Kod jednostki Jednostka terytorialna Imię Nazwisko
260405 gm. Daleszyce Beata PIETRZYK
260405 gm. Daleszyce Dorota KLIMEK
260405 gm. Daleszyce Paweł TOBOŁA
260405 gm. Daleszyce Joanna RYBAK
260405 gm. Daleszyce Jarosław ZIELIŃSKI
260405 gm. Daleszyce Rafał SIWONIA
260405 gm. Daleszyce Elżbieta SZUMSKA
260405 gm. Daleszyce Dariusz DZIĘCIOŁ
260405 gm. Daleszyce Bernadeta KRZYWICKA
260405 gm. Daleszyce Czesław SKRYBUŚ
260405 gm. Daleszyce Zenobia WOJCIECHOWSKA
260405 gm. Daleszyce Sławomir JAMIOŁ
260405 gm. Daleszyce Dariusz SAREK
260405 gm. Daleszyce Jarosław MACHUL
260405 gm. Daleszyce Mariusz DZIADOWICZ
101101 gm. Dalików Łukasz JAROS
101101 gm. Dalików Ryszard MIKOŁAJCZYK
101101 gm. Dalików Danuta WALCZAK
101101 gm. Dalików Iwona LIPIŃSKA
101101 gm. Dalików Maria CHOJNACKA
101101 gm. Dalików Sławomir GRZESZKIEWICZ
101101 gm. Dalików Karol ŁUCZAK
101101 gm. Dalików Piotr JANISZEWSKI
101101 gm. Dalików Marta ROCHOWCZYK
101101 gm. Dalików Jerzy KUCHARSKI
101101 gm. Dalików Łukasz TOMCZAK
101101 gm. Dalików Wojciech CICHY
101101 gm. Dalików Monika MIKOŁAJCZYK
101101 gm. Dalików Anna KUŹNIAK
101101 gm. Dalików Mariusz GORTAT
302802 gm. Damasławek Dominik MOSIEK
302802 gm. Damasławek Paweł SPROSKI
302802 gm. Damasławek Magdalena GRUNWALD
302802 gm. Damasławek Aurelia PALEŃ
302802 gm. Damasławek Jacek ROZMARYNOWSKI
302802 gm. Damasławek Barbara ROGALSKA
302802 gm. Damasławek Henryk KACZMAREK
302802 gm. Damasławek Ilona KLEDZIK
302802 gm. Damasławek Piotr KOSTECKI
302802 gm. Damasławek Wioleta KALKA
302802 gm. Damasławek Sławomir PĘDZIŃSKI
302802 gm. Damasławek Sławomir BUK
302802 gm. Damasławek Żaneta TWAROŻEK
302802 gm. Damasławek Weronika SMALEC
302802 gm. Damasławek Jan MAZURKIEWICZ
221202 gm. Damnica Paweł OBERT
221202 gm. Damnica Iwona MĘDRKIEWICZ
221202 gm. Damnica Sławomira SEWERYŃSKA
221202 gm. Damnica Monika HETNAROWICZ
221202 gm. Damnica Paweł CISEK
221202 gm. Damnica Ewa DIEGNER
221202 gm. Damnica Zbigniew KAŹMIERSKI
221202 gm. Damnica Wojciech WILKOWSKI
221202 gm. Damnica Kazimierz KOZINA
221202 gm. Damnica Wanda KUCHARSKA
221202 gm. Damnica Agnieszka SZARŁOT - DIETRICH
221202 gm. Damnica Tadeusz BUBNIAK
221202 gm. Damnica Marcin JARZMICKI
221202 gm. Damnica Łukasz MALINOWSKI
221202 gm. Damnica Grzegorz KICZMACHOWSKI
321303 gm. Darłowo Piotr SZEWCZYKOWSKI
321303 gm. Darłowo Waldemar BONK
321303 gm. Darłowo Grzegorz HEJNO
321303 gm. Darłowo Wiesław MOSKWA
321303 gm. Darłowo Dariusz BAŃCZEWSKI
321303 gm. Darłowo Justyna OSSES
321303 gm. Darłowo Mirosław GAŁUSZKIEWICZ
321303 gm. Darłowo Marzena DRZEWUCKA
321303 gm. Darłowo Robert CISZEK
321303 gm. Darłowo Bogdan HERBEĆ
321303 gm. Darłowo Henryk IGNATOWICZ
321303 gm. Darłowo Adam WASIEŃKO
321303 gm. Darłowo Anna KRAWCZUK-KIEŁB
321303 gm. Darłowo Henryk NOWOROLNIK
321303 gm. Darłowo Joanna LACH
100402 gm. Daszyna Dariusz KOWALCZYK
100402 gm. Daszyna Tadeusz DYMNY
100402 gm. Daszyna Barbara TOMCZAK
100402 gm. Daszyna Marzena SŁOMCZYŃSKA
100402 gm. Daszyna Marek CHWIAŁKOWSKI
100402 gm. Daszyna Bogusława KAGANIEC
100402 gm. Daszyna Stanisław KAMIŃSKI
100402 gm. Daszyna Anna ŁUCZAK
100402 gm. Daszyna Beata MALARSKA
100402 gm. Daszyna Anna BŁASZCZYK-BAWEJ
100402 gm. Daszyna Jarosław KIŃSKI
100402 gm. Daszyna Renata KROKOS
100402 gm. Daszyna Krzysztof BUDKA
100402 gm. Daszyna Robert MODRZYŃSKI
100402 gm. Daszyna Czesław BARTNIAK
80204 gm. Dąbie PIOTR DUDEK
80204 gm. Dąbie LIDIA WILENCEWICZ
80204 gm. Dąbie ZBIGNIEW ANDRZEJUK
80204 gm. Dąbie ALEKSANDRA MIECHOWICZ
80204 gm. Dąbie WIESŁAW JOŃCZYK
80204 gm. Dąbie ANDRZEJ KOSTURA
80204 gm. Dąbie MARIUSZ MAŁYSA
80204 gm. Dąbie MARCIN RECZUCH
80204 gm. Dąbie REMIGIUSZ GOŁĘBIOWSKI
80204 gm. Dąbie DAMIAN SUDER
80204 gm. Dąbie BARTOSZ PIEC
80204 gm. Dąbie IZABELA KUBA - WYSOKIŃSKA
80204 gm. Dąbie ZBIGNIEW WĘGRZYN
80204 gm. Dąbie HELENA REWERS - POLEWKA
80204 gm. Dąbie MARIA SZYMCZAK
300904 gm. Dąbie Maciej GRALAK
300904 gm. Dąbie Paweł MISZCZAK
300904 gm. Dąbie Wacław ZWONIARKIEWICZ
300904 gm. Dąbie Krzysztof MROCZEK
300904 gm. Dąbie Łukasz WOJCIECHOWSKI
300904 gm. Dąbie Jan WOJCIECHOWSKI
300904 gm. Dąbie Małgorzata MUSZYŃSKA
300904 gm. Dąbie Zenon WASIAK
300904 gm. Dąbie Maria MRZEWA
300904 gm. Dąbie Tadeusz CHWIAŁKOWSKI
300904 gm. Dąbie Roman SĘDZIAK
300904 gm. Dąbie Piotr KOMODZIŃSKI
300904 gm. Dąbie Marzena RASZEWSKA
300904 gm. Dąbie Andrzej CHARUBA
300904 gm. Dąbie Karolina KASPROWICZ
40901 gm. Dąbrowa Elżbieta MILCZAREK
40901 gm. Dąbrowa Waldemar SOŚNICKI
40901 gm. Dąbrowa Władysław DOMAGALSKI
40901 gm. Dąbrowa Marek CYROK
40901 gm. Dąbrowa Konrad SZARY
40901 gm. Dąbrowa Andrzej CYWIŃSKI
40901 gm. Dąbrowa Marta BŁASZCZAK
40901 gm. Dąbrowa Jan ZASTAWNY
40901 gm. Dąbrowa Szymon RUTOWSKI
40901 gm. Dąbrowa Julia ZIELIŃSKA
40901 gm. Dąbrowa Zenon BERGMANN
40901 gm. Dąbrowa Grzegorz NOWAK
40901 gm. Dąbrowa Elżbieta KOSICKA - BUCZEK
40901 gm. Dąbrowa Magdalena KUDŁA
40901 gm. Dąbrowa Oskar WRÓBLEWSKI
160902 gm. Dąbrowa Alfred BISKUP
160902 gm. Dąbrowa Anna KRZYŻANOWSKA
160902 gm. Dąbrowa Kornelia KANSY
160902 gm. Dąbrowa Mariusz KONOPA
160902 gm. Dąbrowa Janusz GRUSZKA
160902 gm. Dąbrowa Elżbieta GOLAS
160902 gm. Dąbrowa Jolanta JAKUBEK
160902 gm. Dąbrowa Andrzej POCHOPIEŃ
160902 gm. Dąbrowa Karol GREGULEC
160902 gm. Dąbrowa Maria RYNKOWSKA
160902 gm. Dąbrowa Maria SIKORA
160902 gm. Dąbrowa Mariola WIECZOREK
160902 gm. Dąbrowa Serafin MISIEK
160902 gm. Dąbrowa Mateusz ULAŃCZYK
160902 gm. Dąbrowa Waldemar PRUDLIK
201101 gm. Dąbrowa Białostocka Jarosław SZCZEŚNIAK
201101 gm. Dąbrowa Białostocka Zbigniew BAŁDOWSKI
201101 gm. Dąbrowa Białostocka Rafał SANIK
201101 gm. Dąbrowa Białostocka Łukasz OWSIEJKO
201101 gm. Dąbrowa Białostocka Ryszard HAWRYLIK
201101 gm. Dąbrowa Białostocka Marek KUŁAK
201101 gm. Dąbrowa Białostocka Tadeusz JEDLIŃSKI
201101 gm. Dąbrowa Białostocka Elżbieta ADAMOWICZ
201101 gm. Dąbrowa Białostocka Bogdan GŁADCZUK
201101 gm. Dąbrowa Białostocka Bogdan HAJKOWSKI
201101 gm. Dąbrowa Białostocka Paweł CHODZIUTKO
201101 gm. Dąbrowa Białostocka Mateusz ADASZCZYK
201101 gm. Dąbrowa Białostocka Adam WOJTECZKO
201101 gm. Dąbrowa Białostocka Ryszard TRUCHANOWICZ
201101 gm. Dąbrowa Białostocka Adam SASIMOWICZ
40702 gm. Dąbrowa Biskupia Aneta EBEKOZIEN
40702 gm. Dąbrowa Biskupia Anita WÓJCIK
40702 gm. Dąbrowa Biskupia Renata FRONTCZAK
40702 gm. Dąbrowa Biskupia Krzysztof SKIBIŃSKI
40702 gm. Dąbrowa Biskupia Janusz CZARNIAK
40702 gm. Dąbrowa Biskupia Ilona SZCZĘSNA
40702 gm. Dąbrowa Biskupia Jakub KASZLIŃSKI
40702 gm. Dąbrowa Biskupia Tomasz WRONECKI
40702 gm. Dąbrowa Biskupia Igor SZULC
40702 gm. Dąbrowa Biskupia Cecylia HERRMANN
40702 gm. Dąbrowa Biskupia Agnieszka WOJCIECHOWSKA
40702 gm. Dąbrowa Biskupia Wiesława POSADZY
40702 gm. Dąbrowa Biskupia Adam RYBCZYŃSKI
40702 gm. Dąbrowa Biskupia Renata GAWRYSIAK
40702 gm. Dąbrowa Biskupia Marek ŚWIERKOWSKI
40302 gm. Dąbrowa Chełmińska Michał BULCZAK
40302 gm. Dąbrowa Chełmińska Beata NIEDZIELA
40302 gm. Dąbrowa Chełmińska Marek KUŚMIEREK
40302 gm. Dąbrowa Chełmińska Anna KUTER
40302 gm. Dąbrowa Chełmińska Ryszard KACZOR
40302 gm. Dąbrowa Chełmińska Gabriel ZUKIERSKI
40302 gm. Dąbrowa Chełmińska Bożena KUZIOŁA
40302 gm. Dąbrowa Chełmińska Karol MORGUT
40302 gm. Dąbrowa Chełmińska Mieczysław SIEWERT
40302 gm. Dąbrowa Chełmińska Karol SZCZĘSNY
40302 gm. Dąbrowa Chełmińska Dawid PAŁCZYŃSKI
40302 gm. Dąbrowa Chełmińska Elżbieta GALANT
40302 gm. Dąbrowa Chełmińska Sławomir SZYDŁO
40302 gm. Dąbrowa Chełmińska Dawid BARANOWSKI
40302 gm. Dąbrowa Chełmińska Bożena TOMASZEWSKA
120402 gm. Dąbrowa Tarnowska Jacek ŚWIĄTEK
120402 gm. Dąbrowa Tarnowska Kazimierz PINAS
120402 gm. Dąbrowa Tarnowska Bogusława SERWICKA
120402 gm. Dąbrowa Tarnowska Bogdan PAWELEC
120402 gm. Dąbrowa Tarnowska Andrzej PABIAN
120402 gm. Dąbrowa Tarnowska Marcin GRABKA
120402 gm. Dąbrowa Tarnowska Kazimiera WĄŻ
120402 gm. Dąbrowa Tarnowska Józefa TARASKA
120402 gm. Dąbrowa Tarnowska Zygmunt KUŁAGA
120402 gm. Dąbrowa Tarnowska Paweł MIKOS
120402 gm. Dąbrowa Tarnowska Dariusz LIZAK
120402 gm. Dąbrowa Tarnowska Jerzy ŻELAWSKI
120402 gm. Dąbrowa Tarnowska Andrzej BUŚKO
120402 gm. Dąbrowa Tarnowska Mirosław JASTRZĄB
120402 gm. Dąbrowa Tarnowska Wiesław MENDYS
120402 gm. Dąbrowa Tarnowska Tadeusz GUBERNAT
120402 gm. Dąbrowa Tarnowska Jerzy PASTERNAK
120402 gm. Dąbrowa Tarnowska Aleksandra PRAŻUCH
120402 gm. Dąbrowa Tarnowska Jacek SARAT
120402 gm. Dąbrowa Tarnowska Bernadetta MRÓWKA
120402 gm. Dąbrowa Tarnowska Tomasz PIETRAS
240402 gm. Dąbrowa Zielona Alicja GRZEGORCZYK
240402 gm. Dąbrowa Zielona Małgorzata NOWAKOWSKA
240402 gm. Dąbrowa Zielona Barbara MAJDA
240402 gm. Dąbrowa Zielona Elżbieta CHMIELARZ
240402 gm. Dąbrowa Zielona Jan JURCZYK
240402 gm. Dąbrowa Zielona Krzysztof KUCHARSKI
240402 gm. Dąbrowa Zielona Krzysztof RUMIN
240402 gm. Dąbrowa Zielona Justyna WŁOSZCZYŃSKA
240402 gm. Dąbrowa Zielona Bogusław WŁOSZCZYŃSKI
240402 gm. Dąbrowa Zielona Mirosław WAWSZCZAK
240402 gm. Dąbrowa Zielona Henryk SOBEL
240402 gm. Dąbrowa Zielona Ewelina HASIKOWSKA
240402 gm. Dąbrowa Zielona Jarosław RAINHOLC
240402 gm. Dąbrowa Zielona Aleksandra FUCHS
240402 gm. Dąbrowa Zielona Beata SZCZĘSNA
100203 gm. Dąbrowice Ewelina PIWIŃSKA
100203 gm. Dąbrowice Marek WOJCIECHOWSKI
100203 gm. Dąbrowice Bogdan SZADKOWSKI
100203 gm. Dąbrowice Artur SOWIŃSKI
100203 gm. Dąbrowice Michał DRĄŻKIEWICZ
100203 gm. Dąbrowice Janusz MARZEC
100203 gm. Dąbrowice Iwona DĘBICKA-WĄS
100203 gm. Dąbrowice Ilona CHORZALSKA
100203 gm. Dąbrowice Alina SZCZEPANIAK
100203 gm. Dąbrowice Dorota SZADKOWSKA
100203 gm. Dąbrowice Wiesława KWIATKOWSKA
100203 gm. Dąbrowice Małgorzata JANECKA-BURDYKA
100203 gm. Dąbrowice Barbara JABŁOŃSKA
100203 gm. Dąbrowice Rafał PACHOLCZYK
100203 gm. Dąbrowice Waldemar KACPROWICZ
143405 gm. Dąbrówka Sławomir ROSA
143405 gm. Dąbrówka Piotr BEREDA
143405 gm. Dąbrówka Grzegorz WÓJCIK
143405 gm. Dąbrówka Helena KUŚKOWSKA
143405 gm. Dąbrówka Marek PASOŃ
143405 gm. Dąbrówka Edyta GRZEŚKIEWICZ
143405 gm. Dąbrówka Andrzej MARCINKIEWICZ
143405 gm. Dąbrówka Andrzej ROSA
143405 gm. Dąbrówka Agnieszka GRYGLAS
143405 gm. Dąbrówka Tomasz RASIŃSKI
143405 gm. Dąbrówka Kamil BIELECKI
143405 gm. Dąbrówka Wiktor OLEŚKIEWICZ
143405 gm. Dąbrówka Marek BANASIAK
143405 gm. Dąbrówka Edyta ZARĘBA
143405 gm. Dąbrówka Krzysztof KŁĘBEK
281502 gm. Dąbrówno Tomasz WERNER
281502 gm. Dąbrówno Paweł KARBOWSKI
281502 gm. Dąbrówno Damian TAŃSKI
281502 gm. Dąbrówno Bartosz SOŁTAN
281502 gm. Dąbrówno Mariola KILIAN
281502 gm. Dąbrówno Honorata WOLSKA
281502 gm. Dąbrówno Michał MIELCZAREK
281502 gm. Dąbrówno Piotr SZTYMELSKI
281502 gm. Dąbrówno Jolanta WIŚNIEWSKA
281502 gm. Dąbrówno Iwona OLEJNIK-ŁUKASIAK
281502 gm. Dąbrówno Kamil RUCIŃSKI
281502 gm. Dąbrówno Dariusz GROSZ
281502 gm. Dąbrówno Andrzej BOCZEK
281502 gm. Dąbrówno Grzegorz AMPULSKI
281502 gm. Dąbrówno Malwina NOWICKA
220304 gm. Debrzno Adam ŁUKASZEWSKI
220304 gm. Debrzno Maria BUKLAREWICZ
220304 gm. Debrzno Elżbieta LASKOWICZ
220304 gm. Debrzno Małgorzata GROCHOWINA
220304 gm. Debrzno ADAM HYRYCZ
220304 gm. Debrzno Wiesława ADLER
220304 gm. Debrzno Jan PŁACZEK
220304 gm. Debrzno Jan BEME
220304 gm. Debrzno Zdzisław MAREK
220304 gm. Debrzno Dorota RYBICKA
220304 gm. Debrzno Piotr SUŁKOWSKI
220304 gm. Debrzno Magdalena BŁAŻYŃSKA
220304 gm. Debrzno Maciej DUKSZTA
220304 gm. Debrzno Beata BOGACZ
220304 gm. Debrzno Andrzej ŚWISTOWSKI
80103 gm. Deszczno Krzysztof KOPER
80103 gm. Deszczno Jakub ŁYBEK
80103 gm. Deszczno Edward PODGÓRNY
80103 gm. Deszczno Bogusława SARNOWSKA
80103 gm. Deszczno Roman KONARSKI
80103 gm. Deszczno Beata TYSZER
80103 gm. Deszczno Marcin KUBICKI
80103 gm. Deszczno Jolanta BOŃKOWSKA
80103 gm. Deszczno Janusz BUGAJNY
80103 gm. Deszczno Ryszard BANASIAK
80103 gm. Deszczno Barbara CHROBAK
80103 gm. Deszczno Krzysztof JANIKOWSKI
80103 gm. Deszczno Andrzej ŚRUTWA
80103 gm. Deszczno Joanna SZUMSKA
80103 gm. Deszczno Wojciech SZYMANIAK
141205 gm. Dębe Wielkie Magdalena MAKOWSKA
141205 gm. Dębe Wielkie Bogdan DZIUBEK
141205 gm. Dębe Wielkie Mirosław GARBECKI
141205 gm. Dębe Wielkie Bożena KUSZPIT
141205 gm. Dębe Wielkie Marek SZAFRANKIEWICZ
141205 gm. Dębe Wielkie Małgorzata BORUCKA
141205 gm. Dębe Wielkie Tadeusz DRÓŻDŻ
141205 gm. Dębe Wielkie Andrzej WIECZOREK
141205 gm. Dębe Wielkie Grzegorz WOJDA
141205 gm. Dębe Wielkie Mirosław SIWIK
141205 gm. Dębe Wielkie Karol CHRÓŚCIK
141205 gm. Dębe Wielkie Mariusz KACPERKIEWICZ
141205 gm. Dębe Wielkie Leszek WOŹNICA
141205 gm. Dębe Wielkie Marcin GRABARCZYK
141205 gm. Dębe Wielkie Elżbieta BOBER
180304 gm. Dębica Adam PIENIĄŻEK
180304 gm. Dębica Stanisław NYLEC
180304 gm. Dębica Magdalena LESIAK
180304 gm. Dębica Bolesław PYSZ
180304 gm. Dębica Janusz GWÓŹDŹ
180304 gm. Dębica Tomasz BUKOWSKI
180304 gm. Dębica Tomasz DOMARADZKI
180304 gm. Dębica Dariusz DOBROWOLSKI
180304 gm. Dębica Bernadetta CISZEK
180304 gm. Dębica Agata WIATER
180304 gm. Dębica Grzegorz ŚWIDER
180304 gm. Dębica Adam ŚWIĘTOŃ
180304 gm. Dębica Lech ŻUREK
180304 gm. Dębica Jan HALWA
180304 gm. Dębica Roman MAZUR
180304 gm. Dębica Grzegorz PIETRZYK
180304 gm. Dębica Klaudia TOMASIK
180304 gm. Dębica Edward NIEDBALEC
180304 gm. Dębica Piotr ŻYBURA
180304 gm. Dębica Wiesław PLEZIA
180304 gm. Dębica Józef MAREK
221203 gm. Dębnica Kaszubska Jadwiga LEJCZAK
221203 gm. Dębnica Kaszubska Roman CECH
221203 gm. Dębnica Kaszubska Piotr PACZESNY
221203 gm. Dębnica Kaszubska Marcin OLECH
221203 gm. Dębnica Kaszubska Mateusz SZERLOWSKI
221203 gm. Dębnica Kaszubska Witold LEŚNIEWSKI
221203 gm. Dębnica Kaszubska Ireneusz ZIÓŁKOWSKI
221203 gm. Dębnica Kaszubska Krzysztof BADOWSKI
221203 gm. Dębnica Kaszubska Bartłomiej TUTAK
221203 gm. Dębnica Kaszubska Kamil HORUŃ
221203 gm. Dębnica Kaszubska Adam KRYCKI
221203 gm. Dębnica Kaszubska Beata SOWIŃSKA
221203 gm. Dębnica Kaszubska Rafał KNITTER
221203 gm. Dębnica Kaszubska Mateusz KOŁACKI
221203 gm. Dębnica Kaszubska Marian BATÓG
120204 gm. Dębno Grzegorz GURGUL
120204 gm. Dębno Andrzej BACA
120204 gm. Dębno Elżbieta RZEPA
120204 gm. Dębno Wojciech HEBDA
120204 gm. Dębno Józef CIURUŚ
120204 gm. Dębno Michał GRUSZKOWSKI
120204 gm. Dębno Karol PIWOWARSKI
120204 gm. Dębno Grzegorz KŁUSEK
120204 gm. Dębno Ewa PŁANETA
120204 gm. Dębno Marek PRZEKLASA
120204 gm. Dębno Piotr MATURA
120204 gm. Dębno Monika FRANCZYK
120204 gm. Dębno Marek ŁOŚKO
120204 gm. Dębno Paweł KRAJ
120204 gm. Dębno Kamil MOSKAL
321003 gm. Dębno Mirosław KUCHARSKI
321003 gm. Dębno Grzegorz KULBICKI
321003 gm. Dębno Roman WOJCIECHOWSKI
321003 gm. Dębno Agata KRAWIEC
321003 gm. Dębno Krzysztof LENARTOWICZ
321003 gm. Dębno Stanisław WITKOWSKI
321003 gm. Dębno Alicja SOPIŃSKA
321003 gm. Dębno Marcin KRZYSIAK
321003 gm. Dębno Przemysław KOZŁOWSKI
321003 gm. Dębno Władysław SOKALSKI
321003 gm. Dębno Mirosław NAPIERACZ
321003 gm. Dębno Łukasz HRYCIUK
321003 gm. Dębno Wojciech CZEPUŁKOWSKI
321003 gm. Dębno Leszek WŁODKOWSKI-MOSZEJ
321003 gm. Dębno Izabela KOWALSKA
61301 gm. Dębowa Kłoda Mirosław SUTRYK
61301 gm. Dębowa Kłoda Bartłomiej GOGŁUSKA
61301 gm. Dębowa Kłoda Mieczysław CHĘCKIEWICZ
61301 gm. Dębowa Kłoda Stanisław WOŹNIAK
61301 gm. Dębowa Kłoda Waldemar ZIÓŁKOWSKI
61301 gm. Dębowa Kłoda Paweł DŹWIGAŁA
61301 gm. Dębowa Kłoda Jarosław ZIELIŃSKI
61301 gm. Dębowa Kłoda Ryszard LEWICKI
61301 gm. Dębowa Kłoda Danuta GAJOS
61301 gm. Dębowa Kłoda Tomasz TARASIUK
61301 gm. Dębowa Kłoda Maria MAKOWSKA
61301 gm. Dębowa Kłoda Paulina KOŁODZIEJ
61301 gm. Dębowa Kłoda Jacek SZYSZKOWSKI
61301 gm. Dębowa Kłoda Maciej GALEJCZUK
61301 gm. Dębowa Kłoda Bogdan ZENOWICZ
41702 gm. Dębowa Łąka Krystyna SZEWCZYK
41702 gm. Dębowa Łąka Sławomir POZAROSZCZYK
41702 gm. Dębowa Łąka Jan MACIEJEWSKI
41702 gm. Dębowa Łąka Elżbieta KOŹLIKOWSKA
41702 gm. Dębowa Łąka Henryk KOZŁOWSKI
41702 gm. Dębowa Łąka Maria WINIARSKA
41702 gm. Dębowa Łąka Adam MACIKOWSKI
41702 gm. Dębowa Łąka Teresa STACHULAK
41702 gm. Dębowa Łąka Piotr OLIWA
41702 gm. Dębowa Łąka Gabriela PIOTROWSKA
41702 gm. Dębowa Łąka Jan MUCHEWICZ
41702 gm. Dębowa Łąka Sławomir REWER
41702 gm. Dębowa Łąka Paweł DEMBSKI
41702 gm. Dębowa Łąka Ryszard SKROK
41702 gm. Dębowa Łąka Andrzej LISIŃSKI
180503 gm. Dębowiec Andrzej PIĄTKIEWICZ
180503 gm. Dębowiec Piotr POLIWKA
180503 gm. Dębowiec Mieczysław CZECHOWICZ
180503 gm. Dębowiec Janusz BUDZIAK
180503 gm. Dębowiec Stefan MARTAUZ
180503 gm. Dębowiec Zbigniew MOKRZYCKI
180503 gm. Dębowiec Aleksandra STACHURSKA
180503 gm. Dębowiec Marcin BOLEK
180503 gm. Dębowiec Witold WĄTROBA
180503 gm. Dębowiec Barbara SETLAK
180503 gm. Dębowiec Janusz WIATR
180503 gm. Dębowiec Teresa PACHANA
180503 gm. Dębowiec Zofia MISIOŁEK
180503 gm. Dębowiec Dorota SROKA-LEWOSZ
180503 gm. Dębowiec Wiesław PIĘTA
240306 gm. Dębowiec Adam MOSKWIK
240306 gm. Dębowiec Adam MENCNAROWSKI
240306 gm. Dębowiec Grzegorz KUREK
240306 gm. Dębowiec Roman KŁODA
240306 gm. Dębowiec Dariusz PARCHAŃSKI
240306 gm. Dębowiec Paweł ZAWADA
240306 gm. Dębowiec Grzegorz CYMOREK
240306 gm. Dębowiec Jarosław DANEL
240306 gm. Dębowiec Grzegorz GREŃ
240306 gm. Dębowiec Karol CHWASTEK
240306 gm. Dębowiec Aneta GASZCZYK
240306 gm. Dębowiec Krzysztof GLAJC
240306 gm. Dębowiec Marek ISKRZYCKI
240306 gm. Dębowiec Tomasz KUBICIUS
240306 gm. Dębowiec Bronisław BRUDNY
22302 gm. Długołęka Józef WANTRYCH
22302 gm. Długołęka Maria SZYMEROWSKA
22302 gm. Długołęka Marta WANTRYCH
22302 gm. Długołęka Michał ZAPIÓR
22302 gm. Długołęka Agnieszka KANIEWSKA
22302 gm. Długołęka Hanna OLICHWER
22302 gm. Długołęka Elżbieta ŚWIERCZYŃSKA
22302 gm. Długołęka Wojciech BŁOŃSKI
22302 gm. Długołęka Agnieszka KACZOR-TYKIERKO
22302 gm. Długołęka Tomasz MALIGA
22302 gm. Długołęka Jolanta WOŁOWIEC
22302 gm. Długołęka Krzysztof KARCZEWSKI
22302 gm. Długołęka Dariusz PODYMA
22302 gm. Długołęka Agata KACZMAREK
22302 gm. Długołęka Sylwia ŻURKIEWICZ
22302 gm. Długołęka Stanisław AZAREWICZ
22302 gm. Długołęka Przemysław POROSZEWSKI
22302 gm. Długołęka Maria PATER-DYTKO
22302 gm. Długołęka Arkadiusz SZYDEŁKO
22302 gm. Długołęka Dariusz WOJTASIK
22302 gm. Długołęka Dariusz ŚMICHURA
143502 gm. Długosiodło Rafał PAWŁOWSKI
143502 gm. Długosiodło Teresa PARADOWSKA
143502 gm. Długosiodło Adam ICIŃSKI
143502 gm. Długosiodło Krzysztof KOWALSKI
143502 gm. Długosiodło Kamil JECHNA
143502 gm. Długosiodło Jadwiga ŁAZARECKA
143502 gm. Długosiodło Krzysztof BANASZEK
143502 gm. Długosiodło Mariola KRUSZEWSKA
143502 gm. Długosiodło Tadeusz PAŁUBIŃSKI
143502 gm. Długosiodło Danuta PAKIEŁA
143502 gm. Długosiodło Kazimiera PONICHTERA
143502 gm. Długosiodło Małgorzata ZAKRZEWSKA
143502 gm. Długosiodło Marek MACHNOWSKI
143502 gm. Długosiodło Tomasz KĘPKA
143502 gm. Długosiodło Arkadiusz PYCH
100803 gm. Dłutów Adam ŁAŃCUCHOWSKI
100803 gm. Dłutów Jarosław NIERYCHLEWSKI
100803 gm. Dłutów Jerzy CIEŚLAK
100803 gm. Dłutów Andrzej OSET
100803 gm. Dłutów Janusz NOWAK
100803 gm. Dłutów Marek WIERZBOWSKI
100803 gm. Dłutów Andrzej BANAŚ
100803 gm. Dłutów Krzysztof JANAS
100803 gm. Dłutów Adam ŚPIONEK
100803 gm. Dłutów Milena SKROBEK
100803 gm. Dłutów Danuta SUJKA
100803 gm. Dłutów Michał KOWALCZYK
100803 gm. Dłutów Zenon MATUSZEWSKI
100803 gm. Dłutów Piotr BARTUZEL
100803 gm. Dłutów Tomasz KMIN
102103 gm. Dmosin Anna WIELEC
102103 gm. Dmosin Mirosława DRATKIEWICZ
102103 gm. Dmosin Eugenia WALEWSKA
102103 gm. Dmosin Agnieszka WOŁOWIEC-OLESIŃSKA
102103 gm. Dmosin Teresa HYMKA
102103 gm. Dmosin Agnieszka MARKOWICZ
102103 gm. Dmosin Anna KOWARA
102103 gm. Dmosin Stanisław KOWALIK
102103 gm. Dmosin Paweł PIŁACIK
102103 gm. Dmosin Jerzy LENKIEWICZ
102103 gm. Dmosin Anna GAWRON
102103 gm. Dmosin Zenon ADAMCZYK
102103 gm. Dmosin Barbara KOSMA
102103 gm. Dmosin Grażyna DĄBROWSKA
102103 gm. Dmosin Kamila KLIMCZAK
120901 gm. Dobczyce Marta ZAJĄC
120901 gm. Dobczyce Marek KACZOR
120901 gm. Dobczyce Wiktor PIWOWARSKI
120901 gm. Dobczyce Wiesław SZYMONIAK
120901 gm. Dobczyce Piotr GODULA
120901 gm. Dobczyce Roman WĄTOREK
120901 gm. Dobczyce Ewa KOŁACZ
120901 gm. Dobczyce Stanisław CIEĆKO
120901 gm. Dobczyce Marcin WYLEGAŁA
120901 gm. Dobczyce Jolanta ZIEMBA
120901 gm. Dobczyce Marian KARLIŃSKI
120901 gm. Dobczyce Ryszard ZABDYR
120901 gm. Dobczyce Paweł NOWAK
120901 gm. Dobczyce Małgorzata JAKUBOWSKA
120901 gm. Dobczyce Jan HARTABUS
80601 gm. Dobiegniew Andrzej ŚWIĄTKOWSKI
80601 gm. Dobiegniew Dariusz MAJOWICZ
80601 gm. Dobiegniew Andrzej MUSZYŃSKI
80601 gm. Dobiegniew Jerzy BIEL
80601 gm. Dobiegniew Joanna GRABIA
80601 gm. Dobiegniew Marek KOWALCZYK
80601 gm. Dobiegniew Zbigniew KOŁODZIEJ
80601 gm. Dobiegniew Marzena WIERZBICKA
80601 gm. Dobiegniew Bartosz JABŁOŃSKI
80601 gm. Dobiegniew Leszek WIECZÓR
80601 gm. Dobiegniew Jolanta KADLER
80601 gm. Dobiegniew Urszula WOSZCZYK
80601 gm. Dobiegniew Bernard SZYRWIŃSKI
80601 gm. Dobiegniew Paweł ŁYSIAK
80601 gm. Dobiegniew Waldemar WOŁYNIEC
120703 gm. Dobra Ryszard SARYSZ
120703 gm. Dobra Elżbieta PIASKOWY
120703 gm. Dobra Bogusława PODSIADŁO
120703 gm. Dobra Małgorzata PODGÓRNI
120703 gm. Dobra Anna MRÓZEK
120703 gm. Dobra Jadwiga BLADOCHA
120703 gm. Dobra Beata JAROSZ
120703 gm. Dobra Rafał WÓJTOWICZ
120703 gm. Dobra Iwona TRĘBACZ
120703 gm. Dobra Danuta TRZÓPEK
120703 gm. Dobra Zbigniew HOCHÓŁ
120703 gm. Dobra Jerzy KAIM
120703 gm. Dobra Marek TRZÓPEK
120703 gm. Dobra Jan PALKI
120703 gm. Dobra Małgorzata SMAGA-BECLA
302703 gm. Dobra Kazimierz MŻYWA
302703 gm. Dobra Tomasz GIL
302703 gm. Dobra Jan DZIERDZICKI
302703 gm. Dobra Marcin MARCINIAK
302703 gm. Dobra Dariusz RUSIN
302703 gm. Dobra Zbigniew GIL
302703 gm. Dobra Anna JASIAK
302703 gm. Dobra Ewa MAKÓWKA
302703 gm. Dobra Paweł WSZĘDYBYŁ
302703 gm. Dobra Małgorzata JANCZAK
302703 gm. Dobra Robert IDZIAK
302703 gm. Dobra Cezary MADAJ
302703 gm. Dobra Arkadiusz ŚLEBODA
302703 gm. Dobra Bogumił SZYMCZAK
302703 gm. Dobra Sebastian GWIZDALSKI
321801 gm. Dobra Anna WOJCIECHOWSKA
321801 gm. Dobra Barbara BIENIEK-HATALSKA
321801 gm. Dobra Janusz GÓRSKI
321801 gm. Dobra Monika GAŁKA
321801 gm. Dobra Wiesław GRACZYKOWSKI
321801 gm. Dobra Edward STANISŁAWCZYK
321801 gm. Dobra Sebastian CZAPIEWSKI
321801 gm. Dobra Józef KIREJCZYK
321801 gm. Dobra Marlena MICHALSKA
321801 gm. Dobra Dariusz PIOTROWSKI
321801 gm. Dobra Tomasz GRENDA
321801 gm. Dobra Joanna SYNOWIEC
321801 gm. Dobra Przemysław GROMADZKI
321801 gm. Dobra Urszula MARUT
321801 gm. Dobra Roman KARAŹNIEWICZ
321101 gm. Dobra (Szczecińska) Mariusz LINDNER
321101 gm. Dobra (Szczecińska) Teresa DERA
321101 gm. Dobra (Szczecińska) Tomasz CZARNOTA
321101 gm. Dobra (Szczecińska) Monika CHOMIUK
321101 gm. Dobra (Szczecińska) Katarzyna MARKS
321101 gm. Dobra (Szczecińska) Marcin SOBIERAJSKI
321101 gm. Dobra (Szczecińska) Monika DUZIAK
321101 gm. Dobra (Szczecińska) Tomasz CZUBARA
321101 gm. Dobra (Szczecińska) Bartłomiej MILUCH
321101 gm. Dobra (Szczecińska) Maria PIZZI
321101 gm. Dobra (Szczecińska) Halina SROMEK
321101 gm. Dobra (Szczecińska) Katarzyna CIURZYŃSKA
321101 gm. Dobra (Szczecińska) Janusz ZARZYCKI
321101 gm. Dobra (Szczecińska) Ewa GŁOWACKA
321101 gm. Dobra (Szczecińska) Grzegorz ŻYWICA
321101 gm. Dobra (Szczecińska) Władysława GRUSZCZYŃSKA
321101 gm. Dobra (Szczecińska) Jerzy STACHOWICZ
321101 gm. Dobra (Szczecińska) Sylwia CIERPICA
321101 gm. Dobra (Szczecińska) Magdalena ZAGRODZKA
321101 gm. Dobra (Szczecińska) Mateusz MACIEJEWSKI
321101 gm. Dobra (Szczecińska) Paweł MALINOWSKI
40303 gm. Dobrcz Grzegorz SZWEDA
40303 gm. Dobrcz Anna BRĄŻKIEWICZ
40303 gm. Dobrcz Monika KUBERSKA
40303 gm. Dobrcz Jan NIEZNALSKI
40303 gm. Dobrcz Andrzej SOCHACKI
40303 gm. Dobrcz Antoni BIGAJ
40303 gm. Dobrcz Edward NAWROCKI
40303 gm. Dobrcz Marek SUSZEK
40303 gm. Dobrcz Michał SIWAK
40303 gm. Dobrcz Grzegorz RUTKOWSKI
40303 gm. Dobrcz Małgorzata WESOŁOWSKA
40303 gm. Dobrcz Klara NOWAKOWSKA
40303 gm. Dobrcz Jan BAUMGART
40303 gm. Dobrcz Bogdan KAŹMIERCZAK
40303 gm. Dobrcz Milena BRIEGMANN
41103 gm. Dobre Tomasz KUŹBA
41103 gm. Dobre Zenon CIEŚLAK
41103 gm. Dobre Katarzyna KORZENIEWSKA
41103 gm. Dobre Dorota LEWANDOWSKA
41103 gm. Dobre Andrzej BYKOWSKI
41103 gm. Dobre Jan KANIEWSKI
41103 gm. Dobre Henryk GAPIŃSKI
41103 gm. Dobre Krzysztof PALIWODA
41103 gm. Dobre Szymon KRÓL
41103 gm. Dobre Marek BARCZYK
41103 gm. Dobre Ewa WESOŁOWSKA
41103 gm. Dobre Leszek ŁUKASZEWSKI
41103 gm. Dobre Teresa WIŚNIEWSKA
41103 gm. Dobre Dariusz GABIŃSKI
41103 gm. Dobre Sławomir WATKOWSKI
141206 gm. Dobre Hanna WADAS
141206 gm. Dobre Dorota WIELECHOWSKA
141206 gm. Dobre Wojciech BOGUCKI
141206 gm. Dobre Michał POŁAWSKI
141206 gm. Dobre Ryszard KUR
141206 gm. Dobre Urszula WRÓBEL
141206 gm. Dobre Waldemar SZYMAŃSKI
141206 gm. Dobre Stanisław PAWIŃSKI
141206 gm. Dobre Kamil WICHROWSKI
141206 gm. Dobre Sławomir WIERZBA
141206 gm. Dobre Adam CHOJECKI
141206 gm. Dobre Piotr KOSESKI
141206 gm. Dobre Roman SAJNÓG
141206 gm. Dobre Zbigniew OLKO
141206 gm. Dobre Krzysztof LASKOWSKI
281403 gm. Dobre Miasto Katarzyna WŁODARSKA
281403 gm. Dobre Miasto Joanna WASILEWSKA
281403 gm. Dobre Miasto Jerzy PAKISZ
281403 gm. Dobre Miasto Elżbieta BILIŃSKA-WOŁODŹKO
281403 gm. Dobre Miasto Ryszard JANIK
281403 gm. Dobre Miasto Zdzisława KOBYLIŃSKA
281403 gm. Dobre Miasto Mariusz BOREK
281403 gm. Dobre Miasto Mirosław ZADROGA
281403 gm. Dobre Miasto Edmund WAWIROWICZ
281403 gm. Dobre Miasto Wioletta NOWAK
281403 gm. Dobre Miasto Anna BARBACHOWSKA
281403 gm. Dobre Miasto Kamil TRACEWICZ
281403 gm. Dobre Miasto Bartosz KURANTOWICZ
281403 gm. Dobre Miasto Ryszard ŁAŃKO
281403 gm. Dobre Miasto Małgorzata KONCZALSKA
160801 gm. Dobrodzień Sara DYLLONG
160801 gm. Dobrodzień Tomasz MIAZGA
160801 gm. Dobrodzień Dorota WOŁOWCZYK
160801 gm. Dobrodzień Jacek SKIBE
160801 gm. Dobrodzień Piotr KAPELA
160801 gm. Dobrodzień Jerzy PROFT
160801 gm. Dobrodzień Gabriel KUKOWKA
160801 gm. Dobrodzień Krzysztof BULA
160801 gm. Dobrodzień Damian KARPINSKI
160801 gm. Dobrodzień Rajmund LICHOTA
160801 gm. Dobrodzień Robert KOBUS
160801 gm. Dobrodzień Joachim WLOCZYK
160801 gm. Dobrodzień Dorota MALESKA
160801 gm. Dobrodzień Radosław ZAJĄC
160801 gm. Dobrodzień Rafał CHWALCZYK
21903 gm. Dobromierz Teodor BALOK
21903 gm. Dobromierz Piotr RUSEK
21903 gm. Dobromierz Marek PIŁAT
21903 gm. Dobromierz Mariusz BAJEK
21903 gm. Dobromierz Celina CHMIELOWSKA
21903 gm. Dobromierz Otylia SIECZKA
21903 gm. Dobromierz Leszek SOKALSKI
21903 gm. Dobromierz Jolanta BRACH
21903 gm. Dobromierz Andrzej BABIARZ
21903 gm. Dobromierz Zbigniew PATYCKI
21903 gm. Dobromierz Agnieszka KUCHARCZYK
21903 gm. Dobromierz Marek JAWORSKI
21903 gm. Dobromierz Michał SADOWSKI
21903 gm. Dobromierz Tomasz GRYNASZKO
21903 gm. Dobromierz Tomasz MATKOWSKI
100804 gm. Dobroń Dariusz BECHT
100804 gm. Dobroń Hanna GRĄCKA
100804 gm. Dobroń Barbara JÓŹWIAK
100804 gm. Dobroń Daniel KORCZAK
100804 gm. Dobroń Magdalena MINKIEWICZ
100804 gm. Dobroń Grzegorz MINIAS
100804 gm. Dobroń Agnieszka BIELECKA
100804 gm. Dobroń Urszula SIWEK
100804 gm. Dobroń Andrzej PUŁANECKI
100804 gm. Dobroń Anna FĄTNER-DREGIER
100804 gm. Dobroń Janusz SZERFFEL
100804 gm. Dobroń Tadeusz RÓŻAŃSKI
100804 gm. Dobroń Monika WOLNA
100804 gm. Dobroń Piotr GÓRNY
100804 gm. Dobroń Włodzimierz BĄKOWSKI
21403 gm. Dobroszyce Gabriel MEJTA
21403 gm. Dobroszyce Andrzej KASINA
21403 gm. Dobroszyce Paweł BAŻYCKI
21403 gm. Dobroszyce Dariusz PALMA
21403 gm. Dobroszyce Zygmunt MALESZKA
21403 gm. Dobroszyce Andrzej HOLD
21403 gm. Dobroszyce Andrzej BIŁAS
21403 gm. Dobroszyce Marian RUTKOWSKI
21403 gm. Dobroszyce Patrycja WALCZAK
21403 gm. Dobroszyce Waldemar DOKTOR
21403 gm. Dobroszyce Justyna KOCHAŃSKA-TUŁA
21403 gm. Dobroszyce Patrycja PAWINSKA
21403 gm. Dobroszyce Łukasz BASZKIEWICZ
21403 gm. Dobroszyce Irena SEBASTJAŃSKA
21403 gm. Dobroszyce Marek LECHAŃSKI
101202 gm. Dobryszyce Leszek BASIŃSKI
101202 gm. Dobryszyce Artur KAPUŚCIŃSKI
101202 gm. Dobryszyce Kazimierz TATARA
101202 gm. Dobryszyce Grzegorz ZASEMPA
101202 gm. Dobryszyce Paweł SOSNOWICZ
101202 gm. Dobryszyce Janusz KWIECIEŃ
101202 gm. Dobryszyce Teresa TRENTKIEWICZ
101202 gm. Dobryszyce Alina KRAWCZYKOWSKA
101202 gm. Dobryszyce Magdalena TAZBIR
101202 gm. Dobryszyce Krzysztof WŁODARCZYK
101202 gm. Dobryszyce Roman TATARA
101202 gm. Dobryszyce Krzysztof WIADEREK
101202 gm. Dobryszyce Tomasz KAPUŚCIŃSKI
101202 gm. Dobryszyce Bogusław JURCZYK
101202 gm. Dobryszyce Kamil BUGAJSKI
321403 gm. Dobrzany Agata KARDASIEWICZ
321403 gm. Dobrzany Teresa DANIŁOWICZ
321403 gm. Dobrzany Wiesław BORZĘCKI
321403 gm. Dobrzany Anna SIEMASZ
321403 gm. Dobrzany Paweł FILIP
321403 gm. Dobrzany Halina ZALEWSKA
321403 gm. Dobrzany Teresa KNAPE
321403 gm. Dobrzany Agnieszka BARSZCZ
321403 gm. Dobrzany Grzegorz RAUBO
321403 gm. Dobrzany Alicja SZYLLER
321403 gm. Dobrzany Andrzej ORZECHOWSKI
321403 gm. Dobrzany Helena WASZCZUK
321403 gm. Dobrzany Joanna KATROŃ - OLEJNIK
321403 gm. Dobrzany Agnieszka PIETRYSZAK
321403 gm. Dobrzany Małgorzata CZAJKA
160903 gm. Dobrzeń Wielki Józef GREGULEC
160903 gm. Dobrzeń Wielki Zbigniew WAJMAN
160903 gm. Dobrzeń Wielki Krystyna GIEROK
160903 gm. Dobrzeń Wielki Roman MAREK
160903 gm. Dobrzeń Wielki Krzysztof HENEK
160903 gm. Dobrzeń Wielki Arkadiusz KULAS
160903 gm. Dobrzeń Wielki Rafał KAMPA
160903 gm. Dobrzeń Wielki Danuta ORZESZYNA
160903 gm. Dobrzeń Wielki Roman KOŁBUC
160903 gm. Dobrzeń Wielki Piotr LIBAWSKI
160903 gm. Dobrzeń Wielki Antoni PIECHOTA
160903 gm. Dobrzeń Wielki Monika LEDWOLORZ-GIEROK
160903 gm. Dobrzeń Wielki Łukasz LAZIK
160903 gm. Dobrzeń Wielki Janusz PIONTKOWSKI
160903 gm. Dobrzeń Wielki Jerzy BEDNARZ
302003 gm. Dobrzyca Edward BŁASZCZAK
302003 gm. Dobrzyca Artur MOLSKI
302003 gm. Dobrzyca Karol BANASZAK
302003 gm. Dobrzyca Bartłomiej ROGALA
302003 gm. Dobrzyca Lidia PARYSEK
302003 gm. Dobrzyca Tomasz PATERA
302003 gm. Dobrzyca Łukasz HUMPA
302003 gm. Dobrzyca Bogusław OLENDER
302003 gm. Dobrzyca Jerzy LISIAK
302003 gm. Dobrzyca Ferdynand PULIKOWSKI
302003 gm. Dobrzyca Anna MATUSZAK
302003 gm. Dobrzyca Kazimierz GOLIŃSKI
302003 gm. Dobrzyca Maria CIESIELCZYK
302003 gm. Dobrzyca Witalis PÓŁROLNICZAK
302003 gm. Dobrzyca Janusz ZYCH
200203 gm. Dobrzyniewo Duże Krzysztof POGORZELSKI
200203 gm. Dobrzyniewo Duże Wojciech LENCZEWSKI
200203 gm. Dobrzyniewo Duże Mariusz PIEŚNIAK
200203 gm. Dobrzyniewo Duże Wojciech RYBOŁOWICZ
200203 gm. Dobrzyniewo Duże Ireneusz LEWKOWSKI
200203 gm. Dobrzyniewo Duże Janina KOZAKIEWICZ
200203 gm. Dobrzyniewo Duże Janusz SOBOLEWSKI
200203 gm. Dobrzyniewo Duże Janusz KITLAS
200203 gm. Dobrzyniewo Duże Grażyna WOŹNIEWSKA
200203 gm. Dobrzyniewo Duże Sylwia NAUMNIK
200203 gm. Dobrzyniewo Duże Iwona SOKÓŁ
200203 gm. Dobrzyniewo Duże Beata LENCZEWSKA
200203 gm. Dobrzyniewo Duże Daniel TOFIŁO
200203 gm. Dobrzyniewo Duże Katarzyna POGORZELSKA
200203 gm. Dobrzyniewo Duże Karolina SZYMAŃSKA SKOWRONEK
40804 gm. Dobrzyń nad Wisłą Jadwiga GRUDZIŃSKA
40804 gm. Dobrzyń nad Wisłą Dorota KALINOWSKA
40804 gm. Dobrzyń nad Wisłą Krystyna PAWŁOWSKA
40804 gm. Dobrzyń nad Wisłą Łukasz WASILEWSKI
40804 gm. Dobrzyń nad Wisłą Przemysław PIEKARSKI
40804 gm. Dobrzyń nad Wisłą Marcin ŻURAWSKI
40804 gm. Dobrzyń nad Wisłą Zbigniew PAWŁOWSKI
40804 gm. Dobrzyń nad Wisłą Sławomir KOWALEWSKI
40804 gm. Dobrzyń nad Wisłą Grzegorz RASZKIEWICZ
40804 gm. Dobrzyń nad Wisłą Ewa WIĘCKOWSKA
40804 gm. Dobrzyń nad Wisłą Paweł MALINOWSKI
40804 gm. Dobrzyń nad Wisłą Krzysztof SOBIERAJSKI
40804 gm. Dobrzyń nad Wisłą Krzysztof WYSZYŃSKI
40804 gm. Dobrzyń nad Wisłą Krzysztof PRYCIAK
40804 gm. Dobrzyń nad Wisłą Arkadiusz NOWALIŃSKI
321404 gm. Dolice Ryszard MIKOŁAJCZYK
321404 gm. Dolice Barbara STOŁECKA
321404 gm. Dolice Zbigniew BŁASZCZYK
321404 gm. Dolice Janusz WIKLAK
321404 gm. Dolice Stanisław KOŁACKI
321404 gm. Dolice Danuta KRÓL-BOCIAN
321404 gm. Dolice Łukasz SERAFIN
321404 gm. Dolice Janusz KOMOREK
321404 gm. Dolice Marian OBER
321404 gm. Dolice Zbigniew ŚCIĘŻOR
321404 gm. Dolice Dagmara HARĘŹLAK
321404 gm. Dolice Krzysztof ŁUKASZEWICZ
321404 gm. Dolice Dariusz KULIGOWSKI
321404 gm. Dolice Marek KULETA
321404 gm. Dolice Mariola ZIOMEK
302602 gm. Dolsk Jacek WOROCH
302602 gm. Dolsk Monika GMEREK
302602 gm. Dolsk Romuald NAWROT
302602 gm. Dolsk Krystian MEJZA
302602 gm. Dolsk Jarosław KACZMAREK
302602 gm. Dolsk Filip SZCZEPANIAK
302602 gm. Dolsk Paweł TACIAK
302602 gm. Dolsk Andrzej MICHAŁOWSKI
302602 gm. Dolsk Elżbieta JAŃCZAK
302602 gm. Dolsk Jan RZEPCZYŃSKI
302602 gm. Dolsk Janina PAWEŁCZYK
302602 gm. Dolsk Szymon TACIAK
302602 gm. Dolsk Stanisław KAŹMIERSKI
302602 gm. Dolsk Sylwia CZAPLICKA-ZAREMBA
302602 gm. Dolsk Aneta PODPOŁUCHA
60402 gm. Dołhobyczów Jadwiga KULPA
60402 gm. Dołhobyczów Elżbieta DROZDA
60402 gm. Dołhobyczów Alfred KULIKOWSKI
60402 gm. Dołhobyczów Małgorzata LEWICKA
60402 gm. Dołhobyczów Aleksandra JAKUBSKA
60402 gm. Dołhobyczów Mieczysław SAWCZUK
60402 gm. Dołhobyczów Bożena SZCZEPAŃSKA
60402 gm. Dołhobyczów Dorota SKIBA
60402 gm. Dołhobyczów Edward SŁOTA
60402 gm. Dołhobyczów Róża SKIBA
60402 gm. Dołhobyczów Jarosław PADUCH
60402 gm. Dołhobyczów Monika OŻGA
60402 gm. Dołhobyczów Dariusz DĘBOWCZYK
60402 gm. Dołhobyczów Piotr PRYJMA
60402 gm. Dołhobyczów Katarzyna MOTYL
142601 gm. Domanice Antoni MICHALAK
142601 gm. Domanice Jolanta URBANEK
142601 gm. Domanice Halina KOLO
142601 gm. Domanice Błażej ZEMŁA
142601 gm. Domanice Elżbieta JAGŁA
142601 gm. Domanice Aneta WEREDA
142601 gm. Domanice Jacek BARBASIEWICZ
142601 gm. Domanice Marek MŁYNARCZYK
142601 gm. Domanice Marek KĘMPKA
142601 gm. Domanice Jarosław BORKOWSKI
142601 gm. Domanice Adam NIEDZIÓŁKA
142601 gm. Domanice Danuta RYTEL
142601 gm. Domanice Agnieszka URBANEK
142601 gm. Domanice Andrzej URBANEK
142601 gm. Domanice Sławomir KAZIMIERCZAK
100504 gm. Domaniewice Sławomir ZIARNIK
100504 gm. Domaniewice Małgorzata PAWLATA
100504 gm. Domaniewice Małgorzata OGONOWSKA
100504 gm. Domaniewice Arkadiusz STAJUDA
100504 gm. Domaniewice Ireneusz KUCIŃSKI
100504 gm. Domaniewice Bartłomiej JURGA
100504 gm. Domaniewice Anna LOBA
100504 gm. Domaniewice Jan SPYCHAŁA
100504 gm. Domaniewice Wiesława WOJDA
100504 gm. Domaniewice Marcin ROLEWSKI
100504 gm. Domaniewice Paulina JABŁOŃSKA
100504 gm. Domaniewice Dorota LUSZTAK
100504 gm. Domaniewice Grzegorz MARCZAK
100504 gm. Domaniewice Sławomir KARCZ
100504 gm. Domaniewice Rafał GÓRA
21502 gm. Domaniów Jarosław MIKODA
21502 gm. Domaniów Tomasz PACH
21502 gm. Domaniów Ireneusz GOŁĄB
21502 gm. Domaniów Grażyna GŁOGULSKA
21502 gm. Domaniów Adam SALWACH
21502 gm. Domaniów Krzysztof JAKUBISZYN
21502 gm. Domaniów Dawid POŻARYCKI
21502 gm. Domaniów Bartłomiej RESZCZYŃSKI
21502 gm. Domaniów Zdzisław ŻYGADŁO
21502 gm. Domaniów Jarosław JANIK
21502 gm. Domaniów Anna STRZĄBAŁA
21502 gm. Domaniów Marek BOCHENKIEWICZ
21502 gm. Domaniów Eugenia BEDNARZ
21502 gm. Domaniów Janusz PIOTROWSKI
21502 gm. Domaniów Adam KRASKA
180202 gm. Domaradz Adam STEC
180202 gm. Domaradz Tadeusz SOWA
180202 gm. Domaradz Stanisław MIKOŚ
180202 gm. Domaradz Anna DUPLAGA
180202 gm. Domaradz Danuta FIC
180202 gm. Domaradz Rafał AUGUSTYN
180202 gm. Domaradz Bogusława DUPLAGA
180202 gm. Domaradz Wanda KRUPA
180202 gm. Domaradz Edward JARA
180202 gm. Domaradz Jerzy BATOR
180202 gm. Domaradz Stefan WOLANIN
180202 gm. Domaradz Jerzy ŁUKASZYK
180202 gm. Domaradz Andrzej NOWAK
180202 gm. Domaradz Halina MAZUR
180202 gm. Domaradz Stanisław DYTKO
160601 gm. Domaszowice Dominika CHRABAŃSKA
160601 gm. Domaszowice Adam ADAMSKI
160601 gm. Domaszowice Czesław GRABOWSKI
160601 gm. Domaszowice Zbigniew JACHYM
160601 gm. Domaszowice Ryszard RYBKA
160601 gm. Domaszowice Grzegorz SOŁTYS
160601 gm. Domaszowice Albin CHRZANOWSKI
160601 gm. Domaszowice Andrzej KUŁAKIEWICZ
160601 gm. Domaszowice Anna POPRAWA
160601 gm. Domaszowice Józef PROWIDENIEC
160601 gm. Domaszowice Mieczysław DZIAŁAŃSKI
160601 gm. Domaszowice Krzysztof BIAŁKOWSKI
160601 gm. Domaszowice Jacek WARGA
160601 gm. Domaszowice Ewelina WOLSKA
160601 gm. Domaszowice Halina DUTKIEWICZ
302501 gm. Dominowo Aurela PRZEWOŹNICZAK
302501 gm. Dominowo Marek GIERAŁKA
302501 gm. Dominowo Tomasz ADASZAK
302501 gm. Dominowo Władysława MOROS
302501 gm. Dominowo Ireneusz KOZUBSKI
302501 gm. Dominowo Robert JĘDRASZAK
302501 gm. Dominowo Monika TOMCZAK
302501 gm. Dominowo Błażej KASPRZAK
302501 gm. Dominowo Artur DEMBOWSKI
302501 gm. Dominowo Mieczysław HOROWSKI
302501 gm. Dominowo Halina DZIWIŃSKA
302501 gm. Dominowo Leszek GRAMZA
302501 gm. Dominowo Patryk KROTOFIL
302501 gm. Dominowo Przemysław KURPIK
302501 gm. Dominowo Agnieszka PISZCZATOWSKA
302105 gm. Dopiewo Piotr DZIEMBOWSKI
302105 gm. Dopiewo Walenty MOSKALIK
302105 gm. Dopiewo Mariola WALICH
302105 gm. Dopiewo Krzysztof DORNA
302105 gm. Dopiewo Piotr STRAŻYŃSKI
302105 gm. Dopiewo Magdalena KACZMAREK
302105 gm. Dopiewo Przemysław MILER
302105 gm. Dopiewo Klemens KRZYWOSĄDZKI
302105 gm. Dopiewo Justin NNOROM
302105 gm. Dopiewo Wojciech DORNA
302105 gm. Dopiewo Jan BĄK
302105 gm. Dopiewo Marta JAMONT
302105 gm. Dopiewo Agnieszka GRZEŚKOWIAK
302105 gm. Dopiewo Krzysztof KOŁODZIEJCZYK
302105 gm. Dopiewo Leszek NOWACZYK
302105 gm. Dopiewo Anna KWAŚNIK
302105 gm. Dopiewo Tadeusz BARTKOWIAK
302105 gm. Dopiewo Mariola NOWAK
302105 gm. Dopiewo Jakub KORTUS
302105 gm. Dopiewo Ilona ŁYSIAK
302105 gm. Dopiewo Paweł JAZY
60304 gm. Dorohusk Katarzyna TOŁYSZ-HAWRYLUK
60304 gm. Dorohusk Beata SAWICKA
60304 gm. Dorohusk Piotr KRYSZCZUK
60304 gm. Dorohusk Henryk ŁABĘDZKI
60304 gm. Dorohusk Ewa FURMANIK
60304 gm. Dorohusk Ryszard GOLEŃ
60304 gm. Dorohusk Małgorzata SARZYŃSKA
60304 gm. Dorohusk Wojciech WÓJCIK
60304 gm. Dorohusk Adam DERKACZ
60304 gm. Dorohusk Przemysław ZORUK
60304 gm. Dorohusk Mieczysław GAŁECKI
60304 gm. Dorohusk Barbara KOGUCIUK
60304 gm. Dorohusk Krzysztof KOGUT
60304 gm. Dorohusk Edyta SOBORSKA
60304 gm. Dorohusk Sylwia SZPINDOWSKA
301802 gm. Doruchów Renata PŁONKA
301802 gm. Doruchów Sławomir KUCHTA
301802 gm. Doruchów Dariusz ZIMOCH
301802 gm. Doruchów Renata PRZYBYŁ
301802 gm. Doruchów Bartosz PIASECKI
301802 gm. Doruchów Zenon OWCZAREK
301802 gm. Doruchów Katarzyna MUSIAŁA
301802 gm. Doruchów Paweł FRAS
301802 gm. Doruchów Karol KONARSKI
301802 gm. Doruchów Maria MĄDRZEJEWSKA
301802 gm. Doruchów Agnieszka PUSTKOWSKA
301802 gm. Doruchów Andrzej KEMPA
301802 gm. Doruchów Wioletta BIEL
301802 gm. Doruchów Florian NIEŁACNY
301802 gm. Doruchów Henryk DYTFELD
41402 gm. Dragacz Ewa SENDYK
41402 gm. Dragacz Marcin CHABUCKI
41402 gm. Dragacz Ludwik BOROLEWSKI
41402 gm. Dragacz Grzegorz MROZIK
41402 gm. Dragacz Rafał GRABOWSKI
41402 gm. Dragacz Elżbieta KOCHANOWSKA
41402 gm. Dragacz Krzysztof KSIĄŻKA
41402 gm. Dragacz Ryszard PIŁAT
41402 gm. Dragacz Mirosław PIĄTKOWSKI
41402 gm. Dragacz Danuta CHOJNACKA
41402 gm. Dragacz Dorota DEMBIŃSKA
41402 gm. Dragacz Alina TALAROWSKA
41402 gm. Dragacz Czesław SŁUPSKI
41402 gm. Dragacz Jerzy BREJNA
41402 gm. Dragacz Mieczysław GALANTY
320203 gm. Drawno Wojciech WIŚNIOWSKI
320203 gm. Drawno Adam EMILIANOWICZ
320203 gm. Drawno Czesław PASZKIEWICZ
320203 gm. Drawno Krzysztof BOJARA
320203 gm. Drawno Bogdan BUCHAJCZYK
320203 gm. Drawno Sławomir NOWAK
320203 gm. Drawno Patryk KRYKWIŃSKI
320203 gm. Drawno Agata SŁODKOWSKA
320203 gm. Drawno Andrzej RATOWICZ
320203 gm. Drawno Jerzy DWORZAŃSKI
320203 gm. Drawno Aleksandra KOCHANEK
320203 gm. Drawno Aleksander DEMENTIEW
320203 gm. Drawno Grażyna MAŁYSZKO
320203 gm. Drawno Joanna DĄBROWSKA
320203 gm. Drawno Jolanta KUCHARSKA
300203 gm. Drawsko Rafał CHORZEWSKI
300203 gm. Drawsko Włodzimierz GAPSKI
300203 gm. Drawsko Artur MATUSZCZAK
300203 gm. Drawsko Ryszard JABŁONOWSKI
300203 gm. Drawsko Ewa KUŹMIN
300203 gm. Drawsko Ireneusz PIKULA
300203 gm. Drawsko Michał AUGUSTYŃSKI
300203 gm. Drawsko Ewa JERZY
300203 gm. Drawsko Piotr JUDKOWIAK
300203 gm. Drawsko Roman MADAJ
300203 gm. Drawsko Piotr KWITA
300203 gm. Drawsko Łucja MAGDZIARZ
300203 gm. Drawsko Joanna SAUERMANN
300203 gm. Drawsko Edward WIEWIÓRKA
300203 gm. Drawsko Radosław GRAJ
320302 gm. Drawsko Pomorskie Krzysztof CZERWIŃSKI
320302 gm. Drawsko Pomorskie Joanna ORZEPOWSKA
320302 gm. Drawsko Pomorskie Krzysztof RADZIUSZ
320302 gm. Drawsko Pomorskie Michał SKRZYPCZAK
320302 gm. Drawsko Pomorskie Robert KOWALCZYK
320302 gm. Drawsko Pomorskie Danuta SYCZ
320302 gm. Drawsko Pomorskie Bartosz RUDŹ
320302 gm. Drawsko Pomorskie Zygmunt ROMANOWSKI
320302 gm. Drawsko Pomorskie Włodzimierz MATUSIAK
320302 gm. Drawsko Pomorskie Czesław FALIŃSKI
320302 gm. Drawsko Pomorskie Agnieszka KRYMOWSKA-JANUSZ
320302 gm. Drawsko Pomorskie Regina MALEC
320302 gm. Drawsko Pomorskie Ireneusz GENDEK
320302 gm. Drawsko Pomorskie Katarzyna HRYNKIEWICZ
320302 gm. Drawsko Pomorskie Roman BANY
60104 gm. Drelów Wiesław SZYKUT
60104 gm. Drelów Marian SEMENIUK
60104 gm. Drelów Anna CIESIELSKA
60104 gm. Drelów Dariusz KOWALCZUK
60104 gm. Drelów Mirosław DACIUK
60104 gm. Drelów Ewa TARASIUK
60104 gm. Drelów Marcin KOROLCZUK
60104 gm. Drelów Ewa OLESIEJUK
60104 gm. Drelów Zenon KORNILUK
60104 gm. Drelów Mirosław MAGIER
60104 gm. Drelów Dorota GRZESZUK
60104 gm. Drelów Eugeniusz SZABACIUK
60104 gm. Drelów Dariusz KIECZKA
60104 gm. Drelów Ryszard JASZCZUK
60104 gm. Drelów Jerzy MICHALUK
80602 gm. Drezdenko Łukasz KOŁWZAN
80602 gm. Drezdenko Mateusz GRZYMAŁOWSKI
80602 gm. Drezdenko Elżbieta TUROSTOWSKA
80602 gm. Drezdenko Damian MATELA-LIBERA
80602 gm. Drezdenko Adam KOŁWZAN
80602 gm. Drezdenko Dariusz KRYSA
80602 gm. Drezdenko Tomasz WALCZAK
80602 gm. Drezdenko Michał CZEKAJŁO
80602 gm. Drezdenko Radosław DOLATA
80602 gm. Drezdenko Sylwia SŁOMIŃSKA
80602 gm. Drezdenko Paulina PIELUSZCZAK-SUCHODOLSKA
80602 gm. Drezdenko Mariusz SUCHECKI
80602 gm. Drezdenko Andrzej MIRON
80602 gm. Drezdenko Karolina KOZICKA
80602 gm. Drezdenko Dariusz PALUSZKIEWICZ
141905 gm. Drobin Sławomir SOBOCIŃSKI
141905 gm. Drobin Agnieszka STĘPIEŃ
141905 gm. Drobin Benedykt OLENDRZYŃSKI
141905 gm. Drobin Ryszard KANIGOWSKI
141905 gm. Drobin Mariusz LEWICKI
141905 gm. Drobin Ireneusz ZAJĄCZKOWSKI
141905 gm. Drobin Renata CHROBOCIŃSKA
141905 gm. Drobin Agnieszka BUCIOR
141905 gm. Drobin Andrzej WAWROWSKI
141905 gm. Drobin Agnieszka LEMANOWICZ
141905 gm. Drobin Waldemar SAMORAJ
141905 gm. Drobin Krzysztof DĄBKOWSKI
141905 gm. Drobin Ireneusz MAKOMASKI
141905 gm. Drobin Adam KŁOSIŃSKI
141905 gm. Drobin Andrzej MIELCZAREK
201002 gm. Drohiczyn Andrzej KOSIŃSKI
201002 gm. Drohiczyn Barbara POGORZELSKA
201002 gm. Drohiczyn Wojciech WOJTKOWSKI
201002 gm. Drohiczyn Urszula TOMASIK
201002 gm. Drohiczyn Marian ROGOWIEC
201002 gm. Drohiczyn Małgorzata SIEROCIUK
201002 gm. Drohiczyn Antoni ZAGUBIEŃ
201002 gm. Drohiczyn Leon BUŚKO
201002 gm. Drohiczyn Radosław SOROKOSZ
201002 gm. Drohiczyn Andrzej MIŁKOWSKI
201002 gm. Drohiczyn Tadeusz NIEMYJSKI
201002 gm. Drohiczyn Jan KOBUS
201002 gm. Drohiczyn Stanisława URBAŃSKA
201002 gm. Drohiczyn Józef DANILUK
201002 gm. Drohiczyn Waldemar ŻERO
100103 gm. Drużbice Józef BARTKIEWICZ
100103 gm. Drużbice Jerzy BOROWIEC
100103 gm. Drużbice Stanisław WOJTYRA
100103 gm. Drużbice Piotr DOBROSIK
100103 gm. Drużbice Piotr KOCIOŁEK
100103 gm. Drużbice Jarosław ŚMIGIELSKI
100103 gm. Drużbice Agnieszka KORPAS
100103 gm. Drużbice Marcin OKRUSZEK
100103 gm. Drużbice Sylwia STELMACH
100103 gm. Drużbice Jacek OLEJNIK
100103 gm. Drużbice Tomasz CIEŚLAK
100103 gm. Drużbice Jacek WALCZYK
100103 gm. Drużbice Krystyna WARDAL
100103 gm. Drużbice Anna KSIĄŻCZYK
100103 gm. Drużbice Tomasz GŁOWACKI
120103 gm. Drwinia Józefa KULAR
120103 gm. Drwinia Maria PIEKARZ
120103 gm. Drwinia Mateusz STAŚTO
120103 gm. Drwinia Mikołaj LANY
120103 gm. Drwinia Józefa BUKOWIEC
120103 gm. Drwinia Andrzej PIĘTA
120103 gm. Drwinia Maria ROMAŃSKA
120103 gm. Drwinia Franciszek GAJOS
120103 gm. Drwinia Grażyna MAŁECKA
120103 gm. Drwinia Roman GOŁĘBIOWSKI
120103 gm. Drwinia Monika RZUCIDŁO
120103 gm. Drwinia Michał PORĘBSKI
120103 gm. Drwinia Jan AKSAMIT
120103 gm. Drwinia Barbara ABSYL
120103 gm. Drwinia Józef BUCZAK
100702 gm. Drzewica Eugeniusz WRZESIEŃ
100702 gm. Drzewica Łukasz SOBOLEWSKI
100702 gm. Drzewica Zdzisław ABRAMCZYK
100702 gm. Drzewica Dorota WIKTOROWICZ
100702 gm. Drzewica Witold GAPYS
100702 gm. Drzewica Krzysztof WALCZYK
100702 gm. Drzewica Konrad SOBOLEWSKI
100702 gm. Drzewica Renata KAŁUŻNA
100702 gm. Drzewica Barbara OLCZYKOWSKA
100702 gm. Drzewica Lech NOWAK
100702 gm. Drzewica Karol PODOGROCKI
100702 gm. Drzewica Jan MICHALSKI
100702 gm. Drzewica Andrzej SZCZEPANIK
100702 gm. Drzewica Włodzimierz POMYKAŁA
100702 gm. Drzewica Joanna POPIS
41403 gm. Drzycim Anna CZERWIŃSKA
41403 gm. Drzycim Kamil KULICZKOWSKI
41403 gm. Drzycim Marek PERLIK
41403 gm. Drzycim Ryszard DEMBEK
41403 gm. Drzycim Emil NOWAKOWSKI
41403 gm. Drzycim Ryszard POPIELAS
41403 gm. Drzycim Marian KRYWALD
41403 gm. Drzycim Barbara KRUCZYŃSKA
41403 gm. Drzycim Korneliusz KRAUZE
41403 gm. Drzycim Sławomir MOCZYŃSKI
41403 gm. Drzycim Elżbieta BABIŃSKA
41403 gm. Drzycim Zygmunt WYCINEK
41403 gm. Drzycim Marlena ZIĄTKOWSKA
41403 gm. Drzycim Sylwia ŻBIKOWSKA
41403 gm. Drzycim Ewa ANCUTA
281802 gm. Dubeninki Piotr BORKOWSKI
281802 gm. Dubeninki Dariusz OŁÓW
281802 gm. Dubeninki Anna STYPUŁKOWSKA
281802 gm. Dubeninki Beata WIERZCHOWSKA
281802 gm. Dubeninki Stanisław BIELICKI
281802 gm. Dubeninki Anna ŻYLIŃSKA
281802 gm. Dubeninki Mirosław KARDEL
281802 gm. Dubeninki Bogdan WALICKI
281802 gm. Dubeninki Monika CZYŻYK
281802 gm. Dubeninki Stanisław RUDZIEWICZ
281802 gm. Dubeninki Urszula KIBITLEWSKA
281802 gm. Dubeninki Czesław KRAMKOWSKI
281802 gm. Dubeninki Elżbieta ZACKIEWICZ
281802 gm. Dubeninki Sebastian STĘPIN
281802 gm. Dubeninki Stanisław KRACAJ
200505 gm. Dubicze Cerkiewne Irena KIRYLUK
200505 gm. Dubicze Cerkiewne Mikołaj CZYKWIN
200505 gm. Dubicze Cerkiewne Walentyna SZIMONIUK
200505 gm. Dubicze Cerkiewne Irena SZYMANIUK
200505 gm. Dubicze Cerkiewne Mikołaj LEONIUK
200505 gm. Dubicze Cerkiewne Jan CZMIEL
200505 gm. Dubicze Cerkiewne Mikołaj RYBAK
200505 gm. Dubicze Cerkiewne Nina OKSENTIUK
200505 gm. Dubicze Cerkiewne Mikołaj HOLONKO
200505 gm. Dubicze Cerkiewne Michał KOT
200505 gm. Dubicze Cerkiewne Aleksy TROC
200505 gm. Dubicze Cerkiewne Joanna SAPIEŻYŃSKA
200505 gm. Dubicze Cerkiewne Jerzy KARPIUK
200505 gm. Dubicze Cerkiewne Andrzej KARPIUK
200505 gm. Dubicze Cerkiewne Wiktor KENDYŚ
181302 gm. Dubiecko Maria WIŚNIOWSKA
181302 gm. Dubiecko Helena KAŁWAK-BOCHNACKA
181302 gm. Dubiecko Jacek HENDZEL
181302 gm. Dubiecko Ryszard FIK
181302 gm. Dubiecko Mariusz LUBELSKI
181302 gm. Dubiecko Marek BLECHARCZYK
181302 gm. Dubiecko Zdzisław TERESZCZAK
181302 gm. Dubiecko Jerzy BROŻYNA
181302 gm. Dubiecko Marek ŚLIMAK
181302 gm. Dubiecko Agata CHROBAK
181302 gm. Dubiecko Zygmunt DZIACZYŃSKI
181302 gm. Dubiecko Ryszard FRAŃCZAK
181302 gm. Dubiecko Józef JANOWSKI
181302 gm. Dubiecko Zygmunt SZCZYGIEŁ
181302 gm. Dubiecko Ryszarda MAKUCH
60305 gm. Dubienka Czesława MARKIEWICZ
60305 gm. Dubienka Łukasz SKIBIŃSKI
60305 gm. Dubienka Stanisław STRELCZUK
60305 gm. Dubienka Ireneusz GORYŃ
60305 gm. Dubienka Monika CISZEWSKA
60305 gm. Dubienka Krystyna JAGODZIŃSKA
60305 gm. Dubienka Grzegorz KAPYŚ
60305 gm. Dubienka Mieczysław NECZAJ
60305 gm. Dubienka Gabriela POLIWCZAK
60305 gm. Dubienka Mariusz WASILEWICZ
60305 gm. Dubienka Jan SENIUK
60305 gm. Dubienka Tadeusz LIGIERKO
60305 gm. Dubienka Henryk HRYNIUK
60305 gm. Dubienka Tadeusz GOŁĘBIOWSKI
60305 gm. Dubienka Wiesław STRUŚ
180702 gm. Dukla Bogdan MACIEJEWSKI
180702 gm. Dukla Paweł KUFFNER
180702 gm. Dukla Justyna ZIMNY-FRUŻYŃSKA
180702 gm. Dukla Roman DRAJEWICZ
180702 gm. Dukla Ewa SZYMKO
180702 gm. Dukla Ewa DUBIEL
180702 gm. Dukla Piotr WĘGRZYN
180702 gm. Dukla Magdalena KRUKAR
180702 gm. Dukla Ewa PRZYSTASZ
180702 gm. Dukla Mariusz FOLCIK
180702 gm. Dukla Bogdan DROZD
180702 gm. Dukla Adam FAUSTUS
180702 gm. Dukla Bogusław KARKOSZKA
180702 gm. Dukla Teresa BELCIK
180702 gm. Dukla Bohdan GOCZ
302402 gm. Duszniki Wiesława WOŹNIAK
302402 gm. Duszniki Marek LISZKOWSKI
302402 gm. Duszniki Paweł HENICZ
302402 gm. Duszniki Tomasz ĆWIAN
302402 gm. Duszniki Adam NOWAK
302402 gm. Duszniki Andrzej DANIELCZAK
302402 gm. Duszniki Ryszard PACHOLAK
302402 gm. Duszniki Ireneusz TYLKOWSKI
302402 gm. Duszniki Justyna BACHORZ
302402 gm. Duszniki Magdalena KLUPŚ
302402 gm. Duszniki Marzena FRĄCKOWIAK
302402 gm. Duszniki Małgorzata WROCHNA
302402 gm. Duszniki Jadwiga KLIŃSKA
302402 gm. Duszniki Grzegorz PAWLAK
302402 gm. Duszniki Kamila ZIMNA
260902 gm. Dwikozy Dariusz BINEK
260902 gm. Dwikozy Adam BUREK
260902 gm. Dwikozy Barbara ZDYB
260902 gm. Dwikozy Maria ŁUKASIEWICZ
260902 gm. Dwikozy Andrzej SZLACHCIŃSKI
260902 gm. Dwikozy Marcin BURKOWSKI
260902 gm. Dwikozy Mariola ŻMUDA
260902 gm. Dwikozy Jan PAWLĘGA
260902 gm. Dwikozy Karol SADOK
260902 gm. Dwikozy Piotr SOCHA
260902 gm. Dwikozy Waldemar KOCEL
260902 gm. Dwikozy Piotr CYBURT
260902 gm. Dwikozy Maria ŚLEDŹ
260902 gm. Dwikozy Andrzej FERENS
260902 gm. Dwikozy Mirosław DZIAREK
180203 gm. Dydnia Marek POCAŁUŃ
180203 gm. Dydnia Grzegorz WÓJCIK
180203 gm. Dydnia Stanisław SĄSIADEK
180203 gm. Dydnia Maciej KOPICZAK
180203 gm. Dydnia Andrzej PAJĘCKI
180203 gm. Dydnia Robert KULON
180203 gm. Dydnia Izabela JANIK
180203 gm. Dydnia Marek ORŁOWSKI
180203 gm. Dydnia Piotr SZUL
180203 gm. Dydnia Dariusz KOT
180203 gm. Dydnia Andrzej ORŁOWSKI
180203 gm. Dydnia Tomasz ŻACZEK
180203 gm. Dydnia Krzysztof KOPCZYK
180203 gm. Dydnia Paweł KOPCZYK
180203 gm. Dydnia Iwona RACHWALSKA
320802 gm. Dygowo Jerzy LESZCZYŃSKI
320802 gm. Dygowo Dariusz NIEMIERZYCKI
320802 gm. Dygowo Bożena SULKOWSKA
320802 gm. Dygowo Marcin DYJAK
320802 gm. Dygowo Zbigniew ZAWADZKI
320802 gm. Dygowo Jarosław GRZELA
320802 gm. Dygowo Piotr KRYSZTOFIAK
320802 gm. Dygowo Krzysztof JAMROŻY
320802 gm. Dygowo Anna SMYKOWSKA
320802 gm. Dygowo Tomasz KRAWCZYK
320802 gm. Dygowo Lucyna POKUSA
320802 gm. Dygowo Dariusz OLENOWICZ
320802 gm. Dygowo Katarzyna MAJCHER
320802 gm. Dygowo Edward OLSZAK
320802 gm. Dygowo Janusz ROŻEK
181605 gm. Dynów Adam PIORUN
181605 gm. Dynów Franciszek PILIP
181605 gm. Dynów Waldemar PAŚCIAK
181605 gm. Dynów Franciszek HADAM
181605 gm. Dynów Maria PAŁAC
181605 gm. Dynów Piotr ŚLIWA
181605 gm. Dynów Jacek STOCHMAL
181605 gm. Dynów Wojciech PIECH
181605 gm. Dynów Adam CHRUSZCZ
181605 gm. Dynów Robert POTOCZNY
181605 gm. Dynów Piotr CIUPAK
181605 gm. Dynów Wiesław KIEŁBASA
181605 gm. Dynów Tadeusz PUDYSZ
181605 gm. Dynów Lucyna TWORZYDŁO
181605 gm. Dynów Beata SKIBA
281404 gm. Dywity Dorota PSZCZOŁA
281404 gm. Dywity Sabina ROBAK
281404 gm. Dywity Urszula DERLACZ
281404 gm. Dywity Zbigniew GLEZMAN
281404 gm. Dywity Krzysztof KULAS
281404 gm. Dywity Danuta KRYSZAŁOWICZ
281404 gm. Dywity Agnieszka SAKOWSKA-HRYWNIAK
281404 gm. Dywity Bogusława KAMIŃSKA
281404 gm. Dywity Bogumiła BREWKA
281404 gm. Dywity Bogdan RUDNICKI
281404 gm. Dywity Tadeusz BIELICKI
281404 gm. Dywity Renata KASZUBSKA
281404 gm. Dywity Janusz JĘDRZEJEWSKI
281404 gm. Dywity Anna SADRINA-OSTROWSKA
281404 gm. Dywity Magdalena KILKOWSKA
201003 gm. Dziadkowice Grzegorz TYMIŃSKI
201003 gm. Dziadkowice Adam TARASIUK
201003 gm. Dziadkowice Dariusz NIEDŹWIEDZKI
201003 gm. Dziadkowice Grzegorz ZAREMBA
201003 gm. Dziadkowice Jerzy KOSIŃSKI
201003 gm. Dziadkowice Karol TARASIUK
201003 gm. Dziadkowice Maciej LITWINOWICZ
201003 gm. Dziadkowice Piotr MAŁKOWSKI
201003 gm. Dziadkowice Adam WISŁOCKI
201003 gm. Dziadkowice Mirosław ŻUKOWSKI
201003 gm. Dziadkowice Andrzej PUCHALSKI
201003 gm. Dziadkowice Arkadiusz MALEWSKI
201003 gm. Dziadkowice Władysław SZMURŁO
201003 gm. Dziadkowice Lucjan TOŁWIŃSKI
201003 gm. Dziadkowice Marek BRZEZIŃSKI
21404 gm. Dziadowa Kłoda Alicja ZAJĄC
21404 gm. Dziadowa Kłoda Agnieszka BĘBENEK
21404 gm. Dziadowa Kłoda Grzegorz WÓJCIK
21404 gm. Dziadowa Kłoda Renata JABŁOŃSKA
21404 gm. Dziadowa Kłoda Piotr KAMIŃSKI
21404 gm. Dziadowa Kłoda Jadwiga KUDLIŃSKA
21404 gm. Dziadowa Kłoda Monika JASKUŁA
21404 gm. Dziadowa Kłoda Antoni MIERZWA
21404 gm. Dziadowa Kłoda Sylwia STAJSZCZYK
21404 gm. Dziadowa Kłoda Grzegorz ARMUŁA
21404 gm. Dziadowa Kłoda Przemysław PRUSIEWICZ
21404 gm. Dziadowa Kłoda Barbara WNUK
21404 gm. Dziadowa Kłoda Mariusz ŚPIEWAK
21404 gm. Dziadowa Kłoda Mirosław OSTRY
21404 gm. Dziadowa Kłoda Sylwester SĘDKOWSKI
280302 gm. Działdowo Mirosław ZIELIŃSKI
280302 gm. Działdowo Katarzyna BANAŚ
280302 gm. Działdowo Mariusz GIESEK
280302 gm. Działdowo Ewa STACHEWICZ
280302 gm. Działdowo Ewa CHOJNACKA
280302 gm. Działdowo Krzysztof DOLIŃSKI
280302 gm. Działdowo Krystyna ROMAN
280302 gm. Działdowo Krystian CHYLIŃSKI
280302 gm. Działdowo Anna GIETKA
280302 gm. Działdowo Zdzisław ŚWIERCZEWSKI
280302 gm. Działdowo Elżbieta KRYSIAK
280302 gm. Działdowo Krystyna WASIAK
280302 gm. Działdowo Jacek SZUDREWICZ
280302 gm. Działdowo Mateusz WISZOWATY
280302 gm. Działdowo Sylwia LEMAŃSKA
260801 gm. Działoszyce Stanisław PORADA
260801 gm. Działoszyce Dawid BĄCZEK
260801 gm. Działoszyce Marian WĘDRYCHOWSKI
260801 gm. Działoszyce Ewa KOŁTON
260801 gm. Działoszyce Tomasz SUTOR
260801 gm. Działoszyce Piotr SZOT
260801 gm. Działoszyce Piotr PATEREK
260801 gm. Działoszyce Barbara KSIĄŻEK
260801 gm. Działoszyce Stanisław WOŹNIAK
260801 gm. Działoszyce Agnieszka OŻÓG
260801 gm. Działoszyce Roman WOJTAL
260801 gm. Działoszyce Jolanta BANASZEK
260801 gm. Działoszyce Łukasz BANASIK
260801 gm. Działoszyce Stanisław JUSZCZYK
260801 gm. Działoszyce Jan BANASZEK
100901 gm. Działoszyn Stanisław CIEŚLA
100901 gm. Działoszyn Danuta CIEŚLA
100901 gm. Działoszyn Tomasz KOTYNIA
100901 gm. Działoszyn Kazimierz ŚRODA
100901 gm. Działoszyn Jan MADEJ
100901 gm. Działoszyn Agata PĘCIAK
100901 gm. Działoszyn Jan DEREK
100901 gm. Działoszyn Anna JAGIEŁO-KĘPIŃSKA
100901 gm. Działoszyn Adam STACHERA
100901 gm. Działoszyn Małgorzata FRAŃCZAK
100901 gm. Działoszyn Zygmunt MORDAL
100901 gm. Działoszyn Krzysztof SPAŁEK
100901 gm. Działoszyn Krzysztof SIKORA
100901 gm. Działoszyn Andrzej LEWANDOWSKI
100901 gm. Działoszyn Marcin LEŚNIAK
220602 gm. Dziemiany Tomasz BORZYSZKOWSKI
220602 gm. Dziemiany Maria TURZYŃSKA-STOPA
220602 gm. Dziemiany Stanisław KUCZKOWSKI
220602 gm. Dziemiany Joanna STOPA
220602 gm. Dziemiany Krzysztof ROLBIECKI
220602 gm. Dziemiany Grzegorz EICHMANN
220602 gm. Dziemiany Dorota ŁOPUSIEWICZ
220602 gm. Dziemiany Ewa SZULTA
220602 gm. Dziemiany Krystian KASZUBOWSKI
220602 gm. Dziemiany Jan NARLOCH
220602 gm. Dziemiany Teresa MANKIEWICZ
220602 gm. Dziemiany Krystian SIKORA
220602 gm. Dziemiany Mieczysław JENTA
220602 gm. Dziemiany Andrzej HOPPE
220602 gm. Dziemiany Tomasz KNOPIK
142005 gm. Dzierzążnia Radosław PAWLAK
142005 gm. Dzierzążnia Andrzej MACHNACKI
142005 gm. Dzierzążnia Ryszard PIÓRKOWSKI
142005 gm. Dzierzążnia Krzysztof ZIMNY
142005 gm. Dzierzążnia Iwona KAWECKA
142005 gm. Dzierzążnia Ewa RYDZEWSKA
142005 gm. Dzierzążnia Krzysztof BARTOLD
142005 gm. Dzierzążnia Dariusz SEPETOWSKI
142005 gm. Dzierzążnia Konrad MALISZEWSKI
142005 gm. Dzierzążnia Teresa TURKOWSKA
142005 gm. Dzierzążnia Ryszard GOŁĘBIEWSKI
142005 gm. Dzierzążnia Iwona KOKOSIŃSKA
142005 gm. Dzierzążnia Wiesława JANKOWSKA
142005 gm. Dzierzążnia Mariusz WRÓBLEWSKI
142005 gm. Dzierzążnia Janina SIEDLECKA
221601 gm. Dzierzgoń Zbigniew PRZYBYSZ
221601 gm. Dzierzgoń Małgorzata CIEŚLA
221601 gm. Dzierzgoń Zbigniew CZECHOWSKI
221601 gm. Dzierzgoń Ryszard ŚWIDER
221601 gm. Dzierzgoń Wiesława GRZEGOWSKA
221601 gm. Dzierzgoń Czesława KURAK
221601 gm. Dzierzgoń Mateusz LEPKA
221601 gm. Dzierzgoń Rafał ŻEMOJDZIN
221601 gm. Dzierzgoń Andrzej PSKIET
221601 gm. Dzierzgoń Mirosław SZMIGIEL
221601 gm. Dzierzgoń Krzysztof HABER
221601 gm. Dzierzgoń Lucyna MACZYSZYN
221601 gm. Dzierzgoń Mieczysław LINK
221601 gm. Dzierzgoń Agnieszka PARAFIŃSKA
221601 gm. Dzierzgoń Tomasz PRZYBILSKI
141302 gm. Dzierzgowo Dominik RÓZICKI
141302 gm. Dzierzgowo Marek TKACZ
141302 gm. Dzierzgowo Tadeusz SOBOTKA
141302 gm. Dzierzgowo Jarosław KACPRZAK
141302 gm. Dzierzgowo Sławomir ZABOROWSKI
141302 gm. Dzierzgowo Jacek SOSNOWSKI
141302 gm. Dzierzgowo Witold PIASECKI
141302 gm. Dzierzgowo Krzysztof CICHOWSKI
141302 gm. Dzierzgowo Tomasz BUCHOLSKI
141302 gm. Dzierzgowo Rafał KWESTARZ
141302 gm. Dzierzgowo Krzysztof CZERWIŃSKI
141302 gm. Dzierzgowo Jerzy KRAJEWSKI
141302 gm. Dzierzgowo Ireneusz MASŁOWSKI
141302 gm. Dzierzgowo Andrzej BALICKI
141302 gm. Dzierzgowo Robert TADRA
60703 gm. Dzierzkowice Henryk TOKARSKI
60703 gm. Dzierzkowice Krzysztof BAŃKA
60703 gm. Dzierzkowice Dorota KWIATEK
60703 gm. Dzierzkowice Stanisław PIETROŃ
60703 gm. Dzierzkowice Stanisława PIOTROWSKA
60703 gm. Dzierzkowice Wiesław STYLIŃSKI
60703 gm. Dzierzkowice Dariusz LATOS
60703 gm. Dzierzkowice Dorota MAZUREK
60703 gm. Dzierzkowice Zbigniew WINIARCZYK
60703 gm. Dzierzkowice Krzysztof PAZIAK
60703 gm. Dzierzkowice Artur JASTRZĘBSKI
60703 gm. Dzierzkowice Anna TES
60703 gm. Dzierzkowice Grzegorz WISIŃSKI
60703 gm. Dzierzkowice Artur GRUDZIŃSKI
60703 gm. Dzierzkowice Justyna BIELAK
20205 gm. Dzierżoniów Henryka LATACZ
20205 gm. Dzierżoniów Grzegorz POWĄZKA
20205 gm. Dzierżoniów Augustyn MUCHA
20205 gm. Dzierżoniów Anna PIEKARSKA
20205 gm. Dzierżoniów Andrzej SZYMAŃSKI
20205 gm. Dzierżoniów Teresa KANAREK
20205 gm. Dzierżoniów Elżbieta FILIPEK
20205 gm. Dzierżoniów Grażyna ZIERNIK
20205 gm. Dzierżoniów Leszek PAZIŃSKI
20205 gm. Dzierżoniów Bożena KOŁODZIEJ
20205 gm. Dzierżoniów Teodora SKUTNIK
20205 gm. Dzierżoniów Piotr ŚLIWA
20205 gm. Dzierżoniów Anna ROSIAK
20205 gm. Dzierżoniów Karol SŁODZIAK
20205 gm. Dzierżoniów Wojciech ŚWITALSKI
180606 gm. Dzikowiec Jan TĘCZA
180606 gm. Dzikowiec Jerzy SITO
180606 gm. Dzikowiec Eugeniusz PANEK
180606 gm. Dzikowiec Urszula RZESZUT-BARAN
180606 gm. Dzikowiec Józef GANCARZ
180606 gm. Dzikowiec Józef DURAK
180606 gm. Dzikowiec Ryszard BĄBA
180606 gm. Dzikowiec Marta KACZOROWSKA
180606 gm. Dzikowiec Edward KLECHA
180606 gm. Dzikowiec Dominik FURTEK
180606 gm. Dzikowiec Jan JAROSZ
180606 gm. Dzikowiec Józefa KOPEĆ
180606 gm. Dzikowiec Jan CZOCHARA
180606 gm. Dzikowiec Antoni KONEFAŁ
180606 gm. Dzikowiec Eugeniusz PANEK
320701 gm. Dziwnów Katarzyna HERDZIK
320701 gm. Dziwnów Rafał GUTOWSKI
320701 gm. Dziwnów Zbigniew ZWOLAN
320701 gm. Dziwnów Roman SKRZYPCZAK
320701 gm. Dziwnów Ewa BORCZYK
320701 gm. Dziwnów Piotr SOKÓŁ
320701 gm. Dziwnów Jarosław KAPITAN
320701 gm. Dziwnów Joanna ZAREMBA
320701 gm. Dziwnów Dorota SZWEDZKA
320701 gm. Dziwnów Zbigniew JESZKA
320701 gm. Dziwnów Sylwia ŁUKASIEWICZ-MIESZAŁA
320701 gm. Dziwnów Wanda GAMRAT
320701 gm. Dziwnów Dorota NAUMUK-ZAMIAR
320701 gm. Dziwnów Stanisław MĄCZKA
320701 gm. Dziwnów Ewa TRZEBIŃSKA-BRZEZIŃSKA
60503 gm. Dzwola Stanisław SZUBA
60503 gm. Dzwola Alina ŚWIŚ
60503 gm. Dzwola Jan BLACHA
60503 gm. Dzwola Marcin MARCHUT
60503 gm. Dzwola Jan PIECYK
60503 gm. Dzwola Mariusz ABRAM
60503 gm. Dzwola Grażyna GÓRA
60503 gm. Dzwola Józef RYCERZ
60503 gm. Dzwola Mieczysław SULOWSKI
60503 gm. Dzwola Urszula KAPROŃ
60503 gm. Dzwola Aneta BACIUR
60503 gm. Dzwola Józef BĄCZEK
60503 gm. Dzwola Łukasz DYJACH
60503 gm. Dzwola Krzysztof DYJACH
60503 gm. Dzwola Marek KOTRYBAŁA
281702 gm. Dźwierzuty Kamil OSOJCA
281702 gm. Dźwierzuty Artur LORENZ
281702 gm. Dźwierzuty Katarzyna BARTKOWSKA
281702 gm. Dźwierzuty Sebastian ORŁOWSKI
281702 gm. Dźwierzuty Jacek KANDYBOWICZ
281702 gm. Dźwierzuty Danuta GUTYSZ
281702 gm. Dźwierzuty Arkadiusz NOSEK
281702 gm. Dźwierzuty Andrzej KLENIEWSKI
281702 gm. Dźwierzuty Anna KOTULA
281702 gm. Dźwierzuty Regina BAZYCH
281702 gm. Dźwierzuty Dariusz PIÓRO
281702 gm. Dźwierzuty Andrzej LORKOWSKI
281702 gm. Dźwierzuty Wiesław WYSZYŃSKI
281702 gm. Dźwierzuty Paweł SAMOJLUK
281702 gm. Dźwierzuty Paweł WYSZYŃSKI
280401 gm. Elbląg Weronika CHOMACKA
280401 gm. Elbląg Walentyna ŚWINIARSKA
280401 gm. Elbląg Elżbieta KUROWSKA
280401 gm. Elbląg Elżbieta MIECZKOWSKA
280401 gm. Elbląg Wojciech JEZIERSKI
280401 gm. Elbląg Halina TOMCZAK
280401 gm. Elbląg Barbara BRUZDEWICZ
280401 gm. Elbląg Arkadiusz GORGOL
280401 gm. Elbląg Bartosz SAMPŁAWSKI
280401 gm. Elbląg Beata CACKOWSKA
280401 gm. Elbląg Marek CIEŚLAK
280401 gm. Elbląg Robert DYMOWSKI
280401 gm. Elbląg Paweł PIKULSKI
280401 gm. Elbląg Jadwiga CISZEWSKA
280401 gm. Elbląg Mirosław LEWCZUK
280502 gm. Ełk Bogdan JURCZYK
280502 gm. Ełk Andrzej KISIEL
280502 gm. Ełk Tadeusz FATKOWSKI
280502 gm. Ełk Ryszard WOŁYNIEC
280502 gm. Ełk Mirosław RADYWONIUK
280502 gm. Ełk Beata LISOWSKA
280502 gm. Ełk Andrzej SULIMA
280502 gm. Ełk Karol BURACZEWSKI
280502 gm. Ełk Kazimierz BRATEK
280502 gm. Ełk Dariusz KORDYŚ
280502 gm. Ełk Piotr SŁOMKOWSKI
280502 gm. Ełk Jan SZABROŃSKI
280502 gm. Ełk Bogusław SADOWSKI
280502 gm. Ełk Elżbieta TRUSZKOWSKA
280502 gm. Ełk Jan WIELGAT
41807 gm. Fabianki Krzysztof GÓRECKI
41807 gm. Fabianki Adam REJMAK
41807 gm. Fabianki Wojciech MOSAKOWSKI
41807 gm. Fabianki Marian ZNAJMIECKI
41807 gm. Fabianki Andrzej ZIELIŃSKI
41807 gm. Fabianki Bartłomiej STAWISIŃSKI
41807 gm. Fabianki Andrzej KRASIŃSKI
41807 gm. Fabianki Adam CACKOWSKI
41807 gm. Fabianki Jacek ZIELIŃSKI
41807 gm. Fabianki Włodzimierz BŁASZCZYK
41807 gm. Fabianki Artur STROIŃSKI
41807 gm. Fabianki Ewa SZCZEPAŃSKA
41807 gm. Fabianki Kazimierz FALKOWSKI
41807 gm. Fabianki Paweł SKOTNICKI
41807 gm. Fabianki Piotr JETTER
60602 gm. Fajsławice Jolanta STREFNER
60602 gm. Fajsławice Feliksa GORZKOWSKA
60602 gm. Fajsławice Arleta ROGALSKA
60602 gm. Fajsławice Grzegorz CHMIEL
60602 gm. Fajsławice Mateusz CHRUŚCIEL
60602 gm. Fajsławice Jolanta GRECZKOWSKA
60602 gm. Fajsławice Jarosław KULBAKA
60602 gm. Fajsławice Michał KRYSA
60602 gm. Fajsławice Sławomir MICHALAK
60602 gm. Fajsławice Anna KOSIERB
60602 gm. Fajsławice Monika CHŁOPEK
60602 gm. Fajsławice Mariusz WÓJCIK
60602 gm. Fajsławice Monika ROZWAŁKA
60602 gm. Fajsławice Anna WÓJCIK
60602 gm. Fajsławice Magdalena JAGIEŁŁO
260501 gm. Fałków Antoni CHUDY
260501 gm. Fałków Robert BOMBA
260501 gm. Fałków Jan DZIUBA
260501 gm. Fałków Elżbieta ŚLIWIŃSKA
260501 gm. Fałków Maria DOMAŃSKA
260501 gm. Fałków Bogusław BARTOS
260501 gm. Fałków Grzegorz BARAN
260501 gm. Fałków Grzegorz ZGANIACZ
260501 gm. Fałków Piotr GONERKA
260501 gm. Fałków Robert DONIECKI
260501 gm. Fałków Jan RUTOWICZ
260501 gm. Fałków Anna PLUTA
260501 gm. Fałków Agnieszka ZENKA-ZGANIACZ
260501 gm. Fałków Jarosław KACZMAREK
260501 gm. Fałków Monika STEFAŃSKA
201202 gm. Filipów Małgorzata TRUCHAN
201202 gm. Filipów Edyta DOBKOWSKA
201202 gm. Filipów Adam KIBITLEWSKI
201202 gm. Filipów Ewa BARCZYŃSKA
201202 gm. Filipów Urszula PIETREWICZ
201202 gm. Filipów Stanisław ROJEK
201202 gm. Filipów Jarosław ŻUKOWSKI
201202 gm. Filipów Zbigniew NOGAL
201202 gm. Filipów Wiesław WOŁOSEWICZ
201202 gm. Filipów Bogumił ORCHOWSKI
201202 gm. Filipów Krzysztof JUREWICZ
201202 gm. Filipów Edward RENKIEWICZ
201202 gm. Filipów Grzegorz SMOKOWSKI
201202 gm. Filipów Marek KOZŁOWSKI
201202 gm. Filipów Wiesława ROGUCKA
60803 gm. Firlej Paweł NIEDZIELA
60803 gm. Firlej Józef KOZIOŁ
60803 gm. Firlej Adam CYBUL
60803 gm. Firlej Marek PIWOWAR
60803 gm. Firlej Adam TOBOŁA
60803 gm. Firlej Dariusz ROGALSKI
60803 gm. Firlej Mateusz ZAGOJSKI
60803 gm. Firlej Jarosław STAWINOGA
60803 gm. Firlej Roman ZDUNEK
60803 gm. Firlej Radosław JANCZARA
60803 gm. Firlej Szymon WÓJTOWICZ
60803 gm. Firlej Stanisław POPKIEWICZ
60803 gm. Firlej Janusz ZDUNEK
60803 gm. Firlej Gerard WASILEWSKI
60803 gm. Firlej Ryszard FĄK
60205 gm. Frampol Jerzy ŁOZIŃSKI
60205 gm. Frampol Zenon TCHÓRZEWSKI
60205 gm. Frampol Mariola BURYTA
60205 gm. Frampol Józef HORECKI
60205 gm. Frampol Jan PAJĄK
60205 gm. Frampol Jan NIEDŹWIECKI
60205 gm. Frampol Lech KACZOR
60205 gm. Frampol Agata ŁUCZYN
60205 gm. Frampol Paweł ODRZYWOLSKI
60205 gm. Frampol Zbigniew SPÓLNIK
60205 gm. Frampol Zenobia SAJ
60205 gm. Frampol Wojciech RĘBACZ
60205 gm. Frampol Zbigniew KOWAL
60205 gm. Frampol Alina GRUSZKA
60205 gm. Frampol Mirosław KAPROŃ
181303 gm. Fredropol Arkadiusz PELC
181303 gm. Fredropol Elżbieta PILCH
181303 gm. Fredropol Daniel CZARNOTA
181303 gm. Fredropol Ewa TURCZYŃSKA
181303 gm. Fredropol Aleksander DZIMIRA
181303 gm. Fredropol Józef GIERCZAK
181303 gm. Fredropol Stanisław TURCZYŃSKI
181303 gm. Fredropol Piotr WRONOWSKI
181303 gm. Fredropol Ryszard KOZAK
181303 gm. Fredropol Mariola GLINCZAK
181303 gm. Fredropol Andrzej LATOCHA
181303 gm. Fredropol Józef KAISER
181303 gm. Fredropol Bogusław MOSKOWICZ
181303 gm. Fredropol Łukasz MIROWSKI
181303 gm. Fredropol Waldemar SZKAFARAK
280203 gm. Frombork Jacek GAWŁOWSKI
280203 gm. Frombork Anna JANICKA
280203 gm. Frombork Ryszard PAWLUCZUK
280203 gm. Frombork Robert MARKUN
280203 gm. Frombork Bartosz KARPOWICZ
280203 gm. Frombork Teresa RUSNAK
280203 gm. Frombork Longina WOELKY
280203 gm. Frombork Marcin ZABŁOCKI
280203 gm. Frombork Agnieszka ROS
280203 gm. Frombork Urszula ZAKRZEWSKA
280203 gm. Frombork Magdalena JAKÓBCZYK
280203 gm. Frombork Jadwiga URBANOWICZ
280203 gm. Frombork Beata FIUK
280203 gm. Frombork Tadeusz KOCHAŃSKI
280203 gm. Frombork Ewa BŁOCH
181902 gm. Frysztak Ryszard CZERNICKI
181902 gm. Frysztak Ryszard CHMURA
181902 gm. Frysztak Stanisław KWIATEK
181902 gm. Frysztak Jolanta SZYMKOWICZ
181902 gm. Frysztak Edward GIERA
181902 gm. Frysztak Władysław WILISOWSKI
181902 gm. Frysztak Janusz MACHOWSKI
181902 gm. Frysztak Paweł MATUSZ
181902 gm. Frysztak Jerzy GAŁUSZKA
181902 gm. Frysztak Jacek KRÓL
181902 gm. Frysztak Kazimierz KŁOSOWICZ
181902 gm. Frysztak Kazimierz DRYGAŚ
181902 gm. Frysztak Mariola MENDOCHA
181902 gm. Frysztak Lesław KRAUS
181902 gm. Frysztak Tadeusz PAWLIK
181403 gm. Gać Ryszard FOŁTA
181403 gm. Gać Elżbieta SZPINDOR
181403 gm. Gać Jan CIEŚLA
181403 gm. Gać Katarzyna SZLĘK
181403 gm. Gać Lesław STAŃKO
181403 gm. Gać Krzysztof DYRKACZ
181403 gm. Gać Mieczysław HOMIK
181403 gm. Gać Józef REIZER
181403 gm. Gać Rafał HOMIK
181403 gm. Gać Danuta PIENIĄŻEK
181403 gm. Gać Małgorzata PACHOLARZ
181403 gm. Gać Sylwia KURAS
181403 gm. Gać Stanisław ŚLĘK
181403 gm. Gać Łukasz PIENIĄŻEK
181403 gm. Gać Agata SZEWCZYK
101803 gm. Galewice Kazimierz PILARZ
101803 gm. Galewice Jerzy KARSZNIA
101803 gm. Galewice Piotr KOŁODZIEJ
101803 gm. Galewice Rafał KONIECZNY
101803 gm. Galewice Kazimiera KORPETA
101803 gm. Galewice Jan TOMASZEK
101803 gm. Galewice Dariusz PRZEDWOJEWSKI
101803 gm. Galewice Piotr KOŚCIAŃSKI
101803 gm. Galewice Żaneta DULSKA
101803 gm. Galewice Krzysztof GOLAS
101803 gm. Galewice Wiesław ZAWADKA
101803 gm. Galewice Tomasz CIEŚLA
101803 gm. Galewice Mirosław SZYMCZAK
101803 gm. Galewice Krzysztof NOWAK
101803 gm. Galewice Grzegorz WOJEWODA
140701 gm. Garbatka-Letnisko Dorota MICHAŁOWSKA
140701 gm. Garbatka-Letnisko Hanna SKOCZ-MICHALSKA
140701 gm. Garbatka-Letnisko Michał ŚWIĄTEK
140701 gm. Garbatka-Letnisko Czesław PACUŁA
140701 gm. Garbatka-Letnisko Grażyna OTARKOWSKA
140701 gm. Garbatka-Letnisko Barbara KWAŚNIK
140701 gm. Garbatka-Letnisko Ewa DĘBOWCZYK
140701 gm. Garbatka-Letnisko Włodzimierz MAZUR
140701 gm. Garbatka-Letnisko Krystyna BASAJ
140701 gm. Garbatka-Letnisko Dorota ZIARKOWSKA
140701 gm. Garbatka-Letnisko Irena PIECHOCIŃSKA
140701 gm. Garbatka-Letnisko Ryszard MAZUR
140701 gm. Garbatka-Letnisko Marianna PIECHOTA
140701 gm. Garbatka-Letnisko Bartłomiej KAMIŃSKI
140701 gm. Garbatka-Letnisko Jadwiga KUTYŁA
60904 gm. Garbów Piotr CHABROS
60904 gm. Garbów Andrzej FILIPEK
60904 gm. Garbów Piotr ADAMCZYK
60904 gm. Garbów Andrzej BEDA
60904 gm. Garbów Lidia MICHOŃ
60904 gm. Garbów Marcin SOKOŁOWSKI
60904 gm. Garbów Jacek POLESZAK
60904 gm. Garbów Stanisław GARNEK
60904 gm. Garbów Agnieszka PASTERNAK
60904 gm. Garbów Mariusz SZALAST
60904 gm. Garbów Stanisław SUMOREK
60904 gm. Garbów Waldemar PARUCH
60904 gm. Garbów Sylwester PSZCZOŁA
60904 gm. Garbów Stanisław PIKUL
60904 gm. Garbów Bożena GRABARZ
220702 gm. Gardeja Łukasz KOWALCZYK
220702 gm. Gardeja Dariusz SZUDZIŃSKI
220702 gm. Gardeja Stanisław PLITT
220702 gm. Gardeja Edward CYKAŁ
220702 gm. Gardeja Zbigniew DUSZYŃSKI
220702 gm. Gardeja Zbigniew LIDAK
220702 gm. Gardeja Wiesław GOŁĘBIEWSKI
220702 gm. Gardeja Jerzy SZATKOWSKI
220702 gm. Gardeja Tomasz NOGOWSKI
220702 gm. Gardeja Zbigniew KĘPIŃSKI
220702 gm. Gardeja Jan GRZEGORCZYK
220702 gm. Gardeja Sławomir DRAŃSKI
220702 gm. Gardeja Kazimierz KRZYWDZIŃSKI
220702 gm. Gardeja Karol GUTKOWSKI
220702 gm. Gardeja Roman CHMIELOWSKI
140304 gm. Garwolin Dariusz KISIEL
140304 gm. Garwolin Piotr ŻURAWEK
140304 gm. Garwolin Elżbieta WIELGOSZ
140304 gm. Garwolin Bernard MAKULEC
140304 gm. Garwolin Marcin ROSA
140304 gm. Garwolin Grzegorz KOT
140304 gm. Garwolin Karolina PYZA
140304 gm. Garwolin Monika KONOPKA
140304 gm. Garwolin Małgorzata ŻOŁĄDEK
140304 gm. Garwolin Albert ZAWADKA
140304 gm. Garwolin Jarosław CHMIELAK
140304 gm. Garwolin Wojciech RUSZKIEWICZ
140304 gm. Garwolin Waldemar KRUPA
140304 gm. Garwolin Tadeusz GORA
140304 gm. Garwolin Marek KOT
241202 gm. Gaszowice Ewa BIERNACKA
241202 gm. Gaszowice Justyna POJDA
241202 gm. Gaszowice Andrzej CIEŚLOK
241202 gm. Gaszowice Mieczysław SZYMIK
241202 gm. Gaszowice Mateusz BUGDOŁ
241202 gm. Gaszowice Ilona SKLAREK
241202 gm. Gaszowice Wojciech FOJCIK
241202 gm. Gaszowice Szymon KORBEL
241202 gm. Gaszowice Krzysztof LOREK
241202 gm. Gaszowice Tadeusz KORECKI
241202 gm. Gaszowice Józef SZAWERNA
241202 gm. Gaszowice Barbara WATOŁA
241202 gm. Gaszowice Adam MRÓZ
241202 gm. Gaszowice Agnieszka PYTLIK
241202 gm. Gaszowice Piotr GÓRECKI
181104 gm. Gawłuszowice Henryk MAZUR
181104 gm. Gawłuszowice Jerzy ZĄBEK
181104 gm. Gawłuszowice Stanisław GNIDA
181104 gm. Gawłuszowice Magdalena GALAS
181104 gm. Gawłuszowice Wioletta MYJAK
181104 gm. Gawłuszowice Marta CZERW
181104 gm. Gawłuszowice Jan JAMROZY
181104 gm. Gawłuszowice Wojciech BURGHARDT
181104 gm. Gawłuszowice Katarzyna KSIĄŻEK
181104 gm. Gawłuszowice Leszek BUKOWSKI
181104 gm. Gawłuszowice Ewa MAREK
181104 gm. Gawłuszowice Grzegorz ŚWIĄTEK
181104 gm. Gawłuszowice Katarzyna MORYTKO
181104 gm. Gawłuszowice Zbigniew WALCZAK
181104 gm. Gawłuszowice Iwona ROGALA
21602 gm. Gaworzyce Mateusz RYGIEL
21602 gm. Gaworzyce Anna MARKOWSKA
21602 gm. Gaworzyce Łukasz NAJWER
21602 gm. Gaworzyce Paweł CHOŁODA
21602 gm. Gaworzyce Jadwiga KUPNICKA
21602 gm. Gaworzyce Dariusz PODLAK
21602 gm. Gaworzyce Józef OCHEJ
21602 gm. Gaworzyce Edward BIAŁEK
21602 gm. Gaworzyce Adam KRAUZE
21602 gm. Gaworzyce Ryszard RACZKOWSKI
21602 gm. Gaworzyce Paweł PAWLISZYN
21602 gm. Gaworzyce Zbigniew KUBAS
21602 gm. Gaworzyce Bożena WOJTCZAK
21602 gm. Gaworzyce Marcin KOCZYŁO
21602 gm. Gaworzyce Kamil MURZYN
141906 gm. Gąbin Edward WILGOCKI
141906 gm. Gąbin Tadeusz WALBURG
141906 gm. Gąbin Leszek FORTUŃSKI
141906 gm. Gąbin Alicja SIKORSKA
141906 gm. Gąbin Jakub ZIÓŁKOWSKI
141906 gm. Gąbin Leszek KĘDZIA
141906 gm. Gąbin Marta WĄSIK
141906 gm. Gąbin Zbigniew JAKUBOWSKI
141906 gm. Gąbin Wanda SMOŻEWSKA
141906 gm. Gąbin Jan WIERZBICKI
141906 gm. Gąbin Tomasz NOWACKI
141906 gm. Gąbin Jan BEDYK
141906 gm. Gąbin Czesław SOBIECKI
141906 gm. Gąbin Krzysztof LEDZION
141906 gm. Gąbin Dominika OSTROWSKA
41902 gm. Gąsawa Jacek MIELCARZEWICZ
41902 gm. Gąsawa Mariusz KAZIK
41902 gm. Gąsawa Danuta TOMASZEWSKA
41902 gm. Gąsawa Artur MRÓWCZYŃSKI
41902 gm. Gąsawa Marzena WOSZCZYŃSKA
41902 gm. Gąsawa Adam ADAMCZYK
41902 gm. Gąsawa Roman SZCZĘSNY
41902 gm. Gąsawa Janusz WESOŁOWSKI
41902 gm. Gąsawa Piotr BOIŃSKI
41902 gm. Gąsawa Paweł BRZYKCY
41902 gm. Gąsawa Robert DWOREK
41902 gm. Gąsawa Józef GOC
41902 gm. Gąsawa Roman SZEWCZYK
41902 gm. Gąsawa Leszek KRANZ
41902 gm. Gąsawa Jacek KRUPIŃSKI
121902 gm. Gdów Jan ZAWAŁA
121902 gm. Gdów Tadeusz CIĘŻAREK
121902 gm. Gdów Józef OBRAŁ
121902 gm. Gdów Zbigniew GUMUŁKA
121902 gm. Gdów Katarzyna SZOSTAK
121902 gm. Gdów Jan OBRAŁ
121902 gm. Gdów Marcin CIĘŻAREK
121902 gm. Gdów Zbigniew WŁODARCZYK
121902 gm. Gdów Dominika LINCZOWSKA
121902 gm. Gdów Andrzej WARTA
121902 gm. Gdów Szczepan STOPA
121902 gm. Gdów Krzysztof CHYRC
121902 gm. Gdów Grzegorz TABOR
121902 gm. Gdów Jerzy STACHNIK
121902 gm. Gdów Jerzy BADURA
200902 gm. Giby Piotr MISZKIEL
200902 gm. Giby Kamil MATULEWICZ
200902 gm. Giby Cezary CZARNIEWSKI
200902 gm. Giby Anna LUDORF
200902 gm. Giby Piotr JADESZKO
200902 gm. Giby Małgorzata ANDREJCZYK
200902 gm. Giby Krystian SOŁDRZYŃSKI
200902 gm. Giby Piotr MISZKIEL
200902 gm. Giby Sebastian FIEDOROWICZ
200902 gm. Giby Iwona HOŚCIK
200902 gm. Giby Ryszard BONDZIO
200902 gm. Giby Jerzy BOGDANOWICZ
200902 gm. Giby Mieczysław MILEWSKI
200902 gm. Giby Mieczysław JADESZKO
200902 gm. Giby Tomasz MOTUK
101203 gm. Gidle Marianna MAKOWSKA
101203 gm. Gidle Tomasz WROŃSKI
101203 gm. Gidle Piotr ŁĘGOWIK
101203 gm. Gidle Karolina STĘPNIK
101203 gm. Gidle Barbara JEZUITA
101203 gm. Gidle Łukasz SŁOMIANY
101203 gm. Gidle Leszek KUCHARSKI
101203 gm. Gidle Anna BEDNARZ
101203 gm. Gidle Stanisław GONERA
101203 gm. Gidle Paweł CUDAK
101203 gm. Gidle Dariusz WOJCIECHOWSKI
101203 gm. Gidle Jacek MIKULSKI
101203 gm. Gidle Wanda CIS-TOMASZEWSKA
101203 gm. Gidle Jacenty BARTNIK
101203 gm. Gidle Marzena LESZCZYŃSKA
142302 gm. Gielniów Justyna STRUZIK
142302 gm. Gielniów Grzegorz MICHAŁOWICZ
142302 gm. Gielniów Andrzej ŚCIERSKI
142302 gm. Gielniów Nina CHMIELEWSKA - SZYMAŃSKA
142302 gm. Gielniów Władysław DYMSKI
142302 gm. Gielniów Wacław NATORSKI
142302 gm. Gielniów Rafał BĄBA
142302 gm. Gielniów Władysława NOGA
142302 gm. Gielniów Edward ZARAŚ
142302 gm. Gielniów Andrzej JĘDRYKIEWICZ
142302 gm. Gielniów Radosław STACHECKI
142302 gm. Gielniów Jan BROLA
142302 gm. Gielniów Mirosława SAMSON
142302 gm. Gielniów Aneta RACZYŃSKA
142302 gm. Gielniów Mariusz WĘGRECKI
240503 gm. Gierałtowice Paweł KLAJS
240503 gm. Gierałtowice Artur TOMICZEK
240503 gm. Gierałtowice Józef BUCHCZYK
240503 gm. Gierałtowice Tatiana KOWALSKA
240503 gm. Gierałtowice Janina CICHA-ROŻEK
240503 gm. Gierałtowice Marek BŁASZCZYK
240503 gm. Gierałtowice Paweł SZOŁTYSEK
240503 gm. Gierałtowice Piotr DRAŻYK
240503 gm. Gierałtowice Krzysztof TOMASZEK
240503 gm. Gierałtowice Paweł SZARY
240503 gm. Gierałtowice Michał BOTOR
240503 gm. Gierałtowice Damian SMORZ
240503 gm. Gierałtowice Robert SZCZUDLAK
240503 gm. Gierałtowice Mirosława BAŁUSZYŃSKA
240503 gm. Gierałtowice Daniel GAJDA
281405 gm. Gietrzwałd Andrzej KRÓLIKOWSKI
281405 gm. Gietrzwałd Stanisław ZDUNEK
281405 gm. Gietrzwałd Bożena STRUCZEWSKA-CZAJKOWSKA
281405 gm. Gietrzwałd Arkadiusz SKERDA
281405 gm. Gietrzwałd Kornelia JABŁOŃSKA
281405 gm. Gietrzwałd Grzegorz RUPIŃSKI
281405 gm. Gietrzwałd Paweł SZYDŁOWSKI
281405 gm. Gietrzwałd Dominika MAŁACHOWSKA
281405 gm. Gietrzwałd Teresa GOTCZENIA
281405 gm. Gietrzwałd Janusz TKACZYK
281405 gm. Gietrzwałd Henryk DĘBOWSKI
281405 gm. Gietrzwałd Eugenia RATOWSKA
281405 gm. Gietrzwałd Michał PUSZCZAŁO
281405 gm. Gietrzwałd Dariusz WELSYNG
281405 gm. Gietrzwałd Ewa MAŁKIEWICZ
241703 gm. Gilowice Piotr HARĘDZIŃSKI
241703 gm. Gilowice Jerzy HARĘDZIŃSKI
241703 gm. Gilowice Krzysztof HUBKA
241703 gm. Gilowice Andrzej RYŻKA
241703 gm. Gilowice Marek WNĘTRZAK
241703 gm. Gilowice Andrzej GĄSIOREK
241703 gm. Gilowice Stanisław KASTELIK
241703 gm. Gilowice Małgorzata KAMECKA
241703 gm. Gilowice Renata KURZYNIEC
241703 gm. Gilowice Mirosław PYCLIK
241703 gm. Gilowice Włodzimierz GĄSIOREK
241703 gm. Gilowice Franciszek SROKA
241703 gm. Gilowice Sylwester PASKO
241703 gm. Gilowice Monika GIBAS
241703 gm. Gilowice Justyna SZYPKE
302004 gm. Gizałki Zenon ANDRZEJEWSKI
302004 gm. Gizałki Krzysztof WALENDOWSKI
302004 gm. Gizałki Roman ROJEWSKI
302004 gm. Gizałki Piotr LIS
302004 gm. Gizałki Mariusz SZCZEPANIAK
302004 gm. Gizałki Andrzej KACZMAREK
302004 gm. Gizałki Tadeusz KOSTUJ
302004 gm. Gizałki Jacek JANISZEWSKI
302004 gm. Gizałki Zbigniew BACHORSKI
302004 gm. Gizałki Marek SZULC
302004 gm. Gizałki Jacek DĄBROWSKI
302004 gm. Gizałki Michał BUS
302004 gm. Gizałki Justyn MICHALAK
302004 gm. Gizałki Henryk OSMAN
302004 gm. Gizałki Kazimierz WOŹNIAK
280604 gm. Giżycko Andrzej BARAN
280604 gm. Giżycko Maria JUCHNIEWICZ
280604 gm. Giżycko Waldemar TRYKACZ
280604 gm. Giżycko Czesław KWIATKOWSKI
280604 gm. Giżycko Piotr DOWGIAŁŁO
280604 gm. Giżycko Józef NACEWICZ
280604 gm. Giżycko Alicja OLSZEWSKA
280604 gm. Giżycko Mirosław DWORAK
280604 gm. Giżycko Franciszka PASCHALSKA
280604 gm. Giżycko Marian RUCKI
280604 gm. Giżycko Małgorzata WIŚNIEWSKA
280604 gm. Giżycko Agnieszka KONC
280604 gm. Giżycko Małgorzata KAMIŃSKA
280604 gm. Giżycko Mirosław ANTONIAK
280604 gm. Giżycko Maciej SMOLAK
140203 gm. Glinojeck Bożena BANASIAK
140203 gm. Glinojeck Anna HEFCZYC
140203 gm. Glinojeck Zenon WOJDA
140203 gm. Glinojeck Łukasz STOLARSKI
140203 gm. Glinojeck Piotr BANASZEWSKI
140203 gm. Glinojeck Paweł LAZARSKI
140203 gm. Glinojeck Andrzej GONTARSKI
140203 gm. Glinojeck Mieczysław MADEJSKI
140203 gm. Glinojeck Dariusz LEWANDOWSKI
140203 gm. Glinojeck Grzegorz SIKORSKI
140203 gm. Glinojeck Kamil BONIEWSKI
140203 gm. Glinojeck Małgorzata IWAŃSKA
140203 gm. Glinojeck Stanisław ZUBELEWICZ
140203 gm. Glinojeck Anita PNIEWSKA
140203 gm. Glinojeck Robert GAJEWSKI
20302 gm. Głogów Małgorzata SADOWSKA
20302 gm. Głogów Ewa ŁADZIAK
20302 gm. Głogów Andrzej KONOWALCZYK
20302 gm. Głogów Sylwester BARNAŚ
20302 gm. Głogów Lech GOSTYŃSKI
20302 gm. Głogów Robert RUDOWICZ
20302 gm. Głogów Zbigniew GRUCHAŁA
20302 gm. Głogów Zdzisław PUCHALSKI
20302 gm. Głogów Jerzy BORCIUCH
20302 gm. Głogów Krystyna SZWIERGIEL
20302 gm. Głogów Dawid URZADA
20302 gm. Głogów Ireneusz CZYCZYK
20302 gm. Głogów Agnieszka PIĘKOŚ
20302 gm. Głogów Paweł SOWIŃSKI
20302 gm. Głogów Piotr CYPRYJAŃSKI
181606 gm. Głogów Małopolski Bernarda PAPUGA
181606 gm. Głogów Małopolski Zenon SASIELA
181606 gm. Głogów Małopolski Bartłomiej KOT
181606 gm. Głogów Małopolski Tomasz BARCZAK
181606 gm. Głogów Małopolski Andrzej BRĄGIEL
181606 gm. Głogów Małopolski Barbara GOŁOJUCH
181606 gm. Głogów Małopolski Józef ZIĘBA
181606 gm. Głogów Małopolski Aleksander JUREK
181606 gm. Głogów Małopolski Barbara MADEJ
181606 gm. Głogów Małopolski Maria DRZAŁ
181606 gm. Głogów Małopolski Michał PADO
181606 gm. Głogów Małopolski Paweł ŚLĘZAK
181606 gm. Głogów Małopolski Dariusz CHMAJ
181606 gm. Głogów Małopolski Anna OCZOŚ
181606 gm. Głogów Małopolski Zdzisław KĘDZIOR
161002 gm. Głogówek Jerzy KUNERT
161002 gm. Głogówek Marcin KUS
161002 gm. Głogówek Andrzej WAWER
161002 gm. Głogówek Joachim SOBEK
161002 gm. Głogówek Piotr SAMSON
161002 gm. Głogówek Grzegorz THIEL
161002 gm. Głogówek Tadeusz WRONA
161002 gm. Głogówek Bogusława POREMBA
161002 gm. Głogówek Jan HOJDEM
161002 gm. Głogówek Tomasz NOSOL
161002 gm. Głogówek Fabian PATRON
161002 gm. Głogówek Mariusz WDOWIKOWSKI
161002 gm. Głogówek Róża ZGORZELSKA
161002 gm. Głogówek Piotr BUJAK
161002 gm. Głogówek Józef KOWAŚ
140702 gm. Głowaczów Leszek PADEWSKI
140702 gm. Głowaczów Agnieszka GÓRKA
140702 gm. Głowaczów Barbara TARCZYŃSKA
140702 gm. Głowaczów Grzegorz WYSOCKI
140702 gm. Głowaczów Grażyna SKIBA
140702 gm. Głowaczów Grzegorz KORCZ
140702 gm. Głowaczów Alina SOBIERAJ
140702 gm. Głowaczów Ryszard JONCZYK
140702 gm. Głowaczów Anna PRĄTNICKA
140702 gm. Głowaczów Piotr MAREK
140702 gm. Głowaczów Ewa GŁOGOWSKA
140702 gm. Głowaczów Wioletta JASEK
140702 gm. Głowaczów Mirosława SOBOL
140702 gm. Głowaczów Bogdan WYSOCKI
140702 gm. Głowaczów Karol WYSOCKI
102005 gm. Głowno Piotr KAŁUŻA
102005 gm. Głowno Eligiusz DĄBEK
102005 gm. Głowno Dorota KULAWCZYK
102005 gm. Głowno Iwona DAŁEK
102005 gm. Głowno Marzena DOARDO
102005 gm. Głowno Mieczysław DAŁEK
102005 gm. Głowno Michał WÓJCIK
102005 gm. Głowno Beata SOCZYŃSKA
102005 gm. Głowno Łukasz ŁUKASIK
102005 gm. Głowno Jarosław CHAŁUBIEC
102005 gm. Głowno Piotr KIERUS
102005 gm. Głowno Dawid RUBASZEWSKI
102005 gm. Głowno Andrzej JANKOWSKI
102005 gm. Głowno Dawid KRAWCZYK
102005 gm. Głowno Halina KOWALIK
221204 gm. Główczyce Marianna KWIATKOWSKA
221204 gm. Główczyce Michał MATKOWSKI
221204 gm. Główczyce Józef ŁABA
221204 gm. Główczyce Danuta MAY
221204 gm. Główczyce Krzysztof RYBAK
221204 gm. Główczyce Łukasz STOLARSKI
221204 gm. Główczyce Jerzy MAŃKOWSKI
221204 gm. Główczyce Mariusz DYŚ
221204 gm. Główczyce Zenon FIR
221204 gm. Główczyce Jagoda SIDOR
221204 gm. Główczyce Kazimierz WIERBOWSKI
221204 gm. Główczyce Radosław POWIDEŁ
221204 gm. Główczyce Arkadiusz KWIATKOWSKI
221204 gm. Główczyce Kazimierz HLIWSKI
221204 gm. Główczyce Krystyna ŚPIEWAK
160203 gm. Głubczyce Elżbieta SŁODKOWSKA
160203 gm. Głubczyce Jan OGAR
160203 gm. Głubczyce Adam KRUPA
160203 gm. Głubczyce Kazimierz NAUMCZYK
160203 gm. Głubczyce Rafał ZWARYCZ
160203 gm. Głubczyce Marek MONASTERSKI
160203 gm. Głubczyce Bartosz KOWALCZYK
160203 gm. Głubczyce Ryszard PIWOWAR
160203 gm. Głubczyce Edward WOŁOSZYN
160203 gm. Głubczyce Barbara PIECHACZEK
160203 gm. Głubczyce Zbigniew SERWETNICKI
160203 gm. Głubczyce Czesław GŁOGOWSKI
160203 gm. Głubczyce Jan WYSOCZAŃSKI
160203 gm. Głubczyce Adam KOCOŃ
160203 gm. Głubczyce Adam BUCHANIEC
160203 gm. Głubczyce Mariusz GAWŁOWSKI
160203 gm. Głubczyce Ryszard TKACZ
160203 gm. Głubczyce Paweł MAJEWSKI
160203 gm. Głubczyce Wiesław ROBAK
160203 gm. Głubczyce Paweł BUCZEK
160203 gm. Głubczyce Agnieszka PODSTAWKA
160701 gm. Głuchołazy Andrzej GĘBALA
160701 gm. Głuchołazy Alicja SZYMKOWICZ
160701 gm. Głuchołazy Grzegorz PTAK
160701 gm. Głuchołazy Kazimierz STYCHNO
160701 gm. Głuchołazy Bolesław STYCHNO
160701 gm. Głuchołazy Edward SZUPRYCZYŃSKI
160701 gm. Głuchołazy Mariusz MIGAŁA
160701 gm. Głuchołazy Klaudia PACH-GOMULNICKA
160701 gm. Głuchołazy Daniel SZENAWA
160701 gm. Głuchołazy Jerzy WOJNAROWSKI
160701 gm. Głuchołazy Michał KOSZUT
160701 gm. Głuchołazy Roman SAMBOR
160701 gm. Głuchołazy Teresa WILK
160701 gm. Głuchołazy Jan CHASZCZEWICZ
160701 gm. Głuchołazy Bogusław KANARSKI
160701 gm. Głuchołazy Adam ŁABAZA
160701 gm. Głuchołazy Stanisław SZUL
160701 gm. Głuchołazy Mieczysław SKUPIEŃ
160701 gm. Głuchołazy Jacek WANICKI
160701 gm. Głuchołazy Szymon BILIŃSKI
160701 gm. Głuchołazy Ryszard UDZIELA
101502 gm. Głuchów Janusz ŁĘCZYCKI
101502 gm. Głuchów Mariusz GOŹDZIK
101502 gm. Głuchów Sławomir TUKA
101502 gm. Głuchów Jadwiga KOWALCZYK
101502 gm. Głuchów Łukasz GRUCHAŁA
101502 gm. Głuchów Tomasz BOTUL
101502 gm. Głuchów Henryk SZYMAŃSKI
101502 gm. Głuchów Krzysztof KWIECIEŃ
101502 gm. Głuchów Konrad KUBA
101502 gm. Głuchów Michał MIKOŁAJCZYK
101502 gm. Głuchów Marek MATYSIAK
101502 gm. Głuchów Rafał KOWALCZYK
101502 gm. Głuchów Tomasz DUDEK
101502 gm. Głuchów Jan SŁODKI
101502 gm. Głuchów Edward ROSA
60905 gm. Głusk Bożena STOJAK
60905 gm. Głusk Renata RYŚ
60905 gm. Głusk Piotr ŁUCKA
60905 gm. Głusk Tomasz MORDEL
60905 gm. Głusk Andrzej GORZEL
60905 gm. Głusk Grażyna BOLIBOK
60905 gm. Głusk Dariusz GAŁAN
60905 gm. Głusk Piotr RODAK
60905 gm. Głusk Elżbieta CHYLIŃSKA
60905 gm. Głusk Halina MALISZEWSKA
60905 gm. Głusk Jadwiga WÓJCIK
60905 gm. Głusk Sylwia JUREK
60905 gm. Głusk Konrad BORZĘCKI
60905 gm. Głusk Anna MORDZIŃSKA
60905 gm. Głusk Jan KUKURYKA
22105 gm. Głuszyca Kamila WODYK
22105 gm. Głuszyca Edyta POPEK
22105 gm. Głuszyca Beata DRAPAŁA
22105 gm. Głuszyca Mirosław ŻOŁOPA
22105 gm. Głuszyca Krzysztof KAMECZURA
22105 gm. Głuszyca Dawid OKARMA
22105 gm. Głuszyca Sławomir SURMACZYŃSKI
22105 gm. Głuszyca Julianna MLAZGA
22105 gm. Głuszyca Mariusz KOSTRZYCA
22105 gm. Głuszyca Janusz RECH
22105 gm. Głuszyca Jakub SKRABKA
22105 gm. Głuszyca Mariola TRAWCZYŃSKA
22105 gm. Głuszyca Tomasz GRYGIANIEC
22105 gm. Głuszyca Katarzyna WOŹNIAK-REDLICKA
22105 gm. Głuszyca Grzegorz MILCZAREK
221402 gm. Gniew Andrzej SOLECKI
221402 gm. Gniew Walentyna CZAPSKA
221402 gm. Gniew Jacek RUDA
221402 gm. Gniew Dominik DILLER
221402 gm. Gniew Łukasz REIMUS
221402 gm. Gniew Damian SZMYT
221402 gm. Gniew Tomasz KORDUNOWSKI
221402 gm. Gniew Ewa MAJEWSKA
221402 gm. Gniew Weronika LASOTA-SYLDATK
221402 gm. Gniew Andrzej LORBIECKI
221402 gm. Gniew Dariusz KOWALEWSKI
221402 gm. Gniew Jarosław SŁAWIŃSKI
221402 gm. Gniew Bogumiła SONDEJ
221402 gm. Gniew Aleksandra SZRAMKA
221402 gm. Gniew Eugeniusz DŁUŻEWSKI
221505 gm. Gniewino Jan PATOK
221505 gm. Gniewino Przemysław KREFFT
221505 gm. Gniewino Wojciech BLOCK
221505 gm. Gniewino Jan PRZEPIÓRA
221505 gm. Gniewino Bogdan SZYMIKOWSKI
221505 gm. Gniewino Barbara GAŁEK
221505 gm. Gniewino Elżbieta FIEDOROWICZ
221505 gm. Gniewino Michał DOMARUS
221505 gm. Gniewino Teresa KACZMAREK
221505 gm. Gniewino Dietrich KRZEBIETKE
221505 gm. Gniewino Stefan BOJKE
221505 gm. Gniewino Tadeusz NAWROCKI
221505 gm. Gniewino Dariusz TREDER
221505 gm. Gniewino Judyta SMULEWICZ
221505 gm. Gniewino Andrzej MIEDZIAK
40703 gm. Gniewkowo Tomasz GREMPLEWSKI
40703 gm. Gniewkowo Kamil CHRZANOWSKI
40703 gm. Gniewkowo Aleksander PUŁACZEWSKI
40703 gm. Gniewkowo Szymon KRZYSZTOFIAK
40703 gm. Gniewkowo Piotr RYCHŁOWSKI
40703 gm. Gniewkowo Janusz BOŻKO
40703 gm. Gniewkowo Krzysztof TOMASIK
40703 gm. Gniewkowo Genowefa MYŚLIWY
40703 gm. Gniewkowo Przemysław STEFAŃSKI
40703 gm. Gniewkowo Roman KUBICKI
40703 gm. Gniewkowo Julian BAJEROWSKI
40703 gm. Gniewkowo Kazimierz ORENT
40703 gm. Gniewkowo Ilona WODNIAK-KURASZKIEWICZ
40703 gm. Gniewkowo Grzegorz GOŁAŚ
40703 gm. Gniewkowo Michał OTREMBA
140703 gm. Gniewoszów Mariusz SZCZEPANIAK
140703 gm. Gniewoszów Maciej BARAN
140703 gm. Gniewoszów Roman BĄK
140703 gm. Gniewoszów Emil SKOWRONEK
140703 gm. Gniewoszów Henryk KUPCZYK
140703 gm. Gniewoszów Jan TYBURCY
140703 gm. Gniewoszów Dariusz JANISZEWSKI
140703 gm. Gniewoszów Czesław STRZELECKI
140703 gm. Gniewoszów Piotr BUGAJ
140703 gm. Gniewoszów Krzysztof KOŁDEJ
140703 gm. Gniewoszów Piotr TELKA
140703 gm. Gniewoszów Jarosław STĘPIEŃ
140703 gm. Gniewoszów Edyta SADOWNIK
140703 gm. Gniewoszów Mirosław OLEJARZ
140703 gm. Gniewoszów Zbigniew KOZIARA
300303 gm. Gniezno Marian KAŹMIERCZAK
300303 gm. Gniezno Bolesław DZIEL
300303 gm. Gniezno Mariusz NAWROCKI
300303 gm. Gniezno Agata GÓRNA
300303 gm. Gniezno Jakub FRYZA
300303 gm. Gniezno Maria BRYKCZYŃSKA
300303 gm. Gniezno Iwona PAJKERT
300303 gm. Gniezno Ryszard MAJEWSKI
300303 gm. Gniezno Agnieszka RZEMPAŁA-CHMIELEWSKA
300303 gm. Gniezno Wioletta NAWROCKA
300303 gm. Gniezno Iwona MODRZEJEWSKA
300303 gm. Gniezno Kamila BUTRYMOWICZ
300303 gm. Gniezno Łukasz CIESIELSKI
300303 gm. Gniezno Zygmunt LEWANDOWSKI
300303 gm. Gniezno Patryk DOBRZYŃSKI
120205 gm. Gnojnik Monika PABJAN
120205 gm. Gnojnik Kamil KURAS
120205 gm. Gnojnik Anna STOLARCZYK
120205 gm. Gnojnik Krzysztof WIŚNIOWSKI
120205 gm. Gnojnik Kazimierz HOŁYST
120205 gm. Gnojnik Krystyna SIKORA
120205 gm. Gnojnik Paweł PRUS
120205 gm. Gnojnik Paweł TEKIELA
120205 gm. Gnojnik Mieczysław ZĄBKOWSKI
120205 gm. Gnojnik Henryk MYSZKA
120205 gm. Gnojnik Jacek CZUBA
120205 gm. Gnojnik Janusz ZYCH
120205 gm. Gnojnik Maria KUC
120205 gm. Gnojnik Barbara PAWEŁEK
120205 gm. Gnojnik Władysław GNYLA
260102 gm. Gnojno Stanisław WCISŁO
260102 gm. Gnojno Krzysztof SAMBURSKI
260102 gm. Gnojno Jadwiga GUBAŁA
260102 gm. Gnojno Artur PATRZAŁEK
260102 gm. Gnojno Andrzej BOCHNACKI
260102 gm. Gnojno Andrzej KURANDA
260102 gm. Gnojno Marian OKRAJ
260102 gm. Gnojno Piotr SOŁTYSIAK
260102 gm. Gnojno Jerzy KWIECIEŃ
260102 gm. Gnojno Wincenty KRAWCZYK
260102 gm. Gnojno Andrzej BARTUSIAK
260102 gm. Gnojno Beata BOŚ
260102 gm. Gnojno Renata KORCIPA
260102 gm. Gnojno Damian HEN
260102 gm. Gnojno Aneta JURKOWSKA
241001 gm. Goczałkowice-Zdrój Łukasz HANKE
241001 gm. Goczałkowice-Zdrój Piotr PAJĄK
241001 gm. Goczałkowice-Zdrój Izabela OGIERMAN
241001 gm. Goczałkowice-Zdrój Rafał POLOK
241001 gm. Goczałkowice-Zdrój Michał CEBULA
241001 gm. Goczałkowice-Zdrój Krzysztof KWAŚNY
241001 gm. Goczałkowice-Zdrój Monika MŁODZIK
241001 gm. Goczałkowice-Zdrój Marian WRÓBEL
241001 gm. Goczałkowice-Zdrój Tadeusz LAZAREK
241001 gm. Goczałkowice-Zdrój Norbert CZERNECKI
241001 gm. Goczałkowice-Zdrój Michał CZERNEK
241001 gm. Goczałkowice-Zdrój Monika NIKIEL
241001 gm. Goczałkowice-Zdrój Małgorzata PASZEK
241001 gm. Goczałkowice-Zdrój Krystyna ŚWIERKOT-ŻMIJ
241001 gm. Goczałkowice-Zdrój Zbigniew JACEK
280402 gm. Godkowo Elżbieta RZEPKA
280402 gm. Godkowo Marcin ZŁOMAŃCZUK
280402 gm. Godkowo Wiesław ŚWISTAK
280402 gm. Godkowo Radosław BIAŁOBRZESKI
280402 gm. Godkowo Konrad DYL
280402 gm. Godkowo Przemysław DRYSIAK
280402 gm. Godkowo Lilianna NISKA
280402 gm. Godkowo Ryszard ŁAPKA
280402 gm. Godkowo Krystyna MAŁODZIŃSKA
280402 gm. Godkowo Wiesław RUDNIK
280402 gm. Godkowo Ewa ADAMCZYK
280402 gm. Godkowo Natalia CIARCIŃSKA
280402 gm. Godkowo Robert KNYŻEWSKI
280402 gm. Godkowo Helena TOMASZEWSKA
280402 gm. Godkowo Tomasz BORKOWSKI
241505 gm. Godów Łukasz BALCAR
241505 gm. Godów Paweł KLIMEK
241505 gm. Godów Krzysztof KUBICA
241505 gm. Godów Bogusław DZIĘDZIEL
241505 gm. Godów Krzysztof KIERMASZEK
241505 gm. Godów Antoni TOMAS
241505 gm. Godów Tomasz NAWRAT
241505 gm. Godów Kamil GĄSIOR
241505 gm. Godów Michał KUCZAK
241505 gm. Godów Zbigniew GAJEK
241505 gm. Godów Stanisław PALOWSKI
241505 gm. Godów Zygmunt SKUPIEŃ
241505 gm. Godów Teresa PTAK
241505 gm. Godów Jacek KOŁEK
241505 gm. Godów Stanisław TATARCZYK
101503 gm. Godzianów Urszula PUTO
101503 gm. Godzianów Zenon KRUPA
101503 gm. Godzianów Zbigniew PETRYNOWSKI
101503 gm. Godzianów Daniel MESZKA
101503 gm. Godzianów Halina KARALUS
101503 gm. Godzianów Grażyna MOZGA
101503 gm. Godzianów Katarzyna MURUK
101503 gm. Godzianów Danuta MAĆKOWSKA
101503 gm. Godzianów Grzegorz KLEPACZKA
101503 gm. Godzianów Józef PĄŚKO
101503 gm. Godzianów Jarosław KARALUS
101503 gm. Godzianów Marek BIAŁKOWSKI
101503 gm. Godzianów Jadwiga ŚWIDEREK
101503 gm. Godzianów Adam BACHURA
101503 gm. Godzianów Renata SUKIENNIK
300704 gm. Godziesze Wielkie Mariusz SZYSZKIEWICZ
300704 gm. Godziesze Wielkie Paweł GRABOWSKI
300704 gm. Godziesze Wielkie Mirosława KOBYŁKA
300704 gm. Godziesze Wielkie Ariel MILLER
300704 gm. Godziesze Wielkie Rafał GZIL
300704 gm. Godziesze Wielkie Józef OLSZEWSKI
300704 gm. Godziesze Wielkie Robert NOSAL
300704 gm. Godziesze Wielkie Dariusz BURY
300704 gm. Godziesze Wielkie Mariusz PAWLAK
300704 gm. Godziesze Wielkie Radosław MAREK
300704 gm. Godziesze Wielkie Sylwester BIERNAT
300704 gm. Godziesze Wielkie Ryszarda WOJTYNKA
300704 gm. Godziesze Wielkie Tomasz PRZYBYŁ
300704 gm. Godziesze Wielkie Dariusz MALCZEWSKI
300704 gm. Godziesze Wielkie Maria SZYMAŃSKA
60504 gm. Godziszów Dariusz KRZYSZTOŃ
60504 gm. Godziszów Stanisław KOLASA
60504 gm. Godziszów Grzegorz MYSZAK
60504 gm. Godziszów Maria CIUPAK
60504 gm. Godziszów Stanisław MADEJ
60504 gm. Godziszów Krzysztof ŁUKASIK
60504 gm. Godziszów Anna MISA
60504 gm. Godziszów Czesław MOSKAL
60504 gm. Godziszów Paweł KRÓL
60504 gm. Godziszów Janusz MUCHA
60504 gm. Godziszów Henryk BREŚ
60504 gm. Godziszów Krzysztof SOSNÓWKA
60504 gm. Godziszów Aleksander ZDYBEL
60504 gm. Godziszów Krzysztof SOBÓTKA
60504 gm. Godziszów Krzysztof WERESKI
160501 gm. Gogolin Adrian MRÓZ
160501 gm. Gogolin Piotr CZOK
160501 gm. Gogolin Krystian KUBILAS
160501 gm. Gogolin Gizela SAPOK
160501 gm. Gogolin Leonard LEPICH
160501 gm. Gogolin Adam ZELENT
160501 gm. Gogolin Gerard KONIECZKO
160501 gm. Gogolin Franciszek HOLECZEK
160501 gm. Gogolin Marcin MADZIAŁA
160501 gm. Gogolin Zbigniew KAWA
160501 gm. Gogolin Sabina KAUF
160501 gm. Gogolin Maria POLA
160501 gm. Gogolin Bertold HIRSZ
160501 gm. Gogolin Barbara HEROK
160501 gm. Gogolin Tomasz LEPICH
320702 gm. Golczewo Roman DORNIAK
320702 gm. Golczewo Krzysztof WAWRZYŃSKI
320702 gm. Golczewo Agata SZEWERNOGA
320702 gm. Golczewo Damian KIEŁBASA
320702 gm. Golczewo Grzegorz CHŁOPEK
320702 gm. Golczewo Konstanty KMUK
320702 gm. Golczewo Zdzisław PIWOŃSKI
320702 gm. Golczewo Sylwia KAMIŃSKA
320702 gm. Golczewo Łukasz KACZYŃSKI
320702 gm. Golczewo Grażyna ADAMCZYK
320702 gm. Golczewo Wanda BALBUS
320702 gm. Golczewo Tomasz CABAN
320702 gm. Golczewo Edward ŻURAWSKI
320702 gm. Golczewo Bartłomiej MUSIAŁ
320702 gm. Golczewo Andrzej SWATOWSKI
320402 gm. Goleniów Małgorzata LATKA
320402 gm. Goleniów Łukasz MITUŁA
320402 gm. Goleniów Henryk ZAJKO
320402 gm. Goleniów Wojciech ŁEBIŃSKI
320402 gm. Goleniów Krzysztof CZERWIŃSKI
320402 gm. Goleniów Krzysztof RUTKOWSKI
320402 gm. Goleniów Krzysztof ZAJKO
320402 gm. Goleniów Aleksandra MUSZYŃSKA
320402 gm. Goleniów Robert KRUPOWICZ
320402 gm. Goleniów Krystyna JAWORSKA
320402 gm. Goleniów Artur PANEK
320402 gm. Goleniów Danuta FARYNIARZ
320402 gm. Goleniów Krzysztof SYPIEŃ
320402 gm. Goleniów Katarzyna PACIOREK
320402 gm. Goleniów Marcin GRĘBLICKI
320402 gm. Goleniów Mariusz SKAKUJ
320402 gm. Goleniów Lucyna SKAŁECKA-WŁODARCZYK
320402 gm. Goleniów Jerzy MAKSYM
320402 gm. Goleniów Andrzej RÓŻAŃSKI
320402 gm. Goleniów Dorota CHODYKO
320402 gm. Goleniów Robert KUSZYŃSKI
240307 gm. Goleszów Janusz SIKORA
240307 gm. Goleszów Andrzej MACIEJCZEK
240307 gm. Goleszów Elżbieta DURAJ
240307 gm. Goleszów Wojciech HŁAWICZKA
240307 gm. Goleszów Karol LIPOWCZAN
240307 gm. Goleszów Piotr BRUDNY
240307 gm. Goleszów Edward TOMICA
240307 gm. Goleszów Krzysztof POŃC
240307 gm. Goleszów Sławomir ŻMIJA
240307 gm. Goleszów Dorota SKARK-PIEPRZKA
240307 gm. Goleszów Janusz KOŻDOŃ
240307 gm. Goleszów Renata HANUS
240307 gm. Goleszów Ryszard FLORCZYKIEWICZ
240307 gm. Goleszów Magdalena SAMOSIUK
240307 gm. Goleszów Karol MACURA
301001 gm. Golina Zofia KASPRZAK
301001 gm. Golina Wojciech WOJDYŃSKI
301001 gm. Golina Maciej KWAŚNIEWSKI
301001 gm. Golina Paweł GROCHOCIŃSKI
301001 gm. Golina Janusz MIREK
301001 gm. Golina Wojciech GRODZKI
301001 gm. Golina Elżbieta CIEŚLAK
301001 gm. Golina Marcin ANISZEWSKI
301001 gm. Golina Mariusz MAJEWSKI
301001 gm. Golina Urszula FURMANIAK
301001 gm. Golina Tomasz DURYŃSKI
301001 gm. Golina Iwona KOŚCIELSKA
301001 gm. Golina Kazimierz SUBSTELNY
301001 gm. Golina Anna KAPTURSKA
301001 gm. Golina Krzysztof SZYMAŃSKI
40503 gm. Golub-Dobrzyń Jacek KOPACZEWSKI
40503 gm. Golub-Dobrzyń Wojciech ANGOWSKI
40503 gm. Golub-Dobrzyń Krzysztof ROMANOWSKI
40503 gm. Golub-Dobrzyń Ryszard SKRZYNIECKI
40503 gm. Golub-Dobrzyń Artur KASZYŃSKI
40503 gm. Golub-Dobrzyń Tomasz STEFAŃSKI
40503 gm. Golub-Dobrzyń Aneta HNATUSZ
40503 gm. Golub-Dobrzyń Tomasz SADAKIEWSKI
40503 gm. Golub-Dobrzyń Adam OPACKI
40503 gm. Golub-Dobrzyń Bogdan JAGIELSKI
40503 gm. Golub-Dobrzyń Jerzy ROZWONKOWSKI
40503 gm. Golub-Dobrzyń Małgorzata KAMIŃSKA
40503 gm. Golub-Dobrzyń Jan BONIECKI
40503 gm. Golub-Dobrzyń Szymon BADOWSKI
40503 gm. Golub-Dobrzyń Karolina ROSOŁOWSKA
302803 gm. Gołańcz Barbara IWIŃSKA
302803 gm. Gołańcz Robert TORZ
302803 gm. Gołańcz Anna PIOTROWSKA
302803 gm. Gołańcz Agata SERWIN
302803 gm. Gołańcz Karol BRZEZIŃSKI
302803 gm. Gołańcz Karol GRENDA
302803 gm. Gołańcz Tomasz ROŻEK
302803 gm. Gołańcz Marek PRZYBYLSKI
302803 gm. Gołańcz Zbigniew OKUNIEWSKI
302803 gm. Gołańcz Agnieszka OKUNIEWSKA-DUDZIAK
302803 gm. Gołańcz Józef FRIESKE
302803 gm. Gołańcz Mirosław FRĄCKOWIAK
302803 gm. Gołańcz Kazimierz CZAJKOWSKI
302803 gm. Gołańcz Monika KĘDZIORA
302803 gm. Gołańcz Andrzej DZIUMA
120802 gm. Gołcza Jan SŁABOŃ
120802 gm. Gołcza Andrzej BONEMBERG
120802 gm. Gołcza Elżbieta KOZIEŁ
120802 gm. Gołcza Józef GAJOS
120802 gm. Gołcza Marek SĘK
120802 gm. Gołcza Piotr GAJOS
120802 gm. Gołcza Mirosław WÓJCIKOWSKI
120802 gm. Gołcza Urszula TABAKA
120802 gm. Gołcza Jan ROSÓŁ
120802 gm. Gołcza Tomasz CENCEK
120802 gm. Gołcza Roman MAŚLANKA
120802 gm. Gołcza Monika KYZIOŁ
120802 gm. Gołcza Stanisław MAKOLA
120802 gm. Gołcza Iwona DURBAS
120802 gm. Gołcza Dorota MOLENDA
281803 gm. Gołdap Teresa DZIENIS
281803 gm. Gołdap Janina PIETREWICZ
281803 gm. Gołdap Tomasz LUTO
281803 gm. Gołdap Monika WAŁEJKO
281803 gm. Gołdap Mirosław ZAJĄCZKOWSKI
281803 gm. Gołdap Marian CHMIELEWSKI
281803 gm. Gołdap Wioletta ANUSZKIEWICZ
281803 gm. Gołdap Zbigniew MAKAREWICZ
281803 gm. Gołdap Wojciech HOŁDYŃSKI
281803 gm. Gołdap Marian MIODUSZEWSKI
281803 gm. Gołdap Józef WAWRZYN
281803 gm. Gołdap Beata OTTO
281803 gm. Gołdap Zdzisław JANCZUK
281803 gm. Gołdap Zbigniew MIERUŃSKI
281803 gm. Gołdap Zofia SYPEREK
302005 gm. Gołuchów Adam GRAMALA
302005 gm. Gołuchów Maksymilian MAREK
302005 gm. Gołuchów Agnieszka RUPICZAK
302005 gm. Gołuchów Stanisław PODYMSKI
302005 gm. Gołuchów Tomasz CIESIELSKI
302005 gm. Gołuchów Tomasz KAROŃ
302005 gm. Gołuchów Beata SZYMONIAK
302005 gm. Gołuchów Michał BALCER
302005 gm. Gołuchów Tomasz PAWLAK
302005 gm. Gołuchów Anna MIKLASZEWSKA
302005 gm. Gołuchów Artur TOMCZYK
302005 gm. Gołuchów Adam MUSIAŁ
302005 gm. Gołuchów Mariusz ORŁOWSKI
302005 gm. Gołuchów Marian WYSOCKI
302005 gm. Gołuchów Roman RAUHUT
140204 gm. Gołymin-Ośrodek Aldona SZYMCZAK
140204 gm. Gołymin-Ośrodek Wojciech WALOCH
140204 gm. Gołymin-Ośrodek Piotr SKURA
140204 gm. Gołymin-Ośrodek Tadeusz RADULSKI
140204 gm. Gołymin-Ośrodek Janusz ŁADA
140204 gm. Gołymin-Ośrodek Adam BUDEK
140204 gm. Gołymin-Ośrodek Maria KOZARZEWSKA
140204 gm. Gołymin-Ośrodek Anna AMBROZIAK
140204 gm. Gołymin-Ośrodek Przemysław KRÓL
140204 gm. Gołymin-Ośrodek Leokadia KAMIŃSKA
140204 gm. Gołymin-Ośrodek Jerzy OBIDZIŃSKI
140204 gm. Gołymin-Ośrodek Henryk GUTOWSKI
140204 gm. Gołymin-Ośrodek Janusz AUGUSTYNIAK
140204 gm. Gołymin-Ośrodek Tadeusz KOWALIKOWSKI
140204 gm. Gołymin-Ośrodek Jacek RYDZEWSKI
101204 gm. Gomunice Agata TAZBIR
101204 gm. Gomunice Wacław URBAŃSKI
101204 gm. Gomunice Robert GONERA
101204 gm. Gomunice Bożena DAROS
101204 gm. Gomunice Dorota SZAFRAŃSKA
101204 gm. Gomunice Jan KOWALSKI
101204 gm. Gomunice Edyta SZADKOWSKA-SIKORSKA
101204 gm. Gomunice Paweł GURAZDA
101204 gm. Gomunice Marek TAZBIR
101204 gm. Gomunice Michał KOWALSKI
101204 gm. Gomunice Ewa SOBIERAJ
101204 gm. Gomunice Dariusz DYJA
101204 gm. Gomunice Sylwia JANOWSKA-KOPCIK
101204 gm. Gomunice Anna GRZEJSZCZAK
101204 gm. Gomunice Wiesław WOLNICKI
200801 gm. Goniądz Marcin POTOCKI
200801 gm. Goniądz Lucyna PAWELSKA
200801 gm. Goniądz Waldemar WIERZBICKI
200801 gm. Goniądz Andrzej PAWEŁKOWSKI
200801 gm. Goniądz Henryk KOŚCIUCH
200801 gm. Goniądz Grzegorz SZKLANKO
200801 gm. Goniądz Tomasz JĘDRZEJCZAK
200801 gm. Goniądz Artur WASILEWSKI
200801 gm. Goniądz Mirosław SOKOŁOWSKI
200801 gm. Goniądz Małgorzata WROCEŃSKA
200801 gm. Goniądz Jerzy JAROCKI
200801 gm. Goniądz Piotr HAFFKE
200801 gm. Goniądz Marcin CHYC
200801 gm. Goniądz Henryk DZIĘGIELEWSKI
200801 gm. Goniądz Marcin MATYSZEWSKI
60206 gm. Goraj Władysław SOWA
60206 gm. Goraj Ryszard FURMAGA
60206 gm. Goraj Leszek GĄBKA
60206 gm. Goraj Paweł ŁACEK
60206 gm. Goraj Tadeusz WIDZ
60206 gm. Goraj Paweł KURAŚ
60206 gm. Goraj Mieczysław JAMROŻY
60206 gm. Goraj Danuta JABŁOŃSKA
60206 gm. Goraj Andrzej STAŃCZYK
60206 gm. Goraj Krzysztof MIELKO
60206 gm. Goraj Zbigniew KOŚĆ
60206 gm. Goraj Mirosław STAŃCZYK
60206 gm. Goraj Stanisław KAPICA
60206 gm. Goraj Leszek BIGOS
60206 gm. Goraj Maria MOMOT
120504 gm. Gorlice Józef ROLKA
120504 gm. Gorlice Marcin KRZEMIŃSKI
120504 gm. Gorlice Henryk RĄPAŁA
120504 gm. Gorlice Mieczysław SKOWRON
120504 gm. Gorlice Agnieszka SKOWRONEK
120504 gm. Gorlice Andrzej SKOWRONEK
120504 gm. Gorlice Stanisław ŻEGLEŃ
120504 gm. Gorlice Wacław GUBAŁA
120504 gm. Gorlice Bogumił ŁASAK
120504 gm. Gorlice Zygmunt WACHOWSKI
120504 gm. Gorlice Leokadia BAMBROWICZ
120504 gm. Gorlice Marian TOMASIK
120504 gm. Gorlice Marek KUKUŁA
120504 gm. Gorlice Jacek KOŁODZIEJCZYK
120504 gm. Gorlice Zygmunt NIKIEL
101003 gm. Gorzkowice Stanisław JUREŃCZYK
101003 gm. Gorzkowice Katarzyna NOWAK
101003 gm. Gorzkowice Piotr CZUPRYN
101003 gm. Gorzkowice Agnieszka ZIEMBA
101003 gm. Gorzkowice Józef JABŁECKI
101003 gm. Gorzkowice Marianna HAJNIAK
101003 gm. Gorzkowice Marek SIEWIERSKI
101003 gm. Gorzkowice Aneta KARBOWIAK
101003 gm. Gorzkowice Krystyna BŁASZCZYK
101003 gm. Gorzkowice Halina KUKULSKA
101003 gm. Gorzkowice Teresa KOBYLIŃSKA
101003 gm. Gorzkowice Dariusz PIEŚCIK
101003 gm. Gorzkowice Magdalena STEMPIEŃ
101003 gm. Gorzkowice Paweł CHRUŚCIK
101003 gm. Gorzkowice Janina RACZYŃSKA
60603 gm. Gorzków Leszek SUDAK
60603 gm. Gorzków Małgorzata FIDECKA
60603 gm. Gorzków Radosław PARKA
60603 gm. Gorzków Marek ŁYSAKOWSKI
60603 gm. Gorzków Tomasz TYPIŃSKI
60603 gm. Gorzków Konstanty NIEŚCIOR
60603 gm. Gorzków Dariusz STASIECZEK
60603 gm. Gorzków Erwina CICHOSZ
60603 gm. Gorzków Rafał DOBROWOLSKI
60603 gm. Gorzków Ewa TRACZYŃSKA
60603 gm. Gorzków Zbigniew KOTYŁA
60603 gm. Gorzków Józef STĘPNIAK
60603 gm. Gorzków Marian GRUDZIEŃ
60603 gm. Gorzków Dariusz GOLEC
60603 gm. Gorzków Marian SZEWCZAK
160802 gm. Gorzów Śląski Bogusław DZIEDZIC
160802 gm. Gorzów Śląski Robert MALECHA
160802 gm. Gorzów Śląski Klaudia FRONCEK
160802 gm. Gorzów Śląski Tomasz STEFAN
160802 gm. Gorzów Śląski Marcin GAWLIK
160802 gm. Gorzów Śląski Joanna KAMIŃSKA
160802 gm. Gorzów Śląski Joanna KULESZA
160802 gm. Gorzów Śląski Sebastian DYRKA
160802 gm. Gorzów Śląski Damian KULESA
160802 gm. Gorzów Śląski Artur KAJKOWSKI
160802 gm. Gorzów Śląski Sara KULIK
160802 gm. Gorzów Śląski Józef MÜNZER
160802 gm. Gorzów Śląski Ireneusz WIECZOREK
160802 gm. Gorzów Śląski Kamil BISKUP
160802 gm. Gorzów Śląski Jadwiga JABŁOŃSKA
182002 gm. Gorzyce Marian CHMURA
182002 gm. Gorzyce Teresa CZERWIŃSKA
182002 gm. Gorzyce Anna CETNARSKA
182002 gm. Gorzyce Tomasz DZIOREK
182002 gm. Gorzyce Marcin KRZEMIŃSKI
182002 gm. Gorzyce Damian WRONA
182002 gm. Gorzyce Robert PASIECZNY
182002 gm. Gorzyce Barbara KACZOR
182002 gm. Gorzyce Szczepan BARTOSZEK
182002 gm. Gorzyce Alicja WYDRA
182002 gm. Gorzyce Tadeusz TUREK
182002 gm. Gorzyce Krzysztof MARUSZAK
182002 gm. Gorzyce Paweł SŁONINA
182002 gm. Gorzyce Józef TURBIARZ
182002 gm. Gorzyce Bronisława KOCHOWSKA
241506 gm. Gorzyce Eugeniusz KATRYNIOK
241506 gm. Gorzyce Katarzyna KOCZWARA
241506 gm. Gorzyce Stanisław ZBROJA
241506 gm. Gorzyce Alicja ZUCH
241506 gm. Gorzyce Michał MENŻYK
241506 gm. Gorzyce Rafał MACIUGA
241506 gm. Gorzyce Beata LEMAŃSKA
241506 gm. Gorzyce Alicja LENCZYK
241506 gm. Gorzyce Dominika BURKIEWICZ-DZUMYK
241506 gm. Gorzyce Krzysztof MAŁEK
241506 gm. Gorzyce Urszula WACHTARCZYK
241506 gm. Gorzyce Piotr ZIMNY
241506 gm. Gorzyce Beata MŁYNARCZYK
241506 gm. Gorzyce Krzysztof PALOC
241506 gm. Gorzyce Magdalena SIEŃKO
241506 gm. Gorzyce Izabela BORECKA
241506 gm. Gorzyce Piotr WAWRZYCZNY
241506 gm. Gorzyce Daniel KURASZ
241506 gm. Gorzyce Dominika STYRNOL
241506 gm. Gorzyce Piotr LUBSZCZYK
241506 gm. Gorzyce Monika ZAJĄC
41602 gm. Gostycyn Joanna SOBCZYK
41602 gm. Gostycyn Jerzy KĄDZIELA
41602 gm. Gostycyn Grzegorz LORCZAK
41602 gm. Gostycyn Mateusz SASS
41602 gm. Gostycyn Jadwiga ZWOLIŃSKA
41602 gm. Gostycyn Jerzy OCHAŁA
41602 gm. Gostycyn Grażyna KIDA
41602 gm. Gostycyn Andrzej KŁOS
41602 gm. Gostycyn Józef KLOSKA
41602 gm. Gostycyn Adam CYMERYS
41602 gm. Gostycyn Ryszard SUCHARSKI
41602 gm. Gostycyn Jan MISIAK
41602 gm. Gostycyn Marek KWASIGROCH
41602 gm. Gostycyn Dorota KONKOLEWSKA
41602 gm. Gostycyn Katarzyna HENSZCZYK
140402 gm. Gostynin Kamil BALCERZAK
140402 gm. Gostynin Marek SOLARSKI
140402 gm. Gostynin Mirosław NOWACKI
140402 gm. Gostynin Roman MURAWSKI
140402 gm. Gostynin Jolanta SULMA
140402 gm. Gostynin Elżbieta TYSZKIEWICZ
140402 gm. Gostynin Mariola DAN - LIBERADZKA
140402 gm. Gostynin Janusz BRUDNOWSKI
140402 gm. Gostynin Piotr PIOTROWSKI
140402 gm. Gostynin Renata KĘDZIERSKA
140402 gm. Gostynin Ewa MICHALSKA
140402 gm. Gostynin Stanisław WASIŃSKI
140402 gm. Gostynin Krzysztof PENKALA
140402 gm. Gostynin Marek BALCERZAK
140402 gm. Gostynin Piotr LEMAŃSKI
300402 gm. Gostyń Andrzej ROGALA
300402 gm. Gostyń Mateusz MATYSIAK
300402 gm. Gostyń Henryk URBANIAK
300402 gm. Gostyń Maciej CZAJKA
300402 gm. Gostyń Piotr RADOJEWSKI
300402 gm. Gostyń Grzegorz SKORUPSKI
300402 gm. Gostyń Roman GLURA
300402 gm. Gostyń Wiesław LEŚNIAK
300402 gm. Gostyń Jerzy KULAK
300402 gm. Gostyń Tomasz BARTKOWIAK
300402 gm. Gostyń Krzysztof WOJTKOWIAK
300402 gm. Gostyń Karol STEFANIAK
300402 gm. Gostyń Elżbieta MUSZYŃSKA
300402 gm. Gostyń Krzysztof MAZUREK
300402 gm. Gostyń Krystyna HEJNOWICZ
300402 gm. Gostyń Mirosław ŻYWICKI
300402 gm. Gostyń Paweł KONCEWICZ
300402 gm. Gostyń Natalia BUSZ
300402 gm. Gostyń Andrzej CZUPRYŃSKI
300402 gm. Gostyń Andrzej DORSZ
300402 gm. Gostyń Paweł STACHOWIAK
101406 gm. Goszczanów Maria JATCZAK
101406 gm. Goszczanów Paweł PIASECZNY
101406 gm. Goszczanów Urszula TOMCZAK
101406 gm. Goszczanów Przemysław PAPIERSKI
101406 gm. Goszczanów Jan GRZELCZYK
101406 gm. Goszczanów Alina ŁUCZAK
101406 gm. Goszczanów Anna SZCZEPANIAK
101406 gm. Goszczanów Sławomir DUDEK
101406 gm. Goszczanów Dariusz PIEKARSKI
101406 gm. Goszczanów Mariusz GRUCA
101406 gm. Goszczanów Jerzy DENKOWSKI
101406 gm. Goszczanów Marcin ŚWIERCZYŃSKI
101406 gm. Goszczanów Monika WOLSKA
101406 gm. Goszczanów Radosław WOLSKI
101406 gm. Goszczanów Lech JANIAK
140604 gm. Goszczyn Przemysław PIÓRKOWSKI
140604 gm. Goszczyn Piotr GAWOT
140604 gm. Goszczyn Henryk BEDNARSKI
140604 gm. Goszczyn Krzysztof BIAŁKOWSKI
140604 gm. Goszczyn Łukasz BIAŁKOWSKI
140604 gm. Goszczyn Łukasz PIOTROWSKI
140604 gm. Goszczyn Maksymilian PIETRUSIŃSKI
140604 gm. Goszczyn Piotr SIJKA
140604 gm. Goszczyn Renata KLAUS
140604 gm. Goszczyn Aneta WIŚNIEWSKA
140604 gm. Goszczyn Grzegorz KOWALCZYK
140604 gm. Goszczyn Andrzej PRUSZKOWSKI
140604 gm. Goszczyn Andrzej OKRASA
140604 gm. Goszczyn Jadwiga URBAŃCZYK
140604 gm. Goszczyn Jolanta ZASIEWSKA
60704 gm. Gościeradów Henryk FILIPCZAK
60704 gm. Gościeradów Elżbieta SPYRA
60704 gm. Gościeradów Agnieszka KONOPKA
60704 gm. Gościeradów Grzegorz LATAWIEC
60704 gm. Gościeradów Paweł SZAJA
60704 gm. Gościeradów Tomasz CEBULA
60704 gm. Gościeradów Janusz WĄSIK
60704 gm. Gościeradów Robert NIEDZIAŁEK
60704 gm. Gościeradów Dawid ADAMCZYK
60704 gm. Gościeradów Mirosław WRZOŁEK
60704 gm. Gościeradów Mirosław MOSTRĄG
60704 gm. Gościeradów Maria GOŁDA
60704 gm. Gościeradów Krzysztof GALANT
60704 gm. Gościeradów Maciej KRZYSZKOWSKI
60704 gm. Gościeradów Jadwiga STOLA
320803 gm. Gościno Szymon GOŹDZIALSKI
320803 gm. Gościno Krzysztof SELEROWICZ
320803 gm. Gościno Barbara KOLEŚNIKOW
320803 gm. Gościno Grażyna ULIKOWSKA
320803 gm. Gościno Agata DROŻDŻ
320803 gm. Gościno Marek CEBULA
320803 gm. Gościno Piotr NIEMCZYK
320803 gm. Gościno Bartłomiej GRZESIAK
320803 gm. Gościno Roman FORGIEL
320803 gm. Gościno Krzysztof PIERÓG
320803 gm. Gościno Szymon PIASECKI
320803 gm. Gościno Jolanta KASZTELAN
320803 gm. Gościno Anna OSIADACZ
320803 gm. Gościno Andrzej TUSZYŃSKI
320803 gm. Gościno Sylwester KOSZEL
260502 gm. Gowarczów Marian ŻURAWSKI
260502 gm. Gowarczów Sławomir STAŃCZYK
260502 gm. Gowarczów Sławomir JACASZEK
260502 gm. Gowarczów Łukasz BIELECKI
260502 gm. Gowarczów Magdalena LEWANDOWSKA
260502 gm. Gowarczów Krzysztof CHMIELEWSKI
260502 gm. Gowarczów Mariusz KULETA
260502 gm. Gowarczów Katarzyna SOBCZYŃSKA
260502 gm. Gowarczów Paweł KAMODA
260502 gm. Gowarczów Grzegorz CIOŁKIEWICZ
260502 gm. Gowarczów Agnieszka FERENSZTEJN
260502 gm. Gowarczów Emil JUSZYŃSKI
260502 gm. Gowarczów Katarzyna WOSIŃSKA
260502 gm. Gowarczów Tomasz MŁYNARCZYK
260502 gm. Gowarczów Paweł STAŃCZYK
141504 gm. Goworowo Danuta DOMASIK
141504 gm. Goworowo Krzysztof WINCZEWSKI
141504 gm. Goworowo Jakub PODLEŚ
141504 gm. Goworowo Monika DZIERZGOWSKA
141504 gm. Goworowo Sylwester GÓRECKI
141504 gm. Goworowo Mirosław ZIEMEK
141504 gm. Goworowo Justyna KĘPA
141504 gm. Goworowo Jerzy MANOWSKI
141504 gm. Goworowo Agata GALARSKA
141504 gm. Goworowo Janusz ŻEBROWSKI
141504 gm. Goworowo Marcin RURKA
141504 gm. Goworowo Ryszard PSKIET
141504 gm. Goworowo Krystyna SUBCZYŃSKA
141504 gm. Goworowo Anna KWIATKOWSKA
141504 gm. Goworowo Krzysztof ZIĘBA
142702 gm. Gozdowo Anna GÓRCZYŃSKA
142702 gm. Gozdowo Leszek SMOLEŃSKI
142702 gm. Gozdowo Sławomir SZELIGA
142702 gm. Gozdowo Włodzimierz MIERZEJEWSKI
142702 gm. Gozdowo Zofia MILLER
142702 gm. Gozdowo Sławomir ŻÓRAWSKI
142702 gm. Gozdowo Mariusz WIŚNIEWSKI
142702 gm. Gozdowo Bogdan KACZOROWSKI
142702 gm. Gozdowo Dariusz ŚMIGIELSKI
142702 gm. Gozdowo Sławomir SZEMBORSKI
142702 gm. Gozdowo Barbara MAŃKOWSKA
142702 gm. Gozdowo Ryszard TOMASZEWSKI
142702 gm. Gozdowo Heronim TYBURSKI
142702 gm. Gozdowo Sławomir SZCZYPECKI
142702 gm. Gozdowo Robert RZESZOTARSKI
20401 gm. Góra Janina ZIOMBRA
20401 gm. Góra Maciej LIŚKIEWICZ
20401 gm. Góra Jacek SZCZERBA
20401 gm. Góra Adam CHMIEL
20401 gm. Góra Zygmunt ICIEK
20401 gm. Góra Tadeusz BIERNACKI
20401 gm. Góra Mieczysław FORTECKI
20401 gm. Góra Bartłomiej CZYŻ
20401 gm. Góra Arkadiusz SZUPER
20401 gm. Góra Henryk DROZDOWSKI
20401 gm. Góra Karol KUPIECKI
20401 gm. Góra Małgorzata MAKLES
20401 gm. Góra Kazimierz DĄBROWSKI
20401 gm. Góra Zbigniew PRZYBYLSKI
20401 gm. Góra Leszek CIASTOŃ
141801 gm. Góra Kalwaria Zenon NADSTAWNY
141801 gm. Góra Kalwaria Tomasz URA
141801 gm. Góra Kalwaria Danuta RECHNIA
141801 gm. Góra Kalwaria Bożena MOLAK
141801 gm. Góra Kalwaria Urszula WRONIEWICZ
141801 gm. Góra Kalwaria Zbigniew ADAMCZYK
141801 gm. Góra Kalwaria Jan ROKITA
141801 gm. Góra Kalwaria Andrzej POSIEWKA
141801 gm. Góra Kalwaria Teresa JĘDRAL
141801 gm. Góra Kalwaria Rozalia ZDULSKA
141801 gm. Góra Kalwaria Łukasz BARAN
141801 gm. Góra Kalwaria Jakub RĄCZ
141801 gm. Góra Kalwaria Czesława KSIĄŻEK
141801 gm. Góra Kalwaria Aleksandra FEDYNICZ-KOMOSA
141801 gm. Góra Kalwaria Arkadiusz STRZYŻEWSKI
141801 gm. Góra Kalwaria Beata MIKA
141801 gm. Góra Kalwaria Monika BOLEK
141801 gm. Góra Kalwaria Jacek GLIŃSKI
141801 gm. Góra Kalwaria Iwona SZYMAŃSKA
141801 gm. Góra Kalwaria Wojciech KOCHAŃSKI
141801 gm. Góra Kalwaria Piotr WALCZAK
100403 gm. Góra Świętej Małgorzaty Bartosz MALANOWSKI
100403 gm. Góra Świętej Małgorzaty Maria SZEWCZYK
100403 gm. Góra Świętej Małgorzaty Elżbieta BŁASZCZYK
100403 gm. Góra Świętej Małgorzaty Edyta WICIŃSKA
100403 gm. Góra Świętej Małgorzaty Michał KUSZTELAK
100403 gm. Góra Świętej Małgorzaty Aneta JEZIORSKA
100403 gm. Góra Świętej Małgorzaty Paweł JATCZAK
100403 gm. Góra Świętej Małgorzaty Mirosław BIAŁKOWSKI
100403 gm. Góra Świętej Małgorzaty Maria KULECZKO
100403 gm. Góra Świętej Małgorzaty Stanisław FLORCZAK
100403 gm. Góra Świętej Małgorzaty Tadeusz GRZELAK
100403 gm. Góra Świętej Małgorzaty Przemysław JERZMANOWSKI
100403 gm. Góra Świętej Małgorzaty Przemysław GRABARCZYK
100403 gm. Góra Świętej Małgorzaty Łukasz FRĄTCZAK
100403 gm. Góra Świętej Małgorzaty Elżbieta KAMIŃSKA
260406 gm. Górno Grzegorz KALETA
260406 gm. Górno Andrzej JAWOR
260406 gm. Górno Tomasz TOFIL
260406 gm. Górno Dorota KOT
260406 gm. Górno Anna SZCZEPAŃCZYK
260406 gm. Górno Teresa SZLUFIK
260406 gm. Górno Cecylia KRAWCZYK
260406 gm. Górno Przemysław ŁABĘDZKI
260406 gm. Górno Stanisław ANIOŁ
260406 gm. Górno Szymon GAŁKIEWICZ
260406 gm. Górno Janusz BEDNARZ
260406 gm. Górno Mariusz ZIELONKA
260406 gm. Górno Wiesław JANUS
260406 gm. Górno Jan SIKORA
260406 gm. Górno Stanisław CEDRO
280105 gm. Górowo Iławeckie Jadwiga SZEWCZYK
280105 gm. Górowo Iławeckie Agnieszka BARAN
280105 gm. Górowo Iławeckie Zbigniew SZYMAŃSKI
280105 gm. Górowo Iławeckie Renata BURDZIAK
280105 gm. Górowo Iławeckie Lucyna KOWALEWSKA
280105 gm. Górowo Iławeckie Piotr ILCZYSZYN
280105 gm. Górowo Iławeckie Tadeusz BILIŃSKI
280105 gm. Górowo Iławeckie Danuta SZAWARA
280105 gm. Górowo Iławeckie Dariusz FIL
280105 gm. Górowo Iławeckie Anna ZACZEK
280105 gm. Górowo Iławeckie Iwona BIERNACKA
280105 gm. Górowo Iławeckie Krystyna SIENKIEWICZ
280105 gm. Górowo Iławeckie Jolanta WIDLAK
280105 gm. Górowo Iławeckie Regina BARYSZEWSKA
280105 gm. Górowo Iławeckie Maria NOWIŃSKA
40205 gm. Górzno Wojciech POKORSKI
40205 gm. Górzno Piotr GRABOWSKI
40205 gm. Górzno Tomasz STAWICKI
40205 gm. Górzno Henryk MURAWSKI
40205 gm. Górzno Adam POBŁOCKI
40205 gm. Górzno Artur WEBER
40205 gm. Górzno Justyna ŁUBIŃSKA
40205 gm. Górzno Jerzy MOSZCZYŃSKI
40205 gm. Górzno Regina LISIŃSKA
40205 gm. Górzno Jacek RUCIŃSKI
40205 gm. Górzno Krzysztof KAMIŃSKI
40205 gm. Górzno Tomasz TRUSZCZYŃSKI
40205 gm. Górzno Janina MAJKOWSKA
40205 gm. Górzno Jerzy KOPISTECKI
40205 gm. Górzno Bolesław WASIELEWSKI
140305 gm. Górzno Zbigniew KORGÓL
140305 gm. Górzno Marek GAŁĄZKA
140305 gm. Górzno Piotr BRYCH
140305 gm. Górzno Iwona ROSŁANIEC
140305 gm. Górzno Ewelina MIKA
140305 gm. Górzno Wiesław DYBCIO
140305 gm. Górzno Agnieszka WALENDA
140305 gm. Górzno Tomasz TRZPIL
140305 gm. Górzno Tomasz CHMIELAK
140305 gm. Górzno Robert OCHNIO
140305 gm. Górzno Krzysztof SKWAREK
140305 gm. Górzno Radosław BŁAŻEJCZYK
140305 gm. Górzno Sebastian STOŃ
140305 gm. Górzno Łukasz ŁĄCZYŃSKI
140305 gm. Górzno Marzena SKRAJNA
80502 gm. Górzyca Adrian SULMIŃSKI
80502 gm. Górzyca Ireneusz GRZESIAK
80502 gm. Górzyca Ryszard DĘBIŃSKI
80502 gm. Górzyca Krzysztof KRUPA
80502 gm. Górzyca Krzysztof BAŃKA
80502 gm. Górzyca Anna LENARD
80502 gm. Górzyca Marcin JĘCZMIENNY
80502 gm. Górzyca Stanisława URBAN
80502 gm. Górzyca Stanisław KWIEK
80502 gm. Górzyca Maria SYKTUS
80502 gm. Górzyca Janina BRYL
80502 gm. Górzyca Kazimierz WONTOR
80502 gm. Górzyca Maria PALMOWSKA
80502 gm. Górzyca Ryszard CIEŚLAK
80502 gm. Górzyca Zbigniew RAŹNY
142502 gm. Gózd Dariusz DĄBROWSKI
142502 gm. Gózd Krzysztof BUJAK
142502 gm. Gózd Małgorzata KNIEĆ
142502 gm. Gózd Jan WASIAK
142502 gm. Gózd Artur STANIOS
142502 gm. Gózd Waldemar ŻACZEK
142502 gm. Gózd Zuzanna PIONKA
142502 gm. Gózd Marcin LINOWSKI
142502 gm. Gózd Agnieszka WÓJCICKA
142502 gm. Gózd Janusz NIEZGODA
142502 gm. Gózd Agnieszka DOMAGAŁA
142502 gm. Gózd Artur ŻACZEK
142502 gm. Gózd Sławomir WĘGLIŃSKI
142502 gm. Gózd Andrzej KAMIŃSKI
142502 gm. Gózd Łukasz PODSIADŁY
101004 gm. Grabica Emilia ZAJĄC
101004 gm. Grabica Zenon REMISZ
101004 gm. Grabica Paweł BĄKOWSKI
101004 gm. Grabica Seweryn GOSZCZYŃSKI
101004 gm. Grabica Remigiusz BARTKIEWICZ
101004 gm. Grabica Adam GOSZCZYŃSKI
101004 gm. Grabica Alicja UNGIER
101004 gm. Grabica Ryszard MROCZKOWSKI
101004 gm. Grabica Józef PIREK
101004 gm. Grabica Dariusz ZIELONKA
101004 gm. Grabica Czesław DERENDARZ
101004 gm. Grabica Dariusz KALISIAK
101004 gm. Grabica Halina WESTRYCH
101004 gm. Grabica Mariusz PIETRASZCZYK
101004 gm. Grabica Janina PROCHOŃ
62002 gm. Grabowiec Krzysztof SOCHAŃ
62002 gm. Grabowiec Monika GRABARCZUK
62002 gm. Grabowiec Małgorzata SZAJUK
62002 gm. Grabowiec Henryk MUDA
62002 gm. Grabowiec Łukasz STEĆ
62002 gm. Grabowiec Stanisław KORZENIOWSKI
62002 gm. Grabowiec Beata KOŁTUN
62002 gm. Grabowiec Elżbieta CZATA
62002 gm. Grabowiec Ewa PIJAJKO
62002 gm. Grabowiec Marta GRENIUK
62002 gm. Grabowiec Krzysztof JAROSZYŃSKI
62002 gm. Grabowiec Zbigniew WÓJCIUK
62002 gm. Grabowiec Jan PANAS
62002 gm. Grabowiec Piotr KARCZMARCZYK
62002 gm. Grabowiec Beata ROBACZYŃSKA
200602 gm. Grabowo Iwona JARZĄBEK
200602 gm. Grabowo Jadwiga MILEWSKA
200602 gm. Grabowo Marek ZIELONKA
200602 gm. Grabowo Krzysztof BORAWSKI
200602 gm. Grabowo Marianna LEMAŃSKA
200602 gm. Grabowo Dariusz BIEDRZYCKI
200602 gm. Grabowo Rafał SIERZPUTOWSKI
200602 gm. Grabowo Janusz WIŚNIEWSKI
200602 gm. Grabowo Krzysztof OKULEWICZ
200602 gm. Grabowo Michał SKRODZKI
200602 gm. Grabowo Ryszard RYDZEWSKI
200602 gm. Grabowo Edward CHRZANOWSKI
200602 gm. Grabowo Adam DOBRZYCKI
200602 gm. Grabowo Dorota PRZYBOROWSKA
200602 gm. Grabowo Michał STACHELSKI
100404 gm. Grabów Zenon CZEKALSKI
100404 gm. Grabów Sławomir NOWAK
100404 gm. Grabów Marcin PIJEWSKI
100404 gm. Grabów Wioletta BAUER
100404 gm. Grabów Krzysztof JÓŹWIAK
100404 gm. Grabów Józef DROZDOWSKI
100404 gm. Grabów Michał SOBIŃSKI
100404 gm. Grabów Dariusz GĄSOWSKI
100404 gm. Grabów Olga KONARSKA
100404 gm. Grabów Zbigniew LASOTA
100404 gm. Grabów Andrzej STARCZYŃSKI
100404 gm. Grabów Marcin PIONKO
100404 gm. Grabów Zenon BOBROWICZ
100404 gm. Grabów Krzysztof KOWALSKI
100404 gm. Grabów Rafał ROSIŃSKI
140704 gm. Grabów nad Pilicą Zdzisław TRAFISZ
140704 gm. Grabów nad Pilicą Wiesław STRZELCZYK
140704 gm. Grabów nad Pilicą Tomasz ADAMCZYK
140704 gm. Grabów nad Pilicą Halina NIEDZIAŁEK
140704 gm. Grabów nad Pilicą Sławomir CICHOWLAS
140704 gm. Grabów nad Pilicą Renata WIECZOREK
140704 gm. Grabów nad Pilicą Aldona GOS
140704 gm. Grabów nad Pilicą Waldemar GIZA
140704 gm. Grabów nad Pilicą Roman JODŁOWSKI
140704 gm. Grabów nad Pilicą Cezary WRONA
140704 gm. Grabów nad Pilicą Barbara BOGUMIŁ
140704 gm. Grabów nad Pilicą Wiesław URAWSKI
140704 gm. Grabów nad Pilicą Anna KUCIŃSKA
140704 gm. Grabów nad Pilicą Grzegorz PETRYKA
140704 gm. Grabów nad Pilicą Marcin BRYNDA
301803 gm. Grabów nad Prosną Jan CEGIEŁKA
301803 gm. Grabów nad Prosną Bożena ZYGMUNT
301803 gm. Grabów nad Prosną Marcin BIEL
301803 gm. Grabów nad Prosną Bożena KLADA
301803 gm. Grabów nad Prosną Dariusz WAWRZYNIAK
301803 gm. Grabów nad Prosną Dariusz JASIK
301803 gm. Grabów nad Prosną Bożena IDZIKOWSKA
301803 gm. Grabów nad Prosną Anna BĄK
301803 gm. Grabów nad Prosną Ryszard BIEL
301803 gm. Grabów nad Prosną Krzysztof IWAŃSKI
301803 gm. Grabów nad Prosną Sylwia KUBIACZYK
301803 gm. Grabów nad Prosną Jolanta SKUTECKA
301803 gm. Grabów nad Prosną Jacek GŁADYSZ
301803 gm. Grabów nad Prosną Grażyna JASZCZYK
301803 gm. Grabów nad Prosną Irena JURGA
200402 gm. Grajewo Wiesław PERKOWSKI
200402 gm. Grajewo Sławomir WYSOCKI
200402 gm. Grajewo Ewa OLSZEWSKA
200402 gm. Grajewo Karol WIŚNIEWSKI
200402 gm. Grajewo Aneta ŻABIŃSKA
200402 gm. Grajewo Anna JANKOWSKA
200402 gm. Grajewo Stanisław GLEBA
200402 gm. Grajewo Robert MACIOROWSKI
200402 gm. Grajewo Jan DĄBROWSKI
200402 gm. Grajewo Henryk ORGANEK
200402 gm. Grajewo Marek MOTUS
200402 gm. Grajewo Ewa DANOWSKA
200402 gm. Grajewo Elżbieta SZUMSKA
200402 gm. Grajewo Beata ZWOLIŃSKA
200402 gm. Grajewo Beata WUDARCZYK
300501 gm. Granowo Andrzej KACZMAREK
300501 gm. Granowo Wanda ŚRON
300501 gm. Granowo Marek SOBCZYK
300501 gm. Granowo Jacek GONTARSKI
300501 gm. Granowo Tomasz POCZTOWY
300501 gm. Granowo Wojciech KALEMBA
300501 gm. Granowo Krystyna KASPEREK
300501 gm. Granowo Ryszard DYBIONKA
300501 gm. Granowo Irena RATAJCZAK
300501 gm. Granowo Marian KACZMAREK
300501 gm. Granowo Jerzy CIESIELSKI
300501 gm. Granowo Krzysztof GAWROŃSKI
300501 gm. Granowo Robert PERZ
300501 gm. Granowo Stefan BIELAWSKI
300501 gm. Granowo Fabian KACZMAREK
143302 gm. Grębków Lucyna STĘPNIAK
143302 gm. Grębków Radosław SASIM
143302 gm. Grębków Bogdan GRABOWSKI
143302 gm. Grębków Jarosław KLUKOWSKI
143302 gm. Grębków Leszek DUSZAK
143302 gm. Grębków Tomasz NASIŁOWSKI
143302 gm. Grębków Janusz WĄSOWSKI
143302 gm. Grębków Paweł BIENIAK
143302 gm. Grębków Hanna RUDNICKA
143302 gm. Grębków Adrian SOWIŃSKI
143302 gm. Grębków Ireneusz KOWALSKI
143302 gm. Grębków Marian KOWALCZYK
143302 gm. Grębków Michał PAŁDYNA
143302 gm. Grębków Krzysztof KRAJEWSKI
143302 gm. Grębków Robert BUDEK
21603 gm. Grębocice Paweł SZADYKO
21603 gm. Grębocice Kamil BATÓG
21603 gm. Grębocice Mirosława STĘPNIAK
21603 gm. Grębocice Danuta ANTCZAK
21603 gm. Grębocice Anna MIRSKA
21603 gm. Grębocice Mariusz KOZAK
21603 gm. Grębocice Tadeusz KUZARA
21603 gm. Grębocice Sylwia SŁOWIK
21603 gm. Grębocice Dariusz WOLSKI
21603 gm. Grębocice Agnieszka GERAŁTOWSKA
21603 gm. Grębocice Paweł SZOCIK
21603 gm. Grębocice Marek PAKIET
21603 gm. Grębocice Krzysztof KAMIŃSKI
21603 gm. Grębocice Anna WŁODARCZYK
21603 gm. Grębocice Bernard WDOWCZYK
120403 gm. Gręboszów Wiesław WYTRWAŁ
120403 gm. Gręboszów Katarzyna CZUPRYNA
120403 gm. Gręboszów Krzysztof KOSOŃ
120403 gm. Gręboszów Eugeniusz WÓJTOWICZ
120403 gm. Gręboszów Sylwester GAWEŁ
120403 gm. Gręboszów Jan GAWEŁ
120403 gm. Gręboszów Stanisław MISIASZEK
120403 gm. Gręboszów Piotr POLANOWSKI
120403 gm. Gręboszów Marek MOSIO
120403 gm. Gręboszów Krzysztof DYMON
120403 gm. Gręboszów Tomasz KOZIARA
120403 gm. Gręboszów Edyta DĄBROŚ
120403 gm. Gręboszów Stanisław DUBIEL
120403 gm. Gręboszów Stanisław KOZIARA
120403 gm. Gręboszów Franciszek DYMON
182003 gm. Grębów Ryszard RĘBISZ
182003 gm. Grębów Marek DUL
182003 gm. Grębów Andrzej RUTYNA
182003 gm. Grębów Zbigniew ŚNIEŻYŃSKI
182003 gm. Grębów Jan JANECZKO
182003 gm. Grębów Juliusz BLICHARCZYK
182003 gm. Grębów Danuta RAK
182003 gm. Grębów Zygmunt GRĘBOWIEC
182003 gm. Grębów Jerzy DREWNIAK
182003 gm. Grębów Franciszek WÓJCIK
182003 gm. Grębów Hubert KLUBEK
182003 gm. Grębów Ryszard KORCZAK
182003 gm. Grębów Artur BARNAŚ
182003 gm. Grębów Edward KUŁAGA
182003 gm. Grębów Janusz NIERADKA
160103 gm. Grodków Jolanta SZUCHTA
160103 gm. Grodków Agata WASILENKO-MIKUTA
160103 gm. Grodków Tomasz ZEMAN
160103 gm. Grodków Ryszard JOŃCZYK
160103 gm. Grodków Marek KWIATKOWSKI
160103 gm. Grodków Paweł BIRECKI
160103 gm. Grodków Kamil ZĄBKOWSKI
160103 gm. Grodków Czesław MAŚLANKA
160103 gm. Grodków Krzysztof OWSIŃSKI
160103 gm. Grodków Bogumiła PAWLAK
160103 gm. Grodków Jadwiga DEMSKA
160103 gm. Grodków Agnieszka GUL
160103 gm. Grodków Alicja BUDZIK
160103 gm. Grodków Dariusz GAJEWSKI
160103 gm. Grodków Dariusz BEDNARZ
281203 gm. Grodziczno Tadeusz GRASZEK
281203 gm. Grodziczno Irena GORCZYŃSKA
281203 gm. Grodziczno Irena MARKUSZEWSKA
281203 gm. Grodziczno Elżbieta ZAKRETA
281203 gm. Grodziczno Krystyna KRÓL
281203 gm. Grodziczno Józef ZIELIŃSKI
281203 gm. Grodziczno Mirosław WIĘCKIEWICZ
281203 gm. Grodziczno Maria BIELICKA
281203 gm. Grodziczno Tomasz JANUSZEWSKI
281203 gm. Grodziczno Henryka ŁUŻYŃSKA
281203 gm. Grodziczno Kinga WRZOSEK
281203 gm. Grodziczno Daniel OSICKI
281203 gm. Grodziczno Urszula PLITT
281203 gm. Grodziczno Waldemar BUKOWSKI
281203 gm. Grodziczno Iwona KAMIŃSKA
301002 gm. Grodziec Agata RÓŻAŃSKA
301002 gm. Grodziec Dawid LATAŃSKI
301002 gm. Grodziec Katarzyna KOBYLIŃSKA
301002 gm. Grodziec Stanisław SZPITALNY
301002 gm. Grodziec Aneta DĄBEK
301002 gm. Grodziec Kazimierz KAŹMIERSKI
301002 gm. Grodziec Iwona POPIELUCH
301002 gm. Grodziec Józef BACHOROWICZ
301002 gm. Grodziec Teresa PAPROCKA
301002 gm. Grodziec Tomasz ANDRZEJEWSKI
301002 gm. Grodziec Zbigniew LATAŃSKI
301002 gm. Grodziec Paweł CEGIELSKI
301002 gm. Grodziec Kamil REZLER
301002 gm. Grodziec Zenon OLEJNICZAK
301002 gm. Grodziec Eryk WSTAWSKI
201004 gm. Grodzisk Sławomir NIELEPIŃSKI
201004 gm. Grodzisk Robert PLICHTA
201004 gm. Grodzisk Władysław ROMANIUK
201004 gm. Grodzisk Waldemar KRYŃSKI
201004 gm. Grodzisk Waldemar ZALEWSKI
201004 gm. Grodzisk Bogdan MOCZULSKI
201004 gm. Grodzisk Tomasz SAK
201004 gm. Grodzisk Katarzyna MARCZUK
201004 gm. Grodzisk Radosław ZALEWSKI
201004 gm. Grodzisk Izabela NOWAK
201004 gm. Grodzisk Leszek RYBAŁTOWSKI
201004 gm. Grodzisk Witold KRASOWSKI
201004 gm. Grodzisk Jerzy DEMIANOWCZ
201004 gm. Grodzisk Agnieszka OLESZCZUK
201004 gm. Grodzisk Janusz PUCEL
140504 gm. Grodzisk Mazowiecki Łukasz LEWANDOWSKI
140504 gm. Grodzisk Mazowiecki Grzegorz BENEDYKCIŃSKI
140504 gm. Grodzisk Mazowiecki Sylwester STANKIEWICZ
140504 gm. Grodzisk Mazowiecki Irmina DZIEKAŃSKA
140504 gm. Grodzisk Mazowiecki Wiesława ŚLIWIŃSKA
140504 gm. Grodzisk Mazowiecki Aleksandra KAPUŚCIAK
140504 gm. Grodzisk Mazowiecki Łukasz NOWACKI
140504 gm. Grodzisk Mazowiecki Janusz OKUROWSKI
140504 gm. Grodzisk Mazowiecki Norbert CEGLIŃSKI
140504 gm. Grodzisk Mazowiecki Joanna WRÓBLEWSKA
140504 gm. Grodzisk Mazowiecki Andrzej OKUROWSKI
140504 gm. Grodzisk Mazowiecki Robert DZIEKAŃSKI
140504 gm. Grodzisk Mazowiecki Tomasz SUCHOŻEBRSKI
140504 gm. Grodzisk Mazowiecki Tomasz KRUPSKI
140504 gm. Grodzisk Mazowiecki Bartłomiej OKUROWSKI
140504 gm. Grodzisk Mazowiecki Joanna WIŚNIEWSKA
140504 gm. Grodzisk Mazowiecki Piotr GALIŃSKI
140504 gm. Grodzisk Mazowiecki Jarosław JÓZEFOWICZ
140504 gm. Grodzisk Mazowiecki Stanisław KOLASA
140504 gm. Grodzisk Mazowiecki Dorota PIENIĄŻEK-FIBICH
140504 gm. Grodzisk Mazowiecki Stanisław PIETRUCZUK
300502 gm. Grodzisk Wielkopolski Rafał MALUŚKI
300502 gm. Grodzisk Wielkopolski Anna KOZA
300502 gm. Grodzisk Wielkopolski Marcin DRGAS
300502 gm. Grodzisk Wielkopolski Dariusz MATUSZEWSKI
300502 gm. Grodzisk Wielkopolski Danuta GRZANOWSKA
300502 gm. Grodzisk Wielkopolski Grzegorz PEŁKO
300502 gm. Grodzisk Wielkopolski Szymon STRUGAŁA
300502 gm. Grodzisk Wielkopolski Rafał SZYMKOWIAK
300502 gm. Grodzisk Wielkopolski Józef GAWRON
300502 gm. Grodzisk Wielkopolski Michał BARTKOWIAK
300502 gm. Grodzisk Wielkopolski Anita FABIŚ-PALICKA
300502 gm. Grodzisk Wielkopolski Sławomir PUCICKI
300502 gm. Grodzisk Wielkopolski Izabela DRGAS
300502 gm. Grodzisk Wielkopolski Karolina NADOBNIK
300502 gm. Grodzisk Wielkopolski Zofia BARTKOWIAK
180802 gm. Grodzisko Dolne Zbigniew KONIECZNY
180802 gm. Grodzisko Dolne Alicja TROJNAR
180802 gm. Grodzisko Dolne Wojciech URBAN
180802 gm. Grodzisko Dolne Dorota MIŚ
180802 gm. Grodzisko Dolne Mariusz MIŚ
180802 gm. Grodzisko Dolne Jerzy GDAŃSKI
180802 gm. Grodzisko Dolne Andrzej SIGDA
180802 gm. Grodzisko Dolne Andrzej GRZYWNA
180802 gm. Grodzisko Dolne Andrzej GDAŃSKI
180802 gm. Grodzisko Dolne Danuta GRABOWIEC
180802 gm. Grodzisko Dolne Józef NICPOŃ
180802 gm. Grodzisko Dolne Stanisław KRYLA
180802 gm. Grodzisko Dolne Kazimierz MATUSZEK
180802 gm. Grodzisko Dolne Stanisław KULPA
180802 gm. Grodzisko Dolne Sylwester RÓŻYCKI
20103 gm. Gromadka Grażyna KAWKA
20103 gm. Gromadka Józef LISZCZ
20103 gm. Gromadka Ryszard LASAK
20103 gm. Gromadka Piotr CZŁONKA
20103 gm. Gromadka Andrzej DROZDEK
20103 gm. Gromadka Lidia ZUBAL
20103 gm. Gromadka Tomasz KWIATKOWSKI
20103 gm. Gromadka Piotr KINAJ
20103 gm. Gromadka Artur MARZEC
20103 gm. Gromadka Emil BOCIEK
20103 gm. Gromadka Fryderyk OLEKSY
20103 gm. Gromadka Małgorzata GĘSICKA
20103 gm. Gromadka Krzysztof KRÓL
20103 gm. Gromadka Adam KOZIOŁ
20103 gm. Gromadka Alina HOJNIAK
121602 gm. Gromnik Wojciech ŻABA
121602 gm. Gromnik Krzysztof GAWLIK
121602 gm. Gromnik Łukasz DĘBOSZ
121602 gm. Gromnik Stanisław ZABAWSKI
121602 gm. Gromnik Józef KRAS
121602 gm. Gromnik Elżbieta KNAPIK
121602 gm. Gromnik Robert KAJMOWICZ
121602 gm. Gromnik Władysława KLIMEK
121602 gm. Gromnik Barbara SMOLEŃ-WÓJCIK
121602 gm. Gromnik Henryk DĘBOSZ
121602 gm. Gromnik Tomasz MALAZDRA
121602 gm. Gromnik Czesław CUDEK
121602 gm. Gromnik Andrzej GRZYB
121602 gm. Gromnik Bronisław KUCHARZYK
121602 gm. Gromnik Jerzy KWIEK
280403 gm. Gronowo Elbląskie Tomasz SOBOCIŃSKI
280403 gm. Gronowo Elbląskie Jarosław GRENDA
280403 gm. Gronowo Elbląskie Bogumiła STAWSKA
280403 gm. Gronowo Elbląskie Andrzej WOJTAL
280403 gm. Gronowo Elbląskie Bogdan BŁAŻKO
280403 gm. Gronowo Elbląskie Krzysztof JÓZEFOWSKI
280403 gm. Gronowo Elbląskie Katarzyna ZAJKOWSKA
280403 gm. Gronowo Elbląskie Joanna URBANIAK
280403 gm. Gronowo Elbląskie Iwona GRELA
280403 gm. Gronowo Elbląskie Wioleta GOLDBERG
280403 gm. Gronowo Elbląskie Marek GNIDZIŃSKI
280403 gm. Gronowo Elbląskie Krzysztof DOROSZ
280403 gm. Gronowo Elbląskie Barbara BONIECKA
280403 gm. Gronowo Elbląskie Aleksander LEWICKI
280403 gm. Gronowo Elbląskie Henryk BLASZKE
200204 gm. Gródek Marek ANTONOWICZ
200204 gm. Gródek Wieczysław GOŚCIK
200204 gm. Gródek Andrzej WYSOCKI
200204 gm. Gródek Danuta GARKOWSKA
200204 gm. Gródek Małgorzata POPŁAWSKA
200204 gm. Gródek Dorota POPŁAWSKA
200204 gm. Gródek Jerzy GRYC
200204 gm. Gródek Anna PETELSKA
200204 gm. Gródek Grzegorz BORKOWSKI
200204 gm. Gródek Piotr URWAN
200204 gm. Gródek Janusz CIMOCHOWICZ
200204 gm. Gródek Iwona KALINOWSKA
200204 gm. Gródek Grażyna KUBIAK
200204 gm. Gródek Katarzyna ROGACZ
200204 gm. Gródek Monika RATYŃSKA
121003 gm. Gródek nad Dunajcem Krzysztof GONDEK
121003 gm. Gródek nad Dunajcem Adam HAJDUK
121003 gm. Gródek nad Dunajcem Klementyna BERDYCHOWSKA
121003 gm. Gródek nad Dunajcem Jan WINIARSKI
121003 gm. Gródek nad Dunajcem Wiesław MRZYGŁÓD
121003 gm. Gródek nad Dunajcem Józef DAMASIEWICZ
121003 gm. Gródek nad Dunajcem Andrzej WOLAK
121003 gm. Gródek nad Dunajcem Józef KLIMEK
121003 gm. Gródek nad Dunajcem Józef SZYMAŃSKI
121003 gm. Gródek nad Dunajcem Bogumiła BABIARCZYK
121003 gm. Gródek nad Dunajcem Marcin JASIŃSKI
121003 gm. Gródek nad Dunajcem Renata GĄDEK-TUREK
121003 gm. Gródek nad Dunajcem Jan OGAR
121003 gm. Gródek nad Dunajcem Zbigniew FEDKO
121003 gm. Gródek nad Dunajcem Wiesław MATUSIK
140605 gm. Grójec Janusz DULEMBA
140605 gm. Grójec Weronika PIWARSKA
140605 gm. Grójec Jerzy ANTONIEWICZ
140605 gm. Grójec Mirosław GAŁKA
140605 gm. Grójec Artur SZLIS
140605 gm. Grójec Karol BIEDRZYCKI
140605 gm. Grójec Anna LUBOWIECKA
140605 gm. Grójec Eugenia PORADZKA
140605 gm. Grójec Artur MOSKAL
140605 gm. Grójec Grzegorz STOLAREK
140605 gm. Grójec Dariusz PRYKIEL
140605 gm. Grójec Dariusz GWIAZDA
140605 gm. Grójec Jacek STOLARSKI
140605 gm. Grójec Agnieszka WACHULEC - KAMIENIK
140605 gm. Grójec Małgorzata SZYMAŃCZAK
140605 gm. Grójec Daniel MARCINKOWSKI
140605 gm. Grójec Adam SIENNICKI
140605 gm. Grójec Henryk FELIKSIAK
140605 gm. Grójec Tomasz JUSTYŃSKI
140605 gm. Grójec Ryszard KRZYŻANOWSKI
140605 gm. Grójec Krzysztof WOŹNIAK
140205 gm. Grudusk Beata CISKA
140205 gm. Grudusk Andrzej MALINOWSKI
140205 gm. Grudusk Grzegorz MIERZEJEWSKI
140205 gm. Grudusk Kamil KĄCKI
140205 gm. Grudusk Zdzisław GORCZYCA
140205 gm. Grudusk Paweł LISIECKI
140205 gm. Grudusk Anna MAŁECKA
140205 gm. Grudusk Wojciech KOŁAKOWSKI
140205 gm. Grudusk Adam OLSZEWSKI
140205 gm. Grudusk Michał ZAKRZEWSKI
140205 gm. Grudusk Piotr STRYJEWSKI
140205 gm. Grudusk Szymon CYWIŃSKI
140205 gm. Grudusk Robert KASZUBA
140205 gm. Grudusk Marcin PIOTROWICZ
140205 gm. Grudusk Stanisław JAROSZEWSKI
40601 gm. Grudziądz Bożena DZIEŻYŃSKA
40601 gm. Grudziądz Magdalena TESMER
40601 gm. Grudziądz Elżbieta ADAMOWSKA
40601 gm. Grudziądz Teresa MAJORKE
40601 gm. Grudziądz Katarzyna KAŁUŻNA
40601 gm. Grudziądz Andrzej ZILZ
40601 gm. Grudziądz Zofia KOŹMIŃSKA
40601 gm. Grudziądz Hanna WEIN
40601 gm. Grudziądz Anna PŁÓCIENNIK
40601 gm. Grudziądz Czesław WOJTOWICZ
40601 gm. Grudziądz Piotr PARTEKA
40601 gm. Grudziądz Edward SADURSKI
40601 gm. Grudziądz Grażyna KASPRZEWSKA
40601 gm. Grudziądz Hanna KOŁODZIEJ
40601 gm. Grudziądz Paweł ZDUN
281503 gm. Grunwald Cecylia LECEWICZ-HUSAR
281503 gm. Grunwald Halina GUTOWSKA
281503 gm. Grunwald Małgorzata KAMIŃSKA
281503 gm. Grunwald Dariusz NOWICKI
281503 gm. Grunwald Arkadiusz PIASECKI
281503 gm. Grunwald Piotr SZEWCZAK
281503 gm. Grunwald Adam SZCZEPKOWSKI
281503 gm. Grunwald Iwona STANKA
281503 gm. Grunwald Zbigniew NAPŁOSZEK
281503 gm. Grunwald Ryszard BALA
281503 gm. Grunwald Ewa ZIEJEWSKA
281503 gm. Grunwald Adam KRÓLIKOWSKI
281503 gm. Grunwald Jerzy SAWICKI
281503 gm. Grunwald Krystyna ZWALIŃSKA
281503 gm. Grunwald Sławomir MATUSZEWSKI
40602 gm. Gruta Janusz MIĄSKO
40602 gm. Gruta Krzysztof NEUMANN
40602 gm. Gruta Joanna WORYTKO
40602 gm. Gruta Krzysztof WYŻGA
40602 gm. Gruta Wiesława SZLAS
40602 gm. Gruta Karolina OSENKA
40602 gm. Gruta Anna RAFALSKA
40602 gm. Gruta Kazimierz SUSZEK
40602 gm. Gruta Piotr SZYNKOWSKI
40602 gm. Gruta Marcin BARTOŚ
40602 gm. Gruta Jan DRZEWOSZEWSKI
40602 gm. Gruta Piotr DYŚ
40602 gm. Gruta Kazimierz WOJTASZEWSKI
40602 gm. Gruta Agnieszka WESOŁOWSKA
40602 gm. Gruta Zbigniew SZLITKUS
121004 gm. Grybów Krzysztof OSMOŁA
121004 gm. Grybów Maria MICHALIK
121004 gm. Grybów Jacek ZIĘBIEC
121004 gm. Grybów Marian KRUCZEK
121004 gm. Grybów Lucjan JANUS
121004 gm. Grybów Stanisław SZAMBELAN
121004 gm. Grybów Adrian CZOCHÓR
121004 gm. Grybów Krzysztof OLEKSY
121004 gm. Grybów Jan RADZIK
121004 gm. Grybów Piotr FYDA
121004 gm. Grybów Marcin BEDNARZ
121004 gm. Grybów Grzegorz KARAKUŁA
121004 gm. Grybów Krzysztof KOSZYK
121004 gm. Grybów Jan SMOŁA
121004 gm. Grybów Antoni GRUCA
121004 gm. Grybów Marzena SZYSZKA
121004 gm. Grybów Monika JANUR
121004 gm. Grybów Jacek MIGACZ
121004 gm. Grybów Feliks RZĄDCA
121004 gm. Grybów Krzysztof OLSZANECKI
121004 gm. Grybów Anna POZNAŃSKA
320502 gm. Gryfice Tomasz KASZLEJ
320502 gm. Gryfice Wiesław ASZTEL
320502 gm. Gryfice Andrzej SZCZYGIEŁ
320502 gm. Gryfice Wincenty HEILIK
320502 gm. Gryfice Grzegorz ŁABĘDZKI
320502 gm. Gryfice Monika MIKULSKA
320502 gm. Gryfice Leszek KRAJCER
320502 gm. Gryfice Andrzej MARTYNOWICZ
320502 gm. Gryfice Bogdan MAJEWSKI
320502 gm. Gryfice Wiesław PIETRZAK
320502 gm. Gryfice Mariusz KRAJCER
320502 gm. Gryfice Andrzej SZCZYGIEŁ
320502 gm. Gryfice Leszek DROŹDZIEL
320502 gm. Gryfice Jan MAJOR
320502 gm. Gryfice Beata SMOLEŃSKA
320502 gm. Gryfice Marzena PELC
320502 gm. Gryfice Grzegorz DZIĘGIELEWSKI
320502 gm. Gryfice Jolanta OMELAŃSKA
320502 gm. Gryfice Krzysztof TOKARCZYK
320502 gm. Gryfice Teresa DOMAGALSKA
320502 gm. Gryfice Tomasz MALCZEWSKI
320604 gm. Gryfino Rafał GUGA
320604 gm. Gryfino Jolanta WITOWSKA
320604 gm. Gryfino Marek SANECKI
320604 gm. Gryfino Piotr ROMANICZ
320604 gm. Gryfino Wanda HOŁUB
320604 gm. Gryfino Mieczysław SAWARYN
320604 gm. Gryfino Zbigniew KOZAKIEWICZ
320604 gm. Gryfino Andrzej URBAŃSKI
320604 gm. Gryfino Magdalena PIECZYŃSKA
320604 gm. Gryfino Maciej PUZIK
320604 gm. Gryfino Robert JONASIK
320604 gm. Gryfino Marcin PARA
320604 gm. Gryfino Piotr ZWOLIŃSKI
320604 gm. Gryfino Marcin PAZIK
320604 gm. Gryfino Jerzy PIASECKI
320604 gm. Gryfino Małgorzata WISIŃSKA
320604 gm. Gryfino Władysław SOBCZAK
320604 gm. Gryfino Roman POLAŃSKI
320604 gm. Gryfino Elżbieta KASPRZYK
320604 gm. Gryfino Tomasz NAMIECIŃSKI
320604 gm. Gryfino Zenon TRZEPACZ
21201 gm. Gryfów Śląski Arkadiusz CICHOŃ
21201 gm. Gryfów Śląski Urszula MAGA
21201 gm. Gryfów Śląski Mariusz DRAGAN
21201 gm. Gryfów Śląski Kamil KOWALONEK
21201 gm. Gryfów Śląski Mateusz KRÓLAK
21201 gm. Gryfów Śląski Ryszard SAWCZAK
21201 gm. Gryfów Śląski Grzegorz PIEJKO
21201 gm. Gryfów Śląski Mariusz KOZAK
21201 gm. Gryfów Śląski Robert SKRZYPEK
21201 gm. Gryfów Śląski Zygfryd BORKOWSKI
21201 gm. Gryfów Śląski Jerzy GUZY
21201 gm. Gryfów Śląski Antoni ŁOZIŃSKI
21201 gm. Gryfów Śląski Wojciech PAWLUK
21201 gm. Gryfów Śląski Krzysztof SZCZERBICKI
21201 gm. Gryfów Śląski Marek NIEBYLSKI
300905 gm. Grzegorzew Monika BOROWSKA
300905 gm. Grzegorzew Michał SUCINA
300905 gm. Grzegorzew Zbigniew MOLICKI
300905 gm. Grzegorzew Sławomir CZAPOWSKI
300905 gm. Grzegorzew Anna PERKOWICZ
300905 gm. Grzegorzew Izabela KACPERSKA
300905 gm. Grzegorzew Marek LEWANDOWSKI
300905 gm. Grzegorzew Tadeusz SOSNOWSKI
300905 gm. Grzegorzew Rafał KOTKOWSKI
300905 gm. Grzegorzew Karol DZIERBICKI
300905 gm. Grzegorzew Janusz SANIGÓRSKI
300905 gm. Grzegorzew Janusz DORABIAŁA
300905 gm. Grzegorzew Andrzej SIKORSKI
300905 gm. Grzegorzew Łukasz ŁUCZYŃSKI
300905 gm. Grzegorzew Krzysztof DURKIEWICZ
321505 gm. Grzmiąca Monika STOKOWIEC
321505 gm. Grzmiąca Rafał ROLNICZAK
321505 gm. Grzmiąca Danuta BABIAK
321505 gm. Grzmiąca Teresa MITTELSZTET
321505 gm. Grzmiąca Leonard ŚNIADECKI
321505 gm. Grzmiąca Maria CICHOCKA-ADAŚKO
321505 gm. Grzmiąca Alicja SZEWLAKÓW
321505 gm. Grzmiąca Małgorzata SIARA
321505 gm. Grzmiąca Joanna PESTA
321505 gm. Grzmiąca Renata ZIÓŁKOWSKA
321505 gm. Grzmiąca Tadeusz HAPYN
321505 gm. Grzmiąca Beata DZIUBA
321505 gm. Grzmiąca Marek STAWECKI
321505 gm. Grzmiąca Aleksandra CYGAN
321505 gm. Grzmiąca Magdalena STRZELEC
80205 gm. Gubin Kamil ŁUKASIEWICZ
80205 gm. Gubin Waldemar GROMEK
80205 gm. Gubin Robert KOSTKA
80205 gm. Gubin Krzysztof IRISIK
80205 gm. Gubin Jarosław WOJTAL
80205 gm. Gubin Marcin MYŚKÓW
80205 gm. Gubin Zbigniew ZARODA
80205 gm. Gubin Regina GIERGASZ
80205 gm. Gubin Krzysztof URBAN
80205 gm. Gubin Artur SKOWRON
80205 gm. Gubin Remigiusz DARMACH
80205 gm. Gubin Stanisław FUDYMA
80205 gm. Gubin Ryszard ERET
80205 gm. Gubin Edyta PUCHAŁKO
80205 gm. Gubin Mirosława STRZELBICKA
142401 gm. Gzy Joanna ŚWIDERSKA
142401 gm. Gzy Alina ZAŁOGA
142401 gm. Gzy Emilia OLEKSA
142401 gm. Gzy Paweł ZAREMBA
142401 gm. Gzy Mateusz SIERZAN
142401 gm. Gzy Wiesław KARWACZ
142401 gm. Gzy Dariusz PARADOWSKI
142401 gm. Gzy Robert TUREK
142401 gm. Gzy Anna CHOJNACKA
142401 gm. Gzy Witold CZAPLIŃSKI
142401 gm. Gzy Włodzimierz ŻBIKOWSKI
142401 gm. Gzy Andrzej PYCHEWICZ
142401 gm. Gzy Wiesław ŚWIATKOWSKI
142401 gm. Gzy Piotr KOWNACKI
142401 gm. Gzy Zdzisław KACZOROWSKI
180204 gm. Haczów Józef CYNKAR
180204 gm. Haczów Marek ROZENBAJGIER
180204 gm. Haczów Andrzej BŁAŻ
180204 gm. Haczów Zbigniew SIENIAWSKI
180204 gm. Haczów Mieczysław JÓZEFCZYK
180204 gm. Haczów Jan SIUDYŁA
180204 gm. Haczów Tomasz BOK
180204 gm. Haczów Grzegorz FILAK
180204 gm. Haczów Józef KOŁODZIEJ
180204 gm. Haczów Andrzej GROMEK
180204 gm. Haczów Piotr ŚMIETANA
180204 gm. Haczów Roman KIELAR
180204 gm. Haczów Piotr TASZ
180204 gm. Haczów Robert SZAFRANIEC
180204 gm. Haczów Marek PREJSNAR
200506 gm. Hajnówka Michał OWERCZUK
200506 gm. Hajnówka Anatol SKIEPKO
200506 gm. Hajnówka Monika SKIEPKO
200506 gm. Hajnówka Katarzyna JAKUBOWSKA
200506 gm. Hajnówka Alina WORONIECKA
200506 gm. Hajnówka Michał JANOWSKI
200506 gm. Hajnówka Mariusz SOKÓŁ
200506 gm. Hajnówka Helena STEPANIUK
200506 gm. Hajnówka Jarosław KOT
200506 gm. Hajnówka Walentyna BIRYŁKO
200506 gm. Hajnówka Wiktor GRYGORUK
200506 gm. Hajnówka Łukasz TRESZCZOTKO
200506 gm. Hajnówka Mikołaj GOLONKO
200506 gm. Hajnówka Jan KRAŚKO
200506 gm. Hajnówka Mikołaj ŻMIEŃKO
141207 gm. Halinów Dawid WOJDA
141207 gm. Halinów Lesław KRÓLAK
141207 gm. Halinów Anna LUDWINIAK
141207 gm. Halinów Marcin SUKIENNIK
141207 gm. Halinów Przemysław MIROSZ
141207 gm. Halinów Przemysław JEZNACH
141207 gm. Halinów Bogdan JANCZAREK
141207 gm. Halinów Jan STANKIEWICZ
141207 gm. Halinów Edyta WOŹNIAKOWSKA
141207 gm. Halinów Jan PAPIS
141207 gm. Halinów Mirosław SZMURŁO
141207 gm. Halinów Krystyna SĘK
141207 gm. Halinów Adam RUDNICKI
141207 gm. Halinów Marcin PIETRUSIŃSKI
141207 gm. Halinów Sławomir KOSTKA
61902 gm. Hanna Daniel STEPANIUK
61902 gm. Hanna Marek KWIETNIEWSKI
61902 gm. Hanna Henryk KUĆ
61902 gm. Hanna Jan WIDZICKI
61902 gm. Hanna Jerzy CHILCZUK
61902 gm. Hanna Krzysztof MATCZUK
61902 gm. Hanna Oliwia HORBACZEWSKA
61902 gm. Hanna Ewa ZUBELEWICZ
61902 gm. Hanna Krzysztof KOŁTUN
61902 gm. Hanna Halina BAJ
61902 gm. Hanna Łukasz HAPONIUK
61902 gm. Hanna Anna POTAPIUK
61902 gm. Hanna Krzysztof STRUK
61902 gm. Hanna Mariusz NOWAK
61902 gm. Hanna Józef WASZCZUK
61903 gm. Hańsk Małgorzata KIDA
61903 gm. Hańsk Dariusz KACZANOWSKI
61903 gm. Hańsk Adam SZELĄGOWSKI
61903 gm. Hańsk Jarosław MAZUREK
61903 gm. Hańsk Stefan FILIPCZAK
61903 gm. Hańsk Szczepan SZWED
61903 gm. Hańsk Mieczysław BRODAWKA
61903 gm. Hańsk Wojciech GRUNWALD
61903 gm. Hańsk Antoni ŻAKOWSKI
61903 gm. Hańsk Ewa DYWAŃSKA
61903 gm. Hańsk Antoni PUACZ
61903 gm. Hańsk Marek BUDA
61903 gm. Hańsk Renata WOJDA
61903 gm. Hańsk Andrzej ŁADAK
61903 gm. Hańsk Marianna MRÓZ
181201 gm. Harasiuki Mieczysław KŁAPIŃSKI
181201 gm. Harasiuki Wojciech KOŁODZIEJ
181201 gm. Harasiuki Aneta MAZUREK
181201 gm. Harasiuki Dariusz ŁEBKO
181201 gm. Harasiuki Tadeusz PRZYTUŁA
181201 gm. Harasiuki Elżbieta STRUK
181201 gm. Harasiuki Paweł STĘPIEŃ
181201 gm. Harasiuki Bożena MAŁEK
181201 gm. Harasiuki Elwira KULIŃSKA
181201 gm. Harasiuki Andrzej KOZA
181201 gm. Harasiuki Grzegorz BOŻEK
181201 gm. Harasiuki Zygmunt SOKAL
181201 gm. Harasiuki Ewa BIEŃKO
181201 gm. Harasiuki Tomasz OŻGA
181201 gm. Harasiuki Grzegorz KOŁPA
240308 gm. Hażlach Barbara KUCHTA
240308 gm. Hażlach Sebastian CHRAPEK
240308 gm. Hażlach Mirosława WITOSZEK
240308 gm. Hażlach Sławomir KOLONDRA
240308 gm. Hażlach Anna CHWOLEK
240308 gm. Hażlach Sylwia HAWEŁKA
240308 gm. Hażlach Leszek WAWRZYCZEK
240308 gm. Hażlach Monika BUCZKOWSKA
240308 gm. Hażlach Aleksandra MELCHER
240308 gm. Hażlach Mariusz KRZYŻANEK
240308 gm. Hażlach Piotr KRUPA
240308 gm. Hażlach Piotr TRZASKALSKI
240308 gm. Hażlach Zdzisław JAROSZ
240308 gm. Hażlach Klaudiusz ZAWADA
240308 gm. Hażlach Katarzyna PALAC
240704 gm. Herby Romana MATYŃSKA
240704 gm. Herby Grażyna NIEROBIŚ
240704 gm. Herby Edyta BRYCHT-GLIŃSKA
240704 gm. Herby Wojciech KOZAK
240704 gm. Herby Krzysztof PILARZ
240704 gm. Herby Eugeniusz STROBA
240704 gm. Herby Adam RAKOWSKI
240704 gm. Herby Andrzej MACHOŃ
240704 gm. Herby Józef KOZIELSKI
240704 gm. Herby Krystyna WIDERA
240704 gm. Herby Zofia JELONEK
240704 gm. Herby Jan CIERPIOŁ
240704 gm. Herby Krystyna LOOSE
240704 gm. Herby Andrzej SOWA
240704 gm. Herby Józef BARTCZYSZYN
60403 gm. Horodło Arnold BOGOWSKI
60403 gm. Horodło Grzegorz HACZKIEWICZ
60403 gm. Horodło Katarzyna GOŁĄB
60403 gm. Horodło Ewa ROMAŃCZUK
60403 gm. Horodło Andrzej JANUSZ
60403 gm. Horodło Grzegorz KAŹMIERCZUK
60403 gm. Horodło Barbara STADNICKA
60403 gm. Horodło Tomasz ZIENKIEWICZ
60403 gm. Horodło Artur GOŁĄB
60403 gm. Horodło Zbigniew SAŁĘGA
60403 gm. Horodło Paweł KŁOSIŃSKI
60403 gm. Horodło Ireneusz WIERZBICKI
60403 gm. Horodło Wiesław SMOLEJ
60403 gm. Horodło Adam RUDAWSKI
60403 gm. Horodło Leszek SŁOTWIŃSKI
180903 gm. Horyniec-Zdrój Małgorzata CAŁKA
180903 gm. Horyniec-Zdrój Andrzej HAŁUCHA
180903 gm. Horyniec-Zdrój Grzegorz WOŹNY
180903 gm. Horyniec-Zdrój Marian NEPELSKI
180903 gm. Horyniec-Zdrój Ryszard URBAN
180903 gm. Horyniec-Zdrój Przemysław ZAREMBA
180903 gm. Horyniec-Zdrój Paweł MAKSYMIEC
180903 gm. Horyniec-Zdrój Tadeusz DZIECHCIARZ
180903 gm. Horyniec-Zdrój Waleria REJMAN
180903 gm. Horyniec-Zdrój Bożena WIŚNIEWSKA
180903 gm. Horyniec-Zdrój Robert SZAWARA
180903 gm. Horyniec-Zdrój Wiktor MAZURKIEWICZ
180903 gm. Horyniec-Zdrój Mieczysław ŚLUSARCZYK
180903 gm. Horyniec-Zdrój Anna GRABOWICZ
180903 gm. Horyniec-Zdrój Waldemar NAZARKO
60404 gm. Hrubieszów Edward WALENCIK
60404 gm. Hrubieszów Agnieszka DĄBROWSKA
60404 gm. Hrubieszów Ireneusz JEZIERSKI
60404 gm. Hrubieszów Aneta DĄBROWSKA
60404 gm. Hrubieszów Barbara ZDZIENICKA
60404 gm. Hrubieszów Paweł DĄBROWSKI
60404 gm. Hrubieszów Piotr SENDECKI
60404 gm. Hrubieszów Wojciech KUTERA
60404 gm. Hrubieszów Henryk HERDA
60404 gm. Hrubieszów Beata TOMASZCZUK
60404 gm. Hrubieszów Zbigniew ECHTA
60404 gm. Hrubieszów Artur KOT
60404 gm. Hrubieszów Piotr MATELSKI
60404 gm. Hrubieszów Bartłomiej TARNOWSKI
60404 gm. Hrubieszów Sławomir NIEMIEC
141001 gm. Huszlew Adam MATUSZ
141001 gm. Huszlew Adam SAWCZUK
141001 gm. Huszlew Stefan KOŹLUK
141001 gm. Huszlew Grzegorz SAWCZUK
141001 gm. Huszlew Anna WAWRYNIUK
141001 gm. Huszlew Mirosław PANASIUK
141001 gm. Huszlew Andrzej KOZAK
141001 gm. Huszlew Ireneusz SACHARCZUK
141001 gm. Huszlew Grzegorz WAWRYNIUK
141001 gm. Huszlew Mariusz GEZ
141001 gm. Huszlew Czesław DOMAŃSKI
141001 gm. Huszlew Rafał HORNOWSKI
141001 gm. Huszlew Marcin BORYSIUK
141001 gm. Huszlew Emilia HANAS
141001 gm. Huszlew Marek NOWOSIELSKI
181607 gm. Hyżne Jarosław ZIARNO
181607 gm. Hyżne Iwona KRUŁA
181607 gm. Hyżne Henryk JAWORSKI
181607 gm. Hyżne Łukasz STANOWSKI
181607 gm. Hyżne Bogusław KOTARBA
181607 gm. Hyżne Jan PELC
181607 gm. Hyżne Edward KOŁODZIEJ
181607 gm. Hyżne Jacek BARAN
181607 gm. Hyżne Stanisław BATOR
181607 gm. Hyżne Anna MAJCHROWSKA
181607 gm. Hyżne Alicja MAZURKIEWICZ
181607 gm. Hyżne Karol PIĘKOŚ
181607 gm. Hyżne Leszek ŚLEMP
181607 gm. Hyżne Dionizy LEŚNIAK
181607 gm. Hyżne Jan BATOR
120602 gm. Igołomia-Wawrzeńczyce Helena MORAŃSKA-KURA
120602 gm. Igołomia-Wawrzeńczyce Zuzanna STAWINOGA
120602 gm. Igołomia-Wawrzeńczyce Jolanta CHMIELA
120602 gm. Igołomia-Wawrzeńczyce Artur STĘPA
120602 gm. Igołomia-Wawrzeńczyce Stanisław GAS
120602 gm. Igołomia-Wawrzeńczyce Stefan NAWROT
120602 gm. Igołomia-Wawrzeńczyce Anna DZIĘGA
120602 gm. Igołomia-Wawrzeńczyce Tomasz ŚWISTAK
120602 gm. Igołomia-Wawrzeńczyce Barbara GŁADYSZ
120602 gm. Igołomia-Wawrzeńczyce Karolina GRUSZCZAK
120602 gm. Igołomia-Wawrzeńczyce Edgar LATAŁA
120602 gm. Igołomia-Wawrzeńczyce Konrad ADAMEK
120602 gm. Igołomia-Wawrzeńczyce Łukasz JASONEK
120602 gm. Igołomia-Wawrzeńczyce Przemysław MATJAS
120602 gm. Igołomia-Wawrzeńczyce Konrad SZTERLEJA
280703 gm. Iława Emilia SKOLMOWSKA
280703 gm. Iława Mariusz JAJKOWSKI
280703 gm. Iława Jan ROSIŃSKI
280703 gm. Iława Krzysztof ZIELIŃSKI
280703 gm. Iława Roman PIOTRKOWSKI
280703 gm. Iława Aleksander KONECKI
280703 gm. Iława Zbigniew URZĘDOWSKI
280703 gm. Iława Zofia FOTA
280703 gm. Iława Zdzisław KACZMARCZYK
280703 gm. Iława Adam WASZELEWSKI
280703 gm. Iława Beata GRZECHNIK
280703 gm. Iława Barbara OSTROWSKA
280703 gm. Iława Andrzej KOZICKI
280703 gm. Iława Jan ZIELIŃSKI
280703 gm. Iława Izabela KUREK
81004 gm. Iłowa Fryderyk ROSZAK
81004 gm. Iłowa Franciszek PRZYNOGA
81004 gm. Iłowa Waldemar LESZCZ
81004 gm. Iłowa Tomasz SŁOMIŃSKI
81004 gm. Iłowa Mirosław WDOWIAK
81004 gm. Iłowa Artur MUTWIL
81004 gm. Iłowa Maria ŻOŁNOWSKA
81004 gm. Iłowa Mieczysław JAKUBOWICZ
81004 gm. Iłowa Wiesława GAJDA
81004 gm. Iłowa Zygmunt SYGNOWSKI
81004 gm. Iłowa Ilona KRAWCZYK
81004 gm. Iłowa Robert GOC
81004 gm. Iłowa Roman JĘDRAS
81004 gm. Iłowa Edward LESIAK
81004 gm. Iłowa Agata PARFIANOWICZ
280303 gm. Iłowo-Osada Lidia KUCHCIŃSKA
280303 gm. Iłowo-Osada Ewa CHUDA
280303 gm. Iłowo-Osada Dorota KACPEROWSKA
280303 gm. Iłowo-Osada Sebastian CICHOCKI
280303 gm. Iłowo-Osada Olga DANIELEWICZ-WÓJCIK
280303 gm. Iłowo-Osada Dorota JĘDRZEJEWSKA
280303 gm. Iłowo-Osada Włodzimierz BRZEZIŃSKI
280303 gm. Iłowo-Osada Katarzyna NEUBERT
280303 gm. Iłowo-Osada Radosław ZAREMBA
280303 gm. Iłowo-Osada Jarosław CHYBIŃSKI
280303 gm. Iłowo-Osada Marzena OSIECKA
280303 gm. Iłowo-Osada Teresa ŚWIĄTKOWSKA
280303 gm. Iłowo-Osada Halina STĘPKOWSKA
280303 gm. Iłowo-Osada Józef MAŁECKI
280303 gm. Iłowo-Osada Wanda KREMSKA
142803 gm. Iłów Renata BARTOSIAK
142803 gm. Iłów Joanna RYBICKA
142803 gm. Iłów Danuta GERAS
142803 gm. Iłów Jakub ZIENTARA
142803 gm. Iłów Radosław KUNZ
142803 gm. Iłów Dorota BERNAT
142803 gm. Iłów Edyta SZYMERSKA
142803 gm. Iłów Rafał DURZYŃSKI
142803 gm. Iłów Alicja STAŃCZAK
142803 gm. Iłów Przemysław WASILEWSKI
142803 gm. Iłów Andrzej ORLIŃSKI
142803 gm. Iłów Marek ZIÓŁKOWSKI
142803 gm. Iłów Sławomir TOMASZEWSKI
142803 gm. Iłów Bożena ROLEWSKA
142803 gm. Iłów Paweł WUJCIK
142503 gm. Iłża Jacek KUCHARSKI
142503 gm. Iłża Agnieszka SĘPIOŁ-PIETRZYKOWSKA
142503 gm. Iłża Agnieszka OKRUTA
142503 gm. Iłża Agnieszka KACZMARZYK
142503 gm. Iłża Cezary ZIEMBICKI
142503 gm. Iłża Zenon KRZYCZKOWSKI
142503 gm. Iłża Adam KUREK
142503 gm. Iłża Mirosław BARSZCZ
142503 gm. Iłża Marek ADAMUS
142503 gm. Iłża Rafał SŁOMKA
142503 gm. Iłża Krzysztof STĘPIEŃ
142503 gm. Iłża Grzegorz PĄCZEK
142503 gm. Iłża Jan ZIOMEK
142503 gm. Iłża Anna MIROTA
142503 gm. Iłża Andrzej FIOŁNA
260201 gm. Imielno Jan GRZELEC
260201 gm. Imielno Józef ŚWIETLIK
260201 gm. Imielno Zdzisław ZYGAN
260201 gm. Imielno Michał KRĄŻEK
260201 gm. Imielno Jan ZAWADA
260201 gm. Imielno Stanisław DOMAGAŁA
260201 gm. Imielno Grażyna DOMAGAŁA
260201 gm. Imielno Stanisław KUKURYK
260201 gm. Imielno Zbigniew WĘGLOWSKI
260201 gm. Imielno Dariusz CEBULSKI
260201 gm. Imielno Michał MISZTAL
260201 gm. Imielno Bogumił SZCZEPAŃSKI
260201 gm. Imielno Gabriela DEKA
260201 gm. Imielno Ryszard ANTAS
260201 gm. Imielno Zdzisław KANAREK
101605 gm. Inowłódz Monika DRUŻDŻ
101605 gm. Inowłódz Mirosława OLAS
101605 gm. Inowłódz Piotr GAWĘDA
101605 gm. Inowłódz Zbigniew NIEMIEC
101605 gm. Inowłódz Piotr KROTOSZ
101605 gm. Inowłódz Arkadiusz ŁON
101605 gm. Inowłódz Jolanta BILSKA
101605 gm. Inowłódz Marek LESZCZYŃSKI
101605 gm. Inowłódz Piotr KAMIŃSKI
101605 gm. Inowłódz Sławomir ROZWADOWSKI
101605 gm. Inowłódz Małgorzata MAŁEK
101605 gm. Inowłódz Robert PAWŁOWSKI
101605 gm. Inowłódz Janusz WILKOWIECKI
101605 gm. Inowłódz Ewa KORZENIEWSKA
101605 gm. Inowłódz Roman RODAKOWSKI
40704 gm. Inowrocław Irena TRYBUŁA
40704 gm. Inowrocław Barbara PUŁACZEWSKA
40704 gm. Inowrocław Wioletta PACZKOWSKA
40704 gm. Inowrocław Grzegorz LASKOWSKI
40704 gm. Inowrocław Krzysztof POKRANT
40704 gm. Inowrocław Krystyna WYSOCKA
40704 gm. Inowrocław Alina KOŚKA
40704 gm. Inowrocław Krzysztof KAZIOR
40704 gm. Inowrocław Anna WITKOWSKA
40704 gm. Inowrocław Augustyn KORONA
40704 gm. Inowrocław Krzysztof PATER
40704 gm. Inowrocław Krzysztof KOŁTUŃSKI
40704 gm. Inowrocław Hanna ADAMIAK
40704 gm. Inowrocław Izabela OSIŃSKA
40704 gm. Inowrocław Beata GERNAT
321405 gm. Ińsko Kazimierz DEC
321405 gm. Ińsko Tomasz DOLATA
321405 gm. Ińsko Eugeniusz KUJAWSKI
321405 gm. Ińsko Izabela TRZĄSKA-HUK
321405 gm. Ińsko Małgorzata MARZYCKA
321405 gm. Ińsko Roman WOŹNIAK
321405 gm. Ińsko Ewa ŁOŃSKA
321405 gm. Ińsko Jerzy KOŚCIELNY
321405 gm. Ińsko Piotr WOŹNIAK
321405 gm. Ińsko Paweł PAŃCZYK
321405 gm. Ińsko Zbigniew MAZUREK
321405 gm. Ińsko Daniel HALEJCIO
321405 gm. Ińsko Władysław TOMCZYK
321405 gm. Ińsko Stanisław POTRYKUS
321405 gm. Ińsko Włodzimierz SZAFRAN
241603 gm. Irządze Ewa GAŁA
241603 gm. Irządze Marianna SZEWCZYK
241603 gm. Irządze Katarzyna KRZENTOWSKA
241603 gm. Irządze Krzysztof OKULIŃSKI
241603 gm. Irządze Marek BORÓWKA
241603 gm. Irządze Lucyna DZIENNIAK
241603 gm. Irządze Krzysztof CICHÓR
241603 gm. Irządze Krzysztof SOCHACKI
241603 gm. Irządze Agnieszka KOZŁOWSKA
241603 gm. Irządze Marek SUPERNAK
241603 gm. Irządze Ewa BŁASZCZYK
241603 gm. Irządze Agata CYGANEK
241603 gm. Irządze Małgorzata ZATOŃSKA
241603 gm. Irządze Małgorzata WÓJCIK
241603 gm. Irządze Wanda KACZMARZYK
240309 gm. Istebna MAREK IWANEK
240309 gm. Istebna Hubert KUKUCZKA
240309 gm. Istebna Michał KOHUT
240309 gm. Istebna WŁADYSŁAW ZOWADA
240309 gm. Istebna TADEUSZ WOLNY
240309 gm. Istebna JAN BOCEK
240309 gm. Istebna ŁUCJA MICHAŁEK
240309 gm. Istebna KAZIMIERZ ŁACEK
240309 gm. Istebna BARTŁOMIEJ JAŁOWICZOR
240309 gm. Istebna DOMINIK JAŁOWICZOR
240309 gm. Istebna BARBARA BIELESZ
240309 gm. Istebna BARBARA KUBAS
240309 gm. Istebna STANISŁAW LEGIERSKI
240309 gm. Istebna IGNACY ZOWADA
240309 gm. Istebna LUCYNA BYTOW
260602 gm. Iwaniska Krzysztof MASTERNAK
260602 gm. Iwaniska Kamil BATÓG
260602 gm. Iwaniska Wojciech BEDNARSKI
260602 gm. Iwaniska Piotr PALUCH
260602 gm. Iwaniska Piotr WOŹNIAK
260602 gm. Iwaniska Sylwester CHARYMSKI
260602 gm. Iwaniska Sławomir SADAJ
260602 gm. Iwaniska Zofia KOKOSA
260602 gm. Iwaniska Władysław ORKISZ
260602 gm. Iwaniska Rafał SZCZEPAŃSKI
260602 gm. Iwaniska Cezary MIŚKIEWICZ
260602 gm. Iwaniska Wiesław KOWALCZYK
260602 gm. Iwaniska Wojciech SZCZEPAŃSKI
260602 gm. Iwaniska Gabriel MAJSAK
260602 gm. Iwaniska Zofia KOWALSKA
120603 gm. Iwanowice Lucyna MARCHAŃSKA
120603 gm. Iwanowice Aleksandra KARNIA
120603 gm. Iwanowice Ireneusz PATRZAŁEK
120603 gm. Iwanowice Elżbieta MOREK
120603 gm. Iwanowice Wiesława MUSIAŁEK
120603 gm. Iwanowice Dionizy PATOŁA
120603 gm. Iwanowice Alicja GÓRALCZYK
120603 gm. Iwanowice Paweł ADAMEK
120603 gm. Iwanowice Mirosław ROSA
120603 gm. Iwanowice Sebastian ROSA
120603 gm. Iwanowice Jolanta CIARANEK
120603 gm. Iwanowice Edward STOPIŃSKI
120603 gm. Iwanowice Paweł WYWIAŁ
120603 gm. Iwanowice Renata BURDA
120603 gm. Iwanowice Katarzyna PAŁKA
181501 gm. Iwierzyce Stefan TOŚ
181501 gm. Iwierzyce Maria DROZD
181501 gm. Iwierzyce Mariusz RÓG
181501 gm. Iwierzyce Kazimierz BRODA
181501 gm. Iwierzyce Adam BARAN
181501 gm. Iwierzyce Jerzy OCHAŁ
181501 gm. Iwierzyce Edward GROBELNY
181501 gm. Iwierzyce Adam ŚWIERCZEK
181501 gm. Iwierzyce Edward KLIMEK
181501 gm. Iwierzyce Czesława GOLESZ
181501 gm. Iwierzyce Ryszard PAZDAN
181501 gm. Iwierzyce Mieczysław JAWOREK
181501 gm. Iwierzyce Krzysztof KLIMEK
181501 gm. Iwierzyce Bogumił RYGIEL
181501 gm. Iwierzyce Leszek CHMIEL
120206 gm. Iwkowa Dorota KWAŚNA
120206 gm. Iwkowa Bogusława KAPICA
120206 gm. Iwkowa Monika KURZYDŁO
120206 gm. Iwkowa Mateusz GAWEŁDA
120206 gm. Iwkowa Adam PAJOR
120206 gm. Iwkowa Grzegorz KARWALA
120206 gm. Iwkowa Bartłomiej DURBAS
120206 gm. Iwkowa Maria STANUCH
120206 gm. Iwkowa Teresa FILIPEK
120206 gm. Iwkowa Tadeusz GWIŻDŻ
120206 gm. Iwkowa Wojciech HOŁYST
120206 gm. Iwkowa Szczepan BIENIEK
120206 gm. Iwkowa Iwona CZYŻYCKA-DUDA
120206 gm. Iwkowa Anna HAJDUK
120206 gm. Iwkowa Kazimierz PAJOR
180703 gm. Iwonicz-Zdrój Rajmund BOCZAR
180703 gm. Iwonicz-Zdrój Kazimierz DERĘG
180703 gm. Iwonicz-Zdrój Andrzej MADEJ
180703 gm. Iwonicz-Zdrój Janusz LITWIN
180703 gm. Iwonicz-Zdrój Adam NYCZ
180703 gm. Iwonicz-Zdrój Józef SOWIŃSKI
180703 gm. Iwonicz-Zdrój Bogusław TRYGAR
180703 gm. Iwonicz-Zdrój Marek BLIŻYCKI
180703 gm. Iwonicz-Zdrój Paulina DOMARADZKA
180703 gm. Iwonicz-Zdrój Marcin ZAJĄC
180703 gm. Iwonicz-Zdrój Jolanta ZIĘBA
180703 gm. Iwonicz-Zdrój Konrad KOWALSKI
180703 gm. Iwonicz-Zdrój Łukasz BIEŃ
180703 gm. Iwonicz-Zdrój Krzysztof ZIMA
180703 gm. Iwonicz-Zdrój Piotr ASZKLAR
143202 gm. Izabelin Michał KARCZMAREK
143202 gm. Izabelin Józef MACIAS
143202 gm. Izabelin Krzysztof MARKIEWICZ
143202 gm. Izabelin Piotr DZIEWICKI
143202 gm. Izabelin Teresa SKOWROŃSKA
143202 gm. Izabelin Małgorzata WIŚNIEWSKA
143202 gm. Izabelin Małgorzata PIEKARSKA
143202 gm. Izabelin Bogdan SZCZESIAK
143202 gm. Izabelin Ryszard SZYMCZAK
143202 gm. Izabelin Justyna PIETRAK
143202 gm. Izabelin Jolanta KOWALSKA
143202 gm. Izabelin Joanna BIAŁAS
143202 gm. Izabelin Grażyna FLUDER-WASILEWSKA
143202 gm. Izabelin Wojciech KANAREK
143202 gm. Izabelin Tomasz STEMPKOWSKI
60604 gm. Izbica Ewa SZCZUR
60604 gm. Izbica Jacek KUKIEŁKA
60604 gm. Izbica Dariusz KULIKOWSKI
60604 gm. Izbica Grażyna NAKLICKA
60604 gm. Izbica Janusz DUSZNIK
60604 gm. Izbica Stanisław PAUL
60604 gm. Izbica Elżbieta SOLAN
60604 gm. Izbica Tadeusz ŚLIWA
60604 gm. Izbica Barbara PIECZYKOLAN
60604 gm. Izbica Ryszard GORZAŁA
60604 gm. Izbica Janusz MAZUREK
60604 gm. Izbica Małgorzata ŁAGODA
60604 gm. Izbica Bogusław SUSZEK
60604 gm. Izbica Bogusław FRANASZCZUK
60604 gm. Izbica Alicja PIŁAT
41808 gm. Izbica Kujawska Stanisław KROPIDŁOWSKI
41808 gm. Izbica Kujawska Waldemar SIMON
41808 gm. Izbica Kujawska Zofia WARDA
41808 gm. Izbica Kujawska Lech MLECZKO
41808 gm. Izbica Kujawska Marek ŚLEDZIŃSKI
41808 gm. Izbica Kujawska Jan ŁUCZAK
41808 gm. Izbica Kujawska Agnieszka GŁUSZKOWSKA
41808 gm. Izbica Kujawska Maria LANGA
41808 gm. Izbica Kujawska Marek ORZECHOWSKI
41808 gm. Izbica Kujawska Wojciech GŁUSZKOWSKI
41808 gm. Izbica Kujawska Leszek NADOLNY
41808 gm. Izbica Kujawska Leszek MATUSIAK
41808 gm. Izbica Kujawska Iwona DRUBKOWSKA
41808 gm. Izbica Kujawska Krzysztof KUBIATOWSKI
41808 gm. Izbica Kujawska Ludmiła ŻURAŃSKA
161101 gm. Izbicko Adrian GAWLIK
161101 gm. Izbicko Andrzej KAPICA
161101 gm. Izbicko Stanisław LITWIN
161101 gm. Izbicko Rudolf WIECZOREK
161101 gm. Izbicko Bernadeta WIELICZKO
161101 gm. Izbicko Renata KRAWCZYK
161101 gm. Izbicko Hubert HENDEL
161101 gm. Izbicko Remigiusz JANIK
161101 gm. Izbicko Jacek SIEMSKI
161101 gm. Izbicko Barbara BURNOS
161101 gm. Izbicko Roman LARISZ
161101 gm. Izbicko Jacek KUHNERT
161101 gm. Izbicko Roman KIKLAISZ
161101 gm. Izbicko Jacek SLEZIONA
161101 gm. Izbicko Andrzej NIEŚWIEC
121105 gm. Jabłonka Eugeniusz PAŚCIAK
121105 gm. Jabłonka Józef MACHAJ
121105 gm. Jabłonka Grażyna KARLAK
121105 gm. Jabłonka Krzysztof SANDRZYK
121105 gm. Jabłonka Tadeusz LITWIAK
121105 gm. Jabłonka Wilma ZUBRZYCKA
121105 gm. Jabłonka Józef PAKOS
121105 gm. Jabłonka Józef JASIURKA
121105 gm. Jabłonka Jan GŁUSIAK
121105 gm. Jabłonka Krzysztof PIERONEK
121105 gm. Jabłonka Jan BALCERZAK
121105 gm. Jabłonka Marek GRÓBARCZYK
121105 gm. Jabłonka Piotr HOLLA
121105 gm. Jabłonka Eugeniusz MONIAK
121105 gm. Jabłonka Piotr KOWALIK
60906 gm. Jabłonna Marianna PIOTROWSKA
60906 gm. Jabłonna Henryk WILKOŁEK
60906 gm. Jabłonna Mariusz MIELNIK
60906 gm. Jabłonna Julian IWANICKI
60906 gm. Jabłonna Ewelina GALEK-KOCIUBA
60906 gm. Jabłonna Kamil SKAŁECKI
60906 gm. Jabłonna Jerzy KUTRZEPA
60906 gm. Jabłonna Wiesława BOGUSZ
60906 gm. Jabłonna Ryszard LIS
60906 gm. Jabłonna Adam KLIMEK
60906 gm. Jabłonna Monika NOWAK
60906 gm. Jabłonna Marcin PIELECHA
60906 gm. Jabłonna Agnieszka MALEC
60906 gm. Jabłonna Jerzy PAWELEC
60906 gm. Jabłonna Kazimierz GUZIAK
140802 gm. Jabłonna Dorota KOBUS
140802 gm. Jabłonna Mirosław URBAŃSKI
140802 gm. Jabłonna Adam PIĄTKOWSKI
140802 gm. Jabłonna Katarzyna LULIS-RZESZUT
140802 gm. Jabłonna Artur SZYMKOWSKI
140802 gm. Jabłonna Tomasz WODZYŃSKI
140802 gm. Jabłonna Wojciech NOWOSIŃSKI
140802 gm. Jabłonna Radomir CZAUDERNA
140802 gm. Jabłonna Witold URBAŃSKI
140802 gm. Jabłonna Aneta MROZEK
140802 gm. Jabłonna Witold MODZELEWSKI
140802 gm. Jabłonna Tomasz RYBAŁKO
140802 gm. Jabłonna Bogumiła MAJEWSKA
140802 gm. Jabłonna Hanna GRZELAK
140802 gm. Jabłonna Joanna DOKTOR
142904 gm. Jabłonna Lacka Stanisław STRZAŁA
142904 gm. Jabłonna Lacka Dariusz KOŻUCHOWSKI
142904 gm. Jabłonna Lacka Sławomir SIEMIENIAK
142904 gm. Jabłonna Lacka Marek GŁOGOWSKI
142904 gm. Jabłonna Lacka Bogdan WRZOSEK
142904 gm. Jabłonna Lacka Włodzimierz POLAK
142904 gm. Jabłonna Lacka Stanisław GAŁAGUZ
142904 gm. Jabłonna Lacka Dariusz KORCZEWSKI
142904 gm. Jabłonna Lacka Romana BONIFACIUK
142904 gm. Jabłonna Lacka Sylwester JURCZAK
142904 gm. Jabłonna Lacka Witold STOLARCZUK
142904 gm. Jabłonna Lacka Wacław GIZIŃSKI
142904 gm. Jabłonna Lacka Teresa POŁOSA
142904 gm. Jabłonna Lacka Andrzej STRZAŁKOWSKI
142904 gm. Jabłonna Lacka Piotr KACZECZKA
40207 gm. Jabłonowo Pomorskie Aleksandra JUSZKIEWICZ
40207 gm. Jabłonowo Pomorskie Katarzyna PIÓRKOWSKA
40207 gm. Jabłonowo Pomorskie Wiesław GRABOWSKI
40207 gm. Jabłonowo Pomorskie Marcin OLSZEWSKI
40207 gm. Jabłonowo Pomorskie Mirosława LAUBE
40207 gm. Jabłonowo Pomorskie Zbigniew MIKULICZ
40207 gm. Jabłonowo Pomorskie Marek BERENDT
40207 gm. Jabłonowo Pomorskie Krzysztof KAMIŃSKI
40207 gm. Jabłonowo Pomorskie Wioletta BATKO
40207 gm. Jabłonowo Pomorskie Tadeusz KLIMEK
40207 gm. Jabłonowo Pomorskie Roman MACIĄG
40207 gm. Jabłonowo Pomorskie Kazimierz ŁUKASIK
40207 gm. Jabłonowo Pomorskie Piotr DOMBROWSKI
40207 gm. Jabłonowo Pomorskie Justyna KOZŁOWSKA
40207 gm. Jabłonowo Pomorskie Mirosław GACZYŃSKI
61302 gm. Jabłoń Łukasz KOWALCZUK
61302 gm. Jabłoń Agnieszka KUNISZYK
61302 gm. Jabłoń Roman GARMOL
61302 gm. Jabłoń Magdalena NIEŚCIORUK
61302 gm. Jabłoń Krystian DUDA
61302 gm. Jabłoń Paweł NICZYPORUK
61302 gm. Jabłoń Diana ABRAMCZUK-SAK
61302 gm. Jabłoń Henryk JOŚKO
61302 gm. Jabłoń Tomasz SIKORA
61302 gm. Jabłoń Marzena ZIEŃCZUK
61302 gm. Jabłoń Michał LEWCZUK
61302 gm. Jabłoń Lidia BYCZKOWSKA
61302 gm. Jabłoń Magdalena KAMOLA
61302 gm. Jabłoń Adam JANUSZKO
61302 gm. Jabłoń Adam KACZAN
143406 gm. Jadów Danuta TARACH
143406 gm. Jadów Łukasz RUDNIK
143406 gm. Jadów Olga BIENIEK
143406 gm. Jadów Wiesława ONISZK
143406 gm. Jadów Jacek SULICH
143406 gm. Jadów Jadwiga GRABSKA
143406 gm. Jadów Jerzy ARCHICIŃSKI
143406 gm. Jadów Zofia CHOJECKA
143406 gm. Jadów Katarzyna ŚCIBOROWSKA
143406 gm. Jadów Bogdan ZDANOWSKI
143406 gm. Jadów Bożena KRASNODĘBSKA
143406 gm. Jadów Rafał ROZPARA
143406 gm. Jadów Marzena OŁDAK
143406 gm. Jadów Regina SADLIK
143406 gm. Jadów Zbigniew OŁÓWKA
140505 gm. Jaktorów Dawid OWCZAREK
140505 gm. Jaktorów Adam BANASZEK
140505 gm. Jaktorów Iwona BARAŃSKA
140505 gm. Jaktorów Elżbieta WYDERKA
140505 gm. Jaktorów Leszek SIEROCIŃSKI
140505 gm. Jaktorów Paweł DYRA
140505 gm. Jaktorów Krzysztof JAROSZ
140505 gm. Jaktorów Beata KAPUŚCIŃSKA
140505 gm. Jaktorów Mirosław BYCZAK
140505 gm. Jaktorów Krystyna FICNER
140505 gm. Jaktorów Jerzy CIACHAROWSKI
140505 gm. Jaktorów Szymon FATALSKI
140505 gm. Jaktorów Andrzej KLIMIUK
140505 gm. Jaktorów Jan STOKOWSKI
140505 gm. Jaktorów Grzegorz ALISZEWSKI
141208 gm. Jakubów Ewa BZIUK
141208 gm. Jakubów Artur SOBÓTKA
141208 gm. Jakubów Sławomir BODECKI
141208 gm. Jakubów Leszek MIĄSEK
141208 gm. Jakubów Bogusława MATEJKOWSKA
141208 gm. Jakubów Marek STACHOWICZ
141208 gm. Jakubów Jacek KOT
141208 gm. Jakubów Bartłomiej WOCIAL
141208 gm. Jakubów Krzysztof PALUCH
141208 gm. Jakubów Krzysztof DOMAŃSKI
141208 gm. Jakubów Piotr CIARKOWSKI
141208 gm. Jakubów Wanda DĄBROŚ
141208 gm. Jakubów Dariusz KOPCZYŃSKI
141208 gm. Jakubów Piotr JAGLIŃSKI
141208 gm. Jakubów Marzanna KOSIERADZKA
40705 gm. Janikowo Waldemar DWOREK
40705 gm. Janikowo Joanna WITKOWSKA
40705 gm. Janikowo Krzysztof WILIŃSKI
40705 gm. Janikowo Tomasz WESOŁOWSKI
40705 gm. Janikowo Robert SZPARAGOWSKI
40705 gm. Janikowo Roman PIETRALA
40705 gm. Janikowo Beata CZOŁGOSZEWSKA
40705 gm. Janikowo Agata GILAS-PYZIK
40705 gm. Janikowo Marcin DWORCZAK
40705 gm. Janikowo Grzegorz CZERWIŃSKI
40705 gm. Janikowo Marcin HULISZ
40705 gm. Janikowo Marian DOMŻALSKI
40705 gm. Janikowo Irena NOWAK
40705 gm. Janikowo Robert PADOŁ
40705 gm. Janikowo Andrzej WIERCISZEWSKI
20605 gm. Janowice Wielkie Kinga MILANCEJ
20605 gm. Janowice Wielkie Anna SKOTAREK
20605 gm. Janowice Wielkie Jan POPŁAWSKI
20605 gm. Janowice Wielkie Krzysztof ZAWADZKI
20605 gm. Janowice Wielkie Ryszard SOBOLEWSKI
20605 gm. Janowice Wielkie Anna PUFFI
20605 gm. Janowice Wielkie Marta KROPIELNICKA
20605 gm. Janowice Wielkie Bartosz DUL
20605 gm. Janowice Wielkie Łukasz WDOWIAK
20605 gm. Janowice Wielkie Marek KUSZ
20605 gm. Janowice Wielkie Piotr GOŁĘBSKI
20605 gm. Janowice Wielkie Stanisław TATARZYN
20605 gm. Janowice Wielkie Piotr LESIŃSKI
20605 gm. Janowice Wielkie Krystyna IGNACIUK
20605 gm. Janowice Wielkie Joanna FABER
61403 gm. Janowiec Ireneusz CZERWIEC
61403 gm. Janowiec Aldona WOJTALIK
61403 gm. Janowiec Janusz WALASEK
61403 gm. Janowiec Mariusz BIERNACKI
61403 gm. Janowiec Roman TARŁOWSKI
61403 gm. Janowiec Ewa KOSTKA
61403 gm. Janowiec Joanna ORŁOWSKA
61403 gm. Janowiec Zofia MALINOWSKA
61403 gm. Janowiec Grażyna BORONOWSKA
61403 gm. Janowiec Piotr WOŹNIAK
61403 gm. Janowiec Paweł DYBISZ
61403 gm. Janowiec Zenon MARKOWSKI
61403 gm. Janowiec Sebastian SZULOWSKI
61403 gm. Janowiec Jerzy SZYSZKOWSKI
61403 gm. Janowiec Dariusz DĘBICKI
281101 gm. Janowiec Kościelny Ewa RUDZIŃSKA
281101 gm. Janowiec Kościelny Paulina GÓRNA
281101 gm. Janowiec Kościelny Marcin WESOŁOWSKI
281101 gm. Janowiec Kościelny Elżbieta ŻEBROWSKA
281101 gm. Janowiec Kościelny Jolanta OLSZEWSKA
281101 gm. Janowiec Kościelny Karol KRAJEWSKI
281101 gm. Janowiec Kościelny Marianna MALINOWSKA
281101 gm. Janowiec Kościelny Robert RADZYMIŃSKI
281101 gm. Janowiec Kościelny Anna RYBACKA
281101 gm. Janowiec Kościelny Bożena DUCHNA
281101 gm. Janowiec Kościelny Jadwiga OPALIŃSKA
281101 gm. Janowiec Kościelny Anna REMBOWSKA
281101 gm. Janowiec Kościelny Teresa NOWOSIELSKA
281101 gm. Janowiec Kościelny Michał BORKOWSKI
281101 gm. Janowiec Kościelny Piotr ROGALSKI
41903 gm. Janowiec Wielkopolski Marek SYPNIEWSKI
41903 gm. Janowiec Wielkopolski Anna JAKUBIAK
41903 gm. Janowiec Wielkopolski Anita BERGER
41903 gm. Janowiec Wielkopolski Monika WOŹNIAK
41903 gm. Janowiec Wielkopolski Bartosz BEMBNISTA
41903 gm. Janowiec Wielkopolski Leszek GRZECZKA
41903 gm. Janowiec Wielkopolski Aleksandra WALENDOWSKA
41903 gm. Janowiec Wielkopolski Marek KUSZ
41903 gm. Janowiec Wielkopolski Teresa RUSIEWICZ
41903 gm. Janowiec Wielkopolski Dorota WOŹNIAK
41903 gm. Janowiec Wielkopolski Leszek RUTKOWSKI
41903 gm. Janowiec Wielkopolski Miłosz MACIEJEWSKI
41903 gm. Janowiec Wielkopolski Henryk ZYGAJ
41903 gm. Janowiec Wielkopolski Barbara POLUS
41903 gm. Janowiec Wielkopolski Kazimierz ZABŁOCKI
281102 gm. Janowo Joanna DYMKOWSKA
281102 gm. Janowo Krzysztof PISARSKI
281102 gm. Janowo Zuzanna ŚWIDERSKA
281102 gm. Janowo Sławomir CIESIELSKI
281102 gm. Janowo Marcin ZBYSZYŃSKI
281102 gm. Janowo Żaneta DUNAJSKA
281102 gm. Janowo Bożena MAJEWSKA
281102 gm. Janowo Dariusz WÓJTÓW
281102 gm. Janowo Zbigniew SMOLARCZYK
281102 gm. Janowo Alina JABŁONOWSKA
281102 gm. Janowo Tomasz KRYSIAK
281102 gm. Janowo Andrzej KRZYKOWSKI
281102 gm. Janowo Mirosław KŁODOWSKI
281102 gm. Janowo Wioletta LEWANDOWSKA
281102 gm. Janowo Alina SKŁODOWSKA
201102 gm. Janów Dariusz TUREL
201102 gm. Janów Bogusław ŻAMOJTUK
201102 gm. Janów Andrzej BIELEC
201102 gm. Janów Jan GRABALA
201102 gm. Janów Zdzisław STASIEŁUK
201102 gm. Janów Tomasz OLSZEWSKI
201102 gm. Janów Tomasz LESZCZYŃSKI
201102 gm. Janów Marek SUCHOCKI
201102 gm. Janów Marek SOSNOWSKI
201102 gm. Janów Justyna MAKSIMCZYK
201102 gm. Janów Wojciech KOTOWSKI
201102 gm. Janów Grzegorz SZUBZDA
201102 gm. Janów Ryszard SZACKI
201102 gm. Janów Marcin SKOWROŃSKI
201102 gm. Janów Wojciech ŻAMOJTUK
240403 gm. Janów Michał SZCZEPANIK
240403 gm. Janów Marcin KOWALCZYK
240403 gm. Janów Jacek ŁUDZIK
240403 gm. Janów Rafał ŁAKOMY
240403 gm. Janów Andrzej GRZESIAK
240403 gm. Janów Rafał TOMZA
240403 gm. Janów Henryk SROKOSZ
240403 gm. Janów Monika KASZNIA
240403 gm. Janów Jacek LAMPA
240403 gm. Janów Paweł STEFANIAK
240403 gm. Janów Marcin KOZAK
240403 gm. Janów Alfreda MENDAKIEWICZ
240403 gm. Janów Ewa UCIEKLAK
240403 gm. Janów Artur SŁABOSZ
240403 gm. Janów Franciszek CIEŚLIŃSKI
60505 gm. Janów Lubelski Andrzej CZAJA
60505 gm. Janów Lubelski Tomasz KAPROŃ
60505 gm. Janów Lubelski Robert KAMIŃSKI
60505 gm. Janów Lubelski Marian GRZEGÓRSKI
60505 gm. Janów Lubelski Grażyna KUŚMIERCZYK
60505 gm. Janów Lubelski Krystyna ĆWIEK
60505 gm. Janów Lubelski Henryk JAROSZ
60505 gm. Janów Lubelski Łukasz PIECYK
60505 gm. Janów Lubelski Waldemar KUŚMIERCZYK
60505 gm. Janów Lubelski Krzysztof KURASIEWICZ
60505 gm. Janów Lubelski Grzegorz FLIS
60505 gm. Janów Lubelski Anna MAZUR
60505 gm. Janów Lubelski Bogdan STARTEK
60505 gm. Janów Lubelski Andrzej ŁUKASIK
60505 gm. Janów Lubelski Zenon BIELAK
60105 gm. Janów Podlaski Anna MYĆ
60105 gm. Janów Podlaski Henryk CHALIBURDA
60105 gm. Janów Podlaski Zdzisław BOŻEMÓJ
60105 gm. Janów Podlaski Grzegorz SIDORUK
60105 gm. Janów Podlaski Dominika MOŚ
60105 gm. Janów Podlaski Radosław PIKACZ
60105 gm. Janów Podlaski Aneta TYCHMANOWICZ
60105 gm. Janów Podlaski Anna WAWRYNIUK
60105 gm. Janów Podlaski Mirosław TOCZYŃSKI
60105 gm. Janów Podlaski Monika STAŃKO
60105 gm. Janów Podlaski Elżbieta ARTEMIUK
60105 gm. Janów Podlaski Magdalena CHRYŚCIENKO
60105 gm. Janów Podlaski Stanisław ŻMUDZIŃSKI - CARUK
60105 gm. Janów Podlaski Robert GÓRSKI
60105 gm. Janów Podlaski Ewa HOŁUB
300601 gm. Jaraczewo Grzegorz HYBIAK
300601 gm. Jaraczewo Tadeusz PERA
300601 gm. Jaraczewo Teresa MAGDA
300601 gm. Jaraczewo Joanna KOŹLIK
300601 gm. Jaraczewo Stefan PAWLAK
300601 gm. Jaraczewo Roman DWORZYŃSKI
300601 gm. Jaraczewo Roman MATUSZAK
300601 gm. Jaraczewo Anna WIERZOWIECKA
300601 gm. Jaraczewo Zbigniew NOWAK
300601 gm. Jaraczewo Sławomir GRUCHAŁA
300601 gm. Jaraczewo Barbara PIELUCHA
300601 gm. Jaraczewo Ewa ANDRZEJAK
300601 gm. Jaraczewo Ilona SMOLAREK
300601 gm. Jaraczewo Tomasz TWARDOWSKI
300601 gm. Jaraczewo Marek NAWROCKI
61803 gm. Jarczów Stanisław BÓL
61803 gm. Jarczów Judyta JASINA
61803 gm. Jarczów Urszula JACEK
61803 gm. Jarczów Michał PATRON
61803 gm. Jarczów Bożena MĄCZKA
61803 gm. Jarczów Jolanta MROCZKOWSKA
61803 gm. Jarczów Adam SZPONAR
61803 gm. Jarczów Krzysztof CZOP
61803 gm. Jarczów Lesław RACHAŃSKI
61803 gm. Jarczów Marian PAŹDZIUREK
61803 gm. Jarczów Alina TWARDECKA
61803 gm. Jarczów Mariusz SZOPA
61803 gm. Jarczów Eryk MAŃCZAK
61803 gm. Jarczów Agata SAMEK
61803 gm. Jarczów Józef FRYKOWSKI
181202 gm. Jarocin Justyna KUBASIEWICZ
181202 gm. Jarocin Justyna KŁODNICKA
181202 gm. Jarocin Bogusław PIERÓG
181202 gm. Jarocin Łukasz KANIA
181202 gm. Jarocin Rafał PLISZKA
181202 gm. Jarocin Jolanta WOŁOSZYN
181202 gm. Jarocin Bogusław ISKRA
181202 gm. Jarocin Agata HABUDA
181202 gm. Jarocin Janusz KRÓL
181202 gm. Jarocin Jan SROKA
181202 gm. Jarocin Damian PODPORA
181202 gm. Jarocin Iwona SMUTEK
181202 gm. Jarocin Janina REICHERT
181202 gm. Jarocin Zdzisław KURZYNA
181202 gm. Jarocin Aniela OLSZÓWKA
300602 gm. Jarocin Danuta MAĆKOWIAK
300602 gm. Jarocin Paweł ADAMKIEWICZ
300602 gm. Jarocin Ireneusz LAMPRECHT
300602 gm. Jarocin Tadeusz KUBERKA
300602 gm. Jarocin Katarzyna SZYMKOWIAK
300602 gm. Jarocin Rajmund BANASZYŃSKI
300602 gm. Jarocin Andrzej SKRZYPCZAK
300602 gm. Jarocin Michał SOŁTYS
300602 gm. Jarocin Marcin PÓŁROLNICZAK
300602 gm. Jarocin Arkadiusz PIĘTKA
300602 gm. Jarocin Dorota CZECHAK
300602 gm. Jarocin Lechosława DĘBSKA
300602 gm. Jarocin Mariusz KAŹMIERCZAK
300602 gm. Jarocin Maciej ŚLEDZIANOWSKI
300602 gm. Jarocin Anna IWICKA
300602 gm. Jarocin Zbigniew SURDUKOWSKI
300602 gm. Jarocin Przemysław MASŁOWSKI
300602 gm. Jarocin Marek TOBOLSKI
300602 gm. Jarocin Zdzisław WOJCIECHOWSKI
300602 gm. Jarocin Jerzy WALCZAK
300602 gm. Jarocin Anna REGULSKA
180404 gm. Jarosław Józef BORUTA
180404 gm. Jarosław Stanisław DUDEK
180404 gm. Jarosław Zbigniew KRUPA
180404 gm. Jarosław Antoni GWÓŹDŹ
180404 gm. Jarosław Łucja STOCHMAŃSKA
180404 gm. Jarosław Wiesław ORONOWICZ
180404 gm. Jarosław Dariusz CZEREBA
180404 gm. Jarosław Krzysztof ŁUKASIK
180404 gm. Jarosław Mariusz SZPILAK
180404 gm. Jarosław Leszek PAJDA
180404 gm. Jarosław Tadeusz SZUFLITA
180404 gm. Jarosław Jan IWAŃSKI
180404 gm. Jarosław Henryk SAWA
180404 gm. Jarosław Monika WILK
180404 gm. Jarosław Józef JAGIEŁA
240205 gm. Jasienica Andrzej SZIMKE
240205 gm. Jasienica Mirosława HAWEŁEK
240205 gm. Jasienica Jacek GOŁYSZNY
240205 gm. Jasienica Janusz CHOLEWIK
240205 gm. Jasienica Maria BURY
240205 gm. Jasienica Stanisław CEBULAK
240205 gm. Jasienica Grażyna GASZEK
240205 gm. Jasienica Czesław MACHALICA
240205 gm. Jasienica Zofia POLOK
240205 gm. Jasienica Marek SZIMKE
240205 gm. Jasienica Irena SOJKA
240205 gm. Jasienica Karol BIERSKI
240205 gm. Jasienica Barbara SADLIK
240205 gm. Jasienica Urszula KRYWULT
240205 gm. Jasienica Franciszek HANDZEL
240205 gm. Jasienica Tomasz OSUCH
240205 gm. Jasienica Wiesław CZARNIECKI
240205 gm. Jasienica Genowefa KOPEĆ
240205 gm. Jasienica Beata ŁĄCZ
240205 gm. Jasienica Dariusz KRYMSKI
240205 gm. Jasienica Zdzisław FLOREK
180205 gm. Jasienica Rosielna Mieczysław OWOC
180205 gm. Jasienica Rosielna Jan LENART
180205 gm. Jasienica Rosielna Krzysztof ŚNIEŻEK
180205 gm. Jasienica Rosielna Edward SZEWCZYK
180205 gm. Jasienica Rosielna Halina CWYNAR
180205 gm. Jasienica Rosielna Stefan MROCZKA
180205 gm. Jasienica Rosielna Adam KWIATKOWSKI
180205 gm. Jasienica Rosielna Stanisław PAJĄK
180205 gm. Jasienica Rosielna Beata BARSKA
180205 gm. Jasienica Rosielna Justyna WOŁOSZYN
180205 gm. Jasienica Rosielna Mariusz MASŁYK
180205 gm. Jasienica Rosielna Roman KRUPA
180205 gm. Jasienica Rosielna Jan MASŁYK
180205 gm. Jasienica Rosielna Marek GERLACH
180205 gm. Jasienica Rosielna Dariusz KRUPA
140606 gm. Jasieniec Marcin MANOWIECKI
140606 gm. Jasieniec Arkadiusz IDZIKOWSKI
140606 gm. Jasieniec Zenon SARNIAK
140606 gm. Jasieniec Marta CYTRYŃSKA
140606 gm. Jasieniec Wioletta SYGOCKA
140606 gm. Jasieniec Konrad ŚWIACKI
140606 gm. Jasieniec Andrzej WIŚNIK
140606 gm. Jasieniec Andrzej CZAMARA
140606 gm. Jasieniec Sylwester JANOTA
140606 gm. Jasieniec Marcin WALCZAK
140606 gm. Jasieniec Radosław DĄBROWSKI
140606 gm. Jasieniec Edward WILEWSKI
140606 gm. Jasieniec Roman ANDZIAK
140606 gm. Jasieniec Waldemar ŻURAWSKI
140606 gm. Jasieniec Zbigniew KOTWIŁA
81104 gm. Jasień Zbigniew WALCZAK
81104 gm. Jasień Andrzej KAMYSZEK
81104 gm. Jasień Danuta RUDNIKOWICZ
81104 gm. Jasień Zbigniew KRUSZYŃSKI
81104 gm. Jasień Danuta STACKIEWICZ
81104 gm. Jasień Piotr KARALUS
81104 gm. Jasień Sebastian ZYSK
81104 gm. Jasień Marcelina SŁOMKOWSKA
81104 gm. Jasień Elżbieta MAĆKO
81104 gm. Jasień Zbigniew WITKOWSKI
81104 gm. Jasień Karolina ROMANOWSKA
81104 gm. Jasień Waldemar BEDNARSKI
81104 gm. Jasień Michał REWAJ
81104 gm. Jasień Krzysztof STEFAŃSKI
81104 gm. Jasień Tadeusz HODA
200802 gm. Jasionówka Leszek SKUTNIK
200802 gm. Jasionówka Bożena GAWRYŁO
200802 gm. Jasionówka Dariusz TAŁAŁAJ
200802 gm. Jasionówka Andrzej ZABIELSKI
200802 gm. Jasionówka Kazimierz PASZKO
200802 gm. Jasionówka Marzena BIENIASZ
200802 gm. Jasionówka Bożena POPŁAWSKA
200802 gm. Jasionówka Grzegorz KŁUBOWICZ
200802 gm. Jasionówka Ewa BARTNIK
200802 gm. Jasionówka Wojciech SKOBODZIŃSKI
200802 gm. Jasionówka Eugeniusz SKOBODZIŃSKI
200802 gm. Jasionówka Marcin BORYS
200802 gm. Jasionówka Jacek PIETRASZKIEWICZ
200802 gm. Jasionówka Leszek LEWICKI
200802 gm. Jasionówka Bogusław ABRAMOWICZ
180504 gm. Jasło Andrzej OSTALECKI
180504 gm. Jasło Mariusz AUGUSTYNEK
180504 gm. Jasło Piotr WILK
180504 gm. Jasło Józef DZIEDZIC
180504 gm. Jasło Renata BRĄGIEL
180504 gm. Jasło Ewa DUBIEL
180504 gm. Jasło Marek KMIECIK
180504 gm. Jasło Konrad MAREK
180504 gm. Jasło Maciej JAGIELSKI
180504 gm. Jasło Krzysztof BRĄGIEL
180504 gm. Jasło Wincenty OCHWAT
180504 gm. Jasło Bronisław OLBRYCH
180504 gm. Jasło Tadeusz GORGOSZ
180504 gm. Jasło Stanisław MARSZAŁEK
180504 gm. Jasło Janusz PRUCHNIK
221102 gm. Jastarnia Monika PUTKOWSKA
221102 gm. Jastarnia Piotr WIŚNIEWSKI
221102 gm. Jastarnia Wojciech TUL
221102 gm. Jastarnia Daniel KOHNKE
221102 gm. Jastarnia Andrzej KOHNKE
221102 gm. Jastarnia Bartosz SELIN
221102 gm. Jastarnia Aneta KAŁAMARZ
221102 gm. Jastarnia Sylwia CHABOWSKA
221102 gm. Jastarnia Michał GRAFIK
221102 gm. Jastarnia Piotr LISAKOWSKI
221102 gm. Jastarnia Błażej BIEŻUŃSKI
221102 gm. Jastarnia Iwona CZAPP
221102 gm. Jastarnia Leszek BUDZISZ
221102 gm. Jastarnia Rafał STOBBA
221102 gm. Jastarnia Michaela GRONALEWSKA
60907 gm. Jastków Jerzy ŁAPANOWSKI
60907 gm. Jastków Małgorzata MRÓZ
60907 gm. Jastków Paweł JĘDREJEK
60907 gm. Jastków Andrzej PODSTAWKA
60907 gm. Jastków Maria WRÓBEL
60907 gm. Jastków Teresa ZUCHNIARZ
60907 gm. Jastków Ulesława LÜBEK
60907 gm. Jastków Magdalena OLSZAK
60907 gm. Jastków Sławomir WARSZAWSKI
60907 gm. Jastków Marek OKOŃ
60907 gm. Jastków Roman CHUDZIK
60907 gm. Jastków Marian CHĘĆ
60907 gm. Jastków Marek WIECZERZAK
60907 gm. Jastków Kazimierz WÓJCIK
60907 gm. Jastków Zenon RACHAŃCZYK
303102 gm. Jastrowie Piotr KURZYNA
303102 gm. Jastrowie Monika KRÓL
303102 gm. Jastrowie Agnieszka KAZBERUK
303102 gm. Jastrowie Dariusz MISZCZAK
303102 gm. Jastrowie Monika RUTA-ZYGIEL
303102 gm. Jastrowie Michał PAWŁOWSKI
303102 gm. Jastrowie Janusz SIWAK
303102 gm. Jastrowie Michał KRUSZYŃSKI
303102 gm. Jastrowie Zofia PAWŁOWSKA
303102 gm. Jastrowie Agnieszka KWILIŃSKA
303102 gm. Jastrowie Łukasz CYRUK
303102 gm. Jastrowie Cezary WYSZYŃSKI
303102 gm. Jastrowie Elżbieta MAGDA
303102 gm. Jastrowie Krzysztof BZOWSKI
303102 gm. Jastrowie Jolanta ŁATKA
143002 gm. Jastrząb Sławomir BIŃKOWSKI
143002 gm. Jastrząb Renata KARBARZ
143002 gm. Jastrząb Wojciech WARSO
143002 gm. Jastrząb Jerzy KOZŁOWSKI
143002 gm. Jastrząb Barbara GREGIER
143002 gm. Jastrząb Zbigniew DOMAGAŁA
143002 gm. Jastrząb Aldona WÓJCIKOWSKA
143002 gm. Jastrząb Tomasz WAKUŁA
143002 gm. Jastrząb Marta NADGRADKIEWICZ
143002 gm. Jastrząb Marek CZARNOTA
143002 gm. Jastrząb Leszek MĄKOLA
143002 gm. Jastrząb Rafał KUŹDUB
143002 gm. Jastrząb Marzena GOLIŃSKA
143002 gm. Jastrząb Dawid KRÓL
143002 gm. Jastrząb Katarzyna JELONEK
142504 gm. Jastrzębia Cezary PIETRUSZEWSKI
142504 gm. Jastrzębia Danuta BONIECKA
142504 gm. Jastrzębia Teresa MICHALSKA
142504 gm. Jastrzębia Marcin MĄKOSA
142504 gm. Jastrzębia Wiesław DRÓŻDŻ
142504 gm. Jastrzębia Hanna CENCELEWICZ
142504 gm. Jastrzębia Robert WOJDAT
142504 gm. Jastrzębia Józef TOMALSKI
142504 gm. Jastrzębia Marek NOSAL
142504 gm. Jastrzębia Feliks WARCHOŁ
142504 gm. Jastrzębia Marcin PASEK
142504 gm. Jastrzębia Ewa BANACH
142504 gm. Jastrzębia Walenty BUZOR
142504 gm. Jastrzębia Teodozja BOROWSKA
142504 gm. Jastrzębia Krzysztof GOLEC
180710 gm. Jaśliska Renata PELCZAR
180710 gm. Jaśliska Ryszard CHOWANIEC
180710 gm. Jaśliska Andrzej ZAWADA
180710 gm. Jaśliska Teresa MEZGLEWSKA
180710 gm. Jaśliska Jan FARBANIEC
180710 gm. Jaśliska Dariusz PUCHALIK
180710 gm. Jaśliska Bogumił BIŁAS
180710 gm. Jaśliska Monika FARBANIEC
180710 gm. Jaśliska Jerzy BIŁAS
180710 gm. Jaśliska Bogusław KUCHTA
180710 gm. Jaśliska Krzysztof KOSTYCZ
180710 gm. Jaśliska Franciszek MICHALAK
180710 gm. Jaśliska Katarzyna ŁĄTKA
180710 gm. Jaśliska Krzysztof ŁĄTKA
180710 gm. Jaśliska Czesław MADEJ
200803 gm. Jaświły Daniel TUR
200803 gm. Jaświły Leszek KLIMOWICZ
200803 gm. Jaświły Anna ŁATACZ - BRUZGO
200803 gm. Jaświły Jan KUCHARSKI
200803 gm. Jaświły Bogdan ANDRELCZYK
200803 gm. Jaświły Adam JANKOWSKI
200803 gm. Jaświły Kazimierz DĘBOWSKI
200803 gm. Jaświły Tadeusz PROLAN
200803 gm. Jaświły Robert WOJTKIELEWICZ
200803 gm. Jaświły Ryszard DĘBOWSKI
200803 gm. Jaświły Andrzej BIERĆ
200803 gm. Jaświły Andrzej DEKARZ
200803 gm. Jaświły Piotr GUDEL
200803 gm. Jaświły Piotr KITLAS
200803 gm. Jaświły Jacek KRUKOWSKI
181404 gm. Jawornik Polski Tomasz KOBA
181404 gm. Jawornik Polski Jan CHOHURA
181404 gm. Jawornik Polski Andrzej PIENIĄŻEK
181404 gm. Jawornik Polski Marek GOMÓŁKA
181404 gm. Jawornik Polski Tadeusz PIENIĄDZ
181404 gm. Jawornik Polski Anna WARCHOŁ
181404 gm. Jawornik Polski Adam HOMIK
181404 gm. Jawornik Polski Tadeusz BURY
181404 gm. Jawornik Polski Marek MAKARSKI
181404 gm. Jawornik Polski Wacław SZMULIK
181404 gm. Jawornik Polski Grzegorz KUŹNIAR
181404 gm. Jawornik Polski Joanna JURKIEWICZ
181404 gm. Jawornik Polski Adam DUBAS
181404 gm. Jawornik Polski Bogusław KĄDZIOŁKA
181404 gm. Jawornik Polski Czesław GOMUŁKA
240206 gm. Jaworze Jan BOŻEK
240206 gm. Jaworze Jadwiga ZABILSKA
240206 gm. Jaworze Agnieszka KUKLA
240206 gm. Jaworze Magdalena KRZEMIEŃ
240206 gm. Jaworze Zbigniew PUTEK
240206 gm. Jaworze Krzysztof KLESZCZ
240206 gm. Jaworze Tomasz GWÓŹDŹ
240206 gm. Jaworze Piotr FILIPKOWSKI
240206 gm. Jaworze Edward PODSTAWNY
240206 gm. Jaworze Dorota MAMORSKA
240206 gm. Jaworze Agnieszka NIEBORAK
240206 gm. Jaworze Jan BATHELT
240206 gm. Jaworze Roman KRUCZEK
240206 gm. Jaworze Tomasz JURCZYK
240206 gm. Jaworze Sławomir TOMALA
21904 gm. Jaworzyna Śląska Katarzyna CHMIELOWIEC
21904 gm. Jaworzyna Śląska Adriana KOTÓW-JĘDRAS
21904 gm. Jaworzyna Śląska Artur NAZIMEK
21904 gm. Jaworzyna Śląska Marcin KANTOR
21904 gm. Jaworzyna Śląska Wojciech SYNTYRZ
21904 gm. Jaworzyna Śląska Sebastian GRAJASZEK
21904 gm. Jaworzyna Śląska Sylwester TERPIC
21904 gm. Jaworzyna Śląska Wiesław DYBEŁ
21904 gm. Jaworzyna Śląska Arkadiusz STELMACH
21904 gm. Jaworzyna Śląska Romuald MADAJ
21904 gm. Jaworzyna Śląska Barbara CHROMY
21904 gm. Jaworzyna Śląska Anna SZCZEPANIAK-JAROSZEWSKA
21904 gm. Jaworzyna Śląska Grażyna BUGAJSKA
21904 gm. Jaworzyna Śląska Marian GAWRON
21904 gm. Jaworzyna Śląska Mariusz WIĘCEK
180704 gm. Jedlicze Teresa PATLA
180704 gm. Jedlicze Krystyna MARĆ
180704 gm. Jedlicze Małgorzata GINALSKA
180704 gm. Jedlicze Roman KOPEĆ
180704 gm. Jedlicze Wenencja ŻYCHOWSKA
180704 gm. Jedlicze Piotr WOŹNIAK
180704 gm. Jedlicze Ewa OKULSKA
180704 gm. Jedlicze Jan SKWARA
180704 gm. Jedlicze Ryszard DZIURA
180704 gm. Jedlicze Stanisław TWARÓG
180704 gm. Jedlicze Zofia KUSIAK
180704 gm. Jedlicze Józefa URAM
180704 gm. Jedlicze Tomasz LISOWSKI
180704 gm. Jedlicze Janusz LIPKA
180704 gm. Jedlicze Jan KRAJEWSKI
142505 gm. Jedlińsk Ewa OFIARA
142505 gm. Jedlińsk Robert RĘDZIA
142505 gm. Jedlińsk Łukasz KUREK
142505 gm. Jedlińsk Zbigniew DOBOSZ
142505 gm. Jedlińsk Magdalena TRZMIEL-WIETESKA
142505 gm. Jedlińsk Patrycja BARTULA-JAKUBOWSKA
142505 gm. Jedlińsk Maciej MAKULSKI
142505 gm. Jedlińsk Tomasz PLEWIŃSKI
142505 gm. Jedlińsk Lidia ŻUROWSKA
142505 gm. Jedlińsk Dariusz LIPIŃSKI
142505 gm. Jedlińsk Waldemar DABIŃSKI
142505 gm. Jedlińsk Barbara KOŁODZIEJSKA
142505 gm. Jedlińsk Janusz MAZUREK
142505 gm. Jedlińsk Marcin DREWNOWSKI
142505 gm. Jedlińsk Wojciech KOWALCZYK
142506 gm. Jedlnia-Letnisko Michał JAŚKIEWICZ
142506 gm. Jedlnia-Letnisko Monika DĄBROWSKA
142506 gm. Jedlnia-Letnisko Adam MĄKOSA
142506 gm. Jedlnia-Letnisko Mieczysław KAIM
142506 gm. Jedlnia-Letnisko Jan KRAKOWIAK
142506 gm. Jedlnia-Letnisko Beata BARTKIEWICZ
142506 gm. Jedlnia-Letnisko Robert BORKOWSKI
142506 gm. Jedlnia-Letnisko Katarzyna BARAN
142506 gm. Jedlnia-Letnisko Lech ZGUTKA
142506 gm. Jedlnia-Letnisko Bożena GRAD
142506 gm. Jedlnia-Letnisko Sylwia MOSKWA
142506 gm. Jedlnia-Letnisko Monika PODSIADŁA
142506 gm. Jedlnia-Letnisko Stanisław KOŁTUN
142506 gm. Jedlnia-Letnisko Łukasz MIERZEJEWSKI
142506 gm. Jedlnia-Letnisko Jerzy SZCZĘSNY
142204 gm. Jednorożec Renata KOPER
142204 gm. Jednorożec Cezary WÓJCIK
142204 gm. Jednorożec Teresa PIOTRAK
142204 gm. Jednorożec Monika CZACHOWSKA
142204 gm. Jednorożec Mariusz KACZYŃSKI
142204 gm. Jednorożec Urszula GOŁOTA
142204 gm. Jednorożec Tadeusz SOBOLEWSKI
142204 gm. Jednorożec Leszek SĘDROWSKI
142204 gm. Jednorożec Lucyna POPIOŁEK
142204 gm. Jednorożec Janusz WIĘCEK
142204 gm. Jednorożec Aldona PŁODZICKA
142204 gm. Jednorożec Józef BRZOZOWY
142204 gm. Jednorożec Włodzimierz BRUŹDZIAK
142204 gm. Jednorożec Karol MAJEWSKI
142204 gm. Jednorożec Katarzyna WIĘCEK
200701 gm. Jedwabne Sławomir TUROWSKI
200701 gm. Jedwabne Norbert ZAŁUSKA
200701 gm. Jedwabne Maria KOZŁOWSKA
200701 gm. Jedwabne Mariusz ZAPERT
200701 gm. Jedwabne Andrzej GÓRSKI
200701 gm. Jedwabne Wojciech GRABOWSKI
200701 gm. Jedwabne Daniel POPOWSKI
200701 gm. Jedwabne Kazimierz ZAŁUSKA
200701 gm. Jedwabne Katarzyna RAINKO
200701 gm. Jedwabne Andrzej BARGŁOWSKI
200701 gm. Jedwabne Dorota BRZOSTOWSKA
200701 gm. Jedwabne Mariusz SZMITKO
200701 gm. Jedwabne Małgorzata BAGIŃSKA
200701 gm. Jedwabne Zbigniew BAGIŃSKI
200701 gm. Jedwabne Emilia WYKOWSKA
281703 gm. Jedwabno Teresa LICKA
281703 gm. Jedwabno Krystyna KABAŁA
281703 gm. Jedwabno Grażyna JAGUSZEWSKA
281703 gm. Jedwabno Daniel DUNAJSKI
281703 gm. Jedwabno Jan MIL
281703 gm. Jedwabno Iwona ARBATOWSKA
281703 gm. Jedwabno Sylwester JANOWSKI
281703 gm. Jedwabno Dariusz PIÓRKOWSKI
281703 gm. Jedwabno Marianna SZYDLIK
281703 gm. Jedwabno Magdalena SZNAJDER
281703 gm. Jedwabno Elżbieta BRZÓSKA
281703 gm. Jedwabno Kamila SZCZEPAŃSKA
281703 gm. Jedwabno Adam SZEWCZYK
281703 gm. Jedwabno Danuta TRZCIŃSKA
281703 gm. Jedwabno Katarzyna WIKTOROWSKA
241203 gm. Jejkowice Mieczysław WOJACZEK
241203 gm. Jejkowice Franciszek KIEŚ
241203 gm. Jejkowice Patrycja BOBER
241203 gm. Jejkowice Mirosław PASZENDA
241203 gm. Jejkowice Tomasz ŚMIEJA
241203 gm. Jejkowice Leszek RUSIŃSKI
241203 gm. Jejkowice Adam ŚMIEJA
241203 gm. Jejkowice Joanna WĘGRZYK
241203 gm. Jejkowice Irena KRYPCZYK
241203 gm. Jejkowice Piotr WYCISK
241203 gm. Jejkowice Łukasz MAŁYSZ
241203 gm. Jejkowice Mariola HOLONA
241203 gm. Jejkowice Adam MARKIEFKA
241203 gm. Jejkowice Jolanta WYLEŻOŁ
241203 gm. Jejkowice Tomasz ZIELONKA
21503 gm. Jelcz-Laskowice Tomasz RYGIELSKI
21503 gm. Jelcz-Laskowice Julian KOZŁOWSKI
21503 gm. Jelcz-Laskowice Marek STARCZEWSKI
21503 gm. Jelcz-Laskowice Michał WOLSKI
21503 gm. Jelcz-Laskowice Joanna KAMIŃSKA
21503 gm. Jelcz-Laskowice Robert JADCZAK
21503 gm. Jelcz-Laskowice Stanisław ŁUKASIK
21503 gm. Jelcz-Laskowice Michał PAKOSZ
21503 gm. Jelcz-Laskowice Karolina KOLADO
21503 gm. Jelcz-Laskowice Piotr STAJSZCZYK
21503 gm. Jelcz-Laskowice Weronika KUSZYK
21503 gm. Jelcz-Laskowice Beata BEJDA
21503 gm. Jelcz-Laskowice Krzysztof WOŹNIAK
21503 gm. Jelcz-Laskowice Aleksandra CZERNIK
21503 gm. Jelcz-Laskowice Łukasz DUDKOWSKI
21503 gm. Jelcz-Laskowice Ireneusz STACHNIO
21503 gm. Jelcz-Laskowice Wincenty MARCHEWSKI
21503 gm. Jelcz-Laskowice Jacek MIKOŁAJCZYK
21503 gm. Jelcz-Laskowice Jacek ZAŁUBSKI
21503 gm. Jelcz-Laskowice Bogdan SZCZĘŚNIAK
21503 gm. Jelcz-Laskowice Tadeusz BABSKI
201203 gm. Jeleniewo Karol BOROWSKI
201203 gm. Jeleniewo Stanisław SIŁKOWSKI
201203 gm. Jeleniewo Jan BIELECKI
201203 gm. Jeleniewo Marzena WASZKIEWICZ
201203 gm. Jeleniewo Ryszard ANDRUSZKIEWICZ
201203 gm. Jeleniewo Mirosław ANESZKO
201203 gm. Jeleniewo Agnieszka JASIELON
201203 gm. Jeleniewo Dariusz SZMAJDA
201203 gm. Jeleniewo Joanna BAGIŃSKA
201203 gm. Jeleniewo Dariusz PIETROŁAJ
201203 gm. Jeleniewo Ryszard MYSIUKIEWICZ
201203 gm. Jeleniewo Tomasz STANKIEWICZ
201203 gm. Jeleniewo Zbigniew ZUBRZYCKI
201203 gm. Jeleniewo Andrzej ADAMSKI
201203 gm. Jeleniewo Renata BARTOSZEWICZ
241704 gm. Jeleśnia Kazimierz PŁAZA
241704 gm. Jeleśnia Andrzej GÓRA
241704 gm. Jeleśnia Marcin DENDYS
241704 gm. Jeleśnia Łukasz HULBÓJ
241704 gm. Jeleśnia Dariusz GĄSIOREK
241704 gm. Jeleśnia Jerzy FELIKS
241704 gm. Jeleśnia Piotr PAWLICA
241704 gm. Jeleśnia Marek PIERLAK
241704 gm. Jeleśnia Ryszard NOWAK
241704 gm. Jeleśnia Władysław GRUSZKA
241704 gm. Jeleśnia Andrzej MICHULEC
241704 gm. Jeleśnia Kazimierz DYBEK
241704 gm. Jeleśnia Wiesław GŁUCHACZKA
241704 gm. Jeleśnia Irena NIEWDANA
241704 gm. Jeleśnia Henryk JANIK
161102 gm. Jemielnica Dorota KNOPEK
161102 gm. Jemielnica Ewa PTOK
161102 gm. Jemielnica Mateusz STRÓŻYK
161102 gm. Jemielnica Paweł SCHLENSAG
161102 gm. Jemielnica Roman KUS
161102 gm. Jemielnica Anna DZIUROŃ
161102 gm. Jemielnica Rudolf FIGURA
161102 gm. Jemielnica Grzegorz PYKA
161102 gm. Jemielnica Adelajda WIECHOCZEK
161102 gm. Jemielnica Joachim GOTTSCHOLL
161102 gm. Jemielnica Norbert JASKÓŁA
161102 gm. Jemielnica Piotr BREITSCHEIDEL
161102 gm. Jemielnica Jolanta STAŚ
161102 gm. Jemielnica Sylwia KAPUŚCIŃSKA
161102 gm. Jemielnica Martyna MAŁEK-BOMBELKA
20402 gm. Jemielno Joanna PRZYSTAŃSKA
20402 gm. Jemielno Zdzisław SURA
20402 gm. Jemielno Krystyna GROCHOWINA
20402 gm. Jemielno Irena GIECEWICZ
20402 gm. Jemielno Monika RYDZIK
20402 gm. Jemielno Bogusława URBANIAK
20402 gm. Jemielno Józef WAPIŃSKI
20402 gm. Jemielno Bogdan OPAT
20402 gm. Jemielno Róża LIS
20402 gm. Jemielno Kazimiera ZARĘBA
20402 gm. Jemielno Magdalena DZIOCH
20402 gm. Jemielno Rafał OLSZEWSKI
20402 gm. Jemielno Sylwia BARYGA
20402 gm. Jemielno Irena ANKUTOWICZ
20402 gm. Jemielno Krzysztof SZULC
20303 gm. Jerzmanowa Marek WITKOWICZ
20303 gm. Jerzmanowa Mieczysław GRZYBOWSKI
20303 gm. Jerzmanowa Karol PRZEBIĘDA
20303 gm. Jerzmanowa Paweł OPIŁOWSKI
20303 gm. Jerzmanowa Andrzej HAWROT
20303 gm. Jerzmanowa Marianna KALINOWSKA
20303 gm. Jerzmanowa Marek KAWĘCKI
20303 gm. Jerzmanowa Jan WOŹNIAK
20303 gm. Jerzmanowa Tadeusz KOZAKOWSKI
20303 gm. Jerzmanowa Marcin BUDZISZEWSKI
20303 gm. Jerzmanowa Jerzy WOLSKI
20303 gm. Jerzmanowa Zbigniew MALINOWSKI
20303 gm. Jerzmanowa Beata HEBDA
20303 gm. Jerzmanowa Piotr PRZEWOŹNIK
20303 gm. Jerzmanowa Zenobiusz ZACHMYC
120604 gm. Jerzmanowice-Przeginia Piotr ZĄBCZYŃSKI
120604 gm. Jerzmanowice-Przeginia Damian NIEDZIÓŁKA
120604 gm. Jerzmanowice-Przeginia Konrad GZYL
120604 gm. Jerzmanowice-Przeginia Grzegorz SEWERYN
120604 gm. Jerzmanowice-Przeginia Tomasz CHOCHÓŁ
120604 gm. Jerzmanowice-Przeginia Joanna CHAŁUPKA
120604 gm. Jerzmanowice-Przeginia Renata KACZMARCZYK-RUSEK
120604 gm. Jerzmanowice-Przeginia Wojciech SZWAJCOWSKI
120604 gm. Jerzmanowice-Przeginia Robert BĄBKA
120604 gm. Jerzmanowice-Przeginia Kazimierz BARAN
120604 gm. Jerzmanowice-Przeginia Barbara MOSUREK
120604 gm. Jerzmanowice-Przeginia Sabina BABIUCH
120604 gm. Jerzmanowice-Przeginia Jacek MITKA
120604 gm. Jerzmanowice-Przeginia Paweł FURMAN
120604 gm. Jerzmanowice-Przeginia Rafał IZDEBSKI
40902 gm. Jeziora Wielkie Cezary CICHOCKI
40902 gm. Jeziora Wielkie Agnieszka KOWALSKA
40902 gm. Jeziora Wielkie Elżbieta KRZEWINA
40902 gm. Jeziora Wielkie Aneta BARCZAK
40902 gm. Jeziora Wielkie Joanna JĘDRASZCZAK
40902 gm. Jeziora Wielkie Halina PŁACHCIŃSKA
40902 gm. Jeziora Wielkie Anna WINIECKA
40902 gm. Jeziora Wielkie Marcin CZAPLICKI
40902 gm. Jeziora Wielkie Jerzy KAMELSKI
40902 gm. Jeziora Wielkie Jolanta TODA
40902 gm. Jeziora Wielkie Marek WYSOCKI
40902 gm. Jeziora Wielkie Wanda KRZESIŃSKA
40902 gm. Jeziora Wielkie Jerzy BURZYŃSKI
40902 gm. Jeziora Wielkie Paweł GLANC
40902 gm. Jeziora Wielkie Lidia SUCHARSKA
281406 gm. Jeziorany Krzysztof NACHIŁO
281406 gm. Jeziorany Andrzej SZUWALSKI
281406 gm. Jeziorany Jacek CIBORSKI
281406 gm. Jeziorany Krzysztof MICHALSKI
281406 gm. Jeziorany Karolina PIEŃKO
281406 gm. Jeziorany Piotr SZUNEJKO
281406 gm. Jeziorany Mariusz SZUTKOWSKI
281406 gm. Jeziorany Jan KOWALCZYK
281406 gm. Jeziorany Bogusław WIERZBICKI
281406 gm. Jeziorany Józef KANIUGA
281406 gm. Jeziorany Wiesław ŻYWICKI
281406 gm. Jeziorany Marcin SIELECKI
281406 gm. Jeziorany Lech KOWALCZYK
281406 gm. Jeziorany Teresa PARZONKA
281406 gm. Jeziorany Cezary CIBORSKI
60804 gm. Jeziorzany Wojciech DŁUGOSZ
60804 gm. Jeziorzany Henryk SZYMANEK
60804 gm. Jeziorzany Edward CIOTA
60804 gm. Jeziorzany Maria BARSZCZ
60804 gm. Jeziorzany Jan SZABELSKI
60804 gm. Jeziorzany Paweł SZCZOTKA
60804 gm. Jeziorzany Zbigniew WESOŁOWSKI
60804 gm. Jeziorzany Marek KRASUCKI
60804 gm. Jeziorzany Zygmunt MATYJASEK
60804 gm. Jeziorzany Andrzej ADAMCZYK
60804 gm. Jeziorzany Artur GRZYWACZ
60804 gm. Jeziorzany Józef OCH
60804 gm. Jeziorzany Marcin KOWALEWSKI
60804 gm. Jeziorzany Małgorzata MADEJ
60804 gm. Jeziorzany Zbigniew ZIOBRONIEWICZ
41404 gm. Jeżewo Ewa ZIUZIAKOWSKA
41404 gm. Jeżewo Sławomir STEFAN
41404 gm. Jeżewo Wiesława KUBIACZYK
41404 gm. Jeżewo Wojciech MŁYŃSKI
41404 gm. Jeżewo Barbara DOLEWSKA
41404 gm. Jeżewo Michał KACZMAREK
41404 gm. Jeżewo Grzegorz ZIÓŁKOWSKI
41404 gm. Jeżewo Agnieszka STRZYŻEWSKA
41404 gm. Jeżewo Przemysław GRZYBOWSKI
41404 gm. Jeżewo Henryk RYBAK
41404 gm. Jeżewo Paweł JĘDRAL
41404 gm. Jeżewo Robert MORKA
41404 gm. Jeżewo Stanisław SOŁTYSIAK
41404 gm. Jeżewo Maciej WARCZAK
41404 gm. Jeżewo Rafał SZYMCZAK
181203 gm. Jeżowe Bogdan BEDNARZ
181203 gm. Jeżowe Marian KOC
181203 gm. Jeżowe Józef GŁUSZAK
181203 gm. Jeżowe Józef SZEWC
181203 gm. Jeżowe Krzysztof BOREK
181203 gm. Jeżowe Edward KOC
181203 gm. Jeżowe Henryk OLKO
181203 gm. Jeżowe Barbara FUSIEK
181203 gm. Jeżowe Roman ŁYKO
181203 gm. Jeżowe Grażyna SZOSTECKA
181203 gm. Jeżowe Eugeniusz CIAK
181203 gm. Jeżowe Bogdan ŚWIĄTEK
181203 gm. Jeżowe Andrzej KOŁODZIEJ
181203 gm. Jeżowe Mirosław BAJEK
181203 gm. Jeżowe Jacek PUZIO
102104 gm. Jeżów Bartłomiej MIAZEK
102104 gm. Jeżów Michał MATYSIAK
102104 gm. Jeżów Grzegorz SZULC
102104 gm. Jeżów Anna PAWLIK
102104 gm. Jeżów Paweł ROKICKI
102104 gm. Jeżów Katarzyna WIJATA
102104 gm. Jeżów Grzegorz WIETESKA
102104 gm. Jeżów Kazimierz GABRYSZEWSKI
102104 gm. Jeżów Henryk DUDEK
102104 gm. Jeżów Wojciech KRYCHNIAK
102104 gm. Jeżów Jan PIECHOTA
102104 gm. Jeżów Szymon ADAMCZYK
102104 gm. Jeżów Danuta KARASZEWSKA
102104 gm. Jeżów Paweł WÓJCIK
102104 gm. Jeżów Stanisław SULGOSTAWSKI
20606 gm. Jeżów Sudecki Małgorzata KUCZYŃSKA
20606 gm. Jeżów Sudecki Paweł ROSÓŁ
20606 gm. Jeżów Sudecki Bożena SZCZEPAŃSKA
20606 gm. Jeżów Sudecki Teresa KARMELITA
20606 gm. Jeżów Sudecki Krzysztof GAWRON
20606 gm. Jeżów Sudecki Andrzej KACPERSKI
20606 gm. Jeżów Sudecki Marian TYKA
20606 gm. Jeżów Sudecki Krystyna TYKA
20606 gm. Jeżów Sudecki Krzysztof ŚLIMAKOWSKI
20606 gm. Jeżów Sudecki Lidia KACZMARCZYK PAŁUCHA
20606 gm. Jeżów Sudecki Grzegorz MAZEPA
20606 gm. Jeżów Sudecki Kazimierz LEWASZKIEWICZ
20606 gm. Jeżów Sudecki Wacław LESIK
20606 gm. Jeżów Sudecki Leon SZUĆKO
20606 gm. Jeżów Sudecki Katarzyna ŁOBOCKA
260202 gm. Jędrzejów Robert KRUK
260202 gm. Jędrzejów Konrad KAŁKA
260202 gm. Jędrzejów Paweł WOJDA
260202 gm. Jędrzejów Karolina JAROSZ
260202 gm. Jędrzejów Wojciech ZWIERZCHOWSKI
260202 gm. Jędrzejów Andrzej BŁASZKIEWICZ
260202 gm. Jędrzejów Maria BARAŃSKA
260202 gm. Jędrzejów Andrzej JAKUBANIS
260202 gm. Jędrzejów Marcin PISZCZEK
260202 gm. Jędrzejów Paweł BŁASZKIEWICZ
260202 gm. Jędrzejów Marek SKRZYPIEC
260202 gm. Jędrzejów Andrzej BIELECKI
260202 gm. Jędrzejów Łukasz STANEK
260202 gm. Jędrzejów Grzegorz KUŚMIERZ
260202 gm. Jędrzejów Mirosław SZTABŁAWY
260202 gm. Jędrzejów Jan ZIĘBIŃSKI
260202 gm. Jędrzejów Agnieszka JOPEK-WASILEWSKA
260202 gm. Jędrzejów Wojciech KRÓL
260202 gm. Jędrzejów Wacław KĘDRA
260202 gm. Jędrzejów Marian ZIMOCH
260202 gm. Jędrzejów Teodor KOT
180305 gm. Jodłowa Maria BATOR
180305 gm. Jodłowa Kazimierz DOMAŃSKI
180305 gm. Jodłowa Danuta KOS
180305 gm. Jodłowa Marek LEJA
180305 gm. Jodłowa Roman WARZECHA
180305 gm. Jodłowa Marek JASICA
180305 gm. Jodłowa Andrzej KOS
180305 gm. Jodłowa Grzegorz MIKRUT
180305 gm. Jodłowa Paweł CISZCZOŃ
180305 gm. Jodłowa Elżbieta ŁĘPA
180305 gm. Jodłowa Dawid LISZKA
180305 gm. Jodłowa Bożena KASTARENDA
180305 gm. Jodłowa Tadeusz RAK
180305 gm. Jodłowa Wiesław JĘDRZEJCZYK
180305 gm. Jodłowa Agata CIESIELSKA
120704 gm. Jodłownik Adam NOWOROLNIK
120704 gm. Jodłownik Piotr GRZYB
120704 gm. Jodłownik Roman BREWCZYŃSKI
120704 gm. Jodłownik Bronisław GRUCEL
120704 gm. Jodłownik Maria KAPERA
120704 gm. Jodłownik Zbigniew WIĘCŁAWEK
120704 gm. Jodłownik Piotr PIECHÓWKA
120704 gm. Jodłownik Bogdan KOZAK
120704 gm. Jodłownik Leszek LIZAK
120704 gm. Jodłownik Ryszard PRZECISZOWSKI
120704 gm. Jodłownik Stanisław CZYRNEK
120704 gm. Jodłownik Stanisław BARTOSZ
120704 gm. Jodłownik Andrzej WĘGRZYN
120704 gm. Jodłownik Mariusz WÓJCIK
120704 gm. Jodłownik Andrzej DROŻDŻ
142006 gm. Joniec Bartosz KRZEMIŃSKI
142006 gm. Joniec Marcin OBOJSKI
142006 gm. Joniec Grzegorz NOWIŃSKI
142006 gm. Joniec Marcin SZTABNIK
142006 gm. Joniec Michał OŁDAKOWSKI
142006 gm. Joniec Edward DOMAŃSKI
142006 gm. Joniec Andrzej PYRŻA
142006 gm. Joniec Marcin DOMAŃSKI
142006 gm. Joniec Andrzej PRZONDAK
142006 gm. Joniec Tomasz SAWICKI
142006 gm. Joniec Stanisław WIERZCHOWSKI
142006 gm. Joniec Janusz SOSIŃSKI
142006 gm. Joniec Waldemar ANTOSIK
142006 gm. Joniec Mirosław KAMIŃSKI
142006 gm. Joniec Tomasz PAWĘCKI
281407 gm. Jonkowo Grzegorz ADAMOWICZ
281407 gm. Jonkowo Jacek JATKIEWICZ
281407 gm. Jonkowo Lech PRZEGALIŃSKI
281407 gm. Jonkowo Bożena ŁOCHAJEWSKA
281407 gm. Jonkowo Agnieszka JANUSZKIEWICZ
281407 gm. Jonkowo Zdzisław JANUSZEWSKI
281407 gm. Jonkowo Katarzyna KILJAŃSKA
281407 gm. Jonkowo Barbara BRDAK
281407 gm. Jonkowo Tomasz ZALEWSKI
281407 gm. Jonkowo Beata PIŁAT
281407 gm. Jonkowo Sławomir WYDYMUS
281407 gm. Jonkowo Marek ZIELIŃSKI
281407 gm. Jonkowo Bartłomiej KOLASA
281407 gm. Jonkowo Arkadiusz PRZEWŁOCKI
281407 gm. Jonkowo Janina TYBURSKA
121505 gm. Jordanów Stanisław KSIĄŻEK
121505 gm. Jordanów Kazimierz JOPEK
121505 gm. Jordanów Jarosław KOŁODZIEJCZYK
121505 gm. Jordanów Wiesław HANUSIAK
121505 gm. Jordanów Adam MATEJKO
121505 gm. Jordanów Barbara PŁANICA
121505 gm. Jordanów Daniel MIREK
121505 gm. Jordanów Renata BOGACZ
121505 gm. Jordanów Jacek GRZECHYŃKA
121505 gm. Jordanów Ryszard ORDZOWIAŁY
121505 gm. Jordanów Piotr FIREK
121505 gm. Jordanów Zofia KULKA
121505 gm. Jordanów Eugeniusz WIERZBA
121505 gm. Jordanów Zdzisław FILIPEK
121505 gm. Jordanów Andrzej JĄKAŁA
22303 gm. Jordanów Śląski Jarosław MORAWSKI
22303 gm. Jordanów Śląski Andrzej BOGUCKI
22303 gm. Jordanów Śląski Tomasz CHOIŃSKI
22303 gm. Jordanów Śląski Andrzej LIGAS
22303 gm. Jordanów Śląski Adrian ZAKRAWACZ
22303 gm. Jordanów Śląski Paweł FILIPCZAK
22303 gm. Jordanów Śląski Michał MIROWSKI
22303 gm. Jordanów Śląski Jakub MARKIEWICZ
22303 gm. Jordanów Śląski Tomasz WALCZAK
22303 gm. Jordanów Śląski Sławomir KURTYCZ
22303 gm. Jordanów Śląski Mateusz PRZYWARA
22303 gm. Jordanów Śląski Dorota GOŁDYN
22303 gm. Jordanów Śląski Miriam BORNIO
22303 gm. Jordanów Śląski Jan TYLECKI
22303 gm. Jordanów Śląski Elżbieta MAZUREK
60207 gm. Józefów Teresa SITARZ
60207 gm. Józefów Jerzy HAJDUK
60207 gm. Józefów Jan KUDEŁKA
60207 gm. Józefów Maria KUDEŁKA
60207 gm. Józefów Jan ZIELONKA
60207 gm. Józefów Stanisław OSTASZ
60207 gm. Józefów Zbigniew KNAP
60207 gm. Józefów Łukasz BERDZIK
60207 gm. Józefów Dominika GONTARZ
60207 gm. Józefów Henryk KUDEŁKA
60207 gm. Józefów Andrzej ŁOKAJ
60207 gm. Józefów Marek GMYZ
60207 gm. Józefów Grzegorz BERDZIK
60207 gm. Józefów Ewa KUSA
60207 gm. Józefów Regina BERDZIK
61202 gm. Józefów nad Wisłą Piotr STOJAK
61202 gm. Józefów nad Wisłą Stefan SOCHA
61202 gm. Józefów nad Wisłą Tomasz KOTOWSKI
61202 gm. Józefów nad Wisłą Kamil GAJEWSKI
61202 gm. Józefów nad Wisłą Jerzy JURAK
61202 gm. Józefów nad Wisłą Ewelina LEWANDOWSKA
61202 gm. Józefów nad Wisłą Maria KOWALSKA
61202 gm. Józefów nad Wisłą Mariusz MIKOŁAJEWICZ
61202 gm. Józefów nad Wisłą Marek ŁUSZCZAK
61202 gm. Józefów nad Wisłą Konrad DOBROWOLSKI
61202 gm. Józefów nad Wisłą Zbigniew WICIŃSKI
61202 gm. Józefów nad Wisłą Zofia SIUDYM
61202 gm. Józefów nad Wisłą Piotr RĄCZKA
61202 gm. Józefów nad Wisłą Dariusz TERESIŃSKI
61202 gm. Józefów nad Wisłą Wiesław JASTRZĘBSKI
200205 gm. Juchnowiec Kościelny Marzena GILEWSKA
200205 gm. Juchnowiec Kościelny Jan DOMASZUK
200205 gm. Juchnowiec Kościelny Marcin ZAWADZKI
200205 gm. Juchnowiec Kościelny Bożena MALISZEWSKA
200205 gm. Juchnowiec Kościelny Bożena JABŁOŃSKA
200205 gm. Juchnowiec Kościelny Grzegorz ZACZENIUK
200205 gm. Juchnowiec Kościelny Mariusz ŁAPIŃSKI
200205 gm. Juchnowiec Kościelny Marek NIEWIŃSKI
200205 gm. Juchnowiec Kościelny Robert SZYMAŃSKI
200205 gm. Juchnowiec Kościelny Joanna JANUSZEWSKA
200205 gm. Juchnowiec Kościelny Paweł GRADKOWSKI
200205 gm. Juchnowiec Kościelny Stefan KOZŁOWSKI
200205 gm. Juchnowiec Kościelny Marek JUŹWIK
200205 gm. Juchnowiec Kościelny Krzysztof SZCZUKA
200205 gm. Juchnowiec Kościelny Marek BOROWSKI
302202 gm. Jutrosin Ireneusz MIKOŁAJEWSKI
302202 gm. Jutrosin Mariusz GRZYWACZEWSKI
302202 gm. Jutrosin Halina KAŹMIERSKA
302202 gm. Jutrosin Karol WIECZOREK
302202 gm. Jutrosin Jola WOROCH
302202 gm. Jutrosin Marek KOZICA
302202 gm. Jutrosin Tomasz GUZIOŁEK
302202 gm. Jutrosin Jolanta KAPAŁA
302202 gm. Jutrosin Dawid KACZMAREK
302202 gm. Jutrosin Mirosława ANTKOWIAK
302202 gm. Jutrosin Janina MACHOWICZ
302202 gm. Jutrosin Bożena MAĆKOWIAK
302202 gm. Jutrosin Mirosław BARTECZKA
302202 gm. Jutrosin Fabian MAŁECKI
302202 gm. Jutrosin Mateusz JANICKI