański Irena BAREŁA
radomszczański Małgorzata LEWANDOWSKA
radomszczański Tomasz KACZMAREK
radomszczański Ewa GAJZLER
radomszczański Beata POKORA
radomszczański Marek RZĄSOWSKI
radomszczański Paweł CHYBALSKI
radomszczański Ewelina SEWERYNEK
radomszczański Michał KOSKI
radziejowski Leszek ROSÓŁ
radziejowski Jan NOCOŃ
radziejowski Idzi PIEŚCIŃSKI
radziejowski Roman GRZEGORZEWSKI
radziejowski Grzegorz ŁOJEWSKI
radziejowski Piotr KAPELIŃSKI
radziejowski Krzysztof ROSIŃSKI
radziejowski Włodzimierz GORZYCKI
radziejowski Irena MATUSZAK
radziejowski Wiesław BOGDAŃSKI
radziejowski Agnieszka WIŚNIEWSKA
radziejowski Jarosław KOŁTUNIAK
radziejowski Sławomir STANISZEWSKI
radziejowski Grzegorz PIASECKI
radziejowski Alicja WÓJCIK
radziejowski Agata POGODZIŃSKA
radziejowski Sylwia KUBIAK
radzyński Stanisław ORŁOWSKI
radzyński Czesław PĘKAŁA
radzyński Jerzy KAMIŃSKI
radzyński Witold KORULCZYK
radzyński Mieczysław WAGNER
radzyński Tadeusz SŁAWECKI
radzyński Jerzy BEDNARCZYK
radzyński Andrzej CHOJNACKI
radzyński Szczepan NIEBRZEGOWSKI
radzyński Mirosław BARTOŚ
radzyński Jarosław EJSMONT
radzyński Grzegorz KOWALCZYK
radzyński Dariusz LANGA
radzyński Anna SZYMALA
radzyński Zbigniew SMÓŁKO
radzyński Robert MAZUREK
radzyński Tomasz STEPHAN
radzyński Jakub JAKUBOWSKI
radzyński Michał ZAJĄC
rawicki Wiesław CEGLAREK
rawicki Ryszard DROZDOWSKI
rawicki Aleksandra CIĄDER-HAJNCE
rawicki Tadeusz PAWŁOWSKI
rawicki Maciej JAGODZIŃSKI
rawicki Grażyna KOŚMIDER
rawicki Krzysztof KOŁECZKO
rawicki Jacek GILEWSKI
rawicki Katarzyna FRĄCKOWIAK
rawicki Radosław OSIECKI
rawicki Marek HEINZE
rawicki Adam SPERZYŃSKI
rawicki Roman SIDOR
rawicki Paweł MATYSIAK
rawicki Jakub MORYSON
rawicki Szymon WĘCŁAŚ
rawicki Karol JUNORY
rawski Zofia WINIARSKA
rawski Jarosław KOBIERSKI
rawski Maria CHARĄŻKA
rawski Włodzimierz MICHALAK
rawski Ryszard IMIOŁA
rawski Józef MATYSIAK
rawski Henryk MAJEWSKI
rawski Jarosław UCHMAN
rawski Zbigniew KARPIŃSKI
rawski Marek SZCZEŚNIAK
rawski Tomasz SUDAKOWSKI
rawski Jacek OTULAK
rawski Grzegorz STEFANIAK
rawski Paweł JAKUBOWSKI
rawski Łukasz SEKUTER
rawski Adrian GALACH
rawski Adam LESIAK
ropczycko-sędziszowski Józef ROJEK
ropczycko-sędziszowski Józef DROZD
ropczycko-sędziszowski Andrzej BĄCZKOWSKI
ropczycko-sędziszowski Jerzy NIEDZIELSKI
ropczycko-sędziszowski Wiesław WOJDON
ropczycko-sędziszowski Stanisław WRONA
ropczycko-sędziszowski Wiesław RYGIEL
ropczycko-sędziszowski Wioletta CZEMARNIK
ropczycko-sędziszowski Bernadeta FRYSZTAK
ropczycko-sędziszowski Piotr KAPUSTA
ropczycko-sędziszowski Sławomir BEZARA
ropczycko-sędziszowski Anna SROKA
ropczycko-sędziszowski Jarosław BRODA
ropczycko-sędziszowski Marcin ŚWIERAD
ropczycko-sędziszowski Jerzy KIEBAŁA
ropczycko-sędziszowski Marzena CIELEC
ropczycko-sędziszowski Witold DARŁAK
ropczycko-sędziszowski Piotr BAŁA
ropczycko-sędziszowski Rafał BOKOTA
rybnicki Irena WOŹNICA
rybnicki Eugeniusz ADAMIEC
rybnicki Elżbieta PIERCHAŁA
rybnicki Halina KARWOT
rybnicki Izabella KRASOWSKA-SALAMON
rybnicki Damian MROWIEC
rybnicki Gabriela GROCHLA
rybnicki Andrzej KŁAPCZYK
rybnicki Jan TOKARZ
rybnicki Marek PROFASKA
rybnicki Bogusław NIESTRÓJ
rybnicki Aleksandra WOJTAS-PLISZ
rybnicki Honorata WĘGLORZ
rybnicki Anna GUDZIK
rybnicki Karina STĘPIEŃ
rybnicki Cezary RAJCA
rybnicki Michał CICHOŃ
rybnicki Adam WCZASEK
rybnicki Łukasz NOREK
rycki Krzysztof OLSZAK
rycki Waldemar JAKUBIK
rycki Karol ZAGOŻDŻON
rycki Andrzej WĄSIK
rycki Grażyna JEŻEWSKA
rycki Dariusz CENKIEL
rycki Hanna CZERSKA
rycki Dariusz SZCZYGIELSKI
rycki Tomasz POŚPIECH
rycki Teresa RAYSKA
rycki Tomasz PRZĄDKA
rycki Wiesław KIELISZEK
rycki Adam KAŁASKA
rycki Elżbieta KUCHNIO
rycki Marcin WIĘSEK
rycki Monika KOŚMIŃSKA
rycki Piotr ŁYSOŃ
rypiński Barbara NOWAKOWSKA
rypiński Hanna PAWLAK
rypiński Jacek BOROWSKI
rypiński Danuta TYRAJ
rypiński Krzysztof CEGŁOWSKI
rypiński Marek BŁASZKIEWICZ
rypiński Rafał ZGLINICKI
rypiński Jacek FURMAN
rypiński Jagoda GRAJKOWSKA
rypiński Piotr MAKOWSKI
rypiński Leszek KRAJNIK
rypiński Paweł SOBIERAJSKI
rypiński Maciej GRZYBOWSKI
rypiński Monika KALINOWSKA
rypiński Krzysztof SZALKOWSKI
rypiński Piotr CZARNECKI
rypiński Ziemowit KŁOSOWSKI
rzeszowski Kazimierz PUC
rzeszowski Stanisław NAJDA
rzeszowski Stanisław PADO
rzeszowski Aleksander STOCHMAL
rzeszowski Antoni OSSOLIŃSKI
rzeszowski Józef JODŁOWSKI
rzeszowski Tadeusz PACHOREK
rzeszowski Wiesław DUDEK
rzeszowski Zbigniew SYCZ
rzeszowski Marek SITARZ
rzeszowski Wiesław KWASEK
rzeszowski Tadeusz CHMIEL
rzeszowski Lucyna SOKOŁOWSKA
rzeszowski Bogusława CZACHOR
rzeszowski Stanisław KULA
rzeszowski Jan SIEŃKO
rzeszowski Jerzy BEDNARZ
rzeszowski Jurek FARAŚ
rzeszowski Ewa HADAM
rzeszowski Lucyna PERLAK
rzeszowski Małgorzata KOWAL
rzeszowski Sławomir MIŁEK
rzeszowski Andrzej ŚMIAŁEK
rzeszowski Anna WOLSKA
rzeszowski Tomasz WOJTON
rzeszowski Renata GAWEŁ
rzeszowski Sławomir GUZEK
rzeszowski Rafał BIAŁORUCKI
rzeszowski Łukasz OBARA
sandomierski Jacenty CZAJKA
sandomierski Tomasz HUK
sandomierski Ryszard NAGÓRNY
sandomierski Jan MĄCZKA
sandomierski Wojciech DZIECIUCH
sandomierski Zdzisław NASTERNAK
sandomierski Dorota KRUSZEC-NOWIŃSKA
sandomierski Zygmunt KWASEK
sandomierski Adam PRZYBYLSKI
sandomierski Witold STEFANIAK
sandomierski Grażyna SZKLARSKA
sandomierski Waldemar MARUSZCZAK
sandomierski Anna GLIBOWSKA
sandomierski Iwona KORCZYŃSKA-SAPIELAK
sandomierski Krzysztof KANDEFER
sandomierski Tomasz RAMUS
sandomierski Tomasz PIETRUSZKA
sandomierski Marcin PIWNIK
sandomierski Adrian WOŁOS
sanocki Janusz CECUŁA
sanocki Roman KONIECZNY
sanocki Marian KAWA
sanocki Kazimierz WĘGRZYN
sanocki Bogdan STRUŚ
sanocki Marek SZPARA
sanocki Andrzej CHROBAK
sanocki Stanisław LEWICKI
sanocki Jan JAŚLAR
sanocki Marta MYĆKA
sanocki Robert ZOSZAK
sanocki Igor WÓJCIAK
sanocki Marzena DZIURAWIEC
sanocki Jerzy ZUBA
sanocki Robert PIESZCZOCH
sanocki Jolanta SKOCZOŁEK
sanocki Sebastian NIŻNIK
sanocki Krzysztof STRZYŻ
sanocki Damian BISKUP
sanocki Tomasz GANKIEWICZ
sanocki Krystyna GALIK-HARHAJ
sejneński Franciszek ALBOSZTA
sejneński Józef STANKIEWICZ
sejneński Stanisław JASTRZĘBSKI
sejneński Anna SIEBERT
sejneński Janusz MOROZ
sejneński Ryszard GRZYBOWSKI
sejneński Antoni BAUDZIS
sejneński Waldemar KRAKOWSKI
sejneński Lucyna FIDRYCH
sejneński Piotr ALSZKO
sejneński Alicja WYSOCKA
sejneński Stanisław KWATERSKI
sejneński Maciej PLESIEWICZ
sejneński Janusz KRAJEWSKI
sejneński Jolanta MALINOWSKA - WIAKTOR
sępoleński Jan KRÓL
sępoleński Barbara BURY
sępoleński Danuta ZALEWSKA
sępoleński Andrzej CHATŁAS
sępoleński Andrzej MARACH
sępoleński Zofia KRZEMIŃSKA
sępoleński Franciszek FRÖHLKE
sępoleński Piotr DOBRZAŃSKI
sępoleński Krzysztof SZYMANOWICZ
sępoleński Marek CHART
sępoleński Jarosław TADYCH
sępoleński Katarzyna KOLASA
sępoleński Ireneusz BALCER
sępoleński Iwona SIKORSKA
sępoleński Krzysztof WILGOSIEWICZ
sępoleński Tomasz FIFIELSKI
sępoleński Agnieszka SEYDAK
siedlecki Jan KUĆ
siedlecki Stanisław KALIŃSKI
siedlecki Kazimierz PROCHENKA
siedlecki Marek GORZAŁA
siedlecki Małgorzata STOLARZEWSKA-SIERAKOWSKA
siedlecki Witold KĄKOL
siedlecki Piotr DYMOWSKI
siedlecki Edward KOKOSZKA
siedlecki Marian SEKULSKI
siedlecki Grzegorz MIEZIANKO
siedlecki Jan OSIEJ
siedlecki Grzegorz POMIKŁO
siedlecki Małgorzata CEPEK
siedlecki Jolanta FRANCZUK
siedlecki Wojciech BIARDA
siedlecki Jacek IZDEBSKI
siedlecki Dariusz STOPA
siedlecki Bartłomiej KURKUS
siedlecki Tomasz MISZTA
siedlecki Sławomir PIOTROWSKI
siedlecki Magdalena PACZÓSKA
siemiatycki Mikołaj ŻABIŃSKI
siemiatycki Jerzy GÓRSKI
siemiatycki Jan ZALEWSKI
siemiatycki Henryk BOGUSZEWSKI
siemiatycki Jan MARKIEWICZ
siemiatycki Irena WYSOCKA
siemiatycki Bożena BUJNO
siemiatycki Jerzy SZAWKAŁO
siemiatycki Jan ŻERUŃ
siemiatycki Sylwester ZGIERUN
siemiatycki Krzysztof ANDRUSZKIEWICZ
siemiatycki Marek BOBEL
siemiatycki Wiesław KLEPACKI
siemiatycki Mariusz OBRYCKI
siemiatycki Mariusz CIEŚLIK
siemiatycki Paweł KOWALCZYK
siemiatycki Mariusz PYZOWSKI
sieradzki Edward SZEWCZYK
sieradzki Jan HANKIEWICZ
sieradzki Sławomir BRUŚ
sieradzki Andrzej CZYŻAK
sieradzki Tomasz BALIŃSKI
sieradzki Kazimiera GOTKOWICZ
sieradzki Grzegorz WARDĘGA
sieradzki Małgorzata ROJANEK
sieradzki Krzysztof ŻUBROWSKI
sieradzki Jacek WALCZAK
sieradzki Marek PŁÓCIENNIK
sieradzki Jan KOŁODZIEJCZYK
sieradzki Artur STERNA
sieradzki Mariusz BĄDZIOR
sieradzki Maciej SULGAN
sieradzki Michał ŁAWNICZAK
sieradzki Daniel JOACHIMIAK
sieradzki Daniel PALMA
sieradzki Sylwia DĘGA-FRĄTCZAK
sieradzki Michał WZGARDA
sieradzki Konrad WILCZYŃSKI
sieradzki Michał TERKA
sieradzki Olga KOŁOSZCZYK
sierpecki Juliusz GORZKOŚ
sierpecki Jan LASKOWSKI
sierpecki Ewa NOWAKOWSKA
sierpecki Wojciech RYCHTER
sierpecki Sławomir OLEJNICZAK
sierpecki Sławomir KRYSTEK
sierpecki Jarosław OCICKI
sierpecki Andrzej CZEŚNIK
sierpecki Zbigniew KOPCZYŃSKI
sierpecki Dariusz TWARDOWSKI
sierpecki Małgorzata KORPOLIŃSKA
sierpecki Mariusz TURALSKI
sierpecki Paweł PAKIEŁA
sierpecki Marek CHYLIŃSKI
sierpecki Przemysław BURZYŃSKI
sierpecki Sebastian SZCZYPECKI
sierpecki Kamil RÓŻAŃSKI
skarżyski Jerzy ŻMIJEWSKI
skarżyski Mieczysław BĄK
skarżyski Roman WOJCIESZEK
skarżyski Bożena BĘTKOWSKA
skarżyski Tadeusz BAŁCHANOWSKI
skarżyski Krzysztof LIGOWSKI
skarżyski Zbigniew MIERNIK
skarżyski Tomasz WĄSOWSKI
skarżyski Jan GAJDA
skarżyski Barbara KOCIA
skarżyski Renata BILSKA
skarżyski Grzegorz MAŁKUS
skarżyski Emil TOKARCZYK
skarżyski Anna LEŻAŃSKA
skarżyski Katarzyna BILSKA
skarżyski Artur BERUS
skarżyski Martyna MAĆKOWIAK
skarżyski Bartosz BĘTKOWSKI
skarżyski Adam CIOK
skierniewicki Bogdan OKRASSO
skierniewicki Tadeusz BRONIAREK
skierniewicki Teresa JĘDRASZEK
skierniewicki Marek SKIBA
skierniewicki Halina DZIĄG
skierniewicki Mirosław BELINA
skierniewicki Marek DUDA
skierniewicki Grzegorz STYKOWSKI
skierniewicki Tadeusz GROTKOWSKI
skierniewicki Ewa PAWLAK
skierniewicki Piotr ADAMCZYK
skierniewicki Monika KARALUS
skierniewicki Elżbieta GRZYB
skierniewicki Mariusz WIECZOREK
skierniewicki Łukasz KOLIS
sławieński Wojciech STEFANOWSKI
sławieński Roman GRANISZ
sławieński Tomasz BOBIN
sławieński Kazimierz SZEWCZUK
sławieński Wojciech WIŚNIOWSKI
sławieński Konrad WOSZCZYK
sławieński Mariusz TEREFENKO
sławieński Marek SZYPULSKI
sławieński Monika GLINKA
sławieński Andrzej PROTASEWICZ
sławieński Mariusz MAŁYSZ
sławieński Michał KULIG
sławieński Artur SZARYCZ
sławieński Łukasz WASIK
sławieński Maciej STANISŁAWSKI
sławieński Daniel FRĄCZ
sławieński Adrian PAWŁOWSKI
słubicki Jan HAŃBICKI
słubicki Wiesław KOŁOSZA
słubicki Bogdan HAJKOWICZ
słubicki Ryszard CHUSTECKI
słubicki Józef APANOWICZ
słubicki Danuta SAWICKA
słubicki Krystyna SKUBISZ
słubicki Leszek BAJON
słubicki Jolanta SKRĘTY
słubicki Krzysztof BOHUSZKO
słubicki Andrzej KARPEZO
słubicki Jacek CHMURZYŃSKI
słubicki Maciej BŁOŃSKI
słubicki Monika KARASIŃSKA
słubicki Sebastian ŁUKASZEWICZ
słubicki Robert WŁODEK
słubicki Damian UTRACKI
słupecki Czesław DYKSZAK
słupecki Stefan ZIELIŃSKI
słupecki Anna CZERNIAK
słupecki Stefan STENCEL
słupecki Henryk TYLMAN
słupecki Bogdan JASTRZĄB
słupecki Andrzej BERNAT
słupecki Przemysław NIEZBECKI
słupecki Bogdan KUKULSKI
słupecki Andrzej KASPRZYK
słupecki Waldemar MIERNIK
słupecki Przemysław DROPIŃSKI
słupecki Jerzy ORCHOWSKI
słupecki Anna KUSIOŁEK
słupecki Piotr GAŁAN
słupecki Mariusz KRÓL
słupecki Aleksandra KAZUŚ-WRÓBLEWSKA
słupski Jan OLECH
słupski Zdzisław KOŁODZIEJSKI
słupski Grzegorz GRABOWSKI
słupski Andrzej TYSZKIEWICZ
słupski Paweł GONERA
słupski Teresa JANUSEWICZ
słupski Ryszard HENDRYK
słupski Sławomir ZIEMIANOWICZ
słupski Maria JANUSZ
słupski Zbigniew KAMIŃSKI
słupski Marek KOŁTUN
słupski Andrzej WOJTASZEK
słupski Aldona SZOSTAKIEWICZ
słupski Anna PIETRZAK
słupski Rafał KONON
słupski Barbara MADEJCZYK
słupski Żaneta JAWORSKA
słupski Piotr BASARAB
słupski Paweł LISOWSKI
słupski Marcin KOWALCZYK
słupski Konrad TYMECKI
sochaczewski Jerzy KRUPA
sochaczewski Bogumił CZUBACKI
sochaczewski Jan ŁOPATA
sochaczewski Jerzy ŻELICHOWSKI
sochaczewski Wanda DRAGAN
sochaczewski Bogdan DOBRZYŃSKI
sochaczewski Tadeusz GŁUCHOWSKI
sochaczewski Andrzej KIERZKOWSKI
sochaczewski Dariusz ZIELSKI
sochaczewski Sylwester LEWANDOWSKI
sochaczewski Jolanta GONTA
sochaczewski Marek FERGIŃSKI
sochaczewski Marek JAWORSKI
sochaczewski Bożena SAMSON
sochaczewski Anna ULICKA
sochaczewski Wojciech ĆWIKLIŃSKI
sochaczewski Aneta ROSKOSZ
sochaczewski Aneta SOWIŃSKA
sochaczewski Daniel JANIAK
sochaczewski Robert GAJDA
sochaczewski Filip KOPKA
sokołowski Marek RATYŃSKI
sokołowski Grzegorz KOBYLIŃSKI
sokołowski Jerzy STRZAŁA
sokołowski Jarosław PUŚCION
sokołowski Ryszard DOMAŃSKI
sokołowski Krzysztof WIĘSAK
sokołowski Longina OLESZCZUK
sokołowski Jolanta CIOŁKOWSKA
sokołowski Sławomir WRÓBLEWSKI
sokołowski Leszek IWANIUK
sokołowski Bogdan CZARNOCKI
sokołowski Andrzej KIETLIŃSKI
sokołowski Jarosław MISIAK
sokołowski Urszula KRZYMOWSKA
sokołowski Jacek ODZIEMCZYK
sokołowski Wojciech JAŃCZUK
sokołowski Łukasz ŚMIEJKOWSKI
sokólski Kazimierz ŁABIENIEC
sokólski Aleksy OLEKSZA
sokólski Krzysztof KRASIŃSKI
sokólski Krzysztof PAWŁOWSKI
sokólski Jerzy KARPIENIA
sokólski Grzegorz SKÓRSKI
sokólski Wiesław HAŃCZARUK
sokólski Romuald GROMACKI
sokólski Jerzy BIAŁOMYZY
sokólski Bożena JELSKA-JAROŚ
sokólski Adam KOWALCZUK
sokólski Jerzy OMIELAN
sokólski Jarosław HOŁOWNIA
sokólski Agnieszka SZCZYGIELSKA
sokólski Jarosław SULIK
sokólski Piotr REĆKO
sokólski Adam JUCHNIK
sokólski Tomasz POTAPCZYK
sokólski Łukasz MOŹDZIERSKI
stalowowolski Stanisław ANIOŁ
stalowowolski Alfred RZEGOCKI
stalowowolski Józef GORCZYCA
stalowowolski Zbigniew GOLA
stalowowolski Stanisław CZOCHARA
stalowowolski Janusz ZARZECZNY
stalowowolski Andrzej GARGAŚ
stalowowolski Ryszard ANDRES
stalowowolski Wojciech KORKOWSKI
stalowowolski Aldona BILSKA-KOKOSIŃSKA
stalowowolski Marek TYZA
stalowowolski Marek UJDA
stalowowolski Leokadia GUGAŁA
stalowowolski Marek PATER
stalowowolski Aleksander JABŁOŃSKI
stalowowolski Zofia CIESIELSKA-GRELLA
stalowowolski Dariusz BAŃKA
stalowowolski Jaromir WIEPRZĘĆ
stalowowolski Mariusz SOŁTYS
stalowowolski Robert SAŁĘGA
stalowowolski Barbara DOMIN
stalowowolski Grzegorz IDEC
stalowowolski Wojciech CHODOREK
starachowicki Jan POCHEĆ
starachowicki Maria SALWA
starachowicki Joanna GŁÓWKA
starachowicki Danuta KRĘPA
starachowicki Mirosław WOJCIECHOWSKI
starachowicki Stanisław WOJTAN
starachowicki Marek MACIUKAJĆ
starachowicki Bożena WRONA
starachowicki Dariusz DĄBROWSKI
starachowicki Krzysztof SERWICKI
starachowicki Sławomir RYMARCZYK
starachowicki Dariusz STACHOWICZ
starachowicki Ryszard NOWAK
starachowicki Robert SOWULA
starachowicki Agnieszka KUŚ
starachowicki Jarosław OLECH
starachowicki Przemysław CZAJA
starachowicki Piotr AMBROSZCZYK
starachowicki Paweł BRZOZOWSKI
starachowicki Piotr BABICKI
starachowicki Izabela WRONA
stargardzki Ewa WĘGIELNIK
stargardzki Elżbieta SZUMSKA
stargardzki Józef STACHOWIAK
stargardzki Łukasz PLASKACZ
stargardzki Jolanta ŚWIĘTOŃSKA
stargardzki Jan KALINOWSKI
stargardzki Joanna CHRZĄSTOWSKA
stargardzki Elżbieta MOCHOCKA
stargardzki Anna GOŁOFIT
stargardzki Jolanta FARYŃSKA
stargardzki Dariusz DZIAKOWICZ
stargardzki Iwona WIŚNIEWSKA
stargardzki Beata WILK
stargardzki Zdzisław RYGIEL
stargardzki Arkadiusz ROZWÓD
stargardzki Mariusz NOSAL
stargardzki Sebastian SZWAJLIK
stargardzki Paweł GROBELNY
stargardzki Izabela PACHOLIK
stargardzki Adam KALINOWSKI
stargardzki Bartosz RUDNICKI
stargardzki Ewelina SOBOLEWSKA-ŁUKSZCZUK
stargardzki Wojciech MAJSAKOWSKI
starogardzki Jerzy MYKOWSKI
starogardzki Stanisława KUROWSKA
starogardzki Antoni CYWIŃSKI
starogardzki Piotr CESARZ
starogardzki Tadeusz CHEŁCHOWSKI
starogardzki Piotr SZUBARCZYK
starogardzki Jacek MARCZAK
starogardzki Wiesław BRZOSKOWSKI
starogardzki Leszek BURCZYK
starogardzki Kazimierz CHYŁA
starogardzki Lech KOLASKA
starogardzki Jerzy FIAŁEK
starogardzki Dariusz NAGÓRSKI
starogardzki Bogdan CZAJA
starogardzki Witold SYKUTERA
starogardzki Wioleta STRZEMKOWSKA-KONKOLEWSKA
starogardzki Robert WIERZBA
starogardzki Tomasz ROGALSKI
starogardzki Arkadiusz HEROLD
starogardzki Maciej KALINOWSKI
starogardzki Krzysztof KAMYSZ
starogardzki Sylwia WIŚNIEWSKA
starogardzki Patryk GABRIEL
starogardzki Ewa SOMMERFELD
starogardzki Marcin BYCZKOWSKI
staszowski Krystyna SEMRAU
staszowski Józef ŻÓŁCIAK
staszowski Adam SIEKIERSKI
staszowski Zbigniew BĄK
staszowski Stanisław WALCZYK
staszowski Stanisław BATÓG
staszowski Andrzej KRUZEL
staszowski Jerzy CHUDY
staszowski Romuald ZGRZYWA
staszowski Anna KOSOWICZ
staszowski Jolanta WÓJTOWICZ
staszowski Mariusz ZYNGIER
staszowski Janusz BĄK
staszowski Adam KOWAL
staszowski Zbigniew WIĄCEK
staszowski Michał SKOTNICKI
staszowski Grzegorz RAJCA
staszowski Anna NIZIAŁEK
staszowski Leszek GUZAL
strzelecki Ryszard PAGACZ
strzelecki Kazimierz KUBAL
strzelecki Józef SWACZYNA
strzelecki Jan ZUBEK
strzelecki Mieczysław WOJTASZEK
strzelecki Joachim SZOSTOK
strzelecki Tadeusz KAUCH
strzelecki Stanisław KRAWIEC
strzelecki Ryszard NOCOŃ
strzelecki Gizela SZENDZIELORZ
strzelecki Waldemar BEDNAREK
strzelecki Sławomir TUBEK
strzelecki Stefan SZŁAPA
strzelecki Waldemar GAIDA
strzelecki Edyta BEM
strzelecki Dariusz BOLECHOWSKI
strzelecki Piotr DREJA
strzelecki Piotr SZUBA
strzelecki Mariola MATUSZEK
strzelecko-drezdenecki Andrzej LIBERA
strzelecko-drezdenecki Edward TYRANOWICZ
strzelecko-drezdenecki Eugeniusz KRZYŻANOWSKI
strzelecko-drezdenecki Zbigniew KUBASIK
strzelecko-drezdenecki Wiesław WŁASAK
strzelecko-drezdenecki Tadeusz BEDNARCZUK
strzelecko-drezdenecki Leszek NOWAK
strzelecko-drezdenecki Zygmunt LEMIESZ
strzelecko-drezdenecki Jan KUCHOWICZ
strzelecko-drezdenecki Ryszard HATAŁA
strzelecko-drezdenecki Leszek WALOCH
strzelecko-drezdenecki Andrzej BAJKO
strzelecko-drezdenecki Bogusław KIERUS
strzelecko-drezdenecki Grzegorz RAKIEJ
strzelecko-drezdenecki Mateusz KARKOSZKA
strzelecko-drezdenecki Dariusz WOŹNIAK
strzelecko-drezdenecki Paweł ANTCZAK
strzeliński Ludwik HRYCAK
strzeliński Zbigniew MICHUŁKA
strzeliński Piotr ROZENEK
strzeliński Marian GRABAS
strzeliński Aleksander SKORUPSKI
strzeliński Artur GULCZYŃSKI
strzeliński Aleksander ZIÓŁKOWSKI
strzeliński Marek WARCHOLIŃSKI
strzeliński Mariusz MICHUŁKA
strzeliński Marek CZERWIŃSKI
strzeliński Jacek MAĆKÓWKA
strzeliński Marek MIERZWIŃSKI
strzeliński Anna HORODYSKA
strzeliński Dorota PUT
strzeliński Magdalena KRUPA
strzeliński Mariusz MAJEWSKI
strzeliński Ewelina ANDRZEJEWSKA-BOCHNAK
strzyżowski Marek SZORC
strzyżowski Józef DZINDZIO
strzyżowski Marian ZŁOTEK
strzyżowski Maria CHUCHLA
strzyżowski Stanisław GIERLAK
strzyżowski Małgorzata PRYĆ
strzyżowski Jan STODOLAK
strzyżowski Bogdan ŻYBURA
strzyżowski Tadeusz NIEMIEC
strzyżowski Małgorzata SKALSKA - NIERODA
strzyżowski Robert GODEK
strzyżowski Grzegorz TOMASZEWSKI
strzyżowski Piotr MYĆKA
strzyżowski Tomasz GARNCARSKI
strzyżowski Marta UTNICKA
strzyżowski Adam BIERYŁO
strzyżowski Marek ARMATA
strzyżowski Piotr SZOPA
strzyżowski Dawid RUSYN
sulęciński Czesław SYMERYAK
sulęciński Adam BASIŃSKI
sulęciński Jan SOLIŃSKI
sulęciński Ilona WOJCIECHOWSKA
sulęciński Sławomir SŁONIK
sulęciński Krzysztof SOBIERAJ
sulęciński Bożena DUDARZ
sulęciński Gabriela TRZPIS
sulęciński Żaneta MURMYŁO
sulęciński Agnieszka SŁAWIAK
sulęciński Andrzej KUCHNIO
sulęciński Tomasz PROZOROWICZ
sulęciński Artur WYSOKIŃSKI
sulęciński Dawid WYGIERA
sulęciński Tomasz JASKUŁA
suski Ryszard HADKA
suski Stanisław PUDO
suski Krzysztof CHUDZIK
suski Czesława MADOŃ
suski Jacek ZAJĄC
suski Jan WOŹNY
suski Renata BABICZ
suski Wit SARLEJ
suski Andrzej SZRAMOWIAT
suski Zbigniew HUTNICZAK
suski Alina KUŚ
suski Sławomir HAJOS
suski Józef BAŁOS
suski Jadwiga CZARNY
suski Piotr SURZYN
suski Piotr TALAGA
suski Artur KRUŹLAK
suski Gabriela KORBEL
suski Sławomir KUDZIA
suski Tomasz SPANNBAUER
suski Joanna STYPUŁA
suwalski Szczepan OŁDAKOWSKI
suwalski Tadeusz CHOŁKO
suwalski Irena GRYSZKIEWICZ
suwalski Stefan BIŁDA
suwalski Andrzej CHLEBUS
suwalski Anna TRUCHAN
suwalski Witold KOWALEWSKI
suwalski Stanisław SZWENGIER
suwalski Wiesław PIETROŁAJ
suwalski Artur ŁUNIEWSKI
suwalski Sławomir MAŁACHOWSKI
suwalski Zbigniew KLESZCZEWSKI
suwalski Rafał BUKOWSKI
suwalski Robert SZCZĘSNY
suwalski Marek DZIATKOWSKI
szamotulski Kazimierz AUGUSTYNEK
szamotulski Kazimierz MICHALAK
szamotulski Włodzimierz MALINOWSKI
szamotulski Ryszard FIRLET
szamotulski Maria PRZYBYLSKA
szamotulski Andrzej GRZESZCZYK
szamotulski Anna RUDY
szamotulski Andrzej HŁADKI
szamotulski Roman HOJAN
szamotulski Przemysław NOWAK
szamotulski Tomasz RUNOWSKI
szamotulski Bernadeta MARKIEWICZ
szamotulski Radosław ŁANOSZKA
szamotulski Rafał ZIMNY
szamotulski Tomasz AUGUSTYN
szamotulski Józef KWAŚNIEWICZ
szamotulski Beata HANYŻAK
szamotulski Sławomir CHAMCZYK
szamotulski Piotr MICHALAK
szamotulski Michał KARWACKI
szamotulski Monika KINOWSKA
szczecinecki Jerzy HARDIE-DOUGLAS
szczecinecki Tomasz SKOWRONEK
szczecinecki Halina MIERNIKOWSKA
szczecinecki Krzysztof LIS
szczecinecki Andrzej WÓJTOWICZ
szczecinecki Cezary JANKOWSKI
szczecinecki Krzysztof ZAJĄC
szczecinecki Anna KIELING
szczecinecki Bożena KAWCZYŃSKA
szczecinecki Grzegorz POCZOBUT
szczecinecki Arkadiusz GÓRKA
szczecinecki Maciej KAŹMIERSKI
szczecinecki Barbara NADOLSKA
szczecinecki Ireneusz MARKANICZ
szczecinecki Jacek WOJCIECHOWSKI
szczecinecki Renata RAK
szczecinecki Robert FABISIAK
szczecinecki Marek STASIUK
szczecinecki Maciej MAKSELON
szczycieński Zygmunt RZĄP
szczycieński Teresa SIEMIĄTKOWSKA
szczycieński Adam CIELECKI
szczycieński Czesław WIERZUK
szczycieński Marianna TAŃSKA
szczycieński Jan LISIEWSKI
szczycieński Jarosław CZAPLICKI
szczycieński Jerzy SZCZEPANEK
szczycieński Jolanta DRĘŻEK
szczycieński Arkadiusz LESKA
szczycieński Jarosław MATŁACH
szczycieński Tomasz MILLER
szczycieński Krzysztof BUŁA
szczycieński Jarosław KOSTIUK
szczycieński Agata WIŚNIEWSKA
szczycieński Aleksander GODLEWSKI
szczycieński Barbara PAC
szczycieński Justyna CHRAPKIEWICZ-JAGACZEWSKA
szczycieński Marcin NOWOCIŃSKI
sztumski Ryszard MAZERSKI
sztumski Zbigniew ZWOLENKIEWICZ
sztumski Teresa SKOLIMOWSKA
sztumski Jarosław STAWNY
sztumski Leszek SARNOWSKI
sztumski Wojciech CYMERYS
sztumski Ludwik BUTKIEWICZ
sztumski Dariusz BROWARCZYK
sztumski Grzegorz KOSTRZEWA
sztumski Piotr STEC
sztumski Zbigniew PĘDZIWILK
sztumski Dobrosława FRĄCZEK
sztumski Wojciech DEMKO
sztumski Marcin JAROCKI
sztumski Sylwia KUBIK
sztumski Adam KRUPA
sztumski Łukasz MERCHUT
szydłowiecki Piotr KORNATOWSKI
szydłowiecki Włodzimierz GÓRLICKI
szydłowiecki Alicja FIGARSKA
szydłowiecki Marek SOKOŁOWSKI
szydłowiecki Zdzisław BĄK
szydłowiecki Roman WOŹNIAK
szydłowiecki Cezary SIERAWSKI
szydłowiecki Barbara MAJEWSKA
szydłowiecki Agnieszka SOBUTKA-KLEPACZEWSKA
szydłowiecki Remigiusz BASIAK
szydłowiecki Anita GOŁOSZ
szydłowiecki Robert GÓRLICKI
szydłowiecki Krzysztof REJCZAK
szydłowiecki Joanna KOWALIK
szydłowiecki Dariusz MAMLA
szydłowiecki Łukasz SZCZEŚNIAK
szydłowiecki Karol SIEBYŁA
średzki Halina MIKŁA
średzki Czesław KACZMAREK
średzki Maria ZACHARY
średzki Joanna SZREMSKA
średzki Józef CHABRASZEWSKI
średzki Krzysztof SZAŁANKIEWICZ
średzki Ryszard GRZEŚKOWIAK
średzki Bogusław BIERNAT
średzki Iwona KLEPACKA
średzki Artur BOGUCKI
średzki Jadwiga WIELAND
średzki Stefan KOMINEK
średzki Małgorzata FERTAŁA
średzki Małgorzata RACHWALSKA
średzki Jacek GABAŁA
średzki Jan PIOTROWSKI
średzki Marek MAJEROWSKI
średzki Ernest IWAŃCZUK
średzki Ewa KUSIK
średzki Sebastian BURDZY
średzki Grzegorz PIERZCHALSKI
średzki Małgorzata WIŚNIEWSKA-ZABŁOCKA
średzki Daniel USZYŃSKI
średzki Agnieszka KRÓL
średzki Mariusz WOJEWÓDKA
średzki Michał MATELSKI
średzki Honorata DULSKA
średzki Agnieszka WIATRZYK
średzki Piotr KASPRZAK
średzki Marcin BEDNARZ
średzki Marcin NOWAK
średzki Maciej PAWLIKOWSKI
średzki Judyta PARTYKA-BASA
średzki Przemysław JANKOWIAK
śremski Hieronim BARTKOWIAK
śremski Janusz TACIAK
śremski Janusz PRZYWARA
śremski Zenon JAHNS
śremski Elżbieta MICHALSKA
śremski Wojciech ŚWIDURSKI
śremski Paweł WOJNA
śremski Marek MOSTOWSKI
śremski Zbigniew HOFFA
śremski Artur BIELAWSKI
śremski Tomasz KLACZYŃSKI
śremski Piotr RUTA
śremski Witold OPIELEWICZ
śremski Wojciech ZAJLER
śremski Emil MAJSNER
śremski Marcin SZYDŁOWSKI
śremski Sylwia DOPIERAŁA
świdnicki Stanisław JARZYNA
świdnicki Zbigniew ZDUŃCZYK
świdnicki Halina NAWROCKA
świdnicki Gustaw DMOWSKI
świdnicki Franciszek MRÓZ
świdnicki Ryszard CHOŁKO
świdnicki Zygmunt WORSA
świdnicki Urszula OLSZEWSKA
świdnicki Leszek NIEPSUJ
świdnicki Daria KUREK
świdnicki Urszula GANCZAREK
świdnicki Elżbieta MIGUT
świdnicki Andrzej RADEK
świdnicki Zbigniew TWARÓG
świdnicki Andrzej GONDEK
świdnicki Dariusz TOKARZEWSKI
świdnicki Ireneusz PAŁAC
świdnicki Marek ZYWER
świdnicki Ryszard GAWRON
świdnicki Krzysztof SOŁTYS
świdnicki Kazimierz CHAJDUGA
świdnicki Barbara BURAK
świdnicki Andrzej MAŃKA
świdnicki Tomasz SZUSZWALAK
świdnicki Mirosław KRÓL
świdnicki Jacek KRZACZEK
świdnicki Piotr FEDOROWICZ
świdnicki Arkadiusz JUREK
świdnicki Magdalena URBAŃSKA-MALUCHA
świdnicki Małgorzata CHODKIEWICZ-BEDNARZ
świdnicki Małgorzata DASZKIEWICZ
świdnicki Alicja SYNOWSKA
świdnicki Grzegorz OSIECKI
świdnicki Dariusz KOŁODZIEJCZYK
świdnicki Grzegorz OSAJKOWSKI
świdnicki Radosław BRZÓZKA
świdnicki Marcin NAJDA
świdnicki Przemysław STEMPNIEWICZ
świdnicki Jakub OSINA
świdnicki Magdalena NARODOWIEC
świdnicki Łukasz RESZKA
świdnicki Bartłomiej PEJO
świdnicki Krystian WERECKI
świdnicki Edyta LIPNIOWIECKA
świdnicki Arkadiusz PSZENICZKA
świdnicki Krystian ULBIN
świdwiński Marek MAKOWSKI
świdwiński Jacek FIRMANTY
świdwiński Krystyna PIETRAS
świdwiński Edward WÓJCIK
świdwiński Jerzy ANIELSKI
świdwiński Barbara NOWAK
świdwiński Ryszard ROZWADOWSKI
świdwiński Mirosław MAJKA
świdwiński Wiesław PARTACZ
świdwiński Jan BRONOWICKI
świdwiński Stefan MYCA
świdwiński Krzysztof PASTUSZKA
świdwiński Franciszek RADZIUSZ
świdwiński Mariola ŚWIĄTKOWSKA-KRUK
świdwiński Daniel NOWAK
świdwiński Sebastian BASIEJKO
świdwiński Rafał TERLECKI
świebodziński Szymon PYRCZ
świebodziński Urszula MIARA
świebodziński Alojzy JOKIEL
świebodziński Mirosław ALGIERSKI
świebodziński Andrzej CHROMIŃSKI
świebodziński Mieczysław CZEPUKOWICZ
świebodziński Jolanta STARZEWSKA
świebodziński Zbigniew SZUMSKI
świebodziński Tomasz MOŻEJKO
świebodziński Alicja HOPPEN-ANYSZKO
świebodziński Krzysztof WARCHOLIK
świebodziński Tomasz KARATAJ
świebodziński Marcin MINTA
świebodziński Maciej SIEŃKOWSKI
świebodziński Michał MOTOWIDEŁKO
świebodziński Michał RUDOLF
świebodziński Karolina CEGLIŃSKA
świecki Stanisława KUFFEL
świecki Ryszard PACEK
świecki Waldemar FURA
świecki Zbigniew KAPUSTA
świecki Franciszek KOSZOWSKI
świecki Barbara STUDZIŃSKA
świecki Szczepan NOWAKOWSKI
świecki Brunon HAN
świecki Andrzej KOWALSKI
świecki Urszula KEMPIŃSKA-CZERWIŃSKA
świecki Marek MAZUREK
świecki Wiesław BAGNIEWSKI
świecki Józef GAWRYCH
świecki Grzegorz GORAL
świecki Grzegorz TOMASZEWSKI
świecki Adam KNAPIK
świecki Roman WITT
świecki Katarzyna KACZMAREK-SŁAWIŃSKA
świecki Iwona MANYS
świecki Marcin PODGÓRSKI
świecki Angelika MACURA
tarnobrzeski Marian GRZEGORZEK
tarnobrzeski Jerzy SUDOŁ
tarnobrzeski Jerzy SUDOŁ
tarnobrzeski Wojciech GRUSZKA
tarnobrzeski Krystyna RUSIN
tarnobrzeski Jacek ROŻEK
tarnobrzeski Tadeusz RĘKAS
tarnobrzeski Mirosław PLUTA
tarnobrzeski Teresa LIPIŃSKA
tarnobrzeski Marek OŻGA
tarnobrzeski Jacek HYNOWSKI
tarnobrzeski Andrzej KOŁODZIEJ
tarnobrzeski Marek ZIĘBA
tarnobrzeski Robert PĘDZIWIATR
tarnobrzeski Dominik SZEWC
tarnobrzeski Paweł BARTOSZEK
tarnobrzeski Tomasz ZIELIŃSKI
tarnogórski Paweł MRACHACZ
tarnogórski Jan UCHAŃSKI
tarnogórski Kazimierz GWÓŹDŹ
tarnogórski Krystyna TRZĘSIOK
tarnogórski Lucjan GALIOS
tarnogórski Andrzej ELWART
tarnogórski Krystyna KOSMALA
tarnogórski Krzysztof ŁOZIŃSKI
tarnogórski Krzysztof PIASECKI
tarnogórski Eugeniusz PTAK
tarnogórski Jan GRYC
tarnogórski Maciej MĄCZYŃSKI
tarnogórski Adam CHMIEL
tarnogórski Piotr KROK
tarnogórski Michał SPOROŃ
tarnogórski Dariusz WYSYPOŁ
tarnogórski Artur MALIGŁÓWKA
tarnogórski Maria OŻGA
tarnogórski Sebastian NOWAK
tarnogórski Jarosław CZAPLA
tarnogórski Przemysław CICHOSZ
tarnogórski Monika OLEŚ
tarnogórski Adam MORAWIEC
tarnogórski Stanisław TORBUS
tarnogórski Anna SYKOSZ
tarnowski Józef GĄDEK
tarnowski Stanisław HARAF
tarnowski Jacek KUREK
tarnowski Józef GWIŻDŻ
tarnowski Grażyna KARAŚ
tarnowski Bogdan PŁACHNO
tarnowski Kazimierz BURNAT
tarnowski Józef LAZAROWICZ
tarnowski Tomasz PILCH
tarnowski Sławomir WOJTASIK
tarnowski Adam BIEDROŃ
tarnowski Stefan DZIK
tarnowski Marek PODRAZA
tarnowski Mariusz RYŚ
tarnowski Roman ŁUCARZ
tarnowski Władysław OLSZÓWKA
tarnowski Jacek HUDYMA
tarnowski Anna GRABCZYŃSKA
tarnowski Zbigniew KARCIŃSKI
tarnowski Magdalena KOPCZYŃSKA
tarnowski Stanisław KUROPATWA
tarnowski Wacław SYCHTA
tarnowski Irena KUSION
tarnowski Zbigniew KUTA
tarnowski Mariusz TYRKA
tarnowski Tomasz STELMACH
tarnowski Krzysztof PŁACZEK
tarnowski Paweł SMOLEŃ
tarnowski Dawid KURZAWSKI
tatrzański Jerzy ZACHARKO
tatrzański Bohdan PITOŃ
tatrzański Zbigniew PROSZOWSKI
tatrzański Józef SZWAB
tatrzański Wiesław LENARD
tatrzański Maria KUCHTA
tatrzański Maria DUDEK
tatrzański Piotr BĄK
tatrzański Andrzej GUT-KANTEK
tatrzański Leszek BEHOUNEK
tatrzański Władysław FILAR
tatrzański Edward TYBOR
tatrzański Andrzej SKUPIEŃ
tatrzański Mariusz KOPERSKI
tatrzański Marcin ZUBEK
tatrzański Paweł PARA
tatrzański Tomasz DZIERŻĘGA
tatrzański Janusz PAWLIKOWSKI
tatrzański Marta NĘDZA-KUBINIEC
tczewski Grażyna ANTCZAK
tczewski Zbigniew ZGODA
tczewski Maria TARASZKIEWICZ-GURZYŃSKA
tczewski Adam KUCHAREK
tczewski Wiesława TOMASZEWSKA
tczewski Jan KULAS
tczewski Stanisław SMOLIŃSKI
tczewski Bogdan BADZIONG
tczewski Marek MODRZEJEWSKI
tczewski Barbara KAMIŃSKA
tczewski Waldemar PAWLUSEK
tczewski Alicja GAJEWSKA
tczewski Roman MAŁECKI
tczewski Dariusz GODLEWSKI
tczewski Piotr ŁAGA
tczewski Gabriela MAKAĆ
tczewski Witold SOSNOWSKI
tczewski Jiří STUDENÝ
tczewski Piotr ODYA
tczewski Andrzej DEMSKI
tczewski Krzysztof KORDA
tczewski Tomasz KOTLENGA
tczewski Tomasz KAJZER
tomaszowski Teresa SEMCZYSZYN
tomaszowski Mirosław BANASIAK
tomaszowski Leszek KLESZCZYŃSKI
tomaszowski Tadeusz SUSKI
tomaszowski Jan BALCEREK
tomaszowski Marek PARADA
tomaszowski Edmund KRÓL
tomaszowski Adam IWANICKI
tomaszowski Sławomir ŻEGOTA
tomaszowski Marek KOCIUBIŃSKI
tomaszowski Mirosław KUKLIŃSKI
tomaszowski Teresa CHRASTINA
tomaszowski Jan KOWALCZYK
tomaszowski Wiesław CIELICA
tomaszowski Wacława BĄK
tomaszowski Leon KARWAT
tomaszowski Jan FILA
tomaszowski Henryk KARWAN
tomaszowski Mariusz MALEC
tomaszowski Tomasz ZDONEK
tomaszowski Teodora SOWIK
tomaszowski Jacek PAWŁUCKI
tomaszowski Mariusz STRZĘPEK
tomaszowski Dariusz KOWALCZYK
tomaszowski Halina CZARNECKA
tomaszowski Bogna HES
tomaszowski Piotr KAGANKIEWICZ
tomaszowski Paweł ŁUCZAK
tomaszowski Adam PIASECKI
tomaszowski Krzysztof BISKUP
tomaszowski Mariusz WĘGRZYNOWSKI
tomaszowski Piotr CYMBAŁA
tomaszowski Jarosław KORZEŃ
tomaszowski Bogumił KOZIARSKI
tomaszowski Robert KUŹNIARZ
tomaszowski Dariusz GRABIEC
tomaszowski Tomasz MACHALSKI
tomaszowski Artur KRUPA
tomaszowski Katarzyna GUCZ
tomaszowski Paweł PIWOWARSKI
tomaszowski Paweł MROCZKOWSKI
tomaszowski Dariusz KRECH
tomaszowski Grzegorz GLIMASIŃSKI
tomaszowski Martyna WOJCIECHOWSKA
toruński Leszek SYROKA
toruński Wiesław KAZANIECKI
toruński Andrzej SIEMIANOWSKI
toruński Kazimierz KACZMAREK
toruński Marek OLSZEWSKI
toruński Janusz KONONIUK
toruński Marek KUFFEL
toruński Andrzej JAŁOCHA
toruński Mirosław GRACZYK
toruński Andrzej WALCZYŃSKI
toruński Mirosław NAWROTEK
toruński Edyta ZAKRZEWSKA
toruński Piotr SKIBA
toruński Mirosława KŁOSIŃSKA
toruński Tomasz ZAKRZEWSKI
toruński Agnieszka JANIACZYK-DĄBROWSKA
toruński Jacek KAŁAMARSKI
toruński Michał RAMLAU
toruński Agnieszka JANKIERSKA-WOJDA
toruński Danuta KWIATKOWSKA
toruński Paweł POLIKOWSKI
toruński Łukasz KOWALSKI
toruński Tomasz WIERZBICKI
trzebnicki Tadeusz IWASZUK
trzebnicki Henryk CYMERMAN
trzebnicki Wiktor LUBIENIECKI
trzebnicki Stanisław MACIEJEWSKI
trzebnicki Jerzy TRELA
trzebnicki Stanisław HURKASIEWICZ
trzebnicki Jan ZDZIARSKI
trzebnicki Bogusław RUBASZEWSKI
trzebnicki Sławomira MISIURA-HERMANN
trzebnicki Sławomir BŁAŻEWSKI
trzebnicki Mariusz SZKARADZIŃSKI
trzebnicki Joanna WIRASZKA
trzebnicki Piotr OKUNIEWICZ
trzebnicki Robert ADACH
trzebnicki Małgorzata MATUSIAK
trzebnicki Sławomir WĘGRZYNOWICZ
trzebnicki Łukasz BUDAS
trzebnicki Paweł OLEŚ
trzebnicki Daniel BUCZAK
trzebnicki Grzegorz TEREBUN
trzebnicki Piotr KACZAŁKO
tucholski Michał SKAŁECKI
tucholski Halina JANOWSKA-GIŁKA
tucholski Jan PRZYBYSZ
tucholski Michał MRÓZ
tucholski Jerzy KOWALIK
tucholski Barbara DREWCZYŃSKA
tucholski Antoni LEWANDOWSKI
tucholski Wojciech KROPLEWSKI
tucholski Andrzej PRUSZAK
tucholski Krzysztof ŁUKASZEWICZ
tucholski Waldemar KIERZKOWSKI
tucholski Ireneusz ZAKRZEWSKI
tucholski Dorota GROMOWSKA
tucholski Sławomir MAJNERT
tucholski Beata RODE
tucholski Bartosz PUCHOWSKI
tucholski Andrzej URBAŃSKI
turecki Zdzisław WOJTKOWIAK
turecki Eugenia PATERKIEWICZ
turecki Andrzej SOCHACKI
turecki Bohdan RADECKI
turecki Jan SMAK
turecki Ryszard PAPIERKOWSKI
turecki Zofia GRUSZCZYŃSKA
turecki Andrzej WOJTKOWIAK
turecki Emilia DERUCKA-KOŁATA
turecki Krystyna SZKUDLAREK-GRACZYK
turecki Barbara ZIELIŃSKA
turecki Władysław KARSKI
turecki Jan GRUCA
turecki Andrzej FRYT
turecki Arkadiusz PRZYBYŁA
turecki Piotr SZEWCZYŃSKI
turecki Mariusz SEŃKO
turecki Aneta KOLENDA-JAROS
turecki Magdalena WYSOCKA
turecki Kamila FRĄTCZAK
turecki Aneta SEŃKO
wadowicki Zofia KACZYŃSKA
wadowicki Tadeusz SABAT
wadowicki Marcin KRAWCZYŃSKI
wadowicki Jan WACŁAWSKI
wadowicki Adam KUBIK
wadowicki Czesława WOJEWODZIC
wadowicki Marek CIMER
wadowicki Mirosław NOWAK
wadowicki Jan GĘBALA
wadowicki Eugeniusz KURDAS
wadowicki Mirosława ZYBEK
wadowicki Jacek JOŃCZYK
wadowicki Zdzisław KALIŃSKI
wadowicki Maria WĄDRZYK
wadowicki Marek CIEPŁY
wadowicki Mirosław SORDYL
wadowicki Kazimierz MOSTOWIK
wadowicki Franciszek PENKALA
wadowicki Beata SMOLEC
wadowicki Wojciech POLAK
wadowicki Bożena WARMUZ
wadowicki Piotr CHRAPLA
wadowicki Ireneusz KOWALCZYK
wadowicki Michał CHRZĄSZCZ
wadowicki Małgorzata TARGOSZ-STORCH
wadowicki Marek GAJOWY
wadowicki Sebastian MLAK
wałbrzyski Stanisław SKRZYNIARZ
wałbrzyski Marek MASIUK
wałbrzyski Bogusław UCHMANOWICZ
wałbrzyski Ewa DOROSZ
wałbrzyski Leonard GÓRSKI
wałbrzyski Jolanta WOŹNIAK
wałbrzyski Mirosław POTAPOWICZ
wałbrzyski Sylwestra WAWRZYNIAK
wałbrzyski Bogdan STOCHAJ
wałbrzyski Iwona FRANKOWSKA
wałbrzyski Krzysztof KWIATKOWSKI
wałbrzyski Jarosław BUZAREWICZ
wałbrzyski Adam ZDEB
wałbrzyski Łukasz KAZEK
wałbrzyski Ramona BUKOWSKA
wałbrzyski Piotr POL
wałbrzyski Kamil ORPEL
wałecki Janusz RÓŻAŃSKI
wałecki Jerzy GOSZCZYŃSKI
wałecki Bogdan WANKIEWICZ
wałecki Danuta KĘSEK
wałecki Tadeusz WENIO
wałecki Andrzej GOSTOŁEK
wałecki Cezary SKRZYPCZAK
wałecki Mirosław WIERCIOCH
wałecki Bogdan BIAŁAS
wałecki Ireneusz SAWCZYSZYN
wałecki Roman WIŚNIEWSKI
wałecki Jan GRUDZIŃSKI
wałecki Janusz CIAŚ
wałecki Anna JARCZEWSKA
wałecki Przemysław MAKSYMOWICZ
wałecki Tomasz SREBRZYŃSKI
wałecki Sławomir NIEWCZAS
warszawski zachodni Andrzej WOŁCZYŃSKI
warszawski zachodni Stanisława MILEJ - MISZTAL
warszawski zachodni Dorota GÓRECKA
warszawski zachodni Witold MALAROWSKI
warszawski zachodni Jan ŻYCHLIŃSKI
warszawski zachodni Krzysztof TUREK
warszawski zachodni Anna BERNATOWICZ-SOBIECH
warszawski zachodni Anna RUDZKA
warszawski zachodni Wojciech BIAŁAS
warszawski zachodni Wiesław PSZCZÓŁKOWSKI
warszawski zachodni Leszek TOKARCZYK
warszawski zachodni Tomasz DĄBROWSKI
warszawski zachodni Robert DUDA
warszawski zachodni Tomasz RUSINEK
warszawski zachodni Mariusz LATEK
warszawski zachodni Przemysław KUBICKI
warszawski zachodni Marzena PAWŁOWICZ
warszawski zachodni Anna WIESZCZYCKA
warszawski zachodni Paweł BIAŁECKI
warszawski zachodni Romuald RESZKA
warszawski zachodni Michał GAJEWSKI
warszawski zachodni Michał KANCLERZ
warszawski zachodni Patryk LUBOIŃSKI
wąbrzeski Mirosław KAMIŃSKI
wąbrzeski Mieczysław TOŚ
wąbrzeski Marek MARKOWSKI
wąbrzeski Krzysztof MAĆKIEWICZ
wąbrzeski Bożena SZPRYNIECKA
wąbrzeski Krzysztof MAZUREK
wąbrzeski Mieczysław HUSARZ
wąbrzeski Jolanta BRONIEWSKA
wąbrzeski Wiesław SICIŃSKI
wąbrzeski Edyta BRZOSKOWSKA
wąbrzeski Gizela PIJAR
wąbrzeski Hanna KWIATKOWSKA
wąbrzeski Karol SARNECKI
wąbrzeski Andrzej MACIASZEK
wąbrzeski Łukasz KLIMEK
wągrowiecki Halina SOBOTA
wągrowiecki Andrzej WIECZOREK
wągrowiecki Małgorzata OSUCH
wągrowiecki Andrzej BANASZYŃSKI
wągrowiecki Michał PIECHOCKI
wągrowiecki Krystyna URBAŃSKA
wągrowiecki Bogdan FLEMING
wągrowiecki Wiesław EWERTOWSKI
wągrowiecki Jerzy SPRINGER
wągrowiecki Tomasz KRANC
wągrowiecki Leszek ZDRZAŁKA
wągrowiecki Irena SZEWCZYKOWSKA
wągrowiecki Michał LISKE
wągrowiecki Iwona TYLL
wągrowiecki Grzegorz BAŁDYGA
wągrowiecki Robert WOŹNIAK
wągrowiecki Justyna MICHALSKA
wągrowiecki Łukasz WACHOWIAK
wągrowiecki Piotr KACZMAREK
wejherowski Bogdan TOKŁOWICZ
wejherowski Genowefa SŁOWI
wejherowski Marek KAMIŃSKI
wejherowski Łucja SŁOWIKOWSKA
wejherowski Józef RESZKE
wejherowski Jerzy CONRADI
wejherowski Ewa PASIECZNA
wejherowski Zygmunt TREDER
wejherowski Dariusz RYTCZAK
wejherowski Jolanta KRÓL
wejherowski Ewa DALEKA
wejherowski Ludwik ZEGZUŁA
wejherowski Gabriela LISIUS
wejherowski Władysław HIRSCH
wejherowski Krzysztof BOBER
wejherowski Kazimierz BISTROŃ
wejherowski Leszek WINCZEWSKI
wejherowski Anna JAKUBOWSKA
wejherowski Witold RECLAF
wejherowski Andrzej SOBOŃ
wejherowski Piotr PELCER
wejherowski Tomasz BUJAK
wejherowski Tomasz DAMASZKE
wejherowski Wojciech RYBAKOWSKI
wejherowski Jacek THIEL
wejherowski Alicja SKWARŁO
wejherowski Marcin SKULSKI
wejherowski Grzegorz GRINHOLC
wejherowski Anna JAMRÓZ-SZADAJ
węgorzewski Józef PAWLIK
węgorzewski Andrzej KALAFARSKI
węgorzewski Halina FAJ
węgorzewski Maciej WESTFALEWICZ
węgorzewski Zenon POMIAN
węgorzewski Adam WASILEWSKI
węgorzewski Marzenna SUPRANOWICZ
węgorzewski Eugeniusz PIECZUL
węgorzewski Andrzej KRUK
węgorzewski Mariusz NIEDZIÓŁKA
węgorzewski Adam ROCZNIAK
węgorzewski Elżbieta RAPITA
węgorzewski Andrzej FLISZKIEWICZ
węgorzewski Maciej ZMITROWICZ
węgorzewski Krystian PALUCH
węgrowski Halina ULIŃSKA
węgrowski Andrzej KRUSZEWSKI
węgrowski Krzysztof ONASZKIEWICZ
węgrowski Jarosław GRENDA
węgrowski Włodzimierz MISZCZAK
węgrowski Brygida GÓRNIACZYK
węgrowski Krzysztof FEDORCZYK
węgrowski Adam STRĄK
węgrowski Ewa BESZTAK
węgrowski Paweł STELMACH
węgrowski Lidia SIUCHTA
węgrowski Paweł GELBRECHT
węgrowski Marek RENIK
węgrowski Małgorzata ZYŚK
węgrowski Anna MYTKOWSKA
węgrowski Leszek REDOSZ
węgrowski Tadeusz KOT
węgrowski Artur LIS
węgrowski Łukasz KOMOROWSKI
wielicki Aleksandra ŚLUSAREK
wielicki Zdzisław PROCHWICZ
wielicki Jakub PALUCH
wielicki Lech PANKIEWICZ
wielicki Adam KOCIOŁEK
wielicki Bogusław TRZASKA
wielicki Stanisław KYRC
wielicki Ewa PTASZNIK
wielicki Zuzanna KURTYKA
wielicki Janusz CHLEBDA
wielicki Szczepan STANEK
wielicki Maciej KŁUSEK
wielicki Jacek JUSZKIEWICZ
wielicki Henryk GAWOR
wielicki Jadwiga SKOCZEK
wielicki Edyta TROJAŃSKA-URBANIK
wielicki Aneta RYBICKA-KAJTOCH
wielicki Piotr NOWAK
wielicki Katarzyna CIĘŻAREK
wielicki Łukasz SADKIEWICZ
wielicki Tomasz TOMALA
wielicki Tomasz BRONIOWSKI
wielicki Anna POLAŃSKA
wielicki Piotr WAJDA
wielicki Piotr BURDA
wieluński Zbigniew KACZKA
wieluński Grażyna RYCZYŃSKA
wieluński Józef KOWAL
wieluński Andrzej ŁEBEK
wieluński Krzysztof OWCZAREK
wieluński Waldemar BORCZYK
wieluński Andrzej STĘPIEŃ
wieluński Alina BŁACH
wieluński Marek KIELER
wieluński Andrzej JAŻDŻYK
wieluński Robert GRABOWSKI
wieluński Grzegorz MIELCZAREK
wieluński Joanna KACAŁA
wieluński Grzegorz JANKOWSKI
wieluński Krzysztof SOLA
wieluński Sebastian JASIŃSKI
wieluński Jakub JURDZIŃSKI
wieluński Łukasz DYBKA
wieluński Krzysztof DZIUBA
wieruszowski Adam MUSIAŁA
wieruszowski Andrzej ŻÓRAW
wieruszowski Irena DUNDZIAK
wieruszowski Andrzej SZYMANEK
wieruszowski Andrzej DRATWA
wieruszowski Iwona SZKOPIŃSKA
wieruszowski Ryszard STAREK
wieruszowski Stefan PIETRAS
wieruszowski Piotr KOWALCZYK
wieruszowski Marek STOJECKI
wieruszowski Mariusz DYCHTO
wieruszowski Zygmunt ŚLĘZAK
wieruszowski Wiesława LEWIK
wieruszowski Agata BARAŃSKA
wieruszowski Dariusz SOWIŃSKI
wieruszowski Iwona CHADRYŚ
wieruszowski Zofia SIWIK
włocławski Ewa KOŃCZYŃSKA
włocławski Wojciech ZAWIDZKI
włocławski Wojciech RUDZIŃSKI
włocławski Jerzy PAWŁOWSKI
włocławski Jadwiga BŁASZKIEWICZ
włocławski Kazimierz KACA
włocławski Grzegorz ŚLEDZIŃSKI
włocławski Włodzimierz KACZMAREK
włocławski Marek JASKULSKI
włocławski Jan AMBROŻEWICZ
włocławski Zygmunt WIERZOWIECKI
włocławski Bogdan DOMŻALSKI
włocławski Barbara WAŁĘSA
włocławski Roman TOMASZEWSKI
włocławski Anna KOZŁOWSKA
włocławski Karol MATUSIAK
włocławski Jacek JABŁOŃSKI
włocławski Mariusz BLADOSZEWSKI
włocławski Tomasz JEZIERSKI
włocławski Roman GOŁĘBIEWSKI
włocławski Dawid DALMANN
włodawski Edward ŁĄGWA
włodawski Tadeusz SAWICKI
włodawski Czesław IGNATIUK
włodawski Danuta PAWLUK
włodawski Elżbieta STROŃSKA
włodawski Romuald PRYLL
włodawski Tadeusz RUDKO
włodawski Wiesław HOLACZUK
włodawski Tomasz KORZENIEWSKI
włodawski Mirosław KONIECZNY
włodawski Andrzej ROMAŃCZUK
włodawski Piotr GORGOL
włodawski Adam PANASIUK
włodawski Krzysztof KUSZPA
włodawski Mariusz ZAŃKO
włoszczowski Zbigniew MATYŚKIEWICZ
włoszczowski Dariusz CZECHOWSKI
włoszczowski Zbigniew KRZYSIEK
włoszczowski Anna SZCZUKOCKA
włoszczowski Jerzy SULIGA
włoszczowski Leopold KWAPISZ
włoszczowski Irena ORZECHOWSKA
włoszczowski Zbigniew HAMERA
włoszczowski Sławomir OWCZAREK
włoszczowski Dariusz MIETELSKI
włoszczowski Krzysztof MALINOWSKI
włoszczowski Aneta JOŃCZYK
włoszczowski Jarosław KRZYŻANOWSKI
włoszczowski Małgorzata GUSTA
włoszczowski Rafał PACANOWSKI
włoszczowski Łukasz KARPIŃSKI
włoszczowski Paweł STRĄCZYŃSKI
wodzisławski Kornelia NEWY
wodzisławski Alojzy SZYMICZEK
wodzisławski Tadeusz SKATUŁA
wodzisławski Jan ZEMŁO
wodzisławski Roman MARCOL
wodzisławski Adam KRZYŻAK
wodzisławski Czesława SOMERLIK
wodzisławski Krystyna KUCZERA
wodzisławski Leszek BIZOŃ
wodzisławski Izabela TOMICZEK
wodzisławski Józef SOSNECKI
wodzisławski Ireneusz SERWOTKA
wodzisławski Danuta MAĆKOWSKA
wodzisławski Ryszard ZALEWSKI
wodzisławski Jolanta GÓRECKA
wodzisławski Piotr SOBALA
wodzisławski Marek HAWEL
wodzisławski Barbara POŁEDNIK
wodzisławski Sławomir SZUREK
wodzisławski Janusz BALLARIN
wodzisławski Joanna RDUCH - KASZUBA
wodzisławski Zbigniew PODLEŚNY
wodzisławski Mirosław NOWAK
wodzisławski Marek RYBARZ
wodzisławski Mirosław ANDRECZKO
wodzisławski Robert WALA
wodzisławski Renata GLENC
wolsztyński Antoni JANIK
wolsztyński Ryszard KURP
wolsztyński Stanisław SKORUPKA
wolsztyński Wojciech GOCŁOWSKI
wolsztyński Teresa SOBKOWIAK
wolsztyński Hieronim BIRK
wolsztyński Dorota GORZELNIAK
wolsztyński Anna PISKORSKA
wolsztyński Andrzej ROGOZINSKI
wolsztyński Janusz MROZKOWIAK
wolsztyński Jacek SKROBISZ
wolsztyński Adam KASPRZYK
wolsztyński Artur WALCZAK-MORTEZAEI
wolsztyński Waldemar KALITKA
wolsztyński Wiesław JANOWICZ
wolsztyński Michał NOWAK
wolsztyński Maciej WITA
wołomiński Adam ŁOSSAN
wołomiński Jerzy MIKULSKI
wołomiński Kazimierz RAKOWSKI
wołomiński Paweł DĄBROWSKI
wołomiński Cezary WNUK
wołomiński Izabella DZIEWIĄTKOWSKA
wołomiński Paweł SOLIS
wołomiński Wiesław MĘDRZYCKI
wołomiński Paweł ŚLIWA
wołomiński Tomasz SZTURO
wołomiński Sławomir PISARCZYK
wołomiński Janusz WERCZYŃSKI
wołomiński Sławomir KLOCEK
wołomiński Piotr BORCZYŃSKI
wołomiński Tomasz KALATA
wołomiński Magdalena SUCHENEK
wołomiński Robert ROGUSKI
wołomiński Robert SZYDLIK
wołomiński Adam PIETRZAK
wołomiński Robert PERKOWSKI
wołomiński Radosław DEC
wołomiński Jolanta MADZIAR
wołomiński Maria KRZYŻANOWSKA
wołomiński Igor SULICH
wołomiński Arkadiusz WERELICH
wołomiński Marta RAJCHERT
wołomiński Konrad FUŚNIK
wołomiński Grzegorz SIWEK
wołomiński Paweł BANASZEK
wołowski Wacław KWIEK
wołowski Kazimierz PAKULSKI
wołowski Stanisław JASTRZĘBSKI
wołowski Józef SZUMILAS
wołowski Stanisław BORKOWSKI
wołowski Zbigniew SKORUPA
wołowski Janusz DZIARSKI
wołowski Urszula WOJTYŁO
wołowski Maciej NEJMAN
wołowski Artur MICHAŁEK
wołowski Janusz KAWALEC
wołowski Zbigniew POSACKI
wołowski Anna WRÓBEL
wołowski Michał GOŁĄB
wołowski Kamil JEŻYNA
wołowski Artur FOJT
wołowski Bartosz GRANAT
wrocławski Janusz GARGAŁA
wrocławski Sławomir HRYNIEWICZ
wrocławski Wiesław ZAJĄC
wrocławski Jerzy JASIŃSKI
wrocławski Maria WILK
wrocławski Waldemar SZCZYKUTOWICZ
wrocławski Barbara KOSTERSKA
wrocławski Andrzej JAMROZIK
wrocławski Józef ŻYGADŁO
wrocławski Ryszard JAROŃ
wrocławski Dariusz JEDYNAK
wrocławski Edward SKIBA
wrocławski Roman POTOCKI
wrocławski Dariusz KOWALCZYK
wrocławski Piotr ŁYSIAK
wrocławski Mariusz KONOPKA
wrocławski Hieronim KURYŚ
wrocławski Anna CHMIELEWSKA
wrocławski Miłosz SZCZUROWSKI
wrocławski Urszula SOLIŃSKA-MAREK
wrocławski Piotr CHMURZYŃSKI
wrocławski Izabela MAŁYSZKO
wrocławski Anna SOBOLAK
wrocławski Bartosz HUZARSKI
wrocławski Marcin KORYTKO
wrzesiński Krzysztof STRUŻYŃSKI
wrzesiński Henryka WALIGÓRA
wrzesiński Janusz BALCERZAK
wrzesiński Stefan TOMCZAK
wrzesiński Dionizy JAŚNIEWICZ
wrzesiński Waldemar BARTKOWIAK
wrzesiński Przemysław HIRSCHFELD
wrzesiński Wiesława KOWALSKA
wrzesiński Rafał ZIĘTY
wrzesiński Marek PRZYJEMSKI
wrzesiński Robert BALICKI
wrzesiński Paweł SKRZYPCZAK
wrzesiński Grzegorz TROCHA
wrzesiński Waldemar GRZEGOREK
wrzesiński Maciej HANDKIEWICZ
wrzesiński Jarosław CZYŻ
wrzesiński Marek KOŁODZIEJCZYK
wrzesiński Małgorzata CICHACKA
wrzesiński Mikołaj KUBIACZYK
wschowski Danuta PŁOŃCZAK
wschowski Halina SZUMAN
wschowski Marian KULUS
wschowski Danuta PATALAS
wschowski Włodzimierz DRZEWIECKI
wschowski Jolanta DENESIUK
wschowski Waldemar STAROSTA
wschowski Marek BORYCZKA
wschowski Krzysztof GRABKA
wschowski Wojciech SZADEL
wschowski Tomasz URBAŃSKI
wschowski Zdzisław SIEMCZYK
wschowski Andrzej BIELAWSKI
wschowski Krzysztof KLIBER
wschowski Wojciech KURYŁŁO
wysokomazowiecki Kazimierz WYSOCKI
wysokomazowiecki Stanisław OLĘDZKI
wysokomazowiecki Marek SKARŻYŃSKI
wysokomazowiecki Jerzy PAKIEŁA
wysokomazowiecki Stanisław GRABOWSKI
wysokomazowiecki Leszek MĘŻYŃSKI
wysokomazowiecki Mariola NIEMYJSKA
wysokomazowiecki Cecylia SZMURŁO
wysokomazowiecki Leszek GRUCHAŁA
wysokomazowiecki Zbigniew PISZCZATOWSKI
wysokomazowiecki Dorota ŁAPIAK
wysokomazowiecki Waldemar KIKOLSKI
wysokomazowiecki Dariusz MOŚCICKI
wysokomazowiecki Andrzej LUBOWICKI
wysokomazowiecki Krzysztof PEŁSZYK
wysokomazowiecki Bogdan ZIELIŃSKI
wysokomazowiecki Leszek DĄBROWSKI
wyszkowski Waldemar SOBCZAK
wyszkowski Bogdan PĄGOWSKI
wyszkowski Justyna GARBARCZYK
wyszkowski Jerzy ŻUKOWSKI
wyszkowski Teresa CZAJKOWSKA
wyszkowski Sławomir PĘDZICH
wyszkowski Bogusław FRĄCKIEWICZ
wyszkowski Tadeusz KUCHTA
wyszkowski Renata RĘBAŁA
wyszkowski Iwona WYSZYŃSKA
wyszkowski Adam MRÓZ
wyszkowski Marzena DYL
wyszkowski Katarzyna WYSOCKA
wyszkowski Aneta KOWALEWSKA
wyszkowski Wojciech KOZON
wyszkowski Agnieszka OŁDAK
wyszkowski Paweł DELUGA
wyszkowski Ewa BARTOSIEWICZ
wyszkowski Adam TUREK
zambrowski Wacław KRAJEWSKI
zambrowski Eugeniusz KACZYŃSKI
zambrowski Kazimierz DMOCHOWSKI
zambrowski Edward LIPIŃSKI
zambrowski Zbigniew JACH
zambrowski Zenon WÓJCIK
zambrowski Krzysztof CZAJKOWSKI
zambrowski Stanisław RYKACZEWSKI
zambrowski Ryszard ŚWIDERSKI
zambrowski Agnieszka GAWKOWSKA
zambrowski Rafał POMAZAŃSKI
zambrowski Krzysztof ROKICKI
zambrowski Piotr SZELIGOWSKI
zambrowski Edyta MARCHELSKA-GROSZFELD
zambrowski Jacek MURAWSKI
zambrowski Sebastian ORŁOWSKI
zambrowski Michał KRAJEWSKI
zamojski Kazimierz MIELNICKI
zamojski Krzysztof KOSTRUBIEC
zamojski Janusz BRZOZOWSKI
zamojski Maria LOC-OCZKOŚ
zamojski Zenon KUPIEC
zamojski Jan SŁOMIANY
zamojski Stanisław GRZEŚKO
zamojski Leszek PASTUSZAK
zamojski Janusz NAWÓJ
zamojski Ireneusz ŚCIRKA
zamojski Jerzy MARUCHA
zamojski Jerzy SOBCZUK
zamojski Lucjan BEDNARZ
zamojski Ala KOŁODZIEJCZYK
zamojski Sławomir KUGIEL
zamojski Krzysztof RUSZTYN
zamojski Krzysztof KACZORUK
zamojski Antoni SKURA
zamojski Jarosław ŚLIWIŃSKI
zamojski Konrad DZIUBA
zamojski Małgorzata SOBOŃ
zamojski Agnieszka ADAMCZUK
zamojski Gertruda MIAROWSKA
zawierciański Tadeusz CZOP
zawierciański Leszek KALAGA
zawierciański Małgorzata MACHURA
zawierciański Andrzej DANECKI
zawierciański Krzysztof WRONA
zawierciański Małgorzata BENC
zawierciański Stanisław DĄBROWA
zawierciański Maria MILEJSKA
zawierciański Paweł SOKÓŁ
zawierciański Jarosław KLESZCZEWSKI
zawierciański Gabriel DORS
zawierciański Bogusław PIOTROWSKI
zawierciański Andrzej WILK
zawierciański Teresa MUCHA-POPIEL
zawierciański Dorota PYTLIK
zawierciański Dariusz BEDNARZ
zawierciański Barbara LASKOWSKA
zawierciański Zbigniew ROK
zawierciański Marcin WOJCIECHOWSKI
zawierciański Grzegorz PIŁKA
zawierciański Barbara KOZIOŁ
zawierciański Karol HADRYCH
zawierciański Mariusz PIOTROWSKI
ząbkowicki Danuta WOŹNIAK-ŁĄGIEWKA
ząbkowicki Czesław WOLAK
ząbkowicki Kazimierz PIĄTKOWSKI
ząbkowicki Marian KOZYRA
ząbkowicki Teresa MARKOWSKA
ząbkowicki Roman FESTER
ząbkowicki Ewa FIGZAŁ
ząbkowicki Stanisław KURZYP
ząbkowicki Waldemar WIEJA
ząbkowicki Robert SZWARC
ząbkowicki Andrzej REGNER
ząbkowicki Anna GOŁDYN
ząbkowicki Dariusz MARCINKÓW
ząbkowicki Piotr SZYMAŃSKI
ząbkowicki Justyna GIRYN
ząbkowicki Krystyna GRZECH
ząbkowicki Karolina CZERNIEC
ząbkowicki Piotr PĘCAK
ząbkowicki Patrycja WIELOWSKA
zduńskowolski Stanisław SZUSTER
zduńskowolski Hanna IWANIUK
zduńskowolski Jadwiga ZIÓŁKOWSKA
zduńskowolski Grzegorz WŁODARCZYK
zduńskowolski Zbigniew PIOTROWSKI
zduńskowolski Joanna PAWŁOWSKA
zduńskowolski Krzysztof NOWAK
zduńskowolski Piotr WARCHLEWSKI
zduńskowolski Katarzyna CHWIAŁKOWSKA
zduńskowolski Tomasz FILIPOWSKI
zduńskowolski Wojciech RYCHLIK
zduńskowolski Romuald SOLAREK
zduńskowolski Ewa MIELCZAREK-SÓJKA
zduńskowolski Tomasz PÓŁGRABIA
zduńskowolski Marcin ŁABĘDZKI
zduńskowolski Paweł MATAŚKA
zduńskowolski Tomasz ZIÓŁKOWSKI
zduńskowolski Andrzej DUTKIEWICZ
zduńskowolski Dawid MAZURKIEWICZ
zgierski Tytus BUDŹKO
zgierski Zofia OGÓREK
zgierski Wojciech BUDZIARSKI
zgierski Jerzy SOKÓŁ
zgierski Bogdan JAROTA
zgierski Adam ŚWINIUCH
zgierski Krzysztof KOZANECKI
zgierski Leszek POTAKOWSKI
zgierski Arkadiusz CICHECKI
zgierski Mirosław BURZYŃSKI
zgierski Włodzimierz PIETRUSZEWSKI
zgierski Karol MAŚLIŃSKI
zgierski Wojciech BRZESKI
zgierski Bożena PALMOWSKA
zgierski Ilona ZINSER
zgierski Tomasz JĘDRZEJCZAK
zgierski Iwona DĄBEK
zgierski Radosław ZABOROWSKI
zgierski Lidia ELERT
zgierski Marcin KARPIŃSKI
zgierski Rafał MAMIŃSKI
zgierski Joanna MARIANKOWSKA
zgierski Katarzyna ŁEBEDOWSKA
zgierski Robert CHOCHOLSKI
zgierski Justyna ROMANOW-PRZYBYLAK
zgierski Rafał ANTCZAK
zgierski Aneta GRZELAK
zgierski Dominik GABRYSIAK
zgierski Sebastian DUNIN
zgorzelecki Mirosław FIEDOROWICZ
zgorzelecki Marek KURZYŃSKI
zgorzelecki Ilona CURYŁO-DZIUBA
zgorzelecki Małgorzata SOKOŁOWSKA
zgorzelecki Andrzej WEYCHAN
zgorzelecki Marian MATYJASIK
zgorzelecki Artur BIELIŃSKI
zgorzelecki Jadwiga BUCIUTO
zgorzelecki Wiktoria RATAJ
zgorzelecki Krzysztof MAZUREK
zgorzelecki Mirosław CELUCH
zgorzelecki Artur TOKARCZYK
zgorzelecki Artur BOHDANOWICZ
zgorzelecki Iwona SZATKOWSKA
zgorzelecki Krystyna RADZIĘTA
zgorzelecki Adam BALCER
zgorzelecki Natasza HŁADUŃ
zgorzelecki Anna WIERZBICKA-ZAWADA
zgorzelecki Ryszard DROSZCZ
zgorzelecki Artur SIENKIEWICZ
zgorzelecki Szymon MIKOŁAJCZYK
zielonogórski Edwin ŁAZICKI
zielonogórski Edward SZYJKA
zielonogórski Marian CYGAN
zielonogórski Adam JASKULSKI
zielonogórski Ryszard GÓRNICKI
zielonogórski Tadeusz CYGAŃSKI
zielonogórski Czesław HOŁOŁUB
zielonogórski Ireneusz PLECHAN
zielonogórski Leokadia LOCH
zielonogórski Danuta PYRTKO
zielonogórski Gabriela MACIEJEWSKA
zielonogórski Urszula WĄCHAŁA-JĘDRAS
zielonogórski Beata ZAWADA
zielonogórski Dariusz WRÓBLEWSKI
zielonogórski Mirosław ANDRASIAK
zielonogórski Alicja SZUŁCIK
zielonogórski Jacek GĘBICKI
zielonogórski Roman BAJOR
zielonogórski Aleksandra SZUBERT
złotoryjski Irena NIEMCZYCKA
złotoryjski Stanisław GRZYB
złotoryjski Zbigniew ZIĘBA
złotoryjski Władysław GROCKI
złotoryjski Ryszard RASZKIEWICZ
złotoryjski Lech OLSZANICKI
złotoryjski Wiesław ŚWIERCZYŃSKI
złotoryjski Wanda GRABOS
złotoryjski Barbara KOŁODZIEJ
złotoryjski Elwira GOGULA
złotoryjski Bożena CZERNATOWICZ
złotoryjski Zbigniew MOSOŃ
złotoryjski Piotr JANCZYSZYN
złotoryjski Anna MELSKA
złotoryjski Paweł MACUGA
złotoryjski Rafał MIARA
złotoryjski Łukasz HORODYSKI
złotowski Stanisław PIKULIK
złotowski Henryk TRAWIŃSKI
złotowski Leszek KĘPIŃSKI
złotowski Wiesław FIDURSKI
złotowski Jerzy NAJDER
złotowski Stanisław CHMIELEWSKI
złotowski Andrzej PIETRZAK
złotowski Ryszard GOŁAWSKI
złotowski Ryszard KRÓL
złotowski Małgorzata SAMEĆ
złotowski Jolanta GRZONKA
złotowski Paweł OWSIANNY
złotowski Julian BREWKA
złotowski Adam POPŁAWSKI
złotowski Daniel SZTYCH
złotowski Michał FALBA
złotowski Tomasz GUHS
złotowski Patryk WRUK
złotowski Tomasz WOJTIUK
zwoleński Waldemar URBAŃSKI
zwoleński Zbigniew REK
zwoleński Andrzej SZCZYPIÓR
zwoleński Ewa FIJOŁ
zwoleński Stefan BERNACIAK
zwoleński Stanisław BARTOSIEWICZ
zwoleński Jerzy KAMIONKA
zwoleński Andrzej SKOREK
zwoleński Mirosław CHOŁUJ
zwoleński Anna FIET
zwoleński Piotr FIJOŁEK
zwoleński Krzysztof FIGURSKI
zwoleński Jarosław GNYŚ
zwoleński Łukasz BADEŃSKI
zwoleński Kinga KOŁAGA
żagański Tomasz NIESŁUCHOWSKI
żagański Leon CUPRYCH
żagański Roman ŚLIWIŃSKI
żagański Jerzy BIELAWSKI
żagański Paweł CHYLAK
żagański Zbigniew BIAŁKOWSKI
żagański Cecylia BRODZIŃSKA
żagański Artur NIEZGODA
żagański Anna MICHALCZUK
żagański Mariusz KRUGŁY
żagański Piotr CIOŁKA
żagański Jacek GRZELAK
żagański Maciej BORYNA
żagański Sylwester MICHALAK
żagański Tomasz HUCAŁ
żagański Radosław KWIECIEŃ
żagański Sebastian GALASIAK
żagański Piotr KOWALSKI
żagański Justyna SOCIK
żarski Kazimierz DROZD
żarski Wiktor KUŁDOSZ
żarski Elżbieta ŁOBACZ-BĄCAL
żarski Franciszek WOŁOWICZ
żarski Anna ŚLAWSKA
żarski Roman MAZURKIEWICZ
żarski Małgorzata ISSEL
żarski Tadeusz KORDYLEWSKI
żarski Krzysztof CZERNIAWSKI
żarski Józef ŁAHUCIK
żarski Józef RADZION
żarski Elżbieta HAŚCIŁO
żarski Marek FEMLAK
żarski Jarosław DOWHAN
żarski Dariusz DYBA
żarski Tomasz CZAJKOWSKI
żarski Olaf NAPIÓRKOWSKI
żarski Sebastian GÓRSKI
żarski Maria ŁASKARZEWSKA
żarski Małgorzata BRZYŚKIEWICZ
żarski Michał RUDNICKI
żniński Zofia KOZŁOWSKA
żniński Grażyna JANICKA
żniński Józefa BŁAJET
żniński Stanisław POGIEL
żniński Zbigniew JASZCZUK
żniński Lidia CIEŚLEWICZ
żniński Henryk POPŁAWSKI
żniński Witold MRÓWCZYŃSKI
żniński Andrzej HŁOND
żniński Wiesław KUBKOWSKI
żniński Krzysztof NAPIERAŁA
żniński Jacek SUPERCZYŃSKI
żniński Katarzyna KAŹMIERCZAK
żniński Edyta SZÓSTAK-ŁAWIŃSKA
żniński Paweł KOPERSKI
żniński Paweł SIKORA
żniński Artur JAKUBOWSKI
żniński Magdalena SIWAK
żniński Anna FALKOWSKA
żuromiński Józef STANKIEWICZ
żuromiński Zygmunt LISZEWSKI
żuromiński Joanna OLSZEWSKA-FIRLEJ
żuromiński Janusz WELENC
żuromiński Mirosław RÓŻAŃSKI
żuromiński Ireneusz REJMUS
żuromiński Jerzy RZYMOWSKI
żuromiński Zbigniew NOSEK
żuromiński Jerzy GIERSZYŃSKI
żuromiński Piotr KWIATKOWSKI
żuromiński Ryszard DOMŻALSKI
żuromiński Barbara KORDALSKA
żuromiński Tomasz MAKUSZEWSKI
żuromiński Michał BODENSZAC
żuromiński Ewa NAGUSZEWSKA
żyrardowski Stanisław KANISZEWSKI
żyrardowski Stanisław NALEJ
żyrardowski Wojciech SZUSTAKIEWICZ
żyrardowski Genowefa MILCZAREK
żyrardowski Kazimierz SADOWSKI
żyrardowski Anna BEDNAREK
żyrardowski Franciszek JANKOWSKI
żyrardowski Krzysztof RDEST
żyrardowski Piotr KRAWCZYK
żyrardowski Robert JANISZEWSKI
żyrardowski Andrzej WILK
żyrardowski Robert RYBICKI
żyrardowski Klaudiusz STUSIŃSKI
żyrardowski Beata SZNAJDER
żyrardowski Jacek CZUBAK
żyrardowski Andrzej KOŹBIAŁ
żyrardowski Krzysztof DZIWISZ
żyrardowski Michał OCHNICKI
żyrardowski Błażej ZAWADZKI
żywiecki Franciszek DYBEK
żywiecki Jadwiga JAKUBIEC
żywiecki Jan WITKOWSKI
żywiecki Aleksandra LEGIERSKA
żywiecki Adam IWANEK
żywiecki Bogumiła LACH
żywiecki Jacek KULEC
żywiecki Andrzej ZIELIŃSKI
żywiecki Tadeusz PAL
żywiecki Wiesław SYPTA
żywiecki Władysław SKRZYP
żywiecki Zbigniew GĄSIOREK
żywiecki Roman ROKITA
żywiecki Andrzej KALATA
żywiecki Marian KNAPEK
żywiecki Jacek SEWERYN
żywiecki Mieczysław KRZAK
żywiecki Jadwiga JURASZ
żywiecki Grzegorz RYBARSKI
żywiecki Stanisław KUCHARCZYK
żywiecki Jacek JARCO
żywiecki Maciej POKUSA
żywiecki Halina KUBICA
żywiecki Józef STOPKA
żywiecki Marzena PIETRASZEWSKA
żywiecki Adrian MIDOR
żywiecki Michał CZULAK
TAGI:
 
KOMENTARZE: 0 PRZEJDŹ NA FORUM

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

 
newsletter

TAGI

PARTNERZY 


  Związek Gmin Wiejskich  

KONTAKT
Polska Agencja Prasowa SA
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (+48 22) 509 22 22
Faks: (+48 22) 509 22 34
REDAKCJA SERWISU SAMORZĄDOWEGO PAP
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (22) 509 29 25
Faks: (22) 509 23 72, (22) 509 22 20
e-mail: samorzad@pap.pl
e-mail klubowy: klub@pap.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
Rafał Szafrański
Tel.: (22) 509 27 03
Kom.: 722 202 428
r.szafranski@pap.pl
PAP Copyright © PAP SA 2013 .
Redakcja  |  O portalu  |  Licencje  |  Polityka Prywatności  |  v 1.4.25