Runda poprawkowa. Spróbuj poprawić swój wynik

Ruszyła sesja poprawkowa. Od 11 sierpnia uczestnikom Samorządowej Akademii Finansów zostały ponownie udostępnione wszystkie niezaliczone do tej pory testy. Przez dwa tygodnie, do 25 sierpnia będzie można po raz drugi podejść do tych sprawdzianów i spróbować poprawić swój wynik.

Testów jest dwanaście – tyle, ile wykładów publikowanych na naszej platformie e-learningowej. Każdy sprawdzian składa się przeważnie z dziesięciu pytań jednokrotnego wyboru, które dotyczą tematyki poruszanej w wykładzie. Aby zaliczyć egzamin, trzeba poprawnie odpowiedzieć na 70 proc. z nich. Czas udzielania odpowiedzi nie jest limitowany.

Na uczestników, którym uda się przejść przez wszystkie dwanaście testów, czekają certyfikaty ukończenia szkolenia. Dyplomy będą sygnowane przez Narodowy Bank Polski i Polską Agencję Prasową. Zostaną one rozesłane do absolwentów po zakończeniu projektu.

Samorządowa Akademia Finansów to e-learningowe szkolenie dla samorządowców. Tematem są szeroko rozumiane finanse publiczne. Projekt realizowany jest przez Serwis Samorządowy PAP we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim.

Więcej informacji na www.saf.ews21.pl

Opublikowano: 2017-08-11 13:24

Uwaga! Artykuł pochodzi z portalu internetowego Serwis Samorządowy PAP.