2-dniowe warsztaty. Zaproszenie na bezpłatne warsztaty poświęcone prawu zamówień publicznych w gospodarce obiegu zamkniętego – 18-19 września, Warszawa

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Instytut Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju zapraszają na warsztaty poświęcone prawu zamówień publicznych w gospodarce obiegu zamkniętego.

„Czy prawo zamówień publicznych to skuteczne narzędzie we wdrażaniu rozwiązań cyrkularnych? Jak powinny wyglądać optymalne rozwiązania legislacyjne, które mogą w tym pomóc? Jakie są oczekiwania zmian w obszarze zamówień publicznych wśród przedsiębiorców i biznesu? Zapraszamy na warsztaty, podczas których postaramy się odpowiedzieć na te pytania i wypracować rekomendacje dla decydentów” – piszą organizatorzy.

Warsztaty odbędą się 18 i 19 września br. w Warszawie (ich szczegółowy program w załączniku poniżej). Udział w nich jest bezpłatny. Będą dotyczyć „idei gospodarki obiegu zamkniętego i cyrkularnych zamówień publicznych”.

„Celem ich jest podniesienie świadomości odnośnie gospodarki obiegu zamkniętego, cyrkularnych zamówień oraz nowych modeli biznesowych funkcjonujących w tym zakresie, wśród polskich podmiotów publicznych, biznesowych etc.” – czytamy w zaproszeniu. „Spotkania będą okazją do dyskusji szczegółowych kwestii w zakresie implementacji gospodarki obiegu zamkniętego w realizacji cyrkularnych zamówień publicznych oraz uwrażliwienie na tę tematykę potencjalnych podmiotów biorących udział w tym procesie. Spotkania dedykowane są szerokiemu kręgu odbiorców - firmom, podmiotom publicznym, instytucjom naukowo-badawczym, trzeciemu sektorowi”.

Zainteresowani uczestnictwem w warsztatach proszeni są o potwierdzenie udziału na adres:

i.fortuniak@innowo.org

jmk/

Opublikowano: 2019-09-09 08:10

Uwaga! Artykuł pochodzi z portalu internetowego Serwis Samorządowy PAP.