Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności, żeby dowiedzieć się więcej.

O serwisie

Serwis Samorządowy PAP jest wiodącym portalem informacyjnym dla administracji samorządowej i osób zainteresowanych samorządem terytorialnym.

Każdego dnia odwiedzają nas samorządowcy wszystkich szczebli: szefowie miast, gmin, powiatów i województw, sekretarze, skarbnicy oraz inni urzędnicy. Wśród Czytelników są także dziennikarze, pracownicy oświaty, urzędów centralnych, eksperci i mieszkańcy zainteresowani funkcjonowaniem samorządów. 

Serwis działa od lutego 2004 roku. Nadrzędnym celem redakcji jest zapewnienie odbiorcom dostępu do rzetelnej i kompleksowej informacji, przydatnej w pracy oraz użytecznej w zarządzaniu jednostkami samorządu terytorialnego. Notujemy 2,5 mln odsłon miesięcznie (październik 2023 r.).

Ważnym uzupełnieniem portalu są newslettery informacyjne wysyłane codziennie do ok. 14 tys. odbiorców. Naszą ofertę dopełniają debaty, konferencje oraz konkursy, adresowane do jednostek samorządu terytorialnego.

Wielu z naszych Czytelników traktuje Serwis Samorządowy PAP jako swoją gazetę poranną, od której zaczynają dzień pracy.

Zapraszamy do codziennej lektury!
 

Zapisz się na newsletter

Nie przeocz tego, co najważniejsze – zapraszamy do bezpłatnej subskrypcji newslettera, wysyłanego od poniedziałku do piątku przez redakcję Serwisu Samorządowego PAP. Łatwy przegląd informacji i bezpośredni dostęp do strony samorzad.pap.pl.

Uprzejmie informujemy, że Pani/Pana dane osobowe (adres poczty elektronicznej) będą przetwarzane przez Polską Agencję Prasową S.A. w celu realizacji usługi wysyłki newsletterów Serwisu Samorządowego PAP (umowa). Pani/Pana dane będą przetwarzane do momentu zakończenia realizacji umowy. Podstawą przetwarzania podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 dotyczącego ochrony danych osobowych (RODO) Bez podania powyższych danych nie będzie możliwe zawarcie i realizacja umowy.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polska Agencja Prasowa S.A., z siedzibą w Warszawie (00-502) przy ul. Brackiej 6/8.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, zmiany, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dane mogą zostać przekazane podmiotowi zapewniającemu techniczną obsługę bazy danych.

Zobacz wszystkie newslettery

Partnerzy Serwisu Samorządowego PAP