facebook RSS # #

18.08.2017 10:50

Polska Agencja Prasowa Serwis Samorządowy
 

Gorące tematy:

Zapraszamy Państwa do forum Czytelników.
Głos zabrać można na forum ogólnym, które dostępne jest poniżej oraz na forach tematycznych, które wyszczególnione są po lewej stronie. Można do nich wejść, klikając w odpowiedni guzik.
Pisząc komentarz, nie trzeba się logować, konieczne jest natomiast przepisanie kodu z obrazka. Do forów przypisywane są też komentarze spod artykułów w Serwisie Samorządowym.
Zachęcamy do zabierania głosu!

FORUM INFORMATYCZNE

Zabierz głos

 
2017-07-18

pablo:

"Marcin - informatyk gminny:" widzę że zwróciłeś uwagę na fakt iż LAS pracuje za FRAJER, już od dawna o tym piszę szkoda że Panowie/Panie z GRUPY wydzielonej do wypowiadania się i konsultowania problemów nie zwracają uwagi na PODSTAWOWE KWESTIE - WYNAGRODZENIA ZA WYKONYWANĄ PRACĘ!!!! Nie wiem czy NIE CHCĄ czy NIEDOWIDZĄ czy najzwyczajniej IGNORUJĄ ten problem. Informatycy lokalni mogliby w dużym stopniu pomóc w rozwijaniu całego systemu i wzbogacaniu go o nowe funkcje gdyby tylko czuli że mają z tego tytułu jakiś profit. Nie dziwię się że całe źródło jest po prostu podtrzymywane przy życiu a nie jest usprawniane bo jak widać nikt nie ma w tym swojego interesu NO OPRÓCZ PETENTA!!! PETENT gdyby to on był tutaj ważny cały system działałby jak należy z odpowiednią szybkością, błedy były by szybko usuwane nie magazynowane, a każdy urząd byłby wyposażony w szybki internet najnowszy sprzęt itp. Ale rzeczywistość jest zupełnie odwrotna w wielu urzędach sprzęt do obsługi źródła ma już swoje lata i co najgorsze NIE JEST AKTUALIZOWANY bo COI nie chce się tego robić (działa to działa) i w rezultacie najbardziej zainteresowany PETENT doznaje obsługi jakiej doznaje, choć i tak pracownicy USC robią cuda i wodotryski aby Petent tego nie odczuł, za co ich podziwiam bo każdego dnia doskonalą się w obsłudze klienta maskując wiele błędów systemu który między czasie muszą obsługiwać nie mając nikogo do pomocy. Czasem mam wrażenie choć tych czasów nie pamiętam że cofamy się do komuny zamiast iść z postępem ale jak to się mówi przykład idzie z góry. Skoro Rządzącym nie zależy, skoro Ministerstwom nie zależy, skoro politykom nie zależy, to dlaczego ma zależeć tym na samym dole tej drabinki którzy zarabiają najmniej?! Powiem Wam dlaczego bo to właśnie Oni mieszkają, żyją i codziennie spotykają ludzi których obsługują i nie chcą aby jakiś system źródło który jest ewidentnie prowadzony nie tak jak powinien zaniedbuje się od górnie niszczył im reputację w miejscu w którym żyją!!! WŁAŚNIE UŻYTKOWNIKOM KOŃCOWYM ZALEŻY NAJBARDZIEJ BO ONI MUSZĄ PRACOWAĆ NA TYCH SYSTEMACH CZY DZIAŁAJĄ DOBRZE CZY ŹLE I STAWIAJĄ NA SZALI SWOJE OPINIE NIE RAZ NIE DWA. Może kiedyś doczekam czasów kiedy zmieni się nastawienie i zaczną dochodzić do władzy ludzie którzy będą chcieli coś zmienić w tym kraju i usprawnić działanie e-administracji bo puki co całe systemy e-administracji są traktowane jako zło konieczne oczywiście nie przez wszystkich ale tych jest zdecydowanie za mało aby się coś poprawiło. Jeszcze długo przyjdzie nam narzekać zanim biologia nie wymieni pewnych pokoleń i nie zmieni się pewien błędny tok myślenia. POZOSTAJE MI ŻYCZYĆ NAM WSZYSTKIM WYTRWAŁOŚCI I MOCNYCH NERWÓW.
 
Komentarz do depeszy: Złoty środek. Urzędnicy z grupy w COI: skrócenie procesu o sekundy jest istotne
1 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
newsletter

TAGI

PARTNERZY 
  Związek Gmin Wiejskich     Związek Powiatów Polskich

KONTAKT
Polska Agencja Prasowa SA
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (+48 22) 509 22 22
Faks: (+48 22) 509 22 34
REDAKCJA SERWISU SAMORZĄDOWEGO PAP
ul. Bracka 6/8, 00-502 Warszawa
Tel.: (22) 509 23 67
Faks: (22) 509 23 72, (22) 509 22 20
e-mail: samorzad@pap.pl
e-mail klubowy: klub@pap.pl
DZIAŁ SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA
Tel.: (22) 509 22 25
Faks: (22) 509 22 72
pap@pap.pl
PAP Copyright © PAP SA 2013 .
Redakcja  |  O portalu  |  Licencje  |  Polityka Prywatności  |  v 1.4.22