Ta strona korzysta z plików cookie. Sprawdź naszą politykę prywatności, żeby dowiedzieć się więcej.

Oferta klubowa

O Klubie

Klub Samorządowy Polskiej Agencji Prasowej to unikalna propozycja stworzona dla aktywnych i nowoczesnych samorządów. Członkostwo w Klubie to możliwość promocji gminy, miasta, powiatu a także platforma wymiany wiedzy oraz dobrych praktyk pomiędzy osobami związanymi z sektorem samorządowym. Jest to forum, na którym mogą Państwo zaprezentować działania samorządu, ważne wydarzenia, osiągnięcia, plany i zamierzenia. Klub działa przy Serwisie Samorządowym PAP www.samorzad.pap.pl, który jest najpopularniejszym ogólnopolskim portalem dla samorządowców i źródłem informacji o działaniach samorządów dla mediów i środowiska biznesowego. Oprócz promocji, dzięki członkostwu w Klubie zyskują Państwo możliwość dotarcia do środowiska inwestorów oraz uczestników rynku kapitałowego. W zależności od Państwa potrzeb oferujemy do wyboru cztery pakiety umożliwiające członkostwo w Klubie Samorządowym PAP: zielony, błękitny, srebrny oraz złoty.

Oferta

Co Państwu proponujemy?

Z tytułu członkostwa w Klubie Samorządowym PAP Samorządowi przysługują następujące świadczenia

 • Publikacja informacji przesyłanych przez Samorząd w „Wiadomościach Klubowych”
 • Prawo do zamieszczenia fotoreportaży lub filmu video z wydarzeń organizowanych przez Samorząd w „Multimediach” na stronie głównej www.samorzad.pap.pl /wybranepakiety/
 • Stworzenie Wizytówki Samorządu
 • Archiwizowanie przesłanych informacji na podstronie samorządu
 • Prawo do publikacji ofert inwestycyjnych w zakładce „ Zainwestuj w gminie”
 • Prawo do zamieszczania informacji w „Kalendarium” na głównej stronie Serwisu Samorządowego PAP
 • Samorząd otrzymuje Codzienny Newsletter Informacyjny oraz Piątkowy Newsletter Klubowy, Newsletter Edukacyjny Serwisu Samorządowego
 • Samorząd ma możliwość przesyłania wybranych informacji do dziennikarzy w Codziennym Serwisie dla Mediów
 • Samorząd ma możliwość uzyskania rabatu na promocję/reklamę/ w Serwisie Samorządowym PAP

Wiadomości Klubowe

Nadesłane przez członków Klubu depesze ukazują się na stronie głównej Serwisu Samorządowego PAP w dziale „Wiadomości Klubowe”. Artykuł jest następnie archiwizowany w wizytówce, możliwy do odnalezienia poprzez kliknięcie w Państwa herb. Liczba publikowanych wiadomości zależy od wybranego przez Państwa pakietu.

Klubowicze mają swoje stałe miejsce na stronie głównej Polskiej Agencji Prasowej www.pap.pl w bloku „Wiadomości samorządowe” – ukazują się wszystkie wiadomości przesłane przez członków Klubu Samorządowego PAP.

Najciekawsze wiadomości klubowe ukazują się również na kurier.pap.pl. To portal z wiadomościami o tematyce ogólnokrajowej, regionalnej, lokalnej oraz ekonomicznej - adresowany m.in. do mediów lokalnych, regionalnych i tematycznych (w tym branżowych). Polska Agencja Prasowa udostępnia je do bezpłatnego wykorzystania w mediach lokalnych, specjalistycznych i ogólnopolskich.

Państwa informacje są również przesyłane do dziennikarzy z całej Polski zainteresowanych tematyką samorządową (Codzienny Serwis dla Mediów ). To gwarancja promocji regionu i szerokiego dotarcia do odbiorcy.

Część wiadomości zamieszczamy także na facebookowym profilu Serwisu Samorządowego PAP.

Oferta dla inwestorów

Członkostwo w Klubie daje możliwość publikacji ofert inwestycyjnych w zakładce „Zainwestuj w gminie” na stronie głównej Serwisu Samorządowego PAP.

Informacje te są również dostępne dla uczestników rynku kapitałowego, korzystających z platformy www.biznes.pap.pl. Serwis Ekonomiczny PAP Biznes to najpełniejszy polski serwis gospodarczo – finansowy przeznaczony dla biznesu, w szczególności dla inwestorów. Istotą serwisu są bieżące informacje ekonomiczne i polityczno – gospodarcze z kraju i ze świata. Odwiedzany codziennie przez tysiące inwestorów pozwala dotrzeć z Państwa ofertą inwestycyjną do grupy docelowej.

Wizytówka samorządu

Na stronie Klubu Samorządowego PAP znajdują się herby jednostek samorządowych wszystkich Klubowiczów. Kliknięcie w dany herb prowadzi do dedykowanej dla Państwa podstrony z wizytówką prezentującą gminę czy powiat /opis, zdjęcia, link do Waszej strony internetowej/. Są tam również archiwizowane wszystkie Państwa publikacje

Newslettery

Piątkowy Newsletter Klubowy

Piątkowy Newsletter to podsumowanie wydarzeń z życia Klubu, zapowiedź przedsięwzięć klubowych, prezentacja najciekawszych inicjatyw klubowych. Tu również zdajemy Państwu relację z informacji klubowych zamieszczanych w danym tygodniu na stronie głównej PAP http://www.pap.pl (wyłącznie dla członków Klubu Samorządowego PAP)

Codzienny Newsletter Informacyjny

Członkowie Klubu Samorządowego PAP otrzymują codziennie newsletter, zawierający zapowiedzi najświeższych informacji dotyczących działalności samorządowej oraz zapowiedzi inicjatyw ustawodawczych (jest to newsletter ogólnodostępny) Newsletter Edukacyjny Serwisu Samorządowego - to wysyłany raz w miesiącu pakiet najważniejszych wiadomości dotyczących oświaty. Omawiamy w nim planowane i wprowadzone zmiany w prawie, przytaczamy aktualne komentarze samorządowców, przypominamy o ważnych terminach (jest to newsletter ogólnodostępny)

Codzienny Serwis dla Mediów

Informacje nadsyłane przez Państwa w ramach Wiadomości Klubowych są przesyłane do dziennikarzy z całej Polski zainteresowanych tematyką samorządową

Wywiady, komentarze, rozmowy z przedstawicielami samorządu

Dziennikarze Serwisu Samorządowego PAP w bieżącej pracy redakcyjnej często korzystają z opinii i doświadczenia samorządowców. Wywiady, rozmowy i komentarze naszych Klubowiczów są publikowane na stronie głównej Serwisu, w jego głównej rubryce - "Wiadomości".

Film, galeria zdjęć

Prawo do zamieszczenia fotoreportaży z wydarzeń organizowanych przez Samorząd w „Multimediach” mają posiadacze pakietu błękitnego, srebrnego i złotego, a prawo publikowania filmów video – jedynie „złoci” Klubowicze

Zniżki na reklamę w Serwisie Samorządowym PAP

Klubowicze reklamujący się w Serwisie Samorządowym PAP uprawnieni są do rabatów.

PAKIET ZIELONY
-15%
PAKIET BŁĘKITNY
-20%
PAKIET SREBRNY
-25%
PAKIET ZŁOTY
-30%

Serdecznie zachęcamy do uwzględnienia współpracy z Polską Agencją Prasową w planach promocyjnych Państwa Samorządu.

Cennik

 • PAKIET

  Zielony

  NOWI CZŁONKOWIE
  Opłata roczna:
  1600zł netto


  KONTYNUACJA CZŁONKOSTWA
  Opłata roczna:
  1400zł netto
 • PAKIET

  Błękitny

  NOWI CZŁONKOWIE
  Opłata roczna:
  3000zł netto
  Przy opłacie miesięcznej: 300 zł netto
  KONTYNUACJA CZŁONKOSTWA
  Opłata roczna:
  2000zł netto
  Przy opłacie miesięcznej: 200 zł netto
 • PAKIET

  Srebny

  NOWI CZŁONKOWIE
  Opłata roczna:
  6000zł netto
  Przy opłacie miesięcznej: 600 zł netto
  KONTYNUACJA CZŁONKOSTWA
  Opłata roczna:
  5000zł netto
  Przy opłacie miesięcznej: 500 zł netto
 • PAKIET

  Złoty

  NOWI CZŁONKOWIE
  Opłata roczna:
  9000zł netto
  Przy opłacie miesięcznej: 900 zł netto
  KONTYNUACJA CZŁONKOSTWA
  Opłata roczna:
  8000zł netto
  Przy opłacie miesięcznej: 800 zł netto

Kontakt

Hanna Kollat-Skwira
Główny Specjalista
(22) 509 24 56
h.kollat@pap.pl

Partnerzy Serwisu Samorządowego PAP