Postaw ocenę. Prosimy o opinie na temat naszego szkolenia dla samorządowców

Które wykłady piątej edycji Samorządowej Akademii Finansów są najciekawsze i najbardziej Państwu potrzebne? Zapraszamy do ankiety podsumowującej projekt.

Dobiega końca piąta edycja Samorządowej Akademii Finansów. Jej uczestnicy mieli okazję zaznajomić się z publikacjami na temat tego, jak zarządzać finansami lokalnymi i prywatnymi. Studenci mogli również wziąć udziału w czatach z ekspertami i dyskusji na Forum Finansowym.

Chcielibyśmy poznać Państwa opinie na temat poszczególnych elementów projektu SAF V.

Badanie posłuży ocenie trwającej edycji oraz udoskonaleniu kolejne edycji. Ankieta jest anonimowa - tj. wyniki będą analizowane jedynie w ramach zbiorczych zestawień statystycznych.

>>>>>> PRZEJDŹ DO ANKIETY <<<<<<

Ankieta dotyczy oceny projektu Samorządowa Akademia Finansów V edycja, którego celem jest upowszechnienie wiedzy z zakresu szeroko rozumianych finansów publicznych wśród pracowników jednostek samorządu terytorialnego (wójtów, burmistrzów, prezydentów miast, a także radnych oraz pozostałych urzędników zainteresowanych tematyką ekonomiczną).

Projekt jest realizowany przez PAP we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim. Wykłady i testy są dostępne na platformie www.saf.ews21.pl.Opublikowano: 2017-08-25 14:04

Uwaga! Artykuł pochodzi z portalu internetowego Serwis Samorządowy PAP.