facebook RSS # #

11.12.2018 13:41

Polska Agencja Prasowa Serwis Samorządowy
 
2018-11-08 14:03       aktualizacja: 2018-11-08 14:19       W PRZERWIE
  A A A

Nazwiska 2475 wójtów, burmistrzów i prezydentów miast kadencji 2018-2023

Tura/ Gmina/ TERYT/ Nazwisko/ Imię/ poparcie (w%)
2 Abramów, gm. 060802 KOWALSKI Marek 57,29
1 Adamów, gm. 062001 SZYKUŁA Dariusz 57,97
1 Adamów, gm. 061103 PONIKOWSKI Karol 64,83
1 Adamówka, gm. 181402 JARMUZIEWICZ Edward 72,07
1 Aleksandrów Kujawski, gm. 040104 OLSZEWSKI Andrzej 80,59
2 Aleksandrów Kujawski, m. 040101 CIEŚLA Andrzej 54,16
1 Aleksandrów Łódzki, gm. 102004 LIPIŃSKI Jacek 65,21
1 Aleksandrów, gm. 060202 BIAŁY Józef 58,76
1 Aleksandrów, gm. 101001 MAMROT Paweł 57,24
2 Alwernia, gm. 120301 NADZIEJA-SZPILA Beata 52,80
1 Andrespol, gm. 100602 KUBUS Dariusz 89,92
2 Andrychów, gm. 121801 ŻAK Tomasz 63,01
1 Andrzejewo, gm. 141602 PONICHTERA Beata 53,99
2 Annopol, gm. 060702 GAZDA Mirosław 52,52
1 Augustów, gm. 200102 BUKSIŃSKI Zbigniew 72,09
2 Augustów, m. 200101 KAROLCZUK Mirosław 50,79
1 Babiak, gm. 300902 CHOJNOWSKI Wojciech 60,93
1 Babice, gm. 120302 WARZECHA Radosław 73,18
1 Babimost, gm. 080901 RADNY Bernard 54,56
2 Baborów, gm. 160201 KRUPA Tomasz 52,08
2 Baboszewo, gm. 142003 PIETRUSZEWSKI Bogdan 55,62
1 Baćkowice, gm. 260601 PARTYKA Marian 81,12
1 Bakałarzewo, gm. 201201 NARUSZEWICZ Tomasz 80,64
2 Baligród, gm. 182101 STĘPIEŃ Robert 53,28
2 Bałtów, gm. 260702 ŻĄDŁO Hubert 52,15
1 Banie Mazurskie, gm. 281801 KULIŚ Łukasz 55,33
2 Banie, gm. 320601 AUGUSTYNIAK Arkadiusz 65,50
1 Baranowo, gm. 141501 TORYFTER Henryk 68,25
1 Baranów Sandomierski, gm. 182001 MAZUR Marek 58,19
1 Baranów, gm. 300801 LEWANDOWSKA-SIWEK Bogumiła 54,90
1 Baranów, gm. 061402 GRZELAK Mirosław 56,38
1 Baranów, gm. 140503 BRZYWCZY Waldemar 54,31
1 Barciany, gm. 280802 KAMIŃSKA Marta 64,09
1 Barcin, gm. 041901 PĘZIAK Michał 67,30
1 Barczewo, gm. 281401 MACIEJEWSKI Andrzej 56,41
1 Bardo, gm. 022401 ŻEGAŃSKI Krzysztof 61,44
1 Bargłów Kościelny, gm. 200103 WAWIÓRKO Radosław 84,38
2 Barlinek, gm. 321001 ZIELIŃSKI Dariusz 61,31
1 Bartniczka, gm. 040206 BIEGAŃSKI Wiesław 67,64
2 Bartoszyce, gm. 280103 DYCHA Andrzej 55,38
2 Bartoszyce, m. 280101 PETRYKOWSKI Piotr 64,43
1 Baruchowo, gm. 041802 SADOWSKI Stanisław 83,64
2 Barwice, gm. 321502 KIELING Mariusz 64,79
1 Batorz, gm. 060501 MICHAŁEK Henryk 56,76
1 Bądkowo, gm. 040105 STĘPKOWSKI Ryszard 57,61
1 Bedlno, gm. 100202 IGNACZEWSKI Józef 60,05
1 Bejsce, gm. 260301 KRUPA Edward 51,17
1 Belsk Duży, gm. 140601 PIĄTKOWSKI Władysław 79,25
2 Bełchatów, gm. 100102 KOC Konrad 50,24
2 Bełchatów, m. 100101 CZECHOWSKA Mariola 51,80
1 Bełżec, gm. 061802 ADAMEK Andrzej 51,21
2 Bełżyce, gm. 060901 ŁUCKA Ireneusz 57,50
1 Besko, gm. 181702 BAŁABAN Mariusz 73,52
1 Bestwina, gm. 240202 BENIOWSKI Artur 81,34
1 Będków, gm. 101602 MISZTAL Dariusz 65,03
1 Będzin, m. 240101 KOMONIEWSKI Łukasz 65,16
2 Będzino, gm. 320901 JARONIEWSKI Mariusz 50,37
2 Biała Piska, gm. 281601 SOKOŁOWSKA Beata 53,68
2 Biała Podlaska, gm. 060103 PANASIUK Wiesław 56,16
2 Biała Podlaska, m. 066101 LITWINIUK Michał 53,11
2 Biała Rawska, gm. 101302 ADAMCZYK Wacław 62,13
1 Biała, gm. 101701 OWCZAREK Aleksander 86,25
1 Biała, gm. 161001 PLICKO Edward 68,37
2 Białaczów, gm. 100701 GOWOREK Barbara 54,85
2 Białe Błota, gm. 040301 FUNDATOR Dariusz 54,94
1 Białobrzegi, gm. 181002 MASŁOŃ Franciszek 84,62
1 Białobrzegi, gm. 140101 BOLEK Adam 63,40
1 Białogard, gm. 320102 SMOLIŃSKI Jacek 61,26
2 Białogard, m. 320101 BURY Emilia 52,29
1 Białopole, gm. 060302 MARUSZEWSKI Henryk 69,99
1 Białośliwie, gm. 301902 RUTKOWSKI Krzysztof 58,16
2 Białowieża, gm. 200502 LITWINOWICZ Albert 50,94
2 Biały Bór, gm. 321503 MIKOŁAJEWSKI Paweł 56,27
1 Biały Dunajec, gm. 121702 NOWAK Andrzej 54,45
1 Białystok, m. 206101 TRUSKOLASKI Tadeusz 56,21
1 Biecz, gm. 120502 WĘDRYCHOWICZ Mirosław 87,23
1 Bielany, gm. 142902 WOŹNIAK Zbigniew 60,49
2 Bielawa, m. 020201 HORDYJ Andrzej 55,45
1 Bielawy, gm. 100502 KUBIŃSKI Sylwester 54,25
1 Bielice, gm. 321201 KOCHEL Iwona 69,16
1 Bieliny, gm. 260401 KOPACZ Sławomir 91,02
1 Bielsk Podlaski, gm. 200303 RAJECKA Raisa 65,61
2 Bielsk Podlaski, m. 200301 BOROWSKI Jarosław 60,21
1 Bielsk, gm. 141901 ROZKOSZ Józef 71,29
2 Bielsko-Biała, m. 246101 KLIMASZEWSKI Jarosław 55,50
1 Bierawa, gm. 160302 FICOŃ Krzysztof 85,44
1 Bieruń, m. 241401 GRZESICA Krystian 55,96
2 Bierutów, gm. 021402 SAWICKI Piotr 71,20
1 Bierzwnik, gm. 320201 KOŁUDA Aneta 50,16
2 Biesiekierz, gm. 320902 LEŚNIEWICZ Andrzej 56,28
1 Bieżuń, gm. 143701 SZYMAŃSKI Andrzej 62,20
1 Biłgoraj, gm. 060203 RÓŻYŃSKI Wiesław 57,13
2 Biłgoraj, m. 060201 ROSŁAN Janusz 55,08
1 Bircza, gm. 181301 GĄGOLA Grzegorz 57,97
2 Biskupice, gm. 121901 GAWLIK Renata 54,99
1 Biskupiec, gm. 281202 DOBEK Arkadiusz 81,34
1 Biskupiec, gm. 281402 KOZŁOWSKI Kamil 64,65
2 Biszcza, gm. 060204 PYCZKO Zbigniew 51,47
1 Bisztynek, gm. 280104 DOMINIAK Marek 57,46
2 Blachownia, gm. 240401 SZYMAŃSKA Sylwia 70,23
2 Bledzew, gm. 080301 MUSIAŁOWSKA Małgorzata 58,02
1 Blizanów, gm. 300701 MUSIOŁ Sławomir 79,11
1 Bliżyn, gm. 261002 WALACHNIA Mariusz 58,45
2 Błaszki, gm. 101402 ŚWIDERSKI Piotr 65,49
1 Błażowa, gm. 181602 KOCÓJ Jerzy 86,58
2 Błędów, gm. 140602 JAKUBCZAK Mirosław 55,40
1 Błonie, gm. 143201 RESZKA Zenon 76,94
1 Bobolice, gm. 320903 BRZOZA Mieczysława 58,62
1 Bobowa, gm. 120503 LIGĘZA Wacław 82,80
1 Bobowo, gm. 221304 PATRZYKĄT Sylwester 85,45
2 Bobrowice, gm. 080202 WĄCHAŁA Wojciech 56,90
1 Bobrowniki, gm. 040802 POLIWKO Jarosław 65,64
1 Bobrowniki, gm. 240104 BEDNAREK Małgorzata 52,16
1 Bobrowo, gm. 040202 KLONOWSKI Paweł 68,54
1 Bochnia, gm. 120102 BZDEK Marek 60,92
2 Bochnia, m. 120101 KOLAWIŃSKI Stefan 50,62
1 Boćki, gm. 200304 KĘDRA-PTASZYŃSKA Dorota 72,25
1 Bodzanów, gm. 141902 STANISZEWSKI Jerzy 59,53
1 Bodzechów, gm. 260703 MURZYN Jerzy 91,35
1 Bodzentyn, gm. 260402 SKIBA Dariusz 56,94
2 Bogatynia, gm. 022503 BŁASIAK Wojciech 52,98
1 Bogdaniec, gm. 080102 PŁAWSKA Krystyna 66,54
2 Bogoria, gm. 261201 ADAMCZYK Marcin 70,37
1 Boguchwała, gm. 181603 KĄKOL Wiesław 63,19
2 Boguszów-Gorce, m. 022101 CICHURA Jacek 53,30
1 Boguty-Pianki, gm. 141603 DREWNOWSKI Jędrzej 55,82
1 Bojadła, gm. 080902 GOLA Krzysztof 58,16
1 Bojanowo, gm. 302201 DUBIEL Maciej 50,22
1 Bojanów, gm. 181802 SERAFIN Sławomir 51,33
1 Bojszowy, gm. 241404 DUCZMAL Adam 62,18
1 Bolesław, gm. 120401 OLEARCZYK Kazimierz 74,73
1 Bolesław, gm. 121203 DUDZIŃSKI Krzysztof 71,63
1 Bolesławiec, gm. 020102 DUTKOWSKI Andrzej 52,50
2 Bolesławiec, gm. 101801 MAKÓWKA Dorota 54,22
1 Bolesławiec, m. 020101 ROMAN Piotr 60,37
1 Boleszkowice, gm. 321002 KRZYWICKI Jan 56,63
1 Bolimów, gm. 101501 LINART Stanisław 56,60
1 Bolków, gm. 020502 KUCAB Grzegorz 56,31
1 Boniewo, gm. 041803 KLIMKIEWICZ Marek 80,31
1 Borek Wielkopolski, gm. 300401 ROŻEK Marek 82,16
2 Borki, gm. 061502 SAŁATA Radosław 51,39
1 Borkowice, gm. 142301 FIDOS Robert 74,50
1 Borne Sulinowo, gm. 321504 CHRZANOWSKA Dorota 55,31
1 Boronów, gm. 240702 BEŁKOT Krzysztof 58,87
2 Borowa, gm. 181102 MIESZKOWSKI Stanisław 66,36
1 Borowie, gm. 140303 GĄSKA Wiesław 73,02
1 Borów, gm. 021701 GROCHOWSKI Waldemar 51,12
1 Borzechów, gm. 060902 MADZELAN Zenon 55,05
1 Borzęcin, gm. 120201 KWAŚNIAK Janusz 70,45
1 Borzytuchom, gm. 220101 CYBA Witold 73,94
1 Bralin, gm. 300802 HOŁOŚ Piotr 52,91
1 Branice, gm. 160202 BACA Sebastian 85,25
2 Braniewo, gm. 280202 BORNUS Jakub 53,37
2 Braniewo, m. 280201 SIELICKI Tomasz 51,61
1 Brańsk, gm. 200305 JANKOWSKI Andrzej 63,13
2 Brańsk, m. 200302 KOCZEWSKI Eugeniusz 72,78
1 Brańszczyk, gm. 143501 PRZYBYLSKI Wiesław 56,83
1 Brąszewice, gm. 101403 MISIAK Karol 63,06
1 Brenna, gm. 240304 PILCH Jerzy 87,29
1 Brochów, gm. 142802 SZYMAŃSKI Piotr 61,59
2 Brodnica, gm. 040203 ZALEWSKI Adam 61,13
1 Brodnica, gm. 302601 PAKOWSKI Marek 82,81
1 Brodnica, m. 040201 RADACZ Jarosław 50,88
1 Brody, gm. 081103 KOWALCZUK Ryszard 56,21
1 Brody, gm. 261102 BERNAT Marzena 62,92
1 Brojce, gm. 320501 ZINOWIK Michał 59,72
1 Brok, gm. 141604 MŁYŃSKI Marek 72,02
1 Brójce, gm. 100603 AGACIAK Radosław 77,39
1 Brudzeń Duży, gm. 141903 DWOJNYCH Andrzej 51,81
1 Brudzew, gm. 302702 KRASOWSKI Cezary 66,23
1 Brusy, gm. 220202 OSSOWSKI Witold 80,39
1 Brwinów, gm. 142103 KOSIŃSKI Arkadiusz 83,37
2 Brzeg Dolny, gm. 022201 PIREK Paweł 66,54
2 Brzeg, m. 160101 WRĘBIAK Jerzy 53,10
2 Brzesko, gm. 120202 LATOCHA Tomasz 55,64
2 Brzeszcze, gm. 121302 SZOT Radosław 60,23
2 Brześć Kujawski, gm. 041804 CHYMKOWSKI Tomasz 50,51
1 Brzeziny, gm. 102102 HOJNACKA Barbara 82,19
1 Brzeziny, gm. 300702 CIEŚLARCZYK Marek 50,63
2 Brzeziny, m. 102101 SKIPOR Ilona 62,15
1 Brzeźnica, gm. 081003 ADAMOWICZ Jerzy 52,80
1 Brzeźnica, gm. 121802 ANTOS Bogusław 69,85
1 Brzeźnio, gm. 101404 KUBIAK Dorota 76,03
1 Brzeżno, gm. 321602 KORUC Sławomir 92,72
1 Brzostek, gm. 180302 STANISZEWSKI Wojciech 53,04
2 Brzozie, gm. 040204 KĘDZIORSKA Danuta 50,27
2 Brzozów, gm. 180201 STAPIŃSKI Szymon 62,73
1 Brzuze, gm. 041202 KOPROWSKI Jan 66,37
1 Brzyska, gm. 180502 PAPCIAK Rafał 64,37
1 Buczek, gm. 100301 WĘGLEWSKI Bronisław 84,58
1 Buczkowice, gm. 240203 CAPUTA Józef 59,65
1 Budry, gm. 281901 MARKIEWICZ Józef 51,85
1 Budziszewice, gm. 101603 HOLAK Marian 77,60
1 Budzów, gm. 121503 NAJDEK Jan 81,42
1 Budzyń, gm. 300102 SOKOŁOWSKI Marcin 91,10
1 Buk, gm. 302103 ADAM Paweł 50,31
1 Bukowiec, gm. 041401 LICZNERSKI Adam 70,03
1 Bukowina Tatrzańska, gm. 121703 PIETRZYK Andrzej 60,87
1 Bukowno, m. 121201 GAJDZISZEWSKI Mirosław 57,43
1 Bukowsko, gm. 181703 BAŃKOWSKI Marek 79,62
1 Bulkowo, gm. 141904 GRACZYK Gabriel 81,80
1 Burzenin, gm. 101405 JANIAK Jarosław 90,73
2 Busko-Zdrój, gm. 260101 SIKORA Waldemar 52,99
2 Bychawa, gm. 060903 URBAN Janusz 51,76
2 Byczyna, gm. 160401 SOBANIA Iwona 66,31
1 Bydgoszcz, m. 046101 BRUSKI Rafał 54,64
1 Bystra-Sidzina, gm. 121504 TEMPKA Stanisław 88,68
1 Bystrzyca Kłodzka, gm. 020806 SURMA Renata 52,25
1 Bytnica, gm. 080203 BARTCZAK Sebastian 58,06
1 Bytom Odrzański, gm. 080402 SAUTER Jacek 87,59
2 Bytom, m. 246201 WOŁOSZ Mariusz 53,54
1 Bytoń, gm. 041102 RUCIŃSKI Artur 52,73
1 Bytów, gm. 220102 SYLKA Ryszard 57,83
1 Cedry Wielkie, gm. 220402 GOLIŃSKI Janusz 81,28
1 Cedynia, gm. 320602 ZARZYCKI Adam 51,64
1 Cegłów, gm. 141204 UCHMAN Marcin 87,03
1 Cekcyn, gm. 041601 BRYGMAN Jacek 84,94
1 Ceków-Kolonia, gm. 300703 CHOJNACKI Mariusz 91,82
1 Celestynów, gm. 141703 KWIATKOWSKI Witold 84,91
2 Ceranów, gm. 142903 CZĘŚCIK Ewa 60,16
1 Cewice, gm. 220803 BAŃKA Jerzy 50,64
1 Charsznica, gm. 120801 ŻEBRAK Jan 65,62
1 Chąśno, gm. 100503 RECZULSKI Dariusz 89,24
1 Chełm Śląski, gm. 241405 JAGODA Stanisław 51,53
1 Chełm, gm. 060303 KOCIUBA Wiesław 65,53
2 Chełm, m. 066201 BANASZEK Jakub 50,89
1 Chełmek, gm. 121303 SATERNUS Andrzej 66,51
1 Chełmiec, gm. 121002 STAWIARSKI Bernard 60,87
1 Chełmno, gm. 040402 WYPIJ Krzysztof 83,71
2 Chełmno, m. 040401 MIKIEWICZ Artur 55,51
1 Chełmża, gm. 041502 CZARNECKI Jacek 77,89
2 Chełmża, m. 041501 CZERWIŃSKI Jerzy 51,88
1 Chęciny, gm. 260403 JAWORSKI Robert 54,86
1 Chlewiska, gm. 143001 SOWIŃSKI Waldemar 58,31
2 Chłopice, gm. 180403 HOMA Andrzej 59,99
1 Chmielnik, gm. 181604 GRAD Krzysztof 77,47
1 Chmielnik, gm. 260404 WÓJCIK Paweł 55,18
2 Chmielno, gm. 220501 MELIBRUDA Michał 60,16
1 Choceń, gm. 041805 NOWAKOWSKI Roman 56,71
2 Chocianów, gm. 021601 KULCZYŃSKI Tomasz 61,98
1 Chociwel, gm. 321402 SZYMCZAK Stanisław 53,33
1 Chocz, gm. 302001 WIELGOSIK Marian 55,07
1 Choczewo, gm. 221504 GĘBKA Wiesław 64,68
1 Chodecz, gm. 041806 GRABCZYŃSKI Jarosław 87,61
2 Chodel, gm. 061201 KOWALSKI Przemysław 52,62
1 Chodów, gm. 300903 KOWALEWSKI Marek 66,10
1 Chodzież, gm. 300103 SZEJNER Kamila 92,40
1 Chodzież, m. 300101 GURSZ Jacek 77,10
2 Chojna, gm. 320603 RAWECKA Barbara 66,09
1 Chojnice, gm. 220203 SZCZEPAŃSKI Zbigniew 66,40
1 Chojnice, m. 220201 FINSTER Arseniusz 65,51
1 Chojnów, gm. 020902 PYRZ Andrzej 79,03
1 Chojnów, m. 020901 SERKIES Jan 79,21
1 Chorkówka, gm. 180701 WĘGRZYNOWSKI Grzegorz 51,37
1 Choroszcz, gm. 200201 WARDZIŃSKI Robert 59,80
1 Chorzele, gm. 142202 SZCZEPANKOWSKA Beata 59,13
1 Chorzów, m. 246301 KOTALA Andrzej 65,03
2 Choszczno, gm. 320202 ADAMCZYK Robert 54,18
1 Chotcza, gm. 140901 WITCZAK Janusz 76,99
1 Chrostkowo, gm. 040803 LORENC Mariusz 63,90
2 Chrzanów, gm. 120303 MACIASZEK Robert 68,86
1 Chrzanów, gm. 060502 SULOWSKI Marcin 67,18
1 Chrząstowice, gm. 160901 CIECIOR Florian 85,98
1 Chrzypsko Wielkie, gm. 301401 ZIÓŁEK Edmund 68,11
1 Chybie, gm. 240305 ŻYDEK Janusz 70,84
1 Chynów, gm. 140603 ZAKRZEWSKI Tadeusz 65,27
1 Ciasna, gm. 240703 KULEJ Zdzisław 76,91
2 Ciechanowiec, gm. 201302 ŚWIĘCKI Eugeniusz 54,22
2 Ciechanów, gm. 140202 KIWIT Marek 53,69
1 Ciechanów, m. 140201 KOSIŃSKI Krzysztof 83,59
1 Ciechocin, gm. 040502 OKRUCIŃSKI Andrzej 52,64
2 Ciechocinek, m. 040102 DZIERŻEWICZ Leszek 54,33
1 Cielądz, gm. 101303 KRÓLAK Paweł 71,54
1 Ciepielów, gm. 140902 SZEWCZYK Artur 62,75
1 Ciepłowody, gm. 022402 BIAŁKOWSKI Łukasz 70,70
1 Cieszanów, gm. 180902 ZADWORNY Zdzisław 55,48
1 Cieszków, gm. 021301 MIECZNIKOWSKI Ignacy 58,48
2 Cieszyn, m. 240301 STASZKIEWICZ Gabriela 56,02
1 Ciężkowice, gm. 121601 JURKIEWICZ Zbigniew 59,57
1 Cisek, gm. 160303 FRISCHKO Rajmund 73,28
1 Cisna, gm. 182102 SZCZEPAŃSKA Renata 52,01
1 Cmolas, gm. 180601 GALEK Eugeniusz 73,34
1 Cybinka, gm. 080501 KOŁODZIEJCZYK Marek 72,51
2 Cyców, gm. 061001 PIKUŁA Wiesław 52,39
1 Czajków, gm. 301801 PLICHTA Henryk 67,76
2 Czaplinek, gm. 320301 NARUSZEWICZ Marcin 60,00
1 Czarna Białostocka, gm. 200202 CHRULSKI Jacek 77,14
1 Czarna Dąbrówka, gm. 220103 KLASA Jan 67,57
1 Czarna Woda, gm. 221301 GLINIECKI Arkadiusz 66,19
1 Czarna, gm. 181003 DOBRZAŃSKI Edward 52,97
1 Czarna, gm. 180303 CHUDY Józef 63,75
1 Czarna, gm. 180103 KOCHANOWICZ Bogusław 57,55
1 Czarne, gm. 220302 ZABROCKI Piotr 53,67
1 Czarnia, gm. 141502 PIÓRKOWSKI Marek 51,90
1 Czarnków, gm. 300202 CHWARŚCIANEK Bolesław 52,33
2 Czarnków, m. 300201 TADLA Andrzej 54,95
1 Czarnocin, gm. 260302 KASPEREK Maria 74,68
1 Czarnocin, gm. 101002 MIKSA Roman 79,78
1 Czarnożyły, gm. 101702 MODRZEJEWSKI Andrzej 85,23
1 Czarny Bór, gm. 022104 GÓRECKI Adam 74,23
2 Czarny Dunajec, gm. 121103 RATUŁOWSKI Marcin 66,87
1 Czastary, gm. 101802 REJMAN Dariusz 73,12
2 Czchów, gm. 120203 CHUDOBA Marek 50,84
1 Czechowice-Dziedzice, gm. 240204 BŁACHUT Marian 69,02
1 Czeladź, m. 240102 SZALENIEC Zbigniew 79,76
1 Czemierniki, gm. 061503 FILIPEK Arkadiusz 50,25
1 Czempiń, gm. 301102 MALICKI Konrad 84,40
2 Czeremcha, gm. 200503 WASILUK Jerzy 51,46
1 Czermin, gm. 302002 SPYCHAJ Sławomir 72,50
2 Czermin, gm. 181103 SIDUR Sławomir 54,86
1 Czernica, gm. 022301 CHLEBOSZ Włodzimierz 54,84
1 Czernice Borowe, gm. 142203 BRZEZIŃSKI Wojciech 69,20
2 Czernichów, gm. 241702 KOS-HARAT Barbara 63,36
1 Czernichów, gm. 120601 ŁYTEK Szymon 52,35
1 Czerniejewo, gm. 300302 SZYMANEK Tadeusz 82,49
1 Czerniewice, gm. 101604 BEDNAREK Andrzej 53,81
2 Czernikowo, gm. 041503 KRASICKI Tomasz 56,82
1 Czersk, gm. 220204 BIESEK-TALEWSKI Przemysław 50,47
1 Czerwieńsk, gm. 080903 IWANUS Piotr 65,94
2 Czerwin, gm. 141503 DŁUGOKĘCKI Grzegorz 56,05
1 Czerwińsk nad Wisłą, gm. 142004 GORTAT Marcin 65,56
1 Czerwionka-Leszczyny, gm. 241201 JANISZEWSKI Wiesław 52,75
1 Czerwonak, gm. 302104 WOJTKOWIAK Marcin 50,12
1 Czerwonka, gm. 141102 KACPRZYKOWSKI Paweł 71,59
1 Częstochowa, m. 246401 MATYJASZCZYK Krzysztof 59,76
2 Człopa, gm. 321702 BEKKER Jerzy 54,55
2 Człuchów, gm. 220303 GIBCZYŃSKI Paweł 70,80
1 Człuchów, m. 220301 SZYBAJŁO Ryszard 53,42
1 Czorsztyn, gm. 121104 WACH Tadeusz 60,86
1 Czosnów, gm. 141402 KRĘŹLEWICZ Antoni 73,79
2 Czudec, gm. 181901 ŚLIPSKI Andrzej 50,71
1 Czyże, gm. 200504 WASILUK Jerzy 88,13
1 Czyżew, gm. 201303 BOGUCKA Anna 91,14
2 Ćmielów, gm. 260704 SUSKA Joanna 57,56
1 Daleszyce, gm. 260405 MERESIŃSKI Dariusz 79,28
1 Dalików, gm. 101101 ARKUSZ Radosław 50,03
1 Damasławek, gm. 302802 WIECZOREK Cyprian 58,59
2 Damnica, gm. 221202 KORDYLAS Andrzej 57,65
1 Darłowo, gm. 321303 GŁAŻEWSKI Radosław 90,58
1 Darłowo, m. 321301 KLIMOWICZ Arkadiusz 77,60
2 Daszyna, gm. 100402 WOJTERA Zbigniew 72,48
1 Dąbie, gm. 080204 RECZUCH MARCIN 60,46
1 Dąbie, gm. 300904 LUDWICKI Tomasz 86,45
1 Dąbrowa Białostocka, gm. 201101 GAJLEWICZ Artur 50,80
1 Dąbrowa Biskupia, gm. 040702 FILIPIAK Marcin 50,30
1 Dąbrowa Chełmińska, gm. 040302 CIECHACKI Radosław 60,65
2 Dąbrowa Górnicza, m. 246501 BAZYLAK Marcin 61,25
1 Dąbrowa Tarnowska, gm. 120402 KACZMARSKI Krzysztof 59,88
1 Dąbrowa Zielona, gm. 240402 WŁODARCZYK Maria 64,12
1 Dąbrowa, gm. 040901 BARCZYKOWSKI Marcin 76,41
1 Dąbrowa, gm. 160902 GOŁĘBIOWSKA - JAREK Katarzyna 54,84
1 Dąbrowice, gm. 100203 DĄBROWSKA Dorota 59,55
2 Dąbrówka, gm. 143405 KORZENIEWSKI Radosław 51,72
2 Dąbrówno, gm. 281502 ZWALIŃSKI Piotr 54,03
1 Debrzno, gm. 220304 KALLAS Wojciech 71,73
1 Deszczno, gm. 080103 TYMSZAN Paweł 83,12
1 Dębe Wielkie, gm. 141205 KALINOWSKI Krzysztof 86,86
2 Dębica, gm. 180304 ROKOSZ Stanisław 55,34
2 Dębica, m. 180301 SZEWCZYK Mariusz 54,58
2 Dęblin, m. 061601 SIEDLECKA Beata 55,38
1 Dębnica Kaszubska, gm. 221203 WARKOCKA Iwona 59,60
1 Dębno, gm. 120204 KOZŁOWSKI Wiesław 64,60
2 Dębno, gm. 321003 KULBICKI Grzegorz 77,78
2 Dębowa Kłoda, gm. 061301 LAMCZYK Grażyna 53,75
1 Dębowa Łąka, gm. 041702 SZAROWSKI Stanisław 55,58
2 Dębowiec, gm. 180503 BOLEK Marcin 59,85
1 Dębowiec, gm. 240306 BRANNY Tomasz 75,60
2 Długołęka, gm. 022302 BŁOŃSKI Wojciech 59,29
1 Długosiodło, gm. 143502 JASTRZĘBSKI Stanisław 56,96
2 Dłutów, gm. 100803 MAŚLANKA-OLCZYK Grażyna 52,19
1 Dmosin, gm. 102103 SUPERA Danuta 76,72
1 Dobczyce, gm. 120901 SUŚ Tomasz 53,38
1 Dobiegniew, gm. 080601 ŁAŹNIEWSKA Sylwia 55,97
2 Dobra (Szczecińska), gm. 321101 DERA Teresa 51,01
1 Dobra, gm. 321801 WRZESIEŃ Krzysztof 51,99
1 Dobra, gm. 302703 GEBLER Tadeusz 68,01
1 Dobra, gm. 120703 WĘGRZYN Benedykt 54,54
2 Dobrcz, gm. 040303 BERDYCH Andrzej 54,12
2 Dobre Miasto, gm. 281403 KOWALSKI Jarosław 57,51
1 Dobre, gm. 041103 ŚPIBIDA Stefan 78,84
1 Dobre, gm. 141206 GAŁĄZKA Tadeusz 75,23
1 Dobrodzień, gm. 160801 JASIŃSKI Andrzej 62,98
1 Dobromierz, gm. 021903 ULBIN Jerzy 59,73
1 Dobroń, gm. 100804 JARZĘBAK Robert 81,62
1 Dobroszyce, gm. 021403 CIOSEK Artur 81,56
2 Dobryszyce, gm. 101202 DZWONEK Małgorzata 61,41
1 Dobrzany, gm. 321403 GIBAS Anna 60,21
2 Dobrzeń Wielki, gm. 160903 SZLAPA Piotr 68,26
1 Dobrzyca, gm. 302003 PIETRZAK Jarosław 67,72
1 Dobrzyniewo Duże, gm. 200203 CYBULSKI Wojciech 63,16
1 Dobrzyń nad Wisłą, gm. 040804 WIŚNIEWSKI Piotr 53,66
1 Dolice, gm. 321404 BROCHOCKI Grzegorz 52,97
2 Dolsk, gm. 302602 WIERZBIŃSKA Barbara 54,66
1 Dołhobyczów, gm. 060402 DREWNIK Grzegorz 77,11
1 Domanice, gm. 142601 ZABŁOCKI Jerzy 50,11
1 Domaniewice, gm. 100504 KWIATKOWSKI Paweł 63,01
1 Domaniów, gm. 021502 GŁOGULSKI Wojciech 75,45
1 Domaradz, gm. 180202 KĘDRA Jan 53,63
1 Domaszowice, gm. 160601 MEDYK Urszula 50,28
1 Dominowo, gm. 302501 PAUTER Krzysztof 66,22
1 Dopiewo, gm. 302105 NAPIERAŁA Adrian 78,23
1 Dorohusk, gm. 060304 SAWA Wojciech 55,77
1 Doruchów, gm. 301802 KOWALIŃSKA Urszula 68,35
1 Dragacz, gm. 041402 KREZYMON Dorota 76,57
2 Drawno, gm. 320203 CHMIELEWSKI Andrzej 55,88
2 Drawsko Pomorskie, gm. 320302 CZERWIŃSKI Krzysztof 63,05
1 Drawsko, gm. 300203 NIEZBORAŁA Bartosz 52,64
1 Drelów, gm. 060104 KAZIMIERSKI Piotr 72,15
1 Drezdenko, gm. 080602 PIOTROWSKA Karolina 61,83
1 Drobin, gm. 141905 SAMORAJ Andrzej 69,15
2 Drohiczyn, gm. 201002 BORZYM Wojciech 51,64
2 Drużbice, gm. 100103 GŁOWACKI Tomasz 51,98
1 Drwinia, gm. 120103 PAJĄK Jan 61,73
1 Drzewica, gm. 100702 RESZELEWSKI Janusz 55,70
2 Drzycim, gm. 041403 KRYWALD Marian 57,87
1 Dubeninki, gm. 281802 ZIELIŃSKI Ryszard 55,43
1 Dubicze Cerkiewne, gm. 200505 MAŁASZEWSKI Leon 68,14
2 Dubiecko, gm. 181302 GRZEGORZAK Jacek 57,42
2 Dubienka, gm. 060305 DENIUSZ - ROSIAK Krystyna 57,18
2 Dukla, gm. 180702 BYTNAR Andrzej 50,76
2 Duszniki, gm. 302402 BOGUŚ Roman 56,54
1 Duszniki-Zdrój, m. 020801 LEWANDOWSKI Piotr 52,23
1 Dwikozy, gm. 260902 ŁUKASZEK Marek 59,78
2 Dydnia, gm. 180203 POCAŁUŃ Alicja 53,99
1 Dygowo, gm. 320802 STARCZYK Grzegorz 89,12
1 Dynów, gm. 181605 PIECH Wojciech 67,60
1 Dynów, m. 181601 FRAŃCZAK Zygmunt 59,29
2 Dywity, gm. 281404 ZADWORNY Daniel 67,54
2 Dziadkowice, gm. 201003 BRZEZIŃSKI Antoni 64,97
1 Dziadowa Kłoda, gm. 021404 FRYT Robert 57,07
2 Działdowo, gm. 280302 ZIELIŃSKI Mirosław 53,98
1 Działdowo, m. 280301 MROWIŃSKI Grzegorz 85,21
1 Działoszyce, gm. 260801 PORADA Stanisław 53,30
1 Dziemiany, gm. 220602 POBŁOCKI Leszek 58,69
2 Dzierzążnia, gm. 142005 SOBIECKI Adam 56,78
1 Dzierzgoń, gm. 221601 SZEWCZUN Jolanta 51,84
1 Dzierzgowo, gm. 141302 KUCIŃSKI Rafał 84,89
1 Dzierzkowice, gm. 060703 GĄSIOROWSKI Marcin 69,33
1 Dzierżoniów, gm. 020205 CHMIELEWSKI Marek 71,14
1 Dzierżoniów, m. 020202 KUCHARSKI Dariusz 68,82
2 Dzikowiec, gm. 180606 TĘCZA Józef 56,93
1 Dziwnów, gm. 320701 JÓŹWIAK Grzegorz 85,44
2 Dzwola, gm. 060503 DYJACH Wiesław 56,26
1 Dźwierzuty, gm. 281702 SZYDLIK Marianna 63,32
1 Elbląg, gm. 280401 TUCHOLSKI Zygmunt 64,53
2 Elbląg, m. 286101 WRÓBLEWSKI Witold 72,01
1 Ełk, gm. 280502 OSEWSKI Tomasz 61,04
1 Ełk, m. 280501 ANDRUKIEWICZ Tomasz 73,83
1 Fabianki, gm. 041807 SŁOMSKI Zbigniew 81,90
1 Fajsławice, gm. 060602 PĘDZISZ Janusz 70,90
1 Fałków, gm. 260501 KONIECZNY Henryk 53,90
2 Filipów, gm. 201202 ROGOWSKI Tomasz 54,24
1 Firlej, gm. 060803 TARNOWSKI Dawid 54,74
1 Frampol, gm. 060205 RUDY Józef 52,14
1 Fredropol, gm. 181303 ŚNIEŻEK Mariusz 60,19
2 Frombork, gm. 280203 PIETKIEWICZ Zbigniew 59,16
1 Frysztak, gm. 181902 ZIARNIK Jan 56,94
1 Gać, gm. 181403 PIENIĄŻEK Grażyna 60,53
2 Galewice, gm. 101803 KOŁODZIEJ Piotr 62,95
1 Garbatka-Letnisko, gm. 140701 FRYSZKIEWICZ Teresa 64,63
1 Garbów, gm. 060904 FIRLEJ Kazimierz 59,56
1 Gardeja, gm. 220702 KWIATKOWSKI Kazimierz 51,24
1 Garwolin, gm. 140304 KOŁODZIEJCZYK Marcin 85,85
2 Garwolin, m. 140301 ŚWIECZAK Marzena 56,83
1 Gaszowice, gm. 241202 BUGDOL Paweł 88,80
1 Gawłuszowice, gm. 181104 NOWAK Jan 55,49
1 Gaworzyce, gm. 021602 SZWAGRZYK Jacek 68,57
1 Gąbin, gm. 141906 JADCZAK Krzysztof 63,11
2 Gąsawa, gm. 041902 ŁABĘDZKI Błażej 68,44
2 Gdańsk, m. 226101 ADAMOWICZ Paweł 64,80
1 Gdów, gm. 121902 WOJAS Zbigniew 54,39
1 Gdynia, m. 226201 SZCZUREK Wojciech 67,88
1 Giby, gm. 200902 BAGIŃSKI Robert 62,02
1 Gidle, gm. 101203 BUGAJ Lech 52,80
2 Gielniów, gm. 142302 CZARNECKI Władysław 52,95
1 Gierałtowice, gm. 240503 ŻOGAŁA Leszek 59,88
1 Gietrzwałd, gm. 281405 KASPROWICZ Jan 64,12
1 Gilowice, gm. 241703 OKRZESIK Krzysztof 51,42
1 Gizałki, gm. 302004 ŁOZA Robert 52,68
1 Giżycko, gm. 280604 JASUDOWICZ Marek 57,20
1 Giżycko, m. 280601 IWASZKIEWICZ Wojciech 56,58
1 Glinojeck, gm. 140203 KAPCZYŃSKI Łukasz 71,95
1 Gliwice, m. 246601 FRANKIEWICZ Zygmunt 72,35
1 Głogów Małopolski, gm. 181606 BAJ Paweł 54,84
1 Głogów, gm. 020302 ZIMNY Bartłomiej 61,62
1 Głogów, m. 020301 ROKASZEWICZ Rafael 61,17
2 Głogówek, gm. 161002 BUJAK Piotr 59,64
2 Głowaczów, gm. 140702 CZUBAJ Hubert 57,45
1 Głowno, gm. 102005 JÓŹWIAK Marek 57,79
1 Głowno, m. 102001 JANECZEK Grzegorz 53,33
1 Główczyce, gm. 221204 MAY Danuta 50,24
1 Głubczyce, gm. 160203 KRUPA Adam 60,92
2 Głuchołazy, gm. 160701 SZUPRYCZYŃSKI Edward 57,40
2 Głuchów, gm. 101502 SŁODKI Jan 59,70
1 Głusk, gm. 060905 ANASIEWICZ Jacek 65,10
1 Głuszyca, gm. 022105 GŁÓD Roman 85,25
2 Gniew, gm. 221402 CZARNECKI Maciej 58,45
1 Gniewino, gm. 221505 WALCZAK Zbigniew 75,79
2 Gniewkowo, gm. 040703 STRASZYŃSKI Adam 50,43
1 Gniewoszów, gm. 140703 GAC Marcin 79,55
1 Gniezno, gm. 300303 SUPLICKA Maria 56,18
1 Gniezno, m. 300301 BUDASZ Tomasz 79,30
2 Gnojnik, gm. 120205 PATEREK Sławomir 50,07
1 Gnojno, gm. 260102 JANIK Zbigniew 70,01
1 Goczałkowice-Zdrój, gm. 241001 PLACHA Gabriela 67,13
1 Godkowo, gm. 280402 BONDARUK Andrzej 57,34
1 Godów, gm. 241505 ADAMCZYK Mariusz 60,18
1 Godzianów, gm. 101503 MOZGA Andrzej 86,01
1 Godziesze Wielkie, gm. 300704 PODŁUŻNY Józef 71,41
1 Godziszów, gm. 060504 ZBYTNIEWSKI Józef 65,76
1 Gogolin, gm. 160501 WOJTALA Joachim 74,00
2 Golczewo, gm. 320702 ZIELIŃSKI Maciej 65,21
1 Goleniów, gm. 320402 KRUPOWICZ Robert 53,10
1 Goleszów, gm. 240307 CIEŚLAR Sylwia 67,36
1 Golina, gm. 301001 DURCZYŃSKI Mirosław 55,23
1 Golub-Dobrzyń, gm. 040503 RYŁOWICZ Marek 61,46
1 Golub-Dobrzyń, m. 040501 PIĄTKOWSKI Mariusz 50,04
1 Gołańcz, gm. 302803 DURSKI Mieczysław 62,10
1 Gołcza, gm. 120802 BLACHA Lesław 64,20
1 Gołdap, gm. 281803 LUTO Tomasz 54,78
1 Gołuchów, gm. 302005 ZDUNEK Marek 64,50
1 Gołymin-Ośrodek, gm. 140204 BUDEK Adam 56,48
1 Gomunice, gm. 101204 OLEJNICZAK Paweł 72,35
2 Goniądz, gm. 200801 DUDKIEWICZ Grzegorz 58,57
1 Goraj, gm. 060206 ŁUKASIK Antoni 87,10
2 Gorlice, gm. 120504 PRZYBYLSKI Jan 53,94
1 Gorlice, m. 120501 KUKLA Rafał 52,28
1 Gorzkowice, gm. 101003 WŁODARCZYK Alojzy 69,62
2 Gorzków, gm. 060603 KASPRZAK Marek 58,49
2 Gorzów Śląski, gm. 160802 TOMALA Artur 58,28
1 Gorzów Wielkopolski, m. 086101 WÓJCICKI Jacek 65,21
1 Gorzyce, gm. 182002 SURDY Leszek 65,59
1 Gorzyce, gm. 241506 JAKUBCZYK Daniel 65,62
1 Gostycyn, gm. 041602 KUCHARSKI Ireneusz 87,67
2 Gostynin, gm. 140402 ZIELIŃSKI Edmund 51,17
2 Gostynin, m. 140401 KALINOWSKI Paweł 64,22
1 Gostyń, gm. 300402 KULAK Jerzy 91,96
1 Goszczanów, gm. 101406 ANDRZEJEWSKI Krzysztof 54,55
2 Goszczyn, gm. 140604 KOPCZYŃSKI Waldemar 64,39
1 Gościeradów, gm. 060704 SZCZEPANIK Mariusz 70,55
1 Gościno, gm. 320803 SIERADZKI Marian 70,51
2 Gowarczów, gm. 260502 PACOCHA Stanisław 51,17
2 Goworowo, gm. 141504 KOSIOREK Piotr 71,31
1 Gozdnica, m. 081001 JAROSZ Krzysztof 89,26
1 Gozdowo, gm. 142702 KALKOWSKI Dariusz 75,12
2 Góra Kalwaria, gm. 141801 STRZYŻEWSKI Arkadiusz 63,18
1 Góra Świętej Małgorzaty, gm. 100403 FRANKOWSKI Włodzimierz 80,17
1 Góra, gm. 020401 KRZYSZKIEWICZ Irena 59,22
2 Górno, gm. 260406 ŁYSAK Przemysław 50,27
1 Górowo Iławeckie, gm. 280105 OLSZEWSKA-ŚWITAJ Bożena 64,92
1 Górowo Iławeckie, m. 280102 KOSTKA Jacek 69,19
1 Górzno, gm. 140305 SABAK Waldemar 84,68
2 Górzno, gm. 040205 KINICKI Tomasz 51,28
1 Górzyca, gm. 080502 STOLARSKI Robert 88,47
1 Gózd, gm. 142502 DZIEWIT Paweł 53,24
1 Grabica, gm. 101004 KULIŃSKI Krzysztof 84,62
2 Grabowiec, gm. 062002 POPEK Bartosz 50,18
1 Grabowo, gm. 200602 PIĘTKA Andrzej 55,64
1 Grabów nad Pilicą, gm. 140704 STRZELCZYK Euzebiusz 54,46
1 Grabów nad Prosną, gm. 301803 PTAK Maksymilian 90,26
2 Grabów, gm. 100404 JAGODZIŃSKI Janusz 67,97
1 Grajewo, gm. 200402 SZLETER Stanisław 51,28
1 Grajewo, m. 200401 LATAROWSKI Dariusz 51,00
1 Granowo, gm. 300501 KACZMAREK Zbigniew 71,87
1 Grębków, gm. 143302 DOLIŃSKI Bogdan 66,79
1 Grębocice, gm. 021603 JABŁOŃSKI Roman 89,20
1 Gręboszów, gm. 120403 GIL Krzysztof 61,08
1 Grębów, gm. 182003 SKÓRA Kazimierz 74,75
1 Grodków, gm. 160103 ANTONIEWICZ Marek 53,61
1 Grodziczno, gm. 281203 SZCZEPAŃSKI Tomasz 59,22
2 Grodziec, gm. 301002 WOŹNIAK Mariusz 51,52
1 Grodzisk Mazowiecki, gm. 140504 BENEDYKCIŃSKI Grzegorz 84,78
1 Grodzisk Wielkopolski, gm. 300502 HOJAN Piotr 66,65
1 Grodzisk, gm. 201004 TATARCZUK Dariusz 56,89
1 Grodzisko Dolne, gm. 180802 CHMURA Jacek 61,06
1 Gromadka, gm. 020103 PAWLISZCZY Dariusz 50,33
1 Gromnik, gm. 121602 STASZ Bogdan 71,90
1 Gronowo Elbląskie, gm. 280403 ŚLĘZAK Marcin 85,17
1 Gródek nad Dunajcem, gm. 121003 TOBIASZ Józef 51,61
1 Gródek, gm. 200204 KULESZA Wiesław 58,60
2 Grójec, gm. 140605 GWIAZDA Dariusz 63,59
1 Grudusk, gm. 140205 PIOTROWICZ Marek 68,77
1 Grudziądz, gm. 040601 RODZIEWICZ Andrzej 86,01
2 Grudziądz, m. 046201 GLAMOWSKI Maciej 60,16
2 Grunwald, gm. 281503 SZCZEPKOWSKI Adam 54,81
1 Gruta, gm. 040602 KURKOWSKI Waldemar 57,27
2 Grybów, gm. 121004 MIGACZ Jacek 65,64
1 Grybów, m. 121001 FYDA Paweł 88,73
2 Gryfice, gm. 320502 SZCZYGIEŁ Andrzej 64,68
1 Gryfino, gm. 320604 SAWARYN Mieczysław 51,58
1 Gryfów Śląski, gm. 021201 PONIŹNIK Olgierd 71,44
1 Grzegorzew, gm. 300905 DOMINIAK Bożena 69,39
1 Grzmiąca, gm. 321505 MAKOWSKI Patryk 54,39
2 Gubin, gm. 080205 BARSKI Zbigniew 55,63
1 Gubin, m. 080201 BARTCZAK Bartłomiej 75,10
2 Gzy, gm. 142401 WOJCIECHOWSKI Cezary 50,74
1 Haczów, gm. 180204 JAKIEL Stanisław 54,12
1 Hajnówka, gm. 200506 SMOKTUNOWICZ Lucyna 62,27
1 Hajnówka, m. 200501 SIRAK Jerzy 67,33
1 Halinów, gm. 141207 CISZKOWSKI Adam 83,83
1 Hanna, gm. 061902 KOWALIK Grażyna 63,66
1 Hańsk, gm. 061903 KOPIENIAK Marek 50,85
1 Harasiuki, gm. 181201 KISZKA Krzysztof 86,11
1 Hażlach, gm. 240308 SIKORSKI Grzegorz 78,12
2 Hel, m. 221101 WĄDOŁOWSKI Mirosław 57,45
1 Herby, gm. 240704 BUREK Iwona 93,27
1 Horodło, gm. 060403 BOŻEK Krzysztof 62,37
1 Horyniec-Zdrój, gm. 180903 SERKIS Robert 72,82
1 Hrubieszów, gm. 060404 ZAJĄC Tomasz 55,44
2 Hrubieszów, m. 060401 MAJEWSKA Marta 50,12
1 Huszlew, gm. 141001 STEFANIUK Stanisław 66,20
1 Hyżne, gm. 181607 KUCHTA Bartłomiej 60,01
1 Igołomia-Wawrzeńczyce, gm. 120602 RYSAK Józef 56,87
1 Iława, gm. 280703 HARMACIŃSKI Krzysztof 58,46
2 Iława, m. 280701 KOPACZEWSKI Dawid 54,42
1 Iłowa, gm. 081004 LICHTAŃSKI Paweł 92,47
1 Iłowo-Osada, gm. 280303 CICHOCKI Sebastian 69,83
2 Iłów, gm. 142803 KRAŚNIEWSKI Jan 51,09
2 Iłża, gm. 142503 BUREK Przemysław 51,34
1 Imielin, m. 241402 CHWIĘDACZ Jan 83,54
1 Imielno, gm. 260201 HUK Zbigniew 79,66
1 Inowłódz, gm. 101605 KĄCKI Bogdan 86,61
1 Inowrocław, gm. 040704 KACPRZAK Tadeusz 50,42
1 Inowrocław, m. 040701 BREJZA Ryszard 58,48
1 Ińsko, gm. 321405 LIWAK Jacek 61,49
1 Irządze, gm. 241603 MOLENDA Jan 80,66
2 Istebna, gm. 240309 MICHAŁEK Łucja 51,43
1 Iwaniska, gm. 260602 STANIEK Marek 51,11
1 Iwanowice, gm. 120603 LISOWSKI Robert 50,66
1 Iwierzyce, gm. 181501 FILIPEK Ryszard 64,63
1 Iwkowa, gm. 120206 KAMIŃSKI Bogusław 74,29
1 Iwonicz-Zdrój, gm. 180703 KOCAJ Witold 61,89
2 Izabelin, gm. 143202 ZMARZLAK Dorota 54,74
1 Izbica Kujawska, gm. 041808 DORABIAŁA Marek 56,93
1 Izbica, gm. 060604 LEWCZUK Jerzy 67,10
1 Izbicko, gm. 161101 PYTEL Brygida 72,31
1 Jabłonka, gm. 121105 KARLAK Antoni 61,89
1 Jabłonna Lacka, gm. 142904 MICHALCZUK Wiesław 63,70
2 Jabłonna, gm. 140802 CHODORSKI Jarosław 56,43
2 Jabłonna, gm. 060906 SAŁEK Magdalena 51,44
1 Jabłonowo Pomorskie, gm. 040207 GÓRSKI Przemysław 78,35
1 Jabłoń, gm. 061302 ŁOBEJKO Dariusz 82,65
1 Jadów, gm. 143406 KOKOSZKA Dariusz 51,97
1 Jaktorów, gm. 140505 ŚLIWERSKI Maciej 61,05
1 Jakubów, gm. 141208 WOCIAL Hanna 84,58
1 Janikowo, gm. 040705 BRZEZIŃSKI Andrzej 56,09
1 Janowice Wielkie, gm. 020605 KOWALSKI Kamil 55,10
2 Janowiec Kościelny, gm. 281101 RAKOCZY Piotr 55,73
1 Janowiec Wielkopolski, gm. 041903 GRZECZKA Leszek 53,49
1 Janowiec, gm. 061403 GĘDEK Jan 61,63
2 Janowo, gm. 281102 NAPIWODZKI Grzegorz 50,57
1 Janów Lubelski, gm. 060505 KOŁTYŚ Krzysztof 81,00
2 Janów Podlaski, gm. 060105 CHWEDCZUK Leszek 58,94
2 Janów, gm. 201102 POGORZELSKI Jerzy 66,77
2 Janów, gm. 240403 MOSKALIK Edward 57,02
1 Jaraczewo, gm. 300601 STRUGAŁA Dariusz 56,14
2 Jarczów, gm. 061803 TYRKA Tomasz 60,49
1 Jarocin, gm. 181202 WALCZAK Zbigniew 70,85
1 Jarocin, gm. 300602 PAWLICKI Adam 53,97
1 Jarosław, gm. 180404 KAŁAMARZ Roman 61,46
1 Jarosław, m. 180401 PALUCH Waldemar 63,85
1 Jasienica Rosielna, gm. 180205 BRZUSZEK Urszula 78,60
1 Jasienica, gm. 240205 PIERZYNA Janusz 82,29
1 Jasieniec, gm. 140606 CYTRYŃSKA Marta 52,74
2 Jasień, gm. 081104 KAMYSZEK Andrzej 59,02
1 Jasionówka, gm. 200802 ZAWADZKI Leszek 65,62
1 Jasło, gm. 180504 PIĘKOŚ Wojciech 54,06
1 Jasło, m. 180501 PABIAN Ryszard 54,85
1 Jastarnia, gm. 221102 NARKOWICZ Tyberiusz 63,30
1 Jastków, gm. 060907 KOT Teresa 74,70
1 Jastrowie, gm. 303102 WOJTIUK Piotr 72,07
1 Jastrząb, gm. 143002 BRACHA Andrzej 77,49
2 Jastrzębia, gm. 142504 ĆWIERZ Wojciech 53,09
1 Jastrzębie-Zdrój, m. 246701 HETMAN Anna 50,71
1 Jaśliska, gm. 180710 DAŃCZAK Adam 56,84
1 Jaświły, gm. 200803 JOKA Jan 78,12
1 Jawor, m. 020501 BERA Emilian 55,63
1 Jawornik Polski, gm. 181404 PETYNIA Stanisław 78,42
1 Jaworze, gm. 240206 OSTAŁKIEWICZ Radosław 93,42
1 Jaworzno, m. 246801 SILBERT Paweł 64,61
1 Jaworzyna Śląska, gm. 021904 GRZEGORZEWICZ Grzegorz 64,99
1 Jedlicze, gm. 180704 URBANIK Jolanta 56,32
1 Jedlina-Zdrój, m. 022102 ORPEL Leszek 58,40
2 Jedlińsk, gm. 142505 DZIEWIERZ Kamil 66,61
2 Jedlnia-Letnisko, gm. 142506 LEŚNOWOLSKI Piotr 55,12
2 Jednorożec, gm. 142204 IWULSKI Krzysztof 55,53
1 Jedwabne, gm. 200701 NIEBRZYDOWSKI Adam 73,65
1 Jedwabno, gm. 281703 AMBROZIAK Sławomir 74,83
1 Jejkowice, gm. 241203 BĄK Marek 94,18
2 Jelcz-Laskowice, gm. 021503 SZCZĘŚNIAK Bogdan 67,72
2 Jelenia Góra, m. 026101 ŁUŻNIAK Jerzy 69,79
1 Jeleniewo, gm. 201203 URYNOWICZ Kazimierz 52,00
1 Jeleśnia, gm. 241704 WASILEWSKA Anna 58,54
1 Jemielnica, gm. 161102 WYCISŁO Marcin 90,70
1 Jemielno, gm. 020402 SIERPOWSKA Anita 57,32
2 Jerzmanowa, gm. 020303 GOLBA Lesław 56,74
1 Jerzmanowice-Przeginia, gm. 120604 GWIZDAŁA Tomasz 65,99
1 Jeziora Wielkie, gm. 040902 CIESIELCZYK Dariusz 58,74
1 Jeziorany, gm. 281406 LESZCZYŃSKI Maciej 56,98
1 Jeziorzany, gm. 060804 GROBEL Mariusz 58,83
1 Jeżewo, gm. 041404 RAKOWICZ Maciej 92,57
1 Jeżowe, gm. 181203 STĘPAK Marek 51,40
1 Jeżów Sudecki, gm. 020606 DUDEK Edward 59,26
2 Jeżów, gm. 102104 GUZICKI Mariusz 59,28
1 Jędrzejów, gm. 260202 PISZCZEK Marcin 66,62
1 Jodłowa, gm. 180305 JANIGA Jan 73,70
1 Jodłownik, gm. 120704 STAWARZ Paweł 54,24
1 Joniec, gm. 142006 CZERNIAKOWSKI Marek 88,91
1 Jonkowo, gm. 281407 GIECKO Wojciech 53,94
1 Jordanów Śląski, gm. 022303 FILIPCZAK Paweł 61,69
2 Jordanów, gm. 121505 KUDZIA Artur 61,51
1 Jordanów, m. 121501 MALCZEWSKI Andrzej 54,64
1 Józefów nad Wisłą, gm. 061202 KAPICA Grzegorz 61,20
1 Józefów, gm. 060207 DZIURA Roman 56,73
2 Józefów, m. 141701 BANASZEK Marek 69,93
2 Juchnowiec Kościelny, gm. 200205 MARCINOWICZ Krzysztof 57,05
1 Jutrosin, gm. 302202 KRZYŻOSIAK Romuald 52,29
1 Kaczory, gm. 301903 WOLSKI Brunon 64,29
1 Kadzidło, gm. 141505 ŁUKASZEWSKI Dariusz 50,63
1 Kalety, m. 241301 KANDZIA Klaudiusz 89,56
2 Kalinowo, gm. 280503 BEZDZIECKI Andrzej 57,74
1 Kaliska, gm. 221305 JANICKI Sławomir 65,17
2 Kalisz Pomorski, gm. 320303 GARBACZ Janusz 53,70
2 Kalisz, m. 306101 KINASTOWSKI Krystian 63,50
2 Kalwaria Zebrzydowska, gm. 121803 ORMANTY Augustyn 52,36
1 Kałuszyn, gm. 141209 CZYŻEWSKI ARKADIUSZ 58,47
2 Kamienica Polska, gm. 240404 TAJBER Adam 52,28
1 Kamienica, gm. 120705 SADOWSKI Władysław 77,51
1 Kamieniec Ząbkowicki, gm. 022403 CZERNIEC Marcin 59,37
1 Kamieniec, gm. 300503 HALASZ Piotr 87,49
1 Kamienna Góra, gm. 020702 STRAUS Patryk 83,39
2 Kamienna Góra, m. 020701 CHODASEWICZ Janusz 56,60
1 Kamiennik, gm. 160702 CEBRAT Kazimierz 62,91
2 Kamień Krajeński, gm. 041301 GŁOMSKI Wojciech 61,22
1 Kamień Pomorski, gm. 320703 KURYŁŁO Stanisław 63,75
1 Kamień, gm. 181608 BUGIEL Ryszard 88,08
2 Kamień, gm. 060306 STOCKI Dariusz 54,71
2 Kamieńsk, gm. 101205 PAWŁOWSKI Bogdan 53,93
2 Kamionka Wielka, gm. 121005 STANEK Andrzej 51,22
1 Kamionka, gm. 060805 ŁUGOWSKI Karol 61,54
1 Kampinos, gm. 143203 CIURZYŃSKA Monika 56,08
1 Kańczuga, gm. 181405 ŻYGADŁO Andrzej 56,60
2 Karczew, gm. 141704 RUDZKI Michał 57,71
2 Karczmiska, gm. 061203 GOLISZEK Janusz 52,07
1 Kargowa, gm. 080904 FABIŚ Jerzy 63,30
1 Karlino, gm. 320103 MIŚKO Waldemar 68,02
1 Karnice, gm. 320503 PUZDROWSKI Lech 60,12
1 Karniewo, gm. 141103 JASIŃSKI Michał 83,38
1 Karpacz, m. 020601 JĘCEK Radosław 51,62
1 Karsin, gm. 220603 BRUNKE Roman 60,34
1 Kartuzy, gm. 220502 GOŁUŃSKI Mieczysław 52,98
1 Katowice, m. 246901 KRUPA Marcin 55,41
1 Kawęczyn, gm. 302704 NOWAK Jan 61,34
1 Kazanów, gm. 143601 PANCERZ-PYRKA Teresa 88,89
2 Kazimierz Biskupi, gm. 301003 MACIEJEWSKI Grzegorz 58,08
2 Kazimierz Dolny, gm. 061404 POMIANOWSKI Artur 53,75
2 Kazimierza Wielka, gm. 260303 BODZIOCH Adam 63,78
1 Kaźmierz, gm. 302403 GAŁKA Zenon 88,29
2 Kąkolewnica, gm. 061504 MRÓZ Anna 53,22
2 Kąty Wrocławskie, gm. 022304 ZBROSZCZYK Łukasz 58,76
1 Kcynia, gm. 041001 SZARUGA Marek 54,76
1 Kędzierzyn-Koźle, m. 160301 NOWOSIELSKA Sabina 53,58
1 Kępice, gm. 221205 MAJEWSKA Magdalena 91,81
1 Kępno, gm. 300803 PSIKUS Piotr 57,22
1 Kęsowo, gm. 041603 JANUSZEWSKI Radosław 75,26
1 Kętrzyn, gm. 280803 BOBROWSKI Paweł 91,41
2 Kętrzyn, m. 280801 NIEDZIÓŁKA Ryszard 51,71
1 Kęty, gm. 121304 KLĘCZAR Krzysztof 78,03
2 Kielce, m. 266101 WENTA Bogdan 61,25
2 Kiełczygłów, gm. 100902 MIELCZAREK Mariusz 56,34
1 Kiernozia, gm. 100505 MIAZEK Beata 80,36
1 Kietrz, gm. 160204 PRZYSIĘŻNA - BATOR Dorota 54,85
2 Kije, gm. 260802 SOCHA Tomasz 60,76
1 Kijewo Królewskie, gm. 040403 MISIASZEK Mieczysław 70,77
1 Kikół, gm. 040805 PREDENKIEWICZ Józef 60,31
1 Kisielice, gm. 280704 RYSZCZUK Rafał 82,76
1 Kiszkowo, gm. 300304 BĄKOWSKI Tadeusz 85,29
1 Kiwity, gm. 280902 TKACZUK Wiesław 56,68
1 Kleczew, gm. 301004 MUSIAŁOWSKI Mariusz 51,12
1 Klembów, gm. 143407 MATHIAK Rafał 63,98
1 Kleszczele, gm. 200507 SIELICKI Aleksander 61,10
1 Kleszczewo, gm. 302106 KEMNITZ Bogdan 57,02
2 Kleszczów, gm. 100104 CHOJNOWSKI Sławomir 60,99
1 Klimontów, gm. 260903 GOŹDZIEWSKI Marek 69,75
1 Klonowa, gm. 101407 GOLANOWSKI Marcin 69,67
1 Kluczbork, gm. 160402 KIELAR Jarosław 77,76
1 Klucze, gm. 121204 BIEŃ Norbert 88,97
1 Kluczewsko, gm. 261301 PAŁKA Rafał 68,78
2 Kluki, gm. 100105 KACZMARKIEWICZ Renata 54,28
1 Klukowo, gm. 201304 USZYŃSKI Piotr 86,36
1 Klwów, gm. 142303 PAPIS Piotr 85,81
1 Kłaj, gm. 121903 STRĄCZEK Zbigniew 69,89
1 Kłecko, gm. 300305 SERWATKA Adam 73,66
1 Kłobuck, gm. 240601 ZAKRZEWSKI Jerzy 72,02
1 Kłoczew, gm. 061602 STEFANOWSKI Zenon 61,55
1 Kłodawa, gm. 080104 MOŁODCIAK Anna 91,72
2 Kłodawa, gm. 300906 MICHALAK Piotr 57,92
1 Kłodzko, gm. 020807 TUR Zbigniew 61,77
1 Kłodzko, m. 020802 PISZKO Michał 67,56
1 Kłomnice, gm. 240405 JUSZCZYK Piotr 70,41
1 Knurów, m. 240501 RAMS Adam 64,20
1 Knyszyn, gm. 200804 CHMIELEWSKI Jarosław 65,04
1 Kobiele Wielkie, gm. 101206 WIĘCKOWSKI Henryk 71,92
1 Kobierzyce, gm. 022305 PACHOLIK Ryszard 87,73
1 Kobiór, gm. 241002 LUBAŃSKI Eugeniusz 78,31
1 Kobyla Góra, gm. 301804 BERSKI Wiesław 61,26
2 Kobylanka, gm. 321406 PILECKA JULITA 54,76
1 Kobylin, gm. 301202 LESIŃSKI Tomasz 74,29
1 Kobylin-Borzymy, gm. 201305 SIKORSKI Dariusz 51,47
1 Kobylnica, gm. 221206 KULIŃSKI Leszek 67,23
2 Kobyłka, m. 143401 ZBIEĆ Edyta 52,80
1 Kochanowice, gm. 240705 CZECH Ireneusz 64,61
1 Kocierzew Południowy, gm. 100506 WOJDA Agnieszka 60,92
1 Kock, gm. 060806 FUTERA Tomasz 82,66
1 Kocmyrzów-Luborzyca, gm. 120605 JAMBORSKI Marek 57,38
2 Koczała, gm. 220305 BAJOWSKI Jerzy 53,50
1 Kodeń, gm. 060106 TROĆ Jerzy 89,99
1 Kodrąb, gm. 101207 KRAWCZYK Bożena 54,58
2 Kolbudy, gm. 220403 CHRUŚCICKI Andrzej 54,75
1 Kolbuszowa, gm. 180602 ZUBA Jan 55,54
1 Kolno, gm. 200603 WIŚNIEWSKI Józef 82,94
1 Kolno, gm. 281408 SZULC Piotr 58,92
1 Kolno, m. 200601 DUDA Andrzej 85,14
2 Kolonowskie, gm. 161103 KOSTON Norbert 51,12
2 Kolsko, gm. 080403 MATYSIK Henryk 57,75
1 Koluszki, gm. 100607 CHAŁAT Waldemar 75,66
2 Kołaczkowo, gm. 303001 WASZAK Teresa 55,98
1 Kołaczyce, gm. 180505 ŻYGŁOWICZ Stanisław 51,93
2 Kołaki Kościelne, gm. 201402 JAWOROWSKI Sylwester 52,54
1 Kołbaskowo, gm. 321102 SCHWARZ Małgorzata 68,87
1 Kołbiel, gm. 141705 BUDYTA Adam 60,60
2 Kołczygłowy, gm. 220104 KALINOWSKI Artur 60,86
2 Koło, gm. 300907 RYBCZYŃSKI Mariusz 50,46
2 Koło, m. 300901 WITKOWSKI Krzysztof 58,00
1 Kołobrzeg, gm. 320804 POPIOŁEK Włodzimierz 69,36
2 Kołobrzeg, m. 320801 MIECZKOWSKA Anna 51,00
2 Komańcza, gm. 181704 BZDYK Roman 67,29
2 Komarówka Podlaska, gm. 061505 DEMIANIUK Ireneusz 52,10
1 Komarów-Osada, gm. 062003 SIEŃKOWSKA Wiesława 61,06
1 Komorniki, gm. 302107 BRODA Jan 58,46
1 Komprachcice, gm. 160904 PIETRUSZKA Leonard 93,43
1 Konarzyny, gm. 220205 WARSIŃSKI Jacek 89,43
1 Kondratowice, gm. 021702 GRACZ Tomasz 50,05
1 Koneck, gm. 040106 BOROWSKI Ryszard 73,19
1 Koniecpol, gm. 240406 SULIGA Ryszard 68,82
2 Konin, m. 306201 KORYTKOWSKI Piotr 55,81
1 Koniusza, gm. 121401 RUDEK Wiesław 65,63
2 Konopiska, gm. 240407 ŻUREK Jerzy 56,20
1 Konopnica, gm. 060908 ŻYDEK Mirosław 70,97
1 Konopnica, gm. 101703 TURALCZYK Grzegorz 68,72
1 Konstancin-Jeziorna, gm. 141802 JAŃCZUK Kazimierz 62,72
1 Konstantynów Łódzki, m. 100801 JAKUBOWSKI Robert 60,55
1 Konstantynów, gm. 060107 MURAWSKI Romuald 68,15
2 Końskie, gm. 260503 OBRATAŃSKI Krzysztof 64,28
1 Końskowola, gm. 061405 GOŁĘBIOWSKI Stanisław 53,24
2 Koprzywnica, gm. 260904 KLUBIŃSKA Aleksandra 59,09
1 Korczew, gm. 142602 WASILCZUK Sławomir 91,16
2 Korczyna, gm. 180705 ZYCH Jan 50,02
1 Korfantów, gm. 160703 WÓJCIK Janusz 92,80
1 Kornowac, gm. 241102 NIESTRÓJ Grzegorz 73,66
2 Koronowo, gm. 040304 MIKOŁAJEWSKI Patryk 57,16
1 Korsze, gm. 280804 OSTROWSKI Ryszard 52,03
1 Korycin, gm. 201103 LECH Mirosław 76,54
1 Korytnica, gm. 143303 KOMUDZIŃSKI Stanisław 58,68
1 Korzenna, gm. 121006 SKOWRON Leszek 70,31
1 Kosakowo, gm. 221105 MAJEK Marcin 54,81
1 Kosów Lacki, gm. 142905 SŁOMIAK Jan 74,56
2 Kostomłoty, gm. 021801 GAWLIK Janina 53,18
1 Kostrzyn nad Odrą, m. 080101 KUNT Andrzej 60,51
1 Kostrzyn, gm. 302108 MATYSEK Szymon 92,36
1 Koszalin, m. 326101 JEDLIŃSKI Piotr 58,81
1 Koszarawa, gm. 241705 MAJDAK Czesław 57,75
1 Koszęcin, gm. 240706 SENIÓW Zbigniew 86,52
1 Koszyce, gm. 121402 RYBAK Stanisław 60,98
1 Kościan, gm. 301103 PRZYBYŁA ANDRZEJ 81,34
2 Kościan, m. 301101 RUSZKIEWICZ Piotr 70,25
1 Kościelec, gm. 300908 OSTROWSKI Dariusz 66,59
2 Kościelisko, gm. 121704 KRUPA Roman 58,29
1 Kościerzyna, gm. 220604 PIECHOWSKI Grzegorz 74,77
1 Kościerzyna, m. 220601 MAJEWSKI Michał 52,11
1 Kotla, gm. 020304 HORBATOWSKI Łukasz 89,38
1 Kotlin, gm. 300603 PATERCZYK Mirosław 62,36
1 Kotuń, gm. 142603 GÓRAL Grzegorz 57,94
1 Kowal, gm. 041809 ADAMCZYK Stanisław 75,69
1 Kowal, m. 041801 GOŁEMBIEWSKI Eugeniusz 83,59
2 Kowala, gm. 142507 BULSKI Dariusz 57,10
1 Kowale Oleckie, gm. 281303 LOCMAN Krzysztof 83,91
2 Kowalewo Pomorskie, gm. 040504 ŻURAWSKI Jacek 53,03
2 Kowary, m. 020602 ZAKRZEWSKA Elżbieta 55,17
1 Kowiesy, gm. 101504 PEPKA Jarosław 80,25
1 Koziegłowy, gm. 240902 ŚLĘCZKA Jacek 65,84
1 Kozielice, gm. 321202 RYBKOWSKI Piotr 80,14
1 Kozienice, gm. 140705 KOZŁOWSKI Piotr 52,49
1 Kozłowo, gm. 281103 WOLSZCZAK Marek 61,42
1 Kozłów, gm. 120803 BASA Jan 72,93
2 Kozy, gm. 240207 KALIŃSKI Jacek 64,93
1 Koźmin Wielkopolski, gm. 301203 BRATBORSKI Maciej 62,96
2 Koźminek, gm. 300705 MICHNIEWICZ Iwona 57,01
1 Kożuchów, gm. 080404 JAGASEK Paweł 72,70
2 Kórnik, gm. 302109 PACHOLSKI Przemysław 57,91
1 Krajenka, gm. 303103 KITELA Stefan 50,63
2 Kraków, m. 126101 MAJCHROWSKI Jacek 61,94
2 Kramsk, gm. 301005 NOWAK Andrzej 51,98
1 Krapkowice, gm. 160502 KASIURA Andrzej 52,82
2 Krasiczyn, gm. 181304 BOBEK Tadeusz 56,80
2 Krasne, gm. 181609 WOŹNIAK Wilhelm 52,92
1 Krasne, gm. 142205 SZCZEPAŃSKI Michał 77,38
2 Krasnobród, gm. 062004 MISZTAL Kazimierz 53,42
1 Krasnopol, gm. 200903 SZRAJBERT Karol 86,34
1 Krasnosielc, gm. 141104 RUSZCZYŃSKI Paweł 63,73
2 Krasnystaw, gm. 060605 GAJOWIAK - POWROŹNIK Edyta 60,31
2 Krasnystaw, m. 060601 KOŚCIUK Robert 50,32
1 Krasocin, gm. 261302 GLIŚCIŃSKI Ireneusz 85,77
1 Kraszewice, gm. 301805 KUŚWIK Konrad 52,61
2 Kraśniczyn, gm. 060606 GRZESIUK Monika 57,84
1 Kraśnik, gm. 060705 CHAPSKI Mirosław 70,54
2 Kraśnik, m. 060701 WILK Wojciech 53,39
1 Krempna, gm. 180506 MIŚKOWICZ Kazimierz 52,69
1 Krobia, gm. 300403 KUBIAK Łukasz 82,44
1 Kroczyce, gm. 241604 PANTAK Stefan 83,41
1 Krokowa, gm. 221106 ŚLIWICKI Adam 63,86
1 Krosno Odrzańskie, gm. 080206 CEBULA Marek 85,93
1 Krosno, m. 186101 PRZYTOCKI Piotr 62,95
2 Krościenko nad Dunajcem, gm. 121106 DYDA Jan 50,19
1 Krościenko Wyżne, gm. 180706 LIPUT Mateusz 58,34
1 Krośnice, gm. 021302 BIAŁY Andrzej 59,57
2 Krośniewice, gm. 100204 ERDMAN Katarzyna 50,10
2 Krotoszyce, gm. 020903 WOŹNIAK Wojciech 69,24
1 Krotoszyn, gm. 301204 MARSZAŁEK Franciszek 55,58
1 Kruklanki, gm. 280605 KŁOCZKO Bartłomiej 69,05
2 Krupski Młyn, gm. 241305 SUFA Franciszek 56,95
1 Kruszwica, gm. 040706 WITCZAK Dariusz 59,18
1 Kruszyna, gm. 240408 ZAWADZKA Jadwiga 59,78
2 Krynica Morska, m. 221001 SWAT Krzysztof 51,15
2 Krynica-Zdrój, gm. 121007 RYBA Piotr 55,84
2 Krynice, gm. 061804 WIŚNIEWSKI Jacek 59,94
1 Krynki, gm. 201104 GUDALEWSKA Jolanta 77,84
1 Krypno, gm. 200805 STANKIEWICZ Marek 67,31
1 Krzanowice, gm. 241103 STRZEDULLA Andrzej 86,79
1 Krzczonów, gm. 060909 BRYDA Katarzyna 55,29
1 Krzemieniewo, gm. 301301 SOBECKI Radosław 55,89
1 Krzepice, gm. 240602 KOTYNIA Krystian 64,04
1 Krzeszowice, gm. 120606 GREGORCZYK Wacław 60,38
1 Krzeszów, gm. 181204 NOWAKOWSKI Stanisław 56,81
1 Krzeszyce, gm. 080701 PECZKAJTIS Stanisław 54,03
1 Krzęcin, gm. 320204 BRZUSTOWICZ Bogdan 78,02
1 Krzykosy, gm. 302502 JANICKI Andrzej 81,74
2 Krzymów, gm. 301006 MAZUR Danuta 60,37
1 Krzynowłoga Mała, gm. 142206 HUMIĘCKI Jerzy 57,24
1 Krzywcza, gm. 181305 PAWŁOWSKI Wacław 74,31
2 Krzywda, gm. 061104 WARDA Krzysztof 59,37
1 Krzywiń, gm. 301104 NOWAK Jacek 51,21
2 Krzyż Wielkopolski, gm. 300204 SROKA Rafał 69,04
1 Krzyżanowice, gm. 241104 UTRACKI Grzegorz 62,42
1 Krzyżanów, gm. 100205 JAKUBOWSKI Tomasz 83,83
1 Ksawerów, gm. 100805 TOPOLSKI Adam 70,83
1 Książ Wielki, gm. 120804 SZOPA MAREK 68,80
2 Książ Wielkopolski, gm. 302603 MARCINIAK Teofil 67,53
1 Książki, gm. 041703 ZIELIŃSKI Krzysztof 82,81
2 Księżpol, gm. 060208 PISKORSKI Jarosław 50,96
1 Kuczbork-Osada, gm. 143702 GRZYBICKI Jacek 67,68
1 Kudowa-Zdrój, m. 020803 POTOCZNA Aneta 50,44
1 Kulesze Kościelne, gm. 201306 GRODZKI Stefan 55,85
2 Kunice, gm. 020904 TERSA Zdzisław 50,73
1 Kunów, gm. 260705 ŁODEJ Lech 59,84
1 Kurów, gm. 061406 MAŁECKI ARKADIUSZ 55,63
2 Kuryłówka, gm. 180803 WYSZYŃSKA Agnieszka 62,52
1 Kurzętnik, gm. 281204 DERESZEWSKI Wojciech 60,55
2 Kuślin, gm. 301501 SKRZYPCZAK Mieczysław 51,85
1 Kutno, gm. 100206 JASIŃSKA Justyna 50,88
1 Kutno, m. 100201 BURZYŃSKI Zbigniew 65,58
1 Kuźnia Raciborska, gm. 241105 MACHA Paweł 63,31
1 Kuźnica, gm. 201105 MIKŁASZ Paweł 66,91
2 Kwidzyn, gm. 220703 WIERZBA Dariusz 58,42
1 Kwidzyn, m. 220701 KRZYSZTOFIAK Andrzej 57,41
1 Kwilcz, gm. 301402 MANNEK Stanisław 81,71
1 Lanckorona, gm. 121804 ŁOPATA Tadeusz 56,54
1 Laskowa, gm. 120706 STACH Piotr 79,64
1 Lasowice Wielkie, gm. 160403 GAGAT Daniel 69,51
1 Laszki, gm. 180405 GONCIARZ Stanisław 80,50
1 Latowicz, gm. 141210 ŚWIĄTEK-GÓRSKI Bogdan 52,50
1 Lądek, gm. 302302 MIĘTKIEWICZ Artur 78,33
2 Lądek-Zdrój, gm. 020808 KACZMARCZYK Roman 51,93
1 Legionowo, m. 140801 SMOGORZEWSKI Roman 56,77
2 Legnica, m. 026201 KRZAKOWSKI Tadeusz 64,76
2 Legnickie Pole, gm. 020905 PLEZIA Rafał 56,76
1 Lelis, gm. 141506 PRUSIK Stefan 52,01
1 Lelkowo, gm. 280204 SKRZESZEWSKI Łukasz 54,50
1 Lelów, gm. 240409 MOLENDA Krzysztof 80,98
1 Leoncin, gm. 141403 KRAWCZAK Adam 54,98
2 Lesko, gm. 182103 SNARSKI Adam 68,02
1 Leszno, gm. 143204 BANASZKIEWICZ Grzegorz 56,65
1 Leszno, m. 306301 BOROWIAK Łukasz 53,47
1 Lesznowola, gm. 141803 BATYCKA-WĄSIK Maria 78,42
1 Leśna Podlaska, gm. 060108 KAZIMIERSKI Paweł 82,39
2 Leśna, gm. 021003 SURMACZ Szymon 56,08
1 Leśnica, gm. 161104 JASTRZEMBSKI Łukasz 76,63
1 Leśniowice, gm. 060307 JABŁOŃSKA Joanna 57,90
1 Lewin Brzeski, gm. 160104 KOTARA Artur 78,80
1 Lewin Kłodzki, gm. 020809 KLIMEK-SZYMANOWICZ Joanna 61,07
1 Leżajsk, gm. 180804 SOBEJKO Krzysztof 77,33
1 Leżajsk, m. 180801 STEFAŃSKI Ireneusz 50,39
2 Lębork, m. 220801 NAMYŚLAK Witold 62,89
2 Lędziny, m. 241403 WRÓBEL Krystyna 73,74
1 Lgota Wielka, gm. 101208 KOTLEWSKI Jerzy 53,55
1 Libiąż, gm. 120304 LATKO Jacek 56,19
1 Lichnowy, gm. 220903 MICHALSKI Jan 82,48
1 Lidzbark Warmiński, gm. 280903 ANDRUKAJTIS Fabian 90,51
1 Lidzbark Warmiński, m. 280901 WIŚNIOWSKI Jacek 79,14
1 Lidzbark, gm. 280304 SITAREK Maciej 52,86
1 Limanowa, gm. 120707 SKRZEKUT Jan 53,54
1 Limanowa, m. 120701 BIEDA Władysław 74,93
1 Linia, gm. 221506 ENGELBRECHT Bogusława 53,27
1 Liniewo, gm. 220605 WARCZAK Mirosław 60,33
2 Lipce Reymontowskie, gm. 101505 SAŁEK Marek 51,86
1 Lipiany, gm. 321203 KRÓLIKOWSKI Bartłomiej 82,27
1 Lipie, gm. 240603 WIELOCH Bożena 65,81
1 Lipinki Łużyckie, gm. 081105 MORŻAK MICHAŁ 59,56
2 Lipinki, gm. 120505 RAKOCZY Czesław 52,92
1 Lipka, gm. 303104 KURDZIEKO Przemysław 96,08
1 Lipnica Murowana, gm. 120104 GROMALA Tomasz 76,41
1 Lipnica Wielka, gm. 121107 LICHOSYT Mateusz 59,49
1 Lipnica, gm. 220105 LEMAŃCZYK Andrzej 50,65
1 Lipnik, gm. 260603 GRZĄDZIEL Andrzej 68,59
1 Lipno, gm. 040806 SZYCHULSKI Andrzej 68,54
1 Lipno, gm. 301302 LITKA Łukasz 60,31
2 Lipno, m. 040801 BANASIK Paweł 55,56
1 Lipowa, gm. 241706 GÓRA Jan 61,43
1 Lipowiec Kościelny, gm. 141303 GOSCHORSKI Jarosław 50,90
1 Lipsk, gm. 200104 ŁĘPICKI Lech 54,35
1 Lipsko, gm. 140903 WIELORAŃSKI Jacek 65,47
1 Lipusz, gm. 220606 EBERTOWSKI Mirosław 84,15
1 Lisewo, gm. 040404 KOCHOWICZ Jakub 63,45
1 Lisia Góra, gm. 121603 MIKUŁA Arkadiusz 58,43
1 Lisków, gm. 300706 KRAWIEC Maria 79,13
1 Liszki, gm. 120607 MIŚ Paweł 57,68
1 Liw, gm. 143304 SZYMAŃSKI Bogusław 54,27
1 Lniano, gm. 041405 TOPOLIŃSKA Zofia 59,25
1 Lubaczów, gm. 180904 KAPEL Wiesław 79,88
2 Lubaczów, m. 180901 SZPYT Krzysztof 68,14
1 Lubanie, gm. 041810 KRZYŻAŃSKA Larysa 77,07
2 Lubań, gm. 021004 HERCUŃ Zbigniew 56,40
1 Lubań, m. 021001 SŁOWIŃSKI Arkadiusz 57,59
2 Lubartów, gm. 060807 KOPYŚĆ Krzysztof 55,60
2 Lubartów, m. 060801 PAŚNIK Krzysztof 51,75
1 Lubasz, gm. 300205 FILODA Marcin 74,28
1 Lubawa, gm. 280705 EWERTOWSKI Tomasz 71,14
1 Lubawa, m. 280702 RADTKE Maciej 58,58
2 Lubawka, gm. 020703 KOCEMBA Ewa 59,94
1 Lubenia, gm. 181610 SKOCZYLAS Adam 82,81
1 Lubichowo, gm. 221306 TOCZEK Andrzej 64,18
1 Lubicz, gm. 041504 NICEWICZ Marek 55,84
1 Lubień Kujawski, gm. 041811 WILIŃSKI Marek 82,66
1 Lubień, gm. 120902 SZCZEPANIEC Kazimierz 65,64
1 Lubiewo, gm. 041604 JASTAK Joanna 57,79
1 Lubin, gm. 021102 KIELAN Tadeusz 58,34
1 Lubin, m. 021101 RACZYŃSKI Robert 58,61
1 Lubiszyn, gm. 080105 TERLECKI Artur 58,70
1 Lublin, m. 066301 ŻUK Krzysztof 62,32
1 Lubliniec, m. 240701 MANIURA Edward 77,31
2 Lubniewice, gm. 080702 SOSNOWSKI Radosław 62,04
2 Lubochnia, gm. 101606 MAJCHROWSKI Piotr 53,59
1 Lubomia, gm. 241507 BUREK Czesław 75,05
1 Lubomierz, gm. 021202 CHRABĄSZCZ Marek 64,42
1 Lubomino, gm. 280904 MAZUR Andrzej 56,25
1 Luboń, m. 302101 MACHALSKA Małgorzata 70,09
1 Lubowidz, gm. 143703 ZIÓŁKOWSKI Krzysztof 60,93
1 Lubraniec, gm. 041812 BUDZYŃSKI Stanisław 66,07
1 Lubrza, gm. 080801 SKONIECZEK Ryszard 58,68
2 Lubrza, gm. 161003 KOZACZEK Mariusz 52,87
1 Lubsko, gm. 081106 DUDOJĆ Janusz 67,99
2 Lubsza, gm. 160105 GĄSIOROWSKI Bogusław 55,14
2 Lubycza Królewska, gm. 061805 ŁUSZCZYŃSKI Marek 65,97
1 Ludwin, gm. 061002 CHABROS Andrzej 79,83
2 Lutocin, gm. 143704 KOŁODZIEJSKI Jacek 51,69
1 Lutomiersk, gm. 100806 BORKOWSKI Tadeusz 63,42
1 Lutowiska, gm. 180105 MRÓZ Krzysztof 52,57
1 Lututów, gm. 101804 PIKUŁA Marek 70,58
1 Luzino, gm. 221507 WEJER Jarosław 70,22
2 Lwówek Śląski, gm. 021203 SZCZĘSNA Mariola 60,23
1 Lwówek, gm. 301502 DŁUGOSZ Piotr 60,94
2 Lyski, gm. 241204 GRYT Grzegorz 51,37
1 Łabiszyn, gm. 041904 KACZMAREK Jacek 89,27
1 Łabowa, gm. 121008 SŁABY Marta 60,52
2 Łabunie, gm. 062005 KUKIEŁKA Mariusz 50,16
2 Ładzice, gm. 101209 CIUPIŃSKI Krzysztof 56,36
2 Łagiewniki, gm. 020206 TYNIEC Jarosław 59,82
2 Łagów, gm. 080802 KALBARCZYK Czesław 54,71
1 Łagów, gm. 260407 MARWICKI Paweł 60,18
1 Łambinowice, gm. 160704 KARPIŃSKI Tomasz 87,92
2 Łanięta, gm. 100207 SZCZĘSNY Tomasz 61,11
1 Łańcut, gm. 181004 CZARNOTA Jakub 64,58
2 Łańcut, m. 181001 KUMEK Rafał 63,60
2 Łapanów, gm. 120105 ŚLIWA Andrzej 52,36
1 Łapsze Niżne, gm. 121108 JAMRÓZ Jakub 65,54
2 Łapy, gm. 200206 GOŁASZEWSKI Krzysztof 53,22
1 Łasin, gm. 040603 KOBYLSKI Rafał 86,53
2 Łask, gm. 100302 SZKUDLAREK Gabriel 50,98
1 Łaskarzew, gm. 140306 JANISIEWICZ Marian 53,36
1 Łaskarzew, m. 140302 LASKOWSKA Anna 50,26
2 Łaszczów, gm. 061806 PIETRASZ Aleksandra 64,54
1 Łaziska Górne, m. 240801 WYRA Aleksander 78,46
2 Łaziska, gm. 061204 GRZĘDA Karol 60,13
1 Łazy, gm. 241605 KACZYŃSKI Maciej 70,04
1 Łąck, gm. 141907 BIAŁECKI Zbigniew 58,35
1 Łącko, gm. 121009 DZIEDZINA Jan 60,77
1 Łączna, gm. 261003 KOWALIŃSKI Romuald 57,68
2 Łeba, m. 220802 STRZECHMIŃSKI Andrzej 51,03
1 Łęczna, gm. 061003 WŁODARSKI Leszek 50,26
1 Łęczyca, gm. 100405 ROGOZIŃSKI Jacek 64,87
2 Łęczyca, m. 100401 KULESZA Paweł 52,40
1 Łęczyce, gm. 221508 WITTBRODT Piotr 65,47
1 Łęka Opatowska, gm. 300804 KOPIS Adam 85,61
1 Łękawica, gm. 241707 TOMICZEK Tadeusz 82,04
1 Łęki Szlacheckie, gm. 101005 ŁĄCZNY Piotr 73,17
1 Łęknica, m. 081101 KULINIAK Piotr 60,60
1 Łobez, gm. 321802 ĆWIKŁA Piotr 58,28
1 Łobżenica, gm. 301904 ŁOSOŚ Piotr 57,94
1 Łochów, gm. 143305 GOŁASZEWSKI Robert 68,26
1 Łodygowice, gm. 241708 PITERA Andrzej 75,70
1 Łomazy, gm. 060109 CZYŻEWSKI Jerzy 67,96
2 Łomianki, gm. 143205 ŻEBROWSKA-PIOTRAK Małgorzata 51,78
1 Łomża, gm. 200702 KŁYS Piotr 65,74
2 Łomża, m. 206201 CHRZANOWSKI Mariusz 75,98
1 Łoniów, gm. 260905 KOŁACZ Szymon 57,82
1 Łopiennik Górny, gm. 060607 SAWA ARTUR 55,36
1 Łopuszno, gm. 260408 MARCISZ Irena 72,01
1 Łosice, gm. 141002 KUCEWICZ Mariusz 73,86
2 Łososina Dolna, gm. 121010 ROMANEK Andrzej 65,94
1 Łowicz, gm. 100507 BARYLSKI Andrzej 55,04
2 Łowicz, m. 100501 KALIŃSKI Krzysztof 67,80
1 Łódź, m. 106101 ZDANOWSKA Hanna 70,22
1 Łubianka, gm. 041505 ZAJĄKAŁA Jerzy 54,45
1 Łubniany, gm. 160905 WĄSIAK Paweł 55,62
1 Łubnice, gm. 261202 GRAJKO Anna 67,89
1 Łubnice, gm. 101805 PAZEK Michał 64,94
1 Łubowo, gm. 300306 ŁOZOWSKI Andrzej 86,34
1 Łukowa, gm. 060209 KOZYRA Stanisław 56,60
2 Łukowica, gm. 120708 ŁUCZKOWSKI Bogdan 50,60
1 Łuków, gm. 061105 OSIAK Mariusz 90,18
2 Łuków, m. 061101 PŁUDOWSKI Piotr 53,06
1 Łukta, gm. 281504 MALINOWSKI Robert 68,03
1 Łużna, gm. 120506 TARSA Mariusz 64,52
1 Łyse, gm. 141507 FABISZEWSKI Grzegorz 59,51
1 Łysomice, gm. 041506 KOWAL Piotr 58,31
2 Łyszkowice, gm. 100508 RUTA Adam 59,40
1 Maciejowice, gm. 140307 KWIATKOWSKI Tomasz 80,83
2 Magnuszew, gm. 140706 DRAPAŁA Marek 53,65
1 Majdan Królewski, gm. 180603 WILK Jerzy 78,20
1 Maków Mazowiecki, m. 141101 CIAK Tadeusz 52,81
1 Maków Podhalański, gm. 121506 SALA Paweł 82,90
1 Maków, gm. 101506 STANKIEWICZ Jerzy 55,65
2 Malanów, gm. 302705 AUGUSTYNIAK Ireneusz 54,35
1 Malbork, gm. 220904 KWIATKOWSKI Marcin 84,20
1 Malbork, m. 220901 CHARZEWSKI Marek 55,92
1 Malczyce, gm. 021802 FRANKOWSKI Piotr 65,29
2 Malechowo, gm. 321304 NOWAKOWSKI Radosław 52,99
2 Mała Wieś, gm. 141908 WOJNAROWSKI Zygmunt 56,42
1 Małdyty, gm. 281505 KRAJEWSKI Marcin 67,62
1 Małkinia Górna, gm. 141605 KORDEK Bożena 60,01
2 Małogoszcz, gm. 260203 PIOTROWSKI Mariusz 51,42
1 Małomice, gm. 081005 SENDECKA Małgorzata 56,65
2 Mały Płock, gm. 200604 DYMERSKI Józef 51,64
1 Manowo, gm. 320904 KŁOSOWSKI Roman 58,44
2 Marcinowice, gm. 021905 LEŃ Stanisław 50,61
1 Marciszów, gm. 020704 CEPIELIK Wiesław 57,89
1 Margonin, gm. 300104 PIECHOCKI Janusz 71,05
2 Marianowo, gm. 321408 ANKUTOWICZ Danuta 69,72
1 Marki, m. 143402 ORYCH Jacek 70,82
1 Marklowice, gm. 241508 CHRÓSZCZ Tadeusz 61,71
2 Markowa, gm. 181005 MAC Mirosław 58,97
1 Markusy, gm. 280404 WASIK Dorota 75,03
2 Markuszów, gm. 061407 ŁUCZYWEK Leszek 62,40
2 Masłowice, gm. 101210 GONTKOWSKI Bogusław 50,80
1 Masłów, gm. 260409 LATO Tomasz 73,39
1 Maszewo, gm. 080207 JAROCIŃSKI Dariusz 55,15
2 Maszewo, gm. 320403 PIESIO Paweł 50,08
1 Medyka, gm. 181306 IWASIECZKO Marek 82,91
2 Mełgiew, gm. 061702 WÓJCIK Magdalena 59,43
1 Męcinka, gm. 020503 BRZOZOWSKI Mirosław 84,47
1 Mędrzechów, gm. 120404 KORZEC Krzysztof 86,99
1 Miasteczko Krajeńskie, gm. 301905 WŁODARCZYK Małgorzata 55,15
2 Miasteczko Śląskie, m. 241302 SKRZYDŁO Michał 54,12
2 Miastko, gm. 220106 KARAŚKIEWICZ Danuta 52,43
1 Miastkowo, gm. 200703 GÓRSKI Kazimierz 56,17
1 Miastków Kościelny, gm. 140308 JAROŃ Jerzy 81,44
1 Miączyn, gm. 062006 BOROWSKI Ryszard 60,74
1 Michałowice, gm. 120608 RUMIAN Antoni 70,60
2 Michałowice, gm. 142104 PACHECKA Małgorzata 51,89
1 Michałowo, gm. 200207 NAZARKO Marek 58,52
1 Michałów, gm. 260803 WALASEK Mirosław 66,35
2 Michów, gm. 060808 JANKOWSKI Janusz 55,62
1 Miechów, gm. 120805 MARCZEWSKI Dariusz 78,91
2 Miedziana Góra, gm. 260410 SŁAWSKI Damian 62,34
1 Miedzichowo, gm. 301503 PIECHOTA Stanisław 64,42
1 Miedzna, gm. 143306 OKULUS Tadeusz 52,02
2 Miedźna, gm. 241003 SŁONINKA Jan 54,91
1 Miedźno, gm. 240604 DEREJCZYK Piotr 57,91
1 Miejsce Piastowe, gm. 180707 CHILIK Dorota 53,09
1 Miejska Górka, gm. 302203 SKRZYPCZAK Karol 61,27
1 Mielec, gm. 181105 PIĄTEK Józef 64,27
2 Mielec, m. 181101 WIŚNIEWSKI Jacek 54,82
1 Mieleszyn, gm. 300307 HAŃCZAK Artur 51,10
2 Mielnik, gm. 201005 URBAŃSKI Marcin 58,15
1 Mielno, gm. 320905 ROSZAK-PEZAŁA Olga 50,75
2 Mieroszów, gm. 022106 LIPIŃSKI Andrzej 66,94
1 Mierzęcice, gm. 240105 PODLEJSKI Grzegorz 59,90
1 Mieszkowice, gm. 320605 SALWA Andrzej 66,95
2 Mieścisko, gm. 302804 RENN Przemysław 69,28
1 Mietków, gm. 022306 KOZAROWICZ Adam 71,89
1 Międzybórz, gm. 021405 GŁOWACKI Jarosław 77,65
1 Międzychód, gm. 301403 WOLNY Krzysztof 55,13
1 Międzylesie, gm. 020810 KORCZAK Tomasz 51,65
1 Międzyrzec Podlaski, gm. 060110 ADAMOWICZ Krzysztof 79,43
1 Międzyrzec Podlaski, m. 060101 KOT Zbigniew 66,39
2 Międzyrzecz, gm. 080302 LORENZ Remigiusz 75,44
2 Międzyzdroje, gm. 320704 BOBEK Mateusz 58,07
1 Miękinia, gm. 021803 GRZEGORCZYN Jan 72,62
1 Mikołajki Pomorskie, gm. 221602 PAŁKOWSKA-RYBICKA Maria 52,49
1 Mikołajki, gm. 281002 JAKUBOWSKI Piotr 65,42
1 Mikołów, m. 240802 PIECHULA Stanisław 57,98
1 Mikstat, gm. 301806 ZIELIŃSKI Henryk 85,84
1 Milanów, gm. 061303 KRĘPSKI Paweł 87,50
2 Milanówek, m. 140501 REMISZEWSKI Piotr 62,91
1 Milejczyce, gm. 201006 IWANOWIEC Jerzy 56,48
1 Milejewo, gm. 280405 SZUMAŁA Krzysztof 54,36
1 Milejów, gm. 061004 SURYŚ Tomasz 58,74
2 Milicz, gm. 021303 LECH Piotr 56,97
1 Milówka, gm. 241709 PIĘTKA Robert 68,51
2 Miłakowo, gm. 281506 SZULBORSKI Krzysztof 52,73
1 Miłki, gm. 280606 MAZURCZYK Barbara 60,88
1 Miłkowice, gm. 020906 STACHURA Dawid 70,98
1 Miłomłyn, gm. 281507 SIWKOWSKI Stanisław 55,52
1 Miłoradz, gm. 220906 SKOREK Arkadiusz 76,31
2 Miłosław, gm. 303002 GRUSZCZYŃSKI Hubert 51,52
1 Mińsk Mazowiecki, gm. 141211 PIECHOSKI Antoni 63,34
1 Mińsk Mazowiecki, m. 141201 JAKUBOWSKI Marcin 64,91
1 Mircze, gm. 060405 MAŁYSZEK Marta 62,74
1 Mirosławiec, gm. 321703 PAWLIK Piotr 64,81
2 Mirów, gm. 143003 SIWIOREK Artur 56,25
1 Mirsk, gm. 021204 JASIŃSKI Andrzej 53,08
1 Mirzec, gm. 261103 SEWERYN Mirosław 92,16
1 Mława, m. 141301 KOWALEWSKI Sławomir 52,31
1 Młodzieszyn, gm. 142804 PIETRZYK Monika 71,65
2 Młynary, gm. 280406 BEDNARCZYK Renata 53,53
1 Młynarze, gm. 141105 RUPIŃSKI Adam 58,67
2 Mniów, gm. 260411 WILCZAK Piotr 57,77
1 Mniszków, gm. 100703 WERŁOS Paweł 61,84
1 Mochowo, gm. 142703 TOMASZEWSKI Zbigniew 71,72
1 Modliborzyce, gm. 060506 KOWALIK Witold 64,76
1 Mogielnica, gm. 140607 CHMIELEWSKI Sławomir 52,18
1 Mogilany, gm. 120609 PIOTROWSKI Piotr 54,88
1 Mogilno, gm. 040903 DUSZYŃSKI Leszek 50,18
2 Mokobody, gm. 142604 KSIĘŻOPOLSKA Iwona 51,32
1 Mokrsko, gm. 101704 DĄBROWSKI Zbigniew 70,36
2 Mońki, gm. 200806 KARWOWSKI Zbigniew 60,02
1 Morawica, gm. 260412 BURAS Marian 77,67
1 Morąg, gm. 281508 SOBIERAJSKI Tadeusz 53,67
1 Mordy, gm. 142605 ŁUGOWSKI Jan 67,36
1 Moryń, gm. 320606 PIĄTEK Józef 67,63
1 Morzeszczyn, gm. 221403 LANIECKI Piotr 80,00
2 Mosina, gm. 302110 MIELOCH Przemysław 57,21
1 Moskorzew, gm. 261303 WALASEK Andrzej 59,65
1 Moszczenica, gm. 101006 PIEKAREK Marceli 62,85
1 Moszczenica, gm. 120507 WAŁĘGA Jerzy 65,76
1 Mrągowo, gm. 281003 PIERCEWICZ Piotr 64,77
2 Mrągowo, m. 281001 BUŁAJEWSKI Stanisław 55,11
1 Mrocza, gm. 041002 KLESIŃSKI Leszek 58,71
1 Mrozy, gm. 141212 JASZCZUK Dariusz 71,92
1 Mstów, gm. 240410 GĘSIARZ Tomasz 85,18
1 Mszana Dolna, gm. 120709 ŻABA Bolesław 51,77
2 Mszana Dolna, m. 120702 PĘKAŁA Anna 52,27
1 Mszana, gm. 241509 SZYMANEK Mirosław 79,90
1 Mszczonów, gm. 143802 KUREK Józef 67,92
1 Mściwojów, gm. 020504 FORYŚ Mariusz 65,26
2 Mucharz, gm. 121805 GALARA Renata 51,02
1 Murowana Goślina, gm. 302111 URBAŃSKI Dariusz 56,82
2 Murów, gm. 160906 GOLENIA Michał 66,64
1 Muszyna, gm. 121011 GOLBA Jan 85,59
2 Mycielin, gm. 300707 SZELĄGOWSKI Rafał 51,43
1 Mykanów, gm. 240411 POMADA Dariusz 51,63
1 Mysłakowice, gm. 020607 ORMAN Michał 53,37
2 Mysłowice, m. 247001 WÓJTOWICZ Dariusz 54,16
2 Myszków, m. 240901 ŻAK Włodzimierz 58,62
1 Myszyniec, gm. 141508 ABRAMCZYK Elżbieta 56,52
1 Myślenice, gm. 120903 SZLACHETKA Jarosław 54,98
2 Myślibórz, gm. 321004 SOBOLEWSKI Piotr 58,29
1 Nadarzyn, gm. 142105 ZWOLIŃSKI Dariusz 64,45
2 Nagłowice, gm. 260204 LATO Jacek 51,32
1 Nakło nad Notecią, gm. 041003 NAPIERAŁA Sławomir 80,18
2 Nałęczów, gm. 061408 PARDYKA Wiesław 50,04
2 Namysłów, gm. 160602 STAWIARSKI Bartłomiej 50,88
1 Narew, gm. 200508 PLESKOWICZ Andrzej 54,87
1 Narewka, gm. 200509 GOŁUBOWSKI Jarosław 56,65
1 Narol, gm. 180905 DOMINIK Grzegorz 59,42
1 Naruszewo, gm. 142007 PIERŚCIŃSKA Beata 58,92
2 Nasielsk, gm. 141404 RUSZKOWSKI Bogdan 50,48
1 Nawojowa, gm. 121012 KIEŁBASA Stanisław 81,86
1 Nekla, gm. 303003 BALICKI Karol 79,93
1 Nędza, gm. 241106 ISKAŁA Anna 72,76
1 Nidzica, gm. 281104 KOSMALA Jacek 68,58
1 Nieborów, gm. 100509 PAPUGA Jarosław 50,94
2 Niebylec, gm. 181903 KORAB Zbigniew 54,24
1 Niechanowo, gm. 300308 ROBASZKIEWICZ Szymon 51,60
1 Niechlów, gm. 020403 PONA Beata 58,72
1 Niedrzwica Duża, gm. 060910 GOLEC Ryszard 55,72
1 Niedźwiada, gm. 060809 KUBIK Marek 56,97
2 Niedźwiedź, gm. 120710 RUSNAK Rafał 62,10
1 Niegosławice, gm. 081006 KOSIŃSKI Jan 52,59
2 Niegowa, gm. 240903 REMBAK Mariusz 52,06
1 Nielisz, gm. 062007 WAL Adam 51,31
1 Niemce, gm. 060911 URBAŚ Krzysztof 60,04
2 Niemcza, gm. 020207 WĘGŁOWSKI Jarosław 56,24
2 Niemodlin, gm. 160907 KONCEWICZ Dorota 60,57
1 Niepołomice, gm. 121904 PTAK Roman 69,19
1 Nieporęt, gm. 140803 MAZUR Sławomir 54,81
1 Nieszawa, m. 040103 JANKOWSKI Przemysław 62,93
2 Nisko, gm. 181205 ŚLUSARCZYK Waldemar 53,84
1 Niwiska, gm. 180604 WRÓBEL Elżbieta 84,36
1 Nowa Brzeźnica, gm. 100903 JARZĄBEK Jacek 57,44
1 Nowa Dęba, gm. 182004 ORDON Wiesław 63,13
1 Nowa Karczma, gm. 220607 POLLAK Andrzej 86,81
2 Nowa Ruda, gm. 020811 MIERZEJEWSKA Adrianna 51,65
1 Nowa Ruda, m. 020804 KILIŃSKI Tomasz 68,43
1 Nowa Sarzyna, gm. 180805 RYCHEL Andrzej 66,52
1 Nowa Słupia, gm. 260413 GĄSIOR Andrzej 55,00
1 Nowa Sól, gm. 080405 BOJKO Izabela 55,18
1 Nowa Sól, m. 080401 TYSZKIEWICZ Wadim 78,76
1 Nowa Sucha, gm. 142805 MOŃKA Maciej 77,54
1 Nowa Wieś Lęborska, gm. 220804 WITTKE Ryszard 50,19
2 Nowa Wieś Wielka, gm. 040305 OSKWAREK Wojciech 58,55
2 Nowe Brzesko, gm. 121403 MADEJSKI Krzysztof 53,55
1 Nowe Miasteczko, gm. 080406 WOJTASIK Danuta 57,44
1 Nowe Miasto Lubawskie, gm. 281205 WARUSZEWSKI Tomasz 82,16
2 Nowe Miasto Lubawskie, m. 281201 BLANK Józef 51,91
1 Nowe Miasto nad Pilicą, gm. 140608 DZIUBA Mariusz 58,27
1 Nowe Miasto nad Wartą, gm. 302503 PODEMSKI Aleksander 75,90
1 Nowe Miasto, gm. 142008 ZALEWSKI Sławomir 68,07
1 Nowe Ostrowy, gm. 100208 KOSTRZEWA Zdzisław 81,45
2 Nowe Piekuty, gm. 201307 KACZYŃSKI Marek 50,32
1 Nowe Skalmierzyce, gm. 301702 WALCZAK Jerzy 50,18
1 Nowe Warpno, gm. 321103 BURBA Jarosław 63,95
1 Nowe, gm. 041406 WOLIŃSKI CZESŁAW 81,24
2 Nowinka, gm. 200105 STRĘKOWSKA Teresa 53,85
1 Nowodwór, gm. 061603 PIOTROWSKI RYSZARD 66,25
2 Nowogard, gm. 320404 CZAPLA Robert 53,03
1 Nowogrodziec, gm. 020104 RELICH Robert 50,35
1 Nowogród Bobrzański, gm. 080905 MIERZWIAK Paweł 71,39
1 Nowogród, gm. 200704 PALKA Grzegorz 76,44
2 Nowogródek Pomorski, gm. 321005 MRZYGŁÓD Krzysztof 50,16
1 Nowosolna, gm. 100608 SZCZEŚNIAK Piotr 70,09
1 Nowy Duninów, gm. 141909 KRYSIAK Mirosław 63,29
1 Nowy Dwór Gdański, gm. 221002 MICHALSKI Jacek 83,41
1 Nowy Dwór Mazowiecki, m. 141401 KOWALSKI Jacek 51,12
1 Nowy Dwór, gm. 201106 HUMIENNY Andrzej 63,60
1 Nowy Kawęczyn, gm. 101507 CIOK Włodzimierz 67,93
1 Nowy Korczyn, gm. 260103 ZAGAJA Paweł 64,65
2 Nowy Sącz, m. 126201 HANDZEL Ludomir 58,35
1 Nowy Staw, gm. 220907 SZAŁACH Jerzy 78,74
1 Nowy Targ, gm. 121109 SMARDUCH Jan 66,05
1 Nowy Targ, m. 121101 WATYCHA Grzegorz 56,26
2 Nowy Tomyśl, gm. 301504 HIBNER Włodzimierz 64,06
1 Nowy Wiśnicz, gm. 120106 WIĘCKOWSKA Małgorzata 74,21
1 Nowy Żmigród, gm. 180507 BARA Grzegorz 75,79
2 Nozdrzec, gm. 180206 ŻELAZNOWSKI Stanisław 53,51
2 Nur, gm. 141606 KRUSZEWSKI Rafał 77,42
1 Nurzec-Stacja, gm. 201007 JASZCZUK Piotr 61,41
1 Nysa, gm. 160705 KOLBIARZ Kordian 61,90
1 Oborniki Śląskie, gm. 022001 POPRAWA Arkadiusz 69,27
1 Oborniki, gm. 301601 SZRAMA Tomasz 79,12
1 Obrazów, gm. 260906 TWOREK Krzysztof 66,72
1 Obrowo, gm. 041507 WIECZYŃSKI Andrzej 79,37
2 Obryte, gm. 142402 MROCZKOWSKI Sebastian 55,31
1 Obrzycko, gm. 302404 RAKOWSKA Irena 72,96
1 Obrzycko, m. 302401 BIENIEK Maciej 70,66
1 Obsza, gm. 060210 PLACEK Andrzej 85,60
1 Ochotnica Dolna, gm. 121110 KRÓLCZYK Tadeusz 50,20
1 Odolanów, gm. 301703 JANICKI Marian 76,11
1 Odrzywół, gm. 142304 KMIECIAK Marian 62,18
1 Ogrodzieniec, gm. 241606 PILARCZYK-SPRYCHA Anna 60,12
2 Ojrzeń, gm. 140206 MIERZEJEWSKI Zdzisław 53,56
1 Okonek, gm. 303105 JASIŁEK Andrzej 57,50
1 Oksa, gm. 260205 SOBOŃ Tadeusz 75,13
2 Olecko, gm. 281304 SOBCZAK Karol 58,38
1 Olesno, gm. 160803 LEWICKI Sylwester 78,84
1 Olesno, gm. 120405 MORAWIEC Witold 82,04
1 Oleszyce, gm. 180906 GRYNIEWICZ Andrzej 61,01
1 Oleśnica, gm. 261203 JUDA Leszek 59,64
1 Oleśnica, gm. 021406 KASINA Marcin 62,74
1 Oleśnica, m. 021401 BRONŚ Jan 58,39
2 Olkusz, gm. 121205 PIAŚNIK Roman 57,93
1 Olszanica, gm. 182104 ZAPAŁA Krzysztof 70,20
1 Olszanka, gm. 160106 RABCZEWSKA Aneta 73,92
2 Olszanka, gm. 141003 PAJNOWSKI Grzegorz 56,40
2 Olszewo-Borki, gm. 141509 LARENT Aneta 51,68
1 Olszówka, gm. 300909 FRASZCZYK Włodzimierz 87,41
1 Olsztyn, gm. 240412 KUCHARSKI Tomasz 80,39
2 Olsztyn, m. 286201 GRZYMOWICZ Piotr 54,47
2 Olsztynek, gm. 281409 STEGIENKO Mirosław 54,53
1 Olszyna, gm. 021005 LEŚKO Leszek 77,99
1 Oława, gm. 021504 KOWNACKI Jan 50,45
1 Oława, m. 021501 FRISCHMANN Tomasz 58,19
1 Opalenica, gm. 301505 SZULC Tomasz 84,12
1 Opatowiec, gm. 260304 KOWALCZYK Sławomir 55,56
1 Opatów, gm. 240605 SOŚNIAK Bogdan 60,20
2 Opatów, gm. 260604 GAJEWSKI Grzegorz 54,57
1 Opatówek, gm. 300708 WARDĘCKI Sebastian 90,84
1 Opinogóra Górna, gm. 140207 CZYŻYK Piotr 87,25
2 Opoczno, gm. 100704 KOSNO Dariusz 51,22
1 Opole Lubelskie, gm. 061205 PLIS Sławomir 51,36
1 Opole, m. 166101 WIŚNIEWSKI Arkadiusz 70,35
1 Oporów, gm. 100209 PAWLIKOWSKI Robert 68,83
2 Orchowo, gm. 302303 MISZTAL Jacek 51,58
1 Orla, gm. 200306 PAWLUCZUK Leon 51,31
1 Orły, gm. 181307 SŁABICKI Bogusław 85,54
1 Orneta, gm. 280905 POPIEL Ireneusz 61,31
1 Ornontowice, gm. 240804 KOTYCZKA Marcin 52,38
1 Orońsko, gm. 143004 NOSOWSKI Henryk 59,59
1 Orzesze, m. 240803 BLASKI Mirosław 68,61
1 Orzysz, gm. 281602 WŁODKOWSKI Zbigniew 87,96
1 Osie, gm. 041407 GRABSKI Michał 85,18
1 Osieck, gm. 141706 ZOWCZAK Karolina 59,45
1 Osieczna, gm. 301303 GLAPIAK Stanisław 76,14
1 Osieczna, gm. 221307 STOSIK Stanisław 54,83
1 Osiecznica, gm. 020105 NALAZEK Waldemar 85,79
2 Osiek Jasielski, gm. 180508 STACHURSKI Andrzej 55,29
1 Osiek Mały, gm. 300910 GÓRCZEWSKI Marek 78,84
1 Osiek, gm. 221308 KACZYŃSKI Janusz 51,00
1 Osiek, gm. 121305 JASIŃSKI Marek 91,62
1 Osiek, gm. 261204 ŁYSIAK Rafał 53,86
1 Osiek, gm. 040208 CHUDY Paweł 60,79
1 Osielsko, gm. 040306 SYPNIEWSKI Wojciech 63,55
1 Osięciny, gm. 041104 IZYDORSKI Jerzy 56,04
1 Osina, gm. 320405 SZWEDO Krzysztof 70,49
1 Osjaków, gm. 101705 TROJAN Jarosław 52,39
1 Ostaszewo, gm. 221003 CHRZĄSZCZ Michał 87,70
2 Ostrołęka, m. 146101 KULIK Łukasz 64,49
2 Ostroróg, gm. 302405 NAPIERAŁA Roman 50,04
1 Ostrowiec Świętokrzyski, m. 260701 GÓRCZYŃSKI Jarosław 70,39
2 Ostrowite, gm. 302304 WOJCIECHOWSKI Mateusz 61,93
1 Ostróda, gm. 281509 FIJAS Bogusław 54,69
2 Ostróda, m. 281501 MICHALAK Zbigniew 52,82
2 Ostrów Lubelski, gm. 060810 GRUSZCZYK Józef 53,45
1 Ostrów Mazowiecka, gm. 141607 BRZOSTEK Waldemar 69,11
2 Ostrów Mazowiecka, m. 141601 BAUER Jerzy 53,80
1 Ostrów Wielkopolski, gm. 301704 KUROSZCZYK Piotr 56,70
1 Ostrów Wielkopolski, m. 301701 KLIMEK Beata 65,15
1 Ostrów, gm. 181502 OŻÓG Grzegorz 78,05
1 Ostrówek, gm. 101706 TUREK Ryszard 77,37
1 Ostrówek, gm. 060811 PIECAK Tomasz 58,77
2 Ostrzeszów, gm. 301807 JĘDROWIAK Patryk 57,25
1 Ośno Lubuskie, gm. 080503 KOZŁOWSKI Stanisław 54,68
1 Oświęcim, gm. 121306 SMOLAREK Mirosław 54,92
1 Oświęcim, m. 121301 CHWIERUT Janusz 68,99
1 Otmuchów, gm. 160706 WOŹNIAK Jan 57,87
2 Otwock, m. 141702 MARGIELSKI Jarosław 55,21
1 Otyń, gm. 080407 WRÓBLEWSKA Barbara 67,19
1 Ozimek, gm. 160908 LABUS Jan 59,07
1 Ozorków, gm. 102006 KOMOROWSKI Tomasz 64,04
1 Ozorków, m. 102002 SOCHA Jacek 73,74
1 Ożarowice, gm. 241306 CZAPLA Grzegorz 73,17
1 Ożarów Mazowiecki, gm. 143206 KANCLERZ Paweł 79,41
1 Ożarów, gm. 260605 MAJCHER Marcin 51,36
2 Pabianice, gm. 100807 WIECZOREK Marcin 54,47
1 Pabianice, m. 100802 MACKIEWICZ Grzegorz 71,83
1 Pacanów, gm. 260104 SKOP Wiesław 54,92
1 Pacyna, gm. 140403 WOŹNIAK Krzysztof 53,07
1 Paczków, gm. 160707 ROLKA Artur 74,40
1 Padew Narodowa, gm. 181106 PLUTA Robert 63,61
2 Pajęczno, gm. 100904 MIELCZAREK Piotr 52,83
2 Pakosław, gm. 302204 SKRZYPEK Piotr 59,24
1 Pakosławice, gm. 160708 RACZYŃSKI Adam 59,73
2 Pakość, gm. 040707 GROŃ Zygmunt 60,57
1 Pałecznica, gm. 121404 GAWEŁ Marcin 83,09
2 Panki, gm. 240606 BUJAK Urszula 64,76
1 Papowo Biskupie, gm. 040405 ZIELIŃSKI Andrzej 56,68
1 Paprotnia, gm. 142606 TRĘBICKI Leszek 60,78
1 Paradyż, gm. 100705 RUDALSKI Wojciech 51,74
1 Parchowo, gm. 220107 DOŁĘBSKI Andrzej 63,38
1 Parczew, gm. 061304 KĘDRACKI Paweł 57,19
1 Parysów, gm. 140309 KWIATKOWSKA Bożena 61,71
1 Parzęczew, gm. 102007 NOWAKOWSKI Ryszard 79,23
1 Pasłęk, gm. 280407 ŚNIECIKOWSKI Wiesław 53,36
1 Pasym, gm. 281704 ŁACHMAŃSKI Cezary 71,63
1 Paszowice, gm. 020505 OSZCZĘDA Sebastian 59,20
1 Pawłosiów, gm. 180406 REŃ Mariusz 69,47
1 Pawłowice, gm. 241004 DZIENDZIEL Franciszek 51,19
1 Pawłowiczki, gm. 160304 TREFFON Jerzy 77,19
1 Pawłów, gm. 261104 WOJTAS Marek 90,59
1 Pawonków, gm. 240707 WONS-KLETA Joanna 54,10
1 Pątnów, gm. 101707 OLCZYK Jacek 59,44
1 Pcim, gm. 120904 HAJDUK Piotr 73,35
2 Pelplin, gm. 221404 CHYŁA Mirosław 62,40
1 Pełczyce, gm. 320205 KLUK Mirosław 63,33
1 Perlejewo, gm. 201008 WIERZBICKI Jakub 55,09
1 Perzów, gm. 300805 FROŃ Danuta 71,60
1 Pęcław, gm. 020305 JURKOWSKI Artur 74,05
1 Pęczniew, gm. 101102 JANIAK Marcin 69,56
1 Pępowo, gm. 300404 MATUSZAK Grzegorz 66,48
2 Piaseczno, gm. 141804 PUTKIEWICZ Daniel 71,14
1 Piaski, gm. 300405 GLAPKA Wiesław 76,96
1 Piaski, gm. 061703 CHOLEWA Michał 67,37
2 Piastów, m. 142101 SZUPLEWSKI Grzegorz 68,27
1 Piątek, gm. 100406 LISIECKI Krzysztof 55,25
2 Piątnica, gm. 200705 WIERZBOWSKI Artur 51,08
2 Piechowice, m. 020603 KUBIELSKI Jacek 63,84
1 Piecki, gm. 281004 KURCZEWSKA Agnieszka 70,73
1 Piekary Śląskie, m. 247101 UMIŃSKA-DURAJ Sława 66,45
2 Piekoszów, gm. 260414 PIĄTEK Zbigniew 60,97
1 Pielgrzymka, gm. 022603 SYBIS Tomasz 66,11
1 Pieniężno, gm. 280205 KIEJDO Kazimierz 50,59
1 Pieńsk, gm. 022504 MAGDA Jan 63,48
1 Pierzchnica, gm. 260415 STRĄK Stanisław 61,03
1 Pieszyce, m. 020203 KONIECZNA-ENÖZEL Dorota 68,52
1 Pietrowice Wielkie, gm. 241107 WAWRZYNEK Andrzej 72,54
1 Pilawa, gm. 140310 ŁUBIAN Albina 67,09
1 Pilchowice, gm. 240504 GOGULLA Maciej 91,96
1 Pilica, gm. 241607 JANOSIK Artur 78,07
1 Pilzno, gm. 180306 GOŁĘBIOWSKA Ewa 63,66
1 Piła, m. 301901 GŁOWSKI Piotr 65,40
2 Piława Górna, m. 020204 CHUDYK Krzysztof 62,01
2 Pińczów, gm. 260804 BADURAK Włodzimierz 62,93
2 Pionki, gm. 142508 ZIÓŁEK Mirosław 55,33
2 Pionki, m. 142501 KOWALCZYK Robert 68,14
1 Piotrków Kujawski, gm. 041105 BOGUCKI Sławomir 70,95
2 Piotrków Trybunalski, m. 106201 CHOJNIAK Krzysztof 68,50
1 Pisz, gm. 281603 SZYMBORSKI Andrzej 52,35
1 Piszczac, gm. 060111 KOŻUCHOWSKI Kamil 88,49
2 Piwniczna-Zdrój, gm. 121013 CHORUŻYK Dariusz 55,59
1 Platerów, gm. 141004 GARUCKI Jerzy 73,45
1 Platerówka, gm. 021006 HALICKI Krzysztof 51,23
1 Pleszew, gm. 302006 PTAK Arkadiusz 53,54
1 Pleśna, gm. 121604 KNAPIK Józef 76,26
1 Płaska, gm. 200106 GOŁASZEWSKI Wiesław 52,35
1 Płock, m. 146201 NOWAKOWSKI Andrzej 60,65
2 Płoniawy-Bramura, gm. 141106 DUDEK Jakub 63,79
1 Płońsk, gm. 142009 JAROSŁAWSKI Aleksander 57,99
1 Płońsk, m. 142001 PIETRASIK Andrzej 62,18
1 Płoskinia, gm. 280206 KOWALSKI Zbigniew 79,76
1 Płośnica, gm. 280305 GROBLEWSKI Krzysztof 64,63
2 Płoty, gm. 320504 MACKIEWICZ Radosław 62,87
1 Płużnica, gm. 041704 SKONIECZKA Marcin 84,07
1 Pniewy, gm. 302406 PRZEWOŹNY Jarosław 63,52
1 Pniewy, gm. 140609 SZYMCZAK Ireneusz 53,22
1 Pobiedziska, gm. 302112 ANTKOWIAK Ireneusz 57,59
2 Poczesna, gm. 240413 UJMA Krzysztof 57,44
1 Poddębice, gm. 101103 SĘCZKOWSKI Piotr 55,99
1 Podedwórze, gm. 061305 MACKIEWICZ-DRĄG Monika 59,06
1 Podegrodzie, gm. 121014 BANACH Stanisław 55,85
1 Podgórzyn, gm. 020608 KALATA Mirosław 63,66
1 Podkowa Leśna, m. 140502 TUSIŃSKI Artur 70,89
1 Pogorzela, gm. 300406 CURYK Piotr 74,80
1 Pokój, gm. 160603 ZAJĄC Barbara 70,66
1 Pokrzywnica, gm. 142403 RACHUBA Adam 56,32
2 Polanica-Zdrój, m. 020805 JELLIN Mateusz 62,25
1 Polanka Wielka, gm. 121307 GAŁGAN Grzegorz 75,86
1 Polanów, gm. 320906 LIPSKI Grzegorz 70,67
1 Police, gm. 321104 DIAKUN Władysław 52,40
1 Policzna, gm. 143602 ADAMIEC Tomasz 92,48
2 Polkowice, gm. 021604 PUŹNIECKI Łukasz 67,03
1 Polska Cerekiew, gm. 160305 KANZY Piotr 81,58
1 Połajewo, gm. 300206 POCHYLUK Stanisław 87,39
1 Połaniec, gm. 261205 TARNOWSKI Jacek 52,17
2 Połczyn-Zdrój, gm. 321603 WITEK Sebastian 55,91
1 Pomiechówek, gm. 141405 BIELECKI Dariusz 88,25
2 Poniatowa, gm. 061206 KARCZMARCZYK Paweł 56,32
1 Poniec, gm. 300407 WIDYŃSKI Jacek 62,05
2 Popielów, gm. 160909 STELMACH Sybilla 65,91
2 Popów, gm. 240607 KOWALIK Jan 57,26
1 Poraj, gm. 240904 KAŹMIERCZAK Katarzyna 52,19
1 Porąbka, gm. 240208 ZEMANEK Paweł 63,08
1 Poręba, m. 241601 SPYRA Ryszard 65,70
1 Poronin, gm. 121705 ŻEGLEŃ Anita 60,90
1 Postomino, gm. 321305 BOJKOWSKI Janusz 68,36
1 Poświętne, gm. 200208 ŁAPIŃSKI Witold 53,25
2 Poświętne, gm. 143408 NIŹNIK Sylwester 60,91
1 Poświętne, gm. 100706 FRANAS Michał 61,56
1 Potęgowo, gm. 221207 LITWIN Dawid 67,59
2 Potok Górny, gm. 060211 DYJAK Stanisław 56,84
1 Potok Wielki, gm. 060507 NOSAL Leszek 52,61
1 Potworów, gm. 142305 KLIMEK Marek 51,90
1 Powidz, gm. 302305 GWIT Jakub 53,33
1 Pozezdrze, gm. 281902 MOHYŁA Bohdan 58,45
1 Poznań, m. 306401 JAŚKOWIAK Jacek 55,99
2 Prabuty, gm. 220704 SZULC Marek 53,88
2 Praszka, gm. 160804 TKACZYŃSKI Jarosław 57,29
2 Prażmów, gm. 141805 DĄBEK Jan 50,92
1 Prochowice, gm. 020907 SIELICKA Alicja 76,12
1 Promna, gm. 140102 NOWAK Wojciech 75,39
2 Prostki, gm. 280504 WILCZEWSKI Rafał 76,37
2 Proszowice, gm. 121405 CICHY Grzegorz 57,64
1 Prószków, gm. 160910 CEBULA Krzysztof 51,49
1 Pruchnik, gm. 180407 SZKOŁA Wacław 50,98
2 Prudnik, gm. 161004 ZAWIŚLAK Grzegorz 64,21
1 Prusice, gm. 022002 BANDROWICZ Igor 62,19
1 Pruszcz Gdański, gm. 220404 KOŁODZIEJCZAK Magdalena 59,27
1 Pruszcz Gdański, m. 220401 WRÓBEL Janusz 83,62
1 Pruszcz, gm. 041408 WĄDOŁOWSKI Dariusz 56,68
2 Pruszków, m. 142102 MAKUCH Paweł 51,08
1 Przasnysz, gm. 142207 WRÓBLEWSKA Grażyna 79,43
2 Przasnysz, m. 142201 CHROSTOWSKI Łukasz 64,82
2 Przechlewo, gm. 220306 MICHAŁOWSKI Krzysztof 51,00
1 Przeciszów, gm. 121308 KOSOWSKI Tomasz 51,51
1 Przecław, gm. 181107 SIEMBAB Renata 60,45
1 Przedbórz, gm. 101211 NACZYŃSKI Miłosz 51,46
1 Przedecz, gm. 300911 SIWIŃSKI Witold 71,21
1 Przelewice, gm. 321204 MULARCZYK Mieczysław 61,85
1 Przemęt, gm. 302901 FRĄCKOWIAK Janusz 51,51
1 Przemków, gm. 021605 SZCZUPAK Jerzy 85,68
1 Przemyśl, gm. 181308 HUK Andrzej 59,55
2 Przemyśl, m. 186201 BAKUN Wojciech 74,84
1 Przerośl, gm. 201204 BRZOZOWSKI Marcin 50,83
1 Przesmyki, gm. 142607 SKOLIMOWSKI Andrzej 73,86
1 Przeworno, gm. 021703 ŁUCZAK Andrzej 51,25
1 Przeworsk, gm. 181406 KRAWIEC Daniel 83,68
1 Przeworsk, m. 181401 KISIEL Leszek 57,05
1 Przewóz, gm. 081107 STROJNY Mariusz 67,81
1 Przodkowo, gm. 220503 WYRZYKOWSKI Andrzej 87,84
1 Przybiernów, gm. 320406 ŁAWICKA Lilia 65,20
1 Przygodzice, gm. 301705 RASIAK Krzysztof 83,78
1 Przykona, gm. 302706 BRONISZEWSKI Mirosław 85,97
2 Przyłęk, gm. 143603 WOLSZCZAK Eugeniusz 63,92
1 Przyrów, gm. 240414 NOWAK Robert 73,30
1 Przystajń, gm. 240608 MACH Henryk 87,81
1 Przysucha, gm. 142306 MATLAKIEWICZ Tomasz 50,12
1 Przytoczna, gm. 080303 KUCHARYK Bartłomiej 82,29
1 Przytuły, gm. 200706 RAMOTOWSKI Kazimierz 67,38
1 Przytyk, gm. 142509 WOŁCZYŃSKI Dariusz 68,37
1 Przywidz, gm. 220405 ZIMAKOWSKI Marek 62,09
1 Psary, gm. 240106 SADŁOŃ Tomasz 81,33
1 Pszczew, gm. 080304 PIOTROWSKI Józef 54,26
1 Pszczółki, gm. 220406 URBANEK Maciej 68,06
1 Pszczyna, gm. 241005 SKROBOL Dariusz 67,97
2 Pszów, m. 241501 KRZYSTAŁA Czesław 58,43
1 Puchaczów, gm. 061005 GRZESIUK Adam 63,78
2 Puck, gm. 221107 PUSZKARCZUK Tadeusz 58,06
1 Puck, m. 221103 PRUCHNIEWSKA Hanna 72,06
1 Puławy, gm. 061409 BRZEZIŃSKI Krzysztof 61,25
2 Puławy, m. 061401 MAJ Paweł 55,96
2 Pułtusk, gm. 142404 GREGORCZYK Wojciech 53,37
1 Puńsk, gm. 200904 LISZKOWSKI Witold 95,81
1 Purda, gm. 281410 CHROSTOWSKA Teresa 50,09
1 Puszcza Mariańska, gm. 143803 STANIAK Michał 65,78
1 Puszczykowo, m. 302102 BALCEREK Andrzej 71,03
2 Pyrzyce, gm. 321205 PODZIŃSKA Marzena 52,32
1 Pyskowice, m. 240502 WÓJCIK Adam 67,72
1 Pysznica, gm. 181803 BAJGIEROWICZ Łukasz 67,56
1 Pyzdry, gm. 303004 DĘBSKI Przemysław 76,81
1 Raba Wyżna, gm. 121111 DZIWISZ Andrzej 51,59
2 Rabka-Zdrój, gm. 121112 ŚWIDER Leszek 57,75
1 Rachanie, gm. 061807 MIEDZIAK Roman 56,20
2 Raciąż, gm. 142010 SADOWSKI Zbigniew 52,46
2 Raciąż, m. 142002 GODLEWSKI Mariusz 64,65
2 Raciążek, gm. 040107 SŁOWIŃSKA Wiesława 53,19
2 Racibórz, m. 241101 POLOWY Dariusz 54,88
1 Raciechowice, gm. 120905 ŻARSKI Wacław 52,40
1 Racławice, gm. 120806 SAMBORSKI Adam 56,59
1 Raczki, gm. 201205 SZYMULEWSKI Andrzej 73,63
1 Radecznica, gm. 062008 SZUPER Marian 53,45
1 Radgoszcz, gm. 120406 LUPA Marek 53,77
1 Radków, gm. 020812 BEDNARCZYK Jan 83,50
2 Radków, gm. 261304 DOMINIK Jarosław 52,23
1 Radlin, m. 241502 MAGIERA Barbara 58,22
1 Radłów, gm. 121605 MĄCZKA Zbigniew 58,78
1 Radłów, gm. 160805 KIERAT Włodzimierz 55,11
2 Radom, m. 146301 WITKOWSKI Radosław 53,83
1 Radomin, gm. 040505 WOLSKI Piotr 82,39
2 Radomsko, gm. 101212 RADCZYC Roman 50,63
2 Radomsko, m. 101201 FERENC Jarosław 65,60
1 Radomyśl nad Sanem, gm. 181804 PYRKOSZ Jan 51,12
1 Radomyśl Wielki, gm. 181108 RYBIŃSKI Józef 57,66
1 Radoszyce, gm. 260504 PĘKALA Michał 63,82
2 Radowo Małe, gm. 321803 SIRA Mariusz 60,62
1 Radwanice, gm. 021606 PIWKO Paweł 79,32
1 Radymno, gm. 180408 SZYLAR Bogdan 55,10
2 Radymno, m. 180402 PIZIURNY Mieczysław 54,63
1 Radzanowo, gm. 141910 ZIEMKIEWICZ Sylwester 92,22
1 Radzanów, gm. 140103 KRUŚLIŃSKI Sławomir 59,83
1 Radzanów, gm. 141304 PAKUSZEWSKI Przemysław 50,16
1 Radziechowy-Wieprz, gm. 241710 MIKA Maciej 70,60
1 Radziejowice, gm. 143804 CIĘŻKA Urszula 55,06
1 Radziejów, gm. 041106 SZUSZMAN Marek 54,11
1 Radziejów, m. 041101 BYKOWSKI Sławomir 56,15
1 Radziemice, gm. 121406 SŁOWIŃSKI Marek 52,00
1 Radziłów, gm. 200403 MILEWSKI Krzysztof 71,94
1 Radzionków, m. 241303 TOBOR Gabriel 66,29
1 Radzymin, gm. 143409 CHACIŃSKI Krzysztof 73,69
1 Radzyń Chełmiński, gm. 040604 CHODUBSKI Krzysztof 62,51
2 Radzyń Podlaski, gm. 061506 MAZUREK Wiesław 51,56
2 Radzyń Podlaski, m. 061501 RĘBEK Jerzy 51,97
1 Rajcza, gm. 241711 PACIOREK Zbigniew 61,45
1 Rajgród, gm. 200404 GLINIECKI Ireneusz 83,51
1 Rakoniewice, gm. 300504 TOMIAK Gerard 76,89
1 Raków, gm. 260416 SZPAK Damian 58,14
2 Rakszawa, gm. 181006 SZUBART Jacek 50,65
1 Raniżów, gm. 180605 GRĄDZIEL Władysław 58,87
1 Raszków, gm. 301706 BARTCZAK Jacek 88,89
1 Raszyn, gm. 142106 ZARĘBA Andrzej 50,59
1 Rawa Mazowiecka, gm. 101304 MICHALIK Michał 52,53
2 Rawa Mazowiecka, m. 101301 IRLA Piotr 56,16
1 Rawicz, gm. 302205 KUBIK Grzegorz 65,95
1 Rąbino, gm. 321604 KRAWIEC Aneta 57,98
2 Recz, gm. 320206 ŁOŃSKI Wiesław 51,98
1 Reda, m. 221501 KRZEMIŃSKI Krzysztof 79,79
1 Regimin, gm. 140208 KOŁAKOWSKA Mariola 54,99
1 Regnów, gm. 101305 CHEBA Mariusz 54,13
1 Rejowiec Fabryczny, gm. 060308 KRUPA Zdzisław 82,46
2 Rejowiec Fabryczny, m. 060301 BODYS Stanisław 50,53
1 Rejowiec, gm. 060315 GÓRSKI Tadeusz 77,34
1 Reńska Wieś, gm. 160306 KANDZIORA Tomasz 59,29
1 Repki, gm. 142906 STASIUK Apolonia 57,64
1 Resko, gm. 321804 CZERWIŃSKI Arkadiusz 83,50
1 Reszel, gm. 280805 JANISZEWSKI Marek 62,92
2 Rewal, gm. 320507 OŚWIĘCIMSKI Konstanty 54,77
1 Ręczno, gm. 101007 ŁYSOŃ Piotr 76,80
2 Rędziny, gm. 240415 MILITOWSKI Paweł 57,84
2 Rogowo, gm. 041203 ZGÓRZYŃSKI Zbigniew 56,11
2 Rogowo, gm. 041905 MICHALCZAK Tomasz 53,30
1 Rogoźno, gm. 301602 SZUBERSKI Roman 76,60
1 Rogów, gm. 102105 KOŁADA Daniel 77,92
2 Rogóźno, gm. 040605 POLESIAK Krzysztof 55,46
1 Rojewo, gm. 040708 ŻUROWSKI Rafał 62,27
1 Rokiciny, gm. 101607 REBZDA Jerzy 67,64
1 Rokietnica, gm. 180409 SZAJNY WITOLD 61,09
1 Rokietnica, gm. 302113 DERECH Bartosz 71,20
1 Rokitno, gm. 060112 SZEWCZUK Jacek 73,20
1 Ropa, gm. 120508 GÓRSKI Karol 78,84
1 Ropczyce, gm. 181503 BUJAK Bolesław 54,77
1 Rossosz, gm. 060113 WEREMKOWICZ Kazimierz 86,65
1 Rościszewo, gm. 142704 SUGAJSKI Jan 63,17
1 Rozdrażew, gm. 301205 DYMARSKI Mariusz 52,53
1 Rozogi, gm. 281705 KUDRZYCKI Zbigniew 68,38
1 Rozprza, gm. 101008 JĘDRZEJCZYK Janusz 50,54
1 Roźwienica, gm. 180410 KOTLIŃSKI Tomasz 71,50
1 Różan, gm. 141107 ŚWIDERSKI Piotr 67,49
1 Ruciane-Nida, gm. 281604 FELIŃSKI Piotr 78,73
1 Ruda Maleniecka, gm. 260505 KUCA Leszek 71,16
2 Ruda Śląska, m. 247201 DZIEDZIC Grażyna 61,77
1 Ruda-Huta, gm. 060309 SMAL Kazimierz 62,96
1 Rudka, gm. 200307 GAWRYSIAK Marcin 52,12
1 Rudna, gm. 021103 BIGUS Władysław 60,47
1 Rudnik nad Sanem, gm. 181206 GROCHOWSKI Waldemar 62,02
1 Rudnik, gm. 241108 RYBKA Piotr 78,25
2 Rudnik, gm. 060609 KUCHARCZYK Paweł 52,97
1 Rudniki, gm. 160806 DOMAŃSKI Grzegorz 56,20
1 Rudziniec, gm. 240505 OBRZUT Krzysztof 50,42
1 Ruja, gm. 020908 GREGORCZUK Paweł 52,57
1 Rumia, m. 221502 PASIECZNY Michał 62,68
2 Rusiec, gm. 100106 SZCZYTOWSKI Damian 52,79
2 Rusinów, gm. 142307 WESOŁOWSKI Marian 66,65
1 Rutka-Tartak, gm. 201206 SINKIEWICZ Piotr 76,54
2 Rutki, gm. 201403 MODZELEWSKI Dariusz 52,62
1 Rybczewice, gm. 061704 MASICZ Elżbieta 56,77
1 Rybnik, m. 247301 KUCZERA Piotr 61,14
2 Rybno, gm. 280306 WĘGRZYNOWSKI Tomasz 59,82
2 Rybno, gm. 142806 JAWORSKI Damian 59,87
2 Rychliki, gm. 280408 LICHUSZEWSKI Zbigniew 51,14
1 Rychtal, gm. 300806 STASZCZYK Adam 75,95
1 Rychwał, gm. 301007 DZIAMARA Stefan 80,75
1 Ryczywół, gm. 301603 SZRAMA Henryk 55,20
1 Rydułtowy, m. 241503 POŁOMSKI Marcin 52,01
1 Rydzyna, gm. 301304 MALCHEREK Kornel 93,48
1 Ryglice, gm. 121606 AUGUSTYN Paweł 60,49
1 Ryjewo, gm. 220705 SŁUPCZYŃSKI Sławomir 89,21
2 Ryki, gm. 061604 ŻACZEK Jarosław 68,10
1 Rymanów, gm. 180708 FARBANIEC Wojciech 78,11
1 Rymań, gm. 320805 TERLECKI Mirosław 84,60
1 Ryn, gm. 280608 FILIPEK Jarosław 67,02
1 Ryńsk, gm. 041705 ŁUKASIK Władysław 85,96
1 Rypin, gm. 041204 TYBURSKI Janusz 63,83
1 Rypin, m. 041201 GRZYBOWSKI Paweł 77,82
1 Rytro, gm. 121015 KOTARBA Jan 59,75
1 Rytwiany, gm. 261206 FORKASIEWICZ Grzegorz 58,96
1 Rząśnia, gm. 100905 STOLARCZYK Tomasz 69,04
1 Rząśnik, gm. 143503 KOŁODZIEJSKI Paweł 67,43
2 Rzeczenica, gm. 220307 SZULC Marcin 53,05
1 Rzeczniów, gm. 140904 BUREK Karol 57,21
1 Rzeczyca, gm. 101608 KAŹMIERCZYK Marek 65,37
1 Rzekuń, gm. 141510 PODOLAK Bartosz 62,10
1 Rzepiennik Strzyżewski, gm. 121607 KARAŚ Marek 67,22
1 Rzepin, gm. 080504 DUDZIS Sławomir 74,14
1 Rzeszów, m. 186301 FERENC Tadeusz 63,76
2 Rzewnie, gm. 141108 CHRZANOWSKI Wiesław 61,74
1 Rzezawa, gm. 120107 PALEJ Mariusz 55,77
1 Rzgów, gm. 301008 MATUSZAK Grzegorz 82,69
1 Rzgów, gm. 100610 KAMIŃSKI Mateusz 55,75
1 Sabnie, gm. 142907 WYSZYŃSKI Ireneusz 51,74
1 Sadki, gm. 041004 GRYNIEWICZ Dariusz 59,11
1 Sadkowice, gm. 101306 KOWALSKA Karolina 83,96
1 Sadlinki, gm. 220706 KRAJEWSKA Elżbieta 57,25
1 Sadowie, gm. 260606 URBAN-ŻELAZOWSKA Marzena 61,10
1 Sadowne, gm. 143307 CYRAN Waldemar 74,29
1 Samborzec, gm. 260907 SUROWIEC Witold 66,13
2 Sandomierz, m. 260901 MARZEC Marcin 58,52
2 Sanniki, gm. 140404 WIECZOREK Gabriel 50,36
1 Sanok, gm. 181705 HAŁAS Anna 55,34
2 Sanok, m. 181701 MATUSZEWSKI Tomasz 59,07
2 Santok, gm. 080106 PISAREK Paweł 56,53
2 Sarnaki, gm. 141005 ARASYMOWICZ Grzegorz 56,77
1 Sawin, gm. 060310 ĆWIR Dariusz 65,52
1 Secemin, gm. 261305 PIEKARSKI Tadeusz 85,47
2 Sejny, gm. 200905 ŁOSTOWSKI Dariusz 52,40
2 Sejny, m. 200901 NOWALSKI Arkadiusz 56,01
1 Serniki, gm. 060812 WOŹNIAK Paweł 53,42
1 Serock, gm. 140804 BORKOWSKI Artur 66,40
1 Serokomla, gm. 061106 CHABER Piotr 50,79
1 Sędziejowice, gm. 100303 CIEŚLAK Dariusz 57,39
1 Sędziszów Małopolski, gm. 181504 KMIEĆ Bogusław 81,59
1 Sędziszów, gm. 260206 SZAREK Wacław 67,68
1 Sękowa, gm. 120509 MAŁUCH Małgorzata 65,34
1 Sępopol, gm. 280106 WOŁOSIUK Irena 74,76
1 Sępólno Krajeńskie, gm. 041302 STUPAŁKOWSKI Waldemar 71,38
1 Sianów, gm. 320907 BERLICKI Maciej 80,31
1 Sicienko, gm. 040307 CHUDZYŃSKI Piotr 57,45
1 Siechnice, gm. 022308 UŠÁK Milan 50,67
2 Sieciechów, gm. 140707 GUBA Arkadiusz 52,49
2 Siedlce, gm. 142608 BRODOWSKI Henryk 57,96
2 Siedlce, m. 146401 SITNIK Andrzej 56,02
1 Siedlec, gm. 302902 KOLESIŃSKI Jacek 66,94
2 Siedlisko, gm. 080408 STRAUS Dariusz 55,59
1 Siedliszcze, gm. 060311 ZONIK Hieronim 74,22
1 Siekierczyn, gm. 021007 FURDYKOŃ Dariusz 79,20
1 Siemianowice Śląskie, m. 247401 PIECH Rafał 83,64
1 Siemiatycze, gm. 201009 KRASOWSKI Edward 83,89
1 Siemiatycze, m. 201001 SINIAKOWICZ Piotr 72,74
1 Siemiątkowo, gm. 143705 KOSTRZEWSKI Piotr 51,48
2 Siemień, gm. 061306 KANAK Tomasz 59,61
1 Siemkowice, gm. 100906 KOTYNIA Zofia 61,54
1 Siemyśl, gm. 320806 DOŁKOWSKI Marek 58,06
1 Sieniawa, gm. 181407 WOŚ Adam 50,59
1 Siennica Różana, gm. 060610 PROSKURA Leszek 69,94
1 Siennica, gm. 141213 DUSZCZYK Stanisław 53,18
1 Sienno, gm. 140905 STRĄK Mariusz 67,75
1 Siepraw, gm. 120906 PITALA Tadeusz 71,74
2 Sieradz, gm. 101408 KAŹMIERCZAK Jarosław 58,34
1 Sieradz, m. 101401 OSIEWAŁA Paweł 73,05
1 Sierakowice, gm. 220504 KOBIELA Tadeusz 60,68
1 Sieraków, gm. 301404 MACIOŁEK Witold 83,95
2 Sieroszewice, gm. 301707 PIASKOWSKI Anatol 59,40
1 Sierpc, gm. 142705 KORPOLIŃSKI Krzysztof 70,76
1 Sierpc, m. 142701 PERZYŃSKI Jarosław 65,19
2 Siewierz, gm. 240107 BANAŚ Zdzisław 58,24
1 Sitkówka-Nowiny, gm. 260417 NOWACZKIEWICZ Sebastian 61,82
2 Sitno, gm. 062009 SEŃ Krzysztof 54,10
1 Skalbmierz, gm. 260305 JUSZCZYK Marek 62,60
2 Skała, gm. 120610 WÓJTOWICZ Krzysztof 55,30
1 Skarbimierz, gm. 160102 PULIT Andrzej 77,59
1 Skarszewy, gm. 221309 PAULI Jacek 73,21
2 Skaryszew, gm. 142510 PIĄTEK Dariusz 54,37
2 Skarżysko Kościelne, gm. 261004 BRYZIK Jacek 56,68
2 Skarżysko-Kamienna, m. 261001 KRÖNIG Konrad 57,70
1 Skawina, gm. 120611 RZEPISKO Norbert 60,75
1 Skąpe, gm. 080803 WOCH ZBIGNIEW 81,03
1 Skępe, gm. 040807 WOJCIECHOWSKI Piotr 56,61
1 Skierbieszów, gm. 062010 SOKAL Stanisław 60,44
2 Skierniewice, gm. 101508 PYTLEWSKI Czesław 55,21
1 Skierniewice, m. 106301 JAŻDŻYK Krzysztof 81,01
1 Skoczów, gm. 240310 SITKO Mirosław 54,60
2 Skoki, gm. 302805 KŁOS Tadeusz 58,54
1 Skołyszyn, gm. 180509 KRĘCISZ Bogusław 50,40
1 Skomlin, gm. 101708 MARAS Grzegorz 79,16
1 Skoroszyce, gm. 160709 DYBCZAK Barbara 63,78
1 Skórcz, gm. 221310 CZECHOWSKI Sławomir 69,22
1 Skórcz, m. 221302 KOSECKI Janusz 77,10
1 Skórzec, gm. 142609 DŁUGOSZ Jerzy 63,57
1 Skrwilno, gm. 041205 KOLCZYŃSKI Dariusz 84,46
1 Skrzyszów, gm. 121608 KIWIOR Marcin 93,37
1 Skulsk, gm. 301009 OPERACZ Andrzej 56,66
1 Skwierzyna, gm. 080305 HOŁOWNIA Lesław 84,14
1 Słaboszów, gm. 120807 VOZSNAK MARTA 68,14
1 Sława, gm. 081201 SADRAKUŁA Cezary 57,65
1 Sławatycze, gm. 060114 MISZTAL Arkadiusz 51,40
1 Sławków, m. 240108 ADAMCZYK Rafał 55,26
1 Sławno, gm. 100707 WOJCIECHOWSKI Tadeusz 79,40
1 Sławno, gm. 321306 STACHOWIAK Ryszard 61,00
1 Sławno, m. 321302 FRANKENSTEIN Krzysztof 76,67
1 Sławoborze, gm. 321605 KSIĄŻEK Marcin 89,42
1 Słomniki, gm. 120612 KNAFEL Paweł 71,48
1 Słońsk, gm. 080703 KRZYŚKÓW Janusz 60,24
1 Słopnice, gm. 120711 SOŁTYS Adam 88,57
1 Słubice, gm. 080505 OLEJNICZAK Mariusz 57,92
2 Słubice, gm. 141911 KOZŁOWSKI Jacek 60,31
1 Słupca, gm. 302306 KAZUŚ Grażyna 60,04
1 Słupca, m. 302301 PYRZYK Michał 66,81
1 Słupia (Jędrzejowska), gm. 260207 KOPER Tomasz 54,68
1 Słupia Konecka, gm. 260506 WIELGOPOLAN Robert 51,68
1 Słupia, gm. 101509 MATULSKI Mirosław 69,20
1 Słupno, gm. 141912 ZAWADKA Marcin 63,51
1 Słupsk, gm. 221208 DYKIER Barbara 76,36
1 Słupsk, m. 226301 DANILECKA-WOJEWÓDZKA Krystyna 53,19
1 Smętowo Graniczne, gm. 221311 GALANT Anita 59,59
1 Smołdzino, gm. 221209 WALACH Arkadiusz 84,96
2 Smyków, gm. 260507 PAWELEC Jarosław 65,45
1 Sobienie-Jeziory, gm. 141707 WIRTEK Stanisław 65,06
2 Sobków, gm. 260208 CHAJA Tomasz 68,51
1 Sobolew, gm. 140311 BŁACHNIO Maciej 57,79
1 Sobótka, gm. 022307 JAROSZ Mirosław 63,39
1 Sochaczew, gm. 142807 ORLIŃSKI Mirosław 69,77
1 Sochaczew, m. 142801 OSIECKI Piotr 53,19
2 Sochocin, gm. 142011 RYZIŃSKI Jerzy 52,85
1 Sokolniki, gm. 101806 SKRZYPEK Sylwester 73,89
1 Sokołów Małopolski, gm. 181611 OŻÓG Andrzej 59,43
2 Sokołów Podlaski, gm. 142908 KUR Janusz 56,69
2 Sokołów Podlaski, m. 142901 KARAKULA Bogusław 54,86
1 Sokoły, gm. 201308 ZAJKOWSKI Józef 62,14
1 Sokółka, gm. 201108 KULIKOWSKA Ewa 56,51
1 Solec Kujawski, gm. 040308 SUBSTYK Teresa 70,97
1 Solec nad Wisłą, gm. 140906 SZYMCZYK Marek 57,45
1 Solec-Zdrój, gm. 260105 PAŁYS Adam 58,42
2 Solina, gm. 182105 PIĄTKOWSKI Adam 52,40
1 Somianka, gm. 143504 ŻOŁYŃSKI Andrzej 73,00
1 Somonino, gm. 220505 KOWALEWSKI Marian 54,45
2 Sompolno, gm. 301010 BEDNAREK Roman 61,18
2 Sońsk, gm. 140209 MUCHOWSKI Jarosław 62,09
1 Sopot, m. 226401 KARNOWSKI Jacek 59,24
1 Sorkwity, gm. 281005 MACIEJEWSKI Józef 62,62
2 Sosnowica, gm. 061307 CZUBACKI Sławomir 56,15
1 Sosnowiec, m. 247501 CHĘCIŃSKI Arkadiusz 66,72
1 Sosnówka, gm. 060115 BABKIEWICZ Marcin 57,49
1 Sośnicowice, gm. 240506 KOŁODZIEJ Leszek 76,31
1 Sośnie, gm. 301708 BUDZIK Stanisław 59,58
1 Sośno, gm. 041303 STROIŃSKI Leszek 52,02
2 Spiczyn, gm. 061006 SZCZĘSNA Dorota 56,89
1 Spytkowice, gm. 121113 PAPANEK Ryszard 50,42
1 Spytkowice, gm. 121806 KRYSTIAN Mariusz 76,92
2 Srokowo, gm. 280806 OLSZEWSKI Marek 55,01
1 Stalowa Wola, m. 181801 NADBEREŻNY Lucjusz 72,93
1 Stanin, gm. 061107 KAZANA Krzysztof 52,96
2 Stanisławów, gm. 141214 SOSIŃSKA Kinga 53,51
1 Stara Biała, gm. 141913 WAWRZYŃSKI Sławomir 51,78
1 Stara Błotnica, gm. 140104 KOZDRACH Marcin 94,97
2 Stara Dąbrowa, gm. 321409 KALMUS-SAMSEL Sylwia 54,07
1 Stara Kamienica, gm. 020609 MAREK Mariusz 84,42
1 Stara Kiszewa, gm. 220608 PICK Marian 51,23
2 Stara Kornica, gm. 141006 HAWRYLUK Kazimierz 54,56
1 Starachowice, m. 261101 MATEREK Marek 84,42
1 Starcza, gm. 240416 SZYMCZYK Wiesław 62,82
2 Stare Babice, gm. 143207 SUMKA Sławomir 52,59
1 Stare Bogaczowice, gm. 022107 LECH Mirosław 56,44
1 Stare Czarnowo, gm. 320607 GRZYWIŃSKA Marzena 67,18
1 Stare Juchy, gm. 280505 JURKOWSKA-KAWAŁKO Ewa 58,81
1 Stare Kurowo, gm. 080603 SZYDEŁKO Magdalena 64,05
1 Stare Miasto, gm. 301011 PUCHAŁA Dariusz 54,79
1 Stare Pole, gm. 220908 SZCZYPIOR Marek 61,93
2 Stargard, gm. 321410 MAKOWSKI Jerzy 56,75
1 Stargard, m. 321401 ZAJĄC Rafał 82,38
2 Starogard Gdański, gm. 221312 FORC-CHEREK Magdalena 62,04
1 Starogard Gdański, m. 221303 STANKOWIAK Janusz 72,02
1 Staroźreby, gm. 141914 GROSZEWSKI Kamil 56,81
2 Stary Brus, gm. 061904 KOŁTUN Paweł 52,77
1 Stary Dzierzgoń, gm. 221603 TURLEJ Marek 65,10
1 Stary Dzików, gm. 180907 JABŁOŃSKI Tomasz 58,00
1 Stary Lubotyń, gm. 141608 GUMKOWSKI Ireneusz 87,68
1 Stary Sącz, gm. 121016 LELEK Jacek 69,70
1 Stary Targ, gm. 221604 KAŹMIERSKI Wiesław 61,28
1 Stary Zamość, gm. 062011 RACZYŃSKI Waldemar 66,41
1 Staszów, gm. 261207 KOPEĆ Leszek 65,25
1 Stawiguda, gm. 281411 KONTRAKTOWICZ Michał 52,10
2 Stawiski, gm. 200605 RUTKOWSKA Agnieszka 56,96
1 Stawiszyn, gm. 300709 URBANIAK Justyna 62,11
1 Stąporków, gm. 260508 ŁUKOMSKA Dorota 52,95
1 Stegna, gm. 221004 DĄBSKA Ewa 63,27
1 Stepnica, gm. 320407 WYGANOWSKI Andrzej 77,35
2 Sterdyń, gm. 142909 SIKORSKA Grażyna 63,08
1 Stęszew, gm. 302114 PINCZAK Włodzimierz 73,79
1 Stężyca, gm. 061605 CHLAŚCIAK Zbigniew 71,01
1 Stężyca, gm. 220506 BRZOSKOWSKI Tomasz 82,21
1 Stoczek Łukowski, gm. 061108 CZUB Marek 64,96
1 Stoczek Łukowski, m. 061102 SENTKIEWICZ Marcin 50,68
2 Stoczek, gm. 143308 KŁUSEK Zbigniew 61,53
1 Stolno, gm. 040406 RABESZKO Jerzy 80,45
1 Stopnica, gm. 260106 ZYCH Ryszard 68,03
1 Stoszowice, gm. 022404 GANCARZ Paweł 63,66
1 Strachówka, gm. 143410 ORZECHOWSKI Piotr 81,65
2 Strawczyn, gm. 260418 TKACZYK Tadeusz 50,33
1 Stromiec, gm. 140105 STYKOWSKI Krzysztof 56,63
1 Stronie Śląskie, gm. 020813 CHROMIEC Dariusz 54,97
1 Strumień, gm. 240311 GRYGIEREK Anna 60,10
2 Stryków, gm. 102008 KOSMOWSKI Witold 52,35
1 Stryszawa, gm. 121507 LASEK Rafał 86,79
2 Stryszów, gm. 121807 DUMAN Szymon 55,98
1 Strzałkowo, gm. 302307 GRZYWIŃSKI Dariusz 85,18
1 Strzegom, gm. 021906 SUCHYTA Zbigniew 74,21
1 Strzegowo, gm. 141305 ZALEWSKI Wiesław 73,30
1 Strzelce Krajeńskie, gm. 080604 FEDER Mateusz 93,03
1 Strzelce Opolskie, gm. 161105 GOC Tadeusz 51,60
1 Strzelce Wielkie, gm. 100907 JEDNAK Marek 50,19
1 Strzelce, gm. 100210 GRABOWSKI Tomasz 52,95
1 Strzeleczki, gm. 160503 PIETRUSZKA Marek 68,24
1 Strzelin, gm. 021704 PAWNUK Dorota 70,08
1 Strzelno, gm. 040904 CHUDZIŃSKI Dariusz 55,15
2 Strzyżewice, gm. 060912 ZDYBEL Barbara 61,64
1 Strzyżów, gm. 181904 GÓRA Waldemar 68,36
1 Stubno, gm. 181309 SŁABICKI Janusz 57,30
2 Studzienice, gm. 220108 RYŚ Bogdan 56,28
1 Stupsk, gm. 141306 ŚWIDERSKI Jacek 78,13
1 Subkowy, gm. 221405 MURZYDŁO Mirosław 70,99
1 Sucha Beskidzka, m. 121502 LICHOSYT Stanisław 67,79
1 Suchań, gm. 321411 BODNAR Stanisława 77,63
1 Suchedniów, gm. 261005 BŁACH Cezary 66,93
1 Suchowola, gm. 201109 MATYSKIEL Michał 79,36
2 Suchożebry, gm. 142610 BUJALSKI Krzysztof 50,07
2 Suchy Dąb, gm. 220407 KRÓL Henryka 62,82
1 Suchy Las, gm. 302115 WOJTERA Grzegorz 65,64
2 Sulechów, gm. 080906 SOŁTYS Wojciech 75,60
1 Sulejów, gm. 101009 OSTROWSKI Wojciech 51,58
1 Sulejówek, m. 141215 ŚLIWA Arkadiusz 63,42
1 Sulęcin, gm. 080704 EJCHART Dariusz 56,65
1 Sulęczyno, gm. 220507 GRUCZA Bernard 54,00
1 Sulików, gm. 022505 STARZYŃSKI Robert 63,82
1 Sulmierzyce, gm. 100908 ORZESZEK Gabriel 87,45
1 Sulmierzyce, m. 301201 DĘBICKI Dariusz 81,04
1 Sułkowice, gm. 120907 GRABCZYK Artur 55,99
1 Sułoszowa, gm. 120613 GORAJCZYK Stanisław 82,78
1 Sułów, gm. 062012 BULAK Leon 62,32
2 Supraśl, gm. 200209 DOBROWOLSKI Radosław 56,64
1 Suraż, gm. 200210 ŁAPIŃSKI Henryk 61,78
1 Susiec, gm. 061808 NAKLICKI Zbigniew 65,74
1 Susz, gm. 280706 PIETRZYKOWSKI Krzysztof 62,85
1 Suszec, gm. 241006 PAWLAS Marian 81,46
1 Suwałki, gm. 201207 MACKIEWICZ Zbigniew 62,07
1 Suwałki, m. 206301 RENKIEWICZ Czesław 63,15
1 Swarzędz, gm. 302116 SZKUDLAREK Marian 62,60
2 Syców, gm. 021407 MANIAK Dariusz 67,42
1 Sypniewo, gm. 141109 GISZTAROWICZ Roman 50,74
1 Szadek, gm. 101902 ŁAWNICZAK Artur 62,36
1 Szaflary, gm. 121114 SZKARADZIŃSKI Rafał 66,14
1 Szamocin, gm. 300105 KUCNER Eugeniusz 66,79
2 Szamotuły, gm. 302407 KACZMAREK Włodzimierz 55,86
1 Szastarka, gm. 060706 JASKOWSKI Artur 51,24
1 Szczaniec, gm. 080804 NERYNG KRZYSZTOF 50,51
1 Szczawin Kośc., gm. 140405 STĘPNIAK Barbara 55,24
1 Szczawnica, gm. 121102 NIEZGODA Grzegorz 60,67
2 Szczawno-Zdrój, m. 022103 FEDORUK Marek 50,08
1 Szczebrzeszyn, gm. 062013 MATEJ Henryk 51,74
2 Szczecin, m. 326201 KRZYSTEK Piotr 78,22
2 Szczecinek, gm. 321506 JASIONAS Ryszard 53,06
2 Szczecinek, m. 321501 RAK Daniel 64,40
2 Szczekociny, gm. 241608 LIPA Jacek 54,50
1 Szczerców, gm. 100107 KAMIENIAK Krzysztof 53,21
2 Szczucin, gm. 120407 SIPIOR Jan 70,73
1 Szczuczyn, gm. 200405 KUCZYŃSKI Artur 83,22
1 Szczurowa, gm. 120207 MOSKAL Zbigniew 56,29
1 Szczutowo, gm. 142706 TWARDOWSKI Andrzej 50,42
1 Szczyrk, m. 240201 BYRDY Antoni 79,08
1 Szczytna, gm. 020814 KRÓL Jerzy 76,25
1 Szczytniki, gm. 300710 ALBRECHT Marek 62,89
1 Szczytno, gm. 281706 WOJCIECHOWSKI Sławomir 77,99
2 Szczytno, m. 281701 MAŃKOWSKI Krzysztof 63,96
1 Szelków, gm. 141110 GROSSMANN Arnold 84,55
1 Szemud, gm. 221509 KALKOWSKI Ryszard 62,07
1 Szepietowo, gm. 201309 WYSZYŃSKI Robert 59,91
1 Szerzyny, gm. 121616 GOTFRYD Grzegorz 54,62
2 Szklarska Poręba, m. 020604 GRAF Mirosław 64,20
1 Szlichtyngowa, gm. 081202 WIELGUS Jolanta 50,60
2 Szprotawa, gm. 081007 GĄSIK Mirosław 52,40
2 Szreńsk, gm. 141307 NITCZYŃSKI Marek 53,70
2 Sztabin, gm. 200107 KARP Jarosław 56,22
1 Sztum, gm. 221605 TABOR Leszek 57,35
1 Sztutowo, gm. 221005 ZIELIŃSKI Robert 63,65
2 Szubin, gm. 041005 PIOTRKOWSKI Mariusz 60,05
1 Szudziałowo, gm. 201110 TOKAREWICZ Tadeusz 62,10
1 Szulborze Wielkie, gm. 141609 MICHALEC Krzysztof 75,78
1 Szumowo, gm. 201404 CUKIERMAN Jarosław 58,25
1 Szydłowiec, gm. 143005 LUDEW Artur 55,65
1 Szydłowo, gm. 141308 BOCZKOWSKI Wiesław 54,60
1 Szydłowo, gm. 301906 WIESIOŁEK Tobiasz 50,83
1 Szydłów, gm. 261208 TUZ Andrzej 59,54
1 Szypliszki, gm. 201208 GRYGIEŃĆ Mariusz 60,18
1 Ścinawa, gm. 021104 KOSZTYŁA Krystian 72,43
1 Ślemień, gm. 241712 KRZAK Jarosław 74,69
1 Ślesin, gm. 301012 ZABOROWSKI Mariusz 66,95
1 Śliwice, gm. 041605 KOŻUCH Daniel 81,30
1 Śmigiel, gm. 301105 ADAMCZAK Małgorzata 78,02
1 Śniadowo, gm. 200707 PSTRĄGOWSKI Rafał 50,29
2 Śrem, gm. 302604 LEWANDOWSKI Adam 50,80
1 Środa Śląska, gm. 021804 RUCIŃSKI Adam 50,03
2 Środa Wielkopolska, gm. 302504 MIELOCH Piotr 55,22
2 Świątki, gm. 281412 KOWALCZYK Sławomir 51,71
1 Świątniki Górne, gm. 120614 DUŻY Małgorzata 58,19
2 Świdnica, gm. 021907 MAZUREK Teresa 51,23
1 Świdnica, gm. 080907 STEFAŃSKI Krzysztof 58,28
1 Świdnica, m. 021901 MOSKAL-SŁANIEWSKA Beata 69,86
1 Świdnik, m. 061701 JAKSON Waldemar 54,57
1 Świdwin, gm. 321606 LECHOCKI Kazimierz 68,98
1 Świdwin, m. 321601 FELIŃSKI Piotr 64,08
2 Świebodzice, m. 021902 OZGA Paweł 53,03
2 Świebodzin, gm. 080805 SIELICKI Tomasz 58,51
1 Świecie nad Osą, gm. 040606 MAJ Ireneusz 54,57
2 Świecie, gm. 041409 KUŁAKOWSKI Krzysztof 63,95
1 Świedziebnia, gm. 040209 ZALEWSKI Szymon 59,12
1 Świekatowo, gm. 041410 TOPOLIŃSKI Marek 82,37
1 Świeradów-Zdrój, m. 021002 MARCINIAK Roland 76,25
1 Świercze, gm. 142405 MISIEWICZ Adam 55,94
2 Świerczów, gm. 160604 BEDNARZ Barbara 60,04
1 Świerklaniec, gm. 241307 CYL Marek 58,86
1 Świerklany, gm. 241205 PIECZKA Tomasz 76,86
1 Świerzawa, gm. 022604 KISOWSKI Paweł 68,51
1 Świerzno, gm. 320705 DROZDOWICZ Radosław 67,13
2 Świeszyno, gm. 320908 KORCZAK Ewa 50,57
1 Święciechowa, gm. 301305 LORYCH Marek 64,62
1 Świętajno, gm. 281707 KOŁAKOWSKA Alicja 57,12
2 Świętajno, gm. 281305 ZAKRZEWSKI Janusz 52,45
2 Świętochłowice, m. 247601 BEGER Daniel 50,35
1 Świlcza, gm. 181612 DZIEDZIC Adam 61,45
1 Świnice Warckie, gm. 100407 PRAŻNOWSKA Sylwia 53,98
1 Świnna, gm. 241713 JURASZ Henryk 69,85
1 Świnoujście, m. 326301 ŻMURKIEWICZ Janusz 51,47
1 Tarczyn, gm. 141806 GALICZ Barbara 63,53
1 Tarłów, gm. 260607 KAMIŃSKI Tomasz 50,71
1 Tarnawatka, gm. 061809 PASIECZNY Piotr 79,09
1 Tarnobrzeg, m. 186401 BOŻEK Dariusz 51,65
2 Tarnogród, gm. 060212 DEC Paweł 57,30
1 Tarnowiec, gm. 180511 CZUBIK Jan 65,14
1 Tarnowo Podgórne, gm. 302117 CZAJKA Tadeusz 73,20
1 Tarnowskie Góry, m. 241304 CZECH Arkadiusz 63,07
1 Tarnów Opolski, gm. 160911 MUTZ Krzysztof 69,87
1 Tarnów, gm. 121609 KOZIOŁ Grzegorz 65,02
2 Tarnów, m. 126301 CIEPIELA Roman 58,11
1 Tarnówka, gm. 303106 MOŚCICKI Jacek 76,89
2 Tczew, gm. 221406 AUGUSTYNIAK Krzysztof 54,43
2 Tczew, m. 221401 POBŁOCKI Mirosław 66,84
1 Tczów, gm. 143604 BARAN Arkadiusz 50,68
2 Telatyn, gm. 061810 KOZŁOWSKI Dariusz 58,59
1 Teresin, gm. 142808 OLECHOWSKI Marek 85,94
1 Terespol, gm. 060116 IWANIUK Krzysztof 65,11
1 Terespol, m. 060102 DANIELUK Jacek 67,22
1 Tereszpol, gm. 060213 PAWLUK Jacek 83,79
1 Tłuchowo, gm. 040808 DĄBKOWSKI Krzysztof 89,43
1 Tłuszcz, gm. 143411 BEDNARCZYK Paweł 54,77
1 Tokarnia, gm. 120908 KLUSKA Marek 51,94
2 Tolkmicko, gm. 280409 DALMAN Magdalena 55,97
1 Tomaszów Lubelski, gm. 061811 CZUBAJ-GANCARZ Marzena 50,49
1 Tomaszów Lubelski, m. 061801 ŻUKOWSKI Wojciech 63,08
1 Tomaszów Mazowiecki, gm. 101609 SZMIGIEL Franciszek 55,32
1 Tomaszów Mazowiecki, m. 101601 WITKO Marcin 65,51
1 Tomice, gm. 121808 GRABOWSKI Witold 78,63
2 Topólka, gm. 041107 LEWANDOWSKI Konrad 56,18
1 Toruń, m. 046301 ZALESKI Michał 55,42
1 Torzym, gm. 080705 STANULEWICZ Ryszard 55,21
1 Toszek, gm. 240507 KUPCZYK Grzegorz 58,45
2 Trawniki, gm. 061705 BAJ Damian 63,38
1 Trąbki Wielkie, gm. 220408 KONKOL Błażej 59,89
1 Trojanów, gm. 140312 KOSTYRA Stanisław 53,07
1 Troszyn, gm. 141511 MIERZEJEWSKI Edwin 81,14
1 Tryńcza, gm. 181408 JĘDRUCH Ryszard 83,01
2 Trzciana, gm. 120108 STAWARZ Cezary 53,58
2 Trzcianka, gm. 300207 JAWORSKI Krzysztof 50,71
1 Trzcianne, gm. 200807 SZYDŁOWSKI Marek 54,98
1 Trzciel, gm. 080306 KACZMAREK Jarosław 52,18
1 Trzcinica, gm. 300807 HADZIK Grzegorz 85,38
1 Trzcińsko-Zdrój, gm. 320608 WRÓBEL Bartłomiej 57,59
1 Trzebiatów, gm. 320508 DOMAŃSKI Józef 69,05
1 Trzebiechów, gm. 080908 STASZAK Izabella 77,81
1 Trzebiel, gm. 081108 SOKOŁOWSKI Tomasz 58,09
1 Trzebielino, gm. 220109 CZECHOWSKI Tomasz 57,87
1 Trzebieszów, gm. 061109 SZEKALIS Mirosław 52,81
1 Trzebinia, gm. 120305 OKOCZUK Jarosław 53,23
1 Trzebnica, gm. 022003 DŁUGOZIMA Marek 65,69
1 Trzebownisko, gm. 181613 KUŹNIAR Lesław 51,12
2 Trzemeszno, gm. 300309 DEREZIŃSKI Krzysztof 59,26
2 Trzeszczany, gm. 060406 CZARNOTA Stanisław 59,17
1 Trzyciąż, gm. 121206 ŻELAZNY Roman 60,88
1 Trzydnik Duży, gm. 060707 SERAFIN Krzysztof 64,91
1 Tuchola, gm. 041606 KOWALSKI Tadeusz 56,64
1 Tuchomie, gm. 220110 LEWI KIEDROWSKI Jerzy 82,75
2 Tuchów, gm. 121610 MARSZAŁEK Magdalena 63,26
2 Tuczępy, gm. 260107 KACZMAREK Marek 50,81
1 Tuczna, gm. 060117 LITWINIUK Zygmunt 64,65
1 Tuczno, gm. 321704 HARA Krzysztof 56,86
2 Tuliszków, gm. 302707 ROMAN Krzysztof 61,70
1 Tułowice, gm. 160912 WESOŁOWSKI Andrzej 85,87
1 Tuplice, gm. 081109 KROMP Katarzyna 87,35
1 Turawa, gm. 160913 PIKOS Dominik 55,18
1 Turek, gm. 302708 MIKOŁAJCZYK Karol 71,49
1 Turek, m. 302701 ANTOSIK ROMUALD 61,28
1 Turobin, gm. 060214 KOZINA Andrzej 53,14
1 Turośl, gm. 200606 NIEDBAŁA Piotr 79,72
1 Turośń Kościelna, gm. 200211 JAKUĆ Grzegorz 70,30
1 Tuszów Narodowy, gm. 181109 GŁAZ Andrzej 67,04
1 Tuszyn, gm. 100611 MAŁECKI Witold 68,56
1 Twardogóra, gm. 021408 CZULIŃSKI Paweł 58,87
1 Tworóg, gm. 241308 GWÓŹDŹ Eugeniusz 77,79
1 Tychowo, gm. 320104 FALANA Robert 54,56
1 Tychy, m. 247701 DZIUBA Andrzej 75,72
1 Tyczyn, gm. 181614 SKOTNICKI Janusz 79,00
1 Tykocin, gm. 200212 DUDZIŃSKI Mariusz 72,86
1 Tymbark, gm. 120712 PTASZEK Paweł 66,27
1 Tyrawa Wołoska, gm. 181706 BRZEŻAWSKA-JUSZCZAK Teresa 52,22
2 Tyszowce, gm. 061812 PODGÓRSKI Andrzej 51,60
2 Uchanie, gm. 060407 CZERWONKA Leszek 59,06
2 Udanin, gm. 021805 PŁAZIUK Wojciech 52,01
1 Ujazd, gm. 101610 PAWLAK Artur 84,12
2 Ujazd, gm. 161106 IBROM Hubert 51,12
1 Ujsoły, gm. 241714 PIĘTKA Tadeusz 86,45
1 Ujście, gm. 301907 WROTECKI Roman 65,20
1 Ulan-Majorat, gm. 061507 KOCZKODAJ Jarosław 66,11
1 Ulanów, gm. 181207 GARBACZ Stanisław 60,48
1 Ulhówek, gm. 061813 KŁĘBEK Łukasz 51,52
2 Ułęż, gm. 061606 PAWLAK Barbara 54,89
1 Uniejów, gm. 101104 KACZMAREK Józef 85,02
1 Unisław, gm. 040407 DANIELEWICZ Jakub 83,62
1 Urszulin, gm. 061905 ANTONIUK Tomasz 66,12
2 Urzędów, gm. 060708 DĄBROWSKI Paweł 57,66
1 Ustka, gm. 221210 SOBCZUK-JODŁOWSKA Anna 54,96
1 Ustka, m. 221201 GRACZYK Jacek 77,69
1 Ustronie Morskie, gm. 320807 BORKOWSKA Bernadeta 57,61
2 Ustroń, m. 240302 KORCZ Przemysław 60,19
1 Ustrzyki Dolne, gm. 180108 ROMOWICZ Bartosz 51,45
2 Uście Gorlickie, gm. 120510 LUDWIN Zbigniew 53,99
2 Uścimów, gm. 060813 SMOLEŃ Eliza 63,27
1 Wadowice Górne, gm. 181110 DEPTUŁA Michał 51,07
2 Wadowice, gm. 121809 KALIŃSKI Bartosz 54,97
1 Waganiec, gm. 040108 KOSIK Piotr 69,76
1 Walce, gm. 160504 ŚMIECH Marek 87,43
1 Walim, gm. 022108 HAUSMAN Adam 77,26
1 Wałbrzych, m. 026501 SZEŁEMEJ Roman 84,49
1 Wałcz, gm. 321705 MATUSZEWSKI Jan 89,60
2 Wałcz, m. 321701 ŻEBROWSKI Maciej 66,05
1 Wapno, gm. 302806 KĘDZIERSKI Maciej 72,41
1 Warka, gm. 140611 GIZKA Dariusz 60,43
1 Warlubie, gm. 041411 MICHALAK Krzysztof 50,12
2 Warnice, gm. 321206 WERSTAK Alina 53,00
1 Warszawa, m. st. 146501 TRZASKOWSKI Rafał 56,67
1 Warta Bolesławiecka, gm. 020106 HANISZEWSKI Mirosław 68,54
1 Warta, gm. 101409 KROGULECKI Krystian 52,31
2 Wartkowice, gm. 101105 KUROPATWA Piotr 53,43
2 Wasilków, gm. 200213 ŁUCKIEWICZ Adrian 54,06
1 Waśniów, gm. 260706 GAJEWSKI Krzysztof 73,07
1 Wąbrzeźno, m. 041701 ZYGNAROWSKI Tomasz 50,26
1 Wąchock, gm. 261105 SAMELA Jarosław 51,23
1 Wądroże Wielkie, gm. 020506 JEDLECKA Elżbieta 63,34
1 Wągrowiec, gm. 302807 MAJCHRZAK Przemysław 60,04
2 Wągrowiec, m. 302801 BERENDT Jarosław 55,64
1 Wąpielsk, gm. 041206 GÓRSKI Dariusz 59,92
1 Wąsewo, gm. 141610 KOWALCZYK Rafał 64,87
1 Wąsosz, gm. 200406 OŁDAKOWSKI Czesław 80,28
2 Wąsosz, gm. 020404 NIEDŹWIEDŹ Paweł 55,53
1 Wąwolnica, gm. 061410 ŁAGUNA Marcin 84,32
1 Wejherowo, gm. 221510 SKWARŁO Henryk 70,25
1 Wejherowo, m. 221503 HILDEBRANDT Krzysztof 55,70
2 Werbkowice, gm. 060408 SKUBIS-RAFALSKA Agnieszka 52,41
1 Węgierska Górka, gm. 241715 TYRLIK Piotr 58,73
2 Węgliniec, gm. 022506 WIECZOREK Mariusz 57,75
1 Węgorzewo, gm. 281903 KOŁASZEWSKI Krzysztof 51,80
1 Węgorzyno, gm. 321805 KUŹMIŃSKA Monika 54,30
2 Węgrów, m. 143301 MARCHELA Paweł 65,99
1 Wiązowna, gm. 141708 BUDNY Janusz 87,88
1 Wiązownica, gm. 180411 RYZNAR Marian 69,49
1 Wiązów, gm. 021705 KROCHMALNY Jerzy 74,92
1 Wicko, gm. 220805 WALEŚKIEWICZ Dariusz 77,98
1 Widawa, gm. 100304 WŁODARCZYK Michał 57,60
1 Widuchowa, gm. 320609 KUSY-KŁOS Anna 50,50
2 Wieczfnia Kościelna, gm. 141309 GĘBALA Mariusz 55,18
1 Wielbark, gm. 281708 ZAPADKA Grzegorz 65,32
1 Wieleń, gm. 300208 RYBARCZYK Elżbieta 64,07
1 Wielgie, gm. 040809 WIEWIÓRSKI Tadeusz 54,31
2 Wielgomłyny, gm. 101213 DYKTYŃSKA Bogumiła 58,17
1 Wielichowo, gm. 300505 KOZŁOWSKA Honorata 93,27
1 Wieliczka, gm. 121905 KOZIOŁ Artur 56,99
1 Wieliczki, gm. 281306 KUCZYŃSKI Jarosław 71,84
1 Wieliszew, gm. 140805 KOWNACKI Paweł 78,55
2 Wielka Nieszawka, gm. 041508 CZARNECKI Krzysztof 55,17
1 Wielka Wieś, gm. 120615 WOŁOS Krzysztof 62,47
1 Wielkie Oczy, gm. 180908 HAWRYLAK Albert 61,13
1 Wielopole Skrzyńskie, gm. 181505 TĘCZAR Marek 58,33
1 Wielowieś, gm. 240508 SKOWRONEK Ginter 80,62
2 Wieluń, gm. 101709 OKRASA Paweł 76,43
1 Wieniawa, gm. 142308 SOBCZAK Krzysztof 69,68
1 Wieprz, gm. 121810 CHRAPEK Małgorzata 51,87
1 Wieruszów, gm. 101807 PRZYBYŁ Rafał 78,21
1 Wierzbica, gm. 142511 DULIAS Zdzisław 62,85
2 Wierzbica, gm. 060312 DENISZCZUK Zdzisława 54,76
1 Wierzbinek, gm. 301013 SZCZEPANKIEWICZ Paweł 81,84
1 Wierzbno, gm. 143309 WĄSOWSKI Emil 57,08
1 Wierzchlas, gm. 101710 BEDNAREK Krzysztof 72,71
2 Wierzchosławice, gm. 121611 MRÓZ Andrzej 56,49
1 Wierzchowo, gm. 320305 SZEWCZYK Jan 54,12
1 Wietrzychowice, gm. 121612 BANEK Tomasz 76,87
1 Więcbork, gm. 041304 KUSZEWSKI Waldemar 66,37
1 Wijewo, gm. 301306 DROŻDŻYŃSKI Mieczysław 53,17
1 Wilamowice, gm. 240209 TRELA Marian 75,38
1 Wilczęta, gm. 280207 SZCZERBA Bogusław 58,64
1 Wilczyce, gm. 260908 PALUCH Robert 66,65
1 Wilczyn, gm. 301014 SKOWROŃSKI Grzegorz 83,59
2 Wilga, gm. 140313 GŁASZCZKA Bogumiła 65,42
1 Wilkołaz, gm. 060709 GŁĄB Paweł 68,66
2 Wilkowice, gm. 240210 ZEMANEK Janusz 63,81
1 Wilków, gm. 160605 ZDYB Bogdan 50,72
1 Wilków, gm. 061207 KUŚ Daniel 53,32
1 Winnica, gm. 142406 WRÓBLEWSKI Robert 55,46
1 Wińsko, gm. 022202 KRYSOWATA-ZIELNICA Jolanta 50,37
1 Wiskitki, gm. 143805 MITURA Rafał 59,49
1 Wisła, m. 240303 BUJOK Tomasz 92,36
1 Wisznia Mała, gm. 022004 BRONOWICKI Jakub 59,50
1 Wisznice, gm. 060118 DRAGAN Piotr 90,33
1 Wiślica, gm. 260108 JAWORSKI Jarosław 66,91
1 Wiśniew, gm. 142611 KRYSZCZUK Krzysztof 51,19
1 Wiśniewo, gm. 141310 WOŹNIAK Grzegorz 53,67
1 Wiśniowa, gm. 181905 KUT Marcin 83,76
1 Wiśniowa, gm. 120909 PAWLAK Bogumił 52,25
1 Witkowo, gm. 300310 GADZIŃSKI Marian 68,28
1 Witnica, gm. 080107 JAWORSKI Dariusz 61,18
1 Witonia, gm. 100408 WŁODARCZYK Mirosław 52,23
1 Wizna, gm. 200708 SOLIWODA Mariusz 53,17
1 Wiżajny, gm. 201209 PIETRUKIEWICZ Stanisław 55,29
1 Wleń, gm. 021205 ZYCH Artur 64,88
1 Władysławowo, gm. 221104 KUŻEL Roman 88,18
1 Władysławów, gm. 302709 KLANOWSKA Elżbieta 52,57
1 Włocławek, gm. 041813 KORPOLAK - KOMOROWSKA Magdalena 59,41
2 Włocławek, m. 046401 WOJTKOWSKI Marek 63,00
2 Włodawa, gm. 061906 SEMENIUK Dariusz 57,27
1 Włodawa, m. 061901 MUSZYŃSKI Wiesław 59,88
2 Włodowice, gm. 241609 SZMUKIER Adam 53,57
1 Włoszakowice, gm. 301307 KASPERCZAK Robert 50,41
1 Włoszczowa, gm. 261306 DZIUBEK Grzegorz 67,60
1 Wodynie, gm. 142612 KLEPACKI Wojciech 81,40
1 Wodzierady, gm. 100305 SZAFRAŃSKA Renata 52,32
1 Wodzisław Śląski, m. 241504 KIECA Mieczysław 54,85
2 Wodzisław, gm. 260209 ŁUKASIK Dominik 50,26
1 Wohyń, gm. 061508 JURKIEWICZ Tomasz 53,27
1 Wojaszówka, gm. 180709 STEFAŃSKI Sławomir 79,19
1 Wojciechowice, gm. 260608 SIDOR Szymon 57,80
1 Wojciechów, gm. 060913 MARKOWSKI Artur 53,56
2 Wojcieszków, gm. 061110 CIEŚLAK Agnieszka 52,45
1 Wojcieszów, m. 022601 MACIEJCZYK Sławomir 86,22
1 Wojkowice, m. 240103 SZCZERBA Tomasz 86,62
2 Wojnicz, gm. 121613 BĄK Tadeusz 52,77
1 Wojsławice, gm. 060313 GOŁĘBIOWSKI Henryk 53,19
1 Wola Krzysztoporska, gm. 101010 DROZDEK Roman 53,85
2 Wola Mysłowska, gm. 061111 SZERSZEŃ Kinga 50,79
1 Wola Uhruska, gm. 061907 ŁUKASIK Jan 54,12
2 Wolanów, gm. 142512 MARKOWSKA-BZDUCHA Ewa 63,58
1 Wolbórz, gm. 101011 JAROS Andrzej 75,77
1 Wolbrom, gm. 121207 ZIELNIK Adam 65,37
2 Wolin, gm. 320706 GRZYBOWSKA Ewa 54,90
1 Wolsztyn, gm. 302903 LIS Wojciech 68,75
1 Wołczyn, gm. 160404 WIĄCEK Jan 75,21
1 Wołomin, gm. 143412 RADWAN Elżbieta 53,84
2 Wołów, gm. 022203 CHMURA Dariusz 55,91
2 Woźniki, gm. 240708 ALOSZKO Michał 67,52
1 Wólka, gm. 060914 GORTAT Edwin 52,46
2 Wręczyca Wielka, gm. 240609 OSIŃSKI Tomasz 57,80
1 Wrocław, m. 026401 SUTRYK Jacek 50,20
1 Wronki, gm. 302408 WIECZÓR Mirosław 65,11
1 Wróblew, gm. 101410 WOŹNIAK Tomasz 69,80
1 Września, gm. 303005 KAŁUŻNY Tomasz 65,39
2 Wschowa, gm. 081203 ANTKOWIAK Konrad 63,66
1 Wydminy, gm. 280610 KRÓL Radosław 55,23
2 Wymiarki, gm. 081008 MISZEWSKI Lech 67,03
1 Wyry, gm. 240805 PRASOŁ Barbara 54,50
1 Wyryki, gm. 061908 TORBICZ Mirosław 59,64
1 Wyrzysk, gm. 301908 JAGODZIŃSKA Bogusława 66,33
1 Wysoka, gm. 301909 KŁYSZ Artur 55,54
1 Wysokie Mazowieckie, gm. 201310 KRAJEWSKI Krzysztof 80,37
1 Wysokie Mazowieckie, m. 201301 SIEKIERKO Jarosław 64,73
2 Wysokie, gm. 060915 DOBRZYŃSKA Dorota 52,82
2 Wyszki, gm. 200308 KORZENIEWSKI Mariusz 58,27
1 Wyszków, gm. 143505 NOWOSIELSKI Grzegorz 51,96
1 Wyszogród, gm. 141915 GORTAT Iwona 53,76
1 Wyśmierzyce, gm. 140106 SĘPIOŁ Wojciech 71,41
1 Zabierzów, gm. 120616 BURTAN Elżbieta 62,14
1 Zabłudów, gm. 200214 TOMANEK Adam 69,32
1 Zabór, gm. 080909 SIDORUK Robert 58,67
1 Zabrodzie, gm. 143506 JEZIERSKI Krzysztof 52,53
2 Zabrze, m. 247801 MAŃKA-SZULIK Małgorzata 51,59
1 Zadzim, gm. 101106 WOŹNIAK Krzysztof 72,90
2 Zagnańsk, gm. 260419 ŚLEFARSKI Wojciech 57,14
2 Zagórów, gm. 302308 KULTERMAN Roman 60,76
2 Zagórz, gm. 181707 NOWAK Ernest 71,77
2 Zagrodno, gm. 022605 BARDOWSKA Karolina 53,01
1 Zakliczyn, gm. 121614 CHROBAK Dawid 84,28
1 Zaklików, gm. 181805 TOCZYSKI Dariusz 58,91
1 Zakopane, m. 121701 DORULA Leszek 56,50
1 Zakroczym, gm. 141406 CIECIERSKI Artur 79,39
1 Zakrzew, gm. 060916 ZARĘBA Teodora 72,25
1 Zakrzew, gm. 142513 MARGAS Leszek 54,16
1 Zakrzewo, gm. 040109 NENCZAK Artur 82,86
1 Zakrzewo, gm. 303107 BUŁAWA Marek 60,05
1 Zakrzówek, gm. 060710 POTOCKI Józef 52,30
2 Zalesie, gm. 060119 SIKORA Jan 54,27
1 Zaleszany, gm. 181806 GARDY Paweł 87,81
1 Zalewo, gm. 280707 ŻYLIŃSKI Marek 72,43
2 Załuski, gm. 142012 KOPROWSKI Kamil 58,86
1 Zambrów, gm. 201405 KOS Jarosław 54,82
1 Zambrów, m. 201401 DĄBROWSKI Kazimierz 55,73
1 Zamość, gm. 062014 GLIWIŃSKI Ryszard 63,35
1 Zamość, m. 066401 WNUK Andrzej 51,52
1 Zaniemyśl, gm. 302505 URBAS Krzysztof 51,76
2 Zapolice, gm. 101903 OLESZCZYK Witold 60,20
1 Zaręby Kościelne, gm. 141611 WOŁOSIEWICZ Urszula 50,15
2 Zarszyn, gm. 181708 GAJEWSKA Magdalena 54,16
2 Zarzecze, gm. 181409 BURY Tomasz 54,27
1 Zator, gm. 121309 MAKUCH Mariusz 85,22
1 Zatory, gm. 142407 FALBA Grzegorz 61,60
1 Zawady, gm. 200215 WĄDOŁOWSKI Krzysztof 56,92
1 Zawadzkie, gm. 161107 STACHOWSKI Mariusz 58,85
2 Zawichost, gm. 260909 KONDZIOŁKA Katarzyna 54,62
1 Zawidów, m. 022501 ŁĘŻNY Robert 51,47
1 Zawidz, gm. 142707 FRANCZAK Dariusz 65,69
2 Zawiercie, m. 241602 KONARSKI Łukasz 53,70
2 Zawoja, gm. 121508 PAJĄK Marcin 54,84
1 Zawonia, gm. 022005 WERSTA Agnieszka 61,70
2 Ząbki, m. 143403 ZYŚK Małgorzata 56,86
1 Ząbkowice Śląskie, gm. 022405 ORZESZEK Marcin 74,33
1 Zbąszynek, gm. 080806 CZYCZERSKI Wiesław 81,86
1 Zbąszyń, gm. 301506 KURASIŃSKI Tomasz 87,15
2 Zbiczno, gm. 040210 GOLUBSKA Magdalena 65,06
1 Zblewo, gm. 221313 HEROLD Artur 90,59
1 Zbójna, gm. 200709 PARZYCH Elżbieta 59,26
1 Zbójno, gm. 040506 KUKIELSKA Katarzyna 85,13
1 Zbrosławice, gm. 241309 OLSZEWSKI Wiesław 58,28
1 Zbuczyn, gm. 142613 HAPUNOWICZ Tomasz 82,78
1 Zduny, gm. 301206 CHUDY Tomasz 58,03
1 Zduny, gm. 100510 SKOWROŃSKI Krzysztof 54,12
1 Zduńska Wola, gm. 101904 STANIUCHA Henryk 68,51
2 Zduńska Wola, m. 101901 POKORA Konrad 64,05
1 Zdzieszowice, gm. 160505 ZIMERMAN Sybila 83,37
1 Zebrzydowice, gm. 240312 KONDZIOŁKA Andrzej 52,48
2 Zelów, gm. 100108 JACHYMEK Tomasz 57,15
1 Zembrzyce, gm. 121509 PALARSKI Łukasz 86,47
1 Zębowice, gm. 160807 CZAJA Waldemar 57,16
1 Zgierz, gm. 102009 KACZMAREK Barbara 53,01
2 Zgierz, m. 102003 STANISZEWSKI Przemysław 69,75
1 Zgorzelec, gm. 022507 MACHAJ Piotr 54,63
1 Zgorzelec, m. 022502 GRONICZ Rafał 58,67
1 Zielona Góra, m. 086201 KUBICKI Janusz 58,20
2 Zielonka, m. 143404 IWANDOWSKI Kamil 60,39
1 Zielonki, gm. 120617 KRÓL Bogusław 68,66
1 Ziębice, gm. 022406 SZPILAREWICZ Mariusz 68,58
1 Zławieś Wielka, gm. 041509 SURDYKA Jan 62,97
2 Złocieniec, gm. 320306 ZACHARZEWSKI Krzysztof 52,88
2 Złoczew, gm. 101411 DRZAZGA Dominik 61,60
2 Złota, gm. 260805 SUŁEK Tadeusz 59,49
1 Złotniki Kujawskie, gm. 040709 CYBULSKI WITOLD 54,70
2 Złotoryja, gm. 022606 TYMCZYSZYN Jan 72,76
2 Złotoryja, m. 022602 PAWŁOWSKI Robert 52,83
1 Złotów, gm. 303108 LACH Piotr 87,19
2 Złotów, m. 303101 PULIT Adam 58,62
1 Złoty Stok, gm. 022407 ORCZYK Grażyna 65,90
2 Zwierzyn, gm. 080605 NEUMANN Karol 52,22
1 Zwierzyniec, gm. 062015 KOLMAN Urszula 52,14
2 Zwoleń, gm. 143605 SULIMA Arkadiusz 59,00
2 Żabia Wola, gm. 140506 RYBKA Piotr 50,74
2 Żabno, gm. 121615 HERDUŚ Marta 54,38
2 Żagań, gm. 081009 OCHRYMCZUK Leszek 52,53
2 Żagań, m. 081002 KATARZYNIEC Andrzej 57,57
1 Żarki, gm. 240905 PODLEJSKI Klemens 57,21
2 Żarnowiec, gm. 241610 SCELINA Grzegorz 59,42
1 Żarnów, gm. 100708 NAWROCKI Krzysztof 60,76
1 Żarów, gm. 021908 MICHALAK Leszek 81,03
1 Żary, gm. 081110 MROŻEK Leszek 79,18
1 Żary, m. 081102 MADEJ Danuta 61,93
1 Żegocina, gm. 120109 WRONA Wojciech 51,16
1 Żelazków, gm. 300711 JAKUBOWSKI Sylwiusz 58,06
1 Żelechlinek, gm. 101611 KACZMAREK Bogdan 65,47
1 Żelechów, gm. 140314 BOGUSZ Łukasz 61,59
1 Żerków, gm. 300604 SURMA Michał 68,32
1 Żmigród, gm. 022006 LEWANDOWSKI Robert 85,11
1 Żmudź, gm. 060314 NIEZGODA EDYTA 83,68
2 Żnin, gm. 041906 LUCHOWSKI Robert 61,41
1 Żołynia, gm. 181007 DUDEK Piotr 64,07
2 Żory, m. 247901 SOCHA Waldemar 54,98
1 Żółkiewka, gm. 060611 LIS Jacek 54,69
1 Żórawina, gm. 022309 ŻUKOWSKI Jan 53,12
1 Żukowice, gm. 020306 WOŁOSZYN Krzysztof 79,51
1 Żukowo, gm. 220508 KANKOWSKI Wojciech 55,26
2 Żurawica, gm. 181310 SZELESZCZUK Tomasz 50,70
1 Żuromin, gm. 143706 GOLIAT Aneta 51,11
1 Żychlin, gm. 100211 AMBROZIAK Grzegorz 63,41
2 Żyraków, gm. 180307 RĄCZKA Marek 53,08
2 Żyrardów, m. 143801 CHRZANOWSKI Lucjan 60,89
1 Żyrzyn, gm. 061411 BUJEK Andrzej 69,58
1 Żytno, gm. 101214 OCIEPA Mirosław 66,87
1 Żywiec, m. 241701 SZLAGOR Antoni 56,42
TAGI:
 
KOMENTARZE: 0 PRZEJDŹ NA FORUM

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

 
newsletter

TAGI

PARTNERZY 


  Związek Gmin Wiejskich  

KONTAKT
Polska Agencja Prasowa SA
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (+48 22) 509 22 22
Faks: (+48 22) 509 22 34
REDAKCJA SERWISU SAMORZĄDOWEGO PAP
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (22) 509 23 67
Faks: (22) 509 23 72, (22) 509 22 20
e-mail: samorzad@pap.pl
e-mail klubowy: klub@pap.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
Rafał Szafrański
Tel.: (22) 509 27 03
Kom.: 722 202 428
r.szafranski@pap.pl
PAP Copyright © PAP SA 2013 .
Redakcja  |  O portalu  |  Licencje  |  Polityka Prywatności  |  v 1.4.25