Europejska dziesiątka

Dziesięć samorządów, realizujących projekty unijne, walczy o nagrodę w naszym konkursie „Samorządowe Notowania Europejskie". Zwycięzcę wybiorą w głosowaniu Czytelnicy

Aby zobaczyć listę nominowanych i oddać głos wystarczy kliknąć TUTAJ lub na stronie www.eurofundusze.pap.pl odnaleźć rubrykę „Samorządowe Notowania Europejskie". Głosować można przez tydzień, do 13 listopada włącznie.

Wśród nominowanych są:
Bargłów Kościelny
Powiat Chojnicki
Dąbrowa Tarnowska
Elbląg
Jarocin
Libiąż
Powiat Tucholski
Sępólno Krajeńskie
Stara Kamienica
Zielona Góra

Projekt, który zdobędzie największą ilość głosów zwycięża. Nagrodą w konkursie jest półroczne członkostwo w naszym Klubie Samorządowym, który daje możliwość publikowania wiadomości nie tylko na www.samorzad.pap.pl, ale też na stronie głównej Polskiej Agencji Prasowej. Dla samorządów, które już są Klubowiczami, przewidujemy specjalne rabaty.

To już ostatnia edycja konkursu. Dziękujemy wszystkim gminom i powiatom za nadesłane do redakcji opisy inwestycji. W sumie opublikowaliśmy kilkaset dobrych praktyk wykorzystania Funduszy Europejskich przez samorządy.

Konkurs organizujemy w ramach realizowanego przez Serwis Samorządowy PAP projektu "Enter Europa", współfinansowanego z funduszy unijnych.Opublikowano: 2012-11-06 15:29

Uwaga! Artykuł pochodzi z portalu internetowego Serwis Samorządowy PAP.