Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności, żeby dowiedzieć się więcej.

Klub Samorządowy

Ostrowiec Świętokrzyski to liczące 75 000 mieszkańców miasto o długiej, ponad 400-letniej historii, położone malowniczo w dolinie rzeki Kamiennej.
W ciągu kilku ostatnich lat Ostrowiec Świętokrzyski stał się znany nie tylko z tradycji hutniczych, ale wyrósł na prężny ośrodek sportu, rekreacji i kultury. Na przedsiębiorców czekają profesjonalnie przygotowane tereny inwestycyjne.

Osoby szukające odpoczynku i relaksu mogą skorzystać z usług centrum sportowo - rekreacyjnego „Rawszczyzna”, gdzie znajdą jeden z niewielu w Polsce basen o wymiarach olimpijskich, komorę kriogeniczną, siłownię i saunę. Na turystów czeka wiele atrakcji w samym mieście oraz malownicze szlaki rowerowe, biegnące wokół niego.

Kwitnie życie kulturalne miasta. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się organizowane imprezy, takie jak Dni Ostrowca, Ogólnopolski Piknik Gombrowiczowski czy Festiwal Bluesowo – Rockowy im. Miry Kubasińskiej.

Kierunek, w którym podąża Ostrowiec Świętokrzyski, stanowi dobrą perspektywę na przyszłość. Zabytki, walory pejzażowe, możliwości gospodarcze, ambitne plany dynamicznego rozwoju oraz otwartość na nowe wyzwania to nasze podstawowe atuty.

Nasze miasto z dnia na dzień zmienia swoje oblicze, stając się atrakcyjnym, zielonym, przyjaznym i bezpiecznym miastem, gdzie współczesność przeplata się z historią.

www.um.ostrowiec.pl

 

Zapisz się na newsletter

Nie przeocz tego, co najważniejsze – zapraszamy do bezpłatnej subskrypcji newslettera, wysyłanego od poniedziałku do piątku przez redakcję Serwisu Samorządowego PAP. Łatwy przegląd informacji i bezpośredni dostęp do strony samorzad.pap.pl.

Uprzejmie informujemy, że Pani/Pana dane osobowe (adres poczty elektronicznej) będą przetwarzane przez Polską Agencję Prasową S.A. w celu realizacji usługi wysyłki newsletterów Serwisu Samorządowego PAP (umowa). Pani/Pana dane będą przetwarzane do momentu zakończenia realizacji umowy. Podstawą przetwarzania podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 dotyczącego ochrony danych osobowych (RODO) Bez podania powyższych danych nie będzie możliwe zawarcie i realizacja umowy.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polska Agencja Prasowa S.A., z siedzibą w Warszawie (00-502) przy ul. Brackiej 6/8.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, zmiany, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dane mogą zostać przekazane podmiotowi zapewniającemu techniczną obsługę bazy danych.

Zobacz wszystkie newslettery

Partnerzy Serwisu Samorządowego PAP