Nazwiska radnych-elektów do rad gmin część 7

Kod jednostki Jednostka terytorialna Imię Nazwisko
60407 gm. Uchanie Stefan BRZUCHALA
60407 gm. Uchanie Grzegorz BOGUT
60407 gm. Uchanie Sławomir MIKITA
60407 gm. Uchanie Leszek LESIUK
60407 gm. Uchanie Marian JĘDRUSZCZAK
60407 gm. Uchanie Robert BODZIACKI
60407 gm. Uchanie Piotr CZAPSKI
60407 gm. Uchanie Paweł WILKOS
60407 gm. Uchanie Marek PLECZUK
60407 gm. Uchanie Wacław ZAŁUSKI
60407 gm. Uchanie Magdalena KARPIUK
60407 gm. Uchanie Piotr NIEMCZYK
60407 gm. Uchanie Justyna WÓJCIK
60407 gm. Uchanie Zbigniew CZEREPAK
60407 gm. Uchanie Andrzej BORUSIEWICZ
21805 gm. Udanin Grzegorz OKŁA
21805 gm. Udanin Monika PIECHOWICZ
21805 gm. Udanin Krzysztof URBAŃCZYK
21805 gm. Udanin Janusz STRZELECKI
21805 gm. Udanin Bolesław STACHURSKI
21805 gm. Udanin Krzysztof ZIARNIK
21805 gm. Udanin Sylwia MAZURKIEWICZ
21805 gm. Udanin Marek MYTYCH
21805 gm. Udanin Robert CUDEK
21805 gm. Udanin Daniel HURLAK
21805 gm. Udanin Artur MŁYNARCZYK
21805 gm. Udanin Krzysztof DZIURLA
21805 gm. Udanin Martyna PORĘBSKA
21805 gm. Udanin Wojciech PŁAZIUK
21805 gm. Udanin Tomasz BABIJCZUK
101610 gm. Ujazd Sławomir MATERA
101610 gm. Ujazd Maciej KOZAKOW
101610 gm. Ujazd Rafał WOLNIEWICZ
101610 gm. Ujazd Arkadiusz RONEK
101610 gm. Ujazd Katarzyna FIJAŁKOWSKA
101610 gm. Ujazd Piotr ZIMNY
101610 gm. Ujazd Grzegorz WILKOWSKI
101610 gm. Ujazd Wiesława STACHECKA
101610 gm. Ujazd Sylwester SKORZYCKI
101610 gm. Ujazd Agnieszka STOŚ
101610 gm. Ujazd Tomasz BIAŁKOWSKI
101610 gm. Ujazd Marek GRAD
101610 gm. Ujazd Agnieszka SITAREK
101610 gm. Ujazd Bogusław BUKOWSKI
101610 gm. Ujazd Roman BĄBOL
161106 gm. Ujazd Sebastian BEDNAREK
161106 gm. Ujazd Agata TRUSZ
161106 gm. Ujazd Tomasz CICHOŃ
161106 gm. Ujazd Dorota STANEK
161106 gm. Ujazd Grzegorz OLESZ
161106 gm. Ujazd Monika SZARF
161106 gm. Ujazd Paweł MICHALSKI
161106 gm. Ujazd Rajmund MUSKAŁA
161106 gm. Ujazd Teresa SOBOTA
161106 gm. Ujazd Kamil GŁOWANIA
161106 gm. Ujazd Małgorzata MICHALSKA
161106 gm. Ujazd Barbara MATUSZEK
161106 gm. Ujazd Andrzej GRABIEC
161106 gm. Ujazd Sandra WEWIORKA
161106 gm. Ujazd Józef DUK
241714 gm. Ujsoły Barbara KRECZMER
241714 gm. Ujsoły Andrzej BRYJA
241714 gm. Ujsoły Władysława SALACHNA
241714 gm. Ujsoły Iwona KIEŁBASA
241714 gm. Ujsoły Czesław KOBIELUS
241714 gm. Ujsoły Barbara RYBARSKA
241714 gm. Ujsoły Jacenty RYBARSKI
241714 gm. Ujsoły Kazimierz GRABOWSKI
241714 gm. Ujsoły Marzena CAPUTA
241714 gm. Ujsoły Adam JANOTA
241714 gm. Ujsoły Katarzyna SPOREK
241714 gm. Ujsoły Henryk HUTYRA
241714 gm. Ujsoły Zdzisław KRAWIEC
241714 gm. Ujsoły Dariusz SZCZOTKA
241714 gm. Ujsoły Maria KOTRYS
301907 gm. Ujście Grażyna RZECZYCKA
301907 gm. Ujście Andrzej ZACHARA
301907 gm. Ujście Henryk PARECKI
301907 gm. Ujście Jan SROKA
301907 gm. Ujście Agnieszka BUDZIŃSKA
301907 gm. Ujście Tomasz PONICKI
301907 gm. Ujście Piotr FLEJSZEROWICZ
301907 gm. Ujście Roman WROTECKI
301907 gm. Ujście Wojciech SKIBIŃSKI
301907 gm. Ujście Julian GRAŚ
301907 gm. Ujście Hubert POLARCZYK
301907 gm. Ujście Andrzej PIECHOCKI
301907 gm. Ujście Jan MAŚLAK
301907 gm. Ujście Roman ROŻEK
301907 gm. Ujście Cecylia WITCZAK
61507 gm. Ulan-Majorat Bogdan MALISZEWSKI
61507 gm. Ulan-Majorat Zbigniew ZBOROWSKI
61507 gm. Ulan-Majorat Henryk CABAJ
61507 gm. Ulan-Majorat Marek BIAŁUCHA
61507 gm. Ulan-Majorat Małgorzata SKWARA
61507 gm. Ulan-Majorat Wiesław ZIENKIEWICZ
61507 gm. Ulan-Majorat Grażyna IWASZKO
61507 gm. Ulan-Majorat Sławomir MAZUREK
61507 gm. Ulan-Majorat Adam MAZUREK
61507 gm. Ulan-Majorat Sławomir BARTOCHOWSKI
61507 gm. Ulan-Majorat Mariusz ZALEWSKI
61507 gm. Ulan-Majorat Elżbieta PASKUDZKA
61507 gm. Ulan-Majorat Kazimierz ZARZYCKI
61507 gm. Ulan-Majorat Krzysztof ZIENKIEWICZ
61507 gm. Ulan-Majorat Leszek LIPIŃSKI
181207 gm. Ulanów Grzegorz KUMIK
181207 gm. Ulanów Barbara WÓJCIK
181207 gm. Ulanów Kamil KOKOSZKA
181207 gm. Ulanów Damian ZŁOTEK
181207 gm. Ulanów Mariusz KUPIEC
181207 gm. Ulanów Alina OLSZÓWKA
181207 gm. Ulanów Józef DZIECHCIARZ
181207 gm. Ulanów Mariusz SOLAN
181207 gm. Ulanów Agnieszka KAMIŃSKA
181207 gm. Ulanów Piotr SURMA
181207 gm. Ulanów Andrzej BIEŃKO
181207 gm. Ulanów Witold ZAWROTNIAK
181207 gm. Ulanów Wacław PIĘDEL
181207 gm. Ulanów Jan BANDYGA
181207 gm. Ulanów Krzysztof GARBACZ
61813 gm. Ulhówek Henryk MALEC
61813 gm. Ulhówek Marta ZWOLAK
61813 gm. Ulhówek Daniel WOJNAR
61813 gm. Ulhówek Paweł DĄBROWSKI
61813 gm. Ulhówek Halina WĘZIŃSKA
61813 gm. Ulhówek Wiesław GÓRNICKI
61813 gm. Ulhówek Elżbieta KUŹNIARZ
61813 gm. Ulhówek Joanna BUCZKOWSKA
61813 gm. Ulhówek Łukasz LOREK
61813 gm. Ulhówek Jolanta DYMEK
61813 gm. Ulhówek Krzysztof BAŁKA
61813 gm. Ulhówek Stanisława ZIOBER
61813 gm. Ulhówek Leszek GÓRNIK
61813 gm. Ulhówek Magdalena ŁĄKOWSKA
61813 gm. Ulhówek Danuta LIS
61606 gm. Ułęż Weronika MACHUL
61606 gm. Ułęż Adrian KAPUSTA
61606 gm. Ułęż Lucyna STRĄK
61606 gm. Ułęż Jacek BECZEK
61606 gm. Ułęż Marlena BRODOWSKA
61606 gm. Ułęż Jagoda ZDROJEWSKA
61606 gm. Ułęż Elżbieta WOJTACHNIO
61606 gm. Ułęż Przemysław PARZYSZEK
61606 gm. Ułęż Magdalena BIELECKA
61606 gm. Ułęż Michał KULIK
61606 gm. Ułęż Paweł WOJTAŚ
61606 gm. Ułęż Piotr NACZAS
61606 gm. Ułęż Edyta KOPACZ
61606 gm. Ułęż Grzegorz STACHNIO
61606 gm. Ułęż Stanisław SZCZEPAŃSKI
101104 gm. Uniejów Krzysztof BIELAWSKI
101104 gm. Uniejów Marek CYBULSKI
101104 gm. Uniejów Grzegorz KUCHARZYK
101104 gm. Uniejów Roman DUDKOWSKI
101104 gm. Uniejów Wojciech GŁOWACKI
101104 gm. Uniejów Jolanta ILSKA
101104 gm. Uniejów Lucjan ŁUKASIK
101104 gm. Uniejów Łukasz NITA
101104 gm. Uniejów Daniel SZAFARZ
101104 gm. Uniejów Tomasz WÓJCIK
101104 gm. Uniejów Teresa ŁUCZAK
101104 gm. Uniejów Marianna GRUBSKA
101104 gm. Uniejów Beata POKORSKA
101104 gm. Uniejów Alicja WŁASNY
101104 gm. Uniejów Mirosław MADAJSKI
40407 gm. Unisław Dawid BEREJ
40407 gm. Unisław Tomasz DWORZECKI
40407 gm. Unisław Mateusz ŁAKOMSKI
40407 gm. Unisław Jarosław SZCZECIAK
40407 gm. Unisław Wojciech MATUSZEWSKI
40407 gm. Unisław Krzysztof LITKIEWICZ
40407 gm. Unisław Adam MULARZ
40407 gm. Unisław Szymon MUSIAŁ
40407 gm. Unisław Mikołaj JABŁOŃSKI
40407 gm. Unisław Tomasz GURGUL
40407 gm. Unisław Jarosław PAWLIKOWSKI
40407 gm. Unisław Marcin KALKOWSKI
40407 gm. Unisław Tomasz BARTNIK
40407 gm. Unisław Mateusz KOMUR
40407 gm. Unisław Gabriela MUCHA
61905 gm. Urszulin Anna SZYMAŃSKA
61905 gm. Urszulin Jan HODUN
61905 gm. Urszulin Iwona ŁOŚ
61905 gm. Urszulin Mariola SZYSZ
61905 gm. Urszulin Anna GIERLIŃSKA
61905 gm. Urszulin Piotr KAMELA
61905 gm. Urszulin Andrzej JUNG
61905 gm. Urszulin Wojciech GORAJSKI
61905 gm. Urszulin Mieczysław ŁAPIŃSKI
61905 gm. Urszulin Dariusz WARCHAŁ
61905 gm. Urszulin Waldemar CZAJKOWSKI
61905 gm. Urszulin Kamila GRZYWACZEWSKA
61905 gm. Urszulin Wiesław SZYNKORA
61905 gm. Urszulin Iwona TCHÓRZ
61905 gm. Urszulin Monika GNYP
60708 gm. Urzędów Henryk WILCZOPOLSKI
60708 gm. Urzędów Andrzej MILCZACH
60708 gm. Urzędów Tomasz MAZIK
60708 gm. Urzędów Beata PŁECHA
60708 gm. Urzędów Marek WOJTASZEK
60708 gm. Urzędów Karol GAJEWSKI
60708 gm. Urzędów Marcin GIL
60708 gm. Urzędów Grzegorz CHUDZICKI
60708 gm. Urzędów Andrzej ROLLA
60708 gm. Urzędów Monika JASTRZĘBSKA
60708 gm. Urzędów Kazimierz JAGIEŁŁO
60708 gm. Urzędów Zbigniew MARKIEWICZ
60708 gm. Urzędów Wiesław ZAJĄC
60708 gm. Urzędów Jerzy KAZULA
60708 gm. Urzędów Agnieszka WOŁOSZYN
221210 gm. Ustka Leszek KONARZEWSKI
221210 gm. Ustka Dorota SZMIT
221210 gm. Ustka Katarzyna WYŁUPEK
221210 gm. Ustka Wacław LASKOWSKI
221210 gm. Ustka Rafał BIAŁEK
221210 gm. Ustka Jan NIEŚCIORUK
221210 gm. Ustka Krzysztof POŹNIAK
221210 gm. Ustka Justyna PETRUS-ZARZYCKA
221210 gm. Ustka Danuta KALETA
221210 gm. Ustka Stefan GRUSZCZYŃSKI
221210 gm. Ustka Danuta CHARKO
221210 gm. Ustka Edyta SALWOWSKA
221210 gm. Ustka Jerzy MOCH
221210 gm. Ustka Marian KORBIEL
221210 gm. Ustka Sławomir FUDALA
320807 gm. Ustronie Morskie Jolanta SZYMCZAK
320807 gm. Ustronie Morskie Marek LECIAHO
320807 gm. Ustronie Morskie Tomasz RYMASZEWSKI
320807 gm. Ustronie Morskie Mirosław DZIEWIAŁTOWICZ
320807 gm. Ustronie Morskie Andrzej STASZAK
320807 gm. Ustronie Morskie Krzysztof GRZYWNOWICZ
320807 gm. Ustronie Morskie Olga GRAJEK-GÓRECKA
320807 gm. Ustronie Morskie Hanna CABAN
320807 gm. Ustronie Morskie Bernadeta BORKOWSKA
320807 gm. Ustronie Morskie Krzysztof PSYKAŁA
320807 gm. Ustronie Morskie Andrzej BASARAB
320807 gm. Ustronie Morskie Roman MARCINIAK
320807 gm. Ustronie Morskie Ewelina GABRYSZEWSKA
320807 gm. Ustronie Morskie Denis TOMALA
320807 gm. Ustronie Morskie Barbara PŁOMIŃSKA
180108 gm. Ustrzyki Dolne Piotr MAZUR
180108 gm. Ustrzyki Dolne Renata WOLAŃSKA
180108 gm. Ustrzyki Dolne Magdalena KULKA
180108 gm. Ustrzyki Dolne Leokadia BIS
180108 gm. Ustrzyki Dolne Ryszard LAWRENC
180108 gm. Ustrzyki Dolne Marek DZIWISZ
180108 gm. Ustrzyki Dolne Henryk TYMEJCZYK
180108 gm. Ustrzyki Dolne Bogdan KWAŚNIK
180108 gm. Ustrzyki Dolne Julian CZARNECKI
180108 gm. Ustrzyki Dolne Jan KNIAZIOWSKI
180108 gm. Ustrzyki Dolne Anna BUCZEK
180108 gm. Ustrzyki Dolne Bożena BAŁKOTA
180108 gm. Ustrzyki Dolne Czesław URBAN
180108 gm. Ustrzyki Dolne Artur BOBRECKI
180108 gm. Ustrzyki Dolne Arkadiusz LUPA
120510 gm. Uście Gorlickie Jolanta DOBEK
120510 gm. Uście Gorlickie Lucyna PISZCZEK-SULA
120510 gm. Uście Gorlickie Andrzej BARNA
120510 gm. Uście Gorlickie Paweł GÓRSKI
120510 gm. Uście Gorlickie Mikołaj HALCZAK
120510 gm. Uście Gorlickie Edmund WOŹNIAK
120510 gm. Uście Gorlickie Aleksandra BANIA
120510 gm. Uście Gorlickie Krzysztof GAŁAS
120510 gm. Uście Gorlickie Stanisław POLAKIEWICZ
120510 gm. Uście Gorlickie Bogdan FERENC
120510 gm. Uście Gorlickie Elwira MYŚLIWY
120510 gm. Uście Gorlickie Anna KLOCEK
120510 gm. Uście Gorlickie Krystyna SIWEK
120510 gm. Uście Gorlickie Mirosław PEŁECHACZ
120510 gm. Uście Gorlickie Marcin WSZOŁEK
60813 gm. Uścimów Patrycja BARTKOWICZ
60813 gm. Uścimów Agnieszka LESZCZYŃSKA
60813 gm. Uścimów Sylwia WRÓBLEWSKA
60813 gm. Uścimów Krzysztof DUKLEWSKI
60813 gm. Uścimów Piotr ZBIERSKI
60813 gm. Uścimów Ewa GOJDA
60813 gm. Uścimów Marzena GRYSZA
60813 gm. Uścimów Jan KRASOWSKI
60813 gm. Uścimów Aneta KLEPKA
60813 gm. Uścimów Barbara STAROWNIK
60813 gm. Uścimów Zenon SOBICH
60813 gm. Uścimów Henryk MARECZKO
60813 gm. Uścimów Agata HUSZALUK
60813 gm. Uścimów Beata OLESIUK
60813 gm. Uścimów Andrzej TRUBALSKI
121809 gm. Wadowice Bartosz KALIŃSKI
121809 gm. Wadowice Piotr HAJNOSZ
121809 gm. Wadowice Stanisław JASIŃSKI
121809 gm. Wadowice Mateusz KLINOWSKI
121809 gm. Wadowice Paweł KRASA
121809 gm. Wadowice Tomasz KORZENIOWSKI
121809 gm. Wadowice Ludwika TKACZ
121809 gm. Wadowice Maria ZADORA
121809 gm. Wadowice Maciej MĄKA
121809 gm. Wadowice Lena CZECHOWICZ
121809 gm. Wadowice Józef CHOLEWKA
121809 gm. Wadowice Andrzej HAŁAT
121809 gm. Wadowice Andrzej STRZEŻOŃ
121809 gm. Wadowice Mariusz JAKUBAS
121809 gm. Wadowice Tomasz BĄK
121809 gm. Wadowice Maria POTOCZNA
121809 gm. Wadowice Ireneusz CHRAPLA
121809 gm. Wadowice Franciszek LEMPART
121809 gm. Wadowice Elżbieta GAŁUSZKA
121809 gm. Wadowice Dorota BALAK
121809 gm. Wadowice Robert MALIK
181110 gm. Wadowice Górne Andrzej PAWLICKI
181110 gm. Wadowice Górne Dawid WĘGRZYN
181110 gm. Wadowice Górne Krzysztof MACIEJAK
181110 gm. Wadowice Górne Mirosław OGARA
181110 gm. Wadowice Górne Ewa ŁACHUT
181110 gm. Wadowice Górne Magdalena BEDNARZ
181110 gm. Wadowice Górne Tomasz DZIEWIT
181110 gm. Wadowice Górne Andrzej CZEPIEL
181110 gm. Wadowice Górne Zdzisław SYPEK
181110 gm. Wadowice Górne Joanna SKOCZYLAS
181110 gm. Wadowice Górne Józef LAZUR
181110 gm. Wadowice Górne Krzysztof HARACZ
181110 gm. Wadowice Górne Michał STEPCZYK
181110 gm. Wadowice Górne Witold PIETRAS
181110 gm. Wadowice Górne Władysław CZECH
40108 gm. Waganiec Arkadiusz NAJDER
40108 gm. Waganiec Stanisław ZIMECKI
40108 gm. Waganiec Wojciech GRZANKA
40108 gm. Waganiec Jan BRÓŻEK
40108 gm. Waganiec Patrycja SMYKOWSKA
40108 gm. Waganiec Arkadiusz KUJAWA
40108 gm. Waganiec Wojciech SOBCZAK
40108 gm. Waganiec Radosław KŁONOWSKI
40108 gm. Waganiec Jan KŁOS
40108 gm. Waganiec Jadwiga MICHALSKA
40108 gm. Waganiec Mieczysław KOŁOWROCKI
40108 gm. Waganiec Wojciech MARUT
40108 gm. Waganiec Tomasz WYSOCKI
40108 gm. Waganiec Iwona GÓRALSKA
40108 gm. Waganiec Wacław STEFAŃSKI
160504 gm. Walce Bernadeta LATUS-SUCHIŃSKA
160504 gm. Walce Tomasz BANAŚ
160504 gm. Walce Iwona HRUZIK
160504 gm. Walce Gerlinda ŚLUSARCZYK
160504 gm. Walce Paweł KRÓL
160504 gm. Walce Józef REINHARD
160504 gm. Walce Dawid DUDEK
160504 gm. Walce Robert JURCZYK
160504 gm. Walce Waldemar STOKŁOSA
160504 gm. Walce Marek KOŁODZIEJCZYK
160504 gm. Walce Gabriela KUBIS
160504 gm. Walce Jarosław BRZEZINKA
160504 gm. Walce Józef NOSSOL
160504 gm. Walce Mateusz BURCZYK
160504 gm. Walce Renata POLOK
22108 gm. Walim Danuta SZCZĘŚNIAK
22108 gm. Walim Dariusz POŁEĆ
22108 gm. Walim Barbara WIŚNIEWSKA
22108 gm. Walim Maria RADLIŃSKA
22108 gm. Walim Szymon ŁUKASZEWSKI
22108 gm. Walim Ryszard MAZUR
22108 gm. Walim Zuzanna BODURKA
22108 gm. Walim Paweł MAZUR
22108 gm. Walim Angelika JAŚKIEWICZ
22108 gm. Walim Tomasz SOBCZYK
22108 gm. Walim Szczepan CHMIELEWSKI
22108 gm. Walim Monika PAKUŁA
22108 gm. Walim Mieczysław OSIECKI
22108 gm. Walim Henryk WACH
22108 gm. Walim Andrzej POL
321705 gm. Wałcz Kornel KUROWSKI
321705 gm. Wałcz Karol JANIK
321705 gm. Wałcz Justyna TRZASKA
321705 gm. Wałcz Janusz MARCHEWKA
321705 gm. Wałcz Andrzej KUBIAK
321705 gm. Wałcz Ryszard KWAŚNICA
321705 gm. Wałcz Marek KAPECKI
321705 gm. Wałcz Jacek LEŚNIAK
321705 gm. Wałcz Beata WOJTUNIK
321705 gm. Wałcz Iwona GOSŁAWSKA
321705 gm. Wałcz Jan URAN
321705 gm. Wałcz Robert GĄSIOROWSKI
321705 gm. Wałcz Robert DŁUŻAK
321705 gm. Wałcz Dariusz KUJSZCZYK
321705 gm. Wałcz Zbigniew HEJAK
302806 gm. Wapno Maciej KĘDZIERSKI
302806 gm. Wapno Anna WAGNER
302806 gm. Wapno Marita BIAŁOŻYT
302806 gm. Wapno Andrzej SZYMANIK
302806 gm. Wapno Wojciech ROCHOWIAK
302806 gm. Wapno Magdalena SKIBIŃSKA
302806 gm. Wapno Jarosław KOLIŃSKI
302806 gm. Wapno Mikołaj SZUMANN
302806 gm. Wapno Leszek BACZYŃSKI
302806 gm. Wapno Tomasz HEMMERLING
302806 gm. Wapno Sławomir WLIZŁO
302806 gm. Wapno Mariusz ŁASUT
302806 gm. Wapno Radosław PIECHOWIAK
302806 gm. Wapno Edyta GASZYŃSKA-CISZEWSKA
302806 gm. Wapno Monika STACHOWIAK
140611 gm. Warka Iwona SEKUŁA
140611 gm. Warka Jacek GAWROŃSKI
140611 gm. Warka Aldona RZEŹNIK
140611 gm. Warka Zbigniew GILARSKI
140611 gm. Warka Paweł MACIEJEWSKI
140611 gm. Warka Zofia PAWELEC
140611 gm. Warka Jerzy KOŁODZIEJSKI
140611 gm. Warka Daniel BUGAŁA
140611 gm. Warka Urszula ORLIK
140611 gm. Warka Leszek ŻELECHOWSKI
140611 gm. Warka Arkadiusz MARSZAŁEK
140611 gm. Warka Mirosława WRONIEWICZ
140611 gm. Warka Adam NOWAK
140611 gm. Warka Stanisław ANYSZKIEWICZ
140611 gm. Warka Tadeusz SOBIERAJ
41411 gm. Warlubie Józef LEWANDOWSKI
41411 gm. Warlubie Beata KRAUSE
41411 gm. Warlubie Witold ŻUCHOWSKI
41411 gm. Warlubie Dariusz CHODKOWSKI
41411 gm. Warlubie Ryszard KRUSIŃSKI
41411 gm. Warlubie Ewa STANIAK
41411 gm. Warlubie Joanna BOCK
41411 gm. Warlubie Dominik AGACKI
41411 gm. Warlubie Mirosława DANIELEWICZ
41411 gm. Warlubie Jacek DRZEWIECKI
41411 gm. Warlubie Lidia GUGAŁA
41411 gm. Warlubie Maria JANKOWSKA
41411 gm. Warlubie Maria MAZUR
41411 gm. Warlubie Wanda WOLAN
41411 gm. Warlubie Tomasz MICHALAK
321206 gm. Warnice Ryszard STASZEWSKI
321206 gm. Warnice Michał KUSY
321206 gm. Warnice Maciej BANICKI
321206 gm. Warnice Iwona PAKUŁA
321206 gm. Warnice Marek BRODOWSKI
321206 gm. Warnice Paulina STĘPIEŃ
321206 gm. Warnice Natalia SIATKOWSKA
321206 gm. Warnice Katarzyna JANCZARSKA
321206 gm. Warnice Edward OWCZAREK
321206 gm. Warnice Marzena RUCHLICKA
321206 gm. Warnice Piotr PIWONI
321206 gm. Warnice Paweł PIWONI
321206 gm. Warnice Urszula SROKA
321206 gm. Warnice Zenon BARYŁA
321206 gm. Warnice Małgorzata BRZĄKAŁA
101409 gm. Warta Ewa PINIARSKA
101409 gm. Warta Krystian KROGULECKI
101409 gm. Warta Krzysztof KLIMASZEWSKI
101409 gm. Warta Andrzej GRZEŚKOWIAK
101409 gm. Warta Paweł STĘPIEŃ
101409 gm. Warta Krystyna GÓRA
101409 gm. Warta Michał JEZIORNY
101409 gm. Warta Władysław BŁASZCZYK
101409 gm. Warta Józef MUSILAK
101409 gm. Warta Krzysztof GRABOWSKI
101409 gm. Warta Grzegorz KOPACKI
101409 gm. Warta Katarzyna KARASIŃSKA
101409 gm. Warta Sławomir JABŁOŃSKI
101409 gm. Warta Marek CIOŁEK
101409 gm. Warta Jan OGÓREK
20106 gm. Warta Bolesławiecka Krzysztof BOLUK
20106 gm. Warta Bolesławiecka Lesław SZYMKIEWICZ
20106 gm. Warta Bolesławiecka Danuta KOWALEWSKA
20106 gm. Warta Bolesławiecka Franciszek OSIP
20106 gm. Warta Bolesławiecka Marcin KOWAL
20106 gm. Warta Bolesławiecka Kinga PACYNA
20106 gm. Warta Bolesławiecka Roman DZIEDZICZAK
20106 gm. Warta Bolesławiecka Michał WARCHOŁ
20106 gm. Warta Bolesławiecka Józefa ŚWITANIAK
20106 gm. Warta Bolesławiecka Ewa KULIG
20106 gm. Warta Bolesławiecka Mieczysław SZNICER
20106 gm. Warta Bolesławiecka Zenon LISIEWICZ
20106 gm. Warta Bolesławiecka Natalia FEKETE
20106 gm. Warta Bolesławiecka Robert KUBUSIAK
20106 gm. Warta Bolesławiecka Adam MAKSYMCZYK
101105 gm. Wartkowice Piotr PIETRZAK
101105 gm. Wartkowice Grzegorz IZYDORCZYK
101105 gm. Wartkowice Gabriel OWCZAREK
101105 gm. Wartkowice Zenon MAJTCZAK
101105 gm. Wartkowice Marian ŁUKASIK
101105 gm. Wartkowice Beata BRYGIER
101105 gm. Wartkowice Michał KĘDZIA
101105 gm. Wartkowice Andrzej REDLICKI
101105 gm. Wartkowice Grzegorz CHWIAŁKOWSKI
101105 gm. Wartkowice Bogdan ŁUCZAK
101105 gm. Wartkowice Zbigniew PAJOR
101105 gm. Wartkowice Dominik OLCZYK
101105 gm. Wartkowice Krzysztof ANDRZEJCZAK
101105 gm. Wartkowice Grzegorz HAJDAS
101105 gm. Wartkowice Piotr LICHAŃSKI
200213 gm. Wasilków Łukasz BOJANOWSKI
200213 gm. Wasilków Piotr PÓŁTORAK
200213 gm. Wasilków Michał KRÓL
200213 gm. Wasilków Anna PSZCZÓŁKA
200213 gm. Wasilków Marek IGNATOWSKI
200213 gm. Wasilków Marek KOJŁO
200213 gm. Wasilków Andrzej AUGUSTYNOWICZ
200213 gm. Wasilków Monika TARGOŃSKA-DAKOWICZ
200213 gm. Wasilków Jarosław ZALEJSKI
200213 gm. Wasilków Janusz KOZŁOWSKI
200213 gm. Wasilków Magdalena JAKUĆ
200213 gm. Wasilków Adrian ŁUCKIEWICZ
200213 gm. Wasilków Tomasz SAWICKI
200213 gm. Wasilków Karol KRAKOWIECKI
200213 gm. Wasilków Robert LEWKOWICZ
260706 gm. Waśniów Małgorzata WZOREK
260706 gm. Waśniów Krzysztof CHOJNACKI
260706 gm. Waśniów Krzysztof SUROWIEC
260706 gm. Waśniów Mirosław CHAMERA
260706 gm. Waśniów Janusz BUGAJSKI
260706 gm. Waśniów Małgorzata ŚLUSARZ
260706 gm. Waśniów Andrzej OSTATEK
260706 gm. Waśniów Mariusz SALA
260706 gm. Waśniów Marek KACZMARSKI
260706 gm. Waśniów Dariusz NOWAK
260706 gm. Waśniów Łukasz PAWŁOWSKI
260706 gm. Waśniów Danuta SERWICKA
260706 gm. Waśniów Tadeusz BUCZKOWSKI
260706 gm. Waśniów Janusz JOP
260706 gm. Waśniów Piotr KWAŚNIAK
261105 gm. Wąchock Robert JANUS
261105 gm. Wąchock Jolanta KWIATKOWSKA
261105 gm. Wąchock Ewa MACIĄG
261105 gm. Wąchock Wojciech RYMARSKI
261105 gm. Wąchock Kazimierz WINIARCZYK
261105 gm. Wąchock Michał KOWALSKI
261105 gm. Wąchock Adrian MALINOWSKI
261105 gm. Wąchock Zofia MIERNIK
261105 gm. Wąchock Sylwester RUDZKI
261105 gm. Wąchock Piotr DUDEK
261105 gm. Wąchock Dariusz DUDEK
261105 gm. Wąchock Norbert DUDEK
261105 gm. Wąchock Mirosław JAŹWIEC
261105 gm. Wąchock Grzegorz RETKOWSKI
261105 gm. Wąchock Andrzej CIOROCH
20506 gm. Wądroże Wielkie Alicja BARTUSIAK
20506 gm. Wądroże Wielkie Magdalena DYNOWSKA
20506 gm. Wądroże Wielkie Krzysztof SZWEDO
20506 gm. Wądroże Wielkie Michał GARBERA
20506 gm. Wądroże Wielkie Anna IGNASIAK
20506 gm. Wądroże Wielkie Marcin OLEJNIK
20506 gm. Wądroże Wielkie Magdalena STACHURSKA
20506 gm. Wądroże Wielkie Tomasz STRUZIK
20506 gm. Wądroże Wielkie Andrzej HAWRAN
20506 gm. Wądroże Wielkie Przemysław PUSTELNIK
20506 gm. Wądroże Wielkie Danuta DANILEWICZ
20506 gm. Wądroże Wielkie Mirosław WALASZCZYK
20506 gm. Wądroże Wielkie Wiesław PODGAJNY
20506 gm. Wądroże Wielkie Karol SZCZUKIEWICZ
20506 gm. Wądroże Wielkie Arkadiusz STERC
302807 gm. Wągrowiec Ryszard ANDRZEJEWSKI
302807 gm. Wągrowiec Jerzy ŁUKASZCZYK
302807 gm. Wągrowiec Krzysztof ŚMIGIELSKI
302807 gm. Wągrowiec Grzegorz STURMA
302807 gm. Wągrowiec Anna MAJER
302807 gm. Wągrowiec Tomasz RADECKI
302807 gm. Wągrowiec Irena KLAWIŃSKA
302807 gm. Wągrowiec Kazimierz TOMCZAK
302807 gm. Wągrowiec Ryszard STĘPNIAK
302807 gm. Wągrowiec Janina KOLIŃSKA
302807 gm. Wągrowiec Anna HAREMZA
302807 gm. Wągrowiec Janusz PATELSKI
302807 gm. Wągrowiec Eugeniusz PIEC
302807 gm. Wągrowiec Piotr ZAWADZKI
302807 gm. Wągrowiec Grażyna ZJAWIŃSKA
41206 gm. Wąpielsk Mariusz ALBRECHT
41206 gm. Wąpielsk Grzegorz DĄBKOWSKI
41206 gm. Wąpielsk Marcin SUWISZ
41206 gm. Wąpielsk Justyna RACZKOWSKA
41206 gm. Wąpielsk Agnieszka JARZĄBEK
41206 gm. Wąpielsk Mirosław ŁUGOWSKI
41206 gm. Wąpielsk Tomasz CZAJKOWSKI
41206 gm. Wąpielsk Ryszard WIWATOWSKI
41206 gm. Wąpielsk Stanisław WIĘCŁAWSKI
41206 gm. Wąpielsk Janusz WOJDA
41206 gm. Wąpielsk Małgorzata BARWIŃSKA
41206 gm. Wąpielsk Andrzej BYTNER
41206 gm. Wąpielsk Wojciech RUTKOWSKI
41206 gm. Wąpielsk Artur GORCZYCKI
41206 gm. Wąpielsk Euzebiusz ŁAPKIEWICZ
141610 gm. Wąsewo Krzysztof GAŁĄZKA
141610 gm. Wąsewo Małgorzata KALAPETA
141610 gm. Wąsewo Adam KOWALCZYK
141610 gm. Wąsewo Hubert GOCŁOWSKI
141610 gm. Wąsewo Piotr PISKOWSKI
141610 gm. Wąsewo Tadeusz BĄK
141610 gm. Wąsewo Andrzej WÓJCIK
141610 gm. Wąsewo Piotr KONOPKA
141610 gm. Wąsewo Tadeusz ŁONIEWSKI
141610 gm. Wąsewo Ewa ZAREMBA
141610 gm. Wąsewo Anna KOWALCZYK
141610 gm. Wąsewo Alina ŁONIEWSKA
141610 gm. Wąsewo Tomasz RADOMSKI
141610 gm. Wąsewo Barbara RYBAK-KAZIMIERCZYK
141610 gm. Wąsewo Grzegorz JAWORSKI
20404 gm. Wąsosz Ewa GOLBA
20404 gm. Wąsosz Jacek CHOROSTKOWSKI
20404 gm. Wąsosz Zbigniew LASAK
20404 gm. Wąsosz Władysław BIERNACKI
20404 gm. Wąsosz Renata CZAJA
20404 gm. Wąsosz Andrzej RAPIOR
20404 gm. Wąsosz Dariusz PTAK
20404 gm. Wąsosz Tomasz SKIBNIEWSKI
20404 gm. Wąsosz Ewa DĄBEK
20404 gm. Wąsosz Robert SZYJKA
20404 gm. Wąsosz Zbigniew ZAPÓR
20404 gm. Wąsosz Tomasz JABŁOŃSKI
20404 gm. Wąsosz Wiesław STOLICKI
20404 gm. Wąsosz Krzysztof KRÓLIKOWSKI
20404 gm. Wąsosz Jolanta MAŚLEJAK
200406 gm. Wąsosz Stanisław KOZŁOWSKI
200406 gm. Wąsosz Robert BARAN
200406 gm. Wąsosz Bogusław TARNACKI
200406 gm. Wąsosz Stefan CZYŻEWSKI
200406 gm. Wąsosz Paweł MODZELEWSKI
200406 gm. Wąsosz Dariusz ZIELIŃSKI
200406 gm. Wąsosz Robert FRĄCKIEWICZ
200406 gm. Wąsosz Arkadiusz NIECIKOWSKI
200406 gm. Wąsosz Antoni KONOPKA
200406 gm. Wąsosz Marek KIEŁCZEWSKI
200406 gm. Wąsosz Józef ZALEWSKI
200406 gm. Wąsosz Leszek NIESZAŁA
200406 gm. Wąsosz Danuta GARDOCKA
200406 gm. Wąsosz Leszek KRUSZYŃSKI
200406 gm. Wąsosz Sławomir CHROSTOWSKI
61410 gm. Wąwolnica Dorota KOLIBSKA
61410 gm. Wąwolnica Ewa WIERZBICKA
61410 gm. Wąwolnica Bartłomiej RUKASZ
61410 gm. Wąwolnica Ewa ŻYBURA
61410 gm. Wąwolnica Aleksandra BUKAŁA
61410 gm. Wąwolnica Maciej GRUSIEWICZ
61410 gm. Wąwolnica Jadwiga KOŁODYŃSKA
61410 gm. Wąwolnica Rafał WOŚ
61410 gm. Wąwolnica Tadeusz SZYSZKA
61410 gm. Wąwolnica Katarzyna SKOCZEK
61410 gm. Wąwolnica Elżbieta TOMASZEWSKA
61410 gm. Wąwolnica Adam BIENIEK
61410 gm. Wąwolnica Dariusz GUZEK
61410 gm. Wąwolnica Marcin TUREK
61410 gm. Wąwolnica Paulina MARCZAK
221510 gm. Wejherowo Przemysław BUJAK
221510 gm. Wejherowo Hubert TOMA
221510 gm. Wejherowo Maciej SZCZYGIEŁ
221510 gm. Wejherowo Wojciech KUZIEL
221510 gm. Wejherowo Edmund BIANGA
221510 gm. Wejherowo Marek KLAS
221510 gm. Wejherowo Beata NOWICKA
221510 gm. Wejherowo Tadeusz DANILCZYK
221510 gm. Wejherowo Marek MIOTK
221510 gm. Wejherowo Przemysław KIEDROWSKI
221510 gm. Wejherowo Krzysztof SEROCZYŃSKI
221510 gm. Wejherowo Zenon PIEPER
221510 gm. Wejherowo Janusz GAFKA
221510 gm. Wejherowo Roman STANISŁAWCZYK
221510 gm. Wejherowo Marek ALBECKI
221510 gm. Wejherowo Elżbieta DETTLAFF
221510 gm. Wejherowo Artur WENSIERSKI
221510 gm. Wejherowo Natalia DAMPC
221510 gm. Wejherowo Kazimierz KENDZIORA
221510 gm. Wejherowo Grażyna BARAN
221510 gm. Wejherowo Stanisław BIESZK
60408 gm. Werbkowice Krzysztof ABRAMIUK
60408 gm. Werbkowice Marek PIETRUK
60408 gm. Werbkowice Grzegorz MALISZEWSKI
60408 gm. Werbkowice Maciej BUCZYŃSKI
60408 gm. Werbkowice Tadeusz DĄBROWSKI
60408 gm. Werbkowice Robert KIDYBA
60408 gm. Werbkowice Sławomir KICZYŃSKI
60408 gm. Werbkowice Edyta MUSUR
60408 gm. Werbkowice Jarosław LEKAN
60408 gm. Werbkowice Mariusz KIDYBA
60408 gm. Werbkowice Jolanta KRAL
60408 gm. Werbkowice Aleksander ŁOŚ
60408 gm. Werbkowice Wiesław ZIELENIUCHA
60408 gm. Werbkowice Justyna PILUŚ
60408 gm. Werbkowice Edyta BIEŃKOWSKA-SOŁODUCHA
241715 gm. Węgierska Górka Jan JURASZ
241715 gm. Węgierska Górka Jan FUŁAT
241715 gm. Węgierska Górka Marian PIETRASINA
241715 gm. Węgierska Górka Marcin ZIĘTEK
241715 gm. Węgierska Górka Urszula FIGURA
241715 gm. Węgierska Górka Iwona KOPEĆ
241715 gm. Węgierska Górka Michał JURASZEK
241715 gm. Węgierska Górka Michał GAWLIŃSKI
241715 gm. Węgierska Górka Karol GLISZCZYŃSKI
241715 gm. Węgierska Górka Szymon IWANOW
241715 gm. Węgierska Górka Józef ŻYREK
241715 gm. Węgierska Górka Leon FIGURA
241715 gm. Węgierska Górka Jakub HOWANIEC
241715 gm. Węgierska Górka Magdalena ZEMCZAK
241715 gm. Węgierska Górka Wojciech SOBEL
22506 gm. Węgliniec Wanda BATOG
22506 gm. Węgliniec Wiesław PIECHOTA
22506 gm. Węgliniec Łukasz PAŃKÓW
22506 gm. Węgliniec Andrzej FINK
22506 gm. Węgliniec Marek WAWRZYNEK
22506 gm. Węgliniec Dawid SZYMCZAK
22506 gm. Węgliniec Łukasz KOCOT
22506 gm. Węgliniec Bogumiła GLONEK
22506 gm. Węgliniec Grzegorz TYRAKOWSKI
22506 gm. Węgliniec Jerzy PEROŃSKI
22506 gm. Węgliniec Stanisław PAPIEŻ
22506 gm. Węgliniec Maria FEDYCZKOWSKA
22506 gm. Węgliniec Waldemar BŁAUCIAK
22506 gm. Węgliniec Elżbieta GRABOWSKA
22506 gm. Węgliniec Mirosław PIĄTKA
281903 gm. Węgorzewo Mateusz RODZIEWICZ
281903 gm. Węgorzewo Tomasz WIERZCHOWSKI
281903 gm. Węgorzewo Justyna MURAWSKA
281903 gm. Węgorzewo Aleksandra KIEŁCZEWSKA
281903 gm. Węgorzewo Marek LIPSKI
281903 gm. Węgorzewo Andrzej ŻEBROWSKI
281903 gm. Węgorzewo Jolanta ŚWIRKOWICZ
281903 gm. Węgorzewo Władysław ŻERUCHA
281903 gm. Węgorzewo Zbigniew KOZŁOWSKI
281903 gm. Węgorzewo Anna BOLIK-KUN
281903 gm. Węgorzewo Edward OŻGA
281903 gm. Węgorzewo Lucyna ROJEK
281903 gm. Węgorzewo Anna PALMOWSKA
281903 gm. Węgorzewo Dymitr PIETRASZ
281903 gm. Węgorzewo Małgorzata HAMADYK
321805 gm. Węgorzyno Grażyna KATA
321805 gm. Węgorzyno Dominik RAJ
321805 gm. Węgorzyno Joanna STASIAK
321805 gm. Węgorzyno Anna ŁUKSZA
321805 gm. Węgorzyno Katarzyna LEWANDOWSKA
321805 gm. Węgorzyno Stanisław OCIEPA
321805 gm. Węgorzyno Halina JAGIEŁKA
321805 gm. Węgorzyno Elżbieta USTYJAŃCZUK
321805 gm. Węgorzyno Zbigniew BIAŁEK
321805 gm. Węgorzyno Maria SŁAWSKA
321805 gm. Węgorzyno Monika DOBRZANIECKA
321805 gm. Węgorzyno Bogusław SZYŁOWICZ
321805 gm. Węgorzyno Krzysztof REGÓLSKI
321805 gm. Węgorzyno Teresa KUŹMIŃSKA
321805 gm. Węgorzyno Jan MAZURO
141708 gm. Wiązowna Jacek KARDAS
141708 gm. Wiązowna Andrzej CHOLEWA
141708 gm. Wiązowna Marzena DACH
141708 gm. Wiązowna Robert DĄBROWSKI
141708 gm. Wiązowna Leszek SOBOTA
141708 gm. Wiązowna Renata FALIŃSKA
141708 gm. Wiązowna Mariola KUBLIK
141708 gm. Wiązowna Bogumiła MAJEWSKA
141708 gm. Wiązowna Magdalena KOCZOROWSKA - SZLASSA
141708 gm. Wiązowna Rafał NEJMAN
141708 gm. Wiązowna Anna LECH
141708 gm. Wiązowna Stanisław BOGUCKI
141708 gm. Wiązowna Agnieszka MIKULSKA
141708 gm. Wiązowna Wioleta DECZEWSKA
141708 gm. Wiązowna Paweł ZAWADKA
180411 gm. Wiązownica Ernest KASIA
180411 gm. Wiązownica Grzegorz STASIEŃKO
180411 gm. Wiązownica Józef ZAGROBELNY
180411 gm. Wiązownica Jan KIPCZAK
180411 gm. Wiązownica Grażyna GAMRACY
180411 gm. Wiązownica Piotr WINIARZ
180411 gm. Wiązownica Bogusław SOCHA
180411 gm. Wiązownica Paweł WIŚNIEWSKI
180411 gm. Wiązownica Krzysztof SOCAŁA
180411 gm. Wiązownica Michał SKRZYPEK
180411 gm. Wiązownica Stanisław RYZNER
180411 gm. Wiązownica Wiesław PRUCNAL
180411 gm. Wiązownica Grażyna KIPER
180411 gm. Wiązownica Stanisław KRUPA
180411 gm. Wiązownica Piotr KOTYLA
21705 gm. Wiązów Sylwia WIADEREK
21705 gm. Wiązów Agnieszka ZAWŁOCKA
21705 gm. Wiązów Jolanta KARPIŃSKA
21705 gm. Wiązów Maciej GRZĘDA
21705 gm. Wiązów Dagmara NASULICZ
21705 gm. Wiązów Ewa SCHÜTTERLY
21705 gm. Wiązów Bogusława CYMBALUK
21705 gm. Wiązów Daniela OLEKSIEWICZ
21705 gm. Wiązów Elżbieta MOSSOŃ
21705 gm. Wiązów Grzegorz ARCIŃSKI
21705 gm. Wiązów Eugeniusz KOWALEWSKI
21705 gm. Wiązów Bożena SAWCZYŃSKA
21705 gm. Wiązów Anna MARUT
21705 gm. Wiązów Bogdan GOŁUZD
21705 gm. Wiązów Mariusz GODEK
220805 gm. Wicko Dawid BUDZEŃ
220805 gm. Wicko Adam CZUBA
220805 gm. Wicko Marian MATUSIK
220805 gm. Wicko Renata WIERTEL-KOWAL
220805 gm. Wicko Henryk HEBEL
220805 gm. Wicko Piotr JASKÓLSKI
220805 gm. Wicko Dariusz BADZIOCH
220805 gm. Wicko Jacek STANUCH
220805 gm. Wicko Łukasz KALISZUK
220805 gm. Wicko Dorota TOMKOWICZ
220805 gm. Wicko Henryk PIEPER
220805 gm. Wicko Sylwia KRUSZEWSKA
220805 gm. Wicko Jakub MACIUSZONEK
220805 gm. Wicko Wiesław MAZANOWSKI
220805 gm. Wicko Kazimierz BERNAD
100304 gm. Widawa Sylwester MORAWSKI
100304 gm. Widawa Marek KAPICZYŃSKI
100304 gm. Widawa Czesław MIKŁA
100304 gm. Widawa Ewa KACZMAREK
100304 gm. Widawa Piotr ŚNIEG
100304 gm. Widawa Jan KRATA
100304 gm. Widawa Wanda NOWAK
100304 gm. Widawa Wiesław BŁASZCZYK
100304 gm. Widawa Sławomir STĘPNIK
100304 gm. Widawa Rafał BROŻYNA
100304 gm. Widawa Stanisław POKORSKI
100304 gm. Widawa Andrzej JASIAK
100304 gm. Widawa Eugeniusz POKORSKI
100304 gm. Widawa Marek OLEJNICZAK
100304 gm. Widawa Tadeusz PACHOLIK
320609 gm. Widuchowa Kamila GRZYBOWSKA
320609 gm. Widuchowa Dariusz FILIPIAK
320609 gm. Widuchowa Janusz KULKA
320609 gm. Widuchowa Małgorzata ŁĘCZEWSKA
320609 gm. Widuchowa Jadwiga HASIUK
320609 gm. Widuchowa Agnieszka SMĘTEK
320609 gm. Widuchowa Grzegorz GUNIA
320609 gm. Widuchowa Agnieszka SZEFLER
320609 gm. Widuchowa Małgorzata PARADISZ
320609 gm. Widuchowa Zbigniew PAŁKA
320609 gm. Widuchowa Bogusława SIEBERT
320609 gm. Widuchowa Maria MARKOWICZ
320609 gm. Widuchowa Anna ZAWADZKA
320609 gm. Widuchowa Łukasz MAŃKOWSKI
320609 gm. Widuchowa Jan RĘBACZ
141309 gm. Wieczfnia Kościelna Krzysztof WINNOWSKI
141309 gm. Wieczfnia Kościelna Paweł DŁUGOKĘCKI
141309 gm. Wieczfnia Kościelna Tadeusz BĄK
141309 gm. Wieczfnia Kościelna Tomasz TUROWSKI
141309 gm. Wieczfnia Kościelna Marek KOŁAKOWSKI
141309 gm. Wieczfnia Kościelna Aneta GŁOWACKA
141309 gm. Wieczfnia Kościelna Elżbieta SIECZKA
141309 gm. Wieczfnia Kościelna Krystyna POKUS
141309 gm. Wieczfnia Kościelna Mirosława GOLON
141309 gm. Wieczfnia Kościelna Agnieszka SZEMPLIŃSKA
141309 gm. Wieczfnia Kościelna Andrzej GĘBALA
141309 gm. Wieczfnia Kościelna Krzysztof CHMIELEWSKI
141309 gm. Wieczfnia Kościelna Mirosław SKOLIMOWSKI
141309 gm. Wieczfnia Kościelna Agnieszka GŁOWACKA
141309 gm. Wieczfnia Kościelna Marcin KRYSTEK
281708 gm. Wielbark Barbara BRUŹDZIAK
281708 gm. Wielbark Robert KWIATKOWSKI
281708 gm. Wielbark Szymon PAWŁOWSKI
281708 gm. Wielbark Marianna OWCZAREK
281708 gm. Wielbark Krzysztof BURDYŃSKI
281708 gm. Wielbark Andrzej KIMBAR
281708 gm. Wielbark Barbara SZYMANIAK
281708 gm. Wielbark Zbigniew ANTOŃ
281708 gm. Wielbark Adam JARZĄBEK
281708 gm. Wielbark Antoni SZYSZKA
281708 gm. Wielbark Jadwiga MATŁOCH
281708 gm. Wielbark Ireneusz LIS
281708 gm. Wielbark Dariusz SZEPCZYŃSKI
281708 gm. Wielbark Joanna KARCZ
281708 gm. Wielbark Hanna BRODZIK
300208 gm. Wieleń Robert KASZKOWIAK
300208 gm. Wieleń Zbigniew FALIGOWSKI
300208 gm. Wieleń Wiesław PEDDA
300208 gm. Wieleń Zbigniew KOTOWSKI
300208 gm. Wieleń Katarzyna KĘDZIERSKA
300208 gm. Wieleń Sławomir MUMOT
300208 gm. Wieleń Jakub RZEŹNIK
300208 gm. Wieleń Szymon RANKE
300208 gm. Wieleń Henryk HELAK
300208 gm. Wieleń Marek DOCZEKALSKI
300208 gm. Wieleń Grzegorz WIECZOREK
300208 gm. Wieleń Mirosław MYSZKOWSKI
300208 gm. Wieleń Jacek DUCZYŃSKI
300208 gm. Wieleń Marta SOBIESKA
300208 gm. Wieleń Anna MUSARZ
40809 gm. Wielgie Franciszek JANKOWSKI
40809 gm. Wielgie Marianna ZABOROWSKA
40809 gm. Wielgie Krystyna WALKOWICZ
40809 gm. Wielgie Mariusz PRZYBYSZEWSKI
40809 gm. Wielgie Marcin PILARSKI
40809 gm. Wielgie Julia MARKOWSKA
40809 gm. Wielgie Paulina TROKOWSKA
40809 gm. Wielgie Mirosław DYNAKOWSKI
40809 gm. Wielgie Renata MAŃSKA
40809 gm. Wielgie Sebastian PIKUS
40809 gm. Wielgie Katarzyna PIĄTKOWSKA
40809 gm. Wielgie Radosław ZIÓŁKOWSKI
40809 gm. Wielgie Mariusz ZŁAKOWSKI
40809 gm. Wielgie Halina SZTYPKA
40809 gm. Wielgie Marek KOWALSKI
101213 gm. Wielgomłyny Marcin WRONA
101213 gm. Wielgomłyny Zbigniew RZESZOT
101213 gm. Wielgomłyny Paweł KOPERA
101213 gm. Wielgomłyny Anna ORMAŃSKA
101213 gm. Wielgomłyny Elżbieta SANDELEWSKA
101213 gm. Wielgomłyny Krzysztof SKRABOŃ
101213 gm. Wielgomłyny Ireneusz PRZYBYŁA
101213 gm. Wielgomłyny Alicja TRZECIAK
101213 gm. Wielgomłyny Sławomir REMBIELAK
101213 gm. Wielgomłyny Barbara SZYMCZYK
101213 gm. Wielgomłyny Andrzej DĘBSKI
101213 gm. Wielgomłyny Antoni LICZBERSKI
101213 gm. Wielgomłyny Arkadiusz WIECZOREK
101213 gm. Wielgomłyny Stanisław BARAŃSKI
101213 gm. Wielgomłyny Stanisław WLAŹLAK
300505 gm. Wielichowo Agata SZYMCZAK
300505 gm. Wielichowo Karol CZUB
300505 gm. Wielichowo Paweł GAJEWSKI
300505 gm. Wielichowo Genowefa FELDGEBEL
300505 gm. Wielichowo Tomasz PATELKA
300505 gm. Wielichowo Jacek PIECHOTA
300505 gm. Wielichowo Przemysław WOŹNY
300505 gm. Wielichowo Zbigniew GALUSIK
300505 gm. Wielichowo Krystian BŁAŻEJCZAK
300505 gm. Wielichowo Jerzy KOSTRZEWA
300505 gm. Wielichowo Maciej MARCINIAK
300505 gm. Wielichowo Michał KOSTRZEWA
300505 gm. Wielichowo Mirosław MOCEK
300505 gm. Wielichowo Florian MATYSIAK
300505 gm. Wielichowo Wojciech SZEFLER
121905 gm. Wieliczka Bogdan LIZAK
121905 gm. Wieliczka Barbara CZAJKA
121905 gm. Wieliczka Michał ROEHLICH
121905 gm. Wieliczka Piotr KLIMCZYK
121905 gm. Wieliczka Paweł KRYSA
121905 gm. Wieliczka Artur KOZIOŁ
121905 gm. Wieliczka Piotr PTAK
121905 gm. Wieliczka Elżbieta SIKORA
121905 gm. Wieliczka Joanna KORDULA
121905 gm. Wieliczka Małgorzata PRZETACZEK
121905 gm. Wieliczka Kazimierz WINDAK
121905 gm. Wieliczka Stanisław DZIEDZIC
121905 gm. Wieliczka Rafał ŚLĘCZKA
121905 gm. Wieliczka Elżbieta SENDOR
121905 gm. Wieliczka Ludwik GAWOR
121905 gm. Wieliczka Włodzimierz HARTABUS
121905 gm. Wieliczka Robert SKOWRONEK
121905 gm. Wieliczka Kamil JASTRZĘBSKI
121905 gm. Wieliczka Grzegorz SENDOREK
121905 gm. Wieliczka Tadeusz LURANIEC
121905 gm. Wieliczka Małgorzata KRASOŃ
121905 gm. Wieliczka Krzysztof KROCHMAL
121905 gm. Wieliczka Andrzej DYGA
281306 gm. Wieliczki Marianna WIELICZKO
281306 gm. Wieliczki Marzanna ANUSZKIEWICZ
281306 gm. Wieliczki Dorota SZUSTA
281306 gm. Wieliczki Marian ŻUKOWSKI
281306 gm. Wieliczki Mirosław BOROWSKI
281306 gm. Wieliczki Danuta KORSZUN
281306 gm. Wieliczki Jan CIEŚLUKOWSKI
281306 gm. Wieliczki Anna SZCZECINA
281306 gm. Wieliczki Paulina FILIPOWICZ
281306 gm. Wieliczki Augustyn BORKOWSKI
281306 gm. Wieliczki Anna KOMOROWSKA
281306 gm. Wieliczki Józef ŁAPIŃSKI
281306 gm. Wieliczki Paweł HERBSZT
281306 gm. Wieliczki Sylwia KOŃSKA
281306 gm. Wieliczki Rafał ANISZKIEWICZ
140805 gm. Wieliszew Marcin FABISIAK
140805 gm. Wieliszew Grzegorz BIEŃKOWSKI
140805 gm. Wieliszew Danuta WRZESIŃSKA
140805 gm. Wieliszew Bartłomiej TRZASKOMA
140805 gm. Wieliszew Dorota SARNA
140805 gm. Wieliszew Dorota TRZASKOMA
140805 gm. Wieliszew Jacek KUCIŃSKI
140805 gm. Wieliszew Łukasz MIĘTEK
140805 gm. Wieliszew Krystyna WESOŁOWSKA
140805 gm. Wieliszew Grażyna KWIATKOWSKA
140805 gm. Wieliszew Rafał DONARSKI
140805 gm. Wieliszew Jan SOŁTYS
140805 gm. Wieliszew Artur MIĘTEK
140805 gm. Wieliszew Renata GOSTKOWSKA-MACZUGA
140805 gm. Wieliszew Edwin ZEZOŃ
41508 gm. Wielka Nieszawka Jadwiga SZCZYGIELSKA
41508 gm. Wielka Nieszawka Katarzyna STREICH
41508 gm. Wielka Nieszawka Rafał SZULC
41508 gm. Wielka Nieszawka Ireneusz ŚMIECHOWSKI
41508 gm. Wielka Nieszawka Marcin SOBIECH
41508 gm. Wielka Nieszawka Dorota KRYCHOWIAK
41508 gm. Wielka Nieszawka Arkadiusz WYRZYKOWSKI
41508 gm. Wielka Nieszawka Mieczysław KOCIUCKI
41508 gm. Wielka Nieszawka Krzysztof CZARNECKI
41508 gm. Wielka Nieszawka Ewa TARKOWSKA
41508 gm. Wielka Nieszawka Wioletta SZYMAŃSKA
41508 gm. Wielka Nieszawka Alina SOBECKA
41508 gm. Wielka Nieszawka Aniela GRELA
41508 gm. Wielka Nieszawka Ryszard KRYSZEWSKI
41508 gm. Wielka Nieszawka Aleksandra RĘBACZ
120615 gm. Wielka Wieś Marta KRZTOŃ
120615 gm. Wielka Wieś Edward ZAMOJSKI
120615 gm. Wielka Wieś Marzena BIEŃ
120615 gm. Wielka Wieś Elżbieta SEWERYN
120615 gm. Wielka Wieś Małgorzata PALA
120615 gm. Wielka Wieś Lilianna WILK
120615 gm. Wielka Wieś Grzegorz TWARDY
120615 gm. Wielka Wieś Henryk FIGIEL
120615 gm. Wielka Wieś Robert ŁOŚ
120615 gm. Wielka Wieś Tomasz BIELAK
120615 gm. Wielka Wieś Józef GÓRSKI
120615 gm. Wielka Wieś Tomasz SZCZEPANIK
120615 gm. Wielka Wieś Ryszard TEKIELA
120615 gm. Wielka Wieś Anna BAŁA
120615 gm. Wielka Wieś Mateusz INDYKA
180908 gm. Wielkie Oczy Piotr JACYK
180908 gm. Wielkie Oczy Krzysztof GUJDA
180908 gm. Wielkie Oczy Antoni MACH
180908 gm. Wielkie Oczy Zenon KOCIOŁEK
180908 gm. Wielkie Oczy Maria PREWEDA
180908 gm. Wielkie Oczy Bogusława LICHACZ
180908 gm. Wielkie Oczy Ryszard PIETRUCHA
180908 gm. Wielkie Oczy Stanisław MĄTKOWSKI
180908 gm. Wielkie Oczy Waldemar SĘGA
180908 gm. Wielkie Oczy Józef LITWIŃSKI
180908 gm. Wielkie Oczy Wiesław KUTERBACH
180908 gm. Wielkie Oczy Jan DEC
180908 gm. Wielkie Oczy Albert HAWRYLAK
180908 gm. Wielkie Oczy Janusz SOPEL
180908 gm. Wielkie Oczy Franciszek BAJAN
181505 gm. Wielopole Skrzyńskie Piotr ZIĘBA
181505 gm. Wielopole Skrzyńskie Sławomir GÓRSKI
181505 gm. Wielopole Skrzyńskie Janusz KIPA
181505 gm. Wielopole Skrzyńskie Zofia BIESZCZAD
181505 gm. Wielopole Skrzyńskie Janusz MISIORA
181505 gm. Wielopole Skrzyńskie Piotr SIUŚKO
181505 gm. Wielopole Skrzyńskie Tadeusz KOPALA
181505 gm. Wielopole Skrzyńskie Tadeusz OPOŃ
181505 gm. Wielopole Skrzyńskie Krzysztof MAJCHROWICZ
181505 gm. Wielopole Skrzyńskie Rafał PANOCHA
181505 gm. Wielopole Skrzyńskie Zbigniew GĄSIOR
181505 gm. Wielopole Skrzyńskie Beata WIŚNIEWSKA
181505 gm. Wielopole Skrzyńskie Maria ŻYWOT
181505 gm. Wielopole Skrzyńskie Krzysztof TRACIAK
181505 gm. Wielopole Skrzyńskie Wiesław JANOWSKI
240508 gm. Wielowieś Grzegorz RZEPA
240508 gm. Wielowieś Marek KLUBA
240508 gm. Wielowieś Rafał SMARUŃ
240508 gm. Wielowieś Tomasz REWKOWSKI
240508 gm. Wielowieś Marek GORYCZKA
240508 gm. Wielowieś Janusz SKIBIŃSKI
240508 gm. Wielowieś Adrian PYKA
240508 gm. Wielowieś Izabela MUSIAŁEK
240508 gm. Wielowieś Marek KREMZER
240508 gm. Wielowieś Klaudia PALLACH
240508 gm. Wielowieś Artur JENDRYSIK
240508 gm. Wielowieś Arkadiusz NOWAK
240508 gm. Wielowieś Manfred KOZIOŁEK
240508 gm. Wielowieś Stefan SKOPEK
240508 gm. Wielowieś Renata SZYGUŁA
101709 gm. Wieluń Paweł RYCHLIK
101709 gm. Wieluń Tomasz GRAJNERT
101709 gm. Wieluń Paweł OKRASA
101709 gm. Wieluń Jarosław ROZMARYNOWSKI
101709 gm. Wieluń Wojciech PSUJA
101709 gm. Wieluń Waldemar KLUSKA
101709 gm. Wieluń Radosław WOJTUNIAK
101709 gm. Wieluń Radosław BUDA
101709 gm. Wieluń Maciej BRYŚ
101709 gm. Wieluń Tomasz AKULICZ
101709 gm. Wieluń Roman DROSIŃSKI
101709 gm. Wieluń Grzegorz ŻABICKI
101709 gm. Wieluń Robert DUDA
101709 gm. Wieluń Maria ZARĘBSKA
101709 gm. Wieluń Robert KAJA
101709 gm. Wieluń Sławomir KAFTAN
101709 gm. Wieluń Franciszek DYDYNA
101709 gm. Wieluń Mariusz OWCZAREK
101709 gm. Wieluń Bronisław MITUŁA
101709 gm. Wieluń Andrzej GĘSIAK
101709 gm. Wieluń Piotr RADOWSKI
142308 gm. Wieniawa Grzegorz AUGUSTYNIAK
142308 gm. Wieniawa Konrad ADAMCZYK
142308 gm. Wieniawa Grażyna STRZELCZYK
142308 gm. Wieniawa Jan TARKA
142308 gm. Wieniawa Agnieszka CZYŻYKOWSKA
142308 gm. Wieniawa Grzegorz LIPIŃSKI
142308 gm. Wieniawa Agnieszka KUMEK
142308 gm. Wieniawa Sylwia KAZAŁA
142308 gm. Wieniawa Grzegorz CHYLAK
142308 gm. Wieniawa Marek JĘDRASIK
142308 gm. Wieniawa Sławomir BRUDNIAS
142308 gm. Wieniawa Stanisław ŻYCZYŃSKI
142308 gm. Wieniawa Grzegorz NOWOŻYCKI
142308 gm. Wieniawa Małgorzata HADAS
142308 gm. Wieniawa Tomasz AUGUSTYNIAK
121810 gm. Wieprz Adam RUSINEK
121810 gm. Wieprz Barbara HERMA
121810 gm. Wieprz Grzegorz RAJDA
121810 gm. Wieprz Leszek KOBIELUS
121810 gm. Wieprz Bogdan GAWENDA
121810 gm. Wieprz Krzysztof KRUPNIK
121810 gm. Wieprz Katarzyna STAWOWY
121810 gm. Wieprz Kazimierz SZATAN
121810 gm. Wieprz Witold GAŁUSZKA
121810 gm. Wieprz Marcin SOPICKI
121810 gm. Wieprz Janusz GÓRKIEWICZ
121810 gm. Wieprz Leszek GLIWA
121810 gm. Wieprz Bogusława HRAPKOWICZ
121810 gm. Wieprz Władysław KASPEREK
121810 gm. Wieprz Mieczysław ŻYŁA
101807 gm. Wieruszów Mirosław JAKUBCZAK
101807 gm. Wieruszów Marcin PILUCH
101807 gm. Wieruszów Kacper OWCZARSKI
101807 gm. Wieruszów Mariusz BARTODZIEJSKI
101807 gm. Wieruszów Mirosław MOJSA
101807 gm. Wieruszów Marlena CIĘŻKA
101807 gm. Wieruszów Paweł OSTRYCHARZ
101807 gm. Wieruszów Czesław WRÓBLEWSKI
101807 gm. Wieruszów Adam ŚPIGIEL
101807 gm. Wieruszów Jarosław DĘBSKI
101807 gm. Wieruszów Władysław KOKOT
101807 gm. Wieruszów Piotr NIEŁACNY
101807 gm. Wieruszów Iwona CIĘŻKA-GŁOWACZ
101807 gm. Wieruszów Marek GOTFRYD
101807 gm. Wieruszów Dawid BORYCZKO
60312 gm. Wierzbica Grzegorz SOBCZUK
60312 gm. Wierzbica Roman MICHALSKI
60312 gm. Wierzbica Marta KOZAK
60312 gm. Wierzbica Stanisław SZPEFLIK
60312 gm. Wierzbica Anna FLISIUK
60312 gm. Wierzbica Bogusław KULBICKI
60312 gm. Wierzbica Piotr WOŹNIAK
60312 gm. Wierzbica Adam ROMAN
60312 gm. Wierzbica Andrzej PALIK
60312 gm. Wierzbica Krzysztof SZELIGA
60312 gm. Wierzbica Krzysztof CZARNECKI
60312 gm. Wierzbica Zdzisław MUSZAŃSKI
60312 gm. Wierzbica Marian KISTER
60312 gm. Wierzbica Józefa KANTYPOWICZ
60312 gm. Wierzbica Mirosław SKOCZYLAS
142511 gm. Wierzbica Damian ZIELONKA
142511 gm. Wierzbica Karol LECH
142511 gm. Wierzbica Damian CZARNECKI
142511 gm. Wierzbica Tomasz ZIÓŁCZYŃSKI
142511 gm. Wierzbica Marek MATEJSKI
142511 gm. Wierzbica Łukasz KUŹDUB
142511 gm. Wierzbica Mariusz SZYSZKA
142511 gm. Wierzbica Kamil NOGAJ
142511 gm. Wierzbica Małgorzata WINIARSKA
142511 gm. Wierzbica Marek SZCZEPIŃSKI
142511 gm. Wierzbica Jerzy KALUGA
142511 gm. Wierzbica Kazimierz SZCZĘSNY
142511 gm. Wierzbica Sławomir LISEK
142511 gm. Wierzbica Agnieszka WŁOSKOWICZ
142511 gm. Wierzbica Damian TOMCZYK
301013 gm. Wierzbinek Agnieszka TRAWIŃSKA
301013 gm. Wierzbinek Paweł SOWA
301013 gm. Wierzbinek Adam PAŃKA
301013 gm. Wierzbinek Halina MOLENDA-WALCZAK
301013 gm. Wierzbinek Kazimierz ZDROJEWSKI
301013 gm. Wierzbinek Jan JAKUBOWSKI
301013 gm. Wierzbinek Elżbieta WALICKA
301013 gm. Wierzbinek Janusz MROCZKOWSKI
301013 gm. Wierzbinek Włodzimierz GEMZIAK
301013 gm. Wierzbinek Jan SADOWSKI
301013 gm. Wierzbinek Kazimierz STANNY
301013 gm. Wierzbinek Ryszard ANDRZEJEWSKI
301013 gm. Wierzbinek Wiktor MALCER
301013 gm. Wierzbinek Bogdan KACZALSKI
301013 gm. Wierzbinek Dariusz KWIATKOWSKI
143309 gm. Wierzbno Krzysztof TWARDOWSKI
143309 gm. Wierzbno Piotr KIESNER
143309 gm. Wierzbno Mirosław KRZYŻANOWSKI
143309 gm. Wierzbno Włodzimierz DURKA
143309 gm. Wierzbno Dariusz PATOKA
143309 gm. Wierzbno Tadeusz JABŁOŃSKI
143309 gm. Wierzbno Witold ROMAN
143309 gm. Wierzbno Emil WĄSOWSKI
143309 gm. Wierzbno Łukasz WĄSOWSKI
143309 gm. Wierzbno Wanda ORZECHOWSKA
143309 gm. Wierzbno Bartłomiej KRÓLAK
143309 gm. Wierzbno Andrzej KOPEĆ
143309 gm. Wierzbno Hanna KARCZEWSKA
143309 gm. Wierzbno Małgorzata KARCZEWSKA
143309 gm. Wierzbno Beata KRASNODĘBSKA
101710 gm. Wierzchlas Marek LESZCZYK
101710 gm. Wierzchlas Ryszard DZIADAK
101710 gm. Wierzchlas Barbara PUCZKOWSKA
101710 gm. Wierzchlas Barbara ŻOŁĘDZIEWSKA
101710 gm. Wierzchlas Edward KUKUŁA
101710 gm. Wierzchlas Bronisław ŚWIATŁY
101710 gm. Wierzchlas Karol SAKOWSKI
101710 gm. Wierzchlas Jacek MŁYNARCZYK
101710 gm. Wierzchlas Bogdan KLONOWSKI
101710 gm. Wierzchlas Anna OLEJNIK
101710 gm. Wierzchlas Marcin KOWALCZYK
101710 gm. Wierzchlas Agata STĘPIŃSKA
101710 gm. Wierzchlas Maria SMOLAREK
101710 gm. Wierzchlas Justyna JARZĄB
101710 gm. Wierzchlas Jan TRONINA
121611 gm. Wierzchosławice Maria LECH
121611 gm. Wierzchosławice Małgorzata MOSKAL
121611 gm. Wierzchosławice Jan DZIERWA
121611 gm. Wierzchosławice Władysław WITEK
121611 gm. Wierzchosławice Jan MIREK
121611 gm. Wierzchosławice Zbigniew SUDA
121611 gm. Wierzchosławice Edward TARCZOŃ
121611 gm. Wierzchosławice Józef WIŚNIEWSKI
121611 gm. Wierzchosławice Krzysztof WIŚNIEWSKI
121611 gm. Wierzchosławice Ewelina MACH
121611 gm. Wierzchosławice Roman KUCHARSKI
121611 gm. Wierzchosławice Paweł DĄBROWSKI
121611 gm. Wierzchosławice Tadeusz MITERA
121611 gm. Wierzchosławice Krzysztof BROŃSKI
121611 gm. Wierzchosławice Mieczysław LISZKA
320305 gm. Wierzchowo Piotr GUMNY
320305 gm. Wierzchowo Józef JANICKI
320305 gm. Wierzchowo Helena JUTRZENKA-TRZEBIATOWSKA
320305 gm. Wierzchowo Ryszard BOROWICZ
320305 gm. Wierzchowo Dorota SOBCZAK
320305 gm. Wierzchowo Zdzisław BEŁZOWSKI
320305 gm. Wierzchowo Ewa PAWLIŃSKA
320305 gm. Wierzchowo Bogusław PAWŁOWICZ
320305 gm. Wierzchowo Marek MIKULEC
320305 gm. Wierzchowo Jolanta AUGUSTYNIAK
320305 gm. Wierzchowo Kazimierz PAJOR
320305 gm. Wierzchowo Mariusz DOROSZUK
320305 gm. Wierzchowo Ireneusz JUNG
320305 gm. Wierzchowo Grażyna GUCZE
320305 gm. Wierzchowo Lidia KAŁANDYK
121612 gm. Wietrzychowice Leszek WOJCIECHOWSKI
121612 gm. Wietrzychowice Wiktor URBAN
121612 gm. Wietrzychowice Urszula KOGUT
121612 gm. Wietrzychowice Paweł STOKŁOSA
121612 gm. Wietrzychowice Dorota SACHA
121612 gm. Wietrzychowice Ewa WOJCIESZEK
121612 gm. Wietrzychowice Bernadeta PUDŁO
121612 gm. Wietrzychowice Władysław KAPŁON
121612 gm. Wietrzychowice Piotr MOSKAL
121612 gm. Wietrzychowice Zbigniew CURYŁŁO
121612 gm. Wietrzychowice Adam SOCH
121612 gm. Wietrzychowice Dorota STOKŁOSA
121612 gm. Wietrzychowice Renata MANIOCHA
121612 gm. Wietrzychowice Andrzej DĘBIŃSKI
121612 gm. Wietrzychowice Janusz KAMYSZ
41304 gm. Więcbork Władysław REMBELSKI
41304 gm. Więcbork Anna ŁAŃSKA
41304 gm. Więcbork Henryk SZWOCHERT
41304 gm. Więcbork Beata KOPTA
41304 gm. Więcbork Stanisław WEGNER
41304 gm. Więcbork Wojciech JANICKI
41304 gm. Więcbork Natasza KSOBIAK
41304 gm. Więcbork Beata LIDA
41304 gm. Więcbork Dorota WNUK
41304 gm. Więcbork Stanisław PIŁKA
41304 gm. Więcbork Jan ANTCZAK
41304 gm. Więcbork Mateusz ŁAŃSKI
41304 gm. Więcbork Jacek KABATTEK
41304 gm. Więcbork Andrzej WENDA
41304 gm. Więcbork Brygida MIGAWA
301306 gm. Wijewo Tomasz FURMAŃCZAK
301306 gm. Wijewo Marta PIETRZYKOWSKA
301306 gm. Wijewo Maria RĄK
301306 gm. Wijewo Irena TALAGA
301306 gm. Wijewo Józef PUKACKI
301306 gm. Wijewo Ryszard WOŹNIAK
301306 gm. Wijewo Justyna NADOLNA
301306 gm. Wijewo Robert MIKOŁAJCZUK
301306 gm. Wijewo Edward NYCZKO
301306 gm. Wijewo Cecylia GĄDA
301306 gm. Wijewo Danuta LEŚNA
301306 gm. Wijewo Barbara GÓRNA-SZULC
301306 gm. Wijewo Marian JURGAWKA
301306 gm. Wijewo Grzegorz KOWALASZEK
301306 gm. Wijewo Radosław ZAMIATAŁA
240209 gm. Wilamowice Tomasz SCHNEIDER
240209 gm. Wilamowice Jan SZTAFIŃSKI
240209 gm. Wilamowice Marian ROZNER
240209 gm. Wilamowice Agata WRÓBLEWSKA
240209 gm. Wilamowice Stanisław FARUGA
240209 gm. Wilamowice Michał SZTAFIŃSKI
240209 gm. Wilamowice Kazimierz CEBRAT
240209 gm. Wilamowice Marek JEKIEŁEK
240209 gm. Wilamowice Grzegorz CIEŚLAK
240209 gm. Wilamowice Andrzej NYCZ
240209 gm. Wilamowice Urszula KUCHARSKA
240209 gm. Wilamowice Rafał ROGALA
240209 gm. Wilamowice Bogdan GRZECH
240209 gm. Wilamowice Jerzy NORYMBERCZYK
240209 gm. Wilamowice Stanisława KUDŁACIK
280207 gm. Wilczęta Elżbieta SKUBIJ
280207 gm. Wilczęta Irena DUBIEC
280207 gm. Wilczęta Tomasz KRYNICZ
280207 gm. Wilczęta Zbigniew ŁACHMAŃSKI
280207 gm. Wilczęta Zdzisław DOBRZENIECKI
280207 gm. Wilczęta Patryk KUDERAWIEC
280207 gm. Wilczęta Ryszard WARGACKI
280207 gm. Wilczęta Anna ŁUCZKO
280207 gm. Wilczęta Ryszard ROMANOWICZ
280207 gm. Wilczęta Katarzyna GRZEGORZAK-SZELUGA
280207 gm. Wilczęta Antoni BUTKIEWICZ
280207 gm. Wilczęta Monika MIERZWICKA
280207 gm. Wilczęta Wioletta KOCHAN
280207 gm. Wilczęta Marcin STOŁYCIA
280207 gm. Wilczęta Stanisław TERLICKI
260908 gm. Wilczyce Janusz PIETRASZEWSKI
260908 gm. Wilczyce Michał ŚMIECHOWSKI
260908 gm. Wilczyce Jan ROŹMIEJ
260908 gm. Wilczyce Ziemowit SKÓRSKI
260908 gm. Wilczyce Adam KRAKOWIAK
260908 gm. Wilczyce Edward TRZNADEL
260908 gm. Wilczyce Grzegorz BUREK
260908 gm. Wilczyce Tomasz KOLERA
260908 gm. Wilczyce Jan JUDA
260908 gm. Wilczyce Kazimierz PŁAZA
260908 gm. Wilczyce Eugeniusz POLIT
260908 gm. Wilczyce Dariusz CHMIEL
260908 gm. Wilczyce Stanisław KOLASIŃSKI
260908 gm. Wilczyce Szymon ŻYŁA
260908 gm. Wilczyce Leszek SAŁATA
301014 gm. Wilczyn Wioletta BRONKA
301014 gm. Wilczyn Wioletta ADAMCZYK
301014 gm. Wilczyn Danuta ROBAK
301014 gm. Wilczyn Zbigniew RACHUBA
301014 gm. Wilczyn Katarzyna BREZYNA
301014 gm. Wilczyn Michał ŚLEBIODA
301014 gm. Wilczyn Juliusz WIECHECKI
301014 gm. Wilczyn Stefan FORNALCZYK
301014 gm. Wilczyn Sławomir KOZŁOWSKI
301014 gm. Wilczyn Mariusz ŁYSKA
301014 gm. Wilczyn Waldemar NOWAKOWSKI
301014 gm. Wilczyn Maciej SZELĄG
301014 gm. Wilczyn Tomasz WOŹNIAK
301014 gm. Wilczyn Błażej PYRZYŃSKI
301014 gm. Wilczyn Andrzej NOWAKOWSKI
140313 gm. Wilga Monika OCHNIA
140313 gm. Wilga Marek WOJTALEWICZ
140313 gm. Wilga Ewa GAJOWNIK
140313 gm. Wilga Grzegorz TRACZYK
140313 gm. Wilga Marek KONARZEWSKI
140313 gm. Wilga Piotr GARBACZEWSKI
140313 gm. Wilga Agnieszka NAGADOWSKA
140313 gm. Wilga Paweł WITAK
140313 gm. Wilga Ewa WOJCIECHOWSKA
140313 gm. Wilga Katarzyna KOWALSKA
140313 gm. Wilga Radosław BUDYTA
140313 gm. Wilga Rafał JAWORSKI
140313 gm. Wilga Elżbieta KOWALCZYK
140313 gm. Wilga Janina LENARCIK
140313 gm. Wilga Rafał SZYDŁOWSKI
60709 gm. Wilkołaz Stanisław SZKAŁUBA
60709 gm. Wilkołaz Wiesław LATOS
60709 gm. Wilkołaz Paweł NAKIELSKI
60709 gm. Wilkołaz Jarosław SKRABUCHA
60709 gm. Wilkołaz Renata KURZYNA
60709 gm. Wilkołaz Mieczysław LISIECKI
60709 gm. Wilkołaz Ludwik SABEŁ
60709 gm. Wilkołaz Radosław PRZYBYCIEŃ
60709 gm. Wilkołaz Robert CIOŁEK
60709 gm. Wilkołaz Mirosław WNUCZEK
60709 gm. Wilkołaz Radosław WNUCZEK
60709 gm. Wilkołaz Janusz RACHWAŁ
60709 gm. Wilkołaz Henryk SZUMNY
60709 gm. Wilkołaz Leszek PAWLAK
60709 gm. Wilkołaz Alina GRZĄDKA
240210 gm. Wilkowice Dariusz DOBIJA
240210 gm. Wilkowice Adam BYSKO
240210 gm. Wilkowice Elżbieta LENDA
240210 gm. Wilkowice Katarzyna SENETA
240210 gm. Wilkowice Adam NIKIEL
240210 gm. Wilkowice Krzysztof KRAJEWSKI
240210 gm. Wilkowice Dariusz KANIK
240210 gm. Wilkowice Marcin STAWINOGA
240210 gm. Wilkowice Robert KUDZIA
240210 gm. Wilkowice Alina MACHER
240210 gm. Wilkowice Janusz ZEMANEK
240210 gm. Wilkowice Marcin KWIATEK
240210 gm. Wilkowice Małgorzata OLMA
240210 gm. Wilkowice Antoni KUFEL
240210 gm. Wilkowice Mirosław GOLISZEWSKI
61207 gm. Wilków Alina ZAWISZA
61207 gm. Wilków Józef BŁAŻEJEWSKI
61207 gm. Wilków Dorota ŻYWICKA
61207 gm. Wilków Tomasz JAKUBOWSKI
61207 gm. Wilków Piotr PIŁAT
61207 gm. Wilków Anna KUREK
61207 gm. Wilków Dawid ŚLIWA
61207 gm. Wilków Tomasz KALITA
61207 gm. Wilków Ireneusz DUDEK
61207 gm. Wilków Piotr RYBAK
61207 gm. Wilków Marek TURSKI
61207 gm. Wilków Piotr ZŁOTUCHA
61207 gm. Wilków Józef CZARNOTA
61207 gm. Wilków Henryk PAWŁOWSKI
61207 gm. Wilków Roman CIEPIELEWSKI
160605 gm. Wilków Zbigniew RECZUCH
160605 gm. Wilków Edward SZULAKOWSKI
160605 gm. Wilków Rafał SMOLEŃ
160605 gm. Wilków Zbigniew BŁASZCZYK
160605 gm. Wilków Michał PIĄTEK
160605 gm. Wilków Dorota SZYMCZYK-BĘBEN
160605 gm. Wilków Jan BINERAT
160605 gm. Wilków Irena MARSZAŁEK
160605 gm. Wilków Magdalena ŁAMBUCKA
160605 gm. Wilków Przemysław BAŁACHOWSKI
160605 gm. Wilków Tadeusz SZKUDLARSKI
160605 gm. Wilków Tadeusz PODYMA
160605 gm. Wilków Marcin BOCHNIAK
160605 gm. Wilków Grzegorz HUBICKI
160605 gm. Wilków Tomasz KRAUS
142406 gm. Winnica Dorota CIOSEK
142406 gm. Winnica Anna PAŹ
142406 gm. Winnica Lucyna SOKOŁOWSKA
142406 gm. Winnica Bogumiła KOSEK
142406 gm. Winnica Krzysztof MOŚCICKI
142406 gm. Winnica Szymon DĄBROWSKI
142406 gm. Winnica Jan KAMIŃSKI
142406 gm. Winnica Dariusz DRĄŻDŻEWSKI
142406 gm. Winnica Antoni PIEŃKOS
142406 gm. Winnica Stanisław GUZEL
142406 gm. Winnica Jan LASKOWSKI
142406 gm. Winnica Jerzy KARŁOWICZ
142406 gm. Winnica Adam WALEŚKIEWICZ
142406 gm. Winnica Janusz IWIŃSKI
142406 gm. Winnica Paweł PIEŃKOSZ
22202 gm. Wińsko Mirosław KILANOWSKI
22202 gm. Wińsko Beata JAWORSKA
22202 gm. Wińsko Agnieszka BULANDA
22202 gm. Wińsko Regina GRĘBOSZ
22202 gm. Wińsko Zdzisław MIŁUCH
22202 gm. Wińsko Agnieszka BARTOSZEK
22202 gm. Wińsko Józef KACZMAREK
22202 gm. Wińsko Krzysztof RUDNICKI
22202 gm. Wińsko Wojciech MEDYŃSKI
22202 gm. Wińsko Henryk SAWCZYN
22202 gm. Wińsko Agnieszka KARASIŃSKA
22202 gm. Wińsko Małgorzata WINCENCIAK-PODBUCKA
22202 gm. Wińsko Julianna WDOWIAK
22202 gm. Wińsko Jacek KUBIŃSKI
22202 gm. Wińsko Wiesław STĘPIEŃ
143805 gm. Wiskitki Edward MAJEWSKI
143805 gm. Wiskitki Agnieszka ŚMIGIERA
143805 gm. Wiskitki Leszek KOPCZEWSKI
143805 gm. Wiskitki Marek BEDNAREK
143805 gm. Wiskitki Paweł DZIEMIAŃCZYK
143805 gm. Wiskitki Tomasz PAWŁOWSKI
143805 gm. Wiskitki Andrzej CIESIELSKI
143805 gm. Wiskitki Dorota JAKUBIAK
143805 gm. Wiskitki Anna DĄBROWSKA
143805 gm. Wiskitki Tomasz SKOP
143805 gm. Wiskitki Marzena PACHNIK
143805 gm. Wiskitki Krzysztof DZIUBIŃSKI
143805 gm. Wiskitki Jacek WAWRZYNIAK
143805 gm. Wiskitki Hanna LIPIŃSKA
143805 gm. Wiskitki Kamil MICHALCZYK
22004 gm. Wisznia Mała Sylwia MIZINIAK
22004 gm. Wisznia Mała Janusz PAPAŁA
22004 gm. Wisznia Mała Władysław SYNOWIEC
22004 gm. Wisznia Mała Justyna KOŁODZIEJ-DUDEK
22004 gm. Wisznia Mała Agnieszka DOBRZAŃSKA
22004 gm. Wisznia Mała Dorota MŁYŃCZAK
22004 gm. Wisznia Mała Małgorzata OTTENBREIT
22004 gm. Wisznia Mała Jerzy PUCHACZ
22004 gm. Wisznia Mała Sebastian CICHOŃ
22004 gm. Wisznia Mała Marzanna JURZYSTA-ZIĘTEK
22004 gm. Wisznia Mała Michał KLIN
22004 gm. Wisznia Mała Henryk IDACZYK
22004 gm. Wisznia Mała Jerzy SZCZERBIK
22004 gm. Wisznia Mała Marcin KRAMARZEWSKI
22004 gm. Wisznia Mała Andrzej WAWRO
60118 gm. Wisznice Dariusz MAZUREK
60118 gm. Wisznice Krystian IZDEBSKI
60118 gm. Wisznice Teresa KORSZEŃ
60118 gm. Wisznice Dariusz SZAJDA
60118 gm. Wisznice Helena DANIŁOŚ
60118 gm. Wisznice Mariusz JAKUBIUK
60118 gm. Wisznice Wiesława BANDZEREWICZ
60118 gm. Wisznice Andrzej SEMENIUK
60118 gm. Wisznice Ewa NUSZCZYK
60118 gm. Wisznice Hubert KOPIŚ
60118 gm. Wisznice Janusz KIRYCZUK
60118 gm. Wisznice Kamil FILIPCZAK
60118 gm. Wisznice Krzysztof BIEŁUSZKA
60118 gm. Wisznice Michał BANCARZEWSKI
60118 gm. Wisznice Grzegorz CHUSTECKI
260108 gm. Wiślica Stanisław KOCHAŃSKI
260108 gm. Wiślica Krzysztof MALARA
260108 gm. Wiślica Jacek GOCYK
260108 gm. Wiślica Paweł GRZYWNA
260108 gm. Wiślica Łukasz CIELOCH
260108 gm. Wiślica Robert JAŁOCHA
260108 gm. Wiślica Łukasz STOJEK
260108 gm. Wiślica Zdzisław KACZMARCZYK
260108 gm. Wiślica Dawid BŁASZCZYK
260108 gm. Wiślica Tadeusz NOWAK
260108 gm. Wiślica Stanisław KUCIĘBA
260108 gm. Wiślica Grzegorz PRZĘZAK
260108 gm. Wiślica Stanisław BYSTRZANOWSKI
260108 gm. Wiślica Czesław JAGUŚ
260108 gm. Wiślica Danuta GRIGO
142611 gm. Wiśniew Aneta PSZKIT
142611 gm. Wiśniew Paweł MIESZCZYŃSKI
142611 gm. Wiśniew Jadwiga PIWOWARCZYK
142611 gm. Wiśniew Krystyna ZŁOCH
142611 gm. Wiśniew Dorota JASTRZĘBSKA
142611 gm. Wiśniew Marta FRONCZEK
142611 gm. Wiśniew Mariola SZEWCZYK
142611 gm. Wiśniew Agnieszka JADCZAK
142611 gm. Wiśniew Zenon JASTRZĘBSKI
142611 gm. Wiśniew Józef ORZYŁOWSKI
142611 gm. Wiśniew Elżbieta WYSOKIŃSKA
142611 gm. Wiśniew Kazimierz OKNIŃSKI
142611 gm. Wiśniew Anna KRASUSKA
142611 gm. Wiśniew Andrzej OKNIŃSKI
142611 gm. Wiśniew Agnieszka BARTCZAK-KRZEWICKA
141310 gm. Wiśniewo Adam RUTKOWSKI
141310 gm. Wiśniewo Justyna PODLIŃSKA
141310 gm. Wiśniewo Bogumił GAJEWSKI
141310 gm. Wiśniewo Tomasz PRZYBYSZEWSKI
141310 gm. Wiśniewo Michał WIECZOREK
141310 gm. Wiśniewo Iwona ZABUSKA
141310 gm. Wiśniewo Zenon LASKOWSKI
141310 gm. Wiśniewo Anna SIECZKA
141310 gm. Wiśniewo Marcin PODLASKI
141310 gm. Wiśniewo Krystyna MACIAK
141310 gm. Wiśniewo Radosław OKOŃSKI
141310 gm. Wiśniewo Robert CIEŚLUK
141310 gm. Wiśniewo Radosław BALIŃSKI
141310 gm. Wiśniewo Szymon KRYSZTOFIAK
141310 gm. Wiśniewo Beata WOJCIECHOWSKA
120909 gm. Wiśniowa Zbigniew BUGAJ
120909 gm. Wiśniowa Teresa ROKOSZ
120909 gm. Wiśniowa Stanisław BARDEL
120909 gm. Wiśniowa Paweł TALAREK
120909 gm. Wiśniowa Barbara HABIEDA
120909 gm. Wiśniowa Roman KOWALCZYK
120909 gm. Wiśniowa Bożena ORŁOWSKA
120909 gm. Wiśniowa Lucyna ZBOROWSKA
120909 gm. Wiśniowa Katarzyna MALEC
120909 gm. Wiśniowa Stanisław MURZYN
120909 gm. Wiśniowa Monika GIL-GÓRKA
120909 gm. Wiśniowa Katarzyna GAWEŁ-TOKARZ
120909 gm. Wiśniowa Teresa WĘGLARZ
120909 gm. Wiśniowa Urszula MORYC
120909 gm. Wiśniowa Grzegorz KACZMARCZYK
181905 gm. Wiśniowa Renata RYMARSKA-WÓJTOWICZ
181905 gm. Wiśniowa Adam ZIĘBA
181905 gm. Wiśniowa Kazimierz JAKOBSZE
181905 gm. Wiśniowa Tadeusz KOLBUSZ
181905 gm. Wiśniowa Eugeniusz ŚWISTAK
181905 gm. Wiśniowa Zenon TOMASZEWSKI
181905 gm. Wiśniowa Bogusław FURTEK
181905 gm. Wiśniowa Kazimierz PĘCZAR
181905 gm. Wiśniowa Ryszard STRZĘPEK
181905 gm. Wiśniowa Stanisław ROKOSZ
181905 gm. Wiśniowa Łukasz DZIOK
181905 gm. Wiśniowa Zofia BORUTA
181905 gm. Wiśniowa Wanda GĄSIOR
181905 gm. Wiśniowa Włodzimierz PIETRYKA
181905 gm. Wiśniowa Zofia CIERPIAŁ
300310 gm. Witkowo Piotr JÓŹWIK
300310 gm. Witkowo Paweł ROSZYK
300310 gm. Witkowo Marek WIATROWSKI
300310 gm. Witkowo Tomasz JANAS
300310 gm. Witkowo Renata ROBASZKIEWICZ
300310 gm. Witkowo Krzysztof BYKOWSKI
300310 gm. Witkowo Paweł LISIAK
300310 gm. Witkowo Eugeniusz CZAPLICKI
300310 gm. Witkowo Marek BUDZIK
300310 gm. Witkowo Krzysztof CHOŁODECKI
300310 gm. Witkowo Marian WALCZAK
300310 gm. Witkowo Marek BIADASZ
300310 gm. Witkowo Czesław NOWACZYK
300310 gm. Witkowo Paweł SZYMAŃSKI
300310 gm. Witkowo Eugeniusz PINIARSKI
80107 gm. Witnica Iwona PISAREK
80107 gm. Witnica Marta STAŃCZAK
80107 gm. Witnica Marek KOBYLAŃSKI
80107 gm. Witnica Mariusz GADOMSKI
80107 gm. Witnica Piotr ZAKRYSZKO
80107 gm. Witnica Mariusz SERAFIN
80107 gm. Witnica Jacek PIWKOWSKI
80107 gm. Witnica Artur STOJANOWSKI
80107 gm. Witnica Krzysztof KUCHNIO
80107 gm. Witnica Izabela ARASZCZUK
80107 gm. Witnica Marian PIĄTKOWSKI
80107 gm. Witnica Zbigniew SWĘDROWSKI
80107 gm. Witnica Małgorzata PAŁCZYŃSKA
80107 gm. Witnica Małgorzata LASKOWSKA
80107 gm. Witnica Remigiusz STOTKO
100408 gm. Witonia Jacek GONERA
100408 gm. Witonia Magdalena MORDZAK
100408 gm. Witonia Urszula TOMCZAK
100408 gm. Witonia Roman TOMASZEWSKI
100408 gm. Witonia Ludwik IGNACZAK
100408 gm. Witonia Dariusz KOWALCZYK
100408 gm. Witonia Mariusz RAKOWSKI
100408 gm. Witonia Aneta OGŁOSZKA
100408 gm. Witonia Jakub KUBIAK
100408 gm. Witonia Piotr FLORCZAK
100408 gm. Witonia Agnieszka PRAWDA
100408 gm. Witonia Daniel MATUSIAK
100408 gm. Witonia Karol MISZCZAK
100408 gm. Witonia Małgorzata KLIMCZAK
100408 gm. Witonia Bogusława AUGUSTYNIAK
200708 gm. Wizna Tomasz SZYŁAK
200708 gm. Wizna Marcin WIŚNIEWSKI
200708 gm. Wizna Damian GODLEWSKI
200708 gm. Wizna Iwona GRODZKA
200708 gm. Wizna Marek SAWICKI
200708 gm. Wizna Andrzej MATEJKOWSKI
200708 gm. Wizna Wiesław KAPELEWSKI
200708 gm. Wizna Marek LASKOWSKI
200708 gm. Wizna Piotr GRABOWSKI
200708 gm. Wizna Marcin MODZELEWSKI
200708 gm. Wizna Grzegorz MURAWSKI
200708 gm. Wizna Adam ZALEWSKI
200708 gm. Wizna Szczepan WRÓBLEWSKI
200708 gm. Wizna Grzegorz NACEWICZ
200708 gm. Wizna Jan MROCZKOWSKI
201209 gm. Wiżajny Sławomir PRZEKOP
201209 gm. Wiżajny Piotr STASIŃSKI
201209 gm. Wiżajny Tadeusz ŁANCZKOWSKI
201209 gm. Wiżajny Tomasz ZAMOJSKI
201209 gm. Wiżajny Tadeusz SZYSZKOWSKI
201209 gm. Wiżajny Stanisław DĄBROWSKI
201209 gm. Wiżajny Walenty WAŁEJKO
201209 gm. Wiżajny Andrzej HOŁDYŃSKI
201209 gm. Wiżajny Jan KRZYKWA
201209 gm. Wiżajny Bogdan DUŚ
201209 gm. Wiżajny Piotr ANDRUSZKIEWICZ
201209 gm. Wiżajny Joanna STANKIEWICZ
201209 gm. Wiżajny Jarosław MIKIELSKI
201209 gm. Wiżajny Damian DĘBOWSKI
201209 gm. Wiżajny Adam DEMBOWSKI
21205 gm. Wleń Tomasz BUCIAK
21205 gm. Wleń Maciej KOPCZYŃSKI
21205 gm. Wleń Krzysztof TOKARSKI
21205 gm. Wleń Wojciech MICHOŃ
21205 gm. Wleń Zofia BIELAT
21205 gm. Wleń Marek DRAL
21205 gm. Wleń Józef MASZTALERZ
21205 gm. Wleń Bartłomiej RUTKOWSKI
21205 gm. Wleń Katarzyna KOTOŁOWSKA
21205 gm. Wleń Andrzej CZAPSKI
21205 gm. Wleń Amelia ŻYGADŁO
21205 gm. Wleń Marzena WESOŁOWSKA
21205 gm. Wleń Zbigniew LEBIEDŹ
21205 gm. Wleń Krzysztof MAZUREK
21205 gm. Wleń Adam CIEŚLAK
221104 gm. Władysławowo Adam BIAŁAS
221104 gm. Władysławowo Mariusz LABUDDA
221104 gm. Władysławowo Dorota JEKA
221104 gm. Władysławowo Antoni GLEMBIN
221104 gm. Władysławowo Piotr DETTLAFF
221104 gm. Władysławowo Grzegorz ZAMEK-GLISZCZYŃSKI
221104 gm. Władysławowo Kamila JANOWICZ
221104 gm. Władysławowo Tomasz HAPANIUK
221104 gm. Władysławowo Anna KOLLEK
221104 gm. Władysławowo Mariusz GŁOWIENKA
221104 gm. Władysławowo Dariusz MARZEJON
221104 gm. Władysławowo Damian GLEMBIN
221104 gm. Władysławowo Szymon REDLIN
221104 gm. Władysławowo Bogdan ŁAGOCKI
221104 gm. Władysławowo Tadeusz BUDZISZ
302709 gm. Władysławów Józef LEWANDOWSKI
302709 gm. Władysławów Arkadiusz NOWAK
302709 gm. Władysławów Krystyna MICHALAK
302709 gm. Władysławów Zbigniew TROCHA
302709 gm. Władysławów Zbigniew KUSZ
302709 gm. Władysławów Dariusz BARTCZAK
302709 gm. Władysławów Paweł PATAN
302709 gm. Władysławów Andrzej MACIASZEK
302709 gm. Władysławów Jacek KALINOWSKI
302709 gm. Władysławów Krystyna WALCZAK
302709 gm. Władysławów Jakub ZIOŁA
302709 gm. Władysławów Józef MARSZAŁEK
302709 gm. Władysławów Bartłomiej WIŚNIEWSKI
302709 gm. Władysławów Mirosław JANIAK
302709 gm. Władysławów Zbigniew KACPRZAK
41813 gm. Włocławek Paweł BOGDANOWICZ
41813 gm. Włocławek Jan BRZEZIŃSKI
41813 gm. Włocławek Elżbieta SADOWSKA
41813 gm. Włocławek Dariusz GLISZCZYŃSKI
41813 gm. Włocławek Monika MICHALAK
41813 gm. Włocławek Magdalena NOWAK
41813 gm. Włocławek Andrzej SZMYT
41813 gm. Włocławek Zbigniew RENIECKI
41813 gm. Włocławek Janusz NOWOK
41813 gm. Włocławek Bogusław WROCŁAWSKI
41813 gm. Włocławek Wiesław BŁASIAK
41813 gm. Włocławek Zbigniew LEWANDOWSKI
41813 gm. Włocławek Tomasz NOWACKI
41813 gm. Włocławek Edward BETLIŃSKI
41813 gm. Włocławek Danuta SEKLECKA
61906 gm. Włodawa Artur ZALEWSKI
61906 gm. Włodawa Andrzej LIS
61906 gm. Włodawa Dorota LINKOWSKA
61906 gm. Włodawa Adam BUDZYŃSKI
61906 gm. Włodawa Wioletta WAJDA
61906 gm. Włodawa Małgorzata KOZAKIEWICZ
61906 gm. Włodawa Krystyna ROMANIUK
61906 gm. Włodawa Bogdan WYSOCKI
61906 gm. Włodawa Wojciech KRASZCZYŃSKI
61906 gm. Włodawa Grzegorz KLIMKOWICZ
61906 gm. Włodawa Dariusz MAKAREWICZ
61906 gm. Włodawa Dariusz LEJNERT
61906 gm. Włodawa Janusz KORNELUK
61906 gm. Włodawa Zbigniew BŁASZCZUK
61906 gm. Włodawa Magdalena KINACH
241609 gm. Włodowice Przemysław SZYMOCHA
241609 gm. Włodowice Aurelia TRZEBUNIAK
241609 gm. Włodowice Witold ZACŁONA
241609 gm. Włodowice Zbigniew ZAJĄC
241609 gm. Włodowice Krzysztof SEWERYN
241609 gm. Włodowice Bogumiła MACIĄŻEK
241609 gm. Włodowice Emilia STRÓŻECKA
241609 gm. Włodowice Katarzyna MAKIEŁA
241609 gm. Włodowice Tomasz LEŚNIAK
241609 gm. Włodowice Marcin MUCHOWICZ
241609 gm. Włodowice Stanisław IBEK
241609 gm. Włodowice Anna PAPAJ
241609 gm. Włodowice Małgorzata SMOLEŃ
241609 gm. Włodowice Krzysztof SOBÓLSKI
241609 gm. Włodowice Mariusz BONISZEWSKI
301307 gm. Włoszakowice Aneta SZAFERSKA-POCZEKAJ
301307 gm. Włoszakowice Marek WĄSOWICZ
301307 gm. Włoszakowice Maria RZEŹNICZAK
301307 gm. Włoszakowice Irena PRZEZBÓR
301307 gm. Włoszakowice Karol WILCZAK
301307 gm. Włoszakowice Marius SUJECKI
301307 gm. Włoszakowice Jerzy RESLER
301307 gm. Włoszakowice Helena SOBECKA
301307 gm. Włoszakowice Hanna MICHALSKA
301307 gm. Włoszakowice Bartosz ZAJĄC
301307 gm. Włoszakowice Izabela GBÓR
301307 gm. Włoszakowice Mariusz SZADY
301307 gm. Włoszakowice Zenon POLOCH
301307 gm. Włoszakowice Dorota LANGNER
301307 gm. Włoszakowice Kazimierz KURPISZ
261306 gm. Włoszczowa Anna BŁASZCZYK
261306 gm. Włoszczowa Grzegorz DUDKIEWICZ
261306 gm. Włoszczowa Dariusz GIEROŃ
261306 gm. Włoszczowa Piotr TURCZYŃSKI
261306 gm. Włoszczowa Marek GOŁDA
261306 gm. Włoszczowa Roman SYBIS
261306 gm. Włoszczowa Zbigniew WOLDAŃSKI
261306 gm. Włoszczowa Czesław MŁYNARCZYK
261306 gm. Włoszczowa Krzysztof SULIGA
261306 gm. Włoszczowa Robert SULIGA
261306 gm. Włoszczowa Zbigniew PASOŃ
261306 gm. Włoszczowa Michał SZAFRAŃSKI
261306 gm. Włoszczowa Mirosław MAŁECKI
261306 gm. Włoszczowa Stanisław KLAPA
261306 gm. Włoszczowa Jerzy WIŚNIEWSKI
142612 gm. Wodynie Tomasz KIEŁCZYKOWSKI
142612 gm. Wodynie Eugeniusz OSIAK
142612 gm. Wodynie Anita MULARCZYK
142612 gm. Wodynie Ryszard POLAK
142612 gm. Wodynie Artur KLUCZEK
142612 gm. Wodynie Tomasz OŚKO
142612 gm. Wodynie Damian LEWANDOWSKI
142612 gm. Wodynie Andrzej BIENIEK
142612 gm. Wodynie Zbigniew JAJSZCZAK
142612 gm. Wodynie Jadwiga PIWOWARCZYK
142612 gm. Wodynie Ewa WIDEŃSKA
142612 gm. Wodynie Mirosław MICHALCZYK
142612 gm. Wodynie Grażyna MARKIEWICZ
142612 gm. Wodynie Adam DADACZ
142612 gm. Wodynie Karol NOCEŃ
100305 gm. Wodzierady Jadwiga BOŚKA
100305 gm. Wodzierady Konrad SZYMCZAK
100305 gm. Wodzierady Stanisław STAŃCZAK
100305 gm. Wodzierady Marcin CIUŁA
100305 gm. Wodzierady Marek DOMŻALSKI
100305 gm. Wodzierady Emilia NURKIEWICZ
100305 gm. Wodzierady Łukasz KUKIEŁA
100305 gm. Wodzierady Ryszard GAJZLER
100305 gm. Wodzierady Aneta GÓRCZAK
100305 gm. Wodzierady Zenon BACZYŃSKI
100305 gm. Wodzierady Krzysztof GRABOWSKI
100305 gm. Wodzierady Leonarda ANTONIEWSKA VEL ANTONIAK
100305 gm. Wodzierady Tomasz GROBELNY
100305 gm. Wodzierady Andrzej GIL
100305 gm. Wodzierady Marian JAKUBIK
260209 gm. Wodzisław Przemysław SZOTA
260209 gm. Wodzisław Jarosław STRASZAK
260209 gm. Wodzisław Adam ZIELENIEC
260209 gm. Wodzisław Stanisław SKALMIERSKI
260209 gm. Wodzisław Zbigniew WOJTECKI
260209 gm. Wodzisław Urszula KOWALCZYK
260209 gm. Wodzisław Wojciech GĄDEK
260209 gm. Wodzisław Hubert GALIŃSKI
260209 gm. Wodzisław Krzysztof KRUPA
260209 gm. Wodzisław Leszek KRZELOWSKI
260209 gm. Wodzisław Joanna KRZEMIEŃ
260209 gm. Wodzisław Janusz ZASADA
260209 gm. Wodzisław Justyna KRÓLIKOWSKA
260209 gm. Wodzisław Edyta KRUK
260209 gm. Wodzisław Przemysław NOWAK
61508 gm. Wohyń Roman TROCHIMIAK
61508 gm. Wohyń Krzysztof BOŻYK
61508 gm. Wohyń Marek DANILUK
61508 gm. Wohyń Tomasz DASZCZUK
61508 gm. Wohyń Łukasz BURCZANIUK
61508 gm. Wohyń Grzegorz CHILIMONIUK
61508 gm. Wohyń Kamila KOZA
61508 gm. Wohyń Włodzimierz KAŹMIERUK
61508 gm. Wohyń Marek KORCZYK
61508 gm. Wohyń Krzysztof BARSZCZEWSKI
61508 gm. Wohyń Dorota IWANEJKO
61508 gm. Wohyń Magdalena POMORSKA
61508 gm. Wohyń Janusz JAROSZEWICZ
61508 gm. Wohyń Robert JĘDRUSZCZAK
61508 gm. Wohyń Sławomir TUPIKOWSKI
180709 gm. Wojaszówka Hubert CEBULA
180709 gm. Wojaszówka Tadeusz STEFANIK
180709 gm. Wojaszówka Roman TYBURSKI
180709 gm. Wojaszówka Jan ZAWISZA
180709 gm. Wojaszówka Beata WINIARSKA
180709 gm. Wojaszówka Józef ZIĘBA
180709 gm. Wojaszówka Dorota HEJNAR
180709 gm. Wojaszówka Jadwiga NOWAK
180709 gm. Wojaszówka Jacek MAZUR
180709 gm. Wojaszówka Stanisław SROKA
180709 gm. Wojaszówka Eugeniusz JAKUBUS
180709 gm. Wojaszówka Piotr ZAJDEL
180709 gm. Wojaszówka Katarzyna BLICHARCZYK-MARSZAŁEK
180709 gm. Wojaszówka Maciej KRAWIEC
180709 gm. Wojaszówka Adam ZUZAK
260608 gm. Wojciechowice Marianna KACZMARSKA
260608 gm. Wojciechowice Jadwiga WÓJCICKA
260608 gm. Wojciechowice Magdalena KORDEK
260608 gm. Wojciechowice Małgorzata OSTROWSKA
260608 gm. Wojciechowice Krystyna ŻĄDŁO
260608 gm. Wojciechowice Damian JĘDRZEJEWSKI
260608 gm. Wojciechowice Leszek STĘPIEŃ
260608 gm. Wojciechowice Grzegorz WÓJCIK
260608 gm. Wojciechowice Anna CZAJKOWSKA
260608 gm. Wojciechowice Marzena PAWLIK
260608 gm. Wojciechowice Monika GAŁKA
260608 gm. Wojciechowice Jacek MAJCHER
260608 gm. Wojciechowice Tadeusz KABAT
260608 gm. Wojciechowice Marek WÓJCIK
260608 gm. Wojciechowice Artur RĘDZIAK
60913 gm. Wojciechów Grzegorz MATYJASIK
60913 gm. Wojciechów Marcin MIROSŁAW
60913 gm. Wojciechów Michał SUMIŃSKI
60913 gm. Wojciechów Grzegorz PIRÓG
60913 gm. Wojciechów Stanisław KAMELA
60913 gm. Wojciechów Kazimierz ŻYWICKI
60913 gm. Wojciechów Dariusz KOŁODZIEJCZYK
60913 gm. Wojciechów Jarosław ZUBRZYCKI
60913 gm. Wojciechów Tomasz KOWALSKI
60913 gm. Wojciechów Dariusz MALIK
60913 gm. Wojciechów Miłosz ADAMCZYK
60913 gm. Wojciechów Anna ZABIEGŁA
60913 gm. Wojciechów Mariusz BŁASZCZAK
60913 gm. Wojciechów Andrzej TWARDOWSKI
60913 gm. Wojciechów Tomasz ZIELONKA
61110 gm. Wojcieszków Beata PORĘBSKA
61110 gm. Wojcieszków Waldemar ZBOROWSKI
61110 gm. Wojcieszków Bogdan CIOŁEK
61110 gm. Wojcieszków Janusz BARSZCZ
61110 gm. Wojcieszków Bartosz KRAŚNIEWSKI
61110 gm. Wojcieszków Andrzej MAZUREK
61110 gm. Wojcieszków Marian GRABIEC
61110 gm. Wojcieszków Alina BURDACH
61110 gm. Wojcieszków Piotr KRYJAK
61110 gm. Wojcieszków Andrzej GOLBA
61110 gm. Wojcieszków Kamil ZBIETKA
61110 gm. Wojcieszków Mirosław ZACHARSKI
61110 gm. Wojcieszków Roman KALIŃSKI
61110 gm. Wojcieszków Zbigniew IZDEBSKI
61110 gm. Wojcieszków Waldemar BUJAK
121613 gm. Wojnicz Marcin DULOWSKI
121613 gm. Wojnicz Marek BACHARA
121613 gm. Wojnicz Roman CHAMIOŁO
121613 gm. Wojnicz Janina CHRAPUSTA
121613 gm. Wojnicz Bogdan KUREK
121613 gm. Wojnicz Wojciech DERLAGA
121613 gm. Wojnicz Bożena BUDYN
121613 gm. Wojnicz Tadeusz KUREK
121613 gm. Wojnicz Augustyn KUBIS
121613 gm. Wojnicz Aneta KAWA
121613 gm. Wojnicz Tadeusz PAWLINA
121613 gm. Wojnicz Janina SOSIN
121613 gm. Wojnicz Stanisław KARPIEL
121613 gm. Wojnicz Edward MICHALIK
121613 gm. Wojnicz Grzegorz OPIOŁA
60313 gm. Wojsławice Mirosław GAWRZAK
60313 gm. Wojsławice Małgorzata PIRÓG
60313 gm. Wojsławice Waldemar OŻÓG
60313 gm. Wojsławice Zbigniew RYMARSKI
60313 gm. Wojsławice Jan GRABIŃSKI
60313 gm. Wojsławice Grzegorz ŁOŚ
60313 gm. Wojsławice Grzegorz ŚMIECH
60313 gm. Wojsławice Alicja JABŁOŃSKA
60313 gm. Wojsławice Anna BURDA
60313 gm. Wojsławice Justyna MAZUREK
60313 gm. Wojsławice Jolanta JABŁOŃSKA
60313 gm. Wojsławice Sławomir FOLUSZ
60313 gm. Wojsławice Mirosław RADOMSKI
60313 gm. Wojsławice Elżbieta FURMANIUK
60313 gm. Wojsławice Elżbieta GÓRNIK
101010 gm. Wola Krzysztoporska Beata WIECZOREK
101010 gm. Wola Krzysztoporska Magdalena MAGIERA
101010 gm. Wola Krzysztoporska Jolanta KABZIŃSKA
101010 gm. Wola Krzysztoporska Kamila KACZOROWSKA
101010 gm. Wola Krzysztoporska Maria BIEGAŃSKA
101010 gm. Wola Krzysztoporska Edyta MICHALAK
101010 gm. Wola Krzysztoporska Paweł MALIK
101010 gm. Wola Krzysztoporska Krzysztof JARZĄBEK
101010 gm. Wola Krzysztoporska Tomasz FILIPEK
101010 gm. Wola Krzysztoporska Małgorzata GNIEWASZEWSKA
101010 gm. Wola Krzysztoporska Michał GAWORCZYK
101010 gm. Wola Krzysztoporska Dariusz PYTKA
101010 gm. Wola Krzysztoporska Agata SZMALEC
101010 gm. Wola Krzysztoporska Beata GAWRYSZCZAK
101010 gm. Wola Krzysztoporska Grzegorz KONECKI
61111 gm. Wola Mysłowska Grzegorz KUĆ
61111 gm. Wola Mysłowska Zbigniew CZAJKA
61111 gm. Wola Mysłowska Leszek KOSIOREK
61111 gm. Wola Mysłowska Sylwester WÓJCIK
61111 gm. Wola Mysłowska Paweł OLKOWICZ
61111 gm. Wola Mysłowska Tadeusz TALAREK
61111 gm. Wola Mysłowska Krzysztof KOŚLACZ
61111 gm. Wola Mysłowska Leszek BROŚ
61111 gm. Wola Mysłowska Barbara SZUSTEK
61111 gm. Wola Mysłowska Krzysztof GRYCZON
61111 gm. Wola Mysłowska Aneta KOSIOREK
61111 gm. Wola Mysłowska Grażyna ŁYSOŃ
61111 gm. Wola Mysłowska Janusz CHMURA
61111 gm. Wola Mysłowska Małgorzata MRÓZ
61111 gm. Wola Mysłowska Elżbieta KAMOLA
61907 gm. Wola Uhruska Eugenia PRĘCIUK
61907 gm. Wola Uhruska Rafał KUCZURA
61907 gm. Wola Uhruska Teresa KOŚCIUK
61907 gm. Wola Uhruska Tadeusz PAWŁOWSKI
61907 gm. Wola Uhruska Radosław LIPERT
61907 gm. Wola Uhruska Marian ŁUBKOWSKI
61907 gm. Wola Uhruska Honorata DYCZKOWSKA
61907 gm. Wola Uhruska Stanisław TYPIAK
61907 gm. Wola Uhruska Zbigniew LIPERT
61907 gm. Wola Uhruska Romuald WOJTCZAK
61907 gm. Wola Uhruska Mariusz KARPOWICZ
61907 gm. Wola Uhruska Alfred MISZTALSKI
61907 gm. Wola Uhruska Zdzisław DĄBROWSKI
61907 gm. Wola Uhruska Marta MALEWICZ
61907 gm. Wola Uhruska Jan POLAK
142512 gm. Wolanów Teresa PANKOWSKA
142512 gm. Wolanów Marek FERENS
142512 gm. Wolanów Edward PYSIAK
142512 gm. Wolanów Marek MAŁYSA
142512 gm. Wolanów Marek KRASZEWSKI
142512 gm. Wolanów Andrzej SZATAN
142512 gm. Wolanów Rafał CZUBAK
142512 gm. Wolanów Czesław GAC
142512 gm. Wolanów Diana GIBAŁA
142512 gm. Wolanów Jacek MURAWSKI
142512 gm. Wolanów Marcin CIĘŻKOWSKI
142512 gm. Wolanów Mirosław FURCZYŃSKI
142512 gm. Wolanów Jolanta GUTKOWSKA
142512 gm. Wolanów Barbara PUCUŁA
142512 gm. Wolanów Ewa STANIK
101011 gm. Wolbórz Marek GAJDA
101011 gm. Wolbórz Barbara SOBCZAK
101011 gm. Wolbórz Dariusz BINIEK
101011 gm. Wolbórz Krystian SMEJDA
101011 gm. Wolbórz Barbara DZIUBAŁTOWSKA
101011 gm. Wolbórz Jolanta LATOCHA
101011 gm. Wolbórz Janusz SWARBUŁA
101011 gm. Wolbórz Danuta GWÓŹDŹ
101011 gm. Wolbórz Alina KRAKOWIAK
101011 gm. Wolbórz Paweł SWARBUŁA
101011 gm. Wolbórz Krzysztof CZAPLA
101011 gm. Wolbórz Łukasz JAGIEŁŁO
101011 gm. Wolbórz Zbigniew KLEWIN
101011 gm. Wolbórz Grzegorz GONCIARZ
101011 gm. Wolbórz Bogdan PYTEL
121207 gm. Wolbrom Radosław KUŚ
121207 gm. Wolbrom Artur PAJKIERT
121207 gm. Wolbrom Zbigniew ŻYŁA
121207 gm. Wolbrom Krzysztof AUGUSTOWSKI
121207 gm. Wolbrom Adam ZIELNIK
121207 gm. Wolbrom Kazimierz PACIA
121207 gm. Wolbrom Ewa KAZIMIERSKA
121207 gm. Wolbrom Zbigniew KOLANKO
121207 gm. Wolbrom Ireneusz MUDYŃ
121207 gm. Wolbrom Czesław GBYLICZEK
121207 gm. Wolbrom Marek CIEPAŁ
121207 gm. Wolbrom Zdzisław PASICH
121207 gm. Wolbrom Andrzej BARCZYK
121207 gm. Wolbrom Agata WÓJCIK
121207 gm. Wolbrom Marcin GRZANKA
121207 gm. Wolbrom Tomasz CIEMPKA
121207 gm. Wolbrom Agata KAMIONKA
121207 gm. Wolbrom Monika KRZYWAŃSKA
121207 gm. Wolbrom Bartłomiej ŻUREK
121207 gm. Wolbrom Marcin MACIORA
121207 gm. Wolbrom Kazimierz GOLDA
320706 gm. Wolin Anita SZMIT
320706 gm. Wolin Radosław KALICIUK
320706 gm. Wolin Krzysztof ŚRUDKOWSKI
320706 gm. Wolin Elżbieta MIKOŁAJCZYK
320706 gm. Wolin Tomasz HAMALA
320706 gm. Wolin Andrzej KUBICKI
320706 gm. Wolin Robert LEMZA
320706 gm. Wolin Marcel SZULIŃSKI
320706 gm. Wolin Karolina CACKOWSKA
320706 gm. Wolin Wojciech TURCZYNOWICZ
320706 gm. Wolin Beata MAJEWSKA
320706 gm. Wolin Waldemar DUBRAWSKI
320706 gm. Wolin Leszek KOPAŃSKI
320706 gm. Wolin Ryszard RYBARCZYK
320706 gm. Wolin Krzysztof CZACH
302903 gm. Wolsztyn Dominik TOMIAK
302903 gm. Wolsztyn Krzysztof BOCER
302903 gm. Wolsztyn Stefan PIECHOCKI
302903 gm. Wolsztyn Jarosław WRÓBLEWSKI
302903 gm. Wolsztyn Robert MALEWICZ
302903 gm. Wolsztyn Wiesław KASPERSKI
302903 gm. Wolsztyn Michał MARUSZEWSKI
302903 gm. Wolsztyn Jarosław ADAMCZAK
302903 gm. Wolsztyn Mariusz PRZYBYŁA
302903 gm. Wolsztyn Marcin KLESSA
302903 gm. Wolsztyn Artur STRAŻYŃSKI
302903 gm. Wolsztyn Lucyna LISOWSKA
302903 gm. Wolsztyn Damian KOTLARSKI
302903 gm. Wolsztyn Jakub LORENZ
302903 gm. Wolsztyn Lech DALEKI
302903 gm. Wolsztyn Olga HUBERT
302903 gm. Wolsztyn Ireneusz JANIK
302903 gm. Wolsztyn Krzysztof ROZYNEK
302903 gm. Wolsztyn Aleksander JAKOWCZYC
302903 gm. Wolsztyn Agnieszka CZAJKA
302903 gm. Wolsztyn Paweł KOPCIUCH
160404 gm. Wołczyn Marcin PASTERNAK
160404 gm. Wołczyn Agata TEODOROWSKA
160404 gm. Wołczyn Paweł KRZEMIŃSKI
160404 gm. Wołczyn Waldemar ŁUCZEK
160404 gm. Wołczyn Kazimierz BAR
160404 gm. Wołczyn Jan BARTOSIŃSKI
160404 gm. Wołczyn Marek NOWAK
160404 gm. Wołczyn Ryszard NOWAK
160404 gm. Wołczyn Waldemar ANTKOWIAK
160404 gm. Wołczyn Adam ZARYCH
160404 gm. Wołczyn Ewelina SĘKALA
160404 gm. Wołczyn Szczepan MAŁY
160404 gm. Wołczyn Ryszard MRUGALSKI
160404 gm. Wołczyn Krystyna MAZURCZAK
160404 gm. Wołczyn Jolanta SCHATT
143412 gm. Wołomin Ryszard MADZIAR
143412 gm. Wołomin Beata GOMSE
143412 gm. Wołomin Katarzyna PAZIO
143412 gm. Wołomin Edyta BABICKA
143412 gm. Wołomin Marek GÓRSKI
143412 gm. Wołomin Agnieszka KOZA
143412 gm. Wołomin Dorota PENGER
143412 gm. Wołomin Aneta ADAMUS
143412 gm. Wołomin Piotr SIKORSKI
143412 gm. Wołomin Magdalena ZYCH
143412 gm. Wołomin Robert KOBUS
143412 gm. Wołomin Krzysztof REMBELSKI
143412 gm. Wołomin Andrzej FUŚNIK
143412 gm. Wołomin Agata BOCHENEK
143412 gm. Wołomin Karol CUDNY
143412 gm. Wołomin Maria WYTRYKOWSKA
143412 gm. Wołomin Bogdan SAWICKI
143412 gm. Wołomin Kazimierz TARAPATA
143412 gm. Wołomin Elżbieta RADWAN
143412 gm. Wołomin Janusz MIROWSKI
143412 gm. Wołomin Wojciech PLICHTA
22203 gm. Wołów Krystyna PASZKOWSKA
22203 gm. Wołów Barbara JAGODZIŃSKA
22203 gm. Wołów Marta MOSIEK
22203 gm. Wołów Robert STĘPIEŃ
22203 gm. Wołów Zenon BUJACZ
22203 gm. Wołów Grażyna RACKA
22203 gm. Wołów Łukasz CIOŁEK
22203 gm. Wołów Dariusz CHMURA
22203 gm. Wołów Rafał BORZYŃSKI
22203 gm. Wołów Emilia ŚWIĄTEK
22203 gm. Wołów Małgorzata HERMASZEWSKA
22203 gm. Wołów Waldemar RUTOWICZ
22203 gm. Wołów Krzysztof RZESZOWSKI
22203 gm. Wołów Janusz CZARNOWSKI
22203 gm. Wołów Marian SZPAK
22203 gm. Wołów Paweł CZARNY
22203 gm. Wołów Grzegorz TYMCZYSZYN
22203 gm. Wołów Jan TOMKÓW
22203 gm. Wołów Wiesława SAWA
22203 gm. Wołów Krzysztof MUCHA
22203 gm. Wołów Agnieszka ŁUKASZEWSKA
240708 gm. Woźniki Andrzej STARON
240708 gm. Woźniki Anna MICHALSKA
240708 gm. Woźniki Piotr CIBA
240708 gm. Woźniki Józef NOWAK
240708 gm. Woźniki Robert BĘCZKOWSKI
240708 gm. Woźniki Bartłomiej PLICZKO
240708 gm. Woźniki Renata PIEŁOT
240708 gm. Woźniki Szymon KLABIS
240708 gm. Woźniki Krystyna GOROL
240708 gm. Woźniki Weronika MAJCHRZYK
240708 gm. Woźniki Adam ORDON
240708 gm. Woźniki Łucjan GARUS
240708 gm. Woźniki Maria GOLASZ
240708 gm. Woźniki Tomasz NOWICKI
240708 gm. Woźniki Mariusz POGODA
60914 gm. Wólka Sebastian TRYK
60914 gm. Wólka Andrzej TKACZYK
60914 gm. Wólka Piotr SZEWCZYK
60914 gm. Wólka Jacek KUDŁA
60914 gm. Wólka Tomasz ZABOREK
60914 gm. Wólka Karol KOWALCZYK
60914 gm. Wólka Michał KORNET
60914 gm. Wólka Krzysztof OLESZCZUK
60914 gm. Wólka Iwona SKIBA
60914 gm. Wólka Magdalena MAJEWSKA
60914 gm. Wólka Jolanta KAIS
60914 gm. Wólka Małgorzata SAMUŁA
60914 gm. Wólka Łukasz IDZIKOWSKI
60914 gm. Wólka Grzegorz DUMAŁA
60914 gm. Wólka Edyta DOBEK
240609 gm. Wręczyca Wielka Anita TOBOREK
240609 gm. Wręczyca Wielka Robert BROŚ
240609 gm. Wręczyca Wielka Janusz OGŁAZA
240609 gm. Wręczyca Wielka Jakub WINECKI
240609 gm. Wręczyca Wielka Marek PRUBANT
240609 gm. Wręczyca Wielka Artur BRODZIAK
240609 gm. Wręczyca Wielka Krzysztof OCIMEK
240609 gm. Wręczyca Wielka Piotr WYDMUCH
240609 gm. Wręczyca Wielka Michał HENDZLIK
240609 gm. Wręczyca Wielka Barbara BOGUS
240609 gm. Wręczyca Wielka Tomasz OSIŃSKI
240609 gm. Wręczyca Wielka Wiesław ŻERDZIŃSKI
240609 gm. Wręczyca Wielka Małgorzata ZATYKA
240609 gm. Wręczyca Wielka Urszula ZOMERFELD
240609 gm. Wręczyca Wielka Artur KLOREK
302408 gm. Wronki Michał BIEDZIAK
302408 gm. Wronki Bartosz ROSZAK
302408 gm. Wronki Sławomir ŚNIEGOWSKI
302408 gm. Wronki Piotr GOLAS
302408 gm. Wronki Agnieszka BARTNICZAK-GINALSKA
302408 gm. Wronki Marcin WILK
302408 gm. Wronki Piotr RZYSKI
302408 gm. Wronki Jerzy ŚMIŁOWSKI
302408 gm. Wronki Ernest FRANKOWSKI
302408 gm. Wronki Karolina KRYGIER
302408 gm. Wronki Bartosz SOBAŃSKI
302408 gm. Wronki Robert ORZECHOWSKI
302408 gm. Wronki Janusz SZULC
302408 gm. Wronki Mariusz MAKÓWKA
302408 gm. Wronki Jarosław MIKOŁAJCZAK
101410 gm. Wróblew Anna KULCZYŃSKA
101410 gm. Wróblew Tomasz ŁUKASIEWICZ
101410 gm. Wróblew Jolanta WOJTYSIAK
101410 gm. Wróblew Małgorzata PRZYBYLSKA
101410 gm. Wróblew Karolina KULESZA
101410 gm. Wróblew Jarosław JANIAK
101410 gm. Wróblew Piotr ŁUCZAK
101410 gm. Wróblew Sylwester TOMCZYK
101410 gm. Wróblew Grzegorz MUSIAŁ
101410 gm. Wróblew Andrzej DAWID
101410 gm. Wróblew Kamila BANASIAK
101410 gm. Wróblew Roman BANAŚ
101410 gm. Wróblew Dariusz OWCZAREK
101410 gm. Wróblew Krystyna KĘDZIA
101410 gm. Wróblew Aleksander PAWLIK
303005 gm. Września Maciej BARANOWSKI
303005 gm. Września Radosław GARBAREK
303005 gm. Września Anna SZLACHETKA
303005 gm. Września Kornel TOMCZAK
303005 gm. Września Tomasz KAŁUŻNY
303005 gm. Września Bogdan NOWAK
303005 gm. Września Robert SMODLIBOWSKI
303005 gm. Września Stefan OGRODOWICZ
303005 gm. Września Jarosław GRACZYK
303005 gm. Września Jarosław KOWALEWSKI
303005 gm. Września Damian STANISZEWSKI
303005 gm. Września Waldemar GRZEŚKOWIAK
303005 gm. Września Mirosław CHUDY
303005 gm. Września Szymon PACIORKOWSKI
303005 gm. Września Artur MOKRACKI
303005 gm. Września Grzegorz DOBROSIELSKI
303005 gm. Września Wojciech SZCZEŚNIAK
303005 gm. Września Bogumił KWIATKOWSKI
303005 gm. Września Małgorzata NOWAK
303005 gm. Września Mirosław ZGOLIŃSKI
303005 gm. Września Ryszard SZWAJCA
81203 gm. Wschowa Wiesław WIDERA
81203 gm. Wschowa Stefan MAĆKOWIAK
81203 gm. Wschowa Konrad ANTKOWIAK
81203 gm. Wschowa Katarzyna OWOC-KOCHAŃSKA
81203 gm. Wschowa Jacek KOWALCZYK
81203 gm. Wschowa Hanna KNAFLEWSKA-WALKOWIAK
81203 gm. Wschowa Emanuela STANEK-JUŚKIEWICZ
81203 gm. Wschowa Piotr WIELAND
81203 gm. Wschowa Piotr BUCZEK
81203 gm. Wschowa Krzysztof KOLA
81203 gm. Wschowa Jolanta PAWŁOWSKA
81203 gm. Wschowa Michał DROBNIK
81203 gm. Wschowa Miłosz CZOPEK
81203 gm. Wschowa Elwira ŚWIĄTEK
81203 gm. Wschowa Przemysław GLIŃSKI
81203 gm. Wschowa Franciszek BAŚCZYN
81203 gm. Wschowa Władysław BRZECHWA
81203 gm. Wschowa Agnieszka NACHAJ
81203 gm. Wschowa Tadeusz SOBCZUK
81203 gm. Wschowa Helena NIKOLIN
81203 gm. Wschowa Sabina BRAMBOR
280610 gm. Wydminy Krystyna PINDUR
280610 gm. Wydminy Waldemar WILGOCKI
280610 gm. Wydminy Tadeusz ŁUKASZCZUK
280610 gm. Wydminy Kinga MACKIEWICZ
280610 gm. Wydminy Renata BAKUN
280610 gm. Wydminy Judyta POZNAŃSKA
280610 gm. Wydminy Paweł ZIELIŃSKI
280610 gm. Wydminy Ewelina ORDOWSKA
280610 gm. Wydminy Joanna BUŹNIAK
280610 gm. Wydminy Kacper JUNIEWICZ
280610 gm. Wydminy Franciszek MAJCHER
280610 gm. Wydminy Ryszard ŻYGIEŁO
280610 gm. Wydminy Małgorzata MYSZKOWSKA
280610 gm. Wydminy Waldemar SAMBORSKI
280610 gm. Wydminy Emilia SAKOWICZ
81008 gm. Wymiarki Grażyna WAKULUK
81008 gm. Wymiarki Jadwiga KLEJSZTA
81008 gm. Wymiarki Edward KOWALÓW
81008 gm. Wymiarki Anna JANUS - SZYMAŃSKA
81008 gm. Wymiarki Zbigniew NOSKOWICZ
81008 gm. Wymiarki Jerzy NIEZGÓCKI
81008 gm. Wymiarki Marian SEREMAK
81008 gm. Wymiarki Izabela KAFAROWSKA
81008 gm. Wymiarki Barbara SZKODZIŃSKA
81008 gm. Wymiarki Piotr NOWAK
81008 gm. Wymiarki Anna KOZŁOWSKA
81008 gm. Wymiarki Marta MAJ
81008 gm. Wymiarki Izabela MIERZWA
81008 gm. Wymiarki Magdalena MORUSIEWICZ
81008 gm. Wymiarki Jarosław DULĘBA
240805 gm. Wyry Wojciech SURMA
240805 gm. Wyry Mirosław SIKORA
240805 gm. Wyry Marek GOŁOSZ
240805 gm. Wyry Franciszek SMYKLA
240805 gm. Wyry Adrian KRZYŻOWSKI
240805 gm. Wyry Franciszek SZULC
240805 gm. Wyry Szymon ZAŁĘCKI
240805 gm. Wyry Barbara POLOK
240805 gm. Wyry Grażyna SWADŹBA-SZOJDA
240805 gm. Wyry Tomasz FITYKA
240805 gm. Wyry Ireneusz SUCHOŃ
240805 gm. Wyry Piotr PROFASKA
240805 gm. Wyry Piotr JELEŃ
240805 gm. Wyry Joanna PASIERBEK-KONIECZNY
240805 gm. Wyry Adam MYSZOR
61908 gm. Wyryki Marek NIEDZIELAK
61908 gm. Wyryki Marianna MOCIOR
61908 gm. Wyryki Jolanta STEPANIUK
61908 gm. Wyryki Piotr RUTKOWSKI
61908 gm. Wyryki Patrycja KUPRACZ
61908 gm. Wyryki Magdalena CHOMICZUK
61908 gm. Wyryki Małgorzata STĘPIEŃ
61908 gm. Wyryki Adam SMOLIK
61908 gm. Wyryki Piotr HORSZCZARUK
61908 gm. Wyryki Alicja KUSZPA
61908 gm. Wyryki Bożena RABCZEWSKA
61908 gm. Wyryki Krystyna SKRZYŃSKA
61908 gm. Wyryki Dorota MOROZ
61908 gm. Wyryki Anna ADAMCZYK
61908 gm. Wyryki Tamara TARASIUK
301908 gm. Wyrzysk Łukasz NAPIERAŁA
301908 gm. Wyrzysk Ryszard SELL
301908 gm. Wyrzysk Andrzej GŁĄB
301908 gm. Wyrzysk Beata KRÓLIK
301908 gm. Wyrzysk Włodzimierz MICHALSKI
301908 gm. Wyrzysk Roman ŁUKA
301908 gm. Wyrzysk Stefan WEŁNIAK
301908 gm. Wyrzysk Leszek MATUSZEWSKI
301908 gm. Wyrzysk Ryszard JANOWIAK
301908 gm. Wyrzysk Tomasz BOGDAŃSKI
301908 gm. Wyrzysk Leszek MALCZEWSKI
301908 gm. Wyrzysk Piotr BANACH
301908 gm. Wyrzysk Piotr RADWAŃSKI
301908 gm. Wyrzysk Krzysztof BARTKUS
301908 gm. Wyrzysk Mateusz JAREMKO
301909 gm. Wysoka Krzysztof KOWALSKI
301909 gm. Wysoka Henryk STAŃCZYK
301909 gm. Wysoka Łukasz DYMITRUK
301909 gm. Wysoka Artur KŁYSZ
301909 gm. Wysoka Bartłomiej NOCULAK
301909 gm. Wysoka Ewelina LEWICZ
301909 gm. Wysoka Emilia DEMBIŃSKA
301909 gm. Wysoka Stanisław GRZYBOWSKI
301909 gm. Wysoka Marek JÓŹWINA
301909 gm. Wysoka Paulina STRZAŁKA
301909 gm. Wysoka Magdalena PISZCZEK
301909 gm. Wysoka Beata HADER
301909 gm. Wysoka Jan CIOŁEK
301909 gm. Wysoka Grażyna WRZASZCZAK
301909 gm. Wysoka Edmund FONFEREK
60915 gm. Wysokie Marek WLIZŁO
60915 gm. Wysokie Radosław FLIS
60915 gm. Wysokie Grzegorz PONIEWOZIK
60915 gm. Wysokie Ewa ĆWIKŁA
60915 gm. Wysokie Teresa KASPRZAK
60915 gm. Wysokie Andrzej DERUŚ
60915 gm. Wysokie Fryderyk POPŁAWSKI
60915 gm. Wysokie Marzanna POLSKA
60915 gm. Wysokie Krzysztof WRZYSZCZ
60915 gm. Wysokie Ewa GĄBKA
60915 gm. Wysokie Jarosław NOWAKIEWICZ
60915 gm. Wysokie Małgorzata GAŁKA
60915 gm. Wysokie Wiesław SYGACZ
60915 gm. Wysokie Wiesław MOTYKA
60915 gm. Wysokie Grzegorz MILANOWSKI
201310 gm. Wysokie Mazowieckie Bożena MAJEWSKA
201310 gm. Wysokie Mazowieckie Zbigniew DOŁĘGOWSKI
201310 gm. Wysokie Mazowieckie Urszula SOKOŁOWSKA
201310 gm. Wysokie Mazowieckie Janusz ZAREMBA
201310 gm. Wysokie Mazowieckie Kazimierz SOKOLIK
201310 gm. Wysokie Mazowieckie Krzysztof ŚLIWOWSKI
201310 gm. Wysokie Mazowieckie Dariusz ZARĘBA
201310 gm. Wysokie Mazowieckie Lidia ZAREMBA
201310 gm. Wysokie Mazowieckie Andrzej LASKOWSKI
201310 gm. Wysokie Mazowieckie Sławomir MISIEWICZ
201310 gm. Wysokie Mazowieckie Barbara ZALEWSKA
201310 gm. Wysokie Mazowieckie Andrzej DMOCHOWSKI
201310 gm. Wysokie Mazowieckie Leszek BRZOZOWSKI
201310 gm. Wysokie Mazowieckie Stanisław KRAJEWSKI
201310 gm. Wysokie Mazowieckie Marcin KARKOSA
200308 gm. Wyszki Stanisław WIKTORUK
200308 gm. Wyszki Zofia OKSIUTA
200308 gm. Wyszki Jacek MILUSKI
200308 gm. Wyszki Mariusz KRUSZEWSKI
200308 gm. Wyszki Sylwester MILUSKI
200308 gm. Wyszki Radosław NIEWIŃSKI
200308 gm. Wyszki Eugeniusz FALKOWSKI
200308 gm. Wyszki Paweł DZIEMIAN
200308 gm. Wyszki Monika BARANOWSKA
200308 gm. Wyszki Piotr KRASOWSKI
200308 gm. Wyszki Waldemar KRYSIUK
200308 gm. Wyszki Jerzy KALINOWSKI
200308 gm. Wyszki Renata FALKOWSKA
200308 gm. Wyszki Paweł NIEWIŃSKI
200308 gm. Wyszki Aleksander KŁOCZKO
143505 gm. Wyszków Paweł TUREK
143505 gm. Wyszków Eugeniusz ZAREMBA
143505 gm. Wyszków Andrzej LEWANDOWSKI
143505 gm. Wyszków Grzegorz NOWOSIELSKI
143505 gm. Wyszków Wojciech ROJEK
143505 gm. Wyszków Monika BIEŻUŃSKA
143505 gm. Wyszków Mariola BRZEZIŃSKA
143505 gm. Wyszków Piotr POKRAŚNIEWICZ
143505 gm. Wyszków Waldemar PARADOWSKI
143505 gm. Wyszków Grzegorz WYSZYŃSKI
143505 gm. Wyszków Czesław LACH
143505 gm. Wyszków Adam SZCZERBA
143505 gm. Wyszków Mateusz ŚNIADAŁA
143505 gm. Wyszków Dariusz GLINKA
143505 gm. Wyszków Krzysztof SOBIESKI
143505 gm. Wyszków Marek TAUTER
143505 gm. Wyszków Elżbieta PIÓRKOWSKA
143505 gm. Wyszków Jan ABRAMCZYK
143505 gm. Wyszków Danuta KUKWA
143505 gm. Wyszków Bogdan OSIK
143505 gm. Wyszków Radosław BIERNACKI
141915 gm. Wyszogród Arkadiusz BŁASZCZYK
141915 gm. Wyszogród Piotr MAJEWSKI
141915 gm. Wyszogród Paulina SIEKLUCKA
141915 gm. Wyszogród Joanna MISIAKOWSKA
141915 gm. Wyszogród Barbara DOMINIKIEWICZ
141915 gm. Wyszogród Katarzyna JANCZAK
141915 gm. Wyszogród Krzysztof SMÓŁKA
141915 gm. Wyszogród Wojciech LUBISZEWSKI
141915 gm. Wyszogród Marcin STELMACH
141915 gm. Wyszogród Jacek WIŚNIEWSKI
141915 gm. Wyszogród Joanna LEWANDOWSKA
141915 gm. Wyszogród Marzena SZYMERSKA
141915 gm. Wyszogród Marzena GOLISZEK
141915 gm. Wyszogród Andrzej DOBACZEWSKI
141915 gm. Wyszogród Marcin SIELCZAK
140106 gm. Wyśmierzyce Stanisław PODPORA
140106 gm. Wyśmierzyce Krzysztof WIĘCKOWSKI
140106 gm. Wyśmierzyce Edyta KUFLIKOWSKA
140106 gm. Wyśmierzyce Kazimierz DĄBROWSKI
140106 gm. Wyśmierzyce Ewelina BURAKOWSKA
140106 gm. Wyśmierzyce Andrzej JASTRZĘBSKI
140106 gm. Wyśmierzyce Agata KACPRZAK
140106 gm. Wyśmierzyce Andrzej JANIK
140106 gm. Wyśmierzyce Jakub LIPIEC
140106 gm. Wyśmierzyce Paweł SERAFIN
140106 gm. Wyśmierzyce Justyna URBAŃCZYK
140106 gm. Wyśmierzyce Adam WRONA
140106 gm. Wyśmierzyce Milena PAŁCZYŃSKA
140106 gm. Wyśmierzyce Jarosław ZGIEP
140106 gm. Wyśmierzyce Konrad PAJĄK
120616 gm. Zabierzów Przemysław TARNOWSKI
120616 gm. Zabierzów Wojciech STĘPIEŃ
120616 gm. Zabierzów Tadeusz BRZUCHACZ
120616 gm. Zabierzów Paweł KOŁODZIEJCZYK
120616 gm. Zabierzów Maria KWAŚNIK
120616 gm. Zabierzów Jan SZCZEPAŃSKI
120616 gm. Zabierzów Jan SURÓWKA
120616 gm. Zabierzów Andrzej KACZMARCZYK
120616 gm. Zabierzów Stanisław DAM
120616 gm. Zabierzów Katarzyna ZIELIŃSKA
120616 gm. Zabierzów Jan KULTYS
120616 gm. Zabierzów Andrzej KRAWCZYK
120616 gm. Zabierzów Henryk KRAWCZYK
120616 gm. Zabierzów Jacek KOZERA
120616 gm. Zabierzów Grzegorz WĄS
120616 gm. Zabierzów Dorota KĘSEK
120616 gm. Zabierzów Elżbieta BURTAN
120616 gm. Zabierzów Wiesław CADER
120616 gm. Zabierzów Adam WIERZBICKI
120616 gm. Zabierzów Jerzy CYWICKI
120616 gm. Zabierzów Michał KORZONEK
200214 gm. Zabłudów Janusz LEWKOWICZ
200214 gm. Zabłudów Edyta MURAWSKA
200214 gm. Zabłudów Marcin KALINOWSKI
200214 gm. Zabłudów Włodzimierz GIERMANIUK
200214 gm. Zabłudów Marta ALEKSIEJCZUK-SZOTKO
200214 gm. Zabłudów Agnieszka IWANOWICZ
200214 gm. Zabłudów Dariusz DREWNOWSKI
200214 gm. Zabłudów Paweł DOBIECKI
200214 gm. Zabłudów Mariusz NIKOŁAJUK
200214 gm. Zabłudów Justyna KUŻEL
200214 gm. Zabłudów Zdzisław KUŹMICZ
200214 gm. Zabłudów Andrzej MICHALCZUK
200214 gm. Zabłudów Jan BOROWSKI
200214 gm. Zabłudów Antonina KUNA
200214 gm. Zabłudów Grażyna CHARYTONIUK-MICHIEJ
80909 gm. Zabór Justyna ZAKRZEWSKA-WOŹNIAK
80909 gm. Zabór Ryszard BIGAJ
80909 gm. Zabór Bogdan GRAJEWSKI
80909 gm. Zabór Elżbieta CHOLEWIŃSKA
80909 gm. Zabór Czesław SŁODNIK
80909 gm. Zabór Arkadiusz MIECZYŃSKI
80909 gm. Zabór Marta RATAJSKA
80909 gm. Zabór Tadeusz KARKOSZ
80909 gm. Zabór Małgorzata PAC
80909 gm. Zabór Halina RYŚ
80909 gm. Zabór Dariusz MICHALSKI
80909 gm. Zabór Maciej BARDELAS
80909 gm. Zabór Marzena KIDERYS
80909 gm. Zabór Dariusz TARNAS
80909 gm. Zabór Rafał KRIEGER
143506 gm. Zabrodzie Paweł KAMIŃSKI
143506 gm. Zabrodzie Maria PODOLAK
143506 gm. Zabrodzie Sylwia MARCISZEWSKA
143506 gm. Zabrodzie Tadeusz SUCHENEK
143506 gm. Zabrodzie Grzegorz OSOWIECKI
143506 gm. Zabrodzie Agnieszka KWIATKOWSKA
143506 gm. Zabrodzie Wiesław GIZA
143506 gm. Zabrodzie Arleta MIĄŚKIEWICZ
143506 gm. Zabrodzie Wiesław JAKUBOWSKI
143506 gm. Zabrodzie Bogusława WIELGOLASKA
143506 gm. Zabrodzie Andrzej GARBARCZYK
143506 gm. Zabrodzie Janusz PAKUŁA
143506 gm. Zabrodzie Andrzej STRĄGOWSKI
143506 gm. Zabrodzie Leszek WAWRYŁO
143506 gm. Zabrodzie Alina TEODORCZYK
101106 gm. Zadzim Jadwiga LEWANDOWSKA
101106 gm. Zadzim Kazimierz DUDCZAK
101106 gm. Zadzim Jolanta POŚPIESZYŃSKA
101106 gm. Zadzim Paweł POLIŃSKI
101106 gm. Zadzim Włodzimierz CIEŚLIK
101106 gm. Zadzim Mariusz WARYCHA
101106 gm. Zadzim Dominik KRYSIAK
101106 gm. Zadzim Władysław STĘPIEŃ
101106 gm. Zadzim Przemysław CHMIELECKI
101106 gm. Zadzim Halina WAWRZONKOWSKA
101106 gm. Zadzim Andrzej WAWRZYNIAK
101106 gm. Zadzim Edyta STĘPIŃSKA
101106 gm. Zadzim Jan SÓJKA
101106 gm. Zadzim Dariusz WOJTASZCZYK
101106 gm. Zadzim Cezary BRUŹDZIAK
260419 gm. Zagnańsk Anna PIOTROWSKA
260419 gm. Zagnańsk Grażyna WAWSZCZAK
260419 gm. Zagnańsk Robert HANULAK
260419 gm. Zagnańsk Artur KUDZIA
260419 gm. Zagnańsk Marcin FĄFARA
260419 gm. Zagnańsk Urszula JOŃCZYK
260419 gm. Zagnańsk Aneta RUTOWICZ
260419 gm. Zagnańsk Bożena JACAK
260419 gm. Zagnańsk Katarzyna KLUSEK
260419 gm. Zagnańsk Paweł MOLIK
260419 gm. Zagnańsk Kazimierz TOMASIAK
260419 gm. Zagnańsk Leszek SUCHENIA
260419 gm. Zagnańsk Michał KOPEĆ
260419 gm. Zagnańsk Renata PISIAKOWSKA
260419 gm. Zagnańsk Sławomir WIECH
302308 gm. Zagórów Ryszard SIKORSKI
302308 gm. Zagórów Michał RUCIŃSKI
302308 gm. Zagórów Tomasz SŁOWIŃSKI
302308 gm. Zagórów Marcin KACZOROWSKI
302308 gm. Zagórów Marek ZAWAL
302308 gm. Zagórów Konrad PRZYDRYGA
302308 gm. Zagórów Elżbieta MRÓZ
302308 gm. Zagórów Jan NOWAK
302308 gm. Zagórów Danuta KUJAWA
302308 gm. Zagórów Marcin URYCKI
302308 gm. Zagórów Gabriel KUBIAK
302308 gm. Zagórów Jan KLOC
302308 gm. Zagórów Grzegorz SKĄPSKI
302308 gm. Zagórów Paweł BURDZIŃSKI
302308 gm. Zagórów Rafał KOWALEWSKI
181707 gm. Zagórz Daniel DOŁŻYCKI
181707 gm. Zagórz Józef ADAMKIEWICZ
181707 gm. Zagórz Grzegorz CHOMNIAKIEWICZ
181707 gm. Zagórz Tomasz PYRĆ
181707 gm. Zagórz Rafał KIELAR
181707 gm. Zagórz Ewa RODKIEWICZ
181707 gm. Zagórz Krzysztof GIBA
181707 gm. Zagórz Andrzej JĘDRZEJEK
181707 gm. Zagórz Czesław ŁUC
181707 gm. Zagórz Krzysztof BRYNDZA
181707 gm. Zagórz Anna ŁUKOWSKA
181707 gm. Zagórz Adam MALEC
181707 gm. Zagórz Marek KABALA
181707 gm. Zagórz Bogdan ANTOLAK
181707 gm. Zagórz Aneta SZCZEPEK
22605 gm. Zagrodno Walenty LUSZNIEWSKI
22605 gm. Zagrodno Jan ŁUC
22605 gm. Zagrodno Danuta KUŹNIAR
22605 gm. Zagrodno Piotr SIWAK
22605 gm. Zagrodno Paweł KEKLAK
22605 gm. Zagrodno Stanisław OLECHOWSKI
22605 gm. Zagrodno Paweł KALINOWSKI
22605 gm. Zagrodno Anna SENKO
22605 gm. Zagrodno Bartosz KUNECKI
22605 gm. Zagrodno Halina PAWLUS
22605 gm. Zagrodno Izabela GRABKA
22605 gm. Zagrodno Franciszek SZKLARZ
22605 gm. Zagrodno Tomasz HERBUT
22605 gm. Zagrodno Jan KOTYLAK
22605 gm. Zagrodno Ewa SITKO
121614 gm. Zakliczyn Stanisław NADOLNIK
121614 gm. Zakliczyn Jan JEWULSKI
121614 gm. Zakliczyn Magdalena OLEKSIK
121614 gm. Zakliczyn Ewa NIJAK
121614 gm. Zakliczyn Mateusz KWIEK
121614 gm. Zakliczyn Henryk LASOTA
121614 gm. Zakliczyn Maciej KRAKOWSKI
121614 gm. Zakliczyn Zygmunt OLCHAWA
121614 gm. Zakliczyn Renata DYNGOSZ
121614 gm. Zakliczyn Teresa PIEKARZ
121614 gm. Zakliczyn Zofia BOCZEK
121614 gm. Zakliczyn Kazimierz PIECHNIK
121614 gm. Zakliczyn Anna MOJ
121614 gm. Zakliczyn Marek SOBÓL
121614 gm. Zakliczyn Janusz FLAKOWICZ
181805 gm. Zaklików Mirosław BALBIER
181805 gm. Zaklików Wioletta PRZYWARA
181805 gm. Zaklików Krzysztof DRZYMAŁA
181805 gm. Zaklików Krzysztof WOJNIAK
181805 gm. Zaklików Agnieszka MAZUREK
181805 gm. Zaklików Paweł BUDZYŃSKI
181805 gm. Zaklików Maciej POMYKAŁA
181805 gm. Zaklików Mirosław MACH
181805 gm. Zaklików Jerzy CHAMERA
181805 gm. Zaklików Dariusz CHMIELEWSKI
181805 gm. Zaklików Barbara HOŁODY
181805 gm. Zaklików Mirosław KLIMECKI
181805 gm. Zaklików Piotr SZWEDO
181805 gm. Zaklików Adam SIECZKOŚ
181805 gm. Zaklików Jan CZAJKA
141406 gm. Zakroczym Karol FIGURA
141406 gm. Zakroczym Dariusz LENC
141406 gm. Zakroczym Jolanta SADOWSKA
141406 gm. Zakroczym Beata OLSZEWSKA
141406 gm. Zakroczym Cezary MĘZIŃSKI
141406 gm. Zakroczym Aleksandra SZCZUROWSKA
141406 gm. Zakroczym Kamil JANCZAREK
141406 gm. Zakroczym Maciej KOSTRZEWSKI
141406 gm. Zakroczym Monika ŚMIESZNY
141406 gm. Zakroczym Piotr MIANOWSKI
141406 gm. Zakroczym Patryk BRZESKI
141406 gm. Zakroczym Piotr SERWATKA
141406 gm. Zakroczym Bartosz GRZYBOWSKI
141406 gm. Zakroczym Grzegorz TOMCZYK
141406 gm. Zakroczym Grzegorz WSZELAKI
60916 gm. Zakrzew Stanisław JODŁOWSKI
60916 gm. Zakrzew Piotr ŻYŁKA
60916 gm. Zakrzew Henryk KRYK
60916 gm. Zakrzew Mirosław KOWALCZYK
60916 gm. Zakrzew Ryszard ŁADZIAK
60916 gm. Zakrzew Henryk WIDZ
60916 gm. Zakrzew Edward ZIAJKO
60916 gm. Zakrzew Adam WÓJTOWICZ
60916 gm. Zakrzew Andrzej TOMAS
60916 gm. Zakrzew Jolanta SULOWSKA
60916 gm. Zakrzew Ewa CHMIEL
60916 gm. Zakrzew Jerzy TRZCIŃSKI
60916 gm. Zakrzew Waldemar TOMAS
60916 gm. Zakrzew Zbigniew WÓJTOWICZ
60916 gm. Zakrzew Wiesław SZYDŁOWSKI
142513 gm. Zakrzew Grzegorz LESZCZYŃSKI
142513 gm. Zakrzew Tadeusz PIKIEWICZ
142513 gm. Zakrzew Robert BUKOWSKI
142513 gm. Zakrzew Aneta PYTKA
142513 gm. Zakrzew Leszek KURKIEWICZ
142513 gm. Zakrzew Beata WILK
142513 gm. Zakrzew Roman STĘPIEŃ
142513 gm. Zakrzew Magdalena WIECZOREK
142513 gm. Zakrzew Grzegorz MASTALERZ
142513 gm. Zakrzew Zofia MACHNIKOWSKA
142513 gm. Zakrzew Halina LEWANDOWSKA
142513 gm. Zakrzew Krystyna STACHURA
142513 gm. Zakrzew Mateusz JAWORSKI
142513 gm. Zakrzew Marek JEMIOŁ
142513 gm. Zakrzew Janusz STAWCZYK
40109 gm. Zakrzewo Zbigniew LEWANDOWSKI
40109 gm. Zakrzewo Tadeusz LIPOWSKI
40109 gm. Zakrzewo Artur PROMIŃSKI
40109 gm. Zakrzewo Grzegorz KRETKOWSKI
40109 gm. Zakrzewo Marcin SZOPSKI
40109 gm. Zakrzewo Stanisław LEWANDOWSKI
40109 gm. Zakrzewo Adam GRALAK
40109 gm. Zakrzewo Mariusz KEMPARA
40109 gm. Zakrzewo Radosław MATUSZEWSKI
40109 gm. Zakrzewo Leszek PUCHALSKI
40109 gm. Zakrzewo Magdalena GRZEGÓRSKA
40109 gm. Zakrzewo Michał MAŃKOWSKI
40109 gm. Zakrzewo Andrzej WĄSIKOWSKI
40109 gm. Zakrzewo Jadwiga ŚMICHURA
40109 gm. Zakrzewo Błażej DZIOBA
303107 gm. Zakrzewo Czesław GRECZYŁO
303107 gm. Zakrzewo Krzysztof DOROSZUK
303107 gm. Zakrzewo Mateusz WIEBSKOWSKI
303107 gm. Zakrzewo Dorota KOWALCZYK
303107 gm. Zakrzewo Barbara PIKULIK
303107 gm. Zakrzewo Renata BARABASZ
303107 gm. Zakrzewo Kamilla BYRA
303107 gm. Zakrzewo Justyna CIEŚLIK
303107 gm. Zakrzewo Damian SIEG
303107 gm. Zakrzewo Adam CZARNOTTA
303107 gm. Zakrzewo Katarzyna THOMAS
303107 gm. Zakrzewo Grzegorz KACZMAREK
303107 gm. Zakrzewo Paulina KIERZEK
303107 gm. Zakrzewo Stanisław PASISZ
303107 gm. Zakrzewo Ewelina ORZECHOWSKA
60710 gm. Zakrzówek Zbigniew MARZEC
60710 gm. Zakrzówek Piotr CIOŁEK
60710 gm. Zakrzówek Stanisław STAROCH
60710 gm. Zakrzówek Ryszard KLOC
60710 gm. Zakrzówek Krzysztof ŻURAW
60710 gm. Zakrzówek Jan JANIK
60710 gm. Zakrzówek Marcin SOKOŁOWSKI
60710 gm. Zakrzówek Witold ŁUKASIK
60710 gm. Zakrzówek Irena BŁĘDOWSKA
60710 gm. Zakrzówek Agnieszka DROZD
60710 gm. Zakrzówek Agnieszka MAKUCH
60710 gm. Zakrzówek Jarosław STAFIEJ
60710 gm. Zakrzówek Marcin RUSINEK
60710 gm. Zakrzówek Marcin MAZUR
60710 gm. Zakrzówek Teresa STAROCH
60119 gm. Zalesie Grażyna SPOSÓB
60119 gm. Zalesie Stanisław GRZELAK
60119 gm. Zalesie Witold KACZANOWICZ
60119 gm. Zalesie Paweł MATYSIAK
60119 gm. Zalesie Grzegorz SEBASTJANIUK
60119 gm. Zalesie Aldona KACZAN
60119 gm. Zalesie Marta GRUSZECKA
60119 gm. Zalesie Krystyna MINAKOWSKA
60119 gm. Zalesie Wojciech SZYMANEK
60119 gm. Zalesie Sławomir SYLIWONIUK
60119 gm. Zalesie Zbigniew LUSTYK
60119 gm. Zalesie Patryk WOLSKI
60119 gm. Zalesie Artur MARKOWSKI
60119 gm. Zalesie Jarosław PODGÓRSKI
60119 gm. Zalesie Waldemar MINCEWICZ
181806 gm. Zaleszany Bogusław BĄK
181806 gm. Zaleszany Anita IDEC-MERKIEL
181806 gm. Zaleszany Wiktor PRZYBYSZ
181806 gm. Zaleszany Krzysztof PAMUŁA
181806 gm. Zaleszany Dorota STĘPIEŃ
181806 gm. Zaleszany Stanisław GUŹLA
181806 gm. Zaleszany Mariusz FOLTARZ
181806 gm. Zaleszany Jan WAWRYK
181806 gm. Zaleszany Józef DUL
181806 gm. Zaleszany Andrzej KRAWCZYK
181806 gm. Zaleszany Dariusz MĄCZKA
181806 gm. Zaleszany Marzena KUNA
181806 gm. Zaleszany Jan LATAWIEC
181806 gm. Zaleszany Waldemar GIMPEL
181806 gm. Zaleszany Grzegorz GARANTY
280707 gm. Zalewo Iwona GŁĄB
280707 gm. Zalewo Alfred TRUSZKOWSKI
280707 gm. Zalewo Wioletta ŻOŁĄDKIEWICZ
280707 gm. Zalewo Mirosław MIĆKO
280707 gm. Zalewo Jan LICHACZ
280707 gm. Zalewo Krzysztof PRZYBYLSKI
280707 gm. Zalewo Mirosław CZYSZEK
280707 gm. Zalewo Ewa NYKOŁYSZAK
280707 gm. Zalewo Dorota OBSZAŃSKA
280707 gm. Zalewo Dariusz NIDZGORSKI
280707 gm. Zalewo Jan GAL
280707 gm. Zalewo Teresa JAKUBIEC
280707 gm. Zalewo Krzysztof TRUSZKOWSKI
280707 gm. Zalewo Krzysztof GAWRYŚ
280707 gm. Zalewo Halina KRAJNIK
142012 gm. Załuski Zbigniew POGORZELSKI
142012 gm. Załuski Edward ALEKSANDROWSKI
142012 gm. Załuski Halina CIARKA
142012 gm. Załuski Rafał PIEKARCZYK
142012 gm. Załuski Małgorzata SZYMANKIEWICZ
142012 gm. Załuski Paweł STAWSKI
142012 gm. Załuski Danuta DYBEK
142012 gm. Załuski Andrzej PIOTROWSKI
142012 gm. Załuski Marcin BRZEŚKIEWICZ
142012 gm. Załuski Roman SŁUPECKI
142012 gm. Załuski Agnieszka DĄBROWSKA
142012 gm. Załuski Michał DUCZMAN
142012 gm. Załuski Andrzej JASIŃSKI
142012 gm. Załuski Jarosław ANTOSIK
142012 gm. Załuski Bogdan PIOTROWSKI
201405 gm. Zambrów Elżbieta SASINOWSKA
201405 gm. Zambrów Sebastian MRÓWKA
201405 gm. Zambrów Jarosław SKARZYŃSKI
201405 gm. Zambrów Mirosław ZALEWSKI
201405 gm. Zambrów Jolanta WIELGAT
201405 gm. Zambrów Katarzyna ZIEMIANOWICZ
201405 gm. Zambrów Mariusz USZYŃSKI
201405 gm. Zambrów Mariusz SUPIŃSKI
201405 gm. Zambrów Kwiryn WŁOCZEWSKI
201405 gm. Zambrów Elżbieta SANIEWSKA
201405 gm. Zambrów Daniel BRAJCZEWSKI
201405 gm. Zambrów Marek PRZEŹDZIECKI
201405 gm. Zambrów Barbara ŁADA
201405 gm. Zambrów Beata LEŚNIEWSKA
201405 gm. Zambrów Waldemar GROMEK
62014 gm. Zamość Jacek ADAMCZUK
62014 gm. Zamość Edmund HAŁASA
62014 gm. Zamość Anna BARTOŃ
62014 gm. Zamość Michał BUDZYŃSKI
62014 gm. Zamość Henryk ŁUKASZCZUK
62014 gm. Zamość Wiesław POŚNIK
62014 gm. Zamość Halina SZYMAŃSKA
62014 gm. Zamość Konrad KITKA
62014 gm. Zamość Mirosław KOŁTUN
62014 gm. Zamość Piotr NAJDA
62014 gm. Zamość Wojciech SUCHOWICZ
62014 gm. Zamość Wiesław KOCZUŁAP
62014 gm. Zamość Tadeusz TARAJKO
62014 gm. Zamość Krzysztof GROMEK
62014 gm. Zamość Piotr KOCZUŁAP
62014 gm. Zamość Anna SERAFIN
62014 gm. Zamość Krzysztof OSTASZ
62014 gm. Zamość Piotr DOŁBA
62014 gm. Zamość Sylwester DOBROMILSKI
62014 gm. Zamość Tadeusz KOSTRUBIEC
62014 gm. Zamość Beata WICHOROWSKA
302505 gm. Zaniemyśl Marek STROIWĄS
302505 gm. Zaniemyśl Katarzyna GOMUŁKIEWICZ
302505 gm. Zaniemyśl Bartłomiej MIELOCH
302505 gm. Zaniemyśl Zbigniew ŁYSZCZARZ
302505 gm. Zaniemyśl Tomasz GRABOWSKI
302505 gm. Zaniemyśl Ewaryst PANKOWSKI
302505 gm. Zaniemyśl Justyna DĄBROWSKA
302505 gm. Zaniemyśl Ewa WIATR-GAWLAK
302505 gm. Zaniemyśl Michał MARCINIAK
302505 gm. Zaniemyśl Alina FRĄCKOWIAK
302505 gm. Zaniemyśl Jolanta JÓŹWIAK
302505 gm. Zaniemyśl Kamila KOŁACKA
302505 gm. Zaniemyśl Paweł KURPIK
302505 gm. Zaniemyśl Bartosz BISKUP
302505 gm. Zaniemyśl Jerzy GRZEŚKOWIAK
101903 gm. Zapolice Barbara MOSIŃSKA
101903 gm. Zapolice Małgorzata BARTOSZ
101903 gm. Zapolice Mariusz WOŹNIAK
101903 gm. Zapolice Beata OWCZAREK
101903 gm. Zapolice Katarzyna SOBCZAK
101903 gm. Zapolice Piotr HRYNIUK
101903 gm. Zapolice Sebastian LEPOROWSKI
101903 gm. Zapolice Anna ODBIEŻAŁEK
101903 gm. Zapolice Bogusława WAWRZYNIAK-DRATWA
101903 gm. Zapolice Józef RAJ
101903 gm. Zapolice Michał BAK
101903 gm. Zapolice Katarzyna BROWNE
101903 gm. Zapolice Sylwester PIASECKI
101903 gm. Zapolice Adam SZMYTKE
101903 gm. Zapolice Zofia ŁUDCZAK
141611 gm. Zaręby Kościelne Mirosław JAMIOŁKOWSKI
141611 gm. Zaręby Kościelne Bożena ZAKRZEWSKA
141611 gm. Zaręby Kościelne Stanisław PECURA
141611 gm. Zaręby Kościelne Ryszard JABŁONKA
141611 gm. Zaręby Kościelne Kinga PECURA
141611 gm. Zaręby Kościelne Jerzy BIERNACKI
141611 gm. Zaręby Kościelne Bogdan GODLEWSKI
141611 gm. Zaręby Kościelne Hanna WILIŃSKA
141611 gm. Zaręby Kościelne Beata KIETLIŃSKA
141611 gm. Zaręby Kościelne Zofia SKŁODOWSKA
141611 gm. Zaręby Kościelne Marek NOWACKI
141611 gm. Zaręby Kościelne Jan GRABOWSKI
141611 gm. Zaręby Kościelne Zygmunt DĄBKOWSKI
141611 gm. Zaręby Kościelne Wiesław DMOCHOWSKI
141611 gm. Zaręby Kościelne Teresa NIEMIRA
181708 gm. Zarszyn Janusz KONIECZNY
181708 gm. Zarszyn Piotr TUTAK
181708 gm. Zarszyn Iwona BIELAWSKA
181708 gm. Zarszyn Jan KOMAŃSKI
181708 gm. Zarszyn Rafał STĄCZEK
181708 gm. Zarszyn Waldemar MAZUR
181708 gm. Zarszyn Ludwik WÓJCIK
181708 gm. Zarszyn Renata TWARDA
181708 gm. Zarszyn Janusz DĘBSKI
181708 gm. Zarszyn Janusz MAŁEK
181708 gm. Zarszyn Stanisław BURCZYK
181708 gm. Zarszyn Grzegorz MICHALSKI
181708 gm. Zarszyn Daniel CIEŚLEWICZ
181708 gm. Zarszyn Bogusław CUPRYK
181708 gm. Zarszyn Władysław KUDŁACZ
181409 gm. Zarzecze Daniel KOPKOWICZ
181409 gm. Zarzecze Grzegorz MAGOŃ
181409 gm. Zarzecze Andrzej JAKIELASZEK
181409 gm. Zarzecze Wiktor KOBA
181409 gm. Zarzecze Mateusz CIELĘCY
181409 gm. Zarzecze Jakub KOZIO
181409 gm. Zarzecze Małgorzata BYRWA
181409 gm. Zarzecze Grzegorz CIELEC
181409 gm. Zarzecze Andrzej MACHAJ
181409 gm. Zarzecze Katarzyna BALAWENDER
181409 gm. Zarzecze Jacek KUCZA
181409 gm. Zarzecze Józef SKAŁUBA
181409 gm. Zarzecze Grzegorz TRELKA
181409 gm. Zarzecze Piotr SIUPIK
181409 gm. Zarzecze Krzysztof SZABOWSKI
121309 gm. Zator Wiesław SUSEK
121309 gm. Zator Agnieszka KUZIA
121309 gm. Zator Bogdan BIENIEK
121309 gm. Zator Andrzej KOZIOŁ
121309 gm. Zator Piotr WYROBIEC
121309 gm. Zator Barbara GOŁDA
121309 gm. Zator Stanisław ORLICKI
121309 gm. Zator Krystian SZCZYGIEŁ
121309 gm. Zator Wacław ANDRUSIKIEWICZ
121309 gm. Zator Bernadeta ROMANOWSKA
121309 gm. Zator Tadeusz ŚWIERGOSZ
121309 gm. Zator Szymon MATYJA
121309 gm. Zator Maciej MASIALSKI
121309 gm. Zator Urszula DĄBROWSKA
121309 gm. Zator Tomasz MRUCZEK
142407 gm. Zatory Hanna NOŻYKOWSKA
142407 gm. Zatory Elżbieta KRUSZEWSKA
142407 gm. Zatory Anna CHUDOŃ
142407 gm. Zatory Agnieszka SOKOŁOWSKA
142407 gm. Zatory Sabina LIPKA
142407 gm. Zatory Robert GORCZYŃSKI
142407 gm. Zatory Marzena ŚLADOWSKA
142407 gm. Zatory Jolanta KUCIŃSKA
142407 gm. Zatory Zdzisław LASOCKI
142407 gm. Zatory Mieczysław LINKA
142407 gm. Zatory Zofia DRABCZYK
142407 gm. Zatory Henryk KISIEL
142407 gm. Zatory Krzysztof PIĄTKOWSKI
142407 gm. Zatory Mariusz KAMIŃSKI
142407 gm. Zatory Lidia DUKALSKA
200215 gm. Zawady Michał GRABOWSKI
200215 gm. Zawady Adam WILCZEWSKI
200215 gm. Zawady Elżbieta BIELSKA
200215 gm. Zawady Grzegorz KULIKOWSKI
200215 gm. Zawady Janusz KONOPKA
200215 gm. Zawady Dariusz TARGOŃSKI
200215 gm. Zawady Mateusz ZALEWSKI
200215 gm. Zawady Michał ZAJKOWSKI
200215 gm. Zawady Kazimierz GRABOWSKI
200215 gm. Zawady Paweł KULESZA
200215 gm. Zawady Irenusz CZARNOWSKI
200215 gm. Zawady Tadeusz GRABOWSKI
200215 gm. Zawady Grzegorz ZAJKOWSKI
200215 gm. Zawady Wacław ZAMBRZYCKI
200215 gm. Zawady Agata ŻEBROWSKA
161107 gm. Zawadzkie Zuzanna MATUSEK
161107 gm. Zawadzkie Katarzyna ZEBRALA
161107 gm. Zawadzkie Agnieszka JAMROZIK
161107 gm. Zawadzkie Katarzyna KANOZA
161107 gm. Zawadzkie Józef ROMBERG
161107 gm. Zawadzkie Michał RYTEL
161107 gm. Zawadzkie Dariusz ZAJDEL
161107 gm. Zawadzkie Andrzej WŁÓCZYK
161107 gm. Zawadzkie Michał BARYGA
161107 gm. Zawadzkie Andrzej KOTYLAK
161107 gm. Zawadzkie Jerzy STASZ
161107 gm. Zawadzkie Maria MISZCZYK
161107 gm. Zawadzkie Paweł MAŁECKI
161107 gm. Zawadzkie Hubert HATLAPA
161107 gm. Zawadzkie Agnieszka STEFAN
260909 gm. Zawichost Paweł BEDNARSKI
260909 gm. Zawichost Marek GRZYB
260909 gm. Zawichost Katarzyna TENDEROWICZ
260909 gm. Zawichost Łukasz KĘDZIORA
260909 gm. Zawichost Edyta RĘBIŚ
260909 gm. Zawichost Piotr ŚLIWIŃSKI
260909 gm. Zawichost Andrzej STĘPIEŃ
260909 gm. Zawichost Wojciech SIWEK
260909 gm. Zawichost Robert GRADZIŃSKI
260909 gm. Zawichost Jan BIELAWA
260909 gm. Zawichost Małgorzata MIANOWANA
260909 gm. Zawichost Wit BŁASIAK
260909 gm. Zawichost Jakub KRUSZYNA
260909 gm. Zawichost Radosław KRAKOWIAK
260909 gm. Zawichost Dariusz MAŁECKI
142707 gm. Zawidz Anna KANIGOWSKA
142707 gm. Zawidz Jarosław GIZIŃSKI
142707 gm. Zawidz Grażyna GOŁĘBIEWSKA
142707 gm. Zawidz Tomasz CHMIELEWSKI
142707 gm. Zawidz Witold CZARNECKI
142707 gm. Zawidz Sylwia MARECKA
142707 gm. Zawidz Marlena OLEKSIAK
142707 gm. Zawidz Agnieszka RUTKOWSKA
142707 gm. Zawidz Adam KLUSKA
142707 gm. Zawidz Tomasz ZABOROWSKI
142707 gm. Zawidz Jolanta KAMIŃSKA
142707 gm. Zawidz Zbigniew SIWAKOWSKI
142707 gm. Zawidz Mariusz RADECKI
142707 gm. Zawidz Mirosława KARWOWSKA
142707 gm. Zawidz Zbigniew RAWA
121508 gm. Zawoja Stanisław ZAJDA
121508 gm. Zawoja Małgorzata PACYGA
121508 gm. Zawoja Kazimierz PAJĄK
121508 gm. Zawoja Jerzy PAJĄK
121508 gm. Zawoja Maria KONIOR
121508 gm. Zawoja Barbara CHRZĄSZCZ
121508 gm. Zawoja Piotr MATYJA
121508 gm. Zawoja Tadeusz FUJAK
121508 gm. Zawoja Sławomir KUDZIA
121508 gm. Zawoja Józef BASIURA
121508 gm. Zawoja Tomasz BUDZOWSKI
121508 gm. Zawoja Alicja TRZEBUNIAK
121508 gm. Zawoja Sabina FICEK
121508 gm. Zawoja Barbara MAREK
121508 gm. Zawoja Janina BUCKA
22005 gm. Zawonia Wanda FABIANOWICZ-NIWA
22005 gm. Zawonia Grażyna OGRODOWICZ-NITKA
22005 gm. Zawonia Monika JASIK
22005 gm. Zawonia Jarosław JERDONEK
22005 gm. Zawonia Jan CIOSK
22005 gm. Zawonia Katarzyna GRECH
22005 gm. Zawonia Robert RADOTA
22005 gm. Zawonia Czesław WARZECHA
22005 gm. Zawonia Izabella GRZELAK
22005 gm. Zawonia Marek MICHAŁOWSKI
22005 gm. Zawonia Krzysztof ONYŚKO
22005 gm. Zawonia Joanna KALEŃCZUK
22005 gm. Zawonia Aneta JASIŃSKA-MADRA
22005 gm. Zawonia Zdzisław MARSZAŁEK
22005 gm. Zawonia Jolanta WOJTALA
22405 gm. Ząbkowice Śląskie Krzysztof CUPIAŁ
22405 gm. Ząbkowice Śląskie Bożena GWÓŹDŹ
22405 gm. Ząbkowice Śląskie Grażyna SOBÓR
22405 gm. Ząbkowice Śląskie Franciszek GAWĘDA
22405 gm. Ząbkowice Śląskie Marcin ORZESZEK
22405 gm. Ząbkowice Śląskie Dorota SIERKA
22405 gm. Ząbkowice Śląskie Dariusz GANCARZ
22405 gm. Ząbkowice Śląskie Małgorzata GRZESIK
22405 gm. Ząbkowice Śląskie Piotr WARZOCHA
22405 gm. Ząbkowice Śląskie Daniel CIEPIERSKI
22405 gm. Ząbkowice Śląskie Magdalena HALIKOWSKA
22405 gm. Ząbkowice Śląskie Ryszard PAWŁOWSKI
22405 gm. Ząbkowice Śląskie Irena SZEWCZYK
22405 gm. Ząbkowice Śląskie Arkadiusz WILCZEWSKI
22405 gm. Ząbkowice Śląskie Beata BEREŹNICKA
22405 gm. Ząbkowice Śląskie Jadwiga SMARŻYK
22405 gm. Ząbkowice Śląskie Andrzej DOMINIK
22405 gm. Ząbkowice Śląskie Janusz LABOK
22405 gm. Ząbkowice Śląskie Jacek GÓROWSKI
22405 gm. Ząbkowice Śląskie Stanisław PŁACHYTKA
22405 gm. Ząbkowice Śląskie Piotr ROGOWSKI
80806 gm. Zbąszynek Mariusz GRACZYK
80806 gm. Zbąszynek Jan MAZUR
80806 gm. Zbąszynek Wioleta MUSZYŃSKA
80806 gm. Zbąszynek Andrzej BUDYCH
80806 gm. Zbąszynek Maciej SZULC
80806 gm. Zbąszynek Agnieszka RUCIOCH
80806 gm. Zbąszynek Tomasz FEDKO
80806 gm. Zbąszynek Grzegorz WOŹNIAK
80806 gm. Zbąszynek Marcin KUMKE
80806 gm. Zbąszynek Marek PYCH
80806 gm. Zbąszynek Henryk BUDYCH
80806 gm. Zbąszynek Jacek PIELICHOWSKI
80806 gm. Zbąszynek Patrycja KACZMAREK
80806 gm. Zbąszynek Łukasz SZYMAŃSKI
80806 gm. Zbąszynek Grzegorz BIELECKI
301506 gm. Zbąszyń Arleta KONOPA
301506 gm. Zbąszyń Renata ŁAKOMA
301506 gm. Zbąszyń Stefan NAPIERAŁA
301506 gm. Zbąszyń Waldemar KOSICKI
301506 gm. Zbąszyń Paweł MICHAŁOWSKI
301506 gm. Zbąszyń Łukasz WOŹNY
301506 gm. Zbąszyń Krzysztof PISKORSKI
301506 gm. Zbąszyń Iwona SAMCZUK
301506 gm. Zbąszyń Piotr ZIELIŃSKI
301506 gm. Zbąszyń Aneta NAWOTNIK
301506 gm. Zbąszyń Marek SOŁTYSIK
301506 gm. Zbąszyń Katarzyna RZEPA
301506 gm. Zbąszyń Anna JEZIERSKA
301506 gm. Zbąszyń Monika NIEZBORAŁA
301506 gm. Zbąszyń Dawid KONIECZEK
40210 gm. Zbiczno Wioletta OSTROWSKA
40210 gm. Zbiczno Marek SZÓSTAKOWSKI
40210 gm. Zbiczno Radosław STAWSKI
40210 gm. Zbiczno Janusz SENDZIKOWSKI
40210 gm. Zbiczno Sławomir KRZYŻANOWSKI
40210 gm. Zbiczno Mariusz JAKUBOWSKI
40210 gm. Zbiczno Tomasz WIŚNIEWSKI
40210 gm. Zbiczno Barbara HARTKA
40210 gm. Zbiczno Katarzyna OSTROWSKA
40210 gm. Zbiczno Wojciech NAGÓRSKI
40210 gm. Zbiczno Wiesław RUTECKI
40210 gm. Zbiczno Dariusz KOLLER
40210 gm. Zbiczno Magdalena GOLUBSKA
40210 gm. Zbiczno Andrzej KRUKOWICZ
40210 gm. Zbiczno Paweł KOWALSKI
221313 gm. Zblewo Marian RESZKA
221313 gm. Zblewo Zbigniew BAHR
221313 gm. Zblewo Stanisław FOJUT
221313 gm. Zblewo Marta BURCZYK
221313 gm. Zblewo Maciej KUBIK
221313 gm. Zblewo Marcin PEEK
221313 gm. Zblewo Roman KAMIŃSKI
221313 gm. Zblewo Janusz CZUBEK
221313 gm. Zblewo Andrzej BARAN
221313 gm. Zblewo Leszek BURCZYK
221313 gm. Zblewo Mateusz DRAWSKI
221313 gm. Zblewo Arkadiusz LASKIEWICZ
221313 gm. Zblewo Izabela RUTKOWSKA
221313 gm. Zblewo Wojciech BIRNA
221313 gm. Zblewo Janusz SCHŰTZMANN
200709 gm. Zbójna Anna PARZYCH
200709 gm. Zbójna Andrzej LEMAŃSKI
200709 gm. Zbójna Milena PARZYCH
200709 gm. Zbójna Andrzej KOPEĆ
200709 gm. Zbójna Renata SZEWCZYK
200709 gm. Zbójna Dariusz PIANKA
200709 gm. Zbójna Mieczysław KARPIŃSKI
200709 gm. Zbójna Andrzej SERAFIN
200709 gm. Zbójna Andrzej GRZYMAŁA
200709 gm. Zbójna Paweł KORWEK
200709 gm. Zbójna Witold CEKAŁA
200709 gm. Zbójna Andrzej CHARUBIN
200709 gm. Zbójna Witold CEKAŁA
200709 gm. Zbójna Roman GRZYB
200709 gm. Zbójna Krzysztof PIANKA
40506 gm. Zbójno Andrzej KWIATKOWSKI
40506 gm. Zbójno Hanna IGNASZAK
40506 gm. Zbójno Gabriel GŁOWIŃSKI
40506 gm. Zbójno Rafał BALIŃSKI
40506 gm. Zbójno Magdalena DYLEWSKA
40506 gm. Zbójno Renata STANCELEWSKA
40506 gm. Zbójno Mieczysław PANKIEWICZ
40506 gm. Zbójno Andrzej KARWASZEWSKI
40506 gm. Zbójno Iwona TOMASZEWSKA
40506 gm. Zbójno Grzegorz MAŚLEWSKI
40506 gm. Zbójno Jerzy WOREK
40506 gm. Zbójno Grzegorz STACHERSKI
40506 gm. Zbójno Alicja DOLECKA
40506 gm. Zbójno Dariusz MĘŻYKOWSKI
40506 gm. Zbójno Grażyna STACHOWSKA
241309 gm. Zbrosławice KARINA RESPONDEK
241309 gm. Zbrosławice WIESŁAW TOPÓR
241309 gm. Zbrosławice HARALD GÓRA
241309 gm. Zbrosławice RAFAŁ KUBIK
241309 gm. Zbrosławice JUSTYNA DZIEMBA
241309 gm. Zbrosławice MAREK MINKUS
241309 gm. Zbrosławice ŁUKASZ MIKUŁA
241309 gm. Zbrosławice GRZEGORZ KOSTKA
241309 gm. Zbrosławice JAN FELS
241309 gm. Zbrosławice KLAUDIUSZ APLIK
241309 gm. Zbrosławice NORBERT MICHALIK
241309 gm. Zbrosławice ALOJZY SZYGUŁA
241309 gm. Zbrosławice JOACHIM PIECZKA
241309 gm. Zbrosławice GRZEGORZ KŁACZEK
241309 gm. Zbrosławice KAMILA TABAKA
142613 gm. Zbuczyn Ireneusz CHOMKA
142613 gm. Zbuczyn Jolanta SAMOĆKO
142613 gm. Zbuczyn Urszula JASIŃSKA
142613 gm. Zbuczyn Grzegorz UŁANOWSKI
142613 gm. Zbuczyn Marek RZĄŻEWSKI
142613 gm. Zbuczyn Marek FURMAN
142613 gm. Zbuczyn Krzysztof PROCHENKA
142613 gm. Zbuczyn Stanisław KONDRACIUK
142613 gm. Zbuczyn Sylwester ŻELECHOWICZ
142613 gm. Zbuczyn Adam CISAK
142613 gm. Zbuczyn Katarzyna BUŁCHAK
142613 gm. Zbuczyn Grzegorz SKARUZ
142613 gm. Zbuczyn Wojciech PASIAK
142613 gm. Zbuczyn Mariusz MARKIEWICZ
142613 gm. Zbuczyn Tomasz RADOMYSKI
100510 gm. Zduny Wiesław DAŁEK
100510 gm. Zduny Cezary WIELEMBOREK
100510 gm. Zduny Józef WARZYWODA
100510 gm. Zduny Barbara WOŹNIAK
100510 gm. Zduny Iwona KOŁACZYK
100510 gm. Zduny Jolanta PERZYNA
100510 gm. Zduny Adam GRZEGORY
100510 gm. Zduny Łukasz JANKOWSKI
100510 gm. Zduny Bożena CHOLEWA
100510 gm. Zduny Edward PIERZCHAŁA
100510 gm. Zduny Witold JABŁOŃSKI
100510 gm. Zduny Renata PĘDZIEJEWSKA
100510 gm. Zduny Marek SOKÓŁ
100510 gm. Zduny Andrzej GRZEGORY
100510 gm. Zduny Marcin STAŃCZYK
301206 gm. Zduny Ewa CHYŁA
301206 gm. Zduny Karolina JANKOWSKA-GRZYBEK
301206 gm. Zduny Artur WIATRAK
301206 gm. Zduny Elżbieta MUSIAŁOWSKA
301206 gm. Zduny Sławomira KUŚ
301206 gm. Zduny Janusz HYLIŃSKI
301206 gm. Zduny Barbara KEMPIAK
301206 gm. Zduny Irena NOWAK
301206 gm. Zduny Monika PASZEK
301206 gm. Zduny Danuta KUŁAGA
301206 gm. Zduny Mirosława SAJUR
301206 gm. Zduny Robert MARCINIAK
301206 gm. Zduny Dionizy WASZCZUK
301206 gm. Zduny Michał PŁONKA
301206 gm. Zduny Magdalena KONRADY
101904 gm. Zduńska Wola Janusz SAKIEWA
101904 gm. Zduńska Wola Halina WALASIK
101904 gm. Zduńska Wola Jarosław ANDRZEJEWSKI
101904 gm. Zduńska Wola Małgorzata PIEKARSKA
101904 gm. Zduńska Wola Katarzyna PRZESMYCKA
101904 gm. Zduńska Wola Agnieszka MANIEWSKA
101904 gm. Zduńska Wola Jarosław SADOWSKI
101904 gm. Zduńska Wola Andrzej POKORA
101904 gm. Zduńska Wola Krzysztof JONCZYK
101904 gm. Zduńska Wola Wojciech MICHALSKI
101904 gm. Zduńska Wola Sławomir TURSKI
101904 gm. Zduńska Wola Sylwester WITCZAK
101904 gm. Zduńska Wola Jacek KOZŁOWSKI
101904 gm. Zduńska Wola Katarzyna KURZAWA
101904 gm. Zduńska Wola Wojciech KOSIŃSKI
160505 gm. Zdzieszowice Ewa SCHWEDA
160505 gm. Zdzieszowice Brygida LABISZ
160505 gm. Zdzieszowice Edward PACIOREK
160505 gm. Zdzieszowice Marek SKÓRA
160505 gm. Zdzieszowice Mirosław HANKUS
160505 gm. Zdzieszowice Witold MIKITIUK
160505 gm. Zdzieszowice Zbigniew JÓZEFIOK
160505 gm. Zdzieszowice Piotr ADAMSKI
160505 gm. Zdzieszowice Jędrzej KOPECKI
160505 gm. Zdzieszowice Karol KOWALSKI
160505 gm. Zdzieszowice Jan KUSKA
160505 gm. Zdzieszowice Paweł KACZMARCZYK
160505 gm. Zdzieszowice Rita GRĄDALSKA
160505 gm. Zdzieszowice Józef WILCZEK
160505 gm. Zdzieszowice Klaudia KAZIK
240312 gm. Zebrzydowice Mirosław STANIEK
240312 gm. Zebrzydowice Marek LIPKA
240312 gm. Zebrzydowice Jarosław TURSKI
240312 gm. Zebrzydowice Ireneusz SACHA
240312 gm. Zebrzydowice Zbigniew ŹDZIEBŁO
240312 gm. Zebrzydowice Grzegorz KUKUCZKA
240312 gm. Zebrzydowice Henryk FRANEK
240312 gm. Zebrzydowice Eugeniusz LOSE
240312 gm. Zebrzydowice Szymon ŻYŁA
240312 gm. Zebrzydowice Kalina SZOSTEK
240312 gm. Zebrzydowice Janusz PILORZ
240312 gm. Zebrzydowice Anna STUŚ-JARZYNA
240312 gm. Zebrzydowice Henryk GRZYBEK
240312 gm. Zebrzydowice Beata PIĄTKOWSKA
240312 gm. Zebrzydowice Joanna HANZEL
100108 gm. Zelów Barbara WALCZAK
100108 gm. Zelów Agnieszka FIRST
100108 gm. Zelów Anna BARTECKA
100108 gm. Zelów Marcin GRAL
100108 gm. Zelów Jan STEMPIŃ
100108 gm. Zelów Jacek BARA
100108 gm. Zelów Mateusz ROGUT
100108 gm. Zelów Sylwester DROZDOWSKI
100108 gm. Zelów Miron MŁUDZIK
100108 gm. Zelów Ewelina KAŁUŻA
100108 gm. Zelów Włodzimierz PACZUSZKA
100108 gm. Zelów Andrzej NAWROCKI
100108 gm. Zelów Tomasz JACHYMEK
100108 gm. Zelów Tomasz KAMOLA
100108 gm. Zelów Joanna CHRZANOWSKA
121509 gm. Zembrzyce Małgorzata GÓRALIK
121509 gm. Zembrzyce Janina KOZIOŁEK
121509 gm. Zembrzyce Jan GIERAT
121509 gm. Zembrzyce Jolanta FIDELUS
121509 gm. Zembrzyce Grzegorz JÓZEFOWSKI
121509 gm. Zembrzyce Tomasz GRUSZECZKA
121509 gm. Zembrzyce Maria KUS
121509 gm. Zembrzyce Jan WOŹNIAK
121509 gm. Zembrzyce Tadeusz ZADORA
121509 gm. Zembrzyce Andrzej MRÓZ
121509 gm. Zembrzyce Franciszek NIZIŃSKI
121509 gm. Zembrzyce Katarzyna BIEDRAWA
121509 gm. Zembrzyce Tomasz KUDZIA
121509 gm. Zembrzyce Grzegorz NIECIĄG
121509 gm. Zembrzyce Cecylia SZELĄG
160807 gm. Zębowice Dorota WONS
160807 gm. Zębowice Gabriela BUCZEK
160807 gm. Zębowice Karina ZACHA
160807 gm. Zębowice Aleksandra WIERSZAK
160807 gm. Zębowice Damian KATZY
160807 gm. Zębowice Jacek RESPONDEK
160807 gm. Zębowice Justyna JANCZYK
160807 gm. Zębowice Łukasz LOCH
160807 gm. Zębowice Marcin DRAGON
160807 gm. Zębowice Leon PSYK
160807 gm. Zębowice Krzysztof MAGNES
160807 gm. Zębowice Linda SWOBODA
160807 gm. Zębowice Sebastian SIKORA
160807 gm. Zębowice Damian LEDWIG
160807 gm. Zębowice Agnieszka SYKOŚ
102009 gm. Zgierz Grzegorz KIELIBA
102009 gm. Zgierz Wojciech KAŹMIERCZAK
102009 gm. Zgierz Kinga BANASIK
102009 gm. Zgierz Krzysztof WIKTOROWSKI
102009 gm. Zgierz Marzena NEMEC
102009 gm. Zgierz Benedykt TOMCZYK
102009 gm. Zgierz Robert ŚNIECIKOWSKI
102009 gm. Zgierz Mateusz KUREK
102009 gm. Zgierz Piotr WĘŻYK
102009 gm. Zgierz Marian JÓŹWIAK
102009 gm. Zgierz Jacek STAŃCZYK
102009 gm. Zgierz Tomasz STAŃCZYKOWSKI
102009 gm. Zgierz Dariusz SĘDZICKI
102009 gm. Zgierz Gabriela SKOPIAK
102009 gm. Zgierz Kamil TOMCZAK
22507 gm. Zgorzelec Piotr KUŚTA
22507 gm. Zgorzelec Józef ŚCIEBURA
22507 gm. Zgorzelec Arkadiusz FURMANIAK
22507 gm. Zgorzelec Halina SZEREMETA
22507 gm. Zgorzelec Karolina SŁOMKA-MAJKUT
22507 gm. Zgorzelec Grzegorz MIŁOSZEWICZ
22507 gm. Zgorzelec Joanna KRAWCZAK
22507 gm. Zgorzelec Marcin DZIURMAN
22507 gm. Zgorzelec Jan SWACHA
22507 gm. Zgorzelec Jadwiga TRACZYK
22507 gm. Zgorzelec Przemysław MOCZKODAN
22507 gm. Zgorzelec Remigiusz BRZĘK
22507 gm. Zgorzelec Krzysztof HORODECKI
22507 gm. Zgorzelec Józef DZIURMAN
22507 gm. Zgorzelec Anna RAKOCZY
120617 gm. Zielonki Renata KOSNO
120617 gm. Zielonki Mirosław GOLANKO
120617 gm. Zielonki Magdalena LISTOŚ
120617 gm. Zielonki Krzysztof LEPIARCZYK
120617 gm. Zielonki Zofia KOT
120617 gm. Zielonki Agata RADOSZ-KWASEK
120617 gm. Zielonki Tadeusz ŁYSEK
120617 gm. Zielonki Anna LEGINOWICZ
120617 gm. Zielonki Marta ŻYLSKA
120617 gm. Zielonki Piotr CALIK
120617 gm. Zielonki Aneta SZABLOWSKA
120617 gm. Zielonki Dariusz DRAGOSZ
120617 gm. Zielonki Marzena GADZIK-WÓJCIK
120617 gm. Zielonki Krzysztof OLAWSKI
120617 gm. Zielonki Krzysztof KRZYWORZEKA
120617 gm. Zielonki Lucyna ZIELIŃSKA
120617 gm. Zielonki Piotr PODLEŚNY
120617 gm. Zielonki Ryszard KRAWCZYK
120617 gm. Zielonki Romana TOFT
120617 gm. Zielonki Krzysztof GAWEŁ
120617 gm. Zielonki Joanna KWAŚNY
22406 gm. Ziębice Jerzy KOPROWSKI
22406 gm. Ziębice Wiktor OCHAŁ
22406 gm. Ziębice Marek KURIATA
22406 gm. Ziębice Agata SOBKÓW
22406 gm. Ziębice Bartłomiej KĄFERA
22406 gm. Ziębice Mariusz JAŹWIEC
22406 gm. Ziębice Janusz SOBOL
22406 gm. Ziębice Beata PUSTUŁKA
22406 gm. Ziębice Józef KOZŁOWSKI
22406 gm. Ziębice Bolesław PIĘKOŚ
22406 gm. Ziębice Piotr OSIADACZ
22406 gm. Ziębice Wiesław SALA
22406 gm. Ziębice Wacław ISKRA
22406 gm. Ziębice Władysław LACH
22406 gm. Ziębice Jolanta BEDNARZ
41509 gm. Zławieś Wielka Ewa JEŻEWSKA
41509 gm. Zławieś Wielka Helena PRZEKWAS
41509 gm. Zławieś Wielka Teresa SZTUCZKA
41509 gm. Zławieś Wielka Aleksander HAMERLA
41509 gm. Zławieś Wielka Piotr PAWLIKOWSKI
41509 gm. Zławieś Wielka Waldemar RANISZEWSKI
41509 gm. Zławieś Wielka Dominik GOLISZEK
41509 gm. Zławieś Wielka Rafał ŻELAZEK
41509 gm. Zławieś Wielka Wioleta WARZOCHA
41509 gm. Zławieś Wielka Janusz FIFIELSKI
41509 gm. Zławieś Wielka Sławomir SKŁADANEK
41509 gm. Zławieś Wielka Iwona OWIEŚNA
41509 gm. Zławieś Wielka Czesława WALKOWIAK
41509 gm. Zławieś Wielka Joanna GRABOWSKA
41509 gm. Zławieś Wielka Małgorzata WIŚNIEWSKA
320306 gm. Złocieniec Jan MACUL
320306 gm. Złocieniec Mariola KOWALSKA
320306 gm. Złocieniec Monika KUCZYŃSKA-KOCHANA
320306 gm. Złocieniec Grażyna KOZAK
320306 gm. Złocieniec Andrzej JANKOWSKI
320306 gm. Złocieniec Mirosław KACIANOWSKI
320306 gm. Złocieniec Zbigniew ALBINIAK
320306 gm. Złocieniec Jarosław SOBCZAK
320306 gm. Złocieniec Łukasz SOŁTYS
320306 gm. Złocieniec Elżbieta FRANKOWSKA
320306 gm. Złocieniec Roman CYC
320306 gm. Złocieniec Tadeusz KOŹMA
320306 gm. Złocieniec Piotr JURSKI
320306 gm. Złocieniec Barbara PAWŁOWSKA
320306 gm. Złocieniec Mateusz WASZCZYK
101411 gm. Złoczew Jakub PALUSIŃSKI
101411 gm. Złoczew Andrzej ALEKSANDROWICZ
101411 gm. Złoczew Katarzyna PETRYNA
101411 gm. Złoczew Halina ŻARNECKA
101411 gm. Złoczew Andrzej KONIECZNY
101411 gm. Złoczew Bogusława KOBYŁT
101411 gm. Złoczew Dominik DRZAZGA
101411 gm. Złoczew Dorota TOMCZYŃSKA
101411 gm. Złoczew Mirosław BILSKI
101411 gm. Złoczew Mirosław CABAN
101411 gm. Złoczew Barbara WILCZEK
101411 gm. Złoczew Elżbieta TOMASZEWSKA
101411 gm. Złoczew Jolanta KAŁUŻA
101411 gm. Złoczew Krystyna GRZELAK
101411 gm. Złoczew Halina SOSIN
260805 gm. Złota Maciej PIECZONKA
260805 gm. Złota Ewa PIOTROWSKA
260805 gm. Złota Paweł KUMOR
260805 gm. Złota Sławomir FIRKA
260805 gm. Złota Mariusz GOLOWSKI
260805 gm. Złota Adam WYPYCH
260805 gm. Złota Michał BUJAK
260805 gm. Złota Dariusz TARKA
260805 gm. Złota Mirosław KRAWCZYK
260805 gm. Złota Dariusz JAWORSKI
260805 gm. Złota Krzysztof ANTOS
260805 gm. Złota Barbara GÓRNIAK
260805 gm. Złota Lucjan ADAMCZYK
260805 gm. Złota Wioletta ŁĄTKA
260805 gm. Złota Tadeusz SWAT
40709 gm. Złotniki Kujawskie PIOTR MAKUCH
40709 gm. Złotniki Kujawskie JAN BERTLING
40709 gm. Złotniki Kujawskie JANUSZ BORYS
40709 gm. Złotniki Kujawskie WALDEMAR KUBIAK
40709 gm. Złotniki Kujawskie ANDRZEJ NADOLSKI
40709 gm. Złotniki Kujawskie EDMUND GÓRSKI
40709 gm. Złotniki Kujawskie TADEUSZ KUGLARZ
40709 gm. Złotniki Kujawskie EDYTA DROP
40709 gm. Złotniki Kujawskie DAWID SOSNOWSKI
40709 gm. Złotniki Kujawskie JACEK MURAWA
40709 gm. Złotniki Kujawskie ROMAN STEFAŃSKI
40709 gm. Złotniki Kujawskie DARIUSZ ROSA
40709 gm. Złotniki Kujawskie GRZEGORZ WEBER
40709 gm. Złotniki Kujawskie TOMASZ OBIAŁA
40709 gm. Złotniki Kujawskie JACEK BIAŁKOWSKI
22606 gm. Złotoryja Ernest RYGIELSKI
22606 gm. Złotoryja Edward JANIEC
22606 gm. Złotoryja Bogusław DOLATA
22606 gm. Złotoryja Mariusz STEMPLOWSKI
22606 gm. Złotoryja Jan TYMCZYSZYN
22606 gm. Złotoryja Magdalena PILICH-ZAREMBA
22606 gm. Złotoryja Jarosław PAWLUS
22606 gm. Złotoryja Joanna PIECHOWICZ
22606 gm. Złotoryja Katarzyna KUŚNIERZ
22606 gm. Złotoryja Marian KRET
22606 gm. Złotoryja Przemysław SIUDAK
22606 gm. Złotoryja Paweł CHOCZAJ
22606 gm. Złotoryja Dariusz MAJCHROWSKI
22606 gm. Złotoryja Ryszard WRUTNIAK
22606 gm. Złotoryja Jacek PARAŃSKI
303108 gm. Złotów Jan HAMMACHER
303108 gm. Złotów Tadeusz BRZEZIŃSKI
303108 gm. Złotów Jacek JANUSZEWSKI
303108 gm. Złotów Tomasz KĘDZIA
303108 gm. Złotów Bartłomiej BATKO
303108 gm. Złotów Adam TOMASZEWSKI
303108 gm. Złotów Adriana OPŁATEK
303108 gm. Złotów Alicja BULAWA
303108 gm. Złotów Adam SULIMA
303108 gm. Złotów Andrzej BIAŁCZYK
303108 gm. Złotów Ewa MREŁA
303108 gm. Złotów Jan BULAWA
303108 gm. Złotów Sławomir CZYŻYK
303108 gm. Złotów Teresa PAWŁOWSKA
303108 gm. Złotów Alicja SZEWCZUK
22407 gm. Złoty Stok Piotr OGIELSKI
22407 gm. Złoty Stok Maria GÓRSKA-KAJDAK
22407 gm. Złoty Stok Dominika TEPER
22407 gm. Złoty Stok Danuta ZNAMIROWSKA-WIEJA
22407 gm. Złoty Stok Stanisław KOZDROWSKI
22407 gm. Złoty Stok Bartłomiej PROROK
22407 gm. Złoty Stok Elżbieta GAWDONOWICZ
22407 gm. Złoty Stok Katarzyna POPERA
22407 gm. Złoty Stok Elżbieta RUSZKOWSKA
22407 gm. Złoty Stok Jan JAŚKO
22407 gm. Złoty Stok Marta GŁĄB
22407 gm. Złoty Stok Patrycja KUCHAREK
22407 gm. Złoty Stok Jarosław MAJORCZYK
22407 gm. Złoty Stok Anna GAJEK
22407 gm. Złoty Stok Krystyna ŻURAWIAK
80605 gm. Zwierzyn Justyna PAWLAK-GUDYNOWSKA
80605 gm. Zwierzyn Błażej WÓJCIK
80605 gm. Zwierzyn Radosław DOPIERAŁA
80605 gm. Zwierzyn Sławomir KASPRZAK
80605 gm. Zwierzyn Justyna MADYŃSKA
80605 gm. Zwierzyn Przemysław HERNER
80605 gm. Zwierzyn Mariusz KRZYŻANOWSKI
80605 gm. Zwierzyn Grzegorz KUCHCIŃSKI
80605 gm. Zwierzyn Elżbieta SALIWON
80605 gm. Zwierzyn Anna RYŚ-KONIECZNA
80605 gm. Zwierzyn Józef DRELICH
80605 gm. Zwierzyn Marek LIPIEC
80605 gm. Zwierzyn Przemysław STYCZEŃ
80605 gm. Zwierzyn Wojciech BASIŃSKI
80605 gm. Zwierzyn Jacek WARCHAŁ
62015 gm. Zwierzyniec Ryszard MACIEJEWSKI
62015 gm. Zwierzyniec Sławomir BARTNIK
62015 gm. Zwierzyniec Anna GRADZIK
62015 gm. Zwierzyniec Wiesław DROŹDZIEL
62015 gm. Zwierzyniec Piotr KLIK
62015 gm. Zwierzyniec Adam BARTNIK
62015 gm. Zwierzyniec Michał ZIELONKA
62015 gm. Zwierzyniec Bożena BROWARNIK
62015 gm. Zwierzyniec Edward KURZAWSKI
62015 gm. Zwierzyniec Andrzej BUDZYŃSKI
62015 gm. Zwierzyniec Wiesława RUSZCZYCKA
62015 gm. Zwierzyniec Krzysztof GUZ
62015 gm. Zwierzyniec Jan DĘBICKI
62015 gm. Zwierzyniec Krzysztof KURZAWSKI
62015 gm. Zwierzyniec Tomasz FAJFER
143605 gm. Zwoleń Teresa KACPERCZYK-BARAN
143605 gm. Zwoleń Arkadiusz FIGURA
143605 gm. Zwoleń Marcin PŁACHTA
143605 gm. Zwoleń Marek KWAPISIEWICZ
143605 gm. Zwoleń Roman GRZYBOWSKI
143605 gm. Zwoleń Paweł SOBIESZEK
143605 gm. Zwoleń Grzegorz MOLENDOWSKI
143605 gm. Zwoleń Stanisław KACZYŃSKI
143605 gm. Zwoleń Dorota SOLECKA
143605 gm. Zwoleń Henryk FAŁEK
143605 gm. Zwoleń Włodzimierz PISKOREK
143605 gm. Zwoleń Adam BORYCZKA
143605 gm. Zwoleń Mateusz KOWALCZYK
143605 gm. Zwoleń Leszek MICHALSKI
143605 gm. Zwoleń Janusz WOJAS
140506 gm. Żabia Wola Magdalena RADOMIŃSKA
140506 gm. Żabia Wola Przemysław WÓJCIK
140506 gm. Żabia Wola Norbert KLIMKOWSKI
140506 gm. Żabia Wola Anna FILIPOWICZ
140506 gm. Żabia Wola Rafał BRZEZIŃSKI
140506 gm. Żabia Wola Mariusz SZTOMPKA
140506 gm. Żabia Wola Wanda REDESTOWICZ
140506 gm. Żabia Wola Tomasz WACŁAWEK
140506 gm. Żabia Wola Marcin CZORA
140506 gm. Żabia Wola Joanna JANOŚ
140506 gm. Żabia Wola Małgorzata KOZICKA
140506 gm. Żabia Wola Roman OLCZAK
140506 gm. Żabia Wola Tomasz KUJAWA
140506 gm. Żabia Wola Justyna WODNICKA - ŻUK
140506 gm. Żabia Wola Krzysztof MARCZEWSKI
121615 gm. Żabno Sławomir KURZYDYM
121615 gm. Żabno Stanisław SŁOWIK
121615 gm. Żabno Krzysztof LECHOWICZ
121615 gm. Żabno Maciej DOMAŃSKI
121615 gm. Żabno Marta HERDUŚ
121615 gm. Żabno Sebastian KIEĆ
121615 gm. Żabno Magdalena KARDAŚ-OLESIŃSKA
121615 gm. Żabno Tadeusz PATRIAK
121615 gm. Żabno Arkadiusz STOLARCZYK
121615 gm. Żabno Marek SZOSTEK
121615 gm. Żabno Andrzej GŁÓD
121615 gm. Żabno Jan CYGAN
121615 gm. Żabno Leokadia MADURA
121615 gm. Żabno Kazimierz MAGIERA
121615 gm. Żabno Wojciech RYNDAK
81009 gm. Żagań Agnieszka DZIEWIATNIK
81009 gm. Żagań Ireneusz SZCZUPIEL
81009 gm. Żagań Adam GÓRNIAK
81009 gm. Żagań Wiesław GRELA
81009 gm. Żagań Piotr CISOWSKI
81009 gm. Żagań Marian HRYCAK
81009 gm. Żagań Monika ROZPĘDOWSKA
81009 gm. Żagań Zdzisław REMIŃ
81009 gm. Żagań Jolanta CZARNOGRODZKA
81009 gm. Żagań Elżbieta KŁONIECKA
81009 gm. Żagań Mariusz WOŁOSZYN
81009 gm. Żagań Wioleta KOZAK
81009 gm. Żagań Bartłomiej BRONISZEWSKI
81009 gm. Żagań Paweł LIPSKI
81009 gm. Żagań Jan DANISZEWSKI
240905 gm. Żarki Stanisława NOWAK
240905 gm. Żarki Roman HAMERLA
240905 gm. Żarki Alojzy ZIELIŃSKI
240905 gm. Żarki Mariusz POMPA
240905 gm. Żarki Monika RADOSZ
240905 gm. Żarki Adam ZAMORA
240905 gm. Żarki Aneta BERNACKA
240905 gm. Żarki Maciej MAŚLANKIEWICZ
240905 gm. Żarki Wioletta KRÓL
240905 gm. Żarki Roman WARTA
240905 gm. Żarki Henryk ŚWIERDZA
240905 gm. Żarki Paulina STĘPIEŃ
240905 gm. Żarki Jolanta CICHOŃ
240905 gm. Żarki Łukasz RAROK
240905 gm. Żarki Paweł LABOCHA
241610 gm. Żarnowiec Wiesława KOWALCZYK
241610 gm. Żarnowiec Artur JAMROCHA
241610 gm. Żarnowiec Krzysztof TOBOROWICZ
241610 gm. Żarnowiec Paweł PAJĄK
241610 gm. Żarnowiec Marcin PAJĄK
241610 gm. Żarnowiec Eugeniusz KAPUŚNIAK
241610 gm. Żarnowiec Kazimierz GĘBKA
241610 gm. Żarnowiec Andrzej KORNOBIS
241610 gm. Żarnowiec Krystian GRELA
241610 gm. Żarnowiec Marek MATUSZEWSKI
241610 gm. Żarnowiec Małgorzata STOLARSKA
241610 gm. Żarnowiec Krzysztof KOTNIS
241610 gm. Żarnowiec Mateusz BRYZIK
241610 gm. Żarnowiec Cecylia KRUPA
241610 gm. Żarnowiec Mirosław SOKÓŁ
100708 gm. Żarnów Joanna GRODZICKA
100708 gm. Żarnów Marek KUBISZEWSKI
100708 gm. Żarnów Grażyna BUCEWKA
100708 gm. Żarnów Sylwester ADAMCZYK
100708 gm. Żarnów Mirosław BUBIS
100708 gm. Żarnów Robert SZULC
100708 gm. Żarnów Anna WOJCIECHOWSKA
100708 gm. Żarnów Sławomir BŁAŻEJEWSKI
100708 gm. Żarnów Paweł BOROŃCZYK
100708 gm. Żarnów Arkadiusz ŚCIUBEŁ
100708 gm. Żarnów Piotr TWARDOWSKI
100708 gm. Żarnów Olga KWIATKOWSKA
100708 gm. Żarnów Leszek CZYŻYKOWSKI
100708 gm. Żarnów Małgorzata KWIECIEŃ
100708 gm. Żarnów Marzena STĘPIEŃ
21908 gm. Żarów Robert KAŚKÓW
21908 gm. Żarów Piotr ZADROŻNY
21908 gm. Żarów Bartosz ŻUREK
21908 gm. Żarów Mariusz BOROWIEC
21908 gm. Żarów Norbert GAŁĄZKA
21908 gm. Żarów Ewa GÓŹDŹ
21908 gm. Żarów Iwona NIERADKA
21908 gm. Żarów Tadeusz PUDLIK
21908 gm. Żarów Maria TOMASZEWSKA
21908 gm. Żarów Barbara ZATOŃ
21908 gm. Żarów Roman KONIECZNY
21908 gm. Żarów Zuzanna URBANIK
21908 gm. Żarów Mieczysław MYRTA
21908 gm. Żarów Joanna KACZOROWSKA
21908 gm. Żarów Waldemar GANCZAREK
81110 gm. Żary Antoni CHABRASZEWSKI
81110 gm. Żary Kazimierz DOMARADZKI
81110 gm. Żary Przemysław TOMASZEWSKI
81110 gm. Żary Katarzyna BAGIŃSKA
81110 gm. Żary Krzysztof JURKIEWICZ
81110 gm. Żary Paulina OLSZEWSKA
81110 gm. Żary Zbigniew WITKA
81110 gm. Żary Jan GAJDA
81110 gm. Żary Barbara LITEWKA
81110 gm. Żary Krzysztof MAJEWSKI
81110 gm. Żary Krzysztof STEFANOWICZ
81110 gm. Żary Elwira WENTLANT
81110 gm. Żary Kazimierz OSTROWSKI
81110 gm. Żary Leszek KASPRÓW
81110 gm. Żary Robert RATAJCZYK
120109 gm. Żegocina Zofia GRABSKA
120109 gm. Żegocina Sławomir KRAWCZYK
120109 gm. Żegocina Zbigniew MICHURA
120109 gm. Żegocina Bartłomiej PŁAWECKI
120109 gm. Żegocina Grzegorz KOKOSZKA
120109 gm. Żegocina Robert JĘDRZEJEK
120109 gm. Żegocina Marek PAJOR
120109 gm. Żegocina Paweł SZYMBARA
120109 gm. Żegocina Adam NOŻKIEWICZ
120109 gm. Żegocina Piotr KĘPA
120109 gm. Żegocina Paweł JANICZEK
120109 gm. Żegocina Grzegorz GOŁĄB
120109 gm. Żegocina Tomasz JANICZEK
120109 gm. Żegocina Marcin FĄFARA
120109 gm. Żegocina Ignacy ROŻNOWSKI
300711 gm. Żelazków Stanisław SZWAJKOWSKI
300711 gm. Żelazków Paweł OLEJNICZAK
300711 gm. Żelazków Piotr WYPYCH
300711 gm. Żelazków Sławomir MAJTAS
300711 gm. Żelazków Józef LEŚNY
300711 gm. Żelazków Wiesław KRASZKIEWICZ
300711 gm. Żelazków Iwona WIECZOREK
300711 gm. Żelazków Marcin CHABIERSKI
300711 gm. Żelazków Jacek GRZELAK
300711 gm. Żelazków Adam JAKUBOWSKI
300711 gm. Żelazków Wiktor CZERNIAK
300711 gm. Żelazków Dariusz WAWRZYNIAK
300711 gm. Żelazków Barbara JANIK
300711 gm. Żelazków Anita CIERLACZYK
300711 gm. Żelazków Arkadiusz CZERNIEJ
101611 gm. Żelechlinek Andrzej GRAD
101611 gm. Żelechlinek Piotr MIKINKA
101611 gm. Żelechlinek Andrzej SZATKOWSKI
101611 gm. Żelechlinek Kamil STAROŃ
101611 gm. Żelechlinek Justyna WALAS
101611 gm. Żelechlinek Agnieszka MATYSIAK
101611 gm. Żelechlinek Jan TRZONEK
101611 gm. Żelechlinek Paweł ROCHALA
101611 gm. Żelechlinek Krzysztof MATYSIAK
101611 gm. Żelechlinek Andrzej SZEWCZYK
101611 gm. Żelechlinek Diana MUCHA
101611 gm. Żelechlinek Joanna GOŹDZIK
101611 gm. Żelechlinek Zbigniew SZYMAŃSKI
101611 gm. Żelechlinek Marek KACZMAREK
101611 gm. Żelechlinek Mariusz STERNA
140314 gm. Żelechów Andrzej BRYCH
140314 gm. Żelechów Łukasz BOGUSZ
140314 gm. Żelechów Władysław TUSZYŃSKI
140314 gm. Żelechów Eugeniusz GAŁĄZOWSKI
140314 gm. Żelechów Marta RODAK
140314 gm. Żelechów Jerzy OŚKA
140314 gm. Żelechów Damian ZATYKA
140314 gm. Żelechów Beata BIAŁACH
140314 gm. Żelechów Ryszard BOGUSZ
140314 gm. Żelechów Maciej MUCHA
140314 gm. Żelechów Justyna BORZĘCKA
140314 gm. Żelechów Regina ŻYWEK
140314 gm. Żelechów Daniel KOCIELNIK
140314 gm. Żelechów Grzegorz MICHALIK
140314 gm. Żelechów Leszek DZIUBAK
300604 gm. Żerków Grzegorz ANDRASZAK
300604 gm. Żerków Wojciech GAŁĄZKA
300604 gm. Żerków Przemysław MATAN
300604 gm. Żerków Ewa KUBACKA
300604 gm. Żerków Tomasz GUZEK
300604 gm. Żerków Angelika TACZAŁA
300604 gm. Żerków Juliusz GLAZA
300604 gm. Żerków Andrzej STACHOWIAK
300604 gm. Żerków Roman GRZEGOREK
300604 gm. Żerków Dawid GRZEBYSZAK
300604 gm. Żerków Dominik ŻAKOWSKI
300604 gm. Żerków Bogdan BOŻEJEWICZ
300604 gm. Żerków Mariola MATUSZAK
300604 gm. Żerków Maria SOŁTYSIAK
300604 gm. Żerków Janusz SZÓSTEK
22006 gm. Żmigród Halina SZANIAWSKA
22006 gm. Żmigród Joanna KANTOR
22006 gm. Żmigród Rafał ZAGÓRSKI
22006 gm. Żmigród Patryk ANDRZEJEWSKI
22006 gm. Żmigród Jan CZYŻOWICZ
22006 gm. Żmigród Robert MARZEC
22006 gm. Żmigród Patrycja AUGUSTYNIAK-SEREDYŃSKA
22006 gm. Żmigród Joanna BALCERZAK
22006 gm. Żmigród Justyna MACHI-SKIBIŃSKA
22006 gm. Żmigród Mariusz CŁAPKA
22006 gm. Żmigród Artur SKRZYPEK
22006 gm. Żmigród Bożena ŻOŁNIEROWICZ
22006 gm. Żmigród Andrzej KUBIK
22006 gm. Żmigród Justyna GAWOT-TUROWSKA
22006 gm. Żmigród Zofia MAKSYMOWICZ
60314 gm. Żmudź Józef CHWAŁA
60314 gm. Żmudź Zbigniew SZCZEREPA
60314 gm. Żmudź Maria DOMAŃCZUK
60314 gm. Żmudź Krzysztof GAWRJOŁEK
60314 gm. Żmudź Katarzyna RZEŹNIK-STEMPKOWSKA
60314 gm. Żmudź Anna ZAŁUSKA
60314 gm. Żmudź Stanisława POKRAKA
60314 gm. Żmudź Zdzisław MAKOWSKI
60314 gm. Żmudź Katarzyna RADZIEWICZ
60314 gm. Żmudź Jolanta GŁAZ
60314 gm. Żmudź Elżbieta WAGNER
60314 gm. Żmudź Barbara DZIKOWSKA
60314 gm. Żmudź Mariusz ŁASZKIEWICZ
60314 gm. Żmudź Jerzy SENDERSKI
60314 gm. Żmudź Halina PIETRYCZUK
41906 gm. Żnin Bernard STARCZEWSKI
41906 gm. Żnin Alicja OCHUDŁO
41906 gm. Żnin Sławomir KUJAWA
41906 gm. Żnin Jerzy KRYNICKI
41906 gm. Żnin Halina KRYGIER
41906 gm. Żnin Grzegorz KOZIEŁEK
41906 gm. Żnin Kazimierz JAŃCZAK
41906 gm. Żnin Robert SZAFRAŃSKI
41906 gm. Żnin Leszek KOWALSKI
41906 gm. Żnin Andrzej KUREK
41906 gm. Żnin Aleksandra NOWAKOWSKA
41906 gm. Żnin Robert LUCHOWSKI
41906 gm. Żnin Sławomir RYŚ
41906 gm. Żnin Elżbieta GOGOLA
41906 gm. Żnin Piotr OSTROWSKI
41906 gm. Żnin Lucjan ADAMUS
41906 gm. Żnin Maria BŁOŃSKA
41906 gm. Żnin Grzegorz WESOŁEK
41906 gm. Żnin Dariusz SAMUL
41906 gm. Żnin Dariusz KAŹMIERCZAK
41906 gm. Żnin Idzi MĄDRY
181007 gm. Żołynia Andrzej CAŁKA
181007 gm. Żołynia Wojciech WOŚ
181007 gm. Żołynia Roman TABIN
181007 gm. Żołynia Teresa FUS
181007 gm. Żołynia Anna WÓJCIK
181007 gm. Żołynia Piotr DUDEK
181007 gm. Żołynia Paweł FLESZAR
181007 gm. Żołynia Tomasz MACH
181007 gm. Żołynia Tadeusz LEJA
181007 gm. Żołynia Maciej DĄBEK
181007 gm. Żołynia Jerzy SZPILA
181007 gm. Żołynia Jacek SIERZĘGA
181007 gm. Żołynia Piotr FORYT
181007 gm. Żołynia Krzysztof KOSIOR
181007 gm. Żołynia Karol SZTUR
60611 gm. Żółkiewka Małgorzata JĘDRUSZCZAK
60611 gm. Żółkiewka Leszek GŁADYSZ
60611 gm. Żółkiewka Anna GOLEC
60611 gm. Żółkiewka Andrzej GRABIEC
60611 gm. Żółkiewka Marian KANIA
60611 gm. Żółkiewka Leszek TRACZYŃSKI
60611 gm. Żółkiewka Mariusz ZWIERZ
60611 gm. Żółkiewka Adam KOTYŁO
60611 gm. Żółkiewka Marek ROMANEK
60611 gm. Żółkiewka Jan BOBEL
60611 gm. Żółkiewka Dariusz POLSKI
60611 gm. Żółkiewka Halina GONTARZ
60611 gm. Żółkiewka Waldemar REWERSKI
60611 gm. Żółkiewka Bogdan KUZIOŁA
60611 gm. Żółkiewka Stanisław ROGALSKI
22309 gm. Żórawina Paweł WÓJCIK
22309 gm. Żórawina Jadwiga BABIJ
22309 gm. Żórawina Alicja MALIGRANDA
22309 gm. Żórawina Piotr ŻELAZO
22309 gm. Żórawina Kamila SIERADZKA
22309 gm. Żórawina Wojciech SUCHODOLSKI
22309 gm. Żórawina Arkadiusz PORĘBA
22309 gm. Żórawina Mariusz DAMASIEWICZ
22309 gm. Żórawina Marian ZAWIŚLAK
22309 gm. Żórawina Przemysław BURZYŃSKI
22309 gm. Żórawina Małgorzata SZATKOWSKA
22309 gm. Żórawina Karolina ZIELIŃSKA
22309 gm. Żórawina Michał DUSZYŃSKI
22309 gm. Żórawina Magdalena KRAWIEC
22309 gm. Żórawina Agnieszka DRAPUS
20306 gm. Żukowice Tomasz BURZA
20306 gm. Żukowice Grażyna RATOWSKA
20306 gm. Żukowice Waldemar WALOWSKI
20306 gm. Żukowice Karolina SKRZYPCZAK
20306 gm. Żukowice Jarosław SZMIDT
20306 gm. Żukowice Katarzyna BIERNIK
20306 gm. Żukowice Tomasz SARNA
20306 gm. Żukowice Anna PASTERNAK
20306 gm. Żukowice Roman GUZEK
20306 gm. Żukowice Agnieszka MADEJCZYK-RUTKOWSKA
20306 gm. Żukowice Grzegorz PIECHOWIAK
20306 gm. Żukowice Janina SZCZUREK
20306 gm. Żukowice Iwona SEWERYN
20306 gm. Żukowice Rafał WÓJT
20306 gm. Żukowice Jacek ADAMCZYK
220508 gm. Żukowo Mariola ZMUDZIŃSKA
220508 gm. Żukowo Albin BYCHOWSKI
220508 gm. Żukowo Paweł KOREŃ
220508 gm. Żukowo Urszula TESKA
220508 gm. Żukowo Krystian GACHEWICZ
220508 gm. Żukowo Stefan GRUBA
220508 gm. Żukowo Witold SZMIDTKE
220508 gm. Żukowo Jacek FOPKE
220508 gm. Żukowo Tadeusz KLAWIKOWSKI
220508 gm. Żukowo Jolanta WIERCIŃSKA
220508 gm. Żukowo Jerzy ŻURAWICZ
220508 gm. Żukowo Adam OKRÓJ
220508 gm. Żukowo Waldemar DAMPC
220508 gm. Żukowo Tyberiusz TREDER
220508 gm. Żukowo Maria BYCZKOWSKA
220508 gm. Żukowo Tomasz PELLOWSKI
220508 gm. Żukowo Adam STROMSKI
220508 gm. Żukowo Wojciech KANKOWSKI
220508 gm. Żukowo Andrzej KARCZEWSKI
220508 gm. Żukowo Grzegorz TOKARSKI
220508 gm. Żukowo Łukasz SŁODZINKA
181310 gm. Żurawica Ryszard WOJTOWICZ
181310 gm. Żurawica Ewa JAKUBIEC
181310 gm. Żurawica Józef PUKAJŁO
181310 gm. Żurawica Jacek ANTOSYK
181310 gm. Żurawica Dorota BECKER
181310 gm. Żurawica Dariusz KLEPAK
181310 gm. Żurawica Krystian BALICKI
181310 gm. Żurawica Józef CHOMINA
181310 gm. Żurawica Krzysztof JAROCH
181310 gm. Żurawica Witold ZAJĄC
181310 gm. Żurawica Janusz RABKA
181310 gm. Żurawica Witold BEER
181310 gm. Żurawica Marek JAREMCZUK
181310 gm. Żurawica Zdzisław CHYTŁA
181310 gm. Żurawica Maciej GAŁUSZKA
143706 gm. Żuromin Czarek OSSOWSKI
143706 gm. Żuromin Halina JARZYNKA
143706 gm. Żuromin Mariusz MILEWSKI
143706 gm. Żuromin Leszek ŁUCZKIEWICZ
143706 gm. Żuromin Andrzej SUPKO
143706 gm. Żuromin Andrzej STAROŃ
143706 gm. Żuromin Piotr LEWIŃSKI
143706 gm. Żuromin Wojciech ROCHNA
143706 gm. Żuromin Marcin OLCZAK
143706 gm. Żuromin Zbigniew SOCHOCKI
143706 gm. Żuromin Krzysztof BIESALSKI
143706 gm. Żuromin Tomasz BUDZICH
143706 gm. Żuromin Waldemar BUKOWSKI
143706 gm. Żuromin Barbara MICHALSKA
143706 gm. Żuromin Anna MANELSKA
100211 gm. Żychlin Stanisław SZYMAŃSKI
100211 gm. Żychlin Zbigniew WYPYCH
100211 gm. Żychlin Justyna RAPSIEWICZ
100211 gm. Żychlin Michał KOWALIK
100211 gm. Żychlin Janusz KOWALSKI
100211 gm. Żychlin Krzysztof WOJTALEWICZ
100211 gm. Żychlin Sylwia SOBIERAŃSKA
100211 gm. Żychlin Agnieszka SIDWA
100211 gm. Żychlin Elżbieta SIKORA
100211 gm. Żychlin Ewa STAŃCZAK
100211 gm. Żychlin Paulina ŻURAWIK
100211 gm. Żychlin Ewa WYPYCH
100211 gm. Żychlin Rafał ZAJĄCZKOWSKI
100211 gm. Żychlin Rafał KLIMCZAK
100211 gm. Żychlin Leszek KWIATKOWSKI
180307 gm. Żyraków Tadeusz ORŁOWSKI
180307 gm. Żyraków Halina GŁOWACKA
180307 gm. Żyraków Wojciech SZAJ
180307 gm. Żyraków Adam STROJEK
180307 gm. Żyraków Agnieszka CZAPIGA
180307 gm. Żyraków Kamil WOLSKI
180307 gm. Żyraków Magdalena GRZYB
180307 gm. Żyraków Elżbieta DRĄG
180307 gm. Żyraków Maria BODZIOCH
180307 gm. Żyraków Tadeusz KULAS
180307 gm. Żyraków Mariusz DZIADOWIEC
180307 gm. Żyraków Jerzy CZEREPAK
180307 gm. Żyraków Zbigniew WAŚKO
180307 gm. Żyraków Andrzej MUCIEK
180307 gm. Żyraków Tomasz DUMA
61411 gm. Żyrzyn Jarosław OSIAK
61411 gm. Żyrzyn Grzegorz STRZAŁKOWSKI
61411 gm. Żyrzyn Krystian LENDAS
61411 gm. Żyrzyn Teresa GRUDA
61411 gm. Żyrzyn Leszek KOZAK
61411 gm. Żyrzyn Jan TRYBUŁA
61411 gm. Żyrzyn Andrzej POTYRA
61411 gm. Żyrzyn Zbigniew KOZDRÓJ
61411 gm. Żyrzyn Leszek KOWALCZYK
61411 gm. Żyrzyn Krzysztof TURSKI
61411 gm. Żyrzyn Tadeusz STACHYRA
61411 gm. Żyrzyn Marcin BARAŃSKI
61411 gm. Żyrzyn Sebastian WALASZEK
61411 gm. Żyrzyn Zbigniew MATRASZEK
61411 gm. Żyrzyn Tomasz GUZ
101214 gm. Żytno Sławomir ZIELIŃSKI
101214 gm. Żytno Henryk FRĄCZYK
101214 gm. Żytno Małgorzata KOWALSKA
101214 gm. Żytno Marian SOKOLIŃSKI
101214 gm. Żytno Krzysztof WOJTASIK
101214 gm. Żytno Jarosław NIEDŹWIEDZKI
101214 gm. Żytno Kamil KUCHARSKI
101214 gm. Żytno Krystyna NOWAK
101214 gm. Żytno Cezary HUĆ
101214 gm. Żytno Maria MACIASZCZYK
101214 gm. Żytno Piotr JAKUBOWSKI
101214 gm. Żytno Ewelina MALCZYK
101214 gm. Żytno Wiesław ZASKÓRSKI
101214 gm. Żytno Ewelina CHODAK
101214 gm. Żytno Włodzimierz JĘDRYKA
40101 m. Aleksandrów Kujawski Elżbieta GAPIŃSKA-SZULC
40101 m. Aleksandrów Kujawski Artur NISTERENKO
40101 m. Aleksandrów Kujawski Janusz NOWAK
40101 m. Aleksandrów Kujawski Urszula PAPROCKA
40101 m. Aleksandrów Kujawski Jacek ZWIERZCHOWSKI
40101 m. Aleksandrów Kujawski Małgorzata SKIERSKA
40101 m. Aleksandrów Kujawski Agnieszka POLANOWSKA
40101 m. Aleksandrów Kujawski Lidia KULPA
40101 m. Aleksandrów Kujawski Łukasz DUDEK
40101 m. Aleksandrów Kujawski Helena BIERNACKA
40101 m. Aleksandrów Kujawski Elżbieta CICHOCKA
40101 m. Aleksandrów Kujawski Robert JĘTCZAK
40101 m. Aleksandrów Kujawski Katarzyna MACIEJEWSKA
40101 m. Aleksandrów Kujawski Stanisław OLEJNIK
40101 m. Aleksandrów Kujawski Kacper KOŚCIELECKI
200101 m. Augustów Izabela PIASECKA
200101 m. Augustów Dariusz OSTAPOWICZ
200101 m. Augustów Mieczysław SZCZERBAKOW
200101 m. Augustów Filip CHODKIEWICZ
200101 m. Augustów Sylwia BIELAWSKA
200101 m. Augustów Adam SIEŃKO
200101 m. Augustów Agnieszka MROZIEWSKA
200101 m. Augustów Marcin KLECZKOWSKI
200101 m. Augustów Alicja DOBROWOLSKA
200101 m. Augustów Aleksandra KLECZKOWSKA
200101 m. Augustów Leszek CIEŚLIK
200101 m. Augustów Rafał HARASIM
200101 m. Augustów Aleksandra SIGILLEWSKA
200101 m. Augustów Jolanta ROSZKOWSKA
200101 m. Augustów Mirosław KAROLCZUK
200101 m. Augustów Tomasz BUKŁAHO
200101 m. Augustów Marek SZNEJDER
200101 m. Augustów TOMASZ MIKLAS
200101 m. Augustów Mirosław CHUDECKI
200101 m. Augustów Mirosław ZAWADZKI
200101 m. Augustów Wojciech WALULIK
280101 m. Bartoszyce Krystyna DUDA
280101 m. Bartoszyce Leonard BOIWKO
280101 m. Bartoszyce Witold DARSKI
280101 m. Bartoszyce Tadeusz AZAREWICZ
280101 m. Bartoszyce Ryszard SARZYŃSKI
280101 m. Bartoszyce Joanna ADAMCZYK
280101 m. Bartoszyce Ewa KAPUSTO
280101 m. Bartoszyce Wojciech PROKOCKI
280101 m. Bartoszyce Anna BINIĘDA
280101 m. Bartoszyce Urszula KACZMAREK
280101 m. Bartoszyce Stanisław DUBICKI
280101 m. Bartoszyce Janusz PASJAK
280101 m. Bartoszyce Piotr PETRYKOWSKI
280101 m. Bartoszyce Katarzyna BASAK
280101 m. Bartoszyce Elżbieta ZABŁOCKA
280101 m. Bartoszyce Jarosław PUSZKO
280101 m. Bartoszyce Wioletta MACHNIEWSKA
280101 m. Bartoszyce Lucyna JĘDRYCZKA
280101 m. Bartoszyce Karol KAPUŚCIŃSKI
280101 m. Bartoszyce Zbigniew LIPIEJKO
280101 m. Bartoszyce Grażyna BARANOWSKA
100101 m. Bełchatów Grzegorz SIEDLECKI
100101 m. Bełchatów Ewa SKORUPA
100101 m. Bełchatów Michał WYCZACHOWSKI
100101 m. Bełchatów Dariusz LEWANDOWSKI
100101 m. Bełchatów Grzegorz GRYCZKA
100101 m. Bełchatów Paweł KOSZEK
100101 m. Bełchatów Arkadiusz ROŻNIATOWSKI
100101 m. Bełchatów Sebastian BRÓZDA
100101 m. Bełchatów Maria MOTYLSKA
100101 m. Bełchatów Mirosław MIELUS
100101 m. Bełchatów Krzysztof WATA
100101 m. Bełchatów Włodzimierz KULIŃSKI
100101 m. Bełchatów Mateusz BRONCEL
100101 m. Bełchatów Łukasz CIEŚLAK
100101 m. Bełchatów Mariola CZECHOWSKA
100101 m. Bełchatów Dariusz MATYŚKIEWICZ
100101 m. Bełchatów Grzegorz MUSKAŁA
100101 m. Bełchatów Marcin RZEPECKI
100101 m. Bełchatów Piotr WYSOCKI
100101 m. Bełchatów Karol KOWALSKI
100101 m. Bełchatów Monika SELEROWICZ
100101 m. Bełchatów Łukasz POLITAŃSKI
100101 m. Bełchatów Sławomir ZAŁĘCZNY
240101 m. Będzin Ewa FENDRYCH
240101 m. Będzin Grzegorz PAWLAK
240101 m. Będzin Łukasz KOMONIEWSKI
240101 m. Będzin Sławomir BRODZIŃSKI
240101 m. Będzin Leszek DUDEK
240101 m. Będzin Jerzy JAGIEŁA
240101 m. Będzin Michał FIUK
240101 m. Będzin Jarosław BURZAWA
240101 m. Będzin Robert BŁĄDZIŃSKI
240101 m. Będzin Piotr KRZYŻKIEWICZ
240101 m. Będzin Jerzy MAŁKOWSKI
240101 m. Będzin Klaudia POKORA
240101 m. Będzin Tomasz WACŁAWCZYK
240101 m. Będzin Tadeusz KOWAL
240101 m. Będzin Krzysztof DUDZIŃSKI
240101 m. Będzin Jadwiga GUBAŁA
240101 m. Będzin Łukasz FRAŃCZAK
240101 m. Będzin Mariusz SŁOWIK
240101 m. Będzin Paweł SZEWCZYK
240101 m. Będzin Marcin LAZAR
240101 m. Będzin Szczepan GRYMA
240101 m. Będzin Grażyna STAROŃ
240101 m. Będzin Daria PATEREK
66101 m. Biała Podlaska Waldemar GODLEWSKI
66101 m. Biała Podlaska Marcin IZDEBSKI
66101 m. Biała Podlaska Henryk GRODECKI
66101 m. Biała Podlaska Marek DZYR
66101 m. Biała Podlaska Jan JAKUBIEC
66101 m. Biała Podlaska Wojciech SOSNOWSKI
66101 m. Biała Podlaska Mariusz MICHALCZUK
66101 m. Biała Podlaska Franciszek OSTROWSKI
66101 m. Biała Podlaska Adam CHODZIŃSKI
66101 m. Biała Podlaska Sławomir POTOCKI
66101 m. Biała Podlaska Anna KOROLCZUK
66101 m. Biała Podlaska Robert WOŹNIAK
66101 m. Biała Podlaska Stefan PARAFINIUK
66101 m. Biała Podlaska Dariusz LITWINIUK
66101 m. Biała Podlaska Wiesław RABCZUK
66101 m. Biała Podlaska Edward BORODIJUK
66101 m. Biała Podlaska Bartłomiej KUCZER
66101 m. Biała Podlaska Michał LITWINIUK
66101 m. Biała Podlaska Rafał WLIZŁO
66101 m. Biała Podlaska Dariusz STEFANIUK
66101 m. Biała Podlaska Karol SUDEWICZ
66101 m. Biała Podlaska Stanisław NIKOŁAJCZUK
66101 m. Biała Podlaska Bogusław BRONIEWICZ
320101 m. Białogard Karol PIETRZAK
320101 m. Białogard Adam WEGNER
320101 m. Białogard Marta TARNECKA
320101 m. Białogard Adam KOŁACKI
320101 m. Białogard Robert BORKOWSKI
320101 m. Białogard Paweł SZYSZLAK
320101 m. Białogard Józef LESZCZYK
320101 m. Białogard Sławomir DOMAŃSKI
320101 m. Białogard Marek KOPCZYŃSKI
320101 m. Białogard Szczepan JONKO
320101 m. Białogard Janusz ANDRYSIAK
320101 m. Białogard Jacek KWIECIEŃ
320101 m. Białogard Jan SOSNOWSKI
320101 m. Białogard Renata STACHECKA
320101 m. Białogard Krystyna LEŚ
320101 m. Białogard Maciej SIWEK
320101 m. Białogard Wiesław CZURKO
320101 m. Białogard Emilia BURY
320101 m. Białogard Tomasz STRZĄBAŁA
320101 m. Białogard Mariusz SMOLIŃSKI
320101 m. Białogard Paweł ANUSZKIEWICZ
206101 m. Białystok Tadeusz TRUSKOLASKI
206101 m. Białystok Katarzyna BAGAN-KURLUTA
206101 m. Białystok Tomasz KALINOWSKI
206101 m. Białystok Jacek CHAŃKO
206101 m. Białystok Konrad ZIELENIECKI
206101 m. Białystok Jowita CHUDZIK
206101 m. Białystok Marcin MOSKWA
206101 m. Białystok Adam MUSIUK
206101 m. Białystok Henryk DĘBOWSKI
206101 m. Białystok Piotr JANKOWSKI
206101 m. Białystok Alicja BIAŁY
206101 m. Białystok Łukasz PROKORYM
206101 m. Białystok Katarzyna JAMRÓZ
206101 m. Białystok Stefan NIKICIUK
206101 m. Białystok Mariusz GROMKO
206101 m. Białystok Zbigniew KLIMASZEWSKI
206101 m. Białystok Maciej BIERNACKI
206101 m. Białystok Ksenia JUCHIMOWICZ
206101 m. Białystok Karol MASZTALERZ
206101 m. Białystok Katarzyna SIEMIENIUK
206101 m. Białystok Sebastian PUTRA
206101 m. Białystok Katarzyna KISIELEWSKA-MARTYNIUK
206101 m. Białystok Andrzej PERKOWSKI
206101 m. Białystok Joanna MISIUK
206101 m. Białystok Jarosław GRODZKI
206101 m. Białystok Agnieszka RZESZEWSKA
206101 m. Białystok Paweł MYSZKOWSKI
206101 m. Białystok Mateusz SAWICKI
20201 m. Bielawa Krzysztof MOLASY
20201 m. Bielawa Jarosław FLORCZAK
20201 m. Bielawa Alicja DŹWINIEL
20201 m. Bielawa Łukasz FEDOROWICZ
20201 m. Bielawa Władysław KROCZAK
20201 m. Bielawa Rafał KUŚMIEREK
20201 m. Bielawa Tomasz WOJCIECHOWSKI
20201 m. Bielawa Andrzej HORDYJ
20201 m. Bielawa Leszek STASZEWSKI
20201 m. Bielawa Sebastian RUNOWICZ
20201 m. Bielawa Rafał JANUSZKIEWICZ
20201 m. Bielawa Tomasz JAZOWSKI
20201 m. Bielawa Ryszard DŹWINIEL
20201 m. Bielawa Tomasz TKACZ
20201 m. Bielawa Zbigniew DRAGAN
20201 m. Bielawa Krzysztof MOŻEJKO
20201 m. Bielawa Magdalena CZAPLA
20201 m. Bielawa Barbara PACHURA
20201 m. Bielawa Marcin RAK
20201 m. Bielawa Piotr ŁYŻWA
20201 m. Bielawa Beata SAJ
200301 m. Bielsk Podlaski Eugeniusz SIMONIUK
200301 m. Bielsk Podlaski Stanisław CHARYTON
200301 m. Bielsk Podlaski Bożena ZWOLIŃSKA
200301 m. Bielsk Podlaski Andrzej ROSZCZENKO
200301 m. Bielsk Podlaski Piotr OSTASZEWSKI
200301 m. Bielsk Podlaski Emil FALKOWSKI
200301 m. Bielsk Podlaski Maria GRABOWSKA
200301 m. Bielsk Podlaski Romuald MARGAŃSKI
200301 m. Bielsk Podlaski Jarosław BOROWSKI
200301 m. Bielsk Podlaski Eugenia KRUK
200301 m. Bielsk Podlaski Krzysztof GRODZKI
200301 m. Bielsk Podlaski Paweł BIERŻYN
200301 m. Bielsk Podlaski Aleksander BOŻKO
200301 m. Bielsk Podlaski Piotr WAWULSKI
200301 m. Bielsk Podlaski Włodzimierz BOROWIK
200301 m. Bielsk Podlaski Artur ŻUKOWSKI
200301 m. Bielsk Podlaski Danuta KARNIEWICZ
200301 m. Bielsk Podlaski Tomasz SULIMA
200301 m. Bielsk Podlaski Irena ZAWACKA-PRYSTUPA
200301 m. Bielsk Podlaski Tomasz HRYNIEWICKI
200301 m. Bielsk Podlaski Iwona KOŁOS
246101 m. Bielsko-Biała Urszula SZABLA
246101 m. Bielsko-Biała Przemysław DRABEK
246101 m. Bielsko-Biała Bronisław SZAFARCZYK
246101 m. Bielsko-Biała Tomasz WAWAK
246101 m. Bielsko-Biała Karol MARKOWSKI
246101 m. Bielsko-Biała Krzysztof JAZOWY
246101 m. Bielsko-Biała Dariusz MICHASIÓW
246101 m. Bielsko-Biała Konrad ŁOŚ
246101 m. Bielsko-Biała Piotr RYSZKA
246101 m. Bielsko-Biała Adam RUŚNIAK
246101 m. Bielsko-Biała Przemysław KAMIŃSKI
246101 m. Bielsko-Biała Andrzej GACEK
246101 m. Bielsko-Biała Marcin LITWIN
246101 m. Bielsko-Biała Małgorzata ZARĘBSKA
246101 m. Bielsko-Biała Jacek KRYWULT
246101 m. Bielsko-Biała Agnieszka GORGOŃ-KOMOR
246101 m. Bielsko-Biała Maksymilian PRYGA
246101 m. Bielsko-Biała Barbara WALUŚ
246101 m. Bielsko-Biała Janusz OKRZESIK
246101 m. Bielsko-Biała Szczepan WOJTASIK
246101 m. Bielsko-Biała Jarosław KLIMASZEWSKI
246101 m. Bielsko-Biała Rafał RYPLEWICZ
246101 m. Bielsko-Biała Janusz BUZEK
246101 m. Bielsko-Biała Roman MATYJA
246101 m. Bielsko-Biała Jerzy BAUER
241401 m. Bieruń Barbara PANEK-BRYŁA
241401 m. Bieruń Edward ANDREJCZUK
241401 m. Bieruń Dariusz CZAPIEWSKI
241401 m. Bieruń Piotr ŚWIERKOSZ
241401 m. Bieruń Marcin NYGA
241401 m. Bieruń Walenty BOBLA
241401 m. Bieruń Maria SITKO
241401 m. Bieruń Damian GERYCKI
241401 m. Bieruń Stanisław JURECKI
241401 m. Bieruń Natalia GROSMAN
241401 m. Bieruń Agnieszka DEMSKA-FURGAŁ
241401 m. Bieruń Krystyna WRÓBEL
241401 m. Bieruń Jarosław MOKRY
241401 m. Bieruń Walenty MAGIERA
241401 m. Bieruń Tomasz PYDA
60201 m. Biłgoraj Bogdan KRĘT
60201 m. Biłgoraj Mirosław LIPIŃSKI
60201 m. Biłgoraj Marcin MURA
60201 m. Biłgoraj Jacek PISKORSKI
60201 m. Biłgoraj Jan SKROK
60201 m. Biłgoraj Krystyna RÓŻANIECKA
60201 m. Biłgoraj Łukasz PRACOŃ
60201 m. Biłgoraj Adam SKAKUJ
60201 m. Biłgoraj Marcin MURA
60201 m. Biłgoraj Jarosław BONDYRA
60201 m. Biłgoraj Irena POLAK
60201 m. Biłgoraj Tadeusz FERENS
60201 m. Biłgoraj Marek ŁOŃSKI
60201 m. Biłgoraj Janusz WÓJCIK
60201 m. Biłgoraj Janusz ROSŁAN
60201 m. Biłgoraj Marek KOPACZ
60201 m. Biłgoraj Wojciech GLEŃ
60201 m. Biłgoraj Andrzej ŁĘCKI
60201 m. Biłgoraj Grzegorz BEDOŃSKI
60201 m. Biłgoraj Antoni KUCHARSKI
60201 m. Biłgoraj Tomasz BEDNARZ
120101 m. Bochnia Marek KANIA
120101 m. Bochnia Anna MORAJKO
120101 m. Bochnia Jerzy LYSY
120101 m. Bochnia Kazimierz ŚCISŁO
120101 m. Bochnia Łucja SATOŁA-TOKARCZYK
120101 m. Bochnia Jan BALICKI
120101 m. Bochnia Kazimierz WRÓBEL
120101 m. Bochnia Alicja ŚLIWA
120101 m. Bochnia Marta BABICZ
120101 m. Bochnia Eugeniusz KONIECZNY
120101 m. Bochnia Bogdan KOSTURKIEWICZ
120101 m. Bochnia Marek BRYG
120101 m. Bochnia Zenona BANASIAK
120101 m. Bochnia Bogusław DŹWIGAJ
120101 m. Bochnia Damian SŁONINA
120101 m. Bochnia Krzysztof SROKA
120101 m. Bochnia Andrzej DYGUTOWICZ
120101 m. Bochnia Celina KAMIONKA
120101 m. Bochnia Edward DŹWIGAJ
120101 m. Bochnia Kinga PRZYBOROWSKA
120101 m. Bochnia Janusz MOŻDŻEŃ
22101 m. Boguszów-Gorce Stanisław URBANIAK
22101 m. Boguszów-Gorce Urszula MIKOŁAJSKA
22101 m. Boguszów-Gorce Sebastian BORKOWSKI
22101 m. Boguszów-Gorce Marceli WIŚNIEWSKI
22101 m. Boguszów-Gorce Beata CHLEWICKA
22101 m. Boguszów-Gorce Dorota PARUCH
22101 m. Boguszów-Gorce Martin SZCZEKLIK
22101 m. Boguszów-Gorce Daniel LUBIŃSKI
22101 m. Boguszów-Gorce Krzysztof KRAJEWSKI
22101 m. Boguszów-Gorce Arkadiusz ŁASICKI
22101 m. Boguszów-Gorce Marceli LORENC
22101 m. Boguszów-Gorce Michał FORYŚ
22101 m. Boguszów-Gorce Daniel GEMING
22101 m. Boguszów-Gorce Ryszard SYNOŚ
22101 m. Boguszów-Gorce Grzegorz URBAN
20101 m. Bolesławiec Marian KOSTECKI
20101 m. Bolesławiec Leszek CHUDZIK
20101 m. Bolesławiec Adam BIESIADECKI
20101 m. Bolesławiec Łukasz MOLAK
20101 m. Bolesławiec Piotr KLASA
20101 m. Bolesławiec Dawid SARBAK
20101 m. Bolesławiec Piotr ROMAN
20101 m. Bolesławiec Łukasz JAŹWIEC
20101 m. Bolesławiec Renata FREDYK
20101 m. Bolesławiec Iwona BOJKO
20101 m. Bolesławiec Jadwiga STACHÓW
20101 m. Bolesławiec Andrzej ŻUK
20101 m. Bolesławiec Damian SAWCZAK
20101 m. Bolesławiec Maciej MAŁKOWSKI
20101 m. Bolesławiec Stanisław WIĄCEK
20101 m. Bolesławiec Mirosław SAKOWSKI
20101 m. Bolesławiec Szymon POGODA
20101 m. Bolesławiec Jarosław KOWALSKI
20101 m. Bolesławiec Dariusz FILISTYŃSKI
20101 m. Bolesławiec Dominik CHODYRA
20101 m. Bolesławiec Zdzisław ABRAMOWICZ
280201 m. Braniewo Jacek GAWRYŚ
280201 m. Braniewo Mariusz FURTAK
280201 m. Braniewo Leszek DOWGIAŁŁO
280201 m. Braniewo Dariusz FRĄCKIEWICZ
280201 m. Braniewo Wojciech WAKIEĆ
280201 m. Braniewo Andrzej KRZYWIEC
280201 m. Braniewo Damian WERBOWY
280201 m. Braniewo Józef SZCZUREK
280201 m. Braniewo Grzegorz CYGAN
280201 m. Braniewo Piotr GNATEK
280201 m. Braniewo Joanna SMOLINIEC
280201 m. Braniewo Tomasz KLIMCZAK
280201 m. Braniewo Leszek DUBICKI
280201 m. Braniewo Piotr ŚLIWIAK
280201 m. Braniewo Tadeusz BARYCKI
200302 m. Brańsk Wojciech FIEDOROWICZ
200302 m. Brańsk Heronim BOLESTA
200302 m. Brańsk Wojciech CZAPSKI
200302 m. Brańsk Magdalena ANGIELCZYK
200302 m. Brańsk Anna MORTEL
200302 m. Brańsk Renata ZAWADZKA
200302 m. Brańsk Paweł BUŚKO
200302 m. Brańsk Jerzy DĄBROWSKI
200302 m. Brańsk Jan KRYŃSKI
200302 m. Brańsk Łukasz PIETRZYKOWSKI
200302 m. Brańsk Walenty KOŁOSZKO
200302 m. Brańsk Edward DĄBROWSKI
200302 m. Brańsk Wojciech WASILEWSKI
200302 m. Brańsk Kornelia USAKIEWICZ
200302 m. Brańsk Krzysztof ŚWIĘCKI
40201 m. Brodnica Jacek TYBURSKI
40201 m. Brodnica Paweł ZABŁOTNY
40201 m. Brodnica Jarosław RADACZ
40201 m. Brodnica Brygida BARTKOWSKA
40201 m. Brodnica Jan ORZECH
40201 m. Brodnica Roman UNRAU
40201 m. Brodnica Agnieszka GIBAS
40201 m. Brodnica Jan KOWALSKI
40201 m. Brodnica Violetta GŁOWACKA
40201 m. Brodnica Zbigniew SIKORSKI
40201 m. Brodnica Wiesław KALINOWSKI
40201 m. Brodnica Artur DOMBROWSKI
40201 m. Brodnica Dariusz KALISZER
40201 m. Brodnica Joanna RUMIŃSKA
40201 m. Brodnica Wojciech WIŚNIEWSKI
40201 m. Brodnica Adam SIEKLIŃSKI
40201 m. Brodnica Jadwiga ZAKRZEWSKA
40201 m. Brodnica Mateusz SZAFRAŃSKI
40201 m. Brodnica Marcin PAWLAK
40201 m. Brodnica Zbigniew GUTOWSKI
40201 m. Brodnica Arkadiusz BUDKA
160101 m. Brzeg Jadwiga KULCZYCKA
160101 m. Brzeg Renata LISTOWSKA
160101 m. Brzeg Wojciech KOMARZYŃSKI
160101 m. Brzeg Andrzej WITKOWSKI
160101 m. Brzeg Tomasz WIKIEŁ
160101 m. Brzeg Piotr SZPULAK
160101 m. Brzeg Paweł GRABOWSKI
160101 m. Brzeg Janusz ŻEBROWSKI
160101 m. Brzeg Dariusz SOCHA
160101 m. Brzeg Anna GŁOGOWSKA
160101 m. Brzeg Janusz WÓJCIK
160101 m. Brzeg Bożena SZCZĘSNA
160101 m. Brzeg Mariusz ANDRUCHOWICZ
160101 m. Brzeg Krzysztof GRABOWIECKI
160101 m. Brzeg Grzegorz SURDYKA
160101 m. Brzeg Jacek NIESŁUCHOWSKI
160101 m. Brzeg Renata BISS
160101 m. Brzeg Jerzy WRĘBIAK
160101 m. Brzeg Kazimierz KOZŁOWSKI
160101 m. Brzeg Radosław PREIS
160101 m. Brzeg Grzegorz CHRZANOWSKI
102101 m. Brzeziny Daniel SZYMCZAK
102101 m. Brzeziny Jakub PIĄTKOWSKI
102101 m. Brzeziny Tadeusz BARUCKI
102101 m. Brzeziny Dariusz GUZEK
102101 m. Brzeziny Daniel ZROBEK
102101 m. Brzeziny Dorota SOBIŃSKA-CHRUŚCIELEWSKA
102101 m. Brzeziny Ilona SKIPOR
102101 m. Brzeziny Marieta RDESIŃSKA
102101 m. Brzeziny Adam DURAŃSKI
102101 m. Brzeziny Małgorzata POLEWCZAK
102101 m. Brzeziny Marek MATYSZCZAK
102101 m. Brzeziny Przemysław MAŚLANKO
102101 m. Brzeziny Grzegorz MAŚLANKO
102101 m. Brzeziny Krzysztof SIENKIEWICZ
102101 m. Brzeziny Anna SOKOŁOWSKA
121201 m. Bukowno Liliana GRZANKA
121201 m. Bukowno SYLWESTER MAJDA
121201 m. Bukowno LESZEK GRZEGORZEWSKI
121201 m. Bukowno LEOPOLD DERDA
121201 m. Bukowno JERZY ROSA
121201 m. Bukowno ZOFIA SKAŁKA
121201 m. Bukowno KRZYSZTOF STRÓJ
121201 m. Bukowno KRYSTYNA CYGAŃSKA
121201 m. Bukowno BARBARA KOWALSKA
121201 m. Bukowno EDMUND GMITRUK
121201 m. Bukowno Sebastian PIASTA
121201 m. Bukowno ZDZISŁAW DOLEZY
121201 m. Bukowno MAGDALENA KUBAŃSKA
121201 m. Bukowno GIZELA SZLĘZAK
121201 m. Bukowno JUSTYNA MARKIEWICZ
46101 m. Bydgoszcz Agnieszka BĄK
46101 m. Bydgoszcz Robert LANGOWSKI
46101 m. Bydgoszcz Paulina JANKOWSKA
46101 m. Bydgoszcz Szymon RÓG
46101 m. Bydgoszcz Bogdan DZAKANOWSKI
46101 m. Bydgoszcz Joanna CZERSKA-THOMAS
46101 m. Bydgoszcz Jakub MIKOŁAJCZAK
46101 m. Bydgoszcz Katarzyna ZALEWSKA
46101 m. Bydgoszcz Ireneusz NITKIEWICZ
46101 m. Bydgoszcz Krystian FRELICHOWSKI
46101 m. Bydgoszcz Lech ZAGŁOBA-ZYGLER
46101 m. Bydgoszcz Katarzyna ZWIERZCHOWSKA
46101 m. Bydgoszcz Justyna POLASIK
46101 m. Bydgoszcz Kazimierz DROZD
46101 m. Bydgoszcz Bernadeta MICHAŁEK
46101 m. Bydgoszcz Andrzej MŁYŃSKI
46101 m. Bydgoszcz Elżbieta RUSIELEWICZ
46101 m. Bydgoszcz Janusz CZWOJDA
46101 m. Bydgoszcz Robert KUFEL
46101 m. Bydgoszcz Paweł BOKIEJ
46101 m. Bydgoszcz Jan GAUL
46101 m. Bydgoszcz Monika MATOWSKA
46101 m. Bydgoszcz Szymon WIŁNICKI
46101 m. Bydgoszcz Zdzisław TYLICKI
46101 m. Bydgoszcz Jarosław WENDERLICH
46101 m. Bydgoszcz Marcin LEWANDOWSKI
46101 m. Bydgoszcz Maciej ŚWIĄTKOWSKI
46101 m. Bydgoszcz Mateusz ZWOLAK
46101 m. Bydgoszcz Anna MACKIEWICZ
46101 m. Bydgoszcz Grażyna SZABELSKA
46101 m. Bydgoszcz Jerzy MICKUŚ
246201 m. Bytom Michał STANISZEWSKI
246201 m. Bytom Maciej BARTKÓW
246201 m. Bytom Michał NAPIERAŁA
246201 m. Bytom Krzysztof GAJOWIAK
246201 m. Bytom Tomasz WAC
246201 m. Bytom Joanna STĘPIEŃ
246201 m. Bytom Krzysztof GAWENDA
246201 m. Bytom Piotr PATOŃ
246201 m. Bytom Piotr BULA
246201 m. Bytom Michał LEWICKI
246201 m. Bytom Michał BIEDA
246201 m. Bytom Michał MISIASZEK
246201 m. Bytom Mariusz JANAS
246201 m. Bytom Iwona PAKOSZ
246201 m. Bytom Marek WILK
246201 m. Bytom Mariusz WOŁOSZ
246201 m. Bytom Grzegorz NOWAK
246201 m. Bytom Alfred PYRK
246201 m. Bytom Andrzej WĘŻYK
246201 m. Bytom Robert RABUS
246201 m. Bytom Jacek BRZEZINKA
246201 m. Bytom Aleksandra PRAJS
246201 m. Bytom Michał GLATTE
246201 m. Bytom Andrzej KĘDZIERSKI
246201 m. Bytom Tomasz KUPIJAJ
66201 m. Chełm Dariusz GRABCZUK
66201 m. Chełm Piotr JABŁOŃSKI
66201 m. Chełm Longin BOŻEŃSKI
66201 m. Chełm Piotr KRAWCZUK VEL WALCZUK
66201 m. Chełm Stanisław MOŚCICKI
66201 m. Chełm Piotr MALINOWSKI
66201 m. Chełm Joanna LIS
66201 m. Chełm Marek SIKORA
66201 m. Chełm Jakub BANASZEK
66201 m. Chełm Mirosław CZECH
66201 m. Chełm Mariusz KOWALCZUK
66201 m. Chełm Elżbieta ĆWIR
66201 m. Chełm Tomasz KAZIMIERCZAK
66201 m. Chełm Kamil BŁASZCZUK
66201 m. Chełm Dorota RYBACZUK
66201 m. Chełm Agata FISZ
66201 m. Chełm Tomasz OTKAŁA
66201 m. Chełm Irena MACHOWICZ
66201 m. Chełm Katarzyna JANICKA
66201 m. Chełm Artur JUSZCZAK
66201 m. Chełm Adam KISTER
66201 m. Chełm Maciej BARANOWSKI
66201 m. Chełm Ryszard DŻAMAN
40401 m. Chełmno Ilona SMOLIŃSKA
40401 m. Chełmno Wiesław DEREBECKI
40401 m. Chełmno Adam MAĆKOWSKI
40401 m. Chełmno Iga JAMBOR-SKUPNIEWICZ
40401 m. Chełmno Magdalena MROZEK
40401 m. Chełmno Piotr MURAWSKI
40401 m. Chełmno Wojciech STRZELECKI
40401 m. Chełmno Dominika WIKIERA
40401 m. Chełmno Marek OLSZEWSKI
40401 m. Chełmno Michał WRAŻEŃ
40401 m. Chełmno Remigiusz MIKRUT
40401 m. Chełmno Waldemar PIOTROWSKI
40401 m. Chełmno Marek GĘBKA
40401 m. Chełmno Małgorzata ZIMA
40401 m. Chełmno Dorota ŻULEWSKA
41501 m. Chełmża Franciszek KUCZKA
41501 m. Chełmża Małgorzata POLIKOWSKA
41501 m. Chełmża Marcin KAŁAMARSKI
41501 m. Chełmża Paulina KACHNIARZ-WOLSKA
41501 m. Chełmża Dawid BOCIAN
41501 m. Chełmża Marek JOPP
41501 m. Chełmża Krystyna MYSZKOWSKA
41501 m. Chełmża Zdzisław ZIELIŃSKI
41501 m. Chełmża Anna JAKUBOWSKA
41501 m. Chełmża Janusz KALINOWSKI
41501 m. Chełmża Wiesław WIŚNIEWSKI
41501 m. Chełmża Bartłomiej KACZOROWSKI
41501 m. Chełmża Grzegorz SOSNOWSKI
41501 m. Chełmża Jakub INGRAM
41501 m. Chełmża Grzegorz WOJTALIK
300101 m. Chodzież Roman WIECZOREK
300101 m. Chodzież Piotr PRZYBYŁOWSKI
300101 m. Chodzież Eugeniusz PLEŚNIERSKI
300101 m. Chodzież Michał KOZIOŁ
300101 m. Chodzież Artur KOŹLAREK
300101 m. Chodzież Mirosława KUTNIK
300101 m. Chodzież Iwona KOSTRZEWA-LEWIŃSKA
300101 m. Chodzież Ryszard POZNAŃSKI
300101 m. Chodzież Krzysztof NOWAK
300101 m. Chodzież Wojciech REDZIAK
300101 m. Chodzież Joanna DRZEWINSKA
300101 m. Chodzież Agnieszka KOWALSKA
300101 m. Chodzież Dariusz BOBERSKI
300101 m. Chodzież Małgorzata JEŚKO-DORĘGOWSKA
300101 m. Chodzież Ewa SIODŁA
220201 m. Chojnice Bogumiła GIERSZEWSKA-DORAWA
220201 m. Chojnice Patryk TOBOLSKI
220201 m. Chojnice Zdzisław JANUSZEWSKI
220201 m. Chojnice Maciej POLASIK
220201 m. Chojnice Kazimierz JARUSZEWSKI
220201 m. Chojnice Bogdan MARCINOWSKI
220201 m. Chojnice Mariusz BRUNKA
220201 m. Chojnice Andrzej PLATA
220201 m. Chojnice Marek SZANK
220201 m. Chojnice Bartosz BLUMA
220201 m. Chojnice Janina KŁOSOWSKA
220201 m. Chojnice Antoni SZLANGA
220201 m. Chojnice Stanisław KOWALIK
220201 m. Chojnice Renata DĄBROWSKA
220201 m. Chojnice Jan KOPERSKI
220201 m. Chojnice Krzysztof PESTKA
220201 m. Chojnice Kazimierz DREWEK
220201 m. Chojnice Bogdan KUFFEL
220201 m. Chojnice Andrzej GĄSIOROWSKI
220201 m. Chojnice Iwona SKOCKA
220201 m. Chojnice Sebastian MATTHES
20901 m. Chojnów Jerzy POZNAR
20901 m. Chojnów Bona SZABAN
20901 m. Chojnów Antoni SKALSKI
20901 m. Chojnów Łukasz PTAK
20901 m. Chojnów Krzysztof GRZECH
20901 m. Chojnów Andrzej MATUSZEWSKI
20901 m. Chojnów Krystyna CZAPSKA
20901 m. Chojnów Ryszard KOPACKI
20901 m. Chojnów Paulina TARKOWSKA-BIELAK
20901 m. Chojnów Marek ŁUKASZEWSKI
20901 m. Chojnów Piotr KULCZYC
20901 m. Chojnów Barbara KUŁACZ
20901 m. Chojnów Mariusz KOWALCZYK
20901 m. Chojnów Jan SKOWROŃSKI
20901 m. Chojnów Danuta BARNA
246301 m. Chorzów Andrzej KOTALA
246301 m. Chorzów Krzysztof ŁAZIKIEWICZ
246301 m. Chorzów Mariola ROLEDER
246301 m. Chorzów Marcin WEINDICH
246301 m. Chorzów Bożena KARPIŃSKA
246301 m. Chorzów Agnieszka STĘPIEŃ
246301 m. Chorzów Jacek NOWAK
246301 m. Chorzów Wiesław CIĘŻKOWSKI
246301 m. Chorzów Klaudiusz ŠEVKOVIĆ
246301 m. Chorzów Tomasz KRAWCZYK
246301 m. Chorzów Bartłomiej CZAJA
246301 m. Chorzów Grzegorz KRZAK
246301 m. Chorzów Sebastian MATYJASZCZYK
246301 m. Chorzów Barbara TABIN
246301 m. Chorzów Jan SKÓRKA
246301 m. Chorzów Marek OTTE
246301 m. Chorzów Krzysztof KOPEL
246301 m. Chorzów Magdalena SEKUŁA
246301 m. Chorzów Wojciech AHNERT
246301 m. Chorzów Tomasz PIECUCH
246301 m. Chorzów Marcin MICHALIK
246301 m. Chorzów Waldemar KOŁODZIEJ
246301 m. Chorzów Halina HILTAWSKA
246301 m. Chorzów Lech MOTYKA
246301 m. Chorzów Bernadeta BISKUP
140201 m. Ciechanów Michał JEZIÓŁKOWSKI
140201 m. Ciechanów Piotr WOJCIECHOWSKI
140201 m. Ciechanów Robert UMIŃSKI
140201 m. Ciechanów Robert KUCIŃSKI
140201 m. Ciechanów Andrzej CZYŻEWSKI
140201 m. Ciechanów Edyta RZEPLIŃSKA-FILIPOWICZ
140201 m. Ciechanów Magdalena GRELIK-GRODECKA
140201 m. Ciechanów Karol MAKIJONKO
140201 m. Ciechanów Jerzy RACKI
140201 m. Ciechanów Marcin ŻEBROWSKI
140201 m. Ciechanów Krzysztof LESZCZYŃSKI
140201 m. Ciechanów Stanisław JANKOWSKI
140201 m. Ciechanów Joanna KISZKURNO
140201 m. Ciechanów Marek RUTKOWSKI
140201 m. Ciechanów Monika SMOSARSKA
140201 m. Ciechanów Andrzej BAYER
140201 m. Ciechanów Michał RZĄSIŃSKI
140201 m. Ciechanów Wiesław BRZOZOWSKI
140201 m. Ciechanów Anna SMOLIŃSKA
140201 m. Ciechanów Agnieszka KUŹMA
140201 m. Ciechanów Zdzisław DĄBROWSKI
40102 m. Ciechocinek Jolanta KĘDZIERSKA
40102 m. Ciechocinek Dariusz SZADŁOWSKI
40102 m. Ciechocinek Wojciech SKOTNICKI
40102 m. Ciechocinek Jerzy SOBIERAJSKI
40102 m. Ciechocinek Dariusz BARCZAK
40102 m. Ciechocinek Grzegorz ADAMCZYK
40102 m. Ciechocinek Daniel SKIBIŃSKI
40102 m. Ciechocinek Robert MARZEC
40102 m. Ciechocinek Jarosław JUCEWICZ
40102 m. Ciechocinek Sebastian SOBIERAJ
40102 m. Ciechocinek Agnieszka RYBCZYŃSKA
40102 m. Ciechocinek Kazimierz LIPIŃSKI
40102 m. Ciechocinek Wojciech ZIELIŃSKI
40102 m. Ciechocinek Tomasz DZIARSKI
40102 m. Ciechocinek Paweł ROSIŃSKI
240301 m. Cieszyn Władysław MACURA
240301 m. Cieszyn Szymon SŁUPCZYŃSKI
240301 m. Cieszyn Ewa BANOT
240301 m. Cieszyn Janusz KOŁDER
240301 m. Cieszyn Gabriela STASZKIEWICZ
240301 m. Cieszyn Jan SIKORA
240301 m. Cieszyn Wiesław KLUZ
240301 m. Cieszyn Irena FLUDER-KUDZIA
240301 m. Cieszyn Krzysztof HEROK
240301 m. Cieszyn Krzysztof GOLEC
240301 m. Cieszyn Rafał FOLTYN
240301 m. Cieszyn Krystian KUKUCZKA
240301 m. Cieszyn Joanna WOWRZECZKA
240301 m. Cieszyn Brygida PILCH
240301 m. Cieszyn Jerzy WAŁGA
240301 m. Cieszyn Agata RUCKA
240301 m. Cieszyn Renata FRANEK
240301 m. Cieszyn Ryszard MACURA
240301 m. Cieszyn Czesław BANOT
240301 m. Cieszyn Łukasz BIELSKI
240301 m. Cieszyn Monika SZLAUER
300201 m. Czarnków Jacek BARNAŚ
300201 m. Czarnków Michał GEREMEK
300201 m. Czarnków Katarzyna BARYCZKOWSKA
300201 m. Czarnków Dionizy KOCHAŃSKI
300201 m. Czarnków Marek TYKFER
300201 m. Czarnków Jan FURMANN
300201 m. Czarnków Magdalena BONK
300201 m. Czarnków Tadeusz MENDYK
300201 m. Czarnków Stefan RADOMSKI
300201 m. Czarnków Barbara LIPSKA
300201 m. Czarnków Joanna DYMEK-HELLAK
300201 m. Czarnków Stanisław MICHALSKI
300201 m. Czarnków Renata WUJEC
300201 m. Czarnków Piotr PAWŁOWSKI
300201 m. Czarnków Jacek KOWALSKI
240102 m. Czeladź Małgorzata CHOJNACKA
240102 m. Czeladź Jolanta MOĆKO
240102 m. Czeladź Dominik PENAR
240102 m. Czeladź Monika PAWLIK
240102 m. Czeladź Patrycja JUSZCZYK
240102 m. Czeladź Dariusz PIETRZYKOWSKI
240102 m. Czeladź Barbara WSZOŁEK
240102 m. Czeladź Irena OWCZARZ
240102 m. Czeladź Zbigniew PANEK
240102 m. Czeladź Marcin GADECKI
240102 m. Czeladź Patryk TRYBULEC
240102 m. Czeladź Zofia BAZAŃSKA
240102 m. Czeladź Janina WCISŁO
240102 m. Czeladź Łukasz WESOŁOWSKI
240102 m. Czeladź Jarosław DELESKA
240102 m. Czeladź Wojciech MAĆKOWSKI
240102 m. Czeladź Zbigniew SZALENIEC
240102 m. Czeladź Andrzej MENTEL
240102 m. Czeladź Ewa FRONCZEK
240102 m. Czeladź Barbara STRZELECKA
240102 m. Czeladź Beata MARCINKOWSKA
246401 m. Częstochowa Łukasz BANAŚ
246401 m. Częstochowa Zbigniew NIESMACZNY
246401 m. Częstochowa Ewa LEWANDOWSKA
246401 m. Częstochowa Konrad JARZYŃSKI
246401 m. Częstochowa Katarzyna JASTRZĘBSKA
246401 m. Częstochowa Przemysław WRONA
246401 m. Częstochowa Zdzisław WOLSKI
246401 m. Częstochowa Ryszard SZCZUKA
246401 m. Częstochowa Piotr WRONA
246401 m. Częstochowa Beata STRUZIK
246401 m. Częstochowa Jolanta URBAŃSKA
246401 m. Częstochowa Jarosław MARSZAŁEK
246401 m. Częstochowa Małgorzata IŻYŃSKA
246401 m. Częstochowa Artur GAWROŃSKI
246401 m. Częstochowa Dorota MAJER
246401 m. Częstochowa Krystyna STEFAŃSKA
246401 m. Częstochowa Jacek KRAWCZYK
246401 m. Częstochowa Krzysztof MATYJASZCZYK
246401 m. Częstochowa Dariusz KAPINOS
246401 m. Częstochowa Tomasz TYL
246401 m. Częstochowa Emilia SKRZYPCZYŃSKA
246401 m. Częstochowa Monika POHORECKA
246401 m. Częstochowa Piotr KALISZEWSKI
246401 m. Częstochowa Barbara GIEROŃ
246401 m. Częstochowa Ewelina BALT
246401 m. Częstochowa Sebastian TRZESZKOWSKI
246401 m. Częstochowa Paweł RUKSZA
246401 m. Częstochowa Andrzej SOWA
220301 m. Człuchów Marek MARCINOWSKI
220301 m. Człuchów Tomasz GOLEC
220301 m. Człuchów Henryk KRUSIŃSKI
220301 m. Człuchów Czesław DROZD
220301 m. Człuchów Jacek BORKOWSKI
220301 m. Człuchów Urszula TRZEBIATOWSKA
220301 m. Człuchów Grażyna MISZTAL
220301 m. Człuchów Piotr ZAWADA
220301 m. Człuchów Andrzej SUCHAŃSKI
220301 m. Człuchów Jerzy GÓRNY
220301 m. Człuchów Magdalena CZUREJNO
220301 m. Człuchów Zbigniew KOLTER
220301 m. Człuchów Mariusz PRZYSZLAK
220301 m. Człuchów ALFONS ŻEBRYK
220301 m. Człuchów Zdzisław SZCZEPAŃSKI
321301 m. Darłowo Paweł BRESZKA
321301 m. Darłowo Mirosław JABŁOŃSKI
321301 m. Darłowo Zbigniew GROSZ
321301 m. Darłowo Renata POTOMSKA
321301 m. Darłowo Ewa MADALIŃSKA-MARCINIAK
321301 m. Darłowo Czesław WOŹNIAK
321301 m. Darłowo Krystyna RÓŻAŃSKA
321301 m. Darłowo Andrzej HERDZIK
321301 m. Darłowo Edward ZIÓŁKOWSKI
321301 m. Darłowo Bożena MAGIER
321301 m. Darłowo Jerzy MACIĄG
321301 m. Darłowo Janusz SOKOLIŃSKI
321301 m. Darłowo Dorota PODGÓRSKA
321301 m. Darłowo Roman DUDZIŃSKI
321301 m. Darłowo Krzysztof CYBULSKI
246501 m. Dąbrowa Górnicza Marek WĘGRZYNOWICZ
246501 m. Dąbrowa Górnicza Marcin BAZYLAK
246501 m. Dąbrowa Górnicza Kamil DYBICH
246501 m. Dąbrowa Górnicza Piotr ŚLUSARCZYK
246501 m. Dąbrowa Górnicza Edward BOBER
246501 m. Dąbrowa Górnicza Robert WITECKI
246501 m. Dąbrowa Górnicza Agnieszka PASTERNAK
246501 m. Dąbrowa Górnicza Robert KAZIMIRSKI
246501 m. Dąbrowa Górnicza Grzegorz JASZCZURA
246501 m. Dąbrowa Górnicza Piotr CHAŁUDA
246501 m. Dąbrowa Górnicza Magdalena MICZKO
246501 m. Dąbrowa Górnicza Krystyna STĘPIEŃ
246501 m. Dąbrowa Górnicza Grzegorz PRZEWIEŹLIK
246501 m. Dąbrowa Górnicza Zbigniew PIĄTEK
246501 m. Dąbrowa Górnicza Szymon WIDERA
246501 m. Dąbrowa Górnicza Artur BOROWICZ
246501 m. Dąbrowa Górnicza Krystyna CHROBOT
246501 m. Dąbrowa Górnicza Sławomir ŻMUDKA
246501 m. Dąbrowa Górnicza Mateusz STĘPIEŃ
246501 m. Dąbrowa Górnicza Piotr ZIELIŃSKI
246501 m. Dąbrowa Górnicza Zbigniew PODRAZA
246501 m. Dąbrowa Górnicza Jerzy RESZKE
246501 m. Dąbrowa Górnicza Piotr BOBROWSKI
246501 m. Dąbrowa Górnicza Adam KLIMCZYK
246501 m. Dąbrowa Górnicza Katarzyna ZAGAJSKA
180301 m. Dębica Józef SIERADZKI
180301 m. Dębica Jerzy POLNIASZEK
180301 m. Dębica Kazimierz SAK
180301 m. Dębica Leszek ŻYŁKA
180301 m. Dębica Marta CZEKAJ
180301 m. Dębica Mateusz KUTRZEBA
180301 m. Dębica Iwona PRZYDZIELSKA
180301 m. Dębica Sławomir GLEŃ
180301 m. Dębica Joanna OŻÓG
180301 m. Dębica Piotr MICHOŃ
180301 m. Dębica Andrzej BAL
180301 m. Dębica Mateusz CEBULA
180301 m. Dębica Ludmiła STELMACH-KOŁODZIEJ
180301 m. Dębica Mariusz SZEWCZYK
180301 m. Dębica Jerzy KULA
180301 m. Dębica Adam ROGOWSKI
180301 m. Dębica Katarzyna ROSTOWSKA-MACHNIK
180301 m. Dębica Paweł HAYN
180301 m. Dębica Stanisław CISZEK
180301 m. Dębica Szczepan MROCZEK
180301 m. Dębica Renata BARSZCZ
61601 m. Dęblin Ewa PRZERWA
61601 m. Dęblin Maciej KRYGROWSKI
61601 m. Dęblin Leopold ŚWIETLIŃSKI
61601 m. Dęblin Jarosław WOJTYŚ
61601 m. Dęblin Robert PASEK
61601 m. Dęblin Maciej JAKUBIK
61601 m. Dęblin Mieczysław GROBEL
61601 m. Dęblin Patrycja WOJEWODA
61601 m. Dęblin Andrzej KUROWSKI
61601 m. Dęblin Urszula CZARNECKA
61601 m. Dęblin Waldemar CHOCHOWSKI
61601 m. Dęblin Artur MARZYSZ
61601 m. Dęblin Maria CYDEJKO
61601 m. Dęblin Leszek GRZYB
61601 m. Dęblin Edyta PAPIS
20801 m. Duszniki-Zdrój Aleksandra HAUSNER-ROSIK
20801 m. Duszniki-Zdrój Marcin ZUBERSKI
20801 m. Duszniki-Zdrój Agnieszka MAKSYLEWICZ
20801 m. Duszniki-Zdrój Wojciech KUKLIS
20801 m. Duszniki-Zdrój Mateusz RYBECZKA
20801 m. Duszniki-Zdrój Patrycja BEDNARZ
20801 m. Duszniki-Zdrój Mieczysław JAKÓBEK
20801 m. Duszniki-Zdrój Krystyna CIEŚLAK
20801 m. Duszniki-Zdrój Małgorzata HOŁYST
20801 m. Duszniki-Zdrój Piotr ZILBERT
20801 m. Duszniki-Zdrój Elżbieta ŻULIŃSKA
20801 m. Duszniki-Zdrój Stanisław PUCHNIAK
20801 m. Duszniki-Zdrój Ryszard OLSZEWSKI
20801 m. Duszniki-Zdrój Robert KOWAL
20801 m. Duszniki-Zdrój Jakub BIERNACKI
181601 m. Dynów Roman MRYCZKO
181601 m. Dynów Józef MIKOŚ
181601 m. Dynów Roman NOWAK
181601 m. Dynów Piotr KRUPA
181601 m. Dynów Michał ZIĘZIO
181601 m. Dynów Renata PYŚ
181601 m. Dynów Kazimierz GOŁĄB
181601 m. Dynów Paweł PAWŁOWSKI
181601 m. Dynów Zygmunt FRAŃCZAK
181601 m. Dynów Aleksander URBAN
181601 m. Dynów Maria CHUDZIKIEWICZ
181601 m. Dynów Rafał BILSKI
181601 m. Dynów Jolanta BOCZAR
181601 m. Dynów Marek SIRY
181601 m. Dynów Andrzej POLEWKA
280301 m. Działdowo Marcin OGRODOWCZYK
280301 m. Działdowo Teresa ŻUCHOWSKA
280301 m. Działdowo Romuald REMISZEWSKI
280301 m. Działdowo Patryk PIEKARSKI
280301 m. Działdowo Jerzy CYBULSKI
280301 m. Działdowo Dariusz MAĆKOWIAK
280301 m. Działdowo Andrzej TESSAR
280301 m. Działdowo Wanda MILEWSKA
280301 m. Działdowo Sławomir PSZENNY
280301 m. Działdowo Andrzej PRZYBYSZEWSKI
280301 m. Działdowo Zbigniew KOCIELA
280301 m. Działdowo Leszek GOŁĘBIEWSKI
280301 m. Działdowo Bogumiła REDA
280301 m. Działdowo Grzegorz MROWIŃSKI
280301 m. Działdowo Piotr DEMSKI
280301 m. Działdowo Marek DWÓRZNIK
280301 m. Działdowo Aleksandra KORZENIEWSKA
280301 m. Działdowo Zenon GAJEWSKI
280301 m. Działdowo Paweł ŚWIĄTEK
280301 m. Działdowo Wojciech ŚLIWA
280301 m. Działdowo Leszek SOSNÓWKA
20202 m. Dzierżoniów Roman KOWALCZYK
20202 m. Dzierżoniów Dorota PIESZCZUCH
20202 m. Dzierżoniów Ireneusz ŻYGADŁO
20202 m. Dzierżoniów Radosław DRABCZYK
20202 m. Dzierżoniów Bolesław WILKOS
20202 m. Dzierżoniów Jarosław KRESA
20202 m. Dzierżoniów Jarosław RUDNICKI
20202 m. Dzierżoniów Sebastian MANIAK
20202 m. Dzierżoniów Maciej WOŹNIAK
20202 m. Dzierżoniów Mirosław PIORUN
20202 m. Dzierżoniów Zbigniew ZEŃ
20202 m. Dzierżoniów Kazimierz SZABAT
20202 m. Dzierżoniów Dariusz KUCHARSKI
20202 m. Dzierżoniów Jarosław PERLAK
20202 m. Dzierżoniów Agnieszka DENYSIAK
20202 m. Dzierżoniów Grażyna JURASZEK
20202 m. Dzierżoniów Irena BUKALSKA
20202 m. Dzierżoniów Ryszard BOREK
20202 m. Dzierżoniów Marian DARAKIEWICZ
20202 m. Dzierżoniów Adam BAGIŃSKI
20202 m. Dzierżoniów Paweł KOWALSKI
286101 m. Elbląg Michał MISSAN
286101 m. Elbląg Robert TURLEJ
286101 m. Elbląg Rafał TRAKS
286101 m. Elbląg Halina SAŁATA
286101 m. Elbląg Iwona MIKULSKA
286101 m. Elbląg Cezary BALBUZA
286101 m. Elbląg Małgorzata ADAMOWICZ
286101 m. Elbląg Janusz HAJDUKOWSKI
286101 m. Elbląg Jolanta JANOWSKA
286101 m. Elbląg Krzysztof KONERT
286101 m. Elbląg Irena SOKOŁOWSKA
286101 m. Elbląg Wojciech KARPIŃSKI
286101 m. Elbląg Piotr OPACZEWSKI
286101 m. Elbląg Paweł FEDORCZYK
286101 m. Elbląg Edward PIETRULEWICZ
286101 m. Elbląg Antoni CZYŻYK
286101 m. Elbląg Jacek BORUSZKA
286101 m. Elbląg Jolanta LISEWSKA
286101 m. Elbląg Witold WRÓBLEWSKI
286101 m. Elbląg Marek BURKHARDT
286101 m. Elbląg Bogusław TOŁWIŃSKI
286101 m. Elbląg Janusz NOWAK
286101 m. Elbląg Marek PRUSZAK
286101 m. Elbląg Paweł KOWSZYŃSKI
286101 m. Elbląg Marek OSIK
280501 m. Ełk Anna WOJCIECHOWSKA
280501 m. Ełk Krzysztof WILOCH
280501 m. Ełk Dariusz DRACEWICZ
280501 m. Ełk Adam BARTOSZEWICZ
280501 m. Ełk Bogusław WISOWATY
280501 m. Ełk Andrzej SURYNT
280501 m. Ełk Nikodem KEMICER
280501 m. Ełk Marcin PRZYGODZIŃSKI
280501 m. Ełk Ireneusz DZIENISIEWICZ
280501 m. Ełk Włodzimierz SZELĄŻEK
280501 m. Ełk Hubert GÓRSKI
280501 m. Ełk Robert WESOŁOWSKI
280501 m. Ełk Łukasz CEGIEŁKA
280501 m. Ełk Tomasz ANDRUKIEWICZ
280501 m. Ełk Ewa AWRAMIK
280501 m. Ełk Aneta WOLNA
280501 m. Ełk Adam DOBKOWSKI
280501 m. Ełk Idzi PODWOJSKI
280501 m. Ełk Rafał KARAŚ
280501 m. Ełk Artur URBAŃSKI
280501 m. Ełk Piotr KARPIENIA
280501 m. Ełk Mirosław SAWCZYŃSKI
280501 m. Ełk Robert KLIMOWICZ
140301 m. Garwolin Piotr PIESIEWICZ
140301 m. Garwolin Krzysztof OSTROWSKI
140301 m. Garwolin Jarosław JASKUŁA
140301 m. Garwolin Jakub STARZYŃSKI
140301 m. Garwolin Tomasz WIELGOSZ
140301 m. Garwolin Tomasz WESOŁOWSKI
140301 m. Garwolin Robert KUŹBIDA
140301 m. Garwolin Jan PAZIEWSKI
140301 m. Garwolin Stanisław PIESIEWICZ
140301 m. Garwolin Marek MIKULSKI
140301 m. Garwolin Andrzej OSTOLSKI
140301 m. Garwolin Marek ŁAGOWSKI
140301 m. Garwolin Robert BIELECKI
140301 m. Garwolin Marek JONCZAK
140301 m. Garwolin Grzegorz GAWRYŚ
226101 m. Gdańsk Cezary ŚPIEWAK-DOWBÓR
226101 m. Gdańsk Lech KAŹMIERCZYK
226101 m. Gdańsk Waldemar JAROSZEWICZ
226101 m. Gdańsk Andrzej SKIBA
226101 m. Gdańsk Beata DUNAJEWSKA
226101 m. Gdańsk Bogdan OLESZEK
226101 m. Gdańsk Kamila BŁASZCZYK
226101 m. Gdańsk Mateusz SKARBEK
226101 m. Gdańsk Kacper PŁAŻYŃSKI
226101 m. Gdańsk Kazimierz KORALEWSKI
226101 m. Gdańsk Joanna CABAJ
226101 m. Gdańsk Paweł ADAMOWICZ
226101 m. Gdańsk Aleksandra DULKIEWICZ
226101 m. Gdańsk Piotr BORAWSKI
226101 m. Gdańsk Beata JANKOWIAK
226101 m. Gdańsk Anna GOLĘDZINOWSKA
226101 m. Gdańsk Piotr GIERSZEWSKI
226101 m. Gdańsk Przemysław MALAK
226101 m. Gdańsk Piotr DZIK
226101 m. Gdańsk Emilia LODZIŃSKA
226101 m. Gdańsk Krystian KŁOS
226101 m. Gdańsk Karol RABENDA
226101 m. Gdańsk Romuald PLEWA
226101 m. Gdańsk Piotr GRZELAK
226101 m. Gdańsk Agnieszka OWCZARCZAK
226101 m. Gdańsk Przemysław RYŚ
226101 m. Gdańsk Andrzej KOWALCZYS
226101 m. Gdańsk Jan KANTHAK
226101 m. Gdańsk Elżbieta STRZELCZYK
226101 m. Gdańsk Łukasz BEJM
226101 m. Gdańsk Karol WAŻNY
226101 m. Gdańsk Jan PERUCKI
226101 m. Gdańsk Dawid KRUPEJ
226101 m. Gdańsk Andrzej STELMASIEWICZ
226201 m. Gdynia Krzysztof CHACHULSKI
226201 m. Gdynia Danuta BIAŁOOKA-KOSTENECKA
226201 m. Gdynia Ireneusz TROJANOWICZ
226201 m. Gdynia Marek ŁUCYK
226201 m. Gdynia Jarosław KŁODZIŃSKI
226201 m. Gdynia Marika DOMOZYCH
226201 m. Gdynia Mariola ŚRUBARCZYK-CICHOWSKA
226201 m. Gdynia Marcin BEŁBOT
226201 m. Gdynia Bartosz BARTOSZEWICZ
226201 m. Gdynia Marcin WOŁEK
226201 m. Gdynia Ewa KRYM
226201 m. Gdynia Bogdan KRZYŻANKOWSKI
226201 m. Gdynia Paweł STOLARCZYK
226201 m. Gdynia Marek STĘPA
226201 m. Gdynia Paweł BRUTEL
226201 m. Gdynia Anna MYSZKA
226201 m. Gdynia Jakub UBYCH
226201 m. Gdynia Tadeusz SZEMIOT
226201 m. Gdynia Dorota PŁOTKA
226201 m. Gdynia Joanna ZIELIŃSKA
226201 m. Gdynia Maja WAGNER
226201 m. Gdynia Andrzej BIEŃ
226201 m. Gdynia Ireneusz BEKISZ
226201 m. Gdynia Marek DUDZIŃSKI
226201 m. Gdynia Michał GUĆ
226201 m. Gdynia Stanisław BORSKI
226201 m. Gdynia Sebastian JĘDRZEJEWSKI
226201 m. Gdynia Lechosław DZIERŻAK
280601 m. Giżycko Piotr ANDRUSZKIEWICZ
280601 m. Giżycko Wojciech IWASZKIEWICZ
280601 m. Giżycko Maria POPIELUCH
280601 m. Giżycko Małgorzata KACZOROWSKA
280601 m. Giżycko Marcin ŁOBODZIŃSKI
280601 m. Giżycko Mirosław BOĆ
280601 m. Giżycko Jerzy KUNDA
280601 m. Giżycko Marcin JAKOWICZ
280601 m. Giżycko Jadwiga MISTERA
280601 m. Giżycko Paweł GRZESZCZAK
280601 m. Giżycko Jacek BRZESKI
280601 m. Giżycko Paweł ANDRUSZKIEWICZ
280601 m. Giżycko Halina SARUL
280601 m. Giżycko Jan SEKTA
280601 m. Giżycko Andrzej JELEC
280601 m. Giżycko Małgorzata CZOPIŃSKA
280601 m. Giżycko Mirosław LUBAS
280601 m. Giżycko Łukasz ZAKRZEWSKI
280601 m. Giżycko Cezary PIÓRKOWSKI
280601 m. Giżycko Robert KEMPA
280601 m. Giżycko Beata ŁUKASZEWICZ
246601 m. Gliwice Ewa POTOCKA
246601 m. Gliwice Adam MICHCZYŃSKI
246601 m. Gliwice Zdzisław GOLISZEWSKI
246601 m. Gliwice Krystyna SOWA
246601 m. Gliwice Grażyna WALTER-ŁUKOWICZ
246601 m. Gliwice Jacek TROCHIMOWICZ
246601 m. Gliwice Zbigniew WYGODA
246601 m. Gliwice Leszek CURYŁO
246601 m. Gliwice Tomasz TYLUTKO
246601 m. Gliwice Adam MAJGIER
246601 m. Gliwice Zygmunt FRANKIEWICZ
246601 m. Gliwice Adam NEUMANN
246601 m. Gliwice Krzysztof KLECZKA
246601 m. Gliwice Agnieszka FILIPKOWSKA
246601 m. Gliwice Ryszard BUCZEK
246601 m. Gliwice Gabriel BODZIOCH
246601 m. Gliwice Marek PSZONAK
246601 m. Gliwice Marcin KIEŁPIŃSKI
246601 m. Gliwice Janusz SZYMANOWSKI
246601 m. Gliwice Katarzyna KUCZYŃSKA-BUDKA
246601 m. Gliwice Łukasz CHMIELEWSKI
246601 m. Gliwice Krzysztof PROCEL
246601 m. Gliwice Tadeusz OLEJNIK
246601 m. Gliwice Piotr WIECZOREK
246601 m. Gliwice Paweł WRÓBLEWSKI
20301 m. Głogów Joanna MICHAŁOWSKA
20301 m. Głogów Krzysztof SARZYŃSKI
20301 m. Głogów Antoni KRECHOWIEC
20301 m. Głogów Zbigniew PREJS
20301 m. Głogów Bartosz MOSKWA
20301 m. Głogów Sławomir MAJEWSKI
20301 m. Głogów Mariusz KĘDZIORA
20301 m. Głogów Marek SIENKIEWICZ
20301 m. Głogów Łukasz KOGUT
20301 m. Głogów Rafael ROKASZEWICZ
20301 m. Głogów Zbigniew SIENKIEWICZ
20301 m. Głogów Michał WNUK
20301 m. Głogów Leszek SZULC
20301 m. Głogów Elżbieta RYBAK
20301 m. Głogów Marcin ZUBOWSKI
20301 m. Głogów Dariusz CZAJA
20301 m. Głogów Leszek DRANKIEWICZ
20301 m. Głogów Bożena CZEKAŃSKA - SMYKALLA
20301 m. Głogów Norbert PENZA
20301 m. Głogów Andrzej KOLIŃSKI
20301 m. Głogów Janusz SZMOŁDA
20301 m. Głogów Edyta OWCZAREK
20301 m. Głogów Jerzy GAWRON
102001 m. Głowno Michał MIAZEK
102001 m. Głowno Maciej LISOWSKI
102001 m. Głowno Przemysław MILCZAREK
102001 m. Głowno Magdalena SADOWSKA
102001 m. Głowno Tomasz LENART
102001 m. Głowno Grzegorz ORAŚ
102001 m. Głowno Bożena MICHALSKA
102001 m. Głowno Jakub KOWALSKI
102001 m. Głowno Teresa BANASZKIEWICZ
102001 m. Głowno Małgorzata BARANIAK
102001 m. Głowno Wojciech BALEJA
102001 m. Głowno Grzegorz SZKUP
102001 m. Głowno Krzysztof ZIELIŃSKI
102001 m. Głowno Beata WSZOŁEK-LEWANDOWSKA
102001 m. Głowno Maria FURGA
300301 m. Gniezno Andrzej WDZIĘCZNY
300301 m. Gniezno Tomasz BUDASZ
300301 m. Gniezno Dariusz BANICKI
300301 m. Gniezno Stanisław DOLACIŃSKI
300301 m. Gniezno Artur KUCZMA
300301 m. Gniezno Marek BARTKOWICZ
300301 m. Gniezno Jan SZARZYŃSKI
300301 m. Gniezno Anna KRZYMIŃSKA
300301 m. Gniezno Jan BUDZYŃSKI
300301 m. Gniezno Jerzy CHORN
300301 m. Gniezno Tomasz DZIONEK
300301 m. Gniezno Olga GANDURSKA
300301 m. Gniezno Aleksander DITBRENER
300301 m. Gniezno Michał POWAŁOWSKI
300301 m. Gniezno Arkadiusz MASŁOWSKI
300301 m. Gniezno Marcin JAGODZIŃSKI
300301 m. Gniezno Sylwia JABŁOŃSKA
300301 m. Gniezno Janusz BRZUSZKIEWICZ
300301 m. Gniezno Paweł KAMIŃSKI
300301 m. Gniezno Zdzisław KUJAWA
300301 m. Gniezno Michał GLEJZER
300301 m. Gniezno Bogusława MŁODZIKOWSKA
300301 m. Gniezno Rafael WOJCIECHOWSKI
40501 m. Golub-Dobrzyń Justyna BESTRY
40501 m. Golub-Dobrzyń Andrzej KUCIŃSKI
40501 m. Golub-Dobrzyń Łukasz PIETRZAK
40501 m. Golub-Dobrzyń Józef PIETRZAK
40501 m. Golub-Dobrzyń Anna PAPROCKA
40501 m. Golub-Dobrzyń Franciszek JAGIELSKI
40501 m. Golub-Dobrzyń Aleksander WICHROWSKI
40501 m. Golub-Dobrzyń Hanna GRZYWIŃSKA
40501 m. Golub-Dobrzyń Monika KWIDZYŃSKA
40501 m. Golub-Dobrzyń Dominika PIOTROWSKA
40501 m. Golub-Dobrzyń Krzysztof SKRZYNIECKI
40501 m. Golub-Dobrzyń Łukasz BEDNARSKI
40501 m. Golub-Dobrzyń Marek STAWSKI
40501 m. Golub-Dobrzyń Konrad ZAPOROWICZ
40501 m. Golub-Dobrzyń Jolanta RZESZOTARSKA
120501 m. Gorlice Robert GRYZIK
120501 m. Gorlice Lidia PIOTROWICZ
120501 m. Gorlice Jolanta DOBEK
120501 m. Gorlice Maria PIECUCH
120501 m. Gorlice Rafał KUKLA
120501 m. Gorlice Henryk PLATO
120501 m. Gorlice Beata SZAROWICZ
120501 m. Gorlice Lucyna JAMRO
120501 m. Gorlice Mariola MIGDAR
120501 m. Gorlice Joanna BUBAK
120501 m. Gorlice Halina MARSZAŁEK
120501 m. Gorlice Beata MIKRUTA
120501 m. Gorlice Tomasz SZCZEPANIK
120501 m. Gorlice Jan WOJNARSKI
120501 m. Gorlice Maria LUDWIN
120501 m. Gorlice Bogumiła BURKOT
120501 m. Gorlice Ryszard LUDWIN
120501 m. Gorlice Adam PIECHOWICZ
120501 m. Gorlice Jakub SZCZERBAŃ
120501 m. Gorlice Alicja NOWAK
120501 m. Gorlice Krzysztof JĘDRZEJOWSKI
86101 m. Gorzów Wielkopolski Radosław WRÓBLEWSKI
86101 m. Gorzów Wielkopolski Alicja BURDZIŃSKA
86101 m. Gorzów Wielkopolski Patryk BROSZKO
86101 m. Gorzów Wielkopolski Albert MADEJ
86101 m. Gorzów Wielkopolski Piotr PALUCH
86101 m. Gorzów Wielkopolski Halina KUNICKA
86101 m. Gorzów Wielkopolski Paulina SZYMOTOWICZ
86101 m. Gorzów Wielkopolski Maria SURMACZ
86101 m. Gorzów Wielkopolski Marta BEJNAR-BEJNAROWICZ
86101 m. Gorzów Wielkopolski Marcin KURCZYNA
86101 m. Gorzów Wielkopolski Anna KOZAK
86101 m. Gorzów Wielkopolski Tomasz RAFALSKI
86101 m. Gorzów Wielkopolski Jerzy SYNOWIEC
86101 m. Gorzów Wielkopolski Jan KACZANOWSKI
86101 m. Gorzów Wielkopolski Jacek STERŻEŃ
86101 m. Gorzów Wielkopolski Jerzy SOBOLEWSKI
86101 m. Gorzów Wielkopolski Robert ANACKI
86101 m. Gorzów Wielkopolski Krzysztof KOCHANOWSKI
86101 m. Gorzów Wielkopolski Jacek WÓJCICKI
86101 m. Gorzów Wielkopolski Jerzy ANTCZAK
86101 m. Gorzów Wielkopolski Robert SUROWIEC
86101 m. Gorzów Wielkopolski Piotr WILCZEWSKI
86101 m. Gorzów Wielkopolski Sebastian PIEŃKOWSKI
86101 m. Gorzów Wielkopolski Grażyna WOJCIECHOWSKA
86101 m. Gorzów Wielkopolski Przemysław GRANAT
140401 m. Gostynin Anna MAJCHRZAK
140401 m. Gostynin Stanisław LEWANDOWSKI
140401 m. Gostynin Grzegorz RACIBORSKI
140401 m. Gostynin Tadeusz MAJCHRZAK
140401 m. Gostynin Andrzej REDER
140401 m. Gostynin Stanisław WRÓBLEWSKI
140401 m. Gostynin Urszula PIENIĄŻEK
140401 m. Gostynin Anna WYSOKIŃSKA
140401 m. Gostynin Bogdan OZIMEK
140401 m. Gostynin Anna FLORCZAK
140401 m. Gostynin Paweł KALINOWSKI
140401 m. Gostynin Arkadiusz SZULCZEWSKI
140401 m. Gostynin Katarzyna BRYŁKA
140401 m. Gostynin Renata ŚNIECIKOWSKA
140401 m. Gostynin Emilia CHOJECKA-DINIĆ
81001 m. Gozdnica Paweł JANKOWSKI
81001 m. Gozdnica Ewa ZIELIŃSKA
81001 m. Gozdnica Anna KULCZYŃSKA
81001 m. Gozdnica Piotr PIELACH
81001 m. Gozdnica Marzena MACIEJEWSKA
81001 m. Gozdnica Zofia PRZERWA
81001 m. Gozdnica Jagoda MAKSYMOWICZ-LESIUK
81001 m. Gozdnica Paweł LASKOWSKI
81001 m. Gozdnica Beata AUGUSTYNIAK
81001 m. Gozdnica Aleksandra ŁASOCHA
81001 m. Gozdnica Paweł JURGO
81001 m. Gozdnica Urszula ŚMIGIERA
81001 m. Gozdnica Krystyna MULIK
81001 m. Gozdnica Piotr SOWIŃSKI
81001 m. Gozdnica Elżbieta KOLMAN
280102 m. Górowo Iławeckie Czesław ANTONOWICZ
280102 m. Górowo Iławeckie Anna PISZCZEK
280102 m. Górowo Iławeckie Andrzej KINAL
280102 m. Górowo Iławeckie Łukasz ROHUN
280102 m. Górowo Iławeckie Kamil KOMAROWSKI
280102 m. Górowo Iławeckie Anna JANUSZCZAK
280102 m. Górowo Iławeckie Ewa ANTOCHÓW
280102 m. Górowo Iławeckie Alina WIERZBOWSKA
280102 m. Górowo Iławeckie Łukasz ŁUKJANOWICZ
280102 m. Górowo Iławeckie Kamil BACHANOWICZ
280102 m. Górowo Iławeckie Łukasz ZŁOTUCHA
280102 m. Górowo Iławeckie Rafał GAJDAMOWICZ
280102 m. Górowo Iławeckie Grażyna SAWICZ
280102 m. Górowo Iławeckie Zbigniew SZLEJER
280102 m. Górowo Iławeckie Maciej HORAK
200401 m. Grajewo Monika STEFAŃSKA
200401 m. Grajewo Grzegorz CURYŁO
200401 m. Grajewo Anna OPARA
200401 m. Grajewo Wiesław DEMBIŃSKI
200401 m. Grajewo Piotr PASZKOWSKI
200401 m. Grajewo Paweł ZALEWSKI
200401 m. Grajewo Krzysztof PURZECZKO
200401 m. Grajewo Julia KSEPKO
200401 m. Grajewo Andrzej NIEWIAROWSKI
200401 m. Grajewo Mariusz WIELGAT
200401 m. Grajewo Aneta CHRZANOWSKA-KARWOWSKA
200401 m. Grajewo Arkadiusz SKAWSKI
200401 m. Grajewo Waldemar REMFELD
200401 m. Grajewo Tomasz BABUL
200401 m. Grajewo Halina MURYJAS-RZĄSA
200401 m. Grajewo Henryka JAGIELSKA
200401 m. Grajewo Paweł OBRYCKI
200401 m. Grajewo Agnieszka SIWIK-KARWOWSKA
200401 m. Grajewo Daniel PURWIN
200401 m. Grajewo Elżbieta NIETUPSKA
200401 m. Grajewo Tomasz SIEJDA
46201 m. Grudziądz Arkadiusz GOSZKA
46201 m. Grudziądz Piotr JEZIERSKI
46201 m. Grudziądz Marzena MAKOWSKA
46201 m. Grudziądz Miłosz JONIEC
46201 m. Grudziądz Róża LEWANDOWSKA
46201 m. Grudziądz Paweł NAPOLSKI
46201 m. Grudziądz Łukasz PIASECKI
46201 m. Grudziądz Andrzej WIŚNIEWSKI
46201 m. Grudziądz Grzegorz KLEIN
46201 m. Grudziądz Maciej GLAMOWSKI
46201 m. Grudziądz Edyta OGONOWSKA
46201 m. Grudziądz Sławomir SZYMAŃSKI
46201 m. Grudziądz Łukasz KOWAROWSKI
46201 m. Grudziądz Szymon GURBIN
46201 m. Grudziądz Grzegorz MIEDZIANOWSKI
46201 m. Grudziądz Krzysztof POKORA
46201 m. Grudziądz Tomasz SMOLAREK
46201 m. Grudziądz Mariusz ŻEBROWSKI
46201 m. Grudziądz Krzysztof KOSIŃSKI
46201 m. Grudziądz Andrzej WITKOWSKI
46201 m. Grudziądz Marek CZEPEK
46201 m. Grudziądz Piotr ROHDE
46201 m. Grudziądz Maciej GBURCZYK
121001 m. Grybów Adam ŚWIĘS
121001 m. Grybów Robert WERBA
121001 m. Grybów Jadwiga TOTOŚ
121001 m. Grybów Mariusz GRUCA
121001 m. Grybów Józef GÓRA
121001 m. Grybów Antoni MOTYKA
121001 m. Grybów Wiesław MACHACZEK
121001 m. Grybów Krzysztof CHRONOWSKI
121001 m. Grybów Łukasz MYŚLIWIEC
121001 m. Grybów Krzysztof MORDARSKI
121001 m. Grybów Marta KOSTRZEWA
121001 m. Grybów Daniel RODAK
121001 m. Grybów Stanisław KUSIAK
121001 m. Grybów Bogdan GOŁYŹNIAK
121001 m. Grybów Zygmunt KOSZYK
80201 m. Gubin Mariusz OCHOTNY
80201 m. Gubin Robert WOSZAK
80201 m. Gubin Mirosław ROGIŃSKI
80201 m. Gubin Ziemowit PATEK
80201 m. Gubin Wojciech SENDERA
80201 m. Gubin Zbigniew BOŁOCZKO
80201 m. Gubin Danuta GRYGOROWICZ
80201 m. Gubin Krzysztof ZDOBYLAK
80201 m. Gubin Halina WOJNICZ
80201 m. Gubin Jan SKÓRA
80201 m. Gubin Tomasz ROMANOWSKI
80201 m. Gubin Teresa OPARA
80201 m. Gubin Jerzy GALEWSKI
80201 m. Gubin Teresa ZAJKOWSKA
80201 m. Gubin Janusz JAŻDŻEWSKI
200501 m. Hajnówka Helena KUKLIK
200501 m. Hajnówka Jan CHOMCZUK
200501 m. Hajnówka Małgorzata ZABORNA
200501 m. Hajnówka Piotr MARKIEWICZ
200501 m. Hajnówka Walentyna PIETROCZUK
200501 m. Hajnówka Jerzy CHARYTONIUK
200501 m. Hajnówka Ewa RYGOROWICZ
200501 m. Hajnówka Jadwiga DĄBROWSKA
200501 m. Hajnówka Marcin BOŁTRYK
200501 m. Hajnówka Małgorzata ŁUKASZEWICZ
200501 m. Hajnówka Jerzy SIRAK
200501 m. Hajnówka Janusz PUCH
200501 m. Hajnówka Natalia TICHONIUK
200501 m. Hajnówka Adam CZURAK
200501 m. Hajnówka Lucyna LEWCZUK
200501 m. Hajnówka Maciej BORKOWSKI
200501 m. Hajnówka Mieczysław GMITER
200501 m. Hajnówka Barbara LASZKIEWICZ
200501 m. Hajnówka Aniela KOT
200501 m. Hajnówka Grzegorz TOMASZUK
200501 m. Hajnówka Artur TUMIEL
221101 m. Hel Waldemar SOJECKI
221101 m. Hel Krzysztof PSZENICZNY
221101 m. Hel Sylwia BUDZISZ
221101 m. Hel Andrzej DZIKOWSKI
221101 m. Hel Krystyna KOSNO
221101 m. Hel Grzegorz NOWAKOWSKI
221101 m. Hel Arnold ANTKOWSKI
221101 m. Hel Renata PANEK
221101 m. Hel Grażyna JANIAK
221101 m. Hel Marek CHROŃ
221101 m. Hel Józef SALSKI
221101 m. Hel Bogdan ŻUŁAWSKI
221101 m. Hel Ewa WÓJCIK
221101 m. Hel Jan ŁAZUR
221101 m. Hel Maria PEŁECHATY
60401 m. Hrubieszów Józef BOJARCZUK
60401 m. Hrubieszów Anna NAJA
60401 m. Hrubieszów Wiesław BAŃKA
60401 m. Hrubieszów Andrzej GUZ
60401 m. Hrubieszów Zbigniew LEBIEDOWICZ
60401 m. Hrubieszów Leszek KRYSZCZUK
60401 m. Hrubieszów Artur DANILCZUK
60401 m. Hrubieszów Iwona ŚWISTOWSKA
60401 m. Hrubieszów Jan SZULAKIEWICZ
60401 m. Hrubieszów Ryszard WIECH
60401 m. Hrubieszów Czesława NOWAK
60401 m. Hrubieszów Marian CISŁO
60401 m. Hrubieszów Danuta KOWALSKA
60401 m. Hrubieszów Maryla SYMCZUK
60401 m. Hrubieszów Barbara WIERZCHOWSKA

>>>>>>>>>>>>DALEJ>>>>>>>>>>>>


Opublikowano: 2018-11-06 12:58

Uwaga! Artykuł pochodzi z portalu internetowego Serwis Samorządowy PAP.