facebook RSS # #

19.06.2018 04:41

Polska Agencja Prasowa Serwis Samorządowy
 
2017-03-20 15:08       aktualizacja: 2017-03-20 15:09       Wiadomości PAP
  A A A

Nie tylko teoria. Testy, czaty i webinaria dla uczestników SAF

Nie tylko teoria. Testy, czaty i webinaria dla uczestników SAF
Fot. SAFV
Samorządowa Akademia Finansów to nie tylko wykłady. Na uczestników czekają także m.in. czaty, webinaria i quizy.

V edycja Samorządowej Akademii Finansów ruszyła na przełomie roku i potrwa do 31 sierpnia. W szkoleniu przygotowanym przez Serwis Samorządowy PAP we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim bierze udział kilkaset osób; tylko w tej edycji zarejestrowało się ponad 250 nowych uczestników.

Tuzin wykładów

Osią projektu jest dwanaście wykładów przygotowanych przez ekspertów-praktyków, m.in. pracowników Regionalnej Izby Obrachunkowej w Krakowie. Opracowania udostępniane są bezpłatnie na platformie e-learningowej http://www.saf.ews21.pl. Wystarczy się tam zarejestrować.

Tematyka tej edycji to zagadnienia związane z prowadzeniem zrównoważonej gospodarki finansowej w samorządach, a także odpowiedzialnym zarządzaniem budżetem lokalnym oraz umiejętnym i zgodnym z przepisami zarządzaniem długiem w JST.

Tuzin testów

Po każdym wykładzie można sprawdzić swoją wiedzę, wypełniając test jednokrotnego wyboru. Ci, którzy pozytywnie przejdą przez wszystkie, otrzymają certyfikaty sygnowane przez PAP i NBP. W poprzedniej edycji mogliśmy rozesłać ponad trzysta takich dyplomów!

Czaty z ekspertami

Wątpliwości dotyczące finansów publicznych nasi eksperci pomogą rozwiać podczas czatów. W trakcie internetowego spotkania uczestnicy SAF mogą on-line zadawać pytania, a ekspert w czasie rzeczywistym na nie odpowiada. Dla tych, którzy nie mogą w danym terminie uczestniczyć w czacie, jego pełny zapis publikujemy w Bibliotece SAF, czyli specjalnej zakładce na www.samorzad.pap.pl.

A może webinarium?

Przewidujemy też miejsce na dyskusję i wymianę doświadczeń uczestników SAF. Podczas projektu odbędą się cztery webinaria na temat sytuacji finansowej JST. Tematami będą mogły być konkretne problemy konkretnych gmin, a pojawiające się w czasie webinariów nowe tematy, pytania i opinie będą wyjaśniane i rozwijane przez ekspertów prowadzących projekt. O terminach czatów i webinariów będziemy Państwa odpowiednio wcześnie informować.

Forum Finansowe

Jak zawsze, otwieramy nasze internetowe łamy na komentarze Czytelników i uczestników SAF. Wypowiedzi poświęcone sprawom finansów publicznych gromadzimy w jednym miejscu, by łatwiej było nawiązać dyskusję. Wszystkie posty znajdą Państwo na stronie Biblioteki SAF.

Celem Samorządowej Akademii Finansów jest zwiększenie poziomu wiedzy ekonomicznej wśród osób, których praca w samorządzie wymaga znajomości problematyki finansowej - przede wszystkim: wójtów, burmistrzów, prezydentów miast, starostów, sekretarzy, skarbników i pracowników działów finansowych urzędów. Do udziału w szkoleniach zaproszeni są również radni i urzędnicy zainteresowani szeroko rozumianą tematyką finansów lokalnych.

TAGI: FINANSE
 
KOMENTARZE: 0 PRZEJDŹ NA FORUM

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

 
newsletter

TAGI

PARTNERZY 


  Związek Gmin Wiejskich  

KONTAKT
Polska Agencja Prasowa SA
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (+48 22) 509 22 22
Faks: (+48 22) 509 22 34
REDAKCJA SERWISU SAMORZĄDOWEGO PAP
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (22) 509 23 67
Faks: (22) 509 23 72, (22) 509 22 20
e-mail: samorzad@pap.pl
e-mail klubowy: klub@pap.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
Adam Michrowski
Tel.: (22) 509 29 47
Kom.: 516 363 056
a.michrowski@pap.pl
PAP Copyright © PAP SA 2013 .
Redakcja  |  O portalu  |  Licencje  |  Polityka Prywatności  |  v 1.4.25