Kod jednostki Jednostka terytorialna Imię Nazwisko
301903 gm. Kaczory Grzegorz PUCHAŁA
301903 gm. Kaczory Janusz MICHAELIS
301903 gm. Kaczory Dariusz KRUPA
301903 gm. Kaczory Henryk WITT
301903 gm. Kaczory Kazimierz ZAŁACHOWSKI
301903 gm. Kaczory Henryk KALKA
301903 gm. Kaczory Stefan KOWAL
301903 gm. Kaczory Stanisław MIZERKIEWICZ
301903 gm. Kaczory Andrzej RYBIŃSKI
301903 gm. Kaczory Damian NOWAK
301903 gm. Kaczory Jan KIERUJ
301903 gm. Kaczory Ryszard GRZELAK
301903 gm. Kaczory Józef LIGENZA
301903 gm. Kaczory Mariusz KOŃCZAK
301903 gm. Kaczory Katarzyna RAJEK
141505 gm. Kadzidło Michał KACZYŃSKI
141505 gm. Kadzidło Paweł MAJEWSKI
141505 gm. Kadzidło Barbara BĄCZEK
141505 gm. Kadzidło Tadeusz BIEŃKOWSKI
141505 gm. Kadzidło Ewa SZURNICKA
141505 gm. Kadzidło Paweł GADOMSKI
141505 gm. Kadzidło Stanisław APTACY
141505 gm. Kadzidło Marian PAJKA
141505 gm. Kadzidło Jan KACZYŃSKI
141505 gm. Kadzidło Roman FLOREK
141505 gm. Kadzidło Justyna DUSZAK
141505 gm. Kadzidło Jerzy PRUSACZYK
141505 gm. Kadzidło Zdzisław CYMEK
141505 gm. Kadzidło Jan KULASIK
141505 gm. Kadzidło Katarzyna PAWŁOWSKA
280503 gm. Kalinowo Mieczysław GŁĘBOCKI
280503 gm. Kalinowo Dariusz KUPREWICZ
280503 gm. Kalinowo Marek MARKIEWICZ
280503 gm. Kalinowo Lucjan GÓRSKI
280503 gm. Kalinowo Tadeusz RYMARCZYK
280503 gm. Kalinowo Iwona KULBACKA
280503 gm. Kalinowo Marek NALEWAJKO
280503 gm. Kalinowo Aneta WISZNIEWSKA
280503 gm. Kalinowo Mariola RACZYŃSKA
280503 gm. Kalinowo Bogumiła SKARŻYŃSKA
280503 gm. Kalinowo Ilona KIERKLA
280503 gm. Kalinowo Krzysztof WIŚNIEWSKI
280503 gm. Kalinowo Tadeusz SUCHAŃSKI
280503 gm. Kalinowo Małgorzata KARWOWSKA
280503 gm. Kalinowo Iwona MICHNIEWICZ
221305 gm. Kaliska Małgorzata POZORSKA
221305 gm. Kaliska Sławomir JANICKI
221305 gm. Kaliska Wiesława BABIŃSKA
221305 gm. Kaliska Zbigniew SZARAFIN
221305 gm. Kaliska Kazimierz GŁODEK
221305 gm. Kaliska Zbigniew MALINOWSKI
221305 gm. Kaliska Jacek ROLA
221305 gm. Kaliska Zbigniew TOPOROWSKI
221305 gm. Kaliska Marek ROMANÓW
221305 gm. Kaliska Franciszek SZANDRACH
221305 gm. Kaliska Grzegorz PAWŁOWSKI
221305 gm. Kaliska Teresa BACZKOWSKA
221305 gm. Kaliska Marlena NARLOCH
221305 gm. Kaliska Marian KUJAWSKI
221305 gm. Kaliska Andrzej POZORSKI
320303 gm. Kalisz Pomorski Bogusław WASIUTA
320303 gm. Kalisz Pomorski Marian KUJAWSKI
320303 gm. Kalisz Pomorski Urszula WOJTCZAK
320303 gm. Kalisz Pomorski Aneta BANASIAK
320303 gm. Kalisz Pomorski Dorota KRAUZ
320303 gm. Kalisz Pomorski Aneta JAMRÓZ
320303 gm. Kalisz Pomorski Adam STĄPOREK
320303 gm. Kalisz Pomorski Tadeusz BŁĄDEK
320303 gm. Kalisz Pomorski Paweł KULBACKI
320303 gm. Kalisz Pomorski Alicja KRYCKA-SUMIŃSKA
320303 gm. Kalisz Pomorski Grażyna KOWALSKA
320303 gm. Kalisz Pomorski Paweł GĄSIOROWSKI
320303 gm. Kalisz Pomorski Anna SZTOBRYŃ
320303 gm. Kalisz Pomorski Zdzisława REDMANN
320303 gm. Kalisz Pomorski Zbigniew WITEK
121803 gm. Kalwaria Zebrzydowska Piotr JANUSIEWICZ
121803 gm. Kalwaria Zebrzydowska Łukasz DRAGAN
121803 gm. Kalwaria Zebrzydowska Marcin ZADORA
121803 gm. Kalwaria Zebrzydowska Zbigniew KOCHAN
121803 gm. Kalwaria Zebrzydowska Tadeusz WILK
121803 gm. Kalwaria Zebrzydowska Wiesław ŁUCZAK
121803 gm. Kalwaria Zebrzydowska Paweł HEBDA
121803 gm. Kalwaria Zebrzydowska Jarosław LENIK
121803 gm. Kalwaria Zebrzydowska Jolanta KRZESZOWSKA-MIROCHA
121803 gm. Kalwaria Zebrzydowska Wiesław RUDECKI
121803 gm. Kalwaria Zebrzydowska Robert RUDECKI
121803 gm. Kalwaria Zebrzydowska Mirosław FABER
121803 gm. Kalwaria Zebrzydowska Ewa PACUT
121803 gm. Kalwaria Zebrzydowska Marcin OŻÓG
121803 gm. Kalwaria Zebrzydowska Piotr KUMOR
141209 gm. Kałuszyn Sławomir STRUPIECHOWSKI
141209 gm. Kałuszyn Małgorzata LESZCZYŃSKA
141209 gm. Kałuszyn Władysława MIROSZ
141209 gm. Kałuszyn Marianna WOCIAL
141209 gm. Kałuszyn Elżbieta GÓJSKA
141209 gm. Kałuszyn Alina WŁODARCZYK-KURPIEWSKA
141209 gm. Kałuszyn Elżbieta STRYCZYŃSKA
141209 gm. Kałuszyn Piotr MROCZEK
141209 gm. Kałuszyn Marianna ŚLEDZIEWSKA
141209 gm. Kałuszyn Anna JACKIEWICZ
141209 gm. Kałuszyn Jadwiga CUDNA
141209 gm. Kałuszyn Leszek WĄSOWSKI
141209 gm. Kałuszyn Bogusław MICHALCZYK
141209 gm. Kałuszyn Stanisława KIEŁBASA
141209 gm. Kałuszyn Adam KACZMARCZYK
120705 gm. Kamienica Stefan KUCHNIA
120705 gm. Kamienica Marian WĄCHAŁA
120705 gm. Kamienica Hilary MAJEWSKI
120705 gm. Kamienica Piotr KALICIŃSKI
120705 gm. Kamienica Krzysztof WĄCHAŁA
120705 gm. Kamienica Elżbieta CITAK
120705 gm. Kamienica Krzysztof RUSNAK
120705 gm. Kamienica Jan CEPIELIK
120705 gm. Kamienica Renata ZACHARA
120705 gm. Kamienica Marian OPYD
120705 gm. Kamienica Stanisław MAJDA
120705 gm. Kamienica Piotr MIKOŁAJCZYK
120705 gm. Kamienica Wiesław WIERZYCKI
120705 gm. Kamienica Genowefa MAJEWSKA
120705 gm. Kamienica Józefa GORCZOWSKA
240404 gm. Kamienica Polska Sławomir ZALAS
240404 gm. Kamienica Polska Wiesław ZGRZEBLAK
240404 gm. Kamienica Polska Artur FURMAŃSKI
240404 gm. Kamienica Polska Tomasz NOWOWIEJSKI
240404 gm. Kamienica Polska Grażyna PILICKA
240404 gm. Kamienica Polska Bogusław DOBOSZ
240404 gm. Kamienica Polska Michał OTRĘBSKI
240404 gm. Kamienica Polska Halina ROGACZ
240404 gm. Kamienica Polska Grzegorz KWIECIEŃ
240404 gm. Kamienica Polska Mirosław CONER
240404 gm. Kamienica Polska Roman SIEJKA
240404 gm. Kamienica Polska Tadeusz ZASKÓRSKI
240404 gm. Kamienica Polska Teresa MACHNIA
240404 gm. Kamienica Polska Halina PAŃCZYK
240404 gm. Kamienica Polska Wiesława STRĄK
300503 gm. Kamieniec Stefan STRAŻYŃSKI
300503 gm. Kamieniec Bernardyna CIESIELSKA
300503 gm. Kamieniec Dorota LEMBICZ
300503 gm. Kamieniec Stanisław WŁODARKIEWICZ
300503 gm. Kamieniec Szymon SZYMCZAK
300503 gm. Kamieniec Zygmunt OLSZAK
300503 gm. Kamieniec Stanisław NOWAK
300503 gm. Kamieniec Krzysztof BARTKOWIAK
300503 gm. Kamieniec Roman BOSY
300503 gm. Kamieniec Jan SZCZEPANIAK
300503 gm. Kamieniec Bartosz ROESLER
300503 gm. Kamieniec Danuta GABRYELSKA
300503 gm. Kamieniec Karol KASPERSKI
300503 gm. Kamieniec Krzysztof ADAMCZAK
300503 gm. Kamieniec Ilona LOBKA
22403 gm. Kamieniec Ząbkowicki Marcin WRÓBEL
22403 gm. Kamieniec Ząbkowicki Maria JANIK
22403 gm. Kamieniec Ząbkowicki Andrzej SZYMCZAK
22403 gm. Kamieniec Ząbkowicki Bernadeta CHODASEWICZ
22403 gm. Kamieniec Ząbkowicki Jan WŁOCH
22403 gm. Kamieniec Ząbkowicki Ryszard BIERUT
22403 gm. Kamieniec Ząbkowicki Paweł SOWA
22403 gm. Kamieniec Ząbkowicki Lucjan KOPER
22403 gm. Kamieniec Ząbkowicki Jadwiga KOPACZ
22403 gm. Kamieniec Ząbkowicki Edward SZULIN
22403 gm. Kamieniec Ząbkowicki Radosław MYSZOGLĄD
22403 gm. Kamieniec Ząbkowicki Tadeusz CENARSKI
22403 gm. Kamieniec Ząbkowicki Elżbieta CWEK
22403 gm. Kamieniec Ząbkowicki Bogusława TOKARZ
22403 gm. Kamieniec Ząbkowicki Sylwia DEMIDOWICZ
20702 gm. Kamienna Góra Piotr SZKARADEK
20702 gm. Kamienna Góra Piotr RESPONDEK
20702 gm. Kamienna Góra Anna POTOCZAK
20702 gm. Kamienna Góra Jan ŁEPSKI
20702 gm. Kamienna Góra Bartłomiej ŁUKASIK
20702 gm. Kamienna Góra Michał SALATA
20702 gm. Kamienna Góra Piotr PAWLIK
20702 gm. Kamienna Góra Przemysław SONDEJ
20702 gm. Kamienna Góra Andrzej BILMAN
20702 gm. Kamienna Góra Radosław OBLICKI
20702 gm. Kamienna Góra Janusz STEFAŃSKI
20702 gm. Kamienna Góra Stanisław WONDOŁOWSKI
20702 gm. Kamienna Góra Kazimierz OGORZAŁEK
20702 gm. Kamienna Góra Jolanta SERAFINKO
20702 gm. Kamienna Góra Artur KUBIENIEC
160702 gm. Kamiennik Henryk KLIŚ
160702 gm. Kamiennik Beata STEFANOWICZ - CIECIELĄG
160702 gm. Kamiennik Tomasz ŁOZIŃSKI
160702 gm. Kamiennik Zdzisław FICOŃ
160702 gm. Kamiennik Gabriela BARDAK
160702 gm. Kamiennik Mariusz KUŚ
160702 gm. Kamiennik Bogumił WĄS
160702 gm. Kamiennik Małgorzata PIETROCZUK
160702 gm. Kamiennik Grażyna BERINI
160702 gm. Kamiennik Agnieszka TĘCZA
160702 gm. Kamiennik Krzysztof TKACZ
160702 gm. Kamiennik Andrzej OCHOCIŃSKI
160702 gm. Kamiennik Stanisław PIENIAKOWSKI
160702 gm. Kamiennik Jan MISKE
160702 gm. Kamiennik Joanna RUTKOWSKA
60306 gm. Kamień Agata WALCZUK
60306 gm. Kamień Kamil WNUK
60306 gm. Kamień Alina SZCZERBA
60306 gm. Kamień Piotr STRELCZUK
60306 gm. Kamień Renata WATRAKIEWICZ
60306 gm. Kamień Zbigniew CZERWONKA
60306 gm. Kamień Natalia ZUBEK - OLSZEWSKA
60306 gm. Kamień Roman KOŁTUN
60306 gm. Kamień Anna SYRYJCZYK
60306 gm. Kamień Krzysztof WÓJCIK
60306 gm. Kamień Anna LEWCZUK
60306 gm. Kamień Ewelina PIĄTEK
60306 gm. Kamień Marcin HAŁAJ
60306 gm. Kamień Mariusz SEREDA
60306 gm. Kamień Agnieszka POŹNIAK
181608 gm. Kamień Witold SITARZ
181608 gm. Kamień Jan JANIEC
181608 gm. Kamień Stanisław SUDOŁ
181608 gm. Kamień Zbigniew SABAT
181608 gm. Kamień Lilla URBAN
181608 gm. Kamień Maria TUPAJ
181608 gm. Kamień Jerzy SERWATKA
181608 gm. Kamień Stanisław KRASOŃ
181608 gm. Kamień Andrzej KOŁODZIEJ
181608 gm. Kamień Tadeusz STORY
181608 gm. Kamień Józef SZCZĄCHOR
181608 gm. Kamień Antoni PARTYKA
181608 gm. Kamień Henryk SĄDEJ
181608 gm. Kamień Stanisław GANCARZ
181608 gm. Kamień Mirosław PIĘDEL
41301 gm. Kamień Krajeński Natalia MARCINIAK
41301 gm. Kamień Krajeński Patrycja DELEKTA
41301 gm. Kamień Krajeński Jacek KUCHARSKI
41301 gm. Kamień Krajeński Sebastian SKAJA
41301 gm. Kamień Krajeński Grzegorz SZYMANOWICZ
41301 gm. Kamień Krajeński Kazimierz WARYLAK
41301 gm. Kamień Krajeński Dariusz FOLEŻYŃSKI
41301 gm. Kamień Krajeński Marek BETIN
41301 gm. Kamień Krajeński Eugeniusz STRYSZYK
41301 gm. Kamień Krajeński Jarosław DOBEK
41301 gm. Kamień Krajeński Bogdan JANUSZEWSKI
41301 gm. Kamień Krajeński Eugeniusz REKOWSKI
41301 gm. Kamień Krajeński Ewa WIESE
41301 gm. Kamień Krajeński Piotr ŁUKARSKI
41301 gm. Kamień Krajeński Sabina LUBIŃSKA
320703 gm. Kamień Pomorski Jacek GOLUSDA
320703 gm. Kamień Pomorski Piotr BECZAK
320703 gm. Kamień Pomorski Anna KOWALSKA
320703 gm. Kamień Pomorski Bożena MUŃDZIAKIEWICZ
320703 gm. Kamień Pomorski Michał SADOWSKI
320703 gm. Kamień Pomorski Bogusław RUŻEWICZ
320703 gm. Kamień Pomorski Jadwiga CUBER
320703 gm. Kamień Pomorski Barbara MAJCHER
320703 gm. Kamień Pomorski Mateusz STODULSKI
320703 gm. Kamień Pomorski Bogdan KLAMBOROWSKI
320703 gm. Kamień Pomorski Kazimiera SZYMAŃSKA
320703 gm. Kamień Pomorski Monika KOSIŃSKA
320703 gm. Kamień Pomorski Michał MOSKIEWICZ
320703 gm. Kamień Pomorski Monika KOCHANOWICZ
320703 gm. Kamień Pomorski Jacek SOCHA
101205 gm. Kamieńsk Alicja GRZĄDZIELSKA-DESKA
101205 gm. Kamieńsk Waldemar WASIŃSKI
101205 gm. Kamieńsk Mirosław SZAFARSKI
101205 gm. Kamieńsk Damian PALUSZCZAK
101205 gm. Kamieńsk Sylwia KUBICKA
101205 gm. Kamieńsk Jarosław KOZIK
101205 gm. Kamieńsk Jarosław BĄKOWICZ
101205 gm. Kamieńsk Tomasz SOPATA
101205 gm. Kamieńsk Iwona KULIBERDA
101205 gm. Kamieńsk Dariusz SOWIŃSKI
101205 gm. Kamieńsk Małgorzata SAMBORSKA
101205 gm. Kamieńsk Agnieszka DRUŻYŃSKA
101205 gm. Kamieńsk Zdzisław SZCZEPANIK
101205 gm. Kamieńsk Artur WIEWIÓRA
101205 gm. Kamieńsk Dariusz BARAŃSKI
60805 gm. Kamionka Anna BIAŁEK
60805 gm. Kamionka Krystyna ROBAK
60805 gm. Kamionka Michał CIESZKO
60805 gm. Kamionka Sylwester BOGUSZ
60805 gm. Kamionka Michał MICHAŁOWSKI
60805 gm. Kamionka Gabriela ZBITA
60805 gm. Kamionka Ewa POWAŁKA
60805 gm. Kamionka Ewa GRYMUZA
60805 gm. Kamionka Sławomir BARSZCZ
60805 gm. Kamionka Jerzy ZBICIAK
60805 gm. Kamionka Ryszard PATRZYLAS
60805 gm. Kamionka Marek BIELAK
60805 gm. Kamionka Henryk MITRUS
60805 gm. Kamionka Ryszard MITRUS
60805 gm. Kamionka Sławomir MITASZKA
121005 gm. Kamionka Wielka Rafał KAMIEŃSKI
121005 gm. Kamionka Wielka Janusz MICHALIK
121005 gm. Kamionka Wielka Zygmunt BARAN
121005 gm. Kamionka Wielka Ireneusz MYJAK
121005 gm. Kamionka Wielka Maciej KOCEMBA
121005 gm. Kamionka Wielka Stanisław OGÓREK
121005 gm. Kamionka Wielka Lucjan TEPER
121005 gm. Kamionka Wielka Antoni POTONIEC
121005 gm. Kamionka Wielka Andrzej STANEK
121005 gm. Kamionka Wielka Marian OGÓREK
121005 gm. Kamionka Wielka Marcin KIEŁBASA
121005 gm. Kamionka Wielka Piotr WITEK
121005 gm. Kamionka Wielka Zbigniew HEBDA
121005 gm. Kamionka Wielka Mateusz GÓRSKI
121005 gm. Kamionka Wielka Krystyna OGORZAŁEK
143203 gm. Kampinos Wioletta PAJDAK
143203 gm. Kampinos Bogusława KUREK
143203 gm. Kampinos Grzegorz PERKOWSKI
143203 gm. Kampinos Krzysztof SUCHARSKI
143203 gm. Kampinos Ryszard ZDANOWSKI
143203 gm. Kampinos Bogumiła KOMOROWSKA
143203 gm. Kampinos William TSIOMO
143203 gm. Kampinos Grzegorz GŁODEK
143203 gm. Kampinos Marzena SKIERKOWSKA
143203 gm. Kampinos Jolanta BASIAK-WŁODARSKA
143203 gm. Kampinos Anna DOBRZYŃSKA
143203 gm. Kampinos Grzegorz STASIAK
143203 gm. Kampinos Agata BARCIŃSKA
143203 gm. Kampinos Piotr BARGIEŁ
143203 gm. Kampinos Agnieszka CIURZYŃSKA
181405 gm. Kańczuga Ewa PŁACHTA
181405 gm. Kańczuga Marek DYRKACZ
181405 gm. Kańczuga Anna SIEWIERSKA
181405 gm. Kańczuga Łukasz SKÓRA
181405 gm. Kańczuga Marcin BUCZEK
181405 gm. Kańczuga Zygmunt KOBA
181405 gm. Kańczuga Bronisław MORLAK
181405 gm. Kańczuga Jolanta KUBICKA
181405 gm. Kańczuga Wiesław DUTKA
181405 gm. Kańczuga Jacek KAPELAN
181405 gm. Kańczuga Dariusz DUDEK
181405 gm. Kańczuga Sławomir DZIUK
181405 gm. Kańczuga Jadwiga RZEPA
181405 gm. Kańczuga Andrzej KUBICKI
181405 gm. Kańczuga Marian DUSZA
141704 gm. Karczew Anna RUDNICKA
141704 gm. Karczew Wojciech TRZASKOWSKI
141704 gm. Karczew Piotr ŻELAZKO
141704 gm. Karczew Rafał OLSZEWSKI
141704 gm. Karczew Małgorzata SPIROWSKA
141704 gm. Karczew Artur LASKUS
141704 gm. Karczew Łukasz WŁODARCZYK
141704 gm. Karczew Aleksandra STEPPUHN
141704 gm. Karczew Mateusz STANASZEK
141704 gm. Karczew Piotr KWIATKOWSKI
141704 gm. Karczew Iwona SIECZKA
141704 gm. Karczew Jarosław JOBDA
141704 gm. Karczew Radosław KOCISZEWSKI
141704 gm. Karczew Mirosława GUBA
141704 gm. Karczew Tadeusz PŁACZEK
61203 gm. Karczmiska Agnieszka SIEDLISKA
61203 gm. Karczmiska Michał WALENCIK
61203 gm. Karczmiska Roman LIPNIEWSKI
61203 gm. Karczmiska Krzysztof KARAŚ
61203 gm. Karczmiska Jolanta PAJDOWSKA
61203 gm. Karczmiska Agata CEGLARSKA
61203 gm. Karczmiska Jacek NOWACZEK
61203 gm. Karczmiska Grzegorz RODZIK
61203 gm. Karczmiska Michał PODGAJNY
61203 gm. Karczmiska Ryszard TRACZ
61203 gm. Karczmiska Bożena DRĄŻEWSKA
61203 gm. Karczmiska Alicja BEŁCIK
61203 gm. Karczmiska Wiesław CHOLEWA
61203 gm. Karczmiska Marcin JAROSZ
61203 gm. Karczmiska Janina JANICKA
80904 gm. Kargowa Krystian WITA
80904 gm. Kargowa Łukasz POKORSKI
80904 gm. Kargowa Grażyna KASPROWIAK
80904 gm. Kargowa Robert JASICKI
80904 gm. Kargowa Paweł SITA
80904 gm. Kargowa Daniel WALCZAK
80904 gm. Kargowa Jadwiga ONOSZKO
80904 gm. Kargowa Małgorzata MALICKA-KURZAK
80904 gm. Kargowa Mirosława KOZIOŁEK
80904 gm. Kargowa Ewelina KLIKS
80904 gm. Kargowa Roman MENDAK
80904 gm. Kargowa Barbara DĘBICKA
80904 gm. Kargowa Michał ZIELONKA
80904 gm. Kargowa Aleksandra TOMCZAK
80904 gm. Kargowa Justyna KLUJ
320103 gm. Karlino Barbara KOŚCIUKIEWICZ
320103 gm. Karlino Waldemar GRAŻYŃSKI
320103 gm. Karlino Krzysztof BEDNARZ
320103 gm. Karlino Martyna RUSIECKA
320103 gm. Karlino Katarzyna OSTROWSKA
320103 gm. Karlino Andrzej MIŚKO
320103 gm. Karlino Krzysztof CHRZANOWSKI
320103 gm. Karlino Danuta BUTRYM
320103 gm. Karlino Oliwia PATYK - SADOWSKA
320103 gm. Karlino Tomasz PĄCZEK
320103 gm. Karlino Grzegorz BACIEJOWSKI
320103 gm. Karlino Leszek GAGO
320103 gm. Karlino Barbara ANKLEWICZ
320103 gm. Karlino Katarzyna KULIK
320103 gm. Karlino Beata KLEPUSZEWSKA
320503 gm. Karnice Jerzy KOSIOROWSKI
320503 gm. Karnice Mariusz KRÜGER
320503 gm. Karnice Józef SZYDŁOWSKI
320503 gm. Karnice Mieczysław BUJANOWSKI
320503 gm. Karnice Aleksandra MARCINKOWSKA
320503 gm. Karnice Dariusz SMAL
320503 gm. Karnice Stanisław WOLSKI
320503 gm. Karnice Iwona FRYT
320503 gm. Karnice Tomasz ZELWAK
320503 gm. Karnice Dariusz MIKULSKI
320503 gm. Karnice Jan KOLANEK
320503 gm. Karnice Bogdan OLEJNICZAK
320503 gm. Karnice Robert JANEK
320503 gm. Karnice Andrzej PRZEŹDZIĘK
320503 gm. Karnice Marcin KALISZAN
141103 gm. Karniewo Zbigniew KACPRZAK
141103 gm. Karniewo Ludwika TRUSZCZYŃSKA
141103 gm. Karniewo Agnieszka OCHENKOWSKA
141103 gm. Karniewo Ryszard SZYMAŃSKI
141103 gm. Karniewo Adam SZCZEPAŃSKI
141103 gm. Karniewo Mariusz ŻYCHOWSKI
141103 gm. Karniewo Ewa JAROSZEWSKA
141103 gm. Karniewo Tomasz KAŹMIERCZAK
141103 gm. Karniewo Beata JACKOWSKA
141103 gm. Karniewo Zbigniew ZBRZEZNY
141103 gm. Karniewo Jan NIKSIŃSKI
141103 gm. Karniewo Marcin ROGALSKI
141103 gm. Karniewo Danuta KARKOWSKA
141103 gm. Karniewo Marcin CHRZANOWSKI
141103 gm. Karniewo Jan MAGNUSZEWSKI
220603 gm. Karsin Wioletta TALEWSKA
220603 gm. Karsin Daniel MISZKE
220603 gm. Karsin Karina FLOREK
220603 gm. Karsin Jan WARDYN
220603 gm. Karsin Grzegorz BOROWSKI
220603 gm. Karsin Ireneusz POKRZYWIŃSKI
220603 gm. Karsin Marcin KRUT
220603 gm. Karsin Grzegorz BŁAWAT
220603 gm. Karsin Krzysztof DATTA
220603 gm. Karsin Sabina KULAS
220603 gm. Karsin Stanisław CZAPIEWSKI
220603 gm. Karsin Bogdan PEPLIŃSKI
220603 gm. Karsin Piotr PRYBA
220603 gm. Karsin Stanisław MĄCZYŃSKI
220603 gm. Karsin Kamila CIERZAN-CZAPIEWSKA
220502 gm. Kartuzy Aleksandra PRUSZAK
220502 gm. Kartuzy Irena ROSZKOWSKA
220502 gm. Kartuzy Andrzej PRYCZKOWSKI
220502 gm. Kartuzy Wioletta STOLTMANN
220502 gm. Kartuzy Mieczysław GOŁUŃSKI
220502 gm. Kartuzy Tyberiusz KRIGER
220502 gm. Kartuzy Paweł SZLAS
220502 gm. Kartuzy Jacek WESOŁOWSKI
220502 gm. Kartuzy Andrzej BORZESTOWSKI
220502 gm. Kartuzy Wojciech JAWOROWSKI
220502 gm. Kartuzy Jacek RICHERT
220502 gm. Kartuzy Mariusz TREDER
220502 gm. Kartuzy Mirosław PACZOSKA
220502 gm. Kartuzy Klaudia KAŁUŻNA
220502 gm. Kartuzy Ryszard DUSZYŃSKI
220502 gm. Kartuzy Jarosław PLICHTA
220502 gm. Kartuzy Tomasz BELGRAU
220502 gm. Kartuzy Mirosława BOBKOWSKA
220502 gm. Kartuzy Halina STEINKA
220502 gm. Kartuzy Andrzej DAWIDOWSKI
220502 gm. Kartuzy Lidia PLICHTA
302704 gm. Kawęczyn Paweł URBANEK
302704 gm. Kawęczyn Sylwester KASPRZAK
302704 gm. Kawęczyn Sylwester PRZYŁĘCKI
302704 gm. Kawęczyn Józef IWANIAK
302704 gm. Kawęczyn Adrian KWINCIAK
302704 gm. Kawęczyn Tomasz TYRAKOWSKI
302704 gm. Kawęczyn Beata GOŚLIŃSKA
302704 gm. Kawęczyn Ryszard JAŚKIEWICZ
302704 gm. Kawęczyn Grzegorz DZIKOWSKI
302704 gm. Kawęczyn Karol RYGAS
302704 gm. Kawęczyn Łukasz MILA
302704 gm. Kawęczyn Krystyna BRZYCHCY
302704 gm. Kawęczyn Piotr GEBLER
302704 gm. Kawęczyn Andrzej JAWORSKI
302704 gm. Kawęczyn Bożena KOLENDA
143601 gm. Kazanów Szymon WOLIŃSKI
143601 gm. Kazanów Jan SZCZEPANOWSKI
143601 gm. Kazanów Paweł KACA
143601 gm. Kazanów Edyta BARAN
143601 gm. Kazanów Maria HERNIK
143601 gm. Kazanów Ewa JAŚKIEWICZ
143601 gm. Kazanów Waldemar BARSZCZ
143601 gm. Kazanów Stanisław MULARCZYK
143601 gm. Kazanów Waldemar GŁOWACKI
143601 gm. Kazanów Wiesław WOJTYNIAK
143601 gm. Kazanów Bernard DOLEGA
143601 gm. Kazanów Paweł JAMKA
143601 gm. Kazanów Marian PAWELCZYK
143601 gm. Kazanów Mariusz DZIUBA
143601 gm. Kazanów Michał JAMKA
301003 gm. Kazimierz Biskupi Roman WOŹNIAK
301003 gm. Kazimierz Biskupi Tomasz SZELEWSKI
301003 gm. Kazimierz Biskupi Wojciech DERDA
301003 gm. Kazimierz Biskupi Hieronim WŁODARCZYK
301003 gm. Kazimierz Biskupi Bernard SZULC
301003 gm. Kazimierz Biskupi Monika KACZMAREK
301003 gm. Kazimierz Biskupi Grzegorz GROBELSKI
301003 gm. Kazimierz Biskupi Janusz STEFAŃSKI
301003 gm. Kazimierz Biskupi Aleksandra NOŻEWSKA
301003 gm. Kazimierz Biskupi Jacek ZIARNIAK
301003 gm. Kazimierz Biskupi Arkadiusz MIELCAREK
301003 gm. Kazimierz Biskupi Mirosława ZALEWSKA
301003 gm. Kazimierz Biskupi Paweł MOLIŃSKI
301003 gm. Kazimierz Biskupi Iwona KORALEWSKA
301003 gm. Kazimierz Biskupi Edyta PAWLAK-KRÓL
61404 gm. Kazimierz Dolny Janusz KOWALSKI
61404 gm. Kazimierz Dolny Ewa WOLNA
61404 gm. Kazimierz Dolny Leszek DOŁĘGA
61404 gm. Kazimierz Dolny Renata MOKIJEWSKA
61404 gm. Kazimierz Dolny Krzysztof NIERADKA
61404 gm. Kazimierz Dolny Piotr GUZ
61404 gm. Kazimierz Dolny Damian MIROŃSKI
61404 gm. Kazimierz Dolny Mirosław OPOKA
61404 gm. Kazimierz Dolny Magda GRABCZAK
61404 gm. Kazimierz Dolny Magdalena GRABCZAK
61404 gm. Kazimierz Dolny Ryszard RYBCZYŃSKI
61404 gm. Kazimierz Dolny Justyna OLEJARZ
61404 gm. Kazimierz Dolny Kamil SEROKA
61404 gm. Kazimierz Dolny Jakub PRUCHNIAK
61404 gm. Kazimierz Dolny Jarosław BORYCHOWSKI
260303 gm. Kazimierza Wielka Piotr KLIMCZYK
260303 gm. Kazimierza Wielka Marek ZWOLAŃSKI
260303 gm. Kazimierza Wielka Wacław PIWUDZKI
260303 gm. Kazimierza Wielka Błażej MATERA
260303 gm. Kazimierza Wielka Marek SZMUC
260303 gm. Kazimierza Wielka Sebastian DZIULA
260303 gm. Kazimierza Wielka Jerzy KOZIARA
260303 gm. Kazimierza Wielka Iwona LATOS
260303 gm. Kazimierza Wielka Lucjan MAŁEK
260303 gm. Kazimierza Wielka Marcin MICHALEC
260303 gm. Kazimierza Wielka Janusz WĄTEK
260303 gm. Kazimierza Wielka Stanisław NOWAK
260303 gm. Kazimierza Wielka Jacek SKOPOWSKI
260303 gm. Kazimierza Wielka Stanisław PUCHAŁA
260303 gm. Kazimierza Wielka Waldemar NAWROT
302403 gm. Kaźmierz Zdzisława ŚMIESZEK
302403 gm. Kaźmierz Adam GIDASZEWSKI
302403 gm. Kaźmierz Arleta WOJCIECHOWSKA
302403 gm. Kaźmierz Sylwia ZAGÓRSKA
302403 gm. Kaźmierz Szymon SOBKOWSKI
302403 gm. Kaźmierz Bogdan HAŁASZKIEWICZ
302403 gm. Kaźmierz Grzegorz SKABARA
302403 gm. Kaźmierz Andrzej MARCINIAK
302403 gm. Kaźmierz Andrzej SZULC
302403 gm. Kaźmierz Leszek SZYMKOWIAK
302403 gm. Kaźmierz Sylwia KUBALA
302403 gm. Kaźmierz Tadeusz KACZMAREK
302403 gm. Kaźmierz Katarzyna LACHOWICZ
302403 gm. Kaźmierz Bogusław WURST
302403 gm. Kaźmierz Paweł RATAJCZAK
61504 gm. Kąkolewnica Tomasz MAZUREK
61504 gm. Kąkolewnica Wiesław CZECH
61504 gm. Kąkolewnica Krzysztof BASARABA
61504 gm. Kąkolewnica Piotr JEZIERSKI
61504 gm. Kąkolewnica Grzegorz GNYCH
61504 gm. Kąkolewnica Sławomir PROKOPIAK
61504 gm. Kąkolewnica Krzysztof GRZESZYK
61504 gm. Kąkolewnica Jerzy SZKODKOWSKI
61504 gm. Kąkolewnica Ryszard KARAŚ
61504 gm. Kąkolewnica Mariusz MAJCZYNA
61504 gm. Kąkolewnica Renata CZERWIŃSKA
61504 gm. Kąkolewnica Piotr ŁĄTKA
61504 gm. Kąkolewnica Mirosław SAWICKI
61504 gm. Kąkolewnica Piotr CZERWIŃSKI
61504 gm. Kąkolewnica Stanisław ZALEWSKI
22304 gm. Kąty Wrocławskie Wojciech WÓJCIK
22304 gm. Kąty Wrocławskie Jarosław WOJCIECHOWSKI
22304 gm. Kąty Wrocławskie Czesław PUDLIK
22304 gm. Kąty Wrocławskie Grzegorz PACYNA
22304 gm. Kąty Wrocławskie Dorota SMAK
22304 gm. Kąty Wrocławskie Tomasz GINIEWSKI
22304 gm. Kąty Wrocławskie Danuta DROŻDŻ
22304 gm. Kąty Wrocławskie Krzysztof BUJAK
22304 gm. Kąty Wrocławskie Katarzyna ŁAPIŃSKA-SZYMAŃSKA
22304 gm. Kąty Wrocławskie Sebastian KOTLARZ
22304 gm. Kąty Wrocławskie Piotr SOBKO
22304 gm. Kąty Wrocławskie Gabriela FELDMAN
22304 gm. Kąty Wrocławskie Antoni KOPEĆ
22304 gm. Kąty Wrocławskie Jerzy OSIŃSKI
22304 gm. Kąty Wrocławskie Anna SKÓRCZAK
22304 gm. Kąty Wrocławskie Grzegorz MITEK
22304 gm. Kąty Wrocławskie Wanda LASZCZYŃSKA
22304 gm. Kąty Wrocławskie Grzegorz KOŁCZ
22304 gm. Kąty Wrocławskie Beata CZUCHROWSKA
22304 gm. Kąty Wrocławskie Łukasz ZBROSZCZYK
22304 gm. Kąty Wrocławskie Anna HERBUT
41001 gm. Kcynia Jan KURANT
41001 gm. Kcynia Urszula STACHOWIAK
41001 gm. Kcynia Monika WOŁYŃSKA
41001 gm. Kcynia Magdalena WYCZAŃSKA-JABŁKOWSKA
41001 gm. Kcynia Mirosław PEZACKI
41001 gm. Kcynia Mateusz STACHOWIAK
41001 gm. Kcynia Zbigniew WITCZAK
41001 gm. Kcynia Alicja WOŹNIAK
41001 gm. Kcynia Ewa TOMASZEK
41001 gm. Kcynia Dorota CZERWIŃSKA
41001 gm. Kcynia Tomasz ŚWIERC
41001 gm. Kcynia Tadeusz LEPPER
41001 gm. Kcynia Ryszard KORBAL
41001 gm. Kcynia Elwira FLOREK
41001 gm. Kcynia Łukasz SZCZEPAŃSKI
221205 gm. Kępice Józef JAROMIJ
221205 gm. Kępice Jan ZEFERT
221205 gm. Kępice Artur SZEWC
221205 gm. Kępice Krzysztof ROSIAK
221205 gm. Kępice Iwona KUJAWSKA
221205 gm. Kępice Henryk PALEWSKI
221205 gm. Kępice Aleksandra MONDRY
221205 gm. Kępice Zdzisław MACIASZEK
221205 gm. Kępice Piotr BUĆKO
221205 gm. Kępice Jan LEONCZUK
221205 gm. Kępice Michał SZCZERBA
221205 gm. Kępice Rafał STELMACH
221205 gm. Kępice Marek BUSŁOWICZ
221205 gm. Kępice Adam LINKIEWICZ
221205 gm. Kępice Adam GONCIARZ
300803 gm. Kępno Marcin TYC
300803 gm. Kępno Paweł JAŃSKI
300803 gm. Kępno Adam POZIEMSKI
300803 gm. Kępno Andrzej STACHOWIAK
300803 gm. Kępno Alicja MŁOT
300803 gm. Kępno Grzegorz MIKOŁOWSKI
300803 gm. Kępno Mirosław RÓŻEWSKI
300803 gm. Kępno Wiesław WENCEL
300803 gm. Kępno Szymon SZCZĘSNY
300803 gm. Kępno Anna WOJTASZEK
300803 gm. Kępno Piotr PSIKUS
300803 gm. Kępno Tomasz SOLECKI
300803 gm. Kępno Wiesław WALAS
300803 gm. Kępno Eugeniusz PRZYBYŁ
300803 gm. Kępno Maciej BACIŃSKI
300803 gm. Kępno Danuta PASTOK
300803 gm. Kępno Bernadeta HEŁKA
300803 gm. Kępno Adam TĘSIOROWSKI
300803 gm. Kępno Piotr BARANIAK
300803 gm. Kępno Jan BLABUŚ
300803 gm. Kępno Sylwester LEWEK
41603 gm. Kęsowo Remigiusz WOJCIECHOWSKI
41603 gm. Kęsowo Łukasz MODRZEJEWSKI
41603 gm. Kęsowo Witold OTT
41603 gm. Kęsowo Andrzej POGORZELCZYK
41603 gm. Kęsowo Anna PRZYTARSKA
41603 gm. Kęsowo Tomasz LINKE
41603 gm. Kęsowo Barbara LANDOWSKA
41603 gm. Kęsowo Bernadeta JASZCZYSZYN
41603 gm. Kęsowo Franciszek KOWALSKI
41603 gm. Kęsowo Marlena RADOWSKA
41603 gm. Kęsowo Ewa SZCZYPIORSKA
41603 gm. Kęsowo Andrzej JORDAN
41603 gm. Kęsowo Mirosław BRZEZIŃSKI
41603 gm. Kęsowo Arleta IWICKA
41603 gm. Kęsowo Jarosław WRÓBLEWSKI
280803 gm. Kętrzyn Beata BOHDANOWICZ
280803 gm. Kętrzyn Mirosław TOMASIK
280803 gm. Kętrzyn Teresa JUCHNIEWICZ
280803 gm. Kętrzyn Renata OLECHNOWICZ
280803 gm. Kętrzyn Katarzyna RODAK
280803 gm. Kętrzyn Barbara BUKOWSKA
280803 gm. Kętrzyn Serafina BIAŁA
280803 gm. Kętrzyn Tomasz WYSZOMIRSKI
280803 gm. Kętrzyn Mirosława KATIUSZYN
280803 gm. Kętrzyn Agnieszka MAŃKOWSKA
280803 gm. Kętrzyn Leokadia KAJCIŃSKA
280803 gm. Kętrzyn Iwona PIETKIEWICZ
280803 gm. Kętrzyn Wiesław DZIEMIELA
280803 gm. Kętrzyn Zbigniew RUTKOWSKI
280803 gm. Kętrzyn Adriana ŻUKOWSKA
121304 gm. Kęty Jan KUBIK
121304 gm. Kęty Krzysztof KLĘCZAR
121304 gm. Kęty Urszula WŁODARCZYK
121304 gm. Kęty Mirosława NYCZ
121304 gm. Kęty Łukasz PLEWNIAK
121304 gm. Kęty Wiesław GAWĘDA
121304 gm. Kęty Marek BŁASIAK
121304 gm. Kęty Marek NYCZ
121304 gm. Kęty Janina SORDYL
121304 gm. Kęty Andrzej WIŚNIOWSKI
121304 gm. Kęty Maria KARAIM
121304 gm. Kęty Antoni MOJŻESZ
121304 gm. Kęty Jakub GOC
121304 gm. Kęty Dorota KUSAK
121304 gm. Kęty Janusz RAJ
121304 gm. Kęty Andrzej DRABEK
121304 gm. Kęty Janusz KRUCZAŁA
121304 gm. Kęty Danuta WYSOGLĄD
121304 gm. Kęty Lesław KUŹMA
121304 gm. Kęty Tomasz JANECZKO
121304 gm. Kęty Marian ZARĘBA
100902 gm. Kiełczygłów Halina ISKRA
100902 gm. Kiełczygłów Agnieszka GOLC
100902 gm. Kiełczygłów Wiesława PAWEŁOSZEK
100902 gm. Kiełczygłów Łukasz KONIECKA
100902 gm. Kiełczygłów Marcin TRZECIAK
100902 gm. Kiełczygłów Anna BEŚKA
100902 gm. Kiełczygłów Ewa BORAS
100902 gm. Kiełczygłów Ewa TKACZYŃSKA
100902 gm. Kiełczygłów Ewa SUDAK
100902 gm. Kiełczygłów Agata NIEMCZYŃSKA
100902 gm. Kiełczygłów Zenon SWĘDRAK
100902 gm. Kiełczygłów Bogdan WALASZCZYK
100902 gm. Kiełczygłów Dawid TRZCINA
100902 gm. Kiełczygłów Stanisław ZAJĄC
100902 gm. Kiełczygłów Andrzej KUBERSKI
100505 gm. Kiernozia Marcin FORTUNA
100505 gm. Kiernozia Renata SROKA
100505 gm. Kiernozia Piotr LATOSZEWSKI
100505 gm. Kiernozia Anna JĘDRACHOWICZ
100505 gm. Kiernozia Jan ROSIECKI
100505 gm. Kiernozia Anna WARABIDA
100505 gm. Kiernozia Waldemar KOBIERECKI
100505 gm. Kiernozia Zygmunt DYLIK
100505 gm. Kiernozia Mariusz KOBIERECKI
100505 gm. Kiernozia Joanna RYFA
100505 gm. Kiernozia Janusz WASILEWSKI
100505 gm. Kiernozia Tomasz KOSIOREK
100505 gm. Kiernozia Marek KWIATKOWSKI
100505 gm. Kiernozia Wioletta ŁUKASIK-ZIMECKA
100505 gm. Kiernozia Wiesław ŁON
160204 gm. Kietrz Bartłomiej GÓRKA
160204 gm. Kietrz Dariusz WYSZYŃSKI
160204 gm. Kietrz Paweł CHRUŚCIEL
160204 gm. Kietrz Małgorzata KRÓL
160204 gm. Kietrz Lesław KUŚNIERZ
160204 gm. Kietrz Barbara DRZAŁ
160204 gm. Kietrz Damian BOSOWSKI
160204 gm. Kietrz Agata MORMUL
160204 gm. Kietrz Beata GŁOGIEWICZ
160204 gm. Kietrz Mirosław SKOCZYLAS
160204 gm. Kietrz Czesław LACH
160204 gm. Kietrz Zuzanna ROGOWSKA
160204 gm. Kietrz Lech DUDA
160204 gm. Kietrz Stanisław BABINIEC
160204 gm. Kietrz Małgorzata BAJER
260802 gm. Kije Barbara WOJTASIK
260802 gm. Kije Regina MUCHA
260802 gm. Kije Sylwester FIUK
260802 gm. Kije Monika PAWLIKOWSKA
260802 gm. Kije Paweł DZIEWIĘCKI
260802 gm. Kije Ryszard PARLICKI
260802 gm. Kije Marek FIUK
260802 gm. Kije Wanda DETKO
260802 gm. Kije Marek WIDLIŃSKI
260802 gm. Kije Dorota STĘPIEŃ
260802 gm. Kije Marianna RADY
260802 gm. Kije Jarosław POWAŁKA
260802 gm. Kije Ewelina LASAK
260802 gm. Kije Dorota SERHEJ
260802 gm. Kije Grzegorz WOŹNICZKO
40403 gm. Kijewo Królewskie Anna KWIATKOWSKA
40403 gm. Kijewo Królewskie Ilona BOROWSKA
40403 gm. Kijewo Królewskie Ewa TYŻAJ
40403 gm. Kijewo Królewskie Wiesław MĄDRZEJEWSKI
40403 gm. Kijewo Królewskie Robert KUDLIŃSKI
40403 gm. Kijewo Królewskie Roman GRZYB
40403 gm. Kijewo Królewskie Aldona FURMAGA
40403 gm. Kijewo Królewskie Iwona LISEWSKA
40403 gm. Kijewo Królewskie Ewa MULARCZYK
40403 gm. Kijewo Królewskie Tomasz CICHOWLAS
40403 gm. Kijewo Królewskie Janina SMOLEŃ
40403 gm. Kijewo Królewskie Beata MAĆKOWSKA
40403 gm. Kijewo Królewskie Ryszard MAJ
40403 gm. Kijewo Królewskie Małgorzata MALINOWSKA
40403 gm. Kijewo Królewskie Jarosław HOŁUBEK
40805 gm. Kikół Krzysztof KUCZKOWSKI
40805 gm. Kikół Michał OSIŃSKI
40805 gm. Kikół Rafał BARANOWSKI
40805 gm. Kikół Krzysztof BARANOWSKI
40805 gm. Kikół Agnieszka KOCIŃSKA
40805 gm. Kikół Stanisław PIPCZYŃSKI
40805 gm. Kikół Andrzej SPYTEK
40805 gm. Kikół Stanisław BĘDLIN
40805 gm. Kikół Paweł ŻUCHOWSKI
40805 gm. Kikół Renata GOŁĘBIEWSKA
40805 gm. Kikół Bożena RAKOWSKA
40805 gm. Kikół Jarosław KAŹMIERKIEWICZ
40805 gm. Kikół Jan MARCINIAK
40805 gm. Kikół Paweł BOCIANOWSKI
40805 gm. Kikół Jacek SADOWSKI
280704 gm. Kisielice Halina GNIADEK-SMOLARSKA
280704 gm. Kisielice Tadeusz DZIENISZEWSKI
280704 gm. Kisielice Karol RÓŻAŃSKI
280704 gm. Kisielice Beata LEJMANOWICZ
280704 gm. Kisielice Anna KRUPIŃSKA
280704 gm. Kisielice Mariusz GROSS
280704 gm. Kisielice Sławomir BARTYZEL
280704 gm. Kisielice Katarzyna JASIŃSKA
280704 gm. Kisielice Piotr SZAŁAPSKI
280704 gm. Kisielice Iwona WASIEWSKA
280704 gm. Kisielice Waldemar RÓŻAŃSKI
280704 gm. Kisielice Jarosław ZABOROWSKI
280704 gm. Kisielice Wioletta SZALKOWSKA
280704 gm. Kisielice Emilia DRYPA
280704 gm. Kisielice Agnieszka ZAJĄC
300304 gm. Kiszkowo Zuzanna MODRAK
300304 gm. Kiszkowo Józef KUSZAK
300304 gm. Kiszkowo Kazimierz BARAŃCZAK
300304 gm. Kiszkowo Mariusz CZOSNOWSKI
300304 gm. Kiszkowo Halina PALUSZAK
300304 gm. Kiszkowo Anna KANIASTA
300304 gm. Kiszkowo Piotr BABRAKOWSKI
300304 gm. Kiszkowo Angelika FRĄCKOWIAK
300304 gm. Kiszkowo Ludwik PIOTROWICZ
300304 gm. Kiszkowo Wiesława ZIÓŁKOWSKA
300304 gm. Kiszkowo Jan RADZIŃSKI
300304 gm. Kiszkowo Mirosław SZCZEPANIAK
300304 gm. Kiszkowo Wiesława DOMAGALSKA
300304 gm. Kiszkowo Grzegorz KOTECKI
300304 gm. Kiszkowo Marek MASŁOWSKI
280902 gm. Kiwity Czesław PROKOPOWICZ
280902 gm. Kiwity Rafał WOJCZULANIO
280902 gm. Kiwity Dariusz BEKIESZCZUK
280902 gm. Kiwity Sebastian DZIADOSZ
280902 gm. Kiwity Władysława HARAŃ
280902 gm. Kiwity Krzysztof ADAMEK
280902 gm. Kiwity Mariusz PACHUCKI
280902 gm. Kiwity Zygmunt WIECZOREK
280902 gm. Kiwity Alicja MALESZEWSKA
280902 gm. Kiwity Elżbieta PASTERNAK
280902 gm. Kiwity Kazimierz WIERZBICKI
280902 gm. Kiwity Dariusz SADOWSKI
280902 gm. Kiwity Waldemar CHODOROWSKI
280902 gm. Kiwity Dorota KRZYŻAN
280902 gm. Kiwity Piotr KACZMAREK
301004 gm. Kleczew Andrzej PAWLACZYK
301004 gm. Kleczew Maciej TRZEWICZYŃSKI
301004 gm. Kleczew Tomasz BIEGASIEWICZ
301004 gm. Kleczew Ewa SZACOWNA
301004 gm. Kleczew Jacek PERNAL
301004 gm. Kleczew Dariusz MICHALAK
301004 gm. Kleczew Jacek TYLMAN
301004 gm. Kleczew Marek ŁUCZAK
301004 gm. Kleczew Halina MACIEJEWSKA
301004 gm. Kleczew Marian KAPELA
301004 gm. Kleczew Wojciech KRZYWDZIŃSKI
301004 gm. Kleczew Wiesław STOLARSKI
301004 gm. Kleczew Jarosław MACIEJEWSKI
301004 gm. Kleczew Adam CHORBIŃSKI
301004 gm. Kleczew Dominika WOŹNIAK
143407 gm. Klembów Michał WĄSIK
143407 gm. Klembów Adam ĆWILIŃSKI
143407 gm. Klembów Andrzej FERDYN
143407 gm. Klembów Dorota MARCINKOWSKA
143407 gm. Klembów Adrian MLONEK
143407 gm. Klembów Edyta TLAGA
143407 gm. Klembów Katarzyna WNUK
143407 gm. Klembów Emilia KAMIŃSKA
143407 gm. Klembów Ewa CHACIŃSKA
143407 gm. Klembów Andrzej GÓRECKI
143407 gm. Klembów Andrzej PISAREK
143407 gm. Klembów Jadwiga SZEWCZYK
143407 gm. Klembów Marcin SZCZAPA
143407 gm. Klembów Halina ADAMSKA
143407 gm. Klembów Michał MICHNIEWICZ
200507 gm. Kleszczele Aleksander KAZIMIERUK
200507 gm. Kleszczele Piotr GAWRYLUK
200507 gm. Kleszczele Piotr DMITRUK
200507 gm. Kleszczele Dymitr ARTYSIEWICZ
200507 gm. Kleszczele Agnieszka ROMANIUK
200507 gm. Kleszczele Katarzyna KOC
200507 gm. Kleszczele Marek MARTYNOWICZ
200507 gm. Kleszczele Aleksy ROSZCZENKO
200507 gm. Kleszczele Janusz POLAK
200507 gm. Kleszczele Renata MARKIEWICZ
200507 gm. Kleszczele Daria SIENKIEWICZ
200507 gm. Kleszczele Jan SZMUKSTA
200507 gm. Kleszczele Mirosław MARKIEWICZ
200507 gm. Kleszczele Katarzyna WITOSZKO
200507 gm. Kleszczele Jerzy GŁADZKI
302106 gm. Kleszczewo Monika DEMBSKA
302106 gm. Kleszczewo Maria WILCZYK
302106 gm. Kleszczewo Tomasz MAĆKOWIAK
302106 gm. Kleszczewo Jan RAJCHELT
302106 gm. Kleszczewo Donata MICHAŁOWSKA
302106 gm. Kleszczewo Regina BATYCKA
302106 gm. Kleszczewo Dorota WYSZ
302106 gm. Kleszczewo Ewa KIRKOWSKA
302106 gm. Kleszczewo Janina STRZELCZYK
302106 gm. Kleszczewo Jędrzej JANIAK
302106 gm. Kleszczewo Łukasz SZYMCZAK
302106 gm. Kleszczewo Grzegorz STACHOWIAK
302106 gm. Kleszczewo Jakub ŻOŁĄDEK
302106 gm. Kleszczewo Krzysztof ŚWIĄTCZAK
302106 gm. Kleszczewo Marek MACIEJEWSKI
100104 gm. Kleszczów Katarzyna BIEGAŁA
100104 gm. Kleszczów Andrzej ZIĘBA
100104 gm. Kleszczów Tadeusz KUŚMIEREK
100104 gm. Kleszczów Halina GURAZDA
100104 gm. Kleszczów Ewa MICHALCZYK
100104 gm. Kleszczów Arkadiusz KOWALCZYK
100104 gm. Kleszczów Beata PODAWCA-KORDOWSKA
100104 gm. Kleszczów Paweł KARASIŃSKI
100104 gm. Kleszczów Violetta ZAWADZKA
100104 gm. Kleszczów Adam KSIĄŻEK
100104 gm. Kleszczów Konrad KRAWCZYKOWSKI
100104 gm. Kleszczów Joanna MUSKAŁA
100104 gm. Kleszczów Ryszard KRUSZYŃSKI
100104 gm. Kleszczów Kamil JARZĄBEK
100104 gm. Kleszczów Dariusz BUJACZ
260903 gm. Klimontów Mirosław KWAPIŃSKI
260903 gm. Klimontów Andrzej CIACH
260903 gm. Klimontów Monika CICHOŃ
260903 gm. Klimontów Marek BARGIEL
260903 gm. Klimontów Grzegorz GWIZDOŃ
260903 gm. Klimontów Rafał KRÓL
260903 gm. Klimontów Halina ALY AMER
260903 gm. Klimontów Piotr LIPIEC
260903 gm. Klimontów Alicja BERBEŚ
260903 gm. Klimontów Jan RĘBACZ
260903 gm. Klimontów Robert ORŁOWSKI
260903 gm. Klimontów Gustaw BORYCKI
260903 gm. Klimontów Jerzy CUKROWSKI
260903 gm. Klimontów Grzegorz MUCHA
260903 gm. Klimontów Mieczysława KRASOWSKA
101407 gm. Klonowa Joanna PIJANKA
101407 gm. Klonowa Jerzy KONIECZNY
101407 gm. Klonowa Roman JASKUŁA
101407 gm. Klonowa Renata KIEŁBASA
101407 gm. Klonowa Paweł TRZECIAK
101407 gm. Klonowa Kazimierz GAŁKA
101407 gm. Klonowa Wiesław SWOROWSKI
101407 gm. Klonowa Urszula SZEWCZYK
101407 gm. Klonowa Anna PĘDZIWIATR
101407 gm. Klonowa Błażej SIBIŃSKI
101407 gm. Klonowa Grażyna GAŁKA
101407 gm. Klonowa Teresa ŁUGOWSKA
101407 gm. Klonowa Henryk ZŁOTY
101407 gm. Klonowa Krzysztof BANAŚ
101407 gm. Klonowa Halina KAMAS
160402 gm. Kluczbork Adam MICHALEWSKI
160402 gm. Kluczbork Radosław JAROSZ
160402 gm. Kluczbork Jan MYŚLECKI
160402 gm. Kluczbork Tomasz MICHALAK
160402 gm. Kluczbork Krzysztof RYCHEL
160402 gm. Kluczbork Andrzej KONWIŃSKI
160402 gm. Kluczbork Krzysztof ADAMSKI
160402 gm. Kluczbork Piotr REWIENKO
160402 gm. Kluczbork Joanna KOZIOŁ
160402 gm. Kluczbork Jarosław KIELAR
160402 gm. Kluczbork Janusz KĘDZIA
160402 gm. Kluczbork Piotr SITNIK
160402 gm. Kluczbork Zdzisław PIĘCH
160402 gm. Kluczbork Marek WOJNA
160402 gm. Kluczbork Alfred DŁUGOSZ
160402 gm. Kluczbork Stanisław BREJWO
160402 gm. Kluczbork Tadeusz DOLIŃSKI
160402 gm. Kluczbork Józef MROZEK
160402 gm. Kluczbork Janusz KALLUS
160402 gm. Kluczbork Justyna ŚLUSARCZYK
160402 gm. Kluczbork Rafał LASEK
121204 gm. Klucze Sebastian SIERKA
121204 gm. Klucze Paweł KRAWCZYK
121204 gm. Klucze Iwona WALNIK
121204 gm. Klucze Aneta OLEKSY
121204 gm. Klucze Sylwiusz KAJDA
121204 gm. Klucze Marcin GROJEC
121204 gm. Klucze Zofia ZAJĄC
121204 gm. Klucze Justyna BIAŁAŚ
121204 gm. Klucze Józef KACZMARCZYK
121204 gm. Klucze Marian KNAP
121204 gm. Klucze Grzegorz SMĘTEK
121204 gm. Klucze Krzysztof NOWAK
121204 gm. Klucze Bogusław PAŚ
121204 gm. Klucze Halina ŁADOŃ
121204 gm. Klucze Henryk DZIECHCIEWICZ
261301 gm. Kluczewsko Bożena ŁAWIŃSKA
261301 gm. Kluczewsko Michał GACEK
261301 gm. Kluczewsko Damian BAKALARZ
261301 gm. Kluczewsko Krzysztof ŁOWICKI
261301 gm. Kluczewsko Julita PURA
261301 gm. Kluczewsko Sebastian OLCZYK
261301 gm. Kluczewsko Piotr MICHAŁEK
261301 gm. Kluczewsko Piotr BARAŃSKI
261301 gm. Kluczewsko Sławomir GALARCZYK
261301 gm. Kluczewsko Paweł KSIĄŻEK
261301 gm. Kluczewsko Jakub KŁUDZIAK
261301 gm. Kluczewsko Lucja RUBIK
261301 gm. Kluczewsko Ewa RADOLIŃSKA
261301 gm. Kluczewsko Barbara BAŃCER
261301 gm. Kluczewsko Mateusz STRYCHALSKI
100105 gm. Kluki Mirosław OWCZAREK
100105 gm. Kluki Dorota ROGUT
100105 gm. Kluki Renata KACZMARKIEWICZ
100105 gm. Kluki Sławomir KUMILEWSKI
100105 gm. Kluki Radosław PEŁKA
100105 gm. Kluki Łukasz JĘDRZEJCZAK
100105 gm. Kluki Mariusz WLAZŁO
100105 gm. Kluki Kamil HODOROWICZ
100105 gm. Kluki Adriana RUDZKA
100105 gm. Kluki Edyta SPALENIAK
100105 gm. Kluki Mariusz ZAJĄC
100105 gm. Kluki Grzegorz FOLCIK
100105 gm. Kluki Krystyna KĘSY
100105 gm. Kluki Zbigniew LASOŃ
100105 gm. Kluki Łukasz TRZCIŃSKI
201304 gm. Klukowo Ireneusz SABAK
201304 gm. Klukowo Halina KUŹMIŃSKA
201304 gm. Klukowo Rafał WASZCZUK
201304 gm. Klukowo Wiesław OLSZEWSKI
201304 gm. Klukowo Piotr WOJNO
201304 gm. Klukowo Zbigniew KUŹMIŃSKI
201304 gm. Klukowo Artur LUBOWICKI
201304 gm. Klukowo Jadwiga PUCHALSKA
201304 gm. Klukowo Radosław ANTOŃCZUK
201304 gm. Klukowo Wojciech MURAWSKI
201304 gm. Klukowo Henryk WŁOSTOWSKI
201304 gm. Klukowo Joanna PORUCZNIK
201304 gm. Klukowo Stanisław KOSTRO
201304 gm. Klukowo Jan BOREK
201304 gm. Klukowo Andrzej TYMIŃSKI
142303 gm. Klwów Łukasz GRZEGORCZYK
142303 gm. Klwów Andrzej PRZYBOREK
142303 gm. Klwów Andrzej LERKA
142303 gm. Klwów Andrzej SOBCZAK
142303 gm. Klwów Monika LICHOWSKA
142303 gm. Klwów Tomasz KUCHARSKI
142303 gm. Klwów Zygmunt KOPCZYŃSKI
142303 gm. Klwów Jerzy SIECZAK
142303 gm. Klwów Marcin MICHALSKI
142303 gm. Klwów Maciej FURMAŃSKI
142303 gm. Klwów Marzena SZKLARCZYK
142303 gm. Klwów Jan BISKUP
142303 gm. Klwów Wiesław DZIAŁKOWSKI
142303 gm. Klwów Tadeusz ZALEWSKI
142303 gm. Klwów Leszek PAJĄK
121903 gm. Kłaj Andrzej KUCZKO
121903 gm. Kłaj Krzysztof HYTROŚ
121903 gm. Kłaj Marcin KOWALCZYK
121903 gm. Kłaj Lucyna DUDZIAK
121903 gm. Kłaj Ewa PUŚCIZNA
121903 gm. Kłaj Małgorzata WRÓBEL
121903 gm. Kłaj Lidia FORTUNA
121903 gm. Kłaj Jerzy CZUBAK
121903 gm. Kłaj Krzysztof BALIK
121903 gm. Kłaj Łukasz ŁOWIŃSKI
121903 gm. Kłaj Sylwester SKOCZEK
121903 gm. Kłaj Elżbieta BAJA
121903 gm. Kłaj Dariusz ŁYSZKOWICZ
121903 gm. Kłaj Renata GĄDEK
121903 gm. Kłaj Sylwester ŚMIAŁEK
300305 gm. Kłecko Tadeusz DOBRZYCKI
300305 gm. Kłecko Michał STOSIO
300305 gm. Kłecko Marlena GRĘZICKA
300305 gm. Kłecko Rafał KOWALCZYK
300305 gm. Kłecko Waldemar GOŁOCHOWICZ
300305 gm. Kłecko Stanisław BORKOWSKI
300305 gm. Kłecko Roman WINIARSKI
300305 gm. Kłecko Jan BORKOWICZ
300305 gm. Kłecko Ewa MAĆKOWIAK
300305 gm. Kłecko Krzysztof SKRZETUSZEWSKI
300305 gm. Kłecko Alina WITKIEWICZ
300305 gm. Kłecko Bartosz CHODYŃSKI
300305 gm. Kłecko Marek KORDELA
300305 gm. Kłecko Marcin STOLAREK
300305 gm. Kłecko Dorota JÓSIAK
240601 gm. Kłobuck Bartłomiej SARAN
240601 gm. Kłobuck Andrzej SĘKIEWICZ
240601 gm. Kłobuck Aleksander TOKARZ
240601 gm. Kłobuck Józef BATÓG
240601 gm. Kłobuck Tomasz PARKITNY
240601 gm. Kłobuck Tadeusz PRASKI
240601 gm. Kłobuck Grzegorz DOBOSZ
240601 gm. Kłobuck Danuta GOSŁAWSKA
240601 gm. Kłobuck Ewelina KOTKOWSKA
240601 gm. Kłobuck Tadeusz KOCH
240601 gm. Kłobuck Witold DOMINIK
240601 gm. Kłobuck Tomasz WAŁĘGA
240601 gm. Kłobuck Jerzy KULEJ
240601 gm. Kłobuck Mirosław CIEŚLA
240601 gm. Kłobuck Barbara ZIĘTAL
240601 gm. Kłobuck Iwona PŁUSA
240601 gm. Kłobuck Dominika TRZEPIZUR
240601 gm. Kłobuck Janusz SOLUCH
240601 gm. Kłobuck Mateusz WOŹNIAK
240601 gm. Kłobuck Angelika BOROWIECKA-IDZIAK
240601 gm. Kłobuck Marcin WOJTYSEK
61602 gm. Kłoczew Mariusz KASPRZAK
61602 gm. Kłoczew Marek CĄKAŁA
61602 gm. Kłoczew Michał FILIPEK
61602 gm. Kłoczew Witold ŁUKASIAK
61602 gm. Kłoczew Tadeusz BŁAŻEJCZYK
61602 gm. Kłoczew Roman BABIK
61602 gm. Kłoczew Aneta GRUZA
61602 gm. Kłoczew Adam POLAK
61602 gm. Kłoczew Karolina KUCHARCZYK
61602 gm. Kłoczew Teresa CELEJ
61602 gm. Kłoczew Jerzy GRZYB
61602 gm. Kłoczew Marian KRYCZKA
61602 gm. Kłoczew Bożena STĘPNICKA
61602 gm. Kłoczew Waldemar FILIKS
61602 gm. Kłoczew Jerzy WĄSIKOWSKI
80104 gm. Kłodawa Wiesław WITCZYK
80104 gm. Kłodawa Roman LEŚNICKI
80104 gm. Kłodawa Damian ŻOŁĘDZIEJEWSKI
80104 gm. Kłodawa Ireneusz WINNIK
80104 gm. Kłodawa Jan KUBERA
80104 gm. Kłodawa Ryszard BURZAWA
80104 gm. Kłodawa Wanda GRABOWSKA
80104 gm. Kłodawa Henryk BRZANA
80104 gm. Kłodawa Andrzej KORONA
80104 gm. Kłodawa Katarzyna CHMIEL-DERA
80104 gm. Kłodawa Benedykt PIOTROWSKI
80104 gm. Kłodawa Bożena ADAMCZAK
80104 gm. Kłodawa Rafał CHODKIEWICZ
80104 gm. Kłodawa Gerard BIERYŁO
80104 gm. Kłodawa Janina MACIEJEWSKA
300906 gm. Kłodawa Krzysztof KRUSIŃSKI
300906 gm. Kłodawa Marzanna CHUCHRO
300906 gm. Kłodawa Adam CHMIEL
300906 gm. Kłodawa Anna MICHALAK
300906 gm. Kłodawa Aneta ZIELIŃSKA
300906 gm. Kłodawa Paweł WITKOWSKI
300906 gm. Kłodawa Barbara WIŚNIEWSKA
300906 gm. Kłodawa Ryszard SZUBERT
300906 gm. Kłodawa Ryszard FRĄTCZAK
300906 gm. Kłodawa Barbara FRĄTCZAK
300906 gm. Kłodawa Katarzyna KALINOWSKA
300906 gm. Kłodawa Edyta GŁÓWCZYŃSKA
300906 gm. Kłodawa Janusz ŁOPACIŃSKI
300906 gm. Kłodawa Krystyna KACPRZAK
300906 gm. Kłodawa Grzegorz SIWIŃSKI
20807 gm. Kłodzko Zbigniew TUR
20807 gm. Kłodzko Jerzy LIS
20807 gm. Kłodzko Krzysztof HERDA
20807 gm. Kłodzko Halina WITOS
20807 gm. Kłodzko Piotr SMÓŁKA
20807 gm. Kłodzko Mariola KOZAK
20807 gm. Kłodzko Wanda PIOTROWSKA
20807 gm. Kłodzko Urszula BORKOWSKA
20807 gm. Kłodzko Marek KRÓLIKOWSKI
20807 gm. Kłodzko Janusz NIECKARZ
20807 gm. Kłodzko Teresa BIEL-LUTOSŁAWSKA
20807 gm. Kłodzko Karol OMACHEL
20807 gm. Kłodzko Andrzej BARTYNA
20807 gm. Kłodzko Ryszard JASTRZĘBSKI
20807 gm. Kłodzko Jan WINNICKI
240405 gm. Kłomnice Paweł KOWALIK
240405 gm. Kłomnice Wojciech SZYMCZYK
240405 gm. Kłomnice Włodzimierz KOPKA
240405 gm. Kłomnice Wanda KUSZTAL
240405 gm. Kłomnice Małgorzata NALEWAJKA
240405 gm. Kłomnice Tomasz BARTNIK
240405 gm. Kłomnice Jarosław ŁAPETA
240405 gm. Kłomnice Marek SZYMCZAK
240405 gm. Kłomnice Anna KOZA
240405 gm. Kłomnice Bartłomiej ŻUREK
240405 gm. Kłomnice Adam DERDA
240405 gm. Kłomnice Tomasz IGIELSKI
240405 gm. Kłomnice Józef KOZA
240405 gm. Kłomnice Andrzej WILK
240405 gm. Kłomnice Kazimierz WILKOSZEWSKI
200804 gm. Knyszyn Mieczysław PAWLIK
200804 gm. Knyszyn Jerzy BIELSKI
200804 gm. Knyszyn Tomasz PURTA
200804 gm. Knyszyn Paweł SKUTNIK
200804 gm. Knyszyn Anna WIERZBICKA
200804 gm. Knyszyn Zdzisław POWICHROWSKI
200804 gm. Knyszyn Anna ANSZCZAK
200804 gm. Knyszyn Zbigniew NIEDZIELEWSKI
200804 gm. Knyszyn Sylwia ZIOBROWSKA
200804 gm. Knyszyn Mariusz ROGALSKI
200804 gm. Knyszyn Stanisław POŁONOWSKI
200804 gm. Knyszyn Paweł WOJTACH
200804 gm. Knyszyn Przemysław KUDZINOWSKI
200804 gm. Knyszyn Andrzej SNARSKI
200804 gm. Knyszyn Łukasz POPŁAWSKI
101206 gm. Kobiele Wielkie Anna MIERZWA
101206 gm. Kobiele Wielkie Lech MAKS
101206 gm. Kobiele Wielkie Mirosław ZASADA
101206 gm. Kobiele Wielkie Henryk DZWONKOWSKI
101206 gm. Kobiele Wielkie Mirosław FLASZA
101206 gm. Kobiele Wielkie Kazimierz RUSIN
101206 gm. Kobiele Wielkie Jan STĘPIEŃ
101206 gm. Kobiele Wielkie Grzegorz BAREŁA
101206 gm. Kobiele Wielkie Zbigniew KOWALSKI
101206 gm. Kobiele Wielkie Sylwester MAJEWSKI
101206 gm. Kobiele Wielkie Sławomir SZCZEKOCKI
101206 gm. Kobiele Wielkie Gabriela MARCINIAK
101206 gm. Kobiele Wielkie Zbigniew GORZĘDOWSKI
101206 gm. Kobiele Wielkie Janusz RYBAK
101206 gm. Kobiele Wielkie Jacek WOJCIECHOWSKI
22305 gm. Kobierzyce Radosław JANKIEWICZ
22305 gm. Kobierzyce Adrian ŁUKOWICZ
22305 gm. Kobierzyce Wiesław MURACZEWSKI
22305 gm. Kobierzyce Jarosław ZAWISZA
22305 gm. Kobierzyce Anna TROJANOWSKA-ZOCHNIAK
22305 gm. Kobierzyce Elżbieta REGULSKA
22305 gm. Kobierzyce Krzysztof KMIECIK
22305 gm. Kobierzyce Czesław STADNIK
22305 gm. Kobierzyce Andrzej KRZESŁOWSKI
22305 gm. Kobierzyce Wiesław SZWED
22305 gm. Kobierzyce Apolonia KASPRZYK-CZEPIELINDA
22305 gm. Kobierzyce Henryk ŁOPOSZKO
22305 gm. Kobierzyce Robert SALA
22305 gm. Kobierzyce Adam RAŚ
22305 gm. Kobierzyce Łukasz ORFIN
241002 gm. Kobiór Witold SPYCHAŁA
241002 gm. Kobiór Jerzy MAZUR
241002 gm. Kobiór Ewa TARGIEL
241002 gm. Kobiór Krzysztof KOCUR
241002 gm. Kobiór Magdalena PĘKAŁA
241002 gm. Kobiór Paulina MYSZOR
241002 gm. Kobiór Przemysław SAWICKI
241002 gm. Kobiór Bogdan SZPAK
241002 gm. Kobiór Andrzej DANEK
241002 gm. Kobiór Czesław ŚWIERKOT
241002 gm. Kobiór Beata ROZMUS
241002 gm. Kobiór Adam ZIEN
241002 gm. Kobiór Zygmunt JAROMIN
241002 gm. Kobiór Dariusz CUBER
241002 gm. Kobiór Krzysztof GROLIK
301804 gm. Kobyla Góra Henryk MUSIAŁA
301804 gm. Kobyla Góra Ewa KUBIAK
301804 gm. Kobyla Góra Arkadiusz LEWEK
301804 gm. Kobyla Góra Zdzisław POPRAWA
301804 gm. Kobyla Góra Paweł RYBCZYŃSKI
301804 gm. Kobyla Góra Janusz KAPICA
301804 gm. Kobyla Góra Piotr ŁUGOWSKI
301804 gm. Kobyla Góra Anna JAKÓBCZAK
301804 gm. Kobyla Góra Michał FIKUS
301804 gm. Kobyla Góra Andrzej ADAMSKI
301804 gm. Kobyla Góra Henryk KWIATKOWSKI
301804 gm. Kobyla Góra Eugeniusz MORTA
301804 gm. Kobyla Góra Magdalena KOZŁOWSKA
301804 gm. Kobyla Góra Andrzej JAKÓBCZAK
301804 gm. Kobyla Góra Eugeniusz WROŃSKI
321406 gm. Kobylanka RAFAŁ STATECZNY
321406 gm. Kobylanka ALICJA ORDON
321406 gm. Kobylanka ZBIGNIEW DROHOMIRECKI
321406 gm. Kobylanka IRENEUSZ SIWIEC
321406 gm. Kobylanka KRZYSZTOF KLEINOWSKI
321406 gm. Kobylanka URSZULA GIERAŁTOWSKA
321406 gm. Kobylanka JAKUB MALINOWSKI
321406 gm. Kobylanka IRENA RYBARCZYK
321406 gm. Kobylanka JULITA PILECKA
321406 gm. Kobylanka ANDRZEJ STECHNIJ
321406 gm. Kobylanka DOROTA ORZOŁ
321406 gm. Kobylanka ZYGMUNT GOŁEMBOWSKI
321406 gm. Kobylanka CZESŁAWA GRABOWSKA
321406 gm. Kobylanka ZOFIA DĄBKOWSKA
321406 gm. Kobylanka DARIUSZ DĄBKOWSKI
301202 gm. Kobylin Mirosław FLAK
301202 gm. Kobylin Andrzej WAJDLEJT
301202 gm. Kobylin Karol KWIATKIEWICZ
301202 gm. Kobylin Marcin SZUMERA
301202 gm. Kobylin Iwona BZODEK
301202 gm. Kobylin Andrzej MAĆKOWIAK
301202 gm. Kobylin Michał SKUPIN
301202 gm. Kobylin Piotr CHLEBOWSKI
301202 gm. Kobylin Karol KEMPA
301202 gm. Kobylin Konrad PRZYBYSZEWSKI
301202 gm. Kobylin Łukasz JARUS
301202 gm. Kobylin Tadeusz DŻYGAŁA
301202 gm. Kobylin Mikołaj STANISŁAWSKI
301202 gm. Kobylin Zygmunt MOLSKI
301202 gm. Kobylin Grzegorz KRECZMER
201305 gm. Kobylin-Borzymy Jan MASALSKI
201305 gm. Kobylin-Borzymy Grzegorz KOBYLIŃSKI
201305 gm. Kobylin-Borzymy Zorina DAŃKOWSKA
201305 gm. Kobylin-Borzymy Agnieszka WĄDOŁOWSKA
201305 gm. Kobylin-Borzymy Krzysztof TARGOŃSKI
201305 gm. Kobylin-Borzymy Tomasz GĄSOWSKI
201305 gm. Kobylin-Borzymy Kazimierz KŁOSKOWSKI
201305 gm. Kobylin-Borzymy Edyta MAKOWSKA
201305 gm. Kobylin-Borzymy Tomasz DZIERZGOWSKI
201305 gm. Kobylin-Borzymy Krzysztof CZAJKOWSKI
201305 gm. Kobylin-Borzymy Radosław ROSZKOWSKI
201305 gm. Kobylin-Borzymy Izabela JANUCIK
201305 gm. Kobylin-Borzymy Ryszard KAMIŃSKI
201305 gm. Kobylin-Borzymy Waldemar FASZCZEWSKI
201305 gm. Kobylin-Borzymy Andrzej STYPUŁKOWSKI
221206 gm. Kobylnica Joanna MICHALAK
221206 gm. Kobylnica Leon KIZIUKIEWICZ
221206 gm. Kobylnica Joanna WALENTUKIEWICZ-CZAŁPIŃSKA
221206 gm. Kobylnica Paweł PAWLAK
221206 gm. Kobylnica Ryszard CICHOSZ
221206 gm. Kobylnica Alicja SZYMAŃSKA
221206 gm. Kobylnica Iwona DRAPALSKA-KRAWCZYK
221206 gm. Kobylnica Krystyna BALCEREK
221206 gm. Kobylnica Janusz KASZOWSKI
221206 gm. Kobylnica Joanna BURYŁO
221206 gm. Kobylnica Mieczysław STĘPNIEWSKI
221206 gm. Kobylnica Elżbieta SURMACZ
221206 gm. Kobylnica Barbara STĘPIEŃ
221206 gm. Kobylnica Mirosław PRZYBYŁ
221206 gm. Kobylnica Janusz ADAMCZYK
240705 gm. Kochanowice Marcela WIECZOREK
240705 gm. Kochanowice Danuta SZYMAŃSKA
240705 gm. Kochanowice Anna KOKOT
240705 gm. Kochanowice Gabriela HONISZ
240705 gm. Kochanowice Krzysztof PAWEŁCZYK
240705 gm. Kochanowice Remigiusz FRONCZEK
240705 gm. Kochanowice Andrzej CHRZĘSTEK
240705 gm. Kochanowice Urszula WITEK
240705 gm. Kochanowice Gabriela SWIERC
240705 gm. Kochanowice Józef RAK
240705 gm. Kochanowice Izabela WRĘCZYCKA
240705 gm. Kochanowice Patrycja OLCZYK
240705 gm. Kochanowice Marian WIDERA
240705 gm. Kochanowice Irena KĄPAŁA
240705 gm. Kochanowice Róża GRZECHAC
100506 gm. Kocierzew Południowy Tadeusz TRAKUL
100506 gm. Kocierzew Południowy Sylwia GŁADKA
100506 gm. Kocierzew Południowy Mirosław BIEGUSZEWSKI
100506 gm. Kocierzew Południowy Andrzej SIEKIERA
100506 gm. Kocierzew Południowy Agnieszka MICHALAK
100506 gm. Kocierzew Południowy Aleksy KOSMALA
100506 gm. Kocierzew Południowy Adam WOLIŃSKI
100506 gm. Kocierzew Południowy Grzegorz KUPIEC
100506 gm. Kocierzew Południowy Jadwiga WRÓBEL
100506 gm. Kocierzew Południowy Tadeusz ŁUKAWSKI
100506 gm. Kocierzew Południowy Monika KAPUSTA
100506 gm. Kocierzew Południowy Marek BORKOWSKI
100506 gm. Kocierzew Południowy Wojciech MILCZAREK
100506 gm. Kocierzew Południowy Beata GŁADKA
100506 gm. Kocierzew Południowy Henryk GRUZIEL
60806 gm. Kock Dariusz RÓŻYCKI
60806 gm. Kock Janusz BILSKI
60806 gm. Kock Mariusz PEŁKA
60806 gm. Kock Jarosław KOWALCZYK
60806 gm. Kock Radosław OLIWNIAK
60806 gm. Kock Andrzej SOBOLEWSKI
60806 gm. Kock Marek FUTERA
60806 gm. Kock Janusz MITURA
60806 gm. Kock Józef STROJEK
60806 gm. Kock Dariusz NIEDZIELA
60806 gm. Kock Agnieszka BILSKA
60806 gm. Kock Ryszard MITURA
60806 gm. Kock Jacek KRUCZEK
60806 gm. Kock Adam ZYKUBEK
60806 gm. Kock Stanisław NAKONIECZNY
120605 gm. Kocmyrzów-Luborzyca Augustyn KACZMARCZYK
120605 gm. Kocmyrzów-Luborzyca Mariusz WĄSOWICZ
120605 gm. Kocmyrzów-Luborzyca Małgorzata DONIEC
120605 gm. Kocmyrzów-Luborzyca Grzegorz MARZEC
120605 gm. Kocmyrzów-Luborzyca Katarzyna KONEWECKA-HOŁÓJ
120605 gm. Kocmyrzów-Luborzyca Radosław ZĘBALA
120605 gm. Kocmyrzów-Luborzyca Jadwiga ŁACH
120605 gm. Kocmyrzów-Luborzyca Paweł MAZUR
120605 gm. Kocmyrzów-Luborzyca Anna SZLACHTA
120605 gm. Kocmyrzów-Luborzyca Władysław ZIĘCIAK
120605 gm. Kocmyrzów-Luborzyca Antoni TRELA
120605 gm. Kocmyrzów-Luborzyca Krzysztof KRUPIŃSKI
120605 gm. Kocmyrzów-Luborzyca Tadeusz ROZPONDEK
120605 gm. Kocmyrzów-Luborzyca Jan MAŁOTA
120605 gm. Kocmyrzów-Luborzyca Stanisław MACHNIK
220305 gm. Koczała Kamil RESZKE
220305 gm. Koczała Marek KULAS
220305 gm. Koczała Jerzy BAJOWSKI
220305 gm. Koczała Artur ACHTELIK
220305 gm. Koczała Mariusz PATEJUK
220305 gm. Koczała Rafał ZAREMBA
220305 gm. Koczała Marlena ZAREMBA
220305 gm. Koczała Jerzy WALCZYŃSKI
220305 gm. Koczała Krystian TOBISZ
220305 gm. Koczała Romuald ZIÓŁTKOWSKI
220305 gm. Koczała Lidia PĘDRAK
220305 gm. Koczała Inga WERESZKO
220305 gm. Koczała Wanda PSUJEK
220305 gm. Koczała Robert KURAS
220305 gm. Koczała Jan DYMITRÓW
60106 gm. Kodeń Irena MAKSYMIUK
60106 gm. Kodeń Wiesław GREGORCZYK
60106 gm. Kodeń Stanisław PANASIUK
60106 gm. Kodeń Leon PROKOPIUK
60106 gm. Kodeń Juliusz RYL
60106 gm. Kodeń Jarosław PISKORZ
60106 gm. Kodeń Janina NAZARUK
60106 gm. Kodeń Ewa PANASIUK
60106 gm. Kodeń Krystyna BEBKO
60106 gm. Kodeń Artur PODSIADŁY
60106 gm. Kodeń Barbara RADECKA
60106 gm. Kodeń Lidia KOROWAJ
60106 gm. Kodeń Jerzy FILIPEK
60106 gm. Kodeń Waldemar SZKODZIŃSKI
60106 gm. Kodeń Marian GŁOWACKI
101207 gm. Kodrąb Sławomir PAJĄK
101207 gm. Kodrąb Ryszard ŚLIWA
101207 gm. Kodrąb Krzysztof SZEWCZYK
101207 gm. Kodrąb Grzegorz WIERZBICKI
101207 gm. Kodrąb Artur KOBYLARZ
101207 gm. Kodrąb Kamila KAPICA
101207 gm. Kodrąb Mirosław RABĘDA
101207 gm. Kodrąb Janusz BUSS
101207 gm. Kodrąb Sławomir RAK
101207 gm. Kodrąb Sławomir GRYGLEWSKI
101207 gm. Kodrąb Wojciech FLORKIEWICZ
101207 gm. Kodrąb Urszula BRYL
101207 gm. Kodrąb Urszula KACZMARCZYK
101207 gm. Kodrąb Grzegorz SOLARZ
101207 gm. Kodrąb Adam KEMPA
220403 gm. Kolbudy Wiesław RUSIECKI
220403 gm. Kolbudy Andrzej SOSIŃSKI
220403 gm. Kolbudy Marek ROSA
220403 gm. Kolbudy Katarzyna PODHAJSKA-ŚREDNIAWA
220403 gm. Kolbudy Andrzej KLIMEK
220403 gm. Kolbudy Stanisław PATYK
220403 gm. Kolbudy Kazimierz ADAMSKI
220403 gm. Kolbudy Marek ŚPIEWAK
220403 gm. Kolbudy Barbara BRANDT-SARNECKA
220403 gm. Kolbudy Magdalena DUDZIŃSKA-FLORCZYK
220403 gm. Kolbudy Piotr WÓJTOWICZ
220403 gm. Kolbudy Emilia JÓŹWIK
220403 gm. Kolbudy Justyna POŁOMSKA
220403 gm. Kolbudy Radosław WNUCZKO
220403 gm. Kolbudy Tomasz KROLL
180602 gm. Kolbuszowa Mirosław KACZMARCZYK
180602 gm. Kolbuszowa Barbara SZAFRANIEC
180602 gm. Kolbuszowa Paweł MICHNO
180602 gm. Kolbuszowa Krzysztof WÓJCICKI
180602 gm. Kolbuszowa Dorian PIK
180602 gm. Kolbuszowa Adam KACZANOWSKI
180602 gm. Kolbuszowa Barbara BOCHNIARZ
180602 gm. Kolbuszowa Józef FRYC
180602 gm. Kolbuszowa Grażyna HALAT
180602 gm. Kolbuszowa Krzysztof KLUZA
180602 gm. Kolbuszowa Krzysztof WILK
180602 gm. Kolbuszowa Piotr PANEK
180602 gm. Kolbuszowa Grażyna MAZIARZ
180602 gm. Kolbuszowa Barbara DRAUS
180602 gm. Kolbuszowa Stanisław RUMAK
180602 gm. Kolbuszowa Stanisław DWORAK
180602 gm. Kolbuszowa Bronisław WIKTOR
180602 gm. Kolbuszowa Roman ZĄBCZYK
180602 gm. Kolbuszowa Michał KARKUT
180602 gm. Kolbuszowa Zbigniew PYTLAK
180602 gm. Kolbuszowa Julian DRAGAN
200603 gm. Kolno Tadeusz POŁOMSKI
200603 gm. Kolno Grzegorz OKUROWSKI
200603 gm. Kolno Anastazy KALINOWSKI
200603 gm. Kolno Jan PIEKLIK
200603 gm. Kolno Bogusława SEKŚCIŃSKA
200603 gm. Kolno Jerzy SAMUL
200603 gm. Kolno Jerzy KOŁDYS
200603 gm. Kolno Marek BACZEWSKI
200603 gm. Kolno Bogusława NAROWSKA
200603 gm. Kolno Henryk HERMANOWSKI
200603 gm. Kolno Tadeusz CHLUDZIŃSKI
200603 gm. Kolno Kazimierz KOWALEWSKI
200603 gm. Kolno Edward MURAWSKI
200603 gm. Kolno Małgorzata CHROSTOWSKA
200603 gm. Kolno Krystian BORAWSKI
281408 gm. Kolno Bogdan ADAMSKI
281408 gm. Kolno Marcin MARCZAK
281408 gm. Kolno Edward SKOCZEŃ
281408 gm. Kolno Krystyna KRASUSKA
281408 gm. Kolno Grzegorz BĄK
281408 gm. Kolno Alicja CELEJ
281408 gm. Kolno Anna HORZEMPA
281408 gm. Kolno Jarosław SĘKULSKI
281408 gm. Kolno Jacek KRUK
281408 gm. Kolno Jolanta BIAŁASIEWICZ
281408 gm. Kolno Krzysztof KARASIŃSKI
281408 gm. Kolno Marcin CZARNETA
281408 gm. Kolno Paweł ZIÓŁKOWSKI
281408 gm. Kolno Antoni KAESE
281408 gm. Kolno Anna RYNKOWSKA
161103 gm. Kolonowskie Rafał KUPKE
161103 gm. Kolonowskie Helena KRASUCKA
161103 gm. Kolonowskie Zbigniew PRZEWOŹNIK
161103 gm. Kolonowskie Aleksandra MORAWIEC-FIRUTA
161103 gm. Kolonowskie Krzysztof CZUPAŁA
161103 gm. Kolonowskie Katarzyna GOTWALD
161103 gm. Kolonowskie Helena GRZESIK
161103 gm. Kolonowskie Rafał SPAŁEK
161103 gm. Kolonowskie Rafał KOJ
161103 gm. Kolonowskie Hubert KLENCZ
161103 gm. Kolonowskie Anna MRÓZ
161103 gm. Kolonowskie Cecylia WIDERA
161103 gm. Kolonowskie Maria WOJTAKOWSKA
161103 gm. Kolonowskie Joanna SMYKAŁA
161103 gm. Kolonowskie Janusz STEINERT
80403 gm. Kolsko Agnieszka SYKTUS
80403 gm. Kolsko Marek SIKORA
80403 gm. Kolsko Ewa JASKULSKA
80403 gm. Kolsko Kamila FLORCZAK
80403 gm. Kolsko Wiesław TOMASZEWICZ
80403 gm. Kolsko Sławomir BAJON
80403 gm. Kolsko Lucyna MIERZWIAK
80403 gm. Kolsko Tomasz ZALEWSKI
80403 gm. Kolsko Stanisław MARCINOWICZ
80403 gm. Kolsko Paweł ZAPEŃSKI
80403 gm. Kolsko Jakub SEKUŁA
80403 gm. Kolsko Elżbieta ŁUKASZEWSKA
80403 gm. Kolsko Mateusz PACHOŁEK
80403 gm. Kolsko Marek BUCHOWIECKI
80403 gm. Kolsko Przemysław GMIĄT
100607 gm. Koluszki Dariusz JANECZEK
100607 gm. Koluszki Marcin SZADKOWSKI
100607 gm. Koluszki Waldemar CHAŁAT
100607 gm. Koluszki Krystyna LEWANDOWSKA
100607 gm. Koluszki Piotr STEFAŃCZYK
100607 gm. Koluszki Adrian KUT
100607 gm. Koluszki Dariusz BORKOWSKI
100607 gm. Koluszki Ryszard PIASNY
100607 gm. Koluszki Michał SUDOWSKI
100607 gm. Koluszki Anna SZOSTAK
100607 gm. Koluszki Antoni TOMCZYK
100607 gm. Koluszki Jacek DUDKA
100607 gm. Koluszki Maria MARKOWSKA-KURC
100607 gm. Koluszki Michał NOWAK
100607 gm. Koluszki Krzysztof KUBASIEWICZ
100607 gm. Koluszki Paweł LEWIAK
100607 gm. Koluszki Arkadiusz LOBA
100607 gm. Koluszki Katarzyna STAROŃ
100607 gm. Koluszki Wiesław ŚCIESZKO
100607 gm. Koluszki Mirosław SUPERA
100607 gm. Koluszki Jarosław KŁOSIŃSKI
303001 gm. Kołaczkowo Ewa ZGOLIŃSKA
303001 gm. Kołaczkowo Bogusława WIETRZYŃSKA-STRAMCZEWSKA
303001 gm. Kołaczkowo Adam KRUSZYŃSKI
303001 gm. Kołaczkowo Michał STEFAŃSKI
303001 gm. Kołaczkowo Wiesław URBANIAK
303001 gm. Kołaczkowo Zofia KOMINEK
303001 gm. Kołaczkowo Danuta GRABOWSKA
303001 gm. Kołaczkowo Jan PRZYBYLSKI
303001 gm. Kołaczkowo Robert PTASZYŃSKI
303001 gm. Kołaczkowo Piotr GÓRECKI
303001 gm. Kołaczkowo Jerzy SIEMIĄTKOWSKI
303001 gm. Kołaczkowo Wojciech MAJCHRZAK
303001 gm. Kołaczkowo Krystian KONIECZNY
303001 gm. Kołaczkowo Małgorzata JAKUBOWSKA
303001 gm. Kołaczkowo Jerzy WOŚ
180505 gm. Kołaczyce Aleksander ŚLIŻ
180505 gm. Kołaczyce Andrzej MAZIARZ
180505 gm. Kołaczyce Piotr GOZDECKI
180505 gm. Kołaczyce Stanisław URYNIAK
180505 gm. Kołaczyce Adam IWANICKI
180505 gm. Kołaczyce Tomasz NAMYSŁ
180505 gm. Kołaczyce Edward ZBYLUT
180505 gm. Kołaczyce Józef HENDZEL
180505 gm. Kołaczyce Paweł ZEMRYS
180505 gm. Kołaczyce Elżbieta BRONOWICZ
180505 gm. Kołaczyce Rozalia DAMAS
180505 gm. Kołaczyce Stanisław BIGOS
180505 gm. Kołaczyce Kazimierz BARAŃSKI
180505 gm. Kołaczyce Stanisław ROGACZEWSKI
180505 gm. Kołaczyce Rafał RECZEK
201402 gm. Kołaki Kościelne Mariusz KONARZEWSKI
201402 gm. Kołaki Kościelne Leszek GOSK
201402 gm. Kołaki Kościelne Dariusz TYBOROWSKI
201402 gm. Kołaki Kościelne Jolanta KONOPKA
201402 gm. Kołaki Kościelne Anna KULESZA
201402 gm. Kołaki Kościelne Ryszard MILEWSKI
201402 gm. Kołaki Kościelne Janusz PODBIELSKI
201402 gm. Kołaki Kościelne Emilia WIŚNIEWSKA
201402 gm. Kołaki Kościelne Piotr DĘBEK
201402 gm. Kołaki Kościelne Dariusz DŁUŻNIEWSKI
201402 gm. Kołaki Kościelne Michał KOŁAKOWSKI
201402 gm. Kołaki Kościelne Janusz MILEWSKI
201402 gm. Kołaki Kościelne Adam GOŁASZEWSKI
201402 gm. Kołaki Kościelne Krzysztof WASIULEWSKI
201402 gm. Kołaki Kościelne Eugeniusz KRAJEWSKI
321102 gm. Kołbaskowo Izabela LIS
321102 gm. Kołbaskowo Roman WOŹNIAK
321102 gm. Kołbaskowo Mateusz JAKUBOWSKI
321102 gm. Kołbaskowo Małgorzata RYCHEL
321102 gm. Kołbaskowo Barbara DĄBROWSKA
321102 gm. Kołbaskowo Bożena GRZYBOWSKA
321102 gm. Kołbaskowo Czesława RATAJCZYK
321102 gm. Kołbaskowo Anna SYPNIEWSKA
321102 gm. Kołbaskowo Tomasz KUFEL
321102 gm. Kołbaskowo Iwona SZUSZKIEWICZ
321102 gm. Kołbaskowo Dorota TRZEBIŃSKA
321102 gm. Kołbaskowo Zbigniew SZCZUPLAK
321102 gm. Kołbaskowo Krzysztof PRZEWOŹNIAK
321102 gm. Kołbaskowo Grzegorz MAŁOWIECKI
321102 gm. Kołbaskowo Monika JACYNA
141705 gm. Kołbiel Magdalena MOCZULSKA
141705 gm. Kołbiel Aleksandra OSTROWSKA-ŻURAWIŃSKA
141705 gm. Kołbiel Waldemar KLOCH
141705 gm. Kołbiel Paweł FOKT
141705 gm. Kołbiel Marcin ROSŁONIEC
141705 gm. Kołbiel Robert MAZEK
141705 gm. Kołbiel Marcin PRASUŁA
141705 gm. Kołbiel Beata ĆWIEK
141705 gm. Kołbiel Mariusz BOGDAŃSKI
141705 gm. Kołbiel Konrad KURDEJ
141705 gm. Kołbiel Sławomir ROKICKI
141705 gm. Kołbiel Alicja RYBAK
141705 gm. Kołbiel Teresa WIĘSIK-WILCZEK
141705 gm. Kołbiel Daniel MAZEK
141705 gm. Kołbiel Karol KRUPA
220104 gm. Kołczygłowy Klaudia BRYWCZYŃSKA
220104 gm. Kołczygłowy Ilona BIBIK
220104 gm. Kołczygłowy Anna JANKOWSKA
220104 gm. Kołczygłowy Wiesław WIRKUS
220104 gm. Kołczygłowy Marek KOSKA
220104 gm. Kołczygłowy Krystian KURAŚ
220104 gm. Kołczygłowy Mirosław KRAUSE
220104 gm. Kołczygłowy Elżbieta PEK
220104 gm. Kołczygłowy Anna JARZĘBIŃSKA
220104 gm. Kołczygłowy Adrian KACZOROWSKI
220104 gm. Kołczygłowy Joanna JERECZEK-NENCA
220104 gm. Kołczygłowy Andrzej TOMASZEK
220104 gm. Kołczygłowy Józefa MUCHA
220104 gm. Kołczygłowy Zbigniew BUREK
220104 gm. Kołczygłowy Roman REKOWSKI
300907 gm. Koło Karol SKONIECZNY
300907 gm. Koło Radosław MAŁECKI
300907 gm. Koło Wanda MIELCZAREK
300907 gm. Koło Władysław WŁODARCZYK
300907 gm. Koło Elżbieta ZAWISNA-GROSS
300907 gm. Koło Michał WRÓBLEWSKI
300907 gm. Koło Damian SZCZEPANIAK
300907 gm. Koło Jan BILIŃSKI
300907 gm. Koło Roman WOSZCZYŃSKI
300907 gm. Koło Grzegorz WOSZCZYŃSKI
300907 gm. Koło Henryk OLEJNICZAK
300907 gm. Koło Daniel DZIĘGIELEWSKI
300907 gm. Koło Anna MENCEL
300907 gm. Koło Stanisław OSTROWSKI
300907 gm. Koło Mirosław BORKOWSKI
320804 gm. Kołobrzeg Tomasz KRÓLIKOWSKI
320804 gm. Kołobrzeg Julian NOWICKI
320804 gm. Kołobrzeg Iwona ADAMUSIAK-KUTROWSKA
320804 gm. Kołobrzeg Bartosz GÓRAL
320804 gm. Kołobrzeg Tomasz CZECHOWICZ
320804 gm. Kołobrzeg Mirosława FOLTA
320804 gm. Kołobrzeg Zygfryd ZYGOWSKI
320804 gm. Kołobrzeg Miron DUŃCZAK
320804 gm. Kołobrzeg Krzysztof CHABAJ
320804 gm. Kołobrzeg Krzysztof FILIPOWICZ
320804 gm. Kołobrzeg Anna MATEJAK
320804 gm. Kołobrzeg Czesław KRUPIŃSKI
320804 gm. Kołobrzeg Krzysztof NAJMANOWICZ
320804 gm. Kołobrzeg Tomasz SZAFRAŃSKI
320804 gm. Kołobrzeg Bogusław GRYGIEL
181704 gm. Komańcza Włodzimierz KOPYLEC
181704 gm. Komańcza Piotr TRZASKA
181704 gm. Komańcza Jarosław DOŁŻYCKI
181704 gm. Komańcza Roman ANTOSZ
181704 gm. Komańcza Joanna JAROSZ
181704 gm. Komańcza Wiesław MILASZ
181704 gm. Komańcza Robert PIECHOCKI
181704 gm. Komańcza Paweł KURINKA
181704 gm. Komańcza Halina DĄBROWSKA
181704 gm. Komańcza Adam PASINIEWICZ
181704 gm. Komańcza Joanna MOKRZYCKA
181704 gm. Komańcza Roman ORZECHOWSKI
181704 gm. Komańcza Anna DUDA
181704 gm. Komańcza Kazimierz HNAT
181704 gm. Komańcza Andrzej PERUN
61505 gm. Komarówka Podlaska Zbigniew WISZNIEWSKI
61505 gm. Komarówka Podlaska Tomasz WEREMCZUK
61505 gm. Komarówka Podlaska Błażej ŻUKOWSKI
61505 gm. Komarówka Podlaska Wiesław ORŁOWSKI
61505 gm. Komarówka Podlaska Tadeusz MAGIER
61505 gm. Komarówka Podlaska Edyta WODZIŃSKA-FURMAN
61505 gm. Komarówka Podlaska Bogdan WETOSZKA
61505 gm. Komarówka Podlaska Sławomir ILCZUK
61505 gm. Komarówka Podlaska Tomasz KLIMIUK
61505 gm. Komarówka Podlaska Sebastian SAŁUCH
61505 gm. Komarówka Podlaska Dariusz KRÓL
61505 gm. Komarówka Podlaska Paweł USS VEL WĄSOWICZ
61505 gm. Komarówka Podlaska Joanna KRUPSKA
61505 gm. Komarówka Podlaska Andrzej BYLICKI
61505 gm. Komarówka Podlaska Janusz SIWIŃSKI
62003 gm. Komarów-Osada Ewa MAZUREK
62003 gm. Komarów-Osada Edward SCHAB
62003 gm. Komarów-Osada Krzysztof ROMAŃCZUK
62003 gm. Komarów-Osada Roman TYPEK
62003 gm. Komarów-Osada Dorota BOROWSKA
62003 gm. Komarów-Osada Tomasz BAJWOLUK
62003 gm. Komarów-Osada Katarzyna ZASUWA
62003 gm. Komarów-Osada Grzegorz BILEWICZ
62003 gm. Komarów-Osada Tomasz KUŁAJ
62003 gm. Komarów-Osada Waldemar DUBAS
62003 gm. Komarów-Osada Piotr MORSKI
62003 gm. Komarów-Osada Jerzy PAŁCZYŃSKI
62003 gm. Komarów-Osada Teresa NABOŻNA
62003 gm. Komarów-Osada Dorota BABISZEWSKA
62003 gm. Komarów-Osada Mirosław SZCZERBIK
302107 gm. Komorniki Damian NOWAK
302107 gm. Komorniki Piotr NAPIERAŁA
302107 gm. Komorniki Piotr WIŚNIEWSKI
302107 gm. Komorniki Urszula KOLIŃSKA
302107 gm. Komorniki Edyta BŁASZCZAK
302107 gm. Komorniki Marek KUBIAK
302107 gm. Komorniki Katarzyna TRZECIAK
302107 gm. Komorniki Krzysztof SZNAJDER
302107 gm. Komorniki Małgorzata DEGÓRSKA
302107 gm. Komorniki Wojciech PIETRZAK
302107 gm. Komorniki Julia PANKIEWICZ-SOBISIAK
302107 gm. Komorniki Robert KURASZ
302107 gm. Komorniki Klaudiusz LIPIŃSKI
302107 gm. Komorniki Robert SCHMIDT
302107 gm. Komorniki Zofia LIWERSKA
302107 gm. Komorniki Marian ADAMSKI
302107 gm. Komorniki Dorota TROCHA
302107 gm. Komorniki Krzysztof RATAJCZAK
302107 gm. Komorniki Dominik WYSTĘPSKI
302107 gm. Komorniki Mateusz WERBLIŃSKI
302107 gm. Komorniki Magdalena MROSKOWIAK
160904 gm. Komprachcice Anita JESSE
160904 gm. Komprachcice Krzysztof SZOPA
160904 gm. Komprachcice Agnieszka ZYZIK
160904 gm. Komprachcice Anna BODZIOCH
160904 gm. Komprachcice Gerard ZAJĄC
160904 gm. Komprachcice Maria NEUMANN
160904 gm. Komprachcice Sławomir AUGUSTYNIAK
160904 gm. Komprachcice Waldemar WENCEL
160904 gm. Komprachcice Angelika GIZA
160904 gm. Komprachcice Damian PIECHACZEK
160904 gm. Komprachcice Daniel PAWLETA
160904 gm. Komprachcice Łukasz PIECHACZEK
160904 gm. Komprachcice Beata SMARZLIK
160904 gm. Komprachcice Józef KREMER
160904 gm. Komprachcice Stanisław KORZEKWA
220205 gm. Konarzyny Maria OLIK
220205 gm. Konarzyny Szymon HAPKA
220205 gm. Konarzyny Monika STANISŁAWSKA
220205 gm. Konarzyny Barbara PODGÓRSKA
220205 gm. Konarzyny Dorota POMPAŁA
220205 gm. Konarzyny Krystyna GATZ
220205 gm. Konarzyny Anita RIEGELSKA
220205 gm. Konarzyny Maria SZYCA
220205 gm. Konarzyny Iwona WYSOCKA
220205 gm. Konarzyny Józef GOSTOMCZYK
220205 gm. Konarzyny Karolina PAŁUBICKA
220205 gm. Konarzyny Marek DYKIER
220205 gm. Konarzyny Krystyna MYSZKA
220205 gm. Konarzyny Ryszard EJSMONT
220205 gm. Konarzyny Franciszek ADAMCZYK
21702 gm. Kondratowice Czesław KRAWCZYSZYN
21702 gm. Kondratowice Artur BARTŁOMIEJCZYK
21702 gm. Kondratowice Mariusz MISIEWICZ
21702 gm. Kondratowice Piotr MAJEWSKI
21702 gm. Kondratowice Ewa KOBOSKO
21702 gm. Kondratowice Małgorzata KRZESIŃSKA
21702 gm. Kondratowice Patrycja LEŚNIAK
21702 gm. Kondratowice Marcin SZCZUROWSKI
21702 gm. Kondratowice Henryk MUSZYŃSKI
21702 gm. Kondratowice Arkadiusz MATTHAUS
21702 gm. Kondratowice Wiesław SKORUPSKI
21702 gm. Kondratowice Agata GIEMZA
21702 gm. Kondratowice Teresa BIAŁKOWSKA
21702 gm. Kondratowice Krzysztof PIEKARA
21702 gm. Kondratowice Marta FAMULSKA
40106 gm. Koneck Zbigniew RASZKA
40106 gm. Koneck Andrzej DUSZKIEWICZ
40106 gm. Koneck Jan NOWAK
40106 gm. Koneck Michał SIEWODNIK
40106 gm. Koneck Adam MACIEJCZAK
40106 gm. Koneck Tomasz PIOTROWSKI
40106 gm. Koneck Michał ORŁOWSKI
40106 gm. Koneck Agnieszka SZYMAŃSKA
40106 gm. Koneck Michał PRZYBYSZ
40106 gm. Koneck Jan MIELCZAREK
40106 gm. Koneck Lech MATUSZAK
40106 gm. Koneck Tomasz OSIŃSKI
40106 gm. Koneck Wiesław MENDELEWSKI
40106 gm. Koneck Izabela OSSOWSKA
40106 gm. Koneck Maria KISIELEWSKA
240406 gm. Koniecpol Zbigniew DOMORADZKI
240406 gm. Koniecpol Wojciech SKROBICH
240406 gm. Koniecpol Dariusz SATERNUS
240406 gm. Koniecpol Aneta CHRZUSZCZ
240406 gm. Koniecpol Leszek POKORSKI
240406 gm. Koniecpol Barbara POPANDA-SKRZYPCZYK
240406 gm. Koniecpol Rafał CHOJNACKI
240406 gm. Koniecpol Dariusz ŚWIERCZYNA
240406 gm. Koniecpol Leszek PLUTA
240406 gm. Koniecpol Sylwia SWOJNÓG
240406 gm. Koniecpol Zbigniew LAMCH
240406 gm. Koniecpol Krystyna DĄBROWSKA
240406 gm. Koniecpol Jacek SWOJNÓG
240406 gm. Koniecpol Andrzej KOZAK
240406 gm. Koniecpol Mateusz SZYMALA
121401 gm. Koniusza Andrzej NOGIEĆ
121401 gm. Koniusza Adam SARWA
121401 gm. Koniusza Andrzej DYNUR
121401 gm. Koniusza Zbigniew KAŁUŻA
121401 gm. Koniusza Edyta STANISZEWSKA
121401 gm. Koniusza Ignacy TRELA
121401 gm. Koniusza Damian JASKÓLSKI
121401 gm. Koniusza Andrzej KURAŚ
121401 gm. Koniusza Piotr MIGAS
121401 gm. Koniusza Marian KOBYŁKO
121401 gm. Koniusza Elżbieta SZELIGA
121401 gm. Koniusza Waldemar MAJKA
121401 gm. Koniusza Renata OSUCH
121401 gm. Koniusza Janusz KAWALEC
121401 gm. Koniusza Robert ZAPAŁA
240407 gm. Konopiska Anna ŚWITEK
240407 gm. Konopiska Marcin POLESZCZUK
240407 gm. Konopiska Piotr WOJCIECHOWSKI
240407 gm. Konopiska Edward BAŁDYGA
240407 gm. Konopiska Janusz BENESZ
240407 gm. Konopiska Piotr SZCZERBAK
240407 gm. Konopiska Michał CICHOŃ
240407 gm. Konopiska Barbara JABŁOŃSKA
240407 gm. Konopiska Robert KOŁODZIEJCZYK
240407 gm. Konopiska Marek PARANDYK
240407 gm. Konopiska Karolina KSIĄŻEK
240407 gm. Konopiska Agnieszka CHMIELEWSKA
240407 gm. Konopiska Jadwiga MAJDZIK
240407 gm. Konopiska Andrzej JAROSZ
240407 gm. Konopiska Andrzej JANIK
60908 gm. Konopnica Kamil PIWOWARCZYK
60908 gm. Konopnica Grzegorz WERTEL
60908 gm. Konopnica Stanisław ŁUKASIEWICZ
60908 gm. Konopnica Anna GANO-GĘCA
60908 gm. Konopnica Andrzej DUDA
60908 gm. Konopnica Ewa ŻYDEK
60908 gm. Konopnica Leszek MAZUREK
60908 gm. Konopnica Tomasz BRODZIAK
60908 gm. Konopnica Monika DURLAK
60908 gm. Konopnica Krzysztof ŻYDEK
60908 gm. Konopnica Roman RYBACKI
60908 gm. Konopnica Zbigniew MATYS
60908 gm. Konopnica Tomasz BASAK
60908 gm. Konopnica Ireneusz WRÓBEL
60908 gm. Konopnica Ryszard ZALEWSKI
101703 gm. Konopnica Agnieszka KŁYS
101703 gm. Konopnica Agata GRONDOWA
101703 gm. Konopnica Andrzej KAŁUDA
101703 gm. Konopnica Kalina ZIMOCH
101703 gm. Konopnica Wojciech LIPIŃSKI
101703 gm. Konopnica Mateusz SAROWSKI
101703 gm. Konopnica Andrzej MIELCZAREK
101703 gm. Konopnica Marek WIERZBICKI
101703 gm. Konopnica Rafał OCHOCKI
101703 gm. Konopnica Aldona PAPIERZ
101703 gm. Konopnica Agnieszka MACUREK
101703 gm. Konopnica Roman STOLAREK
101703 gm. Konopnica Mateusz ROGACZEWSKI
101703 gm. Konopnica Waldemar WOLNY
101703 gm. Konopnica Anna KONEFAŁ
141802 gm. Konstancin-Jeziorna Hubert MERONK
141802 gm. Konstancin-Jeziorna Renata WIECZOREK
141802 gm. Konstancin-Jeziorna Bożena WIERZBICKA
141802 gm. Konstancin-Jeziorna Włodzimierz WOJDAK
141802 gm. Konstancin-Jeziorna Andrzej CIEŚLAWSKI
141802 gm. Konstancin-Jeziorna Izabela WIECZOREK
141802 gm. Konstancin-Jeziorna Ignacy GOŁĘBIOWSKI
141802 gm. Konstancin-Jeziorna Arkadiusz GŁOWACKI
141802 gm. Konstancin-Jeziorna Kazimierz JAŃCZUK
141802 gm. Konstancin-Jeziorna Alfreda KONOPKA
141802 gm. Konstancin-Jeziorna Piotr WASILEWSKI
141802 gm. Konstancin-Jeziorna Sławomir STOCZYŃSKI
141802 gm. Konstancin-Jeziorna Krzysztof BAJKOWSKI
141802 gm. Konstancin-Jeziorna Arkadiusz ZEWAR
141802 gm. Konstancin-Jeziorna Adam GRZEGORZEWSKI
141802 gm. Konstancin-Jeziorna Aleksandra KOSTRZEWSKA
141802 gm. Konstancin-Jeziorna Bogusław KOMOSA
141802 gm. Konstancin-Jeziorna Irena ŚLIWKA
141802 gm. Konstancin-Jeziorna Agata WILCZEK
141802 gm. Konstancin-Jeziorna Iwona SIUDZIŃSKA
141802 gm. Konstancin-Jeziorna Renata DĄBROWSKA
60107 gm. Konstantynów Kinga KWAPIEŃ
60107 gm. Konstantynów Tadeusz HRYCIUK
60107 gm. Konstantynów Mariusz NAZARUK
60107 gm. Konstantynów Marian BARTOSIEWICZ
60107 gm. Konstantynów Waldemar DOROFIEJUK
60107 gm. Konstantynów Jacek OSIEJ
60107 gm. Konstantynów Teresa SYRYJCZYK
60107 gm. Konstantynów Agnieszka BOROWSKA
60107 gm. Konstantynów Leszek SZEWCZUK
60107 gm. Konstantynów Waldemar PAJOR
60107 gm. Konstantynów Justyna WARCHOŁ
60107 gm. Konstantynów Roman DEMCZUK
60107 gm. Konstantynów Jolanta STEFANIUK
60107 gm. Konstantynów Grażyna CIOŁEK
60107 gm. Konstantynów Wiesław IWANIUK
260503 gm. Końskie Zbigniew KOWALCZYK
260503 gm. Końskie Paweł PISIAŁEK
260503 gm. Końskie Mariusz BRZOZOWICZ
260503 gm. Końskie Artur DAJER
260503 gm. Końskie Andrzej KOSIERKIEWICZ
260503 gm. Końskie Regina MACIEJCZYK
260503 gm. Końskie Helena ROZMUS
260503 gm. Końskie Karol CYGANKIEWICZ
260503 gm. Końskie Zbigniew KUCHARSKI
260503 gm. Końskie Zbigniew HYBIK
260503 gm. Końskie Michał CICHOCKI
260503 gm. Końskie Sławomir MARCZEWSKI
260503 gm. Końskie Piotr SŁOKA
260503 gm. Końskie Lucjan GÓRECKI
260503 gm. Końskie Marek KOZERAWSKI
260503 gm. Końskie Barbara GALANT
260503 gm. Końskie Wiesław MALICKI
260503 gm. Końskie Ewa SAMSON
260503 gm. Końskie Krzysztof OBRATAŃSKI
260503 gm. Końskie Krzysztof SOTA
260503 gm. Końskie Lidia WIŚNIEWSKA
61405 gm. Końskowola Andrzej CIOTUCHA
61405 gm. Końskowola Michał KOWALSKI
61405 gm. Końskowola Zbigniew SKWAREK
61405 gm. Końskowola Bolesław MATRASZEK
61405 gm. Końskowola Andrzej SZYMAJDA
61405 gm. Końskowola Radosław BARZENC
61405 gm. Końskowola Iwona GIZA-MIĄSIK
61405 gm. Końskowola Kamil SÓJKA
61405 gm. Końskowola Mariusz GŁOWACKI
61405 gm. Końskowola Leszek RODZOŚ
61405 gm. Końskowola Piotr MURAT
61405 gm. Końskowola Katarzyna PIĘKOŚ
61405 gm. Końskowola Iwona KANIEWSKA
61405 gm. Końskowola Przemysław PAJUREK
61405 gm. Końskowola Roman WIELGO
260904 gm. Koprzywnica Anna MATERKOWSKA
260904 gm. Koprzywnica Beata KRAKOWIAK
260904 gm. Koprzywnica Aleksandra KLUBIŃSKA
260904 gm. Koprzywnica Paweł CUKIERSKI
260904 gm. Koprzywnica Justyna JOŃCA
260904 gm. Koprzywnica Danuta RĄCZKOWSKA
260904 gm. Koprzywnica Anna OSSOWSKA
260904 gm. Koprzywnica Adrian PIĄTKOWSKI
260904 gm. Koprzywnica Marek KUBICKI
260904 gm. Koprzywnica Dorota PAPKA
260904 gm. Koprzywnica Roman GRUDZIEŃ
260904 gm. Koprzywnica Nina SZYMAŃSKA
260904 gm. Koprzywnica Anna KULZA
260904 gm. Koprzywnica Maria DZIUBEK
260904 gm. Koprzywnica Artur BERNYŚ
142602 gm. Korczew Barbara ROSZUK
142602 gm. Korczew Józef WASILUK
142602 gm. Korczew Andrzej WASILEWSKI
142602 gm. Korczew Tadeusz PIÓRKO
142602 gm. Korczew Waldemar TERLIKOWSKI
142602 gm. Korczew Zdzisław RUTKOWSKI
142602 gm. Korczew Sylwester KOZŁOWSKI
142602 gm. Korczew Artur KALINOWSKI
142602 gm. Korczew Magdalena MULARZUK
142602 gm. Korczew Andrzej CIURA
142602 gm. Korczew Wioletta LEŚNICZUK
142602 gm. Korczew Andrzej KRASUSKI
142602 gm. Korczew Lubomir HAJKO
142602 gm. Korczew Magdalena KULIŃSKA
142602 gm. Korczew Paweł KALINOWSKI
180705 gm. Korczyna Grzegorz PÓŁCHŁOPEK
180705 gm. Korczyna Piotr SZCZYGIEŁ
180705 gm. Korczyna Grzegorz SAMBORSKI
180705 gm. Korczyna Zbigniew PRAJSNAR
180705 gm. Korczyna Alicja ULIASZ
180705 gm. Korczyna Władysław PELCZAR
180705 gm. Korczyna Stanisław ŚLIWIŃSKI
180705 gm. Korczyna Krystyna SZMYD
180705 gm. Korczyna Adam PARADYSZ
180705 gm. Korczyna Robert SZMYD
180705 gm. Korczyna Walerian WIĘCH
180705 gm. Korczyna Grzegorz HAWROT
180705 gm. Korczyna Jan WAWRZKOWICZ
180705 gm. Korczyna Jerzy PITERA
180705 gm. Korczyna Andrzej ZAREMBA
160703 gm. Korfantów Dariusz DZIEDZIC
160703 gm. Korfantów Stanisław NASIENNIAK
160703 gm. Korfantów Mariusz ŻABIŃSKI
160703 gm. Korfantów Damian ZAWADZKI
160703 gm. Korfantów Bernard BYCZKOWSKI
160703 gm. Korfantów Barbara KAMIŃSKA
160703 gm. Korfantów Ryszard DUŚ
160703 gm. Korfantów Piotr GACEK
160703 gm. Korfantów Dominika PRZYKLENK
160703 gm. Korfantów Janina MISZCZAK
160703 gm. Korfantów Anna JANIK
160703 gm. Korfantów Grażyna KULIG
160703 gm. Korfantów Urszula MAŚLANKA
160703 gm. Korfantów Stanisław OLSZA
160703 gm. Korfantów Renata ŁANKOWSKA
241102 gm. Kornowac Alfred KOCJAN
241102 gm. Kornowac Katarzyna CIEŚLIK
241102 gm. Kornowac Grzegorz BAUEREK
241102 gm. Kornowac Katarzyna SIEDLACZEK
241102 gm. Kornowac Ewa GEMBALCZYK
241102 gm. Kornowac Piotr TOMALA
241102 gm. Kornowac Tomasz PIECHALAK
241102 gm. Kornowac Henryk GASZKA
241102 gm. Kornowac Joanna SZAMARA
241102 gm. Kornowac Dariusz KUŚMIERZ
241102 gm. Kornowac Sławomir KNURA
241102 gm. Kornowac Marian ZIMERMANN
241102 gm. Kornowac Arkadiusz ZIENTAL
241102 gm. Kornowac Jacek KUŹMIŃSKI
241102 gm. Kornowac Bronisław PANIC
40304 gm. Koronowo Maciej SZLAGOWSKI
40304 gm. Koronowo Katarzyna KARWAT
40304 gm. Koronowo Marian KUROPATWIŃSKI
40304 gm. Koronowo Mariusz WELEZIŃSKI
40304 gm. Koronowo Illona PUBANC
40304 gm. Koronowo Stanisław GLISZCZYŃSKI
40304 gm. Koronowo Piotr MITERA
40304 gm. Koronowo Stanisław SIKORSKI
40304 gm. Koronowo Patryk MIKOŁAJEWSKI
40304 gm. Koronowo Tomasz SKOTNICKI
40304 gm. Koronowo Olech RADDATZ
40304 gm. Koronowo Wojciech ORLIŃSKI
40304 gm. Koronowo Ewa SZYMAŃSKA
40304 gm. Koronowo Bogusław GUZIŃSKI
40304 gm. Koronowo Henryk BOROWICZ
40304 gm. Koronowo Sławomir MARSZELSKI
40304 gm. Koronowo Tomasz GORDON
40304 gm. Koronowo Mirosława HOLKA
40304 gm. Koronowo Artur KOPER
40304 gm. Koronowo Katarzyna SZULTA-ROMANIUK
40304 gm. Koronowo Elżbieta MOJZESOWICZ
280804 gm. Korsze Krzysztof BAMBUREK
280804 gm. Korsze Andrzej SŁUŻAŁA
280804 gm. Korsze Andrzej TUZIK
280804 gm. Korsze Andrzej BUKIEJKO
280804 gm. Korsze Elżbieta ŁOTOCZKO
280804 gm. Korsze Andrzej AUGUŚCIAK
280804 gm. Korsze Kamil RECHINBACH
280804 gm. Korsze Tadeusz WOŹNIAK
280804 gm. Korsze Małgorzata ZUBEK
280804 gm. Korsze Wanda LESZCZYŃSKA
280804 gm. Korsze Krystyna BORZĘCKA
280804 gm. Korsze Marlena ZWIERZYŃSKA
280804 gm. Korsze Ilona CZEKAJ
280804 gm. Korsze Andrzej WANKIEWICZ
280804 gm. Korsze Justyna KURCHAN
201103 gm. Korycin Leszek WRÓBEL
201103 gm. Korycin Julita WASILEWSKA
201103 gm. Korycin Jerzy BURAK
201103 gm. Korycin Kazimierz URBAN
201103 gm. Korycin Grzegorz SIEŃKO
201103 gm. Korycin Emilia LENGIEWICZ
201103 gm. Korycin Marek BRYLEWICZ
201103 gm. Korycin Janusz MAŁYSZKO
201103 gm. Korycin Antoni MRÓZ
201103 gm. Korycin Antoni PAKUŁA
201103 gm. Korycin Ewa JAKOWIEC
201103 gm. Korycin Zdzisław SITKO
201103 gm. Korycin Radosław ANDRYSEWICZ
201103 gm. Korycin Stanisław SZUBZDA
201103 gm. Korycin Iwona CHWIEĆKO
143303 gm. Korytnica Janusz TARAPATA
143303 gm. Korytnica Franciszek DOŁOWY
143303 gm. Korytnica Stanisław KODYM
143303 gm. Korytnica Zofia ROJEK
143303 gm. Korytnica Sławomir BEDNARCZYK
143303 gm. Korytnica Wanda JACZEWSKA
143303 gm. Korytnica Anna PARYS
143303 gm. Korytnica Mariusz PIOTROWSKI
143303 gm. Korytnica Krzysztof WASIKOWSKI
143303 gm. Korytnica Piotr SOKULSKI
143303 gm. Korytnica Lidia ROWICKA
143303 gm. Korytnica Małgorzata GAWOR-SZCZEPANIK
143303 gm. Korytnica Hanna ROGUSKA
143303 gm. Korytnica Małgorzata BEZUBIK
143303 gm. Korytnica Emilia CHOLERZYŃSKA
121006 gm. Korzenna Elżbieta WYSOWSKA
121006 gm. Korzenna Rafał GAJEWSKI
121006 gm. Korzenna Piotr STAWIARSKI
121006 gm. Korzenna Wiesław KRACOŃ
121006 gm. Korzenna Szymon SEMLA
121006 gm. Korzenna Wiesław MRÓZ
121006 gm. Korzenna Jacek FORNAGIEL
121006 gm. Korzenna Włodzimierz DZIĘGIEL
121006 gm. Korzenna Alojzy JANUSZ
121006 gm. Korzenna Maria KONICKA
121006 gm. Korzenna Mieczysław GÓRKA
121006 gm. Korzenna Grzegorz PACIOREK
121006 gm. Korzenna Bartłomiej HOJNOR
121006 gm. Korzenna Stanisław GRYGIEL
121006 gm. Korzenna Andrzej ŁUKASIK
221105 gm. Kosakowo Lucyna SORN
221105 gm. Kosakowo Mirosława PIOTROWSKA
221105 gm. Kosakowo Marcin BUCHNA
221105 gm. Kosakowo Marcin KOPITZKI
221105 gm. Kosakowo Alina SZYDOWSKA
221105 gm. Kosakowo Andrzej ŚLIWIŃSKI
221105 gm. Kosakowo Mirosław MAREK
221105 gm. Kosakowo Józef MELZER
221105 gm. Kosakowo Beata GLOZA
221105 gm. Kosakowo Waldemar KASZUBA
221105 gm. Kosakowo Antoni STRZELEC
221105 gm. Kosakowo Adam FAJKS
221105 gm. Kosakowo Michał PRZYSIECKI
221105 gm. Kosakowo Ewa NASTAŁY
221105 gm. Kosakowo Bożena ROSZAK
142905 gm. Kosów Lacki Wiesław WIŚNIEWSKI
142905 gm. Kosów Lacki Barbara SKIBNIEWSKA
142905 gm. Kosów Lacki Ewa ARCIECHOWSKA
142905 gm. Kosów Lacki Anna KOPANIA
142905 gm. Kosów Lacki Stanisław KUZIAK
142905 gm. Kosów Lacki Jerzy MIELANIUK
142905 gm. Kosów Lacki Alicja MATEUSIAK
142905 gm. Kosów Lacki Anna MALISZEWSKA
142905 gm. Kosów Lacki Jan OLESZCZUK
142905 gm. Kosów Lacki Józef KIETLIŃSKI
142905 gm. Kosów Lacki Jerzy LIPSKI
142905 gm. Kosów Lacki Zbigniew JESIONOWSKI
142905 gm. Kosów Lacki Jolanta BARTOLD
142905 gm. Kosów Lacki Jacek WYSZOMIERSKI
142905 gm. Kosów Lacki Arkadiusz MLECZKO
21801 gm. Kostomłoty Marian FITA
21801 gm. Kostomłoty Marek ŻĄDŁO
21801 gm. Kostomłoty Mariusz ŻAŁOBNIAK
21801 gm. Kostomłoty Paweł MARCHEWKA
21801 gm. Kostomłoty Edward KULIG
21801 gm. Kostomłoty Agnieszka ŚLADOWSKA
21801 gm. Kostomłoty Waldemar SUDOŁ
21801 gm. Kostomłoty Marek POMYKAŁA
21801 gm. Kostomłoty Wacław JASKUŁA
21801 gm. Kostomłoty Leon BARYLAK
21801 gm. Kostomłoty Ryszard PISAREK
21801 gm. Kostomłoty Aneta SAWICKA
21801 gm. Kostomłoty Józef OSOWSKI
21801 gm. Kostomłoty Jan SZWEDO
21801 gm. Kostomłoty Barbara KONICKA
302108 gm. Kostrzyn Szymon FRĄCKOWIAK
302108 gm. Kostrzyn Szymon NADOLNY
302108 gm. Kostrzyn Paweł PERKA
302108 gm. Kostrzyn Marek KOWALSKI
302108 gm. Kostrzyn Piotr KOTARSKI
302108 gm. Kostrzyn Beata KNOPKIEWICZ
302108 gm. Kostrzyn Anna DUDZIŃSKA
302108 gm. Kostrzyn Przemysław KUBIAK
302108 gm. Kostrzyn Tomasz JANIAK
302108 gm. Kostrzyn Grzegorz BANASZAK
302108 gm. Kostrzyn Ryszard KUBIAK
302108 gm. Kostrzyn Beata JANKOWIAK
302108 gm. Kostrzyn Piotr HOJEŃSKI
302108 gm. Kostrzyn Arkadiusz BILSKI
302108 gm. Kostrzyn Artur WOJCIECHOWSKI
241705 gm. Koszarawa Gabriel MĘTEL
241705 gm. Koszarawa Damian MAJDAK
241705 gm. Koszarawa Paweł TLAŁKA
241705 gm. Koszarawa Adam TLAŁKA
241705 gm. Koszarawa Franciszek LACH
241705 gm. Koszarawa Zdzisław KĘPKA
241705 gm. Koszarawa Michał MAJDAK
241705 gm. Koszarawa Marcin MOC
241705 gm. Koszarawa Krzysztof ZOŃ
241705 gm. Koszarawa Agnieszka KUBIES-KOWALSKA
241705 gm. Koszarawa Dariusz WOLSKI
241705 gm. Koszarawa Mirosław MAREK
241705 gm. Koszarawa Tomasz HAŁASEK
241705 gm. Koszarawa Ewa GAWLIŃSKA
241705 gm. Koszarawa Beata CHRZĄSZCZ
240706 gm. Koszęcin Stanisław LERCHE
240706 gm. Koszęcin Piotr KARMAŃSKI
240706 gm. Koszęcin Gabriela HELISZ
240706 gm. Koszęcin Czesław TYROL
240706 gm. Koszęcin Longin JANECZEK
240706 gm. Koszęcin Henryk NOWAKOWSKI
240706 gm. Koszęcin Krystian CUBER
240706 gm. Koszęcin Janusz MARUSZCZYK
240706 gm. Koszęcin Jan MACIOSZEK
240706 gm. Koszęcin Edmund SKIBICKI
240706 gm. Koszęcin Adam MARUSZCZYK
240706 gm. Koszęcin Michał ANIOŁ
240706 gm. Koszęcin Paweł PRZYBYŁA
240706 gm. Koszęcin Zygmunt GMYREK
240706 gm. Koszęcin Ireneusz PIĄTKOWSKI
121402 gm. Koszyce Krzysztof KABZIŃSKI
121402 gm. Koszyce Paweł SZAFLARSKI
121402 gm. Koszyce Mirosław KOZAKOWSKI
121402 gm. Koszyce Anna WENDEL
121402 gm. Koszyce Krystyna KALINA
121402 gm. Koszyce Zofia CZERNICH
121402 gm. Koszyce Kazimierz PYTEL
121402 gm. Koszyce Waldemar MIERNIK
121402 gm. Koszyce Alina ROBAK
121402 gm. Koszyce Tadeusz PAŁKA
121402 gm. Koszyce Zdzisław GUCA
121402 gm. Koszyce Stefan CZARNECKI
121402 gm. Koszyce Henryk CHLEBICA
121402 gm. Koszyce Andrzej RYDLEWSKI
121402 gm. Koszyce Leszek WIECIOŁKOWSKI
301103 gm. Kościan JAN SZCZEPANIAK
301103 gm. Kościan JUSTYNA MOCEK
301103 gm. Kościan MICHAŁ JAWORSKI
301103 gm. Kościan ZBIGNIEW SZYMANOWSKI
301103 gm. Kościan JOLANTA BESZTERDA
301103 gm. Kościan MARTA HETMAN
301103 gm. Kościan HENRYK MICHALSKI
301103 gm. Kościan MIROSŁAW MĄDRY
301103 gm. Kościan TOMASZ KLEM
301103 gm. Kościan MATEUSZ NEJRANOWSKI
301103 gm. Kościan MARCIN KOWALSKI
301103 gm. Kościan MARIETA SZKUDLARSKA
301103 gm. Kościan AURELA PIOTROWICZ
301103 gm. Kościan ZDZISŁAW GIDASZEWSKI
301103 gm. Kościan MARCIN ADAMCZAK
300908 gm. Kościelec Urszula DEMBOWSKA
300908 gm. Kościelec Jacek ZIĘTEK
300908 gm. Kościelec Błażej OŹMINKOWSKI
300908 gm. Kościelec Mirosław BARTOSIK
300908 gm. Kościelec Katarzyna JANKOWSKA
300908 gm. Kościelec Zofia KOKOCIŃSKA
300908 gm. Kościelec Ewa SOBCZAK
300908 gm. Kościelec Marianna CIEŚLAK
300908 gm. Kościelec Barbara ZADAWAJ
300908 gm. Kościelec Jarosław MAJKA
300908 gm. Kościelec Tomasz ROZMARYNOWSKI
300908 gm. Kościelec Stanisław KLUKACZYŃSKI
300908 gm. Kościelec Iwona FRANK
300908 gm. Kościelec Krystyna DZIKOWSKA
300908 gm. Kościelec Józef PACHOLSKI
121704 gm. Kościelisko Narcyz SADŁOŃ
121704 gm. Kościelisko Tadeusz NĘDZA-KUBINIEC
121704 gm. Kościelisko Adam TRACZ
121704 gm. Kościelisko Mateusz NĘDZA-KUBINIEC
121704 gm. Kościelisko Maciej KRZEPTOWSKI
121704 gm. Kościelisko Artur BUKOWSKI
121704 gm. Kościelisko Ryszard MĄDRY
121704 gm. Kościelisko Wojciech URBAŚ
121704 gm. Kościelisko Mieczysław DZIERZĘGA
121704 gm. Kościelisko Paweł MICHNIAK
121704 gm. Kościelisko Janusz CZERNIK
121704 gm. Kościelisko Władysław DŁUGOSZ
121704 gm. Kościelisko Piotr KOPEĆ
121704 gm. Kościelisko Stanisław STASZEL
121704 gm. Kościelisko Małgorzata LASAK
220604 gm. Kościerzyna Marian SEYDA
220604 gm. Kościerzyna Andrzej BOBER
220604 gm. Kościerzyna Łukasz SULEJ
220604 gm. Kościerzyna Marcin ŻUREK
220604 gm. Kościerzyna Piotr KWIDZIŃSKI
220604 gm. Kościerzyna Bożena CIESZYŃSKA
220604 gm. Kościerzyna Andrzej MISZCZAK
220604 gm. Kościerzyna Krzysztof BŁAWAT
220604 gm. Kościerzyna Wiesław JAKUBEK
220604 gm. Kościerzyna Piotr JANKOWSKI
220604 gm. Kościerzyna Arkadiusz MALISZEWSKI
220604 gm. Kościerzyna Karol WYSIECKI
220604 gm. Kościerzyna Tadeusz BOBER
220604 gm. Kościerzyna Robert DERA
220604 gm. Kościerzyna Danuta SZCZEPAŃSKA
20304 gm. Kotla Adam WAWRO
20304 gm. Kotla Grzegorz GNIEWOSZ
20304 gm. Kotla Zuzanna GRZESIŃSKA
20304 gm. Kotla Zbigniew SZYKULSKI
20304 gm. Kotla Tadeusz ŁOTOCKI
20304 gm. Kotla Piotr KWIATKOWSKI
20304 gm. Kotla Halina PRZYBYLSKA
20304 gm. Kotla Agnieszka KRUPA
20304 gm. Kotla Halina BOBEL
20304 gm. Kotla Krystyna FILIPOWICZ
20304 gm. Kotla Iwona CZAJKOWSKA-KURDYBAŁA
20304 gm. Kotla Grzegorz STROIŃSKI
20304 gm. Kotla Julita GAJDAMOWICZ
20304 gm. Kotla Sylwia LEŚNIEWSKA
20304 gm. Kotla Mirosław CIUNAJCIUS
300603 gm. Kotlin Hieronim ADAMSKI
300603 gm. Kotlin Zdzisław STASZAK
300603 gm. Kotlin Magdalena MICHALSKA
300603 gm. Kotlin Tomasz KOSIŃSKI
300603 gm. Kotlin Czesław MOCH
300603 gm. Kotlin Lucjan ANTCZAK
300603 gm. Kotlin Grzegorz WARMUZ
300603 gm. Kotlin Zbigniew ORPEL
300603 gm. Kotlin Mirosław TWARDOWSKI
300603 gm. Kotlin Zenon OSICKI
300603 gm. Kotlin Marta HUDAK
300603 gm. Kotlin Beata SKOWROŃSKA
300603 gm. Kotlin Dominika KWIECIŃSKA
300603 gm. Kotlin Marian NIEWIADA
300603 gm. Kotlin Radosław WAŁKIEWICZ
142603 gm. Kotuń Małgorzata JACHOWSKA
142603 gm. Kotuń Michał BENTKOWSKI
142603 gm. Kotuń Daniel CELIŃSKI
142603 gm. Kotuń Anita DRABAREK
142603 gm. Kotuń Mariusz KRUK
142603 gm. Kotuń Hanna KAFARA
142603 gm. Kotuń Mariusz KIEŁBASA
142603 gm. Kotuń Tadeusz WOLIŃSKI
142603 gm. Kotuń Ryszard PILICH
142603 gm. Kotuń Jacek WOŹNY
142603 gm. Kotuń Jacek PŁOCHOCKI
142603 gm. Kotuń Artur SKWIERCZYŃSKI
142603 gm. Kotuń Michał ADAMCZYK
142603 gm. Kotuń Tomasz ŚWINARSKI
142603 gm. Kotuń Barbara ORNOCH
41809 gm. Kowal Elżbieta CZŁAPIŃSKA
41809 gm. Kowal Piotr ZBONIKOWSKI
41809 gm. Kowal Andrzej WŁODARZEWSKI
41809 gm. Kowal Zofia BOJAKOWSKA
41809 gm. Kowal Robert MAŚLANKA
41809 gm. Kowal Andrzej ZIELIŃSKI
41809 gm. Kowal Krzysztof GUZIŃSKI
41809 gm. Kowal Wojciech SZATKOWSKI
41809 gm. Kowal Mariusz ROSIAK
41809 gm. Kowal Dariusz ZAJĄC
41809 gm. Kowal Wojciech NAWROCKI
41809 gm. Kowal Mirosław MECHUŁA
41809 gm. Kowal Tadeusz ŚMIGIELSKI
41809 gm. Kowal Edward DOMINIKOWSKI
41809 gm. Kowal Grzegorz MATUSIAK
142507 gm. Kowala Agata KICIOR
142507 gm. Kowala Dariusz PARSZEWSKI
142507 gm. Kowala Tomasz ODZIMEK
142507 gm. Kowala Jolanta SULIGOWSKA
142507 gm. Kowala Jan FRYSZKOWSKI
142507 gm. Kowala Jan MALMON
142507 gm. Kowala Barbara KOŁODZIEJCZYK
142507 gm. Kowala Agnieszka ROLA
142507 gm. Kowala Dariusz CHRUŚLAK
142507 gm. Kowala Krystyna GRZYB
142507 gm. Kowala Jarosław SŁOMKA
142507 gm. Kowala Jolanta PSZCZOŁA
142507 gm. Kowala Krzysztof FARBIŚ
142507 gm. Kowala Marcin JAKUBIAK
142507 gm. Kowala Paweł LIS
281303 gm. Kowale Oleckie Grzegorz SZULIŃSKI
281303 gm. Kowale Oleckie Teresa TRUCHAN
281303 gm. Kowale Oleckie Beata SZULIŃSKA
281303 gm. Kowale Oleckie Jerzy KOLOSZEWSKI
281303 gm. Kowale Oleckie Barbara GULBIERZ
281303 gm. Kowale Oleckie Edward KOSOBUDZKI
281303 gm. Kowale Oleckie Małgorzata BABIARZ
281303 gm. Kowale Oleckie Zbigniew MISZKIEL
281303 gm. Kowale Oleckie Jan NIEDŹWIEDZKI
281303 gm. Kowale Oleckie Joanna SINDEREWICZ
281303 gm. Kowale Oleckie Justyna KOŚCIESZA
281303 gm. Kowale Oleckie Dariusz SZNEL
281303 gm. Kowale Oleckie Ewa ŚCIPIEŃ
281303 gm. Kowale Oleckie Wanda OBUCHOWSKA
281303 gm. Kowale Oleckie Henryk BARANOWSKI
40504 gm. Kowalewo Pomorskie Robert BEJGIER
40504 gm. Kowalewo Pomorskie Jerzy KORALEWSKI
40504 gm. Kowalewo Pomorskie Jolanta WYPYCH
40504 gm. Kowalewo Pomorskie Wojciech MAŁKIEWICZ
40504 gm. Kowalewo Pomorskie Stanisław KAZNOWSKI
40504 gm. Kowalewo Pomorskie Halina DĄBROWSKA
40504 gm. Kowalewo Pomorskie Przemysław LEWANDOWSKI
40504 gm. Kowalewo Pomorskie Hanna KALINOWSKA
40504 gm. Kowalewo Pomorskie Jerzy ORŁOWSKI
40504 gm. Kowalewo Pomorskie Michał KLAFCZYŃSKI
40504 gm. Kowalewo Pomorskie Grzegorz REGULSKI
40504 gm. Kowalewo Pomorskie Ryszard LIPIŃSKI
40504 gm. Kowalewo Pomorskie Marcin DUNAJSKI
40504 gm. Kowalewo Pomorskie Piotr STRZELECKI
40504 gm. Kowalewo Pomorskie Piotr SĘK
101504 gm. Kowiesy Dorota POWĄZKA
101504 gm. Kowiesy Marek SZELĄŻEK
101504 gm. Kowiesy Dominika BŁĄDEK
101504 gm. Kowiesy Urszula ZIARKOWSKA
101504 gm. Kowiesy Zbigniew PAWLAK
101504 gm. Kowiesy Janusz BRZEZIŃSKI
101504 gm. Kowiesy Kamil PORADA
101504 gm. Kowiesy Bogdan MIODUSZEWSKI
101504 gm. Kowiesy Kinga BOŚKA
101504 gm. Kowiesy Mieczysław TRUKAWKA
101504 gm. Kowiesy Edyta TROJAN
101504 gm. Kowiesy Zuzanna DUDZIAK
101504 gm. Kowiesy Bartłomiej MATYSIAK
101504 gm. Kowiesy Cezary ŻUKOWSKI
101504 gm. Kowiesy Barbara KOWALSKA
240902 gm. Koziegłowy Joanna KOŁODZIEJCZYK
240902 gm. Koziegłowy Jadwiga BALIŃSKA
240902 gm. Koziegłowy Leonard JAGODA
240902 gm. Koziegłowy Michał KUBALSKI
240902 gm. Koziegłowy Antoni BIELECKI
240902 gm. Koziegłowy Rafał ZENDEROWSKI
240902 gm. Koziegłowy Dariusz STUŁA
240902 gm. Koziegłowy Tomasz LEBIOCKI
240902 gm. Koziegłowy Andrzej SZÓSTAK
240902 gm. Koziegłowy Wojciech CHRAPEK
240902 gm. Koziegłowy Andrzej OKULARCZYK
240902 gm. Koziegłowy Marcin BĘDKOWSKI
240902 gm. Koziegłowy Damian CESARZ
240902 gm. Koziegłowy Grażyna SITEK
240902 gm. Koziegłowy Czesław CHWIST
321202 gm. Kozielice Łukasz POSYNIAK
321202 gm. Kozielice Robert SÓJKA
321202 gm. Kozielice Jolanta WNUK
321202 gm. Kozielice Magdalena GAWRYSIAK
321202 gm. Kozielice Jacek BENKA
321202 gm. Kozielice Waldemar BARAN
321202 gm. Kozielice Monika DOMAGAŁA - JANOWSKA
321202 gm. Kozielice Marcin KUCHTA
321202 gm. Kozielice Leszek KARPIŃSKI
321202 gm. Kozielice Wioletta POCURAJ
321202 gm. Kozielice Paulina MIKOŁAJCZYK
321202 gm. Kozielice Dariusz ZYBAŁA
321202 gm. Kozielice Ewelina MICHALCZYK
321202 gm. Kozielice Lech KARPIŃSKI
321202 gm. Kozielice Wacław MATUŁOWICZ
140705 gm. Kozienice Artur MATERA
140705 gm. Kozienice Ryszard ZAJĄC
140705 gm. Kozienice Alicja KORDULA
140705 gm. Kozienice Marek KUŹMIŃSKI
140705 gm. Kozienice Elżbieta KOWALSKA-PIECHOWICZ
140705 gm. Kozienice Piotr KOZŁOWSKI
140705 gm. Kozienice Andrzej GOGACZ
140705 gm. Kozienice Arkadiusz MOLENDA
140705 gm. Kozienice Stanisław KUŹNAR
140705 gm. Kozienice Grzegorz KUREK
140705 gm. Kozienice Krzysztof PAWLIK
140705 gm. Kozienice Mariusz PRAWDA
140705 gm. Kozienice Rafał SUCHERMAN
140705 gm. Kozienice Ewa MALEC
140705 gm. Kozienice Mariusz PTASZEK
140705 gm. Kozienice Marcin OGÓREK
140705 gm. Kozienice Marek KAPUSTA
140705 gm. Kozienice Robert WOJCIESZEK
140705 gm. Kozienice Igor CZERWIŃSKI
140705 gm. Kozienice Andrzej WOŁOS
140705 gm. Kozienice Zdzisław GREGORCZYK
281103 gm. Kozłowo Krystyna PISAREWICZ
281103 gm. Kozłowo Ewa NOWAK
281103 gm. Kozłowo Barbara MARSZELEWSKA
281103 gm. Kozłowo Tomasz KUCMUS
281103 gm. Kozłowo Marzena SOBCZAK
281103 gm. Kozłowo Jarosław MIERZWIŃSKI
281103 gm. Kozłowo Barbara MARCHEL
281103 gm. Kozłowo Alicja HOŁUBOWICZ
281103 gm. Kozłowo Janusz WORONOWICZ
281103 gm. Kozłowo Waldemar PRZYGODA
281103 gm. Kozłowo Barbara KRAUZE
281103 gm. Kozłowo Benedykt CHALIŃSKI
281103 gm. Kozłowo Jan SKWARSKI
281103 gm. Kozłowo Martyna KLIMEK
281103 gm. Kozłowo Andrzej BILLER
120803 gm. Kozłów Radosław SZCZUDŁO
120803 gm. Kozłów Piotr JUZASZEK
120803 gm. Kozłów Rafał CHOROMAŃSKI
120803 gm. Kozłów Michał SELWET
120803 gm. Kozłów Zbigniew BARAN
120803 gm. Kozłów Jerzy JUZASZEK
120803 gm. Kozłów Teresa FLOREK
120803 gm. Kozłów Teresa GACEK
120803 gm. Kozłów Maria ŁUCZAK
120803 gm. Kozłów Bożena KURAJ
120803 gm. Kozłów Krzysztof CHUDYKA
120803 gm. Kozłów Marcin JANCZYK
120803 gm. Kozłów Magdalena PROKOP-PAŁKA
120803 gm. Kozłów Stanisław BARAN
120803 gm. Kozłów Michał CHYLA
240207 gm. Kozy Ewa NAGLIK
240207 gm. Kozy Miłosz ZELEK
240207 gm. Kozy Dorota KOŻUCH
240207 gm. Kozy Monika GROSZEK
240207 gm. Kozy Mariusz KRÓL
240207 gm. Kozy Agata OBAJTEK
240207 gm. Kozy Małgorzata PROCHOT
240207 gm. Kozy Wiesław ŚLOSARCZYK
240207 gm. Kozy Grzegorz JĘDRZEJAS
240207 gm. Kozy Wojciech DUDYS
240207 gm. Kozy Leszek BAŚCIK
240207 gm. Kozy Mateusz SOŁCZYKIEWICZ
240207 gm. Kozy Jarosław KONIOR
240207 gm. Kozy Władysława MALARZ
240207 gm. Kozy Monika ZEMBOWICZ
301203 gm. Koźmin Wielkopolski Piotr JAKUBIAK
301203 gm. Koźmin Wielkopolski Justyn ZARADNIAK
301203 gm. Koźmin Wielkopolski Marcin BOROWCZYK
301203 gm. Koźmin Wielkopolski Marek WIECZNY
301203 gm. Koźmin Wielkopolski Karol JANKOWIAK
301203 gm. Koźmin Wielkopolski Robert IDKOWIAK
301203 gm. Koźmin Wielkopolski Jacek IWAŃSKI
301203 gm. Koźmin Wielkopolski Andrzej NOWACKI
301203 gm. Koźmin Wielkopolski Anna MISIAK
301203 gm. Koźmin Wielkopolski Sławomir JAROSZ
301203 gm. Koźmin Wielkopolski Dariusz KOŁACZKOWSKI
301203 gm. Koźmin Wielkopolski Irena KONARCZAK-BOJANEK
301203 gm. Koźmin Wielkopolski Wojciech DYKCIK
301203 gm. Koźmin Wielkopolski Ryszard ZAWODNY
301203 gm. Koźmin Wielkopolski Sławomir PATRYNIAK
300705 gm. Koźminek Kamila PAWLAK
300705 gm. Koźminek Jacek WOLNIACZYK
300705 gm. Koźminek Jarosław TOMIES
300705 gm. Koźminek Włodzimierz JANIAK
300705 gm. Koźminek Włodzimierz KARASIŃSKI
300705 gm. Koźminek Magdalena ŁATKOWSKA
300705 gm. Koźminek Marcin JANIAK
300705 gm. Koźminek Sylwester TOMASZEWSKI
300705 gm. Koźminek Roman MŁYNARCZYK
300705 gm. Koźminek Władysław ZDUNEK
300705 gm. Koźminek Marta JURGA
300705 gm. Koźminek Maria MAŚLAK
300705 gm. Koźminek Dariusz ZGARDA
300705 gm. Koźminek Eliasz PŁAWIAK
300705 gm. Koźminek Sławomir WRÓBEL
80404 gm. Kożuchów Ryszard ŻAK
80404 gm. Kożuchów Jacek GREŃ
80404 gm. Kożuchów Grzegorz WAJMAN
80404 gm. Kożuchów Henryk KARDYNAŁ
80404 gm. Kożuchów Tomasz WALCZAK
80404 gm. Kożuchów Zdzisław SZUKIEŁOWICZ
80404 gm. Kożuchów Ireneusz DRZEWIECKI
80404 gm. Kożuchów Halina PERDIAN
80404 gm. Kożuchów Barbara BRZEZIŃSKA
80404 gm. Kożuchów Anna ISKRA
80404 gm. Kożuchów Andrzej NOWOCIEŃ
80404 gm. Kożuchów Krzysztof PAZDYKA
80404 gm. Kożuchów Marcin JELINEK
80404 gm. Kożuchów Adrian PIKULSKI
80404 gm. Kożuchów Piotr SKWIERCZYŃSKI
302109 gm. Kórnik Stanisław DUSZCZAK
302109 gm. Kórnik Robert JANKOWSKI
302109 gm. Kórnik Adam LEWANDOWSKI
302109 gm. Kórnik Adam ZYDROŃ
302109 gm. Kórnik Andrzej REGULSKI
302109 gm. Kórnik Magdalena PAWLACZYK
302109 gm. Kórnik Jerzy ROZMIAREK
302109 gm. Kórnik Beata BRUCZYŃSKA
302109 gm. Kórnik Jarosław MIELOCH
302109 gm. Kórnik Maciej BRYLEWSKI
302109 gm. Kórnik Jarosław JANOWSKI
302109 gm. Kórnik Anna ANDRZEJEWSKA
302109 gm. Kórnik Jerzy WALCZYK
302109 gm. Kórnik Magdalena KOSAKOWSKA
302109 gm. Kórnik Tomasz NAGLER
302109 gm. Kórnik Dominika BUCZKOWSKA
302109 gm. Kórnik Andrzej SURDYK
302109 gm. Kórnik Roman GENSTWA
302109 gm. Kórnik Iwona CUPRYJAK
302109 gm. Kórnik Iwona KOSMALSKA
302109 gm. Kórnik Agnieszka WIŚNIEWSKA
303103 gm. Krajenka Przemysław SZULC
303103 gm. Krajenka Mariola SEREDYN
303103 gm. Krajenka Andrzej BLAJER
303103 gm. Krajenka Anatol NAJMOWICZ
303103 gm. Krajenka Sylwia FĄS
303103 gm. Krajenka Regina WITKOWICZ
303103 gm. Krajenka Piotr JOŃCZYK
303103 gm. Krajenka Bogdan DŁUGOSZ
303103 gm. Krajenka Renata GRAJ-KONAK
303103 gm. Krajenka Bernadeta KOPEĆ
303103 gm. Krajenka Barbara KOPER
303103 gm. Krajenka Przemysław MALIŃSKI
303103 gm. Krajenka Ewa CHROMIEC
303103 gm. Krajenka Jerzy MICHAŁEK
303103 gm. Krajenka Ewelina ŁOSOŚ
301005 gm. Kramsk Katarzyna KROTOSZYŃSKA
301005 gm. Kramsk Halina ROGOWSKA
301005 gm. Kramsk Dariusz MATCZAK
301005 gm. Kramsk Piotr KRENC
301005 gm. Kramsk Marian RUSIN
301005 gm. Kramsk Anna KONWERSKA
301005 gm. Kramsk Piotr KRAJEWSKI
301005 gm. Kramsk Małgorzata GÓRSKA
301005 gm. Kramsk Marek LIDŹBIŃSKI
301005 gm. Kramsk Adam WIŚNIEWSKI
301005 gm. Kramsk Tomasz PIGUŁA
301005 gm. Kramsk Waldemar BIAŁECKI
301005 gm. Kramsk Ewa KUBACKA
301005 gm. Kramsk Józef NAWROCKI
301005 gm. Kramsk Aneta PLECKA
160502 gm. Krapkowice Maria KARWECKA
160502 gm. Krapkowice Andrzej KASIURA
160502 gm. Krapkowice Dariusz KANDZIORA
160502 gm. Krapkowice Jarosław WALIGÓRA
160502 gm. Krapkowice Andrzej MAŁKIEWICZ
160502 gm. Krapkowice Józef BRZOZOWSKI
160502 gm. Krapkowice Jagoda MAKSELON
160502 gm. Krapkowice Marcin MISIEWICZ
160502 gm. Krapkowice Bernard FRIEDLA
160502 gm. Krapkowice Anna WÓJCIK
160502 gm. Krapkowice Maciej SONIK
160502 gm. Krapkowice Andrzej MALINOWSKI
160502 gm. Krapkowice Adam ORZECHOWSKI
160502 gm. Krapkowice Andrzej KRAJKA
160502 gm. Krapkowice Ireneusz ŻYŁKA
160502 gm. Krapkowice Werner KOPPE
160502 gm. Krapkowice Artur THIEL
160502 gm. Krapkowice Tomasz LINEK
160502 gm. Krapkowice Paweł MAZUREK
160502 gm. Krapkowice Arnold JOSZKO
160502 gm. Krapkowice Ewald TOMALA
181304 gm. Krasiczyn Łukasz KRUK
181304 gm. Krasiczyn Tomasz SAJDAK
181304 gm. Krasiczyn Mieczysław WOJCIECHOWSKI
181304 gm. Krasiczyn Jan OLEKSÓW
181304 gm. Krasiczyn Krzysztof DOBROWOLSKI
181304 gm. Krasiczyn Mieczysław MATWIEJ
181304 gm. Krasiczyn Aleksander BARSZCZ
181304 gm. Krasiczyn Jacek KURASZ
181304 gm. Krasiczyn Piotr ŁUC
181304 gm. Krasiczyn Tomasz GRĄDECKI
181304 gm. Krasiczyn Iwona KORNAŚ
181304 gm. Krasiczyn Ewa OLSZAŃSKA
181304 gm. Krasiczyn Krzysztof MŁYNARSKI
181304 gm. Krasiczyn Marta KOCHANOWICZ
181304 gm. Krasiczyn Krzysztof LEWCZUK
142205 gm. Krasne Patryk SZCZYGLAK
142205 gm. Krasne Paweł JĘDRASIK
142205 gm. Krasne Jarosław FALKOWSKI
142205 gm. Krasne Dorota EROMIN
142205 gm. Krasne Barbara DZIERŻANOWSKA
142205 gm. Krasne Michał GOŁOTA
142205 gm. Krasne Małgorzata CIEŚLAK
142205 gm. Krasne Jacek ZEMBRZUSKI
142205 gm. Krasne Angelika DŁUGOŁĘCKA
142205 gm. Krasne Witold GRABOWSKI
142205 gm. Krasne Adam FILIPCZAK
142205 gm. Krasne Klaudia GOŹDZIEWSKA
142205 gm. Krasne Sylwia BĄDKOWSKA
142205 gm. Krasne Joanna TRĘTOWSKA
142205 gm. Krasne Andrzej BIRAGA
181609 gm. Krasne Marek MAGIERSKI
181609 gm. Krasne Barbara TEKIELA
181609 gm. Krasne Agnieszka BARANOWSKA
181609 gm. Krasne Andrzej CHWAJOŁ
181609 gm. Krasne Józef FEJDASZ
181609 gm. Krasne Małgorzata KULA
181609 gm. Krasne Tomasz BAŁCHAN
181609 gm. Krasne Grzegorz NOWAK
181609 gm. Krasne Stanisław WĄS
181609 gm. Krasne Joanna BONOWICZ
181609 gm. Krasne Artur MIĘDLAR
181609 gm. Krasne Jarosław TAMA
181609 gm. Krasne Grzegorz MORYCZ
181609 gm. Krasne Małgorzata LORENC-SZPILA
181609 gm. Krasne Wioletta NOWAK
62004 gm. Krasnobród Piotr SACHAJKO
62004 gm. Krasnobród Gabriel UMIŃSKI
62004 gm. Krasnobród Kazimierz MIELNICZEK
62004 gm. Krasnobród Radosław CIOS-MAIROT
62004 gm. Krasnobród Aleksandra ROCZKOWSKA
62004 gm. Krasnobród Bernadeta BOREK
62004 gm. Krasnobród Jerzy KORGA
62004 gm. Krasnobród Piotr KUSTRA
62004 gm. Krasnobród Krzysztof GĘŚLA
62004 gm. Krasnobród Anna SZKAŁUBA
62004 gm. Krasnobród Piotr CZAPLA
62004 gm. Krasnobród Mieczysław DZIURA
62004 gm. Krasnobród Krzysztof MAZUREK
62004 gm. Krasnobród Jan KOPCZYŃSKI
62004 gm. Krasnobród Wiesław NAJDA
200903 gm. Krasnopol Szymon SOWUL
200903 gm. Krasnopol Joanna TARLECKA
200903 gm. Krasnopol Wacław KOWALEWSKI
200903 gm. Krasnopol Tadeusz KORSAKOWSKI
200903 gm. Krasnopol Mariusz BAGAN
200903 gm. Krasnopol Anna GRYGUĆ
200903 gm. Krasnopol Przemysław NAMIOTKO
200903 gm. Krasnopol Teresa DARGIEWICZ
200903 gm. Krasnopol Miłosz CICHOCKI
200903 gm. Krasnopol Tomasz HUSZCZA
200903 gm. Krasnopol Marian CHAŁKO
200903 gm. Krasnopol Wojciech PODZIEWSKI
200903 gm. Krasnopol Robert KRZYWICKI
200903 gm. Krasnopol Antoni ŚLUŻYŃSKI
200903 gm. Krasnopol Mariusz HOŁUBOWICZ
141104 gm. Krasnosielc Hanna KUTRYB
141104 gm. Krasnosielc Robert KLUCZEK
141104 gm. Krasnosielc Przemysław KUPLICKI
141104 gm. Krasnosielc Ewa GRABOWSKA
141104 gm. Krasnosielc Mirosław ROSOŁOWSKI
141104 gm. Krasnosielc Tomasz OLSZEWIK
141104 gm. Krasnosielc Grzegorz ZDUNIAK
141104 gm. Krasnosielc Paulina CZARKOWSKA
141104 gm. Krasnosielc Radosław KOWALCZYK
141104 gm. Krasnosielc Łukasz NAPIERKOWSKI
141104 gm. Krasnosielc Dariusz GRACZYK
141104 gm. Krasnosielc Bogdan KĘSZCZYK
141104 gm. Krasnosielc Tadeusz KUŚMIERCZYK
141104 gm. Krasnosielc Tomasz KACPRZYŃSKI
141104 gm. Krasnosielc Cezary JANOWSKI
60605 gm. Krasnystaw Zbigniew WĘCŁAWIK
60605 gm. Krasnystaw Andrzej SZOSTAK
60605 gm. Krasnystaw Wanda DOMAŃSKA
60605 gm. Krasnystaw Krzysztof GOLEC
60605 gm. Krasnystaw Agnieszka BŁAZIAK
60605 gm. Krasnystaw Daniel HARATYM
60605 gm. Krasnystaw Marian BARTYKA
60605 gm. Krasnystaw Magdalena NOWACKA
60605 gm. Krasnystaw Jerzy PASTUSZAK
60605 gm. Krasnystaw Anita SOKÓŁ
60605 gm. Krasnystaw Leszek SZENIAK
60605 gm. Krasnystaw Robert ĆWIRTA
60605 gm. Krasnystaw Agnieszka FIGLARSKA
60605 gm. Krasnystaw Mirosław BERBEĆ
60605 gm. Krasnystaw Andrzej BĄK
261302 gm. Krasocin Marek WÓJCIK
261302 gm. Krasocin Grzegorz SITKOWSKI
261302 gm. Krasocin Antoni DREJ
261302 gm. Krasocin Magdalena SZKLARZ
261302 gm. Krasocin Edward STAŃCZYK
261302 gm. Krasocin Mariusz CHRUŚCIEL
261302 gm. Krasocin Iwona DUSZA
261302 gm. Krasocin Krystian PAWŁOWSKI
261302 gm. Krasocin Tomasz WOLSKI
261302 gm. Krasocin Sylwester ROBAK
261302 gm. Krasocin Krzysztof GNIEWKOWSKI
261302 gm. Krasocin Dariusz FRĄCZEK
261302 gm. Krasocin Bogdan BUKOWSKI
261302 gm. Krasocin Tomasz TATAR
261302 gm. Krasocin Grzegorz WIJAS
301805 gm. Kraszewice Mirosława KAMINIK
301805 gm. Kraszewice Jan WOJTASZEK
301805 gm. Kraszewice Józef WOJTASZEK
301805 gm. Kraszewice Małgorzata BRONIECKA
301805 gm. Kraszewice Daniel PYRGIEL
301805 gm. Kraszewice Artur CHOWAŃSKI
301805 gm. Kraszewice Jan PUCHAŁA
301805 gm. Kraszewice Stanisława ZDYCH
301805 gm. Kraszewice Jan MAMIAK
301805 gm. Kraszewice Karol GOLANOWSKI
301805 gm. Kraszewice Sylwia KOLENDA
301805 gm. Kraszewice Jolanta ŁUSZCZEK
301805 gm. Kraszewice Paweł ILSKI
301805 gm. Kraszewice Sylwester GOŁDYN
301805 gm. Kraszewice Marcin CICHOSZ
60606 gm. Kraśniczyn Jolanta BYĆ
60606 gm. Kraśniczyn Maria SZPAK
60606 gm. Kraśniczyn Mariusz OLESZCZUK
60606 gm. Kraśniczyn Krzysztof CHADAM
60606 gm. Kraśniczyn Krystyna NIEŚCIOR
60606 gm. Kraśniczyn Tomasz MISZCZUK
60606 gm. Kraśniczyn Józef MANTYKA
60606 gm. Kraśniczyn Natalia WOJTAL
60606 gm. Kraśniczyn Mariusz MALINOWSKI
60606 gm. Kraśniczyn Grażyna STASIUK
60606 gm. Kraśniczyn Adam JARMOSZ
60606 gm. Kraśniczyn Jadwiga KONASZUK
60606 gm. Kraśniczyn Jolanta PACAN
60606 gm. Kraśniczyn Henryk POŹNIAK
60606 gm. Kraśniczyn Ewa GIELETA
60705 gm. Kraśnik Zenobia TCHÓRZ
60705 gm. Kraśnik Grzegorz KRUPKA
60705 gm. Kraśnik Krzysztof KOŁTUN
60705 gm. Kraśnik Bernadetta STACHYRA
60705 gm. Kraśnik Krzysztof PIETRASZEK
60705 gm. Kraśnik Krzysztof KOWALSKI
60705 gm. Kraśnik Olga MIKUŁA
60705 gm. Kraśnik Krzysztof CZACHÓR
60705 gm. Kraśnik Marek KOWALIK
60705 gm. Kraśnik Józef KAJDA
60705 gm. Kraśnik Adam BRYTAN
60705 gm. Kraśnik Jakub WIŚNIEWSKI
60705 gm. Kraśnik Leszek BAŃKA
60705 gm. Kraśnik Łukasz KOZIARZ
60705 gm. Kraśnik Jarosław JANISZEWSKI
180506 gm. Krempna Józef HYCZKO
180506 gm. Krempna Wiesław KMIECIK
180506 gm. Krempna Marek SZYMAŃSKI
180506 gm. Krempna Mariusz BRYJAK
180506 gm. Krempna Czesław SKOCZ
180506 gm. Krempna Bożena KOGUT-JANUS
180506 gm. Krempna Jarosław ROGOWSKI
180506 gm. Krempna Maria IGNARSKA
180506 gm. Krempna Tadeusz STANOSZ
180506 gm. Krempna Halina DZIADOSZ
180506 gm. Krempna Maria SANICKA
180506 gm. Krempna Barbara STOŚ
180506 gm. Krempna Elżbieta SALWA
180506 gm. Krempna Piotr GRACOŃ
180506 gm. Krempna Grzegorz BIAŁOŃ
300403 gm. Krobia Sławomir GEMBIAK
300403 gm. Krobia Mariusz DUDA
300403 gm. Krobia Hieronim URBAŃSKI
300403 gm. Krobia Lech BEM
300403 gm. Krobia Patrycja KAPAŁA
300403 gm. Krobia Leszek WŁODARCZYK
300403 gm. Krobia Jerzy GAŁĘZEWSKI
300403 gm. Krobia Mariusz RUTA
300403 gm. Krobia Izabela PAZOŁA
300403 gm. Krobia Grzegorz JESIAK
300403 gm. Krobia Renata SZULC
300403 gm. Krobia Jan MIKOŁAJCZAK
300403 gm. Krobia Roman OLEJNICZAK
300403 gm. Krobia Genowefa SKROBAŁA
300403 gm. Krobia Marian TOPOROWICZ
241604 gm. Kroczyce Łukasz PASIERB
241604 gm. Kroczyce Beata KAMPA
241604 gm. Kroczyce Robert ŁĄGIEWKA
241604 gm. Kroczyce Aneta BEDNARZ
241604 gm. Kroczyce Krzysztof JANIKOWSKI
241604 gm. Kroczyce Dorota KOZŁOWSKA
241604 gm. Kroczyce Jerzy CISZEWSKI
241604 gm. Kroczyce Andrzej STOLARSKI
241604 gm. Kroczyce Karol GRABOWSKI
241604 gm. Kroczyce Janusz BARTOS
241604 gm. Kroczyce Zbigniew BIAŁY
241604 gm. Kroczyce Tomasz CISZEWSKI
241604 gm. Kroczyce Czesław MASŁOWSKI
241604 gm. Kroczyce Bożena PASIERB
241604 gm. Kroczyce Sławomir ŁYSEK
221106 gm. Krokowa Justyna MUTTKE
221106 gm. Krokowa Dorota GOYKE
221106 gm. Krokowa Zygmunt PIONTEK
221106 gm. Krokowa Ireneusz ŁEPEK
221106 gm. Krokowa Jarosław ZIELONKA
221106 gm. Krokowa Tadeusz GOYKE
221106 gm. Krokowa Maria WIŚNIEWSKA
221106 gm. Krokowa Rafał KOWALSKI
221106 gm. Krokowa Piotr OKOŃ
221106 gm. Krokowa Marek KRZEBIETKE
221106 gm. Krokowa Michał GÓRAL
221106 gm. Krokowa Joanna SZYNSZECKA
221106 gm. Krokowa Magdalena WIDAK
221106 gm. Krokowa Andrzej LIESKE
221106 gm. Krokowa Józef BRADTKE
80206 gm. Krosno Odrzańskie Artur KOZAKIEWICZ
80206 gm. Krosno Odrzańskie Katarzyna KULA
80206 gm. Krosno Odrzańskie Krystian FORSTER
80206 gm. Krosno Odrzańskie Dorota KWAPISIEWICZ
80206 gm. Krosno Odrzańskie Danuta CIERPISZ
80206 gm. Krosno Odrzańskie Kazimiera POTOCKA
80206 gm. Krosno Odrzańskie Marek GÓRSKI
80206 gm. Krosno Odrzańskie Tomasz ROGOWSKI
80206 gm. Krosno Odrzańskie Bartosz ZABOROWICZ
80206 gm. Krosno Odrzańskie Piotr GARCZYŃSKI
80206 gm. Krosno Odrzańskie Ewa KLEPCZYŃSKA
80206 gm. Krosno Odrzańskie Grażyna MYŚLIWIEC
80206 gm. Krosno Odrzańskie Jarosław LIPIŃSKI
80206 gm. Krosno Odrzańskie Leszek FIJAŁKOWSKI
80206 gm. Krosno Odrzańskie Mariusz GRYCAN
121106 gm. Krościenko nad Dunajcem Natalia KUBIK
121106 gm. Krościenko nad Dunajcem Gerwazy SKUBISZ
121106 gm. Krościenko nad Dunajcem Franciszek PLEWA
121106 gm. Krościenko nad Dunajcem Jan CHROBAK
121106 gm. Krościenko nad Dunajcem Barbara ŚNIEGOŃ
121106 gm. Krościenko nad Dunajcem Maria WĄSOWICZ
121106 gm. Krościenko nad Dunajcem Józef BŁAŻUSIAK
121106 gm. Krościenko nad Dunajcem Paweł KOŁEK
121106 gm. Krościenko nad Dunajcem Stanisław GABRYŚ
121106 gm. Krościenko nad Dunajcem Edward NOWACZYK
121106 gm. Krościenko nad Dunajcem Stanisław RUSIN
121106 gm. Krościenko nad Dunajcem Stanisław TKACZYK
121106 gm. Krościenko nad Dunajcem Krzysztof OPOKA
121106 gm. Krościenko nad Dunajcem Józef KACPEREK
121106 gm. Krościenko nad Dunajcem Marian KUNDZIARZ
180706 gm. Krościenko Wyżne Stefan LIPUT
180706 gm. Krościenko Wyżne Bolesław PUDŁOWSKI
180706 gm. Krościenko Wyżne Eugeniusz SUCH
180706 gm. Krościenko Wyżne Dariusz HOMOTNIK
180706 gm. Krościenko Wyżne Marzena KIELAR
180706 gm. Krościenko Wyżne Stanisław WIERDAK
180706 gm. Krościenko Wyżne Mateusz LIPUT
180706 gm. Krościenko Wyżne Robert WOJTUŃ
180706 gm. Krościenko Wyżne Piotr LORENS
180706 gm. Krościenko Wyżne Zenon LENART
180706 gm. Krościenko Wyżne Tomasz NIŻNIK
180706 gm. Krościenko Wyżne Aleksandra PRZYMUSIŃSKA
180706 gm. Krościenko Wyżne Krzysztof PODKUL
180706 gm. Krościenko Wyżne Beata NAJBAR
180706 gm. Krościenko Wyżne Małgorzata BYSTRAŃSKA
21302 gm. Krośnice Piotr KUBIAK
21302 gm. Krośnice Gracjan WITEK
21302 gm. Krośnice Zdzisław JASIĘGA
21302 gm. Krośnice Jerzy CHOŁODECKI
21302 gm. Krośnice Krzysztof SKRZYPCZYK
21302 gm. Krośnice Łukasz LOMBARSKI
21302 gm. Krośnice Dorota GODYLA
21302 gm. Krośnice Piotr MORAWEK
21302 gm. Krośnice Marian BIESIADECKI
21302 gm. Krośnice Anna RUDKIEWICZ
21302 gm. Krośnice Maria GRADZIK
21302 gm. Krośnice Eugeniusz LIS
21302 gm. Krośnice Andrzej KORZENIOWSKI
21302 gm. Krośnice Zofia ADAMUS
21302 gm. Krośnice Izabela MALEREK
100204 gm. Krośniewice Marek SMOLCZEWSKI
100204 gm. Krośniewice Katarzyna ERDMAN
100204 gm. Krośniewice Andrzej BONAWENTURCZAK
100204 gm. Krośniewice Magdalena SUSKA
100204 gm. Krośniewice Andrzej KONWERSKI
100204 gm. Krośniewice Jadwiga PIOTROWSKA
100204 gm. Krośniewice Mariola ŁUKOMSKA
100204 gm. Krośniewice Anna CHMIELECKA
100204 gm. Krośniewice Beata CZERWIŃSKA
100204 gm. Krośniewice Sławomir KĘPISTY
100204 gm. Krośniewice Marek KRYSIAK
100204 gm. Krośniewice Wojciech KOCZASKI
100204 gm. Krośniewice Ewa STOLARCZYK
100204 gm. Krośniewice Krzysztof TRZECIAK
100204 gm. Krośniewice Adam NOWICKI
20903 gm. Krotoszyce Jadwiga KOZAK
20903 gm. Krotoszyce Piotr JASIŃSKI
20903 gm. Krotoszyce Olga PODEBRY
20903 gm. Krotoszyce Barbara PAWLAK-BOBROWSKA
20903 gm. Krotoszyce Czesław MIRKOWSKI
20903 gm. Krotoszyce Wiesław KAŁUŻNY
20903 gm. Krotoszyce Jolanta ZAGRODNA
20903 gm. Krotoszyce Kamila KĄDZIOŁKA-KAPŁUN
20903 gm. Krotoszyce Maria KAJDAN
20903 gm. Krotoszyce Marcin HAPAK
20903 gm. Krotoszyce Mariusz WĘGRZYNIAK
20903 gm. Krotoszyce Piotr PODOLSKI
20903 gm. Krotoszyce Ryszard ŁABICKI
20903 gm. Krotoszyce Grzegorz TUCHOWSKI
20903 gm. Krotoszyce Mariusz GRZELIŃSKI
301204 gm. Krotoszyn Krzysztof GRZEMPOWSKI
301204 gm. Krotoszyn Paweł SIKORA
301204 gm. Krotoszyn Mariusz URBANIAK
301204 gm. Krotoszyn Magdalena ILNICKA-GRZYMSKA
301204 gm. Krotoszyn Mirosław GAŃKO
301204 gm. Krotoszyn Cezary GRENDA
301204 gm. Krotoszyn Paweł GROBELNY
301204 gm. Krotoszyn Franciszek MARSZAŁEK
301204 gm. Krotoszyn Krzysztof KIERZEK
301204 gm. Krotoszyn Roman OLEJNIK
301204 gm. Krotoszyn Sławomira KALAK
301204 gm. Krotoszyn Natalia ROBAKOWSKA
301204 gm. Krotoszyn Sławomir AUGUSTYNIAK
301204 gm. Krotoszyn Grzegorz MAJCHSZAK
301204 gm. Krotoszyn Bartosz KOSIARSKI
301204 gm. Krotoszyn Zofia JAMKA
301204 gm. Krotoszyn Darian PASZEK
301204 gm. Krotoszyn Andrzej POSPIECH
301204 gm. Krotoszyn Anna SIKORA
301204 gm. Krotoszyn Jan ZYCH
301204 gm. Krotoszyn Arkadiusz STELMASZYK
280605 gm. Kruklanki Mariusz BANIEWSKI
280605 gm. Kruklanki Marta BURZYŃSKA
280605 gm. Kruklanki Barbara GRAŻEWICZ
280605 gm. Kruklanki Mirosław MAŁYJ
280605 gm. Kruklanki Jerzy PINIAHA
280605 gm. Kruklanki Bożena SOROŃ
280605 gm. Kruklanki Tamara PRZYŁUCKA
280605 gm. Kruklanki Zbigniew ŻYTLIŃSKI
280605 gm. Kruklanki Tomasz ŻYGAŁŁO
280605 gm. Kruklanki Dorota SULEJ
280605 gm. Kruklanki Malwina KUCZYŃSKA-ANDRZEJCZYK
280605 gm. Kruklanki Izabela BARTCZAK
280605 gm. Kruklanki Wojciech CHMIELEWSKI
280605 gm. Kruklanki Monika KAMIŃSKA
280605 gm. Kruklanki Mirosław BAZYLEWICZ
241305 gm. Krupski Młyn Iwona SZATON
241305 gm. Krupski Młyn Alicja ZIAJA
241305 gm. Krupski Młyn Jacek KISZKIS
241305 gm. Krupski Młyn Artur DAWYDZIK
241305 gm. Krupski Młyn Bogdan HUCZKO
241305 gm. Krupski Młyn Adam ŁUĆ
241305 gm. Krupski Młyn Jolanta MICHAŁEK
241305 gm. Krupski Młyn Franciszek SUFA
241305 gm. Krupski Młyn Zbigniew PĘCHERZ
241305 gm. Krupski Młyn Roman KULAWIK
241305 gm. Krupski Młyn Marek KAPAŁA
241305 gm. Krupski Młyn Róża OCHMAN-SZYGUŁA
241305 gm. Krupski Młyn Edward PILARSKI
241305 gm. Krupski Młyn Andrzej JANUS
241305 gm. Krupski Młyn Herbert PANCHYRZ
40706 gm. Kruszwica Jarosław KACZMAREK
40706 gm. Kruszwica Katarzyna HAŁASA
40706 gm. Kruszwica Aleksander BUDNER
40706 gm. Kruszwica Marek RIMER
40706 gm. Kruszwica Ilona DYBICZ
40706 gm. Kruszwica Teresa TENEROWICZ
40706 gm. Kruszwica Artur GROBELSKI
40706 gm. Kruszwica Bartłomiej DZWONIARKIEWICZ
40706 gm. Kruszwica Stefan LEWANDOWSKI
40706 gm. Kruszwica Tomasz ŁOŻYŃSKI
40706 gm. Kruszwica Andrzej MICHALAK
40706 gm. Kruszwica Michał STRANC
40706 gm. Kruszwica Grzegorz STANNY
40706 gm. Kruszwica Ewa KACZMAREK
40706 gm. Kruszwica Maciej WASIELEWSKI
240408 gm. Kruszyna Piotr RYBAK
240408 gm. Kruszyna Henryk KOWALSKI
240408 gm. Kruszyna Elżbieta JASAK
240408 gm. Kruszyna Iwona NIEMIEC
240408 gm. Kruszyna Sebastian WYSMOŁEK
240408 gm. Kruszyna Agnieszka MAJ
240408 gm. Kruszyna Wiesława DOMAGAŁA
240408 gm. Kruszyna Józef WĄSIKIEWICZ
240408 gm. Kruszyna Adam MUSIAŁ
240408 gm. Kruszyna Mariusz DOBRAKOWSKI
240408 gm. Kruszyna Anna KOSELA
240408 gm. Kruszyna Marek KRUK
240408 gm. Kruszyna Milena KALWIK
240408 gm. Kruszyna Roman KOŁACZKOWSKI
240408 gm. Kruszyna Andrzej ŁAPETA
121007 gm. Krynica-Zdrój Iwona GRZEBYK-DULAK
121007 gm. Krynica-Zdrój Maria KRZESZOWSKA
121007 gm. Krynica-Zdrój Irena WEBER-GRELECKA
121007 gm. Krynica-Zdrój Grzegorz ŁAŚ
121007 gm. Krynica-Zdrój Robert KUBICZEK
121007 gm. Krynica-Zdrój Grzegorz SZELA
121007 gm. Krynica-Zdrój Katarzyna ZYGMUNT
121007 gm. Krynica-Zdrój Beata OLEKSY
121007 gm. Krynica-Zdrój Maria LELITO
121007 gm. Krynica-Zdrój Bogdan BĘBENEK
121007 gm. Krynica-Zdrój Michał TROJANOWICZ
121007 gm. Krynica-Zdrój Małgorzata KRÓL
121007 gm. Krynica-Zdrój Marta GAŁĘZIOWSKA
121007 gm. Krynica-Zdrój Danuta ŚWIĘTEK
121007 gm. Krynica-Zdrój Urszula PRUSAK
61804 gm. Krynice Krzysztof KIERCZYŃSKI
61804 gm. Krynice Bogumiła DZIUBIŃSKA
61804 gm. Krynice Krystyna BAJ
61804 gm. Krynice Halina CIK
61804 gm. Krynice Jacek GNIWEK
61804 gm. Krynice Wiesław PASIECZNY
61804 gm. Krynice Leszek BURDA
61804 gm. Krynice Dariusz BAJ
61804 gm. Krynice Tomasz KOWALSKI
61804 gm. Krynice Paweł NAUM
61804 gm. Krynice Waldemar MATUSZAK
61804 gm. Krynice Bogdan SACHAJKO
61804 gm. Krynice Anna KOŁODZIEJ
61804 gm. Krynice Janusz ISKIERKA
61804 gm. Krynice Mirosław HUZAR
201104 gm. Krynki Mirosław NOWIK-SUBIETA
201104 gm. Krynki Jerzy WISZEJKO
201104 gm. Krynki Wiesław KUNDZICZ
201104 gm. Krynki Artur NOSEWICZ
201104 gm. Krynki Leszek KAROLKIEWICZ
201104 gm. Krynki Barbara BIELSKA-WICHER
201104 gm. Krynki Anna DĄBROWSKA
201104 gm. Krynki Adam HAJDUK
201104 gm. Krynki Józef CZARNIECKI
201104 gm. Krynki Małgorzata GRZYBEK
201104 gm. Krynki Halina NOSEWICZ
201104 gm. Krynki Dariusz SOŁONIEWICZ
201104 gm. Krynki Bożena APANOWICZ
201104 gm. Krynki Alicja MIRON
201104 gm. Krynki Tomasz ZAWALICH
200805 gm. Krypno Bogdan STACHURSKI
200805 gm. Krypno Bogdan JURGIELEWICZ
200805 gm. Krypno Tomasz WALENDZIŃSKI
200805 gm. Krypno Alicja SIENKIEWICZ-DAWIDOWSKA
200805 gm. Krypno Agnieszka KARPIESIUK
200805 gm. Krypno Józef ZALEWSKI
200805 gm. Krypno Edyta SZTABKOWSKA
200805 gm. Krypno Marek KURZYNA
200805 gm. Krypno Szczepan KONOPKO
200805 gm. Krypno Iwona LIPIŃSKA
200805 gm. Krypno Anna KOBESZKO
200805 gm. Krypno Zbigniew DZIENIS
200805 gm. Krypno Marian CYBULKO
200805 gm. Krypno Adam POPŁAWSKI
200805 gm. Krypno Janusz SIENKIEWICZ
241103 gm. Krzanowice Krystian RZEPKA
241103 gm. Krzanowice Aleksander REISKY
241103 gm. Krzanowice Krzysztof REISKY
241103 gm. Krzanowice Roman SONNEK
241103 gm. Krzanowice Damian KURKA
241103 gm. Krzanowice Ewelina DANISZEWSKA
241103 gm. Krzanowice Jan DŁUGOSZ
241103 gm. Krzanowice Joanna STROKA
241103 gm. Krzanowice Józef KOCEM
241103 gm. Krzanowice Grażyna SLIWKA
241103 gm. Krzanowice Piotr JURECZKA
241103 gm. Krzanowice Tomasz KOSTKA
241103 gm. Krzanowice Piotr NACHLIK
241103 gm. Krzanowice Andrzej WOŹNIAK
241103 gm. Krzanowice Bogusława HEIDUCZEK
60909 gm. Krzczonów Michał BIL
60909 gm. Krzczonów Waldemar PAWŁAT
60909 gm. Krzczonów Wojciech ŁOŃSKI
60909 gm. Krzczonów Paweł MAZUREK
60909 gm. Krzczonów Henryk BEDNARSKI
60909 gm. Krzczonów Radosław GUTEK
60909 gm. Krzczonów Ewa JANUSZEK
60909 gm. Krzczonów Tomasz WARGOL
60909 gm. Krzczonów Tomasz WARDA
60909 gm. Krzczonów Kinga KRAWCZYK
60909 gm. Krzczonów Anna JĘDRUCH
60909 gm. Krzczonów Alina KOZIEŁ
60909 gm. Krzczonów Tomasz FLIS
60909 gm. Krzczonów Sławomir BIELECKI
60909 gm. Krzczonów Tomasz WOŹNICA
301301 gm. Krzemieniewo Bernadeta BUSZ
301301 gm. Krzemieniewo Henryka PRZYBYLSKA
301301 gm. Krzemieniewo Aleksandra KOLASIŃSKA
301301 gm. Krzemieniewo Roman DŁUGI
301301 gm. Krzemieniewo Leszek KRUK
301301 gm. Krzemieniewo Mirosław WASIÓŁKA
301301 gm. Krzemieniewo Jolanta ADAMCZAK
301301 gm. Krzemieniewo Michał MICHALSKI
301301 gm. Krzemieniewo Katarzyna WYSOCKA
301301 gm. Krzemieniewo Tomasz ADAMCZAK
301301 gm. Krzemieniewo Krystian DUTKIEWICZ
301301 gm. Krzemieniewo Marcin KMIEĆ
301301 gm. Krzemieniewo Mirosław KRYSZTOFIAK
301301 gm. Krzemieniewo Andrzej BANASZAK
301301 gm. Krzemieniewo Piotr MAJCHRZAK
240602 gm. Krzepice Tomasz RAKOWSKI
240602 gm. Krzepice Rafał BALCERZAK
240602 gm. Krzepice Roman KUDELSKI
240602 gm. Krzepice Mateusz KLUBA
240602 gm. Krzepice Grzegorz MOŃKA
240602 gm. Krzepice Ryszard WOLAK
240602 gm. Krzepice Marian RUTKOWSKI
240602 gm. Krzepice Czesława DUDEK
240602 gm. Krzepice Bożena KOZAK
240602 gm. Krzepice Mariusz DROŚ
240602 gm. Krzepice Marlena BRODZIAK
240602 gm. Krzepice Mariusz TRAWIŃSKI
240602 gm. Krzepice Damian PILARZ
240602 gm. Krzepice Alicja CHĘCIŃSKA
240602 gm. Krzepice Barbara PILARZ
120606 gm. Krzeszowice Wojciech POGAN
120606 gm. Krzeszowice Kamil KŁOSOWSKI
120606 gm. Krzeszowice Witold KULCZYCKI
120606 gm. Krzeszowice Robert CHOCHÓŁ
120606 gm. Krzeszowice Jerzy CIĘŻKI
120606 gm. Krzeszowice Wojciech STYRYLSKI
120606 gm. Krzeszowice Stanisława MACIEJOWSKA
120606 gm. Krzeszowice Andrzej OSINIAK
120606 gm. Krzeszowice Henryk WOSZCZYNA
120606 gm. Krzeszowice Wiesław JAGIEŁŁO
120606 gm. Krzeszowice Anna ŁUKASIK
120606 gm. Krzeszowice Leszek SŁOTA
120606 gm. Krzeszowice Jan WĘGRZYN
120606 gm. Krzeszowice Dorota MAREK
120606 gm. Krzeszowice Władysław ZIOMEK
120606 gm. Krzeszowice Leszek KRAMARZ
120606 gm. Krzeszowice Wojciech PAŁKA
120606 gm. Krzeszowice Beata GŁĄB
120606 gm. Krzeszowice Adam GODYŃ
120606 gm. Krzeszowice Dariusz KACZARA
120606 gm. Krzeszowice Kazimierz STRYCZEK
181204 gm. Krzeszów Grażyna ZAJĄC
181204 gm. Krzeszów Michał KUTMAN
181204 gm. Krzeszów Bogusław TUTKA
181204 gm. Krzeszów Marian SKAKUJ
181204 gm. Krzeszów Elżbieta MACIOCHA
181204 gm. Krzeszów Tomasz TARAS
181204 gm. Krzeszów Zbigniew JAJAK
181204 gm. Krzeszów Piotr ŁEBKO
181204 gm. Krzeszów Leszek DECHNIK
181204 gm. Krzeszów Jan PODGÓRNY
181204 gm. Krzeszów Zbigniew KUSZ
181204 gm. Krzeszów Erwina DUCH
181204 gm. Krzeszów Sławomir SIKORA
181204 gm. Krzeszów Stanisław DZIEDZIC
181204 gm. Krzeszów Zbigniew BĄK
80701 gm. Krzeszyce Renata KAŁUŻNA
80701 gm. Krzeszyce Janina KAMIŃSKA
80701 gm. Krzeszyce Roman KRUSZAKIN
80701 gm. Krzeszyce Wiesław MAŁACZYŃSKI
80701 gm. Krzeszyce Iwona ŻMIJAK
80701 gm. Krzeszyce Łukasz BLATKIEWICZ
80701 gm. Krzeszyce Andrzej ŻMIJAK
80701 gm. Krzeszyce Zbigniew KUCHARSKI
80701 gm. Krzeszyce Rafał GRUZA
80701 gm. Krzeszyce Antoni HAJDAJENKO
80701 gm. Krzeszyce Ryszard BUCZKOWSKI
80701 gm. Krzeszyce Wiesław PAWLAK
80701 gm. Krzeszyce Justyna NADBRZEŻNA
80701 gm. Krzeszyce Bogusław PAWLAK
80701 gm. Krzeszyce Weronika DOMARECKA
320204 gm. Krzęcin Mieczysław CIESIOŁKIEWICZ
320204 gm. Krzęcin Andrzej OGONOWSKI
320204 gm. Krzęcin Ryszard PIERZCHAŁA
320204 gm. Krzęcin Stefan BODNAR
320204 gm. Krzęcin Małgorzata MATUSZAK
320204 gm. Krzęcin Grzegorz KNERA
320204 gm. Krzęcin Tomasz BODNAR
320204 gm. Krzęcin Artur KONOPELSKI
320204 gm. Krzęcin Paulina SZARAWAGA
320204 gm. Krzęcin Włodzimierz BURY
320204 gm. Krzęcin Anna MASAJ-SZCZEPAŃSKA
320204 gm. Krzęcin Judyta MROCZKOWSKA
320204 gm. Krzęcin Przemysław KUSZ
320204 gm. Krzęcin Zdzisław KULA
320204 gm. Krzęcin Bożena GIBERT
302502 gm. Krzykosy Zenon DOBROSZCZYK
302502 gm. Krzykosy Irena GORZELAŃCZYK-RYŚ
302502 gm. Krzykosy Maciej ROSZYK
302502 gm. Krzykosy Dariusz PSYK
302502 gm. Krzykosy Jerzy DOMINIK
302502 gm. Krzykosy Sławomir KOŹMA
302502 gm. Krzykosy Urszula KOSMECKA
302502 gm. Krzykosy Artur SKOWROŃSKI
302502 gm. Krzykosy Michał GROCHOWSKI
302502 gm. Krzykosy Krzysztof JANKOWIAK
302502 gm. Krzykosy Urszula CHOJNACKA
302502 gm. Krzykosy Teofil GREWLING
302502 gm. Krzykosy Mirosław KOZUBSKI
302502 gm. Krzykosy Wojciech KŁOPOCKI
302502 gm. Krzykosy Karol TOMASZEWSKI
301006 gm. Krzymów Emilia RUBCZEWSKA
301006 gm. Krzymów Jan CZAJA
301006 gm. Krzymów Jarosław MIELCAREK
301006 gm. Krzymów Marcin OPIELSKI
301006 gm. Krzymów Henryk JACKOWSKI
301006 gm. Krzymów Józef CZERWIŃSKI
301006 gm. Krzymów Jerzy LEWANDOWSKI
301006 gm. Krzymów Mirosław KRUSZYŃSKI
301006 gm. Krzymów Artur WRÓBEL
301006 gm. Krzymów Anna ŚWIDERSKA
301006 gm. Krzymów Leszek STASZAK
301006 gm. Krzymów Rafał SZKUDELSKI
301006 gm. Krzymów Paweł BROSKOWSKI
301006 gm. Krzymów Bogumiła ADAMEK
301006 gm. Krzymów Janusz MORAWSKI
142206 gm. Krzynowłoga Mała Jolanta DAWIDCZYK
142206 gm. Krzynowłoga Mała Alina OBRĘBSKA
142206 gm. Krzynowłoga Mała Magdalena GLINA
142206 gm. Krzynowłoga Mała Zdzisław ŁOJEWSKI
142206 gm. Krzynowłoga Mała Jolanta PRZYBYŁEK
142206 gm. Krzynowłoga Mała Anna ROMAN
142206 gm. Krzynowłoga Mała Leonard MIKOŁAJEWSKI
142206 gm. Krzynowłoga Mała Krzysztof KUKLIŃSKI
142206 gm. Krzynowłoga Mała Renata SMOLIŃSKA
142206 gm. Krzynowłoga Mała Monika POPIOŁEK
142206 gm. Krzynowłoga Mała Bogdan STRYJEWSKI
142206 gm. Krzynowłoga Mała Ilona LELENIEWSKA
142206 gm. Krzynowłoga Mała Kamil GADOMSKI
142206 gm. Krzynowłoga Mała Adam WÓJCICKI
142206 gm. Krzynowłoga Mała Adam BOBIŃSKI
181305 gm. Krzywcza Marek STASZKIEWICZ
181305 gm. Krzywcza Marek BOSAK
181305 gm. Krzywcza Mariusz KOŁCZ
181305 gm. Krzywcza Grzegorz URBAN
181305 gm. Krzywcza Zdzisław URBAN
181305 gm. Krzywcza Piotr GIERULA
181305 gm. Krzywcza Zygmunt SOBOL
181305 gm. Krzywcza Piotr WANAT
181305 gm. Krzywcza Maria PAWŁOWSKA
181305 gm. Krzywcza Wiesława ZATWARDNICKA
181305 gm. Krzywcza Ryszard KURASZ
181305 gm. Krzywcza Grzegorz PAWŁOWSKI
181305 gm. Krzywcza Bogusław KRAWCZYK
181305 gm. Krzywcza Leszek ŁAWRYNIUK
181305 gm. Krzywcza Kazimierz KURASZ
61104 gm. Krzywda Krzysztof CIĘCIARA
61104 gm. Krzywda Zygmunt OSIAL
61104 gm. Krzywda Agnieszka KRYCZKA
61104 gm. Krzywda Paweł MROCZEK
61104 gm. Krzywda Radosław BIAŁACH
61104 gm. Krzywda Ilona ZEGADŁO
61104 gm. Krzywda Adam PISZCZ
61104 gm. Krzywda Artur JALOWSKI
61104 gm. Krzywda Wojciech PISZCZ
61104 gm. Krzywda Józef BARTNICKI
61104 gm. Krzywda Jerzy SPRYCHA
61104 gm. Krzywda Andrzej WOJDA
61104 gm. Krzywda Daniel SOBCZAK
61104 gm. Krzywda Sławomir JÓZWIK
61104 gm. Krzywda Kamil GAJO
301104 gm. Krzywiń Krystyna MOTŁAWSKA
301104 gm. Krzywiń Hanna GROBELNA
301104 gm. Krzywiń Andrzej KACZMAREK
301104 gm. Krzywiń Beata CUGIER
301104 gm. Krzywiń Jan MUSIELAK
301104 gm. Krzywiń Hanna FRANKIEWICZ
301104 gm. Krzywiń Paweł WAWRZYNIAK
301104 gm. Krzywiń Zbigniew ZIELIŃSKI
301104 gm. Krzywiń Joanna ZIĘTKIEWICZ
301104 gm. Krzywiń Agnieszka ŁAGODZKA
301104 gm. Krzywiń Paweł MICHAŁOWICZ
301104 gm. Krzywiń Mateusz WALCZAK
301104 gm. Krzywiń Władysław KONIECZNY
301104 gm. Krzywiń Marta BZYMEK
301104 gm. Krzywiń Stanisław DOLAK
300204 gm. Krzyż Wielkopolski Małgorzata CZYŻEWSKA
300204 gm. Krzyż Wielkopolski Grzegorz KORUS
300204 gm. Krzyż Wielkopolski Krzysztof OLEJNICZAK
300204 gm. Krzyż Wielkopolski Barbara BARTKOWIAK
300204 gm. Krzyż Wielkopolski Tomasz PAWŁOWSKI
300204 gm. Krzyż Wielkopolski Kamil WOJNA
300204 gm. Krzyż Wielkopolski Dominik PIETRZYŃSKI
300204 gm. Krzyż Wielkopolski Dariusz DROST
300204 gm. Krzyż Wielkopolski Agnieszka KOMARNICKA
300204 gm. Krzyż Wielkopolski Rafał SROKA
300204 gm. Krzyż Wielkopolski Ryszard BELTER
300204 gm. Krzyż Wielkopolski Jarosław LIBERA
300204 gm. Krzyż Wielkopolski Marian KOMARNICKI
300204 gm. Krzyż Wielkopolski Agata BUĆKOWSKA
300204 gm. Krzyż Wielkopolski Teresa PŁAWIŃSKA
241104 gm. Krzyżanowice Małgorzata JANDA
241104 gm. Krzyżanowice Andrzej BULENDA
241104 gm. Krzyżanowice Oliwer HUPTAŚ
241104 gm. Krzyżanowice Brunon CHRZIBEK
241104 gm. Krzyżanowice Józef STAŚ
241104 gm. Krzyżanowice Hubert FICHNA
241104 gm. Krzyżanowice Walter BOŻEK
241104 gm. Krzyżanowice Roman CWIK
241104 gm. Krzyżanowice Walter WITECZEK
241104 gm. Krzyżanowice Barbara SZYMCZYNA
241104 gm. Krzyżanowice Roman KACZOR
241104 gm. Krzyżanowice Izabela TOPA
241104 gm. Krzyżanowice Piotr MINKINA
241104 gm. Krzyżanowice Beata PŁACZEK
241104 gm. Krzyżanowice Artur NAWROCKI
100205 gm. Krzyżanów Michał JUJKA
100205 gm. Krzyżanów Janusz JAWORSKI
100205 gm. Krzyżanów Maria KOŁACH
100205 gm. Krzyżanów Wioletta SZWAJEWSKA
100205 gm. Krzyżanów Tomasz ŻYDOWO
100205 gm. Krzyżanów Monika SOBOLEWSKA
100205 gm. Krzyżanów Wiesława KOTARSKA
100205 gm. Krzyżanów Mirosław ZIĘBIŃSKI
100205 gm. Krzyżanów Ryszard SIUDA
100205 gm. Krzyżanów Sławomir STAWOWSKI
100205 gm. Krzyżanów Michał SZCZEPAŃSKI
100205 gm. Krzyżanów Wiesław CZEKAJ
100205 gm. Krzyżanów Włodzimierz CHOLEWA
100205 gm. Krzyżanów Tadeusz LIWIŃSKI
100205 gm. Krzyżanów Paweł STANGRECIAK
100805 gm. Ksawerów Maciej BARTOS
100805 gm. Ksawerów Teresa WOŁOSZ-CHAŁADA
100805 gm. Ksawerów Zbigniew MACIERZYŃSKI
100805 gm. Ksawerów Arkadiusz JĘDRZEJCZYK
100805 gm. Ksawerów Adam ANUSIEWICZ
100805 gm. Ksawerów Elżbieta ŚWIGULSKA
100805 gm. Ksawerów Bogumiła SZCZEPAŃSKA
100805 gm. Ksawerów Marcin ZGLINICKI
100805 gm. Ksawerów Bogdan DUBLEWSKI
100805 gm. Ksawerów Monika NOCUŃ
100805 gm. Ksawerów Monika MAREK
100805 gm. Ksawerów Urszula ŚWIĄTKOWSKA
100805 gm. Ksawerów Anna SZCZEŚNIAK-RYDZ
100805 gm. Ksawerów Beata ŚCIBÓR
100805 gm. Ksawerów Aneta WALASZCZYK
120804 gm. Książ Wielki DARIUSZ KSIĄŻEK
120804 gm. Książ Wielki MIROSŁAW MICHTA
120804 gm. Książ Wielki KRYSTIAN GRELA
120804 gm. Książ Wielki ZDZISŁAW PTAK
120804 gm. Książ Wielki HENRYK HUMA
120804 gm. Książ Wielki GRZEGORZ PTAK
120804 gm. Książ Wielki ROBERT MILEWSKI
120804 gm. Książ Wielki MAREK PŁONCZYŃSKI
120804 gm. Książ Wielki MAŁGORZATA ROSÓŁ
120804 gm. Książ Wielki JAGODA SPICHA
120804 gm. Książ Wielki MAŁGORZATA SYCH
120804 gm. Książ Wielki MARCIN WALCZYŃSKI
120804 gm. Książ Wielki MAREK GAJOS
120804 gm. Książ Wielki BOŻENA DZIURA
120804 gm. Książ Wielki WIESŁAW SĘK
302603 gm. Książ Wielkopolski Zenon KUDERCZAK
302603 gm. Książ Wielkopolski Bohdan KACZMAREK
302603 gm. Książ Wielkopolski Marcin WEISS
302603 gm. Książ Wielkopolski Anna SZYMANOWSKA
302603 gm. Książ Wielkopolski Marian SUCHECKI
302603 gm. Książ Wielkopolski Paweł WALKOWIAK
302603 gm. Książ Wielkopolski Agnieszka WEBER-HAŁABURDA
302603 gm. Książ Wielkopolski Elżbieta STĘPA
302603 gm. Książ Wielkopolski Błażej JĘDRZEJCZAK
302603 gm. Książ Wielkopolski Marek CELKA
302603 gm. Książ Wielkopolski Sławomir PRZYBYLSKI
302603 gm. Książ Wielkopolski Marek JANKOWSKI
302603 gm. Książ Wielkopolski Krzysztof SÓJKA
302603 gm. Książ Wielkopolski Kazimierz ZEGAR
302603 gm. Książ Wielkopolski Antonina JANKOWIAK
41703 gm. Książki Robert SZYMANIAK
41703 gm. Książki Ryszard PIOTROWSKI
41703 gm. Książki Radosław KRAJEWSKI
41703 gm. Książki Bogdan PACHOLSKI
41703 gm. Książki Mariusz KESLER
41703 gm. Książki Aleksander SUKIENNIK
41703 gm. Książki Piotr BŁAŻEJEWSKI
41703 gm. Książki Anna NOWAK
41703 gm. Książki Andrzej FIJOŁEK
41703 gm. Książki Anna TURBAK
41703 gm. Książki Monika KRYNIECKA
41703 gm. Książki Urszula DĄBROWSKA
41703 gm. Książki Jolanta WIDZ
41703 gm. Książki Marek MACIKOWSKI
41703 gm. Książki Roman WITOMSKI
60208 gm. Księżpol Halina KWIK
60208 gm. Księżpol Tadeusz GAŁKA
60208 gm. Księżpol Henryk MARCZAK
60208 gm. Księżpol Piotr WOŁOSZYN
60208 gm. Księżpol Józefa WARDACH
60208 gm. Księżpol Bogumił POTOCKI
60208 gm. Księżpol Ireneusz SCHAB
60208 gm. Księżpol Grzegorz SZMOŁDA
60208 gm. Księżpol Aneta WRYSZCZ
60208 gm. Księżpol Jan KSIĄDZ
60208 gm. Księżpol Jan ZAROSA
60208 gm. Księżpol Jacek RYMARZ
60208 gm. Księżpol Stanisław SKWAREK
60208 gm. Księżpol Marcin SMUTEK
60208 gm. Księżpol Stanisław OKOŃ
143702 gm. Kuczbork-Osada Waldemar SKUZA
143702 gm. Kuczbork-Osada Marek MALINOWSKI
143702 gm. Kuczbork-Osada Barbara SOCIŃSKA
143702 gm. Kuczbork-Osada Marcin JASIŃSKI
143702 gm. Kuczbork-Osada Jerzy MILEWSKI
143702 gm. Kuczbork-Osada Dariusz JASIŃSKI
143702 gm. Kuczbork-Osada Magdalena ROCHNA
143702 gm. Kuczbork-Osada Jolanta SĘKOWSKA
143702 gm. Kuczbork-Osada Dariusz PIEJDAK
143702 gm. Kuczbork-Osada Sylwia STĘPKA
143702 gm. Kuczbork-Osada Teresa TRZCIŃSKA
143702 gm. Kuczbork-Osada Marcin KROGULSKI
143702 gm. Kuczbork-Osada Jacek LUKOWSKI
143702 gm. Kuczbork-Osada Eugeniusz MAJEWSKI
143702 gm. Kuczbork-Osada Arkadiusz KACPRZYCKI
201306 gm. Kulesze Kościelne Mariusz CHOIŃSKI
201306 gm. Kulesze Kościelne Elżbieta MIERZWIŃSKA
201306 gm. Kulesze Kościelne Teresa GIERAŁTOWSKA
201306 gm. Kulesze Kościelne Emil JAMIOŁKOWSKI
201306 gm. Kulesze Kościelne Stanisław POROWSKI
201306 gm. Kulesze Kościelne Grzegorz GRODZKI
201306 gm. Kulesze Kościelne Wiktor GRODZKI
201306 gm. Kulesze Kościelne Paweł GRODZKI
201306 gm. Kulesze Kościelne Tomasz ŚLIWOWSKI
201306 gm. Kulesze Kościelne Marcin SOKOŁOWSKI
201306 gm. Kulesze Kościelne Grzegorz KOSSAKOWSKI
201306 gm. Kulesze Kościelne Henryk ZALEWSKI
201306 gm. Kulesze Kościelne Robert KULESZA
201306 gm. Kulesze Kościelne Wiesław KALINOWSKI
201306 gm. Kulesze Kościelne Kazimierz GOŁĘBIEWSKI
20904 gm. Kunice Radosław WROŃSKI
20904 gm. Kunice Jerzy GĄSKA
20904 gm. Kunice Zbigniew FEDORUŚ
20904 gm. Kunice Władysław KUCY
20904 gm. Kunice Marian CIŻEWSKI
20904 gm. Kunice Krzysztof BŁĄDZIŃSKI
20904 gm. Kunice Beata ORŁOWSKA-MIELNICZUK
20904 gm. Kunice Waldemar PIECZKIEWICZ
20904 gm. Kunice Władysław MIELNICZUK
20904 gm. Kunice Tomasz MESNER
20904 gm. Kunice Tomasz CZUBAK
20904 gm. Kunice Wanda ZARAŃSKA
20904 gm. Kunice Krystyna TURCZYN
20904 gm. Kunice Grzegorz SIERADZKI
20904 gm. Kunice Andrzej OSTROWSKI
260705 gm. Kunów Renata ĆWIKLIŃSKA
260705 gm. Kunów Barbara DOMAGAŁA
260705 gm. Kunów Maria PAJĄK
260705 gm. Kunów Jadwiga BANASIK
260705 gm. Kunów Cezary SZWAJDA
260705 gm. Kunów Jarosław JAŁOCHA
260705 gm. Kunów Jolanta OŻDŻYŃSKA
260705 gm. Kunów Darek RÓŻALSKI
260705 gm. Kunów Marek MIKOS
260705 gm. Kunów Grzegorz WANAT
260705 gm. Kunów Piotr BEK
260705 gm. Kunów Katarzyna BANASIK
260705 gm. Kunów Piotr RAKOCZY
260705 gm. Kunów Teresa ŁUCKA
260705 gm. Kunów Marta ĆWIK
61406 gm. Kurów Paweł CZUCHRYTA
61406 gm. Kurów Tomasz NESTEROWICZ
61406 gm. Kurów Artur PONIEWIERSKI
61406 gm. Kurów Jan WOŹNIAK
61406 gm. Kurów Janusz KOZAK
61406 gm. Kurów Waldemar ŻABA
61406 gm. Kurów Piotr SZYSZKO
61406 gm. Kurów Zofia RESZCZYŃSKA
61406 gm. Kurów Grzegorz KUKIER
61406 gm. Kurów Agata DURAK - DADOS
61406 gm. Kurów Leszek AFTYKA
61406 gm. Kurów Grzegorz PRÓCHNIAK
61406 gm. Kurów Jacek STASIAK
61406 gm. Kurów Grzegorz KUSY
61406 gm. Kurów Wojciech KOZAK
180803 gm. Kuryłówka Daniel HAJDASZ
180803 gm. Kuryłówka Wiesław BOREK
180803 gm. Kuryłówka Zofia NIEMIEC-DZIEKAN
180803 gm. Kuryłówka Andrzej ĆWIKŁA
180803 gm. Kuryłówka Małgorzata PIETRYCHA
180803 gm. Kuryłówka Jan MIŚ
180803 gm. Kuryłówka Arkadiusz PIOTROWSKI
180803 gm. Kuryłówka Arkadiusz HACIA
180803 gm. Kuryłówka Jan KUSY
180803 gm. Kuryłówka Piotr SKOWRONEK
180803 gm. Kuryłówka Krzysztof DAROCHA
180803 gm. Kuryłówka Tadeusz ŁAPKA
180803 gm. Kuryłówka Dominik KUSY
180803 gm. Kuryłówka Zdzisław SOCHA
180803 gm. Kuryłówka Tadeusz JAŚKOWSKI
281204 gm. Kurzętnik Wojciech GONISZEWSKI
281204 gm. Kurzętnik Zbigniew LEWICKI
281204 gm. Kurzętnik Ryszard WIŚNIEWSKI
281204 gm. Kurzętnik Mariusz KLIMEK
281204 gm. Kurzętnik Anna LEWICKA
281204 gm. Kurzętnik Krzysztof KREŃSKI
281204 gm. Kurzętnik Danuta FISZER
281204 gm. Kurzętnik Mariusz ZIELIŃSKI
281204 gm. Kurzętnik Benedykt ROCHNOWSKI
281204 gm. Kurzętnik Krystyna BERGOLC
281204 gm. Kurzętnik Marek ZĄBKIEWICZ
281204 gm. Kurzętnik Grzegorz ZIÓŁKOWSKI
281204 gm. Kurzętnik Wiesław GRZYWACZ
281204 gm. Kurzętnik Leszek JOBS
281204 gm. Kurzętnik Józef BALEWSKI
301501 gm. Kuślin Zbigniew RATAJCZAK
301501 gm. Kuślin Anna MIELESZCZUK-ALBRECHT
301501 gm. Kuślin Natalia LEŚNIAK
301501 gm. Kuślin Paweł KUBIAK
301501 gm. Kuślin Tomasz RATAJCZAK
301501 gm. Kuślin Janusz CZEKAŁA
301501 gm. Kuślin Sławomir ŚWITAŁA
301501 gm. Kuślin Rafał MACIEJEWICZ
301501 gm. Kuślin Małgorzata KOSTKOWSKA
301501 gm. Kuślin Jacek BASIŃSKI
301501 gm. Kuślin Jacek MINGE
301501 gm. Kuślin Piotr JAROSZYK
301501 gm. Kuślin Justyna WILGOWICZ
301501 gm. Kuślin Jerzy KOCIŃSKI
301501 gm. Kuślin Jan PRZYBYLSKI
100206 gm. Kutno Jarosław PRZYBYSZ
100206 gm. Kutno Sylwester SAWICKI
100206 gm. Kutno Wiesława KOWALSKA
100206 gm. Kutno Rafał OLSZEWSKI
100206 gm. Kutno Joanna KAJSZCZAREK
100206 gm. Kutno Jerzy KOSTRZEWA
100206 gm. Kutno Anna STRYNKIEWICZ
100206 gm. Kutno Michał KACPRZAK
100206 gm. Kutno Jadwiga WASIAK
100206 gm. Kutno Jolanta SŁOMIŃSKA
100206 gm. Kutno Sylwester WÓJKOWSKI
100206 gm. Kutno Barbara TOMCZAK
100206 gm. Kutno Dariusz MROCZEK
100206 gm. Kutno Antoni JÓŹWIAK
100206 gm. Kutno Edyta LEWANDOWSKA
241105 gm. Kuźnia Raciborska Mariola WAJDA
241105 gm. Kuźnia Raciborska Radosław KASPRZYK
241105 gm. Kuźnia Raciborska Maciej KRIWIENOK
241105 gm. Kuźnia Raciborska Grażyna TOKARSKA
241105 gm. Kuźnia Raciborska Elżbieta KOZŁOWSKA
241105 gm. Kuźnia Raciborska Ilona WRÓBEL
241105 gm. Kuźnia Raciborska Gerard DEPTA
241105 gm. Kuźnia Raciborska Adrian JURASZEK
241105 gm. Kuźnia Raciborska Marcin CZERNIEJ
241105 gm. Kuźnia Raciborska Henryk WRZOSOK
241105 gm. Kuźnia Raciborska Roman WILK
241105 gm. Kuźnia Raciborska Adrian LEPIARCZYK
241105 gm. Kuźnia Raciborska Manfred WRONA
241105 gm. Kuźnia Raciborska Gerard HANUSEK
241105 gm. Kuźnia Raciborska Ernest DRAZIK
201105 gm. Kuźnica Rafał DOROSZCZYK
201105 gm. Kuźnica Beata KUPIEC
201105 gm. Kuźnica Wiesław ZYSK
201105 gm. Kuźnica Janusz BILMIN
201105 gm. Kuźnica Jędrzej GARKOWSKI
201105 gm. Kuźnica Adam TOCHWIN
201105 gm. Kuźnica Tomasz KLIMIUK
201105 gm. Kuźnica Jarosław JANUSZKIEWICZ
201105 gm. Kuźnica Grzegorz AWIANOWICZ
201105 gm. Kuźnica Franciszek WYSZTYGIEL
201105 gm. Kuźnica Bogusław STELMASZEK
201105 gm. Kuźnica Bartłomiej POTAPCZYK
201105 gm. Kuźnica Dorota KUŁAK
201105 gm. Kuźnica Robert KOWALEWSKI
201105 gm. Kuźnica Adam PUŻUK
220703 gm. Kwidzyn Ryszard ŚWIERCZYŃSKI
220703 gm. Kwidzyn Stanisław WUDARCZYK
220703 gm. Kwidzyn Renata KRUPA
220703 gm. Kwidzyn Katarzyna RUBLEWSKA
220703 gm. Kwidzyn Rafał TUL
220703 gm. Kwidzyn Roman GÓRNIEWSKI
220703 gm. Kwidzyn Kazimierz STRUZIK
220703 gm. Kwidzyn Mateusz TRACZYK
220703 gm. Kwidzyn Karol RUPAR
220703 gm. Kwidzyn Stanisław OLSZEWSKI
220703 gm. Kwidzyn Witold LIZIŃSKI
220703 gm. Kwidzyn Zbigniew ŁAWICKI
220703 gm. Kwidzyn Marek UNGROWSKI
220703 gm. Kwidzyn Piotr SPACZYŃSKI
220703 gm. Kwidzyn Wiesław NAMIAK
301402 gm. Kwilcz Krzysztof MLECZAK
301402 gm. Kwilcz Renata MIZERA
301402 gm. Kwilcz Dariusz PRĘTKI
301402 gm. Kwilcz Wojciech OLEJNIK
301402 gm. Kwilcz Jolanta SYK
301402 gm. Kwilcz Agata CEGLAREK
301402 gm. Kwilcz Jolanta KWIATKOWSKA-SOKÓŁKA
301402 gm. Kwilcz Anna DZIUBA
301402 gm. Kwilcz Aneta NOWAK
301402 gm. Kwilcz Grzegorz KORPIK
301402 gm. Kwilcz Przemysław LEHMANN
301402 gm. Kwilcz Martin HALASZ
301402 gm. Kwilcz Joanna WITAN
301402 gm. Kwilcz Mateusz KRÓLAK
301402 gm. Kwilcz Maria PLEWA
121804 gm. Lanckorona Józef GĄSIORSKI
121804 gm. Lanckorona Jolanta HYTKOWSKA-FĄFARA
121804 gm. Lanckorona Krystyna MISKA
121804 gm. Lanckorona Katarzyna ŁUKASIEWICZ
121804 gm. Lanckorona Zdzisław SZAMBELAN
121804 gm. Lanckorona Jan CHORĄŻY
121804 gm. Lanckorona Bogdan CHORĄŻY
121804 gm. Lanckorona Tadeusz WYKA
121804 gm. Lanckorona Ryszard FRĄCZEK
121804 gm. Lanckorona Hubert SKUPIEŃ
121804 gm. Lanckorona Katarzyna ZAREMBA
121804 gm. Lanckorona Stanisław KUCAŁA
121804 gm. Lanckorona Piotr WIERZBIŃSKI
121804 gm. Lanckorona Marcin CORA
121804 gm. Lanckorona Grzegorz LENIARTEK
120706 gm. Laskowa Czesław ZELEK
120706 gm. Laskowa Bożena SZPIECH
120706 gm. Laskowa Grzegorz GRZEGORZEK
120706 gm. Laskowa Józef KOŁODZIEJ
120706 gm. Laskowa Józef STACH
120706 gm. Laskowa Jerzy ROSIEK
120706 gm. Laskowa Michał GOCAL
120706 gm. Laskowa Stanisław LUKSA
120706 gm. Laskowa Zofia BUKOWIEC
120706 gm. Laskowa Krzysztof SAJDAK
120706 gm. Laskowa Janusz FRĄCZEK
120706 gm. Laskowa Anna GURGUL
120706 gm. Laskowa Katarzyna WROŃSKA-HEBDA
120706 gm. Laskowa Jerzy JONIK
120706 gm. Laskowa Krzysztof LIS
160403 gm. Lasowice Wielkie Wioletta WOŹNY
160403 gm. Lasowice Wielkie Norbert BARCZ
160403 gm. Lasowice Wielkie Krzysztof DZIERŻYŃSKI
160403 gm. Lasowice Wielkie Adam MŁYNARCZYK
160403 gm. Lasowice Wielkie Dariusz PIKOR
160403 gm. Lasowice Wielkie Rajmund KINDER
160403 gm. Lasowice Wielkie Gabriela PROCHOTA
160403 gm. Lasowice Wielkie Rafał GOROŃSKI
160403 gm. Lasowice Wielkie Brygida KASPRZYK
160403 gm. Lasowice Wielkie Gabriela ŚWIERC
160403 gm. Lasowice Wielkie Jerzy LIPIŃSKI
160403 gm. Lasowice Wielkie Renata PILOT
160403 gm. Lasowice Wielkie Klaudia SCHUDY
160403 gm. Lasowice Wielkie Piotr KISIEL
160403 gm. Lasowice Wielkie Marcin BOMBA
180405 gm. Laszki Mirosław BRODA
180405 gm. Laszki Michał DOMSZY
180405 gm. Laszki Robert BAŁTOWSKI
180405 gm. Laszki Krzysztof GRENDA
180405 gm. Laszki Józef KRÓL
180405 gm. Laszki Bogusław KUTA
180405 gm. Laszki Jacek KANIA
180405 gm. Laszki Eugeniusz ROMANKO
180405 gm. Laszki Irena MISZCZYSZYN
180405 gm. Laszki Marek BAWOŁ
180405 gm. Laszki Krzysztof HIRNY
180405 gm. Laszki Mirosław NAZAR
180405 gm. Laszki Krzysztof KAŁEK
180405 gm. Laszki Edward GAJOS
180405 gm. Laszki Halina PYRCZ
141210 gm. Latowicz Łukasz FLIS
141210 gm. Latowicz Tadeusz WOŁKOWIECKI
141210 gm. Latowicz Marcin DZIĘCIOŁ
141210 gm. Latowicz Marek SKRZYCKI
141210 gm. Latowicz Wojciech DZIĘCIOŁ
141210 gm. Latowicz Mirosław LISTOPAD
141210 gm. Latowicz Teodora JAROŃ
141210 gm. Latowicz Piotr GRYGLAS
141210 gm. Latowicz Leszek SERZYSKO
141210 gm. Latowicz Ewa ZIELIŃSKA
141210 gm. Latowicz Wiesław ŚWIĄTEK
141210 gm. Latowicz Kamil PRUS
141210 gm. Latowicz Wojciech GRĘZIAK
141210 gm. Latowicz Janusz REDA
141210 gm. Latowicz Witold KŁOS
302302 gm. Lądek Ewa PASZEK
302302 gm. Lądek Przemysław RÓŻAŃSKI
302302 gm. Lądek Katarzyna WOJEWODA
302302 gm. Lądek Rafał PIOTROWSKI
302302 gm. Lądek Jacek KUJAWA
302302 gm. Lądek Tomasz KASZUBA
302302 gm. Lądek Adam SZYGENDA
302302 gm. Lądek Małgorzata OLASZEK
302302 gm. Lądek Ewa WIECHCIŃSKA
302302 gm. Lądek Zbigniew NOWAK
302302 gm. Lądek Waldemar BŁASZCZAK
302302 gm. Lądek Barbara SIWEK
302302 gm. Lądek Jerzy CZECHOWSKI
302302 gm. Lądek Bogdan KACZMAREK
302302 gm. Lądek Małgorzata MARCINIAK
20808 gm. Lądek-Zdrój Dorota ŁAKUCEWICZ
20808 gm. Lądek-Zdrój Sławomir WALENTYNOWICZ
20808 gm. Lądek-Zdrój Beata DAŃKOWSKA-SZCZYGIEŁ
20808 gm. Lądek-Zdrój Mariola KOZIŃSKA
20808 gm. Lądek-Zdrój Klaudia MIKA
20808 gm. Lądek-Zdrój Dorota URBAŃCZYK
20808 gm. Lądek-Zdrój Leszek PAZDYK
20808 gm. Lądek-Zdrój Małgorzata BEDNAREK
20808 gm. Lądek-Zdrój Edyta KOLENDO
20808 gm. Lądek-Zdrój Artur DOBRZYŃSKI
20808 gm. Lądek-Zdrój Tomasz STUŁA
20808 gm. Lądek-Zdrój Agata OPIŁA
20808 gm. Lądek-Zdrój Łukasz MRÓZ
20808 gm. Lądek-Zdrój Ewelina RYCAJ
20808 gm. Lądek-Zdrój Magdalena PODYMA
20905 gm. Legnickie Pole Piotr FLEJTERSKI
20905 gm. Legnickie Pole Renata DUNIKOWSKA
20905 gm. Legnickie Pole Iwona MIERZWIŃSKA
20905 gm. Legnickie Pole Marek SUŁKOWSKI
20905 gm. Legnickie Pole Jacek SWACHA
20905 gm. Legnickie Pole Adam BINEK
20905 gm. Legnickie Pole Jerzy SAJEWICZ
20905 gm. Legnickie Pole Dariusz SZCZERBA
20905 gm. Legnickie Pole Zdzisław STAWARSKI
20905 gm. Legnickie Pole Danuta TOŁŁOCZKO
20905 gm. Legnickie Pole Stanisław TOKARZ
20905 gm. Legnickie Pole Krzysztof LELITO
20905 gm. Legnickie Pole Danuta MISIAK
20905 gm. Legnickie Pole Piotr CYMBALAK
20905 gm. Legnickie Pole Edyta PACZKOWSKA-PATER
141506 gm. Lelis Bogdan PYSKŁO
141506 gm. Lelis Jerzy DAWID
141506 gm. Lelis Stanisław SZCZEPANEK
141506 gm. Lelis Janusz BAŁON
141506 gm. Lelis Dariusz MRÓZ
141506 gm. Lelis Małgorzata WOŁOSZ
141506 gm. Lelis Eugeniusz BIEŃKOWSKI
141506 gm. Lelis Anna DOBKOWSKA
141506 gm. Lelis Józef SZCZUBEŁEK
141506 gm. Lelis Robert PIANKA
141506 gm. Lelis Zdzisław KOŁODZIEJCZYK
141506 gm. Lelis Tomasz NALEWAJK
141506 gm. Lelis Kamil STEPNOWSKI
141506 gm. Lelis Paweł PARZYCHOWSKI
141506 gm. Lelis Andrzej BAKUŁA
280204 gm. Lelkowo Anna CIEŚLIK
280204 gm. Lelkowo Jan KŁĘBUCKI
280204 gm. Lelkowo Anna TYMCZYNA
280204 gm. Lelkowo Jan PUSZ
280204 gm. Lelkowo Anna RUBACHA
280204 gm. Lelkowo Tadeusz JANOWIAK
280204 gm. Lelkowo Wiesław MARCZAK
280204 gm. Lelkowo Łukasz SKRZESZEWSKI
280204 gm. Lelkowo Beata BRZOSTKO
280204 gm. Lelkowo Jerzy BUKACKI
280204 gm. Lelkowo Jarosław KOZIEJ
280204 gm. Lelkowo Sebastian SUBOCZ
280204 gm. Lelkowo Malwina ZDUNEK
280204 gm. Lelkowo Irena WERBOWA
280204 gm. Lelkowo Justyna ROMANIUK
240409 gm. Lelów Jerzy PALKA
240409 gm. Lelów Eugeniusz GIERMALA
240409 gm. Lelów Władysław JAWORSKI
240409 gm. Lelów Edyta TYJAS
240409 gm. Lelów Jerzy KAROLCZYK
240409 gm. Lelów Hieronim WŁODARSKI
240409 gm. Lelów Andrzej ODULIŃSKI
240409 gm. Lelów Marcin NOWAK
240409 gm. Lelów Krzysztof GĘSIKOWSKI
240409 gm. Lelów Marian JAMROZIK
240409 gm. Lelów Józef STACHERCZAK
240409 gm. Lelów Małgorzata RZEPKA
240409 gm. Lelów Ryszard NIEPSUJ
240409 gm. Lelów Jacek FOLTYN
240409 gm. Lelów Kazimierz BŁOCH
141403 gm. Leoncin Edyta BARTKOWSKA
141403 gm. Leoncin Iwona ZAGÓRSKA
141403 gm. Leoncin Grzegorz FLEJSZMAN
141403 gm. Leoncin Arkadiusz KOMUDA
141403 gm. Leoncin Wiesława ROSZCZYK
141403 gm. Leoncin Małgorzata PELCZARSKA
141403 gm. Leoncin Andrzej KALISZ
141403 gm. Leoncin Marek DOMINIAK
141403 gm. Leoncin Marek RZEŹNIK
141403 gm. Leoncin Bogdan MOSAKOWSKI
141403 gm. Leoncin Arkadiusz KIEŁBASIŃSKI
141403 gm. Leoncin Antoni GRUSZKA
141403 gm. Leoncin Dorota STĘPNIEWSKA
141403 gm. Leoncin Bogdan JACZYŃSKI
141403 gm. Leoncin Ewa GRUSZKA
182103 gm. Lesko Dorota PIĘKOŚ-GLIWSKA
182103 gm. Lesko Edyta WOJTOWICZ-WOJDANOWSKA
182103 gm. Lesko Bronisław BOBER
182103 gm. Lesko Grzegorz BRAJEWSKI
182103 gm. Lesko Andrzej BUSZTA
182103 gm. Lesko Tomasz BEBKIEWICZ
182103 gm. Lesko Robert MAZUR
182103 gm. Lesko Łukasz PODKALICKI
182103 gm. Lesko Kazimierz SOPATA
182103 gm. Lesko Jacek BAŃCZAK
182103 gm. Lesko Piotr BĄK
182103 gm. Lesko Dariusz KOTYŁA
182103 gm. Lesko Małgorzata FEDEROWIAT
182103 gm. Lesko Grzegorz WĄTOR
182103 gm. Lesko Janusz ŻACZEK
143204 gm. Leszno Janusz BIAŁY
143204 gm. Leszno Agata BAŻYŃSKA-KHAN
143204 gm. Leszno Krzysztof MICHALSKI
143204 gm. Leszno Agnieszka WALCZAK
143204 gm. Leszno Ewa GROT
143204 gm. Leszno Lesław KUCZYŃSKI
143204 gm. Leszno Michał DOMINIAK
143204 gm. Leszno Tomasz MAJ
143204 gm. Leszno Krzysztof LIPIŃSKI
143204 gm. Leszno Leszek ŻEBROWSKI
143204 gm. Leszno Ewa LATOSZEK
143204 gm. Leszno Joanna SYTA
143204 gm. Leszno Dariusz IWANEK
143204 gm. Leszno Marianna MALAROWSKA
143204 gm. Leszno Halina DMOCH
141803 gm. Lesznowola Izabela MAŁEK
141803 gm. Lesznowola Dorota VASILOPOULOU
141803 gm. Lesznowola Bartłomiej SOSZYŃSKI
141803 gm. Lesznowola Justyna GAWĘDA
141803 gm. Lesznowola Marcin KANIA
141803 gm. Lesznowola Bożena OBŁUCKA
141803 gm. Lesznowola Mirosław WILUSZ
141803 gm. Lesznowola Marta MACIEJAK
141803 gm. Lesznowola Grzegorz GONSOWSKI
141803 gm. Lesznowola Krzysztof ŁUPIŃSKI
141803 gm. Lesznowola Jerzy WIŚNIEWSKI
141803 gm. Lesznowola Magdalena ŁYSZCZ
141803 gm. Lesznowola Grzegorz KWIATKOWSKI
141803 gm. Lesznowola Tomasz FILIPOWICZ
141803 gm. Lesznowola Anna LASEK
141803 gm. Lesznowola Anita KOCHANOWSKA-CYDZIK
141803 gm. Lesznowola Łukasz GROCHALA
141803 gm. Lesznowola Małgorzata BOBROWSKA
141803 gm. Lesznowola Piotr OSIŃSKI
141803 gm. Lesznowola Bożenna KORLAK
141803 gm. Lesznowola Konrad BOROWSKI
21003 gm. Leśna Łukasz KOPKA
21003 gm. Leśna Leszek BORYSIEWICZ
21003 gm. Leśna Robert CZECZOT
21003 gm. Leśna Wioletta SZTUBA
21003 gm. Leśna Beata CICHOCKA-KURDZIKO
21003 gm. Leśna Piotr DUŚ
21003 gm. Leśna Krzysztof SOLSKI
21003 gm. Leśna Piotr DUDZIŃSKI
21003 gm. Leśna Walter STRASZAK
21003 gm. Leśna Anna HAŁAS
21003 gm. Leśna Czesław OSKIERKO
21003 gm. Leśna Katarzyna MĘCINA
21003 gm. Leśna Piotr SUŚNIAK
21003 gm. Leśna Małgorzata BORYSIEWICZ
21003 gm. Leśna Wioletta KALIŃSKA
60108 gm. Leśna Podlaska Krzysztof WIĄCEK
60108 gm. Leśna Podlaska Bożena ROMANIUK
60108 gm. Leśna Podlaska Marcin IGNACIUK
60108 gm. Leśna Podlaska EDYTA PASZKOWSKA
60108 gm. Leśna Podlaska Danuta KACIK
60108 gm. Leśna Podlaska Krzysztof SENCZYK
60108 gm. Leśna Podlaska Ryszard NOGACZEWSKI
60108 gm. Leśna Podlaska Mateusz KOBRYŃSKI
60108 gm. Leśna Podlaska Krzysztof BŁAŻEJAK
60108 gm. Leśna Podlaska Kazimierz JASZCZUK
60108 gm. Leśna Podlaska Krzysztof KOROLUK
60108 gm. Leśna Podlaska Ewa KULIŃSKA
60108 gm. Leśna Podlaska Marek HUSIŃSKI
60108 gm. Leśna Podlaska Anna FILIPIUK
60108 gm. Leśna Podlaska Agnieszka NAZARUK
161104 gm. Leśnica Tomasz SITNIK
161104 gm. Leśnica Marek NOWAK
161104 gm. Leśnica Ryszard FROŃ
161104 gm. Leśnica Roland REGUŁA
161104 gm. Leśnica Rudolf GAJDA
161104 gm. Leśnica Krzysztof WALUSZ
161104 gm. Leśnica Beata SOCHA
161104 gm. Leśnica Wiktor BARTECZKO
161104 gm. Leśnica Krzysztof POSPIESCHCZYK
161104 gm. Leśnica Teodor WYSCHKA
161104 gm. Leśnica Krzysztof PIECHOTA
161104 gm. Leśnica Ryszard GOLLY
161104 gm. Leśnica Zygmunt PAKOSZ
161104 gm. Leśnica Maria REINERT
161104 gm. Leśnica Teresa KWOCZAŁA
60307 gm. Leśniowice Krzysztof SITARZ
60307 gm. Leśniowice Edward BARCZAK
60307 gm. Leśniowice Krzysztof KOWALCZUK
60307 gm. Leśniowice Stefan ADAMCZUK
60307 gm. Leśniowice Jacenty SOŁTYS
60307 gm. Leśniowice Edyta STASIUK-CIOŁEK
60307 gm. Leśniowice Barbara JAMRÓZ
60307 gm. Leśniowice Stefan PROKOP
60307 gm. Leśniowice Piotr STAWIARSKI
60307 gm. Leśniowice Wiesław WIERZCHOŚ
60307 gm. Leśniowice Monika MAZUR
60307 gm. Leśniowice Jerzy KORPUL
60307 gm. Leśniowice Paweł BIS
60307 gm. Leśniowice Jolanta HARMATA
60307 gm. Leśniowice Grzegorz MICHALCZUK
160104 gm. Lewin Brzeski Antoni RAK
160104 gm. Lewin Brzeski Zbigniew GĄSIOROWSKI
160104 gm. Lewin Brzeski Waldemar WŁODEK
160104 gm. Lewin Brzeski Robert LASZUK
160104 gm. Lewin Brzeski Jacek KIEROŃSKI
160104 gm. Lewin Brzeski Roman PUDŁO
160104 gm. Lewin Brzeski Piotr CZEPUŁKOWSKI
160104 gm. Lewin Brzeski Anna ZACHAREWICZ
160104 gm. Lewin Brzeski Paulina KAMIŃSKA
160104 gm. Lewin Brzeski Łukasz BACAJEWSKI
160104 gm. Lewin Brzeski Władysław GÓRKA
160104 gm. Lewin Brzeski Dariusz ZIĘBA
160104 gm. Lewin Brzeski Ilona GWIZDAK
160104 gm. Lewin Brzeski Stanisław PISZCZEK
160104 gm. Lewin Brzeski Przemysław ŚLĘZAK
20809 gm. Lewin Kłodzki Władysław PINIECKI
20809 gm. Lewin Kłodzki Barbara DROŻYŃSKA
20809 gm. Lewin Kłodzki Lilla JANICKA-CZERNIACHOWICZ
20809 gm. Lewin Kłodzki Justyna KLICH
20809 gm. Lewin Kłodzki Bronisław GASZTYCH
20809 gm. Lewin Kłodzki Lucyna PROKOP-JANIK
20809 gm. Lewin Kłodzki Marcin STUDZIŃSKI
20809 gm. Lewin Kłodzki Klaudia WILK
20809 gm. Lewin Kłodzki Renata KARSKA
20809 gm. Lewin Kłodzki Monika RÓŻAŃSKA
20809 gm. Lewin Kłodzki Ewa KUBIŃSKA
20809 gm. Lewin Kłodzki Leszek NISTERCZUK
20809 gm. Lewin Kłodzki Edward KANDEFER
20809 gm. Lewin Kłodzki Mirosław LIB
20809 gm. Lewin Kłodzki Krzysztof PAWLIK
180804 gm. Leżajsk Adam HOZER
180804 gm. Leżajsk Tadeusz TARA
180804 gm. Leżajsk Zbigniew MATUSZKO
180804 gm. Leżajsk Łukasz PŁOSZAJ
180804 gm. Leżajsk Dominik OGRYZEK
180804 gm. Leżajsk Teresa TOŁPA
180804 gm. Leżajsk Rafał KALIŃSKI
180804 gm. Leżajsk Andrzej CZAPLA
180804 gm. Leżajsk Tadeusz WALANIA
180804 gm. Leżajsk Kazimierz KRAWIEC
180804 gm. Leżajsk Andrzej ŚWIĄDER
180804 gm. Leżajsk Stanisław DAŹ
180804 gm. Leżajsk Zofia DĄBEK
180804 gm. Leżajsk Dariusz MĘDREK
180804 gm. Leżajsk Krzysztof WIECH
180804 gm. Leżajsk Łukasz FLESZAR
180804 gm. Leżajsk Zdzisław SZCZĘCH
180804 gm. Leżajsk Piotr TURCZYN
180804 gm. Leżajsk Stanisław ZYGMUNT
180804 gm. Leżajsk Dominik RUP
180804 gm. Leżajsk Wojciech LORYŚ
101208 gm. Lgota Wielka Ewa ŁYCZKO
101208 gm. Lgota Wielka Jerzy WILKOSZEWSKI
101208 gm. Lgota Wielka Kamil BARDA
101208 gm. Lgota Wielka Tomasz BARSZCZ
101208 gm. Lgota Wielka Łukasz DROGOSZ
101208 gm. Lgota Wielka Damian NOWAKOWSKI
101208 gm. Lgota Wielka Waldemar WIATRAK
101208 gm. Lgota Wielka Maryla CISOWSKA
101208 gm. Lgota Wielka Agnieszka PAROWICZ
101208 gm. Lgota Wielka Zdzisław NITA
101208 gm. Lgota Wielka Agata SKUPIŃSKA
101208 gm. Lgota Wielka Radosław MARSZAŁ
101208 gm. Lgota Wielka Krzysztof KUBICA
101208 gm. Lgota Wielka Jarosław BUJACZ
101208 gm. Lgota Wielka Sylwester DUDA
120304 gm. Libiąż Dariusz DERENDARZ
120304 gm. Libiąż Izabela BĘBENEK
120304 gm. Libiąż Jarosław ŁABĘCKI
120304 gm. Libiąż Dawid KIEŁBIK
120304 gm. Libiąż Hubert SZUMNIAK
120304 gm. Libiąż Julian CELAREK
120304 gm. Libiąż Bogumiła LATKO
120304 gm. Libiąż Edward TOTOŃ
120304 gm. Libiąż Krzysztof KOZIK
120304 gm. Libiąż Dorota BUŻYK
120304 gm. Libiąż Agnieszka SIUDA
120304 gm. Libiąż Jacek LATKO
120304 gm. Libiąż Szymon ARKIT
120304 gm. Libiąż Kazimierz GUT
120304 gm. Libiąż Mariusz LINCZOWSKI
120304 gm. Libiąż Łukasz PŁATEK
120304 gm. Libiąż Bartłomiej SZYJKA
120304 gm. Libiąż Łucja PROKSA
120304 gm. Libiąż Kazimierz SATERNUS
120304 gm. Libiąż Bogusław GUCIK
120304 gm. Libiąż Antoni SKUPIEŃ
220903 gm. Lichnowy Anna GRUNAU
220903 gm. Lichnowy Benedykt GRABAN
220903 gm. Lichnowy Anna RUTKOWSKA
220903 gm. Lichnowy Józef MACIUŃSKI
220903 gm. Lichnowy Jadwiga LIEDTKE
220903 gm. Lichnowy Katarzyna MALICKA
220903 gm. Lichnowy Beata SŁODKOWSKA
220903 gm. Lichnowy Jerzy BEDNAREK
220903 gm. Lichnowy Katarzyna BRZOZOWSKA
220903 gm. Lichnowy Krystyna KUNKIEL
220903 gm. Lichnowy Wiktor BORAWSKI
220903 gm. Lichnowy Roman SZAFRAN
220903 gm. Lichnowy Zbigniew RYBICKI
220903 gm. Lichnowy Wojciech MŁODZIŃSKI
220903 gm. Lichnowy Jerzy OSTROWSKI
280304 gm. Lidzbark Tomasz MARSZAK
280304 gm. Lidzbark Agnieszka KALISZ
280304 gm. Lidzbark Dorota WACŁAWSKA
280304 gm. Lidzbark Marek OSTROWSKI
280304 gm. Lidzbark Michał DZIMIRA
280304 gm. Lidzbark Jarosław WIŚNICKI
280304 gm. Lidzbark Waldemar IWANKOWSKI
280304 gm. Lidzbark Dariusz NOWIŃSKI
280304 gm. Lidzbark Paweł CIESIELSKI
280304 gm. Lidzbark Hanna KREZYMON
280304 gm. Lidzbark Leon CHMIELEWSKI
280304 gm. Lidzbark Michał KWIATKOWSKI
280304 gm. Lidzbark Waldemar SKUZA
280304 gm. Lidzbark Mirosław TRZCIŃSKI
280304 gm. Lidzbark Zbigniew GUTOWSKI
280903 gm. Lidzbark Warmiński Krystyna ROMANIK
280903 gm. Lidzbark Warmiński Andrzej ŻAMEJĆ
280903 gm. Lidzbark Warmiński Andrzej ADAMCZUK
280903 gm. Lidzbark Warmiński Andrzej SMUKOWSKI
280903 gm. Lidzbark Warmiński Ireneusz GADOMSKI
280903 gm. Lidzbark Warmiński Jan PAŁKA
280903 gm. Lidzbark Warmiński Lucja KUCZYŃSKA
280903 gm. Lidzbark Warmiński Marcin BĘDZIŃSKI
280903 gm. Lidzbark Warmiński Daniel SKONIECZNY
280903 gm. Lidzbark Warmiński Iwona KOŃKA
280903 gm. Lidzbark Warmiński Krzysztof SZRAM
280903 gm. Lidzbark Warmiński Marek WERBICKI
280903 gm. Lidzbark Warmiński Paweł PŁOCHOCKI
280903 gm. Lidzbark Warmiński Agnieszka KOROSTEŃSKA
280903 gm. Lidzbark Warmiński Leszek MACIEJEWSKI
120707 gm. Limanowa Stanisław SAJDAK
120707 gm. Limanowa Daniel ŁĄCKI
120707 gm. Limanowa Stanisław KITA
120707 gm. Limanowa Stanisław MŁYŃSKI
120707 gm. Limanowa Zuzanna KOLAWA
120707 gm. Limanowa Leszek TWARÓG
120707 gm. Limanowa Bogusław PAZDUR
120707 gm. Limanowa Cecylia KOCHAŃCZYK
120707 gm. Limanowa Sylwester HASIOR
120707 gm. Limanowa Zdzisław KĄDZIOŁKA
120707 gm. Limanowa Marek BORUCKI
120707 gm. Limanowa Iwona WOJAK-ĆWIK
120707 gm. Limanowa Bogdan PAŁKA
120707 gm. Limanowa Jan SKRZEKUT
120707 gm. Limanowa Antoni FRĄCZEK
120707 gm. Limanowa Adam RYŚ
120707 gm. Limanowa Rafał WOŹNIAK
120707 gm. Limanowa Walenty SZUBRYT
120707 gm. Limanowa Marek KAPITAN
120707 gm. Limanowa Andrzej MALINOWSKI
120707 gm. Limanowa Władysław LACHOR
221506 gm. Linia Jadwiga SOMMER
221506 gm. Linia Ludwik OKRÓJ
221506 gm. Linia Mirosław ELLWART
221506 gm. Linia Teresa HINCA
221506 gm. Linia Tadeusz KLEIN
221506 gm. Linia Mirosław KOTŁOWSKI
221506 gm. Linia Jerzy SZULC
221506 gm. Linia Edyta REICH-GRZENKOWICZ
221506 gm. Linia Maria MALINOWSKA
221506 gm. Linia Bożena KOBIELA
221506 gm. Linia Marcin LASKOWSKI
221506 gm. Linia Karolina WYSOCKA
221506 gm. Linia Justyna KOS
221506 gm. Linia Teresa HIRSZ
221506 gm. Linia Michał MIOTK
220605 gm. Liniewo Ryszard KRUSZYŃSKI
220605 gm. Liniewo Wojciech PRĄDZIŃSKI
220605 gm. Liniewo Stanisław NARLOCH
220605 gm. Liniewo Ludwik SZPARKOWSKI
220605 gm. Liniewo Ryszard BARZOWSKI
220605 gm. Liniewo Stanisław BUREK
220605 gm. Liniewo Wiesław SZARMACH
220605 gm. Liniewo Piotr KRZYŻANOWSKI
220605 gm. Liniewo Sławomir ZABROCKI
220605 gm. Liniewo Henryk LUTKA
220605 gm. Liniewo Adam SOSNOWSKI
220605 gm. Liniewo Arkady GRABSKI
220605 gm. Liniewo Sylwia KLAJST
220605 gm. Liniewo Norbert KURSZEWSKI
220605 gm. Liniewo Tadeusz BORKOWSKI
101505 gm. Lipce Reymontowskie Łukasz BARAŃCZYK
101505 gm. Lipce Reymontowskie Mirosław PRYK
101505 gm. Lipce Reymontowskie Danuta ŁASKA
101505 gm. Lipce Reymontowskie Monika STANIASZCZYK
101505 gm. Lipce Reymontowskie Ryszard DĄBROWSKI
101505 gm. Lipce Reymontowskie Marta CZAJKA
101505 gm. Lipce Reymontowskie Marek SAŁEK
101505 gm. Lipce Reymontowskie Jacek DĄBROWSKI
101505 gm. Lipce Reymontowskie Anna GIDREWICZ-KRAWCZYK
101505 gm. Lipce Reymontowskie Ewelina KLIMCZYK
101505 gm. Lipce Reymontowskie Anna CZAJKA
101505 gm. Lipce Reymontowskie Wiesław MAJ
101505 gm. Lipce Reymontowskie Jacek RECZULSKI
101505 gm. Lipce Reymontowskie Katarzyna DZIUDA
101505 gm. Lipce Reymontowskie Krzysztof SUPERA
321203 gm. Lipiany Bogdan SAWA
321203 gm. Lipiany Ewa PLASKOTA
321203 gm. Lipiany Michał WIECZÓR
321203 gm. Lipiany Józef GOLINOWSKI
321203 gm. Lipiany Danuta GOŁĘBIOWSKA
321203 gm. Lipiany Dariusz JANIK
321203 gm. Lipiany Marta CISZEWSKA
321203 gm. Lipiany Paulina SAWA
321203 gm. Lipiany Magdalena KOTLARZ
321203 gm. Lipiany Mariusz PRZYBYLSKI
321203 gm. Lipiany Joanna GÓRECKA
321203 gm. Lipiany Elżbieta KOWALSKA
321203 gm. Lipiany Marta HIPPMANN
321203 gm. Lipiany Mirosław BIERNACKI
321203 gm. Lipiany Iwona MOŻDŻEŃ
240603 gm. Lipie Ewa KUC
240603 gm. Lipie Zbigniew KILAN
240603 gm. Lipie Jacek MAJCHRZAK
240603 gm. Lipie Alicja PODGÓRSKA
240603 gm. Lipie Andrzej KILAN
240603 gm. Lipie Zbigniew BYSTRZYKOWSKI
240603 gm. Lipie Izabela KONC
240603 gm. Lipie Piotr WOŹNIAK
240603 gm. Lipie Maria GWORYS
240603 gm. Lipie Dawid PAWELEC
240603 gm. Lipie Krzysztof SZCZEPANIAK
240603 gm. Lipie Mariusz WIDERA
240603 gm. Lipie Mirosław KLIMASZEWSKI
240603 gm. Lipie Janusz MĄCZKA
240603 gm. Lipie Ryszard KOTALA
120505 gm. Lipinki Wojciech BUBNIAK
120505 gm. Lipinki Jan SKAŁBA
120505 gm. Lipinki Krzysztof DEDA
120505 gm. Lipinki Tomasz ŚWIERZOWSKI
120505 gm. Lipinki Tadeusz JURUSIK
120505 gm. Lipinki Jan ŚLUSARZ
120505 gm. Lipinki Lidia TYLAWSKA
120505 gm. Lipinki Józef WALCZYK
120505 gm. Lipinki Piotr MIGACZ
120505 gm. Lipinki Jerzy CYGAN
120505 gm. Lipinki Waldemar MALINOWSKI
120505 gm. Lipinki Bogdan CZELUŚNIAK
120505 gm. Lipinki Regina MOSOŃ
120505 gm. Lipinki Józef CIONEK
120505 gm. Lipinki Kazimierz WIĘCEK
81105 gm. Lipinki Łużyckie WIESŁAW SOKALSKI
81105 gm. Lipinki Łużyckie MICHAŁ ZAJĄC
81105 gm. Lipinki Łużyckie HALINA DEREŃ
81105 gm. Lipinki Łużyckie RENATA KRYSZCZUK
81105 gm. Lipinki Łużyckie SZYMON JURCZYSZYN
81105 gm. Lipinki Łużyckie GRAŻYNA WALENDOWSKA
81105 gm. Lipinki Łużyckie IRENA LECH
81105 gm. Lipinki Łużyckie JAROSŁAW BUMBUL
81105 gm. Lipinki Łużyckie BEATA RYNKIEWICZ
81105 gm. Lipinki Łużyckie ROBERT BRODALA
81105 gm. Lipinki Łużyckie MAREK BOBEK
81105 gm. Lipinki Łużyckie MARIUSZ SYCH
81105 gm. Lipinki Łużyckie AGNIESZKA MAZANEK
81105 gm. Lipinki Łużyckie ILONA WRÓBEL-CHOMICZ
81105 gm. Lipinki Łużyckie PIOTR GRUSZKA
303104 gm. Lipka Anita KASZUBOWSKA
303104 gm. Lipka Agnieszka KLIMEK
303104 gm. Lipka Mateusz CHABROS
303104 gm. Lipka Łukasz KWAŚNIAK
303104 gm. Lipka Paweł TUSCHIK
303104 gm. Lipka Danuta POLAK
303104 gm. Lipka Piotr WANDAS
303104 gm. Lipka Zbigniew BUKOWSKI
303104 gm. Lipka Kazimierz JASZCZYK
303104 gm. Lipka Ryszard PACHOLIK
303104 gm. Lipka Krzysztof OLCZAK
303104 gm. Lipka Monika ADAMOWSKA
303104 gm. Lipka Krystyna KOZDRA
303104 gm. Lipka Tymoteusz KOWALSKI
303104 gm. Lipka Karina MAŁASZNIAK
220105 gm. Lipnica Olgierd BUCZKOWSKI
220105 gm. Lipnica Roman RESZKA
220105 gm. Lipnica Ireneusz KUIK STUDZINSKI
220105 gm. Lipnica Wojciech ŻÓŁTKOWSKI
220105 gm. Lipnica Witold ŚWIĄTEK BRZEZIŃSKI
220105 gm. Lipnica Mariusz GOSTOMCZYK
220105 gm. Lipnica Gerard LEMANCZYK
220105 gm. Lipnica Piotr KRZOSKA
220105 gm. Lipnica Bogdan RYMON LIPINSKI
220105 gm. Lipnica Wojciech GIERSZEWSKI
220105 gm. Lipnica Jan BORZYSZKOWSKI
220105 gm. Lipnica Grzegorz PLUTO PRĄDZINSKI
220105 gm. Lipnica Bogdan TRZECINSKI
220105 gm. Lipnica Wojciech MEGIER
220105 gm. Lipnica Sylwester WIRKUS
120104 gm. Lipnica Murowana Artur WNĘK
120104 gm. Lipnica Murowana Ireneusz HERÓD
120104 gm. Lipnica Murowana Adam HERÓD
120104 gm. Lipnica Murowana Artur POLKOWSKI
120104 gm. Lipnica Murowana Adam WNĘK
120104 gm. Lipnica Murowana Tomasz PRZYBYŁKO
120104 gm. Lipnica Murowana Damian GAŻA
120104 gm. Lipnica Murowana Bogusława STRUGAŁA
120104 gm. Lipnica Murowana Grzegorz SIENKIEWICZ
120104 gm. Lipnica Murowana Andrzej KUŹMA
120104 gm. Lipnica Murowana Mieczysław TROJAN
120104 gm. Lipnica Murowana Jan ZELEK
120104 gm. Lipnica Murowana Piotr SZATAN
120104 gm. Lipnica Murowana Wiesław RĘBILAS
120104 gm. Lipnica Murowana Elżbieta KĘPA
121107 gm. Lipnica Wielka Krystian STECHURA
121107 gm. Lipnica Wielka Henryk KOWALCZYK
121107 gm. Lipnica Wielka Franciszek PINDZIAK
121107 gm. Lipnica Wielka Mateusz MACHAJDA
121107 gm. Lipnica Wielka Dawid DUNAJ
121107 gm. Lipnica Wielka Patryk MICHALAK
121107 gm. Lipnica Wielka Józef RUDNICKI
121107 gm. Lipnica Wielka Ewa MAGIERA
121107 gm. Lipnica Wielka Jan KWAK
121107 gm. Lipnica Wielka Andrzej KARKOSZKA
121107 gm. Lipnica Wielka Bronisława KIDOŃ
121107 gm. Lipnica Wielka Eugeniusz WĘGRZYN
121107 gm. Lipnica Wielka Małgorzata KARAŚ
121107 gm. Lipnica Wielka Janina KARKOSZKA
121107 gm. Lipnica Wielka Józef KARKOSZKA
260603 gm. Lipnik Wiesław GŁODEK
260603 gm. Lipnik Dariusz ZAJĄC
260603 gm. Lipnik Sabina GAWEŁ
260603 gm. Lipnik Stanisław NOWAK
260603 gm. Lipnik Franciszek STĘPIEŃ
260603 gm. Lipnik Piotr BARAN
260603 gm. Lipnik Helena SIERPNIAK
260603 gm. Lipnik Janusz KAPTUR
260603 gm. Lipnik Monika RÓŻYCKA
260603 gm. Lipnik Adam RADOM
260603 gm. Lipnik Barbara KUSAL
260603 gm. Lipnik Andrzej MODRAS
260603 gm. Lipnik Stanisław MAZUR
260603 gm. Lipnik Marian STRAWCZYŃSKI
260603 gm. Lipnik Zdzisław KWIATKOWSKI
40806 gm. Lipno Rafał HAS
40806 gm. Lipno Edward CELMER
40806 gm. Lipno Józef GÓRNICKI
40806 gm. Lipno Andrzej CHOJNICKI
40806 gm. Lipno Tomasz WIŚNIEWSKI
40806 gm. Lipno Anna ROZPĘDOWSKA
40806 gm. Lipno Leszek SZAJGICKI
40806 gm. Lipno Jan KOWALSKI
40806 gm. Lipno Krzysztof KIJEWSKI
40806 gm. Lipno Małgorzata JABŁOŃSKA
40806 gm. Lipno Grzegorz JĘDRZEJEWSKI
40806 gm. Lipno Janusz LORENC
40806 gm. Lipno Wacław ZIEMIŃSKI
40806 gm. Lipno Stanisław STRUŻYŃSKI
40806 gm. Lipno Robert ZŁAKOWSKI
301302 gm. Lipno Jacek PAWŁOWSKI
301302 gm. Lipno Jeannette KRAUZE
301302 gm. Lipno Grzegorz MICHALSKI
301302 gm. Lipno Bartosz ZIĘBA
301302 gm. Lipno Iwona LORENC-ZIMNIAK
301302 gm. Lipno Marta LIPKA
301302 gm. Lipno Miłosz NADOL
301302 gm. Lipno Anna MENES
301302 gm. Lipno Sylwester PRZYDROŻNY
301302 gm. Lipno Paweł GÓRZNY
301302 gm. Lipno Marcin GROBELNY
301302 gm. Lipno Edyta KRYSIEWICZ
301302 gm. Lipno Katarzyna STACHOWIAK
301302 gm. Lipno Agnieszka FRANCKE
301302 gm. Lipno Joanna PŁONKA
241706 gm. Lipowa Jan CAPUTA
241706 gm. Lipowa Katarzyna SKRZYPEK
241706 gm. Lipowa Jan SOŁTYSIK
241706 gm. Lipowa Ewa JASEK
241706 gm. Lipowa Piotr WANDZEL
241706 gm. Lipowa Czesław MIKLUSIAK
241706 gm. Lipowa Piotr CAPUTA
241706 gm. Lipowa Jerzy ŁODZIANA
241706 gm. Lipowa Ewa URBAŃSKA
241706 gm. Lipowa Andrzej BINDA
241706 gm. Lipowa Włodzimierz JEZUTEK
241706 gm. Lipowa Krystyna MAŁYSA-BRODKA
241706 gm. Lipowa Ewa LEGUT
241706 gm. Lipowa Maria BINDA-SAPETA
241706 gm. Lipowa Tadeusz PAWLUS
141303 gm. Lipowiec Kościelny Anna BANAŚ
141303 gm. Lipowiec Kościelny Krystian SKONIECKI
141303 gm. Lipowiec Kościelny Beata LECH
141303 gm. Lipowiec Kościelny Cezary MERCHEL
141303 gm. Lipowiec Kościelny Zdzisław JAKÓBOWSKI
141303 gm. Lipowiec Kościelny Andrzej SZERSZEŃ
141303 gm. Lipowiec Kościelny Paweł DRZEWIECKI
141303 gm. Lipowiec Kościelny Jarosław OZIMINA
141303 gm. Lipowiec Kościelny Rafał WOŚKO
141303 gm. Lipowiec Kościelny Wiesław NOWAKOWSKI
141303 gm. Lipowiec Kościelny Jacek KOCHANOWSKI
141303 gm. Lipowiec Kościelny Zbigniew PYDYNKOWSKI
141303 gm. Lipowiec Kościelny Adam CZARNY
141303 gm. Lipowiec Kościelny Jacek SZYMAŃSKI
141303 gm. Lipowiec Kościelny Wiesław CIEŚLAK
200104 gm. Lipsk Edward KOWALCZUK
200104 gm. Lipsk Grzegorz DADURA
200104 gm. Lipsk Mirosław KRZYWICKI
200104 gm. Lipsk Radosław SOBOLEWSKI
200104 gm. Lipsk Aleksander TOPOLEWSKI
200104 gm. Lipsk Andrzej TARASIEWICZ
200104 gm. Lipsk Wiesław KUC
200104 gm. Lipsk Kamila ŻUK
200104 gm. Lipsk Tadeusz KRYSIUK
200104 gm. Lipsk Tomasz KRAWCZUK
200104 gm. Lipsk Lucyna SZULER
200104 gm. Lipsk Marianna MASIEJCZYK
200104 gm. Lipsk Andrzej KOSAKOWSKI
200104 gm. Lipsk Beata BORODZIUK
200104 gm. Lipsk Dorota OLSZEWSKA
140903 gm. Lipsko Michał PATYK
140903 gm. Lipsko Marian SZYMCZYK
140903 gm. Lipsko Włodzimierz MISIAK
140903 gm. Lipsko Mirosława JABŁOŃSKA
140903 gm. Lipsko Roman MADEJSKI
140903 gm. Lipsko Witold WYPCHŁO
140903 gm. Lipsko Marcin LENART
140903 gm. Lipsko Włodzimierz MAREK
140903 gm. Lipsko Andrzej NOWAK
140903 gm. Lipsko Iwona PRZEPIÓRKA
140903 gm. Lipsko Jan ŁEPECKI
140903 gm. Lipsko Andrzej BARAŃSKI
140903 gm. Lipsko Cezary KRUKOWSKI
140903 gm. Lipsko Łukasz SAJDAK
140903 gm. Lipsko Andrzej ŁYJAK
220606 gm. Lipusz Teresa ROLBIECKA
220606 gm. Lipusz Wojciech KRASKOWSKI
220606 gm. Lipusz Krzysztof LEMAŃCZYK
220606 gm. Lipusz Marcin WANTOCH REKOWSKI
220606 gm. Lipusz Piotr SZULFER
220606 gm. Lipusz Adam STOLTMANN
220606 gm. Lipusz Justyna KUBISZEWSKA
220606 gm. Lipusz Ryszard WOJACZEK
220606 gm. Lipusz Bogumiła MOKWIŃSKA
220606 gm. Lipusz Robert EBERTOWSKI
220606 gm. Lipusz Andrzej NARLOCH
220606 gm. Lipusz Ryszard OSTROWSKI
220606 gm. Lipusz Danuta WYSOCKA
220606 gm. Lipusz Stanisław LIPIŃSKI
220606 gm. Lipusz Halina HAPKA
40404 gm. Lisewo Monika ZAJĄC
40404 gm. Lisewo Elżbieta LEWANDOWSKA
40404 gm. Lisewo Beata BRZOZOWSKA
40404 gm. Lisewo Bartosz JAWORSKI
40404 gm. Lisewo Aleksandra UCHACZ
40404 gm. Lisewo Iwona KAMIŃSKA
40404 gm. Lisewo Anna DULSKA
40404 gm. Lisewo Marek GÓRECZNY
40404 gm. Lisewo Marcin WYSOCKI
40404 gm. Lisewo Maria ADAMCZYK
40404 gm. Lisewo Jacek MIKOWSKI
40404 gm. Lisewo Iwona DOBOSZ
40404 gm. Lisewo Adam WOJNOWSKI
40404 gm. Lisewo Antoni KOWALSKI
40404 gm. Lisewo Piotr GOLIŃSKI
121603 gm. Lisia Góra Tomasz TARASZKA
121603 gm. Lisia Góra Ryszard MICHOŃ
121603 gm. Lisia Góra Wiesław AUGUSTYN
121603 gm. Lisia Góra Janusz WAŁASZEK
121603 gm. Lisia Góra Monika TOMALA
121603 gm. Lisia Góra Ryszard KUTA
121603 gm. Lisia Góra Andrzej SCHAB
121603 gm. Lisia Góra Adam WIATR
121603 gm. Lisia Góra Marek WIATR
121603 gm. Lisia Góra Arkadiusz KUTA
121603 gm. Lisia Góra Wiesław SIWEK
121603 gm. Lisia Góra Krystyna MERCHUT- WĘC
121603 gm. Lisia Góra Marian MADEJ
121603 gm. Lisia Góra Ryszard WITEK
121603 gm. Lisia Góra Mariusz KORNAUS
300706 gm. Lisków Agnieszka KOZIAREK
300706 gm. Lisków Ryszard JANICKI
300706 gm. Lisków Stanisław BARTCZAK
300706 gm. Lisków Stanisław BUKOWIECKI
300706 gm. Lisków Tadeusz MACIEJEWSKI
300706 gm. Lisków Zdzisław HERESZTYN
300706 gm. Lisków Radosław NOWICKI
300706 gm. Lisków Joanna JAROMA
300706 gm. Lisków Elżbieta PIORUNOWSKA
300706 gm. Lisków Mariusz KRUCZKOWSKI
300706 gm. Lisków Marianna PAWLAK
300706 gm. Lisków Dariusz MATCZAK
300706 gm. Lisków Grzegorz CZAJA
300706 gm. Lisków Józef MIKLAS
300706 gm. Lisków Paweł WOJTCZAK
120607 gm. Liszki Józef KOWALIK
120607 gm. Liszki Marek BUCZEK
120607 gm. Liszki Tomasz PISZ
120607 gm. Liszki Piotr TYRKA
120607 gm. Liszki Danuta JANAS
120607 gm. Liszki Mirosław SUCHAN
120607 gm. Liszki Janusz TROJAN
120607 gm. Liszki Grzegorz MASTEK
120607 gm. Liszki Grzegorz KORCZEK
120607 gm. Liszki Sławomir KĄCIK
120607 gm. Liszki Bogdan BASTER
120607 gm. Liszki Zbigniew KACZOR
120607 gm. Liszki Józefa WYŻGA
120607 gm. Liszki Zbigniew FRYC
120607 gm. Liszki Marcin MAZUR
143304 gm. Liw Barbara PIOTROWSKA
143304 gm. Liw Magdalena SOPYŁA-ROSTEK
143304 gm. Liw Ryszard MAJCHROWSKI
143304 gm. Liw Leszek PAZIO
143304 gm. Liw Marek MAZUREK
143304 gm. Liw Wiesława WRZOSEK
143304 gm. Liw Mieczysław JASZCZUR
143304 gm. Liw Alicja ŻERO
143304 gm. Liw Daniel GODLEWSKI
143304 gm. Liw Marek KODYM
143304 gm. Liw Paweł ZIOMACKI
143304 gm. Liw Sylwia SKARŻYŃSKA
143304 gm. Liw Dorota RYCHLIK
143304 gm. Liw Aldona GRENDA
143304 gm. Liw Piotr MIESZAŁO
41405 gm. Lniano Marek KUTOWSKI
41405 gm. Lniano Waldemar UMLAUF
41405 gm. Lniano Maria GZELLA
41405 gm. Lniano Irena JĘDRYCZKA
41405 gm. Lniano Sylwia PARTYKA
41405 gm. Lniano Katarzyna LAHUTA
41405 gm. Lniano Maria DREWKA
41405 gm. Lniano Tomasz BAGIŃSKI
41405 gm. Lniano Sabina PRZYSIĘŻNIK
41405 gm. Lniano Zygfryd GACKOWSKI
41405 gm. Lniano Paweł FELCZYKOWSKI
41405 gm. Lniano Bogdan BUDEK
41405 gm. Lniano Karolina KŁOPOTEK-BAGNIEWSKA
41405 gm. Lniano Hanna LIS-SKIBOWSKA
41405 gm. Lniano Rafał PILARSKI
180904 gm. Lubaczów Bernadeta MŁODOWIEC
180904 gm. Lubaczów Jan KURYŚ
180904 gm. Lubaczów Agnieszka CZYRNY
180904 gm. Lubaczów Marek BOJARSKI
180904 gm. Lubaczów Roman COZAC
180904 gm. Lubaczów Andrzej MINDZIAK
180904 gm. Lubaczów Wiesław SMOLINIEC
180904 gm. Lubaczów Zofia HUK
180904 gm. Lubaczów Justyna COZAC
180904 gm. Lubaczów Janusz BORCHOWIEC
180904 gm. Lubaczów Helena FRANT
180904 gm. Lubaczów Krzysztof SUCHY
180904 gm. Lubaczów Wiesław KOSIOR
180904 gm. Lubaczów Eugeniusz ZAŁUSKI
180904 gm. Lubaczów Stanisław SZPYT
41810 gm. Lubanie Małgorzata JUCHNIEWICZ
41810 gm. Lubanie Magdalena ŁAPCIAK
41810 gm. Lubanie Izabela KARASIEWICZ
41810 gm. Lubanie Barbara ROLIRAD
41810 gm. Lubanie Jonasz GŁOWACKI
41810 gm. Lubanie Wojciech AGACKI
41810 gm. Lubanie Agnieszka AUGUSTYNIAK
41810 gm. Lubanie Izabela ZAKRZEWSKA
41810 gm. Lubanie Włodzimierz WOŹNIAK
41810 gm. Lubanie Jarosław KULPA
41810 gm. Lubanie Paulina ŁAPCIAK
41810 gm. Lubanie Mirosława CIESIELSKA
41810 gm. Lubanie Anna OGRODOWSKA
41810 gm. Lubanie Edward ŻYCHLEWICZ
41810 gm. Lubanie Wojciech KASZUBSKI
21004 gm. Lubań Kazimierz CWYNAR
21004 gm. Lubań Teresa TREFLER
21004 gm. Lubań Bartosz SZYDLAK
21004 gm. Lubań Marian KALETA
21004 gm. Lubań Małgorzata JAŃCZAK
21004 gm. Lubań Adrian ZIOŁA
21004 gm. Lubań Aleksandra ŁASICA
21004 gm. Lubań Wanda HYBIŃSKA
21004 gm. Lubań Jerzy SZPYTMA
21004 gm. Lubań Krzysztof KLIMCZYK
21004 gm. Lubań Leszek WOŹNIAK
21004 gm. Lubań Ryszard LESZCZYŃSKI
21004 gm. Lubań Andrzej USYK
21004 gm. Lubań Józef MACIEJKO
21004 gm. Lubań Krzysztof MIAZGA
60807 gm. Lubartów Damian ŻMUDA
60807 gm. Lubartów Anna DOBRZYŃSKA
60807 gm. Lubartów Ireneusz SZCZUCHNIAK
60807 gm. Lubartów Sławomir SUGIER
60807 gm. Lubartów Mirosław MIKA
60807 gm. Lubartów Robert PIĘTKA
60807 gm. Lubartów Michał ZAJĄC
60807 gm. Lubartów Tomasz ŁASKARZEWSKI
60807 gm. Lubartów Aleksander WOLIŃSKI
60807 gm. Lubartów Dorota MISIARZ
60807 gm. Lubartów Mariusz KUCHCIAK
60807 gm. Lubartów Grzegorz GDULA
60807 gm. Lubartów Jagoda WŁOCH
60807 gm. Lubartów Michał DOMAŃSKI
60807 gm. Lubartów Anna LIPSKA
300205 gm. Lubasz Żaneta ANDRZEJEWSKA
300205 gm. Lubasz Andrzej NOWAK
300205 gm. Lubasz Monika GOLIK
300205 gm. Lubasz Estera NOBIK
300205 gm. Lubasz Elżbieta NOWAK
300205 gm. Lubasz Jacek MICHALAK
300205 gm. Lubasz Lucyna URBANIAK-PIELKA
300205 gm. Lubasz Sławomir DAMS
300205 gm. Lubasz Paweł DOBOSZ
300205 gm. Lubasz Andrzej MACYSZYN
300205 gm. Lubasz Leszek AREND
300205 gm. Lubasz Paweł BOROWIAK
300205 gm. Lubasz Michał STAWUJAK
300205 gm. Lubasz Kazimierz WICHER
300205 gm. Lubasz Katarzyna FIAŁKOWSKA
280705 gm. Lubawa Rafał CHYRZYŃSKI
280705 gm. Lubawa Benedykt CZARNECKI
280705 gm. Lubawa Jan KOWALKOWSKI
280705 gm. Lubawa Karol KUCZYŃSKI
280705 gm. Lubawa Jan LICZNERSKI
280705 gm. Lubawa Joachim DUTKIEWICZ
280705 gm. Lubawa Zbigniew TRZESZEWSKI
280705 gm. Lubawa Marek CHORZELEWSKI
280705 gm. Lubawa Grzegorz PALCZEWSKI
280705 gm. Lubawa Jan LASKOWSKI
280705 gm. Lubawa Mirosław TOMASZEWSKI
280705 gm. Lubawa Anna GUZOWSKA
280705 gm. Lubawa Zbigniew SKOMOROWSKI
280705 gm. Lubawa Zbigniew MAKOWSKI
280705 gm. Lubawa Piotr KARCZEWSKI
20703 gm. Lubawka Elżbieta CHRAPEK
20703 gm. Lubawka Oskar NAJDEK
20703 gm. Lubawka Krzysztof JAWOR
20703 gm. Lubawka Rafał CZURA
20703 gm. Lubawka Izabela STAWARZ-LUBIAK
20703 gm. Lubawka Michał OŁDAK
20703 gm. Lubawka Marek SZOTA
20703 gm. Lubawka Mariusz GŁÓD
20703 gm. Lubawka Piotr WIKTOROWSKI
20703 gm. Lubawka Mariusz ZBRZYZNY
20703 gm. Lubawka Ewa GARBIEŃ
20703 gm. Lubawka Andrzej PTASZKOWSKI
20703 gm. Lubawka Leszek OSMOLAK
20703 gm. Lubawka Aldona OCHMAŃSKA
20703 gm. Lubawka Wiesław KRÓL
181610 gm. Lubenia Józef BIEDA
181610 gm. Lubenia Zbigniew WILK
181610 gm. Lubenia Barbara KUŚ
181610 gm. Lubenia Grzegorz WARCHOŁ
181610 gm. Lubenia Marek KLUSKA
181610 gm. Lubenia Zenon PIETRZYK
181610 gm. Lubenia Agnieszka CZARNIK-BUŻ
181610 gm. Lubenia Łukasz WIŚNIOWSKI
181610 gm. Lubenia Wojciech TATARA
181610 gm. Lubenia Leszek SZPIECH
181610 gm. Lubenia Krzysztof BINEK
181610 gm. Lubenia Grażyna PIECUSIAK-GŁOWACKA
181610 gm. Lubenia Roman KAŁUCKI
181610 gm. Lubenia Feliks SOLECKI
181610 gm. Lubenia Tadeusz PODGÓRSKI
221306 gm. Lubichowo Iwona MASZKA
221306 gm. Lubichowo Paweł SENDER
221306 gm. Lubichowo Adam GIBAS
221306 gm. Lubichowo Leszek MORITZ
221306 gm. Lubichowo Juliusz KALINOWSKI
221306 gm. Lubichowo Monika GÓRNAŚ
221306 gm. Lubichowo Grzegorz MAKOWSKI
221306 gm. Lubichowo Krzysztof KLIN
221306 gm. Lubichowo Przemysław MAŁECKI
221306 gm. Lubichowo Marcin TREPKOWSKI
221306 gm. Lubichowo Robert OLSZOWY
221306 gm. Lubichowo Przemysław PRZEWOŹNY
221306 gm. Lubichowo Łukasz GASZKOWSKI
221306 gm. Lubichowo Marek KWAŚNIEWSKI
221306 gm. Lubichowo Edward BŁASZKÓW
41504 gm. Lubicz Jerzy GURANOWSKI
41504 gm. Lubicz Małgorzata JURKIEWICZ
41504 gm. Lubicz Kazimierz RYBACKI
41504 gm. Lubicz Krzysztof ZAJĄC
41504 gm. Lubicz Zbigniew BARCIKOWSKI
41504 gm. Lubicz Zbigniew BOMBOLEWSKI
41504 gm. Lubicz Juliusz PRZYBYLSKI
41504 gm. Lubicz Justyna DEJEWSKA
41504 gm. Lubicz Marcin RÓŻYCKI
41504 gm. Lubicz Teresa KLAWIŃSKA
41504 gm. Lubicz Jolanta NIKIEL
41504 gm. Lubicz Jarosław RYBIŃSKI
41504 gm. Lubicz Danuta WOJCIECHOWSKA
41504 gm. Lubicz Zbigniew SZCZEPAŃSKI
41504 gm. Lubicz Aldona PEREGONCZUK
120902 gm. Lubień Paulina RÓG
120902 gm. Lubień Maria SZCZEPANIEC
120902 gm. Lubień Paweł ŻUREK
120902 gm. Lubień Wiesław SŁOWIAK
120902 gm. Lubień Magdalena PAWLIK
120902 gm. Lubień Krzysztof PROŚNIAK
120902 gm. Lubień Anna MOŃKO
120902 gm. Lubień Małgorzata NOWAK
120902 gm. Lubień Franciszek BURTAN
120902 gm. Lubień Bogusław REKUCKI
120902 gm. Lubień Czesław SŁOWIAK
120902 gm. Lubień Andrzej BALA
120902 gm. Lubień Jan ŚMIAŁEK
120902 gm. Lubień Andrzej MASŁOWSKI
120902 gm. Lubień Jan KOŁPAK
41811 gm. Lubień Kujawski Elżbieta WOJCIECHOWSKA
41811 gm. Lubień Kujawski Hubert JANKOWSKI
41811 gm. Lubień Kujawski Mieczysław GIENTKA
41811 gm. Lubień Kujawski Jarosław WOŹNIAK
41811 gm. Lubień Kujawski Marzena ZABOROWSKA
41811 gm. Lubień Kujawski Wiesław GONTAREK
41811 gm. Lubień Kujawski Jacek KOSMALSKI
41811 gm. Lubień Kujawski Lech KRASZEWSKI
41811 gm. Lubień Kujawski Janusz ZGLIŃSKI
41811 gm. Lubień Kujawski Jolanta GRAUMAN
41811 gm. Lubień Kujawski Marian POLICHNOWSKI
41811 gm. Lubień Kujawski Mirosław GAWŁOWSKI
41811 gm. Lubień Kujawski Marek MAŁACHOWSKI
41811 gm. Lubień Kujawski Andrzej MATUSIAK
41811 gm. Lubień Kujawski Andrzej SIERAKOWSKI
41604 gm. Lubiewo Elżbieta GRZĘDZICKA
41604 gm. Lubiewo Paweł ŁEPEK
41604 gm. Lubiewo Wojciech SŁUPIŃSKI
41604 gm. Lubiewo Damian ORTMANN
41604 gm. Lubiewo Dawid KRZYŻELEWSKI
41604 gm. Lubiewo Zofia RESZKA
41604 gm. Lubiewo Bernard JURASZEWSKI
41604 gm. Lubiewo Monika DERENGOWSKA
41604 gm. Lubiewo Ireneusz BAUMGART
41604 gm. Lubiewo Tadeusz MRÓZ
41604 gm. Lubiewo Marcin LEWANDOWSKI
41604 gm. Lubiewo Krzysztof ZIELAZNY
41604 gm. Lubiewo Mirosław WINOWIECKI
41604 gm. Lubiewo Szymon DUKS
41604 gm. Lubiewo Marcin NITKA
21102 gm. Lubin Andrzej OLEK
21102 gm. Lubin Sylwia PĘCZKOWICZ - KUDUK
21102 gm. Lubin Marcin NYKLEWICZ
21102 gm. Lubin Robert PIEKUT
21102 gm. Lubin Patryk JARKOWIEC
21102 gm. Lubin Zofia MARCINKIEWICZ
21102 gm. Lubin Elżbieta BIAŁOSIEWICZ
21102 gm. Lubin Paweł ŁUKASIEWICZ
21102 gm. Lubin Jan OLEJNIK
21102 gm. Lubin Jerzy TADLA
21102 gm. Lubin Łukasz KUROWSKI
21102 gm. Lubin Tomasz FUCZEK
21102 gm. Lubin Norbert GRABOWSKI
21102 gm. Lubin Krzysztof LEWICKI
21102 gm. Lubin Joanna PIETRUSZKA
80105 gm. Lubiszyn Karol STEFANEK
80105 gm. Lubiszyn Waldemar PRĘTKI
80105 gm. Lubiszyn Sylwester ANDRZEJEWSKI
80105 gm. Lubiszyn Damian GRABARCZYK
80105 gm. Lubiszyn Waldemar ŁEBEK
80105 gm. Lubiszyn Mariusz KWIATKOWSKI
80105 gm. Lubiszyn Paweł WAWRZASZEK
80105 gm. Lubiszyn Wojciech ZWIERUHO
80105 gm. Lubiszyn Małgorzata MISZKIEWICZ
80105 gm. Lubiszyn Andrzej KOLASIŃSKI
80105 gm. Lubiszyn Robert ZIĘTEK
80105 gm. Lubiszyn Grażyna SKORUPSKA
80105 gm. Lubiszyn Ryszard HERIAN
80105 gm. Lubiszyn Józef WITKOWSKI
80105 gm. Lubiszyn Natalia GÓRSKA
80702 gm. Lubniewice Maria TYMUSZ
80702 gm. Lubniewice Ewa BELCZYK-MILC
80702 gm. Lubniewice Tomasz JANISZEWSKI
80702 gm. Lubniewice Bartosz JANKOWSKI
80702 gm. Lubniewice Ewa SZYDŁOWSKA
80702 gm. Lubniewice Grzegorz ZIOŁEK
80702 gm. Lubniewice Tomasz NIEWIADOMSKI
80702 gm. Lubniewice Przemysław MATCZAK
80702 gm. Lubniewice Wiesław SKOWRON
80702 gm. Lubniewice Justyn BĄCZKOWSKI
80702 gm. Lubniewice Wiesław KOMAR
80702 gm. Lubniewice Przemysław STANKIEWICZ
80702 gm. Lubniewice Edward BIAŁEK
80702 gm. Lubniewice Mirosława CIECIURA
80702 gm. Lubniewice Wioletta KIEPURA
101606 gm. Lubochnia Bożena MATUSZEWSKA - PAJĄK
101606 gm. Lubochnia Mirosław MAJCHROWSKI
101606 gm. Lubochnia Rafał WÓJCIAK
101606 gm. Lubochnia Jan GŁOWACKI
101606 gm. Lubochnia Zofia KUT
101606 gm. Lubochnia Władysław WÓJCIAK
101606 gm. Lubochnia Piotr TURLIŃSKI
101606 gm. Lubochnia Kazimierz MAGIERA
101606 gm. Lubochnia Marek PAJĄK
101606 gm. Lubochnia Sławomir RYŚ
101606 gm. Lubochnia Agnieszka WOJTYSIAK
101606 gm. Lubochnia Paweł BACHURA
101606 gm. Lubochnia Tadeusz SKONECZNY
101606 gm. Lubochnia Łukasz STAŃDO
101606 gm. Lubochnia Agnieszka SAŁAGACKA
241507 gm. Lubomia Andrzej GODOJ
241507 gm. Lubomia Grzegorz WOLNY
241507 gm. Lubomia Maria FRANICZEK
241507 gm. Lubomia Rafał KORZONEK
241507 gm. Lubomia Zbigniew SZUBA
241507 gm. Lubomia Beata KOPEL
241507 gm. Lubomia Mateusz SZYMAŁA
241507 gm. Lubomia Antoni PAWEŁEK
241507 gm. Lubomia Joanna FRYDRYCH
241507 gm. Lubomia Andrzej TANŻYNA
241507 gm. Lubomia Jarosław PAWEŁEK
241507 gm. Lubomia Marek JĘCZMIONKA
241507 gm. Lubomia Marek SZEBESTA
241507 gm. Lubomia Damian SIODMOK
241507 gm. Lubomia Wacław BŁASZCZOK
21202 gm. Lubomierz Krystyna ANDRZEJCZAK
21202 gm. Lubomierz Michał PATER
21202 gm. Lubomierz Marcin ZAJĄC
21202 gm. Lubomierz Aron BOGUSZ
21202 gm. Lubomierz Anna KALIŃSKA
21202 gm. Lubomierz Roman MOSKWA
21202 gm. Lubomierz Radosław CHORĄŻYCZEWSKI
21202 gm. Lubomierz Małgorzata PASIERBSKA
21202 gm. Lubomierz Alicja MURAWSKA
21202 gm. Lubomierz Tadeusz ANDRUSZKÓW
21202 gm. Lubomierz Dariusz PENKALA
21202 gm. Lubomierz Anna MIELNICZYN
21202 gm. Lubomierz Krzysztof MYTYCH
21202 gm. Lubomierz Wojciech NOWICKI
21202 gm. Lubomierz Mariusz KOZŁOWSKI
280904 gm. Lubomino Magdalena BECZAK
280904 gm. Lubomino Tomasz LISOWSKI
280904 gm. Lubomino Stanisław SIENKIEWICZ
280904 gm. Lubomino Zdzisław NAGUSZEWSKI
280904 gm. Lubomino Adam CHYŻYŃSKI
280904 gm. Lubomino Robert ŚWITALSKI
280904 gm. Lubomino Wiesław GRABLEWSKI
280904 gm. Lubomino Dariusz KRYSIK
280904 gm. Lubomino Izabela CZAPLICKA
280904 gm. Lubomino Jarosław ŁOSIEWICZ
280904 gm. Lubomino Józef KARPIŃSKI
280904 gm. Lubomino Adam WIECZOREK
280904 gm. Lubomino Zbigniew STAŃCZYK
280904 gm. Lubomino Damian PRZYBYSZEWSKI
280904 gm. Lubomino Andrzej PERDIAN
143703 gm. Lubowidz Michał ZIELIŃSKI
143703 gm. Lubowidz Andrzej MICHALSKI
143703 gm. Lubowidz Tomasz DRĄŻEWSKI
143703 gm. Lubowidz Marzena JABŁOŃSKA
143703 gm. Lubowidz Andrzej BUDZICH
143703 gm. Lubowidz Mieczysław ROGOZIŃSKI
143703 gm. Lubowidz Jerzy CHMIELEWSKI
143703 gm. Lubowidz Roman STANKIEWICZ
143703 gm. Lubowidz Tomasz MAZURKIEWICZ
143703 gm. Lubowidz Marian OSIK
143703 gm. Lubowidz Krzysztof SIATKOWSKI
143703 gm. Lubowidz Paweł KACZOROWSKI
143703 gm. Lubowidz Zbigniew SZAŁKOWSKI
143703 gm. Lubowidz Tadeusz GŁOWACKI
143703 gm. Lubowidz Zbigniew GAJEWSKI
41812 gm. Lubraniec Jacek KOWALEWSKI
41812 gm. Lubraniec Grażyna KRUCZKOWSKA
41812 gm. Lubraniec Lidia NOWAK
41812 gm. Lubraniec Piotr KRYGIER
41812 gm. Lubraniec Magdalena RYBOWSKA
41812 gm. Lubraniec Magdalena PAWŁOWSKA
41812 gm. Lubraniec Jarosław SOBCZYŃSKI
41812 gm. Lubraniec Piotr SŁAWIANOWSKI
41812 gm. Lubraniec Mirosław STEFAŃSKI
41812 gm. Lubraniec Waldemar MAJEWSKI
41812 gm. Lubraniec Lesław STANISŁAWSKI
41812 gm. Lubraniec Dariusz RZEKANOWSKI
41812 gm. Lubraniec Zbigniew SIEWIERSKI
41812 gm. Lubraniec Jacek URBAŃSKI
41812 gm. Lubraniec Stefan SZCZUPAKOWSKI
80801 gm. Lubrza Piotr KACZKOWSKI
80801 gm. Lubrza Krzysztof SWARYCZEWSKI
80801 gm. Lubrza Robert LEWANDOWSKI
80801 gm. Lubrza Alina SŁOWIKOWSKA
80801 gm. Lubrza Stanisław KENDZIA
80801 gm. Lubrza Robert STEFANIAK
80801 gm. Lubrza Jolanta WOREK
80801 gm. Lubrza Małgorzata OZIMKOWSKA
80801 gm. Lubrza Agnieszka AMBROŻAK
80801 gm. Lubrza Marian KOZAK
80801 gm. Lubrza Sławomir ORŁOWSKI
80801 gm. Lubrza Beata KOCHANOWSKA
80801 gm. Lubrza Agnieszka NOCULAK
80801 gm. Lubrza Radosław CHITRUŃ
80801 gm. Lubrza Adam KRZYWINA
161003 gm. Lubrza Anna KIEBZAK
161003 gm. Lubrza Michał JANICKI
161003 gm. Lubrza Marek ŁÓJ
161003 gm. Lubrza Marian GUL
161003 gm. Lubrza Andrzej KARMELITA
161003 gm. Lubrza Stanisław ALEKSANDROWICZ
161003 gm. Lubrza Elżbieta SZWADOWSKA
161003 gm. Lubrza Dariusz POREMBA
161003 gm. Lubrza Joanna WLOKA
161003 gm. Lubrza Andrzej GĄSIOR
161003 gm. Lubrza Czesława ANTOSZCZYSZYN
161003 gm. Lubrza Sebastian TALAGA
161003 gm. Lubrza Michał IŻYK
161003 gm. Lubrza Krzysztof ORZECH
161003 gm. Lubrza Waldemar TUTAK
81106 gm. Lubsko Mirosław FIRUTA
81106 gm. Lubsko Adriana ROTKIS
81106 gm. Lubsko Bartosz ŁAPA
81106 gm. Lubsko Radosław BONDARENKO
81106 gm. Lubsko Marek GUTOWSKI
81106 gm. Lubsko Krzysztof BIELECKI
81106 gm. Lubsko Artur BONDARENKO
81106 gm. Lubsko Monika PRZYSMAK
81106 gm. Lubsko Jarosław BEDNAREK
81106 gm. Lubsko Robert SŁOWIKOWSKI
81106 gm. Lubsko Alicja KUŹMIŃSKA
81106 gm. Lubsko Emilia ZAJĄCZKOWSKA
81106 gm. Lubsko Marian DZIWULSKI
81106 gm. Lubsko Karol ŁYCZKO
81106 gm. Lubsko Marcin CHOIŃSKI
160105 gm. Lubsza Mariusz KOWNACKI
160105 gm. Lubsza Grzegorz CZERNICKI
160105 gm. Lubsza Aneta JANUSZEK
160105 gm. Lubsza Janina WCISŁO
160105 gm. Lubsza Józef JĘDRYSIAK
160105 gm. Lubsza Renata GBUR-WANTUCH
160105 gm. Lubsza Iwona DOSZNA
160105 gm. Lubsza Elżbieta SZYMCZAK
160105 gm. Lubsza Tomasz LITEROWICZ
160105 gm. Lubsza Ryszard ZBOROWSKI
160105 gm. Lubsza Zbigniew SKIBIŃSKI
160105 gm. Lubsza Agata BEDNARZ
160105 gm. Lubsza Jan SIRING
160105 gm. Lubsza Wojciech JAGIEŁŁOWICZ
160105 gm. Lubsza Krystyna ŻYMAŃCZYK
61805 gm. Lubycza Królewska Angelika BUDZYŃSKA
61805 gm. Lubycza Królewska Mariusz LEWKO
61805 gm. Lubycza Królewska Bogusław KUDELSKI
61805 gm. Lubycza Królewska Lech ŻOŁĄDEK
61805 gm. Lubycza Królewska Anna KRZYSZYCHA
61805 gm. Lubycza Królewska Daniel TURCZANIK
61805 gm. Lubycza Królewska Katarzyna CHMIELOWIEC
61805 gm. Lubycza Królewska Stanisław GAWRYŚ
61805 gm. Lubycza Królewska Łukasz HOŁÓWKO
61805 gm. Lubycza Królewska Barbara TYSKA
61805 gm. Lubycza Królewska Ewa WŁASINOWICZ
61805 gm. Lubycza Królewska Antoni GŁAZ
61805 gm. Lubycza Królewska Elżbieta MAKOCHON
61805 gm. Lubycza Królewska Aleksandra ŚWITKA
61805 gm. Lubycza Królewska Ewa FEDYNA
61002 gm. Ludwin Łukasz GRZESIAK
61002 gm. Ludwin Krzysztof MAŁACHOWSKI
61002 gm. Ludwin Irena WINNICKA
61002 gm. Ludwin Karol ŻUK
61002 gm. Ludwin Wojciech SZYMAŃSKI
61002 gm. Ludwin Urszula KLIMAS-BODZAK
61002 gm. Ludwin Joanna KŁODA
61002 gm. Ludwin Piotr SZYMAŃSKI
61002 gm. Ludwin Mariusz MARZEC
61002 gm. Ludwin Piotr WŁODARCZYK
61002 gm. Ludwin Małgorzata KRUK
61002 gm. Ludwin Anna SKOCZYLAS
61002 gm. Ludwin Beata GOŁĘBIOWSKA
61002 gm. Ludwin Wiesław FRANCZAK
61002 gm. Ludwin Małgorzata WIĄCZEK
143704 gm. Lutocin Katarzyna JANKIEWICZ
143704 gm. Lutocin Anna LASKOWSKA
143704 gm. Lutocin Przemysław JASIŃSKI
143704 gm. Lutocin Mariusz KUMOR
143704 gm. Lutocin Jarosław BRUZDA
143704 gm. Lutocin Ewa SERSZEŃ
143704 gm. Lutocin Piotr JAKUBOWSKI
143704 gm. Lutocin Wojciech KAPELA
143704 gm. Lutocin Artur KAPELA
143704 gm. Lutocin Grzegorz JAKOWSKI
143704 gm. Lutocin Justyna MARZEC
143704 gm. Lutocin Wojciech GÓRALSKI
143704 gm. Lutocin Mariusz SZATKOWSKI
143704 gm. Lutocin Joanna GUZANEK
143704 gm. Lutocin Marcin KUKOWSKI
100806 gm. Lutomiersk Grażyna PACZKOWSKA
100806 gm. Lutomiersk Jarosław WASILEWSKI
100806 gm. Lutomiersk Marcin BŁAŻEJEWSKI
100806 gm. Lutomiersk Przemysław PILARCZYK
100806 gm. Lutomiersk Tadeusz RYCHLIK
100806 gm. Lutomiersk Arkadiusz ANYSZKIEWICZ
100806 gm. Lutomiersk Wojciech MILLER
100806 gm. Lutomiersk Ewa RZETELSKA
100806 gm. Lutomiersk Agata WIŚNIEWSKA
100806 gm. Lutomiersk Mieczysław AUGUSTYNIAK
100806 gm. Lutomiersk Piotr LORKOWSKI
100806 gm. Lutomiersk Wiesław ADRIANOWSKI
100806 gm. Lutomiersk Malwina KUŚMIERCZAK
100806 gm. Lutomiersk Janusz WŁODARCZYK
100806 gm. Lutomiersk Jarosław DĘBSKI
180105 gm. Lutowiska Grzegorz ZUBEL
180105 gm. Lutowiska Ryszard LUBACZEWSKI
180105 gm. Lutowiska Andrzej ŻOŁĄDŹ
180105 gm. Lutowiska Wioletta KUBICKA
180105 gm. Lutowiska Halina FEJDASZ-MUCHA
180105 gm. Lutowiska Marcin LISOWSKI
180105 gm. Lutowiska Diana SURA-DRAPAŁA
180105 gm. Lutowiska Paweł STAŃKO
180105 gm. Lutowiska Monika MIZGAŁA
180105 gm. Lutowiska Agata KAZIENKO
180105 gm. Lutowiska Marek OSTROWSKI
180105 gm. Lutowiska Jacek DOPART
180105 gm. Lutowiska Halina POLAKIEWICZ
180105 gm. Lutowiska Roman MASTYŁA
180105 gm. Lutowiska Mirosław PIELA
101804 gm. Lututów Wojciech KUCHARSKI
101804 gm. Lututów Marek ZGADZAJ
101804 gm. Lututów Ewa HALUSIAK
101804 gm. Lututów Beata WYCZAŁKOWSKA
101804 gm. Lututów Kazimiera CHROBOT
101804 gm. Lututów Paweł SZREMSKI
101804 gm. Lututów Ewelina ZAWIERTA
101804 gm. Lututów Dorota PAWLAK
101804 gm. Lututów Tadeusz GRZESIAK
101804 gm. Lututów Grzegorz WRZOSEK
101804 gm. Lututów Radosław ŚWIERCZYŃSKI
101804 gm. Lututów Sławomir RÓŻAŃSKI
101804 gm. Lututów Barbara SOBCZYK
101804 gm. Lututów Tomasz PERDEK
101804 gm. Lututów Józef GRZEGOREK
221507 gm. Luzino Wiesław TREPCZYK
221507 gm. Luzino Dariusz RICHERT
221507 gm. Luzino Aleksandra MEYER
221507 gm. Luzino Marcin MUTKA
221507 gm. Luzino Grzegorz SLAS
221507 gm. Luzino Sylwester PIĄTEK
221507 gm. Luzino Bartłomiej FORMELA
221507 gm. Luzino Stanisław ENGELBRECHT
221507 gm. Luzino Zenon DAWIDOWSKI
221507 gm. Luzino Patryk MIOTKE
221507 gm. Luzino Łucja TOKARSKA
221507 gm. Luzino Jakub KUNZ
221507 gm. Luzino Sylwia TREPCZYK
221507 gm. Luzino Mariusz STENKA
221507 gm. Luzino Małgorzata LICAU
301502 gm. Lwówek Sebastian LIEBELT
301502 gm. Lwówek Zbigniew GAWEŁEK
301502 gm. Lwówek Patrycja PIETRYKA
301502 gm. Lwówek Piotr PRZEWOŹNY
301502 gm. Lwówek Tadeusz KACHEL
301502 gm. Lwówek Krzysztof CZARKOWSKI
301502 gm. Lwówek Patrycja KUBIAK
301502 gm. Lwówek Monika MARSZAŁKIEWICZ
301502 gm. Lwówek Andrzej JĘDRZEJCZAK
301502 gm. Lwówek Andrzej BASIŃSKI
301502 gm. Lwówek Agnieszka PUSTKOWIAK
301502 gm. Lwówek Gabriela WOŹNA
301502 gm. Lwówek Piotr WOJCIECHOWSKI
301502 gm. Lwówek Jan TRZYBIŃSKI
301502 gm. Lwówek Barbara STAROSTA
21203 gm. Lwówek Śląski Dawid KOBIAŁKA
21203 gm. Lwówek Śląski Joanna JĘDRZEJCZYK
21203 gm. Lwówek Śląski Aleksander FUŁAWKA
21203 gm. Lwówek Śląski Marcin KARASIŃSKI
21203 gm. Lwówek Śląski Zbigniew ECK
21203 gm. Lwówek Śląski Elżbieta UGRYNOWICZ
21203 gm. Lwówek Śląski Tomasz KUBIS
21203 gm. Lwówek Śląski Piotr WIŚNIOWSKI
21203 gm. Lwówek Śląski Małgorzata UBOGA
21203 gm. Lwówek Śląski Tadeusz KOBLAK
21203 gm. Lwówek Śląski Franciszek PAWŁOWICZ
21203 gm. Lwówek Śląski Stefania WRÓBLEWSKA
21203 gm. Lwówek Śląski Katarzyna KRENZ
21203 gm. Lwówek Śląski Mateusz RUSINEK
21203 gm. Lwówek Śląski Mieczysław GRABOWICZ
241204 gm. Lyski Marzena ŁUKOSZEK
241204 gm. Lyski Grzegorz SZULIK
241204 gm. Lyski Stanisław KUBICA
241204 gm. Lyski Stanisław HAŁACZ
241204 gm. Lyski Andrzej KOLARCZYK
241204 gm. Lyski Józef KORBEL
241204 gm. Lyski Zdzisław NITNER
241204 gm. Lyski Adam DYAKOWSKI
241204 gm. Lyski Adam GEMBALCZYK
241204 gm. Lyski Sebastian STANIEK
241204 gm. Lyski Justyna GUZY
241204 gm. Lyski Wiesław BIERNAT
241204 gm. Lyski Izabela HOMOLA
241204 gm. Lyski Grzegorz DUDEK
241204 gm. Lyski Sylwia GABRYELSKA-RITZKA