Ostrowiec Św.: Działki pod zabudowę

Gmina Ostrowiec Świętokrzyski organizuje obecnie szereg przetargów na sprzedaż działek pod zabudowę mieszkaniową. Dwie działki zlokalizowane są przy ulicy Las Rzeczki, osiem działek w rejonie ulic Porzeczkowej i Malinowej, jedna przy ulicy Kolonia Robotnicza. 

Natomiast cztery ogłoszone działki z prawem do użytkowania wieczystego znajdują się w rejonie ulic Szewieńskiej i Leszka Bugaja. Kolejne działki przy ulicy Kolonia Robotnicza oraz ulicy Północnej zostaną wystawione na sprzedaż w październiku.

Głównymi atutami oferowanych nieruchomości jest ich położenie w obszarach zurbanizowanych,
z dogodną obsługą komunikacyjną, ale także przejrzyste i bezpieczne zasady sprzedaży, przy naprawdę konkurencyjnych cenach. 

„Nasza oferta to ukłon w stronę mieszkańców, którzy wykazują zainteresowanie budową własnego domu. Dlatego systematycznie poszerzamy naszą ofertę i przygotowujemy do sprzedaży kolejne działki w różnych częściach miasta, tak by wpasować się w różne preferencje i spełnić oczekiwania nabywców” mówi prezydent miasta Jarosław Górczyński. 

W trakcie przygotowania do sprzedaży są m.in. kompleksy działek: 10 przy ulicy Janan Milewskiego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową oraz 3 działki pod zabudowę mieszkaniowo – usługową, 19 działek pod zabudowę mieszkaniową przy ulicy Zbożowej, 10 w rejonie ulic Kasztanowej – Kolonia Robotnicza ora 3 przy ulicy Winnica. Przetargi na zbycie tych działek zaplanowane zostały na 2018 rok.


Opublikowano: 2017-07-26 12:16

Uwaga! Artykuł pochodzi z portalu internetowego Serwis Samorządowy PAP.