Polkowice: Wspólne kibicowanie

Już w najbliższy czwartek (14.06) rozpocznie się największa impreza sportowa tego roku – Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji. Wszystkie mecze będzie można obejrzeć na telebimie w polkowickim parku!

„Miasteczko Mistrzostw Świata 2018” to atrakcja, której nie można przegapić. Na terenie Centralnego Parku Zabaw i Wypoczynku (Amfiteatr obok Kina) od 14 czerwca do 15 lipca na wielkim telebimie będzie można obejrzeć wszystkie mecze rozgrywane podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji. Telebim będzie miał 14 metrów kwadratowych powierzchni.

Jego wymiary to 5 metrów na 2,80 m. Przygotowano także coś dla dzieci. Przed zmaganiami piłkarzy najmłodsi będą mogli nie tylko poskakać na dmuchańcach, ale także rozegrać swój mecz. To jednak nie koniec atrakcji. Wspólne kibicowanie będzie można uwiecznić na fotografii wykonanej w fotobudce czy fotościance z otworem na głowę ze zdjęciem reprezentacji Polski (pod zadaszeniem) czy wziąć udział w konkursach z nagrodami. Będzie także można pomalować sobie twarz na biało-czerwono. Przy okazji meczów reprezentacji Polski będą również rozdawane szaliki oraz trąbki.

- Serdecznie zapraszam do wspólnego kibicowania. Oglądanie meczów w plenerze, w towarzystwie innych kibiców, to coś zupełnie innego niż śledzenie zmagań piłkarskich w domu, przed telewizorem.

Inauguracja Mistrzostw Świata już w czwartek. O 17 Rosja zagra z Arabią Saudyjską. Pierwszy mecz Polaków w przyszły wtorek (19.06), biało-czerwoni zagrają z Senegalem, także o 17.

Opublikowano: 2018-06-12 13:23

Uwaga! Artykuł pochodzi z portalu internetowego Serwis Samorządowy PAP.