Kobiecym okiem. Kobiety pełniące funkcję: wójta czy burmistrza spotkają się w Rudzie Śląskiej

Działania na rzecz seniorów i budowanie relacji z mieszkańcami to tematy tegorocznego Kobiecego Forum Samorządowego, które odbędzie się w dniach 24-25 października w Rudzie Śląskiej.

Kobiece Forum Samorządowe stanowi platformę do wymiany doświadczeń i współpracy samorządów w całej Polsce, w których funkcję wójta, burmistrza, zastępcy, sekretarza lub przewodniczącego rady pełnią kobiety.

"Nasze spotkania są okazją do zapoznania się z dobrymi praktykami. Staramy się, aby Forum było nie tylko okazją do merytorycznej dyskusji, ale również do poznania wielu nowych, ciekawych osób, których działania mogą być dla Pań inspiracją w pracy samorządowej" - przedstawia ideę Forum Anna Grygierek - Burmistrz Strumienia, a zarazem przewodnicząca Kobiecego Forum Samorządowego i wiceprzewodnicząca Związku Gmin Wiejskich RP.

Burmistrz zapraszając do udziału w wydarzeniu wszystkie samorządy, gdzie funkcje kierownicze pełnią kobiety.

Kobiece Forum Samorządowe ma kilkunastoletnią tradycję. Zawiązało się w 2005 roku, a od 2015 działa przy Związku Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej.

Szczegółowe informacje na temat spotkania można uzyskać - Biuro Związku Gmin Wiejskich RP pod numerem telefonu: (61) 851 74 18.

"Liczę na Waszą obecność" - apeluje burmistrz Strumienia i przewodnicząca Kobiecego Forum Samorządowego Anna Grygierek.

Chęć udziału w Forum można zgłaszać do 18 października na adres e-mailowy: rejestracja@zgw.com.pl

js/Opublikowano: 2019-10-08 14:28

Uwaga! Artykuł pochodzi z portalu internetowego Serwis Samorządowy PAP.