Zaproszenie. W Poznaniu bezpłatne warsztaty dla mediów lokalnych

Polska Agencja Prasowa zaprasza na bezpłatne warsztaty dziennikarskie w Poznaniu, które odbędą się 17 i 18 listopada. Główny temat: jak ciekawie informować o funduszach UE.

Jesteś dziennikarzem lokalnym lub regionalnym? Zdarza Ci się pisać na tematy związane z Funduszami Europejskimi, ale czujesz, że mógłbyś to robić lepiej? Jeśli tak, to nie może zabraknąć Cię na naszym szkoleniu!

Najbliższe odbędzie się już 17 i 18 listopada w Poznaniu.

Warsztaty w Poznaniu:

GDZIE:

Ogrodowa 12 - Conference Center, ul. Ogrodowa 12, 61-821 Poznań, sala 306

KIEDY:

do wyboru: 17 listopada, od 11:00 do 17.00 lub 18 listopada od 10.00 do 16.00

JAK:

warsztatowo i ciekawie

KTO:

trenerzy - doświadczeni dziennikarze PAP i ekspert ds. Funduszy Europejskich

DLACZEGO:
 
bo pisanie o Funduszach Europejskich wcale nie musi być nudne!

Bierzemy Fundusze Europejskie na warsztat - doświadczeni eksperci Polskiej Agencji Prasowej pokażą, jak pisać i redagować ciekawie i poprawnie warsztatowo artykuły dotyczące Funduszy Europejskich. Na ćwiczeniach dowiesz się , w jaki sposób relacjonować wydarzenia i przeprowadzać wywiady, żeby czytelnicy nie zrezygnowali już po leadzie. Poznasz też najczęstsze błędy językowe i sposoby ich unikania w trudnych tekstach gospodarczych.

Masz do wyboru trzy lokalizacje: Poznań (17 i 18 listopada), Katowice (24i 25 listopada) i Lublin (1 i 2 grudnia). Warsztaty są jednodniowe, przy czym w każdych miast odbędą się dwa kursy. Do wyboru są piątki lub soboty. Warsztaty są bezpłatne, a jeśli potrzebujesz - zwrócimy Ci na podstawie faktury koszty dojazdu.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 22 509 22 43 oraz na stronie Kurier.pap.pl – w zakładce „Szkolenie dla dziennikarzy”, na której jest także formularz zgłoszeniowy.

Opublikowano: 2017-11-12 17:00

Uwaga! Artykuł pochodzi z portalu internetowego Serwis Samorządowy PAP.