Został tydzień. Do 25 sierpnia trwa w SAF sesja poprawkowa, zapraszamy do zaliczania!

Na spróbowanie swoich sił w Samorządowej Akademii Finansów i zawalczenie o certyfikat sygnowany przez Narodowy Bank Polski został już tylko tydzień.

Piąta edycja SAF zbliża się do finału. W piątek 11 sierpnia ruszyła sesja poprawkowa, co oznacza, że uczestnikom szkolenia udostępnione zostały wszystkie niezaliczone do tej pory testy. Do 25 sierpnia można po raz drugi podejść do tych sprawdzianów i spróbować poprawić swój wynik. Aby zaliczyć egzamin, trzeba poprawnie odpowiedzieć na 70 procent zadań.

Testy zostały przygotowane przez ekspertów z Regionalnej Izby Obrachunkowej w Krakowie. Pytań jest przeważnie dziesięć i dotyczą tematyki poruszanej w wykładach publikowanych w ramach V edycji Samorządowej Akademii Finansów. Tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa; czas wypełniania testu nie jest limitowany.

Na uczestników, którym uda się przejść przez wszystkie dwanaście sprawdzianów, czekają certyfikaty ukończenia szkolenia. Dyplomy będą sygnowane przez Narodowy Bank Polski i Polską Agencję Prasową. Zostaną one rozesłane do absolwentów po zakończeniu projektu.

I testy, i wykłady dostępne są po zalogowaniu na platformie e-learningowej www.saf.ews21.pl.

W poprzedniej edycji Samorządowej Akademii Finansów do testów przystąpiło w sumie 550 osób. Przeszło połowa z nich, ponad trzystu uczestników zaliczyło sprawdzian i stało się absolwentami IV edycji SAF.

Samorządowa Akademia Finansów to e-learningowe szkolenie skierowane do przedstawicieli sektora samorządowego: włodarzy, radnych, pracowników urzędów. Tematem są szeroko rozumiane finanse publiczne. Projekt realizowany jest przez Serwis Samorządowy PAP we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim.

Więcej informacji na www.saf.ews21.pl.Opublikowano: 2017-08-18 10:33

Uwaga! Artykuł pochodzi z portalu internetowego Serwis Samorządowy PAP.