Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności, żeby dowiedzieć się więcej.

Newslettery Serwisu Samorządowego

Zachęcamy do subskrypcji naszych newsletterów! Na podany przez Państwa adres mailowy codziennie (lub - w przypadku newslettera edukacyjnego - co miesiąc) dotrą zapowiedzi najnowszych artykułów dotyczących działalności samorządowej.

Piątkowy Newsletter Klubowy

jest wysyłany do członków Klubu Samorządowego PAP, zawiera podsumowanie informacji z mijającego tygodnia. Zamieszczane są tam linki do tekstów w Serwisie, w których wypowiadali się przedstawiciele samorządów należących do klubu. Publikowane jest też zestawienie wiadomości klubowych, które zamieszczaliśmy na stronie głównej PAP, bądź które wysyłane były w mijającym tygodniu w Codziennym Serwisie dla Mediów.

Aby otrzymywać newsletter, zachęcamy do zapisania się do Klubu Samorządowego

Uprzejmie informujemy, że Pani/Pana dane osobowe (adres poczty elektronicznej) będą przetwarzane przez Polską Agencję Prasową S.A. w celu realizacji usługi wysyłki newsletterów Serwisu Samorządowego PAP (umowa). Pani/Pana dane będą przetwarzane do momentu zakończenia realizacji umowy. Podstawą przetwarzania podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 dotyczącego ochrony danych osobowych (RODO) Bez podania powyższych danych nie będzie możliwe zawarcie i realizacja umowy.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polska Agencja Prasowa S.A., z siedzibą w Warszawie (00-502) przy ul. Brackiej 6/8.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, zmiany, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dane mogą zostać przekazane podmiotowi zapewniającemu techniczną obsługę bazy danych.

Partnerzy Serwisu Samorządowego PAP